Blog

22.04.2016 17:02

Červení a zelení z asijských tajných společností slibují, že pod novým vedením "se země bude chvět".

18-04-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Minulý týden informovali representativním prohlásením zástupce z vedoucí rodiny Hongmen Worldwide China Union Spolecnost Bílého Draka, že červení a zelení jsou nyní pod novým vedením. Řekl, že "když asijský obr pohne, země se bude třást, ale naším cílem je světový mír." Nemůže být napsáno více o tom, o čem Červený, Modrý a SBD mluvili, avšak, můžete si být jisti, že se brzy rozjedou velké akce.

 

 

K dispozici je také spousta tlachání z různých zdrojů, včetně CIA a Pentagonu, že je na spadnutí nějaká finanční událost, která je daleko větší než šok z Lehmanů. Zatímco zkušenost nás učí být opatrní s konkrétními daty, mnoho zdrojů dokonce jde tak daleko, že říkají, že to bude 19. dubna. To je den, kdy Shanghai Gold Exchange zahájí svou zlatou obchodní platformu určenou k převzetí stanovení ceny zlata z Khazarian mafie řízené bank.

http://www.en.sge.com.cn/news-announcement/announcement/537284.shtml


Není asi náhodou, že minulý týden Deutschebank u soudu přiznala, že manipulovala zlaté a stříbrné ceny a slíbila uvolnit veškeré informace, které má o jiných velkých bankách zapojených do cenových manipulací.

Takže máme Číňany zahájující výměnu zlata ve stejnou dobu jako západní banky, které tradičně nastavují cenu zlata, které se však veřejně provalily jako podvod. Shanghai Gold Exchange také způsobí, ze bude možné, aby Asijci zpeněžili obrovské off-trhu s hromadami zlata, které údajně drží. To znamená, že čínský jüan bude alespoň částečně podložený zlatem.

Toto je pravděpodobný zdroj zpráv, jako jsou tyto:

https://www.superstation95.com/index.php/world/1152


kde se tvrdí, že Čína bude oznámí uvedení mezinárodního zlatem podloženého Yuanu a od tohoto týdne přestane přijímat dolary. Nebyli jsme schopni to nezávisle potvrdit, ale lze říci, SBD doporučil Číňe, aby učinili takový krok v koordinaci s armádou a vojenskými a agenturami USA.

Jistě ministři financí a top centrální bankéři z G20 národů byli všichni minulý týden shromáždeni ve Washingtonu, aby se uicastnili pravidelně plánovaných i mimořádných zasedáních. Guvernéři Federal Reserve Board měli také spoustu mimořádných schůzí.

Jedním z viditelný výsledk byl historicky významnou novinkou z minulého týdne o Federal Deposit Insurance Corporation, která mluví o bankovních gigantech jako JP Morgan, Goldman Sachs, Wells Fargo, New York Mellon Bank a State Street Corp, že jejich plány na bankrot "nebyly důvěryhodné."

https://www.rt.com/usa/339518-banks-disaster-readiness-regulators/


Řečeno jinak, některým z největších majitelů bank Chazarské kabaly a majitelům Společnosti Federálních Reserv bylo v podstatě řečeno, že jsou de facto v bankrotu.

Zdroje Pentagonu a zdroje CIA nám také řekly, že když se
předseda Federal Reserve Board, Janet Yellen, setkal s americkým prezidentem Barackem Obamou a viceprezidentem Joe Biden, který požádal Yellen o mobilizaci americké armády a aby obkličila tvůrce problému a dala je do táborů FEMA, aby se zabránilo masovým nepokojům poté, co plánoval Fed přesunout úspory velkých bank tím, že by ukradli úspory lidí. "Ať zrusí dolar a udělají bail-in (p. pr.: rekapitalizace, při které se ztraty napisou na vrub veřitelům, akcionarům, majitelům dluhopisů a depozitorům)," jak zdroj ze CIA shrnul Yellenin návrh. V každém případě, vojáci řekli, že NE, a že mají jiné plány. Yellen měla vzít zlatou dohodu nabízenou ji minulý týden ze strany Asiatů, kdyz jeste měla šanci.
Místo toho, armáda nyní prinutila Yellen, aby FED poslala a publikovala dopis JP Morgan, aby se svět vědět, že JP Morgan "je nestabilní." Vojenská tlak byl také za FDIC upozorněním na pět velkých bank uvedených výše. V důsledku toho Wells Fargo a další banky začaly školení personálu pro "nouzové scénáře."
Americká armáda také aktivně pracuje na vytvoření nové vlády, ktera vyda americký dolar podloženy asijským stříbrem a zlatem, ktery udrží americkou ekonomiku v chodu po rozpadu Chazarského mafiánského bankovního systému babylonského otroctví dluhu, sdělují zdroje SBD.

Situace v Evropě není o moc lepší. MMF minulý týden veřejně prohlásil, že evropské banky mají "špatný dluh" ve výši 900 miliard eur a už nemůžou odlkládat jejich vyřizování. Můžeme jen odhadovat, že skutečné počty deliktů jsou mnohem větší než je MMF ochoten připustit. Jinými slovy, mnoho velkých evropských bank je pravděpodobně v bankrotu. Ruské zdroje říkají, že Barclays, Deutsche Bank, Credit Suisse a UBS jsou přezkoumávány regulačními orgány, aby zjistili, zda jsou platbyschopné,.

To může být důvod, proč mafie chazarských oligarchů náhle zahájily kampaně v USA a Evropě na uzavření daňových rájů a přinutit tak 31 miliard dolarů daňových rájů, aby se vrátily do Evropy nebo do USA, kde si je mohou zabavit a vyhnout se tak bankrotu. Zdroje CIA tvrdí, že s tímto podm
ěrecným podvodem „z Hotelu u Švába“ se Rothschildům již podařilo získat "miliardy" dolarů, které skončili v Renu, Nevadě. Můžete si být jisti, že to nejsou jejich vlastní peníze v daňových rájích, které si plánují vrátit.

Jedno obrovské bohatství, které se jistě bude zabavovat jsou aktiva Saudské Arábie v amerických dolarech. Minulý týden tam místní korporátní propagandistická média oznámila, že Saúdská Arábie by mohla prodat stovky miliard aktiv a dluhopisů US ministerstva financí v dolarech v případě, že vláda Spojených států zveřejní oněch 28 utajených stránek ze zprávy o 11/9 - WTC nebo pokud povolí rodinám obětí 11/9 WTC žalovat Saúdskou Arábii.

http://www.upi.com/Top_News/US/2016/04/16/Saudis-threaten-sell-off-of-US-assets-if-911-suits-are-allowed/2251460849902/


Nicméně, Saúdská Arábie nemá již tuto možnost a místo toho, jsme zjistili, že jejich podíly v USA již byly zabaveny. S pomocí Turecka a Izraele by je USA a Rusko mohli rozmáčknout jako havět v případě, že se postaví proti konfiskaci.

Ve skutečnosti, podle zdrojů Pentagonu, navštíví prezident Obama Saúdskou Arábii tento týden a p
řečte jim napomenutí, přičemž se je pokusí donutit ukončit svou trestnou činnost po celém světě. Kromě toho Obama zveřejní oněch důležitých 28 stran po svém návratu z návštěvy, zdroje říkají.

Zatímco Obama navštíví Saúdskou Arábii, byl izraelský premiér Benjamin Netanjahu, povolán do Moskvy. Tam mu bude řečeno, aby vrátil Golanské výšiny Sýrii a splnil všechny ostatních rezoluce OSN týkající se Izraele, jinak bude čelit sankcím, a že "všechny možnosti jsou na stole". To by mohlo znamenat úplnou blokádu Izraele. Kromě toho, zdroje říkají, že Obama, podporován americkou armádou, nepoužije obvyklé veto USA, aby zachránit Izrael od sankcí OSN.

Zdroje říkají, že Rusové také požádali o vrácení zlata ukradeného Rothschildy ruské carské rodině, skutečných vládců Israele. V knihovně Bank of Japan mají zprávu o japonských válečných lodích, které přijely do Vladivostoku v roce 1918 na 10 tun carského zlata evakuovaného před komunisty, aby ho nemohli dostat. Toto zlato bylo, podle Bank of Japan, později posláno do Londýna. To je zřejmě jen špička ledovce ukradeného ruského zlata.

Když už mluvíme o ukradeném zlatu, tam je živo v souvislosti s pasovaným zlatem v Indonésii. Tento týden je indonéský prezident, Joko Widodo (Jokowi), na návštěvě v Německu, Velké Británii, Belgii a Nizozemsku, aby mimo jiné diskutoval o indonéském zlatu. Zdroje CIA v Indonésii říkají, že zlato bylo přivezeno japonci v tom smyslu, že bylo ukradené z jiných asijských zemí, které nyní požadují stejná práva. Evropané také prahnou po zlatě. Fotografie indonéského zlata můžou být zájemcům k dispozici, říkají zdroje. V každém případě a na konci dne je pravděpodobné, že chybí dohoda mezi Pentagonem, Bílými Klobouky (SDB) a Číňany, jak toto vyřešit.

Veřejné znamení, že Bílé Klobouky, USA a Číňané již dosáhli dohod může být potvrzeno tím, že v minulém týdnu Asijské Investicní a Infrastrukturní Banka, řízená čínou a Světová banka pod kontrolou Spojených států oznámili svůj první společně financovaný projekt.

http://news.xinhuanet.com/english/2016-04/14/c_135277902.htm


Dalším krokem je ohromně zvýšit investice miliard do bilionů dolarů.

Další smlouva v různém stádiu rozpracovanosti mezi SDB a čínou se týká Japonska. Obě strany se dohodly, že premiér Šinzó Abe, který poslouchá bratry Agnelliovy a Evelyna de Rothschild, musí jít. Zdroje zapojené do jednání říkají, že Číňané tlačili na politika a silného lídra Ichiro Ozawu, ale ten byl, pro lidi z Pentagonu, příliš anti-americký. Z tohoto důvodu, je televizní talent a bývalý guvernér prefektury Mijazaki, Hideo Higashikokubaru, považován za lepší náhražku Abeho. Zdroje také říkají, že Higashikokubaru bude předsedat jubileu a přerozdělování majetku a aktiv.

Dalším vývoje je, že Japonsko se nyní připravuje legalizovat marihuanu a dát plnou kontrolu nad výdělkem vyplývající z výkonu činnosti asijským tajným společnostem. Otsuka Pharmaceuticals, chce být mezitím významným hráčem v průmyslu lékařské marihuany, říkají zdroje z tajných asijských společností.

A když už jsme na téma Japonska, zdá se, že zemětřesení, které bylo minulý týden v jižním Japonsku, podle seismografu a dalších testů, bylo přirozené. Sopečný Ohňový kruh kolem Pacifické pánve je velmi aktivní, protože se v Tichém oceánu, podle zdrojů zednarské lóze P2 objevuje nový kontinent. To se samozřejm nestane přes noc, ale nyní se v regionu rodí nové ostrovy.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

18.04.2016 14:21

Společnost Federálních Reserv a dolar dostanou přímý zásah finančním armagedonem, jestli odmítnou zlatou nabídku z Asie.

11-4-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

(Obrázek: "Být trpělivý až do konce a bez zájmu o to co se stane chránit život a navzdory tomu být připraven na smrt v každém momentě, to je skutečné tajemství Bushida". Masaaki Hatsumi)

 

Asijské rodina Draka nabídla majitelům Společnosti Federálních Reserv ohromující množství zlata se slevou 13% z tržní ceny. Předpokládá se, že 10% z těchto peněz se vynaloží na masívní kampaň k ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a vyslání lidstva na cestu k exponenciálnímu rozpínání vesmírem. Míč má nyní režim USA ve Washingtonu DC. To je důvod, proč americký prezident a viceprezident mají mimořádnou schůzi dne 11. dubna společně s předsedou Federálního rezervního systému, Janet Yellen. Zdroje říkají CIA v Asii, že člen rodiny Draka bude na této schůzce také.

V případě, že Fed odmítne, Asiaté, Evropané a země BRICS vyhlásí novou mezinárodní zlatem-podloženou měnu, která by mohla vyměnit dolary zhruba v průběhu tří měsíců. Po uplynutí této doby, americký dolar již bude odmítnut přinejmenším 188 zeměmi této planety, přičemž izolovaný režim ve Washington vyhlásí bankrot.

V tomto případě, aby se vyhlo válce, bude i nadále financovány vojenské operace mimo USA s novou měnou Spojených států. Nový režim bude nevyhnutelně nahrazen a Fed v USA vyhlásí bankrot. Bude mít možnost vydat vlastní měnu s neomezenou kupní sílou v rámci USA ..

Kromě finančních sankcí namířených proti Společnosti Federálních Reserv se mobilizují dodža bojových umění v celém světě, aby tak definitivně ukončili vládu frakcí chazarské lůzy. Chodoin Daikaku okázaly šéf mnoha světových frakcí bojových umění, je zbaven svého postu a bude nahrazen Masaaki Hatsumim, hlavou Bujinkan Dojo. Důvodem je to, že Daikaku, jehož skutečné jméno je Ryosuke Matsuura, odmítl mobilizovat bojová umění pod jeho vedením údajné proto, že byl předložen dostatečný důkaz, že chazarska mafie se aktivně snaží zabít více než 90% světové populace. Jinými slovy, bylo ustědřeno více úderů proti lidské rase, a navzdory potřebě legitimní sebeobrany se nedělalo nic.

Důkazy, které ignoruje obsahují několik pokusů o vyvolání třetí světové války, šíření biologických zbraní, jako jsou Ebola, HIV a SARS, pokusy vyvolat masové hladovění tím, že se zaplatí zemědělcům za výrobu paliv namísto potravin a další. Nejen to, že selhali při těchto pokusech zabít miliardy lidí, které satanisté navíc veřejně oznámili, že se chystají zabít, ale jak se zdá, připravují se na jakousi akci masového obětování: v celém světě se nyní staví nejméně tisíc Baalových chrámů. V dávných dobách, byly jako oběť Baalovi spalovány děti; Baal byl také známý jako Moloch, později jako Set a konečně, nyní jako Satan.

http://nypost.com/2015/12/29/3-d-printing-to-bring-syrian-arch-destroyed-by-isis-back-to-life/


Faktem zůstává režim Baracka Obamy ve Spojených státech nezatkl žádného z pachatelů nebo projektantů těchto zvěrstev. To znamená, že všichni členové ozbrojených sil, policie, agentur a společností bojových umění se musí hnout směrem nahoru ke svému velení, a trvat na tom, aby byla přijata opatření dříve, než dojde k více úmrtím.

