Blog

21.06.2016 17:04

Buď se Spojené státy a Organizace spojených národů vzdají nebo budou jednoduše a bez řečí převzaty.

13-6-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Zvláštní aktualizace:

Rothschildové nás tedy nakonec kontaktovali.

Tady je to, o čem informoval člen SBD v Asii o tom, co Rothschildové řekli o této situaci: "Nyní jsou zde 04:40 hodiny. Nakonec jsem se s nimi dostal do kontaktu. Jistě vzácná hodina. Mluvil jsem s osobním tajemníkem Nata."

Jsem si jist, že telefon byl přesměrován. To je to, co mi řekl: "Jsme si vědomi toho, co si vy a váš kontakt v Tokiu přejete. Dohodli jsme se a pracujeme s ostatními členy rodiny, aby se tak stalo. Jsme si také vědomi toho, co se dnes odehrává."

"Zlatá Lilie" je připravena ke sklizni. První ze 3 se nyní připravuje. Skupina, která se domnívá, že je dostane toho nedosáhne. Bude integrována do přechodu na nový plán. Každý okres bude mít své vlastní rezervy na svou novou měnu.

Každý okres bude součástí koše asijských měn, které jsou podloženy různými produkty. Pošleme našeho obchodního zástupce, aby se s vámi setkal, když už víme, jak vás najít. Potom se můžete vy a váš kontakt, pokud si to budete přát, setkat v Tokiu s Natem přímo. Prosím, vyčkejte i nadále ."

Také mám jeho jméno. Alespoň jedno, které mi dal ... jeho přízvuk je britský, alespoň je to, co jsem pochopil z toho, jak mluvil.

Nevím, co můžete udělat s touto informací. Možná, že zveřejnit její část, a část o pojmenování xxx udržet teď ještě v tajnosti.

Zdá se, že vaše čísla byla odposlouchávána a je zřejmé, že jsou si vědomi toho, co jste říkal ve svých týdenních zprávách ... stejně jako naší konverzace? ".

Jinými slovy, Rothschildové konečně souhlasili s podporou masívní kampaně s cílem ukončit chudobu, zastavit ničení životního prostředí a vyvolat exponenciální expanzi lidstva do vesmíru. To je dobrá zpráva pro naši planetu. 

Budeme čtenáře informovat o jakémkoli dalším vývoji.

 

 

A obvyklé týdení zpravodajství začíná zde:

 

Jednání o novém finančním systému čekají, zatímco staří kontroloři tohoto systému se zdají být skrytí nebo se chystají jít do podzemí. To znamená, že není jeětě v době psaní tohoto bulletinu jasné, jestli bude přechod na nový finanční systém klidný nebo to bude nepřátelské převzetí starého systému.

 

Pozadím k těmto jednáním můžeme vidět stále chaotičtější situaci ve Spojených státech, Evropě a na Středním východě a postupné hroucení finančního systému Západu začíná mít přímý vliv na sociální a ekonomickou stabilitu.

 

Situace ve Spojených státech, je zvláště důležitá, a intenzivní boj o moc se stává stále více viditelným i v korporátních médiích. Může to být zcela jasně vidět v některých chazary kontrolovaných mediích jako New York Times a Washington Post, které informují o velmi odlišné realitě než jiná média, jako je kupř. The Wall Street Journal a televizní sítě ABC nebo národní síť periodik McClatchy, která pokrývá celou zemi.

 

První z nich, například uvádějí, že Hillary Clintonová je nyní oficiální prezidentský kandidát Demokratické strany, zatímco druhá jsou více zaměřeny na vyšetřování trestných Clinton Foundation, atd. Nejjasnější případ rozkolu ve znamení mocenské struktury, nicméně, pochází z Bílého domu samotného. Dále jen "zastupující president" Barack Obama veřejně podpořil prezidenturu Hillary Clintonové, jen aby o hodinu později tiskový mluvčí Bílého domu vyšel s veřejným prohlášením, že Clintonová je v procesu vyšetřování trestné činnosti.

 

https://www.washingtonpost.com/news/the-fix/wp/2016/06/06/make-no-mistake-hillary-clinton-will-clinch-the-democratic-nomination-on-tuesday/

 

http://www.foxnews.com/politics/2016/06/10/white-house-confirms-criminal-probe-over-clinton-emails-shreds-campaign-claim.html

 

https://www.youtube.com/watch?v=sVmuGQE5vyo

 

Bankrot Korporace Spojených států amerických, který se odehrál 2. května bylo cítil stále zřejměji a reálněji. Například, mnoho z téměř 50 milionů Američanů, kteří spoléhají na potravinovou pomoc, aby uživili své rodiny mají tento měsíc už problémy se svými kartami, což je buď kybernetický útok, nebo jde o další pokus krást vaše peníze. Dalším příkladem je to, že policie přešla od zastavování aut a krádežím cash částek od řidičů a cestujících, k používání high-tech zařízení k vyprázdnění jejich kreditních karet. Existují také zprávy o selhání mobilních telefonních sítí a systémů GPS po celých USA, což je jasnou známkou intenzivní kybernetické války.

 

Úředníci Pentagonu říkají, že útok pod falešnou vlajkou v Orlandu na Floridě, kde bylo údajně zabito 50 lidí, "nezastavit pokračující odhalování ani nijak nenaruší " probíhající kampaně k ukončení kontroly USA ze strany Chazarské mafie.

 

 

Pentagon a agentury již ví, že skutečným viníkem tohoto útoku je Chazarská mafie stejně jako vědí, že stopy vedou do Izraele a do celosvětového ústředí Chazarské mafie ve Švýcarsku.

 

 

Tato falešná vlajka se konala bezprostředně po skončení schůzky hlav Chazarské mafie a Bilderberg Group v Drážďanech. A i když to nebylo na oficiálním seznamu účastníků, rodinné zdroje potvrdily, že Nathaniel Rothschild předsedal jednání jménem svého strýce a nejvyššího šéfa Chazarské mafie, barona Jacoba Nathaniela Rothschilda. Oficiální tiskovou zprávu ze zasedání lze vidět zde:

 

http://www.bilderbergmeetings.org/press-release.html

 

Jediné, co můžeme dodat, z vlastních zdrojů je, že na setkání se řešila je globální daň, která by se platila na nezbytné financování zastavení ničení životního prostředí a chudoby. Zdroje rodiny Rothschildů potvrzují, že čínská nabídka 20,000 tun zlata s 13% slevou byla projednávána také s podmínkou, že 10% sleva by byla použita k vytvoření agentury pro plánovací budoucnosti a další 3% by byla provize jak je uvedeno výše v tomto bulletinu. Zdroje z rodiny Rothschildů to potvrdily.

 

U rodiny Rothschildů je v každém případě nyní jasně vidět, že staví do kruhu hradbu z bojových vozů. Úředníci CIA říkají, že v žádné z oficiální firmy rodiny Rothschildů nezvedne telefon. Jediné číslo, kontakt na ně, je do jejich rodiného obytného komplexu v Zug, ve Švýcarsku, a v době psaní tohoto článku, taktéž nikdo neodpovídá na žádné volání. Níže je obrázek obytného komplexu rodiny Rothschildů v Zug.

 

Zug-1

 

Existují také náznaky, že se asi něco neobvyklého stane v Anglii, možná příbuzný Rothschildů. Podle internetových stránek "Russia Today" (s největší pravděpodobností to nebude originál ruský web)

 

https://www.rt.com/uk/345988-g4s-royal-mint-security/

 

byla britská armáda odvolána z ochrany Královské mincovny (kde je uložené anglické rezervní zlato) a byla nahrazen soukromé bezpečnostní firmou G4S. Jedná se o skandální společnost, která bojkotovala zabezpečení olympijských her v Londýně. Je to také společnost, kde pracoval tak zvaný "střelec z Orlanda".

 

Vzhledem k uzavření Rothschildových kanceláří v Anglii, Japonsku a dalších částech světa, bude dobrým odhadem, že utekli do Švýcarska se zlatými rezervami z Anglie. Pokud tomu tak je, tak to znamená, že poprvé od svého podnikatelského štěstí díky informacím svých agentů po bitvě u Waterloo Rothschildové v domácím obchodě prodělali, což také znamená, že Rothschildové již nekontrolují Bank of England (p.př.: dříve Rothschild Bank).

 

To by mohlo rovněž být ve vztahu k většině dvouciferných anket, které upřednostňují vystoupení Anglie z Evropské unie v plánovaném referendu dne 23. června. Pokud Anglie opustí EU stane se, opět poprvé od roku 1066, skutečně nezávislou zemí. Události nám to brzy řeknou.

 

Také Jsme slyšeli ze zdrojů Německé druhé říše, že Němci, kteří opustili Německo, aby vytvářeli po 2. světové válce nebo těsně před ním kolonie jinde po světě, se chystají brzy k návratu do Německa, aby obnovili nezávislost své vlasti. Říkají také, že velká část dosud utajených německých technologií bude brzy odhalena. Zdroje Pentagonu říkají, že z letecké základny Ramstein v Německu byly také evakuovány americké jednotky, aby se tak uzavřela další cesta drogových obchodů Bushovy kliky, a tudíž přerušil jeden z jejich příjmů.

 

V každém případě se věci mají tak, že celý evropský finanční systém balancuje na pokraji zhroucení. Nejnovější zpráva BIS říká, že mezinárodní banky snížili v průběhu posledního čtvrtletí úvěry do Evropy o 276 miliard.

 

https://www.bis.org/publ/qtrpdf/r_qt1606.pdf

 

Tento systém je v úpadku a je nepravděpodobné, že by byl schopen přežít tak velkou redukci půjček.

 

Možná to je I důvodem, proč extra Chazarský insider, George Soros, oznámil, že bude kupovat zlato a akcie na jeho těžbu jako své zajištění proti turbulencím na finančních trzích ve Spojených státech a Evropě.

 

Také je zde silná turbulence v Turecku. Zdroje z Turecka říkají, že jsou nepokoje po celé zemi a dokonce i boje mezi ozbrojenými policejními a vojenskými jednotkami. Zdroje Pentagonu tvrdí, že evakuace amerických sil z letecké základny Incirlik v Turecku také pomohly odříznout nacistickou frakci (Bushovy) Chazarské mafie od drogových peněz. Turecké zpravodajství také částečně podporuje tento zdroj, který uvádí, že turecká vláda odmítá německé požadavky, aby německé letectvo mohlo začít používat tuto základnu. Proč chce najednou Německo poslat letadla na základnu v Turecku?

 

Http://www.dailysabah.com/politics/2016/06/13/ankara-dism

 

Chazarský uctívač Satana a izraelský premiér Benjamin Netanjahu odjel tento týden do Ruska, aby naposled usiloval o ochranu a povolení obnovy vzdušných útoků na Sýrii a Libyi, říkají zdroje z Pentagonu. Místo toho bylo Netanjahuovi řečeno, že kdyby chtěl Izrael ochranu, bude muset vrátit Golanské výšiny a poskytnout kontrolu nad svými plynovými poli ruskému Gazpromu,. Rusko také uvedlo, že by i nadále vyzbrojovalo Hizballáh, Sýrie a Írán.

 

Pod silným útokem se ocitla také vláda Saúdské Arábie, protože se ukázalo, že použila finanční vydírání proti OSN s cílem zajistit, aby byly odstraněny sankce za vraždy dětí v Jemenu. Saudská Arábie však v každém případě nemá už peníze a nyní se snaží vytvořit finanční fondy z 9 milionů cizinců, kteří tam pracují.

 

V Asii zatím pokračuje vážný boj o moc v Číně s Xi Jinpingem vyhnout frakci v Šanghaji a frakci komunistického svazu mládeže. Očekává se, že tento vnitřní boj dosáhne nějakého vyvrcholení v letním setkání v Beidaihe, v červenci.

 

V Japonsku a Koreji mezitím kontaktovali Společnost Bílého Draka vysoké postavy podsvětí, aby se zeptali co se stane teď, když Rothschildové ztratili sílu. Zástupce Sjednocené korejské církve, jenž byla dlouhou dobu spojencem nacistické chazarské Bushovy frakce a nyní je příznivcem současného režimu Abeho navrhl, že podsvětí by mohlo být financováno ovládnutím obchodu s marihuanou, která bude brzy legalizována jak v Japonsku, tak v Jižní Koreji.

 

Marihuana nebyla nikdy v Severní Koreji nezákonná, navíc se ještě normálně otevřeně prodává v obchodech spolu s amfetaminy. Tento zástupce také uvedl, že již nepodporují dodávky amfetaminů frakcím Bushovy Chazarské mafie. Také se ptal jaká je role severokorejský diktátor Kim Čong-un v novém režimu.

 

Vysoce postavený úředník z obchodního syndikátu Yakuza se sídlem v Kanto řekl, že v rámci nového režimu jeho skupina očekává, že obdrží stejné nebo i větší finanční prostředky, jaké dostávali od Rothschildů. To by mělo probíhat v podobě "financování filmů" a úvěrů na nemovitosti. Oba k tomu ještě řekli, že do té míry, do které by mohla být činnost Yakuzy právně legalizována by mohla v novém režimu vydělávat více jako legitimní podnik, než co si vydělali jako ilegální mafie.

 


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

10.06.2016 09:39

Rothschildova Chazarská mafie používá zpožďovací taktiku, ale čas již vypršel …

6-6-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Smyčka která se uzavírá kolem krku Chazarské mafie a jejich hlavního uzlu, rodiny Rothschildů, který ji řídí se utahuje stále silněji. Poté, co zmeškali poslední lhůtu pro schůzku se zástupcem Společnosti Bílého Draka, se má ráno setkat s doručitelem vzkazu od SBD, zástupce barona Jacoba Nathaniela Rothschilda (červen 7) v USA. Pokud k tomto setkání nedojde nebo nedospějí k zásadní dohodě, pak SDB, gnostictí Ilumináti  a ostatní příbuzné skupiny slibují vyhlásit období lovu na všechny tyto vraždící rodiny.

Navíc, oficiální bankrot korporace Spojených států amerických, který se udál 2. května 2016 vyvolal tento týden rozhovory na vysoké úrovni mezi USA a čínskými úřady. V Pekingu se ekonomická výměna na nejvyšší diplomatické úrovni koná v úterý.

http://news.xinhuanet.com/english/photo/2016-06/06/c_135416005.htm

Zahajovací ceremoniál k rozhovorům na vysoké úrovni mezi USA a Čínou se konalo v Pekingu - Xinhua | English.news.cn news.xinhuanet.com

Ekonomické diskuse se zaměřují na to, jaké části americké ekonomické infrastruktury můžou koupit číňani, s američany vyhrožujícícmi, že uzavřou své trhy do Číny jako se svou hlavní vyjednávací kartou, aby se zabránilo úplné akvizici americké ekonomiky Číně .

Druhý problém související diskuse bude přesně kolik akcií financí USA budou nuceni číňani "odpustit". Netřeba dodávat, že číňani požádali o plnou úhradu v podobě amerických nemovitostí, továren a dalších aktiv, zatímco američané požádali číňany, aby dluhy ostříhali tak nejvíc, jak je to možné.

V předmluvě k této schůzce jednala Sangri-La, třídenní regionální konference na vysoké úrovni o regionální bezpečnosti v okolí Singapuru, který skončil v neděli 5. června. Vojenské rozhovory byly omezeny na to, že se USA snažili shromáždit co největší počtu spojenců pod svá křídla u čínských hranic, zatímco číňani říkají, že jsou přátelští ke svým sousedům, takže armáda Spojených států nemá jinou možnost, než spolupracovat s Čínou na řešení "win-win" (vítězství a výhody pro každého účastníka).

https://www.rt.com/usa/345410-carter-asian-nato-china/

http://news.xinhuanet.com/english/2016-06/05/c_135412934.htm

V průběhu bezpečnostní konference se stala také zajímavá vedlejší záležitost typu James Bond. Protichůdné novinové zprávy, které přicházejí z Indonésie se shodují, že tam havaroval vrtulník. První zprávy říkají, že pouze pilot zahynuli a tři zbylí cestující měli jen "drobná poranění". Nicméně, následující zprávy naznačují, že "zemřeli na cestě do nemocnice."

http://news.xinhuanet.com/english/2016-06/04/c_135412891.htm

http://english.astroawani.com/world-news/four-perish-heli-crash-papua-indonesia-107257

http://www.thejakartapost.com/news/2016/06/04/pilot-killed-as-helicopter-crashes-in-papua.html

http://jakartaglobe.beritasatu.com/featured-2/one-killed-three-injured-papua-heli-crash/

http://en.tempo.co/read/news/2016/06/04/055776836/Pilot-Killed-in-Paniai-Helicopter-Crash

CIA v Indonésii říkají, že vrtulník byl sestřelen neznámým zařízením, pravděpodobně zbraň EMP, a přeživší cestující byli zabiti. Vrtulník dodal do Singapuru 300 kilo zlata z tajného zlatého dolu, který patří frakci vedené Henry Kissinger / Rockefeller, a že to byla operace těžební společnosti Freeport-McMoRan patřící Chazarské mafii v Indonésii.

