Blog

29.07.2016 17:00

Rothschildovým herním plánem bylo zvrátit výsledky první světové války.

25-07-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Konečným herním plánem Rothschildů bylo zvrátit výsledky první světové války tím, že reinstalují německé, rakousko-maďarské a ruské monarchie, souhlasí jak zdroje v Německu tak i v USA. Plán, který se nyní odehrává v Evropě vyzývá k občanské válce proti "muslimským" nepřátelům. Takzvaní "muslimští teroristé" jsou financováni z předpokládaných peněz, které mají být vynaloženy na boj proti takzvané uhlíkovému globálnímu oteplování.

To je důvod, proč jsme svědky každodeních útoků "muslimských" teroristů , které, jak se zdají vždy obsahují "osamělé vlky", kteří zemřou při útoku. Tímto způsobem není nutné mít chaotický proces, kdy skutečnosti by mohly mít šanci průniku do veřejného mínění.

V každém případě zdroje říkají, že po létě stále více závažnějších teroristických útocích vypne Evropská banka bankomaty, pravděpodobně v srpnu nebo v září. V tomto bodě pak budou královské rodiny vystupovat jako "zachránci" a poskytovat lidem obrovské množství nekrytých peněz a "bezpečnost", výměnou za obnovu jejich monarchií.

Znovuzrestaurovaná evropská šlechta v čele s německým "Kaiser" (Caesar), který bude mít čtyři krály, kteří budou jmenováni pod ním, říkají. Kandidát na Císaře bude pravděpodobně pocházet buď z habsburské nebo Hohenzollern královské rodiny, poznamenávají. To znamená, že Karl Habsburg nebo Hohenzollern Jiří Fridrich Pruský. Dalším kandidátem uvádějí je Ferdinand Zvonimir Habsburg-Lothringen.

Car Ruska by s největší pravděpodobností měl být princ Michael z Kentu

https://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Michael_of_Kent

protože má více Romanovské krve, než všechny evropské královské rodiny.

To zapadá do toho, co nám ruské zdroje již dlouho říkají, a to, že Vladimir Putin byl uveden do funkce frakcí v KGB, která byla loajální k ruské královské rodině.

Tyto kroky v kombinaci s tlakem ze strany tureckého prezidenta Recepa Erdogana obnovit Osmanskou říši v turecku by v případě úspěchu obnovili německou, rakousko-maďarskou a tureckou říši; v podstatě by se Evropa a Blízký východ vrátili k situaci, která existovala před první světovou válkou.

Takže, stoletý plán spiknutí s cílem zvrátit anglo-americká vítězství v I. světové válce byla nyní demaskována.

Hlasování Brexitu v tomto kontextu znamená, že britská královská rodina nebude muset padnout pod nadvládu obnovených Evropských monarchií.

Otázkou samozřejmě je, zda budou evropané pasivně souhlasit s vlastním terorizováníma finančním vydíráním, které bude provázet formální obnovení těchto pokrevních příbuzností k výkonné moci? To zjistíme v létě a na podzim. V mezidobí očekáváme také šílenství stále odpornějších útoků Gladio pod falešnou vlajkou a dobře financované, násilné demonstrace. Také se asi můžete vsadit, že německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Francois Hollande ztratí svou moc nejpozději v tomto roce.

Mezitím také vrcholí skutečně vážný boj o moc ve Spojených státech. Zdroje CIA tvrdí, že "Čína dala tajné kódy pro velké množství zlata (tisíce tun), ... které mají být poskytnuty jako půjčka americkému ministerstvu financí tak, aby se dolar nezhroutil." Háček však je v tom, že ...

Vzhledem k tomu, že Volební shromáždění demokratické strany začalo tento týden s velkou filtrací "ruských" emailů o tom, jak demokratická strana manipulovala různé záležitosti pro Hillary Clintonovou, nemůže být žádných pochyb, že boj o moc ve Washingtonu DC je v plném proudu.

Debbie Wasserman Schultz , který stojí v čele Národního výboru demokratické strany, který byl zmiňována ve filtrovaných e-mailech, řekla, že "po sjezdu" odstoupí.

Zdroje CIA říkají, že je velmi pravděpodobné, že bude brzy zavražděna, aby se zabránilo svědectví o tom, jak ukradla volby pro Clintonnovy.

Pentagon a agentury již přinutily jak Demokratickou, tak i Republikánskou stranu, aby slibili obnovení Glass-Steagallova zákona.

To znamená násilný konec finančních manipulací pro frakci kasina Bush / Clinton, které si udělala Chazarská mafie z finančního systému Spojených států.

Zednářská lóže P2 také přinutila Hillary přijmout Tima Kaineho, jezuitu, jako jejího kandidáta na viceprezidenta, jak říkají zdroje ze CIA. Vzhledem k tomu, že Trump je také podporován jezuity a P2, to znamená, že jezuité mají v USA pokryté celé volby.

Takže, jak Sověti říkávali v době studené války, Američané si mohou vybrat mezi Pepsi Colou a Coca Colou, ale čím si můžete být jisti, že nikdy nebude na hlasovacím lístku víno, čaj, káva, atd.

Jasná známka zkorumpovaného a dekadentního amerického systému může být viděna v tom, že ministr zahraničí John "Skull and Bones" Kerry se chová jako spolupachatel satanské chemické společnosti, jako je Dupont.

Kerry byl minulý pátek ve Vídni, kde řekl, že zařízení "klimatizace jsou tak velkým ohrožením pro život jako hrozba terorismu."Uplynulo nějakých 17 let od doby, kdy Dupont Corporation a její kriminální kámoši dostali nalistinu zakázaných sloučenin plyn fluor v momentě, kdy vypršel z platnosti jeho patent. Jejich příběh, že ozonová díra byla způsobena fluorem BS podvedla téměř v té době téměř každého.

Nyní vyprší platnost také dalšímu patentu, který nahradil fluor, a to fluorovaným uhlovodíkúm (CFC), takže jejich pitomý otrok Kerry pózuje před světovými hodnostáři argumentujícet, že zákaz CFC "doslova zachrání život na planetě."

http://www.foxnews.com/politics/2016/07/23/kerry-air-conditioners-as-big-threat-as-isis.html

Co to ve skutečnosti znamená je to, že to ušetří roční zisky ve výši 20 miliard dolarů od přátel chemických ledniček prodávajících patentované produkty pro klimatizačních jednotek, chladniček, atd.v celém světě.

Jakého typu degenerovaného politického systému dosáhl ministr zahraničních věcí země, co bývala nejlepší zemí na světě, a který říká čisté a jednoduchý lži jménem společnosti, aby mohli vytáhnout peníze od lidí v chudých zemích, kteří zoufale potřebují klimatizace vzduchu?. Je to tak zkorumpovaný systém, že musí být svržen.

Když jsme u toho, tak byla reakce na tučnou odměnu 1 tuny zlata, které nabízí Společnost Bílého Draka za hlavy mnoha velkých chazarských mafiánů. Komando speciálních sil Spojených států kontaktovalo SBD, aby si vyžádalo písemné oznámení o odměně, které může být předloženo osobám na seznamu.

Chtějí to proto, že nechtějí, aby začal bojovat "ovčák proti ovčákovi", ve kterém příslušníci speciálních sil bojují mezi sebou, přičemž někteří se snaží chránit lidi ze seznamu a jiní se je snaží zadržet.

Tyto dokumenty jsou připravovány a speciální jednotky pracují v harmonii na provedení této anti-mafiánské mise proti chazarům. Odměny budou vydávány souhrnným příkazem Planetarní osvobozenecké armády ve spojení s SBD.

SDB také ví, že ztratí prestiž, pokud nebudou přijata jakákoliv opatření po uplynutí lhůty dané Rothschildům, jejíž platnost vyprší o půlnoci Hawaiského času, dne 25. července.

Vzhledem k tomu, Rothschildové jsou nyní ukryti ve Švýcarsku, může dojít k jistým zpožděním, než se přijmou patřičná opatření, ale budou přijata.

Nathan Rothschild, který původně souhlasil se setkáním s SBD, a který veřejně oznámil, že nepozve svého otce, aby její svatby, aby bylo jasné, že to není on, kdo blokuje dohodu, ale že je to spíše odpovědností jeho otce a strýců.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3693672/Snub-80-year-old-Lord-Rothschild-ahead-son-s-wedding-family-torn-apart-feud-GIRL-TOWN.html

Z tohoto důvodu byla pozastavena odměna pro lovce hlav za Nathana ze zmiňované 1tuny zlata. Kromě toho asijské tajné společnosti, i když utrpěly zničení nenahraditelných kulturních aktiv, jako je Letní Palác, nechtějí zničit umělecká díla nevyčíslitelné hodnoty, které jsou dědictvím celého lidstva, jen proto to, aby pochytali pár důchodců.

To znamená, že komplex v Zug, ve Švýcarsko nebude napaden raketou. Místo toho však můžeme nejspíš očekávat akci s "chirurgickou přesností", jak říkají.

Rothschildové můžou uvažovat o nedávném rozhodnutí soudu proti Číně v záležitosti ostrovů v Jihočínském moři, které může být použito k manipulaci s americkou armádou a jejími spojenci k tomu, aby vstoupili do války s Čínou. Zdroje z Pentagonu jistě mají pocit, že teď, když bylo soudní rozhodnutí vydáno, mají spravedlnost na své straně,

Zdroje z Pentagon nám řekli. že není žádná pochybnost, že přijde nějaká zásadní provokace, takže USA hrozí poslat mnohonárodní námořní síly do Jihočínského moře, aby prosadili rozhodnutí.

Číňané pak tvrdí, že soud byl "politickou fraškou" a řekli, že žádný z jejích 5 členů nebyl Asiat nebo nevěděl nic o historii asijské kultury.

http://news.xinhuanet.com/english/2016-07/25/c_135536663.htm

Nicméně Číňané se dohodli nechat Singapore rozhodovat o otázce Jihočínského moře s ASEAN. Vzhledem k tomu, že Singapore je regionálním ústředím CIA a MI6, je jasné, že Číňané hledají kompromis.

Samozřejmě to vše v Jihočínském moři je jen záminkou Rothschildům hrát veřejně svoji kartu vojenské síly Spojených států v probíhajících jednání o bankrotu korporace Spojených států a Organizace spojených národů patřících Rockefellerům a Rothschildům.

Republika Spojených států není v úpadku, a nesmí být manipulována tímto způsobem vlastníky Korporace US, se sídlem ve Washingtonu DC.

Mezitím je i nadále cítit v mnoha ohledech na Středním východě, dopad nezdařeného pokusu o převrat v Turecku. Zdroje Pentagonu tvrdí, že turecký prezident Recep Erdogan, "si možná podepsal svůj vlastní rozsudek smrti za 90 jaderných zbraní a 1500 amerických letců, kteří jsou potenciálními rukojmími na letecké základně Incirlik".

Zdroje Pentagon také říkají, že Turecko se může obrátil na východ, ale "je stále pod dohledem Ruska, Íránu, Iráku a Sýrie, protože Erdoganovi nevěří už nikdo."

Avšak zdroje Pentagonu také říkají, že Bushova kabala "se zotavuje ze ztráty letů (které transportovaly) drogy CIA do, a z Incirliku."

Další věcí, která se stala ve východním V Rusku je, že poslali drone nad Izrael, aby systematicky shromažďovat intel-informace o izraelském vojenském nasazení a pohybech jednotek.

Kromě toho bezpilotní letoun byl schopen deaktivovat tři izraelské rakety, což jasně presentuje plnou vzdušnou převahu a obranné síly Izrael jsou "snadné cíle". Izrael nyní doufá, že se stane židovskou autonomní oblastí uvnitř obnoveného chalífátu.

Jejich pokus o očernění umírněného islámu tím, že vytvoří "strašáka" radikálního islámu jménem ISIL selhala.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

26.07.2016 21:40

Chaos všude zatímco se současný světový řád hroutí a začíná úplně nová éra.

16-7-19.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Světová situace je čím dál chaotičtější díky rozvíjejícím se důležitým událostem, které se dějí v Turecku, Francii, Japonsku, Spojených státech, Číně a jinde. Tyto události jsou spojeny se současným zhroucením globální struktury, která se dostala k moci na konci II. světové války. Analytici z čínské vlády se domnívají, že všechny současné architektury na světě utrpí naprostý kolaps kolem roku 2018, po kterém bude současná struktura nahrazena novou, vylepšenou . Z tohoto důvodu očekávají, že se zesílí globální zmatek mezi teď a poté.

Začněme pohledem na pokus o převrat v Turecku minulý týden. Zdroje z Mossadu se snažili obviňovat z tohoto pokusu Rusko dodali: "toto je jen první rvačka" (první runda). Avšak zdroje Pentagonu nám potvrdili, že letadla, která shodila nízkovýkonné jaderné zbraně, nicméně ne až tak škodlivé, před budovou tureckého parlamentu v v průběhu pokusu o svržení vády prezidenta Recepa Erdogana byla řízena piloty ze Saúdské Arábie, kteří byli vyškoleni Izraelci a vzlétli z letecké základny NATO v Incirliku.

http://www.veteranstoday.com/2016/07/15/turkish-parliament-nuked-during-coup-attempt/

Zdroje z Pentagonu mají podezření, že Erdogan používá toto představení a světelnou show jako součást pokusu o převrat sama proti sobě, aby měl záminku udělat čistku v armádě a soupeřících tureckých donucovacích orgánech (p.př.: policii)..

Jeden zdroj z Pentagonu uvedl, že "protože Erdogan obnovil styky s Mossadem a může ukrást jaderné zbraně USA z Incirliku a dodat je ISIL, převrat není zdaleka u konce."

Nicméně čínské vládní zdroje, měl velmi odlišný výklad událostí, které se udály v Turecku. Říká se, že turecká vláda byla napadena, protože se odklání od NATO a přibližuje se Šanghajské organizaci pro spolupráci. Turecká vláda také vyjednává s íránskou vládou o vytvoření sunnitsko/šíitské aliance a obnovení chalífátu. Vlajková organizace Chazarských mafiánů ISIL (izraelské tajná služba) se to snaží zastavit tím, že vytváří falešný kalifát a jednat tak odpornými způsoby, které byly navrženy tak, aby všichni nenáviděli muslimy.

V sázce jsou 2 bilióny $ v ropě a plynu pocházejících z Blízkého východu každý rok.

S takovými vysokými sázkami ve hře je Erdogan nyní zralý na atentát, jako cíl s vysokou prioritou a můžeme očekávat, že předtím, než se prach usadí, přijde na Středním Východě ještě řada dalších problémů. Nicméně, pokud Turecko pracuje s Íránem a Ruskem a podání dolů ostré hrany rovněž s Egyptem, přece mají nejlepší kombinaci ve hře.

Nyní se pojďme podívat na to, co se právě děje ve Francii. Zde je velmi nepopulární falešný vládní komplot s teroristickými útoky s cílem rozšířit stanné právo. Vláda to dělá proto, že italský bankovní systém se hroutí a francouzskou bankovní systém se tak svrhne s ním. Proto, aby odvrátili francouzský lid od jasného pohledu na finanční problémy, je třeba vytvořit falešného vnějšího nepřítele, který by sjednotil zemi.