Naštěstí, existují důkazy, že je alespoň jedna opravdu vážná akce. Na jedné straně, všechny švýcarský větve rodiny Rothschild uz hledá, podle zdrojů Pentagonu, policie. Švýcarská větev Rothschildů, kteří ovládají BIS, je považována za hlavu chobotnice mnoha vyhlášenymi investigativci. To je jen začátek demontáže, jak slibují.

Několik zdrojů souhlasí s tím, že je důležité si uvědomit, že "Papers of Panama" široce rozmazávaná v korporátních médiích není tím, čím se zdá. Skutečnost, že jsou to především představitelé zemí propojených do nacistické frakce Chazarské mafie, jako vůdcové Ukrajiny, Spojených arabských emirátů (SAE), Kataru, Gruzie a Saúdské Arábie, kteří byli v této zprávě exponováni, vám dává představu o daleko větší intrice. CIA a ostatní zdroje se shodují, že ve skutečnosti byly dokumenty Panama obrovskou tajnou operací a navrženy tak, aby přilákaly 31 miliard dolarů (vše) na světě z daňových rájů do USA .. Tam budou zkonfiskovány a pomohou zakrýt obří černou díru v účetních uzávěrkách vlády USA, říkají zdroje. To je důvod, proč brožury firemních médií, jako je Bloomberg a Wall Street Journal zveřej
ňují skvělé články, které říkají, Reno, Nevada je jediné bezpečné místo na světě pro „horké peníze“. To je důvod, proč hlásí, že Rothschildové se usadili v Renu a jsou povzbudiví k zákazníkům, kteříí tam spravují své finanční prostředky.

Ještě důležitější je, operace „Panamské dokumenty“ je součástí významné kampaně uzavřít všechny daňové ráje na světě. I britské daňové ráje, jako jsou Kajmanské ostrovy už ztratili schopnost skrývat v podzemí peníze nebo pomáhat lidem vyhnout se daním v důsledku nových předpisů o jejich zveřejnění.

Jeden agent vojenské zpravodajské zpravodajské služby nám řekl, že "Panama byla zpravodajská operace, která byla navržena tak, aby odhalovala korupci a vyprovokovala změnu režimu [včetně změny režimu v USA]."

Operace je také navržen na "vydírání a stíhání členů kliky, kteři skrývají svou ukradenou kořist v daňových rájích," pokračoval.

Některá jména v dokumentech Panama, která nebyly zveřejněna, zahrnují "tým" Hillary Clinton, Bushů a mnoha amerických oligarchů, politiků a soudců, dodává.

Televizní síť TV Globo, která se snaží vyvolat změnu režimu v Brazílii byla také zapletena s argentinským prezidentem, Mauricio Macrim a drogovým baronem jako El Chapo.

V reakci na Panamu, agent poznamenal, "elita zpanikařila a začali střílet v suterénu ústředí Internal Revenue Service", v neúspěšném pokusu zakrýt usvědčující důkazy.


Úsilí FBI zastavit Hillary Clintonovou se také zesiluje. Minulý týden byl přinucen prezident Obama, aby se zaručil v televizní síti FoxNews, že Hillary nebude poskytnuto žádné zvláštní zacházení ", což znamená, že není žádná dohoda o vině a nebude žádné odpuštění" zdroje FBI říkají. Bude zpochybňována brzy vedoucí FBI ", kterou zločin provozovat zahraniční politiku a zpravodajskou operaci", zatímco na oficiální pozici.

Doufejme, že Clintonová bude také postavena před soud za své zločiny proti lidem na Haiti a zpronevěry peněz z Červeného kříže, který byl určen pro oběti útoku z jaderných zbraní na mořském dně a tsunami vyvolaného proti této zemi.

Operace „Panamské dokumenty“ byla použita také v korporátními západních médiích, aby to vypadalo, jako kdyby se ruský prezident Vladimir Putin podílel se na stinném podnikání v daňových rájích. Nicméně, ruské zdroje říkají, že tento útok jim dal záminku, kterou potřebují k zahájení odtajnění záznamů o Sovětském svazu od roku 1930 do roku 1989, které identifikují agenty-spolupracovníky v Americe a Evropě, kteří tajně pracovali se sovětským komunismem.

Rusové také exponují rodiny a podniky, kteří spolupracovali s Hitlerem.

Kromě toho, že Rusové plánují ukázat, kdo se stále snaží podkopat Západ, USA a EU.

K dispozici je také spolupráce Ruska a Spojených států při identifikaci a odstranění klíčových agentů pracujících pro mafiánské Chazary na západě a v Rusku, zdroje říkají.

Zdroje z Pentagonu říkají, že v Turecku mezitím evakuovali americké vojáky, s výjimkou zvláštního provozního týmu, který tam udržuje jaderné zbraně, které je směrováno částečně na omezení provozu drogové Bushovy kliky na letecké základně Incirlik Airbase.

Turci a Izraelci vyvolali střety mezi muslimy a křesťany v Náhorním Kabarachu a byli zadrženi Rusy. Jednalo se o zoufalý turecký pokus, aby se zabránilo Rusku převzít vládu kriminálního režimu Recepa Erdogana v Turecku.

V Asii je mezitím zpráva o japonském plutoniu, které je transportováno britskými loděmi do USA

http://www.japantimes.co.jp/news/2016/03/21/national/two-british-ships-arrive-in-japan-to-transport-plutonium-for-storage-in-u-s/


Je to zpráva z titulní stránky a referuje o skutečnosti, že podvodně zvolená vláda Šinzó Abe v Japonsku je nucena rozebrat arzenál střel s jadernými hlavicemi. Mnohé z těchto raket byly odeslány do Severní Koreje, aby se zabránilo demontáži, takže nedávno byla spousta zpráv o jaderných střelách ze Severní Koreje, podle zpráv ze zdrojů Společnosti Bílého Draka v Japonsku.

Až bude bitva o planetu Zemi u konce, autor tohoto článku má v úmysl žádat Abeho o jeho účasti v pokusech o atentát na mně. Je to proto, že 30. června 2012 mně píchli jedovatou jehlou severokorejský agent jménem Mutsuaki Okubo. Tento incident se konal před mnoha svědky, a byl dokonce nahrávan. Přes oficiální stížnosti na policii dvakrát, jednou v (centrálními) Musashino policie a znovu policie Marunouchi, japonská vláda oficiálně vedená Abem nepodnikla žádné kroky. To znamená, že Abe je spoluviníkem. Kromě toho, také Chodoin Daikaku připustil, že Okubo byl jeho žák, a také nedokázal přijmout v tomto případě žádná opatření.

I když však osobní spory necháme stranou, Abeho režim také vyplenil finančně japonskou ekonomiku tím, že podporoval své pány z Chazarské mafie. Rabování, jak bylo dříve oznámeno, bylo způsobeno krádeží peněz z japonských důchodů a úspor na akciovém trhu, které byly převedeny na fiktivní fondy ovládané Chazarskou mafií. Takže japonský akciový trh nadále neroste, i když cizinci prodávají.

http://www.zerohedge.com/news/2016-04-10/blackrock-turns-its-back-japan-leaving-kuroda-scrambling


Peníze vydrancované z Japonska nestačí pro záchranu Chazarských gangsterů z Wall Streetu, protože se zotavuje z nízkých cen energií, kromě ztráty peněz z drog a investičního bankovnictví poplatků, jejich jediný zdroj legitimní příjem. Většina velkých fúzí, které jsou organizovány bankstery bylo rovněž zastaveno, protože jsou jimy vytvářeny monopoly a oligopoly, které jsou proti konkurenci - soutěžení.

To, že směnné datové banky začaly nabízet hypotéky na negativní úrokové sazby a spotřebitelské úvěry v Nizozemsku, Belgii a Německu je jasným znamením, že se celý systém Babylonského dluhového otroctví rozpadá. To je proto, že si lidé silněji uvědomují, že tito bankéři vytváří peníze z ničeho a používají tyto peníze k vytvoření iluze otrockého dluhu. Proto, i když banka půjčí někomu 100 $, ale říká, že má platit jen $ 90 kvůli negativní úrokové sazbě, stále to znamená, že musíte vydělávat $ 90 až zaplatit za "peníze", který jsou vytvořeny z ničeho, a jsou tedy čistým přeludem.

Lidstvo se probuzí a nebude to už trvat dlouho a panství satanových uctívačů - Chazarů končí nad lidskými otroky skončí navždy.

A poslední poznámka, autor tohoto článku si je nyní vědom toho, že 20,000 tun zlata je uloženo na šesti různých místech a jsou k dispozici Rodině Draka ve prospěch lidstva a jiných forem života na této planetě. A to je jen zlomek toho, co Asiaté mají.

 

 

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

09.04.2016 17:10

K rozhodujícím útokům proti Chazarské mafii již dochází v Polsku, Turecku, Washingtonu DC, Japonsku a jinde ..

4-4-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 


Bitva o osvobození planety Země se odehrává ve stále více dramatičtějším tempu a chazaři, otrokáři lidstva se v jejich posledních pevnostech, jako je Polsko, Turecko, Ukrajina, USA, Japonsko a jinde, dostávají pod tvrdý útok.

Podle různých zdrojů přímo zapojených do jednání se ve stejné době, kdy se urychluje pád chazarské mafie, probíhají i nadále jednání na vysoké úrovni o novém finančním systému mezi Východem a Západem hladkým a přívětivým způsobem.

První budeme mluvit o porážce mafie. Hlavním divadelním pódiem je nyní Turecko, které se stalo státem - služebníkem mafie. Rostou zde náznaky, že se má začít krátká, ale velmi intenzivní válka na odstranění tureckého fašistického režimu.

Nejzřetelnější známkou byla skutečnost, že americká armáda odstranila minulý týden všechny členy rodin vojáků z amerických základen v Turecku. Učinili tak v době, kdy turecký prezident Recep Erdogan navštívil Spojené státy, jinými slovy, pokud by ho USA mohly držet jako rukojmí, kdyby se snažil, aby se zabránilo evakuaci Američanů z Turecka. Skutečnost, že žádní američtí vládní úředníci se s tureckým Erdoganem nesetkali,jako s presidentem této země jako významným spojencem v NATO zatímco on navštívil Spojené státy, je velmi viditelným znamením, že jeho režim, pokud ho Rusko napadne, nebude chráněn.

Jasné znamení, Rusko bude útočit je skutečnost, že Rusko už oficiálně vyzvalo k uzavření turecko - syrské hranice. Taková petice je varováním, že bude následovat válka, pokud požadavek nebude vyslyšen.

Také Izrael, země s působivým seznamem evakuací svých občanů bezprostředně před započetím velkých násilných incidentů, evakuoval své občany z Turecka.

Ruští vládní úředníci mezitím obviňili "třetí sílu" za provokování bojů mezi křesťany z Arménie a azerbájdžánskými muslimy a také podněcování problémů na Středním Východě, i jinde ve střední Asii.


http://tass.ru/en/politics/866824


Vzhledem k tomu, turečtí vojáci a agenti byli spatřeni ve většině těchto problematických oblastí je zřejmé, že Turecko je s touto "třetí sílou", což je téměř jistě Chazarská mafie, hluboce zapleteno.

Egypt rovněž požádala Izrael, aby Turecku nedovolilo vojenskou činnost v pásmu Gazy nebo na Sinajském poloostrově. Erdogan turecký režim kritizoval egyptskou vládu za nelegitimní poté, co vyhnal zálohy Chazarské mafie – vládu "Muslimského" bratrstva.


http://www.veteranstoday.com/2016/03/29/egypt-asks-israel-to-keep-turkey-away-from-gaza/


Celková izolace Turecka a jeho nemožná vojenská situace znamená, že kampaň "ISIL" na zmocnění se 2 miliard $ ročních příjmů z ropy na Středním východě, je odsouzena k zániku.

Gnostictí Ilumináti, první organizace, která veřejně zmínila ISIL na, když viděl její ISIS kampaň v nepořádku, nyní vydala novou sadu výstrah. Podle velmistra Illuminatů "Alexandra Romanova," Ilumináti se nevzdávají svých plánů na redukci světové populace o 90%. Chcete-li vidět veřejné náznaky jejich plánů, Ilumináti obnovili své internetové stránky poprvé od doby, kdy oznámili vytvoření ISIL.


http://armageddonconspiracy.co.uk/


Na stránkách naleznete obraz čtyř jezdců apokalypsy, video představovat náhodné násilí proti evropanům, tajemnou matematiku a náznaky jaderného teroru. "Romanov" říká, že Ilumináti ještě porad vlastní 500 kilotun jaderných zbraní ukradených z ruské ponorky Kursk, které mají k dispozici a rozhodují o tom, kde ji použijí.

Vzhledem k tomu zřejmě cítil, má na výběr více lokalit, je zřejmé, že jeho frakce má k dispozici ještě alespoň jednu ponorku. Také, protože Romanov narážel na summit G7 22. - 28. dubna v Mie, v Japonsku, byl by to možný cíl, a to je dobrá sázka na to, že ponorka se možná nachází v blízkosti izolovaného japonského ostrova, Mageshima,


https://en.wikipedia.org/wiki/Mageshima


Je to pozemek opuštěného ropného zařízení. Mageshima je ve snadně zarážející vzdálenosti od vrcholu místa Mie. Útok na tento summit by mohl být "spoušťí" pro válku, kterou japonský ministr financí Taro Aso naznačil v poslední době.

V každém případě takový teroristický čin, i když vinu shodí na Severní Koreu, nebude stačit na vyvolání 3. světové války a plánů gnostických Iluminátů na umělý Armageddon. To je proto, že ruská, čínská a americká armáda vědí, že nedávné severokorejské jaderné hrozby, které jsou nabízeny v západních propagandistických médiích, nepocházejí ve skutečnosti ze Severní Koreje. Vše, co musíte udělat, je zkontrolovat si a potvrdit si to z oficiální severokorejský zpravodajský web


http://www.kcna.co.jp/index-e.htm


pokaždé, když historka o severokorejské jaderné hrozbě vyjde v západních korporátních propagandistických médiích. Na jejich oficiálních stránkách tyto hrozby nenajdete.

Skutečným severokorejským problémem je ve skutečnosti rozkol mezi frakcemi korejské a japonské královské rodiny, které vládly Japonsku a Koreji až do konce 2. světové války a těch ovládaných US okupačními silami po 2. světové válce.

Rozkol, který začal loni v létě v Yamaguchi Gumi, největší japonské Yakuzy (legální i nelegální), a syndikát odráží rozkol mezi těmito dvěma frakcemi. "Severokorejská" frakce Yamaken, se sídlem v Kobe, spočívá z velké části na výnosech z amfetaminů vyrobených v Severní Koreji. Drogy z amfetaminů a bylinné léky, jako je marihuana jsou k dispozici normálně na přepážkách v Severní Koreji.

