Blog

06.10.2015 22:01

Kabala se uchyluje k extrémním výhrůžkám, protože jejich mocenská struktura se rozpadá.

5-10-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Kabalističtí lidři na Západě hrozí tsunami, nukleárním terorem, tábory smrti a dalšími zvěrstvy, protože jim jejich moc nad světem i nadále vyklouzává z rukou. Útok Rusů, Iránců a Pentagonu proti saúdskoarabským, izraelským a tureckým vojskům v Sýrii se zdá být nejviditelnějším spouštěcím mechanismem těchto hrozeb. Kromě toho je za nově vypuštěnými hrozbami také i tvrdý útok na Bush/Netanjahuovu sionacistickou frakci drogových financí. Nicméně, největší hrozbou, ze všech zůstává pravděpodobná imploze a znárodnění doposud soukromému vlastnictví přinaležicimu systému centrálních bank. Podle různých zdrojů jsou stále vidět další příznaky nějaké hrozící finanční události zahrnující majitele Společnosti Federálních Reserv, Evropské centrální banky a Japonské Banky.

Existují náznaky, že 5. listopad by mohl být pro kabalu klíčovým datem zahrnující případně úder masivní tsunami na východním pobřeží Spojených států, stejně jako na mnoho jiných národů s pobřežím v Atlantiku. Kabala nám zanechala na toto téma několik rad. Za prvé, podívejte se na tento obal lednového vydání Rothschildy řízeného časopisu The Economist:

https://socioecohistory.files.wordpress.com/2015/01/economist_magazíne_jan2015.jpg

Podívejte jak německá kancléřka Angela Merkelová - na přední straně - dělá rukama zednářské znamení pyramidy, v centru tohoto snímku. Poté, co se výtisk objevil, Rothschildové koupili časopis Charlie Hebdo a představili falešný masakr svých zaměstnanců díky "obrázkům Mohameda." Po tomto incidentu nařídil Rothschild svým politickým loutkám, aby pochodovali Paříží. Poznámka: Angela Merkelova ve fotce z tohoto pochodu děla přesně stejné znamení rukou, jako na přebalu Thé Economist.

http://static.thanhniennews.com/uploaded/andien/2015_01_11/paříš_cbzp.jpg?width=840

To bylo zdůrazněno také jinými, ale zmíníme to na ukázku, jak mohli Rothschildové skrytě inzeroval v jejich časopise mnohem strašnejsi události , které připravují. V pravém dolním rohu přebalu The Economist jsou dvě šipky, které říkají: 11.5 a ostatní 11.3. Bylo mnoho spekulací, že 11.3 odkazuje na 3/11 ( 11. březen 2011) na jaderný útok s tsunami proti Japonsku. Členové rodiny Rothschildů jasné tomuto spisovateli vysvětlili v době, kdy se masová vražda - incident s tsunami udál. Nyní, minulý týden, při svém projevu v OSN odkazoval japonský premiér a Rothschildův otrok Šinzó Abe na "5. listopad jako Světový den Tsunami."

http://www.mofa.go.jp/fp/unp_a/page4e_000321.html

Kromě toho, také americký ministr financí, Jacob Lew, veřejně prohlásil, že vládě USA dojdou peníze 5. listopadu.

http://www3.blogs.rollcall.com/white-house/debt-limit-coming-sooner-thought-nov-5/

A abychom to vypíchli, najednou se zničeho nic, minulý týden, objevily v médiích příběhy varující před Mega tsunami.

http://www.csmonitor.com/Science/2015/1004/Scientists-discover-huge-tsunami-73-000-years-ago.-Could-it-happen-again

Doufáme, že odhalením těchto narážek předem, budou nuceni tito zločinci zastavit tento plán, protože jinak vědí, že v případě, že jej provedou budou obviňeni a lovení jako zvířata.

Tyto hrozby mohou být také v souvislosti s historickými událostmi , které se nyní se rozvíjejí na Blízkém východě. V reakci na saúdské a izraelské splašené výhrůžky smrtí a únosy íránských úředníků, kteří navštíví Mekku, se Pentagon, ruská armáda, Číňané, Íránci a ostatní rozhodli provést masivní vojenskou kampaň proti Saúdské Arábii, Izraeli a jejich zplnomocněným armádám v Sýrii, Iráku, Jemenu i jinde. Podle ruských vládních zdrojů poskytuje Pentagon Rusům, Íráncům, Cínanům atd., přesné intel informace o činnosti kabalistické proxy armády - ISIS.

Více zdrojů potvrzuje , že bratr Krále Salmana a šéf saúdské tajné služby, princ Nawaf, zemřel minulý týden jako součást pokračující pomsty proti krutostem k Hajj poutníkům do Mekky prováděných saúdským chazarským gangsterským režimem.

http://www.presstv.ir/Detail/2015/09/29/431298/Saudi-Arabai-Salman-Nauwaf-bin-Abdulaziz-Al-Saud-SPA

Zdroje předpovídají, že vzhledem k tomu, že Salman, proto aby se zmocnit se trůnu, zabil více než 70 svých blízkých příbuzných, a proto se očekává, že do jeho bezprostředního okruhu přijde v nadcházejících dnech více úmrtí.

Podle zdrojů z Pentagonu byl mluvčí americké vlády, Barack Obama, nucen konstatovat v OSN, že "nepůjdeme do proxy války mezi Spojenými státy a Ruskem v Sýrii". Zdroje nám říkají, že útoky na Rusko a Sýrii ve svém projevu OSN bylo"jen vztekání se na uklidnění neokonzervativců,". Americká armáda "má nyní pokrýt vnější zajištění války a poskytovat intel informace na Bush-CIA a izraelských základnách," říkají zdroje z Pentagonu. Po íránské jaderné dohodě s USA se americko - ruská koalice rozhodla jít po zbraních hromadného ničení, drogách, zbraních, obchodování s lidskými s orgány, otroctví a jiné trestné činnosti Chazarské mafie.

Zdroje říkají, že zničené základny ISIS v Sýrii jsou většinou centra pašování drog, zbraní a ropy.

Podle zdrojů Pentagonu byl nedávný dočasný pád města Kunduz do rukou Tálibánu v Afghánistánu jen společnou rusko - íránskou operací zaměřenou na odstavení obchodu s heroinem. Sestřelení dopravního letadla C-130 bylo také zaměřeno na zastavení toku heroinu, zdroje říkají. Pákistán je nyní spojen v této kampani s Rusy, ale ta se bude brzy rozšířovat stejně tak do Iráku jako do Libye, říkají.

Tok drogových financí kabaly je také systematicky odřezaván v Jižní Americe, z velké části díky zásahu Františka. Rozmrazování USA/Kubánských vztahů díky papežove intervenci tam pomohlo skončit s drogami a praním špinavých peněz, říkají zdroje z Bílých Klobouků-CIA. A další ránou je dohoda mezi kolumbijskou vládou a rebely FARC, kterou právě vyjednal také František, čímž se uřízne tok kokainových peněz Bushove/Netanjahuove sionacisticke frakci.

Spolu s odříznutými penězi Chazarů nabirají i nadále dynamiku také čistky jejich zástupců v CIA, Pentagonu a dalších agenturách.

To je důvod, proč se Chazarská mafie snaží neúspěšně přesvědčit Rusko, aby se stalo jejich novým sponzorem. Odpověď byla konzistentní - "nět".

To je pravděpodobně důvod, proč skutečný izraelský sionacisticky a fašistický diktátor Benjamin Netanjahu vyhlásil minulý týden: "boj na život a na smrt palestinskému terorismu".

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3260250/Israeli-leader-declares-fight-death-against-Palestinian-terror-vows-speed-demolition-terrorists-homes-response-recent-violence.html

Nejvíce pravděpodobná je zde spíše skrytá hrozba, kterou vytváří satanistická chazarská mafie možnosti použití - těsně před vzdáním se své moci - svých židovských otroků jako lidských štítů.

Následující výraz, že "člověk by neměl očekávat, že Washington, Rijad, Jeruzalém a Londýn, budou mít nyní jen tak lehké spaní", který se zřejmě poprvé objevil na stránkách ZeroHedge, byl také minulý týden široce citován.

Kromě výše uvedené hrozby tsunami, nám poslal e-mail zdroj, který dříve předpověděl útok na letadlo malajských aerolinek 370/17, a tento minulý týden prohlásil, že "FEMA právě otevřela svůj první koncentrační tábor ve Wilcox, Arizoně k vymýcení (převýchově) máš. "To je téměř jistě jen štvavý blaf na vyděsení, protože nějaký skutečný pokus otevřít koncentrační tábor v USA by vedl k okamžité, smrtící vojenské akci. Nicméně, tyto hrozby nám jen ukazují, jak může být Chazarská mafie zoufalá a nebezpečná.

V souvislosti s chazarskou lůzou se také objevuje nějaká aktivita v Japonsku. Vyšší severokorejský operativci kontaktovali minulý týden Společnost Bílého Draka s nabídkou pomoci. To znamená, že amfetamin peníze že Severní Koreje již neputují do pokladny v chazarské lůzy. Je také třeba poznamenat, že když zástupce WDS požádal o schůzku se severokorejským lidrem Kim Čong-unem bylo mu řečeno, "On je jen frontman bez jakékoliv skutečné moci, proč byste se chtěli ním setkat?" Skuteční mocní v Severní Koreji udržují svou identitu v tajnosti, stejně jako je tomu v Rusku, USA, Velké Británii a mnoha jiných zemích. V každém případě, Pentagon, japonská armáda, Severokorejci a další se připravují nna ějaký velký krok proti Chazarům a jejich zástupcům v Japonsku. Touto poznámkou nám bylo řečeno, podle jiných zdrojů, že "císař nemá rád premiéra Abe."

Autora tohoto článku kontaktovala minulý týden CIA a varovala před novými hrozbami smrtí proti němu ze strany chazarské lůzy. Ukazuje se, že Izaya Noda, muž, který byl zatčen na základě obvinění z provádění povícero žhářství proti japonským železničním zařízením, a který žil několik yardů od mé koupelny, byl vnuk Moshe Bartera, který sloužil jako izraelský velvyslanec v Japonsku mezi léty 1966-1972. Japonská média zveřejnila fotku izraelského průkazu Noda, který byla vydána v Kfar Sába v roce 2002. Podle ID, Noda má izraelskou matku s názvem Dorit a japonského otce, který se jmenoval Tatsuya.

Navíc prohlašují místní novinové zprávy, že se stal po 3/11 anti-nukleárním aktivistou. Objevilo se také, že měl nějaký zdroj příjmů, i když nepracoval. Když to všechno spojíme, vyjde nám docela dobrý odhad, že to byl agent Mossadu. Nodovo zatčení určitě nebylo součástí jejich plánu. Michael Green, Stephan De Rothschild, rabín Abraham Cooper a všechni jejich kamarádi jsou zřejmě vzteky bez sebe.

Pro židovský národ se chystá svoboda z jejich dlouhého, předlouhého utrpení v otroctví v rukou Satana, tak uctívaneho hyksóskými gangstery. Svět jako celek bude zbaven od svého největšího zdroje teroru, organizovaného zločinu, válek, mrzačení a další bídy, když budou tito gangsteři odstavení od moci. Bílé klobouky v Pentagonu a agenturách společně se svými spojenci v Číně, Rusku a po celém světě osvobozují naši planetu krok za krokem.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

30.09.2015 16:20

Krvavý Měsíc ukázal jen Vatikán/Rothschild divadelní show.

29.září 2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Ačkoli velký Vatikán / Rothschild festival lásky v Organizaci spojených národů pokračuje, přestože se skončí až na konci týdne, už teď je jasné, že naděje na masívní změny systému řízení této planety nebyly vyslyšeny.

To, co jsme viděli místo toho, byli jen laciné divadelní triky, znovuotevírání starých ran a vágní sliby dělat dobré věci do roku 2030. Největší urážkou inteligence lidí na celém světě byl slib čínského prezidenta Si Ťin-pchinga utratit do té doby 1 miliardu ročně na boj proti chudobě. V globálním měřítku je to méně než strava pro kuře, a dělá to, pro nejchudší obyvatelé světa 0,0003 centů za den.

Pak tam byla dohoda oznámená mnoha zeměmi, včetně Číny, Spojených států a Ruska, aby se přijala opatření proti "globálnímu oteplování". Z tohoto důvodu bylo jasné, že "globální oteplování" Rothschildovy frakce bylo na vzestupu a nekonečné "války proti terorismu" kabalistické frakce Bushe / Netanjahua / Neoconu boj o moc prohrály.