Videa z následků útoku v Nice, kde kamion údajně zabil 84 lidí a zranil 200 ostatní, se zdá, že ukazují stopy reálných těl (to je vytáhli snad ze všech nemocnic po celé zemi?). Nicméně přítel, který pracuje v tiskovém oddělení japonského národního vysílání NHK řekl, že NHK hlásila po dobu asi 4 hodin, že nákladní automobil v Nice byl plný zbraní a ručních granátů. Nicméně, CNN reportér na místě uvedíl že zbraně byly falešné, po čemž CNN, NHK a jiní vzali mem (video) "plné zbraní" z jejich pokrytí. Pak je tu skutečnost, že údajný zchudlý vrah poslal před incidentem své rodině $ 100,000.

Také korporátní média rozhodla z nějakého důvodu, že budo úplně ignorovat to, co vypadá jako velkolepý pokus vyhodit do povětří Eiffelovu věž v ten samý den. Možná, že tam bylo příliš mnoho falešných svědků tak se rozhodli jen předstírat, že se to nikdy nestalo malý trik. Video incidentu bylo vymazáno ze sítě, ale fotografie si můžete prohlédnout zde:

http://www.whatdoesitmean.com/index2072.htm

Nicméně, bez ohledu na to, co dělají, tak tyto francouzské fašistické operace Gladio už nejsou schopny zastavit právě se rozvíjející revoluci v této zemi.

V každém případě jak nám ukazují scény s kouřem a zrcadly ve Francii a Turecku nás rozptýlili od daleko důležitějších událostí odehrávajících se právě nyní v Asii. Můžeme potvrdit z vlastních CIA, ale i čínských zdrojů to, o čem informoval Neil Keenan generálního tajemníka OSN, Ban Ki Moona a Davida Rockefellera: že můžou sice žebrat, ale nezískají vůbec nic.

http://neilkeenan.com/neil-keenan-update-china-shoves-keenan-pushes-to-put-an-end-to-un-nwo-ban-ki-moons-foolishness/

Můžeme také přidat nové informace o oznámení abdikace japonského císaře. Pan Ki-mun byl v Koreji a Číně, kde se snažil dohodnout zlato pro udržení OSN Rockefellerovy Korporace v chodu a zároveń žádal práci jao jihokorejský prezident. Bylo mu řečeno, ať se radši vypaří. Poté, David Rockefeller požádal o zlato svého "starého rodiného přítele," císaře Akihita. Akihito řekl Rockefellerovi, že mu není dovoleno, aby tak učinil. Okamžitě po tomto telefonátu, ve zprávách sítě NHK vláda oznámila, že císař má být prvním, který abdikoval ze zdravotních důvodů za posledních 200 let. Japonský vládní úředník, který se nedávno zúčastnil obřadu předsedaném císařem potvrdil, že došlo k hrubým pochybením během obřadu a, že císař už vykazoval známky senility. Zdroj dodal, že císař byl vyčerpán probíhajícími jednáními s cílem vytvoření světové vlády a chtěl předat svou práci jeho synovi a dědici, Naruhitovi.

Po neúspěchu v Číně, Koreji a Japonsku, se teď bude Rockefeller / Bush / Clinton frakce Chazar mafie velmi snažit, aby ukradla zlato z Indonésie. Zdroje CIA v Indonésii říkají, že výsledk em je země, která je nyní na své nejvyšší úrovni vojenské pohotovosti. Zdroj dodává, že chazaři se snaží zavraždit prezidenta Widodo a nabídli klanu Suhartů (přátelé Henry Kissingera) moc a bohatství v případě, že jim pomůžou svrhnout Sukarno+Widodo a klan, který ji podporuje. Suhartům bylo řečeno, aby ustoupili nebo zemřeli.

Byl rovněž zaznamenán chazarský pokus o použití napětí v Jihočínském moři a vyvolat třetí světovou válku, a s ní by zůstali u svého starého podnikání. Rozsudek proti čínským pohledávkám v Jihočínském moři tribunálem OSN se používá, aby se pomocí něj pokusili vyprovokovat válku mezi USA a Čínou. Admirál Dennis C. Blair, bývalý šéf US centrrálního velení v Pacifiku, řekl v americkém Kongresu dne 13. července, že USA by měli použít sílu k zastavení Číny v Jihočínském moři. Blair nyní pracuje pro National Bureau of asijského výzkumu, jehož sponzory patří Chevron, Conoco Phillips Company, Ernst & Young, Exxon Mobil Corporation, General Electric, Microsoft, atd.. Jinými slovy, že pracuje pro Rockefeller.

http://nbr.org/About/bod.aspx?id=d1ffb522-d222-48eb-913b-f83249c5fa63

V každém případě je přetahování lana mezi Čínou a vojensko-průmyslovým komplexem Spojených států a pokračující téma v Jihočínském moři jako jedny z nejlepších prvků v obchodování se Spojenými státy. V návaznosti na rozhodnutí proti Číně, odjel ministr zahraničí John Kerry do Ruska vyvíjet tlak na Vladimira Putina, aby spolupracoval s USA proti Číně v SCS. USA se také přiblížují k Indii, Vietnamu, Japonsku, atd., a s tímto rozhodnutím v ruce se pokouší hledat pomoc. Číňané jdou do protiútoku namlouváním si Evropanů a dalších.

Čínský vládní představitel řekl, že skutečným důvodem, proč má Čína tak tvrdohlavý přístup k záležitosti SCS, kde je oceán kolem základny ponorek, které mají na ostrově Hainan, příliš mělký na to, aby se v něm ponorky ukryly. To je důvod, proč se staví další podmořské základnyv Jihočínském moři hluboké 2000 metrů. Číňané argumentují tím, že je třeba tyto základny udržet neporušeny, pro jejich sílu jaderného odstrašení a zabránit tak někomu, aby se přepočítal v tom, že by mohl vyhrát jadernou válku proti Číně s preventivním úderem.

Tato rána do stolu na téma Jihočínského moře pravděpodobně skončí s čínským přijetím nové námořní základny na ostrovech Indonésie v Jihočínském moři, a s američany umožňující Číňanům budovat podmořskou základnu v hluboké vodě.

Číňané také říkají, že nemají zájem o využívání bankrotu USA a Evropy, aby se pokusili prosadit čínskou hegemonii. Jeden člen čínské Společnosti červeného a modrého (draka) a Modrého Vyššího popsal Čínu, USA a Evropu jako tři nohy stolu, které se navzájem potřebují, aby se zabránilo pádu stolu.

Armáda a agentury Spojených států a Číny mají v Chazarské mafii svého společného nepřítele. Na této frontě Rusové a Vatikán souhlasí rovněž. Na vynucení totální kapitulace Chazarské mafie se nyní plánuje raketový útok na komplex rodiny Rothschildů v Zug, ve Švýcarsku. V zájmu budoucích generací, Rothschildové dostali termín, že až do 25. července můžou evakuovat všechny drahocenné umělecké poklady, které tam přechovávají. Po té, pakliže se Rothschildové nevydají, bude na jejich rodinný Komplex veden útok, podle agentů Pentagonu.

Jiné zdroje nám také přišli říci, že Rothshildovi usilují o své oddělení od Rockefellerů / Bushů / Clintonů a nemělo by se jim důvěřovat, že dodrží jakoukoli dohodu, protože to udělají jen v případě, že nemají jinou možnost.

Kromě toho, zástupci Společnosti Bílého Draka se setkali s několika asijskými frakcemi, aby diskutovali o odměně 1 tuny ve zlatě, kterou vypsala (a ohlásila jako odměnu) Společnost Bílého Draka za hlavy členů Chazarské mafie. Zástupci SBD řekli, že Západ byl jako krásná žena infikované syfilisem, a že Asiaté se ujistí, že bere antibiotika, než se stanou příliš přátelskými. Asiaté souhlasili a potvrdili zpřístupnit své zlato a agenty. Pentagon a zdroje z agentur požadovali, aby bylo dáno na seznam více jmen, které by měly být přidány do odměn. Takže na žádost Pentagonu a agentur zde bude zde odměna jedné tuny zlata, který je vypsána na uvedené osoby:

Jacob Rothschild, Evelyn de Rothschild, Jay Rockefeller, George Soros, Dick Cheney, Paul Kagan, Henry Kissinger, Angela Merkel, Neil Bush, Jeb Bush, Marvin Bush, Michael Mukasey, Scooter Libby, soudce ze dne 11.-S Alvin Hellerstein, Paul Wolfowitz, Richard Perle, Dov Zakheim, Michael Chertoff, Frank Lowy, Larry Silverstein, Rudolf Giuliani, Michael Bloomberg, Paul Singer, Mark Zuckerberg, Michail Chodorkovskij, Tony Blair, Haim Saban, Sheldon Adelson, Arnon Milchan, Hank Paulson, Bob Rubin Sandy Weill (Citigroup) Lloyd Blank-Fein (Goldman Sachs), Jamie Dimon (JP Morgan) a Stanley Fischer.

Zničený klan Clinton / Bush / Rockefeller je nyní v takovém nebezpečí , že se zdá, že i Bůh je proti nim. Podle CNBC, Bill Clinton, George Bush Jr. a Tony Blair byli vyhnáni ze setkání v Arkansasu tornádem, což je jistě druh incidentu známý jako "zásah vyšší moci".

http://www.msnbc.com/way-too-early/watch/severe-weather-forces-bush-clinton-to-flee-725728835965

Zločinci uvedení na seznamu by se měli vzdát !!!!

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

21.07.2016 18:37

Mocenská struktura Chazarské mafie se už rozpadá naprosto veřejně.

16-11-07

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Rídící mafiánský - chazarský politický aparát Západu nadále rozpadá na kousky, Evropa kolabuje ve stylu kolapsu Sovětského svazu, a ve Spojených státech se začíná rýsovat občanská válka. Jedná se o jedinečnou příležitost pro lidstvo, která přišla po tisících letech teroru a otroctví ve stylu Babylonského dluhu, aby konečně dosáhlo svobody.

Jména na níže uvedeném odkazu kolují mezi armádou a agenturami, a jsou považována za "řídící centrum" chazarské mafie.

https://ehpg.wordpress.com/israel-did-911/

Lidé na tomto odkazu jsou jen částečným seznamem těch, kteří jsou a budou pronásledováni. Tento týden bude vytištěn balíček karet, které budou podložené zlatem, se jmény hlavních vůdců chazarských kriminálníků a bude určeno množství zlata jako odměna, která bude k dispozici za jejich dopadení.

Podle zdrojů CIA je již zabráněno některýcm chazarům, jako je Bush, Clinton, Rockefeller a jejich poručíkům jako je kupř. Henry Kissinger uprchnout před spravedlností ze země. Krysy chazarské mafie, které jsou schopny utéct a schovat se, již tak totiž začaly činit.

Podle těchto zdrojů také Baron David de Rothschild, hlava "Rothschildova pokračujícího Holdingu" se sídlem ve Švýcarsku a "NM Rothschild" sídlem ve Velké Británii, efektivní hlava klanu Rothschild se "ztratili z radarů". Říká se, že skupina je nyní pod vedením viceprezidenta. Jejich telefonní číslo v jejich areálu v Zug, ve Švýcarsku také, jak se zdá, již nefunguje.

Nicméně, jeden zdroj CIA z Evropy, říká, že "s Rothschildy hovořil včera v noci," a nejsou to jen oni, kteří se skrývají, a ti "se domnívají, že budou nakonec jediní, kteří zbydou", až se prach změn usadí.

Jistě, kdyby to byli oni, kteří započali obchodování s uhlíkem jako alternativu k vyvraždění 90% světové populace, nebudou čelit obvinění z genocidy a masového vraždění jako tomu bude u Bushů a jim podobných.

Podle čínských vládních zdrojů si Čínská vláda myslí, že jsou přijatelní, jelikož již řekli hlavám více než 20 zemí, že upřednostňují alianci Rothschild – Společnost Bíléo Draka. Nebylo zatím – v momentě publikace těchto informací - dosaženo žádné formální dohody, ale jen hodinu před uplynutím lhůty ze dne 10. července (ultimátum Rothschildům) došlo mezi oběma subjekty ke kontaktu.

V každém případě, co se týče vývoje zajímavých faktů, je masový vrah a vysoký přisluhovač chazarské mafie, izraelský premiér Benjamin Netanjahu, vyšetřován izraelskými úřady pro "masivní praní peněz ve velmi vysokých částkách", což znamená, podle zdrojů Mossadu, "miliardy dolarů". Z tohoto důvodu již Netanjahu připravoval útěk na své útočiště v Patagonii, v Argentině. Zdroj říká, že zůstane v pozadí nebo jeho dvojník převezme vinu Netanjahua nebo bude Netanjahu předstírat smrt skrze "infarkt nebo mrtvici." Nicméně, "skutečná dohoda je taková, že půjde někam ven do studené země, " uvedl zdroj, který připouští, že by to mohlo být odkaz na nacistické základny v Antarktidě.

Více zdrojů uvnitř Pentagonu a agentur se shodují v tom, že Netanjahu může mít záměr se ukrýt, protože situace chazarské mafie v USA už dosahuje bodu varu.

Těžištěm hněvu je skutečnost, že FBI odmítla podat trestní oznámení na Hillary Clintonovou, ačkoli ředitel FBI James Comey byl veřejně obviněn z trestného činu. To je, jak zdroje z Pentagonu shrnuly situaci: "masivní pobouření nad bruslení m" Hillary a korupcí v ministerstvu spravedlnosti spojilo dohromady komunitu GOP (Grand Old Party-republikáni), armádu, inteligence a státní bezpečnostní orgány do masívní hybné síly pro změnu režimu na pozadí resetu globální měny a (ve prospěch) nové republiky s měnou podloženou zlatem."

I když se Hillary Clinton vyhnula obvinění z trestného činu, její kandidatura na prezidenta byla účinně zničena negativní publicitu, která obklopuje toto fiasko. "Ona je díky negativní publicitě neprodejným případem , který ztratil důvěru veřejnosti na nějakou šanci na výhru Bílého domu, takže se jí mohly odepřít bezpečnostní prověrky a zpravodajské záznamy," říká zdroj z Pentagonu.

Zdroj také říká, že "prezident Obama Hillary nenávidí a on pustil ze serveru informace o jejích e-mailech v březnu 2015, aby bylo zajištěno, že Hilary nevyhraje, i když předstírá, že dělá pro ni kampaň."

Tisková konference Comeyho také nechala ve veřejných záznamech mnoho důvodů pro to, aby byla Hillary v budoucnosti obviněna z dalšch trestného činů. To zahrnuje únik státního tajemství do Izraele, "hrubé nedbalosti" s utajovanými skutečnostmi, křivé výpovědi Kongresu v kauze Benghází a mnoho dalších.

Veřejné pobouření donutilo ministerstvo zahraničí oznámit, že znovu otevře vyšetřování jejích e-mailů. V důsledku tohoto skandálu také odebraly Pentagon a agentury Hillary přístup k utajovaným skutečnostem.

V každém případě je celý e-mailový skandál je rozptýlením ve vztahu k obrovské korupci Clinton Foundation, která hrozí zlikvidovat většinu politické scény ve Washingtonu.