Frakce Nagoya, se sídlem v Kodokai zůstává daleko od drog a spoléhá se více na provize z veřejných prací, infiltrace do velkých bank a podobně. Zaštit'ují císařská rodina nyní zabírá Chrysantémový trůn.

The Společnost Bílého Draka navrhla odhalit pravdu o situaci královských rodin v Koreji a Japonsku jako dobrý první krok k vzájemnému usmíření. To by mohlo být následováno nějakým strategickým manželstvím mezi severokorejskými a japonskými císařskými frakcemi, pokud tyto rodiny chtějí splnit své plány na sjednocení Korejského poloostrova s Japonskem.

Čínští vládní úředníci říkají, že by nic namítali proti takové unii, ale dodávají, že to opravdu není jejich věc.

V Malajsii se mezitím mezinárodní vyšetřování zmizení malajsijské letecké letu 370 dostalo do místa, kdy se nyní vyšetřuje zapojení JP Morgan, Deutschebank a Edmond de Rothschild Bank, stejně jako Goldman Sachs, zdroje blízké vyšetřování říci.

V nedaleké Indonésii i na Filipínách, se zatím dozvídáme, že Nathan Rothschild byl vyhozen ze svých investic do uhlí v Indonésii po té, co zmizelo 300 milionů $, říkají úředníci CIA v Indonésii. To může nebo nemusí souviset se skutečností, že minulý týden byl napaden v muslimské Indonésii "muslimské" rebely - piráty ISIS spojenými s filipinským Abu Sayyafem, tažný indonésský remorkér naložený 7000 tunami uhlí .


http://www.indonesia-investments.com/news/todays-headlines/10-indonesians-kidnapped-by-abu-sayyaf-militants-in-the-philippines/item6648


Pseudo-muslimský rebelové budou pravděpodobně brzy vyřazeni z činnosti.

Také v Evropě jsou chazarstí proxy v hlubokých problémech. Chazarská lůza řídící ukrajinskou vládu je nyní v konkurzu, izolovaná, a vyjednává kapitulaci.

V Polsku vláda vyšetřuje leteckém neštěstí 2010, která zabilo většinu polské vlády, včetně tehdejšího prezidenta Lech Kaczyńského, dvojče vedoucího politika, Jaroslawa Kaczynského.


https://www.rt.com/news/337931-smolensk-crash-tusk-blamed/


Téměř okamžitě poté, co tento pád zbavil hlavy polskou vládu, pomohl současný prezident EU,Donald Tusk, prosadit zákony, které zavázali Polsko k přijetí eura. Podezření je to, ze Tusk byl oceněn předsednictvím EU za pomoc, která vedla k havárii letadla.

http://truth11.com/2010/04/17/did-global-elite-kill-polish-president-kaczynski/

V USA mezitím se rozlila aféra s velkým objemem dat o firmách a společnostech v kauze „Panamských papírů“ a systému vyhýbání se daňovým povinnostem což znamená, že Panama následovala Kajmanské ostrovy jako úkryt pro miliardy dolarů mimo účetní knihy chazarské lůzy. To znamená, že všechny chazarské off-shore (mimo účetní knihy) peníze jsou nyní soustředěny v Renu, v Nevade.
To může být důvod, proč se starší chazarští poskoci jako Henry Kissinger snaží v poslední době spojit s nejvyššími čínskými vládními úředníky. Čínské vládní zdroje říkají, že čínští představitelé "se jim vyhýbají."

Jedná se o pozadí na "nukleárním summitu bezpečnosti" organizovaná minulý týden ve Washingtonu americkým tiskovým mluvčím korporátním vlády, Barackem Obamou. Skutečnost, že Rusko, je pravděpodobně číslo jedna v jaderném průmyslu na celém světě, a přesto tam nebylo, dělá docela zřejmý dojem, že to ve skutečnosti není žádný jaderný summit. Skutečný summit byl mezi Čínou a USA a hlavním předmětem diskuse byl nový finanční systém, jak shodně souhlasí americke a čínské vládní zdroje.

Z finančního hlediska je nyní mexický zápas mezi východem a západem. Východ má zlato, zatímco západ má dolary, jeny a eura, za které si můžete tady a teď koupit "věci." Právě teď východ (zejména Čína) říká "nebudeme uznávat vaše papírky," zatímco Západ říká, že "budeme bojkotovat vaše zlato". To je důvod, proč se od začátku letošního roku světový obchod propadl v dvouciferných číslech.

Naštěstí to vypadá, že jednání o finančním systému šly dobře. Zásadní dohoda je vytvořena a jde o to, že zlato bude proudit na západ a peníze potečou na východ. Zápaďané budou používat své zlato na koupi "věci" z Východu a Východu využije hotovost na nákup "věcí" ze Západu.

Ještě důležitější je, že bude převzato z této výměny Východ Západ 10% na financování rozsáhlé kampaně s cílem dát dohromady tuto planetu. Chcete-li mít představu o rozsahu věcí, které se stanou možnými, pokud bude tato dohoda naplněna, tak se podívejte na čínský návrh na investici 50 biliónů $ do světové elektrické sítě.


http://www.nbcnews.com/business/energy/china-unveils-proposal-50-trillion-global-electricity-network-n548376


Chcete-li získat představu o tom, jak revoluční to je, tak 50 bilionů $ je 500krát více než je základní kapitál nově založené Asijské Infrastrukturní a Investiční Banky (AIIB), coz je skoro 3000krát více, nez co Světová banka půjčuje ročně.

Číňané mají také obdobně ambiciózní plány na vytvoření celosvětové dopravní sítě, výzkumné a vývojové zázemí atd..

Společnost Bílého Draka a její západní spojenci mají stejně grandiózní plány, aby proměnili pouště a arktické oblasti v zelené ráje, doplnili oceány (životem), a zkoumali vesmír atd.

To není sladká lež, ale velmi realistické, mega - projekty, které mohou být prováděny v soukromém sektoru ve spolupráci s meritokraticky obsazenou plánovací agenturou pto budoucnost. Stávající multilaterální organizace a korporace by měly enormní zisky z tak velké bonanzy.

 

 

Zdroj a komentáře v anglictine:
 

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

04.04.2016 17:27

Chazarští uctívači Satana jsou nyní vystaveni na oči všem.

28-03-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 Bitva o planetu Zemi uz směřuje ke konečnému vítězství pro všechny lidi zatímco je chazarská mafie Satanových uctívačů odhalována takovými formami, které se vymykají jakémukoliv odmítání. Máme informace z New York Times, které nám hlásí, že brány připomínající Baala (jiný název pro Satana, obraz ma odkaz níže)

http://image.shutterstock.com/z/stock-vector-baal-vintage-engraving-old-engraved-illustration-of-baal-the-phoenician-god-carrying-a-child-76243105.jpg

 

jsou jiz konstruovány v New Yorku i v Londýně.

http://www.nytimes.com/2016/03/20/opinion/sunday/life-among-the-ruins.html?_r=0

 

 

Pak máme uniklé e-maily od Hillary Clintonové, kde se píše o "obětování kuřat Molochovi".

https://wikileaks.org/clinton-emails/emailid/14333

 

Moloch, další jmenovec Satana, byl bůh, kterému byly za oběť v dávné Babylonia upalovány děti. Obraz lze vidět na níže uvedeném odkazu:

 

 

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/9/98/Moloch_the_god.gif

 

Dále tu máme fotografii německé kancléřky Angela Merkel, jak si pořídila selfie s jedním z teroristů zodpovědným za útoky z belgického letiště, která se konaly dne 22. března (322), den satanské oběti.

http://sputniknews.com/europe/20160326/1037012661/merkel-selfie-bomber.html

Zdroje Pentagonu nás uvědomily, že společnost ICTS, která funguje jako krytí Mossadu, byla zodpovědná za bezpečnost na letišti (Brusel) a útok nezabil žádné chazary. Je také třeba poznamenat, že číslo 322 je znakem němci založené společnosti „Skulls & Bones“ (lebky a kosti) na Universitě v Yale. Skull & Bones se, podle nedávných odhalení, věnují uctívání Satana.
 

Mimo to máme amerického prezidentského kandidáta Teda Cruze, jak říká v televizi, že: "Donald Trump může být krysa, ale nemám touhu pářit s ním." Jinými slovy, že říká, že "copuluje s krysama."

V návaznosti na to máme japonského ministra financí, Taro Aso, který říká, že "Spojené státy v roce 1930, stejně jako v Japonsku dnes, trpěly deflací a byla to 2. světová válka, který je dostala z této situace." Pak dodává, že "hledáme spoušt'." Takto můžeme vidět, jak podvodně zvolený Abeho režim nyní odhalil svou pravou fašistickou tvář.

http://www.zerohedge.com/news/2016-03-26/japans-finance-minister-accidentally-reveals-how-it-all-ends-war

Uz začínáte vidět ten model? Buď se tito mocní představitelé skolektivně zbláznili nebo je již v plném proudu jedna systematická kampaň, která ukazuje na to, čím ve skutečnosti jsou. Domnívám se, že je to to druhé a NSA a jiné agentury včetně Bílých Klobouků jsou vystavení těmto lidem, aby je pomohli svrhnout.

Ve skutečnosti je jasným znamením, že Bílé Klobouky se daly do pohybu zpráva z amerických vojenských zpravodajských zdrojů, že americký nejvyšší generál Joseph Dunford povolal minulý týden šéfa Googlu, Erica Schmidta, do Pentagonu. Na tomto setkání Dunford řekl Schmidtovi, že Silicon Valley bylo dáno pod kontrolu Pentagonu. Jako by to chtělo zdůraznit, tak zakladatel Intelu, maďarský Žid a vysoce postavená osoba v Silicon Valley, Andrew Grove, zemřel na "nezveřejněné příčiny" prave v době, kdy se tato schůzka konala. Zdroje na Oracle říkají, že Grove byl zodpovědný za vyvtoření tzv. zadních vrátek do všech počítačových čipů Intel, které pak umožňovaly plný přístup k tomu, co je v počítačích každého z nás. Pentagon ovládnutí Silicon Valley téměř jistě drasticky přerušíl tok informací, které chazarská mafie tak sbírá.

Toto převzetí může být důvodem, proč je internet náhle zaplněn odhalením satanských spojení špičkových chazarských mocipánů.

V jedné akci, která se s tím spojuje, byla FBI nucena ustoupit se svou snahou získat dveře zpět do „i-fonů" kvůli masívnímu odporu proti invazi do soukromí telefonů zadními vrátky," říkají zdroje Pentagon.

S Pentagonem, který kontroluje Silicon Valley by měly být rovněž mnohem hůře elektronicky zmanipulovatelné prezidentské volby v USA. Nedávný řetěz ztrát Hillary Clintonové ve volbách může být důkazem, že volební podvody v hlasování jsou zastaveny.

Také v americké prezidentské kampani zklamal Donald Trump mnoho lidí s tím, co se zdá být řečí, ve které se plazí před židovskou lobby - AIPACem. V tomto projevu Trump, jak mi dalo několik zdrojů se sídlem v USA na vědomí, který vždy jen mluví svoje myšlenky, četl předem prověřený projev z teleprompteru. Cílem Trump ustupuje židovské lobby, aby zabráni atentátu na sebe, a také na pomoc Židům, aby se osvobodili se od mentální kontroly chazarské mafie, jak říkají uvedené zdroje.

V každém případě bezprostředně po projevu Trump poskytl rozhovor, ve kterém říká, že USA by měly přestat poskytovat vojenskou ochranu pro ostatní země zdarma. Největšími příjemci této štědrost jsou NATO a Izrael.

Trumpovy komentáře k NATO, jehož součástí je Turecko, byly také zaměřeny na podtržení skutečnosti, že americká armáda nebude bojovat na ochranu Turecka před Ruskem. Bez americké podpory by NATO, a to i s Tureckem, stejně neměla proti ruské armádě žádnou šanci.

Trump se také mylně domnívá, že Japonci dostávají ochranu grátis, i když ve skutečnosti platí vojenské účty USA v Japonsku.

V dalším významném vývoji byl (Bushovy americké SS jedenotky) zakladatel Blackwateru, Eric Prince, donucen opustit USA, protože ministerstvo spravedlnosti na něj má velký seznam trestných činů, včetně praní špinavých peněz, vražd, pašování zbraní a dalších. Prince je nyní v tvrz Chazarské mafie, v Turecku. Nicméně, turecký prezident Recep Erdogan je stále paranoidní a izolovaný, a těžko zůstane u moci nebo bude mít možnost chránit jakkoliv Prince nějakou delší dobu. Prince se také pokusil prodat své služby čí
ňanům, aby chránil své operace v Africe, ale Číňané jen předstírali, že projevují zájem, aby zjistili co nejvíce o jeho operacích, říkají Čínské vládní zdroje.

Když už mluvíme o Číně, Rockefellerův strašák Henry Kissinger tam jel 19. března, ale měl dovoleno jen aby se setkal jen se čtyrhvězdičkovým generálem Gen Fang Fenghui. Kissinger byl téměř jistě tam diskutovat o zlato a situaci v Indonésii. Kissinger může také se snaží blokovat 8000 tun zlata dohodu uvedenou v tomto bulletinu. Je to dobrý odhad se vrátil bez zlata, protože Indonéský prezident Joko Widodo (Jokowi) učinil pevné rozhodnutí přestat podporovat Khazarian kliku, podle zdrojů CIA v Asii. Toto rozhodnutí Jokowi rozzuřilo Khazarians, který okamžitě začal věnovat profesionální agenty provokatéry do fáze nepokoje v hlavním Jakartě, zdroje říkají.

 

Minulý týden se udál také incident, kdy indonéská pobřežní stráž zachytila čínské "rybářské plavidlo" v indonéských vodách. "Rybářské plavidlo" bylo nalozeno az po strechu elektronickým bezpecnostním zařízením, a ackoliv bylo taženo indonéským remorkérem, čínská loď Pobřežní stráže do ní narazila a potopila ji, říkají zdroje. A dodávají, že Indonésané se rozhodli k poskytování zlato, aby udrželi americkou armádu kolem úžin Malacca, aby se zajistilo, že nespadnou pod úplnou kontrolou číny,

Čínské vládní zdroje
nám pouze sami za sebe říkají, že US vojenská přítomnost v regionu nebude vadit tak dlouho, dokud se bude udržovat mír a svoboda plavby. Říkají také, že kolonialismus je připravil z velké části o kontrolu svých tradičních ostrovů poblíž Číny, a že Čína chce prosadit její historická práva takže je tam jasně ještě hodně koňských handlů, které musí být provedeny ohledně vlastnictví ostrovů v Jihočínském moři.