Dalším znamením, že Bush / Neocon / Netanyahu sio-nacistická frakce prohrála byla skutečnost, Bush / Netanyahu spojenci jako US mluvčí sněmovny John Boehner a "ISIS čar" generál John Allen byli minulý týden oba donucen k rezignaci. Podle zdrojů CIA to byl František, kdo řekl Böehnerovi, aby odstoupil, protože sponzoroval v březnu výlet válečného zločince Benyamina Netanjahua a jeho ostudnou promluvu ke Kongresu. Podle zdrojů Pentagonu byl nucen opustit své místo také generál Allen, protože "kuchtil zpravodajství" (p.pr.: falšoval zpravodajské informace), "sabotoval", a podporoval ISIS shazováním dodávek.

Frakce Bílého Draka podporuje odstranění těchto jednotlivců, ale věří, že vojensko-průmyslový komplex potřebuje přijmout mnohem větší, odvážnější žalobu jménem všech lidí na planetě. Námořní generál Joseph Dunford složil minulý týden přísahu, a stal se tak jednou ze špičkových vojenských hlav, a očekává se, že silně podpoří Společnosti Bílého Draka  v její snaze převzít kontrolu finančního systému, a tím i budoucnost světa, z rukou příbuzenské plemenitby vyvolených rodin a vrátit jej lidem.

V případě, že nové vedení v Pentagonu podnikne opatření proti zločincům Federálního rezervního úřadu, mohou vrátit 300.000 $ ukradených financních prostředků každému muži a každé ženě a dítěti v USA a ještě bude taky dostatek pro zbytek světa. Společnost Bílého Draka vám ráda vysvětlí, jak to lze provést.

Pro tuto chvíli se však ty nejviditelnější a nejdramatictější změny i nadále budou konat na Středním východe, kde je Izrael právě osvobozován od sionacistické a fašistické kontroly.

Minulý týden odjeli válečný zločinec a izraelský vůdce Benyamin Netanjahu s delegací generálů do Ruska hledat ochranu a ujištění. Podle zdrojů Pentagonu bylo s Izraelci "zacházeno jako s vrahy, kterými jsou". Izraelcům bylo řečeno, že velká část populace Izraele byla ruského původu, a že by, v případě svržení sionacistu, žádné nebezpečí pro občany Izraele nevzniklo. Nicméně naše zdroje z Pentagonu blízké tomuto setkání řekli, že "Putin řekl Bibimu Netanjahuovi, že Sýrie nemůže otevřít další frontu proti Izraeli, čímž měl na myslí to, že Rusko, Čína, Írán a Hizballáh to udělaji".

Jsou množící se náznaky, že pro režim sionacistické noční můry v této zemi nastává herní finále. Čína si je například nyní plně vědoma toho, že těmi, kdo odpálil malou jadernou zbraň v Tianjinu v srpnu byli agenti Netanjahuova režimu. A právě z tohoto důvodu nyní míří do Sýrie čínská flotila a čínské jednotky. Hizballáh má plně k použití proti satanskému izraelskému režimu dodávku 75 težkých tanků.

Už existuje také vzájemné mezinárodní úsilí, jak vypátrat a zničit vyzbrojenou Izraelskou flotilu jaderných ponorek. Zdroje z Pentagonu nám říkají, že francouzské nosiče vrtulníků typu “Mistral”, které měly být zaslány do Ruska jsou nyní nachystány jako zásilka do Egypta, kde je Rusové vybaví a tyto se připojí k ruskému loďstvu v akcích proti izraelským ponorkám. A navíc, nakonec, Egypt'ané prodají asi stejně tyto lodě se slevou Rusům. Vyvíjí se také velký tlak na Německo, aby nějak zabránilo dodávkám dalších ponorek tomuto sio-nacistickému režimu, říkají zdroje. Například, když se 25. září egyptský prezident Sisi setkal s německou kancléřkou Angelou Merkel, přidal svůj hlas k nám a ruské žádosti zastavit dodávky ponorek do Izraele. On ji také informoval, že Egypt a Sýrie přemýšlely o připojení k Šanghajské organizací spolupráce.

Němci také vážně uvažují o odchodu z NATO a vstupu do SCO, dle německých zdrojů z frakce “druhé Říše”. Německo byla podrobeno v poslední době také velkému tlaku, protože zablokovalo své hranice proti kontraktovaným "syrským uprchlíkům", kteří jsou zasíláni do jejich země. To je ten pravý důvod, podle německých zdrojů, proč na Volkswagen náhle zaútočili se "simulací emisí CO2". Ostatní německé automobilky nyní očekávají a také to říkají, že dostanou ránu podobnými nároky. Výsledkem však budou pouze nasraní němečtí průmyslníci a posílení jejich odhodlání znovu dosáhnout skutečné nezávislosti, v čemž pokračují.

Zdroje nám řekli, že Němci jsou už ve skutečnosti, v reakci na očekávanou nadcházející implozi Deutsche Bank, přichystáni znárodnit své banky a obnovit německou marku. To by samozřejmě dalo spád pro rychlý konec eura. Konec eura, by samozřejmě opět zpochybnil životaschopnost amerického dolaru a Společnosti Federálních Reserv.

Bylo spoustu spekulací, co je za ztrátou hlasu předsedkyně FEDu, Janet Yellen, během svého projevu minulý týden, kdy byla nutné přivolat lékařskou pomoc. Bylo to proto, že byla citově rozrušená díky některým bezprostředním oznámením v souvislosti s FEDem. Na této frontě nám stále více zdrojů nadále potvrzuje, že jak americký dolar, tak Společnost Federálních Reserv jsou pod novým vedením.

Není jasné, co přesně má být oznámeno, ale zúčtovací konec korporátní vlády USA přijde tento rok ve středu, 30. září. Vláda USA vařila své účetní knihy udržováním svého dluhu zmraženého přesně na $ 25 miliónech pod zákonným limitem od 15. března tohoto roku. Jestliže, jak se očekávalo, americká vláda neprovede platby splatné do 30. září, bude mít ještě šanci přijít s penězi do 17. října. To je pravý důvod, proč je před námi v nadcházejících týdnech ještě mnoho důležitých koňských handlování.

Veřejná prohlášení papeže, prezidenta USA Obamy a čínského prezidenta Xi Jinpinga minulý týden, vyjasnují některé z podmínek, které musí US splnit, pokud se chtejí vyhnout bankrotu. Všichni se shodují v tom, že Čína potřebuje větší hlas v MMF, a musí i nadále spojovat Yuan s americkým dolarem.

Že skutečnosti, že JP Morgan, Citibank a Goldman & Sachs nebyli pozváni na státní večeři, pořádanou čínským prezidentem Xi Jinpingem je rovněž zřejmé, že frakce US Společnosti Federalních Reserv, musí být odstraněny jako podmínka pro další čínské financování.

Z veřejných oznámení USA a Číny z minulého týdne je navíc jistý, že probíhá snaha systematicky a nerozlučně propojit americké a čínské ekonomiky, vojenské síly a také vlády na více úrovních. To zahrnuje závazek vlády USA učit mandarínskou čínština 1 milión amerických dětí, v roce 2020. Číňané také žádají - výměnou za pokračující financování vlády USA - větší přístup k US high-technologiím. Jednání o umožnění dalších čínských investic do reálné ekonomiky Spojených států nebyla uzavřena, což znamená, že boj o moc na této frontě pokračuje.

Byly také náznaky, že “vnitrorežimní” boj o moc uvnitř Washingtonu D.C. ještě není u konce. Pentagon zatlačil na ministra obrany Ashtona Cartera, aby se setkal a smířil se svým ruským protějškem, ministrem obrany Sergejem Šojgu. Tento kontakt měl být navázán 28. 9. na schůzce mezi Putinem a Obamou. Na tomto setkání, a na jeho projevu OSN, Obama zopakoval sionacistické lži o Ukrajině, o Sýrii, Libyi a ISIS, takže je jasné, že kladl větší důraz na příkazy Rothschildů, než na tlak Pentagonu na vznik US/ruské vojenské aliance proti Izraeli a Číně. Abychom přešli zase zpátky k OSN, stále existuje naděje, že celá schůzka nebude k odpisu, jen protože to byly jen festival prázdných kecajících kebulí.

Vzato kolem a kolem, všichni světoví špičkoví vůdci se shodli na potřebě větší akce proti ničení životního prostředí a proti chudobě. Mnozí se také shodli na potřebě vyvinout nové energetické technologie. Například, Putin ve svém projevu řekl: "Musíme se zaměřit na zavádění základních a nových technologií," což znamená, doufejme, že ruské uvedení Teslovych vynálezu a dalších potlačovaných energetických technologií. Indický premiér Narendra Módí, řekl: "Naše národní plány jsou ambiciózní a cílevědomé: nová kapacita 175 GW energie z obnovitelných zdrojů v příštích sedmi letech; energetická účinnost; daň z uhlí; obrovský program zalesňování; reformování naší dopravy; a, čištění našich měst a řek." Jsou také nepotvrzené zprávy, že Indie dává do distribuce a uvolňuje potlačené energetické technologie.

http://www.zengardner.com/india-wont-suppress-tewaris-free-energy-generátor/

Plány vyhlášené různými světovými lídry v OSN by stály asi 3 miliardy $ ročně, v případě, že by byly myšleny vážně, a prováděly se tak, aby směřovaly ke změně fungování této planety. Jak se říká "peníze mluví, a L (lež) chodí". Velkou nezodpovězenou otázkou zůstává: "bude nový finanční systém, a uvolnění bilionů a bilionů dolarů, oznámeny brzy?" Pokud se tak nestane, přijde revoluce, která začne - podle gnostických Iluminátu - na samém vrcholu pyramidy.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

22.09.2015 18:35

Promění se velký “festival lásky” v OSN jen v další pokus kabaly vypadat hezky a udržet se u moci?

22-09-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka

Příštích několik týdnů by mělo tedy odhalit, jestli budou oznámeny radikální změny v tom, jak bude provozována tato planeta, nebo jestli se jen ti samí staří zločinci udrží u moci tím, že budou ukazovat svou pěknou tvář.

Zajímavá událost ke sledování v nejblížší budoucnosti je zatmění Měsíce 28. září. Je to hlavně proto, že kabalisté, kteří ovládali tuto planetu tvrdí, že přišel čas jejich manipulace geopolitických událostí pomocí nebeskýcvh jevů.

Zní to jako bláznivost takhle mluvit, dokud si neuvědomíte, že prezidenti Xi Jinping v Číně, Vladimir Putin v Rusku, Barack Obama ze Spojených států, Francois Hollande z Francie, Hassan Rouhani z Íránu ..atd., budou mluvit v tomuto čase k OSN. Otázkou je: budou oznamovat narození nové světové vlády, nebo nové éry, nebo to budou prostě jen obrovské proudy prázdných frází před návratem do starých kolejí?

V případě, že tito vůdci jednoduše budou pouze říkat hezké věci, ale nepřijmou žádná rozhodnutí, můžete si být jisti, že krvavá revoluce se stala nevyhnutelnou. Faktem je, ze současný světový systém a jeho představitelé předsedali zničení 40% veškerého života na zemi a 49% veškerého mořského života. Kromě toho tempo ničení se i nadále zrychluje. Nejen, že systém, který ničí život na této planetě je také vysává bohatství všech lidí na planetě, s výjimkou 0,01% top elit. Faktem je, že jsme se s podobnou planetární nouzí ještě nesetkali, protože dinosauři byli vyhlazeni před 65 miliony let. Tvůrce (ať už je to bůh nebo příroda) by se mohl správne zeptat, jestli je čas k tomu, aby se z lidma z této planety stalo to, co se stalo s dinosaury. Možná, že tentokrát by to byli švábi, kdo by měl šanci zjistit, jestli umí zivot udělat lepsím.

Naše nejlepší naděje spočívá v rostoucích znacích světové revoluce, která pokračuje v odstraňování začarované a neschopné kliky Chazarské mafie, která je zodpovědná za tolik utrpení na této planetě.

Největší a nejvíce chaotická aktivita je stále viděna hlavně v Evropě a na Středním východě. Povodeň milionů uprchlíků do Evropy a hrozba desítek milionů více přijíždějí vyvolal závážné vnitřni rozbroje v západních mocenských strukturách.

Podle britské MI6 už Německá vláda zabrala komunitní centra, sportovní zařízení, parky a ráda by ubytovala milióny uprchlíků. Podle zdrojů Pentagonu to byla výzva pro Martina Dempseyho, předsedy sboru náčelníků štábů v Pentagonu, aby se jel podívat na Německo a Turecko, aby nejak vyřešil situaci. Řekl Němcům, aby zavedli kontroly na hranicích a zastavili tak příliv uprchlíků. Jak nam sdelili zdroje, Němcům, Turkům a taky hlavounům z NATO poradil, aby se sladili s Ruskem v Sýrii proti ISIS a jejich izraelským podporovatelům vcetne Rady pro spolupráci v Perském zálivu.

