Blog

03.09.2015 15:14

Jedna vojenská operace malého rozsahu by byla dostatečně silná pro eliminaci chazarské kabaly od její moci.

01-09-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Vůdcové současného světového systému plánují na toto září řadu změn. Prezident Číny, Xi-Jinping, papež, ruský prezident Vladimir Putin a další návštíví v září, pod záminkou oslav 70. výročí založení OSN, USA. Vedoucí představitelé také slíbili oznámit mnoho reforem, včetně slibu ukončit chudobu a zastavit ničení životního prostředí v roce 2030. Jsou také plány zahrnout čínský jüan do "zvláštních práv k čerpání", což je speciální měna Mezinárodního měnového fondu nebo-li měně SDR. Papež také plánuje vydat encykliku, která katolické křesťanství oficiálně zaváže k ochraně životního prostředí.
To vše však pravděpodobně bude příliš málo, a také příliš pozdě. Je matematicky nemožné, aby současný globální systém pokračoval, tak jak je, bez jakékoliv radikální reformy a revoluce.
První otázkou ke zvážení je, že globální finanční systém založený na otroctví dluhu v babylónském stylu, musí být nahrazen transparentním finančním systémem řízeným lidmi. Slibovat jen, ze se udělá víc v rámci jeho aktuální architektury je jako, když liška říká slepici: od nynějška budu krást méně vajíček.
Tento systém tak, jak existuje dnes ponechává 50% světového bohatství v rukou pouze 85 lidí. Zatím, podle organizace Oxfam,

https://www.oxfam.org/en/pressroom/pressreleases/2015-01-19/richest-1-will-own-more-all-rest-2016

80% všech lidí na planetě jen má jen 5,5% světových aktiv. To je výsledek systému, který učinil 8 z 10 Američanů otroky dluhu a snížené životní úrovně od roku 1960.
Je to tento druh nerovnosti, která vedla k pádu římské říše a nyní s matematickou jistotou způsobuje zhroucení současného systému tak, že celý svět bohatství (a přírodních zdroju), mizí do černé díry kolem hyper-bohatých jedinců.

Takže předpoklady vojenského hlediska: co se musí udělat? Z vojenského hlediska by kampaň na změnu tohoto systému byla docela jednoduchá. Zde jsou tři jednoduché kroky, které je třeba udělat:

Za prvé, znárodnit všechny centrální banky, které jsou stále v soukromém vlastnictví. Právo vytvářet peníze patřilo historicky vždy pouze vládám a to z velmi dobrých důvodů, protože vlády zastupují lid. Vydávání měny vládami by jim dovolilo, aby mohli platit za vzdělání, zdraví, vojenské, veřejné stavby a základní vědecký výzkum a bez využití dluhu nebo zdanění. Lidé, kteří chtějí víc než nějaký základ by pokračovali v práci v kapitalistickém systému, který může prospívat v řádně regulovaném prostředí. Na obsazení 12 poboček Společnosti Federálních Rezerv a sídel deseti nejsilnějších mega bank by bylo třeba nanejvýš asi 5000 vojáků speciálních sil. To samé lze provést v Evropě, a to i v méně lidech. Čínská centrální banka je již ve vlastnictví vlády, což je jasne pricinou toho, proč je Čína na vzestupu již několik desetiletí.
Za druhé, přerozdělit majetek, který byl odcizen v průběhu minulého století lidem skrze centrální banky v soukromém vlastnictví. Jednoduchý výpočet na zadní straně obálky ukazuje, že v případě Společnosti Federálních Rezerv Spojených států by to dělalo takových 300.000 $, které by byly hned dostupné pro každého muže, ženu a dítě ve Spojených státech. Globálně, by mělo být možné zvýšit průměr základu aktiv pro 80% nejchudších přibližně 7 krát nebo zvýšit jeho čistou hodnotu z 3,800 $ na 26.000 $. To může být dokonce velmi dobré ve prospěch nejbohatšího 1%, protože by to vytvořilo obrovský rozmach, v rámci kterého by nová střední třída začala používat své nové bohatství.
Za třetí, vyměnit oligarchii za meritokracii. Světový systém je v současné podobě oligarchií. Malá skupina hyper-bohatých jednotlivců a rodin používá finanční kontrolu jen k najímání žoldáků, politiků a propagandistů, kteří provádějí rozkazy a zachovávají fasádu kontroly lidu. Historie ukazuje, že oligarchie potlačuje inovaci, vytváří masovou chudobu a nakonec splaskne kvůli nadměrné koncentraci bohatství. Meritokracie je jako systém soutěžících zpěváků. Kdokoli se může zeptat a zúčastnit se naprosto transparentním způsobem, a ti kteří jsou populárně považováni za nejlepší pak dosáhnou vrcholu. Jedná se o systém používaný úspěšně armádami, korporacemi, charitami, náboženskými organizacemi a byrokracií. Je to systém, který umožnil vychutnaáat Číně, aby si desetiletí udržovala dvouciferný růst, zatímco Západ se stal chudší díky podřízenosti oligarchii a jejímu dluhovému otroctví.
Jediné organizace na světě, které jsou schopné provést tyto reformy, aniž by došlo na velkou anarchii nebo sociální dysfunkce jsou světové vojenské a zpravodajské organizace. Zejména vojensko-průmyslový komplex Spojených států, ruská armáda a armáda Číny se musí dohodnout na nějakém procesu kolektivního rozhodování. Jakmile toho bude dosaženo, nezbude zbývajícím vojenským a zpravodajským organizacím na celém světě jiná možnost, než se připojit.

Armáda zastřešující organizace poté oznámí stav planetární nouze. Aby bylo jasno, ve skutečnosti je planetární pohotovost na místě, takže by to nemělo být záminkou k fašismu. Tady jsou některé aspekty tohoto nouzového stavu:
V posledních 100 letech jsme skončili s více než 30% všech druhů živých bytostí na planetě a rychlost vymírání druhů se zvyšuje.
Více než miliarda lidí hladoví nebo je hladovění velmi blízko.
Naše současná struktura globální moci byla převzata náboženskými fanatiky, kteři si vzali do hlavy, že rozpoutají III. světovou válku.
Delikventní umělá počítačová inteligence ovládá finanční systém a může být schopna anulovat hardwarové systémy elektronického řízení moderní vojenské techniky.
Jsme ve stavu karantény, a nemůžeme opustit tuto planetu.

Proto, pokud jste ve vojenské nebo zpravodajské službě a přečtete si tuto zprávu, kontaktujte ihned svého nadřízeného a zeptejte se, proč se nepřijala žádná opatření. Existují určití klíčoví jedinci, kterí musí být zaúkolováni záchranou planety. V US to je Martin Dempsey, předseda Sboru náčelníků a Ashton Carter, ministr obrany. V Rusku je to Vladimir Putin, který má jednat. V Číně Xi Jinping a vrchní vojenské velení. Královna, jako hlava Výboru 300, a papež František jako oficiální vedoucí Lóže P2, nabídli také své požehnání k tomuto projektu. Premiér Narendra Modi v Indii také musí přijít na tuto palubu. Pouze těchto 7 osob a velké organizace, které zastupují, mají ve svých silách, aby zachránily planetu.
Vedoucí představitelé té skupiny, která se stále pokouší rozdmychávat světovou válku a uměle vytvořit biblický Armageddon jsou Benjamin Netanjahu se zločineckou rodinou Bushů / Clintonů, Sheldon Adelson a jeho kolegové sabatejští fanatici.

Sabatejci, pro ty, kteří jsou nováčky v tomto pojmosloví, jsou fanatický kult gangsterů, kteri věří, že musí realizovat proroctví posledních časů, jenž jsou popsaná v Bibli. Tito předstírají, že jsou křesťané, muslimové či židé pouze za účelem manipulace světové vlády a vojenských agentur, aby se jejich Armageddon udál. Jejím zakladatelem byl blázen jméno Shabtai Tzvi, který prohlašoval, že je Mesiáš, a pak předstíral, že konvertoval k islámu, aby si zachránil život. Existuje asi jeden milion členů této sekty, mnoho z nich ve vysokých mocenských pozicích v Izraeli, USA, Evropě, Íránu a zemích Perského zálivu. Už uskutečnili četné teroristické útoky jaderné (například z 11/3/11 v Japonsku) a další (např 11-S) v rámci svých fanatických plánů. Tato sekta by měla být rozpuštěna.
Takže když se všichni vrátíme z naší letní dovolené, potřebujeme, aby opravdu každý z nás přijal opatření a vyvíjel tlak na velení a přinutil vůdce jednat. Zvednout telefon a zavolat do Pentagonu, FBI, CIA, policie a nebo komukoliv jinému, o kom si myslíte, že je schopen zatýkat. Zločinci u moci, musí být sesazeni a kontrola finančního systému musí být navrácena lidem. V případě, že vedoucí představitelé těchto organizací nejednají, musíme použít tlak zdola a nahradit je vůdci, kteří jsou ochotni jednat. Tuto planetu nezachrání obří kosmická loď plná přátelských mimozemšťanů, budeme to muset udělat sami. Jak se říká, "Pokud chceš něco udělat dobře, musíš to udělat sám."

V příští zprávě, která je naplánována na 7. září shrneme, co jsme našli v Kanadě letos v létě. Také budeme informovat o způsobu, kterým postupuje skutečná bitva o osvobození lidstva a záchranu planety Země.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

27.08.2015 12:18

Současný přehled spojeneckých vztahů mezi tajnými společnostmi a viditelnými mocenskými centry.

24-08-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Vzkazuji čtenářům, že díky mým každoročním prázdninám bude na zprávy na týdny 17, 24 a 31 srpna použít materiál, který není citlivý na čas. Objeví se jenom výjimečné zprávy, pakliže bude potřeba. Pravidelné zprvodajství se zase obnoví v září.

V přípravě na velký podzimní frmol, který uz je za dveřmi je nyní právě ten správný čas, abychom přezkoumali současné tajné i veřejné mocenské struktury a aliance v našem světě. S cílem poskytnout přidanou hodnotu pro předplatitele, bude tato zpráva vycházet především z mé osobní a přímé zkušenosti s různými tajnými společnostmi a veřejnými mocenskými strukturami.

Můj vstup do světa tajných společností začal poté, co jsem veřejně varoval Asiaty, že SARS byl biologickou zbraňí zacílenou přímo na ně. Hlavně díky tomuto, ale také díky mému pravdivému informováni o WTC 9/11 a jiné žurnalistické činnosti, byl neokonzervativní chazarskou Bushovou administrativou neprodleně zřízen kontrakt na mou vraždu.

První tajná skupina, která mě kontaktovala poté, co byla pořízena tato smlouva, byla poslána Henrym Kissingerem přes bývalého japonského ministra financí Heizo Takenaku. Vyslanec jehož poslali, se popisoval jako nájemný vrah, a říkal, že reprezentuje "sionské mudrce". Řekl mi, že (a mám to na pásce) potřeboují zabít 90% světové populace skrze nemoci a vyhladovění, aby se "uchránilo životní prostředí". Jeho skupina mi nabídla velké bohatství a pozici ministra financí v Japonsku, když bych býval souhlasil spolupracovat s jejich genocidními plány. To je skupina, kterou teď nazýváme Chazarská mafie. Jejich hlavní vůdci nyní zahrnují zločinecké rodiny Bushu/Clintonu, Sheldona Adelsona, Benjamina Netanjahua, Rockefellery a většinu americké části Společnosti Federalních Reserv.

Druhou tajnou skupinou, která mě kontaktovala byli "Červení” a “Modří", kteří o sobě tvrdí, že zastupují dynastii Ming, a říkají, že mají 6 milionů členů (nyní více), včetně "100.000 vrahů". Říkali, že jejich společnost může být použita pouze pro obecné blaho, a ne pro osobní zisk. Rozhodl jsem se k ním v boji proti chazarum připojit.

Třetí skupina, která mě kontaktovala byl vojenský průmyslový komplex Spojených států. Poslali Paula Laineho, bývalého člena jednotky Pentagonu pro vedení psychologické války. Také mi řekl, že byl v CIA. Laine mi dál spoustu esoterických informací. Ukázal mi, že vesmírný program Spojených států byl suše zastaven naprosto neznámou silou. Byl to on, kdo mi také poskytl důkazy o tom, že tato planeta byla již dříve zničena. Tato skupina byla ve shodě s cílem "Červených” a “Modrých", aby se zabránilo třetí světové válce, protože všechny válečné simulace Pentagonu ukázaly, že taková válka by zničila 90% lidstva a zanechala by severní polokouli planety neobyvatelnou.

Čtvrtá skupina, která mě kontaktovala byla "rodina", často označovaná jako Rothschildi. Tato skupina se skládá z evropských královských linií a zahrnují Saxe Gotha Rothschildy, Habsburky a dalších evropské královské rodiny a pokrevní linie. Je to ta skupina, která stojí za kampaněmi s názvem "globální oteplování". Tato kampaň, navzdory tomu, že se základá na podvodu, mi byla jimi prezentována jako způsob, jak ochránit životní prostředí, a zároveň se nedopustit genocidy. Svobodní zednáří skotského ritu jsou v konečném důsledku nejvyšší instancí této skupiny. Jeho zástupce, Dr. Michael van de Meer známý jako Meiring upozornil na lidí, kteří jsou v pozadí za plánovanou genocidou jako na "Židy". Další vyšetřování však odhalilo, že ti, kteří byli problémem, a kteří řídili Židy vlastně nebyli skutecní Židé, ale skupina historický známa jako Hyksosové, a tedy - ještě jednou opakujeme - Chazarská mafie.