Mezitím se
chazarská lůza v Jižní Americe snaží zoufale získat kontrolu nad Brazílii, která je bývalým nacistickým útulkem. Za tímto účelem sabotovali meritokratického advokáta Rogera Agnelliho. Agnelli byl vedoucím Vale, největší světové společnosti na těžbu železné rudy. Zdroje z Pentagonu říkají, že byl také jedním z největších nepřátel chazarské lůzy v tomto regionu. Více zdrojů souhlasí v tom, že navzdory tomu, Brazílie se nenechá rozložit destabilizační chazarskou kampa proti jejich vládě, a tento pokus zcela jistě neuspěje. Také v Jižní Americe odtajnil americký prezident Barack Obama soubory o zapojení americké vlády do špinavé války v Argentině. Tato odhalení byla vyrobena v rámci "pomoci jezuitskému papezi [Francis] odejít, protože byl kamarádský s [Jorge] Videlou, který vedl v té době juntu," jak říkají zdroje CIA.

Takže tady máme CIA,
která částečně potvrzuje to, co nám říkají ruské zdroje: a to, že František bude dělat nějaké velké oznámení a odejde brzy do důchodu.

Doufáme, že oznámení bude
o jubileu (odpisu svě tových dluhů), přerozdělení majetku a masívní kampa k ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí.

Existuje také mnoho lidí, kteří chtějí slyšet zveřejnění informací o UFO a
o životě mimo tuto planetu. Lidé z lóže P2, kteří jsou nad Vatikánem, tvrdí, že byli v pravidelném kontaktu s mimozemskými osobami po tisíce let. Pokud ano, pak ať máme všichni šanci je vidět, slyšet o nich a možná dokonce se s nimi setkat. Můžeme zde také odhalit, že Číňané prostřednictvím Rodiny Draka tvrdí, že také mají mimozemské kontakty po tisíce let. Možná, že také začnou říkat světové veřejnosti více na toto téma.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

18.03.2016 20:02

Jak pokračují vyjednávání o novém finančním systému, něco divného se děje kolem Antarktidy.

22-03-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Něco se děje kolem Antarktidy těchto dnech, že je to zahaleno tajemstvím, ale také přitahuje mnoho těžkých zabijáků. Návštěva Antarktidy patriarchou Kirillem, hlavou ruské pravoslavné církve v únoru byl první známkou toho, že se něco neobvyklého děje.

 


Právě tento týden navštíví americký prezidentský mluvčí, Barack Obama, nacistické sídlo v jihoamerickém městě Bariloche, v jižní Argentině.

Těsně před návštěvou Obamy, vyšlo najevo, že Čína vybudovala v jižní Argentině obří základnu pro průzkum vesmíru. V návaznosti na toto odhalení, argentinská vláda uvedla, že potopila "čínský rybářský člun" poblíž omezeném prostoru u pobřeží jižní Argentiny. Zdroje Pentagonu tvrdí, že loď byla zřejmě čínská špinážní loď, protože normální rybářské plavidlo by reagovalo na argentinské varování.

Kromě toho se nyní propadl těžkopádný pokus Chazarské mafie ke svržení vlády Brazílie, které vylučují Brazílii jako místo útěku pro Chazarskou mafii teď, když se americký lid probouzí ke zločinům, které byly spáchány proti nim, říkají zdroje CIA v Jižní Americe.

Nyní zdroje CIA v Asii říkají, že jejich konexe, tedy "ti, kteří jsou nad vládami", ti všichni tento týden "letí na jih" a důrazně naznačil, že "Jih" odkazuje k Antarktidě. To vše je velmi zajímavé, protože před lety řeklPaul Laine, zdroj ve vojenské zpravodajské službě Pentagonu, autorovi tohoto článku, tehdejší nejmodernější destruktor řízených střel britského namořnictva, torpédoborec HMS Sheffield, byl zajat nacisty působícími z podmořské základny v regionu. Sheffield byl pravděpodobně potopen v roce 1982 během války o Falklandy mezi Argentinou a Velkou Británií od raketou Exocet .

Toto zvýšení vysoce tajné aktivity na jižní polokouli v blízkosti Antarktidy nějak souvisí s probíhajícími vyjednáváními o zlatý důl v Papui Nové Guineji, kde, jak Laine rovněž uvedl, bylo umístění tajné nacistické základny.

Super špion Ameriky, James Clapper, odletěl do Austrálie minulý týden v jakých australských zpráv ve sdělovacích prostředcích jsou popsány jako "tajné návštěvy."

http://mobile.abc.net.au/news/2016-03-16/us-spy-boss-makes-secretive-visit-to-australia/7251590

Jedním z témat diskuse je odhalení čínské společnosti, která získala na 99 let do pronájmu australský přístav v Darwinu, který zahrnuje australská námořní zařízení.

http://www.abc.net.au/news/2016-03-10/australia-nothing-to-fear-from-darwin-port-lease-says-china/7237218

Nicméně, je také projednávána velmi odlišná agenda spojená se zlatem a tajnými základnami. Zdroje CIA v Asii říkají, že schůzce a setkání byli také přítomni vysocí vojenští důstojníci z Indonésie a Austrálie. Na jedné straně se jednání vypořádalo s dovolením americké armády zaparkovat svou flotilu u ostrova Badua, v blízkosti Jihočínského moře. Na jiné úrovni jsou jednání také o nových obrovských zásobách zlata a platiny, které se nalézají prakticky ve stejné oblasti jako obří důl Freeport McMoRan (dolu a jeho tajné základny), podle zdrojů z Indonésie.

Očekává se také, že indonéský prezident Joko Widodo navštíví tento týden monument na rovníku protínajícim Indonésii, který by měl být označením umístění vykládky zlata, říkají zdroje. Zdroje CIA říkají, že americká armáda je tam ochotna postavit nový obří přístav, částečně jako krytí pro operaci na znovuzískánín zlata.

Mezitím asijská strana odhalila více informací o zlatých transakcích v procesu vyjednávání s cílem poskytnout prostředky na vytvoření Agentury pro plánování budoucnosti. V současné době 8.000 tun zlata (v hodnotě přibližně 320 milionů dolarů při současných tržních cenách) jsou nabízeny asiaty se slevou 13% z tržní ceny. Z této částky 4.000 tun pochází z Thajska a 4.000 tun z Číny, podle čínských vládních zdrojů. Ze slevy 13%, půjde 10% na vytvoření agentury pro plánování a zbývající 3% budou na provize, říkají vládní úředníci. Nabízené zlato je to, co je známo jako "černé zlato" a zlato, které není zapsáno v žádných účetních knihách. To zlato, většinou v rukách asijských královských rodin, zůstává mimo západní finanční systém, a proto má toto zlato měnící se za hotovost drtivou finanční sílu a tudíž i globální sílu.

V této smlouvě, obdrží Asiaté dolary a další měny, které mohou být použity na celém světě, zatímco západ lačný po zlatě bude schopen naplnit své pokladny pruty. V době psaní tohoto bulletinu, není žádná formální odpověď ze strany Západu na dodávky 8000 tun, ale očekává se brzy.

V související s výše uvedenou zprávou, autor tohoto článku se účastnil natáčení programu maximální sledovanosti v japonským publikem, který má být vysílán dne 31. března a ukáže japonské veřejnosti jasný důkaz o plánech západní kabaly vyzabíjet 90% světové populace. Ukázka obsahuje obrazy skandálního Georgiského monumentu. Součástí programu je i segment, který popisuje, proč byla zabita princezna Diana a dalsí část na indiánské kontakty s možnými mimozemšťany. To se zdá být začátek jistého procesu zveřejňování informací.

Mělo by být bráno v úvahu, že tento pořad byl schválen americkým velvyslancem v Japonsku, Caroline Kennedyovou. Kennedy otec, prezident John F. Kennedy, byl zavražděn z části proto, že chtěl použít asijské zlato na odstranění amerického dolaru z kontroly chazarské mafiánské kliky.

Také nyní posloucháme americkou armádu, že nedávno potopená "severokorejská ponorka" byla vlastně izraelská ponorka, která byla potopena 11. března "v upomínku na Fukushimu". Avšak zdroje Pentagonu tvrdí, že "Izrael má ještě další dvě ponorky a zaplatit více než 16 amerických lodí, protože ty pomáhaly Japonsku při akci Tomodachi po 11/3/11, a jsou stále kontaminované."

Další chazarský zločin, který dosud nebyl plně potrestán je sestřelení linky Malaysijan Airlines 370. Zdroje z Pentagonu tvrdí, že mohou být použity zdroje Goldman & Sachs na zaplacení malajskému premiéru Najibu Razakovi 680 milionů za zapojení do únosu tohoto letadla, aby se zabránilo 20 čínským inženýrům pracujícím pro Freescale Semiconductors v návratu domů. FBI ředitel Jim Comey navštívil dne 14. března Čínu, pravděpodobně v rámci tohoto výzkumu, který také zahrnuje ruské výzkumné pracovníky, uvedly zdroje.

Také v rámci USA, postupuje likvidace chazarské mafie rychlým tempem. Na jedné straně, jsou zde různé hrozby smrtí republikánskému kandidátu Donaldu Trumpovi, které jsou vážně vyšetřovány tajnou službou a jinými kontrolními orgány. Pronájem skupin potížistů a provokatérů najatých lidmi kolem George Sorose se probírá také.

Útoky Hillary Clintonovou se rovněž zvýšily do takové míry, že dokonce i pamflet propaganda z New York Times má vyjít s příběhy, ve kterých Clintonovi předali uranové doly v USA Rusům v tandemu s dary do svých fondů.

http://www.nytimes.com/2015/04/24/us/cash-flowed-to-clinton-foundation-as-russians-pressed-for-control-of-uranium-company.html?_r=2

Mezitím ale pokus prezidentského mluvčího, Barack Obama, umístit židovského chazara Merricka Garlanda k Nejvyššímu soudu, aby tak nahradil soudce Antonia Scaliu vytvořil obrovskou reakci ze strany opozice. Garland byl zapojený do krytí bombových útoků v Oklahoma City a je ve prospěch kontroly zbraní. Republikáni oponovali jeho jmenování a Vatikán, armáda ANR (Asociación Nacional del Rifle ), členové milic a mnoho dalších. Je to skoro, jako kdyby byl záměrně zvoleny tak, aby povzbudil opozici vůči chazarské dominanci.

Druhý pevnost Chazarské mafie pod útokem je široce znevažovaná společnost Monsanto. Jejich pokus o zákaz označování geneticky modifikovaných plodin v potravinách selhal, a nyní se již několik velkých výrobců potravin, včetně General Mills a Campbell Soup zavázalo ke značení geneticky modifikovaných potravin. Kromě toho nyní FBI zkoumá různá ohniska otravy jídlem ovlivňující řetězce Chipotle fast-food poté, co oznámila, že by se stala "GMO-free". Zdroje FBI říkají, že počáteční důkazy ukazují na Monsanto tyrany jako hlavní viníky.

Na Středním východě mezitím začali OSN a USA otevřeně říkat tureckým a saúdsko-arabským útokům válečné zločiny a genocida. Tak se připravuje půda pro hlavní vojenskou kampaň k vyčištění neklidného regionu jednou provždy.

Turecký prezident Recep Erdogan, jak se zdá, ztratil pod tlakem totálně kontrolu nad svými smysly, jak o tom svědčí nedávné výroky, v nichž se novináři a politici nazývají "teroristy".

http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/turkey-s-president-erdogan-wants-definition-of-terrorist-to-include-journalists-as-three-academics-a6933881.html

Turecká armáda ví, že se ho budou muset zbavit, jestli chce zachránit svou zemi před roztrháním.

Možná je uz příliš pozdě na to, udělat to samé Saúdské Arábii. Saúdský princ, který se podílel na snaze nabídnout Společnosti Bílého Draka 25 miliard dolarů, aby „odešla ze scény“ poté, co připustil, že "nás poslouchali tak dlouho," že vládci svých zemí nemohli uvažovat o jakémkoliv jiném kurzu. "Oni" byl odkaz na Chazarskou mafii, ale v tomto kontextu se jasně odkazovalo na něco ještě staršího a horšího. To je cech lidských otroků známých v historii jako Hyksosové, kteří uctívali kozla s rohy a s rozeklaným ocasem, na kterého odkazujeme jako Satana. Jistě, nedávné akce Saúdů, jako bombardování trhů a zabíjení nevinných lidí, se nedá popsat jinak, než pouze jako satanský.

A poslední poznámka. Ruské zdroje tvrdí, že Francisco plánuje učinit důležité oznámení, možná v květnu, a pak odejít. Zatímco zkušenost nás naučila nedůvěřovat konkrétním datům či termínům, je nesporné, že se ve světě provádí zásadní změny. SDB také udělá nějaký druh oznámení, avšak jen pokud se ukáže zmíněné skutečné fyzické zlato.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

16.03.2016 10:50

Indonéský prezident navštíví Holandsko, aby mluvil o zlatě se zednářskou lóží P2.

15-03-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 


Zdroje z CIA v Indonésii říkají, že zákulisní vyjednání na uvolnění prostředků na financování masivního světového úklidu udělalo v minulém týdn dramatický obrat, když indonéský prezident Joko Widodo udělal náhlé rozhodnutí letět do Holandska diskutovat o zlatu. Widodo, nebo Jokowi, jak je známo, se rozhodl navštívit Holandsko, bývalého koloniálního vládce Indonésie, aby nedošlo k občanské válce, říkají.

Zdroje říkají, že občanská válka by nastala mezi frakcemi podporujícími Čínu a těmi, kteří se přiklání k západu. V Hollandsku, jak říkají, bude mít Jokowi setkání se zástupci zednářské lóže P2, kteří budou žádat o přístup ke zlatu, které je uloženo v indonéských bunkrech. Indonéský tiskový článek o plánované návštěvě cituje indonéského vládního úředníka, který říká, že "to bude, během dvou týdnů, jedním z hlavních překvapení."


http://www.indonesia-investments.com/news/news-columns/joko-widodo-to-visit-the-netherlands-to-improve-trade-relations/item6577


V souvislosti s tím také americký ministr zahraničí John Kerry kontaktoval zástupce Společnosti Bílého Draka v Indonésii, aby také požádal o zlato, říkají zdroje ze CIA. Jak zdroje z SBD říkají, Skull and Bones satanista Kerry nebude mít žádné.

