Blog

23.06.2015 20:24

Bush a Rothschildové stíháni, nová odhalení, Řecko, všechny známky zrychlování demontáže kabaly.

22-6-2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.


Rychle narustají známky toho, ze chazarský zločinecký syndikát, který se nelegálně chopil moci ve Spojených Státech a mnoha evropských zemích, se systematicky odstranuje. New Yorský odvolací soud, například, rozhodl, že úředníci, kteří sloužili v průběhu režimu George Bushe Jr. můžou býti zažalováni a mohou čelit obvinění z trestných činů. To otevírá cestu pro hromadné zatýkání pachatelů masové vraždy ve WTC 11. zarí 2001.

http://www.nydailynews.com/news/politics/bush-aides-sued-detainees-court-rules-article-1.2262084

Dalším znakem je také to, že francouzský soudce nařídil, aby jeden z nejvyšších členů rodiny Rothschildů, baron David de Rothschild, byl dotazován policií na základě obvinění podvodu.

http://www.theolivepress.es/spain-news/2015/06/18/exclusive-baron-rothschild-indicted-in-france-over-fraud-case/

Také zabíjení JP Morgan (Bush) bankéřu dosáhlo nových výšek, a to "náhlým úmrtím" jejich předsedy, vysokého agenta a obchodníka firmy, Jimmyho Lee. V poslední době, náhle zemřelo více než tucet JP Morgan bankéřu, a je jasné, ze někdo tady sleduje stopu. Ujišťujeme vás, že stopa vede do zločineckých rodin Bush/Clinton.

Mezitím obecne narustá konsensus, ze řecká krize brzy kulminuje, a masivní výběry eur z řeckých bank ukazují, že na úrovni ulice lidé vědí, řecký “default” (= platebni neschopnost) je nevyhnutelný. Nicméně, formální řecký “default” by začal dominový efekt, který by svrhnul Německo, Francii a zbytek eurozóny jeste před tím, nez by zasáhl nakonec Spojené státy. Z tohoto důvodu řecká vláda ví, že centrální banka EU, MMF a jejich šéfové z FEDu nebudou tlacit na pilu, ale místo toho si budou kupovat čas různými účetními triky. To je důvod, proč se řecký ministr hospodářství minulý týden v Moskvě, po schůzce s ruskými úředníky, dopustil duverne předpovědi o řecké dluhové krizi.

http://tass.ru/en/world/802620

Přes všechno číselné mlžení s kouřem a zrcadly přicházejících ze Západních vlád, západní finanční systém (Federal Reserve Board) je zbankrotován a už v konkurzu. Korporátní dceřiná spolecnost FEDu, Korporace Spojených Státu Amerických v čele s "úřadujícím předsedou" Barackem Obamou nyní vydává falešné finanční údaje za nynejsi rok, která vytvarejí dojem, ze je vše v pořádku. V poslední době, například, jejich celkový dluh zůstal zmrazený od 16. března tohoto roku na 18.11 biliónech dolaru, coz je více než 100 dní.

Nadace Bileho Draka také přijala nové potvrzení, ze FED byl v bankrotu-konkurzu jiz mnohem déle, než to. Někteří starsí asijstí bankéři, kteří se setkali s Alanem Greenspanem (když byl šéfem Fedu), a s tehdejším americkým prezidentem Al Gorem, se ptali na Mandzuské zlato, které jim byl FED povinen vrátit, a Greenspan řekl, ze FED nemuze splatit zadne zlato, ktere jim dluži "protože oni žádné nemají". Greenspan také řekl, že Fed nemuze zaplatit miliardy dolarů v hotovosti protože "to by zbankrotovala vláda." Místo toho, bankéři polozili na stul sve "obchodní licence". Poté, co opustili budovy Federálních rezerv v New Yorku, šli do Starbucku na kávu. Zatímco byli na káve, jejich auto explodovalo. Okamžitě vzali metro na letiště, a chytili první dostupný let na Filipíny.

Pak šli navstivit hlavu Interpolu v Evropě. Šéf Interpolu je vzal s sebou, a ukazal jim zednáře z P2, kteří řídí Vatikán. P2 jim vysvětlili, že se ve Spojených státech stal státní převrat, který byl následován invazí do Iráku, “protože tak systém fungoval". Mysleli si, že se tito lidé úplně pomatli, az do pamatneho dne 11. 9. 2001.

Tito Asiaté mají stále své oprávněné nároky vůči FEDu a FEDu nebude dovoleno je tentokrát zase vybombardovat. Aktuální veřejné tváře FEDu a kabaly jsou loutkový prezident Obama a predsedkyne FEDu, Janet Yellen.

Vzhledem k tomu, že nemohou splatit peníze, které dluží Asiatum, budují Asiaté a jejich spojenci BRICS nyní pilně alternativní finanční systém. O čekává se, že nová banka BRICS otevře 7. července, a Asijská Infrastrukturní a Investiční Banka se pohybuje kupředu také rychlým tempem.

Tento krok je doprovázen velkou kybernetickou válkou. Hodně z toho, co je uváděno v korporátních médiích v podobě příběhů nebo dat bylo všechno ukradeno US Federalními zaměstnanci atd..

Nicméně, hojné neoficiální anekdotické důkazy ukazují, ze skutecna kyber-válka probíhá také mezi světovými finančními sítěmi. Starsí bankéř kabalou podporované Asijské rozvojové banky v Manile se obával o svuj bankovní účet v americkych dolarech v USA, a tak požádal o prevod penez, které mely být převedeny do jeho banky na Filipínách. Ve filipínské bance mu řekli, ze oni to nemoho udělat, protože kabalou řízený SWIFT - mezinárodní systém finančních transakcí - "nefunguje".

Tento spisovatel také zažil nějaké potíže, když se snažil zaplatit svůj účet VISA v bankomatu. Bylo mi řečeno, ze se musim obrátit na lidskeho zástupce. Šel jsem tedy do zpracovatelského kanceláře VISA, a prodavač dal svou kartu do jejich bankomatu. Ucet, který se objevil byl o dost větší než můj skutečný ucet, a úředník mi řekl, abych to ignorovat, a nestaral se o to, ale prostě zaplatil částku, která byla na mem papírovem účtu. Vysvětlila mi, že prave probehlo "prenastavení systému." Legrační zalezitost se také stala, když tento autor požádal o finanční údaje z Paypal - internetoveho platebniho a transakčního systému. Paypal mi poslal podrobné finanční údaje, které patří úplně jiné osobě. Když jsem se zeptal, proč mi poslali údaje o soukromé transakci uplne jiné osoby,  vysvětlili mi, že "byly systémové problémy".

To vše je neoficiální, ale skutečnost, že většina z více než 50 bankéřů, kteří v nedávné době náhle a tajemně zemřeli, byli IT odborníci ukazuje, že finanční kybernetická válka se stěhuje z kyberprostoru ven, do realného sveta.

Faktem je, západní finanční IT systém vytvořil stovky bilionů, ne-li kvadriliony, ci quintilliony nebo více v dolarech a eurech, které nemají žádný základ v realitě. A tak nakonec, analogová realita se chystá vyhrát, a to je důvod, proč aliance BRICS s jejich kontrolou komodit a výroby, výhrávají. Pentagon rovněž vyhrál proto, že ve skutečnosti ho řídí muži se zbraněmi, kteří jsou ochotni v případě potřeby bojovat.