Vrtulník, v momentě, když šel k zemi, se vracel s asi 100 milióny US $ v tisíci dolarových singapurských bankovkách. Peníze, které byly zabaleny do pěti hliníkových nádob "Zero Halliburton", chybí. Vzhledem k tomu, že šlo o zlato z dolu společnosti ovládané Chazarskou mafií a platba byla ukradena, tak je docela bezpečné předpokládat, že si ty peníze vzala nějaká anti-chazarská skupina. Zprávou se zdá tedy být, že dohody týkající se zlata z Asie musejí projít těmi správnými určenými kanály.

V každém případě, bez ohledu na chvástání mezi Čínou a USA Na Jihočínském moři i intriky pod povrchem, dochází postupně k dosažení široké dohody mezi USA a Čínou.

Zdroje z Pentagonu říkají, že jako součást této dohody Americké banky předali přístupové kódy k nové mezinárodní dohodě SITEM CIPS. Zdroje říkají, že to povede ke globální měně, stejně jako úpadku Deutsche bank.

Některé zdroje se shodují, že tyto akce jsou součástí kampaně na eliminaci nacistické frakce Chazarské mafie. Úniky Panamských dokumentů a zrušení daňových rájů v zahraničí již byla pro ně dostatečně velká rána. Podle zdrojů z japonské vojenské zpravodajské služby, kampaň zastavit přítok jejich drogových peněz zaznamenala rovněž skvělý nový zvrat s uzavřením většiny hlavních továren na amfetaminy v Severní Koreji,

Nyní se bývalý zástupce ředitele CIA Mike Morell přiznal na televizní stanici MSNBC, že válka proti Iráku byla založena na lži.

https://www.youtube.com/watch?v=93Fxjup53z8

Ti z nás, kteří máme informace od věrohodných pramenů, to víme již léta. Co je však důležité, je skutečnost, že to bylo řečeno v korporátním médiu, které je pod kontrolou. To znamená, že ostatní korporátní média budou toto také citovat, až se to stane součástí "oficiální" veřejné znalosti. Tím, že se to změní v "oficiální" , tak to otevírá cestu pro stíhání válečných zločinů a vůbec celé kliky Bush / nazi.

Nacistům se jistě potí zátylky v marné snaze zabránit stíhání 11-S, a zařídili "spáchaní sebevraždy", bývalého manažera z Curychu ", protože zabití finačního ředitle nebylo jim nebylo dost", podle zdrojů z Pentagonu. Můžete si být jisti, že vyšetřovatelé pojistných podvodů se blíží k Larrymu "Demoličákovi" Silversteinovi a jeho spřáteleným gangsterům.

Zdroje CIA říkají, že mnoho chazarských gangsterů již uprchlo do Patagonie v jižní Argentině. Zdroj CIA, který byl nedávno v Patagonii říká, že tam dokonce potkal Richarda Rockefellera. Richard Rockefeller, bývalý šéf Lékařů bez hranic a syn Davida Rockefellera, údajně zemřel při leteckém neštěstí v červnu 2014. Pokud je tento zdroj pravdivý, zdá se, že nafingoval svou smrt, aby mohl uniknout do Argentiny.

Nicméně je však nejasné, zda Argentina bude stejně bezpečným útočištěm pro nacisty, jak to bylo po druhé světové válce. Argentinský prezident Mauricio Macri a nacistická loutka měl, krátce po setkání s tiskem, problémy se srdcem. Toto byla pravděpodobně zprávanacistům, kteří by chtěli v tomto okamžiku prchat do Argentiny.

http://sputniknews.com/latam/20160604/1040770164/mauricio-macri-hospitalized-arrhythmia.html

Vysoký chazarský gangster Benjamin Netanyahu z Izraele a dalajlama volají po ochraně Vladimira Putina z Ruska, ale té se jim, podle ruských zdrojů, nedostane.

Zbývající chazarští gangsteři v USA rozložili svoje karavany v kruhu kolem Hillary Clintonové, a doufají, že budou i nadále moci využívat volebních podvodů, vražd, podplácení a lží, aby dosáhli toho, aby se stala prezidentkou.

Nicméně zdroje z Pentagonu nyní říkají: "Hillary může být sestřelena po primárkách v Kalifornii s Clinton Foundation , kdy praskne masivní podvod jejích humanitárních aktivit a charity na Haiti, v Africe, Indii a v důsledku tsunami v Acehu v roce 2004". Pokud existuje spravedlnost na tomto světě, tak Clintonová bude také čelit obvinění z masových vražd.

Chazaři si také myslí, že mají jinou kartu v rukávu, kterou je viceprezident Joe Biden, který jak se doufá, bude demokratickým kandidátem v případě, že Clintonová bude zatčena. Biden není naprosto čistý hrdina. Jeho syn byl zapojený do hydraulického frakování ropy na Ukrajině bezprostředně po převratu do nacistického státu. Je to sázka na jistotu říci, že Bidenovo předsednictví by znamenalo pokračování Rothschildovy kontroly při odstranění těch nejhorších nacistů.

Bidena upřednostňují tito chazaři více, než republikánského kandidáta Donalda Trumpa, který prosazuje, aby došlo ke skutečné změně a došlo tak konečně k hromadnému zatýkání zločinců, kteří zamořili New York, Washington DC a další mocenská centra ve Spojených státech. Trump nyní studuje zahraniční věci tři hodiny denně s cílem připravit se na práci, kterou bude znovu projednání mezinárodní role Spojených států, říkají zdroje blízké Trumpovi.

Doufejme, že Trump bude také informován o radě podvodného Federálního rezervního systému. Má se také pokusit dostat buď k asijskému zlatu nebo americkému stříbru (nebo obojímu) a podložit tak novou měnu, kterou bude muset nevyhnutelně vydat.

Rothschildové a nenacistická frakce chazarské mafie říká, že lidé jako Trump a číňani se snaží svrhnout "současný světový řád". To je záludný způsob, jak snažit je spojit s do značné míry zdiskreditovaným nacistickým Novým světovým řádem.

I když se zastavily fašistické vládní plány na "nový světový řád", kterému by otevřela dveře masová likvidace 90% světové populace, neznamená to, že "současný světový pořádek" by měla pokračovat tak je. Tomuto "řádu" předsedal systém centrálních bank, které jsou podvodně v soukromém vlastnictví , a kterými se systematicky drancovaly zdroje planety a způsobilo se tak vyhynutí (přírodních druhů) v takové škále, která nebyla viděna od konce dinosaurů před 65 miliony lety.

Tento podvodnický systém také vedl k takové koncentraci bohatství, že 62 jedinců má vyšší čisté jmění větší než 3,5 miliardy chudých lidí na této planetě.

Je čas změnit radikálně způsob, jakým řídíme tuto planetu. Způsob, jak to udělat, je odstranit proces rozhodování o tom, co budeme dělat v budoucnu z rukou centrálních bank v soukromém vlastnictví a ponechat jej v rukou lidu. Lidem a všem živým bytostem na této planetě již dochází trpělivost. Čas ke mluvení končí, stejně tak, jako čas na akci právě započal.

SDB slibuje ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí do několika měsíců, pokud dostane šanci. Jakmile se tak stane, bude stanovena transparentní, meritokratická a demokratická instituce s cílem zajistit řádnou správu osob a živých organismů na této planetě. A mezitím se stáhne a odejde do pozadí, ve kterém zůstane připravena zasáhnout znovu v případě, kdyby se civilizace dostala do zkušenosti další krize, takové, jakou zažíváme nyní.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

10.06.2016 03:38

Hlavou chazarské mafie je baron Jacob Nathaniel Rothschild.

23-05-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Ten, kdo blokuje nový systém peněžnictví a použití asijského zlata ve prospěch této planety, je baron Jacob Nathaniel Rothschild, jak tvrdí jeho blízcí příbuzní a také CIA. Baron Rothschild je hlavou mafiánské chobotnice Chazarů, která kontroluje vydávání amerického dolaru, eura, japonského jenu a mnoha dalších měn, ne však čínského juanu nebo ruského rublu.

Byl to Rothschild, kdo stál v cestě, když Starší Asie nabídli zlato s třináctiprocentní slevou k tomu, aby se zřídila Agentura pro plánování budoucnosti s úkolem ukončit chudobu a ničení životního prostředí a tato planeta se proměnila v ráj. Tento plán je podporován národy sdruženými v organizaci BRICS, Pentagonem, většinou zpravodajských služeb a dokonce mnoha Rothschildovými příbuznými.

Pokud baron Rothschild do 24 hodin od chvíle, kdy bude zveřejněn tento Přehled novinek, nenaváže spojení se Společností bílého draka (White Dragon Society), pak SBD nabídne jednu tunu zlata, k převzetí v Hong Kongu, tomu, kdo jej dokáže přimět k tomu, aby ustoupil z cesty. Mimochodem, Rothschilde, víme, že se ukrýváte v někdejším domě Marka Riche v městečku Zug, ve Švýcarsku, a nikoli ve svém venkovském sídle ve Waddestonu v hrabství Buckinghamshire v Anglii. Nepokoušejte se ukrýt, bylo by to marné.

Pokud nám jiní lidé rovněž budou překážet, budeme nuceni uplatnit svoji vlastní sadu karet (zavést svoje pravidla hry), stejně tak, jak to udělali Bushovi nacisté v Iráku. Za každou tuto kartu lze získat určité množství zlata, podle druhu zločinů proti lidstvu, které osoba na ní zobrazená spáchala.

Nicméně, co musí scvrkávající se okruh Rothschildových lokajů a chazarských nacistů pochopit, je, že SBD neusiluje o to, tyto zlé hochy „dostat“. Chceme zachránit tuto planetu. Pokud někdo bude stát v cestě tomu, abychom to udělali, budeme nuceni jej odklidit.

Jinou věcí je to, že tento plán společnosti WDS se podobá vánočnímu večírku, který v Tokiu uspořádala společnost Nomura Securities pro svoje zahraniční dopisovatele. Většina těchto dopisovatelů nemá dovoleno přijímat od svých zdrojů informací dárky přesahující hodnotu 20 dolarů a podobně. Proto Nomura uspořádala hru Bingo, při níž se ukázalo, že v ní každý vyhrál nějakou velkou cenu.

Tímto způsobem byl tento dopisovatel jednou nucen přijmout soupravu na podávání čaje od společnosti Noritake v hodnotě 300 dolarů. Jinými slovy řečeno, společnost WDS zajistí, že výhru dostane každý, včetně lidí spojených s dinárem, včetně Severokorejců, včetně všech různých rádoby vrcholových manažerů, Gnostických iluminátů, lidí z okruhu Zapa a všech ostatních, kteří zúčastnili boje o vytvoření spravedlivějšího systému peněžnictví. Výherci se samozřejmě stanou i všichni lidé a všechny živé bytosti na této planetě, což se stane hned, jakmile to spustíme.

Je to zcela jasně tak, protože základní situace chazarské mafie je stále bezperspektivnější, protože je po celém světě systematicky odstavována od moci.

Nejmohutnější nový vývoj byl v Izraeli, kde minulý týden odstoupil ministr obrany Moshe Ya’alon a veřejně kritizoval „extremismus, násilí a rasismus“ v izraelské společnosti a v Netanjahuově režimu.

http://www.haaretz.com/israel-news/1.720653

Nejprve přišly komentáře zástupce předsedy představenstva izraelských ozbrojených sil – poslance Yaira Golana – v Den holokaustu, kdy kromě jiného řekl: „Záplava rasistických předloh zákonů ve sněmovně Kneset, jak těch už schválených, tak těch rozpracovaných, se velice podobá zákonům Říšského sněmu v raných dnech nacistického režimu.“

http://www.veteranstoday.com/2016/05/22/uri-avnery-traces-of-nazism-in-israel-confirmed/

Tyto komentáře podpořil někdejší izraelský předseda vlády Ehud Barak, když řekl, že Izrael „nakazilo sémě fašismu.“

Zdá se, že židovský lid se konečně probouzí a zjišťuje, že jeho vlastní vedení jsou ve skutečnosti chazarští nacističtí gangsteři, jejichž předmětem činnosti je vraždění národů.

Toto pozdní procitání Židů ohledně hrůz, jimž byli více než jedno tisíciletí vystaveni svými k Satanu se modlícími vůdci, není náhodné. Rusové udělali velmi rafinovaný tah na šachovnici tím, že izraelského předsedu vlády Benjamina Netanjahu přiměli k tomu, aby jako nového ministra obrany své vlády povolal Avigdora Liebermana, narozeného v Sovětském svazu a náležejícího k extrémně pravicovému křídlu, tvrdí zprávy Pentagonu. Tento extremista bude dělat sebevražednou agresivní politiku, která „urychlí likvidaci Izraele“, jak říkají. Zvláště se od Liebermanna očekává, že nařídí invazi do Libanonu, která rozpoutá déšť střel, proti nimž bude jejich takzvaný obranný štít „Železný chrám“ bezmocný, říkají tyto zdroje.

Jinou nadcházející záležitostí je finanční likvidace izraelského režimu. Senát USA přehlasoval opozici loutkového prezidenta Baraka Obamy a schválil zákon, který americkým občanům dovoluje žalovat zahraniční vlády nejen kvůli terorismu, ale také kvůli sabotování letadel, kvůli braní rukojmí a kvůli usmrcování bez rozhodnutí soudu. Zatímco tisk kontrolovaný chazarskou mafií se patrně domnívá, že tento zákon je namířen proti Saúdské Arábii, jeho skutečným cílem je Izrael. Izrael (a jeho tajní rothschildovští králové) nyní mohou být obžalováni kvůli incidentu z 9/11, kvůli atentátu v Paříži, kvůli letu společnosti Malaysian Airlines č. 370/17, kvůli zřícení ruského letadla nad Sinajským poloostrovem a nejnověji kvůli zřícení letadla společnosti EgyptAir minulý týden. Zdroje v Pentagonu tvrdí, že slova „sabotáž letadla“ byla do předlohy tohoto zákona úmyslně vložena proto, aby bylo možné činit Izrael odpovědným za jeho jednání.

Pokud jde o „zřícení“ letadla společnosti EgyptAir minulý týden, zdroje CIA tvrdí, že na jeho palubně ve skutečnosti byli tři členové francouzské vlády na cestě do Egypta, aby odkryli těžké zločiny Chazarů, proto bylo toto letadlo odvedeno do Izraele. Proto první zprávy ve zpravodajství tvrdily, že na jeho palubě bylo 69 lidí, pozdější zprávy tento počet změnily na 66. „Únos letadla společnosti EgyptAir Izraelci jen dva dny po tom, co se Senát usnesl na tomto zákonu, to už zašlo příliš daleko, a povede to k mohutnému zveřejnění informací o jejich terorismu a o jejich zhoubných jednáních,“ potvrzují zdroje Pentagonu.

Rusové mezitím SBD předali informace o významném chazarském zrádci v řadách Pentagonu. Tvrdí, že čtyřhvězdičkový americký generál Joseph Leonard Votel, hlava US Central Command (Hlavního velitelství USA), „nedávno tajně navštívil město Rakka v Sýrii, aby pomohl organizaci ISIS připravit úder“:

„Ruské informace říkají, že Votel ve skutečnosti patří nikoli k USA, nýbrž k chazarské mafii, ke společnosti Vanguard Group a k jejím majitelům v City of London (Rothschild)“. Internetová stránka Veteran’s Today říká, že před nějakým časem byli organizací Hisbollah v Sýrii zajati čtyři úředníci tajných služeb, Američan, Saúdský Arab, Turek a Francouz. Ti také pracují pro chazarskou mafii.

http://www.veteranstoday.com/2016/05/22/exclusive-hezbollah-captures-cia-officer-in-aleppo-commanding-al-qaeda/

Příslušníci chazarské Páté kolony v USA bojují o kontrolu tím, že posílají všechny svoje bossy, aby republikánského kandidáta na prezidenta Donalda Trumpa přiměli k tomu, aby se podílel na jejich programu. Kvůli tomu jej v poslední době navštívili Henry Kissinger, Dick Cheney, James Baker, Sheldon Adelson a jiní. Je zcela jedno, co tito lidé říkají, „Donald bude svými organizátory usměrněn k tomu, aby dělal to, co je nejlepší pro Ameriku, ne pro Izrael,“ říkají zdroje v Pentagonu. Řekli, že Trump je podporován Vatikánem, americkým sdružením NRA (National Rifle Association, americká Národní asociace puškařů), Rusy a dalšími a bude realizovat úplně jinou agendu než mafie Clintonů/Bushů.

Nejdůležitější zdroj moci Chazarů, jejich soukromě řízené centrální banky, je cílem větších kybernetických útoků. Hackerské uskupení Anonymous vypnulo počítače banky Bank of England, bostonské větve bank Federální rezervy (FED) a zaútočilo na počítače banky Bank of France a také na počítačové systémy dvaceti dalších centrálních bank po celém světě úderem, o němž říkají, že to byl jen začátek rozsáhlé kampaně proti nim. Tyto údery jsou programovány tak, že se nedotýkají obyčejných transakcí běžných lidí, nýbrž pouze transakcí chazarských oligarchů, tvrdí Anonymous.

Kampaň, která má odřezat chazarské peníze z drog, rovněž postupuje kupředu tím, že velitel americké US Southern Control 10. května navštívil Peru, aby zajistil, že Kolumbie se připojí k tomu, aby peníze z kokainu netekly k chazarským nacistům.

Po celém světě dál se rozvíjející legalizace drog, přičemž Německo a Japonsko počítají s tím, že spolu s USA legalizují marihuanu pro lékařské účely a možná i pro účely léčebné rehabilitace, navíc dál ořezávají finance chazarské chátry.

