Blog

24.11.2015 16:01

Porážka chazarské mafie se zrychluje, a to z nich dělá nebezpečné zoufalce.

23-11-2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

                                                     

Již není dost dobrý, abychom psali pasivně blogy o masovém vraždění fašistické kliky, která se chopila moci na Západě, ale je čas dělat přímé akce. Tento spisovatel dává všanc svůj život, když dáva své slovo pravě ted' v poledne, Japonsko standardní čas 24.listopadu 2015 *, aby vyzval největší masové vrahy chazarské kabalisty:

Richarda Armitage, Michael Greena a Kurt Campbella.

Tito vrahové budou brzy v Nikkei Hall v centru Tokia litovat. Tam budou dávat rozkazy otrockým japonským politikům a podněcovat válku. Budeme to sledovat živě přes internet, a zároveň se snažit přinutit tyto zločince k odpovědnosti za své zločiny před světovým veřejným míněním. Je čas, aby se stalo nemožným pro členy chazarské mafie, aby se objevili na veřejnosti, aniž by byli konfrontováni s jejich zločiny a lhaním.

Campbell, Green a Armitage se stali všichni dne 11. března 2011 spolupachateli vraždy 15.786 nevinných japonskych lidí. Armitage je heroinový dealer, který je také zodpovědný za vraždy mnoha hlav států, včetně Ferdinanda Marcose na Filipínách a Japonského Noboru Takešity. Kurt Campbell byl nahrán na pásek jak se snaží uplatit japonského politika Ichiro Ozawu s monopolem na zeolit, prostředkem, který čistí radiokativní záření bezprostředně před jaderným teroristickým útokem a masových vražd s tsunami 03-11-11. Campbell byl v té době šéfem pro záležitosti Asije ve prospěch ministerstva zahraničí Spojených států. Michael Green, šéf Mossadu v Japonsku, osočoval tohoto pisatele, nutil japonské politiky publikovat eseje, a řekl, že japonští občané musí poslouchat Židy.

Tito lidé nyní nabízí miliardy dolarů opozičnímu politikovi Tooru Hashimotovi ve snaze kooptovat opoziční alianci, která by příští rok mohla svrhnout režim otrockého předsedy vlády Šinzó Abeho. Zdroje blízké Abmue říkají, že ve stejné době dochází k systematickému zabíjení lidí z bezprostřední okruhu Abeho, kteří se začínají bouřit proti nařízení vydaná Armitagem a jeho kolegy chazarskými gangstery.

Vyzýváme všechny čtenáře, aby volali na následující čísla a požadovali zatčení těchto zločinců, a víme také přesný čas a místo, ve kterém se objeví:

Bílý dům v USA: 1-202-456-1414

Velvyslanectví Japonska ve Washingtonu: 1-202-238-6700

Ministerstvo obrany Spojených států: 1-703-571-3343

Americké ministerstvo spravedlnosti: 1-202-514-2000

FBI: 1-202- 24-3000.

Dále žádáme ne-americké čtenáře , aby telefonovali svým vládám a požadovali zatčení těchto zločinců.

Všichni čtenáři se vyzývají, aby i nadále přijali taková opatření tam, kdekoli budou vysocí kabalisté a známí váleční zločinci, jako je Henry Kissinger, George Bush senior, George Bush Jr., Donald Rumsfeld, Dick Cheney, Nicolas Sarkozyho, Blair atd., prezentováni na veřejném místě. Veřejní partneři těchto zločinců, jako je Janet Yellen z Federal Reserve Board, Maria Draghiho z Evropské centrální banky, Haruhiko Kuroda z Bank of Japan by měly být rovněž konfrontováni pokaždé, když se objeví na veřejnosti, za to, že tisknou peníze pro gangstery. Tito lidé potřebují být identifikováni, zostuzeni a zatčeni. Už toho bylo dost!

Pamatujte, že nikdo není nad zákonem, a že to všechno jsou ukázkoví masoví vrazi. Musí být odstraněni z veřejného prostoru a uvrženi do vězení, kam patří.

OK, a teď zbytek zprávy.

Boj o světovou moc je v současné době intenzivnější s veřejnou a nepopiratelnou vojenskou blokádou Izraele a jeho spojenců na Blízkém východě. To dokonce připoustí i Debkafile, webové stránky, které jsou propojeny s izraelskou zpravodajskou službou Mossad.

Debkafile říká, že íránské letadla útočí nedaleko syrsko / izraelské hranice, zatímco izraelské letectvo stojí bezmocně na zemi.

http://www.debka.com/

Zdroje z Pentagonu říkají, že ruské, francouzské a americké válecné loďstvo operuje u pobřeží Izraele jako součást kampaně vynucující na zločineckém režimu, aby přestal s neustálým provozováním státního terorismu a válek. Rusové a jejich spojenci, včetně USA, Pentagonu a Francouzu nyní řídí své útoky i na velké korporace, jako je Exxon Mobil, BP a Halliburton a hlavně na jejich majitele, rodiny Rockefeller, Rothschild, Bush atd.

Jak zdroje z Pentagonu, tak francouzské a ruské souhlasí s tím, že zejména Exxon Mobil a BP byly identifikovány jako skutečné hnací síly Kataru a Saúdské Arábie, kteří jsou, podle pořadí, hlavními sponzory ISIS.

Rusové nedávno záměrně pustili informaci o jaderném torpédu. Vypustili také řízené střely z ponorky ve Středozemním moři. Ruské bombardéry s jadernými zbraněmi ted hlídají vzdušný prostor kolem izraelských hranic v doprovodu íránských stíhaček. Zpráva, kterou jim tak posílají je to, že evropská ropná kolonie vymytých mozků známá jako Izrael muze "být odstraněna (z mapy) atomovým bombardováním nebo podobnými zbranemi, podrobena tsunami nebo se stát obětí útoku EM pulsem ( elektromagnetický puls, tak zustali bez elektřiny), v době, kdy jste se rozhodli" jak nám zdůraznili agenti Pentagonu.

Pentagon nám sdělil, ze premiér, válečný zločinec a masový vrah Benjamin Netanjahu z Izraele, ze strachu z odvetných opatření, volal ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi a prosil, v reakci na tyto akce namířené proti němu, o milost.

Nicméně, Rusové, Francouzi a americká armáda si vůbec nedělají legraci a nemají nejmenší zájem ustupovat. Rada bezpečnosti Organizace spojených národů jednomyslně přijala rezoluci odsuzující ISIS, což znamená, že všechny hlavní mocnosti, včetně Číny, se proti nim dali do pohybu.

Vzhledem k tomu, že ISIS je jenom krytí pro Chazarskou mafii to znamená, že všichni jejich zástupci (pod krytím tajné sluzby) budou pozavíráni. Zejména jsou také nyní uzavírány podniky propojené s Mossadem, a jsou uzavírány jejich sídla a pracoviště, která měla na starost bezpečnost na letištích, v elektrárnách, atd.

Zdroje z Pentagonu řekli, že CIA a společnosti jako jsou BP a Exxon, které kupovaly ropu ISIS pravděpodobně také budou čelit sankcím, a navíc jsou jejich hlavní akcionáři pronásledováni.

Kromě toho jsou realizovány kroky, aby se zabránilo používání sabotérů a infiltrovaných agentů z Blízkého východu prostřednictvím uprchlické krize v Sýrii v Evropě, USA a jinde.

Francouzský novinář Thierry Meysson, první muž, který ohlásil lži o oficiální verzi 11-S, identifikoval hedgeový fond KKR (Kohlberg Kravis Roberts & Co) a samozřejmě společnost žoldáků z Academi jako klíčové aktéry v falešné islámské teroristické sítě. Hrdina Meysson nedávno zveřejnil přelomovou zprávu o tom, co se opravdu stalo na "masakru" v pátek 13. v Paříži.

http://www.voltairenet.org/article189300.html

Ať už jsou skutečné motivy francouzského útoku jakékoliv, francouzské orgány ho využívají jako záminku k vyhlásit stanné právo a ukončit všechny páté kolony v zemi.

V každém případě francouzská vláda má i další důvody, proč chce nastolit stanné právo. Šéf velké francouzské společnosti, která dodává zakázky do francouzské armády kontaktoval autora tohoto článku minulý týden a řekl, že francouzská vláda mu nebyla schopna zaplatit za jeho služby za více než 8 měsíců. Řekl, že v důsledku toho musel propustit 400 svých zaměstnanců.

Pokud si vzpomínáte na historii, tak původní masakr v pátek 13, v říjnu 1307, byla záminka použitá bankrotujícím (p.pr.: nebyl bankrotující, ale nemajetný od začátku své vlády) francouzským králem, aby se zmocnil majetku Templářských Rytířů. V tomto případě, budou na místě templářů bankéři jako Rothschild a jejich přátelé.

Ostatní evropské země, zejména země PIIGS (Portugalsko, Irsko, Itálie, Řecko a Španělsko) také čelí bankrotu, a je tam vidět rostoucí tlak na vyvlastnění finančních prostředků podvodně ukradených soukromě vlastněnými centrálními bankami, občanům těchto států. Gnostičtí Ilumináti to vidí jako jedinečnou a zlatou příležitost, aby se dali do pohybu proti evropským bankovním rodinám "čistých pokrevních linií" (kteří mají mezi nimi své děti).

Spojené státy jsou také v bankrotu, takže mají silnou motivaci získat zpět podvodně získaný majetek rodin, které vlastnili Společnost Federálních Rezerv. Nedávnou jasnou ukázkou bankrotu USA je 70% pokles v režijních výdajích na nákladní dopravu mezi USA a Asií za poslední tři týdny.

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-21/global-trade-just-snapped-container-freight-rates-plummet-70-3-weeks

To je dobré znamení, protože Američané nebudou moci zaplatit v letošním roce své vánoční dárky z Číny. Dalším příkladem je to, že v poslední době veřejně přiznali bankrot semi-státu Spojených států, Puerto Rica.

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-20/puerto-rico-faces-public-unrest-cash-crunch-may-leave-government-workers-unpaid

Pak je tu skutečnost, že finanční účetnictví informuje daňové poplatníky, že příjmy klesají, takže je každému zřejmé, že vláda o stavu ekonomiky lže.

http://www.silverdoctors.com/us-economy-is-collapsing-americans-are-out-of-money/

Odpověď pro mnohé, zejména pro poctivé členy bezpečnostních složek a agentur státu, stejně jako pro profesionální příslušníky armády, je hledat legální možnosti navrácení ukradených finančních fondů rodinami, kteří vlastnili Společnost Federálních Reserv.

Vysocí chazarští agenti, jako je George Soros, Hillary Clintonová, John McCain a ostatní již čelí "vážným důsledkům" pro své nezákonné aktivity v USA. Zdroje z Pentagonu říkají, že Hillary Clintonová bude brzy čelit obvinění z trestného činu, a že aktiva Clintonovy nadace mohou být jiz brzy zabavena.

A co je velmi pravděpodobně akce spojená s tímto byla nabídka vysokého čínského úředníka, který byl v Japonsku tento týden a chtěl darovat " Kennedyho dluhopisy" vydané Clintonem v hodnotě 100 miliard dolarů na Nadaci Bílého Draka, pravděpodobně, aby se tak zabránilo očekávané konfiskaci majetku.

Společnost Bílého Draka upřednostňuje, aby "soudní" účetní identifikovali losoby, kterí jsou v pozadí řízení a kontroly většiny světových akciových trhů, a navrátili prostředky, které byly těmito osobami podvodně ukradeny skrze bankovní zločiny s měnou fiat (peníze z ničeho).

Nadace Bílého Draka je ochotna přijmout finanční prostředky na vytvoření plánovací agentury pro budoucnost lidstva, která by byla slozena s meritokraticky vybraných jedincu, a která by transparentně spustia program zaměřený na vytvoření ráje na zemi.

Je čas ukončit navždy tyranii masových chazarských vrahů.

Také proto, že jsme byli hacknuti minulý týden chazarskými agenty, žádáme naše předplatitele, aby ignorovali obvyklé "embargo", až do čtvrtka a zveřejnovali tuto zprávu po celý týden na jiných webových stránkách, jak je to jen možné.

*23. listopadu v 22:00 hodin nebo 10 hodin USA na standardní čas. V 14:00 hodin (2 PM), Greenwichský poledník Time (UK).

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

18.11.2015 16:09

Pařížská psy-operation je jen součástí probíhajicich aktivit směřujících k nastoleni světové vlády.

17-11-2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Obří válečná psychologická operace, kde "ISIS teroristé" údajně zabili přes sto lidí v Paříži, v pátek 13. listopadu 2015, byla jen součástí probíhajících koňských handlů směřujících k ustavení světové vlády.
Abychom to pochopili, podívejme se na některé klíčové události kolem událostí v Paříži.
Za prvé, skutečnost, že tisíce svědků, všichni se svymi videotelefony nebyli schopni zaznamenat události onoho dne už samo o sobě dokazuje, že je to jen masívní propagandistická událost, s čímž souhlasí i NSA a ostatní zdroje. Navíc zdroje CIA říkají, že všech 8 bezpečnostních kamer snímajících oblasti, kde se údajné masakry konaly bylo vypnuto, což znamená vysokou úroveň spolupráce ze strany francouzské bezpečnostní policie.
Dále se podívejme na to, jaké jsou důsledky této akce. Francie zavedla stanné právo a uzavřela své hranice. To je klasická strategie Gladio, jejímž cílem je výroba teroristickych událostí, které potom slouží k implementaci vojenské vlády. Kromě toho to byli Francouzi, kteří protlačovali, přes jejich zástupce Christine Lagarde jako šéfku Mezinárodního měnového fondu, aby byl americký dolar nahrazen vnitřní menou MMF - SDR. Toto bylo rozhodnuto na schůzce dne 30. listopadu.
Třicátý listopad také den, kdy se okolo 120 světových lídru, včetně těch z Ruska, USA a Číny sejde v Paříži, aby "diskutovali o globálním oteplování." Jak kdokoliv, kdo se zabývá reálnými fakty ví, "globální oteplování" nemá nic společného s vědeckou pravdou a naopak vše co do činění s tvorbou světové vlády. Záměrem je financovat tuto světovou vládu z globální "uhlíkové daně." Svět se sám neotepluje, a i kdyby, tak by to bylo díky slunečním cyklům, a ne CO2.
Nicméně, události v Paříži a neohlášené, ale ještě dramatičtější události na Blízkém východě jsou součástí nějakých velmi vážných vnitřních rozbroju mezi různými bojujícími frakcemi, které chtějí ovládnout světovou vládu, která se vyjednává.
Je také velmi rozporuplný důkaz o tom, kdo přesně má na svědomí nejen dění v Paříži, ale jiných podobných psy-ops, které se objevují s rostoucí pravidelností. Rusové stále rozzuření ze sestřelení svého letadla na Halloween (31. října), říkají, že to byli ti samí lidé, kterí způsobili události v Paříži.
Ruský prezident Vladimir Putin říká, že se "nebude zabývat psem, který ho pokousal, ale bude to majitel psa, který se bude zodpovídat."