Aby se zabránilo problémům, které sešíří díky Clinton Foundation jsou také rozmluvy typu "Kill Bill" na vysoké úrovni. Aneb, jak to zdroj z Pentagonu shrnul: "Státní pohřeb pro Billa by Hillary umlčel navždy, ale musí být ještě obžalována a souzena z úniků a prodeje státního tajemství".

Vzhledem k tomu, že Bill Clinton je syn Winthropa Rockefellera, Rockefellerova frakce chazarské mafie se může snažit odvést pozornost od problémů s Hillary tím, že začnou rasovou válku. To bylo patrně cílem střelby do policie v Dallasu, minulý týden, které mohlo nebo také nemusí vyústit v zabití pěti policistů mužem, který vykřikoval, že: "Nenávidí bělochy."

Rockefellerova ruka může být viděna na financování nenávistné skupiny "Na životech černochů záleží". To může také být, že vnuk Davida Rockefellera, Mark Zuckerberg z Facebooku, dal obrovský transparent této skupiny "Na životech černochů záleží" po událostech v Dallasu na své stránky.

http://www.whatdoesitmean.com/index2069.htm

Kromě toho Korporace Spojených národů řízena Rockefellery pokračuje v odsuzování "strukturálního a institucionálního rasismu" v USA.

https://www.rt.com/news/350270-un-institutional-racism-us-killings/

Navzdory tomu zdroje z Pentagonu slibují, že "teroristické skupině podporované Georgem Sorosem nazvané ‘Na životech černochů záleží‘ nebude povoleno započít rasovou válku a tak instalovat stanné právo nebo pozastavení voleb."

Některé zdroje také varovaly, že by to bylo skvělým pokusem při použití najatých gangsterů, kteří by narušili republikánský sjezd, který začne příští týden."

Mnohé zdroje říkají, že očekávají nepokoje a problémy po celé léto a začátek podzimu v USA .. zdroj Pentagonu šel tak daleko, že říká, že pokud jde o něj, tak občanská válka v USA již započala .. "

Situace v EU se rovněž zvrhla do té míry, že generální tajemník NATO, Jens Stoltenberg přiznal: "Jsme v úplně nové situaci, která se liší od všeho, co jsme zažili."

http://tass.ru/en/world/887240

I když se odkazoval pouze na vztahy s Ruskem, zároven také přiznává, že svět se dostal na nezmapované území. To je způsobeno tím, že Korporace OSN, EU a USA jsou v bankrotu stejně jako jejich podřízené organizace, jako je Světová banka a MMF. "

http://neilkeenan.com/neil-keenan-update-un-secretary-general-ban-ki-moon-attempts-to-pull-the-wool-over-chinese-korean-eyes-only-to-find-theres-no-wool/#comments

Přinejmenším srovnatelným scénářem pro kolaps Evropské unie již lze vysledovat v kolapsu Sovětského svazu. To bude znamenat, že země EU vystoupí jeden po druhém (z EU), dokud se nedosáhne založení demokratičtější a transparentnější evropské struktury, která by zahrnovala i Rusko. "

Veřejné spory mezi různými vůdci a frakcemi britského lidu, kteří se rozhodli obnovit svou nezávislost na Evropské unie, to činí naprosto jasné.

Boj zahrnuje tedˇi Itálii, která oznámila oznámila fond ve výši 150 miliard eur na záchranu svého bankovního systému před kolapsem pouze pro to, aby jim Němci veřejně vynadali a řekli jim, že oni to rozhodně platit nebudou. Pak italský premiér Matteo Renzi odpověděl, že problémy italské banky byly malé v porovnání s problémy jiných evropských bank. To bylo široce v médiích vyloženo v tom smyslu, že se jedná o Deutsche Bank.

Renzi může mluvit tvrdě, protože jeho strana zaostává v průzkumech veřejného mínění za anti-EU Pětihvězdičkovým hnutím vedeným Bepe Grillem."

http://www.zerohedge.com/news/2016-07-07/italian-banks-crash-new-lows-despite-passing-self-defined-stress-test

http://uk.reuters.com/article/uk-italy-banks-renzi-idUKKCN0ZM1YL

A navíc jedna německá banka s 29 miliardami eur teď zbnakrotovala, což může vyvolat dominový efekt."

http://www.zerohedge.com/news/2016-07-07/europes-bank-crisis-arrives-germany-%E2%82%AC29-billion-bremen-landesbank-verge-failure

Francouzská jsou již ve stavu otevřené vzpoury a nepokoje tam pokračují bez přerušení, přestože se to mediální propaganda snaží ignorovat. Asi 90% populace nesouhlasí s prezidentem François Hollande."

https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2016/07/05/nearly-90-percent-of-the-french-now-disapprove-of-their-president/

Za těchto okolností již EU ztratila svou sílu vynucovat si rozhodování svých členských zemí. Toto bylo jasně vidět, když se EU pokusila dosáhnout dohody o obchodu s Kanadou jen proto, aby se Německo a Francie postavili proti a řekli, že k ratifikaci dohody jsou potřebné hlasy jejich parlamentů. To vedlo předsedu Evropské komise, Jeane-Claude Junckera, k prohlášení, že 27 parlamentů členských států EU bude muset udělat to samé. Výsledkem je, že vedení EU je nyní zcela dysfunkční. "

http://www.zerohedge.com/news/2016-07-06/incredibly-stupid-juncker-opens-pandoras-box

V EU je samozřejmě mnohem více chaosu, ale celkový obraz nám říká; věci se rozpadají. "

Ve Velké Británii, která je čerstvě nezávislá, mezitím oficiální publikace Chilcot, která vyšla hodně pozadu, zpráva jasně ukazuje, že invaze (p.př.: do Íráku) byla nezákonná a Bushova loutka, Tony Blair je válečný zločinec. Britové vážně přehodnocují udržení vojenského spojenectví s USA, pokud budou i nadále pod kontrolou Chazarské mafie. "

Totéž platí I pro Turky, kteří dělají na 180°-ti stupňovou otočku vůči Rusku. Loni v listopadu sestřelili ruskou stíhačku a požádali NATO , aby započalo válku s Ruskem. Nyní, podle tureckých tiskových zpráv, byly pozvaná ruská vojska do Turecka. Tyto zprávy byly popírány, ale je jasné, že země NATO s druhou největší armádou po USA myslí na spojení s Ruskem a Čínou v Šanghajskou organizací spolupráce spolu s Indií, Pákistánem, Íránem, Egyptem a Izraelem. To by Saúdskou Arábii zanechalo opuštěnou a úplně bez přátel, ledaže by rovněž upustili od svého spojenectví s chazary. Ztráta saúdských ropných peněz by byla pro chazary smrtelnou ránou.

Samozřejmě, že umírající Chazarská mafie říká, že bude bojovat až do konce a můžeme očekávat, že budou provokace v oblastech, jako je Jihočínské moře, mimořádné události týkající se Severní Koreje, terorismus, útoky, útoky pod falešnou vlajkou atd.. Je však jasné, že lidstvo v boji o planetu Zemi vítězí.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

10.07.2016 20:31

Porážka Khazar mafie je jistá, a vzpoura se už šíří po celé EU, USA a jinde.

05-07-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


 

Konec tyranie Chazarské mafie na planetě Zemi je opravdu velmi blízko. Rodinám Rothschildů a dalších vysokých Chazarských mafiosů jako jsou Borgiové, Medici, z Banky (Warburg), Rockefellerové (včetně Clintonů), Bushovi (Pecce), byla dána do 10. července lhůta, aby dosáhli mírové dohody s lidmi na této planetě. Pak budeme nabízet odměnu ve výši 100 milionů dolarů, splatnou ve zlatě, za hlavu každého z nich, která má být poskytnuta komukoli, kdo je může zadržet, a ty členy těchto genocidních rodin, kteří by při zatýkání kladli odpor pozabíjet.

Slyšíme, že jsou v rámci "rodiny" nemilosrdné boje a diskuse o tom, co dělat s touto situací.

V momentě, kdy šel tento bulletin do oběhu, byli jsme kontaktováni jednou frakcí Rothschildů a setkání se zástupcem Společnosti Bílého Draka je nyní tedy domluveno na tento týden. Setkání se bude diskutovat o tom, jak vytvořit finanční systém, který je dobrý jak pro lidstvo, tak i přírodu. Bude se také diskutovat o vytvoření nového meritokratického, demokratického a transparentního systému pro plánování budoucnosti našeho druhu na této planetě.

Abychom připoměli těmto rodinám to, co je v sázce, je zde zpráva odeslaná jim vyšším úředníkem Pentagonu:

"Bylo mi řečeno, z různých zdrojů, že existuje velké množství lidí (mužů i žen), kteří čekají na to, aby se nijak nespolupracovalo s RKM (Rothchilds / Chazarskou mafií). Tito lidé se nemůžou dočkat, až životy zločinců RKM skončí na všech úrovních. Možná budete chtít opominout ten reprezentativní poznatek, že toto je skutečné, je to realitou a nemohou již utéci nebo se skrýt, jejich čas prostě vypršel. Je na čase složit zbraně, nebo budou všichni mrtví, včetně jejich rodinných příslušníků, což jsou nejdále vzdálení bratranci; účinně tak skončí tahle temná pokrevní příbuznost, která komplikovala tak dlouho cestu lidstva. Opět vám přejeme hodně štěstí s vyjednáváním. Pokud ale oni teď odstoupí bude to mít následky, obrovské a zásadní následky. Jak již bylo řečeno, mějte se krásně. "

V posledním týdnu, čínská vláda rovněž kontaktovala vůdce z jiných asijských zemí, jakož i vedoucí představitele zemí G20, aby je informovala, že očekávají dosažení dohody mezi Společností Bílého Draka a skupinou rodu Rothschildů. Číňané jsou příliš zdvořilí, aby se dopouštěli hrozeb, ale toto je prohlášení vydané čínskými Svobodnými Zednáři:

"Budeme spolupracovat s jakýmkoli náboženstvím, každou společností, jakoukoliv frakcí, jakoukoliv politickou stranou nebo jakoukoliv zemí, která je v souladu s principy soužití, prosperity a míru ve světě. Nicméně, přerušíme vztahy s kýmkoliv, kdo nemá zájem o dosažení dohody o světovém míru ".

Nicméně je ve hře další skupina, která prohlašuje, že reprezentuje koalici 172 suverénních národů a také minulý týden vyjádřila svou podporu novému finančnímu systému.

Zdroje z Pentagonu říkají, že německá kancléřka Angela Merkelová (člen rodiny Rothschildů Saxea Gotha) dosáhla dohody s číňany během své návštěvy Číny, kde byla od 13. června. Podle této dohody, Merkelová přislíbila, že odstoupí poté, co Řecko odejde z EU a na oplátku, Číňané přislíbili záchranu Deutschebank. Deutschebank by jinak nemohla přežít řecký odchod z EU (71% Řeků jsou proti EU a pouze 27% podporuje), protože by to znamenalo nesplacení řeckého dluhu, který byl použit Deutsche Bank (a další) pro vytvoření hory finančních derivátů. Tato hora by se zhroutila a prodala za nízkou cenu, jakmile by se písky řeckého dluhu, na němž byla postavená do důchodu.

Druhou zemí EU, kde krize rychle dosáhla kritického bodu je Itálie. Tam italský premiér Matteo Renzi slíbil, 150 miliard vládních eur k záchraně italských bank, jen aby byl veřejně pokárán od Němců, kteří řekli, že to není k ničemu, a že by to skončilo jejich placením. Italové pak řekli Němcům, že Italům přináleží toto rozhodnoutí. Podle toho, co říkají zdroje CIA v Evropě, tak se to zvrhlo veřejný spor, který pravděpodobně skončí tím, že se Italie vrátí k liře a odstoupí Renzi.

http://www.zerohedge.com/news/2016-06-30/european-commission-grants-italy-crisis-%E2%82%AC150bn-bank-bailout-program-prevent-run-depo


http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-06-29/germany-said-to-oppose-shielding-investors-in-italian-bank-plan


http://www.zerohedge.com/news/2016-07-03/we-wont-be-lectured-italys-renzi-defy-brussels-over-banking-bailout


Pak samozřejmě, pokud Itálie odejde, tak i francouzský prezident Francois Hollande se zdá být zavázán k rezignaci. Francie bude rovněž donucena finanční realitou k opuštění eura a návratu k franku.

Kromě toho Nejvyšší soud Rakouska rozhodl minulý týden, že nedávné prezidentské volby byly zfalšovány a budou se  konat znovu. To bude téměř jistě mít za následek volbu kandidáta "extrémní pravice" (tj. proti totalitě EU), za Svobodnou stranu, Norberta Hofera.

PRO-EU frakce se pokusili zastavit rozpad navržením tvrději řízenou EU a tedy více centrálně. Dokonce navrhují rozšíření Evropské unie na Středním východě a v Africe.

http://www.blacklistednews.com/%22EU_Wants_An_Empire%22_-_Brussels_Plans_To_Expand_Into_Middle_East%2C_Africa/52386/0/38/38/Y/M.html


Samozřejmě, že vzhledem ke své nepříjemné koloniální historii se můžete vsadit, že národy Afriky a Středního východu řeknou docela bezpečné "Díky, ale ne." Je zřejmé, že projekt EU, která poskytla jeho vývoj směrem ke světové vlády stylu Sovětského svazu je odsouzena k zániku.

V této situaci, předseda Evropské komise, Jean-Claude Juncker, který se zřejmě opíjí každý den, řekl, že Evropský parlament jednal s představiteli jiných planet "o situaci v EU". Můžete si být jisti, že lidé z galaktických společností a exo-politiky z toho měli smíchy druhé vánoce.

https://exopolitics.org/european-commission-president-says-he-spoke-to-leaders-of-other-planets-about-brexit/


(Kastilština): https://www.youtube.com/watch?v=d2mKn8ADNK8


https://americankabuki.blogspot.jp/2016/07/sphere-alliance-message-178-what.html


Ve Spojených státech je chazarská mafie ve vážných potížích. Rozšířený rozbroj co se týče činnosti Billa a Hillary Clintonových je toho nejjasnějším znamením. Jak již bylo popsáno v množství různých mediálních platforem, Bill Clinton v podstatě zastavil vlak, kde byla americká vrchní státní zástupkyně Loretta Lynch jen proto, aby s ní měl vlastní 20 minutový rozhovor. Netřeba říkat, že jsou s manželkou předmětem vyšetřování trestného činu, a že toto setkání bylo velmi odsouzeno jako do očí bijící zásah do právního systému. Většina lidí předpokládá, že Clinton vyhrožoval Lynch jménem Hillary.

V každém případě, Lynch později vydal veřejné prohlášení, že souhlasí s tím, co agenti řekli agenti FBI. Tito agenti zjistili, že pokud by Hillary byla nějaký jiný člověk, šla by do vězení už dávno. Zdroje CIA ve Washingtonu říkají, že nejpravděpodobnějším scénářem je, že teď bude Hillary odsouzena a pak bude zproštěna viny prezidentem Obamou.

Nicméně už se jim, ani Hillary a ani žádnému jinému členu mafie v žádném případě nedovolí, aby znovu vedli Spojené Státy.

Několikeré žaloby na zfalšované volby se také vyjasnilo, že Američané jsou nyní v otevřené vzpouře proti nestydaté krádeži voleb ze strany chazarské mafie.