Lidé, kteří se ztrácejí jsou chazarský dav. Skutečnost, že Bush/Clinton domácí otrok Barack Obama je pod tlakem uvolnit 28 stránek o Saúdské Arábii, které byly vypusteny (p.pr.: jak jinak nez formou klasifikace jako "statní tajemstviÍ":-) z oficiální zprávy o události pádu WTC-9/1, poukazuje na to, ze Saudove, jsou jen dalším kouskem padajiciho chazarského domina .

Podle Pentagonu poslal prave instalovaný saudský král Salman svého syna minulý týden do Ruska, aby nabídl Rusům úplnou kontrolu na světovém trhu s ropou výměnou za mezikontinentální balistické rakety a jaderné zbrane. On se vsak vrátil s prázdnýma rukama. Saúdové mají jaderné zbraně, které jim dali Izraelci, ale nemohou je střílet o moc dál dál, než Jemenu. Podle Pentagonu, bílých klobouku a jejich regionálních spojenců to znamená, že nelze použít jaderného vydírání, aby se zabránilo probíhajícímu volnému pádu tohoto ohavného režimu
Nacistický režim nainstalovaný Chazary na Ukrajině je také ve stavu šilenství , protože jejich patroni zjevně prohrávají bitvu o planetu Zemi. Podle Sputnik News (co je pravdepodobne kryti vyzvedne agentury), ukrajinský prezident Petro Poroshenko požádal ukrajinský Ústavní soud, aby rozhodl, že svržení svého předchůdce Viktora Janukovyče bylo neústavní.

http://sputniknews.com/politics/20150620/1023639521.html

Jinými slovy, klíčový účastník v nelegálního chazarského převratu proti jeho předchůdci, náhle kritizuje převrat. Nejlepší rada, kterou můžeme dát Poroshenkovi je, aby "prestal kourit" Rusum, a nasel si nejakou velmi hlubokou diru, kam se schova.

Ale je velmi nepravděpodobné, že by kdekoli na této planetě, nebo dokonce v tomto vesmíru existovalo místo, kam by se chazarstí satanisté jako Poroshenko mohli ještě schovat. Kolaps jejich celosvětového režimu dluhového otroctví se zrychluje, a jejich imunita před stíháním za masové vraždy se vypařuje stejnou rychlosti, jako jejich legrační peníze.

Britové, Svýcari, Němci, Francouzi a Vatikán již Chazary opustili a spojil se Spolecnosti Bileho Draka a aliancí BRICS.

Papež Frantisek nedávno potvrdil tuto změnu vydáním encykliky volání po téměř přesně tom, po cem Spolecnost Bileho Draka volá dlouho, masivní kampaň k ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí. Jeho řeč o globálním oteplování, jenz byla součástí promluvy byla mimo realitu, ale  papežovo srdce je jasně na správném místě. Jednání mezi Vatikánem a Spolecnosti Bileh Draka probíhají přátelsky. Totéž platí o Britech, Francouzech a Němcích.

Změna režimu jiz také přichází do Japonska. Tam je hodně událostí, o kterých jeste nemůžeme v tuto chvíli hlásit , ale jasně loutkový režim má na kahánku. Poslední cásti domina, které spadnou bude Washington DC, Izrael a New York.

Nemáme rádi zadná konkrétní data o tom, kdy se tak stane, ale vidíme, že MMF odložila setkání o rozhodnoutí, jak postupovat bez pritomnosti Spojených Státu, až do září. Bereme na vědomí, že rok jubilea bylo předpovezeno Vatikánem, náboženskými ortodoxními Židy a mnohými dalšími na den 13. září, 2015. 13. září letos připadá na neděli, takže poslední obchodní den před tím bude 11. září. Pamatuj, pamatuj, 11. září. Také si ppripomínám krvavy  měsíc 28. září.

Celý článek

—————

23.06.2015 19:53

Zatimco Západni bublina splaskává, nastává nám chaos nebo pujde o kontrolovanou implozi?

15-06-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

To co muzeme v soucasne dobe videt jsou nepopiratelné, známky nějaké bezprostredne hrozící historické události.

Nejnovější ekonomické zprávy naznacuji, že ve skutecnosti cely nas západní finanční systém, tak jak jej známe, se chýlí ke svému konci.

Otázka je:

Bude kontrolován imploze následována znovuzrozením ptaka Fenixe? nebo bude revoluce, chaos, anarchie, krveprolití a utrpení?

Odpověď je nyní v rukou vojenských sil Západu, protože politický svět, zejména ve Spojených Státech, je naprosto dysfunkční.

Abyste pochopili, jak vážná situace je, podívejte se prosím, na následující graf:

http://davidstockmanscontracorner.com/wp-content/uploads/2015/05/financialization3.png

Ukazuje nám, že ve Spojených Státech je zhruba 80 miliard dolarů finančních aktiv, které nemají žádný základ v reálném světě. Kdysi jsem na podobné tabulce během japonské bubliny ukázal, že nesplatitelny dluh bankovního systému byl v hodnotě 200 miliard yenu, když japonska vláda ríkala, že měl jen hodnotu 3 miliard yenů nesplatitelnych dluhů.

Je to jen jina forma jak říct, že ceny amerických aktiv by mely spadnout o 80%, než se dostanou na aktuální dno.

Po prasknuti bubliny, která tam nastala klesly ceny nemovitostí o 90%.

Americká bublina je 49 krát vetsi nez jaká byla japonská bublina.

Otázka nezni, jestli bude explodovat. Otázkou je, KDY.

Popírání reality, neznamená, ze se realita ztrati.

Jsou tady také dalsi důkazy, jako indexy založené na transakcích realneho věta, ktere nelze manipulovat finančními podvody.

Jedním z nich je “Baltic Dry Index”, ktery ukazuje cenu zásilek zboží a jinych surovin, jako je ropa, většina kovů, obilí, atd., Tento index je na historických minimech nyní.

http://thedailycoin.org/wp-content/uploads/2015/06/Screen-Shot-2015-06-08-v-2.56.50-PM.png

Dalsim je cinsky index “Containerized Freight”, který ukazuje náklady na dopravu produktů pro průmyslové povrchové úpravy mimo Čínu.

Tento index je také na své historické minimum.

http://thedailycoin.org/wp-content/uploads/2015/06/Čína-Kontejnerové-Nákladní-index-2015-06-05.png

Take jste si všimli, že váš filtr spamu e-mail je nyní filtrováno více čínských firem, zoufale hledající své klienty, inzeraty na "Viagru" nebo "nigerijské podvody"'? Je zřejmé vic a vic, že se ve světě trhu něco velkého chystá. Existuje mnoho lidí, kteri teď pocitaji.

Studie Americké Asociace Individuálních Investorů (The American Association of Individual Investors) ukazuje, že v květnu tohoto roku, individuální investoři snížili procento z peněz, které investují z 67.9% na 57.8%. To je úžasné, více než 10% svých akcií výměnnili za hotovost jen za pouhý měsíc.

Řekové také zachraňují řecký bankovní systém rychlostí více než 500 milionů eur denně.

Tyhle věci jsou běžně známé jako “run na banku” nebo-li zoufalé krysy utíkající z potápějící se lodi.

Odborníci tvrdí, že nejpravděpodobnejsím kandidátem na banku, která bude hrát roli Lehman & Brothers v další krizi je Deutschebank.

Deutschebank má rating S & P (v pádu) BBB +, který je nižší než AA - , který mela Lehman & Brothers předtím nez se zhroutila.