Abyste se ujistili, ze jeho poselství bylo slyšet, tak 33-letý Sheik Rashid Dubaj, jeden z nejlepších ISIS příznivců a podporovatelů, byl - podle amerických zpravodajských zdrojů - zabit infarktem.

Kromě toho, americká armáda řekla Františkovi, německé kancléřce Angele Merkelové a dalším evropským top přeedstavitelům, aby zastavili jejich velký sociálne-inženýrský projekt zaměřený na zaplavení Evropy s muslimy, aby si vynutila sjednocení mezi islámem a křesťanstvím. Zdroje z Pentagonu také řekly, ze speciální americké jednotky začaly akce na utěsnění turecké hranice se Sýrií s cílem skoncovat s tímto sociálne-inženýrským projektem,. "Pokud Izrael a Saúdská Arábie nebude brát tyto uprchlíky, proč by to měl dělat někdo jiný?" Zeptala se hlava Pentagonu řečnickou otázkou.

Válečný zločinec a diktátor Izraele a senior satanististu Benyamin Netanjahu si tak odcizil americkou armádu, že Izrael nyní ztratil veškerou US ochranu. Netanjahu také odmitl schůzku s ruskym prezidentem Vladimirem Putinem v OSN. Z tohoto důvodu byl, podle zdrojů ze CIA, Netanjahu nucen jít do Ruska a nabídnout jim kontrolu plynových polí Izraele jako náhradu za jejich válečné zločiny a také jako výpalné,.

A jestě navíc, US ministr obrany, Ashton Carter, byl přinucen vysokými šaržemi vyzvat ruského ministra obrany Sergeje Šojgu, a naléhat na společnou akci proti Izraeli, řekli nám zdroje. Kromě toho taky vysoké šarže z Pentagonu mají na svědomi to, že Carter požádal o společný rusko / americký postoje k Číně dopředu, před plánovanou návštěvou čínského prezidenta Xi-Jinpinga v USA, která začíná 22. září.

Podle čínských vládních zdrojů se návštěva Xi Jinpinga zaměřuje na budování strategického partnerství mezi Čínou a Spojenými státy. Vláda USA, včetně jejich armády, je závislá na čínských penězích, které je udržují v platební schopnosti. To co byl téměř jistě krok zaměřený na posílení jejich vyjednávací síly, byly Číňské dumpingové výprodeje 184 miliard dolarů amerických dluhopisu v červenci a srpnu a pravděpodobné udržení dumpingovývh cen celé září. Americká vláda vydává falešná čísla o svých dluzích od 15. března a uchýlila se k fikci, že některé "hedgeové fond" nakoupily všechny dluhopisy prodávané Číňany, aby předesli vlastnimu bankrotu.

Klíčovou věcí, která se ale bude vyjednána během návštěvy Xiho ve Státech bude bilaterální investiční dohoda USA a Číny. Vzhledem k tomu, že Spojené státy jsou nejvíce zadluženou zemí v historii světa, a Čína je největším národem-věřitelem na světě, tato smlouva je ve skutečnosti jen o tom, jakou část reálné ekonomiky Spojených států budou moci Číňané koupit, a co už bude mimo limity. Číňané mají $ 21 miliard úspor, které by mohly nalít do reálné ekonomiky USA takže je v zájmu Spojených států, aby se ujistili, že tyto peníze dorazí způsobem, který je pro průměrného Američana stejne výhodným, jako pro čínské investory. Číňská dohoda na stavbu super rychlo-vlaku spojujícího Los Angeles a San Francisco je příkladem druhu investic, které by měly být vítány.

Samozřejmě, že vojensko-průmyslový komplex USA není bez karet, kterými se chystá hrát ve svých jednáních s Čínou. Pouze donutily Šinzó Abeho loutkovou vládu schválit v Japonsku zákon, který ma takový efekt, ze činí japonskou armádu součástí Pentagonu. Mají rovněž projednány vojensko - strategicke vztahy s Vietnamem a, jak bylo uvedeno výše, tvrdě pracují na tom, aby na tuto palubu získali Rusy také.

Dalsimi kartami vojensko-průmyslového komplexu, které vytáhnou, jsou jednak hrozba odříznutí exportu ropy z Blízkého východu do Číny, a ohrožení použítí geotektonickách skalárních zbrani (klima a zemětřesení - HAARP) proti Číně.

To, co si Číňané, US vojensko-průmyslový komplex, Rusové a jiní musí uvědomit, je, že, jak bylo zmíněno výše, čelíme planetární krizi, která vyžaduje planetární řešení.

Součástí řešení, samozřejmě, zahrnuje odstranění Chazarských gangsterů, kteří zničili nejen americkou ekonomiku, ale velkou část planety. Na tomto poli také došlo k většímu pokroku. Richard Grasso, bývalý šéf newyorské burzy veřejně připustil minulý týden, ze trh byl zmanipulovaný.

http://www.businessinsider.com/ex-nyse-chief-dick-grasso-says-stock-market-is-unfair-2015-9

Kromě toho ministerstvo spravedlnosti USA je sondování velkých bank na základě obvinění z manipulace s trhy amerických státních dluhopisů.

http://nypost.com/2015/06/08/department-of-justice-probes-treasuries-market/

To v čem se vojenské a justiční orgány Spojených států musi ujistit je, že tyto instituce jsou trestány podle právních předpisů RICO (http://www.hg.org/rico-law.html), které se specializují na boj proti organizovanému zločinu. Nemá vůbec žádný smysl, aby tyto instituce platily pokuty, protože vše, co musíte udělat, abyste zaplatili pokutu, je provést účetní zápis ve svých účetních knihách. Pokud má existovat nějaká naděje na obnovení funkcí finančních trhu musí být tito lidé odtaženi v poutech, a musí jim všem být zkonfiskován jejich osobní majetek .

Skutečná věc, kterou musi vojensko-průmyslový komplex US udělat, v případě, že se chtěji vyrovnat a být na stejné úrovni s Čínou v dlouhodobějsim horizontu, je dělat to, co udělali Číňané, a to - znárodnit centrální banky. Pravomoc vytvářet peníze patří k lidem, nikoli na nějakým chazarským mafiánům.

A poslední poznámka; minulý týden došlo k neobvyklé události v života tohoto pisatele. 15. září, kolem 10 pm jsem opustil svůj dům, abych sel do samoobsluhy. Před mými dveřmi stáli reportéři a kamery - lidé ze všech hlavních japonských televizních sítí a novin. Ukázalo se, že můj soused byl zatčený za sérii sofistikovaných žhářství na japonským nádražích a na železničních zařízeních. Skončil jsem na všech televizních pořadech a v novinách vyjadřujíce překvapení nad tím, že mám takového (pořád velmi dobře ukrytého) souseda. Jméno podezřelého je Isaia Noda a tvrdí, že byl anti-nukleární aktivista od 3/11 - jaderného útoku s tsunami na Japonsko. Pro Japonce je velmi neobvyklé používat jmena ze Starého zákona a navíc Isaia nevypadá ani nahodou jako typický Japonec.

http://www.japantimes.co.jp/news/2015/09/16/national/crime-legal/musashino-man-nabbed-admits-aug-23-arson-fire-jr-east-electrical-substation/#.Vf_tppcmniA

Isiah jak známo, odkazuje na "Hněv Páně", jak je u Izajáše 9:19 v němž se uvádí, "Pro hněv Hospodina zástupů zatmí se země, a lid bude jako palivo ohně." Můžete si myslet, že jsem paranoidní, ale je pro mě těžké uvěřit, že tato postava žila pár yardů od mě jen tak, náhodou.


Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

17.09.2015 14:09

Zásahy Boží, obvinění, strach a naděje, zatímco se sionistická noční můra hroutí.

09.15.15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka

14. výročí 11. září, může být posledním termínem, kterým projdou pachatelé tohoto zločinu bez potrestání. Staly se některé velmi neobvyklé události "na nebi", které byly spojeny s tímto výročím. Jednou z nich byla dvojitá duha, která byla krásně vidět v New Yorku:

http://www.weather.com/news/news/new-york-city-rainbow-911-anniversary

a která se objevila zhruba ve stejnou dobu jako další v Tokiu (svědek je tento pisatel). Další události z jiného světa byla skutečnost, že úderem blesku se skácel jeřáb v Mecce, který vlastní stavební skupina bin Ládinu z 11/9-WTC a zabil 107 lidí.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3231117/Ať-62-people-dead-crane-collapses-Grand-Mosque-Mecca.html

Herec a mluvčí, US-prezident Barack Obama, byl instruován, aby se neobjevoval v žádné ceremonii na výročí 11. září, ale místo toho mu bylo řečeno, aby šel a promluvil k americkým vojákům. Mezitím však, na ceremoniálu v Pentagonu, hovořil ministr obrany USA Ashton Carter, kde slíbil, že "bez ohledu na to, jak dlouhý čas uplyne [pro pachatele tohoto trestného činu] neuniknou dlouhým a tvrdým rukám spravedlnosti ... najdeme je" a "nikdy nezapomeneme".

V případě, že je armáda Spojených států upřímná, pak George Bush Jr., Donald Rumsfeld, a většina ostatních - neokonzervativcu, kteří podepsali v roce 2000 dokument s názvem: "Projekt pro nové americké století", budou zatčeni. V tomto dokumentu se totiž žádá o "nový Pearl Harbor", který by ospravedlnil velkou invazi na Blízkém východě.

V každém případě se zdá, že jakmile se ruské a íránské jednotky pohnou a Pentagon přivře oči, bude to pro nacistický sionistický režim Netanjahua v Izraeli znamenat konec hry. Zde máme zdroje, které většinou referují diametrálně proti sobě, jako časopis Debka propojený s Mossadem a VeteransToday, webové stránky Pentagonu, a oba zdroje se shodli, že ruští vojáci jsou u bran Izraele.

http://www.debka.com/article/24885/Putin%E2%80%99s-offer-to-shield-develop-Israel%E2%80%99s-gas-fields-predated-Russia%E2%80%99s-military-buildup-in-Syria

http://www.veteranstoday.com/2015/09/11/syrian-right-observátory-russians-hit-israelis-on-golan-dříve-to-tel-aviv/

Debka článek je objevný v tom smyslu, když říká, že "izraelská vojenská síla je značná, ale nikdo nehledá vojenskou konfrontaci s Rusy" před uzavřením článku s tím, že Izrael by měl požádat o ruskou ochranu. Ruské zdroje že Společnosti Bílého Draka objasňují, že jakákoliv ruská ochrana Izraele nebude znamenat pro tento delikventní stát žádné "obchody jako obvykle". Prozatím je zde to, co nám museli říci zdroje z Pentagonu o Izraeli: "Izrael se dopouštěl kybernetických útoku že Saúdské Arábie, Turecka a Bulharska, aby zakryl stopy. Písečná bouře 8. září byl zaměřena na

http://www.huffingtonpost.com/entry/deadly-sandstorm-middle-east_55eee28ce4b002d5c0768943

Izrael a jejich ponorky jsou nyní snadnou kořistí a mohou být bombardovány".

Je také třeba poznamenat, že oba státy, jak Rusové, tak i Američané poskytují nyní ochranu zemím Blízkého východu a severní Afriky proti izraelským raketám.

Britská rozvědka MI6 mezitím prichazí s tvrzením, že takzvaná krize uprchlíků že Sýrie zahrnuje pouze šíitské, a ne sunnitské muslimy. Tyto zdroje říkají, že síitum jsou vystavovány turecké pasy, aby mohli hlasovat v tureckých volbách s cílem pomoci prezidentu Erdoganovi, aby získal zpět svou většinu v parlamentu.

Mezitím rostou známky kolapsu v současném paradigmatu finančního světa. Claudio Borio, šéf měnového a ekonomického odboru BIS, centrální banky všech centrálních bank, popisuje současnou situaci na globálních finančních trzích, které "připomínající starý vtip o ztraceném turistovi, kterému poté, co požádal o směr cesty bylo řeceno: "Kdybych byl tebou, tak bych začal odtud". Pokračoval: "Nejsme svědky izolovaných otřesů, ale uvolnění tlaku, který se postupně nahromaděné v průběhu let o hlavních zlomových linií."

https://www.bis.org/publ/qtrpdf/r_qt1509_ontherecord.htm

Borio odkazoval k masivnímu odlivu likvidity že strany centrálních bank v posledních letech jako zdroji dalšího mega-zemětřesení, které evokují. Mezitím z MMF, jak řekl MI5, "se stal lumpík a stáhl se z jednání s EU o Řecku". Zdroj MI5 také předpovídá "60-70% pád" na světových akciových trzích, a to "velmi brzy". Čína a Rusko mezitím obrovský tlačí na ukončení používání amerických dolarů v obchodování s ropou - konec petrodolarů.