Pátá skupina, která mě kontaktovala byli gnostičtí Illuminati. Jejich zástupce, sebouvyhlášený Velmistr Illuminatu Alexander Romanov (dalšími jmény také Richard Sorge, Sasha Zarič, Gordon Moore, atd.), řekl, že tato skupina stála za všemi ruskými, americkými i francouzskými revolucemi. Staví se absolutně proti pravidlům pokrevních linií. Tato skupina mě také varovala před plánovaným jaderným teroristickým útokem proti Japonsku s tsunami drive, než se to stalo 3/11/2011. Romanov také potvrdil, že byl kontraktován bývalým šachovým mistrem Bobby Fischerem. Byl to ale právě Romanov, který zmínil ISIS jako první osoba, dlouho předtím, než se jméno vůbec objevilo ve zprávách.

Šestou skupinou, která mě kontaktovala byli svobodní zednáři z Lodge P2, kteří ke mne na návštěvu do Japonska poslali Leo Zagamiho. Skupina říká, že ovládá Vatikán i Mafii, a že je ovládána potomky římských césarů. Když jsem navštívil P2 Lodge v Itálii seznámil jsem se tam s generály, novináři, politiky, atd. Nejvýše postaveného člena Lóze P2, kterého jsem osobně potkal, byl Vincenzo Mazzara, rytíř Řádu teutonských rytířů. Tato skupina uctivá Černé Slunce a tvrdí, že stáli za komunismem a dalšími velkými politickými hnutími. Ukázali svou moc tím, že odstranili Silvio Berlusconiho z funkce ministerského předsedy, a papeže Benedikta (Zlořečeného) XVI .

Sedmá skupina, která mě našla byla Dračí rodina. Byl jsem představen této skupině po setkání s jejím zástupce v Singapuru. Zástupce Rothschildů, který organizoval představovaní mi řekl:.. "chcete-li hovořit z Čínou, tak toto je to nejvyšší co tam je". Tato skupina tvrdí, že je složena z několika asijských královských linií a také prohlašuje, že má ochranný ET. Mají legitimní historické požadavky na většinu zlata na světě.

Osmá skupina, která za mnou přišla byla Společnost Černého Draka. Je několik skupin, které tvrdí, že mají toto jméno, ale v současné době se zdá, že jejich nejlepším zástupcem je Chodoin Daikaku, světový představitel japonských společností bojových umění (karate, ninjutsu, aikido, atd..), s více než 50 milióny praktikujících členů po celém světě.

Devátou silnou skupinou, která mě kontaktovala byla Liga mládí čínské komunistické strany, nebo také můžeme říci meritokratická část čínské vlády. Jeho agent v Japonsku, pan K., je hlavním médiem, díky kterému mám informace přímo od čínské vlády.

Existuje mnoho dalších skupin, které si také vytvořily kontakt, včetně těchto:

Svobodní zednáři z Grand Lodge východní Francie

Yakuza skupina Inagawa

Yakuza skupina Sumiyoshi

Skupina Yakuza Yamaguchi Gumi

Vrazi (Persie)

Nigerijská mafie

Moghulská dynastie Indie,

Královská rodina v Indii

Královská rodina Thajská

Britské zpravodajské služby MI5 a MI6

Rosicrucians (BIS / Červený kříž)

Skupina Sokka Gakkai buddhistická

Atd atd...

Když se mě "Červený a Modrý" zeptali, zda bych nenašel nějaké obecně prospěšné západní tajné společnosti, tak ty co jsem našel, a jsou uvedené výše, jsou pouze některé z celku. Tímto způsobem byla vytvořena neformální síť, která obsahuje členy všech výše uvedených skupin. Tato sít tajných společností se jmenuje Společnost Bílého Draka.

Stejně jako "Červený a Modrý", tak i SDB lze použít pouze pro společné a obecné dobro, ale v žádném případě pro osobní zisk. SDB a jeho spojenci prozatím zastavili všechny pokusy chazarů o vyvolání světové války, pandemie a hladomoru. Jinými slovy, zachránili jsme svět před zkázou.

Nicméně, zbývá udělat hodně. Na jedné straně, díky kontaktům s těmito skupinami, vyšlo tedy najevo, že na světe není jen jedna tajná nebo veřejná vládnoucí skupina. Místo toho vsak tady máme nějaké tajné skupiny, spojené s určitými mocenskými centry, jako je Vatikán, britské impérium, EU, OSN, vojensko-průmyslový komplex Spojených států, Wall Street, Čína, Švýcarske bankovnictví atd...

Zatímco mnoho lidí se velmi oprávněně bojí vytvoření nové fašistické světové vlády, jako v každém normálním městě či vesnici, existují určitá minimální základní pravidla spolupráce, která jsou nezbytná. Právě teď se světová moc chová tak, jako obyčejná banda, která je mimo zákon a může si drancovat a beztrestně zabíjet v místech jako Ukrajina či Střední východ, aniž by utrpěla nějaké následky.

My všichni dýcháme stejný vzduch, pijeme stejnou vodu a chceme bezpečnost a blaho jak pro sebe, tak pro své rodiny. Máme však také otázky, jako je například nadměrný rybolov, odlesňování a války, které současná mezinárodní politická a hospodářská architektura nebyla schopna vyřešit. Avšak to co musíme mít je alespoň minimální úroveň mezinárodní spolupráce, aby se tyto problémy mohly vůbec řešit.

Kromě toho, že je naprostá anarchie v mezinárodním systému, tato planeta nemá žádné konzistentní cíle či plány do budoucna. Místo toho máme naprostý mišmaš cílů a programů. Staré elity mají také částečně pravdu v tom, co nazývají "zbytečnými jedlíky", nebo nečinnými lidmi, kteří plýtvají svým životem, aniž by znamenali nějaký skutečný přínos pro planetu. Potřebují, aby se jim dalo něco cenného a uspokojivehona práci. Co by se stalo, kdybychom si všichni stanovili nějaké minimální cíle, na kterých bychom se dohodli a jejich směrem bychom se vydali? Například, většina lidí by se shodla v tom, že bychom se měli snažit, aby se tato planeta proměnila v ráj pro všechny živé bytosti. Mnozí jiní chtějí zase zkoumat vesmír. Jiní chtějí nesmrtelnost. Všechny tyto věci se mohou klidně zrealizovat, pokud budeme pracovat společně, aby se to naplnilo.

Lidé, kteří provozují současný mezinárodní systém plánují oznámit všechny druhy reforem letos na podzim. I když jsou jejich úmysly dobré, může to být příliš málo, a také příliš pozdě.

Příští týden, v posledním čísle našeho letního seriálu vám ukážeme do detailů, jak daleko je opravdu dysfunkční současný mezinárodní politický a ekonomický systém. To by mělo poskytnout impuls pro podzimní kampaň za úplně nový model, jakým budeme zacházet s naší planetou. Lidé na vrcholu současného systému, kteří se nedopouštějí kriminálních činu se nemají čeho bát, protože nechceme ničit něco starého, ale chceme budovat něco nového.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

21.08.2015 16:54

Aktuální zprávy: Výbuch v Tianjinu se propojen s kybernetickou válkou.

20-08-15.

Aktualizovaný - výjimečný komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Nedávný výbuch v Tijanjinu  v Číne je spojen s právě probíhající kybernetickou válkou zahrnující finanční a zpravodajské komunity z celého světa. Podle zdrojů Pentagonu způsobila exploze elektromagnetický puls, který byl zaměřen na deaktivaci Tianhe 1,
 

https://en.wikipedia.org/wiki/Tianhe-

jednoho z nejvýkonnějších superpočítačů na světě. Útok byl časově shodný s nedávnou devalvací jüanu, což naznačuje možný důvod, jímž je finanční válka, která je hlavně v souvislosti s financní účastí v derivátech velkých západních bank. Je zřejmé, že útok byl také spojen s probíhajícími jednáními mezi Východem a Západem o globální politické budoucnosti, a hospodářské a finanční infrastruktury vůbec. Podle zdrojů z lóže P2 právě František zamýslí být prostredníkem a mírotvůrcem v tomto boji/vyjednávání o moc mezi silami Východu a Západu .

Boj o skutečnou moc, samozřejmě pokračuje hlavně v USA a prostřednictvím jeho agentů také na Blízkém východě, ale nikoli v Číně. Bývalý náčelník generálního štábu, generál Ray Odierno řekl 12. srpna: "Věřím, že tento národ je v bodě obratu, zejména pokud jde o národní bezpečnost." Podle zdrojů Pentagonu je právě toto kód pro započetí akcí proti Chazarské mafii.

Naše zdroje také říkají, že jako součást pokračujícího boje o moc, byl agent Mossadu se sídlem v US, Rahm Emmanuel, donucen "pod tlakem" přerušit své spojení s Benyamin Netanjahuem a podpořit íránskou jadernou dohodu. "Avšak v každém případě bude Emmanuel pravděpodobně zatčen", dodal.

Také v Kanadě, která nyní řeší všeobecné volby 19. října jsou systematicky odhalování policií korupčníci ve vládě Stephena Harpera. Policejní vyšetřovatele už mají čísla účtů tohoto Bushova sionistického otroka, a tak Harperovy dny u moci se konečně chýlí ke konci.

Na Blízkem Východe se zvýšil tlak na Turecko, díky jeho podpoře ISIS a delikventní Netanjahuovy vlády v Izraeli. Rusko, jako součást tohoto tlaku, použilo hrozeb zrušit plánované potrubí "Turk Stream". Americká armáda mezitím zneutralizovala protiraketovou obranu Turecka raketami Patriot, a pověřené osoby řekly vedoucím tureckým důstojníků, že buď přestanou podporovat ISIS nebo budou vyloučeni z NATO. Čína byla požádána, aby Turecku neposkytovala náhradní protivzdušnou obranu, říkají zdroje. Tyto zdroje z Pentagonu také říkají, že syn tureckého prezidenta Tayyip Erdogan Bilal prodává ISIS ropu, zatímco jeho dcera Sumeyye provozuje nemocnici, která léčí žoldáky z ISIS . Z tohoto důvodu, "jsou cíle vysoké hodnoty", zdroje říkají.

Různé zdroje se shodují v tom, že tihle jedinci nejsou jediné "cíle vysoké hodnoty", tam venku. Pokud všichni pořádně zatlačime, a to zejména v rámci vojenských struktur a struktur zpravodajských agentur, "zákony chazarské džungle" můžou už navždy skončit právě letos na podzim. Právě dne 11. září tohoto roku by mohlo být skvěle nacasování požadovat, aby pachatelé tohoto útoku, kterí žijí ve Spojených státech a Izraeli, včetně rodiny Bushů a Netanjahua, byli konečně zatčeni.

Tento spisovatel bude nyní pokračovat v jeho dovolené a bude v režimu offline, tzn., že není připojen k internetu. Pokud to bude nutné, další nouzové aktualizace se objeví příští týden, kromě textu již dříve napsaného pro pondělí.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

 

Celý článek

—————

19.08.2015 11:52

Bitva o planetu Zemi vstupuje letos na podzim do rozhodující fáze.

11.8.15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Oznámení čtenářům: kvůli mé roční dovolené budou tedy zprávy pro srpen 17., 24. a 31. - jako obvykle sestaveny z materiálů, které nejsou citlivé na čas. Pravidelné podávání aktuálních zpráv bude tedy pokračovat v září) 

 

 

Opět se očekává od podzimní sezóny, že přinese turbulence a boje o moc s novou intenzitou, tak, jak přijdou 30. září stavy účetních uzávěrek. Otázka pro kabalu, která visí ve vzduchu zní: jakým druhém handlířských podrazů v obchodování, hrozbách a závazcích bude kabala dál kopat svou plechovku po silnici a udržovat tak svou podvodnou mocenskou strukturu beze změny. Otázkou pro nás ostatní je to, jak můžeme nakonec my všichni ostatní přispět k trvalému konci jejich děsivého režimu dluhového otroctví.

V rámci přípravy na podzimní kampaň bude užitečné přezkoumat prozatímní stav bitvy a zjistit, co dělat dál.

Nejlepší místo, kde začít, je v událostech z 11. září 2001, a tam také začneme. To, co jsme tehdy v oněch osudových okamzicích viděli, byl fašistický puč proti demokracii ve Spojených státech, který byl řízen stejnou skupinou, která prohrála druhou světovou válku a od té doby plánovala svou pomstu.

Západní i asijské tajné informační vládní zdroje ukázaly, že rodiny - majitelé Společnosti Federálních Reserv, včetně její pobočky v New Yorku, jsou v bankrotu. Dlužili zlato většině asijských královských rodin a dostali rozkaz (p.pr.: Mezinárodním soudním tribunálem v Haagu), aby začali zlato vracet počínaje dnem 12. září 2001. Místo toho se však tyto rodiny rozhodli vyhlásit válku celému zbytku planety.