Navíc, derivátove knihy Deutsche Bank (Deutsche Bank), mají nominální hodnotu 54,7 biliónu eur, napriklad pro srovnání s HDP v EU 9,6 miliard eur a německým HDP 2,74 miliard eur.

Základem pro mnohé z těchto derivátů je řecký dluh a řecká vláda "de facto" v "default" a tudiz v platebni neschopnosti od 5. června.

Zdroje japonské císařské rodiny s čínskou vládou říkají, ze nedávná návštěva německé kancléřky Angely Merkelové do Japonska a Číny, byla proto, aby pozadala o penize na pomoc k vypořádaní se s touto problematikou. Nicmene, oba zdroje potvrzují, že se vrátila s prázdnýma rukama.

Vyšetřování nezkorumpovaných orgánu ve Spojenych Statech odhalilo, že USA velkou část peněz přijatých behem pádu banky Lehman & Brothers od amerických daňových poplatníků otocila 100 krát a použila na záchranu evropských finančních institucí.

Ruzne zdroje z americkych tajnych agentur a Pentagonu říkají, že tentokrát to nedovolí, aby se to stalo, a že místo toho lze očekávat jistý druh konfrontace.

Pokus o spuštění třetí světové války na Ukrajině explodoval chazarské mafii do tváře, protože to způsobilo rychlou akci ruských vyzvedných sluzeb.

Tady trochu více informací, které nám poslala ruská výzvedná sluzba v reakci na nedávný pokus chazarské mafie představit Rusko jako hrozbu:

"Nebyli jsme to my, kdo vyhodil do vzduchu WTC (World Trade Center), dne 11. 09. 2001 americkými jadernými hlavicemi W-54. Nebyli jsme to my, kdo ukradl 350 jaderných hlavic W-54 zadními vrátky Pantexu, v Texasu, v USA, které byly vyrobeny v Hanfordské nukleární elektrárne.

Nebyli jsme to my, kdo prevezl ukradené hlavice W-54 do Izraele. A také jsme to nebyli my, kdo ty jaderne hlavice v Izraeli repasoval a privezl je zpet přes Houston v Texasu, a ulozil je na různých izraelských velvyslanectvích, včetně Velvyslanectví Izraele v New Yorku. A opet jsme to nebyli my, kdo prevezl tyto jaderné hlavice pod Twin Towers (Twin Towers) pomocí izraelského městského dopravního systému (Urban Moving Systems)."

Jinými slovy, Rusové dávají Bílým Kloboukum z Pentagonu detailní a hlavne žalovatelné intel informace o chazarské masové vraždě ve Spojených státech.

Rusové také říkají, že to byla spolecnost Vanguard, ktera zpusobila nehodu "malajského letu Air Flight 17" (firemní fronta chazarské mafie) jako odveta proti Německu a Francii. Byla to reakce na jejich spolecne plány na vytvoření evropské armády a odvedeni zločincu z Vanguardu z Evropy.

Byla to také reakce na žádost Angely Merkelové a Françoise Hollanda, ktera byla smerovana prezidentu Ukrajiny Poroshenkovi, "aby vyhodil z Ukrajiny zástupce Vanguardu, Igora Kolomojského, a propustil ho z jeho postu jako guvernéra Dněpropetrovske oblasti (Ukrajina) a vytahli všechny peníze ukrajinske vlady z Kolomojského bank, aby tak vláda oddělila falešné dolary Vanguardu od reálných, které má ukrajinská vláda.

V reakci na tyto Evropany se, podle Rusů, nesmírně rozhněval jeden z vůdců chazarské mafie, Henry Kissinger, a řekl, "krásná Francie muze očekávat svržení režimu!"

Rusové také dodali podrobnou zpravu tajnych sluzeb o tom, jak přesně dodetailu dceřiná společnost Vanguard, Raytheon spolecne se dvěma dalšími společnostmi, vyrabeli a pouzivali zařízení na unosy (Hijack), pomocí dálkového ovládání letadla.

Kromě toho, poskytli Rusové Bílým Kloboukum z Pentagonu, podrobný seznam chazarů agentů zapojených do zničení Světového obchodního centra 11. září 2001.

Veleni Pentagonu očekává mensi omezenou občanskou válku ve Spojených státech již v letos v létě jeímz cílem bude vypořádání se s chazarskou pátou kolonou.

Dustojníci Pentagonu také citovali mnoho známek pokroku, ktereho bylo doposud dosazeno v boji proti chazarské mafii.

První byla naprosta porážka chazarského uchvácení moci pomocí tajných dohodTTIP a TPP nejen v Kongresu USA, ale take v Evropském Parlamentu. Protesty svazu odborových pracovníků a masivní pouliční protesty pomohly porazit tyto právní projekty.

Další věcí, kterou řekli bylo, že ministr John Kerry, byl zastřelen chazary, díky jeho mírovému úsilí a dohodu s Íránem a Ukrajinou.

Zdroj uvedl, že kulka minula o dva palce jeho srdce. Nyni čekají na to, aby to Izraeli, Victorii Nulandové a chazarským hlavounum vratili zpet.

Také v dalším útoku proti vlivu chazaru na ministerstvu zahraničí, bylo odvolání sekretářky pro Latinskou Ameriku, Roberta Jacobson, která byla premístena jako velvyslankyne v Mexiku, díky organizaci neúspěšného převratu ve Venezuele.

Zdroj nám také řekl, že se očekává, že v nadcházejících měsících bude mít při eliminaci chazarské moci rozhodující úlohu Nejvyšší soud. Očekávají se rozsudky proti Obamacare, sňatkum homosexuálů a dalším tématumh, které jsou poháněné chazary. Nejvyšší soud je nyní zřejmě pod vlivem Pentagonu, zednářské lóže P2 a papeže Frantiska.

Zdroje říkají, že se také zvýšují vojenské aktivity proti Izraeli a jeho zástupci na Středním východě - ISIS.
Rusové prodávali pokročilé rakety anti-chazaraským silám na Blízkém východě, zatímco Pentagon nyní dodává protitankové zbrane do Íránu a jeho spojencům v regionu. Kromě toho, Rusko se účastnilo vojenských cvičení s Egyptem, která zahrnovala americká bojová letadla F-16 v koordinaci s ruským námořnictvem.

http://tass.ru/en/russia/800380

Kromě toho, smrt séfa saúdského letectva, a k tomu nádavkem raketové útoky Jemenu proti Saúdské Arábii, oslabily chazarskeho krále Salmana, který může brzy být nucen odstoupit "z duvodu demence", jak říkají nase zdroje z Pentagonu.

Americká armáda také vede boj s Čínou. Zdroje z Pentagonu říkají, ze počet obětí z potápějící se lodi v Číně je 444, coz je pro Číňany velmi špatné znamení. Pentagon take potvrdil, ze jako odpoved Číňané poslali Fan Changlonga, místopředsedu Ústřední vojenské komise v Číně, aby se setkal s vysoce postavenými úředníky Pentagonu minulý týden. Napjatá čtyři hodiny trvající schůze skončila špatně, protože Číňané se odmítli zavázat k zastavení výstavby na útesech a ve sporu tvrdí, že ostrovy jsou nesporným čínským územím. Číňané by jen podepsali dohody o pomoci při katastrofách a vojenské spolupráci, řekli.