Zdroje amerických agentur říkají, že nedávné devalvace čínského jüan s zasáhla obzvlášť tvrdě právě Goldman Sachs. "Zločinci z Goldman Sachs, kteří použivají k obchodování zasvěcených osob, utrpěl těžké ztráty v yuanech", uvedl zdroj. "Na rozdíl od USA, kde jsou vždy upozornění předem, byli úplně slepí a jejich finanční mytické kouzlo se ukázalo být ničím jiným, než starým dobrým způsobem využití privilegovaných informací. Banální zločin převlečený za inteligenci."

Pentagon s CIA a dalšími agenturami USA lobují na Ministerstvu spravedlnosti Spojených států, aby přijalo závažná opatření proti zločincům z Wall Streetu, Washingtonu a jiných míst. Za manipulace finančních trhů, podplácení politiků, vraždy a lži bude Chazarská mafie čelit následkům svých činů. Americká armáda má nyní také vypnout všechny výrobní Biologické laboratoře na šíření patogenů, jako je například ptačí chřipka, SARS, Ebola, atd., a můžete si být jisti, že za vytvoření těchto laboratoří budou tito masoví vrazi dříve než později vidět vězeňské celý zevnitř, ne-li popravčí komory.

Zdroj ve Washingtonu je také řekl tomuto spisovateli, že americká vláda, bez Pentagonu a agentur, se uzavře na konci září. Jak si mnozí uvědomují, údaje o oficiální vládních dluhopisech USA se nezměnili od 15. března (p.pr.: v tomto datu byl celý americký dluh zmražen Čínou, aby se nezvětšoval, a mohl být vyplacen) což znamená, že americká vláda pořád “vaří na knihách”, což je viditelně jistá známka bankrotu.

Dle následujících udalostí se zdá, že tento autor se pravděpodobně nedávno dotkl nějakých či něčích citlivých nervů. Někdo volal z telefonní budky, řekl:"Skull and Bones", a pak zavěsil. Naposledy, když přišel tento hovor z telefonní budky jsem řekl: "Zbabělec"ještě dříve, než on stačil říct: "Skull and Bones". Zavěsil a okamžitě zavolal, a říkal, že se v těchto dnech hodně mluví v zednářské lóži Tokia o formě jak zabít tohoto spisovatele. Výhružný e-mail poslali dceři tohoto pisatele také zednáři se sídlem v New Yorku. Vysoký funkcionář zednářů v Londýně, řekl, že: "všechna tato komunikace mezi zednáři je v tomto případě velmi neprofesionální, a bude mít přesah."

Také se odehrál obrovský vítr komunikace a kontaktů, které vedly k tomuto pisateli a týkali se nedávného článku o dědici bohatství historického zlata Manchu v hodnotě 30 miliard dolarů. Ve vydání 4. května 2015 tohoto bulletinu jsme psali: "Současní dědicové zlata jsou Manchuu jsou Young Hee Kim ( a Zhang Seung Shik".

No, a teď všichni zapojení v tomto případě, ukazovali prstem na sebe navzájem v matoucí kaskádě soudních sporů a protinávrhů. Zhang Seung Shik potvrzuje, že Kim Young Hee není Manchu dědicem, ale je vlastně Seul Hee Song, agentka, která informuje jednoho severokorejského generála. Kim Young Hee a Song Hee Soul (ať je to kdokoliv), tvrdí, že Zhang je triviální podvodník a říká, že nahlásil to na policii. Mezitím pan K., vysoce postavgeny čínský důstojník, který dělal původní podání uvádí, že oba jsou podvodníci a omlouvá se mi, že se za ně původně zaručil. Pan K. rovněž tvrdí, že Kim / Song Young / Soul Hee a Zhang utíkají před policii poté, co byl nedávno zatčen v Jižní Koreji jejich šéf. Nicméně, on říká, že šéf, který byl zatčen byl Pu Chao-chi, bývalý nejvyšší představitel Tchaj-wanu v Jižní Koreji. Kromě toho, pan K. mě také představil třetí osobu, která potvrzovala, že má autentické dokumenty (stoh 12 centimetrů tlustý) a prohlašovala, že má práva k hodnotě 30 miliard mandžuského zlata. Zdá se, že tvrzení o právech více než 30 miliard dolarů, které způsobila mnoho intrik a proti-intrik.

Samozřejmě, abychom dali věcem tu správnou perspektivu, Japonska banka, Korejská banka, Rada Federálního rezervního systému a Evropské centrální banky jsou v konečném důsledku založeny na podvodu a krádeží historického bohatství. Až do nedávné doby, byli tito lidé ve funkcích kdy měli dostatečnou moc, aby zatkli kohokoli jiného, kdo se snažil dělat to, co dělají oni. V každém případě, i když některý z těchto lidí je, v jistém slova smyslu, legálním dědicem jmění 30 miliard dolarů, zjevně je to obrovská suma, která by ale měla opravdu patřit lidem této planety, a nikoli jednomu individuu, byť by mělo jakkoliv prestižní rodokmen.

Takže, tento autor navrhl, aby tito dědici darovali 30 miliard dolarů Nadací Bílého Draka, jejíž činnost byla již zahájena. Pokud tam budou převedeny jakékoliv fondy, SDB okamžitě uspořádá tiskovou konferenci, aby si zajistila pomoc na vytvoření systému, který lidem na této planetě pomůže rozhodnout, jak utratit peníze na základě volby - hlasovaní každé jedné osoby na planetě. Jistě, že by to byl lepší systém, než ten, který je až do dneška řízen gangstery.

Rádi bychom zde také dali na vědomí, že se s námi dal do kontaktu muž, který říká, že krájí prsty lidí po kloubech s cílem získat informace, než potom zabalí jejich těla do olova a hodí je do oceánu. Říká, že pracoval pro prezidenta Tokyo Mitsubishi UFJ Bank. Zeptali jsme se banky v jejím ústředí na tyto deklarace, ale odmítli se vyjádřit. Máme jeho telefonní číslo a vizitku jako referencí. Otázka, která zde nyní vyvstává je ta, co nám řekne o aktuálním stavu světového bankovního systému nějaký výše postavený bankéř, jestli bude nezbyne nutné, aby ho tento typ člověka kontaktoval?

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

08.09.2015 15:22

Chaos v kabale kontrolovaném finančním systému vytvořil možnost pro Revoluci.

07-09-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Chaos a konflikty na samém vrcholu západního finančního systému vytvořily jedinečnou příležitost k trvalému ukončení kontroly Západu Chazarskou mafií. Kromě toho v Pentagonu převezme velení nová skupina vůdců, a pokud jsou schopni koordinovat se s celosvětovým hnutím odporu, lidstvo může být osvobozeno od babylónského dluhové otroctví již tento podzim.

Důležité je navrtat do hlav vojenských, policejních a zpravodajských služeb na celém světě, že Západ byl převzat skupinou gangsterů - masových vrahů, kteří potřebují být zatčeni a zbaveni moci co nejdříve. Řečeno bez obalu, musí se vysvětlit všem vojenským takticky vyčkávajícím kvočnám, že chazarská lůza se je a jejich rodiny velmi aktivně snaží zabít prefabrikovanými nemocemi, toxickými látkami, nezdravým jídlem, více pokusy rozpoutat 3.světovou válku atd...., což znamená, že “sezení na vejcích” skončilo. Sebeobrana je nutná.

Tento pátek je výročí události masového vraždění 11. září 2001 v New Yorku a to by byl dobrý čas, aby se přijala nějaká opatření. Vše bude dáno na vědomí všem příslušníkům armády a policie v USA a všem vládám mimo USA, aby požadovali okamžité zatčení pachatelů této trestné činnosti. Kdokoliv, od Obamy dolů, kdo se bude snažit zastavit zatčení bude sám zatčen.

Ve skutečnosti jsou již jasné známky toho, že americká armáda podniká důrazné kroky proti chazarské lůze. Zdroje z Pentagonu tvrdí, že chazarská banka JP Morgan byla "dána pod vojenský dohled" protože:

"To je výkonný nástroj Společnosti Federálních Reserv." Zdroje Pentagonu vysvětlují, že JPM zpracovává stravenky nebo-li elektronické transfery benefičních karet, které by mohli zastavil s cílem vytvořit potravinové nepokoje. JPM byla převzata právě proto, aby se zabránilo této události. Nicméně, armáda současně hlásí, že většina peněz z JP Morgan Bank je "nezvěstná". Nyní se vyšetřuje, zda jsou zodpovědné za krádež peněz banky Morgan Stanley a Barclays Bank, protože, pokud jsou, "budou Lehmanizovany", tj. zbankrotujou a budou demontovány. Zdroj MI5 z Velké Británie k tomu poznamenal: "to je zajímavé slyšet, hlavně proto že, že Morgan Stanley ve Velké Británii je za vyšetřováním Sira Chilcota v kauze Irák (praní špinavých peněz)" a účasti Spojeného království na protiprávní invazi do Iráku. MI5 také konstatoval, že vysocí britstí pohlaváři jako je John Scarlett (bývalý šéf MI6) a Jeremy Heywood (UK generální tajemník kabinetu), kteří až dodnes spolupracovali s masovými vrahy Benjaminem Netanjahuem a Bushovou rodinou se snaží udržet kontrolu chazarské lůzy nad Západem.

Také pokračuje masivní finanční útok proti dalším finančním institucím kontrolovaným chazary. Jejich pozice jsou otřeseny kombinovaným útokem, který zahrnuje dumpingový výprodej amerických státních dluhopisů (Čína), propad cen ropy, derivátové ztráty v petrodolarech, nulové úrokové sazby (u úvěrů) a také poptávky ze strany vývozců o platbu v čínských juanech.

Podle Pentagonu a čínských zdrojů posílá Rockefellerem kontrolovaná Citigroup "své ukradené zlato a ukradené peníze do Ruska ve snaze zabránit, aby nepadly do čínských rukou". To se shoduje s prohlášeními Rockefellerova strašáka, Henryho Kissingera, že USA by měly být šetrné k Rusku. Rusko se pravděpodobné dožaduje svého zlata pod konceptem návratu carského pokladu.

http://nationalinterest.org/feature/thé-interview-henry-kissinger-13615

Jak již bylo zmíněno v bulletinu vydaném v srpnu, jasné znamení zvýšené intenzity probíhající finanční války, bylo vidět, když byl 12. srpna napaden jadernou elektromagnetickou pulzní zbraní čínský superpočítač Tianhe-1, a to bezprostředně poté, co Čína 11. srpna. devalvovala yuan proti americkému dolaru.

http://www.pcworld.com/article/2971372/tianjin-explosion-shuts-down-chinese-supercomputer.html

Čínská devalvace byla použita jako součást útoku na pozice derivátů velkých chazarských bank. Chazari pak odpověděli ukradenou jadernou zbraní. V Pentagonu si pospíšili s vysvětlením Číňanum, že proti ním útočila, jako obvykle, Chazarská mafie a nikoli vojensko-průmyslový komplex USA.

Číňané dali jasně najevo, že očekávají - pokud se chtějí američané vyhnout  válce - účinný zásah amerického vojensko-průmyslového komplexu proti chazarské mafii.

A bylo jim řečeno, že taková akce již začala.

Americká armáda, Rusové, Íránci a jejich spojenci nyní zvyšují svůj tlak na Chazarskou mafii a jejich loutkový stát Izrael. Tyto tři síly nyní spolupracují společně na útocích proti izraelské stínové - proxy armáde ISIS (Islámský Stát), na Blízkém východě. Podle zdrojů Pentagonu se chystá připojit k íránské a ruské alianci s Pentagonem také Egypt. Vojenská kampaň je nyní vedená těmito spojenci s cílem odříznutí ISIS od ropy, která je převážena z Iráku přes Izrael a Turecko. Odříznutí této vývozní ropné trasy by zbavilo chazary a jejich izraelské ISIS proxy armády jejich největšího zdroje finančních prostředků (kromě narkotik).

Chazaři již také čelí velké porážce ve Spojených státech a snaží se stůj co stůj zastavit pokračující sbližování mezi USA a Íránem. Skutečnost, že chazarská lobby, i přes masivní kampaně, nezískala dostatek hlasů v Kongresu a Senátu, aby vetovala Íránskou jadernou dohodu je jasným důkazem toho, že chazaři ztrácí kontrolu politického systému Spojených Státu.

Mezitím se tajný chazarský gangster, král Salman že Saúdské Arábie, odebral teď 4. září do Washingtonu DC požadovat navrácení saúdského zlata, které bylo depozitovano v USA (p.pr.: ve FEDu). Bylo mu američany řečeno, že kdyby pokračoval v jeho požadavcích, tak bude jeho království rozděleno. Kromě toho, mu bylo řečeno, že jeho země bude čelit "závažným důsledkům", pokud by se zastavili dodávky ropy do vojensko-průmyslového komplexu Spojených Státu a oni ji začali prodávat místo toho Číňanům. Zdroje Pentagonu také informovali o tom, že Salman byl nucen přijmout Íránskou jadernou dohodu.