Chátra chazarských sionistů dokázala zahájit omezený protiúder dočasným převzetím Brazílie a pověřením Izraele tím, aby řídil centrální banku této země. Ale tamní novou vládu uznal pouze Macriho fašistický režim v Argentině. Nyní probíhá protiúder proti tomuto puči v Brazílii cestou stávek, protestů a „jiných akcí.“

V Japonsku se mezitím koná dlouho plánovaná vrcholná schůzka zemí skupiny G7, ale už je zřejmé, že tato skupinka loutkových vůdců nebude schopna ničeho jiného než navštívit horké prameny, posvátné schrány a dobře se najíst. Oficiální komuniké bude nic neříkající až bezvýznamné, protože lidé, kteří se na této vrcholné schůzce sešli, se stávají stále více bezvýznamnými. Několik skupinek chtělo zabít Obamu, až navštíví Japonsko, ale, jak to vyjádřil Rus Vladimír Putin: „Když vás pokouše něčí pes, nejdete po tom psovi, ale po jeho majiteli.“

Nyní jste na tahu vy, Rothschilde.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

10.06.2016 03:23

Pozdrav od Generálního ředitele

19-05-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Japonsko-Lotus-čínští-zednáři (Všimněte si, myslím, že toto je jeden z symbolů "Japonsko - lotus - čínských zednářů")

Jsme celosvětová organizace známá jako Hongmen (天地 会長 房 青蓮 堂). Jsme společnost vzájemné podpory také známá jako čínští zednáři, nebo v dnešní době také známí v Japonsku jako Asijští zednáři. Hongmens se proto nachází hned vedle Kiwanis, Rotary Clubu a Lions Clubu jako jedno ze čtyř největších mezinárodních společností vzájemné podpory v celém světě. Jsme také charitativní organizace, a jako taková uznána mezinárodním právem v roce 2003. Tato velká organizace byla původně tajným spolkem, ale teď pomalu a po troškách odhalujeme naši existenci .

Chceme být v současné době viděni v Japonsku, Asii a světě celkově jako přítomnost, která může být důvěryhodná za všech okolností, a která bude vždy podporovat planetu.

Myslím, že naše organizace měla celosvětovou "značku", která nebyla pro obyčejné lidi viditelná. Můžeme být viděni jako "klíč", kterým lze otevřít mnoho typů dveří po celém světě. Naši členové zapadají do normální společnosti, i když se stále sami vzdělávají za účelem zvýšení jejich schopností. Z nekonečné minulosti až do sočasnosti byla naše flexibilní a výkonná organizace založena na "GI", což lze přeložit jako ctnost nebo také spravedlnost.

Bohužel o nás byly řečeny, také některé ne příliš hezké věci. Důvodem je to, že původně jsme byli revoluční organizací. Je pravda, že během dynastie Qing, jsme bojovali proti vládě s cílem obnovit vládu Han. Během této doby nás tehdejší oficiální moc líčila jako krutou organizaci gangsterského typu. Tato pověst do určité míry přetrvává.

V historii byly také hodně drsné časy, které zanechaly dojem, že jsme organizací kriminálníků. Je pravdou, že v historických dobách se někteří z našich členů, když se dostali k moci, dali na špatnou cestu. Nicméně, tito lidé byli v menšině a jejich provinění byla, jak už to často v těchto případech s takovými věcmi bývá, velmi přehnaná.

Jsme skupina bratrů sjednocených jedinou příčinou. Jsme sjednoceni tím, co nazývají Číňané Chiaki (忠義 千秋), a Japonci zase Bushido, a co je na Západě známo jako Rytířské zákony. Všechny jsou v podstatě totožné.

Chceme, abychom mohli vzájemně sdílet naše požehnání, prosperitu a tvorbu se všemi náboženstvími, spolky, frakcemi, stranami a zeměmi po celém světě, které bude založené na principech světového míru a rovnosti mezi národy. Nechceme konfrontaci. Nicméně, pokud je veden útok proti těmto principům a mírové řešení není možné, rozvázali bychom vztahy.

Jako lidské bytosti na planetě Zemise musíme ptát jeden druhého, jak můžeme navzájem pomoci vytvořit skutečný kosmopolitní "jeden svět". Hledáme lidi, kteří mají zájem o využívání vzdělávacích nebo dobrovolných aktivit pro Japonsko, Asii a vůbec celý svět, aby se tak stal lepším místem.

Japonská pobočka snaží upřímně být organizací, která má důvěru každého, kdo prožívá svá očekávání v oblasti společnosti, ekonomiky a světového míru.

S pozdravem,

Akimine Kobayashi,

Generální ředitel Mezinárodní Hongmen pro větev v Japonsku.


 

požadavky na členství

Jednáme spíše jako skupina než individuálně, a tak jsme vytvořili vrstevnické skupiny. Malá moc jednotlivce se změní ve velmoc, když se setkají ve skupině. Naším cílem je růst společně a zdokonalovat schopnosti naší společnosti prostřednictvím interakce a výměny informací.

Členové - Základní požadavky

Asijské Zednáři (Hongmen) přijmou jako členy ty, kteří sledují cestu nebe a věří, že všichni lidé jsou stvořeni sobě rovni. Nechceme soudit lidi podle toho, jak se nám to líbí nebo ne, ale budeme akceptovat všechny, kteří k nám přicházejí.

Nicméně existují určité požadavky, které musí být splněny proty, kteří by se připojili a zůstali po určitou dobu po vstupu jako přidružení členové.

な お, nepřijímáme lidi, kteří mají špatné chování, mají psychické problémy, mají záznam v rejstříku trestů, jsou sobečtí, jsou nenasytní, porušují zákony, nebo kteří jsou asociální nebo používají jméno Hongmen ke kriminálním účelům.

Každý člen, který se po vstupu do společnosti dopustí trestného činu nebo se chová proti zásadám, bude okamžitě vyloučen bez ohledu na jeho jméno nebo na jejho případné vysoké postavení. Pokud by byly členy takové činy spáchány, budou vyloučeni v souladu se stanovami.

Morální charakter člověka je základem, který používáme při rozhodování se, zda se mu má nebo nemá otevřít dveře do společnosti Hongmen. Lidé, kteří jsou námi přijati zůstávají členy "rodiny" Hongmen po celý život.

Pokud upřímně chceme, aby se lidstvo zbavilo zbytečných válek, konfliktů a rozepří, musíme sladit své síly a zůstávat jednotní.

My Hongmen asijští zednáři aspirujeme na spojenou planetu Zemi (jeden svět), založenou na principech sdílení, života v harmonii, vzájemné pomoci, univerzální lásce, hospodářském rozvoji, poctivosti a sociální jednotě založené na principu rovnosti všech osob.

Duch loajality Hongmen se promění v důležitou sílu, která má za svůj cíl mír. Hongmen bojuje za světový mír.

Zde jsou některé požadavky, které jsou pro členy japonské pobočky Hongmen.

① měl by být dospělý muž nebo žena nejméně 18 let

② musíte mít placené zaměstnání

③ musí to být člověk bezúhonný

④ musí pečovat o své vrstevníky

⑤ musí mít osobní sílu

⑥ měly by se zapojit ze své svobodné vůle

Naše společnost je založena na principu, že nebe a země nám ukazují cestu. Členové, kteří jsou přijati do společnosti projdou majestátním ceremoniálem, kde budou přísahat na oltář, že podpoří jednotu náboženství a budou usilovat o spravedlivý svět bez hranic, takvý jaký je ve skutečnosti, když se díváme dolů z nebe (vesmír) výše.

Naše společnost respektuje individuální náboženství, postoje a politické aktivity našich členů, ale netřeba říkat, že jako mezinárodní organizace zůstaneme neutrální.

Naši členové jsou složeni z mnoha ras, mnoha národů a mnoha náboženstvích a vyhýbají se všem předsudků v duchu bratrské lásky. Jsme orientovaní na jeden svět založený na principech sdílení, žvotat v harmonii, vzájemné pomoci, univerzální lásce, hospodářském rozvoji, poctivosti a sociální jednotě jako předpokladu pro rovnost lidí.

Hledáme členy (bratry a sestry) v duchu Rytířství, Piety a integrity, aby šlis námi pracovat společně pro dobro budoucího vývoje Japonska. V naší skupině setkávají jak frakce , tak jednotlivci, kteří spolu dobře vycházejí a společně pracují v duchu přátelské soutěže tak, aby byly Japonsko a Asie zdravé části světa v klidu a harmonii.

Toto je naším deklarovaným cílem.


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

10.06.2016 02:34

Číňané říkají, že zlato se bude distribuovat pouze prostřednictvím "Společnosti bílého draka", a japonský odpor říká, že Obama bude napaden "kamikadzem" v Hirošimě.

16-05-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Poznámka: označení odkazuje k zatčení tohoto rabína, společně s třemi dalšími a několika americkými úředníky a starosty, všichni zapojení v praní špinavých peněz a obchodování s lidskými orgány v roce 2009, v případu známém jako "Operace Bid Rig ": 

http://progresosemanal.us/20090805/el-agente-de-rinones-y-el-lavado-de-dinero/)

Bitva o planetu Zemi je vedena na mnoha frontách. Finanční válka zůstává nejdůležitějším bojištěm ze všech těchto front. Čínská armáda a Rodina Draka, která stojí za ní nyní naléhají, že zlato pro západní země bude k dispozici pouze skrze Nadaci Bílého Draka a pouze bude-li použito - podle čínských vládních zdrojů - pro stabilizaci světového míru. Více o tom později, ale tím druhým důležitý vývojovým bodem je to, že byla předána autorovi tohoto článku vlastnoručně napsaná zpráva, ve které se říká: "Kamikadze se pokusí zavraždit Šarlatána v Hirošimě". Znamená to, že sebevražedný atentátník se pokusí zabít amerického prezidenta Baracka Obamu při své návštěvě Japonska na konci tohoto měsíce.

Další zajímavá událost, která možná souvisí, je, že japonská NHK národní televize odvysílala dokumentární film o tom, že v roce 1944 byla japonská továrna na vojenská letadla napadena přesným zemětřesení. Po této akci USA bombardéry B29 rozhazovaly letáky, které říkaly: "co bude další věcí, kterou vám uděláme po zemětřesení?". Seismograf zemětřesení z roku 1944 je totožný se vzorem seismických shluků viděných v Kyushu minulý měsíc, které se zaměřují na japonské vojenské základny. Zde je odkaz v japonském jazyce na NHK na dokumentární film o útoku zemětřesením.

player_embedded & feature = v = AKeH9lRIG4M a desktopové aplikace =

Technologie, která byly pravděpodobně použity pro takové útoky je založena na oscilátoru Nikoly Tesly

https://en.wikipedia.org/wiki/Tesla's_oscillator

to se stalo vojenským tajemstvím vlády USA v roce 1930. Japonská mafie s nás upozornila na tento film, a řekla, že útoky nejnovějších zemětřesení pomstí.

Ruské zdroje mezitím předložily podrobné důkazy o systematickém zabíjení civilistů Chazarskou mafií na Ukrajině a jinde za účelem získání jejich orgánů pro transplantace. Některé z těchto důkazů jsou připojeny ke konci této zprávy. Můžete si být jisti, že pachatelé těchto činů jsou pronásledováni.

Chazarské mafii, zoufale se skrývající před kontinuálním čistkou se dočasně podařilo svrhnout prezidentku zvolenou brazilským lidem, Dilmu Rousseffovou. Nová vláda již zavedla zločinnou "privatizaci" (rabování) velkých sektorů ekonomiky. Můžete si být jisti, že v Brazílii není boj zdaleka u konce, a že nová kleptokratická vláda nebude ani stabilní ani dlouhodobá.

Vysoký pohlavár nacistické frakce Chazarské mafie, Henry Kissinger, který nebyl anihilován, jak nás Alexander Romanov z Iluminátů (gnostických) špatně informoval, byl povolán na 9. května do Pentagonu, datum ruského vítězství nad Německem ve druhé světové válce, říkají zdroje z Pentagonu. Tam bylo Kissingerovi řečeno, aby informoval své kolegy chazarské mafiány, že by měli umožnit bankám vyhlásit bankrot, přestat krást úspory a důchody, a přestat používat negativní úrokové sazby, a zároveň by měly podložit dolar zlatem. Datum 9. května byl vybráno, ve zprávě adresované držitelům zlata v Hongkongu, aby symbolizovalo vojenskou spolupráci mezi Spojenými státy a Ruskem, říkají zdroje Pentagonu.

Číňané reagovali, jak je uvedeno výše, tak, že nabízejí nejméně 20.000 tun zlata se slevou 13% za předpokladu, že, jak již bylo zmíněno, 10% jde na vytvoření agentury pro plánování budoucnosti, přičemž zbývající 3% je na provize. Držitelé zlata jsou čínští vojáci, kteří říkají, že zato nebude dodáno ani čínské komunistické vládě ani čínským korporacím. Říká se, že vedle těchto 20.000 tun,které jsou rafinovány v tyčích o 12,5 kilogramech s 99,99% čistotou, je také mnohem více zlata, které je ještě k dispozici, ale nachází se v kovových ingotech s 60% zlata a 40% mědi a mělo by být vyčištěno. Oba čínské vládní zdroje, stejně jako CIA a souhlasit se zprávou čínských vojáků rodině Draka.

Ve vojensko-průmyslovém komplexu Spojených států stále existují lidé, kteří si myslí, že Spojené státy nemají žádnou potřebu přijmout tuto nabídku a nyní, když převzali systém Společnosti Federálních Rezerv můžou tisknout dolary k řešení problémů USA. Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump je zřejmě jedním z nich. Dne 9. května řekl Trump toto na CNN:

"Lidé říkali, já chci jít a koupit dluhové a implicitní (nezaplatitelný) dluh - tito lidé jsou blázni. Je to vláda Spojených států. Za prvé, nikdy se nedostanete do "defaultu" (neplnění závazku), protože tisknete peníze. Nerad to říkám "v pořádku?". Takže nikdy není “default" (platební neschopnost).

Co Trump nechápe je to, že zatímco USA si mohou natisknout všechny peníze, které chtějí v zemi použít, cizinci nepřijmou neomezený počet ničím nepodložených dolarů výměnou za jejich zboží. USA již v "defaultu" (neplnění závazku = splácení dluhu) jsou, co se jeho zahraničních věřitelů týče. Nedávné selhání kolonie Puerto Rico 2. května USA, které neprovedlo platbu ve výši $ 422 milionů za jeho dluhopisy byl ve skutečnosti původní dluh americké vlády. Na rozdíl od japonské vlády, která si půjčuje od svých vlastních občanů, vláda USA, aby se udržela na vodě, spoléhá na cizince. Tito cizinci, však mají dobrý důvod, aby se již nespoléhali na roli USA. Z tohoto důvodu je nutné, aby USA přijmuly velkorysou nabídku zlata, aby podložily své dolary. Jediné, co za to dostanou na oplátku, je světový mír.

Vzhledem k tomu, zdá se čím dál pravděpodobnější, že Trump se stane příštím prezidentem Spojených států, musí přijmout tuto nabídku, pokud chce, aby se zabránilo katastrofální hospodářské zhroucení USA. Spojené státy si již nemůžou vytisknout svou cestu ven z dluhů, aby se tak opět zbavili svých mezinárodní závazků.

V každém případě tíhne vojensko-průmyslový komplex USA stále více k Trumpovi. Zdroje z Pentagonu říkají, že minulý týden vystoupil z řady s Bushem jeho "consiglieri" (p.př.: consiglieri = oficiální terminus technicus pro nejvyššího poradce padrina ve struktuře italské mafie) Jim Baker, a setkal se s Trumpem. Tak se připojil k Dicku Cheneymu v balíčku excelentních krys opouštějících potápějící se loď nacistické větve Chazarské mafie.

Je již pravděpodobně příliš pozdě na to, aby tyto krysy získali úplnou imunitu za dřívější zločiny. Minulý týden zveřejnil také informace bývalý ředitel CIA George Tenet, který vypověděl, že oba, George Bush Jr. i D. Cheney ignorovali opakované varování před útoky 11. září 2011, kdy bylo napadeno USA.

http://www.blacklistednews.com/Ex-CIA_Chief%3A_Bush_and_Cheney_Knew_911_Was_Imminent%2C_Concealed_Intelligence/51150/0/38/38/Y/M.html

Úloha lokajské Bushovy rodiny coby saudsko - arabských vládních agentů při tomto útoku je nyní zveřejněna v novinách po celém světě.

Saúdové se bojí vážných sankcí za jejich roli v 11-S a financování tzv. islámského terorismu, a utíkají do Číny v naději, že najdou nového velkého bratra pro svou ochranu. To je také pravým důvodem k tomu, proč Saúdové nabídli k odprodeji státní ropnou společnost Saúdské Arábie Číňanům. Dávají přednost prodat Číňanům, to, co má být zabaveno Američany. To je také důvod, proč petro-monarchie ze Zálivu prohlásili, že straní Číně proti USA v jakémkoli sporu o ostrovy v Jihočínském moři.

http://sputniknews.com/asia/20160513/1039583944/arab-states-china.html

Číňané však také byli oběťmi zla pocházejícího ze Saúdské Arábie a rozhodně nepůjdou do boje proti americké armádě, aby ochraňovali zlodějský klan, který se stal petro-trillionovým dealerem. To platí zejména proto, že vědí, že Saudové nejsou ve skutečnosti žádní muslimové, ale chazarští uctívači Satana. Saudové budou muset zaplatit za své zločiny proti všem národům tohoto světa, pro ně už neexistuje žádná jiná možnost.