Zdroje z Pentagonu říkají, ze Čína může očekávat další "tornáda, sesuvy půdy, zemětřesení, atd", dokud nezastaví výstavbu vojenských základen na sporných ostrovech. Pentagon také bude usilovat o větší militarizaci Japonska.

Takze nakonec to vše vypada jednoduse a pouze jako americke bouchnutí do stolu, zatímco pokračují jednání o nových pravidlech a strukture, která nahradí ruiny "poválečného" sveta.

Společnost Bíleho Draka, mezitím pokračuje ve svém usilí o vytvoření agentury pro plánování budoucnosti, která vy byla meritokraticky dotována počátečním rozpočtem 7 biliónu dolaru, aby se tak zahájila masivní kampaň na ukoncení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a připravu lidstva na exponenciální rozšíření života na Zemi i ve vesmíru.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

17.06.2015 19:26

Staty G-7 jsou naprosto bezbranne a celi matematicke jistote bankrotu.

09-06-2015.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

 

Vedouci cinitele sedmi nejrozvinutejsich zemi na svete G-7 jsou nyni na setkani v Nemecku, a pokousi se nejakym zpusobem vyhnout nevyhnutelnemu bankrotu. Lidri mluvi o Ukrajine, Recku, Cine, Strednim Vychodu a jinych zalezitostech, jakoby je jeste nejakym zpusobem meli pod kontrolou. Lidri musi pochopit, ze venku je neco, co se jmenuje REALITA, a je jedno, jak dlouho se budou pokouset se ji vyhybat, protoze jednou je stejne dobehne. Vec se ma tak, ze s vyjimkou Kanady, Japonska a Nemecka, udelali vsechny zeme G-7 a jejich zapadni spojenci za poslednich 40 let obrovsky dluh. A tim nejvetsim slonem v mistnosti, o kterem nikdo nemluvi je Korporace Spojenych Statu Americkych.

Zbytek sveta se kolektivne rozhodl zastavit financovani tech zapadnich vlad, ktere nezastavi neustale vyvolavani valek a kradeze zdroju na teto planete. Je to dano tim, ze zbytek sveta kontroluje vetsinovou cast realnych financi (penize spojene s fyzickymi objekty), ktere zase kontroluji dalsi skrytou realitu. Chleba se jist muze, ale nemuzou se jist tzv. financni derivaty, ale ani dolarove papirky. Muzes smenovat realne veci jako jsou auta nebo olej za ryzi nebo mouku, ale jestli ztratis duveru, nikdo nebude smenovat tve dluzni upisy za realne veci. Zeme G-7, zvlaste pak Korporace Spojenych Statu dosahli toho, ze oddalily nevyhnutne tak, ze zfalsovali ekonomicka data, vytvorili falesne fondy na podplaceni v danovych rajich, a financni derivaty, ktere maji teoreticky astronomicke hodnoty.

Nicmene zadne nuly, ktere se vlozi do cisel na bankovnivh uctech neprinesou zadnou zmenu, protoze stejne nemaji zadny vztah k realnemu svetu.

Cinane uz zacali trvat na platbach ve zlate, ktere existuje realne. Korporatni americka vlada zadluzila sve rodinne dedictvi, pujcovala si penize od pratel, kradla je a lhala az doposud, aby tak dosahla na dalsi davku dluhu., jako by to byl nejaky bohaty zavisly fetak, ktery prochazi tezkymi casy. Ukradli irackou ropu, zlato z Afriky, japonske uspory, a jakoukoliv vec, na kterou vlozili sve ruce. Nicmene, HDP US uz spadlo na nejakych 21,4% od 2011, a to dela naprosto nemozne vratit jakymkoliv zpusobem snehovou kouli sveho dluhu. Jasna odpoved je – vyhlasit bankrot.

Problemem je take to, ze je jen malo zivych osob, ktere by si pamatovaly, ze nejaka evropska zeme vyhlasila bankrot. Zadna anglosaska zeme nevyhlasila bankrot behem poslednich tisice let, a proto jsou americane daleko mene familiarni s timto terminem a tim, co to v realu znamena.

Pro nektere z nas, kdo jsme byli primi svedkove takovych veci jako kolaps japonske bubliny ci bankrot Argentiny, je pohled do budoucnosti ponekud jednodussi.

Srovname si tedy vsechny tyto evropske priklady s tim, co se deje v zemich G-7 prave nyni, a nakonec se pokusime predpovedet nejake budouci deje.

V pripade Japonska ta bublina vyrostla v letech 1990 – 1992. Japonska vlada vedela uz v roce 1992, ze zadluzenost byla 200 miliard yenu (neco kolem 2 mld. dolaru. Nicmene, verejne se uznalo pouze kolem 4 mld. yenu. Firma A predala svuj dluh firme B, ktera ho zase predala firme C, kazda z nich z rozdilnym zuctovacim obdobim. Bylo to, jako kdyz nekdo plati kartou American Express svuj dluh na karte Visa, a potom Visa pouzije na zaplaceni dluhu u Master Card, a pak konecne MasterCard, zase pouzije na zaplaceni dluhu u American Express. Timto podvodem se jen koupi cas. Nakonec ty nejhorsi z firem uz nemohly skryvat svuj bankrot. Pamatuji se na Kichinosuke Sasaki, presidenta firmy Togensha, jedne firmy na konci 90. tych let. Byl to vlastne nejchudsi clovek na svete s majeteckem ne mensim nez 900 miliard yenu (priblizne 90 miliard dolaru). Chodival v hedvabnem obleku, ktery musel stat desitky tisic dolaru, kdyz ho puvodne koupil, ale uz kdyz jsem ho navstivil, tak byl hodne vycerpany a v dost spatnem stavu. Rekl mi, ze bankeri ho udrzovali napul ziveho s mizernou podporou. Bankeri ho nenechali vyhlasit bankrot, protoze by to zpusobilo dominovy efekt, ktery by vedl k neodvratnemu bankrotu velkych japonskych bank.

V pripade Evropy hraje Recko roli stejnou jako Togensha v Japonsku. Jestlize se Recku dovoli vyhlasit statni bankrot, velke evropske banky by pak musely deklarovat recky dluh jako “nezaplaceny” (default), a tak by byly nuceny uznat, ze ony jsou vlastne take v dluhu. Neni to vubec nic divneho, ze reditele skupin jako je Deutsche Bank to jednoduse odmitaji. Nikdo nechce byt kapitanem na lodi, ktera se potapi.

Nicmene to, co japonska zkusenost s takovou financni bublinou vyjasnila, je ze, jakmile se neustale odklada to, co se na neodkladne udelat, jenom se zvysuje tryzneni a bolest. Rekove to uz vi, a tak se citi zavazani hrat roli pana Sasakiho a byt zdimani ze vseho co maji, jenom proto, aby bankeri mohli simulovat, ze je vsechno v pohode. Faktem ovsem zustava, ze recke prijmy spadly za posdlednich 5 let o 40%, a to jenom proto, aby bankeri mohli predstirat svou solventnost. A to se jednoduse bude jen zhorsovat az do okamziku, kdy Recko vyhlasi bankrot.

Je daleko lepsi a vyhodnejsi vyhlasit bankrot, nez zustavat uveznen v retezech nesplatitelneho dluhu.

Bankrot nemusi byt vubec nic spatneho. To nejdulezitejsi, co by meli lide pochopit, ze financni sfera je neco jako sfera duchovni nebo psychologicka. Jestlize Recko pujde do bankrotu, tak lide, budovy, fabriky, sady a domy na plazi ..atd., se nikam neztrati. To, co se opravdu zmeni je, ze lide jen znovu rozhodnou, co se bude dit s temito aktivy v realnem svete.