Událost z 11. září 2001 měla jasné německé a nacistické zabarvení. Lidé, kteří byli v nejzodpovědnějších funkcích v celém západním světě, byli v té době všichni spojenci nacistického křídla, včetně prezidenta USA George Bushe Jr., ministra obrany Donalda Rumsfelda, britského premiéra Tonyho Blaira, papeže Benedikta XVI (Ratzinger) XVI , a jiných..

Po útoku dne 11. září 2001 okamžitě následovalo přijetí zákona "Patriot Act", který je prakticky totožný s nacistickou německou ústavou, a proto tedy ohlašoval začátek IV. velkonacistické říše. Politici, mediální osobnosti a jiní, kteří nesouhlasili s fašistickou linií byli buď zabiti nebo zastrašováni, aby utichli.

Donald Rumsfeld řekl, že dne 10. září 2001 z Pentagonu "zmizela" částka 2.3 biliónu dolarů. Ti, kteří to oznámili, jako bývalý vedoucí nacistický pohlavár Michael Meiring (později Van de Meer), vysvětlili, že peníze byly použity k vytvoření paralelní armády nebo-li americké verze německé SS. Tato nová armáda byla buď součástí Ministerstva pro vnitřní bezpečnost, vytvořeného nacisty, nebo se maskovala jako soukromí vojenští dodavatelé - kontraktoři.

Masivní tajný i veřejný nárůst vojenských výdajů vedl k vzestupu Spojených státu, načež následovaly invaze pod falešnými záminkami do Afghánistánu a Iráku. Tyto invaze byly součástí plánu svrhnout minimálně 7 zemí v regionu a vytvořit říši řízenou chazarskou mafií .

Ve stejné době, kdy probíhala vojenská invaze na Blízkém východě, nacisté pracující pro Bushovu administrativu začali šířit geneticky modifikované biologické zbraně. Patří mezi ně SARS (vyrobený speciálně pro Asiaty), ptačí chřipka, MERS a Ebola, které byly součástí plánu likvidace 90% světové populace, aby se tak "zachránilo životní prostředí".

Na západě nás bylo mnoho těch, kteří prostě nemohli uvěřit tomu, co se ve skutečnosti děje a trvalo dlouho, než se mnozí z nás probudili.

Západní opozice se zformovala z frakce vládnoucí kliky (která prohlašovala), která chtěla zachovat životní prostředí i bez likvidace 90% světové populace. Jejich řešení bylo uvalit globální daň na bázi uhlíku na životní prostředí, který si vzal jako základ vědecký podvod s globálním oteplováním. Prohráli ve volbách v roce 2000, ale pokračovali implementujíce svou agendu tak jako tak. Některé obchodní trhy s uhlíkem sice založeny byly, ale ukázaly se jako hnízda podvodů a byly vzápětí uzavřeny.

Skutečná opozice vůči nacistickému převratu v USA nepochází ze Západu, ale že zbytku světa, zejména z Asie.

Tento spisovatel byl zahrnut v roce 2006 v Červeném i Zeleném (p.pr.: tajné společnosti Dračí Rodiny), starobylých tajných společnostech rozprostirajících se po celém světě. Na moji radu mělo být ukončeno okamžitě financování americké vlády až do té doby, dokud nezastaví své války, invaze a krádeže přírodních zdrojů. Asijaté souhlasili, že to udělají a brzy po té začal ten největší výprodej amerického Ministerstva financí.

Japonští vůdci byl vraždění a bylo jim vyhrožováno, aby financovali americkou vládu, ale Číňané nebyli tak lehce zastrašitelní.

Výsledkem bylo, že západní kabala změnila taktiku, a začala velkou kampaň na pohlcení Číny. Číňanum bylo řečeno, že budou vládnout světu. Nacistická mafie Bush/Clinton začala prodávat všechnu ropu ukradenou z Iráku do Číny. Peníze byly použity na nákup vlivu v čínské vládě. Starší bratr George Bushe, Prescott Bush měl obchodní společnost v Číně a u čínských komunistů si vydělával prodejem vojenských tajemství. Například, podle úředníku zpravodajské agentury obrany Spojených států, to byla právě Bushova mafie, která dala Číně potřebnou technologií k tomu, aby své balistické střely zaměřily naprosto přesně všechny potřebné cíle ve Spojených Státech. Přítomnost opilého a sjetého George Bushe Jr., kterému se dostalo VIP pozvání na olympijské hry v Pekingu v roce 2008 byl viditelný důkaz nástupu Bushů v Číně.

https://www.youtube.com/watch?v=79hbuqBfaL0

Chazaři, a to nejen Bushova nacistická frakce, v Číně těžce investovali. Výsledkem toho všeho byl velkolepý vzestup Číny v rámci třetího světa na status supervelmoci v rozpětí několika málo let.

Slíbili Číňanum také, že všechno se změní v roce 2008. Ve skutečnosti tenkrát prišlo hodně změn. Šok, který přišel s Lehmany byl součástí toho, jak snížit schopnost určitých frakcí tisknout dolary a moci tak nakupovat věci od zbytku světa. Výsledkem byl silný, prudký pokles amerického importu.

Společnost Federálních Rezerv a její dceřiná společnost že Spojených států amerických se vyhnuli bankrotu v tomto roce jen tak, že přišli se slibem dosadit komunistického prezidenta Baracka Obamu. Výsledkem bylo pokračující plné financování vlády Spojených států. Jak však události ukázaly, politika Obamova byla prakticky totožná s tou, kterou prováděla Bushova frakce, ale celkově se mu podařilo vyhrát na plný úvazek.

Mezitím se Tony Blair a George Bush Jr. okamžitě dostavili na soukromé setkání s papežem Benediktem XVI (Zlořečeným) a konvertovali ke katolicismu. Jinými slovy, šli k Padrinovi mafie P2 prosit o ochranu.

Nicméně, západní skupiny znechuceny na nejvyšší míru nacistickým řáděním začali protiofenzívu. Zlořečený papež byl nucen odstoupit, což byla událost, která se papeži nestala za posledních 600 let. Kromě toho byli také donucen abdikovat z trůnu evropští monarchové z Nizozemska, Španělska a Belgie.

Katolická církev se začala reformovat, převzala řízení banky Vatikánu (IOR), zbavila knežství a povyhazovala tisíce pedofilních kněží. Pedofilní sítě vysoce postavených osob ve Velké Británii byly také systematicky odkrývány v čemž se v současnosti pokračuje.

Největší změnou ze všech však byla dohoda mezi Velkou Británií, Švýcarskem, Francií, Německem, Itálií a Lucemburskem opustit frakci Společnosti Federalních Reserv v USA, a uzavřít dohodu o připojení se k čínské Asijské Infrastrukturní a Investiční Bance. To znamenalo zásadní rozdělení na nejvyšších místech kabalistické západní kliky.

Je však zřejmé, že válka ještě není vyhraná, a je ještě třeba vybojovat mnoho bitev. Největším problémem zůstává, že Spojené státy zůstávají stále pod kontrolou deviantních chazarských gangsterů vedených Bush/Clinton/Rockefeller klany. K tomuto dni je 8 z 10 Američanů, a bude i nadále po celý svůj život, otrokem dluhu kontrolovaného tímto gangsterským režimem.

Nekonečná volební fraška, která se hraje v USA je zcela pod kontrolou obrovských peněz bez nejmenšího ohledu na zájmy průměrného amerického občana. Takže známí vrazi jako Hillary Clintonová a Jeb Bush se objevují každý den v kontrolovaných propagandistických médiích, jako kdyby to byly lidové volby pro obyčejné lidí.

Americká vojenská a výzvědná komunita zůstává hlavní nadějí pro uvolnění světového srdce a jeho zotrocených obyvatel z temného sevření, kterou je Korporace Spojených Států Amerických. Až doteď se však soustředili pouze na omezení izraelské agrese na Blízkém východě a řinčení zbraněmi proti Číně. Neudělali vůbec nic proti největšímu nepříteli, kterému čelí celý svět – chazarským oligarchům, kteří ovládají americkou politiku, finance a média. Armáda a lidé z agentur musí vyvíjet tlak na skupiny náčelníků Generálního štábu americké armády, aby znárodnily Federální rezervní systém a zničili tím hlavní energetický zdroj Chazaru, kterým je tisk cenných dokumentů (zvaných "dolar") - tištěných peněz.

Japonsko je také otrockou chazarskou kolonií vedenou loutkovou vládou, která byla dosazená prostřednictvím podvodných voleb. V Japonsku vládnou chazaři jsou Richard Armitage, Michael Green a jejich šéfové Benyamin Netanyahu a klany Bushu a Clintonu. Budou však u moci krátce. Japonská armáda a zpravodajský establishment se již chtějí koordinovat se svými protějšky ve Spojených státech, aby zajistily, že Japonsko a Spojené státy budou osvobozeny současně.

Ve vojenských termínech je to jen pár desítek vysoce postavených osob, které si lze snadno podrobit. Jejich osobní strážci - žoldnéři můžou být upřímně přesvědčeni, aby odstoupili.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

14.08.2015 18:32

Nyní už západní megabanky vykrádají peníze vkladatelů, takže je potřeba daleko větsiho plošného zatýkání.

11.8.15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.


Jak sdělily zdroje z Asijské rozvojové banky a americký milionář, který ohlásil, že jeho vlastní finanční prostředky byly ukradený, začaly již JP Morgan a další západní mega banky krást peníze svých vkladatelů. Zdroj z rozvojové banky řekl, že muž, který měl 4 miliónový dolarový vklad u JP Morgan ho kontaktoval, aby mu řekl, že banka mu odmítla dát souhlas vzít si zpět své vlastní peníze. Místo toho bylo tomuto člověku nabídnuto "365 dnů bankovní záruky." Jinými slovy, banka mu nevrátí jeho peníze, ale nabídla mu, že řekne dalším bankám, že peníze měl. Mnoho z největších západních bank se nyní zachranuje od úpadku tím, že nabízejí "záruky", sami sobě navzájem, řekl nám tento zdroj. Americký milionář se sídlem ve státě Washington, také řekl, že mu z jeho peněz byla ukradená zcela otevřené a bez skrupulí částka větší než 100 milionů dolarů. Japonský finančník také vyprávěl tomuto pisovateli, že Citibank ukradla více než 10 milionů dolarů z jeho peněz, které uložil na jejich pobočce v Tokiu. Jedna moje japonská známá mi také řekla, že jí také ukradl z jejího účtu 50.000 dolarů, které měla na pobočce banky vlastněné Američan v Tokiu. Banky nebyly v době psaní tohoto článku k zastižení, aby daly nějaký komentář, ale z techto anekdot je jasné, stejně jako, ze zveřejných důkazů (jako holdingové deriváty či manipulace s trhem), že většina západních mega-bank už nepracuje správně.

Podle zdrojů Pentagonu už však americká armáda a také agentury pracují na mnoha případech a probíhají trestní vyšetřování.

Nicméně, tyto zdroje také říkají, že Pentagon nemohl zařídit bankrot Korporace Spojených států amerických a obnovit Republiku Spojených států amerických, protože byly námitky od Číňanů. Číňané říkají, že v případě, že by dceřiná společnost Federal Reserv Board ve Washingtonu DC vyhlásila bankrot, všechny jejich peníze - více než 3 bilióny těžce vydělaných amerických dolarů - by se staly bezcennými. Pokud by tomu tak bylo, v tom případě by Číňané mohli přestat podporovat mezinárodně obchodovaných americký dolar, a tak zastavit dotování všech amerických vojenských aktivit mimo kontinentální území Spojených států.

To to všechno znamená, že bude muset prijít nějaký druh přechodu, a ten je zařízen.

Mezitím však tlak že strany vojenských hodností a zástupu, zejména z řad plukovníků, znamená, že vedení Sboru náčelníků amerických štábu bude muset být na konci září zcela revidováno. Vedení skupiny, která se dostává na scénu je ochotno k přijetí závažných kroku a zahájení hlavního nájezdu na chazarské gangstery ve Washingtonu, New Yorku a jinde. Podle zdrojů z Mosadu se i Izraelská vojenská a zpravodajská komunita připravuje na podobné kroky v Izraeli.

Krom toho, i když zatýkání slíbené na 8. srpen nebylo prováděno v dramatické a radikální formě, kterou vyžadovali velitelé vojenských základen Pentagonu, věci pokročily hodně kupředu. Pentagon slibuje, že "srpnová kanonáda" již přinese výsledky.

Například, "po měsících tlaku" agentur a Pentagonu, zahájilo ministerstvo spravedlnosti a FBI trestní vyšetřování Hillary Clintonové. I přes zavádějící titulek, se tato zpráva rozšířila i do Washington Post, dominantnímu plátku chazarské mafie.

http://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2015/07/24/report-officials-seek-criminal-próbě-of-hillary-clinton-email-account/

Podle zdrojů Pentagonu to je důvodem, proč se najednou hovoří, že viceprezident Joe Biden bude konkurovat na prezidenta.