Chazarští uctívači Satana v USA a Evropě jsou ve vážných potížích hlavně kvůli omu, že jejich obchodní dohoda s Evropou TTIP je odsouzena k zániku. Zdroje z Pentagonu říkají, že TTIP je měla chránit před soudy a vyplácením podvedených investorů, takže bez TTIP jsou chazarské banky "usmažené".

Bankovní svět ve stínu hedge fondů také trpí obrovskými ztrátami, protože se jim již znedostává důvěrných informací od Společnosti Federalních Reserv. Nefunkční stav akciových a měnových trhů způsobuje také to, že investoři disponující reálnými penězi se těmto trhům vyhýbají. "Investoři jsou manažeři peněz druhých a nechtějí alokovat kapitál v pyramidové hře" je způsob, jak Russ Certo, ze společnosti "Brean Capital," popsal nový smysl pro etiku (strach z trestu) na finančních trzích.

http://www.zerohedge.com/news/2016-05-15/global-negative-feedback-loop-why-investors-are-fleeing-capital-markets

Pyramidálním schématem se myslí to, že centrální banky používají peníze k tomu, aby pozvedly důvěryhodnosti v dluhopisy na akciových trzích. Jinými slovy, více a více lidí na finančních trzích si uvědomuje, že můžou být bez problémů uvězněni za vydírání poplatků, pokud budou jednat i nadále jako předtím.

Na závěr této zprávy, je níže připojeno syrové zpravodajství od Rusů ilustrující, jak je Chazarská mafie odporná a proč musíme jednou provždy zničit tuto metlu ldstva:


 

"Benjamin! Vážený Benjamine. Přátelé, Urgentní informace !!!

Ukrajinská genocida! Michail Saakašvili a jeho manželka Sandra Roelofs vedou tuto genocidu ...

Nina Sidorova

Кто и для чего организовал войну на Украине. Признание сотрудника СБУ. Размножить!

СМОТРИТЕ САМОЕ СВЕЖЕЕ ВИДЕО Подписывайтесь на наш канал новости, новости1, новости крыма, украинские новости, новости одессы, новости молдовы, российские новости, Ķīāīńņč 24, Novosti, политика

00:09:39

Vážený Benjamine,

Níže, jak je uvedeno, se zobrazí více podrobnější informace. Děkuji, drahý, za tvé skvělé služby celému lidstvu.

Víš, že je množství lidí, kteří tě milují.

Nina

Váš přítel!


 

My, lidé! Přátelé! Američané!

Prosím, podívejte se na video a pak přečetěte přepis výpovědí ukrajinského agenta SBU (SBU- Bezpečnostní služba Ukrajiny), který popisuje genocidu a zvraždění lidí na Ukrajině a v Donbassu pro sklizeň lidských orgánů od živých lidí, včetně dětí a žen, kterou provádí skupina zločiných lékařů, politiků a zástupců SBU.

Kdo a proč on organizoval válku na Ukrajině?

To co se dozvěděl agent SBU.

 

 www.youtube.com/watch?v=JFVkLkFi0IY

 

Кто и для чего организовал войну на Украине. Признание сотрудника СБУ.

Agent SBU vysvětluje, že kriminální gang, který se dopustil genocidy, která slouží ke sběru lidských orgánů od žijících osob, včetně dětí a prodeje těchto lidských těl do Izraele a dalších západních zemích, má ve svém čele Michaila Saakashviliho a jeho manželku holandˇanku, Sandru Roelofs (na obrázku).

Saakašvili je současným guvernérem pro "oblast" Oděssy na Ukrajině (region) a po dvě po sobě následující období od 25. ledna 2004 do 17. listopadu 2013 byl třetím presidentem Gruzie.

Na tomto videu můžete vidět hroby zabitých civilistů a vojáků, fotky orgánů, které jim byly odňaty, pokoje, kde jsou hozeny těla zabitých lidí a fotky pachatelů, kteří se podíleli na genocidě těchto lidí z Ukrajiny a Donbassu (Novorossya).


V návaznosti na transkripci:

Benjamin Fulford - Úplná zpráva - 09.5.2016

Velké pohybuje na několika frontách, včetně změně jejich režim a vážnou politickou vřavu v Číně


Benjamin vysvětluje ve své zprávě : "... tato válka je opravdu společná operace amerických a Ruska proti satanské Chazarské mafii.

Zdroje z Pentagonu a NSA informují, že v USA, na Ukrajině a v dalších zemích jsou zabíjeny Chazary desítky tisíc dětí. "

 

Svědectví agenta SBU, které tu nabízíme, a které můžete vidět na videu a číst je dalším důkazem zločinů spáchaných na dětech tím největší zločineckým syndikátem na světě, také známém v USA jako

· Chazarská Mafie (KM: "Khazarian mafie")

· Židovská mafie Rothschildů

· Největší anti-lidský parazit na světě


 

Zpráva 2. Benjamin Fulford poskytuje odkaz na článek, jako přílohu, což je další důkaz podporující svědectví agenta SBU o genocidě ukrajinského národa.

http://82.221.129.208/ifyouareinamericayouprobablycantseethisw9.html

"To je důvod, proč: Bylo použito 25.000 ukrajinských dětí jako náhradní díly v izraelském extrakčním programu na lidské orgány.

od MX22

"Izraelská mezinárodní spiknutí na unášení děti a vybírání jejich orgánů, je jen dalším hluboce šokujícím příběhem z Tel Avivu o dovozu ukrajinských dětí a extrakci jejich orgánů.

Příběh poukazuje na skutečnost, že Izrael přivezl během posledních dvou let některé z 25.000 ukrajinských dětí z okupovaného subjektu, aby extrahovali jejich orgány. Cituje neplodné hledání 15 dětí jedním mužem z Ukrajiny, které byly přijaty v Izraeli. Děti byly zjevně přijmuty v izraelských zdravotnických centrech, kde byly použity pro náhradní díly – extrakci jejich orgánů."


 

Vážení přátelé,

prosím omluvte mne za gramatické chyby. Jsem pod útokem Chazarské mafie, jejíž žoldáci pravidelně útočí kybernetickými útoky na můj notebook, a chci vám vysvětlit, že před pouhé tři týdny došlo k sedmému pokusu o atentát proti mně ze strany izraelských zločinců ...

Stále se cítím slabá, ale přežila jsem. Bůh mě znovu zachránil ... Někteří z mých přátel vědí, že tito zločiní chazaři, jejich žoldáci a zkorumpovaní agenti Fusion centra v severní Kalifornii se dopustili proti mně od roku 2010 více než 128 trestných činů. Tyto zločiny byly zaznamenány u policie a FBI. To je to, co mě stála moje pomoc a podpora nízkopříjmovým nájemníkům v Kalifornii u Chazar mafie.

Se požehnání každému z vás,

Nina Sidorova,

Předseda Sdružení nájemníků severní Kalifornii


 

Budu překládat přepis svědectví ukrajinského agenta SBU anglicky podle svých schopností:


Kdo a proč on organizoval válku na Ukrajině?

Výpověď agenta SBU


00:22:

Člověk v tomto videu tvrdí, že je agent ukrajinské SBU (Bezpečnostní služba Ukrajiny SBU). V prosinci 2014 byl poslán do Donbassu (Novorossya) zóny ATO (ЗонаАТО) se skupinou lékařů. Ta měla oficiální název "Skupina pro tísňové případy a kritickou péči".

Potvrzuje, že prodělali školení po dobu dvou týdnů ve městě Kramatorsk (Краматорск), po kterém byli připojeni ke skupině lékařů. Dostaly nové západní lékařské vybavení a nové zbraně. Vysvětluje, že plukovník Michenko SBU jim vysvětlil, že mnoho vojáků chce po své smrti darovat své orgány, a že rodiny těchto vojáků přijmou peníze za orgány, které by byly vyňaty z mrtvých vojáků. Nicméně, byl poté svědkem, že orgány byly extrahovány z živých lidí - civilistů, včetně žen a dětí.

Za každou osobu, jejíž orgány byly vyňaty dostal tento agent SBU $ 170. Agent SBU říká, během jeho svědectví, že několikrát byly extrahovány nejen vnitřní orgány, jako jsou ledviny, játra nebo slezina živých dětí, žen a vojáků, ale také oči těchto lidí, jejich kůže, kosti, atd.

 

02:24,

Profesionální transplantolog jménem Elisabeth Debruk, holandská občanka, požádal další zločince, kteří s ní pracovali, aby vybírali orgány z živých lidí bez jejich svolení. Velmi často se stává, že vzala orgány z těl civilistů, včetně dětí. Elisabeth Debruk byla schopná extrahovat z těla lehce zraněného vojáka, který nebyl vážně zraněn, nebo civilisty pár ledvin nebo jiných orgánů během nějakých 5 až 7 minut. Elisabeth Debruk plnila těmito orgány speciální kontejnery a předávala je agentům SBU, kteří tyto orgány posílali ženě Michaila Saakašviliho (Гражданин Грузии Ø Украины М. Сукашвилли), Sandře Roelofs, také holandské občance.

SBU agent uvádí ve svém svědectví město Kramatorsk a město Debalchevo (Donbass). Řekl, že mnoho orgánů bylo převzato od lidí ze zóny С v blízkosti (Сектор Ц) těchto měst.

SBU Agent vysvětluje, že pouze za jeden den v únoru 2015, a z jednoho místa, kde pracoval s Elisabeth Debruk, vzali a poslali 23 (dvacet tři) dvojic lidských ledvin, jater a slezin.


03:13

Důstojník řekl, že těla lidí byla naložena na nákladní vozy a převezena do města Artemovsk, kde již jiní z této skupiny a připravovali pro tyto zavražděné masové hroby.

Řekl, že naši generálové a my vyděláme hodně peněz na této práci v Debalcevu a sklízni lidských orgánů.


04:17

SBU agent tvrdí, žezná velmi dobře angličtinu, a byl svědkem toho, jak Elisabeth Debruk mluvila s manželkou Mikhaila Saakashviliho - Sandrou Roelofs – která jí volala z Evropy a žádal ji, aby zvýšili počet vytěžených orgánů a havně jejich kvalitu. Sandra Roelofs byla skutečným vůdcem, který vedl tuto skupinu a nařídila, aby se lidských orgánů extrahovaly z živých lidí z Ukrajiny a Donbassu.

Sandra Roelofs řekla tomuto agentu SBU, že když bude čelit problémům s extrakcí lidských orgánů, je nutné kontaktovat plukovníka Vladimira Michenka, a budou-li vážné problémy, kterým bude případně čelit, měla by kontaktovat zástupce ředitele SBU Ukrajiny, Generala Alexandera. (Bezpečnostní služba Ukrajiny SBU).


04:41,

tento agent svědčí o tom, že se všechno změnilo poté, co toto místo na Ukrajině (Donbass) navštívil Michail Saakašvili (Гражданин Грузии ¨ Украины М. Сукашвилли) , kde se kriminálnická skupina lékařů a SBU agentů dopustila zločinů a zabíjení lidí a brala od nich jejich orgány.

Plukovník Michenko požádoval od tohoto agenta SBU, že musí doprovázet Saakašviliho dne 22. dubna 2015.

Elisabeth Debruk se zúčastnila všech schůzek se Saakašvilim v hlavním městě Kramatosrk a městě Lisichansk (Donbass).

Saakašvili pochválil lékaře a agenty SBU za shromažďování lidských orgánů, a řekl jim, že zvýší jejich platy. Saakašvili zval lidské orgány "produkty", a vyžadoval zvýšení dodávky "produktů".

 

05:40,

"Poté, co Michail Saakašvili odejel šlo již všechno skutečně ďábelským rytmem", říká agent SBU. Řekl, že zabíjení lidí se dramaticky zvýšilo. Oběti, kterým byly vyňaty orgány z jejich těl byly pohřbeny v masových hrobech, a byl také svědkem toho, jak tito zavraždění lidé byly nalezeni v dokumentech SBU jako pohřešované osoby. Rodiny těchto vojáků neobdržely žádné peníze, a bylo jim řečeno, že jejich synové a manželé zmizeli.


05:50,

Když byly boje zastaveny (během příměří), Sandra Roelofs, manželka Michaila Saakašviliho, začala volat téměř každý den, a žádala je, aby zvýšili dodávky orgánů.

Agent SBU řekl, že Elisabeth Debruk, Roman a Světlana brali orgány z těl ukrajinských civilistů, včetně dětí.

 

06:00

Agent SBU vysvětluje, co se stalo nedaleko města Opasnoe (Опасное), na Ukrajině (Donbass). Uvádí zjištěný příklad vraždy civilistů, včetně dětí. Vysvětluje, že Elisabeth Debruk zavraždila 12 letá dívka, která právě ztratila vědomí po dobu několika minut po explozi, která nastala v blízkém okolí. Kriminálnice Debruck (holandská občanka) vzala ledviny a slezinu tohoto děvčátka, které mělo jen 12 let. (Podívejte se na fotografiích v 6:12). Debruk také vzala orgány otce té dívky, který nebyl vůbec zraněn. Agent si vzpomíná na jméno otce té dívky (jeho jméno bylo Vladimír Layshevsky). Agent SBU si pamatoval toto jméno, protože si vzal jeho pas a předal ho jinému agentu. Dívčina matka byl zraněna, a byl poslána do nemocnice k úplnému odstranění všech jejích orgánů.

Když tento agent SBU kontroloval lékařské záznamy, viděli tyto tři lidi, včetně 12 let dívky, úředně prohlášeny za mrtvé explozí.

Jak bylo uvedeno výše, tento agent SBU řekl několikrát během svého svědectví, že nebyly odnímány pouze ledviny, játra a sleziny živých Ukrajinců a Rusů, ale brali lidem i oči, kůži a kosti, atd ..


06:40,

SBU agent byl svědkem skutečně barbarské genocidy civilního obyvatelstva, které se na Ukrajině a v Donbassu děla. Byl překvapen a dokonce se i na tom podílel. Řekl, že nebyl schopen účastnit se více této genocidy.

Dne 4. června 2015, napsal zprávu a svou výpovědˇ. Informoval svého velitele, že na Ukrajině a v Donbassu se koná barbarská genocidu civilistů a vojáků. Velitel, plukovník Michenko se znovu zeptal, proč podepsal svou rezignaci. Agent SBU znovu vysvětlil, že je to proto, protože se provádí barbarská genocida civilistů a vojáků ... A také poskytl důkazy.


07:02,

Bylo mu řečeno, aby ukázal masové hroby zabitých civilistů a vojáků, kterým byly odňaty jejich orgány. Podívejte se prosím na fotky z těchto hrobů a v této části videa. Tomuto agentu SBU bylo řečeno, aby si vzal dovolenou a odpočinul si, a po té byl povýšen.

 

07:08,

Video ukazuje, jak byly ve městě Artemovsk otevřeny hromadné hroby civilistů a vojáků. Na toto místo byli posláni odborníci na exhumaci – profesionální lékaři.

Pouze na jednom místě bylo nalezeno 132 (sto třicet dva) zabitých těl. Lidé byli zavražděni z důvodu odstranění orgánů. Čtyři lidé v každém hrobě. Agent SBU neví, kam dali těla lidí po vyzdvižení z masových hrobů a exhumaci.

 

07:24

SBU agentu tvrdí, že se 11.06.2015, setkal s generálem Alexandrem Radechky v Kyjevě. (Nina: Radechky je chazarský Žid).

Generál Radechky řekl, že by si tento agent měl vzít dovolenou a relaxovat, po čemž by měl být povýšen do hodnosti plukovníka. Nicméně, když agent opustil generálův úřad, byl okamžitě napaden a zadržen, po čemž ho agenti SBU vzali do suterénu budovy SBU.

Ti, kteří tohoto agenta zatkli mu ukázali zatýkací rozkaz SBU na něj za padělání dokladů, a požádali ho, aby podepsal dohodu o jeho dobrovolném odchodu do psychiatrické léčebny. Říkali, že kdyby nechtěl do psychiatrické léčebny, šel by do vězení nebo by byl zabit.

Agent SBU řekl. "Dobře, půjdu do psychiatrické léčebny" a zeptal se jednoduše, zda by mu umožnili jít do jeho domu na jednu noc, a dal těm, kteří ho zatýkali 300 dolarů. Byly to všechny peníze, které jsem měl.

 

07:52,

Požádal, aby ho odvezli k němu domů na jednu noc. Agent SBU slíbil zaplatit těm, kteří ho zatkli $ 1,000 každému z nich v případě, že ho přivedou do jeho domu na jednu noc před tím, než by byl poslán do psychiatrické léčebny ... Když ho přivezli, dal jim každému, z těch, kteří ho zatkýkali, 1000 $ .

On svědčí: "Jsem profesionální zpravodajský důstojník, nebyl pro mě problém utéct z mého domu, i když někdo tento dům sledoval ... "

 

08:18,

Tento bývalý agent SBU z Ukrajiny je výzvou pro nás pro všechny ... Ukázal nám videa a fotografie z masových hrobů a orgány, keré byly vyňaty z těl živých lidí, kteří byli zabiti. Ukázal videa pachatelů, kteří se podíleli na genocidě civilistů a vojáků na Ukrajině a v Donbassu.