Do svého kritického bodu již také přichází situace v Evropě. Masívní uprchlická krize, která je ve zprávách, se používá jako součást starého dlouhodobého plánu Lóže P2, použít konflikt mezi islámem a křesťanstvím k vynucení sjednocení monoteistických vyznání. Podle německých zdrojů z "Druhé Říše" tento plán vyzývá k eskalaci uprchlické krize a příchodu velkých kontingentů "ozbrojených ISIS bojovníků" na urychlení celého procesu. Podle těchto zdrojů, dosáhly síly NATO tajné dohody, kterou pokračují s prosazováním jejich Nového světového řádu právě 25. září. Nějaká dohoda by pak byla podepsána 25. prosince, řekly zdroje. Celkový plán, říkali, je kolaps celého současného systému tak, aby bylo nutné ho rekonstruovat znovu od nuly.

Příchod Františka, Vladimíra Putina, Xi Jinping a dalších vysokých světových osobnosti do Spojených Státu na konci září, údajně proto, aby oslavili 70. výročí OSN, může být dobrým znamením nějaké nové světové smlouvy, která má být podepsána.

Dalším znamením, že se něco velmi neobvyklého děje je skutečnost, že vzdušná obrana USA na východním pobřeží USA bude během druhé poloviny září vypnuta, a to navzdory tomu, že čínské a ruské námořní síly budou rozmístěny v blízkosti pobřeží USA. Posledně, co se něco takového stalo, bylo 11. září 2001.

http://allnewspipeline.com/Multiple_Drills_Boston_September.php

Mezitím jsou v Japonsku také náznaky něčeho, co není obyčejným byznysem “jako obvykle”. Zdá se, že otrok premiér Šinzó Abe pracuje pro nové kontrolory. Nejjasnějším znamení je, že japonská vláda nejen končí s jakýmikoliv záminkami pro sankce proti Rusku nebo Íránu, ale také má v plánu přestat používat americký dolar při obchodování s Ruskem. Japonsko již obchoduje s Íránem a Čínou bez použití amerického dolarů.

V dalších zprávách z Japonska je to, že Yamaguchi Gumi, největší japonský zločinecký syndikát, ale také na světe vůbec se také nyní rozdělil na frakce. Zdroje uvnitř Yamaguchi Gumi a soupeřící gangy tvrdí, že rozkol strany způsobila místní záležitost, která přímo nesouvisí s mezinárodní situací. Tsukasa Shinobu, současný šéf gangu pochází z Nagoye (domov Toyota motorů) a zášť proti kontrole z Nagoya vycházela z tradiční základny gangu v Kobe. Podle zdrojů z gangu, nejenže frakce z Nagoya se zmocnila personálních rozhodnutí, ale také zatěžovala ostatní nadměrnými daněmi. Je nepravděpodobné, že tento rozkol povede k válce, protože obě frakce mají příliš mnoho co ztratit v případě, že se to stane, řekly tyto zdroje. Poslední rozkol gangu se udál, když Goto Gumi odešel v roce 2008, a žádná válka nebyla. Tadamasa Goto, hlava Goto gangu, nyní žije v důchodu v Kambodži. Jestliže válka gangů vypukne budou gangy evakuovat svá formální sídla, začnou se maskovat-přestrojovat a navzájem se zabíjet.

V poslední poznámce k čtenářům, by autor tohoto článku rád poděkoval svým čtenářům za to, že vydrželi předem napsané zprávy a umožnili mu, aby si vzal svou pravidelnou roční dovolenou v Kanadě.

Kanada míří do všeobecných voleb 19. října, a průzkumy veřejného mínění ukazují, že nyní už sionistický režim Stephena Harpera kráčí vstříc rozhodující porážce. Kanada by pak měla být v pozici, kdy by mohla pomoci osvobodit sebe a své bratrance na jihu od babylónského dluhové otroctví.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

03.09.2015 15:14

Jedna vojenská operace malého rozsahu by byla dostatečně silná pro eliminaci chazarské kabaly od její moci.

01-09-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Vůdcové současného světového systému plánují na toto září řadu změn. Prezident Číny, Xi-Jinping, papež, ruský prezident Vladimir Putin a další návštíví v září, pod záminkou oslav 70. výročí založení OSN, USA. Vedoucí představitelé také slíbili oznámit mnoho reforem, včetně slibu ukončit chudobu a zastavit ničení životního prostředí v roce 2030. Jsou také plány zahrnout čínský jüan do "zvláštních práv k čerpání", což je speciální měna Mezinárodního měnového fondu nebo-li měně SDR. Papež také plánuje vydat encykliku, která katolické křesťanství oficiálně zaváže k ochraně životního prostředí.
To vše však pravděpodobně bude příliš málo, a také příliš pozdě. Je matematicky nemožné, aby současný globální systém pokračoval, tak jak je, bez jakékoliv radikální reformy a revoluce.
První otázkou ke zvážení je, že globální finanční systém založený na otroctví dluhu v babylónském stylu, musí být nahrazen transparentním finančním systémem řízeným lidmi. Slibovat jen, ze se udělá víc v rámci jeho aktuální architektury je jako, když liška říká slepici: od nynějška budu krást méně vajíček.
Tento systém tak, jak existuje dnes ponechává 50% světového bohatství v rukou pouze 85 lidí. Zatím, podle organizace Oxfam,

https://www.oxfam.org/en/pressroom/pressreleases/2015-01-19/richest-1-will-own-more-all-rest-2016

80% všech lidí na planetě jen má jen 5,5% světových aktiv. To je výsledek systému, který učinil 8 z 10 Američanů otroky dluhu a snížené životní úrovně od roku 1960.
Je to tento druh nerovnosti, která vedla k pádu římské říše a nyní s matematickou jistotou způsobuje zhroucení současného systému tak, že celý svět bohatství (a přírodních zdroju), mizí do černé díry kolem hyper-bohatých jedinců.

Takže předpoklady vojenského hlediska: co se musí udělat? Z vojenského hlediska by kampaň na změnu tohoto systému byla docela jednoduchá. Zde jsou tři jednoduché kroky, které je třeba udělat:

Za prvé, znárodnit všechny centrální banky, které jsou stále v soukromém vlastnictví. Právo vytvářet peníze patřilo historicky vždy pouze vládám a to z velmi dobrých důvodů, protože vlády zastupují lid. Vydávání měny vládami by jim dovolilo, aby mohli platit za vzdělání, zdraví, vojenské, veřejné stavby a základní vědecký výzkum a bez využití dluhu nebo zdanění. Lidé, kteří chtějí víc než nějaký základ by pokračovali v práci v kapitalistickém systému, který může prospívat v řádně regulovaném prostředí. Na obsazení 12 poboček Společnosti Federálních Rezerv a sídel deseti nejsilnějších mega bank by bylo třeba nanejvýš asi 5000 vojáků speciálních sil. To samé lze provést v Evropě, a to i v méně lidech. Čínská centrální banka je již ve vlastnictví vlády, což je jasne pricinou toho, proč je Čína na vzestupu již několik desetiletí.
Za druhé, přerozdělit majetek, který byl odcizen v průběhu minulého století lidem skrze centrální banky v soukromém vlastnictví. Jednoduchý výpočet na zadní straně obálky ukazuje, že v případě Společnosti Federálních Rezerv Spojených států by to dělalo takových 300.000 $, které by byly hned dostupné pro každého muže, ženu a dítě ve Spojených státech. Globálně, by mělo být možné zvýšit průměr základu aktiv pro 80% nejchudších přibližně 7 krát nebo zvýšit jeho čistou hodnotu z 3,800 $ na 26.000 $. To může být dokonce velmi dobré ve prospěch nejbohatšího 1%, protože by to vytvořilo obrovský rozmach, v rámci kterého by nová střední třída začala používat své nové bohatství.
Za třetí, vyměnit oligarchii za meritokracii. Světový systém je v současné podobě oligarchií. Malá skupina hyper-bohatých jednotlivců a rodin používá finanční kontrolu jen k najímání žoldáků, politiků a propagandistů, kteří provádějí rozkazy a zachovávají fasádu kontroly lidu. Historie ukazuje, že oligarchie potlačuje inovaci, vytváří masovou chudobu a nakonec splaskne kvůli nadměrné koncentraci bohatství. Meritokracie je jako systém soutěžících zpěváků. Kdokoli se může zeptat a zúčastnit se naprosto transparentním způsobem, a ti kteří jsou populárně považováni za nejlepší pak dosáhnou vrcholu. Jedná se o systém používaný úspěšně armádami, korporacemi, charitami, náboženskými organizacemi a byrokracií. Je to systém, který umožnil vychutnaáat Číně, aby si desetiletí udržovala dvouciferný růst, zatímco Západ se stal chudší díky podřízenosti oligarchii a jejímu dluhovému otroctví.
Jediné organizace na světě, které jsou schopné provést tyto reformy, aniž by došlo na velkou anarchii nebo sociální dysfunkce jsou světové vojenské a zpravodajské organizace. Zejména vojensko-průmyslový komplex Spojených států, ruská armáda a armáda Číny se musí dohodnout na nějakém procesu kolektivního rozhodování. Jakmile toho bude dosaženo, nezbude zbývajícím vojenským a zpravodajským organizacím na celém světě jiná možnost, než se připojit.

Armáda zastřešující organizace poté oznámí stav planetární nouze. Aby bylo jasno, ve skutečnosti je planetární pohotovost na místě, takže by to nemělo být záminkou k fašismu. Tady jsou některé aspekty tohoto nouzového stavu:
V posledních 100 letech jsme skončili s více než 30% všech druhů živých bytostí na planetě a rychlost vymírání druhů se zvyšuje.
Více než miliarda lidí hladoví nebo je hladovění velmi blízko.
Naše současná struktura globální moci byla převzata náboženskými fanatiky, kteři si vzali do hlavy, že rozpoutají III. světovou válku.
Delikventní umělá počítačová inteligence ovládá finanční systém a může být schopna anulovat hardwarové systémy elektronického řízení moderní vojenské techniky.
Jsme ve stavu karantény, a nemůžeme opustit tuto planetu.

Proto, pokud jste ve vojenské nebo zpravodajské službě a přečtete si tuto zprávu, kontaktujte ihned svého nadřízeného a zeptejte se, proč se nepřijala žádná opatření. Existují určití klíčoví jedinci, kterí musí být zaúkolováni záchranou planety. V US to je Martin Dempsey, předseda Sboru náčelníků a Ashton Carter, ministr obrany. V Rusku je to Vladimir Putin, který má jednat. V Číně Xi Jinping a vrchní vojenské velení. Královna, jako hlava Výboru 300, a papež František jako oficiální vedoucí Lóže P2, nabídli také své požehnání k tomuto projektu. Premiér Narendra Modi v Indii také musí přijít na tuto palubu. Pouze těchto 7 osob a velké organizace, které zastupují, mají ve svých silách, aby zachránily planetu.
Vedoucí představitelé té skupiny, která se stále pokouší rozdmychávat světovou válku a uměle vytvořit biblický Armageddon jsou Benjamin Netanjahu se zločineckou rodinou Bushů / Clintonů, Sheldon Adelson a jeho kolegové sabatejští fanatici.

Sabatejci, pro ty, kteří jsou nováčky v tomto pojmosloví, jsou fanatický kult gangsterů, kteri věří, že musí realizovat proroctví posledních časů, jenž jsou popsaná v Bibli. Tito předstírají, že jsou křesťané, muslimové či židé pouze za účelem manipulace světové vlády a vojenských agentur, aby se jejich Armageddon udál. Jejím zakladatelem byl blázen jméno Shabtai Tzvi, který prohlašoval, že je Mesiáš, a pak předstíral, že konvertoval k islámu, aby si zachránil život. Existuje asi jeden milion členů této sekty, mnoho z nich ve vysokých mocenských pozicích v Izraeli, USA, Evropě, Íránu a zemích Perského zálivu. Už uskutečnili četné teroristické útoky jaderné (například z 11/3/11 v Japonsku) a další (např 11-S) v rámci svých fanatických plánů. Tato sekta by měla být rozpuštěna.
Takže když se všichni vrátíme z naší letní dovolené, potřebujeme, aby opravdu každý z nás přijal opatření a vyvíjel tlak na velení a přinutil vůdce jednat. Zvednout telefon a zavolat do Pentagonu, FBI, CIA, policie a nebo komukoliv jinému, o kom si myslíte, že je schopen zatýkat. Zločinci u moci, musí být sesazeni a kontrola finančního systému musí být navrácena lidem. V případě, že vedoucí představitelé těchto organizací nejednají, musíme použít tlak zdola a nahradit je vůdci, kteří jsou ochotni jednat. Tuto planetu nezachrání obří kosmická loď plná přátelských mimozemšťanů, budeme to muset udělat sami. Jak se říká, "Pokud chceš něco udělat dobře, musíš to udělat sám."