Podle Rusů, majitelem tohoto soukromého "psa" je Vanguard Corporation a její dceřiná společnost Raytheon. Majitelé této holdingové společnosti jsou nyní systematicky pronásledováni Rusy.

Kromě toho je nyní zahájena spojená operace Číňanů, Rusů, Íránců a Pentagonu na Blízkém východě, která ničí napájecí základnu chazarské mafie a jejich otrockého izraelského režimu. Masívní ztráty, kterým chazaři a její dceřiná společnost ISIS na Středním východě čelí, jsou historického významu.

Rusové říkají, že "Putin” bombardoval několik těžebných ropných společností ISIS a jejich karavany s ropou, které již byly zakoupeny obchodními partnery ISIS a dále, ze "maniakální Putin" také nechal vybombardovat rafinérie ISIS. Jinými slovy právě začal útok na majitele ISIS tam, kde je to opravdu bolí, v jejich peněženkách. A říkají, že toto je pouhý začátek.

Zdroje v Pentagonu a CIA souhlasí s Rusy v tom, že Chazarská mafie a její představitelé v Izraeli jsou tímto bezprecedentním útokem naprosto otřeseni a kolabují. Uvnitř Sýrie pak vládní síly obsadily Aleppo, druhé největší město v zemi. Kromě toho ISIS ztratila město Ramádí a město Sindžár v Iráku.

Dále pak Rusové provádějí letecké údery proti chazarským žoldákům v Libanonu, zatímco Američané na ně útočí v Libyi. To má za následek snížení všech příjmů z ropy a drog.

Izrael se nachází v ekonomickém obklíčení. Izraelští výrobci zbraní ztratili 50% svých tržeb od roku 2012 z důvodu zbrojního embarga.

Izrael je také udržován pod spojenou vojenskou blokádou Číňanů, Rusů a Pentagonu, která nebude ukončena dokud se nestáhne ze všech nelegálně okupovaných území. Včetne toho, že žádost izraelské lobby, aby si Izrael mohl ponechat Golanské výšiny byla zamítnuta.

Jak Pentagon tak i Rusové věří tomu, že mafie a žoldáci chazarské ISIS zorganizovali útoky v Paříži jako pomstu za tyto komplikace. Zdroje Pentagonu tvrdí, že útoky byly také neúspěšným pokusem dostat NATO do bojů za Izrael v Sýrii. Místo toho, národy G-20, které právě zasedaly v Turecku se shodli, že Izrael a podplacení politici ve Spojených státech byli hlavní příčinou tohoto terorismu.

Rusové, mezitím také řekli, že Francie byla napadena proto, že Francouzi a Němci se snažili zastavit distribuci padělaných "super kvalitních" dolarů Chazarské mafie na Ukrajině.

Uprchlická krize je Rusy také viděna jako trest proti Evropanům. Rusové říkají, že vystopovali "soudně" všechny Twitterové účty povzbuzující uprchlíky na cestu do Evropy, a tyto stopy vedou do San Francisca ve Spojených státech.

Tam může být hlubší pracovní plán, nicméně. Na jedné straně uprchlická krize donutila většinu zemí EU znovu zavést hraniční kontroly. Ve stejné době žádá nově objevující socialistická vláda v Portugalsku o snížení splátky dluhu, což je pravděpodobné, že stále ještě poprskávající dluhová krize v Řecku bude znovu oživena. Pokud se dostane Portugalsku snížení splátky dluhu, pak Španělsko, Itálie a Řecko požadovat to stejné a tudíž ohrozí euro.

Pamatujte si, že budova Evropského parlamentu byla navržena před mnoha lety tak, aby se podobala babylonské věži. Babylonská věž se zhroutila, takže si člověk klade otázku, zda vláda eura byla také od počátku navržena ke zhroucení.

Dále nezapomeňte hlavní stránku lednového časopisu Economist ve vlastnictví Rothschildů se dvěma šipkami s čísly 11-5 a 11-3, z nichž jedna kombinace je 151113, datum útoků v Paříži. Hned vedle obrázku šipek je Alenka z “Alenky v Říši divů”, která se dívá na portrét Da Vinciho, který je v Louvru v Paříži.

http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/economist-2015-cover-filled-cryptic-symbols-dire-predictions/

Portrét v Louvru je žena, která, jak příběh pokračuje, byla milenkou krále Francie. Její manžel, aby se pomstil králi se sám nakazil syfilidou, aby krále nakazil přes svou manželku.

https://en.wikipedia.org/wiki/La_belle_ferronni%C3%A8re

Proto byly, chceme-li spekulovat, útoky v Paříži dlouho plánovanou pomstou proti "establishmentu" francouzského rezimu z pokrevních linií ze strany ne-pokrevních Illuminátských rodů.

Podružná okultní spekulace stranou, jak Němci zaplatí více v Euro (skupina) a Francouzi mají největší prospěch, konec eura by bolel Francii víc než kohokoliv jiného. Takže jasně vychází, že ten, kdo bude mít výhody ze stanného práva za těchto okolností bude francouzský "establishment".

Také, jak je uvedeno v horní části tohoto článku, začíná v Paříži dne 30. listopadu setkání, kde se má diskutovat o "globálním oteplování", neboli "globálním vládnutí". Opět to, co by mohlo pomoci ochránit 120 světových lídru, kteří tam sešli by bylo stanné právo a uzavřené hranice.

Jak většina projevů světových lídrů k 70. výročí založení OSN v září sdělila jasně, panuje shoda, že by měly být provedeny změny v tom, jak se řídí tento svět. Země, které nesdílely stůl vítězství po 2. světové válce jako američané, britové, čínané, francouzi a rusové, chtějí se tyto země vzdali monopolu na právo veta v Radě bezpečnosti OSN. Většina zemí také souhlasí s tím, že nás čeká ještě mnoho práce v boji proti chudobě a zastavení ničení životního prostředí.

Je zřejmé, že existuje shoda mezi světovými lídry prezentovat, že jsou nezbytná nějaká nová pravidla fungování planety, v podstatě jakýsi druh světové vlády.

A jaké jsou identifikovatelné frakce v jednáních o světové vládě?

Francouzi, Němci a jejich evropští spojenci protlačují MMF tak, aby se stal nejmocnějším nástrojem Nového světového řádu, zvouce Čínu, aby se k nim připojila u stolu zvláštních práv čerpání (DEG), a tak nahradila americký dolar něčím, co kontrolují.

Jediným problémem je to, že MMF má otřesné záznamy ve své historii o znásilňování, plenění a o žebračování zemí, a to všechno jen pro profit velkých společností. Nikdo nechce světovou vládu MMF kromě těch, kteří nyní ovládají MMF.

Pentagon a vojensko-průmyslový komplex Spojených států tlačí na světovou vládu meritokratického typu (= lidé jsou voleni do orgánu del svých zásluh!), kterou můžeme vidět ve Star Treku. Gnostičtí Ilumináti tento model také podporují.

Číňané také chtějí meritokracii, ale s jedním důležitým rozdílem; chtějí jen zajistit, aby jakákoliv meritokratická vláda tohoto světa neskončila tak, že bude řízena Západem.

To je důvod, proč je boj o moc mezi vojensko-průmyslovou frakcí (tvrz Illuminátů) a Číňany. Můžeme to vidět v tom, jak se americká armáda ujala tisku dolarů a Společnosti Federálních Rezerv ve Spojených státech a reakce Číny na snížení obchodního úvěru USA.

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-15/global-trade-still-freefall-imports-collapse-largest-three-us-ports

Američané reagují tím, že nabízí zemím kolem Číny "ochranu" proti Číňanům. Oni oznámit jejich ochotu plácnout Číně facku posláním letadel a lodí na sporná území ovládané Čínou.

Ke konci dne pravděpodobně, čínské a západní vojenskoprůmyslového frakce/USA, najdou nějaký druh kompromisu zahrnující nějakou vyšší nezápadní kontrolu globálních institucí. Důvodem je skutečnost, že alternativa, třetí světová válka a zničení 90% planety je nemyslitelné. Jinými slovy, máme-li na výběr mezi pyrrhovým vítězstvím typu ztráta na obou stranách, a vítězstvím typu zisk na obou stranách, prosazovaného právě Čínou, je snadné odhadnout, že vyhraje druhý typ.

Mezi poraženými to však bude Chazarská mafie, která se nakonec bude nucena vzdát svého snu zotročit lidstvo svou 1000 letou řísí. Zdroje z Iluminátů říkají, že další chazarský incident lze očekávat na/nebo kolem Dne díkůvzdání (26. listopad).

* Současné ruské zdroje mimochodem dávají slovo "Putin" do uvozovek a říkají, že je to reprezentant jedné skupiny, která rozhoduje, a ne jednotlivec, který by vykonával skutečné vedení.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

12.11.2015 09:54

Izraelský sionacistický režim kolabuje a führer Bush vyjednává kapitulaci.

10.11.2015 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

(obrázek: Definice pokrytectvi - pochod za mir. Netanjahu - 4000 mrtvych jen za r.2014, Sarkozy 700.000 mrtvych v Libyi, Hollande - 200.000 mrtvychvv Mali)

Podle zdrojů z CIA George Bush Sr. a jeho sionacistická frakce vyjednávají kapitulaci. Sionacistický režim Benjamina Netanjahua je také odsouzen k zániku stejně jako jejich saůdští kamarádi.

Internetem se rozlévá bouře informací a zprávy na Guttenberg Press, učinili kritické množství lidí vědomých obrovských zločinů George Bushe staršího a jeho sionacistické kohorty. Výsledkem je, že Bush ve věku 91, který řekl, že je v důchodu, a už nebude mluvit s tiskem, cítil povinnost vydat svou novou autobiografii, kde se snažil “hodit pod vlak” své nohsledy, jako jsou bývalý ministr obrany Donald Rumsfeld a bývalý vicepresident Dick Cheney, takovým způsobem, který jasně naznačuje, ze se tyto dva v podstatě snaží obvinit z výstřednich škod režimu George Bushe Jr.

http://www.theguardian.com/us-news/2015/nov/05/george-bush-sr-book-reveals-a-more-dangerous-dick-cheney-than-anyone-knew

S jeho Halloweenovym útokem na ruské dopravní letadlo, odsoudil izraelský režim také sám sebe tím, jak arogantně útočí na tři současně největsi mocnosti světa: Rusko, Čínu a Spojené státy. Podle čínských, ruských zdrojů a také Pentagonu je výsledkem jen to, že se Izrael dostal pod plnou vojenskou blokádu, která neskončí, dokud se Netanjahu a jeho kolegové váleční zločinci nepodrobí bezpodmínečné kapitulaci. Jejich takzvaná “možnost Samson”, která není o ničem jiném, než o tom, ze stahnou svet pod hladinu spolu s sebou , byla nyní neutralizována, říkají zdroje z Pentagonu.

Zdroje ze Společnosti Bilého Draka říkají, ze George Bush st. začal vyjednávat kapitulaci, protože poznal situaci zvanou šach a mat, se kterou je prave konfrontovan. Zdroj z Pentagonu zase řekli, ze Bushův vysoký poručík v Asii, Richard Armitage, napráskal Bushe, když byl vyslýchán minulý týden úředníky, kteři byli spojeni s Josephem Dunfordem, novým vrchním velitelem americké armády. Rikali, ze při výslechu Armitage přiznal, že dělal heroinove zakázky Bushovy drogove mafie. Kromě toho můžeme nyní potvrdit z jihoamerických zdrojů, ze Maurice Armitage, starosta Cali, v Columbii delal kokainove zakázky celého podniku.

Zdroje z Pentagonu také řekly, ze nová mírová dohoda v Kolumbii mezi rebely FARC a kolumbijskou vládou snížila financování drogového kartelu Sinaloa, nitky jehoz vedeni se sbihaji u Bushů, do té míry, že stovky jejich najatych goril muselo letět do Saúdské Arábie s cílem nalézt práci jako žoldáci ve válce proti Jemenu. Zdroje také říkají. že dekriminalizace drog, rozhodný krok vlády Mexika je dalším faktorem, který odřezává finanční prostředky Bushově mafii. Výsledkem je, že kampani Jeba Bushe brzy dojdou peníze. George Bush st. sám nemusí být již brzy vůbec schopen dovolit si tak masívní všudypřítomnou tělesnou stráž, kterou nutně potřebuje, aby se udržel naživu a nepověsili ho jako zrádce.

Ropná a drogová sít' Bushů, kterou ridi sionacisticka ISIS - proxy armády na Blízkém východě, spěje rovněž systematicky k odstranění. Zdroje z Pentagonu nam taká řekli, že s Bushem a CIA vlastněný poskok Ahmed Chalabi podlehl minulý týden infarktu, protože byl proti tajné íránské / Ruské / Pentagonu válce v Iráku, která je vedena

http://edition.cnn.com/2015/11/03/middleeast/iraq-ahmed-chalabi-death/

proti sionacisticke proxy armádě ISIS. To je odříznutí toku ropných financí kradených Bushem a jeho spojenci při ilegální invazi do Iráku. To znamená, že jejich ISIS žoldáci již nedostávají své výplaty a tak již nejsou ochotni bojovat.

Situace na Blízkém východě vně Iráku nyní přichází do určitého druhu vyvrcholení a rusko-iránský- Pentagon útok zcela mění politickou a strategickou mapu regionu.

Saúdské ropná pole v blízkosti jemenské hranice jsou nyní zaplavená jemenskými silami podporovanými Íránci, Rusy a americkou armádou.

http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940816000617

Výsledkem je to, že tok ropných peněz ze Středního východu do rodiny Rothschildů je taktéž odříznut.