Zdroje Pentagonu nyní říkají, že je to součást jasné revoluce proti tyranii Společnosti Federálních Reserv. Zdroj říká: "Brexit inspiruje Texodus y Califexit" a pak budou násedovat další státy. Zdroje z Pentagonu předpovídají, že bude taky "Amexit" z NATO, OSN a dohod o volném obchodu, jako NAFTA, TPP a TTIP".

Došlo také k naprostému zvratu na Středním Východě. Stejně jako minulý týden, Egypt a Izrael údajně nyní žádají připojení k Šanghajské organizaci spolupráce, skupině, ke které žádá připojení jeho dlouhodobý úhlavní nepřítel, Írán.

Nyní Turecko najednou udělalo obrat o 180 stupňů a nyní znovu zavádí přátelské vztahy s Ruskem, Izraelem a brzy i s Egyptem. Zdá se, že konečně dospěje tento region, po dlouholetých nepokojích k míru.

Nicméně frakce chazarské mafie chce stále tvrdošíjně začít 3. světovou válku a spustit "Armageddon" se nevzdal úplně celá.

Na této frontě byla minulý týden nějaká akce v Moskvě ve stylu, který by mohl sloužit jako podklad pro špionážní film. Jak oba zdroje z FSB, tak zprávy ve sdělovacích prostředcích jako Washington Post a Ruská agentura TASS souhlasí s tím, že byl minulý týden nějaký druh incidentu se střelbou v blízkosti amerického velvyslanectví v Moskvě. Souhlasí také, že těžce zraněný americký "diplomat" byla přijat rychlou záchranou pomocí.

https://www.washingtonpost.com/opinions/russian-fsb-guard-attacks-us-diplomat-outside-moscow-embassy/2016/06/28/2c42c98c-3d7f-11e6-a66f-aa6c1883b6b1_story.html


Zprávy webové stránky Sorcha Faal, které má na starosti námořní rozvědka Spojených států, říká, že Rusové vzali nějaké elektronické zařízení, které obsahuje informace o zaměstnancích ruské Baltské flotily.

http://www.whatdoesitmean.com/index2065.htm


Bezprostředně po tomto incidentu byl vrchní velitel ruské Baltské flotily a mnoho z jeho podřízených velitelů uvolněno z plnění jejich vojenských povinností.

http://tass.ru/en/defense/885430


Rusové také okamžitě udělali veřejnou nabídku a poskytují přesné letové plány jejich letadel a jejich souřadnice do sousedních zemí ve vzdušném prostoru nad Baltským mořem. Jasně je to míněno tak, aby se zabránilo chybné interpretaci ruských akcí v regionu.

Vzhledem k minulému chování chazarských náboženských fanatiků, kteří chtějí nesutále spustit "Konec Časů", je dobrým odhadem, že byl zastaven další pokus o nový začátek jaderné války.

Co si tito náboženští fanatici potřebují dostat do hlavy je, že svět se nechýlí ke konci, ale se chystá začít být nebo se znovu narodit jako ráj, tak jak to vždycky mělo být.

Na tomto poli, doufejme, že budeme mít nějaké dobré zprávy v našem bulletinu příští týden, pokud však jednání s představiteli rodiny Rothschildů půjdou dobře. Pokud tomu tak nebude, bude boj pokračovat, dokud lidé na celém světě nezvítězí. Globální osvobození již přijde velmi brzy.


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

05.07.2016 18:38

Evropská unie je v úpadku, a to je důvod, proč se její řídící struktura zásadně změní.

27/06/2016

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Obrázek: Lord Rothschild řekl, že opuštění EU povede ke "škodám a neuspořádané situaci". Odpověď na stěně za ním: "jistě, miláčku, ale jen pro Tebe".

Skutečným důvodem pro pokračující problémy v Evropské unii, včetně nedávného hlasování britského lidu opustit blok, je to, že Evropská unie je v úpadku. Víme, ve zpětném pohledu, že bankrot Sovětského svazu byl skutečný důvod, proč se rozpadla Varšavská smlouva, Polsko jako prvnízačalo toto domino. Ze stejného důvodu, můžeme předpovědět, že Anglie byla první domino v kolapsu Evropské unie.
Vznikající konsensuální názor je takový, jak to zhodnotili analytici Pentagonu: "Brexit může vést k Frexit (francouzský exit), zhroucení bank, populismu, nacionalismu a anti-globalismu". To by také pravděpodobně vedlo k ukončení Chazarské mafie sponzorující muslimské přistěhovalectví.
Situace ve Francii se již stala tak chaotickou, že francouzská policie tvrdí, že jsou stále příliš vyčerpaní vypořádáváním se s denními, násilnými demonstracemi, které se konají po celé zemi. Francouzský prezident Francois Hollande, který má pouze 11% veřejné podpory, se snaží zakázat demonstrace, ale je těžké vidět, kdo bude prosazovat jeho "zákaz". Jinými slovy, Francie směřuje k revoluci.

"Tohle je nejhorší období na které si vzpomínám, není (nebylo) ještě nic podobného," jsou slova, kterými bývalý prezident Federálního rezervního systému Alan Greenspan, popsal celkovou situaci na trhu a chaos, který následoval po hlasování Brexitu.

http://www.zerohedge.com/news/2016-06-24/greenspan-worst-period-i-recall-theres-nothing-it

To může být nejhorším obdobím pro Greenspana a jeho sponzory Rockefellera, Bushe, které může být, ale Rothschildové říkají, že vydělali 2,5 bilionu $ za jeden den v pátek zkracením všech akciových trhů a prodlouýením obchodů se zlatem. To je jejich největší zlatý důl od jejich insider obchodu po Waterloo. Vzhledem k tomu, Rothschildové říkají, "nejlepší čas vydělat peníze je, když teče krev na ulicích."

Ve skutečnosti se může krvavá revoluce docela dobře rozběhnout. Dokonce i špičkoví odborníci CIA veřejně říkají, ze v Evropě a ve Spojených státech hrozí revoluce.

http://thespiritscience.net/2016/06/26/ex-cia-spy-a-global-open-source-revolution-is-about-to-begin/

Nicméně, pokud se s ní bude správně zacházet, tato situace bude dobrá věc jak pro USA, Evropu, tak i zbytek světa. Při nesprávném zacházení, povede k chaosu, válkám a strádání v Evropě, USA. Japonsku a tak, v menší míře také ve zbytku světa.

Evropská unie, která je v úpadku, se stala ještě více diktátorskou než za časů Sovětského svazu, podle ruského prezidenta Vladimira Putina. Putinovými vlastními slovy: "Procento závazných rozhodnutí ze strany Evropského parlamentu je větší než povinných rozhodnutími Vysoké rady SSSR týkajících se jeho členských republik."

http://www.informationliberation.com/?id=55071

Gnostické zdroje, stejně jako zdroje ze Společnosti Bílého Draka nám vysvětlují, že pojmou-li se věci správně tak to, co se nakonec stane bude, že evropské národy budou tvořit větší, svobodnější a pružnější svazek, který bude zahrnovat I Rusko. Říká se, že v tomto případě bude Británie neutrální a spojena s Evropou volným obchodem, něco jako Švýcarsko.

Podle členů Rothschildovy bankovní dynastie byl bankrot EU vyvolán hlavně bankrotem Deutsche Bank, největší banky v Evropě. Říkají, že Deutsche Bank je nyní pod čínskou kontrolou. Některé zdroje se shodují na tom, že v případě, kdyby Číňané nezasáhli při záchraně Deutsche Bank, její zhroucení by vyvolalo dominový efekt, který by se rozšířil na celý evropský bankovní systém, a pak na celý západní bankovní systém.

Byl také jistý tajný rozměr tohoto bankrotu, který lze vysledovat na vojenské aktivitě v Tichém oceánu. Masivní společná čínská a americká cvičení - "manévry" se konaly minulý týden u pobřeží Filipín.

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/chinese-warships-join-forces-massive-8255107

Můžete si to také potvrdit na oficiálních internetových stránkách Pentagonu, že tyto masivní společné manévry se týkají námořnictev 27 zemí, včetně Číny a USA, a začnou v blízkosti Hawajského soustroví dne 30. června.

http://www.defense.gov/News-Article-View/Article/799099/rim-of-the-pacific-exercise-2016-begins-june-30

Skutečným cílem manévrů minulý týden, podle zdroje SDB, bylo ukončení pašování zlata ponorkami přes ponorkovou základnu chazarské mafie v Nabire, v Indonésii.

Podle zdrojů CIA se sídlem v Indonésii je výsledkem tohoto manévru skutečnost, že zlatý důl Freeport McMoRan, který se nachází v blízkosti ponorkové základny, byl velmi náhle dán na trh za cenu 20 miliard dolarů,. Členové rady Freeport McMorran obsahují jména jako Henry Kissinger a Godfrey Stillman Rockefeller.

https://en.wikipedia.org/wiki/Freeport-McMoRan

Zdroje CIA říkají, že Freeport McMoRan důl je nabízen i Číňanům skrz přední společnosti v Austrálii. Říkají také, že toto je způsob, jakým Indonésie očekává, že zaplatí 20-30 milionů Číňanům, kteří jim loni dali zálohu. Nicméně, dodali: "Americká strana ví, že se prodává prakticky prázdná díra."

Mezitím se bývalí majitelé Freeport "přesunuli na jiný kopec, která je v okruhu 5-7 mil od dolu Grasbergu, který je v současné době prostorem dolu Freeport. Někdo bude v této nabídce podveden ... a to není žádná slovní hříčka ". Zdroj uvedl, že si myslí, že celé masivní námořní cvičení bylo "jen a jen krytí."

Číňané si potřebují uvědomit, že "Kissinger vlastnil 50% Freeportu už od vlády Suharta, kdy mu byly předány akcie výměnou za jiné služby a ziskové společné podniky mezi Suhartem a Kissingerovými Chlapci; [Chazarskou mafií]. "

Zdroj dodává, že jedním z důvodů, proč byl důl dán Kissingerovi, Rockefellerům .. atd Bylo to, jako platba za umožnění prezidentu Suhartovi napadnoutl Indonésii a anektovat v roce 1975 Východní Timor.

Tak to vypadá tak, že je to dobrá sázka na to, že důl byl vyčištěn od většiny svého zlata, což znamená, že Chazarská mafie již nemá dostatek zlata k financování obchodního deficitu EU a Spojených států s Asií a zbytkem světa. Asiaté nepřijímají prázdné sliby vytištěné na papíře, a jak říkají děvčata z Asijských barů: "nejsou peníze (zlato), tak není ani žádný med".

Rothschildovi rodinné zdroje říkají, že v horních patrech chazarské mafie je nyní vážná rivalita o tom, co dělat dál. Říká se, že rodinná setkání jsou v plném proudu a požádali SBD a jejich spojence, aby počkali až do července. Tím byl dán termín 10. července, po kterém chazarská mafie ztratí jakoukoliv příležitost podílet se na vytvoření spravedlivějšího a k Zemi šetrnějšího nového finančního systému. Také se stanou předmětem totálního a absolutního bojkotu, kterému nakonec podléhnou, což nevyhnutelně povede k jejich bankrotu a zapomění.

Rozvědka Pentagonu potvrzuje, že frakce chazarské mafie v čele s Georgem Bushem zrušila styky s ex mafiány poddřízenými Bushovi, Donaldem Rumsfeldem a Dickem Cheneym a hledají ochranu u Donalda Trumpa, zatímco Brent Scowcroft, Hank Paulson a Richard Armitage usilujít o ochranu před Hillary Clintonovou.

Nicméně je pravděpodobné, že žádný z těchto kandidátů, nebude schopen ochránit tyto zločince po dlouhou dobu. Zdroje blízké Trumpovi řekly, že by se s Cheneym a Rumsfeldem dohodli, ale pouze pro teď, a pouze jako dočasné opatření.

Zdroje FBI mezitím říkají, že v případě potřeby skončí s Barackem Obamou a a hlavní státní zástupkyní Lorettou Lynch, aby se dostali na kůži Hillary Clinton.

Zdroje z Pentagonu také říkají, že "židovská mafie" (= chazarská mafie)" je ve stavu paniky na obou stranách Atlantiku poté, co se jim nepodařila jejich falešná vlajka v Orlandu, a protože Senát 20. června zablokoval čtyři opatření na kontrolu zbraní. Senát také 22. června odepřel FBI přístup k nahlížení na návštěvy webů a do elektronické pošty bez soudního příkazu a Nejvyšší Soud ukončil zase Obamovi imigrační plány.

Je zřejmé, že mnoho zemí se probouzí k tomu, že došlo ke změně v horních patrech světové mocenské struktury. Indikací, například je to, že Izrael, Egypt a Sýrie požádali o členství v Šanghajské organizaci pro spolupráci. To znamená, že Izrael požádal, aby mohl vstoupit do vojenské aliance se svým původním "úhlavním nepřítelem" Íránem, který je již součástí. Je to také organizace, která je teoreticky protipólem svých předpokládaných spojenců a ochránců z NATO a Spojených států.

http://www.fort-russ.com/2016/06/syria-egypt-israel-apply-to-join-sco.html

Polsko a další země ve východní Evropě také ukázaly, že chápou, že věci jsou nyní odlišné, protože se dohodli se připojit k nové čínské "Iniciativě pásu a cesty", tj výstavbě významných dopravních cest na východě přes Rusko do Číny.

http://news.xinhuanet.com/english/2016-06/21/c_135454841.htm

Stavební propojení s východem má pro Polsko smysl, protože už mohou vidět, že EU ztrácí kontrolu. Zdroje CIA v Evropě tvrdí, že Evropská centrální banka vydává velké množství padělaných eur, což znamená, že nemají žádné skutečné záruky na jejich podložení zlatem.

Zdroje z Pentagonu souhlasí s tím, že "Euro by mohlo být nahrazeno národními měnami, a to stejným způsobem, jako je kupř. yuan podložený zlatem a nebo nové americké dolary, jenž byly vytištěny, a které teď jen čekají na veřejné oznámení RESETU globální měny a uvolnění stovek miliard v ukradených fondech" (p.př.: světové kolaterální účty).

Tato obnova globální měny, však nebude obsahovat takové měny jako jsou Zimbabwské dolary prodávané podvodnými blázny - členy Bush / Clintonovi mafie. Nicméně, zdroje SBD říkají, že by mohli dělat ústupky členům amerických ozbrojených sil, kteří investovali do iráckých dinárů, ale ne v případě, že by to prospělo mafii Bush / Clinton.

A na konec tohoto článku informace, že i japonská mafie také dostala zprávu a dělají se zde vážné přípravy na změnu režimu. Dokonce i guvernér Bank of Japan, Haruhiko Kuroda, připustil, že "abenomika" selhala a že Japonsko musí přijmout nový směr. Zdroje rodiny Rothchild se vyptávali, co se stane s jejich agentem Michaelem Greenbergem v Japonsku, a bylo jim řečeno, "že půjde do vězení." Richard Armitage může jít konfrontovat své duchy ve Spojených státech, zatímco Kenneth Courtis pravděpodobně zůstane sám.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

27.06.2016 20:18

Poprvé se americký nejvyšší generál Joseph Dunford obrací k OSN jako vedoucí činitel Republiky Spojených Států.