Kerry a jeho kolegové kabalisté panikaří, protože reálná ekonomika USA má velké problémy. Nejnovější znakem je skutečnost, že velkoobchodní zásoby se nyní vrší na rekordních úrovních.


http://www.zerohedge.com/news/2016-03-09/wholesale-inventories-rise-and-sales-tumble-sending-ratio-recession-imminent-cycle-h


Čínský vývoz v únoru také poklesl meziročně o 25%, z velké části kvůli poklesu prodejů v USA, která nemá peníze na zaplacení za ně. Tato ekonomická malátnost USA je důvodem, proč byla jednání o založení plánovací agentury pro budoucnost přijata tak náhle. Zdroje SBD říkají, že plánovací agentura by ráda podporovala prostý, americký lid, ale ne chazarské mafiány, kteří nyní kontrolují zemi.

Americká armáda dala jasně najevo, že by chtěla mít povolení od indonéského námořnictva na námořní základnu kolem Benua Island, s cílem získat "povědomí o námořní oblasti," v regionu. Jinými slovy, chtějí být jisti, že mají klíčovou základnu v blízkosti Jihočínského moře, aby zajistili, že se Čína v tomto regionu nestane agresorem. To je jejich podmínkou pro dosažení dohody s asijskou dračí rodinou, která dá souhlas k vytvoření plánovací agentury pro budoucnost, jak říká několik zdrojů.

Zdroje z Pentagonu a CIA říkají, že se objevili kupující, sami sebe zvoucí "Zlaté Drací Rodiny" ochotní nakoupit základní podíl 20 tun zlata. Čínské vládní zdroje, raději preferovaly počáteční řešení za 50 tun a říkají, že dalsích 1000 tun mů být zpřístupněny během 3 měsíců. Dokumenty, které jsou odesílány a due diligence je děláno s cílem zajistit tento obchod promění v realitu, zástupci obou stran potvrzují. Zlato se prodává, jak již bylo uvedeno minulý týden, se slevou 13% s 3% provizí a 10% pro založení plánování agentury pro budoucnost s meritokraticky vybraným personálem. SBD se zapojí, když bude skutečné fyzické zlato k dispozici k nahlédnutí v Hongkongu, případně později v tomto měsíci, nebo na začátku příštího měsíce.

Pokud tato dohoda se nedodrží, nebo bude nějak sabotovaná chazarskou mafií, tak bude čas, aby se vytáhli vidle, říkají zdroje SBD.

Mezitím přišel na návštěvu zástupce SBD, gnostický illuminát velmistr "Alexander Romanov," minulý týden na "žádost NSA." NSA chtěla podrobnosti o schůzce, která se konala dne 10. března 2011, těsně před jaderným útokem a tsunami 03/11/11. SDB byla schopna odhalit, že signály GPS odesílané v 12:34 dne 11. března, několik hodin před tsunami a jaderným útokem, byly poslány k aktivaci ochranné bariéry, která zabránila oběma vlnám a záření, aby presly přes řetěz Ogasawarských Ostrovů, nedaleko Tokia. To byl důvod, proč nebylo nutné evakuovat 50 milionů lidí z "Většího Tokia", jak bylo záměrem pachatelů tohoto zvěrstva. To je také důvod, proč Fukushimské záření z velké části zmizelo.

Stejná záhadná ochraná Agentura také zabránila tomu, aby se zvedla tsunami po zemětřesení 7,8 magnitudy, které zasáhlo pobřeží Indonésie 2. března, říkají zdroje SDB.


http://www.bbc.com/news/world-asia-35704845

 

"Alexander Romanov" také vysvětloval, proč byl až do nedávné doby opět zavřený japonskými úřady. Ukazuje se, že seděl opilý v parku, kde ho místní japonská policie požádala o jeho identifikaci. Vzhledem k tomu, že nemá žádnou (veškerá dokumentace byla zabavena) byl převezen do policejní cely dokud někdo na nejvyšší úrovní policie nedá svoleni, že by mohl jít. Když se vrátil domů bylo tam uz auto s licenčním číslem 666 zaparkovaným před ním. Opilý a naštvaný Romanov bodl řidiče tohoto vozu do krku s otvírákem-otvírák. Krátce poté byl zatčen 20 policisty a umístěn do "ochranné vazby". Romanov byl propuštěn poté, co slíbil, ze nezpůsobí další incidenty tohoto druhu. Takový je život skutečného velmistra Iluminátů.

V každém případě, Romanov také řekl, že má zprávu z kolonie CIA známé jako Severní Korea. Kim Čong-un by chtěl být císařem budoucí sjednocené entity v Koreji a Japonsku. Kim by byl víc ryzím císařem, než je Rothschildova loutka sedící na trůnu v současné době, řekl Romanov.

Severokorejci vědí, jak komunikovat s SDB bez toho, aby museli jít přes Romanova, takže je těžké vědět, co s tím dělat. Nicméně, sankce nedávno uložené na Severní Koreu ze strany Ruska, Číny, USA a Japonska dělají opravdu velké škody a nutí Severokorejce jít k jednacímu stolu. Proto, to může být skutečná vyjednávací taktika.

Podle japonských vojenských zpravodajských, nedávná informace o potopení "severokorejské" ponorky americkou armádou během vojenských americko-jihokorejských manévrů (řekněme to) se má tak, že to byla ve skutečnosti izraelská ponorka, která plánovala vypustit na USA nukleární raketu a obvinit Severní Koreu. Jednalo se o ponorku, která byla nedávno dodána do Izraele z Německa, jak říkají zdroje Pentagonu.

Když už mluvíme o Izraeli, tak zdroje z Pentagonu říkají, že americký viceprezident Joe Biden tam byl dne 8. března říci satanistickému premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, že nové vatikánsko-ruské partnerství donutí Izrael, aby zastavil své mezinárodní anti-sociální chování. Jedna plánovaná rezoluce OSN vyzývá k "dvoustátnímu řešení a donutí Izrael stáhnout se na hranice z roku 1949, aby tak zrušila genocidní blokádu Gazy, a aby bylo z východního Jeruzaléma hlavní město Palestiny", říkají. Nedodržení povede k sankcím OSN a zbrojnímu embargu, dodávají. Také říkají, že jednotky OSN vedené Ruskem můžou vystěhovat ozbrojené osadníky a chránit Gazu. že

Zdroje říkají, že kromě toho, Rusko také tlačí na USA, aby prohlásili, že ISIS se dopouští genocidy proti křesťanům. Mohlo by to umožnit sankce OSN proti sponzorům ISIS: Turecku, Saúdské Arábii a Izraeli. Vemte na vědomí, že by to také dovolilo stíhat izraelské válečné zločince, Turky a Saúdy.

Kromě svržení zákona o Izraelcích, kterí způsobili problémy na Středním východě, Biden také řekl Netanjahuovi, aby se izraelská lobby držela zpátky od prezidentských voleb ve Spojených státech, říkají zdroje. Armáda, FBI, agenti kontroly a zpravodajské služby jsou rozhodnuty nenechat žádného z loutkových mafiánských chazarů jako Hillary Clinton, aby byl tentokrát zvolen jako prezident.

Zdroje z Pentagonu tvrdí, že je pravděpodobné, že tyto volby jsou mezi Donaldem Trumpem a viceprezidentem Bidenem. Zdroje z Pentagonu a agentury říkají, že Biden jen čeká na svou příležitost, aby zasáhl hned poté, co bude Hillary Clinton obviněna. Na tomto poli jeden ze zdrojů řekl, že "armáda je zapojena do tajné poroty, a že by mohlo dojít k násilným cinům proti těm, kteří se snaží zastavit vyšetřování Hillary."

Další šetření zahrnující orgány USA, Malajsie, Singapuru, Abu Dhabi a Švýcarska se rovněž blíží k chazarské mafii. Dnes zpravodajství tvrdí, že vyšetřování se soustřed'uje kolem zkorumpovaných vládních úředníků v Malajsii a hlavně Tima Liessnera, donedávna šéfa Goldman Sachs v jihovýchodní Asii. Avšak zdroje v SDB v jihovýchodní Asii říkají, že skutečným cílem vyšetřování je dostat se až k základům případu spadlého Malaysian Airlines letu 370 a jeho re-inkarnace jako letu 17 sestřeleného na Ukrajině.

Zdroje FBI jsou rovněž odhalují, že v roce 2013 FBI bojkotovala teroristické akce izraelského Mossadu, ve kterém plánovala použít kiosků k zabíjení ve stylu Keni v nákupních centrech v USA .. izraelští majitelé nákupních center, které by byly použity doufali, že sklidí velké pojišťovací úhrady, jak říkají zdroje.

A zatím v Evropě byl propuštěn minulý týden generál Philip Breedlove, velitel sil NATO, "za to, že byl "Strangelove "[zastánce jaderného Armagedonu] a příliš blízko k neokonzervativcům Victorie Nuland," říká zdroj z Pentagonu ,

Jinými slovy, Breedlove nehodlal jít pospolu s novým spojenectvím Ruska a Pentagonu, které bylo konsolidováno v prvním historickém setkání po 962 letech mezi papežem a patriarchou Ruska dne 12. února. Breedlova nahradil, generál Curtis Scaparrotti, který, jak se očekává bude mít méně konfrontační postoj s Ruskem, jak říkají zdroje. Změna v řízení NATO bude mít pravděpodobně významný dopad na problémy, jejichz příčinou je chazarská mafie na Ukrajině a v Evropě.

 

http://benjaminfulford.net/2016/03/15/indonesian-president-to-visit-holland-to-talk-gold-with-p2-freemasons/

 

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

12.03.2016 17:48

S pokračujícím rozpadem světové sítě Chazarské mafie vedou důkazy a stopy do Turecka.

8-3-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Text obrazek: sionismus ma jen neco kolem 100 let. Je to transformace nabozenstvi do nacionalismu, materialismu vytvoreneho ateistickymi zidy, kteri nenavidi nabozenstvi. Duvos, proc pouzivaji jmeno Izrael, Davidovu hvezdu, unos a zmocneni se identity judaismu i zidovskeho naroda, je jen aby obdrzeli legitimitu pro svou existenci, ktere ma vyvolavat v osobach strach "Ó, Buh je s nimi", pouzivajice pri tom strach lidi z mluveni proti jejich akcim, protoze tyto povazuji za anti-semitismus, coz je vec, ktera je nejvice vzdalena pravde.)
Zdroje z Pentagonu nám řekly, že minulý týden pohrozil ruský prezident Vladimir Putin tureckému prezidentu Recepu Erdoganovi, že "navrátí Konstantinopoli (Istanbul) křesťanskému světu a uchrání ruskou námořní bezpečnost tím, že osvobodí úžiny Bospor a Dardanely". Dodali, že : "to byl po celou dobu plán, ve kterém se budou překreslovat hranice s balkanizovaným Tureckem vyloučeným z Kypru".

To může být důvodem, aby turecký premiér Ahmet Davutoglu odletěl do Íránu usilovat o mír mezi sunnitskými a šíitskými frakcemi islámu.

http://news.yahoo.com/iran-turkey-must-develop-common-perspective-end-regional-094040946.html;_ylt=AwrXnCJJ59tWFRIAEjzQtDMD;_ylu=X3oDMTByb2lvbXVuBGNvbG8DZ3ExBHBvcwMxBHZ0aWQDBHNlYwNzcg


Pokud se obě strany dohodly na nějaké mírové dohodě, mohlo by to znamenat, že 1.384 rok starý rozkol mezi dvěma frakcemi islámu by mohl skončit. Turci doufají, že tak zmírní tlak ruské a západní vojenské aliance, které byly zformovány, když se setkali na 12. února papež a ruský ortodoxní patriarcha, poprvé po 962 letech.

Situace však nemusí být tak snadno řešitelná díky hlubokému tureckému zapojení do nacistického státního převratu, který se konal ve Spojených státech 11. září 2001. Nyní se zdá výběr tohoto datumu útoku na USA souvisel více se skutečností, že 11.9.1683 bylo datum posledního neúspěšného tureckého pokusu konvertovat křesťanskou Evropu silou zbraní. To bylo, když byla obléhání Vídně zrušeno křesťanskou koalicí jen několik hodin předtím, než se otevrel obří turecký důl na střelný prach, kterým by byly vyhozeny do povětří stěny chránící Vídeň.

Nacisticko / Turecký odkaz má hluboké kořeny v historii. To lze vysledovat z historie Hitlerova muže číslo 3, Rudolfa Hesse, který byl vychován v Egyptě. Stopy jeho odpor k Západu vedou k události, kdy byl majetek jeho rodiny po první světové válce zkonfiskován vítěznými spojenci. Hess byl také členem turecké tajné společnosti s dávnými historickými vazbami k německé společnosti Thule a italské fašistické zednářské lóži P2. Tyto skupiny po válce již dlouho hledají pomstu proti Západu za zničení německé, habsburské a osmanské - turecké říše.

V období před druhou světovou válkou vyškolili, podle britské zpravodajské služby a dalších zdrojů, Němci a Turci statisíce členů-aktivistů Muslimského bratrstva k boji proti britským a francouzským vládám na Středním východě. Poslali po druhé světové válce mnoho z těchto školených bojovníků a pseudo-muslimských "fundamentalistů" do Saúdské Arábie. Tyto skupiny se potom proměnily na Al-Káidu a nyní ISIL.

Jejich poslední manévr byl zaplavení Evropy muslimskými uprchlíky v tom, což papež odsoudil jako "arabskou invazi." Turci a jejich nacističtí saudští spojenci oplatili tuto kritiku tím, že zabili v Jemenu čtyři jeptišky a 12 jiných osob.

http://abcnews.go.com/International/wireStory/gunmen-kill-16-including-nuns-yemen-retirement-home-37391931


Pachatelé tohoto útoku nejsou muslimové, ale spíše uctívat entitu, které říkají Cerné Slunce, ale která je pravým věřícím již dlouho známá jako Satan.

Tato satanistická síť je nyní systematicky rozebírána různými způsoby, které jsou viditelné i v kontrolovaných západních korporátních médiích. Vzestup kandidáta Donalda Trumpa na prezidentský úřad v USA je klíčovým příkladem. Minulý týden řekl Newt Gingrich, bývalý mluvčí americké Sněmovny reprezentantů, na US celostátní Fox TV, že republikánský establishment se bojí Trumpa, protože : "On není jedním z nich ... on nebyl u iniciačních rituálů, což znamená, že nepatří do tajné společnosti. "

To vedlo k několika hrozbám smrtí Trumpovi, počínaje führerem Georgem Bushem starším, ale i ostatními.

http://dailycaller.com/2016/03/04/glenn-beck-if-i-got-close-enough-to-trump-the-stabbing-just-wouldnt-stop-audio/


Nicméně faktem je, tentokrát je to Bush, kdo utíká strachy. Podle zdrojů Pentagonu, byl nedávný výlet ruské hlavy pravoslavné církve Kirilla do Paraguaye: "byla to zpráva Bushovi, že pro něj není bezpečné místo nikde na světě." Zadržený mexický drogový magnát a Bushův agent El Chapo je zbaven spánku, dokud nebude souhlasit, že bude vydán do Spojených států, aby svědčil proti Bush / Clinton mafii, doplnili zdroje.