 

08:25,

Můžete vidět na tomto jejich videu těla lidí, kterým byly vyříznuty z těla jejich orgány. Můžete vidět místnosti, kam byla vyhozena lidská těla poté co jim zaživa vzali jejich orgány a tito lidé, stále ještě naživu, byli vražděni.

 

8: 33,

Agent SBU vypověděl, že může ukázat další masové hroby lidí, kteří byli zabiti, aby jim vyřízli jejich orgány. Ukazuje hromadný hrob v blízkosti Chassovya (Часовья) více než 97 (devadesát sedm)osob, které zde byly zakopány osoby, které byly předtím vyříznuty z těl jejich orgány.

Řekl, že více než dvacet (20) zabitých byli civilisté, ženy a děti.

 

08:50,

Ukazuje agenta SBU na masovém hrobu nedaleko města Uglegorsk (Углегорск), kde bylo pohřbeno více než 30 (třicet) lidí. Říká, že tito lidé byli zabiti také, aby jim mohli vyříznout jejich orgány.

 

09:01,

agent kontaktoval WikiLeaks, aby popsat genocidu ukrajinského národa a Donbassu.

Agenta SBU ukazuje a opět potvrzuje, že zločinec Saakashvili (Гражданин Грузии ¨ Украины М. Сукашвилли) a Sandra Roelofs, jeho holandská manželka, jsou ti, kteří vedou tuto genocidní firmu na zabíjení vojáků včetně civilistů, žen a dětí, kterým odstraňují jejich orgány, kůži , oči a kosti na prodej.

 

09:00

Agent SBU říká, že ví, že je vinen, protože se podílel na této barbarské genocidě. Říká, že si zaslouží přísný trest.

Nicméně, nehédlal to vzdát, a udělá vše pro to, aby ukázal genocidní sklizeň orgánů živých a zdravých lidí z Ukrajiny a Donbassu, včetně vyřezávání orgánů zcela zdravých dětí a žen.

Agent SBU tvrdí, že se tato genocida nezastavila. Genocida lidí na Donbassu (Novorossya) a na Ukrajině pokračuje ...


 

09:13

SBU Agent řekl, že jeho bývalý kolega, Gennadij Getman, byl povýšen, a nyní je vedoucím lékařského týmu, který vraždí živé osoby, a odebírá orgány od těhto žijících osob. Říká, že Gennadij Getman falšuje doklady tak, že živé a zdravé osobyprohlašuje úředně za mrtvé, a po té lékaři - zločinci odebírají od těchto lidí orgány, a zavraždění jsou pohřbíváni v masových hrobech.

Říká, že každý člověk z Ukrajiny nebo Donbassu by se mohl stát obětí těchto vrahů.

 

09:35

Tento kající se agent SBU vyzývá a žádá všechny, aby pomohli zastavit tuto genocidu ukrajinského lidu a lidu Donbass!

Podle svých nejlepších schopností,

Nina Sidorova,

Předseda Sdružení nájemníků severní Kalifornii


 

Ukrajinské děti, nové oběti izraelských krádeží orgánů.

https://mx22.wordpress.com/2009/12/03/25000-ukrainian-children-organs-havested-in-israel/

https://mx22.files.wordpress.com/2009/12/pirhayati20091203173709140-11.jpg?w=300&h=202

Izraelské mezinárodní spiknutí na únosy malých dětí na vyřezávání orgánů z jejich těl, si razí svou cestu jako další šokující příběh o odhalení spiknutí Tel Avivu na dovoz ukrajinských dětí a sklizeň jejich orgánů.

Příběh upozorňuje na skutečnost, že Izrael odvezl z okupovaného subjektu během posledních dvou let nějakých 25.000 ukrajinských dětí, aby extrahoval jejich orgány. Je zde citováno neplodné pátrání ukrajinského muže po 15 dětech, které byly převezeny do Izraele. Děti byly zjevně přijaty v izraelských zdravotnických centrech, kde byly použity na "náhradní díly".

Příběh byl odhalen před pěti dny ukrajinským autorem profesorem filozofie, Vjačeslavem Gudinem, na pseudo-akademické konferenci v ukrajinském hlavním městě Kyjevě. Gudin řekl, odhadem asi 300 účastníkům této konference v Kyjevě, že je nezbytné, aby byli všichni Ukrajinci informováni o této genocidě, které se dopouští Izrael.

Na konferenci také mluvil s dvěma dalšími profesory, se kterými společně představili knihu obviňující "sionisty" z ukrajinského hladomoru v letech 1930 a současné situace v zemi.

Mezitím, v úterý demonstrovali Ukrajinci před izraelským velvyslanectvím v Kyjevě na protest proti dopisu podepsaném 26 členy Knessetu (Knesetu) a prezidentským kandidátem Sergejem Ratushnyakem, odsuzující to, co označují za antisemitské poznámky. Protestující skandovali "Ukrajina není pásmo Gazy", což naznačuje, že považují tuto aktivitu členů Knessetu Izraele za intervenci ve své zemi.

Příběh byl publikován v arabštině, v září v alžírském deníku Al-Khabar, který oznámil, že Interpol, mezinárodní policejní organizace, odhalila existenci "židovské bandy, která je zapojena do únosů dětí z Alžíru a s obchodování s jejich orgány",

Podle příběhu se bandy Maročanů a Alžířanů potulovali v ulicích alžírských měst, ve snaze vyhledávat malé děti. Po té byli děti transportovány přes hranici do sousedního Maroka. Tam byly potom děti prodány izraelcům a americkým židům v Oudě, hlavním městě Maroka na extrakci jejich tělesných orgánů v Izraeli a ve Spojených Státech.

 

Příběh se zakládá na prohlášeních Mustafa Khayattiho, šéfa Národního alžírského výboru pro rozvoj a výzkum zdraví. Khayatti potvrzuje, že únosy dětí byli propojeny se zatčením 44 osob v New Yorku a New Jersey na konci července, mezi kterými bylo také zadrženo několik židů, a ktere byly propojeny s ilegální přepravou orgánů a politickou korupcí.

 

Příběh je také v souladu s článkem zveřejněné minulý měsíc v Aftonbladet, největších novinách ve Švédsku, naznačuje, že izraelská armáda unášela a zabíjela mladé Palestince, aby jim poté extrahovali jejich orgány. Světlo do případu vnesl případ Bilala Ahmeda Ghanema, 19-letého Palestince, který byl zastřelen v roce 1992 izraelskými jednotkami na západním břehu, ve městě Imatin.

Bostrom, který byl svědkem zabití tohoto člověka, říká, že izraelská armáda vzala jeho (Ghanemova) tělo po střelbě a vrátili ho opět o půlnoci o několik dní později , během doby, kdy byl nařízen zákaz vycházení, s řezem od žaludku ke krku, které byly šité.

Bostrom argumentoval, že pitva by byla zapotřebí v případě, že příčina smrti nebyla patrná, ale, že v tomto případě bylo jasné, že Bilal byl zastřelen. Po tomto incidentu, nejméně 20 palestinských rodin, řekl Boström ...


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 


 

Celý článek

—————

16.05.2016 20:52

Velké pohyby na více frontách včetně měnícího se amerického režimu a vážné politické vřavy v Číně

09–05-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 


(Překlad: Cameron říká: "To je MI5?, musím vytvořit teroristický útok pod falešnou vlajkou, abych neprodleně odvedl pozornost médií od svých daňových úniků").

Existují vážné a nepopiratelné změny probíhající na nejvyšších úrovních světové mocenské struktury. Za prvé, jak zdůraznil Neil Keenan a další, americký prezident Barack Obama řekl mezi členy Washingtonského tisku na večeři korespondentů v Bílém domě dne 30. dubna, že "konec republiky nebyl nikdy viděn lépe"a že" je to čest být tady na své - a možná poslední - večeři korespondentů v Bílém domě " Zde je odkaz na tiskovou zprávu z Bílého domu, která obsahuje tyto připomínky.


https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2016/05/01/remarks-president-white-house-correspondents-dinner


Kromě toho, Bílý dům vydal podrobný plán pro "mírové předání moci" 6. května.

https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2016/05/06/executive-order-facilitation-presidential-transition


Zdroje CIA (říkají) plán je stále udržet Obamu jako tvář režimu a použít jej pro přechod k předsednictví Donalda Trumpa, ale že Obama by už nežil v Bílém domě a mocenská struktura za trůnem by byla změněna.

Jedním z velmi viditelných znamení změny režimu v USA je skutečnost, že bude zveřejněno "1500 dokumentů společnosti" Skull and Bones " z Yale, které exponují hlavně Kerrhoy [Johna, ministra zahranicí Spojených států] Bushe a další členy kabaly, "uvedl zdroj z Pentagonu. Toto odhalení je jasným znamením, že satanisté ztratili na nejvyšší úrovni mocenské struktury Spojených států veškerou svou moc.

http://www.politico.com/blogs/under-the-radar/2016/05/george-w-bush-white-houses-skull-and-bones-files-due-out-222858


Budeme poté o situaci v USA referovat více, protože existují i jiné důležité skutečnosti v chodu, které chceme diskutovat jako první. Minulý týden se tento autor zúčastnili zasedání členů lóže vysoké úrovně tajné společnosti Asian Benefica s 55 miliony členů (Hongmen) v japonské Jokohamě. Na setkání byly analyzovány budoucí mírové plány této lóže v Japonsku. Podrobněji se také jednalo o novém mezinárodním finančním systému s cílem v příštích letech nahradit systém stávající. Zasedání se zúčastnili odborníci z různých oborů. A konečně, společnost vyjádřila touhu ke spolupráci, založenou na principech míru " a vzájemně prospěšných vztahů s Mezinárodní Společností Bílého Draka". To je vše, co je dovoleno nyní odhalit.

 

Společností Bílého Draka se také kontaktovala minulý týden s dvěma zástupci vlády pevninské Číny. Jeden z nich, který představuje bezpečnostní aparát komunistické vlády v Číně, řekl, že 12,000 tun zlata je nyní nabízeno se slevou 13% za stejných podmínek jako 8000 tun zmíněných v předchozí části tohoto bulletinu. Zlata je v ingotech o váze 12,5 kg a je k dispozici k okamžitému odběru v Hongkongu. Na druhé straně říkají, že v případě, že nabídka nebude přijata před 16. květnem, Číňané budou na toto téma jednat zcela jednostranně. SDB doporučila provést americkému dolaru tah vůči v případě, že aktuální kontroloři dolarového systému odmítnou přijmout tuto zlato.

Vzhledem k tomu, že podvod s dolarovým systémem Henryho Kissingera je u konce, můžeme říci, že existují dva zásadní uchazeči na pozici M1 nebo-li kontrolora jednotky amerického dolaru. Jedním z nich je Neil Keenan a druhý je, jak věříme nejstarší syn bývalého philippinského prezidenta Ferdinanda Marcose, který nyní žije v Kanadě a je reprezentován jakýmsi Davidem P. Crayfordem. Pokud kterýkoliv z nich může dotáhnout do konce to, co je navrhováno, tak získá nějaké dolary a akceptují dodávku zlata. Je to dobrý obchod: ryzí zlato za papír a čísla v počítačích. Pokud žádný z nich nebude schopen dotáhnout to, co je navrhováno, tak general Joseph Dunford zasáhne a tuto smlouvu nařídí.
V USA se také objevila frakce, která nakoupila - podle čínských zdrojů - historické asijské dluhopisy v hodnotě centů. Zdroje Pentagon říkají, že peníze za dluhopisy budou zmrazeny.

Ti, kteří si stále myslí, že americký dolar nemusí být podlozen zlatem nebo jiných aktivy v reálném světě, tak at' se podívají na graf na tento odkaz, který ukazuje, jak má parita zlata s dolarem za následek katastrofální US dluh ..

http://www.veteranstodaymoney.com/2016/05/how-unsound-money-fuels-unsound-government-spending/


Členové SDB souhlasí s tím, že konec zlaté parity vyvolala více než 40 letou vlnu rabování amerického lidu a amerických obchodních partnerů ze strany Chazarské mafie. Čínská nabídka zlata dá tak jasný konec tomuto plenění, říká agent SDB.

Mezitím byl kontaktován s SDB další  čínský agent představující frakci uvnitř čínského politbyra, která oponuje čínskému prezidentu Xi Jinpingovi. Zdroj říká, že v Číně se odehrává boj o moc. Řekl, že mandát prezidenta Xi Jinpinga nebude po konci svého prvního funkčního 5 letého období v roce 2018 obnoven a je nepravděpodobné, že dokonce přežije až do té doby. Zdroj řekl, že Xi řídil to, co se rovnalo "druhé kulturní revoluci", a čistkou tak prošlo už 30 milionů lidí jako součást kampaně "proti korupci". Výsledkem bylo, že nové projekty nejdou dopředu, protože každý má příliš velký strach je podepsat, uvedl zdroj.


Jediné projekty, které teď jdou vpřed jsou hlavní a schválené ústřední vládou, řekl. Výsledkem je těžká ekonomická bolest, řekl.

Xi Jinping také v Číně dostal do potíží, protože přijal rytířství belgické královské rodiny, když navštívil na konci března 2014 Brusel. Od té doby se zdá, jako by Xi nechápal, že stát se rytířem, bez ohledu na to, jak čestný se tento titul zdá, prakticky znamená, že uznává, že je vazalem krále Belgie. Kromě toho rytířství bylo v "řádu Leopolda", spojené s králem Leopoldem, genocidním řezníkem celého Konga.

Druhá zajímavá informace, kterou tento zdroj měl, byla, že velení čínské armády prochází zásadní reorganizací. Čínská armáda má být rozdělena do 5 okruhů : Na jih, sever, východ, západ a centrální. Řekl, že také probíhají diskuse o přesunutí hlavního města Číny od vyprahlého Pekingu.

Kromě toho, dalším zdrojem, která kontaktoval SDB minulý týden byl Seungshick Zang, žalobce historického zlatého pokladu dynastie Manchu. Zang řekl, že v poslední době přežil pokus o atentát ze strany agentů vyslaných prezidentem Jižní Koreje Pak Kun-hje. Zang prý udelal rozhovor, aby získal status uprchlíka s imigračním úřadem v Tokiu dne 12. května, v němž tvrdil, že v případě, pokud poslán zpět do Jižní Koreje, pak bude určitě zabit Parkem, protože jeho frakce chce uzurpovat právo na zlato dynastie Manchu. Nicméně, čínský vládní agent, který jej uvedl tomuto spisovateli, Zang, nyní říká, že to je podvodník.

V Japonsku, na druhou stranu, tam je shoda mezi vysokými makléři v pozadí premiéra Abeho a jeho kliky, Kyushu, že by měli jít. Nicméně, není ještě žádný konsensus o tom, kdo ho nahradí tak, jako u Obamy v USA, a tak bude Abe v soucasnosti pokračovat jako tvář moci v Japonsku, i když se změní její scénaristé. Pro tuto chvíli, Abem částečně sjednaná obchodní dohoda TPP nikam v novém režimu nepovede.

Nyní zpět na západ. Další informace o nejnovějším vývoji . Největší změna po změně režimu v USA je deklarace ruského pravoslavného patriarchy Kirilla o "svaté válce", kterou udělal minulý týden. Pentagon a další zdroje říkají, že i když Kiril citoval "terorismus" jako nepřítele, tato válka je opravdu společnou operací amerických a ruských proti chazarské satanistické mafii. Zdroje z Pentagonu a NSA říkají, že mají informace o tom, že jsou zabíjeny chazary v USA, na Ukrajině a v dalších zemích stovky tisíc dětí.

http://82.221.129.208/ifyouareinamericayouprobablycantseethisw9.html


To vytváří vlnu odporu, která povede k významné vojenské operaci. SDB slibuje, že pochytá a zabije každého jednoho z vrahů těchto dětí.

Žhářské útoky proti pravoslavné církvi v New Yorku, dva v Austrálii a tři v Rusku na pravoslavné Velikonoce a systematické vraždění křesťanů chazary (ISIL) na Středním východě je jasné znamení, že tato svatá válka je více než jen rétorika.

Zuřivá hybridní válka proti chazarům již existuje a ti ji prohrávají. Binladenova Saudi skupina, například, podává návrh na bankrot, což je jasné znamení, že chazarská saudská královská rodina, přátelé rodiny Bushů a jejich kamarádi jsou v potížích.


Jinde na Středním východě, Mossad provázaný s webem Debka hlásí, že ISIL náhle vyhlásil válku Izraeli. To je přinejmenším znamením, že izraelský režim se teď snaží distancovat od ISIL, a že rovnováha sil se posunula velmi rozhodně proti chazarské mafii.


Rezignaci tureckého předsedy vlády minulý týden "může být zelené světlo pro armádu ho vyhnala [prezidenta Recepa Erdogana]," říkají zdroje Pentagonu.

Kromě toho zdroj Pentagonu poznamenal, že ředitel CIA "saudofil" John Brennan, je izolovaným disidentem v mocenské struktuře Spojených států, který je jako jediný proti zveřejnění 28 nepublikovaných a utajovaných stránek zprávy o 11-S. "Není pochyb o tom, že má obrovské úplatky od Saúdského [krále] Salmana," uvedl zdroj.