20-06-2016

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Dne 17. června, v naprosto nečekné akci, adresoval americký nejvyšší velitel, generál Joseph Dunford návrh na mírový summit OSN k projednání přechodu americké armády do globálních vojenských mírových síl. Americké síly nyní nahradí zkorumpované a špatně vycvičené mírové jednotky OSN, které způsobily mnoho skandálů zahrnující znásilnění, krádeže, atd.

http://usun.state.gov/remarks/7340

Vyjádření velvyslance Samanthy Power a generála Joseph a Dunforda ...

usun.state.gov

Vyjádření velvyslance Samanthay Power a General Josepha F. Dunford na zasedání OSN o zachování míru.

Důstojníci v Pentagonu říkají, že kromě toho, co Dunford řekl v OSN, to také znamená, že americká armáda bude nyní soustředit svou energii na "Izrael, drogové kartely a Čínu v Jihočínském moři." Budou také bojovat za ochranu ekosystémů a dopadení pytláků ohrožených druhů, což potvrzují i další představitelé Pentagonu.

Rodina Rothschildů, tajní vládci Izraele, řekli Společnosti Bílého Draka: "Chceme napravit své cesty." Slibují dosáhnout dohody o vytvoření a financování nové plánovací agentury pro budoucnost během setkání, které se má konat, podle zdrojů SBD, v červenci.


 

Nicméně, zástupce jedné skupiny, kteří již dříve s těmito, kterým říkají R & R nebo Rothschild a Rockefeller, varovali, že tyto rodiny byly jen čelnými představiteli italské a španělské černé šlechty – noblesa negra - v čele s Borgii, Medici, Orsini a mezi jinými také z Bankovní Rodiny (Warburg). Vyjednavači hodlají poslat agenty, kteří budou mít charakter profesionálních vrahů typu James Bond 007. Řekl také, že jeho skupina ztratila v důsledku neúspěšných jednání několik set svých agentů a uvedl, že jeho skupina byla varována jinými, aby těmto lidem (p.př.: R+R) nedůvěřovala, ale oni se stejně rozhodli pokusit se tento nový finanční systém s nimi vyjednat. "Výsledkem takového rozhodnutí je, že od té doby to stálo život několik set agentů, a to i přesto, že poměr je asi jednoho z nás proti deseti z nich, nicméně už vydržet to vůbec je velmi bolestivá zkušenost. Kromě toho vypíše tato skupina velké ceny za "hlavy" všech hlavních osob zapojených do této transakce, vyjednávání nového finančního systému (obvykle to bývá mezi 20 - 100 milionem dolarů). "

Závěrem lze říci, pokračoval zdroj: "že R & R nemají žádnou čest, nikdy nedrží své slovo a budou otevřeně lhát po CELOU dobu, aby dosáhli svých cílů. Chovají se takhle, protože v minulosti nikdy nemuseli nic dodržovat (žádné své slovo), a toto chování jim vždy skvěle fungovalo, takže pevně věří, že nikdy nebudou muset podrobit této zásadě, a proto tak NIKDY neučiní ... Nedodržují žádný zákon, žádná pravidla hry, žádný kodex cti nebo cokoliv jiného. Pracují pouze ve svůj vlastní prospěch bez ohledu na lidské a kapitálové náklady! Nemáme, jako lidé, pro ně vůbec žádnou hodnotu, a navíc jsme jejich 100% submisivními otroky."

Rothschildové odpověděli, že Nathaniel Rothschild, poněmž bylo v poslední době požadováno 300 milionů dolarů, je ve ztrátě, což je vůbec první ztráta pro danou rodinu (p.př.:od známého začátku jejich působení). Kromě toho, francouzská hlava rodiny, Baron David de Rothschild, je po podání obžaloby pro podvod na útěku před francouzskou policií, jinými slovy, oni vědí, že již nejsou nad zákonem.

Chtějí také najít novou ochranu pro jejich otrockou kolonii vymytých mozků známou pod jménem Izrael. To je důvod, proč jel v poslední době Benjamin Netanjahu už čtyřikrát do Ruska usilovat o ruskou ochranu před očekávanými opatřeními v oblasti vynucování práva ze strany Pentagonu vůči jejich zemi.

Nicméně ruská vláda, je nyní řízena pravoslavnou církví a starou carskkou nacionalistickkou sítí a určitě nemá náladu na ochranu lidí, kteří způsobili, že jejich národ zažil tolik utrpení v průběhu celého 20. století.

SBD bude chránit mezi Židy jen nevinné, a bude trvat na jejich převýchově na základě jejich skutečné historie při použití zlatého pravidla (čiň jinému tak, jako bys chtěl, aby jiní činili tobě) ke všem národům, a nikoliv jen Židům.

Černá šlechta nyní zoufale bojuje, aby udržela svou fašistickou vládu v EU beze změny. Zavraždili (ať už v reálu nebo to byla zfalešná vražda, to není jasné) pro-evropskou političku Jo Cox, aby udrželi manipulované veřejné mínění a stejně tak, aby vytvořili věrohodný krycí příběh pro odcizení plánovaného hlasování referenda o Brexitu, 23. června. SBD a zdroje z Iluminátů udržovali vztah s Jo Cox, když se identifikovala jako Rothschildův agent. V případě, že Britové hlasují tak, aby získali jejich nezávislost, bude to pro černou šlechtu obrovská rána.

A i kdyby ne, evropský bankovní systém je ve stavu kolapsu, který bude muset tak jako tak od svého fašistického projektu EU upustit.

V každém případě SBD bude respektovat ze strany "R & R" a jejich šéfů z černé šlechty pouze akce, a nikoliv sliby. Pokud ukrdnou nebo se jen budou snažit ukrást britské referendum, bude to mít následky.

Hovoříme-li o R & R, jeden zdroj ze CIA tvrdí, že viděl Richarda Rockefellera, živa a v plném zdraví v Argentině. Rockefeller údajně zemřel při leteckém neštěstí v roce 2014, takže, pokud je tento zdroj správný, jen předstíral svou smrt, aby mohl uniknout ze Spojených států.

Zdroje z Pentagonu říkají, že on je výjimka, ale že většina top chazarských mafiánských bossů je stále v USA a nebude jim dovoleno uniknout spravedlnosti.

Zdroj jejich moci v USA, jejich schopnost vytvářet a rozdělovat peníze, je také zkonfiskována. Za tímto účelem došlo , podle zdrojů z Pentagonu, k neobvyklému setkání ministerstva financí USA dne 14. června, kdy americký prezidentský mluvčí Barack Obama, generál Dunford a ředitel Národní zpravodajské služby James Clapper diskutovali o vojenském převratu na ministerstvu financí, aby si vynutili vydávání tuzemského US dolaru odděleného od toho mezinárodně obchodovaného. "To byl důvod, proč New York Federal Reserve Board najal skartovací kamion na 14. června, protože FRB je nyní kaput," uvedl zdroj Pentagonu. Náklaďák lze vidět zde:

http://www.zerohedge.com/news/2016-06-14/just-spotted-front-new-york-fed

Vytvoření domácí americké měny se shoduje s plánovaným restartem globálního finančního systému. Jak řekl minulý týden kontakt z rodiny Rothschild: "Každá nová oblast bude mít své vlastní rezervy pro svou novou měnu. Každý okres bude součástí koše asijských měn, které jsou zálohovány různými komoditami. "

Jeden samostatný důležitý zdroj z rodiny Rothschildů řekl členům SBD v Evropě, že jejich rodina je současnými problémy téměř nedotčena "poté, co udělali nějaké úpravy", ale že Bush a Rockefellerovy frakce byli v mnohem hlubších problémech kvůli jejich spojení s genocidním plánem New World Order.

Důležitý zdroj z čínské vlády spojený s Shanghaiskou frakcí říká, že jeho chápání okresů je takové, že současných 5 stálých členů Rady bezpečnosti OSN; Čína, Francie, Rusko, Velká Británie a USA, budou nahrazeny zástupci ze 7 regionálních seskupeních: Afriky, Asie (mimo Čínu), Číny, Indie, Evropy včetně Ruska, muslimského světa, Severní a navíc i Jižní Ameriky.

Rozhodnutí budou přijímána většinou a každý region bude mít právo veta platné pouze pro svůj vlastní region. Australané budou mít hlasovací právo se rozhodnout, ke které oblasti se chtějí připojit. Stávající národní státy budou i nadále se svou silnou autonomii v rámci svých regionů.

Zdroje kteréí tvrdí, že jsou hluboce propojeny s "tajnými kosmickými programy" říkají, že cílem tohoto plánu je trvale ukončit války na této planetě, a tak umožnit ukončení karantény mezi vějším kosmickým prostředím a planetou Zemí.

Zdroje z Pentagonu nám potvrdily, že nedávná Pařížská “Dohoda o změnu klimatu”, která byla ratifikována ve Francii národy BRICS a "brzy" také USA je jen převlečený reset světové finanční struktury, která bude nyní podložena zlatem a aktivy globální měny. Zdroje říkají, že v tomto novém systému se podíl emisí zobrazí jako rovné procento světového HDP, takže Čína bude mít nějakou 20% kontrolu globální měny v tomto systému. Tento nový systém má obrovskou výhodu nad tím, co se prosazoval až dosud v tom, že přirozené ekosystémy budou mít hodnotu samy o sobě, a tak budou chráněny jako nikdy předtím. Například, deštný prales by měl obrovskou hodnotu jako úložiště uhlíku, a tak jeho kácení by bylo prostě neúnosně vysoké.

To se zdá být dobrou zprávou. Nicméně, bitva o planetu Zemi stále není u konce a všichni musíme pokračovat v boji, dokud to opravdu neskončí. Teď například kontaktovala SBD jedna evropská skupina, aby řekla, že plánují zinscenovat nějaký obrovský incident v 15:30 středoevropského letního času na 21. června, v den letního slunovratu a tradiční době ohnivé oběti. Zdroje nebyli v tom, co mají v plánu nijak konkrétnější. Avšak zdroje z evropské černé šlechty již dříve tomuto spisovateli řekli, že plánují velké geopolitické události spojené s pohyby planet. Vzhledem k tomu, že slunovrat splývá s úplňkem, mohli by mít něco velkého v rukávu.

Gnostičtí ilumináti, připouštějí, že jejich kampaň ISIS selhala, ale říkají, že zbývající bojovníci ISIS budou bojovat až do konce. Také říkají, že stále ještě mohou shodit atomovku na nějaké město, ale nechtěl říci, které. Byli varováni o vysoké pravděpodobnosti toho, že každý takový pokus bude neutralizován.

Také námstále více posílají soubory typu X - files. Před lety Paul Laine z vojenské rozvědky Pentagonu, řekl autorovi tohoto článku o tajné nacistické ponorkové základně v Indonésii. Nyní zdroje CIA v Indonésii potvrzují, že takováto základna existuje a lze ji nalézt v Nabire, v Indonesii. Ponorky mají plné ruce práce s transportem zlata pro použití v novém finančním systému, řekl. Screen-shot z Google earth tom, co se zdá být základnou je vidět níže.

Část informací těchto Aktů X je, že tyto zdroje tvrdí, že každý rok zmizí po celém světě asi 50 milionů lidí a že "oni jsou expedováni mimo Zemi a prodáváni jako otroci." Říkali, že například bylo zjištěno, že po tsunami v Indonésii v roce 2004 se našlo relativně málo subjektů, protože většina lidí byla "vyvezena mimo tento svět." Dodávají, že oficiální počet obětí na nějakých 230.000 byl špatný, a že ve skutečnosti zmizelo 1 milion lidí a bylo "vyvezeno mimo svět."

To jsou šíleně znějící věci, ale jsou k dispozici některé podpůrné důkazy. Korejští vládní úředníci autorovi tohoto článku dříve řekli, že v trajektu katastrofy roku 2014, kde údajně zemřel více než 300 studentů středních škol nebyla nalezena žádná těla. Stejně tak jsme nebyli schopni nalézt fotografie těl z tohoto incidentu. Člen non-genocidní části nacistické frakce Kabaly řekl, že studenti byli potřební k léčení účinků příliš "Arijské" příbuzenské plemenitby.

Také jsem již dříve potvrdil, že děti v USA mizí v 20x větší míře než v Japonsku. A nikdo vypadá, že ví, co se stane většině dětí odebraných ze strany úřadů v USA.

Další informací, která také tak trochu X-file je, že autor tohoto článku, zatímco řídil svůj vůz a poslouchal rozhlas ozbrojených sil USA v Tokiu, slyšel reklamy pro rekruty "US Space Command." Reklama říkala, že sloužit v jednotce bude "podobné jako sloužil na lodi". Lidé kolem Zveřejnění a tajných vesmírných programů stále říkají, že se blíží velká událost. Doufejme, že brzy zjistíme pravdu.

Tady na planetě Zemi pracujeme na tom, aby se tak stalo, aniž bychom čekali, až se otevře na obloha a přijdou obří kosmické lodě a zachrání nás. To je důvod, proč jsme se soustředit na následující soudní stopy při lokalizaci zdroje našich problémů. Nyní již se zdroji jednáme.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

21.06.2016 17:04

Buď se Spojené státy a Organizace spojených národů vzdají nebo budou jednoduše a bez řečí převzaty.

13-6-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Zvláštní aktualizace:

Rothschildové nás tedy nakonec kontaktovali.

Tady je to, o čem informoval člen SBD v Asii o tom, co Rothschildové řekli o této situaci: "Nyní jsou zde 04:40 hodiny. Nakonec jsem se s nimi dostal do kontaktu. Jistě vzácná hodina. Mluvil jsem s osobním tajemníkem Nata."

Jsem si jist, že telefon byl přesměrován. To je to, co mi řekl: "Jsme si vědomi toho, co si vy a váš kontakt v Tokiu přejete. Dohodli jsme se a pracujeme s ostatními členy rodiny, aby se tak stalo. Jsme si také vědomi toho, co se dnes odehrává."

"Zlatá Lilie" je připravena ke sklizni. První ze 3 se nyní připravuje. Skupina, která se domnívá, že je dostane toho nedosáhne. Bude integrována do přechodu na nový plán. Každý okres bude mít své vlastní rezervy na svou novou měnu.

Každý okres bude součástí koše asijských měn, které jsou podloženy různými produkty. Pošleme našeho obchodního zástupce, aby se s vámi setkal, když už víme, jak vás najít. Potom se můžete vy a váš kontakt, pokud si to budete přát, setkat v Tokiu s Natem přímo. Prosím, vyčkejte i nadále ."

Také mám jeho jméno. Alespoň jedno, které mi dal ... jeho přízvuk je britský, alespoň je to, co jsem pochopil z toho, jak mluvil.

Nevím, co můžete udělat s touto informací. Možná, že zveřejnit její část, a část o pojmenování xxx udržet teď ještě v tajnosti.

Zdá se, že vaše čísla byla odposlouchávána a je zřejmé, že jsou si vědomi toho, co jste říkal ve svých týdenních zprávách ... stejně jako naší konverzace? ".

Jinými slovy, Rothschildové konečně souhlasili s podporou masívní kampaně s cílem ukončit chudobu, zastavit ničení životního prostředí a vyvolat exponenciální expanzi lidstva do vesmíru. To je dobrá zpráva pro naši planetu. 