Také odstranení Hillary Clintonové se poměrně zrychulje. Byla obžalována její lesbická milenka a asistentka Huma Abedin, její IT chlap byl dán imunitu výměnou za svědectví a porotou je zaneprázdněn rozhovory s lidmi, aby viděli, kdo bude obeslán pro její nadcházející obvinění. Zdroje z FBI mimo jiné říkají, že poplatky budou zahrnovat únik státního tajemství a použití Clinton Foundation jako tajné vlády.

 

Další zřejmé znamení, že to nejsou "obchody jako obvykle" je skutečnost, že David de Rothschild, vedoucí švýcarské pobočky bankovní rodiny Rothschildů, prchá před policií.

http://www.theolivepress.es/spain-news/2015/06/18/exclusive-baron-rothschild-indicted-in-france-over-fraud-case/


Jméno David de Rothschild se často objevovalo v jednáních mezi Spolecnosti Bílého Draka a dalšími západními tajnými společnostmi před jaderné útokem tsunami dne 11. března 2011 proti Japonsku. Po 3/11/11, zástupce Rothschildů, Dr. Michael Van de Meer (také známý jako Michael Meiring) řekl tomuto autorovi, že útok byl zaměřen na donucení 50 milionů Japonců k odsunu z „velkého“ Tokia do Severní Koreje, kde Rothschildové plánovali založit své nové sídlo v Asii.

Nějaký čas po útocích z 3/11/11, pak premiér Japonska, Naoto Kan, řekl na masové tiskové konferenci v Klubu zahraničních korespondentů, že byl po útocích silně tlačen k tomu, aby evakuoval "větší" Tokio.
Navzdory tomu, že prakticky všechna média západního tisku i mainstreamová média japonských reportérů tam byla přítomna, nikdo nehlásil tyto připomínky. Teď najednou, při pátém výročí teroristického útoku je celý příběh o nucené evakuaci 50 milionů lidí v brožurách Kanovi zprávy.

http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/asia/japan/12184114/Fukushima-Tokyo-was-on-the-brink-of-nuclear-catastrophe-admits-former-prime-minister.html


Ačkoliv je sice Rothschild v současné době hledán za podvod, je jen otázkou času, kdy bude jeho role, stejně jako role celé jejich rodiny, v tomto aktu masové vraždy, také vyšetřována.

Kolonie evropských Rothschildů s populací vymytých hlav známá jako Izrael je rovněž ve vážném ohrožení. Američtí zpravodajci řekli svým ruským protějškům, že Izrael je podezřelý z použití Turecka jako agenta ", aby se zabránilo hněvu Ruska" a to díky nedávné vraždě vedoucího ruské vojenské rozvědky GRU Igora Serguna. Bylo to naprosto kontraproduktivní, protože to "pouze prohloubilo vojenskou a zpravodajskou spolupráci mezi Ruskem / Spojenými státy," jak nám řekly americké zdroje.

Pro zdůraznění výše zmíněného, jel 3. března americký generál Joseph Dunford do Izraele varovat Izraelce, aby se nepokusili zavraždit Trumpa "nebo jakékoliv jiného z těch dobrých". Také se jim řeklo, aby zastavili jakoukoliv infiltraci teroristů z Jordánska, Libanonu a Sýrie. Kromě toho bude americký viceprezident Joe Biden v Izraeli dne 8. března varovat Izrael, aby ukončil spolupráci s Tureckem nebo Saúdskou Arábií.

Číňané také ukázali, na které straně barikády jsou tím, ze zavedli bezvízový styk na 6 dní pro region Shanghai, který zahrnuje 51 zemí, jako jsou USA, Japonsko, Rusko, Francie a Spojené království, ale záměrně vylučuje Izrael. Japonská vláda rovněž zakazala víza pro Izraelce.

Mezitím se také ohřívají věci na ekonomické frontě. Globální lodní doprava zůstává v "nejhorší krizi od dob Vikingů".

http://www.zerohedge.com/news/2016-03-03/dry-bulk-ceo-warns-bankruptcy-tsunami-we-havent-seen-market-bad-viking-age


Nacistický loutkový režim na Ukrajině se blíží ke svému bankrotu a naprosté dysfunkci, zatímco velké západní banky i nadále přežívají díky podvodnému účetnictví. A nyní, kanadská vláda veřejně přiznala, že prodala poslední z jejích oficiálních zlatých rezerv.

http://www.cbc.ca/news/business/gold-canada-reserves-1.3475818


To je zajímavé, protože Kanaďani byli pravděpodobně poslední lidé na zemi, kteří byli ochotni vyměnit zlato za tyto dlužné dokumenty Společnosti Federálních Reserv, nesprávně pojmenované jako "americké dolary".

Banka pro mezinárodní vyrovnání v Basileji ve Švýcarsku, celosvětovém ústředí centrálních bank v soukromém vlastnictví, je téměř jistě ve velkých problémech. Ze svých 21 guvernérů, pouze 4 nejsou Evropané ani Severoameričané (ne "vzorek" jedna z Brazílie, Číny, Indie a Japonska). Dokonce i BIS může právě teď zůstat bez zlata.

To může být důvod, proč se ohřívá tolik intrik v předních frontových liniích obchodu se zlatem. Spojenci Společnosti Bílého Draka v Darwinu, v Austrálii říkají, že americká armáda tam má 4000 vojáků výcvičených pro "nějaký druh speciálních operací". Darwin v Austrálii je nejbližší město u zlatého dolu Freeport McMoRan pod kontrolou Cabal a jejich ponorkové nacistické základny v Papui. Americká armáda by mohla plánovat přesun právě na něj, spekuluje zdroj.

Zdroj CIA v jihovýchodní Asii, mezitím zaujal zprávou tohoto zpravodaje, že zlato perské královské rodiny v Thajsku míří do Hongkongu. Řekl, že perské zlato bylo učiněno mírně radioaktivní, takže by to mohlo být satelitně sledováno, a že zpráva byla správná v tom, že skončí v Hongkongu.

Asijští spojenci nyní říkají, že zlato bude k dispozici se slevou 13% z tržní ceny pro minimální požadavek 20 tun. Sleva ze 13% na 10% bude pro financování nové "Agentury pro plánování budoucnosti" a 3% bude na provize, říkali. Předpokládá se, podle čínských vládních zdrojů, že se SBD předloží důkazy o existenci zlata v Hong Kongu, případně později v tomto měsíci. Jakmile se předloží důkazy, tak budou zveřejněny, říká SDB.

Stejně jako všechny předchozí divadla i při tomto je více zdrojů, které souhlasí s tím, že něco velkého přichází dolů a do celého světa. Mnozí experti říkají, že by se to mohlo stát již v dubnu tohoto roku. Uvidíme, jak se situace bude vyvíjet. Jednu věc mějte na paměti, a to, jestli se něco uděje kolem 24. března, kdy mluvčí Spojených států amerických, Barack Obama, navštíví sídlo amerických nacistů v Bariloche, v Argentině.

 

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

07.03.2016 18:13

Zatímco pokračuje imploze Západu, země G-20 se nachází na mrtvém bodě.

1-3-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Patová situace na schůzce ministrů financí skupiny G-20 v Číně minulý týden se odráží ve společných výzvách Číně, aby nahradila americký dolar a tím zastavila hrozby americké armády spustit jadernou válku. Americká armáda také říká, že jsou připraveni vymáhat jakékoliv rozhodnutí Mezinárodního soudního dvora v Haagu přes územní spory v Jihočínském moři.

http://abcnews.go.com/Business/story?id=7168919&page=1


http://www.zerohedge.com/news/2016-02-26/caught-tape-us-test-fires-nuclear-icbm-warns-we-are-prepared-use-nuclear-weapons


Jinými slovy, je tam nějaké velmi vážné vyjednávání a bouchání do stolu, které se děje na nejvyšších úrovních globálních financí.

Vzhledem k tomu, chazarští bankéři odmítli přijmout čínské návrhy na reformu mezinárodní finanční architektury, byla minulý týden oficiálně zahájena rozvojová banka zemí BRICS, která tak doplnuje přípravy a provoz již funkční Asian Infrastrukturní a Investiční Banky. Jinými slovy říkají : "pokud nás nechcete nechat vstoupit do vašeho klubu, budeme prostě jít dopředu a začneme svůj vlastní klub bez vás."

Faktem je, že BRICS vědí, že čas je na jejich straně, protože západních země již nemají průmyslovou nebo zdrojovou základnu potřebnou k podpoře světové nadvlády. Jinými slovy, není k dispozici dostatek skutečností, které by více podporovali jejich peněžní iluzi. To je důvod, proč se západní ekonomické a finanční systémy řízené chazarskou mafií pomalu hroutí. Toto může být viděno poklesem akciových trhů, cen komodit atd.., a zoufalého přesunu do záporných úrokových sazeb.

Chazarští bankéři také již byli nuceni testovat a používat – skrytě -, BRICS řízené CIPS mezinárodní platební systém, který je nastaven, aby nahradil chazary řízený systém SWIFT.

To vytvořilo velmi nebezpečnou situaci, protože z Pentagonu dali jasně najevo, že budou-li postaveni před volbu mezi kolapsem ve stylu Sovětského svazu nebo války, budou volit válku. To je důvod, proč jsme svědky amerických testů jaderných raket a agresivních prohlášení.

K dispozici je také velmi napjatá situace, která se odehrává nyní v Indonésii a v Jihočínském moři, které by se mohly proměnit do vypuknuvší války a změna režimu v Indonésii. Indonéskému prezidentovi Joko Widodo jsou tam, podle zdrojů SBD, nabízeny obrovské úplatky od majitele zlatého dolu Freeport McMoRan, které by jim umožnili udržet kontrolu nad svým dolem a tamní tajnou vojenskou základnou. Nicméně, Widodo zatím přijal nabídku 35 miliard $ na infrastrukturu od Číňanů, kteří chtějí základnu odstavit.

The Společnost Bílého Draka nabízí tuto situaci vyřešit zřízením budoucí plánovací agentury, která by dohlížela na přechod ze západního vojenského průmyslového komplexu na nějaký více benevolentní systém.
Asijští spojenci nabídli minulý týden podporu SBD tím, že zpřístupnili k dispozici velké množství zlata, připravené k vyzvednutí v Hong Kongu, se slevou 10% na základě tržních cen. Podmínkou pro to je, že něco z 10%, jde na pomoc založení plánovací agentury. Aby ukázali upřímnost svých záměrů, SBD může odhalit skrýš o 4000 tunách zlata, které lze vidět na 0 ° 00'03.69 "N, 109 stupních 19'19.85" E na Google Earth. Vyznačeno je to velkou bílou čárou.

Tam také byl hodně pláště a dýky věci děje s gnostických osvětlován se Khazarian mafie a americké vojenské zpravodajské všechny vysílající agenti minulý týden hovořit se zástupcem SBD v Tokiu.

Agenta gnostických Illuminatu "Alexandra Romanova", který se nedávno dostal z dalšího záchvatu násilného vězení v psychiatrické léčebně, řekl, že v Aleppu, v Sýrii, byla vodíková bomba pod kontrolou "ISIS" žoldáků. Romanov je první osobou, která veřejně varovala o ISIS a 3/11 (Fukushima) takže jeho informace jsou věrohodné. Také řekl, že žoldáci ISIS byli připraveni vyhodit přehradu a "zaplavit zelené zóny" v Bagdádu, v Iráku. On dále varoval, že je více hrozeb pro spuštění náhodných teroristických činů v Japonsku, Evropě a USA. Zřejmě, jak to tak vypadá, nacisté za ISIS a problémy na Ukrajině způsobují velkou nespokojenost se společnou Rusko - Pentagon kampaní proti jejich žoldákům. Ruské + Pentagon bombardování jejich žoldáků v Sýrii, Iráku a Libyi si vybírá svou daň. Takže se přerusují dodávky jejich drogových peněz. To je důvod, proč dělají tyto brutální hrozby.

 

Na druhou stranu se zdá, že žoldáci ISIL a nacistů jsou připraveni nechat se koupit za rozumnou cenu. Zástupce SDB Romanovovi řekl, že jestliže se jeho skupina dotkne nevinných lidí, budou pronásledováni a zabíjeni. Bylo navrženo, aby náhodné činy teroru proti nevinným nepoškodily jejich příčinu, bylo by vhodnější jít po originálním pachateli. A všichni víme, kdo jsou.

Jedna osoba, Američanka, kterou budeme nazývat "Eva", kontaktovala (nás) prostřednictvím písemných zpráv doručených osobně, aby uspořádala setkání s SDB. Tvrdila, ze má nějaké zajímavé informace o mafiánské síti chazarů v Japonsku. Byla řízená bývalým pracovníkem ministerstva zahraničí Spojených států státu jménem Alfredo Salazar, který vede skupinu s názvem Winstone. Podle Evy, dostává Salazar od svých zástupců v Japonsku dokumentaci o umírajících lidech, za účelem vytvoření tajného nedaněného fondu. Eva, která vypadala opravdu vyděšená, řekla, že kontaktovala SDB, protože měla podezření, že by ji obvinili z teroristického útoku na Japonsko a pak by byla zabita. Tento spisovatel byl neschopný kontaktovat pana Salazara, aby vyslechl jeho verzi příběhu, ale doufá, že ji od něj brzy uslyší. V každém případě, Eva dal SDB jména a adresy všech členů Salazarovy sítě v Japonsku. Pokud se něco stane Eva, bude síť vyčistěna.

Třetí agent, který se objevil, popisuje sám sebe jako syn agenta CIA japonský, který bral drogu skopolamin. Od té doby objevil zvláštní způsob zapojení. Přinesl láhev vína z New Sanno Hotel v Tokiu, kde platí zákaz pro vojenský personál a japonské vládními úředníky. Je to známé místo, kde manipulátoři ze Spojených států v Japonsku dávají příkazy svým japonským poskokům. Tato osoba také řekla, že byla zodpovědná za incidenty v roce 2014, kdy bylo nalezeno celkem 300 kopií Deníku Anny Frankové roztrháno v 38 knihovnách.

http://www.bbc.com/news/world-asia-26577954


Zdálo se, že je nesjpíše obětí Mk-ultra (kontrola založená na mentálních traumatech), ale nebylo jasné, co vlastně od SDB chtěl.