Za těchto okolností je ponižován i bývalý šéf CIA, Dick Cheney, atd. Tím, že zachytil změny v mocenské struktuře Spojených států, odloučil se od Bushovy rodiny a podporuje Donalda Trumpa. "To může pomoci zabránit jeho zavraždění, ale nevyhne se průchodu přes prkna lodi (p.pr.: procesu s iniciátory masakru) 11-S," řekl agent Pentagonu.

To bude mít také vážné důsledky pro některé politické strany v USA, což představitelé CIA popisují jako žhářský útok proti městu kanadských ropných písků Fort McMurray. Kanadstí agenti (CSIS) varovali: "Pokud si zahráváte s Kanadou, bud'te připraveni dostat kopanec do zadku".

V Jižní Americe se mezitím rozpadá kampaň Chazarské mafie s cílem svržení prezidentky Brazílie Dilmy Rousseff ové a předsedovi senátu, Eduardo Cunhovi, bylo nařízeno odstoupit od Nejvyššího soudu Brazílie. Celý uplacený brazilský parlament bude pravděpodobně pověšen, když povedou svou kampaň ve jménu krádeží brazilských aktiv pro chazarské gangstery.

Mezitím na druhé straně Atlantiku, německá a francouzská vláda nyní otevřeně oponuje obchodní dohodě TTIP, která je chazarským vynálezem, a to v důsledku úniku obsahu, údajně díky Greenpeace. MMF rovněž vystoupìl z řady s Německem v záležitostech Řecka poté, co vyšlo najevo, že téměř celý záchraný balicek pro Řecko byl prý dodán zkorumpovaným bankéřům. Možná je na čase, aby německá kancléřka Angela Merkelová zkontrolovala motory starých ponorek svého otce Hitlera a vymyslela svou únikovou cestu. Možná, že jí poskytnou život v exilu ve starém nacistickém úkrytu města Bariloche, v Argentině. To ovšem nebude možností pro ostatní členy zločinecké organizace Bush / Clinton / Romney. Oni a jejich kolegové chazarští mafiáni už nemají na této planetě žádné místo, ... a ani v tomto vesmíru, kam nebudou mít možnost uniknout tentokrát. Přišel čas spravedlnosti pro celé lidstvo.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

10.05.2016 17:48

Je čas, aby František přiznal zapojení do špinavé argentinské války a rezignoval.

02-05-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Jak gnostičtí Illumináti, tak americká armáda řekli Společnosti Bílého Draka, že František musí odstoupit z důvodu jeho přátelství s bývalým argentinským diktátorem Jorge Videlou a jeho zapojení do špinavé války v Argentině. Zdroje souhlasí v tom, že jeho rezignace bude spouštěčem řady dramatických změn v tom, jak je řízena tato planeta . "Budou o tom psát ještě za tisíc let ode dneška," předpovídá velmistr gnostických Iluminátů "Alexander Romanov."

Romanov také řekl, že chazarský hlavní mafián Heinz (Henry) Kissinger zemřel, a že není nikdo, kdo by ho v chazarské mocenské struktuře nahradil. Už nám bylo řečeno mnohokrát v minulosti, že "Kisssinger je mrtvý" jen proto, aby se objevil na veřejnosti krátce poté, co jsme zveřejnili tuto informaci. Takže, pane Kissinger, pokud jste ještě naživu, prosím, objevte se někde na veřejnosti, aby jste se vyfotografovat a natočil. Jestliže je opravdu mrtvý, bylo by to obrovský průlom, protože Kissinger byl muž, který stál za 60 let dlouhým rabováním chazarské mafie vsech finančních prostředků a fondů určených k tomu, aby byly použity ve prospěch této planety.

Zdroje z SBD říkají, že by to mohlo být také důvodem, proč veteráni s kariérou u CIA a úředníci ministerstva zahraničí nyní vyjednávají zlatou dohodu s Rodinou draka v Asii. Zlato je již k dispozici, takže zpoždění pochází od lidí ovládajících zařízení na tisk (nebo zadávání) dolaru. Existuje několik setkání, které se udály k tomto problému, a to zejména ve Washingtonu, a ty jsou zase propojeny s rozhovory o nutnosti odstoupení papeže a odstranění Kissingera ze scény. Další setkání na toto téma pokračovali tento týden.

V každém případě, když se podíváte na následující odkazy můžete vidět velmi jasně, že pokud jde o skutečný stav světa, tak kontrola ekonomiky Chazarskou mafií skončila. Prvním z nich je mapa zobrazující červeně země zapsané do Asijské Infrastrukturní a Investiční Banky nebo-li AIIB. Můžete vidět, že na rozdíl od afrických národů a Amerik minus Brazílie, většina světa je již na palubě této banky.


Příští odkaz ukazuje tyto země, pokud jde o paritu kupní síly (Real) HDP. Opět můžete vidět, jak ohromně velkou mapu vytváří země v AIIB. Americká moc vypadá obrovská, ale lidé, kteří znají skutečný stav světa ví, že HDP US je zveličeno cca o 50% díky finančnímu chmýří (čísla v bankovních počítačích, které nejsou připojeny k realitě) a falešným statistikám, takže si je třeba představit pouze polovinu této velikosti.


Finální odkaz ukazuje země, které mají Čínu za jejich obchodního partnera číslo jedna ve srovnání s těmi, které mají USA jako jejich číslo jedna obchodního partnera. Opět můžete vidět Čínu, že má v reálném světě obchodu více než dvojnásobek vlivu USA.


To znamená, že pokud země AIIB rozhodnou přestat přijímat americký dolar, pak je konec hry i pro chazarskou kliku v USA.

Tento týden se bude konat zasedání asijských tajných společností a SBD, kde to bude hlavním tématem diskuse. SBD navrhne vydat ultimátum regulátorům dolaru, aby buď přijali plánovací agenturu pro budoucnost a zlatou dohodu, nebo budou zasaženi finančním Armageddonem. Samozřejmě, aby se zabránilo 3. světové válce, ozbrojené síly a orgány USA budou v takovém případě i nadále financovány. Nicméně, budou požádány, aby vyčistili kriminálnickou špínu, kterou je zamořen Washington DC a New York.

Faktem je, že zdroje z Pentagonu nám říkají, že Bílý dům byl uzavřen na dva dny 26. dubna a 27., kdy "zvláštní síly vedené [generálem Josephem] Dunfordem vstoupily dovnitř Bílého Domu tunelem a požadovali odstoupení." Můžeme potvrdit, že došlo k uzamčení Bílého domu v tyto dny, oficiálně kvůli "spojkám v plotu", ale prezident Barack Obama se na veřejnosti od té doby neukázal, takže nejsme úplně jistí, zda byla rezignace požadována. Vzhledem k tomu, že Obama je možná už jen domácí otrok, tak to možná navazuje na informaci výše, o Kissingerovi. Čas ukáže.

V každém případě existují náznaky, že finanční Armagedon se blíží tak jako tak. Dne 2. května (dnes) je americký de facto stát Puerto Rico v bankrotu se splatbou dluhopisů, což spustí systémové zhroucení, pokud k němu má dojít. Není pochyb o tom, že bude v manévrovacím poli na toto téma nějaký last minute kopanec. Nicméně, Atlantic City je v řadě na to být dalším bankrotem. Poté, co přijdou na řadu další, a pak již hráz nemůže být znovu zacpána.

Jak je podrobně uvedeno v předchozích zpravodajstvích, z většiny velkých amerických a evropských bank jsou již zombie, nepodporované ničím jiným, než vařením na knihách nebo iluzemi nazývanými "deriváty", které existují pouze uvnitř bankovních superpočítačů. Skutečnost, že Goldman & Sachs zahájila vytvoření retailové banky s minimem vkladů jeden dolar ukazuje, jak zoufale se snaží získat skutečné peníze, říkají v Pentagonu. Majitelé Společnosti Federálních Reserve se stále také snaží uspořádat „bail-in“, což je jen zdvořilý způsob, jak se mluví o krádeži peněz vkladatelů. Podle několika zdrojů to je právě to, co tři bývalí šéfové Fedu Paul Volcker, Alan Greenspan a Ben Bernanke diskutovali s dosavadní výkonnou ředitelkou Janet Yellen, viceprezidentem Joe Bidenem a prezidentem Obamou na nedávném setkání v Rockefeller centru.

To se však nebude moci stát. Gnostičtí Ilumináti a Romanov říkají, že "pokud budeme muset zabít 6000 lidí, abychom to zastavili, pak je to přesne to, co uděláme."

Zdá se také, že chazaři již ze Saúdské Arábie ukradli co mohli. To je důvod, proč pracovníci z saudské Binladenovy stavební firmy zapálili minulý týden autobusy ve frustraci nad nevyplacenými mzdami po více než šest měsíců.

http://www.veteranstoday.com/2016/05/01/saudi-binladin-workers-burn-company-buses-in-makkah/


Ze stejného důvodu došlo také k poklesu o 90% v počtu zahraničních žoldáků, kteří pracují pro ISIL; nedostatek platu.

A trochu vlevo od Saúdské Arábie se nyní chazaři zoufale snaží převzít a vydrancovat Brazílii "nejen, aby kontrolovali ropu a minerály, ale také obrovské mnozství sladkých vod z Amazonie a Guarani kolektory," říkají nám zdroje z Pentagonu. Rodina Bushů a jejich fašističtí Moonie přátelé z koreje (UN šéf Pan Ki-mun je jeden z nich) koupili své velké farmy v Paraguayi, protože leží na prvních místech tohoto kolektoru. To je jedno z nejlepších míst na světě k vývoji nové zemědělské půdy.

Americký viceprezident Biden se minulý týden pokusil přesvědčit Františka, aby zastavil stálým napadáním sužovanou brazilskou prezidentku Dilmu Rousseff. Namísto toho papež pomáhal organizovat masivní prvomájové protesty na její podporu. Možná to je ten důvod, proč minulý týden kontaktovaly autora tohoto článku najednou dva samostatné zdroje s informacemi o údajné spoluúčasti Františka 've špinavé válce v Argentině'.

Vypadá to tak, že nacistická frakce chazarské mafie chce uprchnout zpět na svá stará oblíbená jihoamerická místa před tím, než se příliš mnoho Američanů probudí a uvědomí si zločiny, které tito spáchali proti Spojeným státům. Pro kruh vůdců jako jsou zločinecké rodiny Bushů / Clintonů Je již příliš pozdě na útěk. Budou muset čelit spravedlnosti.

Dalším znamením, že věci nejsou v pořádku pro nacistickou frakci je zpráva, že byl minulý týden propuštěn Gerhard Schindler, vedoucí německé zahraniční rozvědky BND, "protože ztratil kontrolu nad Panama Papers" říkají zdroje ze CIA. Advokátní kancelář v centru Panamských dokumentů, Mossack Fonseca, byla aktivem BND, říkají zdroje.

Je-li to pravda, pak další velká datová dávka Panamských dokumentů může vystavit na světlo mnoho vysoce postavených Němců, stejně tak jako Bushův klan. Možná, že si i široká veřejnost nakonec řekne, že německá kancléřka Angela Merkelová je Hitlerova dcera. Tato expozice Američanů může být jedním z důvodů, proč Němci hledají východisko v Rusku a utíkají pryč od Spojených států.

Zdroje CIA v Asii hlásí, že další, kteří chtějí Rusy jsou nyní země ASEAN, které začaly vojenskou spolupráci s Ruskem jako své zajištění proti Číně a pojištění v případě, že blížící se US bankrot vytvoří mocenské vakuum v této oblasti, které by vyplnila pouze Čína.

Nadcházející arbitrážní rozhodnutí Stálého soudu OSN o územním sporu mezi Čínou a Filipínami se očekává, že se vysloví proti Číně, protože Čína neuznává jurisdikci soudu, s čímž souhlasí několik zdrojů. V takovém případě americká armáda použije mezinárodní právo jako záminku k usilí o spolupráci s ASEAN a Ruskem , aby zastavili Čínu. Jediným problémem s tímto postojem USA, na což poukazují čínské vládní zdroje je, že USA samo o sobě rovněž neuznává (mandat) tento tribunál. Nicméně, soudní rozhodnutí by dalo americké armáde moznost zachovat si tvář a čestnou záminku k ospravedlnění změny svých cílů v Asii.

Další skupinou, která hledá ruskou ochranu jsou Japonci. To je proto, že režim zavedený zde po 2. světové válce je zcela závislý na USA. Zdroje z tajné spolecnosti „Trojnohého krkavce“ říkají, že pokud USA zkrachují, tak režim, většinou provozovaný severokorejskými proxy, bude rychle svržen nativními Japonci. Poukazují na to, že současný císař není skutečný syn císař Hirohito, protože Hirohito nechtěl, aby jeho skutečný syn padl do rukou Američanů. Skutečný syn je nyní šéfem japonské podzemní opozice, jak uvádějí zdroje.

To je důvod, proč se současná japonská vláda snaží zařadit Rusko na pořadník zasedání G7 v prefektuře Mie koncem tohoto měsíce (ne v dubnu, jak bylo oznámeno dříve v tomto bulletinu). Nicméně Rusové správné zobrazení Abe a jeho režim, aby Rockefeller a Rothschild otroci a je nepravděpodobné, že jejich podporu, ruské zdroje říkají. "G7 lidé kolem shromažďovat v Mie jsou vyděšení," illuminati říká: "velmistr Romanov". Romanov poznamenat, ilumináti ještě jednu ukradenou Kursk jaderné zbraně a brzy rozhodnout, jak ji používat.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

07.05.2016 23:10

Chazarská mafie je pod útokem na celém světě a hybridní válka pokračuje zničením japonských podzemních vojenských základen.

04.26.16.

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Bitva o planetu Zemi zaznamenala dramatický obrat zničením tří hlavních japonských podzemních základen soustružení, zrychlením hledání chazarských gangsterů - oligarchů, a finančními vyjednáváními na vysoké úrovni mezi vojensko-průmyslovým komplexem a asijskými tajnými společnostmi a další ..

Za prvé o zemětřesení: ve skupinách po japonském internetovém chatu se předpokládá, že nedávná série zemětřesení v jižním Japonsku byla všechna umělá zemětřesení. Předložené důkazy ukazují, že na všech seismografech (grafika zemětřesení) se podobají zemětřesení způsobeným explozí s obrovským náhlým šokem s následným otřesy, které trvale klesají. Viz následující odkazy, kde můžete vidět o tom důkazy:

http://pesn.com/2011/09/18/9501916_Evidence_Denver_and_DC_Quakes_Caused_by_Nukes/


http://www.kyoshin.bosai.go.jp/kyoshin/share/index_multi.html


http://www.kyoshin.bosai.go.jp/kyoshin/search/


Objevily se také zprávy o hlasité explozi jako hluk zemětřesení. Kromě toho všechna měla velmi mělká geotektonická ohniska, méně než 10 kilometrů pod zemí, což je jev v přirozených zemětřeseních velmi vzácný. Kromě toho, že predikční centrum pro zemětřesení japonské vlády uvedlo, že se vzdalo předpovídání tohoto zemětřesení, protože nevyhovují všem známým vzorcům přírodních zemětřesení. Rozhodujícím faktorem však bylo, že ohnisky těchto zemětřesení byly ve všech třech místech japonské vojenské základny.

Pokud hledáte Oyatsu 1812, Mashiki v Kumamoto prefektuře v Google Earth si můžete prohlédnout vojenskou základnu v epicentru prvního zemětřesení. Existuje několik neobvyklých struktury, které tam lze vidět, které se zdají být vstupy do podzemních základen.

Je také třeba připomenout, že ministr financí Japonska, Taro Aso, nedávno sdělil americkému ekonomovi Paulu Krugmanovi něco o tom, že japonská vláda hledala spoušť k zahájení třetí světové války, aby zachránila ekonomiku.

http://www.zerohedge.com/news/2016-03-26/japans-finance-minister-accidentally-reveals-how-it-all-ends-war


Čínské vládní zdroje v Pekingu nedávno řekly autorovi tohoto článku, že v posledních měsících bylo identifikováno neobvykle intenzivní hromadění vojenského vybavení japonskou vládou.

Postižené základny se nacházejí v blízkosti Korejského poloostrova, kde by bylo jednodušší přesunout velké množství vojáků do Asie na válku s Čínou. Z tohoto důvodu se zdá, že došlo k preventivnímu útoku neznámých sil, aby se zabránilo japonskému pokus o spuštění 3. světové války.

Oznámení Severní Koreje o tom, že má ponorku s balistickými střelami byla vlastně japonská reakce na útok na jejich podzemní základny. Tato zpráva byla, že Japonsko má stále intaktní schopnost odvetného jaderného útoku prostřednictvím svého zastoupení v Severní Koreji. Nemají strach, protože nikdo neplánuje invazi do Japonska.

Minulý týden byl také jistý válečný stav ve vztahu k asijskému zlatu v Indonésii. Agenti CIA v ředitelství pro Asii v Singapuru minulý týden varovali Číňany, že když se budou snažit využít své výdaje v hodnote desítek miliard dolarů v Indonésii jako způsob, jak tam dosáhnout politické kontroly, Američané by se "pohnuli."