Rothschildové reagovali na tuto situaci tím, co lze popsat jen jako sebevražedný tah, když nařídili na Halloween sestřelit ruské dopravní letadlo. Ješte ke všemu na to navázali tím, co je prakticky přiznáním se k trestnému činu tím, že slaví masakr s nechutnými karikaturami v jejich vlastním rodinném časopise Charlie Hebdo.

http://www.deccanchronicle.com/151106/world-europe/article/russia-slams-charlie-hebdo-cartoons-egypt-crash-calls-it-sacrilege

Sestřelení dopravního letadla byl zřejmě pokus potrestat Egypt kvůli příliš úzké spolupráci s Rusy, protože se zastavili turistické lety do Egypta coz zase ohrožuje 70% turistických příjmů Egypta.

https://www.rt.com/business/321127-egypt-flights-tourism-loss/

Rusko i Egypt však reagovaly tím, že jdou do Libye, kde se chystá odříznutí Rothschildovy rodiny od kradených peněz z ropy po jejich svržení režimu Muammara Kaddáfího.

Ruské zdroje poslali autorovi tento e-mail, který je stále neověřen, kde prohlašují, že Jacob Rothschild a David Rockefeller již bylo zabiti v odvetném úderu. Může to být dezinformace, protože stejný e-mail také uvádí, že v případě, ze se jeden z těchto jedinců objeví na veřejnosti, bude to podobně vypadajici člověk - dvojnik. Čas ukáže, ale v na každý pád, když bych byl Rothschild a byl zodpovědným za toto zvěrstvo, nespal bych v noci dobře.

V každém případě, Židé se konečně probouzí k tomu, že Israel je v současné době řizen sionacisty a není žádným židovským státem. Šéf největší židovské skupiny ve Spojených státech, Rabbi Rick Jacobs ze Svazu reformního judaismu, se minulý týden veřejně postavil proti hrůzným akcím Netanjahuova režimu.

http://www.presstv.ir/Detail/2015/11/07/436624/Rabbi-Rick-Jacobs-Israel-Palestine-settlement-

Válečný zločinec Benyamin Netanjahu se dnes setká ve Washingtonu s tiskovým mluvčím korporatní vlády, Barackem Obamou. Bude žádat o podporu pro jeho režim, ale ta nebude k dispozici.

Zdroje z tajemné Draci rodiny říkají, že Izrael skončí jako židovská autonomní oblast uvnitř daleko větší regionální entity. Co zůstává a je třeba rozhodnout je to, co se stane na Blízkém východě jako celku. Buď se Blízký východ stane volnou muslimskou Federací skládající se ze všech států v regionu, nebo, se bude konsolidovat do sfér vlivu neo-osmanské a neo-perské říše. Na vyšší úrovni bude tato otázka probírána na setkání 100 národů na tema "globální oteplování", která je naplánována na konec tohoto měsíce v Paříži.

http://www.thestar.com/news/world/2015/11/08/putin-to-speak-at-un-climate-change-summit-in-paris-france-says.html

Toto setkání, které bude trvat od 30. listopadu do 11. prosince bude zahrnovat představitele evropských národů, stejně jako Ruska, Spojených státu, Číny a Indie. Vzhledem k tomu, ze globální oteplování je pseudo-věda, je dobrou sázkou, že se bude hovořit o obecnějších otázkách, a o tom, jak budeme ridit tuto planetu.

Zatímco Rusko dělá velkou čistku na Blízkém východě, některé velmi zajímavé přesilovky jsou nyní prováděny také mezi Spojenými státy a Čínou. Jak jsme informovali nedávno, armáda Spojených států převzala v jedné operaci Společnost Federalních Reserv. Toto se moc nehodí Číne, který spolupracuje v koordinaci s Evropany a děla své vlastní akce směrujici k převzetí mezinárodních operací amerického dolaru.

Tento boj Titanu může být potvrzen pomocí přepravních indexu, které nelze manipulovat bankovními super-počítači. To, co vidíme, je, že Baltic Dry Index, cena za doručení zboží, klesla na rekordně nízkou hodnotu. To same se děje se “Shanghai Containerized Freight Index” , který zase ukazuje cenu expedice hotových výrobků z Číny. Dalším indexem, který je na rekordně nízké historické hodnotě je poměr zatížení na jeden kamion, což je v praxi množství zboží, které je kladeno na nákladní vozy z lodí. Všechny tyto indexy by měly být v předehře k US vánocum za normalních okolností zvýsené. Skutečnost, že jsou na rekordně nízkých hodnotách znamená, že se zastavil tok zboží z Číny do USA. Je to jen další ze způsobů, jak Číňané říkají: "už nikdy více nebudeme akceptovat vaše platby, už ne."

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-06/its-official-baltic-dry-index-has-crashed-its-lowest-november-level-history

Rusové řekli Číňanům, aby se neobávali o to, že by někdo odřízl tok jejich ropy ze Středního východu. Skutečnost, že Pentagon stáhl svou poslední letadlovou loď ze Středního východu před měsíci nám dává jasně najevo, že již nejedou ve svém podnikání odstřihávání ropy různych zemi ve prospěch chazarské mafie.

Nicméně, americké námořnictvo minulý týden vypustilo prázdnouraketu Trident schopnou nést nukleární hlavici od pobřeží Los Angeles směrem k Rusku a Číně. Zpráva se zdá být jasná, "jsme připraveni přejít na balistické rakety, když budeme muset." To je tzv. koňský handl na nejvyšší úrovni.

Podle zdrojů ze Společnosti Bílého Draka začínáme, na poněkud více esoterické úrovni, vidět něco, co se zdá být rukou tajemné Dračí rodiny. Čínský premiér Li Keqiang a President Xi Jinping navštívili oba britskou královnu Elizabeth v poslední době, kde byly ukazovány dokumenty Dračí rodiny. Vytvoření těchto dokumentů bylo uspořádáno pobočkou rodiny Draka z jihovýchodní Asie na tajné schůzce v Singapuru. Tito fungují jako prostředníci mezi královskými rodinami v Evropě, královskými rodinami z Asie, Společností Bílého Draka, čínskou komunistickou stranou a Pentagonem.

Viditelným výsledkem minulého týdne byla první schůzka po 66 letech mezi hlavami států Tchaj-wanu a Číny. Po této schůzce byl Tchaj-wan odměněn za své působení v roli prostředníka mezi asijskými a evropskými královskými rodinami pozváním, aby se připojil k čínské Asijské investiční a Infrastrukturní bance.

Skryté téma za všemi těmito výše popsanými událostmi je, že lidstvo se probouzí k tomu, že psychologický proces rozhodování o budoucích procesech vývoje byl ukraden gangstery. Lidstvo nyní přichází s procesy které umožní všem lidem, aby si vybrali, jakou budoucnost chcejí vytvořit. To je to oč jde na všech těchto vrcholných schůzkách a intrikách. Babylonské dluhové otroctví končí, a svoboda se blíží.

droj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

04.11.2015 14:34

Tajná jednání na vysoké úrovni pokračují zatimco armáda lotrovského státu Izrael je blokována jak ve vzduchu tak na moři.

2-11-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Podle Pentagonu byl lotrovský stát Izrael podroben "elektromagnetické ochranné blokádě" což znamená, že jeho vojenská letadla nevzlétnou a jeho válečné lodě nebudou schopny opustit své přístavy. Blokáda je nyní intenzivnější, protože jak americká armáda tak také ruské vládní zdroje souhlasí s tím, že tim kdo sestřelil ruské dopravni letadlo na Sinajské poušti na Halloween a zabil pritom 224 lidí byla izraelská bojová stíhačka typu F16 vzlétnuvsí ze základny Ramon Airforce. Úředník Pentagonu dodal, že "Izrael nyní uvízl ve své karanténě a může bombardovat pouze Gazu nebo sestřelovat dopravní letadla". Dále také úředníci řekli, že: “Sestřelení letadla také nyní otevřelo cestu k legálnímu ruskému útoku na Izrael.”

Tato eskalace událostí priměla rodinu Rothschildů, čínskou komunistickou stranu, gnostické Ilumináty, Pentagon a ostatní, aby vyslaly své zástupce na jednání se Společností Bílého Draka, sdělili nám zdroje z SBD. Více o tom níže, ale stačí konstatovat, že tato jednání probíhají i když už šel tento článek do tisku, aniž bylo dosaženo nějakého závěru.

Naposledy co přišel zástupce rodiny Rothschildů vyjednávat s SBD bylo bezprostředně poté, co 11. března 2011 udeřila tsunami jaderného teroristického útoku proti Japonsku. Vyjádřili překvapení, že útok selhal, jak bylo původně zamýšleno; měl přinutit k evakuaci 40 milionů lidí z oblasti většího Tokia. Uvedl také, že i přes spekulace generované šipkami s čísly 11.3 a 11.5 na obálce lednového vydání Rothschildy řízeného Economist magazinu, Rothschildové neplánují žádné incidenty na žádné z obou dat, tedy na 3. nebo 5. listopadu. SBD řekla, že bez ohledu na to by měli Rothschildové zaplatit kompenzaci za svou roli v útoku 3/11 nebo se octnou tváří v tvář "vážným následkům."

SBD také kontaktoval zástupce Gnostických Illuminatů pokračující pod jménem "Alexander Romanov". Řekl, že Ilumináti slyšeli, že se plánuje na 4. listopadu "velký teroristický útok". Romanov byl násilně umístěn do psychiatrické léčebny poté, co varoval před události 3/11, že na Japonsko se chystá jaderný teroristicky úder. Nejpravděpodobnější místo pro nový útok, řekl, by měl být

Texas. Podle britských zpravodajských zdrojů z MI6 by dobrým odhadem mohl být útok na Bushův / nacistický závod na jaderné obohacování “Pantex” v Amarillu, v Texasu.

Zpráva může také odkazovat na operaci, kterou by byla jednou provždy odpravena Bushova / sionacistická mafie.

Lidé z Pentagonu a agentur ted už říkají, že jakákoliv nová významnější masová vražda a teroristický incident, bude konečným signálem pro totální útok na všech úrovnich proti agentům kabaly a vsem jejich rodinám.

Do té doby se bude sílit tvrdý tlak na mafiánské operace chazarů po celém světě až do jejich konečné kapitulace a zajištění osvobození lidstva.

Jak nám sdělili, Rusové už dostali povolení od egyptské vlády k použití základny v Egyptě k útoku na izraelské proxy armády v Sinajské poušti a v Libyi. Říkali také, že k dispozici je reálná možnost, ze budou použity proti Izraeli a jejich ISIS proxy armádě jaderné zbraně jako odplata za použití jaderných zbraní Izraelem a Saúdy v Japonsku, Jemenu a na Ukrajině..

Zachycení v Libanonu saúdského prince přepravu 2 tuny amfetaminů a kokainu minulý týden

http://nypost.com/2015/10/28/saudi-prince-busted-with-two-tons-of-isis-drug-and-cocaine-on-his-private-plane-officials/

vyústil v šílená telefonická volání saúdsko-arabského krále Salmana jak s ruským premiérem Vladimirem Putinem tak s CIA náměstkem ředitele Davidem Cohenem. Cohen, který je popsán Pentagonem jako skutečná hlava ISIS, letěl do Libanonu, aby vyjednal jeho propuštění, ale nepodařilo se mu to. Nebyl také schopný dosáhnout propuštění zajatého izraelského generála, který velel brigádě ISIS v Sýrii. Toto selhání získat svobodu pro prince posílilo morálku aliance Rusů, Hizballáhu, Pentagonu, Íránců, Syřanů, Iráčanů, Jemenců a nyní take Egyptanů, kteri jsou spojeni proti Izraeli, Saúdské Arábii a Kataru.

Saúdové najali kolumbijské, francouzské a další žoldáky, aby za ně bojovali, ale tyto síly nebudou schopny zastavit Rusko, Pentagon a jejich spojence, aby prinutili tyto nebezpecne státy k finalní porážce a kapitulaci. Turecký prezident Recep Erdogan, pokud chce zůstat na svém místě, to musí také pochopit,.

Pentagon a ruské síly blokující Izrael trvají na tom, že nepoctivý národ se musí vzdát celého území, které nelegálně obsadil a bude platit masivní náhrady za své zločiny, které spáchal.

Spolecnost Bílého Draka má podobný vzkaz pro zástupce rodiny Rothschildů týkající se všeho toho světového bohatství, které rodina nakradla přes své podvody v soukrome vlastnenych centrálních bankách a jejich systému dluhového otroctví. V každém případě, s více než polovinou evropských vládních dluhopisů se záporným úrokem a s hroutícími se reálnými ekonomikami Japonska a Spojených států, je jen otázkou času, kdy tento systém selže.

Evropané se obracejí do Číny v naději na získání podpory pro svůj kolabující systém. Francouzi, Němci a Britové mají nebo už všichni měli v uplynulém týdnu, nebo budou brzy mít, vrcholné schůzky s čínským vedením ohledne této skutečnosti.

http://news.xinhuanet.com/english/2015-11/02/c_134775098.htm

Evropané doufají, že se distancují od zhroucení se chazary kontrolované mafie ze Společnosti Federálních Rezerv ve Spojených státech tím, že propojí své finanční systémy s čínským jüanem.

Aby zmírnil čínsko / evropské sblížování je Pentagon poměrně zaneprázdněn spoluprací s Rusy a dalšími, aby se ujistil, že Číňané nedosáhnou vojenské kontroly nad Asií.

Zdroje z Pentagonu řekli, že za tímto účelem byli Vietnamu dodány jaderné zbraně a pokročilá výzbroj s cílem poskytnout jim možnost odpovědět Číně při územních sporech v Jihočínském moři. Odeslání americké válečné lodi do vod požadovaných Číňany byl tah Pentagonu na přesvědčení asijských národů obklopujících Čínu byli připraveni na jejich obranu přes jakékoli finanční dohody mezi Washingtonem a Čínou, jak nám řeklo několik zdrojů. 

Číňané poslali svého zástupce, aby diskutoval o těchto otázkách se Společností Bílého Draka. Číňanům bylo řečeno, aby přestali být manipulováni chazary, kteří je ponoukají bojovat se svými asijskými sousedy skrze historické rozdíly. Číňané také ujistili SBD, že nechtějí převzít v žádném pripadě ambice z USA jako jediné světové supervelmoci. Místo toho rozumně řekli, že Číňané představují 20% světové populace a měli by tedy mít 20% kontrolu v mezinárodních institucích a mocenských organizacích.

Toto setkání následovala minulý týden také Jižní Korea na summitu s Čínou a Japonskem v Jižní Koreji, kde se japonský premiér Šinzó Abe vystupoval jako reinkarnovaný pacifista. Jak to tak nyní, po letech prefabrikovaných incidentů provokací vypadá, povícero otázek, jako je sexuální násilí na ženách v průběhu 2. sv. války aneb tzv. "ženy na zábavu", malé sporné ostrovy a jiné věci budou ukončeny. Jihokorejský prezident Park Hye Gyeun, jak se také zdálo se nesnížil k chazary inspirované návnadě vystupovat v těchto záležitostech proti Japonsku. Tyto tři země se nyní dohodli a dívají se ve svých vztazích více dopredu a ne dozadu.