Americká armáda, Agentura pro kontrolu drog (DEA) a FBI jsou také již na lovu uprchlého mexického drogového obchodníkem "El Chapa", protože chtějí využít jeho svědectví k likvidaci Bushovi drogové mafie. Teď je to sázka na jistotu, že většina z Bushovy rodiny poputuje jde do vězení.

Podle zdrojů Pentagonu se očekává, že se celá americká vláda po září uzavře kvůli nedostatku finančních prostředků. To poslouží jako příležitost k lepšímu vyčištění odpadní stoky - Washingtonu DC. Například bude pravděpodobně rozebrán Department of Homeland Security (Oddělení Národní Bezpečnosti), ačkoli jeho základní funkce (včetně pobřežní stráže), budou pokračovat.

Zdroje pokračovaly, že jakákoliv vládní agentura nebo úředník, u kterého se zjistí, že brání probíhajícímu vyšetřování mafiánských Chazarů bude také neprodleně odstraněn od své moci či ze svého místa.

Odhalení prodeje kusů dětí v programu plánovaného rodičovství je finálním útokem proti nacistické eugenické frakci chazarské mafie. Zdroje nám slibují, že nynějsí ofensiva povede v září a říjnu k novým odhalením.

Chazarské hordy jsou také pod těžkou palbou jak v USA, tak také v Izraeli. A to hlavně za jeho velký tlak na USA a propagaci války s Íránem. Herec Barack Obama, který hraje roli US prezidenta přečetl dalsí “důrazně pokárání”, ale tentokrát to bylo směrem k lobby AIPAC (Americko-izraelský výbor pro veřejné záležitosti) ve Spojených Státech. Udělal to na setkání se dvěma z jejich vůdců, a další den, četl projev, který mu byl dán Pentagonen. Tam také řekl, že "Jako prezident Spojených států, bych porušil své ústavní povinnosti", kdyby vyslyšel žádosti Izraele, aby US zaútočily na Írán. Uvedl také, že "Izrael by odnesl nejtěžší nápor vojenského útoku US na Írán." Co to, podle zdrojů Pentagonu, znamená? Jen to, že "Izrael by byl naprosto bezmocný, bez přátel a bez pomoci ministerstva obrany."

To je také jedním z důvodů, proč izraelské zpravodajské služby, vojenská komunita i mnoho dalších krajanů se probouzí konečně k tomu, že jim byly vymyty mozky úplnými náboženskými zelótskými fanatiky, kteří neustále usilují o spuštění 3. větové války. Izrael, pokud chce zůstat života schopným subjektem, se bude muset vzdát svého spiknutí sionistických náboženských fanatiků, neustále usilujících o biblický světový Armageddon. V opačném případě se ocitnou sami a bez přátel. Kromě toho,také jejich “varianta Samson”, která ohrožovala, že s sebou stáhne dolů také celý svět byla - podle zdrojů ze Společnosti Bílého Draka - neutralizována.

Nyní je kladen silný tlak na Turecko a Izrael, aby ukončili svou kampaň na podporu ISIS v Sýrii a Iráku. Ruský prezident Putin pohrozil oběma zemím vojenskou akcí v tom případě, že budou pokračovat ve své kampani na podporu hromadného vyvraždování obyvatel jednotkami ISIS. Americká armáda v tichosti informovala Turky a Izraelce, že nebude vůbec ani jednat jednat o zastavení akcí, které budou případně podniknuty z ruské strany proti ISIS. To je důvod, proč jednání zahrnující Rusko, Írán, Pákistán, Turecko, Saúdská Arábie, Izrael, a také americkou armádu atd.. získali novou naléhavost.

Hodně vecí se také v posledních dnech udalo v Číne. Čínská ekonomika začala stagnovat. Masivní stavební boom v oceli a cementu začíná produkovat pouze prázdné silnice a prázdná města duchu. To znamená, že Čína nyní musí změnit svůj obchodní model, a to bude znamenat, že bude muset udělat alespoň jeden krok zpátky, než se znovu rozpohybuje vpřed.

Číňané také začínají ztrácet arénu diplomatickou. Vietnamci vyjednávají dohodu o volném obchodu s EU, aby kompenzovali nadměrnou závislost na čínské ekonomice. A také uvažují o koupi francouzských Mistralu - lodí původně urcených do Ruska, jejichž prodej byl zrušen.

Zběhnutí Ling Wangchena, bratra Ling Jihua, bývalého asistent prezidenta Chu Ťin-tchao, byla - podle zdrojů Pentagonu - rána pro zpravodajskou komunitu ve Spojených státech. US agentury teď mají hluboké znalosti o celé hierarchii nejvyšších úrovních moci čínského režimu. Tato dezerce je výsledkem represí současného prezidenta Xi Jinpinga proti korupci, a také s jeho rivaly. Podle čínských zdrojů si Xi těmito postupy vytvořil mnoho nepřátel, a také proto už zažil šest pokusu o vraždu.

Rusové se nyní poněkud více sladují se západní aliancí SBD, aby se zabránili tomu, aby Čína držela všechny karty světové moci.

Čínská vláda se mezitím stahuje zpět a snaží se ukázat více přátelskou tvář. Veškeré stavební práce ve sporných oblastech jihocínskeho moře byly zastaveny. Kromě toho, že Číňané vyjednávají návštěvu Papeže Františka. Zdroje z čínských tajných společností i rodinných zdrojů Rothschildů říkají, když to může být krok Číny přijmout "křesťanství s čínskými rysy", jako oficiální náboženství Číny. To by bylo provedeno v souladu s konfucianismem, buddhismem, taoismem a jinými tradičními čínskými systémy víry. Číňané také velmi usilují o to, aby měli harmonické vztahy se zbytkem světa.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

 

Celý článek

—————

07.08.2015 10:22

Zmařený chazarský teroristický útok, množí se zvěsti o zatýkání 8. srpna.

4.8.15

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.(Poznámka: nemáme potvrzení, že tyto informace jsou přesné nebo aktualizované. Rothschilduv erb to obsahuje jasne. Preklad obrazku: Zbyva jenom 9 zemi, ktere nemají Rothschildovu centralni banku. Není zvlastni, ze jsme porad s temito zememi ve valce?

 

Na modry mesic, 31. července, zavolal zástupci Společnosti Bíleho Draka íránský jaderný vědec, který take obvolal mnoho vládních agentur, aby tak varoval před hrozícím chazarským spiknutím s cílem zaútočit na několik íránských jaderných oblastí, ktere by napadla unesená civilní letadla vyzbrojená atomovými bombami. Vědec řekl, že byl varován, že let z Dubaje do Teheránu, Boeing 777-300ER, ve kterém plánoval letět 1. srpna byl jedním z letadel, která měla být v tomto útoku použita. Varování byla brána velmi vážně a byl take vyvijen silný tlak na izraelské vojenské a výzvědné instituce, aby se zabránilo šílenému magorovi a válečnému zločincci Benjaminu Netanjahuovi a jeho spikleneckym kolegum v provedení takového útoku. Podle íránských a jiných zdrojů,"objev" křídla Boeingu 777 v Tichém oceánu minulý týden měla být potom diverzní akce k tomuto útoku,.
Najednou se nam také vrací necekane mozne"důkazy" letu 370 malajsiske letecké společnosti, ale naopak méně a méně prostacku po celém světě, věří oficiálnímu příběhu, který tvrdí ze let 370, který "zmizel" v Tichém oceánu, a let 17 který byl sestřelen nad Ukrajinou byla různá letadla. Autoři tohoto a jiných masových zločinů se stále snaží vyprovokovat celosvětovou válku, aby se zabránilo zpětnému rázu a masovému zatýkání, kterému se stejne a nevyhnutelne jednou, za všechny své lži a zločiny nevyhnou.
Poslední spiknutí "o útoku na Írán" přišlo presne v době, kdy opět běží online zvěsti o masovém zatýkání vysokých kabbalistu. Oba zdroje jak z CIA tak také z Asijské rozvojové banky a Rady Federalních Reserv upozornily tohoto spisovatel na masové zatýkání, ke kteremu dali podnet Číňani, a který se bude konat 8. srpna.
Pověsti jsou na následujících článcích a souvisejících odkazech:
http://inteldinarchronicles.blogspot.jp/
I kdyz vime, ze se Číňanum libi číslo jako je 8, a určitě začali pekingské olympiády 2008 v 08:08am, 8. srpna, 8.8.2008: 08, nemohli jsme nezávisle potvrdit pro toto datum plány na zatýkání.
V každém případě, zadrzovani, musí probehnout většinou uvnitr USA a Izraele, a tudíž by musely být provedeny americkou armádou a policejním aparátem. Naposledy jsem slyšel, ze číslo 8 není jejich šálek ve feng-shui (
風水).
Navzdory rychlosti, s jakou je tato pověst (nebo intelinformace) je vysílána se ukazuje, že se jedná o skutečné zklamáni vojenského a zpravodajského aparátu. Mnohé z nás zajímalo, proč se známí vrazi a zločinci jako Hillary Clintonová a Jeb Bush objeví každý den v korporátních médiích, jako by se jednalo o legitimní prezidentské kandidáty. A proč je Netanyahu svobodný? Jak ze sebe nahle vyrazil jeden prominentní britský novinář na tiskové konferenci o tsunami a jaderných teroristických útokcích 03.11.11, "Proč není jeste nidko zatčen ?".
No, ve skutečnosti, se japonský vládní výbor minulý týden rozhodl, že tři vedoucí pracovníci Tokyo Electric Power Corporation, čelí obvinění z trestných činů v souvislosti s útokem a masovou vraždou tsunami 11-11-03 v Japonsku (Fukushima). SDB vynaloží veškeré úsilí, aby zajistily, že proces s manažerů Tokyo Electric Power povede k obvinění z trestných činů proti daleko vyšším zločincum jako je kupr. Benjamin Netanjahu, Tony Blair, J. Rockefeller a George Bush Jr.
Minulý týden se na webu Alquin a Flutterby (o kterem se predpoklada, ze se vztahuje k britské tajne sluzbe) rozlila velká skvrna proti královské britske rodine, ale i dalším evropským královským rodinam, kterou provedly tyto agentury. Informace si můžete prohlédnout na následujícím odkazu pod nadpisem "Evropské krevní linie čelí odhalení ve víru konce časů."
http://alcuinbramerton.blogspot.jp/2013/07/european-bloodlines-face-end-time.html
Článek obsahuje citace od Iluminátského Velmistra Alexandra Romanova, který řekl: "Mám zprávu, a to je přímo pro královnu Alžbětu: “Teticko Elizabeth, Isis je velmi rozzlobena, a chce vratit zpátky svou korunu".
Tohle intel smetiste také obsahuje to, co má být kopií původního memoranda nařizující vraždu princezny Diany. Zahrnuje také kopie dokumentů, které prokazují, že evropské pokrevní linie - pokud si to preji - jsou schopné vytvářet miliardy dolarů z niceho. Je tam také další důkaz o spojení mezi evropskými pokrevními liniemi a nacisty, stejně jako detailní informace o genealogii členů britské královské rodiny.
Únik přišel priblizne v te dobe, kdy havarovalo v Británii letadlo sestry Bin Ládina, pricemz se zabila jak ona sama, tak i ostatní členové rodiny bin Ládinu. US namorni rozvedka říká, že byla na ceste do Anglie, aby svědčila při Chilcotovu vyšetřování války v Iráku a 11. zárí. Jedna z věcí, o kterých mela vypovídat, řikají internetové stránky US namorni rozvedky, bylo to, že bankovní účet spojený s královnou Elizabeth byl použit k financování utoku 11. zari 2001.
http://www.tomheneghanbriefings.com
(Nebo to bude http://www.whatdoesitmean.com/?)
Člen rodiny Rothschildů, jednou popisoval tento web "whatdoesitmean", jak stranky, ktere obsahují neco mezi 90% a 10% dezinformací. Je to vsak jejich věrný čtenář.
Tom Henegan, webové stránka, které tvrdí, že je propojena se společnými pracovními skupinami americko/ francouzských zpravodajcu, mezitím vydala zprávu spojující královnina bratrance, nedávno abdikovaneho krále Juana Carlose ze Španělska, s Bushovou rodinou, 1. zarim 2001 a ukradenými volbami roku 2000. Na stránkách také tvrdí, že bin Ládinova sestra byla zabita MI5, aby se jí zabránilo svědčit.
http://www.tomheneghanbriefings.com/
Je možné, že útoky proti britské královské rodine se objevily spolu s tim, jak se vyšetřování pedofilních sítí v mocenské struktuře Spojeného začíná povážlive dotykat nervu království. Policie ve Velké Británii právě oznámila, ze předmětem šetření je zjistovaní, jestli bylo a jake krytí sexuálních obvinění proti bývalému premiéru Edwardu Heathovi.
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/crime/11780308/Sir-Edward-Heath-child-sex-abuse-claim-Wiltshire-Police-faces-investigation.html
Podle britská sluzby MI5 podepsal Heath nezávislost Spojeneho Kralovstvi na EU poté, co byl vydírán k sexu s dítětem. Odhalení této zalezitosti by se mohlo ukazat jako fatální pro projekt EU. Možná, že to je také jeden z důvodů náhlých útoku na britskou královskou rodinu. Možná, že byl pouze jeho součástí. Čas ukáže.
V každém případě nám tato mnohostranná expozice britské královské rodiny přichází v době, kdy ISIS je pod bezprecedentními útoky. Pamatujte si, že muslimská skupina s názvem ISIS se objevila až po té, co "Alexander Romanov," prohlasil, že "ISIS se zlobí."
Zdroj Pentagonu řekl, SDB, že americká armáda uz vyviji "extrémní tlak" na Turecko, zatímco Rusko vyvíjí tlak na Izrael, aby oba staty přestaly podporovat Islamsky Stat alias ISIS. Stejný zdroj řekl, že Írán a Egypt dostaly od Spojenych Statu jaderné zbraně, aby "skoncovaly ISIS".
Stejný zdroj take uvedl, že Saúdská Arábie bude rozebrána na tři státy, šíitský stát kolem regionu produkujících ropu, potom svatý, muslimský stát kolem Mekky a Mediny, a zadní Saúdskou Arábii ktera by byla kolem Rijádu.
Přiblizení se Ruska k americké armádě také vyústilo, podle zdrojů Pentagonu, v očištění anti-ruského chazarského vlivu v Polsku. Zdroje take uvedly, ze to je důvodem toho, proč sionistický miliardář Jan Kulczyk, bývalý anti-ruský ministr zahraničí Radoslaw Sikorksi a jeho znama neokonzervativní manželka Anne Applebaum "dostali kopacky" ze soucasnych struktur moci,.
Všechny tyto boje o moc a informační úniky přijde jako globálního ekonomického a finančního systému je skřípání dolů, dysfunkce. Minulý týden byl oficiálně vyhlášen bankrot v americkem protektorátu Puerto Rico. Ačkoli úsilí je, aby to vypadalo jako udalost izolovana od samotných Spojených státu, Puerto Rico je kanárek v uhelném dole sveho majitele, Korporaci Spojených států amerických, která je také v konkurzu.
Vsechny současné klesajíci ceny ropy, uhlí, mědi, oceli a dalších surovin ukazují, že silný ekonomický motor Číny je také v bode paralyzy. Impozantní pruběh růstu Číny byl způsobeno především výstavbou a exportem. Se
zeslabování americkych a evropských trhu a  úrovní saturace dosažené ve stavebnctví (pomyslete na všechna ta nová prázdná města), Čína bude muset přeřadit. Číňané říkají, že se budou měnit směrem ke službám, domácí poptávce a inovacím, ale Čína bude muset pravděpodobně udělat krok zpět, než se zase znovu rozhybe. Příčinou toho všeho vsak není krach cínské burzy, to je spise jen spíše symptom. Dalším způsobem, jak se na to divat, je že snadná část pro Čínu, jako kupr. kopírování modelů, které pracovali jinde, je u konce a nyní se mají pohybovat vpřed do neznámého ekonomického území. Výsledkem je, že Čína bude méně ochotná a schopná udržet financování USA a Evropy, dokud neobnovi své vlastní hospodářství.
Když už mluvíme o Evropě, nesmíme zapomenout, ze řecká krize není opravdu o Řecku, ale také o Portugalsku, Itálii, Španělsku, Francii a Německu. Tato krize pokračuje nejen nevyřešená, ale i neřešitelná pomocí současného ekonomického paradigmatu.
Jako spisovatel jsem se naucil, že když clanek nejde dobre, je někdy lepsi vzit cistou
prázdnou stránkou a začít znovu. V tomto případě to znamená, že ukončení paradigmatu dluhového otroctví v babylónskem stylu, kterým vládl Západ v posledních 100 letech. Nyní, více než 100 let od doby,  byla privatizována Spolecnost Federalních Reserve, je osm z deseti Američanů otrokem dluhu.
http://www.zerohedge.com/news/2015-07-30/debt-slaves-7-out-10-americans-believe-debt-necessity-their-lives
Životní úroveň v USA
klesala od roku 1960, zatímco v Japonsku klesala od doby, kdy se rozjel chazarský hospodářský model  v r.1990. A Evropa je také ve vážných ekonomických problémech.
Uz se mluví o jubileu (smazat dluhy jednou provzdy a rozdelit aktiva) od letošního podzimu. Byl by to dobrý
startovni bod. Gnostictí Illuminati, pokud jste vážně pro ukončení nadvlády pokrevní příbuznosti musejí tlacit na znárodnovaní centrálních bank. Pokrevní linie a rodiny, pokud si přejí, aby se zabránilo další krvavé revoluci stylu revoluce francouzské či ruské musí zpusobne postoupit finanční kontrolu, a možná jim bude povoleno pokračovat v jejich roli jako ořezavaci nebo krmici v srdickovych časopisech.
Mezitím, p
řesne jako to bylo s pádem Sovětského svazu, jsme teď vystaveni vzácne důvěrným intel-informacím spalujícím tempem. Potřebujeme, aby tyto informace rozhodnutí před tím, než zmizí.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