Na pripadu Argentiny, stejne tak, jako v pripade Islandu, bylo vyhlaseni bankrotu jednim velkym skokem, po kterem ale bezprostredne nasledovalo zvyseni zivotni urovne. A hlavne se tak vysvobodily vsechny osoby, ktere byly spoutany ve sparech bankovnivh parazitu.

Predpoklada se, ze jakmile Recko vyhlasi bankrot, taktez to udelaji vsechny zeme, ktere maji euro.

Angela Merkel byla ted na cestach po Cine a Japonsku, kde zadala nejake penize, ale vratila se z prazdnyma rukama.

Tak, jako neni zadne tak obrovske mnozstvi jinych penez, ktere by podlozily euro, ktere nyni podkladaji Nemci, vypada to jednoduse tak, ze take Nemecko bude drive nebo pozdeji v insolvenci.

Konecnym vysledkem bude tedy navrat k nemecke marce, recke drachme a jinym menam, ktere jsou propojeny s temito historickymi kulturami.

A ted tady mame neco na co bychom se meli podivat. Budova Parlamentu Evropske Unie byla konstruovana zamerne jako velka Babylonska Vez. Muzeme videt srovnani na tomto odkazu:

http://deadlinelive.info/2012/11/26/fascism-rising-eus-new-tower-of-babel/

Nakonec se vsak Babylonska Vez zritila , a vsechny ruzne narody si svou vlastni cestou. Nova Babylonska Vez (v Bruselu) se dokoncila r. 1999. Otazkou vsak zustava, zda planovaci vedeli predem, ze projekt Evropske Unie je urceny ke stejnemu osudu, jako slavna Babylonska Vez?

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

08.06.2015 20:52

PRIJDE TEDY KONECNE REVOLUCE NA PODZIM ?

1-5.2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Jsou rostouci znamky toho, ze svetove udalosti nedovoli revoluci v lete, ale spis nekdy na podzim, kdy by mohlo konecne dojit k ukonceni vlady kabaly. Ale fakticky je to spise moralni povinnosti vsech vedomych lidi, aby se ujistili, ze se to stane, a Zapad se tak klonecne osvobodi z otroctvi dluhu v babylonskem stylu.

Ocekavanou nejpravdepodobnejsi spousti revoluce je nyni Recko. Posledni zpravy na teto fronte rikaji, ze Recko zaplati v cervnu “balik” MMF. Podle britske MI5 to znamena, ze: “jestlize Recko nezaplati cervnovou platbu, MMF to automaticky zpracuje v cervenci, a to bude potom hlaseno vedoucim manazerem v MMFpo 30 dnech, ktere budou naplneny 3 – 4 tydny proceduralnich rozhovoru uvnitr MMF”. Jinymi slovy zlom by mel prijit v zari.

Faktem je zde to, ze zapadni bankovni system, a hlavne mega-banky, jsou jiz v bankrotu. Jejich bankrot je zalozen na zcela jednoduchem faktu, ze jako celek, vsechny zapadni zeme poslednich 30 let importovaly ze zbytku sveta, vetsinou z Asie tim, ze pouzivaly jejich kreditni kartu. A tato kreditni karta je prazdna. Zapadni banky predstirly, ze to tak neni tim, ze vytvareli triliony dolaru v derivatech. Tyto bankovni derivaty maji velmi chaby vztah s realnym svetem kupr. prijmu lidi v Recku. Neco takoveho, jako nesplaceni reckeho dluhu by tedy byla dostatecne silna udalost, aby poslala cely system do finalni vyvrtky.

Socasny postoj uredniku Recke vlady je velmi jasny. Durazne trvaji na tom, ze uz v zadnem pripade nenechaji zdimat recke obcany, aby pomahali kabalistickym bankam.

“Jsou zde obrovske dukazy nelegitimity, rozpornosti a neudrzitelnosti obrovske casti toho, co je domnele povazovano za Recky verejny dluh.”

http://blogs.channel4.com/paul-mason-blog/greeces-syriza-party-sticking-script-imf-deal/3717

Ponechani Recka, aby v klidu opustilo EU, spojilo se s bankami BRICS a prijmulo ruske penize by mohlo byt strategii, jak ukoncit kabalistickou kontrolu Evropy. Recko ma historickou sanci obnovit demokracii, jejich vlastni vynalez, na Zapade. Mohli bychom se toho na podzim dockat.

Mezitim take vysoce postavene zdroje z Indoneske vlady kontaktovaly Spolecnost Bileho Draka, aby informovaly, ze hlavni depozitar zlata v Indonesii je umisten na jedne vojenske zakladne, ktera je ani ne kilometr od US velvyslanectvi v Jakarte. Presne mnoztvi zlata vysloveno nebylo, ale zdroj se vyjadril, “ze je to vic jak 100.000 tun” (p.pr.: Cina ma kupr. 30.000 tun). Rekli, ze bunkry budou otevreny v zari, aby se provedla nezavisla verifikace, takze se urcite na podzim chysta nejaky druh financni “udalosti”. Ackoliv indoneske zdroje, i kdyz osobne prohlasuji, ze videly zlato na vlastni oci, nebyly schopny prinest verohodne aktualni fotografie, presto sdelily, ze zlate depozitare muzou byt identifikovany pomoci vladnich satelitu. Fotografie prilsibily poslat brzy tez.

Indonesane take rekli, ze Joko Widodo, aktualne zvoleny indonesky prezident ,neudelal co sliboval, a bude vymenen koncem tohoto roku. Rikali take, ze Americane, Rusove a Cinane bojovali proxy valku o kontrolu cele Indonesie a jejiho zlata, a ze US ministerstvo zahranici a nejaci indonesti generalove se setkali v provincii Severni Sulawesi, kde je vyznamna krestanska minorita. Ti z americkeho ministerstva zahranici se ptali generalu, jestli by zacinajici nepokoje mezi krestany a muslimy byly dostatecnym duvodem pro ustaveni vojenske vlady, ktera by byla prizniva chazarske kabale. A tak, i kdyz jsou zastaveni, je dost mozne, ze kabaliste se svymi jumbo jety plnymi falesnych dolaru pristanou v Indonesii, aby si opet najali burice a krizove herce. A Indonesie by se tak mohla pripojit k Ukrajine, Syrii, Jemenu, Iraku, Lybii, Syrii atd., stejne tak jako k jinym mistum kabalisty vytvorenych problemovych spotu.

Rusove poskytli Spolecnosti Bileho Draka spoustu velmi podrobnych financnich dat, na kterych, jak rikaji, je zalozen vlastni kabalisticky nastroj ovladani a kontroly:

VANGUARD CORPORATION.

Rusky dokument ukazuje, ze Vanguard je vlastnen rodinami Rothschildu, Rockefelleru, Bushu, Clintnu, Donaldem Rumsfeldem, Dickem Cheneym a jinymi starsimi cleny chazarskeho gangu. Vanguard oproti tomu kontroluje nejvetsi cast US korporaci, a zvlaste odporne Monsanto a Greystone (take zname jako byvale Academi, Blackwater, Xe etc.).