Budeme čtenáře informovat o jakémkoli dalším vývoji.

 

 

A obvyklé týdení zpravodajství začíná zde:

 

Jednání o novém finančním systému čekají, zatímco staří kontroloři tohoto systému se zdají být skrytí nebo se chystají jít do podzemí. To znamená, že není jeětě v době psaní tohoto bulletinu jasné, jestli bude přechod na nový finanční systém klidný nebo to bude nepřátelské převzetí starého systému.

 

Pozadím k těmto jednáním můžeme vidět stále chaotičtější situaci ve Spojených státech, Evropě a na Středním východě a postupné hroucení finančního systému Západu začíná mít přímý vliv na sociální a ekonomickou stabilitu.

 

Situace ve Spojených státech, je zvláště důležitá, a intenzivní boj o moc se stává stále více viditelným i v korporátních médiích. Může to být zcela jasně vidět v některých chazary kontrolovaných mediích jako New York Times a Washington Post, které informují o velmi odlišné realitě než jiná média, jako je kupř. The Wall Street Journal a televizní sítě ABC nebo národní síť periodik McClatchy, která pokrývá celou zemi.

 

První z nich, například uvádějí, že Hillary Clintonová je nyní oficiální prezidentský kandidát Demokratické strany, zatímco druhá jsou více zaměřeny na vyšetřování trestných Clinton Foundation, atd. Nejjasnější případ rozkolu ve znamení mocenské struktury, nicméně, pochází z Bílého domu samotného. Dále jen "zastupující president" Barack Obama veřejně podpořil prezidenturu Hillary Clintonové, jen aby o hodinu později tiskový mluvčí Bílého domu vyšel s veřejným prohlášením, že Clintonová je v procesu vyšetřování trestné činnosti.

 

https://www.washingtonpost.com/news/the-fix/wp/2016/06/06/make-no-mistake-hillary-clinton-will-clinch-the-democratic-nomination-on-tuesday/

 

http://www.foxnews.com/politics/2016/06/10/white-house-confirms-criminal-probe-over-clinton-emails-shreds-campaign-claim.html

 

https://www.youtube.com/watch?v=sVmuGQE5vyo

 

Bankrot Korporace Spojených států amerických, který se odehrál 2. května bylo cítil stále zřejměji a reálněji. Například, mnoho z téměř 50 milionů Američanů, kteří spoléhají na potravinovou pomoc, aby uživili své rodiny mají tento měsíc už problémy se svými kartami, což je buď kybernetický útok, nebo jde o další pokus krást vaše peníze. Dalším příkladem je to, že policie přešla od zastavování aut a krádežím cash částek od řidičů a cestujících, k používání high-tech zařízení k vyprázdnění jejich kreditních karet. Existují také zprávy o selhání mobilních telefonních sítí a systémů GPS po celých USA, což je jasnou známkou intenzivní kybernetické války.

 

Úředníci Pentagonu říkají, že útok pod falešnou vlajkou v Orlandu na Floridě, kde bylo údajně zabito 50 lidí, "nezastavit pokračující odhalování ani nijak nenaruší " probíhající kampaně k ukončení kontroly USA ze strany Chazarské mafie.

 

 

Pentagon a agentury již ví, že skutečným viníkem tohoto útoku je Chazarská mafie stejně jako vědí, že stopy vedou do Izraele a do celosvětového ústředí Chazarské mafie ve Švýcarsku.

 

 

Tato falešná vlajka se konala bezprostředně po skončení schůzky hlav Chazarské mafie a Bilderberg Group v Drážďanech. A i když to nebylo na oficiálním seznamu účastníků, rodinné zdroje potvrdily, že Nathaniel Rothschild předsedal jednání jménem svého strýce a nejvyššího šéfa Chazarské mafie, barona Jacoba Nathaniela Rothschilda. Oficiální tiskovou zprávu ze zasedání lze vidět zde:

 

http://www.bilderbergmeetings.org/press-release.html

 

Jediné, co můžeme dodat, z vlastních zdrojů je, že na setkání se řešila je globální daň, která by se platila na nezbytné financování zastavení ničení životního prostředí a chudoby. Zdroje rodiny Rothschildů potvrzují, že čínská nabídka 20,000 tun zlata s 13% slevou byla projednávána také s podmínkou, že 10% sleva by byla použita k vytvoření agentury pro plánovací budoucnosti a další 3% by byla provize jak je uvedeno výše v tomto bulletinu. Zdroje z rodiny Rothschildů to potvrdily.

 

U rodiny Rothschildů je v každém případě nyní jasně vidět, že staví do kruhu hradbu z bojových vozů. Úředníci CIA říkají, že v žádné z oficiální firmy rodiny Rothschildů nezvedne telefon. Jediné číslo, kontakt na ně, je do jejich rodiného obytného komplexu v Zug, ve Švýcarsku, a v době psaní tohoto článku, taktéž nikdo neodpovídá na žádné volání. Níže je obrázek obytného komplexu rodiny Rothschildů v Zug.

 

Zug-1

 

Existují také náznaky, že se asi něco neobvyklého stane v Anglii, možná příbuzný Rothschildů. Podle internetových stránek "Russia Today" (s největší pravděpodobností to nebude originál ruský web)

 

https://www.rt.com/uk/345988-g4s-royal-mint-security/

 

byla britská armáda odvolána z ochrany Královské mincovny (kde je uložené anglické rezervní zlato) a byla nahrazen soukromé bezpečnostní firmou G4S. Jedná se o skandální společnost, která bojkotovala zabezpečení olympijských her v Londýně. Je to také společnost, kde pracoval tak zvaný "střelec z Orlanda".

 

Vzhledem k uzavření Rothschildových kanceláří v Anglii, Japonsku a dalších částech světa, bude dobrým odhadem, že utekli do Švýcarska se zlatými rezervami z Anglie. Pokud tomu tak je, tak to znamená, že poprvé od svého podnikatelského štěstí díky informacím svých agentů po bitvě u Waterloo Rothschildové v domácím obchodě prodělali, což také znamená, že Rothschildové již nekontrolují Bank of England (p.př.: dříve Rothschild Bank).

 

To by mohlo rovněž být ve vztahu k většině dvouciferných anket, které upřednostňují vystoupení Anglie z Evropské unie v plánovaném referendu dne 23. června. Pokud Anglie opustí EU stane se, opět poprvé od roku 1066, skutečně nezávislou zemí. Události nám to brzy řeknou.

 

Také Jsme slyšeli ze zdrojů Německé druhé říše, že Němci, kteří opustili Německo, aby vytvářeli po 2. světové válce nebo těsně před ním kolonie jinde po světě, se chystají brzy k návratu do Německa, aby obnovili nezávislost své vlasti. Říkají také, že velká část dosud utajených německých technologií bude brzy odhalena. Zdroje Pentagonu říkají, že z letecké základny Ramstein v Německu byly také evakuovány americké jednotky, aby se tak uzavřela další cesta drogových obchodů Bushovy kliky, a tudíž přerušil jeden z jejich příjmů.

 

V každém případě se věci mají tak, že celý evropský finanční systém balancuje na pokraji zhroucení. Nejnovější zpráva BIS říká, že mezinárodní banky snížili v průběhu posledního čtvrtletí úvěry do Evropy o 276 miliard.

 

https://www.bis.org/publ/qtrpdf/r_qt1606.pdf

 

Tento systém je v úpadku a je nepravděpodobné, že by byl schopen přežít tak velkou redukci půjček.

 

Možná to je I důvodem, proč extra Chazarský insider, George Soros, oznámil, že bude kupovat zlato a akcie na jeho těžbu jako své zajištění proti turbulencím na finančních trzích ve Spojených státech a Evropě.

 

Také je zde silná turbulence v Turecku. Zdroje z Turecka říkají, že jsou nepokoje po celé zemi a dokonce i boje mezi ozbrojenými policejními a vojenskými jednotkami. Zdroje Pentagonu tvrdí, že evakuace amerických sil z letecké základny Incirlik v Turecku také pomohly odříznout nacistickou frakci (Bushovy) Chazarské mafie od drogových peněz. Turecké zpravodajství také částečně podporuje tento zdroj, který uvádí, že turecká vláda odmítá německé požadavky, aby německé letectvo mohlo začít používat tuto základnu. Proč chce najednou Německo poslat letadla na základnu v Turecku?

 

Http://www.dailysabah.com/politics/2016/06/13/ankara-dism

 

Chazarský uctívač Satana a izraelský premiér Benjamin Netanjahu odjel tento týden do Ruska, aby naposled usiloval o ochranu a povolení obnovy vzdušných útoků na Sýrii a Libyi, říkají zdroje z Pentagonu. Místo toho bylo Netanjahuovi řečeno, že kdyby chtěl Izrael ochranu, bude muset vrátit Golanské výšiny a poskytnout kontrolu nad svými plynovými poli ruskému Gazpromu,. Rusko také uvedlo, že by i nadále vyzbrojovalo Hizballáh, Sýrie a Írán.

 

Pod silným útokem se ocitla také vláda Saúdské Arábie, protože se ukázalo, že použila finanční vydírání proti OSN s cílem zajistit, aby byly odstraněny sankce za vraždy dětí v Jemenu. Saudská Arábie však v každém případě nemá už peníze a nyní se snaží vytvořit finanční fondy z 9 milionů cizinců, kteří tam pracují.

 

V Asii zatím pokračuje vážný boj o moc v Číně s Xi Jinpingem vyhnout frakci v Šanghaji a frakci komunistického svazu mládeže. Očekává se, že tento vnitřní boj dosáhne nějakého vyvrcholení v letním setkání v Beidaihe, v červenci.

 

V Japonsku a Koreji mezitím kontaktovali Společnost Bílého Draka vysoké postavy podsvětí, aby se zeptali co se stane teď, když Rothschildové ztratili sílu. Zástupce Sjednocené korejské církve, jenž byla dlouhou dobu spojencem nacistické chazarské Bushovy frakce a nyní je příznivcem současného režimu Abeho navrhl, že podsvětí by mohlo být financováno ovládnutím obchodu s marihuanou, která bude brzy legalizována jak v Japonsku, tak v Jižní Koreji.

 

Marihuana nebyla nikdy v Severní Koreji nezákonná, navíc se ještě normálně otevřeně prodává v obchodech spolu s amfetaminy. Tento zástupce také uvedl, že již nepodporují dodávky amfetaminů frakcím Bushovy Chazarské mafie. Také se ptal jaká je role severokorejský diktátor Kim Čong-un v novém režimu.

 

Vysoce postavený úředník z obchodního syndikátu Yakuza se sídlem v Kanto řekl, že v rámci nového režimu jeho skupina očekává, že obdrží stejné nebo i větší finanční prostředky, jaké dostávali od Rothschildů. To by mělo probíhat v podobě "financování filmů" a úvěrů na nemovitosti. Oba k tomu ještě řekli, že do té míry, do které by mohla být činnost Yakuzy právně legalizována by mohla v novém režimu vydělávat více jako legitimní podnik, než co si vydělali jako ilegální mafie.

 


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

10.06.2016 09:39

Rothschildova Chazarská mafie používá zpožďovací taktiku, ale čas již vypršel …

6-6-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Smyčka která se uzavírá kolem krku Chazarské mafie a jejich hlavního uzlu, rodiny Rothschildů, který ji řídí se utahuje stále silněji. Poté, co zmeškali poslední lhůtu pro schůzku se zástupcem Společnosti Bílého Draka, se má ráno setkat s doručitelem vzkazu od SBD, zástupce barona Jacoba Nathaniela Rothschilda (červen 7) v USA. Pokud k tomto setkání nedojde nebo nedospějí k zásadní dohodě, pak SDB, gnostictí Ilumináti  a ostatní příbuzné skupiny slibují vyhlásit období lovu na všechny tyto vraždící rodiny.

Navíc, oficiální bankrot korporace Spojených států amerických, který se udál 2. května 2016 vyvolal tento týden rozhovory na vysoké úrovni mezi USA a čínskými úřady. V Pekingu se ekonomická výměna na nejvyšší diplomatické úrovni koná v úterý.

http://news.xinhuanet.com/english/photo/2016-06/06/c_135416005.htm

Zahajovací ceremoniál k rozhovorům na vysoké úrovni mezi USA a Čínou se konalo v Pekingu - Xinhua | English.news.cn news.xinhuanet.com

Ekonomické diskuse se zaměřují na to, jaké části americké ekonomické infrastruktury můžou koupit číňani, s američany vyhrožujícícmi, že uzavřou své trhy do Číny jako se svou hlavní vyjednávací kartou, aby se zabránilo úplné akvizici americké ekonomiky Číně .

Druhý problém související diskuse bude přesně kolik akcií financí USA budou nuceni číňani "odpustit". Netřeba dodávat, že číňani požádali o plnou úhradu v podobě amerických nemovitostí, továren a dalších aktiv, zatímco američané požádali číňany, aby dluhy ostříhali tak nejvíc, jak je to možné.

V předmluvě k této schůzce jednala Sangri-La, třídenní regionální konference na vysoké úrovni o regionální bezpečnosti v okolí Singapuru, který skončil v neděli 5. června. Vojenské rozhovory byly omezeny na to, že se USA snažili shromáždit co největší počtu spojenců pod svá křídla u čínských hranic, zatímco číňani říkají, že jsou přátelští ke svým sousedům, takže armáda Spojených států nemá jinou možnost, než spolupracovat s Čínou na řešení "win-win" (vítězství a výhody pro každého účastníka).

https://www.rt.com/usa/345410-carter-asian-nato-china/

http://news.xinhuanet.com/english/2016-06/05/c_135412934.htm

V průběhu bezpečnostní konference se stala také zajímavá vedlejší záležitost typu James Bond. Protichůdné novinové zprávy, které přicházejí z Indonésie se shodují, že tam havaroval vrtulník. První zprávy říkají, že pouze pilot zahynuli a tři zbylí cestující měli jen "drobná poranění". Nicméně, následující zprávy naznačují, že "zemřeli na cestě do nemocnice."

http://news.xinhuanet.com/english/2016-06/04/c_135412891.htm

http://english.astroawani.com/world-news/four-perish-heli-crash-papua-indonesia-107257

http://www.thejakartapost.com/news/2016/06/04/pilot-killed-as-helicopter-crashes-in-papua.html

http://jakartaglobe.beritasatu.com/featured-2/one-killed-three-injured-papua-heli-crash/

http://en.tempo.co/read/news/2016/06/04/055776836/Pilot-Killed-in-Paniai-Helicopter-Crash

CIA v Indonésii říkají, že vrtulník byl sestřelen neznámým zařízením, pravděpodobně zbraň EMP, a přeživší cestující byli zabiti. Vrtulník dodal do Singapuru 300 kilo zlata z tajného zlatého dolu, který patří frakci vedené Henry Kissinger / Rockefeller, a že to byla operace těžební společnosti Freeport-McMoRan patřící Chazarské mafii v Indonésii.