29.07.2015 18:37

Aliance mezi Ruskem a Pentagonem s definitivní platností ukončuje vládu kabaly.

27-07-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Minulý týden přijel do Japonska ruský představitel Společnosti Bílého Draka, aby upevnil spojenectví s ostatními frakcemi SDB po celém světě. V rámci tohoto, autorizoval SDB uvolnění této fotografie:

Hatsumi

Osoba na obrázku s tímto spisovatelem (v jeho funkci mluvčího SDB) je Masaaki Hatsumi. Hatsumi řídí školu bojových umění Bujinkan a výcvikové centrum, ve kterých vycvičil více než 250,000 vojáky zvláštních operací a má síť 50 školicích středisek po celém světě. Jeho jméno je velmi familiarním pojmem mezi lidmi zapojenými do reálných bojů i bojových umění po celém světě. Trénuje speciální jednotky FBI, Brity, Američany, Rusy, Íránce a jiné. Čínské zdroje říkají, že je to jediný japonský občan, který má volný přístup do všech horních páteř čínské vlády. Na setkání vyjádřil Hatsumi podporu cílům SBD.

Aliance hlavních bojových umění na světě hláskovala odsouzení Chazarské mafie a její stále se zmenšující kliku politických otroků. Avšak zejména Pentagon začal nyní s Rusy koordinovat své akce, hlavne proti Chazarské mafií a několika politikům, kteří byli touto mafií podplácení.

Minulý týden dal znovu rozvojem různých scénářů po celém světě jasně najevo, že globální řídicí síť Chazarské mafie je ve stavu rychlé demontáže. Například Pentagon vydal fotografií ministra obrany Ashtona Cartera s Chazarským a mafiánským bossem a válečným zločincem Benjaminem Netanyahuem, kde je Netanjahu jasně rozrušený a rozzlobený.

http://www.defense.gov/HomePagePhotos/LeadPhotoImage.aspx?id=103006

Jak jsme psali již minulý týden, bylo mu přečteno "důrazně napomenutí". Řekl mu také, že protiraketová obrana Izraele "Iron Dome" byla neutralizována-zneškodněna, a Izrael byl byl připadně totálně bezmocný. Netanjahu byl přinucen předat 16 kusů vrtulníků Cobra do Jordánska a zaplatit velké peníze za nákup amerických Ospreyu, které jsou náchylné k nehodám.

Poté, co Carter odletěl, zanechal vojenská a zpravodajská vládnoucí centra Izraele, aby se veřejne od kriminálníka Netanjahu distancovala.

http://forward.com/opinion/312461/cracks-widen-as-israel-security-insiders-break-with-politicians-on-iran-dea/

Carterovu návštěvu následoval tvrdý protiútok proti žoldnéřských silám Izraele na Blízkém východě - ISIS -Islámskému Státu. Saúdové zatkli 431 chazarských agentů ISIS, zatímco Turci jich zadrželi 251. To bylo následováno náletem amerických bombardérů, které odlétaly že základen v Turecku na postavení ISIS v Sýrii, které tak zabránily útokům proti armádě syrské vlády.

Zhruba v tom čase Rusové shromáždili více než 2500 stran důkazního materiálu o válečných zločinech nacistického chazarského režimu Ukrajiny. Pentagon pomáhá demontovat nacistickou síť na Ukrajině výměnou za ruskou pomoc na Středním východě a Íránu. Takže se minulý týden objevily zprávy o vojenských útocích proti nacistické armádě na Ukrajině. Netřeba dodávat, že vedoucí ministerstva zahraničí US, nacistka Victoria Nuland a její chazarští šéfové jsou ve velmi vážných potížích v důsledku své trestné činnosti na Ukrajině, a na cestě do vězení.

Přibyly také nové akce proti Chazarské mafií ve Spojených státech. Pokračující snaha donutit Hitlery Clinton, aby čelila obvinění z trestných činů za "používání soukromého počítače, na tajnou vládní operaci" jsou jen krytím pro vážnější obvinění, jako jsou masové vraždy. Odchod Johna McCaina jako zrádce, a ne válečného hrdiny je další součástí této kampaně proti stoupencům Chazarské mafie ve Washingtonu DC.

Podle zdrojů v Pentagonu je nedávné rozhodnutí US Kongresu odstranit občanství Američanů, kteří podporují terorismus, a který byl byl přijat na žádost právě Pentagonu, zaměřeno především na ty, kteří mají dvojí US / Izraelské občanství, a kteří jsou neustále zdrejem problémů.

Kromě toho roste tlak na domácího otroka, úřadujícího prezidenta Barácká Obamu, aby uvolnil skryté informace nejen o 11-S a 11-03-11, ale také zveřejnil informace o letadle 17 Malajsijské linky. Podle více shodných zdrojů z různých agentur bude zveřejnění informací o sestřelení letu 17 zahrnovat Izrael, Jeba Bushe a Obamu samotneho.

Nová odhalení o utajování eugenické populační kontroly pod hlavičkou Bush/Rockefellerova "plánovaného rodičovství" (Family Planning) ve vztahů k prodeji orgánů z potracených plodů byl další aspekt útoku proti satanistické chazarské síti. Podle vatikánských zdrojů z lože P2 přibude také více odhalení o pohřešovaných dětech a dalších příšerných činech, které byly spáchaný na půdě USA, mezitím co se budou uzavírat vícerá vyšetřování na všech možných frontách proti Chazarům.

V plném proudu jsou také akce na demontáž kontroly, kterou vykonává Chazarská mafie skrze velké mediální společnosti. Zdroje MI5 říkají, že Rothschildové prodali svůj podíl ve skupině Financial Times Newspaper japonské skupině Nikkei jako způsob, jak vydělat nějaké peníze, než ztratí totálně kontrolu nad všemi svými prostředků zabavenými pomocí antimonopolních žalob. Skupina Nikkei je vlastněna zaměstnanci a slíbila, že FT bude sledovat redakční nezávislost. Poté, co jsem v minulosti pracoval pro index Nikkei, mohu říci, že jsou redakčně poněkud plachými, i když nemají uzavřenou mysl, ale pravděpodobně dodrží své slovo na redakční nezávislost FT.

Další akcí proti kontrole sdělovacích prostředků Chazary je zablokovaní snahy Comcast Corporation, aby fúzovala do společnosti Time Warner Cable. Time Warner bude převzatat skupinou, která není propojena s Chazarskou mafií. EU šla ještě dále podáním antimonopolní žaloby proti šesti hlavních hollywoodským studiím. Číňané se také přestěhovali do Hollywoodu a již učinili významné změny v obsahu tam vyrobených filmů.

Několik zdrojů nám také řeklo, že v nadcházejících měsících budou i nadále zesílovat hlavně akce proti chazarské kontrole médií. Například Rothschildové se už snaží najít kupce pro jejich medialní vlajkovou loď - časopis "Economist", také známého pod názvem "Imperialista". Čínští a japonští kupci už ňufají kolem. Podle zdrojů z SDB jsou také ostatní kapitáni chazarského tisku  pod silným tlakem, aby začali publikování nelakovaných pravd, a nebo opustili podnikání v médiích.

Část britského tisku se už probouzí do nové reality a začíná zveřejňovat i to, co bylo dosud tabu. Například, Sir. Sewell byl nucen odstoupit ze Sněmovny lordů poté, co se v tisku objevily informace a fotografie jak šňupe kokain s prostitutkami.

http://www.news.com.au/world/europe/deputy-speaker-of-house-of-lords-resigns-after-being-filmed-snorting-cocaine-with-two-prostitutes/stóry-fnh81p7g-1227457965932

Podle zdrojů z MI5 je Sir. Sewell klíčovým spojencem bývalého britského premiéra Tonyho Blaira. Jeho rezignace pomůže připravit cestu pro daleko více rezignací a zatýkání, které mají vyvrcholit obviněním z vražd a pedofilie, které jsou už nyní rozpracovávány proti bývalému premiérovi Tony Blairovi. Tony Blair je samozřejmě jedním ze starších důstojníků nacistické / Bushovi frakce ve Velké Británii, takže jeho zatčení povedou k dalším vyšším úrovním zločinců.