Spolecna vysetrovani ruske, francouzske a nemecke rozvedky v pripadu Vanguardu byla spustena na zacatku tohoto roku zatcenim pomocnika US ministryne zahranici Victorie Nulandove v Nemecku na letisti. Zatcena osoba byla pristizena, jak se pokousi prepravit miliardy padelanych dolaru ve vysoke kvalite na Ukrajinu. Tato osoba plne spolupracovala s poverenymi evropskymi organy. Rekla vysetrovatelum, ze Nuland, Senator John McCain, US ministr zahranici John Kerry, CIA reditel John Brennan a jini byli vlastne zamestnanci Vanguardu. Podle rusu odprisahli, ze Vanguard “tiskl miliardy falesnych dolaru vysoke kvality a platil jimi zoldaky v Syrii, Iraku, Ukrajine, Lybii..atd..” A dodali, ze ISIS je dcerina firma – filialka Vanguardu.

Jenom zbezne uvodni prezkoumani teto informace britskou MI5 rika, ze “financne je to verohodna informace”.

Britove rikali, ze filialka Vaguardu je take Monsanto, ktere vyviji usili kontrolovat svetovou produkci jidla a pristup k nemu, coz byla celkove “strategie Vanguardu pro celosvetovy geo-inzeniring”.

Rusove take uvadeji, ze spolecnost Gilead Sciences spolecne s farmaceutickym gigantem Pfizer (odnozi nacistickeho gigantu IG Farben Corporation) a nadaci Billa & Melindy Gates byli zapojeni do rozsirovani Eboly, stejne tak jako do marketingu s leky na Ebolu.

V kazdem pripade uz publikace tajemstvi Vanguardu zpusobila, ze se nejvetsi investori teto odporne pobocky zkousi odpojovat od takoveto podpory ISIS. Vysledkem toho vseho je, ze pohlavari ISIS maji ted problemy s hotovosti, a museli se tedy uchylit k ilegalni preprave vesnicanu ze severni Afriky do Evropy za 3000$ za osobu, dle techto zdroju z MI5.

Cast teto ruske zpravy je prilozena k tomuto vikendovemu bulletinu. Doufejme, ze tyto dokumenty spusti nejake opravdove pravni usili o posileni aktivit proti korporatni monstrozite.

V kazdem pripade jsou take jine signaly toho, ze kabala je v problemech. Velkou udalosti bylo nynejsi odmitnuti byvaleho britskeho premiera Tonyho Blaira jako “zvlastniho vyslance pro Mir na Strednim Vychode”.

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/tony-blair/11633511/Tony-Blair-resigns-as-Middle-East-peace-envoy.html

To dulezite, co to v tomto pripade znamena je to, ze byl zbaven diplomaticke imunity a muze byt konecne zalovan za valecne zlociny a za svou spoluucast na zniceni celeho Iraku. Blair je stary znamy donasec, a muzete si byt jisti, ze bude o svych nazichazarskych kamaradech jako Bush a jini, zpivat jako kanarek. Ocekavame, ze britove budou mit kuraz udelat tuto kauzu poctive a odstranit tohoto masoveho vraha a jeho zradne spolecniky.

Dalsi zajimavou prihodou byla udalost, kdy si ministr zahranici US, Kerry “zlomil nohu pri jizde na kole”, a musel odlozit sva vyjednavani s Iranem. Nemohli jsme to jeste dostatecne potvrdit, ale zkusenosti z minula nam dovoluji predpokladat, ze Kerry byl napaden uvazlive svymi mafianskymi spolecniky, ktere obtezuje jeho dohoda s Iranem.

Asijske zdroje nam rikaji, ze nuklearni dohoda s Iranem nemela vubec co delat s tim, aby Iran nedosahl vyroby nuklearnich zbrani, protoze Iran ma nuklearni zbrane jiz od doby Saha. Jeden Sahuv bratranec tuto informaci take potvrdil. To, o cem tzv. Iranske jaderne dohody jsou ve skutecnosti, jsou pouze dodavky nuklearniho paliva. Je to pouze zamer dosahnout toho, aby Iran nepouzival rusky uran, ale thorium, ktere zase kontroluji zapadni mocnosti, rikaji nase asijske zdroje. Iran pravdepodobne bude v budoucnu pouzivat oboji.

V kazdem pripade americti patrioti v armade Spojenych Statu musi uz odstranit tyto gangstery jako Kerry z mocenskych pozic , znovuobnovit Republiku Spojenych Statu a ukoncit tuto dominanci kabalistickych korporaci co nejdriv. V opacnem pripade budou Spojene Staty pokracovat ve svem padu do statusu zemi tretiho sveta. Data, ktera hovori o urovni inflace v USA, ktera zpracovala spolecnost Chapwood Investments, ukazuji, ze ekonomie Spojenych Statu se snizila na 24% od r. 2011.

http://www.chapwoodindex.com/

Soucasne snizeni obchodu ve svete celkove nas take ujistuje v tom, ze soucasny financni system, kteremu dominoval Zapad je cim dal tim jasneji dysfunkcni. Armada Spojenych Statu Americkych se musi pohnout a vydat se do Washingtonu DC a New Yorku, aby vycistila chazarska, kabalisticka hnizda. Kanadske jednotky jsou k tomu take pripraveny, jestli si americane reknou o pomoc. Je cas na druhou americkou revoluci.


PRILOHA:

Vysetrovani spolecnosti VANGUARD, tajneho kontrolora velke casti mocenske, korporatni, zapadni struktury.

Tyto ctyri spolecnosti jsou rozhodujici ve vsech pripadech, ktere jsou uvedeny dole a take vsech rozhodnuti: Vanguard, Fidelity, BlackRock y State Street. Vsechny spolupracuji “ruku v ruce”, ale kdyz si prohlednes velmi pozorne bilanci akci, vychazi z toho, ze ve skutecnosti, vsechny tyto jsou kontrolovany Vanguardem. A proto vsichni tito spolecnici nebo “konkurenti” z Fidelity, BlackRock y State Street prinalezi Vanguard Group.

Podivejte se, prosim, na tyto velke firmy z ruznych prumyslovych odvetvi, ktere jsou kontrolovany “Ctyrmi Velkymi”, a ktere podle jednoho hloubkoveho vysetrovani patri korporaci Vanguard: Alcoa Inc. Altria Group Inc., American International Group Inc., AT & T Inc., Boeing Co., Caterpillar Inc., Coca-Cola Co., DuPont & Co., Exxon Mobil Corp., General Electric Co., General Motors Corporation, Hewlett-Packard Co., Home Depot Inc., Honeywell International Inc., Intel Corp ., International Business Machines Corp., Johnson & Johnson, JP Morgan Chase & Co., McDonalds Corp., Merck & Co. Inc., Microsoft Corp., 3M Co., Pfizer Inc., Procter & Gamble Co, United Technologies Corp., Verizon Communications Inc., Wal-Mart Inc. Time Warner, Walt Disney, korporace «Halliburton», Viacom, la News Corporation de Rupert Murdoch, CBS Corporation, NBC Universal …

Az dodnes jsou desitky miliard dolaru kontrolovany temito investory, a vsechny hlavni velke globalni korporace kontrolovane skupinou investoru, kteri vlastni nejvetsi balik jednatelskych aktiv Vanguardu: Dick Cheney, Rothschildi, Bushove, Rockefeller, Clinton, Donald Rumsfeld a ostatni vlivne osoby a vlastnici Federalnich Rezerv. Oni prakticky monopolizovali vnejsi politiku a obranny system Spojenych Statu a temer uplne monopolizovali hlavni firmy – kontraktory v obrane.