Náhlá změna Abeho a Parka je melodie, která může být spojena s návštěvou nového náčelníka spojených stábů Pentagonu, generála Josepha Dunforda v Jižní Koreji, který dal jasně najevo, že drobné rozmíšky vyprovokované zvenčí musí skončit.

Nový tón Abeho může být také připojen k tomu, že Dunford se chystá navštívit Japonsko, kde bude podrobně zkoumat aktivity Richarda Armitage, Dicka Cheneyho a jiných. Zdroje z Pentagonu slibují, že Armitage budou "řešit". Část této akce se již začala, protože Armitážův obchod s heroinem v Afghánistánu je nadále demontován. Nyní se zdá, že nemocnice “Lékařů bez hranic”, která byla bombardována v Afghánistánu, bylo distribuční centrum heroinu. Podle ruské tiskové agentury Tass byli “Lékaři bez hranic” vyhoštěni z východní Ukrajiny, protože byli jen krytím obchodu s drogami.

http://tass.ru/en/world/831682

Zdá se, že pravděpodobný vražda Richard Rockefeller při zřícení jeho letadla byla jen součástí akce Bushovy mafie na převzetí kontroly nad jeho organizace “Lékaři bez hranic”, která byla nadále používána jen jako zástěrka. Rockefellerovy rodinné zdroje říkají, že Richard byl zabit, protože se chystal odpískat pokusy Bushe a jeho kolegů chazarských nacistů rozšiřovat epidemii Eboly. Čas ukáže, ale nyní se zdá, že tentokrát byla vznešená organizace přetažena na temnou stranu. Mezitím nám zdroje z Jižní Ameriky poukazují na to, že je jistý Maurice Armitage, který právě kandiduje na starostu města Cali, přímo v centru kolumbijského regionu, kde se produkuje kokain.

http://www.eltiempo.com/politica/elecciones-2015/maurice-armitage-candidato-alcaldia-de-cali/16386215

Určitě vypadá jako Richard Armitage, takže, i když jsme to ještě nepotvrdili, vypadá to tak, že Richard řídil heroinové obchody  Bushovy skupiny, zatímco Maurice kontroloval zakázky kokainu.

V každém případě je koordinovaná kampaň, která ma cíl odříznout od heroinových, kokainových a amfetaminových financí sionazistické frakce Bushovy chazarské luzy. Zatčení saúdského prince s 2 tunami amfetaminů toho bylo jasným příkladem. Není divu, že prezidentské kampani Jeba Bushe brzy dojdou peníze.

Je ještě hodně práce, co je třeba udělat, ale každý, kdo sleduje zprávy po celém světě nemůže popřít, že nyní sionacisté ztrácejí sílu. Chcete-li použít metaforu 2. světové války, je situace teď je hodně jako 1944, kdy už byla nacistická porážka nevyhnutelná, ale bylo třeba vybojovat ještě spoustu bojů. Pokud bychom všichni tvrdě tlačili, můžeme s těmito sionacisty zločinci natrvalo skončit do konce roku 2016.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

28.10.2015 16:37

Zatčení Richarda Armitage může být poslední kapkou k rozbití chazarských gangsterských pravidel.

27-10-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka

Příběh jednoho individuálního gangstera, Richarda Armitage, a jeho zločinu v průběhu minulých let, poskytuje dobrý vhled do vnitřního fungování Chazarské kliky gangsterů. Také nám to ukazuje, jak jen zatýkání a nebo odstranění několika klíčových jednotlivců by mělo postačit, aby se změnila budoucnost této planety k lepšímu. Jak jeho kriminální minulost dává jasně najevo, Armitage je klíčovým psychopatem-zabijakem (orig.: sekernik) v Bush / Sionacistické asijské pobočce na chazarské lůzy.

Informace, které se nacházejí níže nám poskytli kolegové Armitage ze CIA, jakož i japonské vládní zdroje a členové japonských kriminálních syndikátů yakuza a další. Armitage dostal šanci, telefonicky nebo e-mailem, vyvrátit to, co je napsáno dole, ale on odmítl odpovědět, což znamená, že nepopírá to, co jsme se o něm doslechli.

Armitage je vedoucí osoba ve skupině, která ovládá japonskou loutku, ministerského předsedu Šinzó Abe. Chudák Abe se bojí, ze bude zabit a tak mu nezbývá nic jiného, než číst pouze z předložených skriptů, které mu dává Armitage a jeho přívrženci. Armitage rovněž řídí právo vytvářet a distribuovat japonské jeny. Takzvaná abenomika, nebo - li peníze tištěné Bank of Japan, je jen zástěrkou pro další drancování této země Armitagem a jeho kolegy gangstery. Zadržení Armitage a přinutit ho předat kódy, které umožňují tvorbu a distribuci jenu by uřízlo jeden z nejdůležitějších zdrojů financování chazarských kabalistických sio-nacistických frakcí. The Společnost Bílého Draka nabízí 10% odměnu, potenciálně v hodnotě miliard dolarů, každému jednotlivci nebo skupině, kterým se podaří chytit Armitage a jeho kolegy gangstery jako je Michael Green, které je třeba donutit k návratu peněz zpět do rukou japonského lidu.

Původně heroinový dealer ze Zlatéhgo Trojůhelníku, Armitage, poprvé došel věhlasu ve světě tajných služeb, když prodal za peníze celou vládu Jižního Vietnamu komunistickému severu. Dokonce ani Henry Kissinger nevěděl, že to byl ten pravý důvod, proč se jihovietnamská vláda tak náhle zhroutila. Jinými slovy, největší porážka v US vojenské historii byla způsobena zrádcem zevnitř a není tedy vojenskou porážkou.

Další velkou operací, která byl Armitage zapojen bylo svržení Ferdinanda Marcose na Filipínách. Americká vláda nebyla schopná a nemohla si dovolit držet své obrovské vojenské základny na Filipínách, takže se rozhodla pro jejich zrušení. Marcos, který byl pevným spojencem USA, chtěl, aby základy zůstaly tak jak jsou, a tak Armitage a parta, která pořádala demonstrace proti Marcosovi mu poradili, aby opustil Filipíny a odjel na Havaj. Marcos byl na Havaji otráven. Takto frakce Bush / CIA běžně zachází s blízkými spojenci USA. Armitage byl také klíčovým hráčem v neúspěšném pokusu svrhnout komunistickou čínskou vládu, známém jako incident na Náměstí Tchien-an-mien. Bez ohledu na práva a křivdy, a všechno co se tam na tchienanmenském náměstí stalo, začal později poskytovat Armitage a Bush komunistické čínské vládě vojenská tajemství armády USA výměnou za peníze. Například podle amerického vojenského zpravodajství, poskytli Číně naváděcími systémy pro jejich divoce nepřesné jaderné rakety. To ukazuje vysloveně naprostý nedostatek základních principů Bushovy mafie a jejích operativců, jako je Armitage.

Armitage a jeho parta byli schopni získat kontrolu nad japonskými financemi přes vraždy ministrů japonských vlád. Dva zavraždění premiéři, kde jsou důkazy a stopy nejjasnější jsou Ryutaro Hashimoto a Noboru Takeshita. Tyto vraždy byly součástí kampaně vedené Armitagem, který - podle různých zdrojů včetně bývalých blízkých spolupracovníků Takešity - přebral kontrolu nad Bank of Japan a tím i nad právem vydávat japonské jeny.

Zdroje z japonského pravého křídla říkají, že Hashimoto byl zabit jedem, který byl vložen do jeho konečníku během pobytu v nemocnici. Takeshita byl - podle různých zdrojů včetně členů japonské královské rodiny - umučen k smrti na Aljašce.

Takeshita visel hlavou dolů z vrtulníku, pak byl nahý honěn vrtulníky sněhem. Nakonec mu rozdrtili varlata a on byl zabit. Jak jsme zmínili dříve, oba svědkové, jak Takamasa Kawase z japonské vojenské rozvědky, tak člen japonské královské rodiny potvrdili, ze viděli video z vraždy Takešity. To, co tvrdíme nyní je, že Richard Armitage a jeho šéf George Bush starší, měli tuto operaci na starosti.

Osoba, která pracovala jako Takešitův " člověk na peníze" prohlašoval, že mu bylo vyhrožováno "smrtí mrtvicí", pokud nepředá kufřík nesoucí kódy potřebné pro vydávání japonského jenu.

Armitage je ale v sio-nacistické Bushove mafii vůbec jedním z klíčových subjektů. Benjamin Netanjahu je jiný, a tam se už nyní objevují signály, že bude sundán skutečnými Židy, kteří konečně přišli na to Netanjahu skutečně pracuje pro jejich nacistické trýznitele. Poslední bizarní připomínky Netanyahua o Hitlerovi ukazují, že jej někdo nutí, aby spáchal politické hara kiri.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/middleeast/israel/11951314/Benjamin-Netanyahus-claim-that-Palestinians-caused-the-Holocaust-is-a-ludicrous-distortion.html

V Kanadě vidíme také Stephena Harpera, notoricky známého Bushova operativce, který byl zdrojem hlubokého studu pro celou Kanadu, a který byl konečně vylouče ze hry minulý týden. Jakmile se dokončí očista politických agentů jmenovaných Harper do kanadské policie a vojenských velitelských struktur, bude Harperovi zločiny zaručeně stíhán. Doufejme, že tento zrádce bude zpívat, jako kanárek o všech jeho manipulátorech.

Nový premiér Justin Trudeau okamžitě odvolal kanadskou armádu z nelegální bombardovací kampaně v Sýrii. Také zrušil kanadské plány na nákup “F-35 Turkey” z USA. Trudeau také plánuje legalizovat marihuanu.

My víme, že Trudeau může být z kabalistické rodiny, zejména prostřednictvím jeho dědečka Sinclair, ale pokud ano, tak je z frakce, která oponovala plánům na 3. světou válku a vyvraždění 90% lidstva.

Můžeme jen doufat, že pod Trudeauem bude kanadská armáda a zpravodajské služby nyní pomáhat jejich stejně smýšlejícím kolegům v USA konečně očistit vojensko-průmyslový komplexu od genocidních masových vrahů. Pokud Trudeau chce opravdu udělat dojem, měl by přivést kanadskou armádu do New Yorku a ve Washingtonu DC, a odstranit všechny gangstery, jako je Armitage, kteří tam stále ještě vládnou.

K dispozici jsou v každém případě, rostoucí známky toho, že americká armáda je v plném proudu jejich vlastního pokračujícího očištování od chazarských zrádců ve svém středu. Největší znamkou toho bylo bezprecedentní veto prezidenta Barack Obama (na objednávku z Pentagonu) na účetní položky rozpočtu ministerstva obrany na r. 2016, kde zablokoval uzavření zajateckého tábora v zálivu Guantánamo. Taktéž, podle zdrojů Pentagonu, vetoval (a tím ji zastavil) platbu 600 miliónů $ syrským "rebelům" a 350 miliónů $ neonacistům na Ukrajině,.

Také, zatímco utajený neokonzervativec a ministr obrany, Ashton Carter oficiálně odmítl informovat Rusy o umístění ISIS (izraelských / Saúdských) vojenských zařízeních v Sýrii, tato informace jim byla poskytnuta prostřednictvím bývalého amerického prezidenta Jimmyho Cartera.

Generál Joseph Dunford, předseda Sboru náčelníků štábu Pentagonu, letěl minulý týden do Iráku v neúspěšném pokusu (včetně použití amerických speciálních sil na osvobození Iráčanů ze zajetí ISIS) přesvědčit Iráčany o tom, že americká armáda bude nyní bojovat proti ISIS. Nicméně zdroje říkají, že americká armáda nebude zasahovat proti jakémukoliv budoucímu ruskému bombardování uvnitř Iráku, když na to přijde a irácká vláda o to požádá.

V další ránou sionacistům je Jordánsko, které se nyní dohodlo na pomoci Rusku v jejich boji proti ISIS, říkají zdroje Pentagonu. To znamená, že Izrael, Katar a Saúdská Arábie jsou nyní jedinými zeměmi na Blízkém východě, které stále spolupracují s Bushovou nacistickou frakcí. Turecko je stále ve stavu vnitřních zmatků jak se sionacisté snaží, aby se jejich loutka Erdogan udržel u moci.

V samotných USA byly, jako součást pokračující čistky ve Washingtonu DC, nabourány e-maily "Saúdy milujícího a ISIS podporujícího" ředitele CIA, Johna Brennana, a vystaveny veřejnosti všechny jeho kontakty.

Je zřejmé, že ačkoli žumpa ve Washingtonu DC je hluboká zbývá toho udělat ještě hodně. Takzvaný “slyšení o Benghazi” ve Washingtonu minulý týden, které se týkalo smrti velvyslance Christophera Stevense byla totální šaráda. Až ve Washingtonu začne slyšení o zapletení Stevense do pašování jaderných zbraní do Japonska pro jejich použití na jadernou tsunami 3/11 a teroristický útok proti tomuto národu, pak svět bude věnovat pozornost.

V každém případě, je mocenská struktura ve Washingtonu DC zůstává vhlubokém úpadku, a ve stavu hluboké negace. Některé zpravodajské články z minulého týdne tuto skutečnost uvádějí. Například, Bloomberg měl článek, který říká, že USA je to úplně jedno, že Čína dumpinguje (stahuje) svůj dluh, protože "hedžové fondy" ho nyní kupují.

http://www.bloomberg.com/news/articles/2015-10-18/china-s-selling-tons-of-u-s-debt-americans-couldn-t-care-less-

Každý, kdo ví, jaké je reálné finančnictví ví, že je to jen falešné účetnictví. V posledním příkladu amerického falešného účetnictví je zvýšit ceny o 72% označeno jako nárůst 0%.

http://www.zerohedge.com/news/2015-10-23/how-us-government-covers-72-inflation

Mezitím vydala Čína v Londýně její první, státní dluhopisy mimo Asii.

https://www.rt.com/business/319264-china-yuan-offshore-bonds-london/

To znamená, že Čína se učí zacházet s finančními gangstery ve Washingtonu a New Yorku jako s vyvrhely, kterými jsou. Číňané současně posilují jejich vztahy s americkou armádou, aby ukázali, že si uvědomují rozdíl mezi amerických ozbrojených sil a gangsterských politiků. To je důvod, proč Čína nazývá své námořní vazby s USA "nejlepší v historii"

http://www.reuters.com/article/2015/10/23/us-china-usa-defence-idUSKCN0SH04420151023

i když čínské válečné lodě jsou zadokované na Floridě.

http://www.zerohedge.com/news/2015-10-23/three-chinese-warships-dock-florida-port

Vatikán se také připojil k britskému posilování vztahů s Čínou a Pentagonem. Vatikánská delegace se právě vrátil z Číny, kde bylo dohodnuto, že od nynějška budou Čína a Vatikán společně vybírat katolické biskupy. To znamená, že Vatikán, Čína, Pentagon, Britové, Írán a nyní i Kanada se připojili k stále rostoucí alianci proti Chazarské mafii. Pokud se nám podaří dostat Armitage a jeho kumpány z cesty, bude Japonsko připojeno také.