V příští zprávě, která je naplánována na 7. září shrneme, co jsme našli v Kanadě letos v létě. Také budeme informovat o způsobu, kterým postupuje skutečná bitva o osvobození lidstva a záchranu planety Země.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

27.08.2015 12:18

Současný přehled spojeneckých vztahů mezi tajnými společnostmi a viditelnými mocenskými centry.

24-08-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Vzkazuji čtenářům, že díky mým každoročním prázdninám bude na zprávy na týdny 17, 24 a 31 srpna použít materiál, který není citlivý na čas. Objeví se jenom výjimečné zprávy, pakliže bude potřeba. Pravidelné zprvodajství se zase obnoví v září.

V přípravě na velký podzimní frmol, který uz je za dveřmi je nyní právě ten správný čas, abychom přezkoumali současné tajné i veřejné mocenské struktury a aliance v našem světě. S cílem poskytnout přidanou hodnotu pro předplatitele, bude tato zpráva vycházet především z mé osobní a přímé zkušenosti s různými tajnými společnostmi a veřejnými mocenskými strukturami.

Můj vstup do světa tajných společností začal poté, co jsem veřejně varoval Asiaty, že SARS byl biologickou zbraňí zacílenou přímo na ně. Hlavně díky tomuto, ale také díky mému pravdivému informováni o WTC 9/11 a jiné žurnalistické činnosti, byl neokonzervativní chazarskou Bushovou administrativou neprodleně zřízen kontrakt na mou vraždu.

První tajná skupina, která mě kontaktovala poté, co byla pořízena tato smlouva, byla poslána Henrym Kissingerem přes bývalého japonského ministra financí Heizo Takenaku. Vyslanec jehož poslali, se popisoval jako nájemný vrah, a říkal, že reprezentuje "sionské mudrce". Řekl mi, že (a mám to na pásce) potřeboují zabít 90% světové populace skrze nemoci a vyhladovění, aby se "uchránilo životní prostředí". Jeho skupina mi nabídla velké bohatství a pozici ministra financí v Japonsku, když bych býval souhlasil spolupracovat s jejich genocidními plány. To je skupina, kterou teď nazýváme Chazarská mafie. Jejich hlavní vůdci nyní zahrnují zločinecké rodiny Bushu/Clintonu, Sheldona Adelsona, Benjamina Netanjahua, Rockefellery a většinu americké části Společnosti Federalních Reserv.

Druhou tajnou skupinou, která mě kontaktovala byli "Červení” a “Modří", kteří o sobě tvrdí, že zastupují dynastii Ming, a říkají, že mají 6 milionů členů (nyní více), včetně "100.000 vrahů". Říkali, že jejich společnost může být použita pouze pro obecné blaho, a ne pro osobní zisk. Rozhodl jsem se k ním v boji proti chazarum připojit.

Třetí skupina, která mě kontaktovala byl vojenský průmyslový komplex Spojených států. Poslali Paula Laineho, bývalého člena jednotky Pentagonu pro vedení psychologické války. Také mi řekl, že byl v CIA. Laine mi dál spoustu esoterických informací. Ukázal mi, že vesmírný program Spojených států byl suše zastaven naprosto neznámou silou. Byl to on, kdo mi také poskytl důkazy o tom, že tato planeta byla již dříve zničena. Tato skupina byla ve shodě s cílem "Červených” a “Modrých", aby se zabránilo třetí světové válce, protože všechny válečné simulace Pentagonu ukázaly, že taková válka by zničila 90% lidstva a zanechala by severní polokouli planety neobyvatelnou.

Čtvrtá skupina, která mě kontaktovala byla "rodina", často označovaná jako Rothschildi. Tato skupina se skládá z evropských královských linií a zahrnují Saxe Gotha Rothschildy, Habsburky a dalších evropské královské rodiny a pokrevní linie. Je to ta skupina, která stojí za kampaněmi s názvem "globální oteplování". Tato kampaň, navzdory tomu, že se základá na podvodu, mi byla jimi prezentována jako způsob, jak ochránit životní prostředí, a zároveň se nedopustit genocidy. Svobodní zednáří skotského ritu jsou v konečném důsledku nejvyšší instancí této skupiny. Jeho zástupce, Dr. Michael van de Meer známý jako Meiring upozornil na lidí, kteří jsou v pozadí za plánovanou genocidou jako na "Židy". Další vyšetřování však odhalilo, že ti, kteří byli problémem, a kteří řídili Židy vlastně nebyli skutecní Židé, ale skupina historický známa jako Hyksosové, a tedy - ještě jednou opakujeme - Chazarská mafie.

Pátá skupina, která mě kontaktovala byli gnostičtí Illuminati. Jejich zástupce, sebouvyhlášený Velmistr Illuminatu Alexander Romanov (dalšími jmény také Richard Sorge, Sasha Zarič, Gordon Moore, atd.), řekl, že tato skupina stála za všemi ruskými, americkými i francouzskými revolucemi. Staví se absolutně proti pravidlům pokrevních linií. Tato skupina mě také varovala před plánovaným jaderným teroristickým útokem proti Japonsku s tsunami drive, než se to stalo 3/11/2011. Romanov také potvrdil, že byl kontraktován bývalým šachovým mistrem Bobby Fischerem. Byl to ale právě Romanov, který zmínil ISIS jako první osoba, dlouho předtím, než se jméno vůbec objevilo ve zprávách.

Šestou skupinou, která mě kontaktovala byli svobodní zednáři z Lodge P2, kteří ke mne na návštěvu do Japonska poslali Leo Zagamiho. Skupina říká, že ovládá Vatikán i Mafii, a že je ovládána potomky římských césarů. Když jsem navštívil P2 Lodge v Itálii seznámil jsem se tam s generály, novináři, politiky, atd. Nejvýše postaveného člena Lóze P2, kterého jsem osobně potkal, byl Vincenzo Mazzara, rytíř Řádu teutonských rytířů. Tato skupina uctivá Černé Slunce a tvrdí, že stáli za komunismem a dalšími velkými politickými hnutími. Ukázali svou moc tím, že odstranili Silvio Berlusconiho z funkce ministerského předsedy, a papeže Benedikta (Zlořečeného) XVI .

Sedmá skupina, která mě našla byla Dračí rodina. Byl jsem představen této skupině po setkání s jejím zástupce v Singapuru. Zástupce Rothschildů, který organizoval představovaní mi řekl:.. "chcete-li hovořit z Čínou, tak toto je to nejvyšší co tam je". Tato skupina tvrdí, že je složena z několika asijských královských linií a také prohlašuje, že má ochranný ET. Mají legitimní historické požadavky na většinu zlata na světě.

Osmá skupina, která za mnou přišla byla Společnost Černého Draka. Je několik skupin, které tvrdí, že mají toto jméno, ale v současné době se zdá, že jejich nejlepším zástupcem je Chodoin Daikaku, světový představitel japonských společností bojových umění (karate, ninjutsu, aikido, atd..), s více než 50 milióny praktikujících členů po celém světě.

Devátou silnou skupinou, která mě kontaktovala byla Liga mládí čínské komunistické strany, nebo také můžeme říci meritokratická část čínské vlády. Jeho agent v Japonsku, pan K., je hlavním médiem, díky kterému mám informace přímo od čínské vlády.

Existuje mnoho dalších skupin, které si také vytvořily kontakt, včetně těchto:

Svobodní zednáři z Grand Lodge východní Francie

Yakuza skupina Inagawa

Yakuza skupina Sumiyoshi

Skupina Yakuza Yamaguchi Gumi

Vrazi (Persie)

Nigerijská mafie

Moghulská dynastie Indie,

Královská rodina v Indii

Královská rodina Thajská

Britské zpravodajské služby MI5 a MI6

Rosicrucians (BIS / Červený kříž)

Skupina Sokka Gakkai buddhistická

Atd atd...

Když se mě "Červený a Modrý" zeptali, zda bych nenašel nějaké obecně prospěšné západní tajné společnosti, tak ty co jsem našel, a jsou uvedené výše, jsou pouze některé z celku. Tímto způsobem byla vytvořena neformální síť, která obsahuje členy všech výše uvedených skupin. Tato sít tajných společností se jmenuje Společnost Bílého Draka.

Stejně jako "Červený a Modrý", tak i SDB lze použít pouze pro společné a obecné dobro, ale v žádném případě pro osobní zisk. SDB a jeho spojenci prozatím zastavili všechny pokusy chazarů o vyvolání světové války, pandemie a hladomoru. Jinými slovy, zachránili jsme svět před zkázou.

Nicméně, zbývá udělat hodně. Na jedné straně, díky kontaktům s těmito skupinami, vyšlo tedy najevo, že na světe není jen jedna tajná nebo veřejná vládnoucí skupina. Místo toho vsak tady máme nějaké tajné skupiny, spojené s určitými mocenskými centry, jako je Vatikán, britské impérium, EU, OSN, vojensko-průmyslový komplex Spojených států, Wall Street, Čína, Švýcarske bankovnictví atd...

Zatímco mnoho lidí se velmi oprávněně bojí vytvoření nové fašistické světové vlády, jako v každém normálním městě či vesnici, existují určitá minimální základní pravidla spolupráce, která jsou nezbytná. Právě teď se světová moc chová tak, jako obyčejná banda, která je mimo zákon a může si drancovat a beztrestně zabíjet v místech jako Ukrajina či Střední východ, aniž by utrpěla nějaké následky.

My všichni dýcháme stejný vzduch, pijeme stejnou vodu a chceme bezpečnost a blaho jak pro sebe, tak pro své rodiny. Máme však také otázky, jako je například nadměrný rybolov, odlesňování a války, které současná mezinárodní politická a hospodářská architektura nebyla schopna vyřešit. Avšak to co musíme mít je alespoň minimální úroveň mezinárodní spolupráce, aby se tyto problémy mohly vůbec řešit.

Kromě toho, že je naprostá anarchie v mezinárodním systému, tato planeta nemá žádné konzistentní cíle či plány do budoucna. Místo toho máme naprostý mišmaš cílů a programů. Staré elity mají také částečně pravdu v tom, co nazývají "zbytečnými jedlíky", nebo nečinnými lidmi, kteří plýtvají svým životem, aniž by znamenali nějaký skutečný přínos pro planetu. Potřebují, aby se jim dalo něco cenného a uspokojivehona práci. Co by se stalo, kdybychom si všichni stanovili nějaké minimální cíle, na kterých bychom se dohodli a jejich směrem bychom se vydali? Například, většina lidí by se shodla v tom, že bychom se měli snažit, aby se tato planeta proměnila v ráj pro všechny živé bytosti. Mnozí jiní chtějí zase zkoumat vesmír. Jiní chtějí nesmrtelnost. Všechny tyto věci se mohou klidně zrealizovat, pokud budeme pracovat společně, aby se to naplnilo.

Lidé, kteří provozují současný mezinárodní systém plánují oznámit všechny druhy reforem letos na podzim. I když jsou jejich úmysly dobré, může to být příliš málo, a také příliš pozdě.

Příští týden, v posledním čísle našeho letního seriálu vám ukážeme do detailů, jak daleko je opravdu dysfunkční současný mezinárodní politický a ekonomický systém. To by mělo poskytnout impuls pro podzimní kampaň za úplně nový model, jakým budeme zacházet s naší planetou. Lidé na vrcholu současného systému, kteří se nedopouštějí kriminálních činu se nemají čeho bát, protože nechceme ničit něco starého, ale chceme budovat něco nového.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

21.08.2015 16:54

Aktuální zprávy: Výbuch v Tianjinu se propojen s kybernetickou válkou.

20-08-15.

Aktualizovaný - výjimečný komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Nedávný výbuch v Tijanjinu  v Číne je spojen s právě probíhající kybernetickou válkou zahrnující finanční a zpravodajské komunity z celého světa. Podle zdrojů Pentagonu způsobila exploze elektromagnetický puls, který byl zaměřen na deaktivaci Tianhe 1,
 

https://en.wikipedia.org/wiki/Tianhe-

jednoho z nejvýkonnějších superpočítačů na světě. Útok byl časově shodný s nedávnou devalvací jüanu, což naznačuje možný důvod, jímž je finanční válka, která je hlavně v souvislosti s financní účastí v derivátech velkých západních bank. Je zřejmé, že útok byl také spojen s probíhajícími jednáními mezi Východem a Západem o globální politické budoucnosti, a hospodářské a finanční infrastruktury vůbec. Podle zdrojů z lóže P2 právě František zamýslí být prostredníkem a mírotvůrcem v tomto boji/vyjednávání o moc mezi silami Východu a Západu .