Hnutí proti Sewellovi bylo následovano dezinformacemi na webových stránkách ve Spojených státech o smrti královny Alžběty. V korporatním tisku byly zveřejněny fotografie královny vzdávájící nacistický pozdrav, když byla malá holčička. Podle MI5 je královna v pořádku, a byla v poslední době fotografována na veřejnosti, a není ochotná se nechat zastrašit. Nicméně, královna by měla zveřejnit veškeré informace o svých rodinných vazbách s nacisty a Hitlerem ještě před tím, než to zveřejnění jiné, ne nezbytně přátelské zdroje.

Různé politické a vojenské akce proti Chazarům se shodovaly také s intenzifikací hospodářské a finanční války. Citibank a JP Morgan byli tlačeni dolů s cenami komodit po celém světě, a zároveň k silným vyprodejím na prodejních trzích futures. Výsledkem byl obrovský pokles cen primárních surovin, zejména ropy, stříbra, mědi a zlata. Tento pokles pokračoval navzdory tomu, že fyzická poptávka zůstávala silná. Skutečnost, že bylo nezákonne manipulováno na trhu s futures zlata, jehož cílem je snížení ceny zlata je už jenom klasickým důkazem kabalistického zoufalství.

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-24/dear-cftc-here-todays-illegal-spoofing-gold-futures

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-24/us-mint-sells-most-physical-gold-two-years-samé-day-gold-příče-hits-five-year-low

To se zdá být zaměřeno přímo proti Číně, protože Čína nashromáždila největší počet fyzických aktiv, které mohou mít, jako součást svého úsilí na odstranění kontroly finančního systému ze strany Chazarské mafie. Podle JP Morgan Číňané reagovali v posledních třech kvartálech na tyto akce "komodit" výprodejem dluhopisů US ministrestva financí v hodnote 520 miliard pod jejich cenou.

SDB si myslí, že ani Čínská komunistická vláda, ani Chazarská mafie by neměli mít na starosti globální finanční systém. Namísto toho by měly být uzavřeny a znárodněny všechny trestané soukromé banky. Je také nutné, aby existoval návrat k historické normě měny, která je pod kontrolou vlády, a ne pod kontrolou chazarských gangsterů (nebo Čínanů).

Armáda, když jde do akce, takmá ráda jasné cíle. Odpověď je tedy ta, ze musí prevzít Společnost Federálních Rezerv, Evropskou Centrální Banku a Japonskou Banku. To by vyžadovalo jen asi nějakých nanejvýš 1000 vojáků speciálních sil, které by mohly být použity.

Také tyto instituce můžou být zajištěny způsobem, který nenaruší reálnou světovou ekonomiku. Kromě toho povede konfiskace majetku nezákonně odcizeného lidem Chazarskými gangstery k nebývalému rozmachu. Pouze v Japonsku představuje množství peněz ukradené chazarskými gangstery v posledním desetiletí zhruba100,000 $ na každého muže, ženu a dítě v zemí. V USA by tato částka ukradená gangstery, kteří tvrdí, že jsou centrálními bankéři, byla ještě větší. V oblasti trestního práva je důležitá skutečnost, že odcizený majetek musí být navrácen jejich právoplatným vlastníkům. Tito vlastníci jsou průměrní daně platicí občané této planety. Policejní a vojenské agentury po celém světě mají povinnost prosazovat zákon a zatknout tyto zločince. Šéfové centrálních bank jsou prověření zločinci. Tak na co ještě čekáme?

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

23.07.2015 12:04

Kabala je systematicky demontována, takže "Stačí se jen dívat na to, jak se to vyvíjí," říká Pentagon.

20/07/2015.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

To je to, co vysoce postavena osoba z Pentagon říká o skutečné demontáži Chazarské mafie "Stačí se jen dívat na to, jak se to vyvíjí. Budete v pokušení vzít vvidle a mít je připravené tam či onde, ale klidně je nechte ve skříni. Všeho by mělo být dosaženo bez jediného výstřelu, pokud vše půjde podle plánu".

Klíčem k takovému postoji byla totiž konečná dohoda mezi Ruskem, Británií, Čínou, Francií, Spojenými státy, Německem a Íránem, která zaručuje, že Írán má právo pokojně rozvíjet jadernou energii, aniž by vývíjel jadernou bombu. Faktem je, podle dvou členů královské rodiny Íránu, že Bushova rodina prodala své jaderné rakety s neutronovými hlavicemi Íránu už před mnoha lety. Íránci se pokoušeli zbraně vrátit zpět Obamove režimu, podle vysoce postavených zdrojů že CIA.to bylo zamítnuto.

V každém případě, Íránská jaderná dohoda znamená, že 30-letá kampaň Chazarské mafie a jejích politických otroků ve Washingtonu a Tel Avivu, kterí neustále používali Írán k rozpoutání světové války, je u konce.

Ve Washingtonu je nyní horecnaté úsilí Chazarské mafie, pokusit se nějakým způsobem tuto dohodu s Íránem zrušit, ale senátoři a kongresmani, kteří by chtěli zradit své vlastní lidí se automaticky ocitnou tváří v tvář zločinnému obvinění z vlastizrady a přijímání úplatků od cizí mocností, čili Izraele,.

Podle zdrojů Pentagonu je americký ministr obrany Ashton Carter nyní na návštěvě Izraele, Saúdské Arábie a Jordánska, aby jim "prečetl důrazně napomenutí". Zdroje říkají, že to, co řekne Carter válečnému zločinci Benjaminovi Netanjahuovi je, že vzhledem k ustanovením íránské jaderné dohody nyní Rusko, Vatikán, Pentagon, EU, Čína, atd. požadují, aby Izrael (p.pr.: poslední vlastník cca 200 nukleárních hlavic v regionu) také rozebrat svůj ilegální nukleární program.

Ruský prezident Vladimír Putin řekl, že dohoda "přispěje k boji proti terorismu na Blízkém východě", stejně jako "pomoci při posílení globální a regionální bezpečnosti, globálního nešíření jaderných zbraní" a "vytvoření pásmo bez zbraní hromadného ničení na Středním východě". Tato veřejná prohlášení byla podle V. Putina podpořena ruským členem Společnosti Bílého Draka, který řekl: "Rusko nepřevezme štafetu Spojených států jako ochránce Izraele, protože není v našem zájmu, aby tak činilo".

Tah proti Khazar mafií je v koprodukci vojensko-průmyslového komplexu Spojených státu a Ruska, která nutí prezidenta, herce a otroka Obamu číst úplne nový scénář.

Zdroje čínské a stejně tak i z Pentagonu říkají, že Číňané hrají v této kampani pasivní, ale podpůrnou roli.

Podle různých zdrojů je nyní velký tlak na to, aby, buď bylo Netanjahuovi odepřeno vízum k návštěvě OSN v září, nebo aby ho zatkli za válečné zločiny, když přijede. Totéž platí i pro mnoho členů saúdského zločineckého režimu..

Kromě toho, Pentagon a jeho spojenci tlačí na ukoncení vojenské pomoci Izraeli, protože je v rozporu s americkým zákonem posílat zbraně do zemí (tj, Izrael), které jsou v rozporu se Smlouvou o nešíření jaderných zbraní. Nejenom to, ale Izraelci, hlavně docela nedávno době buď aktivně pouužívali nebo se snažíli použít jaderné zbraně v Sýrii, Jemenu, na Ukrajině a v dalších zemích. Nicméně celé ty roky, co Pentagon prodával zbraně do Izraele a Saúdské Arábie byly do těchto zbraní montovaná tzv. “zadní dvířka”, což v překladu znamená znamená, že tato zbraň může být, a také že bude neutralizována, v případě potřeby.

Prominentní členové Chazarské mafie strávili celé roky tím, že se snažíli dostat Číňany tím, že jim prodávali západní vojenskou techniku a nabízeli příležitost k "ovládnutí světa" tjenom, když tito Chazaři mohly být potom také jejich bankéři. Nicméně, Číňané jsou si celou tu dobu plně vědomi, že to byli Chazaři, kteří za opiových válek a vyzbrojili Japonsko tak, aby mohlo napadnout do Čínu a vykrást jejich zlato.

Výsledkem toho všeho tedy je, že nová aliance mezi BRICS, Vatikánem, Evropou, Pentagonem a většinou center světové velmocí je nyní v jasně srovnaném šiku proti Chazarské mafie.

Saúdská Arábie už poslala zprávu a zatkla 421 členů teroristické skupiny falešných ISIS Khazars těsně před návštěvou Cartera, aby tak ukázali, že i oni by byli ochotni obrátit se proti Chazarům.

Totéž lze říci o Nigérii, kde proběhla čistka mezi vysokými vojenskými důstojníky, kteří přijímali peníze od Chazarů na financování tmářského a násilnického hnutí Boko Hárám (Zakázané knihy).

Mezitím přišla že Spojených státu podivná zpráva, která řiká, že Georgi Bushovi se "zlomila kost v krku " ale nachází se v "dobrém stavu."

http://www.theguardian.com/us-news/2015/jul/16/former-us-president-george-hw-bush-breaks-bone-neck

Podle zdrojů Pentagonu byl Bush napaden, protože jeho drogová mafie v CIA dovolila Joaquimu "El Chapo" Guzmánovi útěk z věznice s ostrahou těsně předtím, než byl vydán do Spojených států a přinucen tak, aby svědčil proti drogovému obchodu, který je celý filiálkou CIA. Nicméně, vysoce postavený CIA zdroj, který pracoval poslední dobou s Bushem ve skutečnosti řekl: "Bush už je mrtvý měsíce." Pentagon je nyní na válecne stezce proti drogové frakcí CIA, ale, pokud drogy nezlegalizují a nezačnou regulovat, je to předem ztracena válka.

Až vidíme vůdce zločinecké bandy Bush / Clinton jako Hitlery Clintonovou a Jebá Bushe veřejně zatčene a zadržene na základě obvinění z úkladných vražd, atd. pak budeme vědět, že čistka skutečně začala kousat do holých kosti.

V každém případě se Chazarská mafie stále vychloubá a ohrožuje. Nejvíce pobuřující nejnovější zalezitostí je vytvoření tzv. židovskeho soudu, který bude soudit papeže Františka.

Zde je část tohoto dopisu:

"Vzhledem k tomu, že Vatikán uznal organizací známou jako palestinskou samosprávu jako národ, a začala se na to odkazovat jako na národ ve svých dokumentech. Váše ssvatost nazvala vedoucího tohoto orgánu "Andělem míru", jak vysvětlil mluvčí Vatikánu, se záměrem podpořit Abú Mázinuv postoup k ke mírovemu řešení. Tyto akce jsou, k našemu velkému zděšení, v souladu s dlouhou řadou akcí a postojů, které provazí celou dobu římskokatolické náboženství, který přísahalo pronásledovat Izrael, protože odmítáme přijmout vašeho Mesiáše jako Mesiáše Izraele. Tato samozvaná porota bude "soudit Vatikán ... přičemž volá k odpovědnosti Vatikán za všechny výsledky svých činů."

http://www.breakingisraelnews.com/44759/pope-francis-tried-sanhedrin-jewish-world/#0tJ5ZtlSvgrZ6ZTG.99
Víme, že v posledních letech Chazaři připravili několik hrozeb na nekterá slabá místa Říma s jadernými zbraněmi a tento dopis je další skrytá hrozba těchto pověrčivých fanoušků, aby učinili opět totéž. Tito lidé, podle jejich vlastních slov, říkají, že jsou že stejné skupiny, která odsoudila Ježíše Krista k smrti. Problém, kterému čelí nyní je jen ten, že neexistuje žádný ekvivalent římské armády (jako Pentagon), který by jim byl k dipozici, aby s ním mohli manipulovat a vykonávat jejich vůli. V každém případě, je to historická a genetická skutečnost, že Ashkenazi Židé vznikli ve Střední Asii a Palestinci jsou skutečnými potomky obyvatel starověkého národa Judea. Zpráva pro Evropany, kteří byli přeškoleni v babylonském kultu Satana přestrojeného za Judaismus (tj. talmudskými Židy), je, že "pravda vás vysvobodí."

Stále více a více odhalení o masovém vymývání mozků Evropanů používajících staré texty od pastorů lidských otroků vyjde v nadcházejících měsících, jak se lidstvo konečně zbaví dlouhé noční můry uctívačů Hyksoskeho Satana zabývajících se pasením ovcí-lidí.

I když se očekává, že na celém světě v nadcházejících měsících demontáž Chazarské mafie urychlí, ostatní světové dění by také měla být přezkoumána.

Velkým problémem bylo japonský vládní rozhodnutí povolit japonským ozbrojeným sílám zapojovat se do obranných vojenských kampaních v zahraničí. To je součástí probíhajícího mohutného snažení Pentagonu, aby se pokusili vytvořit skutečný světový mír tím, že sjednotí všechny světové obranné síly do jediné organizace jednotné planetární obrany na zachování míru. Rusové, Vietnamci, Japonci, Austrálané a dalších již s touto změnou souhlasí. Tato síla se nesmí používat pro nelegální koloniální válecné agrese a okupace.

Nicméně, Číňané, Indové a další čekají, že mezinárodní organizace, jako je OSN a Světové soudy již nebudou nadále nástroje západního imperialismu a stanou se skutečnými zástupci lidu tohoto světě před tím, než budou ochotni dát více své svrchovanost do takovýchto nadnárodních organizací, jako sil, které budou mít za ukoludržení světového míru. Jinými slovy, je skutečný zájem o světový mír, ukoncení chudoby, a zastavení ničení životního prostředí a zahájení nové éry, ale není žádná shoda v realizaci fašistického Nového světového řádu.