Kromě toho, v reakci na nabídku Číňanů dodávat zlato se slevou ve výši 13%, říkají Američané v Indonésii a Singapuru, že to nepotřebují, protože kontrolují obrovské poklady zlata poblíž amerického velvyslanectví v Jakartě. Indonéská vláda, "potvrzuje existenci 4000 tun japonského zlata, které je, jak říkají, u památníku na rovníku". To se zdá být uzavřeným procesem, když indonésský viceprezident Jusuf Kalla tajně navštívil USA, Japonsko a Čínu, a také prezident Joko Widodo navštívil Belgii, Holandsko a Spojené království. Pokud chce někdo zpochybnit toto tvrzení, bude muset být připraven na válku s Indonésií, říkají zdroje CIA. Nicméně, jakýkoliv důkaz o existenci tohoto zlata je stále obtížné dosáhnout. Fotografie z místa ukázaly pouze stavební práce, ne zlato.

Čínští agenti se sídlem v Japonsku říkají Číňané, zatím, jsou netrpěliví se Západem, zejména Americe, za zpoždění (v přijmutí), jejich nabídky na založení společné agentury pro plánování budoucnosti a můžou "nakreslit čáru do písku". Nejpravděpodobnějším scénářem je, že Číňané prostě přestanou přijímat po určitém datu dolary. Tím bude, podle čínských vládních zdrojů, nabídnut celému světu Yuan podložený zlatem jako alternativa.

Číňané nejsou jediní, kteří jsou uz s chazary velmi netrpěliví.

Zdroje z Národní Obranné Rozvědky (Defense Intelligence Agency) Spojených států říkají, že v Brazílii, uz je armáda tak otrávená a unavená, když vidí podplacené politiky, jak se snaží zinscenovat státní převrat a útočí na prezidenta, Dilmu Rousseff, že se chystají poslat tanky do budovy Kongresu. Oni také poznamenávají, že se do případu dostal Vatikán, aby zajistil, že žádný chazarský převrat v Brazílii nebude prostřednictvím organizování obyčejných lidí. Kromě toho, brazilský miliardář Joseph Safra a chazarský poskok a nejbohatší bankéř na světě byl obviněn z úplatkářství. Úplatky jsou součástí brazilského policejního vyšetřování s názvem "Operace Zealots", které jde - podle několika novinových zpráv - po těch, kterí upláceli politiky.

http://www.theguardian.com/business/2016/mar/31/brazilian-billionaire-joseph-safra-charged-bribery-plot


V Evropě, podle zdrojů Pentagonu, začínají být unavení Němci, kteří se nyní rozhodli "jít na východ". Říká se, že pokus vydírat Volkswagen, špionáž ze strany NSA, odmítnutí Federal Reserve Board vrátit německé zlato a sankce proti Rusku přispěly k tomuto německému rozhodnutí.

V Evropě znamená "francouzská opozice a" brexit "(" British exit "EU) konec TTIP [obchodní dohody], které brání kabalistictí hrdlořezové Goldman&Sachs a Monsanto," dodal zdroj.

Ve východní Evropě udělali Rusové velké akce proti kabalistickému režimu na Ukrajině. Prezident Petro Poroshenko zmizel z dohledu po dobu jednoho týdne, a když sezase objevil, změnil premiéry a náhle mluví velmi vážně o provedení mírové dohody s Ruskem v Minsku. Na pozadí tohoto byla zablokována aktiva ukrajinskému oligarchovi a izraelsko chazarskému agentovi, Valeriy Kolomoyskému a on sám "se mů že stát cílem", říkají ruské zdroje.

Zdroje Pentagonu říkají, že na Středním východě navštívil nejvyšší americký generál Joseph Dunford Egypt, aby pomohl prezidentu Abdelu Sisimu "rozdrtit ISIS na Sinajském poloostrově a v Libyi,". Z toho vyplývá, samozřejmě to, že v USA bylo rozhodnuto, že Egypt je nejvíce racionální a spolehlivou sunnitskou vládou na Středním východě a armády a americké agentury, společně s Rusy, jí pomůžou získat větší vliv v regionu. Vzhledem k tomu, že ISIL je žoldáckou armádou Turecka, Izraele a monarchií v Perském zálivu, je viděn Egypt, Rusko, Sýrie, Írán a americká armáda jako ti,kterí budou pracovat společně a přinesou mír a racionalitu do tohoto pohnutého regionu.

Skutečnost, že prezident Obama se rozhodl zveřejnit alespoň část o ucasti Saudske Arábie v 28-ti stránkové utajované zprávě o 11-S dává jasně najevo, že USA se rozhodly oddělit se od tohoto režimu. FBI a Pentagon také mají v plánu, aby se ujistili, že všichni slyší o "studentech umění" z Izraele, kteří tancovali radostí při natáčení zničení 11-S, dávajíce najevo, že Izrael měl také důležitou roli v případě masového vraždění.
Jsou také (out) důkazy FBI, která nyní odhaluje korupci Chazarske mafie a jejich účasti v New York City Police Department a úřadu starosty New Yorku, podle zdrojů FBI. Korporátni americká média také přináší zprávy o pokusech ze strany chazarské satanistické mafiánky Hillary Clintonové pro volební podvody, jak je uvedeno v titulku New York Post: "Vyšetřování nesrovnalostí v New Yorkském hlasování zahájeném po prezidentských primárkách bylo sabotováno".

http://www.nydailynews.com/news/politics/new-york-voting-irregularities-investigation-primary-article-1.2609007


A máme řetěz amerických novin McClatchy v celé zemi a mnoho dalších korporátních médií, které podávají zprávy o "dokumentech Panama" a jejich spojení s Clintonem s titulky jako: "Mezi Panamskými dokumenty: vícenásobné propojení s Clintony ".

http://www.mcclatchydc.com/news/politics-government/election/article72215012.html


Taková expozice v médiích o korupci a několika vyšetřováních trestné činnosti je znamením, že Clintonovi jdou v podstatě do autu, což znamená, že jeho stoupenci jako George Soros, Rockefellerové, Bushovi.. atd budou také v ofsajdu.

Současný kolaps velkých bank, které vlastní Spolecnost Federálních Reserve je projednávána armádou a agenturami ve Spojených státech jako národní bezpečnostní problém zásadního významu. To co armáda musí pochopit je, že Amerika je nejvíce zadlužená země v historii této planety. Korporace Spojených států amerických je v úpadku. A Republika Spojených států amerických nemusí převzít její dluhy, pokud bude obnovena.

Věřitelé Spojených států, zejména Asiaté, nabídli obnovené republice obrovské množství zlata výměnou za papír. Podmínkou je, aby se dohodly na zřízení Plánovací agentury pro budoucnost s meritokraticky zvoleným kancelářským personálem pod stejnoukontrolou Východu / Západu. Asiaté čekají na odpověď, ale pokud ji nedostanou, jak je uvedeno výše, budou jednat nezávisle. V tomto případě se jedná o matematickou jistotou, že americká ekonomika se zhroutí.

Navíc muž, který může ukončit dominanci Chazarské mafie po celých Spojených státech zůstává generál Joseph Dunford. Generále Dunforde: Chystáte se chytit osud za rohy a pomůžete zachránit planetu, nebo se zapíšete do historie jako muž, který ztratil šanci napsat Historii?

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

22.04.2016 17:02

Červení a zelení z asijských tajných společností slibují, že pod novým vedením "se země bude chvět".

18-04-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Minulý týden informovali representativním prohlásením zástupce z vedoucí rodiny Hongmen Worldwide China Union Spolecnost Bílého Draka, že červení a zelení jsou nyní pod novým vedením. Řekl, že "když asijský obr pohne, země se bude třást, ale naším cílem je světový mír." Nemůže být napsáno více o tom, o čem Červený, Modrý a SBD mluvili, avšak, můžete si být jisti, že se brzy rozjedou velké akce.

 

 

K dispozici je také spousta tlachání z různých zdrojů, včetně CIA a Pentagonu, že je na spadnutí nějaká finanční událost, která je daleko větší než šok z Lehmanů. Zatímco zkušenost nás učí být opatrní s konkrétními daty, mnoho zdrojů dokonce jde tak daleko, že říkají, že to bude 19. dubna. To je den, kdy Shanghai Gold Exchange zahájí svou zlatou obchodní platformu určenou k převzetí stanovení ceny zlata z Khazarian mafie řízené bank.

http://www.en.sge.com.cn/news-announcement/announcement/537284.shtml


Není asi náhodou, že minulý týden Deutschebank u soudu přiznala, že manipulovala zlaté a stříbrné ceny a slíbila uvolnit veškeré informace, které má o jiných velkých bankách zapojených do cenových manipulací.

Takže máme Číňany zahájující výměnu zlata ve stejnou dobu jako západní banky, které tradičně nastavují cenu zlata, které se však veřejně provalily jako podvod. Shanghai Gold Exchange také způsobí, ze bude možné, aby Asijci zpeněžili obrovské off-trhu s hromadami zlata, které údajně drží. To znamená, že čínský jüan bude alespoň částečně podložený zlatem.

Toto je pravděpodobný zdroj zpráv, jako jsou tyto:

https://www.superstation95.com/index.php/world/1152


kde se tvrdí, že Čína bude oznámí uvedení mezinárodního zlatem podloženého Yuanu a od tohoto týdne přestane přijímat dolary. Nebyli jsme schopni to nezávisle potvrdit, ale lze říci, SBD doporučil Číňe, aby učinili takový krok v koordinaci s armádou a vojenskými a agenturami USA.

Jistě ministři financí a top centrální bankéři z G20 národů byli všichni minulý týden shromáždeni ve Washingtonu, aby se uicastnili pravidelně plánovaných i mimořádných zasedáních. Guvernéři Federal Reserve Board měli také spoustu mimořádných schůzí.

Jedním z viditelný výsledk byl historicky významnou novinkou z minulého týdne o Federal Deposit Insurance Corporation, která mluví o bankovních gigantech jako JP Morgan, Goldman Sachs, Wells Fargo, New York Mellon Bank a State Street Corp, že jejich plány na bankrot "nebyly důvěryhodné."

https://www.rt.com/usa/339518-banks-disaster-readiness-regulators/


Řečeno jinak, některým z největších majitelů bank Chazarské kabaly a majitelům Společnosti Federálních Reserv bylo v podstatě řečeno, že jsou de facto v bankrotu.

Zdroje Pentagonu a zdroje CIA nám také řekly, že když se
předseda Federal Reserve Board, Janet Yellen, setkal s americkým prezidentem Barackem Obamou a viceprezidentem Joe Biden, který požádal Yellen o mobilizaci americké armády a aby obkličila tvůrce problému a dala je do táborů FEMA, aby se zabránilo masovým nepokojům poté, co plánoval Fed přesunout úspory velkých bank tím, že by ukradli úspory lidí. "Ať zrusí dolar a udělají bail-in (p. pr.: rekapitalizace, při které se ztraty napisou na vrub veřitelům, akcionarům, majitelům dluhopisů a depozitorům)," jak zdroj ze CIA shrnul Yellenin návrh. V každém případě, vojáci řekli, že NE, a že mají jiné plány. Yellen měla vzít zlatou dohodu nabízenou ji minulý týden ze strany Asiatů, kdyz jeste měla šanci.
Místo toho, armáda nyní prinutila Yellen, aby FED poslala a publikovala dopis JP Morgan, aby se svět vědět, že JP Morgan "je nestabilní." Vojenská tlak byl také za FDIC upozorněním na pět velkých bank uvedených výše. V důsledku toho Wells Fargo a další banky začaly školení personálu pro "nouzové scénáře."
Americká armáda také aktivně pracuje na vytvoření nové vlády, ktera vyda americký dolar podloženy asijským stříbrem a zlatem, ktery udrží americkou ekonomiku v chodu po rozpadu Chazarského mafiánského bankovního systému babylonského otroctví dluhu, sdělují zdroje SBD.

Situace v Evropě není o moc lepší. MMF minulý týden veřejně prohlásil, že evropské banky mají "špatný dluh" ve výši 900 miliard eur a už nemůžou odlkládat jejich vyřizování. Můžeme jen odhadovat, že skutečné počty deliktů jsou mnohem větší než je MMF ochoten připustit. Jinými slovy, mnoho velkých evropských bank je pravděpodobně v bankrotu. Ruské zdroje říkají, že Barclays, Deutsche Bank, Credit Suisse a UBS jsou přezkoumávány regulačními orgány, aby zjistili, zda jsou platbyschopné,.

To může být důvod, proč mafie chazarských oligarchů náhle zahájily kampaně v USA a Evropě na uzavření daňových rájů a přinutit tak 31 miliard dolarů daňových rájů, aby se vrátily do Evropy nebo do USA, kde si je mohou zabavit a vyhnout se tak bankrotu. Zdroje CIA tvrdí, že s tímto podm
ěrecným podvodem „z Hotelu u Švába“ se Rothschildům již podařilo získat "miliardy" dolarů, které skončili v Renu, Nevadě. Můžete si být jisti, že to nejsou jejich vlastní peníze v daňových rájích, které si plánují vrátit.

Jedno obrovské bohatství, které se jistě bude zabavovat jsou aktiva Saudské Arábie v amerických dolarech. Minulý týden tam místní korporátní propagandistická média oznámila, že Saúdská Arábie by mohla prodat stovky miliard aktiv a dluhopisů US ministerstva financí v dolarech v případě, že vláda Spojených států zveřejní oněch 28 utajených stránek ze zprávy o 11/9 - WTC nebo pokud povolí rodinám obětí 11/9 WTC žalovat Saúdskou Arábii.

http://www.upi.com/Top_News/US/2016/04/16/Saudis-threaten-sell-off-of-US-assets-if-911-suits-are-allowed/2251460849902/


Nicméně, Saúdská Arábie nemá již tuto možnost a místo toho, jsme zjistili, že jejich podíly v USA již byly zabaveny. S pomocí Turecka a Izraele by je USA a Rusko mohli rozmáčknout jako havět v případě, že se postaví proti konfiskaci.

Ve skutečnosti, podle zdrojů Pentagonu, navštíví prezident Obama Saúdskou Arábii tento týden a p
řečte jim napomenutí, přičemž se je pokusí donutit ukončit svou trestnou činnost po celém světě. Kromě toho Obama zveřejní oněch důležitých 28 stran po svém návratu z návštěvy, zdroje říkají.

Zatímco Obama navštíví Saúdskou Arábii, byl izraelský premiér Benjamin Netanjahu, povolán do Moskvy. Tam mu bude řečeno, aby vrátil Golanské výšiny Sýrii a splnil všechny ostatních rezoluce OSN týkající se Izraele, jinak bude čelit sankcím, a že "všechny možnosti jsou na stole". To by mohlo znamenat úplnou blokádu Izraele. Kromě toho, zdroje říkají, že Obama, podporován americkou armádou, nepoužije obvyklé veto USA, aby zachránit Izrael od sankcí OSN.

Zdroje říkají, že Rusové také požádali o vrácení zlata ukradeného Rothschildy ruské carské rodině, skutečných vládců Israele. V knihovně Bank of Japan mají zprávu o japonských válečných lodích, které přijely do Vladivostoku v roce 1918 na 10 tun carského zlata evakuovaného před komunisty, aby ho nemohli dostat. Toto zlato bylo, podle Bank of Japan, později posláno do Londýna. To je zřejmě jen špička ledovce ukradeného ruského zlata.

Když už mluvíme o ukradeném zlatu, tam je živo v souvislosti s pasovaným zlatem v Indonésii. Tento týden je indonéský prezident, Joko Widodo (Jokowi), na návštěvě v Německu, Velké Británii, Belgii a Nizozemsku, aby mimo jiné diskutoval o indonéském zlatu. Zdroje CIA v Indonésii říkají, že zlato bylo přivezeno japonci v tom smyslu, že bylo ukradené z jiných asijských zemí, které nyní požadují stejná práva. Evropané také prahnou po zlatě. Fotografie indonéského zlata můžou být zájemcům k dispozici, říkají zdroje. V každém případě a na konci dne je pravděpodobné, že chybí dohoda mezi Pentagonem, Bílými Klobouky (SDB) a Číňany, jak toto vyřešit.

Veřejné znamení, že Bílé Klobouky, USA a Číňané již dosáhli dohod může být potvrzeno tím, že v minulém týdnu Asijské Investicní a Infrastrukturní Banka, řízená čínou a Světová banka pod kontrolou Spojených států oznámili svůj první společně financovaný projekt.

http://news.xinhuanet.com/english/2016-04/14/c_135277902.htm


Dalším krokem je ohromně zvýšit investice miliard do bilionů dolarů.

Další smlouva v různém stádiu rozpracovanosti mezi SDB a čínou se týká Japonska. Obě strany se dohodly, že premiér Šinzó Abe, který poslouchá bratry Agnelliovy a Evelyna de Rothschild, musí jít. Zdroje zapojené do jednání říkají, že Číňané tlačili na politika a silného lídra Ichiro Ozawu, ale ten byl, pro lidi z Pentagonu, příliš anti-americký. Z tohoto důvodu, je televizní talent a bývalý guvernér prefektury Mijazaki, Hideo Higashikokubaru, považován za lepší náhražku Abeho. Zdroje také říkají, že Higashikokubaru bude předsedat jubileu a přerozdělování majetku a aktiv.

Dalším vývoje je, že Japonsko se nyní připravuje legalizovat marihuanu a dát plnou kontrolu nad výdělkem vyplývající z výkonu činnosti asijským tajným společnostem. Otsuka Pharmaceuticals, chce být mezitím významným hráčem v průmyslu lékařské marihuany, říkají zdroje z tajných asijských společností.