Vrtulník, v momentě, když šel k zemi, se vracel s asi 100 milióny US $ v tisíci dolarových singapurských bankovkách. Peníze, které byly zabaleny do pěti hliníkových nádob "Zero Halliburton", chybí. Vzhledem k tomu, že šlo o zlato z dolu společnosti ovládané Chazarskou mafií a platba byla ukradena, tak je docela bezpečné předpokládat, že si ty peníze vzala nějaká anti-chazarská skupina. Zprávou se zdá tedy být, že dohody týkající se zlata z Asie musejí projít těmi správnými určenými kanály.

V každém případě, bez ohledu na chvástání mezi Čínou a USA Na Jihočínském moři i intriky pod povrchem, dochází postupně k dosažení široké dohody mezi USA a Čínou.

Zdroje z Pentagonu říkají, že jako součást této dohody Americké banky předali přístupové kódy k nové mezinárodní dohodě SITEM CIPS. Zdroje říkají, že to povede ke globální měně, stejně jako úpadku Deutsche bank.

Některé zdroje se shodují, že tyto akce jsou součástí kampaně na eliminaci nacistické frakce Chazarské mafie. Úniky Panamských dokumentů a zrušení daňových rájů v zahraničí již byla pro ně dostatečně velká rána. Podle zdrojů z japonské vojenské zpravodajské služby, kampaň zastavit přítok jejich drogových peněz zaznamenala rovněž skvělý nový zvrat s uzavřením většiny hlavních továren na amfetaminy v Severní Koreji,

Nyní se bývalý zástupce ředitele CIA Mike Morell přiznal na televizní stanici MSNBC, že válka proti Iráku byla založena na lži.

https://www.youtube.com/watch?v=93Fxjup53z8

Ti z nás, kteří máme informace od věrohodných pramenů, to víme již léta. Co je však důležité, je skutečnost, že to bylo řečeno v korporátním médiu, které je pod kontrolou. To znamená, že ostatní korporátní média budou toto také citovat, až se to stane součástí "oficiální" veřejné znalosti. Tím, že se to změní v "oficiální" , tak to otevírá cestu pro stíhání válečných zločinů a vůbec celé kliky Bush / nazi.

Nacistům se jistě potí zátylky v marné snaze zabránit stíhání 11-S, a zařídili "spáchaní sebevraždy", bývalého manažera z Curychu ", protože zabití finačního ředitle nebylo jim nebylo dost", podle zdrojů z Pentagonu. Můžete si být jisti, že vyšetřovatelé pojistných podvodů se blíží k Larrymu "Demoličákovi" Silversteinovi a jeho spřáteleným gangsterům.

Zdroje CIA říkají, že mnoho chazarských gangsterů již uprchlo do Patagonie v jižní Argentině. Zdroj CIA, který byl nedávno v Patagonii říká, že tam dokonce potkal Richarda Rockefellera. Richard Rockefeller, bývalý šéf Lékařů bez hranic a syn Davida Rockefellera, údajně zemřel při leteckém neštěstí v červnu 2014. Pokud je tento zdroj pravdivý, zdá se, že nafingoval svou smrt, aby mohl uniknout do Argentiny.

Nicméně je však nejasné, zda Argentina bude stejně bezpečným útočištěm pro nacisty, jak to bylo po druhé světové válce. Argentinský prezident Mauricio Macri a nacistická loutka měl, krátce po setkání s tiskem, problémy se srdcem. Toto byla pravděpodobně zprávanacistům, kteří by chtěli v tomto okamžiku prchat do Argentiny.

http://sputniknews.com/latam/20160604/1040770164/mauricio-macri-hospitalized-arrhythmia.html

Vysoký chazarský gangster Benjamin Netanyahu z Izraele a dalajlama volají po ochraně Vladimira Putina z Ruska, ale té se jim, podle ruských zdrojů, nedostane.

Zbývající chazarští gangsteři v USA rozložili svoje karavany v kruhu kolem Hillary Clintonové, a doufají, že budou i nadále moci využívat volebních podvodů, vražd, podplácení a lží, aby dosáhli toho, aby se stala prezidentkou.

Nicméně zdroje z Pentagonu nyní říkají: "Hillary může být sestřelena po primárkách v Kalifornii s Clinton Foundation , kdy praskne masivní podvod jejích humanitárních aktivit a charity na Haiti, v Africe, Indii a v důsledku tsunami v Acehu v roce 2004". Pokud existuje spravedlnost na tomto světě, tak Clintonová bude také čelit obvinění z masových vražd.

Chazaři si také myslí, že mají jinou kartu v rukávu, kterou je viceprezident Joe Biden, který jak se doufá, bude demokratickým kandidátem v případě, že Clintonová bude zatčena. Biden není naprosto čistý hrdina. Jeho syn byl zapojený do hydraulického frakování ropy na Ukrajině bezprostředně po převratu do nacistického státu. Je to sázka na jistotu říci, že Bidenovo předsednictví by znamenalo pokračování Rothschildovy kontroly při odstranění těch nejhorších nacistů.

Bidena upřednostňují tito chazaři více, než republikánského kandidáta Donalda Trumpa, který prosazuje, aby došlo ke skutečné změně a došlo tak konečně k hromadnému zatýkání zločinců, kteří zamořili New York, Washington DC a další mocenská centra ve Spojených státech. Trump nyní studuje zahraniční věci tři hodiny denně s cílem připravit se na práci, kterou bude znovu projednání mezinárodní role Spojených států, říkají zdroje blízké Trumpovi.

Doufejme, že Trump bude také informován o radě podvodného Federálního rezervního systému. Má se také pokusit dostat buď k asijskému zlatu nebo americkému stříbru (nebo obojímu) a podložit tak novou měnu, kterou bude muset nevyhnutelně vydat.

Rothschildové a nenacistická frakce chazarské mafie říká, že lidé jako Trump a číňani se snaží svrhnout "současný světový řád". To je záludný způsob, jak snažit je spojit s do značné míry zdiskreditovaným nacistickým Novým světovým řádem.

I když se zastavily fašistické vládní plány na "nový světový řád", kterému by otevřela dveře masová likvidace 90% světové populace, neznamená to, že "současný světový pořádek" by měla pokračovat tak je. Tomuto "řádu" předsedal systém centrálních bank, které jsou podvodně v soukromém vlastnictví , a kterými se systematicky drancovaly zdroje planety a způsobilo se tak vyhynutí (přírodních druhů) v takové škále, která nebyla viděna od konce dinosaurů před 65 miliony lety.

Tento podvodnický systém také vedl k takové koncentraci bohatství, že 62 jedinců má vyšší čisté jmění větší než 3,5 miliardy chudých lidí na této planetě.

Je čas změnit radikálně způsob, jakým řídíme tuto planetu. Způsob, jak to udělat, je odstranit proces rozhodování o tom, co budeme dělat v budoucnu z rukou centrálních bank v soukromém vlastnictví a ponechat jej v rukou lidu. Lidem a všem živým bytostem na této planetě již dochází trpělivost. Čas ke mluvení končí, stejně tak, jako čas na akci právě započal.

SDB slibuje ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí do několika měsíců, pokud dostane šanci. Jakmile se tak stane, bude stanovena transparentní, meritokratická a demokratická instituce s cílem zajistit řádnou správu osob a živých organismů na této planetě. A mezitím se stáhne a odejde do pozadí, ve kterém zůstane připravena zasáhnout znovu v případě, kdyby se civilizace dostala do zkušenosti další krize, takové, jakou zažíváme nyní.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

10.06.2016 03:38

Hlavou chazarské mafie je baron Jacob Nathaniel Rothschild.

23-05-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Ten, kdo blokuje nový systém peněžnictví a použití asijského zlata ve prospěch této planety, je baron Jacob Nathaniel Rothschild, jak tvrdí jeho blízcí příbuzní a také CIA. Baron Rothschild je hlavou mafiánské chobotnice Chazarů, která kontroluje vydávání amerického dolaru, eura, japonského jenu a mnoha dalších měn, ne však čínského juanu nebo ruského rublu.

Byl to Rothschild, kdo stál v cestě, když Starší Asie nabídli zlato s třináctiprocentní slevou k tomu, aby se zřídila Agentura pro plánování budoucnosti s úkolem ukončit chudobu a ničení životního prostředí a tato planeta se proměnila v ráj. Tento plán je podporován národy sdruženými v organizaci BRICS, Pentagonem, většinou zpravodajských služeb a dokonce mnoha Rothschildovými příbuznými.

Pokud baron Rothschild do 24 hodin od chvíle, kdy bude zveřejněn tento Přehled novinek, nenaváže spojení se Společností bílého draka (White Dragon Society), pak SBD nabídne jednu tunu zlata, k převzetí v Hong Kongu, tomu, kdo jej dokáže přimět k tomu, aby ustoupil z cesty. Mimochodem, Rothschilde, víme, že se ukrýváte v někdejším domě Marka Riche v městečku Zug, ve Švýcarsku, a nikoli ve svém venkovském sídle ve Waddestonu v hrabství Buckinghamshire v Anglii. Nepokoušejte se ukrýt, bylo by to marné.

Pokud nám jiní lidé rovněž budou překážet, budeme nuceni uplatnit svoji vlastní sadu karet (zavést svoje pravidla hry), stejně tak, jak to udělali Bushovi nacisté v Iráku. Za každou tuto kartu lze získat určité množství zlata, podle druhu zločinů proti lidstvu, které osoba na ní zobrazená spáchala.

Nicméně, co musí scvrkávající se okruh Rothschildových lokajů a chazarských nacistů pochopit, je, že SBD neusiluje o to, tyto zlé hochy „dostat“. Chceme zachránit tuto planetu. Pokud někdo bude stát v cestě tomu, abychom to udělali, budeme nuceni jej odklidit.

Jinou věcí je to, že tento plán společnosti WDS se podobá vánočnímu večírku, který v Tokiu uspořádala společnost Nomura Securities pro svoje zahraniční dopisovatele. Většina těchto dopisovatelů nemá dovoleno přijímat od svých zdrojů informací dárky přesahující hodnotu 20 dolarů a podobně. Proto Nomura uspořádala hru Bingo, při níž se ukázalo, že v ní každý vyhrál nějakou velkou cenu.

Tímto způsobem byl tento dopisovatel jednou nucen přijmout soupravu na podávání čaje od společnosti Noritake v hodnotě 300 dolarů. Jinými slovy řečeno, společnost WDS zajistí, že výhru dostane každý, včetně lidí spojených s dinárem, včetně Severokorejců, včetně všech různých rádoby vrcholových manažerů, Gnostických iluminátů, lidí z okruhu Zapa a všech ostatních, kteří zúčastnili boje o vytvoření spravedlivějšího systému peněžnictví. Výherci se samozřejmě stanou i všichni lidé a všechny živé bytosti na této planetě, což se stane hned, jakmile to spustíme.

Je to zcela jasně tak, protože základní situace chazarské mafie je stále bezperspektivnější, protože je po celém světě systematicky odstavována od moci.

Nejmohutnější nový vývoj byl v Izraeli, kde minulý týden odstoupil ministr obrany Moshe Ya’alon a veřejně kritizoval „extremismus, násilí a rasismus“ v izraelské společnosti a v Netanjahuově režimu.

http://www.haaretz.com/israel-news/1.720653

Nejprve přišly komentáře zástupce předsedy představenstva izraelských ozbrojených sil – poslance Yaira Golana – v Den holokaustu, kdy kromě jiného řekl: „Záplava rasistických předloh zákonů ve sněmovně Kneset, jak těch už schválených, tak těch rozpracovaných, se velice podobá zákonům Říšského sněmu v raných dnech nacistického režimu.“

http://www.veteranstoday.com/2016/05/22/uri-avnery-traces-of-nazism-in-israel-confirmed/

Tyto komentáře podpořil někdejší izraelský předseda vlády Ehud Barak, když řekl, že Izrael „nakazilo sémě fašismu.“

Zdá se, že židovský lid se konečně probouzí a zjišťuje, že jeho vlastní vedení jsou ve skutečnosti chazarští nacističtí gangsteři, jejichž předmětem činnosti je vraždění národů.

Toto pozdní procitání Židů ohledně hrůz, jimž byli více než jedno tisíciletí vystaveni svými k Satanu se modlícími vůdci, není náhodné. Rusové udělali velmi rafinovaný tah na šachovnici tím, že izraelského předsedu vlády Benjamina Netanjahu přiměli k tomu, aby jako nového ministra obrany své vlády povolal Avigdora Liebermana, narozeného v Sovětském svazu a náležejícího k extrémně pravicovému křídlu, tvrdí zprávy Pentagonu. Tento extremista bude dělat sebevražednou agresivní politiku, která „urychlí likvidaci Izraele“, jak říkají. Zvláště se od Liebermanna očekává, že nařídí invazi do Libanonu, která rozpoutá déšť střel, proti nimž bude jejich takzvaný obranný štít „Železný chrám“ bezmocný, říkají tyto zdroje.

Jinou nadcházející záležitostí je finanční likvidace izraelského režimu. Senát USA přehlasoval opozici loutkového prezidenta Baraka Obamy a schválil zákon, který americkým občanům dovoluje žalovat zahraniční vlády nejen kvůli terorismu, ale také kvůli sabotování letadel, kvůli braní rukojmí a kvůli usmrcování bez rozhodnutí soudu. Zatímco tisk kontrolovaný chazarskou mafií se patrně domnívá, že tento zákon je namířen proti Saúdské Arábii, jeho skutečným cílem je Izrael. Izrael (a jeho tajní rothschildovští králové) nyní mohou být obžalováni kvůli incidentu z 9/11, kvůli atentátu v Paříži, kvůli letu společnosti Malaysian Airlines č. 370/17, kvůli zřícení ruského letadla nad Sinajským poloostrovem a nejnověji kvůli zřícení letadla společnosti EgyptAir minulý týden. Zdroje v Pentagonu tvrdí, že slova „sabotáž letadla“ byla do předlohy tohoto zákona úmyslně vložena proto, aby bylo možné činit Izrael odpovědným za jeho jednání.

Pokud jde o „zřícení“ letadla společnosti EgyptAir minulý týden, zdroje CIA tvrdí, že na jeho palubně ve skutečnosti byli tři členové francouzské vlády na cestě do Egypta, aby odkryli těžké zločiny Chazarů, proto bylo toto letadlo odvedeno do Izraele. Proto první zprávy ve zpravodajství tvrdily, že na jeho palubě bylo 69 lidí, pozdější zprávy tento počet změnily na 66. „Únos letadla společnosti EgyptAir Izraelci jen dva dny po tom, co se Senát usnesl na tomto zákonu, to už zašlo příliš daleko, a povede to k mohutnému zveřejnění informací o jejich terorismu a o jejich zhoubných jednáních,“ potvrzují zdroje Pentagonu.