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

26.10.2015 09:59

Světová vláda je nevyhnutelnou nutností, ale už nikdy nesmí být fašistická.

20-10-2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

(Obrázek: Justin Trudeau, nový kanadský premiér, líbá svou ženu Sofii po vitězném boxerském zápase se senátorem Patrickem Brazeauem)

Politické události posledních let poukazují neúprosně směrem k vytvoření jakési světové vlády. To byl vystaveno ještě více na odiv, když většina světových lídrů, kteří se sešli při příležitosti 70. výročí založení Spojených národů OSN - při čtvrtém krvavém měsíci – jak se zdálo, četla jen s některými jemnými rozdíly, stejné scénáře. Nyní je shoda mezi světovými vůdci, že světová vláda je jediný způsob, jak zabránit korporátní kriminálnické mafii , aby vraždami a pleněním přivedla planetu do záhuby. Bitva je nyní o to, jaký to bude druh vlády.

Sionacisti stále usilují o nový totalitní fašistický světový pořádek ovládanými stejnými starými pokrevními příbuzenstvy. Společnost Bílého Draka a její spojenci trvají na tom, že by to měla být spíš neco jako benevolentní rada vesnických starších. Ilumináti, Pentagon a italská lóže P2, mezitím, nabízí třetí alternativu, která vidí budoucnost jako "Star Trek". Tato vize je svět vedený meritokratickou organizací v čele řízená podobným způsobem jako Pentagon, Vatikán nebo čínská komunistická vláda.

Ti, kteří argumentují proti světové vládě, jsou bud' naivní nebo pracují pro manipulátory firem, které chtějí mít právo nadále drancovat planetu bez překážek, jako jsou lidská práva, ochrana přírody a právní stát.

Hlavním bojištěm o budoucnost planety Země zůstává boj o kontrolu nad finančním systémem. Část finančního systému, na které záleží nyní nejvíce, teď je ta část, která platí za ozbrojené muže, kteří jsou skutečně ochotni bojovat za jejich vlastní vize budoucnosti. V tomto smyslu, bitva o kontrolu nad budoucností planety je nyní zaměřena na pokračující boj o ropná pole z Blízkého východu, válka proti penězům z nelegálních drog a bitva o kontrolu nad Společností Federálních Rezerv.

Na všech těchto frontách se toho děje hodně. Minulý týden nastaly velké diskuse o zprávě v souvislosti s tím, že byla znárodněna Společnost Federálních Rezerv. Toto tvrzení není založeno jen na (zpochybňováno některými), představě, že Federální rezervní rada změnila své domovskou stránku z ".org" a ".gov", což značí, že je nyní součástí vlády. Tato zpráva je založena na informacích poskytnutých vojenské rozvědky. V každém případě je skutečností, že v papírových knihách analogových telefoních čísel, které nemůžou být pozměněny (jako by to může být internet), Fed není uveden jako státní instituce. V telefonních seznamech v budoucnu bude, přinejmenším ve Spojených státech.

Zdroje z Pentagonu říkají, že jelikož se FED již dostal pod kontrolu vlády, začne také bude brzy vydávat vládní dluhopisy s 0% úrokovou sazbou na financování masivního programu rekonstrukce rozpadající se infrastruktury Spojených států. Ostatní fondy znárodněného FEDu budou proplácet stipendia na koleje, vědecký výzkum, ochranu přírody, vnitřní operace americké armády a další. To teď může být provedeno s nulovým dluhem a nulovým zdaněním. Také (vydali) peníze podložené aktivy na obnovu amerického průmyslu.

Bitva v rámci Spojených států však zdaleka neskončila, protože členové zločinecké organizace Bush / Clinton stále jednají, jako by byli nad zákonem. To může být viděno minulý týden ve vyhrožování republikánského prezidentského kandidáta Donalda Trumpa tím, že poznamená, že George Bush Jr. byl zodpovědný za 11-S. Máme zprávu pro Donalda Trumpa: Jděte do toho a obviňte Bushe, Netanjahua a jejich kolegy sionacisty z 11-S beze strachu, že budete zabit. Chcete-li přijdte a řeknete to, a můžete taky zmínit fakt, že vám vyhrožovali. A můžete si být jistý, že pokud se vás ještě pokusí zabít, všichni budou loveni jak vzteklí psi, kterými konec konců jsou.

V každém případě, pokračuje masívní kampaň na likvidaci všech finančních zdrojů sionacistů. Talibán v Afghánistánu je nyní zaměřen na ukončení obchodu s heroinem. Podle zdrojů z Vatikánu už drogoví baroni v Jižní Americe nejsou ochotni k poskytování finančních prostředků sionacistům. Viditelný důkaz toho byl viděn minulý týden, kdy byl obviněn ministerstvem financí Bushův vysoký agent a sionacista v Hondurasu, Jaime Rosenthal, z praní drogových příjmů.

http://www.justice.gov/usao-sdny/pr/manhattan-us-attorney-announces-charges-against-four-prominent-honduran-businessmen

Vláda Hondurasu se také zmocnila jeho majetku. Vlády Kuby a Kolumbie také zintenzivňujíí spolupráce v boji proti sio-nacistickému obchodu s drogami. Pentagon a zdroje z Bílých Klobouků ze CIA si myslí, že obě, jak Citibank tak Bank of America můžou "padnout" za praní špinavých peněz pro Bushe – CIA.

Jakmile bude praní špinavých peněz z nelegálních drog jednou uzavřeno, budou drogy legalizovány, regulovány a budou podléhat zdanění. Falešná a dávno odsouzená "válka proti drogám", bude tímto způsobem demontována.

V Kanadě jsou dnes také očekávány volby, které mají za cíl odstranit Stephena Harpera, zkorumpovaného vládního sionacistického zmocněnce Bushe. Harper byl schopný zůstat u moci deset let vzhledem k povaze kanadského parlamentního hlasování, přestože nezískal podporu více než 40%. Nedávný průzkum veřejného mínění ukazal, že 61% Kanaďanů si myslí, že Harper by měl být předmětem trestního vyšetřování.

http://thinkpol.ca/2015/10/11/subject-harper-to-rcmp-criminal-investigation-over-offshore-tax-haven-scandal-3-out-of-5-canadians-say/

Je to dobrá sázka na to, že se konečně Kanada (předpokládáme) zbaví hanby být řízena tímto odporné a nenávistným monstrem.

Na Blízkém východě se mezitím pokračuje v uzavírání příjmů z kradené ropy, které jsou druhým hlavním zdrojem financování sionacistů. Budou se i nadále zničit základny drog, zbraní a otroků Bushe a CIA a ISIS v Sýrii a Iráku, aq jejich ropná zařízení jsou zabírána. Toto je pokračující práce koalice Pentagonu, Íránu, Ruska, Sýrie a Jemenu, atd. , František také přesvědčil Kubánce, aby poslali vojáky do Sýrie, aby chránili své spolukřesťany před pronásledováním.

Americke speciálni jednotky se svými kurdskými spojenci nadále přerušují ropovody do Turecka, předpokládanému kalifovi Recepu Erdoganovi. Zdroje z Pentagonu říkají, že proti Erdogana může být brzy vojenský převrat, jako pomsta za všechnu bídu, kterou způsobil lidem Sýrie.

Ďábelský režim Saúdské Arábie také pokračuje ve své demontáži. Poté, co byla odmítnuta ze strany Ruska, Vladimir em Putinem, a Pentagonem ve snaze zaměstnat svého nového bodyguarda, Saúdové poslali velitele svých námořních sil do Číny. Podle zdrojů Pentagonu mu Číňani dali pořádne "rákoskou na jazyk". Hned vzápetí poslali Číňané vysoce postavenou vojenskou delegaci do Íránu, aby zjistili, jak by mohli pomoci v probíhající kampani očisty Blízkého východu ze satanských sionbacistů jako jsou Saúdové. Úklid pokračuje: minulý týden zničily střely 17 letadel F-15, 9 saudskoarabských vrtulníků Apache, také zabili 66 vyšších důstojníků a zranili 300.

http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940724000334

Máme dobrý tip pro Saúdskou královskou rodinu: investovat do velbloudů, protože to je všechno, co dostanou pokud se vzdají.

Zatímco tato kampaň pokračuje, generálmajor Joseph Dunford, který je vedoucím Sboru náčelníků (a katolík), byl poslán k návštěvě válečného zločince, izraelského premiéra Benjamina Netanjahua "za tichého naléhání Ruska a Vatikánu", aby ho informoval, že "američtí daňoví poplatníci jsou pobouřeni, že Izrael se aktivně účastnil 9/11 WTC a nechtějí více pomoci ani zbraněmi, ale ani válkám Izraele," řekl zdroj z Pentagonu. Také řekl, že NATO nemůže ochránit Izrael. Kromě toho, mu (Netanjahuovi) bylo řečeno, že Izrael bude muset vrátit Golanské výšiny.

To není ale všechno, pokud izraelská vláda nezačne zatýkat zločince a fanatiky, kteří se vraždí nekontrolovaně mezi sebou, samotný Izrael již nebude chráněn světovým společenstvím. Dobrým místem do začátku by bylo zastavit zločince, kteří zabili Palestince a pak na něj dali nůž, aby to vypadalo jako vražda jako sebeobraně.

http://www.presstv.ir/Detail/2015/10/17/433846/Israel-Palestinian-alkhalil-Hebron-West-Bank

Kdyz budou řízeni masovým vrahem jako je Benjamin Netanjahu, izraelská veřejnost nikdy nebude mít mír ani nebude bezpečná. Faktem je, že přišli o ochranu USA, které již krytí jejich “špinavé práce”  odmítají stejně jako dále hrát tuto podporovatelskou roli, a Rusko - bez jakýchkoliv zásadních změn, které předloží tento delikventní národ - nebude nijak zasahovat.

Rothschildova rodina, původní zakladatelé falešného projektu na posílání vymytých evropských hlav na Blízký východ, již vyskočili z loďky a mají plné ruce práce s nadbíháním si Číňanům.

Čínský prezident Xi Jinping je na návštěvě Anglie, kde se se mu dostává na pozdrav 103 salv a zůstává s královnou v Buckinghamském paláci. Britové nečekali se svým uvědoměním si toho, že renminbi je stejně vítané jako čínský průmysl, a pro město v City of London, je to nejlepší způsob, jak si zajistit budoucnost města jako hlavního finančního centra.

To co ted' zbývá vymezit je, že Vatikán, Číňani, Říše Britské impérium a Pentagon stojí jednotní v opozici k nepřetržité sionacistické kontrole amerického dolaru v mezinárodním obchodním styku, a proto bude nahrazen.

Inteligentní peníze sází na to, že dolar obchodovaný mimo území Spojených států zůstane zavěšen v koši měn a komodit, včetně čínského jüanu. Co se ještě nurčilo je, kdo bude mít právo vydávat a kontrolovat tuto globální měnu. Nejpravděpodobnější odpovědí bude výbor vesnických starších, kteří budou dohlížejí na společné globální problémy, jako je chudoba, ničení životního prostředí a války. Otázka, kterou je teď třeba zodpovědět, je: "kteří budou rozhodovat o budoucnosti lidstva?".

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

14.10.2015 16:24

Chazarska mafie utiká, zatímco si vojáci Spojených Států vzali na starost Společnost Federálních Rezerv.

13-10-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Americká armáda, pod novým vedením námořního generála Josepha Dunforda, vychází se zbraněmi, ze kterých šlehají plameny za osvobození lidu Spojených států a celého světa. Pod jeho velením, převzala americká armáda hlavní zdroj síly chazarske lůzy, Společnost Federálnich Reserv. Chcete-li to potvrdit, jděte a navštivte domovskou stránku Rady guvernérů Společnosti Federálních Rezerv, ale tou už neni:

http://www.federalreserve.org

ale je nyní:

http://www.federalreserve.gov/

Číňané se skoordinovali s tímto krokem tím, že oznámili vlastní čínský Mezinárodní platební systém, alternativu k chazary kontrolovanému systému SWIFT, což znamená jejich převzetí finančního systému v amerických dolarech mimo území Spojených států, které proběhlo podle plánu. A tak tedy imploze velkých chazarských mafiánských bank je nyní už jen otázkou času.

Podle Pentagonu a ruských zdrojů se na Blízkém východě krom toho odehrály obrovské a pokračující vojenské posuny, jejichž cílem je odstranění fašistické chazarské sionacistiske vlády Benjamina Netanjahua v Izraeli. Pro usnadnění ruske čistky sionacistickych uctívačů Satana z Blízkého východu, stáhl Pentagon všechny své letadlové lodě z Perského zálivu.

http://www.presstv.ir/Detail/2015/10/10/432800/US-warship-Persián-Gulf

Podle jiných zdrojů Pentagonu přidal delikventní Netanyahuův režim minulý týden pouze benzín do ohně tím, že předstíral letecký nálet američanů proti syrským vládním silám v Aleppu. Rusové se nenechali podvést tímto manévrem a odpověděli tím, že poslali rakety a stíhačky přes íránský vzdušný prostor (samozřejmě s íránským svolením) a zaútočili tak na více cílů na Blízkém východě, a pozabíjeli stovky izraelských, saúdskoarabských a tureckých vojáků působících ilegálně proti mezinárodnímu právu v Sýrii a Iráku, říkají naše zdroje z Pentagonu. Skutečné poselství samozřejmě je to, že americká armáda byla připravena ustoupit stranou a umožnit tak Rusům, aby uklidili nepořádek na Blízkém východě.