V každém případě, příchod těchto analogových komunikací prostrednictvím lidí (na rozdíl od digitálního nebo na webu založené komunikaci) ukazuje, že hlavní boj o moc dosahuje kritického bodu.

Nejvíce se to jasně vidí ve Spojených státech. Zdroje z Pentagonu tvrdí, že soudce Nejvyššího soudu, Antonio Scalia zemřel, a to nejen proto, že se postavil podvodu v obchodování s uhlíkem, ale také proto, že podporoval třídní akce proti velkým chazarským mafiánským korporacím, a protože byl ve spolupráci s americkou armádou. Kromě vraždy Scalii, selhala chazarská mafie v poslední době ve svých pokusech zavraždit soudce Nejvyššího soudu Johna Robertse a hlavního generála armády USA, Josepha Dunforda. Kromě toho, George Bush otevřeně minulý týden vyhrožoval, že zabije amerického prezidentského kandidáta, Donalda Trumpa.

https://vine.co/v/i6nVWE19XOx


Bush je naštvaný, protože jeho syn Jeb byl nucen odstoupit z volební kampaně kvůli jeho spojení s 11-S, obchod s drogami, konzumaci kokainu, vraždy a další. Nicméně zdroje z Pentagonu říkají, že odstoupení prezidentského kandidáta Jeba od volebního klání neznamená, že "oni odpustí Bushovi".

Neúspěšné i úspěšné vraždy mají jen posílit odhodlání koalice ozbrojených sil USA, mafií, Vatikánu, zednářů a všech vlastenců v USA, aby nakonec zničili Chazarskou mafii Satanových uctívačů.

Mafiánský výkoný agent a šéf kasina, Sheldon Adelson, byl nucen ustoupit z jeho vměšování do politiky USA poté, co ho zatkli podplacení policisté v Macau, v Číně a čínské hrozbě uzavřít jejich zdroj peněz a tak i moc hazardu v Macau. To je důvod, proč je Adelson vynechán ze současných prezidentských voleb ve Spojených státech. Kochovi bratři, další skupina mocných makléřů ze Spojených států, se mezitím přiblížila k SDB s neurčitými nabídkami podpory.

Zdroje Pentagonu nám řekli, ze americká armáda, aby posílila své spojenectví s Ruskem, zvažuje umožnění ruským špionážním letadlů lety nad USA na vyhledávání jaderných zbraní nebo špinavých bomb, které mohou být pod kontrolou agentů Chazarské mafie v USA.

Na Středním východě, je snížení podpory Libanonu ze strany Saúdské Arábie přiznáním, že Chazarská mafie již neřídí zemi. Hizballáh nyní skutečně skontroluje Libanon podporovaný Ruskem a Íránem. Kromě toho, Hizballáh a íránské jednotky již byly rozmístěny na izraelských hranicích na Golanských výšinách. Jsou tu, aby se zabránilo nové podpoře ISIS Izraelem dovnitř Sýrie.

Kromě toho chazarskou mafií řízená Saúdská Arábie je zemí "ustanovila za účelem likvidace" s cílem ukončit jejich podporu ISIS, podle zdrojů Pentagonu. To také umožní americká vládě amortizovat své 5 bilionu $ ve státních dluhopisech Spojených států, říkají zdroje.

 

Nakonec k závěru této zprávy uvádíme i dobré zprávy. Za prvé je to tajemství volné energie z vody, které je nyní veřejně známé a vyrábí se již otevřeně.

https://www.youtube.com/watch?v=i-T7tCMUDXU


Tam je také mnoho dobrých zpráv o životním prostředí, jako je Čína a Indie čisticí jejich hlavní říční systémy a populace motýlů Monarchů se ztrojnásobila. Síla Životní je v boji proti satanský proti - životní síle.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

24.02.2016 18:26

Udělal čínský bankéř jen oznámení největší UDÁLOSTI v dějinách lidstva?

22-02-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.Minulý týden oznámil Zhou Xiaochuan, šéf čínské centrální banky, v žargonu naplněném technickém rozhovoru, že Čína již nebude vázat svou měnu k americkému dolaru. Namísto toho bude Čínský jüan propojen s širokým košíkem ostatních měn, řekl Zhou.

http://english.caixin.com/2016-02-15/100909181.html

Tento zdánlivě tajemný posun může vyvolat kolaps amerického dolaru, který, jak ho charakterizoval ekonom Peter Schiff "bude jednou z největších událostí v lidské historii."

http://thelastgreatstand.com/2016/02/19/peter-schiff-dollar-collapse-will-be-the-single-biggest-event-in-human-history/

Faktem je, že 84% americké pracovní síly je v sektoru služeb (bankovnictví, státní správy, maloobchod atd.), což znamená, že ve skutečnosti nedělají nic. Jinými slovy, Američané nevyrábí dost věcí na oplátku a zaplacení věcí, které dostávají od zbytku světa. Korporátní propagandistické média stále lpí na lži, že USA jsou největší ekonomikou na světě a Čína je číslo dvě. To je úplná fikce. Číňané, například produkují 11 krát více oceli než US a v posledních 3 letech sám, vyrobili víc betonu než použily USA v průběhu celého 20. století. Číňané se rozhodli, že už je toho dost a požadují skutečné platby za své výrobky, a ne v tzv. amerických dolarech.

Význam změny byl zdůrazněn dvojciferným kolapsem světového obchodu v lednu a odstavením amerických přístavů. Čínský vývoz v lednu klesl o 11,2% meziročně, zatímco dovoz klesl 18,8%. Většina z tohoto souvisela s USA. Poselství bylo jasné, USA se již nebudou moci víc platit za věci s penězi vytištěnými ze vzduchu.

Tento čínský tah je to, co přimelo mluvčího US Corporate vlády, prezidenta Baracka Obamu zeptat se čínských starších a rodiny Rothschildů na povolení k devalvaci amerického dolaru, což bylo, jak zde bylo uvedeno minulý týden, zamítnuto.

Neschopnost získat povolení k devalvaci amerického dolaru donutilo manipulátory Obamy svolat minulý týden v Kalifornii neplánovaný nouzový summit hlav států ASEAN.

Ve skutečnosti, se však opravdové setkání v Kalifornii konalo mezi generálem Josephem Dunfordem, vedoucím americké armády a generálem Mulyono, náčelníkem štábu indonéských ozbrojených sil. Účelem tohoto setkání bylo, podle amerických zdrojů z Pentagonu a CIA v Indonésii, diskutovat zlato, spoustu zlata. V důsledku tohoto setkání, dostalo USA právo zajistit si financování exportem zlata z gigantického Freeport McMoRan dolu v Papui do Číny. Podle zdroje CIA, zlatá ruda je stáčena do kaše a čerpána přímo do lodě, které míří do Hongkongu k rafinaci. Částka je neznámá, ale stačí prý na to, aby plne pokryla funkci vlády a administrativy USA.

Dále na této schůzce americká armáda dostala povolení k rozvoji nového obrovského platinového a zlatého dolu a založení základen na indonéských ostrovech poblíž Jihočínského moře. Indonésané budou mít velký kus akce, plus ochranu, výměnou za jejich spolupráce, uvedly zdroje.

Čím větší příběh za tím vším je, že americká armáda buduje globální vojenskou alianci, aby se ujistil neskončéme v jednom čínském světě.

Dne 11. února, před setkáním se šéfem indonéské armády, se generál Dunford setkal s vedoucími japonských a jihokorejských ozbrojených sil, se kterými zdánlivě diskutoval o "severokorejských raketách".

http://www.usfj.mil/Media/PressReleases/ArticleView/tabid/11402/Article/654342/joint-statement-on-trilateral-joint-chiefs-of-staff-meeting.aspx

Podle zdrojů ze Společnosti Bílého draka, bylo skutečným bodem jednání zajistit, aby se japonské a korejské ozbrojené síly spojily s Rusy, Spojenými státy a evropskou vojenskou aliancí, která byla čerstvě uzavřena, když se papež setkal 12. února s ruským pravoslavným patriarchou Kirillem.

Tato aliance, nadto, že má kontrolovat Čínu, má za cíl urovnat problémy na Středním východě. Na tomto poli byl Obama instruován, aby sdělil světu, že Saúdská Arábie má jaderné zbraně. Zprávou bylo, podle zdrojů Pentagonu to, že by bylo pro Rusy správným krokem použití jaderných zbraní k útoku Saúdskou Arábii. K dispozici je také tajná dohoda, že NATO nebude bránit Turecku, pokud Rusko zaútočí, říkají zdroje.

Turci a Saúdové, spolu s jejich nacistickými spojenci na Ukrajině shromáždili armádu více než jednoho milionu vojáků, až 3500 tanků, více než 3000 vysoce výkonných letadel (3+) a pokročilých systémů řízených střel.

http://www.veteranstoday.com/2016/02/21/neo-erdogans-plan-islamic-empire-or-armageddon/

Mají také nejméně 200 jaderných zbraní dodaných Izraelem nebo ukradených z arzenálů NATO v Turecku. Tato armáda byla sestaven pro vytvoření super islámského státu nebo chalífátu. V tomto stavu mají v úmyslu zahrnout do svých akcí také severní Afriku, Střední východ a hodně z centrální Asie. Vlny muslimských uprchlíků, která se nalije do Evropy se téměř jistě použijí jako tlak na evropský souhlas s tímto plánem.

Nicméně, vysoce postavení vojenští důstojníci z Turecka a Arábie řekli jejich protějškům v USA, že svrhnou své politické vůdce, pokud se pokusí použít tuto velkou armádu na provokování sebevražedných akcí proti americkému vojenskému spojenectví Spojených Států s Ruskem.

Zdroje z Pentagonu tvrdí, že Saúdská Arábie a Turecko také pociťují silné finanční problémy, respektive od poklesů cen ropy po poklesy v oblasti obchodu a cestovního ruchu. Tyto problémy přinutily Saúdskou Arábii zrušit čtyři miliony dolarů na vojenskou pomoc do Libanonu. Poražení jsou v tomto případě, podle zdrojů Pentagonu, "židovská mafie stojící za francouzskými zbrojovkami." Kromě toho Hizballáh se sladil s Íránem a je vyzbrojován Ruskem a podle našich zdrojů: "může působit jako armáda nápomocná Rusku, aby mohlo použít jadernou bombu na Izrael."

Navíc Italové začali vyšetřovat syna tureckého prezidenta Recep Erdogan Bilal pro praní špinavých peněz. Zpráva odeslaná na adresu v Turecka je, že nejsou nad zákonem. Zdroje SDB říkají, že až se prach usadí, přijde nějaká muslimská federace, ale to bude prostřednictvím jednání a referend, a ne válkou.

Mezitím bylo minulý týden v Mexiku letadlo Papeže "napadeno s laserovým zařízením operativci drogového kartelu", címž ukázali svou nespokojenost s jeho úsilím o snížení drogových peněz.

Také to vypadá, že se dějí nějaké vážné záležitosti typu Akta X, pokud jde o toto. Připomeňme si, že Vatikán byl zasažen bleskem během jednání, která vyústila ve výběr Franciska. Potom byla zasažena Mekka v Saúdské Arábii bleskem v září, což vedlo k více než 100 úmrtí.

https://tanjastarkdotcom.files.wordpress.com/2015/09/vatican-mecca-lightning-strikes.jpg?w=700

Potom se ruská výzkumná loď jménem Jeddah, v blízkosti Saúdského přístavu Mekky.

http://sputniknews.com/russia/20151206/1031310899/russian-research-ship-admiral-vladimirsky.html

Zprávy webové stránky Sorcha Faal řízené US Naval Intelligence nedávno napsaly, že loď tam vezla nějakou v Mekce nově objevenou tajnou zbran, která byla transportována do Antarktidy.

http://www.whatdoesitmean.com/index1955.htm

Tento zpravodajský web popsaly zpravodajské zdroje, jako jsou britská MI6, kdy sdelily, ze web použvá 90% až 10% pravdy smíchané s dezinformacemi. Nicméně, což vede naši pozornost k tomuto článku v této době je skutečnost, že ruský ortodoxní patriarcha Kirill jel do Antarktidy, aby se tam minulý týden setkal právě s touto ruskou loďí.

http://tass.ru/en/society/858246

Zdroje z Pentagonu říkají, ze Kiril jel do Antarktidy "rozšířit ruské nároky jako to dělaly (svého času) papežské buly, které daly Španělsko hodně z nového světa." Nicméně, a to je téměř jisté, že to není nic víc, než nárok na zmrzlou půdu.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

20.02.2016 18:12

Rozhodující okamžik se blíží, a přinese buď kolaps, chaos a krveprolití nebo restart a renesanci.

15.02.2016.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Události se i nadále odvíjejí spalujícím tempem tak, jak poválečný světový řád pokračuje ve svém kolapsu, zatímco boj o to, co ho nahradí zuří dál. Největší událostí bylo vůbec první setkání mezi papežem a ruským pravoslavným patriarchou po 962 letech. Nejpodivnější věcí na této události lze vidět na této fotografii zasedání, které vydal Vatikán, který ukazuje lebku a kosti (p.pr.: symboly radu Skull&Bones, ale také klasická jezuitska symbolika) přímo v centru mezi oběma náboženskými vůdci.

http://en.radiovaticana.va/news/2016/02/12/joint_declaration_of_pope_francis_and_patriarch_kirill/1208117

Zdroje ze zednářské Lodge P2, lidé, kteří dávají rozkazy do Vatikánu, říkají, že lebky a kosti jsou jen symbolem znovuzrození. V tomto případě to znamená, jak říkají zdroje, že jak patriarcha, tak papež věří, že Mesiáš se vrátil. Avšak zdroje CIA tvrdí, že skutečným důvodem, proč byl papež rozechvělý setkat se s patriarchou je to, že Vatikán chce ruskou vojenskou ochranu k zajištění svého přežití. Ruské zdroje mezitím říkají, že oba muži podepsali "tajné Mezinárodní Memorandum o vytvoření nového planetárního náboženství a Nového světového řádu" (NE fasistickeho! .. at zas ovce nebeci :-) ), a že tato vstoupí v platnost 1. května 2016.