Vanguard Groupe take kontroluje hlavni svetova media. Navic korporace Vanguard pracuje systemem serie klicovych osob v CIA, vcetne stejnojmenneho prezidenta Vanguardu, reditele CIA, Johna Brennana.

Je velmi dulezite vedet, ze spolecnost kontroluje take hlavni banky, a zacneme tedy ve Spojenych Statech.

Na prvnim miste - JP Morgan Chase s 2.390 bilionu dolaru aktiv. Jeji nejvetsim institucionalnim investorem je Vanguard Group, Inc. Mezi deset nejvetsich investoru patri Vanguard Total Stock Market Index Fund, el Vanguard Institutional Index Fund y el Vanguard 500 Index Fund.

Na druhem miste - Bank of America s aktivy 2.170 bilionu. Jejim nejvetsim institucionalnim investorem je Vanguard Group, Inc. Prvnich deset investoru – investicni fondy – Vanguard Total Stock Market Index Fund, Vanguard Institutional Index Fund, Vanguard 500 Index Fund and Vanguard / Windsor II.

Na tretim miste – Citigroup s aktivy 1,88 bilionem dolaru. Nejvetsim investor - 1,88 mil millones de dólares. Deset prvnich: Vanguard Total Stock Market Index Fund, Vanguard Institutional Index Fund, Vanguard 500 Index Fund, Vanguard/Windsor II, Vanguard/Wellington Fund, Inc., Fidelity Contra Fund, Inc. Musime uvazit, ze nekteri z nich, napr. «Fidelity» – je take Vanguard, stejne jako jini, napr. «JPMorgan», jsou uplne kontrolovani Vanguardy, take «Fidelity» a jejich struktura patri Vanguardu.

A posledni - favorit Warren Buffet, Wells Cargo. Aktiva: 1.440 bilionem., depozita: 1.010 bilionu. Seznam nejvetsich institucionalnich investoru: Vanguard Group, Inc. Je samotna na druhem miste, ale to je jenom kompenzace deseti hlavnich investoru – investicnich fondu: Vanguard Total Stock Market Index Fund, Fidelity Contra Fund, Inc., Vanguard Institutional Index Fund, Vanguard 500 Index Fund a to je to, co muzeme nazvat prurezem dnesniho vysetrovani. Nejvetsi firmy na svete jsou- banky: Bank of America, JP Morgan, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs y Morgan Stanley. Pojdme se tedy podivat, kdo jsou hlavni akcionari. Bank of America, State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, FMR (Fidelity), Paulson, JP Morgan, T. Rowe, Capital World Investors, AXA, el Banco de Nueva York, Mellon.

JP Morgan: State Street Corp., Vanguard Group, FMR (es Fidelity), BlackRock, T. Rowe, AXA, Capital Mundial del Inversor, Capital Research Global Investor, Northern Trust Corp. y Bank of Mellon.

Citigroup: State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, Paulson, FMR, Capital Mundial del Inversor, JP Morgan, Northern Trust Corporation, Fairhome Capital Mgmt y Bank of NY Mellon.

Wells Fargo: Berkshire Hathaway, FMR, State Street, Vanguard Group, Capital World Investors, BlackRock, Wellington Mgmt, AXA, T. Rowe y Davis Selected Advisers.

Zkuste to same znovu: jak uz jsem zminil, vedouci financi firmy jsou uplne kontrolovany deseti institucionalnimi investory nebo majiteli akcii, kteri jsou zase jadrem ctyr firem, ktere se vyskytuji ve vsech pripadech a ve vsech rozhodnutich: Vanguard, Fidelity, BlackRock y State Street.

Vsechny spolupracuji “ruku v ruce”, ale kdyz si prohlednes velmi pozorne bilanci akci, vychazi z toho, ze ve skutecnosti, vsechny tyto jsou kontrolovany Vanguardem. A proto vsichni tito spolecnici nebo “konkurenti” z Fidelity, BlackRock a State Street prinalezi Vanguard Groupe.

Spolecnost “Monsanto” nenavidi miliony lidi po celem svete, a zvlaste v USA, ale jejich majitele to nezajima z jednoho prosteho duvodu: nikdo nepomyslel na to, kdo jsou jeji nejvetsi vlastnici. 26 srpna 2014. Jako vlastnici «Monsanta» verejnost prijima individua jako William U. Parfet, vlastnik 284.642 akcii spolecnosti, Hugh Grant – 253.715, Robert T. Fraley- 95.212, Brett D. Begemann – 103.523 y David F. Snively s 62.072 akciemi. Prekvapìve jsou to vsechno bohate a vlivne osoby. Celkove maji tyto osoby – vlastnici firmy «Monsanto»- 799.164 akcii.

Nicmene, jako prvni na seznamu institucionalnich akcionaru je (koho byste mysleli?) Vanguard Group, Inc. s 31.201.773 akciemi, cili vic jak 39x vice nez lidri - “vlastnici” firmy celkove.

Tak se ted pojdme podivat na dalsi seznam akcionaru “Monsanta” - Investicni fondy: Vanguard Total Stock Market Index Fund – 8.118.741 akcii, Vanguard / Primecap Fund – 6.663.460, Vanguard Institucional Index Fund – 5.226.511 y Vanguard Index Fund 500 – 517,086.

V teto chvili neni zadny jiny novy hrac na scene, ale je uvedena jen jedna nova spolecnost: Fidelity Grows Company Fund s 4.072.871 akciema. Trik je v tom, ze investicni fond: Fidelity Investment Services pracuji v prime spolupraci s Vanguard Group.

Pokracuji dolu seznamem: Vanguard Specialized-Dividend Appreciation Index Fund – Vic akcii 3.641.513. Uz se vam delaji mzitky pred ocima kvuli Vanguardu? Ale pro regulacni agentury tady nebudou zadne otazky: akcie se distribuuji mezi ruznymi fondy, a vsichni tito jsou ruzne pravni osoby!

Jako jedna z vyraznych postav “Monsanta”, ktere jsou znamy verejne, je p. Hugh Grant s jiz zminenymi 253.715 akciemi spolecnosti. On byl prezidentem, jednatelem i zmocnenym poradcem. Pan Grant nevysvetluje nikomu, kdo ma v soucasnosti v rukou oteze moci v “Monsantu”.

GOOGLE.

Google! Kdyz hledate, predpoklada se, ze naleznete, ze Google patri jednomu ruskemu zidovi, p. Sergeji Brinovi.

Na prvnim miste najdete seznam vlastniku. Je tam: Eric E. Schmidt -1.240.463 akcii, John L. Doerr - 2.767 akcii, Sergey Brin -75.000 akcii, David C. Drummond -21.332 akcii, a podilnictvi Paula S. Otelliniho - 643. Tvrdi chlapi.

Hledej vice dole ty nejdulezitejsi institucionalni investory, a na prvnim miste je State Street Corporation s 22.757.690 akciemi, to dela celkem 6,73% spolecnosti jako je Google. Takze kdo je tedy opravdovym vlastnikem?

Na druhem miste s podivnou zkratkou FMRLLC se svymi 20.368.861akciemi, tvori 6.2%. Nic tajemneho. Je to Fidelity Management and Research.

Treti skupinou - Vanguard, Inc. s 14.624.137 akciemi a 4,32%. V teto chvili pocitame celkova procenta Vanguardu ay Fidelity a je to celkem 10,34%. Velci Kluci.