Ve strachu o svůj život, a také život svého režimu se král Salman ze Saúdské Arábie zapsal do nemocnice, odvolávajice se na těžkou formu Alzheimerovy choroby, zatímco jeho syn, který drží otěže skutečné moci, ministr obrany a korunní princ Salman letěl do Ruska, kde podle Pentagonu a ruských zdrojů nabídl kapitulaci jeho režimu. Jak říká drsné arabské rčení: "jeden den máš hůl v ruce, a druhý den může být ve tvém zadku." Ve skutečnosti se Saúdský princ podvolil a nabídl Rusku kontrolu nad trhem ropy výměnou za přežití jeho režimu. A aby osladil hrnec, Salman nabídl zaplatit za dva ve Francii vyrobené Mistraly - nosiče vrtulníků, které kupuje Egypt od Francie, která zase byla donucena prodej do Ruska zrušit.

Rusové také souhlasili se Saúdy, že by bylo zapotřebí nějakého "politického urovnání", včetně konce falešného teroristického chalífátu ISIS. Nicméně, s čínskou, ruskou a íránskou podporou jemenských vojenských sil, které přebírají významná saúdská ropná pole se zdá stále více pravděpodobné, že "politickou dohodou" bude abdikace této odporné pseudo-muslimské rodiny, uctívačů Satana, a postoupení jejich kontroly muslimské Svaté země výměnou za jejich životy. Možná by mohl být uspořádán komfortní odchod do důchodu na francouzské Riviéře. To by bylo nepochybně výhodnějši než poprava, kterou si mnoho z nich zaslouží, ale které se také někteří z nich mohou dočkat.

Dalším středovýchodním autokratem, který je v hlubokém stavu paniky je prezident Turecka, Erdogan. Pentagon začíná stahovat všechny své síly a hlavně protiraketovou obranu z Turecka v rámci svého všeobecného stahování se z regionu. Jediná věc na které trvají, a kterou budou i nadále dostávat, jsou pravidelné zásoby benzínu pro vysokou spotřebou paliva jejich vojenských motorů.

Erdogan byl přistižen při bombardování Kurdů ve své vlastní zemí, megakrádežích průmyslové infrastruktury ze Sýrie, spolupráce s Izraelem a obecně vytvářením anti-sociálních potíží v regionu. Na oplátku jsou všechny Rothschildovy ropovody přepravující kradenou syrskou a iráckou ropu přes Turecko odřezávány Ruskými a Kurdskými silami.

Přetnutí toku ropných peněz ze Středního východu bude poslední hřebíček do rakve pro mnoho kriminálnických mega-bank, které přežívaly díky petrodolarům. To je jeden z hlavních důvodů, proč MMF, OSN, BIS, Citibank, Bank of England a jiné neustále varují před blížící se velkou finanční krizí. Finanční hlava sionacistické chobotnice je odříznuta, a brzy se pohyb jejích chapadel zastaví úplně a ukončí tak její poslední hrůzný boj.

S blížícím se ústupem evropských a amerických sponzorů ze svých silových pozic, se zdá osud sio-nacistickeho Netanjahuova režimu v Izraeli nyní také více či méně zpečetěn. Netanjahu byl nucen zrušit svou plánovanou návštěvu Německa, protože německá kancléřka Angela Merkelová i německý režim mu řekli, že nedostane žádné další německé ponorky.

Vydírání proti německým automobilkám, jako je Volkswagen, Mercedes Benz atd., pomocí falešného "skandálu s emisemi" pouze posílilo německé odhodlání spolupracovat s Rusy proti jejich chazarským trýznitelům. Povodeň milionů "syrských uprchlíků," z nich jsou mnozí vycvičení agenti-sabotéři, kteří nikdy nebyli ani Syřany, znepokojuje také mnoho rozumných Němců. Němci se chystají k obnovení emisí německé marky, bude-li to nezbytné, a hlavně zlepšit své vztahy s křesťanským režimem V. Putina v Rusku.

Zdroje nám také řekly, že i Francouzi hodili ručník do ringu a, podle britské MI5, již nepracují pro chazarskou lůzu. Francouzi řekli Britům, že budou pracovat na začlenění Ruska do EU, a že v případě, že Britové by byli proti tomu, měli by tedy opustit projekt EU.

A mezitím na Dálném východě nám také začínají být vidět některé velké změny. Čínský komunistický a severokorejský režim zachránil současnou situaci tak, že si záplatovali jejich hlavní rozdíly. Oznámení Severokorejců, že mají jaderné mezikontinentální balistické rakety schopné zasáhnout Spojené státy a Evropu bylo znamením, že Japonsko a Korejský poloostrov již nejsou otevřeny jadernému vydírání ze strany Chazarů, a jejich stále klesající kolekci otrockých režimů, jak nám sdělili severokorejské a čínské zdroje.

CIA poslala varování Společnosti Bílého Draka, že Chazaři se budou snažit přenést svůj stylový německý emisní skandál, ale i další skandály na japonské korporace jako Mitsubishi, Honda, Toyota, Mazda atd., aby se snažili zavázat japonské průmyslníky i nadále k jejich podřízenosti. Jakýkoli takový pokus selže, protože Abeho otrocký režim ztrácí svou podporu poté, co nutí Dohodu o Trans-Tichomořském Partnerství (TPP) jak svým lidem, tak jejich průmyslu.

Ačkoli TPP je většinou výsledkem složitého technokratického obchodování a bude mít jen minimální dopad na reálnou ekonomiku, skutečnost, že byla sjednána v tajnosti a tím, že dává moc tajně vybíraným firemním tribunálům nad japonskou vládou rozlobilo japonské nacionalisty.

V každém případě, i když se otrocký Abeho režim udrží u moci, útok proti jeho zbývajícím vlastníkům-manipulátorům v USA je v plném proudu. Dokonce v momentě, kdy šel tento bulletin do tisku, šéfové Abeho kontaktovali Společnost Bílého Draka, aby vyjednali mírovou dohodu.

Mezitím - podle zednářských zdrojů z P2 - se očekává, že František, který se má ukázat v Mexiku zvažuje, že vyhlásí svatou válku proti chazarské lůze, která stále lpí na moci ve Spojených státech, a také některých zemích Latinské Ameriky,

Bývalý americký prezident a dlouhodobý sio-nacistický führer, George Bush starší, ukázal v poslední době svůj strach, když byl dotázán jedním hledačem pravdy na tajné vládní projekty v USA. Bush odpověděl: "Američané nemohou zvládnout pravdu," předtím, než ho utišili jeho manipulátori.

http://worldnewsdailyreport.com/george-bush-senior-on-ufos-americans-cant-handle-thé-truth/

Jakou pravdu nemůžou zvládnout, Bushi? Skutečnost, že vy a vaše klika zavraždila prezidenta John F. Kennedyho, Martina Luthera Kinga a tisíce dalších? Skutečnost, že jste převzali prostředky určené pro lidi na celém světě, a používali je, aby jste upřednostnili svůj genocidní, fašistický Nový Světový Rád? Skutečnost, že vy a vaši kolegové sionaciste vyrábí a šíří smrtelné nemoci, jako je HIV, Ebola, ptačí chřipku, SARS atd..? Skutečnost, že jste prodali americké vojenské tajemství Číňanům a Severokorejcům? Skutečnost, že váš gang zavraždil něco kolem 3000 lidí v 9/11 zinscenovaném fašistickém převratu? A co o chemtrails, plán na mikročipování lidí.. atd.? Seznam pokračuje, ale buďme realisté, víte, že, jak jste řekl, novinářce Sarah Mc Lendonové v roce 1992: "v případě, že americký lid někdy zjistí, co jsme udělali, budou nás honit po ulicích a lynčovat."

Americká armáda pod velením generála Dunforda učinila důležitý první krok ku znárodnění Společnosti Federálních Reserv, ale je třeba udělat mnohem více. Proč Obama stále veřejně lže o Sýrii, 9/11, o Ukrajině, o 3/11 atd..? Proč armáda nezačala masové zatýkání známých zločinců za 9/11, podvody Wall Streetu, masívní politické úplatkářství atd..?

Jak mnozí informovaní občané USA a mnozí lidé z Pentagonu a agentur poukázali, je to velezrada, a je třeba ji řešit s lidmi, kteří mají zbraně, protože nikdo jiný nemá sílu prosadit americkou Ústavu a zákony země. Pojďme generále Dunforde a vlastenci v americké armádě, historické zápisy čekají na vaše rozhodnutí. Budete hrdinou lidstva, nebo vás hodí do popelnice dějin jako selhání? Lidé na celém světě čekají a doufají v to nejlepší ...

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

06.10.2015 22:01

Kabala se uchyluje k extrémním výhrůžkám, protože jejich mocenská struktura se rozpadá.

5-10-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Kabalističtí lidři na Západě hrozí tsunami, nukleárním terorem, tábory smrti a dalšími zvěrstvy, protože jim jejich moc nad světem i nadále vyklouzává z rukou. Útok Rusů, Iránců a Pentagonu proti saúdskoarabským, izraelským a tureckým vojskům v Sýrii se zdá být nejviditelnějším spouštěcím mechanismem těchto hrozeb. Kromě toho je za nově vypuštěnými hrozbami také i tvrdý útok na Bush/Netanjahuovu sionacistickou frakci drogových financí. Nicméně, největší hrozbou, ze všech zůstává pravděpodobná imploze a znárodnění doposud soukromému vlastnictví přinaležicimu systému centrálních bank. Podle různých zdrojů jsou stále vidět další příznaky nějaké hrozící finanční události zahrnující majitele Společnosti Federálních Reserv, Evropské centrální banky a Japonské Banky.

Existují náznaky, že 5. listopad by mohl být pro kabalu klíčovým datem zahrnující případně úder masivní tsunami na východním pobřeží Spojených států, stejně jako na mnoho jiných národů s pobřežím v Atlantiku. Kabala nám zanechala na toto téma několik rad. Za prvé, podívejte se na tento obal lednového vydání Rothschildy řízeného časopisu The Economist:

https://socioecohistory.files.wordpress.com/2015/01/economist_magazíne_jan2015.jpg

Podívejte jak německá kancléřka Angela Merkelová - na přední straně - dělá rukama zednářské znamení pyramidy, v centru tohoto snímku. Poté, co se výtisk objevil, Rothschildové koupili časopis Charlie Hebdo a představili falešný masakr svých zaměstnanců díky "obrázkům Mohameda." Po tomto incidentu nařídil Rothschild svým politickým loutkám, aby pochodovali Paříží. Poznámka: Angela Merkelova ve fotce z tohoto pochodu děla přesně stejné znamení rukou, jako na přebalu Thé Economist.

http://static.thanhniennews.com/uploaded/andien/2015_01_11/paříš_cbzp.jpg?width=840

To bylo zdůrazněno také jinými, ale zmíníme to na ukázku, jak mohli Rothschildové skrytě inzeroval v jejich časopise mnohem strašnejsi události , které připravují. V pravém dolním rohu přebalu The Economist jsou dvě šipky, které říkají: 11.5 a ostatní 11.3. Bylo mnoho spekulací, že 11.3 odkazuje na 3/11 ( 11. březen 2011) na jaderný útok s tsunami proti Japonsku. Členové rodiny Rothschildů jasné tomuto spisovateli vysvětlili v době, kdy se masová vražda - incident s tsunami udál. Nyní, minulý týden, při svém projevu v OSN odkazoval japonský premiér a Rothschildův otrok Šinzó Abe na "5. listopad jako Světový den Tsunami."

http://www.mofa.go.jp/fp/unp_a/page4e_000321.html

Kromě toho, také americký ministr financí, Jacob Lew, veřejně prohlásil, že vládě USA dojdou peníze 5. listopadu.

http://www3.blogs.rollcall.com/white-house/debt-limit-coming-sooner-thought-nov-5/

A abychom to vypíchli, najednou se zničeho nic, minulý týden, objevily v médiích příběhy varující před Mega tsunami.

http://www.csmonitor.com/Science/2015/1004/Scientists-discover-huge-tsunami-73-000-years-ago.-Could-it-happen-again

Doufáme, že odhalením těchto narážek předem, budou nuceni tito zločinci zastavit tento plán, protože jinak vědí, že v případě, že jej provedou budou obviňeni a lovení jako zvířata.

Tyto hrozby mohou být také v souvislosti s historickými událostmi , které se nyní se rozvíjejí na Blízkém východě. V reakci na saúdské a izraelské splašené výhrůžky smrtí a únosy íránských úředníků, kteří navštíví Mekku, se Pentagon, ruská armáda, Číňané, Íránci a ostatní rozhodli provést masivní vojenskou kampaň proti Saúdské Arábii, Izraeli a jejich zplnomocněným armádám v Sýrii, Iráku, Jemenu i jinde. Podle ruských vládních zdrojů poskytuje Pentagon Rusům, Íráncům, Cínanům atd., přesné intel informace o činnosti kabalistické proxy armády - ISIS.

Více zdrojů potvrzuje , že bratr Krále Salmana a šéf saúdské tajné služby, princ Nawaf, zemřel minulý týden jako součást pokračující pomsty proti krutostem k Hajj poutníkům do Mekky prováděných saúdským chazarským gangsterským režimem.

http://www.presstv.ir/Detail/2015/09/29/431298/Saudi-Arabai-Salman-Nauwaf-bin-Abdulaziz-Al-Saud-SPA

Zdroje předpovídají, že vzhledem k tomu, že Salman, proto aby se zmocnit se trůnu, zabil více než 70 svých blízkých příbuzných, a proto se očekává, že do jeho bezprostředního okruhu přijde v nadcházejících dnech více úmrtí.

Podle zdrojů z Pentagonu byl mluvčí americké vlády, Barack Obama, nucen konstatovat v OSN, že "nepůjdeme do proxy války mezi Spojenými státy a Ruskem v Sýrii". Zdroje nám říkají, že útoky na Rusko a Sýrii ve svém projevu OSN bylo"jen vztekání se na uklidnění neokonzervativců,". Americká armáda "má nyní pokrýt vnější zajištění války a poskytovat intel informace na Bush-CIA a izraelských základnách," říkají zdroje z Pentagonu. Po íránské jaderné dohodě s USA se americko - ruská koalice rozhodla jít po zbraních hromadného ničení, drogách, zbraních, obchodování s lidskými s orgány, otroctví a jiné trestné činnosti Chazarské mafie.

Zdroje říkají, že zničené základny ISIS v Sýrii jsou většinou centra pašování drog, zbraní a ropy.

Podle zdrojů Pentagonu byl nedávný dočasný pád města Kunduz do rukou Tálibánu v Afghánistánu jen společnou rusko - íránskou operací zaměřenou na odstavení obchodu s heroinem. Sestřelení dopravního letadla C-130 bylo také zaměřeno na zastavení toku heroinu, zdroje říkají. Pákistán je nyní spojen v této kampani s Rusy, ale ta se bude brzy rozšířovat stejně tak do Iráku jako do Libye, říkají.