A když už jsme na téma Japonska, zdá se, že zemětřesení, které bylo minulý týden v jižním Japonsku, podle seismografu a dalších testů, bylo přirozené. Sopečný Ohňový kruh kolem Pacifické pánve je velmi aktivní, protože se v Tichém oceánu, podle zdrojů zednarské lóze P2 objevuje nový kontinent. To se samozřejm nestane přes noc, ale nyní se v regionu rodí nové ostrovy.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

18.04.2016 14:21

Společnost Federálních Reserv a dolar dostanou přímý zásah finančním armagedonem, jestli odmítnou zlatou nabídku z Asie.

11-4-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

(Obrázek: "Být trpělivý až do konce a bez zájmu o to co se stane chránit život a navzdory tomu být připraven na smrt v každém momentě, to je skutečné tajemství Bushida". Masaaki Hatsumi)

 

Asijské rodina Draka nabídla majitelům Společnosti Federálních Reserv ohromující množství zlata se slevou 13% z tržní ceny. Předpokládá se, že 10% z těchto peněz se vynaloží na masívní kampaň k ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a vyslání lidstva na cestu k exponenciálnímu rozpínání vesmírem. Míč má nyní režim USA ve Washingtonu DC. To je důvod, proč americký prezident a viceprezident mají mimořádnou schůzi dne 11. dubna společně s předsedou Federálního rezervního systému, Janet Yellen. Zdroje říkají CIA v Asii, že člen rodiny Draka bude na této schůzce také.

V případě, že Fed odmítne, Asiaté, Evropané a země BRICS vyhlásí novou mezinárodní zlatem-podloženou měnu, která by mohla vyměnit dolary zhruba v průběhu tří měsíců. Po uplynutí této doby, americký dolar již bude odmítnut přinejmenším 188 zeměmi této planety, přičemž izolovaný režim ve Washington vyhlásí bankrot.

V tomto případě, aby se vyhlo válce, bude i nadále financovány vojenské operace mimo USA s novou měnou Spojených států. Nový režim bude nevyhnutelně nahrazen a Fed v USA vyhlásí bankrot. Bude mít možnost vydat vlastní měnu s neomezenou kupní sílou v rámci USA ..

Kromě finančních sankcí namířených proti Společnosti Federálních Reserv se mobilizují dodža bojových umění v celém světě, aby tak definitivně ukončili vládu frakcí chazarské lůzy. Chodoin Daikaku okázaly šéf mnoha světových frakcí bojových umění, je zbaven svého postu a bude nahrazen Masaaki Hatsumim, hlavou Bujinkan Dojo. Důvodem je to, že Daikaku, jehož skutečné jméno je Ryosuke Matsuura, odmítl mobilizovat bojová umění pod jeho vedením údajné proto, že byl předložen dostatečný důkaz, že chazarska mafie se aktivně snaží zabít více než 90% světové populace. Jinými slovy, bylo ustědřeno více úderů proti lidské rase, a navzdory potřebě legitimní sebeobrany se nedělalo nic.

Důkazy, které ignoruje obsahují několik pokusů o vyvolání třetí světové války, šíření biologických zbraní, jako jsou Ebola, HIV a SARS, pokusy vyvolat masové hladovění tím, že se zaplatí zemědělcům za výrobu paliv namísto potravin a další. Nejen to, že selhali při těchto pokusech zabít miliardy lidí, které satanisté navíc veřejně oznámili, že se chystají zabít, ale jak se zdá, připravují se na jakousi akci masového obětování: v celém světě se nyní staví nejméně tisíc Baalových chrámů. V dávných dobách, byly jako oběť Baalovi spalovány děti; Baal byl také známý jako Moloch, později jako Set a konečně, nyní jako Satan.

http://nypost.com/2015/12/29/3-d-printing-to-bring-syrian-arch-destroyed-by-isis-back-to-life/


Faktem zůstává režim Baracka Obamy ve Spojených státech nezatkl žádného z pachatelů nebo projektantů těchto zvěrstev. To znamená, že všichni členové ozbrojených sil, policie, agentur a společností bojových umění se musí hnout směrem nahoru ke svému velení, a trvat na tom, aby byla přijata opatření dříve, než dojde k více úmrtím.

Naštěstí, existují důkazy, že je alespoň jedna opravdu vážná akce. Na jedné straně, všechny švýcarský větve rodiny Rothschild uz hledá, podle zdrojů Pentagonu, policie. Švýcarská větev Rothschildů, kteří ovládají BIS, je považována za hlavu chobotnice mnoha vyhlášenymi investigativci. To je jen začátek demontáže, jak slibují.

Několik zdrojů souhlasí s tím, že je důležité si uvědomit, že "Papers of Panama" široce rozmazávaná v korporátních médiích není tím, čím se zdá. Skutečnost, že jsou to především představitelé zemí propojených do nacistické frakce Chazarské mafie, jako vůdcové Ukrajiny, Spojených arabských emirátů (SAE), Kataru, Gruzie a Saúdské Arábie, kteří byli v této zprávě exponováni, vám dává představu o daleko větší intrice. CIA a ostatní zdroje se shodují, že ve skutečnosti byly dokumenty Panama obrovskou tajnou operací a navrženy tak, aby přilákaly 31 miliard dolarů (vše) na světě z daňových rájů do USA .. Tam budou zkonfiskovány a pomohou zakrýt obří černou díru v účetních uzávěrkách vlády USA, říkají zdroje. To je důvod, proč brožury firemních médií, jako je Bloomberg a Wall Street Journal zveřej
ňují skvělé články, které říkají, Reno, Nevada je jediné bezpečné místo na světě pro „horké peníze“. To je důvod, proč hlásí, že Rothschildové se usadili v Renu a jsou povzbudiví k zákazníkům, kteříí tam spravují své finanční prostředky.

Ještě důležitější je, operace „Panamské dokumenty“ je součástí významné kampaně uzavřít všechny daňové ráje na světě. I britské daňové ráje, jako jsou Kajmanské ostrovy už ztratili schopnost skrývat v podzemí peníze nebo pomáhat lidem vyhnout se daním v důsledku nových předpisů o jejich zveřejnění.

Jeden agent vojenské zpravodajské zpravodajské služby nám řekl, že "Panama byla zpravodajská operace, která byla navržena tak, aby odhalovala korupci a vyprovokovala změnu režimu [včetně změny režimu v USA]."

Operace je také navržen na "vydírání a stíhání členů kliky, kteři skrývají svou ukradenou kořist v daňových rájích," pokračoval.

Některá jména v dokumentech Panama, která nebyly zveřejněna, zahrnují "tým" Hillary Clinton, Bushů a mnoha amerických oligarchů, politiků a soudců, dodává.

Televizní síť TV Globo, která se snaží vyvolat změnu režimu v Brazílii byla také zapletena s argentinským prezidentem, Mauricio Macrim a drogovým baronem jako El Chapo.

V reakci na Panamu, agent poznamenal, "elita zpanikařila a začali střílet v suterénu ústředí Internal Revenue Service", v neúspěšném pokusu zakrýt usvědčující důkazy.


Úsilí FBI zastavit Hillary Clintonovou se také zesiluje. Minulý týden byl přinucen prezident Obama, aby se zaručil v televizní síti FoxNews, že Hillary nebude poskytnuto žádné zvláštní zacházení ", což znamená, že není žádná dohoda o vině a nebude žádné odpuštění" zdroje FBI říkají. Bude zpochybňována brzy vedoucí FBI ", kterou zločin provozovat zahraniční politiku a zpravodajskou operaci", zatímco na oficiální pozici.

Doufejme, že Clintonová bude také postavena před soud za své zločiny proti lidem na Haiti a zpronevěry peněz z Červeného kříže, který byl určen pro oběti útoku z jaderných zbraní na mořském dně a tsunami vyvolaného proti této zemi.

Operace „Panamské dokumenty“ byla použita také v korporátními západních médiích, aby to vypadalo, jako kdyby se ruský prezident Vladimir Putin podílel se na stinném podnikání v daňových rájích. Nicméně, ruské zdroje říkají, že tento útok jim dal záminku, kterou potřebují k zahájení odtajnění záznamů o Sovětském svazu od roku 1930 do roku 1989, které identifikují agenty-spolupracovníky v Americe a Evropě, kteří tajně pracovali se sovětským komunismem.

Rusové také exponují rodiny a podniky, kteří spolupracovali s Hitlerem.

Kromě toho, že Rusové plánují ukázat, kdo se stále snaží podkopat Západ, USA a EU.

K dispozici je také spolupráce Ruska a Spojených států při identifikaci a odstranění klíčových agentů pracujících pro mafiánské Chazary na západě a v Rusku, zdroje říkají.

Zdroje z Pentagonu říkají, že v Turecku mezitím evakuovali americké vojáky, s výjimkou zvláštního provozního týmu, který tam udržuje jaderné zbraně, které je směrováno částečně na omezení provozu drogové Bushovy kliky na letecké základně Incirlik Airbase.

Turci a Izraelci vyvolali střety mezi muslimy a křesťany v Náhorním Kabarachu a byli zadrženi Rusy. Jednalo se o zoufalý turecký pokus, aby se zabránilo Rusku převzít vládu kriminálního režimu Recepa Erdogana v Turecku.

V Asii je mezitím zpráva o japonském plutoniu, které je transportováno britskými loděmi do USA

http://www.japantimes.co.jp/news/2016/03/21/national/two-british-ships-arrive-in-japan-to-transport-plutonium-for-storage-in-u-s/


Je to zpráva z titulní stránky a referuje o skutečnosti, že podvodně zvolená vláda Šinzó Abe v Japonsku je nucena rozebrat arzenál střel s jadernými hlavicemi. Mnohé z těchto raket byly odeslány do Severní Koreje, aby se zabránilo demontáži, takže nedávno byla spousta zpráv o jaderných střelách ze Severní Koreje, podle zpráv ze zdrojů Společnosti Bílého Draka v Japonsku.

Až bude bitva o planetu Zemi u konce, autor tohoto článku má v úmysl žádat Abeho o jeho účasti v pokusech o atentát na mně. Je to proto, že 30. června 2012 mně píchli jedovatou jehlou severokorejský agent jménem Mutsuaki Okubo. Tento incident se konal před mnoha svědky, a byl dokonce nahrávan. Přes oficiální stížnosti na policii dvakrát, jednou v (centrálními) Musashino policie a znovu policie Marunouchi, japonská vláda oficiálně vedená Abem nepodnikla žádné kroky. To znamená, že Abe je spoluviníkem. Kromě toho, také Chodoin Daikaku připustil, že Okubo byl jeho žák, a také nedokázal přijmout v tomto případě žádná opatření.

I když však osobní spory necháme stranou, Abeho režim také vyplenil finančně japonskou ekonomiku tím, že podporoval své pány z Chazarské mafie. Rabování, jak bylo dříve oznámeno, bylo způsobeno krádeží peněz z japonských důchodů a úspor na akciovém trhu, které byly převedeny na fiktivní fondy ovládané Chazarskou mafií. Takže japonský akciový trh nadále neroste, i když cizinci prodávají.

http://www.zerohedge.com/news/2016-04-10/blackrock-turns-its-back-japan-leaving-kuroda-scrambling


Peníze vydrancované z Japonska nestačí pro záchranu Chazarských gangsterů z Wall Streetu, protože se zotavuje z nízkých cen energií, kromě ztráty peněz z drog a investičního bankovnictví poplatků, jejich jediný zdroj legitimní příjem. Většina velkých fúzí, které jsou organizovány bankstery bylo rovněž zastaveno, protože jsou jimy vytvářeny monopoly a oligopoly, které jsou proti konkurenci - soutěžení.

To, že směnné datové banky začaly nabízet hypotéky na negativní úrokové sazby a spotřebitelské úvěry v Nizozemsku, Belgii a Německu je jasným znamením, že se celý systém Babylonského dluhového otroctví rozpadá. To je proto, že si lidé silněji uvědomují, že tito bankéři vytváří peníze z ničeho a používají tyto peníze k vytvoření iluze otrockého dluhu. Proto, i když banka půjčí někomu 100 $, ale říká, že má platit jen $ 90 kvůli negativní úrokové sazbě, stále to znamená, že musíte vydělávat $ 90 až zaplatit za "peníze", který jsou vytvořeny z ničeho, a jsou tedy čistým přeludem.

Lidstvo se probuzí a nebude to už trvat dlouho a panství satanových uctívačů - Chazarů končí nad lidskými otroky skončí navždy.

A poslední poznámka, autor tohoto článku si je nyní vědom toho, že 20,000 tun zlata je uloženo na šesti různých místech a jsou k dispozici Rodině Draka ve prospěch lidstva a jiných forem života na této planetě. A to je jen zlomek toho, co Asiaté mají.

 

 

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/Svědecká výpověď Benjamina Fulforda o nukleárním útoku tsunami na Japonsko

(3/11 - Fukushima)

Benjamin Fulford "Narodni Nouzovy Vybor" 27/3/2012 Alexander Romanov, Chodoin Daikaku
 
Video s Benjaminem Fulfordem je k dispozici na placenem prohlizeci. V následujícím odkazu si můžete zaregistrovat na placeném prohlizeci videí 26 minut, které obsahují aktuální informace o stavu Třetí světové války. Platby za video budou použity na podporu tisku pomoci shromáždených faktu v terénu. Zvažte nákup videa jako investici do vzdělávání novinářů. Vaše pomoc je velmi ceněna. Video bude k dispozici k nahlédnutí zdarma od 19.března 2016.

http://silkysmallwood.com/wp2/2016/03/07/benjamin-fulford-march-4th-2016-world-war-iii-update/

 

 


PŘEVRATNÝ KANDIDÁT NA AMERICKÉHO PREZIDENTA.

Dne 19. prosince oznámil Andrew Basiago, JD, oficiálně na celonárodně publikujicim rádiu Coast to Coast, že se bude ucházet jako kandidát v amerických prezidentských volbách na r. 2016. Oznámil, že se brzy uvolní 100 návrhů, které se budou týkat pravdivých zveřejnění tajných projektech řízených CIA, které byly přímo zapojeny do projektu cestování v čase a cestováni na Mars.
Podle Basiaga ho právě tyto vysoce utajované CIA programy předem identifikovaly jako budoucího amerického prezidenta. Je tedy tento Basiago hrdinný informátor odhalování existence mimozemského života a tajných vesmírných programu, nebo je součástí sankcionované CIA psychologické operace na manipulaci procesu zveřejňování těchto informací?
Kampaň Basiaga bude založena na třech pilířích: "Pravda, Reforma, a Inovace v Nové Agendě pro novou Ameriku " Vysvětluje cíle své prezidentské kampaně ZA PRAVDIVA ODHALENÍ a nabízí toto:
"Mým plánem je v podstatě udržet mou kampaň za zveřejnění faktů o tajných amerických úspěsích cestování v čase a na Mars, ktery byl navštíven; i nadále sdílet své zkušenosti v oblasti projektu Pegasus [utajovaný projekt programu časo-prostorového cestování] a na Marsu v běžných i alternativních médiích.
A pak, jako součást svých doporučení, co bych přinesl jako prezident - hlavní z nich je to, co budu dělat s těmito dvěma technickými možnostmi, když jsem se rozhodl kandidovat na prezidenta v roce 2016."

1. Alleged Time Traveler Runs for U.S. President: Real Deal or CIA PsyOp?

2. Jump Room to Mars: Did CIA Groom Obama & Basiago as future Presidents?

3. CIA Sanctioned Disclosure of Time Travel & Mars Bases in 2016 Presidential Bid

 

1. Remote viewing was developed by the US military in the 1960's years before it was supposedly developed at Stanford Research Institute [SRI] in 1972..

2. Spinning to induce out-of-body experiences so as to travel on the astral plane is an ancient occult practice.

3. The so-called Montauk chair was reverse-engineered from the pilot's seat aboard a crashed ET craft, by which the ET pilot piloted the craft psychically to avoid collisions in space in light of the speed of the craft..

4. The teleporter, which opens up a vortal tunnel as an interstitial chasm in time-space through which the teleportee passes from Point A to Point B in several seconds, was invented by Nikola Tesla.

5. The chronovisor was accidentally discovered by Vatican musicologists Father Pellegrino Ernetti and Father Augustino Gemelli when they were studying the harmonic patterns in Gregorian chants at the Catholic University of Milan in the 1940's and found the microphone they were developing could pick up the sounds of past events..

6. The advanced chronovisor was developed from a TV-like screen into a standing cubical hologram of moving, multi-colored light by US defense contractors under DARPA after the Vatican gave the chronovisor technology to the US government for further development.

7. The plasma confinement chamber was invented by Dr. Stirling Colgate, president and dean of physics at the New Mexico Institute of Science and Technology [NMIST].

8. The jump room or "aeronautical repositioning chamber" ]ARC] was developed in a joint venture between Parsons and Lockheed, possibly after being reverse-engineered from an extraterrestrial device or as a result of ET-human liaison in which the device was given to the US government by one of the Grey ET species.

Source: Andrew D. Basiago

 


SIONACISTÉ V PARLAMENTU ČR Chtějí hájit teroristický stát Izrael jménem českého národa, vysávat české finačni fondy a bez přestání lhát

/album/fotogalerie-zpravy/sionaci-cz-jpg1/

——————————