Rusové mezitím SBD předali informace o významném chazarském zrádci v řadách Pentagonu. Tvrdí, že čtyřhvězdičkový americký generál Joseph Leonard Votel, hlava US Central Command (Hlavního velitelství USA), „nedávno tajně navštívil město Rakka v Sýrii, aby pomohl organizaci ISIS připravit úder“:

„Ruské informace říkají, že Votel ve skutečnosti patří nikoli k USA, nýbrž k chazarské mafii, ke společnosti Vanguard Group a k jejím majitelům v City of London (Rothschild)“. Internetová stránka Veteran’s Today říká, že před nějakým časem byli organizací Hisbollah v Sýrii zajati čtyři úředníci tajných služeb, Američan, Saúdský Arab, Turek a Francouz. Ti také pracují pro chazarskou mafii.

http://www.veteranstoday.com/2016/05/22/exclusive-hezbollah-captures-cia-officer-in-aleppo-commanding-al-qaeda/

Příslušníci chazarské Páté kolony v USA bojují o kontrolu tím, že posílají všechny svoje bossy, aby republikánského kandidáta na prezidenta Donalda Trumpa přiměli k tomu, aby se podílel na jejich programu. Kvůli tomu jej v poslední době navštívili Henry Kissinger, Dick Cheney, James Baker, Sheldon Adelson a jiní. Je zcela jedno, co tito lidé říkají, „Donald bude svými organizátory usměrněn k tomu, aby dělal to, co je nejlepší pro Ameriku, ne pro Izrael,“ říkají zdroje v Pentagonu. Řekli, že Trump je podporován Vatikánem, americkým sdružením NRA (National Rifle Association, americká Národní asociace puškařů), Rusy a dalšími a bude realizovat úplně jinou agendu než mafie Clintonů/Bushů.

Nejdůležitější zdroj moci Chazarů, jejich soukromě řízené centrální banky, je cílem větších kybernetických útoků. Hackerské uskupení Anonymous vypnulo počítače banky Bank of England, bostonské větve bank Federální rezervy (FED) a zaútočilo na počítače banky Bank of France a také na počítačové systémy dvaceti dalších centrálních bank po celém světě úderem, o němž říkají, že to byl jen začátek rozsáhlé kampaně proti nim. Tyto údery jsou programovány tak, že se nedotýkají obyčejných transakcí běžných lidí, nýbrž pouze transakcí chazarských oligarchů, tvrdí Anonymous.

Kampaň, která má odřezat chazarské peníze z drog, rovněž postupuje kupředu tím, že velitel americké US Southern Control 10. května navštívil Peru, aby zajistil, že Kolumbie se připojí k tomu, aby peníze z kokainu netekly k chazarským nacistům.

Po celém světě dál se rozvíjející legalizace drog, přičemž Německo a Japonsko počítají s tím, že spolu s USA legalizují marihuanu pro lékařské účely a možná i pro účely léčebné rehabilitace, navíc dál ořezávají finance chazarské chátry.

Chátra chazarských sionistů dokázala zahájit omezený protiúder dočasným převzetím Brazílie a pověřením Izraele tím, aby řídil centrální banku této země. Ale tamní novou vládu uznal pouze Macriho fašistický režim v Argentině. Nyní probíhá protiúder proti tomuto puči v Brazílii cestou stávek, protestů a „jiných akcí.“

V Japonsku se mezitím koná dlouho plánovaná vrcholná schůzka zemí skupiny G7, ale už je zřejmé, že tato skupinka loutkových vůdců nebude schopna ničeho jiného než navštívit horké prameny, posvátné schrány a dobře se najíst. Oficiální komuniké bude nic neříkající až bezvýznamné, protože lidé, kteří se na této vrcholné schůzce sešli, se stávají stále více bezvýznamnými. Několik skupinek chtělo zabít Obamu, až navštíví Japonsko, ale, jak to vyjádřil Rus Vladimír Putin: „Když vás pokouše něčí pes, nejdete po tom psovi, ale po jeho majiteli.“

Nyní jste na tahu vy, Rothschilde.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

10.06.2016 03:23

Pozdrav od Generálního ředitele

19-05-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Japonsko-Lotus-čínští-zednáři (Všimněte si, myslím, že toto je jeden z symbolů "Japonsko - lotus - čínských zednářů")

Jsme celosvětová organizace známá jako Hongmen (天地 会長 房 青蓮 堂). Jsme společnost vzájemné podpory také známá jako čínští zednáři, nebo v dnešní době také známí v Japonsku jako Asijští zednáři. Hongmens se proto nachází hned vedle Kiwanis, Rotary Clubu a Lions Clubu jako jedno ze čtyř největších mezinárodních společností vzájemné podpory v celém světě. Jsme také charitativní organizace, a jako taková uznána mezinárodním právem v roce 2003. Tato velká organizace byla původně tajným spolkem, ale teď pomalu a po troškách odhalujeme naši existenci .

Chceme být v současné době viděni v Japonsku, Asii a světě celkově jako přítomnost, která může být důvěryhodná za všech okolností, a která bude vždy podporovat planetu.

Myslím, že naše organizace měla celosvětovou "značku", která nebyla pro obyčejné lidi viditelná. Můžeme být viděni jako "klíč", kterým lze otevřít mnoho typů dveří po celém světě. Naši členové zapadají do normální společnosti, i když se stále sami vzdělávají za účelem zvýšení jejich schopností. Z nekonečné minulosti až do sočasnosti byla naše flexibilní a výkonná organizace založena na "GI", což lze přeložit jako ctnost nebo také spravedlnost.

Bohužel o nás byly řečeny, také některé ne příliš hezké věci. Důvodem je to, že původně jsme byli revoluční organizací. Je pravda, že během dynastie Qing, jsme bojovali proti vládě s cílem obnovit vládu Han. Během této doby nás tehdejší oficiální moc líčila jako krutou organizaci gangsterského typu. Tato pověst do určité míry přetrvává.

V historii byly také hodně drsné časy, které zanechaly dojem, že jsme organizací kriminálníků. Je pravdou, že v historických dobách se někteří z našich členů, když se dostali k moci, dali na špatnou cestu. Nicméně, tito lidé byli v menšině a jejich provinění byla, jak už to často v těchto případech s takovými věcmi bývá, velmi přehnaná.

Jsme skupina bratrů sjednocených jedinou příčinou. Jsme sjednoceni tím, co nazývají Číňané Chiaki (忠義 千秋), a Japonci zase Bushido, a co je na Západě známo jako Rytířské zákony. Všechny jsou v podstatě totožné.

Chceme, abychom mohli vzájemně sdílet naše požehnání, prosperitu a tvorbu se všemi náboženstvími, spolky, frakcemi, stranami a zeměmi po celém světě, které bude založené na principech světového míru a rovnosti mezi národy. Nechceme konfrontaci. Nicméně, pokud je veden útok proti těmto principům a mírové řešení není možné, rozvázali bychom vztahy.

Jako lidské bytosti na planetě Zemise musíme ptát jeden druhého, jak můžeme navzájem pomoci vytvořit skutečný kosmopolitní "jeden svět". Hledáme lidi, kteří mají zájem o využívání vzdělávacích nebo dobrovolných aktivit pro Japonsko, Asii a vůbec celý svět, aby se tak stal lepším místem.

Japonská pobočka snaží upřímně být organizací, která má důvěru každého, kdo prožívá svá očekávání v oblasti společnosti, ekonomiky a světového míru.

S pozdravem,

Akimine Kobayashi,

Generální ředitel Mezinárodní Hongmen pro větev v Japonsku.


 

požadavky na členství

Jednáme spíše jako skupina než individuálně, a tak jsme vytvořili vrstevnické skupiny. Malá moc jednotlivce se změní ve velmoc, když se setkají ve skupině. Naším cílem je růst společně a zdokonalovat schopnosti naší společnosti prostřednictvím interakce a výměny informací.

Členové - Základní požadavky

Asijské Zednáři (Hongmen) přijmou jako členy ty, kteří sledují cestu nebe a věří, že všichni lidé jsou stvořeni sobě rovni. Nechceme soudit lidi podle toho, jak se nám to líbí nebo ne, ale budeme akceptovat všechny, kteří k nám přicházejí.

Nicméně existují určité požadavky, které musí být splněny proty, kteří by se připojili a zůstali po určitou dobu po vstupu jako přidružení členové.

な お, nepřijímáme lidi, kteří mají špatné chování, mají psychické problémy, mají záznam v rejstříku trestů, jsou sobečtí, jsou nenasytní, porušují zákony, nebo kteří jsou asociální nebo používají jméno Hongmen ke kriminálním účelům.

Každý člen, který se po vstupu do společnosti dopustí trestného činu nebo se chová proti zásadám, bude okamžitě vyloučen bez ohledu na jeho jméno nebo na jejho případné vysoké postavení. Pokud by byly členy takové činy spáchány, budou vyloučeni v souladu se stanovami.

Morální charakter člověka je základem, který používáme při rozhodování se, zda se mu má nebo nemá otevřít dveře do společnosti Hongmen. Lidé, kteří jsou námi přijati zůstávají členy "rodiny" Hongmen po celý život.

Pokud upřímně chceme, aby se lidstvo zbavilo zbytečných válek, konfliktů a rozepří, musíme sladit své síly a zůstávat jednotní.

My Hongmen asijští zednáři aspirujeme na spojenou planetu Zemi (jeden svět), založenou na principech sdílení, života v harmonii, vzájemné pomoci, univerzální lásce, hospodářském rozvoji, poctivosti a sociální jednotě založené na principu rovnosti všech osob.

Duch loajality Hongmen se promění v důležitou sílu, která má za svůj cíl mír. Hongmen bojuje za světový mír.

Zde jsou některé požadavky, které jsou pro členy japonské pobočky Hongmen.

① měl by být dospělý muž nebo žena nejméně 18 let

② musíte mít placené zaměstnání

③ musí to být člověk bezúhonný

④ musí pečovat o své vrstevníky

⑤ musí mít osobní sílu

⑥ měly by se zapojit ze své svobodné vůle

Naše společnost je založena na principu, že nebe a země nám ukazují cestu. Členové, kteří jsou přijati do společnosti projdou majestátním ceremoniálem, kde budou přísahat na oltář, že podpoří jednotu náboženství a budou usilovat o spravedlivý svět bez hranic, takvý jaký je ve skutečnosti, když se díváme dolů z nebe (vesmír) výše.

Naše společnost respektuje individuální náboženství, postoje a politické aktivity našich členů, ale netřeba říkat, že jako mezinárodní organizace zůstaneme neutrální.

Naši členové jsou složeni z mnoha ras, mnoha národů a mnoha náboženstvích a vyhýbají se všem předsudků v duchu bratrské lásky. Jsme orientovaní na jeden svět založený na principech sdílení, žvotat v harmonii, vzájemné pomoci, univerzální lásce, hospodářském rozvoji, poctivosti a sociální jednotě jako předpokladu pro rovnost lidí.

Hledáme členy (bratry a sestry) v duchu Rytířství, Piety a integrity, aby šlis námi pracovat společně pro dobro budoucího vývoje Japonska. V naší skupině setkávají jak frakce , tak jednotlivci, kteří spolu dobře vycházejí a společně pracují v duchu přátelské soutěže tak, aby byly Japonsko a Asie zdravé části světa v klidu a harmonii.

Toto je naším deklarovaným cílem.


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/



Svědecká výpověď Benjamina Fulforda o nukleárním útoku tsunami na Japonsko

(3/11 - Fukushima)

Benjamin Fulford "Narodni Nouzovy Vybor" 27/3/2012 Alexander Romanov, Chodoin Daikaku
 
Video s Benjaminem Fulfordem je k dispozici na placenem prohlizeci. V následujícím odkazu si můžete zaregistrovat na placeném prohlizeci videí 26 minut, které obsahují aktuální informace o stavu Třetí světové války. Platby za video budou použity na podporu tisku pomoci shromáždených faktu v terénu. Zvažte nákup videa jako investici do vzdělávání novinářů. Vaše pomoc je velmi ceněna. Video bude k dispozici k nahlédnutí zdarma od 19.března 2016.

http://silkysmallwood.com/wp2/2016/03/07/benjamin-fulford-march-4th-2016-world-war-iii-update/

 

 


PŘEVRATNÝ KANDIDÁT NA AMERICKÉHO PREZIDENTA.

Dne 19. prosince oznámil Andrew Basiago, JD, oficiálně na celonárodně publikujicim rádiu Coast to Coast, že se bude ucházet jako kandidát v amerických prezidentských volbách na r. 2016. Oznámil, že se brzy uvolní 100 návrhů, které se budou týkat pravdivých zveřejnění tajných projektech řízených CIA, které byly přímo zapojeny do projektu cestování v čase a cestováni na Mars.
Podle Basiaga ho právě tyto vysoce utajované CIA programy předem identifikovaly jako budoucího amerického prezidenta. Je tedy tento Basiago hrdinný informátor odhalování existence mimozemského života a tajných vesmírných programu, nebo je součástí sankcionované CIA psychologické operace na manipulaci procesu zveřejňování těchto informací?
Kampaň Basiaga bude založena na třech pilířích: "Pravda, Reforma, a Inovace v Nové Agendě pro novou Ameriku " Vysvětluje cíle své prezidentské kampaně ZA PRAVDIVA ODHALENÍ a nabízí toto:
"Mým plánem je v podstatě udržet mou kampaň za zveřejnění faktů o tajných amerických úspěsích cestování v čase a na Mars, ktery byl navštíven; i nadále sdílet své zkušenosti v oblasti projektu Pegasus [utajovaný projekt programu časo-prostorového cestování] a na Marsu v běžných i alternativních médiích.
A pak, jako součást svých doporučení, co bych přinesl jako prezident - hlavní z nich je to, co budu dělat s těmito dvěma technickými možnostmi, když jsem se rozhodl kandidovat na prezidenta v roce 2016."

1. Alleged Time Traveler Runs for U.S. President: Real Deal or CIA PsyOp?

2. Jump Room to Mars: Did CIA Groom Obama & Basiago as future Presidents?

3. CIA Sanctioned Disclosure of Time Travel & Mars Bases in 2016 Presidential Bid

 

1. Remote viewing was developed by the US military in the 1960's years before it was supposedly developed at Stanford Research Institute [SRI] in 1972..

2. Spinning to induce out-of-body experiences so as to travel on the astral plane is an ancient occult practice.

3. The so-called Montauk chair was reverse-engineered from the pilot's seat aboard a crashed ET craft, by which the ET pilot piloted the craft psychically to avoid collisions in space in light of the speed of the craft..

4. The teleporter, which opens up a vortal tunnel as an interstitial chasm in time-space through which the teleportee passes from Point A to Point B in several seconds, was invented by Nikola Tesla.

5. The chronovisor was accidentally discovered by Vatican musicologists Father Pellegrino Ernetti and Father Augustino Gemelli when they were studying the harmonic patterns in Gregorian chants at the Catholic University of Milan in the 1940's and found the microphone they were developing could pick up the sounds of past events..

6. The advanced chronovisor was developed from a TV-like screen into a standing cubical hologram of moving, multi-colored light by US defense contractors under DARPA after the Vatican gave the chronovisor technology to the US government for further development.

7. The plasma confinement chamber was invented by Dr. Stirling Colgate, president and dean of physics at the New Mexico Institute of Science and Technology [NMIST].

8. The jump room or "aeronautical repositioning chamber" ]ARC] was developed in a joint venture between Parsons and Lockheed, possibly after being reverse-engineered from an extraterrestrial device or as a result of ET-human liaison in which the device was given to the US government by one of the Grey ET species.

Source: Andrew D. Basiago

 


SIONACISTÉ V PARLAMENTU ČR Chtějí hájit teroristický stát Izrael jménem českého národa, vysávat české finačni fondy a bez přestání lhát

/album/fotogalerie-zpravy/sionaci-cz-jpg1/

——————————