Tok drogových financí kabaly je také systematicky odřezaván v Jižní Americe, z velké části díky zásahu Františka. Rozmrazování USA/Kubánských vztahů díky papežove intervenci tam pomohlo skončit s drogami a praním špinavých peněz, říkají zdroje z Bílých Klobouků-CIA. A další ránou je dohoda mezi kolumbijskou vládou a rebely FARC, kterou právě vyjednal také František, čímž se uřízne tok kokainových peněz Bushove/Netanjahuove sionacisticke frakci.

Spolu s odříznutými penězi Chazarů nabirají i nadále dynamiku také čistky jejich zástupců v CIA, Pentagonu a dalších agenturách.

To je důvod, proč se Chazarská mafie snaží neúspěšně přesvědčit Rusko, aby se stalo jejich novým sponzorem. Odpověď byla konzistentní - "nět".

To je pravděpodobně důvod, proč skutečný izraelský sionacisticky a fašistický diktátor Benjamin Netanjahu vyhlásil minulý týden: "boj na život a na smrt palestinskému terorismu".

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3260250/Israeli-leader-declares-fight-death-against-Palestinian-terror-vows-speed-demolition-terrorists-homes-response-recent-violence.html

Nejvíce pravděpodobná je zde spíše skrytá hrozba, kterou vytváří satanistická chazarská mafie možnosti použití - těsně před vzdáním se své moci - svých židovských otroků jako lidských štítů.

Následující výraz, že "člověk by neměl očekávat, že Washington, Rijad, Jeruzalém a Londýn, budou mít nyní jen tak lehké spaní", který se zřejmě poprvé objevil na stránkách ZeroHedge, byl také minulý týden široce citován.

Kromě výše uvedené hrozby tsunami, nám poslal e-mail zdroj, který dříve předpověděl útok na letadlo malajských aerolinek 370/17, a tento minulý týden prohlásil, že "FEMA právě otevřela svůj první koncentrační tábor ve Wilcox, Arizoně k vymýcení (převýchově) máš. "To je téměř jistě jen štvavý blaf na vyděsení, protože nějaký skutečný pokus otevřít koncentrační tábor v USA by vedl k okamžité, smrtící vojenské akci. Nicméně, tyto hrozby nám jen ukazují, jak může být Chazarská mafie zoufalá a nebezpečná.

V souvislosti s chazarskou lůzou se také objevuje nějaká aktivita v Japonsku. Vyšší severokorejský operativci kontaktovali minulý týden Společnost Bílého Draka s nabídkou pomoci. To znamená, že amfetamin peníze že Severní Koreje již neputují do pokladny v chazarské lůzy. Je také třeba poznamenat, že když zástupce WDS požádal o schůzku se severokorejským lidrem Kim Čong-unem bylo mu řečeno, "On je jen frontman bez jakékoliv skutečné moci, proč byste se chtěli ním setkat?" Skuteční mocní v Severní Koreji udržují svou identitu v tajnosti, stejně jako je tomu v Rusku, USA, Velké Británii a mnoha jiných zemích. V každém případě, Pentagon, japonská armáda, Severokorejci a další se připravují nna ějaký velký krok proti Chazarům a jejich zástupcům v Japonsku. Touto poznámkou nám bylo řečeno, podle jiných zdrojů, že "císař nemá rád premiéra Abe."

Autora tohoto článku kontaktovala minulý týden CIA a varovala před novými hrozbami smrtí proti němu ze strany chazarské lůzy. Ukazuje se, že Izaya Noda, muž, který byl zatčen na základě obvinění z provádění povícero žhářství proti japonským železničním zařízením, a který žil několik yardů od mé koupelny, byl vnuk Moshe Bartera, který sloužil jako izraelský velvyslanec v Japonsku mezi léty 1966-1972. Japonská média zveřejnila fotku izraelského průkazu Noda, který byla vydána v Kfar Sába v roce 2002. Podle ID, Noda má izraelskou matku s názvem Dorit a japonského otce, který se jmenoval Tatsuya.

Navíc prohlašují místní novinové zprávy, že se stal po 3/11 anti-nukleárním aktivistou. Objevilo se také, že měl nějaký zdroj příjmů, i když nepracoval. Když to všechno spojíme, vyjde nám docela dobrý odhad, že to byl agent Mossadu. Nodovo zatčení určitě nebylo součástí jejich plánu. Michael Green, Stephan De Rothschild, rabín Abraham Cooper a všechni jejich kamarádi jsou zřejmě vzteky bez sebe.

Pro židovský národ se chystá svoboda z jejich dlouhého, předlouhého utrpení v otroctví v rukou Satana, tak uctívaneho hyksóskými gangstery. Svět jako celek bude zbaven od svého největšího zdroje teroru, organizovaného zločinu, válek, mrzačení a další bídy, když budou tito gangsteři odstavení od moci. Bílé klobouky v Pentagonu a agenturách společně se svými spojenci v Číně, Rusku a po celém světě osvobozují naši planetu krok za krokem.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

30.09.2015 16:20

Krvavý Měsíc ukázal jen Vatikán/Rothschild divadelní show.

29.září 2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Ačkoli velký Vatikán / Rothschild festival lásky v Organizaci spojených národů pokračuje, přestože se skončí až na konci týdne, už teď je jasné, že naděje na masívní změny systému řízení této planety nebyly vyslyšeny.

To, co jsme viděli místo toho, byli jen laciné divadelní triky, znovuotevírání starých ran a vágní sliby dělat dobré věci do roku 2030. Největší urážkou inteligence lidí na celém světě byl slib čínského prezidenta Si Ťin-pchinga utratit do té doby 1 miliardu ročně na boj proti chudobě. V globálním měřítku je to méně než strava pro kuře, a dělá to, pro nejchudší obyvatelé světa 0,0003 centů za den.

Pak tam byla dohoda oznámená mnoha zeměmi, včetně Číny, Spojených států a Ruska, aby se přijala opatření proti "globálnímu oteplování". Z tohoto důvodu bylo jasné, že "globální oteplování" Rothschildovy frakce bylo na vzestupu a nekonečné "války proti terorismu" kabalistické frakce Bushe / Netanjahua / Neoconu boj o moc prohrály.

Dalším znamením, že Bush / Neocon / Netanyahu sio-nacistická frakce prohrála byla skutečnost, Bush / Netanyahu spojenci jako US mluvčí sněmovny John Boehner a "ISIS čar" generál John Allen byli minulý týden oba donucen k rezignaci. Podle zdrojů CIA to byl František, kdo řekl Böehnerovi, aby odstoupil, protože sponzoroval v březnu výlet válečného zločince Benyamina Netanjahua a jeho ostudnou promluvu ke Kongresu. Podle zdrojů Pentagonu byl nucen opustit své místo také generál Allen, protože "kuchtil zpravodajství" (p.pr.: falšoval zpravodajské informace), "sabotoval", a podporoval ISIS shazováním dodávek.

Frakce Bílého Draka podporuje odstranění těchto jednotlivců, ale věří, že vojensko-průmyslový komplex potřebuje přijmout mnohem větší, odvážnější žalobu jménem všech lidí na planetě. Námořní generál Joseph Dunford složil minulý týden přísahu, a stal se tak jednou ze špičkových vojenských hlav, a očekává se, že silně podpoří Společnosti Bílého Draka  v její snaze převzít kontrolu finančního systému, a tím i budoucnost světa, z rukou příbuzenské plemenitby vyvolených rodin a vrátit jej lidem.

V případě, že nové vedení v Pentagonu podnikne opatření proti zločincům Federálního rezervního úřadu, mohou vrátit 300.000 $ ukradených financních prostředků každému muži a každé ženě a dítěti v USA a ještě bude taky dostatek pro zbytek světa. Společnost Bílého Draka vám ráda vysvětlí, jak to lze provést.

Pro tuto chvíli se však ty nejviditelnější a nejdramatictější změny i nadále budou konat na Středním východe, kde je Izrael právě osvobozován od sionacistické a fašistické kontroly.

Minulý týden odjeli válečný zločinec a izraelský vůdce Benyamin Netanjahu s delegací generálů do Ruska hledat ochranu a ujištění. Podle zdrojů Pentagonu bylo s Izraelci "zacházeno jako s vrahy, kterými jsou". Izraelcům bylo řečeno, že velká část populace Izraele byla ruského původu, a že by, v případě svržení sionacistu, žádné nebezpečí pro občany Izraele nevzniklo. Nicméně naše zdroje z Pentagonu blízké tomuto setkání řekli, že "Putin řekl Bibimu Netanjahuovi, že Sýrie nemůže otevřít další frontu proti Izraeli, čímž měl na myslí to, že Rusko, Čína, Írán a Hizballáh to udělaji".

Jsou množící se náznaky, že pro režim sionacistické noční můry v této zemi nastává herní finále. Čína si je například nyní plně vědoma toho, že těmi, kdo odpálil malou jadernou zbraň v Tianjinu v srpnu byli agenti Netanjahuova režimu. A právě z tohoto důvodu nyní míří do Sýrie čínská flotila a čínské jednotky. Hizballáh má plně k použití proti satanskému izraelskému režimu dodávku 75 težkých tanků.

Už existuje také vzájemné mezinárodní úsilí, jak vypátrat a zničit vyzbrojenou Izraelskou flotilu jaderných ponorek. Zdroje z Pentagonu nám říkají, že francouzské nosiče vrtulníků typu “Mistral”, které měly být zaslány do Ruska jsou nyní nachystány jako zásilka do Egypta, kde je Rusové vybaví a tyto se připojí k ruskému loďstvu v akcích proti izraelským ponorkám. A navíc, nakonec, Egypt'ané prodají asi stejně tyto lodě se slevou Rusům. Vyvíjí se také velký tlak na Německo, aby nějak zabránilo dodávkám dalších ponorek tomuto sio-nacistickému režimu, říkají zdroje. Například, když se 25. září egyptský prezident Sisi setkal s německou kancléřkou Angelou Merkel, přidal svůj hlas k nám a ruské žádosti zastavit dodávky ponorek do Izraele. On ji také informoval, že Egypt a Sýrie přemýšlely o připojení k Šanghajské organizací spolupráce.

Němci také vážně uvažují o odchodu z NATO a vstupu do SCO, dle německých zdrojů z frakce “druhé Říše”. Německo byla podrobeno v poslední době také velkému tlaku, protože zablokovalo své hranice proti kontraktovaným "syrským uprchlíkům", kteří jsou zasíláni do jejich země. To je ten pravý důvod, podle německých zdrojů, proč na Volkswagen náhle zaútočili se "simulací emisí CO2". Ostatní německé automobilky nyní očekávají a také to říkají, že dostanou ránu podobnými nároky. Výsledkem však budou pouze nasraní němečtí průmyslníci a posílení jejich odhodlání znovu dosáhnout skutečné nezávislosti, v čemž pokračují.

Zdroje nám řekli, že Němci jsou už ve skutečnosti, v reakci na očekávanou nadcházející implozi Deutsche Bank, přichystáni znárodnit své banky a obnovit německou marku. To by samozřejmě dalo spád pro rychlý konec eura. Konec eura, by samozřejmě opět zpochybnil životaschopnost amerického dolaru a Společnosti Federálních Reserv.

Bylo spoustu spekulací, co je za ztrátou hlasu předsedkyně FEDu, Janet Yellen, během svého projevu minulý týden, kdy byla nutné přivolat lékařskou pomoc. Bylo to proto, že byla citově rozrušená díky některým bezprostředním oznámením v souvislosti s FEDem. Na této frontě nám stále více zdrojů nadále potvrzuje, že jak americký dolar, tak Společnost Federálních Reserv jsou pod novým vedením.

Není jasné, co přesně má být oznámeno, ale zúčtovací konec korporátní vlády USA přijde tento rok ve středu, 30. září. Vláda USA vařila své účetní knihy udržováním svého dluhu zmraženého přesně na $ 25 miliónech pod zákonným limitem od 15. března tohoto roku. Jestliže, jak se očekávalo, americká vláda neprovede platby splatné do 30. září, bude mít ještě šanci přijít s penězi do 17. října. To je pravý důvod, proč je před námi v nadcházejících týdnech ještě mnoho důležitých koňských handlování.

Veřejná prohlášení papeže, prezidenta USA Obamy a čínského prezidenta Xi Jinpinga minulý týden, vyjasnují některé z podmínek, které musí US splnit, pokud se chtejí vyhnout bankrotu. Všichni se shodují v tom, že Čína potřebuje větší hlas v MMF, a musí i nadále spojovat Yuan s americkým dolarem.

Že skutečnosti, že JP Morgan, Citibank a Goldman & Sachs nebyli pozváni na státní večeři, pořádanou čínským prezidentem Xi Jinpingem je rovněž zřejmé, že frakce US Společnosti Federalních Reserv, musí být odstraněny jako podmínka pro další čínské financování.

Z veřejných oznámení USA a Číny z minulého týdne je navíc jistý, že probíhá snaha systematicky a nerozlučně propojit americké a čínské ekonomiky, vojenské síly a také vlády na více úrovních. To zahrnuje závazek vlády USA učit mandarínskou čínština 1 milión amerických dětí, v roce 2020. Číňané také žádají - výměnou za pokračující financování vlády USA - větší přístup k US high-technologiím. Jednání o umožnění dalších čínských investic do reálné ekonomiky Spojených států nebyla uzavřena, což znamená, že boj o moc na této frontě pokračuje.

Byly také náznaky, že “vnitrorežimní” boj o moc uvnitř Washingtonu D.C. ještě není u konce. Pentagon zatlačil na ministra obrany Ashtona Cartera, aby se setkal a smířil se svým ruským protějškem, ministrem obrany Sergejem Šojgu. Tento kontakt měl být navázán 28. 9. na schůzce mezi Putinem a Obamou. Na tomto setkání, a na jeho projevu OSN, Obama zopakoval sionacistické lži o Ukrajině, o Sýrii, Libyi a ISIS, takže je jasné, že kladl větší důraz na příkazy Rothschildů, než na tlak Pentagonu na vznik US/ruské vojenské aliance proti Izraeli a Číně. Abychom přešli zase zpátky k OSN, stále existuje naděje, že celá schůzka nebude k odpisu, jen protože to byly jen festival prázdných kecajících kebulí.