Existuje také mnoho věcí se děje, a o kterých právě teď ještě nemůžeme mluvit. Nicméně, Iluminátský velmistr Alexandr Romanov byl propuštěn z nedobrovolného zadržení v japonské psychiatrické léčebně. To bylo důsledkem vysokého tlaku prefabrikovaného japonskou vládou a ukazuje se, že k zásadní změne došlo i zde. Jinými slovy, Chazaři ztratily kontrolu nad Japonskem.

Přijdou také důležitá setkání, které se konají tento týden za účasti Číňanů, Rusů, několika společností bojových umění, Illuminatu, Společnosti Bílého Draka, Svobodných zednářů a dalších skupin. Všechny tyto skupiny chtějí vrátit řízení finančního systému zpět lidem.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

14.07.2015 12:51

Na konci řecké platební neschopnosti vypukla tvrdá kybernetická válka a Pentagon jde po krku Chazarské mafii.

13.07. 2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Řecká platební neschopnost spustila velkou počítačovou a informační válku, která minulý týden zuřila po celém světě. Zapojené válčící banky, obrané agentury, hlavní akciové trhy, telekomunikační firmy a další. Například ten nejnovější kyber-útok z 8.července, který zavřel New Yorskou Stock Exchange, Thé Wall Street Journal, United Airlines a několik mobilních telefoních operátoru byl odplatou, podle čínských zdrojů a Pentagonu, za americký útok na šanghajskou burzu. Zdroje Pentagonu nám řekly, že: "To bylo jen nanečisto".

Řecká platební neschopnost v podstatě zruinovala MMF, Evropskou Centrální Banku a Federální Rezervní Radu, i když úředníci těchto agentur prostě stále ignorují tyto slony ve svém pokoji, a předstírají, že to tak není. Nicméně důvod, proč ignorují jasné řecké hlasování "NE", násilnicky napadají řeckou vládu a plundrují Řecko, aby ho zachránili je, protože oni prostě nemají ani peníze potřebné k záchraně Řecka, ani k tomu, aby ho nechali jít. Jak budeme dále diskutovat později níze, řecká situace se rychle proměňuje do revoluce plného rozsahu.

V každém případě, bankrot těchto institucí byl následován formálním 200 mld. dolarovým začátkem bank BRICS a BRICS finančního stabilizačního fondu. BRICS vyzvaly Řecko, aby se k ním připojilo, ale samozřejmě banky BRICS nejsou o tom, aby zachraňovaly kriminální západní banky, které plundrují Řecko, ale budou pomáhat pouze řeckému lidu.

Naše zdroje z Pentagonu říkají, že podněcovateli útoku na čínské akciové trhy byli pravě chazarští regulátoři z Federalní Rezervní Rady, kteří byli rozhněváni bankou BRICS. To prasklo bublinu, což vedlo k 40% poklesu čínských akcií, než zasáhla vláda a pozastavila největší obchody na burze. Čínský protiútok potom vypnul New York Stock Exchange (burzu) atd. To bylo pak, podle zdrojů Pentagonu, následováno válkou počasí, když byl vytvořen obrovský tajfun, který byl poslán přímo na Šanghaj a přinutil tak k evakuaci téměř milión lidí.

Lidé z Pentagonu si v pondělí zavolali chazarského domácího otroka, úřadujícího prezidenta Obamu, aby mu řekli, že právě povýšili spolupráci a své vojenské vztahy s Vietnamem "na strategickou úroven." Jinými slovy, Vietnamci budou spolupracovat s Američany držet na uzdě Číňany. Tyto zdroje nám řekly, že navzdory protiruské rétorice, Pentagon již spolupracuje s Rusy, aby se ujistil, že se Čína udrží v řadě. Obamovi bylo v naprosto jasných termínech řeceno, aby přestal "šťouchat do medvěda", a soustředil se na hlavní nepřátele, kterými je Chazarská mafie, a potenciálního nepřítele, kterým je Čína.

Mezi Pentagonem a Číňany vládne nyní neformální příměří, protože Číňané se zastavili budování vojenských zařízení v Jihočínském moři. Pentagon a Číňané se nyní soustředí na skutečného nepřítele, kterým je chazarská lůza. Jako součást diskreditacní kampaně proti chazarum byl Obama nucen přiznat veřejně, že jeho vláda (Chazary dodnes řízené Ministerstvo zahranicí), prováděla výcvik ISIL (ISIS). Obama se tedy přeřekl: "Trénovali jsme ISIL"

Byla to hlavního část práve probíhající kampaně Pentagonu proti Izraeli a chazarské luze. V další části této kampaně, Pentagonu pustili agenturní hackeři video ukazující natáčení falešného stětí ISIS, které se okamžitě rozšířilo:

http://www.veteranstoday.com/2015/07/11/staged-isis-beheading-video-hacked-from-mccain-staffer/

Chazarský válečný zločinec Benyamin Netanjahu z Izraele měl také odposlouchávány své soukromé telefoní hovory a hackeri uvolnili informace, že se přímo podílel na násilné kampani ISIS. Ještě více smrtící pro kriminální Netanjahuuv režim bylo však hacknutí izraelských vojenských systémů, které vyřadily z činnosti izraelskou obrannu - střely Patriot. Historka ze zpráv mluvví o hacknutí německých raketových baterií Patriot.

http://www.autoblog.com/2015/07/07/hackers-send-unexplained-orders-german-patriot-missile-battery/

Avšak toto hacknutí izraelských systémů zanechalo tuto zemí úplně vystavenu íránským a jiným raketám. Tato zpráva (pro Izrael) je velmi jasná: "zastavte vytváření regionálních potíží jinak budete zničeni."

Kromě toho, Saúdsko Arabský režim pokračovat v čistce a sesazení všech Bushovych a izraelských agentů, tančíce se zbraněmi Pentagonu. Dlouhodobý ministr zahraničí Saud Al Faisal, jeho bratr Tikri, šéf zpravodajců Bandar Bush a mnoho dalších jsou odřezáváni jak se šílený režim snaží změnit své pýmky, aby přežil. Snaží se zoufale zabránit kompletnímu americkému sbližování s Íránem, které by je tak zanechalo bez skutečného ochránce na Blízkém Východě. Jinými slovy, mají strach z krvavé revoluce, což je také důvodem, proč tolik Saúdských princů již opustili svou zemí. Saúdové a další monarchie Perského zálivu nakoupili a ulili si do vlastních zásob všechno stříbro, ke kterému se mohli dostat, aby si tak mohli udržet aspoň část jejich bohatství v případě změny režimu a následného zmrazení jejich bankovních účtů. Zde si můžete prohlédnout tento graf přesně ukazující, jak se ropa převádí na stříbro.

http://www.zerohedge.com/sites/default/files/images/user3303/imageroot/2015/05/20150515_obo1.jpg

Masivním prodejem stříbrných futures (tj papírové stříbro) se zabývali také v JP Morgan a Citibank, a to s cílem snížit jeho cenu. Výsledkem bylo, že cena papírového stříbra spadla tak, že dokonce US mincovně došly stříbrné mince.

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-07/us-mint-runs-out-silver-samé-day-příče-silver-plunges-2015-lows

Jinými slovy, tyto mega banky ztrácejí schopnost používat své super počítače ke kontrole cen reálnéhoh zboží jako je kupř. stříbro.

Tato komoditní akce, kterou rozehrály velkéh Rockefellerovy a Bushovy banky přichází spolu s tím, jak celý chazarský bankovní systém čelí bezprecedentnímu útoku. Podle řeckého Komise pravdy o řeckém dluhu byla například Goldman Sachs deklarována jako zločinné spolčení.

http://greekdebttruthcommission.org/wp/?tág=maria-lucia-fattorelli

Tato parlamentní skupina ukázala, že Goldman Sachs a další banky podvodně nafouklý čísla řeckého vládního dluhu tím, že udělaly takové věci jako, že vytvořili falešné ztráty nemocnic. Podvodný recký dluh se nyní používá jako nástroj k drancování skutečných řeckých aktiv, jako jsou ostrovy, přístavy, infrastruktura apod. Podle britské MI5, byl duchovní otec tohoto plánu jak vyrabovat Řecko bývalý zaměstnanc Goldman & Sachse a nynejsí guvernér Evropská centrální banky, Mario Draghi. Můžeme tedy pochopit, proč by bývalý řecký ministr financí Yanis Varoufakis veřejně odkazovat na Goldman Sachs jako upíra vysávající životní energii. Yanis Varoufakis na Rothschildova Goldman Sachs.

Situace už je v takovém stádiu, že i v případě, že Chazaři budou vyhrožovat celému řeckému parlamentu a jejich rodinám smrtí, tak nejnovější průzkumy veřejného mínění stejně ukazují, že téměř 80% řeckého lidu nepřijme žádnou chybu řeckého parlamentu, který by měl respektovat jejich hlasování "NE" vůči chazarským gangsterům EU.

http://www.telegraph.co.uk/finance/economics/11735388/ThisIsACoup-Greece-bailout-demands-spark-sociál-média-backlash-against-Germany.html

Zdroje Pentagonu také tvrdí, že řecké drachmy jsou již v provozu, a že řecký odchod z eura byl nevyhnutelný. To, co přichází nyní, budou krachy bank způsobené swapy úvěrového selhání (naše známé CDS, které zaručují, že Řecko nebude v platební neschopnosti), jak říkají zdroje.

Ale podle zdrojů Pentagonu, je tady ještě větsí problém, do kterého se namočila JP Morgan. Říká se, že JP Morgan prodala dvakrát tolik US vládních dluhopisů než kolik jich bylo ve skutečnosti vydáno. Jinými slovy, aby se udrželi nad vodou, tak prostě udělali podvod s americkými vládní dluhopisy a natiskli falešné, říkají tyto zdroje.

Je také zaděláno na další problém Bush/Rockefellerovy japonské otrocké vlády. Minulý týden zamítl tajný výbor japonské vlády návrh Společnosti Bílého Draka na zříení plánovácí agentury pro budoucnost s rozpočtem 7 biliónu dolarů. Podle zdrojů z japonské královské rodiny nemohli spustit nové agentury kvůli " vměšování zednářu a Illuminatu".

Nicméně, podle čínských zdrojů jsou japonské vláde v současnosti předloženy dokumenty s neprůstřelnými důkazy, že dluží 30 biliónu dolarů z uloupeného zlata dynastie Manchu. Japonci se snažili odložit vypořádání svého zlatého dluhu až do podzimu, ale jsou tlačeni k tomu, aby jednali dříve, řekly zdroje. Donutit Japonce zaplatit tento dluh by totiž totálně zruinovalo Rockefellery a Bushe, tyto tajné loutkovodiče otrockého japonského režimu. To je také důvodem, proč je otrok premiér Abe odesílán v září do Číny na nouzovou žebrací misi.

A nakonec se kontaktoval minulý týden se Společnosti Bílého Draka jeden ruský agent a poskytl podrobné informace o tom, jak přesně probíhala ukrajinské revoluce zvaná "Maidan" a k čemu tam skutečně došlo. Agent infiltroval Maidanskou vzpouru tím, že předstíral, že je studentem. Bylo mu řečeno, aby šel na ministerstvo zahraničí USA - řidící hlavní organizaci, kde mladí demonstranti dostávali bezplatné jídlo, přístřeší a zaplacených 25 eur za den. Kromě toho, podle agenta, "jsme dostali volně všechny drogy, co jsme chtěli." Řekl, že demonstranti z Maidanu se skládali téměř výhradně z totálně zhulené mládeže ve věku od 17 a 25. Takže tady to máte, US ministrestvo zahraničí rozdává drogy a peníze, aby svrhnlo demokratický zvolený režim.

Stejným chazarským lotrovstvím se vyznačuje další akce režimu ve Washingtonu DC, který byl shledán vinným nabouráváním se do počítačů a umístováním v nich dětské pornografie. To vysvětluje, proč tolik informátorů a dalších "potížistu" bylo podvodně zatčeno za to, že měli v počítači dětskou pornografii.

http://arstechnica.com/security/2015/07/massive-leak-reveals-hacking-teams-most-priváte-moments-in-messy-detail/

Co si myslíte o vládě, která poskytuje ilegální drogy, financuje terorismus, používá dětské porno a další triky, aby mohla pozatýkat nevinné lidí a krade peníze 99% populace? Odpověď je jasná, potřebujeme revoluci. Revoluce může začít již v Řecku, kolébce demokracie. Musíme se ujistit, že se šíří až do srdce světa temnoty, Washingtonu DC, který bude očištěn a republika Spojených států amerických bude obnovena. Tím se odstraní přední světová příčina terorismu, válek a chaosu.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

07.07.2015 11:07

Přísně tajná jednání pokračují tak, aby hlasování Řeku "Ne" srazilo západní oligarchii na kolena.

06.07.2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.