Boj o skutečnou moc, samozřejmě pokračuje hlavně v USA a prostřednictvím jeho agentů také na Blízkém východě, ale nikoli v Číně. Bývalý náčelník generálního štábu, generál Ray Odierno řekl 12. srpna: "Věřím, že tento národ je v bodě obratu, zejména pokud jde o národní bezpečnost." Podle zdrojů Pentagonu je právě toto kód pro započetí akcí proti Chazarské mafii.

Naše zdroje také říkají, že jako součást pokračujícího boje o moc, byl agent Mossadu se sídlem v US, Rahm Emmanuel, donucen "pod tlakem" přerušit své spojení s Benyamin Netanjahuem a podpořit íránskou jadernou dohodu. "Avšak v každém případě bude Emmanuel pravděpodobně zatčen", dodal.

Také v Kanadě, která nyní řeší všeobecné volby 19. října jsou systematicky odhalování policií korupčníci ve vládě Stephena Harpera. Policejní vyšetřovatele už mají čísla účtů tohoto Bushova sionistického otroka, a tak Harperovy dny u moci se konečně chýlí ke konci.

Na Blízkem Východe se zvýšil tlak na Turecko, díky jeho podpoře ISIS a delikventní Netanjahuovy vlády v Izraeli. Rusko, jako součást tohoto tlaku, použilo hrozeb zrušit plánované potrubí "Turk Stream". Americká armáda mezitím zneutralizovala protiraketovou obranu Turecka raketami Patriot, a pověřené osoby řekly vedoucím tureckým důstojníků, že buď přestanou podporovat ISIS nebo budou vyloučeni z NATO. Čína byla požádána, aby Turecku neposkytovala náhradní protivzdušnou obranu, říkají zdroje. Tyto zdroje z Pentagonu také říkají, že syn tureckého prezidenta Tayyip Erdogan Bilal prodává ISIS ropu, zatímco jeho dcera Sumeyye provozuje nemocnici, která léčí žoldáky z ISIS . Z tohoto důvodu, "jsou cíle vysoké hodnoty", zdroje říkají.

Různé zdroje se shodují v tom, že tihle jedinci nejsou jediné "cíle vysoké hodnoty", tam venku. Pokud všichni pořádně zatlačime, a to zejména v rámci vojenských struktur a struktur zpravodajských agentur, "zákony chazarské džungle" můžou už navždy skončit právě letos na podzim. Právě dne 11. září tohoto roku by mohlo být skvěle nacasování požadovat, aby pachatelé tohoto útoku, kterí žijí ve Spojených státech a Izraeli, včetně rodiny Bushů a Netanjahua, byli konečně zatčeni.

Tento spisovatel bude nyní pokračovat v jeho dovolené a bude v režimu offline, tzn., že není připojen k internetu. Pokud to bude nutné, další nouzové aktualizace se objeví příští týden, kromě textu již dříve napsaného pro pondělí.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

 

Celý článek

—————

19.08.2015 11:52

Bitva o planetu Zemi vstupuje letos na podzim do rozhodující fáze.

11.8.15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Oznámení čtenářům: kvůli mé roční dovolené budou tedy zprávy pro srpen 17., 24. a 31. - jako obvykle sestaveny z materiálů, které nejsou citlivé na čas. Pravidelné podávání aktuálních zpráv bude tedy pokračovat v září) 

 

 

Opět se očekává od podzimní sezóny, že přinese turbulence a boje o moc s novou intenzitou, tak, jak přijdou 30. září stavy účetních uzávěrek. Otázka pro kabalu, která visí ve vzduchu zní: jakým druhém handlířských podrazů v obchodování, hrozbách a závazcích bude kabala dál kopat svou plechovku po silnici a udržovat tak svou podvodnou mocenskou strukturu beze změny. Otázkou pro nás ostatní je to, jak můžeme nakonec my všichni ostatní přispět k trvalému konci jejich děsivého režimu dluhového otroctví.

V rámci přípravy na podzimní kampaň bude užitečné přezkoumat prozatímní stav bitvy a zjistit, co dělat dál.

Nejlepší místo, kde začít, je v událostech z 11. září 2001, a tam také začneme. To, co jsme tehdy v oněch osudových okamzicích viděli, byl fašistický puč proti demokracii ve Spojených státech, který byl řízen stejnou skupinou, která prohrála druhou světovou válku a od té doby plánovala svou pomstu.

Západní i asijské tajné informační vládní zdroje ukázaly, že rodiny - majitelé Společnosti Federálních Reserv, včetně její pobočky v New Yorku, jsou v bankrotu. Dlužili zlato většině asijských královských rodin a dostali rozkaz (p.pr.: Mezinárodním soudním tribunálem v Haagu), aby začali zlato vracet počínaje dnem 12. září 2001. Místo toho se však tyto rodiny rozhodli vyhlásit válku celému zbytku planety.

Událost z 11. září 2001 měla jasné německé a nacistické zabarvení. Lidé, kteří byli v nejzodpovědnějších funkcích v celém západním světě, byli v té době všichni spojenci nacistického křídla, včetně prezidenta USA George Bushe Jr., ministra obrany Donalda Rumsfelda, britského premiéra Tonyho Blaira, papeže Benedikta XVI (Ratzinger) XVI , a jiných..

Po útoku dne 11. září 2001 okamžitě následovalo přijetí zákona "Patriot Act", který je prakticky totožný s nacistickou německou ústavou, a proto tedy ohlašoval začátek IV. velkonacistické říše. Politici, mediální osobnosti a jiní, kteří nesouhlasili s fašistickou linií byli buď zabiti nebo zastrašováni, aby utichli.

Donald Rumsfeld řekl, že dne 10. září 2001 z Pentagonu "zmizela" částka 2.3 biliónu dolarů. Ti, kteří to oznámili, jako bývalý vedoucí nacistický pohlavár Michael Meiring (později Van de Meer), vysvětlili, že peníze byly použity k vytvoření paralelní armády nebo-li americké verze německé SS. Tato nová armáda byla buď součástí Ministerstva pro vnitřní bezpečnost, vytvořeného nacisty, nebo se maskovala jako soukromí vojenští dodavatelé - kontraktoři.

Masivní tajný i veřejný nárůst vojenských výdajů vedl k vzestupu Spojených státu, načež následovaly invaze pod falešnými záminkami do Afghánistánu a Iráku. Tyto invaze byly součástí plánu svrhnout minimálně 7 zemí v regionu a vytvořit říši řízenou chazarskou mafií .

Ve stejné době, kdy probíhala vojenská invaze na Blízkém východě, nacisté pracující pro Bushovu administrativu začali šířit geneticky modifikované biologické zbraně. Patří mezi ně SARS (vyrobený speciálně pro Asiaty), ptačí chřipka, MERS a Ebola, které byly součástí plánu likvidace 90% světové populace, aby se tak "zachránilo životní prostředí".

Na západě nás bylo mnoho těch, kteří prostě nemohli uvěřit tomu, co se ve skutečnosti děje a trvalo dlouho, než se mnozí z nás probudili.

Západní opozice se zformovala z frakce vládnoucí kliky (která prohlašovala), která chtěla zachovat životní prostředí i bez likvidace 90% světové populace. Jejich řešení bylo uvalit globální daň na bázi uhlíku na životní prostředí, který si vzal jako základ vědecký podvod s globálním oteplováním. Prohráli ve volbách v roce 2000, ale pokračovali implementujíce svou agendu tak jako tak. Některé obchodní trhy s uhlíkem sice založeny byly, ale ukázaly se jako hnízda podvodů a byly vzápětí uzavřeny.

Skutečná opozice vůči nacistickému převratu v USA nepochází ze Západu, ale že zbytku světa, zejména z Asie.

Tento spisovatel byl zahrnut v roce 2006 v Červeném i Zeleném (p.pr.: tajné společnosti Dračí Rodiny), starobylých tajných společnostech rozprostirajících se po celém světě. Na moji radu mělo být ukončeno okamžitě financování americké vlády až do té doby, dokud nezastaví své války, invaze a krádeže přírodních zdrojů. Asijaté souhlasili, že to udělají a brzy po té začal ten největší výprodej amerického Ministerstva financí.

Japonští vůdci byl vraždění a bylo jim vyhrožováno, aby financovali americkou vládu, ale Číňané nebyli tak lehce zastrašitelní.

Výsledkem bylo, že západní kabala změnila taktiku, a začala velkou kampaň na pohlcení Číny. Číňanum bylo řečeno, že budou vládnout světu. Nacistická mafie Bush/Clinton začala prodávat všechnu ropu ukradenou z Iráku do Číny. Peníze byly použity na nákup vlivu v čínské vládě. Starší bratr George Bushe, Prescott Bush měl obchodní společnost v Číně a u čínských komunistů si vydělával prodejem vojenských tajemství. Například, podle úředníku zpravodajské agentury obrany Spojených států, to byla právě Bushova mafie, která dala Číně potřebnou technologií k tomu, aby své balistické střely zaměřily naprosto přesně všechny potřebné cíle ve Spojených Státech. Přítomnost opilého a sjetého George Bushe Jr., kterému se dostalo VIP pozvání na olympijské hry v Pekingu v roce 2008 byl viditelný důkaz nástupu Bushů v Číně.

https://www.youtube.com/watch?v=79hbuqBfaL0

Chazaři, a to nejen Bushova nacistická frakce, v Číně těžce investovali. Výsledkem toho všeho byl velkolepý vzestup Číny v rámci třetího světa na status supervelmoci v rozpětí několika málo let.

Slíbili Číňanum také, že všechno se změní v roce 2008. Ve skutečnosti tenkrát prišlo hodně změn. Šok, který přišel s Lehmany byl součástí toho, jak snížit schopnost určitých frakcí tisknout dolary a moci tak nakupovat věci od zbytku světa. Výsledkem byl silný, prudký pokles amerického importu.

Společnost Federálních Rezerv a její dceřiná společnost že Spojených států amerických se vyhnuli bankrotu v tomto roce jen tak, že přišli se slibem dosadit komunistického prezidenta Baracka Obamu. Výsledkem bylo pokračující plné financování vlády Spojených států. Jak však události ukázaly, politika Obamova byla prakticky totožná s tou, kterou prováděla Bushova frakce, ale celkově se mu podařilo vyhrát na plný úvazek.

Mezitím se Tony Blair a George Bush Jr. okamžitě dostavili na soukromé setkání s papežem Benediktem XVI (Zlořečeným) a konvertovali ke katolicismu. Jinými slovy, šli k Padrinovi mafie P2 prosit o ochranu.

Nicméně, západní skupiny znechuceny na nejvyšší míru nacistickým řáděním začali protiofenzívu. Zlořečený papež byl nucen odstoupit, což byla událost, která se papeži nestala za posledních 600 let. Kromě toho byli také donucen abdikovat z trůnu evropští monarchové z Nizozemska, Španělska a Belgie.

Katolická církev se začala reformovat, převzala řízení banky Vatikánu (IOR), zbavila knežství a povyhazovala tisíce pedofilních kněží. Pedofilní sítě vysoce postavených osob ve Velké Británii byly také systematicky odkrývány v čemž se v současnosti pokračuje.

Největší změnou ze všech však byla dohoda mezi Velkou Británií, Švýcarskem, Francií, Německem, Itálií a Lucemburskem opustit frakci Společnosti Federalních Reserv v USA, a uzavřít dohodu o připojení se k čínské Asijské Infrastrukturní a Investiční Bance. To znamenalo zásadní rozdělení na nejvyšších místech kabalistické západní kliky.

Je však zřejmé, že válka ještě není vyhraná, a je ještě třeba vybojovat mnoho bitev. Největším problémem zůstává, že Spojené státy zůstávají stále pod kontrolou deviantních chazarských gangsterů vedených Bush/Clinton/Rockefeller klany. K tomuto dni je 8 z 10 Američanů, a bude i nadále po celý svůj život, otrokem dluhu kontrolovaného tímto gangsterským režimem.

Nekonečná volební fraška, která se hraje v USA je zcela pod kontrolou obrovských peněz bez nejmenšího ohledu na zájmy průměrného amerického občana. Takže známí vrazi jako Hillary Clintonová a Jeb Bush se objevují každý den v kontrolovaných propagandistických médiích, jako kdyby to byly lidové volby pro obyčejné lidí.

Americká vojenská a výzvědná komunita zůstává hlavní nadějí pro uvolnění světového srdce a jeho zotrocených obyvatel z temného sevření, kterou je Korporace Spojených Států Amerických. Až doteď se však soustředili pouze na omezení izraelské agrese na Blízkém východě a řinčení zbraněmi proti Číně. Neudělali vůbec nic proti největšímu nepříteli, kterému čelí celý svět – chazarským oligarchům, kteří ovládají americkou politiku, finance a média. Armáda a lidé z agentur musí vyvíjet tlak na skupiny náčelníků Generálního štábu americké armády, aby znárodnily Federální rezervní systém a zničili tím hlavní energetický zdroj Chazaru, kterým je tisk cenných dokumentů (zvaných "dolar") - tištěných peněz.