Vzato kolem a kolem, všichni světoví špičkoví vůdci se shodli na potřebě větší akce proti ničení životního prostředí a proti chudobě. Mnozí se také shodli na potřebě vyvinout nové energetické technologie. Například, Putin ve svém projevu řekl: "Musíme se zaměřit na zavádění základních a nových technologií," což znamená, doufejme, že ruské uvedení Teslovych vynálezu a dalších potlačovaných energetických technologií. Indický premiér Narendra Módí, řekl: "Naše národní plány jsou ambiciózní a cílevědomé: nová kapacita 175 GW energie z obnovitelných zdrojů v příštích sedmi letech; energetická účinnost; daň z uhlí; obrovský program zalesňování; reformování naší dopravy; a, čištění našich měst a řek." Jsou také nepotvrzené zprávy, že Indie dává do distribuce a uvolňuje potlačené energetické technologie.

http://www.zengardner.com/india-wont-suppress-tewaris-free-energy-generátor/

Plány vyhlášené různými světovými lídry v OSN by stály asi 3 miliardy $ ročně, v případě, že by byly myšleny vážně, a prováděly se tak, aby směřovaly ke změně fungování této planety. Jak se říká "peníze mluví, a L (lež) chodí". Velkou nezodpovězenou otázkou zůstává: "bude nový finanční systém, a uvolnění bilionů a bilionů dolarů, oznámeny brzy?" Pokud se tak nestane, přijde revoluce, která začne - podle gnostických Iluminátu - na samém vrcholu pyramidy.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

22.09.2015 18:35

Promění se velký “festival lásky” v OSN jen v další pokus kabaly vypadat hezky a udržet se u moci?

22-09-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka

Příštích několik týdnů by mělo tedy odhalit, jestli budou oznámeny radikální změny v tom, jak bude provozována tato planeta, nebo jestli se jen ti samí staří zločinci udrží u moci tím, že budou ukazovat svou pěknou tvář.

Zajímavá událost ke sledování v nejblížší budoucnosti je zatmění Měsíce 28. září. Je to hlavně proto, že kabalisté, kteří ovládali tuto planetu tvrdí, že přišel čas jejich manipulace geopolitických událostí pomocí nebeskýcvh jevů.

Zní to jako bláznivost takhle mluvit, dokud si neuvědomíte, že prezidenti Xi Jinping v Číně, Vladimir Putin v Rusku, Barack Obama ze Spojených států, Francois Hollande z Francie, Hassan Rouhani z Íránu ..atd., budou mluvit v tomuto čase k OSN. Otázkou je: budou oznamovat narození nové světové vlády, nebo nové éry, nebo to budou prostě jen obrovské proudy prázdných frází před návratem do starých kolejí?

V případě, že tito vůdci jednoduše budou pouze říkat hezké věci, ale nepřijmou žádná rozhodnutí, můžete si být jisti, že krvavá revoluce se stala nevyhnutelnou. Faktem je, ze současný světový systém a jeho představitelé předsedali zničení 40% veškerého života na zemi a 49% veškerého mořského života. Kromě toho tempo ničení se i nadále zrychluje. Nejen, že systém, který ničí život na této planetě je také vysává bohatství všech lidí na planetě, s výjimkou 0,01% top elit. Faktem je, že jsme se s podobnou planetární nouzí ještě nesetkali, protože dinosauři byli vyhlazeni před 65 miliony let. Tvůrce (ať už je to bůh nebo příroda) by se mohl správne zeptat, jestli je čas k tomu, aby se z lidma z této planety stalo to, co se stalo s dinosaury. Možná, že tentokrát by to byli švábi, kdo by měl šanci zjistit, jestli umí zivot udělat lepsím.

Naše nejlepší naděje spočívá v rostoucích znacích světové revoluce, která pokračuje v odstraňování začarované a neschopné kliky Chazarské mafie, která je zodpovědná za tolik utrpení na této planetě.

Největší a nejvíce chaotická aktivita je stále viděna hlavně v Evropě a na Středním východě. Povodeň milionů uprchlíků do Evropy a hrozba desítek milionů více přijíždějí vyvolal závážné vnitřni rozbroje v západních mocenských strukturách.

Podle britské MI6 už Německá vláda zabrala komunitní centra, sportovní zařízení, parky a ráda by ubytovala milióny uprchlíků. Podle zdrojů Pentagonu to byla výzva pro Martina Dempseyho, předsedy sboru náčelníků štábů v Pentagonu, aby se jel podívat na Německo a Turecko, aby nejak vyřešil situaci. Řekl Němcům, aby zavedli kontroly na hranicích a zastavili tak příliv uprchlíků. Jak nam sdelili zdroje, Němcům, Turkům a taky hlavounům z NATO poradil, aby se sladili s Ruskem v Sýrii proti ISIS a jejich izraelským podporovatelům vcetne Rady pro spolupráci v Perském zálivu.

Abyste se ujistili, ze jeho poselství bylo slyšet, tak 33-letý Sheik Rashid Dubaj, jeden z nejlepších ISIS příznivců a podporovatelů, byl - podle amerických zpravodajských zdrojů - zabit infarktem.

Kromě toho, americká armáda řekla Františkovi, německé kancléřce Angele Merkelové a dalším evropským top přeedstavitelům, aby zastavili jejich velký sociálne-inženýrský projekt zaměřený na zaplavení Evropy s muslimy, aby si vynutila sjednocení mezi islámem a křesťanstvím. Zdroje z Pentagonu také řekly, ze speciální americké jednotky začaly akce na utěsnění turecké hranice se Sýrií s cílem skoncovat s tímto sociálne-inženýrským projektem,. "Pokud Izrael a Saúdská Arábie nebude brát tyto uprchlíky, proč by to měl dělat někdo jiný?" Zeptala se hlava Pentagonu řečnickou otázkou.

Válečný zločinec a diktátor Izraele a senior satanististu Benyamin Netanjahu si tak odcizil americkou armádu, že Izrael nyní ztratil veškerou US ochranu. Netanjahu také odmitl schůzku s ruskym prezidentem Vladimirem Putinem v OSN. Z tohoto důvodu byl, podle zdrojů ze CIA, Netanjahu nucen jít do Ruska a nabídnout jim kontrolu plynových polí Izraele jako náhradu za jejich válečné zločiny a také jako výpalné,.

A jestě navíc, US ministr obrany, Ashton Carter, byl přinucen vysokými šaržemi vyzvat ruského ministra obrany Sergeje Šojgu, a naléhat na společnou akci proti Izraeli, řekli nám zdroje. Kromě toho taky vysoké šarže z Pentagonu mají na svědomi to, že Carter požádal o společný rusko / americký postoje k Číně dopředu, před plánovanou návštěvou čínského prezidenta Xi-Jinpinga v USA, která začíná 22. září.

Podle čínských vládních zdrojů se návštěva Xi Jinpinga zaměřuje na budování strategického partnerství mezi Čínou a Spojenými státy. Vláda USA, včetně jejich armády, je závislá na čínských penězích, které je udržují v platební schopnosti. To co byl téměř jistě krok zaměřený na posílení jejich vyjednávací síly, byly Číňské dumpingové výprodeje 184 miliard dolarů amerických dluhopisu v červenci a srpnu a pravděpodobné udržení dumpingovývh cen celé září. Americká vláda vydává falešná čísla o svých dluzích od 15. března a uchýlila se k fikci, že některé "hedgeové fond" nakoupily všechny dluhopisy prodávané Číňany, aby předesli vlastnimu bankrotu.

Klíčovou věcí, která se ale bude vyjednána během návštěvy Xiho ve Státech bude bilaterální investiční dohoda USA a Číny. Vzhledem k tomu, že Spojené státy jsou nejvíce zadluženou zemí v historii světa, a Čína je největším národem-věřitelem na světě, tato smlouva je ve skutečnosti jen o tom, jakou část reálné ekonomiky Spojených států budou moci Číňané koupit, a co už bude mimo limity. Číňané mají $ 21 miliard úspor, které by mohly nalít do reálné ekonomiky USA takže je v zájmu Spojených států, aby se ujistili, že tyto peníze dorazí způsobem, který je pro průměrného Američana stejne výhodným, jako pro čínské investory. Číňská dohoda na stavbu super rychlo-vlaku spojujícího Los Angeles a San Francisco je příkladem druhu investic, které by měly být vítány.

Samozřejmě, že vojensko-průmyslový komplex USA není bez karet, kterými se chystá hrát ve svých jednáních s Čínou. Pouze donutily Šinzó Abeho loutkovou vládu schválit v Japonsku zákon, který ma takový efekt, ze činí japonskou armádu součástí Pentagonu. Mají rovněž projednány vojensko - strategicke vztahy s Vietnamem a, jak bylo uvedeno výše, tvrdě pracují na tom, aby na tuto palubu získali Rusy také.

Dalsimi kartami vojensko-průmyslového komplexu, které vytáhnou, jsou jednak hrozba odříznutí exportu ropy z Blízkého východu do Číny, a ohrožení použítí geotektonickách skalárních zbrani (klima a zemětřesení - HAARP) proti Číně.

To, co si Číňané, US vojensko-průmyslový komplex, Rusové a jiní musí uvědomit, je, že, jak bylo zmíněno výše, čelíme planetární krizi, která vyžaduje planetární řešení.

Součástí řešení, samozřejmě, zahrnuje odstranění Chazarských gangsterů, kteří zničili nejen americkou ekonomiku, ale velkou část planety. Na tomto poli také došlo k většímu pokroku. Richard Grasso, bývalý šéf newyorské burzy veřejně připustil minulý týden, ze trh byl zmanipulovaný.

http://www.businessinsider.com/ex-nyse-chief-dick-grasso-says-stock-market-is-unfair-2015-9

Kromě toho ministerstvo spravedlnosti USA je sondování velkých bank na základě obvinění z manipulace s trhy amerických státních dluhopisů.

http://nypost.com/2015/06/08/department-of-justice-probes-treasuries-market/

To v čem se vojenské a justiční orgány Spojených států musi ujistit je, že tyto instituce jsou trestány podle právních předpisů RICO (http://www.hg.org/rico-law.html), které se specializují na boj proti organizovanému zločinu. Nemá vůbec žádný smysl, aby tyto instituce platily pokuty, protože vše, co musíte udělat, abyste zaplatili pokutu, je provést účetní zápis ve svých účetních knihách. Pokud má existovat nějaká naděje na obnovení funkcí finančních trhu musí být tito lidé odtaženi v poutech, a musí jim všem být zkonfiskován jejich osobní majetek .

Skutečná věc, kterou musi vojensko-průmyslový komplex US udělat, v případě, že se chtěji vyrovnat a být na stejné úrovni s Čínou v dlouhodobějsim horizontu, je dělat to, co udělali Číňané, a to - znárodnit centrální banky. Pravomoc vytvářet peníze patří k lidem, nikoli na nějakým chazarským mafiánům.

A poslední poznámka; minulý týden došlo k neobvyklé události v života tohoto pisatele. 15. září, kolem 10 pm jsem opustil svůj dům, abych sel do samoobsluhy. Před mými dveřmi stáli reportéři a kamery - lidé ze všech hlavních japonských televizních sítí a novin. Ukázalo se, že můj soused byl zatčený za sérii sofistikovaných žhářství na japonským nádražích a na železničních zařízeních. Skončil jsem na všech televizních pořadech a v novinách vyjadřujíce překvapení nad tím, že mám takového (pořád velmi dobře ukrytého) souseda. Jméno podezřelého je Isaia Noda a tvrdí, že byl anti-nukleární aktivista od 3/11 - jaderného útoku s tsunami na Japonsko. Pro Japonce je velmi neobvyklé používat jmena ze Starého zákona a navíc Isaia nevypadá ani nahodou jako typický Japonec.

http://www.japantimes.co.jp/news/2015/09/16/national/crime-legal/musashino-man-nabbed-admits-aug-23-arson-fire-jr-east-electrical-substation/#.Vf_tppcmniA

Isiah jak známo, odkazuje na "Hněv Páně", jak je u Izajáše 9:19 v němž se uvádí, "Pro hněv Hospodina zástupů zatmí se země, a lid bude jako palivo ohně." Můžete si myslet, že jsem paranoidní, ale je pro mě těžké uvěřit, že tato postava žila pár yardů od mě jen tak, náhodou.


Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————


"...Vydávaná oprávnění a povolení vlastně říkají, že skupina lidí, která sama sebe nazývá "vládou", má nějaké výhradní právo bránit ostatním, aby se chovali určitým způsobem (ačkoliv dané chování nikomu neubližuje a nepoškozuje žádný majetek), pokud ovšem ti "ostatní" pěkně nepoprosí "vládu", aby jim dala povolení chovat se daným způsobem. To degraduje obecně platné právo na jakousi "výsadu", která nám může, ale také nemusí, být přiznána "vládou", a to v závislosti na jejím úsudku a zájmech. Připomeňme si zde definici práva: "Právo je jakákoliv akce, která nezpůsobuje újmu jiným nebo nepoškozuje jejich majetek." Takže z principu neexistuje nic takového jako "právo" zabránit někomu v konání něčeho, na co má právo, protože právo z principu nezpůsobuje žádnou škodu. "Právo" rozhodovat o právu jiných, se nazývá otroctví. Dalo by se říct, že to je dokonce hra na boha, protože "vláda" věří, že je to právě ona, kdo uděluje právo. Proto princip vydávání oprávnění a povolení je pouze synonymem pro otroctví a odůvodnění, že se tak děje pro obecné blaho, je nesmyslné... "  M. Passio

Seminář o Přirozeném Právu, Mark Passio, EN, ES


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/Anketa

Odpovídají informace situaci ?

Ano (2 219)
87%

Ne (108)
4%

Je to mimo (219)
9%

Celkový počet hlasů: 2546


MEZINARODNI SKUPINA NA ZATYKANI SIO-NACISTU A JEJICH SPOLUPRACOVNIKU PO CELEM SVETE.

http://roundopalpha.wordpress.com/about-round-op-alpha/


Nejnovější vyšetřování kabalistických - satanistických pedofilů ve Velké Británii, nejenže vede do nejvyšších vládních mist, ale ukázalo se, ze prorostl do CELOSVETOVE SITE duševně deviovanych, psychopatických jedinců, kteří se chopili všech vlád v celém civilizovaném světě, aby páchali masové vraždy, unášeli z rodin děti a vysávali ekonomický potenciál každé země. K tomu jim slouží úřady vlády, policie a soudy. Je třeba je SVRHNOUT co nejdříve z jejich pozic a spojit se se zeměmi BRICS.

ODKRYTÍ SATANSKEHO KULTU SMRTI v HAMPSTEDU