Vatikán se může cítit pocit naléhavosti oznamit něco nového, protože tajne kontroluje kolaps na dluhu založeného finančního systému , který se viditelně hroutí. Tři samostatné zdroje, jeden z Pentagonu a dva ze CIA, nám řekli, že mluvčí US korporátní vlády Barack Obama čelí kompletnímu kolapsu US bankovního systému, a minulý týden se setkal v Kalifornii se zástupci rodiny Rothschildů a s čínskými staršími, aby požadoval povolení k provedení devalvace amerického dolaru. Bylo mu řečeno, že NE, protože většina amerických dolarů, které jsou ve vlastnictví Američanů a zbytku světa nechce vidět své těžce vydělané peníze, jak ztrácí svou hodnotu. Obamovi byl rovněž odepřen přístup ke všem novým finančním prostředkům pro svou korporátní vládu.

Tímto odmítnutím doslo k vážným bojům uvnitř mocenské struktury mezi americkými frakcemi, které chtějí obnovit Republiku Spojených států amerických a ten, který chce zachovat status quo. V rámci tohoto boje byl zavražděn, jak říkají zdroje ze CIA, pomocí srdečního infarktu vyvolaného šipkou, soudce Nejvyššího soudu Tony Scallia. Oficiální tiskové zprávy potvrzují, že nebyla provedena žádná pitva, a že jeho tělo již bylo zpopelněno.

Zdroje z Pentagonu říkají, že Scalia byl zabit, protože se postavil proti uhlíkové dani "globálního oteplování" Pařížské dohody, a protože podporoval návrat Republiky a loajalitu vůči americké ústavě. Výměna Scalii za ohebnějšího soudce Nejvyššího soudu by znamenalo většinu 5 ku 4 na podporu uhlíkové daně a takových věcí, jako nespoutaná imigrace, kontrola zbraní atd..

Katolík a etnický Ital Scalia zemřel v Texasu, domově Bushova klanu, a stejně jako František v Mexiku se snaží zajistit odriznutí drogových peněz tekoucích do Bushovy chazarsko-nacistické frakce. Některé zdroje také uvádějí, že také sám hlavní soudce John Roberts, také katolík, těsně přežil pokus o vraždu minulý týden.

V odvetě na toto, říkají zdroje ze CIA, byla již tajně obžalována velitelka Bush/Clinton lůzy Hillary Clinton, a že Billu Clintonovi "bylo věnováno jen pár měsíců života, protože má mozkovou poruchu."

Došlo také minulý týden k útoku na chazarskou mafií ovládaný Department of Homeland Security, kdy soukromé údaje o 10.000 jejich zaměstnancích byly napadeny hackery a vse předáno do Pentagonu a agentuře Bílých klobouků. Tento hack přišel jako součást příprav na občanskou válku, která by mohla následovat po vyhlášení bankrotu korporátní vlády USA, řekly zdroje z Pentagonu.

 Jako součást tohoto zdroje dále říkají, že banka Wells Fargo školila své zaměstnance na "mimořádné situace", uzavírá své pobočky a umožní pouze vstup max. tří lidí najednou pod dohledem ozbrojených stráží. FEMA zase dělá "beta test, ve kterém prohlásí dovolenou ve dnech 18. a 19. února" v rámci přípravy na zhroucení bankovního systému, říkají.

Chazarská mafie šíří děsivé příběhy o prázdných regálech v supermarketech a nedostatku potravin ve snaze vydírat obyvatele USA a (dosahnout) poddání se.

Avšak zastánci obnovení republiky mají alternativní plán, který zahrnuje zrušení dluhu, návrat majetku ukradeného lidem a vydání nové měny Spojených států , která nahradí dluhový nástroj a chazarské zlo s názvem "americký dolar“ . V takovém scénáři, by USA prohlašsili, že nejsou povinni platit nesplatitelné břemeno mezinárodního dluhu "americké korporátní vlády" v bankrotu, kterou by nahradila.

Chazarská frakce USA chce mezitím zakázat hotovost a zavést negativní úrokové sazby. Přesvědčení, že záporné úrokové sazby by stimulovali reálnou ekonomiku pochází z falešného předpokladu, že role a čísla v počítačích s názvem "peníze" jsou náhradou za realitu. Z tohoto hlediska by negativní sazby nutili lidi utrácet své peníze, aby se zajistilo, že jsou bezcenné a k ničemu, a tak stimulovat ekonomiku. V reálném světě, ale lidé vědí, že když dali své peníze do banky tak bude slábnout, proto ho zase vezmou z banky a přijmout hotovost, zlato, stříbro nebo cokoliv jiného, co skutečně existuje v reálném světě, a které nebude slábnout s počítačovými falešnými zprávami.

V Evropě, ve snaze podpořit reálnou ekonomiku, záporné úrokové sazby neuspěly a namísto toho se vysráží spirála smrti bankovního systému. Spíše než utrácet více peněz, se lidé bojí o budoucnost, více šetří a berou peníze z bankovního systému. V současné době existují řady lidi,kolem bloku v Londýně pro kteří chtějí koupit zlato. Podívejte se na graf na odkaz vidět, jak se bankovní akcie vrazit, ale také zvyšuje cenu zlata.

http://stockcharts.com/freecharts/perf.php?$GOLD,UBS,C,SCGLY,BCS,CS,DB,SCBFF

Lidé si také hromadí hotovost, protože ta je imunní vůči záporným úrokovým sazbám. I v případě, ze chazarští bankéři podaří zlikvidovat hotovost, tak jak to chtějí, nemohou to udělat se zlatem, stříbrem, diamanty a dalšími reálnými věcmi.

Takové věci se staly už mnohokrát. V knižní čtvrti v Kande si například můžete koupit japonské vládní dluhopisy jako kuriozity z druhé světové války, které byly kdysi považovány za pevné investice jako skála. Totéž platí i v kterémkoli jiném městě nebo antikvariátu na světě. Když iluze peníze zmizí, pak papír je jen papír.

Iluze mizí rychle i navzdory nákupům ze strany centrálních bank 12,3 bilionů v aktivech, zatímco 8000 tři sta milionů dolarů ve státních dluhopis se nyní obchoduje v záporných úrokových sazbách, tj. "peníze" se vypařují.

Na trzích se povídá to, že Deutschebank se brzy zhroutí a vyvolá mnohem širší kolaps nez byl šok Lehman roku 2008. Cena akcií Deutschebank klesla v posledním měsíci o 50%, když investoři utekli ze strachu imploze z jeho 75 miliard v derivátech podlozených v reále , podle ucetních knih, takovými zalezitostmi, jako nesplatitelný řecký dluh.

Jestliže Deutschebank zbankrotuje, pak je to jen otázkou času, kdy se euro stane pouze dekorativním papírovým motivem. "Když Deutschebank spadne, tato skutečnost bude hnát před sebou německou kancléřkou Angelu Merkelovou, Bushe a velké banky, které jsou všechny vzájemně propojeny," řekl zdroj Pentagonu.

Britové mají jasně dost a fašistického projektu Eura. Nedávný průzkum více než 100.000 čtenářů "Express" ukázal 92% podporu pro odchod z eurozóny.

http://www.express.co.uk/news/politics/643026/No-EU-Poll-proves-Britain-wants-out-eurozone


Mezitím události na Středním východě dosahují svého vrcholu. Kriminální stát Izrael zaznamenal pokles o 65% v oblasti cestovního ruchu, zatímco její paranoidní občané s vymytým mozkem se skrývají v domech před imaginárními "teroristy".

Turecko a Saúdská Arábie, dva státy ovládané chazarskou mafií, mezitím lhali celému světu, že jsou připraveni vyslat armádu s jadernými zbraněmi a více než 350.000 vojáků do Sýrie. Ale když Turecko zahájilo dělostřelecký útok na Sýrii, Sýrie se odvolala ke Spojeným národům. Zádná zeme nebude ochotna podpořit tureckou agresi, protože nejenom veto OSN, ale aliance Ruska, USA a Číny, by mohla podniknout kroky s cílem rozdrtit Turecko a Saúdskou Arábie. To je důvod, proč Turecko rychle ustoupilo.

Číňané a Rusové, spolu s Pentagonem, chápou, že dlouhodobé řešení problémů na Středním východě bude pocházet z ekonomické prosperity. Vědí také, že šíitské a sunnitské rozdělení, které v podstatě začalo jako spor o dědičnost mezi bratranci, musí skončit. Toho bude dosaženo prostřednictvím jednání, a ne války.

A mezitím dostává v Asii chazarská mafie velké rány. Nejpozoruhodnější, a to je něco, co se chazarská korporátní média zoufale snaží zamést pod koberec, je skutečnost, že pilot letu 370 Air Malajsii, který zmizel před dvěma lety, se nedávno objevil na Tchaj-wanu.

http://worldnewsdailyreport.com/taiwan-mh370-pilot-mysteriously-resurfaces-almost-2-years-after-his-flight-vanished-over-china-sea/comment-page-8/#comments

Ups!

V Japonsku se mezitím zotrocený režim Šinzó Abe podřízený chazarum stal jiz minulostí. Posun do záporných úrokových sazeb, který v Davosu nařídil guvernér Bank of Japan Haruhiko Kuroda se stal katastrofou. Spíše než oslabení jenu a posílení trhu, jak se očekávalo, udělal přesný opak. Na druhou stranu, byl právě zverejněny údaje o HDP za čtvrtletí od října do prosince, která ukázala, že ekonomika klesá ročním tempem 1,4%. To znamená, že podvod známý jako abenomika byl zcela odhalen.

Minulý týden armáda Spojených států se sídlem v Japonsku a japonské vojenské zpravodajské služby kontaktoval zástupce společnost Bílého draka, aby požádali o informace o tom, jak zde provést výročí.

Vlády Indonésie, Malajsie a Thajska také začaly, podle několika zdrojů, spolupracovat s SDB. Thajci také nyní spolupracují s Rusy v boji proti drogám a terorismu.

Čína, zatím, je ve vlně globálních nákupů. Čínské podniky zvýšily objem fúzí a akvizic v zahraničí téměř 10 krát od začátku letošního roku ve srovnání se stejným obdobím loňského roku.

http://www.businessinsider.com/china-is-buying-a-lot-of-foreign-companies-2016-2

A konečně, zástupci gnostické illuminati v Japonsku a východní Evropy v poslední době obnovili styk s SDB.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/Svědecká výpověď Benjamina Fulforda o nukleárním útoku tsunami na Japonsko

(3/11 - Fukushima)

Benjamin Fulford "Narodni Nouzovy Vybor" 27/3/2012 Alexander Romanov, Chodoin Daikaku
 
Video s Benjaminem Fulfordem je k dispozici na placenem prohlizeci. V následujícím odkazu si můžete zaregistrovat na placeném prohlizeci videí 26 minut, které obsahují aktuální informace o stavu Třetí světové války. Platby za video budou použity na podporu tisku pomoci shromáždených faktu v terénu. Zvažte nákup videa jako investici do vzdělávání novinářů. Vaše pomoc je velmi ceněna. Video bude k dispozici k nahlédnutí zdarma od 19.března 2016.

http://silkysmallwood.com/wp2/2016/03/07/benjamin-fulford-march-4th-2016-world-war-iii-update/

 

 


PŘEVRATNÝ KANDIDÁT NA AMERICKÉHO PREZIDENTA.

Dne 19. prosince oznámil Andrew Basiago, JD, oficiálně na celonárodně publikujicim rádiu Coast to Coast, že se bude ucházet jako kandidát v amerických prezidentských volbách na r. 2016. Oznámil, že se brzy uvolní 100 návrhů, které se budou týkat pravdivých zveřejnění tajných projektech řízených CIA, které byly přímo zapojeny do projektu cestování v čase a cestováni na Mars.
Podle Basiaga ho právě tyto vysoce utajované CIA programy předem identifikovaly jako budoucího amerického prezidenta. Je tedy tento Basiago hrdinný informátor odhalování existence mimozemského života a tajných vesmírných programu, nebo je součástí sankcionované CIA psychologické operace na manipulaci procesu zveřejňování těchto informací?
Kampaň Basiaga bude založena na třech pilířích: "Pravda, Reforma, a Inovace v Nové Agendě pro novou Ameriku " Vysvětluje cíle své prezidentské kampaně ZA PRAVDIVA ODHALENÍ a nabízí toto:
"Mým plánem je v podstatě udržet mou kampaň za zveřejnění faktů o tajných amerických úspěsích cestování v čase a na Mars, ktery byl navštíven; i nadále sdílet své zkušenosti v oblasti projektu Pegasus [utajovaný projekt programu časo-prostorového cestování] a na Marsu v běžných i alternativních médiích.
A pak, jako součást svých doporučení, co bych přinesl jako prezident - hlavní z nich je to, co budu dělat s těmito dvěma technickými možnostmi, když jsem se rozhodl kandidovat na prezidenta v roce 2016."

1. Alleged Time Traveler Runs for U.S. President: Real Deal or CIA PsyOp?

2. Jump Room to Mars: Did CIA Groom Obama & Basiago as future Presidents?

3. CIA Sanctioned Disclosure of Time Travel & Mars Bases in 2016 Presidential Bid

 

1. Remote viewing was developed by the US military in the 1960's years before it was supposedly developed at Stanford Research Institute [SRI] in 1972..

2. Spinning to induce out-of-body experiences so as to travel on the astral plane is an ancient occult practice.

3. The so-called Montauk chair was reverse-engineered from the pilot's seat aboard a crashed ET craft, by which the ET pilot piloted the craft psychically to avoid collisions in space in light of the speed of the craft..

4. The teleporter, which opens up a vortal tunnel as an interstitial chasm in time-space through which the teleportee passes from Point A to Point B in several seconds, was invented by Nikola Tesla.

5. The chronovisor was accidentally discovered by Vatican musicologists Father Pellegrino Ernetti and Father Augustino Gemelli when they were studying the harmonic patterns in Gregorian chants at the Catholic University of Milan in the 1940's and found the microphone they were developing could pick up the sounds of past events..

6. The advanced chronovisor was developed from a TV-like screen into a standing cubical hologram of moving, multi-colored light by US defense contractors under DARPA after the Vatican gave the chronovisor technology to the US government for further development.

7. The plasma confinement chamber was invented by Dr. Stirling Colgate, president and dean of physics at the New Mexico Institute of Science and Technology [NMIST].

8. The jump room or "aeronautical repositioning chamber" ]ARC] was developed in a joint venture between Parsons and Lockheed, possibly after being reverse-engineered from an extraterrestrial device or as a result of ET-human liaison in which the device was given to the US government by one of the Grey ET species.

Source: Andrew D. Basiago

 


SIONACISTÉ V PARLAMENTU ČR Chtějí hájit teroristický stát Izrael jménem českého národa, vysávat české finačni fondy a bez přestání lhát

/album/fotogalerie-zpravy/sionaci-cz-jpg1/

——————————