Japonsko je také otrockou chazarskou kolonií vedenou loutkovou vládou, která byla dosazená prostřednictvím podvodných voleb. V Japonsku vládnou chazaři jsou Richard Armitage, Michael Green a jejich šéfové Benyamin Netanyahu a klany Bushu a Clintonu. Budou však u moci krátce. Japonská armáda a zpravodajský establishment se již chtějí koordinovat se svými protějšky ve Spojených státech, aby zajistily, že Japonsko a Spojené státy budou osvobozeny současně.

Ve vojenských termínech je to jen pár desítek vysoce postavených osob, které si lze snadno podrobit. Jejich osobní strážci - žoldnéři můžou být upřímně přesvědčeni, aby odstoupili.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

14.08.2015 18:32

Nyní už západní megabanky vykrádají peníze vkladatelů, takže je potřeba daleko větsiho plošného zatýkání.

11.8.15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.


Jak sdělily zdroje z Asijské rozvojové banky a americký milionář, který ohlásil, že jeho vlastní finanční prostředky byly ukradený, začaly již JP Morgan a další západní mega banky krást peníze svých vkladatelů. Zdroj z rozvojové banky řekl, že muž, který měl 4 miliónový dolarový vklad u JP Morgan ho kontaktoval, aby mu řekl, že banka mu odmítla dát souhlas vzít si zpět své vlastní peníze. Místo toho bylo tomuto člověku nabídnuto "365 dnů bankovní záruky." Jinými slovy, banka mu nevrátí jeho peníze, ale nabídla mu, že řekne dalším bankám, že peníze měl. Mnoho z největších západních bank se nyní zachranuje od úpadku tím, že nabízejí "záruky", sami sobě navzájem, řekl nám tento zdroj. Americký milionář se sídlem ve státě Washington, také řekl, že mu z jeho peněz byla ukradená zcela otevřené a bez skrupulí částka větší než 100 milionů dolarů. Japonský finančník také vyprávěl tomuto pisovateli, že Citibank ukradla více než 10 milionů dolarů z jeho peněz, které uložil na jejich pobočce v Tokiu. Jedna moje japonská známá mi také řekla, že jí také ukradl z jejího účtu 50.000 dolarů, které měla na pobočce banky vlastněné Američan v Tokiu. Banky nebyly v době psaní tohoto článku k zastižení, aby daly nějaký komentář, ale z techto anekdot je jasné, stejně jako, ze zveřejných důkazů (jako holdingové deriváty či manipulace s trhem), že většina západních mega-bank už nepracuje správně.

Podle zdrojů Pentagonu už však americká armáda a také agentury pracují na mnoha případech a probíhají trestní vyšetřování.

Nicméně, tyto zdroje také říkají, že Pentagon nemohl zařídit bankrot Korporace Spojených států amerických a obnovit Republiku Spojených států amerických, protože byly námitky od Číňanů. Číňané říkají, že v případě, že by dceřiná společnost Federal Reserv Board ve Washingtonu DC vyhlásila bankrot, všechny jejich peníze - více než 3 bilióny těžce vydělaných amerických dolarů - by se staly bezcennými. Pokud by tomu tak bylo, v tom případě by Číňané mohli přestat podporovat mezinárodně obchodovaných americký dolar, a tak zastavit dotování všech amerických vojenských aktivit mimo kontinentální území Spojených států.

To to všechno znamená, že bude muset prijít nějaký druh přechodu, a ten je zařízen.

Mezitím však tlak že strany vojenských hodností a zástupu, zejména z řad plukovníků, znamená, že vedení Sboru náčelníků amerických štábu bude muset být na konci září zcela revidováno. Vedení skupiny, která se dostává na scénu je ochotno k přijetí závažných kroku a zahájení hlavního nájezdu na chazarské gangstery ve Washingtonu, New Yorku a jinde. Podle zdrojů z Mosadu se i Izraelská vojenská a zpravodajská komunita připravuje na podobné kroky v Izraeli.

Krom toho, i když zatýkání slíbené na 8. srpen nebylo prováděno v dramatické a radikální formě, kterou vyžadovali velitelé vojenských základen Pentagonu, věci pokročily hodně kupředu. Pentagon slibuje, že "srpnová kanonáda" již přinese výsledky.

Například, "po měsících tlaku" agentur a Pentagonu, zahájilo ministerstvo spravedlnosti a FBI trestní vyšetřování Hillary Clintonové. I přes zavádějící titulek, se tato zpráva rozšířila i do Washington Post, dominantnímu plátku chazarské mafie.

http://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2015/07/24/report-officials-seek-criminal-próbě-of-hillary-clinton-email-account/

Podle zdrojů Pentagonu to je důvodem, proč se najednou hovoří, že viceprezident Joe Biden bude konkurovat na prezidenta.

Americká armáda, Agentura pro kontrolu drog (DEA) a FBI jsou také již na lovu uprchlého mexického drogového obchodníkem "El Chapa", protože chtějí využít jeho svědectví k likvidaci Bushovi drogové mafie. Teď je to sázka na jistotu, že většina z Bushovy rodiny poputuje jde do vězení.

Podle zdrojů Pentagonu se očekává, že se celá americká vláda po září uzavře kvůli nedostatku finančních prostředků. To poslouží jako příležitost k lepšímu vyčištění odpadní stoky - Washingtonu DC. Například bude pravděpodobně rozebrán Department of Homeland Security (Oddělení Národní Bezpečnosti), ačkoli jeho základní funkce (včetně pobřežní stráže), budou pokračovat.

Zdroje pokračovaly, že jakákoliv vládní agentura nebo úředník, u kterého se zjistí, že brání probíhajícímu vyšetřování mafiánských Chazarů bude také neprodleně odstraněn od své moci či ze svého místa.

Odhalení prodeje kusů dětí v programu plánovaného rodičovství je finálním útokem proti nacistické eugenické frakci chazarské mafie. Zdroje nám slibují, že nynějsí ofensiva povede v září a říjnu k novým odhalením.

Chazarské hordy jsou také pod těžkou palbou jak v USA, tak také v Izraeli. A to hlavně za jeho velký tlak na USA a propagaci války s Íránem. Herec Barack Obama, který hraje roli US prezidenta přečetl dalsí “důrazně pokárání”, ale tentokrát to bylo směrem k lobby AIPAC (Americko-izraelský výbor pro veřejné záležitosti) ve Spojených Státech. Udělal to na setkání se dvěma z jejich vůdců, a další den, četl projev, který mu byl dán Pentagonen. Tam také řekl, že "Jako prezident Spojených států, bych porušil své ústavní povinnosti", kdyby vyslyšel žádosti Izraele, aby US zaútočily na Írán. Uvedl také, že "Izrael by odnesl nejtěžší nápor vojenského útoku US na Írán." Co to, podle zdrojů Pentagonu, znamená? Jen to, že "Izrael by byl naprosto bezmocný, bez přátel a bez pomoci ministerstva obrany."

To je také jedním z důvodů, proč izraelské zpravodajské služby, vojenská komunita i mnoho dalších krajanů se probouzí konečně k tomu, že jim byly vymyty mozky úplnými náboženskými zelótskými fanatiky, kteří neustále usilují o spuštění 3. větové války. Izrael, pokud chce zůstat života schopným subjektem, se bude muset vzdát svého spiknutí sionistických náboženských fanatiků, neustále usilujících o biblický světový Armageddon. V opačném případě se ocitnou sami a bez přátel. Kromě toho,také jejich “varianta Samson”, která ohrožovala, že s sebou stáhne dolů také celý svět byla - podle zdrojů ze Společnosti Bílého Draka - neutralizována.

Nyní je kladen silný tlak na Turecko a Izrael, aby ukončili svou kampaň na podporu ISIS v Sýrii a Iráku. Ruský prezident Putin pohrozil oběma zemím vojenskou akcí v tom případě, že budou pokračovat ve své kampani na podporu hromadného vyvraždování obyvatel jednotkami ISIS. Americká armáda v tichosti informovala Turky a Izraelce, že nebude vůbec ani jednat jednat o zastavení akcí, které budou případně podniknuty z ruské strany proti ISIS. To je důvod, proč jednání zahrnující Rusko, Írán, Pákistán, Turecko, Saúdská Arábie, Izrael, a také americkou armádu atd.. získali novou naléhavost.

Hodně vecí se také v posledních dnech udalo v Číne. Čínská ekonomika začala stagnovat. Masivní stavební boom v oceli a cementu začíná produkovat pouze prázdné silnice a prázdná města duchu. To znamená, že Čína nyní musí změnit svůj obchodní model, a to bude znamenat, že bude muset udělat alespoň jeden krok zpátky, než se znovu rozpohybuje vpřed.

Číňané také začínají ztrácet arénu diplomatickou. Vietnamci vyjednávají dohodu o volném obchodu s EU, aby kompenzovali nadměrnou závislost na čínské ekonomice. A také uvažují o koupi francouzských Mistralu - lodí původně urcených do Ruska, jejichž prodej byl zrušen.

Zběhnutí Ling Wangchena, bratra Ling Jihua, bývalého asistent prezidenta Chu Ťin-tchao, byla - podle zdrojů Pentagonu - rána pro zpravodajskou komunitu ve Spojených státech. US agentury teď mají hluboké znalosti o celé hierarchii nejvyšších úrovních moci čínského režimu. Tato dezerce je výsledkem represí současného prezidenta Xi Jinpinga proti korupci, a také s jeho rivaly. Podle čínských zdrojů si Xi těmito postupy vytvořil mnoho nepřátel, a také proto už zažil šest pokusu o vraždu.

Rusové se nyní poněkud více sladují se západní aliancí SBD, aby se zabránili tomu, aby Čína držela všechny karty světové moci.

Čínská vláda se mezitím stahuje zpět a snaží se ukázat více přátelskou tvář. Veškeré stavební práce ve sporných oblastech jihocínskeho moře byly zastaveny. Kromě toho, že Číňané vyjednávají návštěvu Papeže Františka. Zdroje z čínských tajných společností i rodinných zdrojů Rothschildů říkají, když to může být krok Číny přijmout "křesťanství s čínskými rysy", jako oficiální náboženství Číny. To by bylo provedeno v souladu s konfucianismem, buddhismem, taoismem a jinými tradičními čínskými systémy víry. Číňané také velmi usilují o to, aby měli harmonické vztahy se zbytkem světa.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

 

Celý článek

—————


"...Vydávaná oprávnění a povolení vlastně říkají, že skupina lidí, která sama sebe nazývá "vládou", má nějaké výhradní právo bránit ostatním, aby se chovali určitým způsobem (ačkoliv dané chování nikomu neubližuje a nepoškozuje žádný majetek), pokud ovšem ti "ostatní" pěkně nepoprosí "vládu", aby jim dala povolení chovat se daným způsobem. To degraduje obecně platné právo na jakousi "výsadu", která nám může, ale také nemusí, být přiznána "vládou", a to v závislosti na jejím úsudku a zájmech. Připomeňme si zde definici práva: "Právo je jakákoliv akce, která nezpůsobuje újmu jiným nebo nepoškozuje jejich majetek." Takže z principu neexistuje nic takového jako "právo" zabránit někomu v konání něčeho, na co má právo, protože právo z principu nezpůsobuje žádnou škodu. "Právo" rozhodovat o právu jiných, se nazývá otroctví. Dalo by se říct, že to je dokonce hra na boha, protože "vláda" věří, že je to právě ona, kdo uděluje právo. Proto princip vydávání oprávnění a povolení je pouze synonymem pro otroctví a odůvodnění, že se tak děje pro obecné blaho, je nesmyslné... "  M. Passio

Seminář o Přirozeném Právu, Mark Passio, EN, ES


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/Anketa

Odpovídají informace situaci ?

Ano (2 081)
87%

Ne (105)
4%

Je to mimo (205)
9%

Celkový počet hlasů: 2391


MEZINARODNI SKUPINA NA ZATYKANI SIO-NACISTU A JEJICH SPOLUPRACOVNIKU PO CELEM SVETE.

http://roundopalpha.wordpress.com/about-round-op-alpha/


Nejnovější vyšetřování kabalistických - satanistických pedofilů ve Velké Británii, nejenže vede do nejvyšších vládních mist, ale ukázalo se, ze prorostl do CELOSVETOVE SITE duševně deviovanych, psychopatických jedinců, kteří se chopili všech vlád v celém civilizovaném světě, aby páchali masové vraždy, unášeli z rodin děti a vysávali ekonomický potenciál každé země. K tomu jim slouží úřady vlády, policie a soudy. Je třeba je SVRHNOUT co nejdříve z jejich pozic a spojit se se zeměmi BRICS.

ODKRYTÍ SATANSKEHO KULTU SMRTI v HAMPSTEDU