Podle západních a asijských zdrojů dala celá kauza recké platební neschopnosti a následného reckého "NE", kterými Řekové jasné zabránili dalším platbám krvavých peněz bankéřům, pocit naléhavosti probíhajících jednání o novém finančním systému. Ve stejné době se chazarská lůza stále uchyluje k marnějším a marnějším hrozbám a prefabrikovaným teroristickým incidentům v marné snaze odvrátit její nevyhnutelné a totální vytlacení z kontroly světového bankovnictví.Skutečnost, že 61% řeckých občanů hlasovalo pro odmítnutí plateb za nezodpovědné chyby bankovních úředníků naznačuje, že většina obyčejných lidí v této zemí na úrovni ulice nyní uznává trestně právní povahu západního bankovního systému. Faktem je, že řecký národ nyní ví, že nejsou právně zodpovědní za dluhy, které vznikly mafiánským bankéřským gamblerum, a proto je zcela samozřejmě nebudou platit. A tak je tedy nastaven set prvního domina, který povede neúprosně k bankrotu chazarského bankovního systému a jeho trestní dceřiné společnosti známé jako KORPORACE Spojených státu amerických. Řecká platební neschopnost, jak již bylo uvedeno výše, je jen první domino, po němž bude následovat Španělsko, Portugalsko, Irsko, Itálie, Francie, Německo a pak Spojené státy.

MMF vydala zprávu vyzývající k 20 - letému prodloužení řeckých splátek dluhu, protože v případě, že správa Mezinárodního měnového fondu uvádí své půjčky Řecku jako špatné, bude muset také přiznat, že oni sami jsou v platební neschopnosti. Hlavní světové věřitelské země jako jsou Čína a další asijské země už odmítají půjčovat více peněz do Mezinárodního měnového fondu, protože tento fond zůstává pořád de facto nástrojem zločinců z Washingtonu DC, kteří vládnou této institucí právem věta. Washingtonská klika nemůže zachraňovat Mezinárodní měnový fond nebo Evropskou centrální banku, protože oni sami jsou v bankrotu, jak lze vidět na tom, že už v Bílém Domě vaří kafe na svých brožurách. Oni (Čína) pozdrželi jejich (americký) dluh ve zmrazeném stavu na 18.112 bilionech dolarů od chvíle, kdy vynechali platbu splatnou 15. března.

A kromě toho, také ostatní domina začala padat. V povyku kolem Řecka se hodně světové pozornosti odklonilo od skutečnosti, že další AMERICKÁ filiálka, a to nacistická vláda na Ukrajině, také nezaplatila a také půjde do bankrotu. Dalsím je Puerto Rico, také kolonie AMERIKY, věhlasné známá jako 51. americký stát, které také už veřejně deklarovalo, že nebude schopno splácet své dluhy.

Novým prvkem je to, že nákaza se nyní rozšířila do Číny, největšího věřitele zkrachovalé AMERIKY a tedy země, které zůstane taška v ruce. Čínské akciové trhy poklesly v posledních týdnech o 30%, a to díky maloobchodnímu prodeji investorů. Maloobchodní investoři znají z první ruky, že reálná čínská ekonomika klopýtá, protože nemůžou najít zahraniční kupce pro své průmyslové výrobky.

Podle úředníka čínské vlády se oficiální Čínská komunistická vláda také pokusila dostat minulý týden ke svým fondům, když zaslala zástupce mandžuské císařské rodiny do centrály Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ, ve snaze nechat si hotové vyplatit skutečne historické dluhopisy v hodnotě biliónu dolarů. V bance se střetli s nižšími úředníky, kteří dělali velmi tvrdě byrokratické překážky k proplacení dluhopisů. Na závěr, a to navzdory skutečnosti, že dluhopisy byly skutečné, byli cíňané i mandzuove posláni pryč s prázdnýma rukama, protože uznání dluhopisů by zruinovalo japonskou vládu a japonský finanční systém.

Finanční systém Japonská je již na pokraji krachu kvůli penězům, které je podvodně odkladají úpadek Ameriky. Financování AMERIKY je důvod, proč nedávný průzkum japonské vlády ukazuje, že 62,4% Japonců říká, že zažívají finanční těžkosti.

Podle zdrojů z Pentagonu však také ani Rusové či Američané nedokázali dosáhnout minulý týden vyplacení hotovosti historických finančních nástroju, protože jak se ukazuje znovu a znovu, prostě a jednoduše, celý starý finanční systém není schopen platit své skutečné dluhy, které mu vznikly v průběhu let.

Podle lidí, kteří se účastní jednáni, je právě toto důvodem, proč vůbec první bankrot evropské země v poválečné éře přidal nový důraz a naléhavost probíhajících jednání o novém světovém finančním systému.

V klíčových jednání zaměřených na vytvoření alternativního finančního systému zaslali představitelé Společnosti Bílého Draka oficiální návrh japonské císařské rodině a japonské vláde, který vyzývá ke zřízení 7 bilionoveho dolarového fondu k financování vytvoření plánovácí agentury pro budoucnost. Japonská císařská rodina a vládní úředníci plán v zásadě schválili, ale požádali o podrobnější, písemný návrh. Ten byl zaslán v pondělí, těsně předtím, než šly tyto noviny do tisku.

Návrh požaduje, aby japonské vládní delegace návštívily Velkou Británii, velení USA a EU, Vatikán, Moskvu, Africkou unii, Organizací islámské spolupráce a další mocenská centra, a získaly tak formální podporu pro budoucí plánovací agenturu (neformální podpora již byla uvedena).

Budoucí plánovácí agentura by byla velmi odlišná od Světové banky a Mezinárodního měnového fondu, nebo dokonce od právě začínajici banky BRICS či Asijské Infrastrukturní a Investiční banky v tom, že bude mít rozpočet tak 70 krát větší, který bude dostatečně veliký na to, aby každoročně poskytoval 1000 dolarů v hodnotě zboží a služeb každemu muži, žene a dítěti na této planetě. Kromě toho, zatímco banka BRICS a AIIB izolovali Washingtonskou frakcí kabaly, stále fungují na babylonském modelu dluhového otroctví. Jinými slovy, půjčují peníze na úrok a očekávají, že dostanou zaplaceno zpět, nebo jinak přijdou a zabaví zajištění. Plánovácí Agentura bude pracovat na úvěr, a nebude vyžadovat splacení, pouze ověření, že finanční prostředky jsou používány, jak bylo zamýšleno, a slíb. Nové prostředky budou odepřeny z korupčním a neschopných skupinám, které pak uschnou na viníci.

Vše, co je potřeba, pro získaní finanční prostředku plánovací agentury je, aby ji vlády  financovali pomocí jimi vydavaných měn. Samozřejmě, že udělat to, by znamenalo konec pro bezprostřední monopolní kontrolu vytváření nekrytých peněz chazarskou mafií, a ukončení jejich otrockého režimu babylónského dluhu.

To je také důvod, proč vidíme nové, dalsi a stejne neuvážené hrozby přicházející od chazaru. Poslední byla vydána stránkách jako DEBKA filé, které odkazují na Mossad, kde agent Mossadu Simon Elliot (s přezdívkou El Baghdadi) hrozil vyhodit do vzduchu egyptské pyramidy a Sfingu.

Tam proběhl minulý týden také útok na egyptskou armádu, který provedli izraelstí žoldáci předstírajíci (a neverí tomu uz nikdo), že jsou "ISIS".

Proběhlo také mnoho nových incidentu a pouličních divadlelnich akcí pod falešnou vlajkou jako je masové střílení v různých zemích, které se přicitali "radikálním islamistům" (tj. chazarum), které zanechaly světovou veřejnost znecitlivělou a lhostejnou. Například, britské zdroje nám poslali přesvědčivé důkazy, které by tohoto spisovatele ukazující, že tzv. tuniské střílení britských turistů byl další herní akt.

http://aanirfan.blogspot.co.uk/2015/07/kollerstrom-on-sousse-attack.html

V USA byl mezitím zatčen jeden afroameričan za to, že zdemolovat afro-americký kostel a psal rasistické graffiti, které požadovaly vraždy afroameričanů. Jinými slovy, domácí otrok Obama pořád poslouchá rozkazy svých chazarských pánu a snaží se začít rasovou válku. Naštěstí však, multi-kulturní a multi-etnické Spojené státy již zdaleka nejsou takovou živnou půdou pro rasistické návnady.

Svobodná zednářská lože P2 z Itálie poslala minulý týden zprávu SBD, kde říkají, že jsou už nemocní a unavení z Benyamin Netanjahua a plánují se ho co nejdříve zbavit. V návaznosti na veřejné označení tohoto lidského monstra jako válečného zločince Organizací Spojených Národů, si můžete být jisti, že jeho dny jsou sečteny.

K dispozici jsou také rostoucí příznaky velmi systematického útoku na internet a elektrické infrastruktury uvnitř Spojených států. Podle FBI, bylo nejméně 11 útoků na internet a elektrické rozvodné sítě v USA v poslední době provedeno velmi sofistikovanými útočníky.

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-03/fbi-admits-11-attacks-against-internet-power-grid-lines-california-year
Vlakové vykolejení způsobilo mohutnou explozi a uvolnení toxických plynů se také dejí tempem tak jednou za týden, což naznačuje systematické sabotáže proti infrastruktuře Ameriky. Očekává se, že se tempo sabotážních operací, zvedne během nadcházejících týdnů až do podzima.

Za tímto účelem bylo minulý týden přesunuto z Ukrajiny do Colorada 2500 vysoce kvalifikovaných nacistických žoldáku že zatím nejistých důvodu. Tito žoldáci jsou spříznění s chazarskou mafií a přidruženými zaměstnanci ministerstva zahraničí a nepatří k žádným pravidelným vlasteneckým amerických ozbrojeným silám.

Poslední vývoj záležitosti, která se zdá být zoufalým pokusem o zastavení gnostickými Ilumináti inspirované revoluce proti kabale, policie v Koganei, Tokio, která umístila do psychiatrické léčebny velmistra gnostických Iluminátu Alexandra Romanová. Podle členů rodiny, byl poslední 2 měsíce násilím těžce omámem. Člen jeho rodiny, říká, že prýl jednal násilně a nevyzpytatelně, a napadat lidí s baseballovou pálkou. Podle něj, (naposledy jsem s ním mluvil), byl však on obětí násilí, a nikoliv naopak. Rozhodně má prý velké modřiny na nože, které by mohly být od baseballové pálky.

V každém případě, zdroje gnostických Illuminatu říkají, že jejich zástupci dorazí brzy do Japonska, aby převzali jeho místo (Romanová) v koordinaci boje proti aktivitám kabaly.

Společnost Bílého Draka odsuzuje násilí a usilovně pracuje na tom, aby působila jako neutrální prostředník mezi gnostickými Ilumináty a kabalou. Nicméně, pokud kabala neudělá skutečné ústupky typu jubilea velmi brzy, vše se otočí do násilné, krvavé a chaotické revoluce. To je jistota.


Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————


"...Vydávaná oprávnění a povolení vlastně říkají, že skupina lidí, která sama sebe nazývá "vládou", má nějaké výhradní právo bránit ostatním, aby se chovali určitým způsobem (ačkoliv dané chování nikomu neubližuje a nepoškozuje žádný majetek), pokud ovšem ti "ostatní" pěkně nepoprosí "vládu", aby jim dala povolení chovat se daným způsobem. To degraduje obecně platné právo na jakousi "výsadu", která nám může, ale také nemusí, být přiznána "vládou", a to v závislosti na jejím úsudku a zájmech. Připomeňme si zde definici práva: "Právo je jakákoliv akce, která nezpůsobuje újmu jiným nebo nepoškozuje jejich majetek." Takže z principu neexistuje nic takového jako "právo" zabránit někomu v konání něčeho, na co má právo, protože právo z principu nezpůsobuje žádnou škodu. "Právo" rozhodovat o právu jiných, se nazývá otroctví. Dalo by se říct, že to je dokonce hra na boha, protože "vláda" věří, že je to právě ona, kdo uděluje právo. Proto princip vydávání oprávnění a povolení je pouze synonymem pro otroctví a odůvodnění, že se tak děje pro obecné blaho, je nesmyslné... "  M. Passio

Seminář o Přirozeném Právu, Mark Passio, EN, ES


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/Anketa

Odpovídají informace situaci ?

Ano (1 991)
87%

Ne (92)
4%

Je to mimo (199)
9%

Celkový počet hlasů: 2282


MEZINARODNI SKUPINA NA ZATYKANI SIO-NACISTU A JEJICH SPOLUPRACOVNIKU PO CELEM SVETE.

http://roundopalpha.wordpress.com/about-round-op-alpha/


Nejnovější vyšetřování kabalistických - satanistických pedofilů ve Velké Británii, nejenže vede do nejvyšších vládních mist, ale ukázalo se, ze prorostl do CELOSVETOVE SITE duševně deviovanych, psychopatických jedinců, kteří se chopili všech vlád v celém civilizovaném světě, aby páchali masové vraždy, unášeli z rodin děti a vysávali ekonomický potenciál každé země. K tomu jim slouží úřady vlády, policie a soudy. Je třeba je SVRHNOUT co nejdříve z jejich pozic a spojit se se zeměmi BRICS.

ODKRYTÍ SATANSKEHO KULTU SMRTI v HAMPSTEDU