Dulezite!

Nicmene, pojdme jeste trochu dal: mezi nejdulezitejsimi fondy investoru Googlu:

prvnim je Fidelity Contra fund Inc. s 6.925.967 akciemi 2,05%, na ctvrtem je Fidelity Growth Company Fund -Fidelity (1.809.678, s 0,54%) a na sestem je -Vanguard / Primecap Fund (1.417.843, s 0,42%).

Celkove tedy celosvetove akcie Googlu, ktere vlastni Vanguard a Fidelity Co. ke dni 28. srpna 2014 jsou 45.146.486 (ctyricetpet milionu stoctyricetsest tisic ctyristaosumdesatsest akcii), zatimco cely svet “vi”, ze pan Sergej Brin je vlastnikem Googlu. Pan Brin ma sedumdesatpet tisic akcii. A uz jsem te informoval, ze Vanguard vlastni Fidelity.

V kontrastu s vyvojem akcii s pravem volby Vanguardu a Fidelity, Brina zajimaji pouze prijmy a nikoliv kontrola, protze vsechny jeho akcie patri do kategorie “B”, ktere jsou uvedeny v sekci 14 (A) Zakona z r. 1934 “O valutovych burzach” prohlaseni podepsane panem Ericem Schmidtem. Cislo akcii v kategorii “A”, ktere vsak patri panu Sergeji Brinovi je 0.

Nicmene Brin jako Reditel, nepouziva akcie jako zmocneni sveho volebniho mandatu, ale nenasel jsem informaci o vlastnicich techto akcii, a je mozne, ze mezi vlastniky techto akcii bude zase ta sama spolecnost Vanguard.

MICROSOFT.

Tady se podivejme kdo kontroluje Microsoft. Abychom to udelali jeste jednou, pojdme se podivat na tato “nudna” data k Nemcum, tetokrat na:

https://de.finance.yahoo.com/q/mh?s=MSFT

Seznam primych vlastniku – individui od 28. srpna 2014: Steven A. Ballmer 333.254.734 akcii, William H. Gates III - 297.992.934, G. Mason Morfit - 827 akcii, Brian Kevin Turner -1.295.454, a Steven Sinofsky a J. 1.176.195 akcii.

Vanguard Group, Inc. vede seznam tech nejvetsich institucionalnich vlastniku s 386.749.214 akciemi, a na ctvrtem miste FMR (¡Fidelity!), LLC s 272.942.627. Na prvnim miste nejdulezitejsich fondu je Vanguard Total Stock Market Index Fund con 115.585.047 akciemi, a dole je Vanguard Institutional Index Fund-Institutional Index Fund -75.214.603 a Vanguard 500 Indexm Fund -74.414.992.

AT & T

A ted se jen rychle mrknem na AT & T. Deset nejvetsich investoru, kteri se objevuji: Vanguard Group, Inc., State Street Corporation, Evercore Trust Company, NA, BlackRock Institutional Trust Company, NA, Bank of New York Mellon Corporation, BlackRock Fund Advisors, Northern Trust Corporation, Dimensional Fund Advisors LP, Capital Research Global Investors y BlackRock Group Limited. Tady se jenom neznaji majitele Evercore Trust Company, ale dalsich devet je Vanguard.

Deset nejklepsich institucionalnich investoru – investicni fondy: Vanguard Total Stock Market Index Fund, Vanguard 500 Index Fund, SPDR S & P 500 ETF Trust, Vanguard Institutional Index Fund-Institutional Index Fund, Capital Income Builder, Inc., Franklin Custodian Funds-Income Fund, Spartan 500 Index Fund, Shares Core S & P 500 ETF, DFA US Large Cap Value Series y Vanguard Index-Value Index Fund. Z tohoto seznamu mi nei jasny jen vlastnik Shares Core S & P 500 ETF a teto DFA US Large Cap Venue Series. Tech dalsich osum z deseti jsou Vanguardi.

https://de.finance.yahoo.com/q/mh?s=T%2C+&ql=1

COMCAST.

Prosim, zeptejte se me na Comcast a koupi 100% akcii Time Warner Cable, “dceru” jeji predpokladane nejvetsi konkurentky, konglomerat medii AT & T Cable kontroluje 60% Internetu jako kabelovou TV ve Spojenych Statech.

Podil 96,69% v Comcastu se nachazi v rukach institucionalnich investoru. Tady je pet prvnich: STRS Ohio – 150.105.674, Capital World Investors – 134.729.551, Vanguard Group, Inc. – 125.644.169, State Street Corp. – 104.763.362, y FMR LLC -73.866.510.

http://www.nasdaq.com/de/symbol/cmcsa/ownership-summary

Ukazuju to nahore, ale neni mnoho dalsich americanu, kteri vedi, ze State Street y Fidelity (FMR) jsou take Vanguardi.

DATA O EBOLE.

GILEADSCIENCIES

Nepamatuju se, zda me agenti FBI pozadali vysetrovanim viru Ebola prenasenym bez kontaktne, ktery se rozsiril v tajne laboratori CIA na Guinei americkymi specialisty z biotechnologie “GileadScience”, po te co se nemoc rozsirila a pokryla celou zemi.

Generalni reditelstvi “GileadScience” se nachazi ve Foster City, v Kalifornii. Jestlize me agenti FBI nepozadali o vysetrovani viru Ebola, prosim, eliminujte nasledujici informace.

Nominalni individualni vlastnici: Dr. John C. Martin (Presidente, Consejero Delegado), Norbert W. Bischofberger, John F. Milligan, Etienne Davignon y James M. Denny.

Skutecna kontrola institucionalnich akcii “GileadScience” prinalezi VanguardGroup, Inc. Ostatni hlavni akcionari jsou vzajemni investori: Total Stock Market Index Fund; Vanguard Institutional Index Fund, and Vanguard 500 Index Fund.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 


 

Celý článek

—————

02.06.2015 17:25

Bitva za panetu Zemi pokracuje se zmenami rezimu, nuklearnim vyhrozovanim, bezprostrednim financnim kolapsem,..atd.

26-05-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Nekdy to vypada, ze se zpravy opakuji. Nekdy to vypada, ze se zpravy opakuji. Jestlize to zni jako opakovani, tak to je opakovani. To je to, co se ted deje ve zpravach, ktere se muzou shrnout do nekolika malo opakujicich se modelu: Recko vyhrozuje s nezaplacenim, Ukrajina vyhrozuje s nezaplacenim, Spojeje Staty zase zustaly bez penez, dalsi falesne strileni ve Spojenych Statech (tentokrat ve Waco), Cina a Japonsko rikaji lehce odlisne veci o historii toho druheho, a jako pokracovani si piloti, kteri preletavaji nad nejasnymi ostrovy (katastralne) si ukazuji prsty jeden druhemu, siite, sunnite, zide a zoldaci, kteri se snazi byt muslimove delaji hruzne veci nebo jsou obetmi hruznych cinu, Severni Korea vystrelila jednu raketu..atd..atd..

A ve svete nezavislych zprav je to tak nejak podobne. Masivni uveznovani elitnich kabalistu uz se priblizuje, novy svetovy finannci system je uz vyhlasen a jeho sek je uz v poste, UFO uz pristalo, konec sveta je blizko, president Obama je muslim, ktery cestuje v case..etc.

Kdyz si uvedomite toto vsechno, je pochopitelne, ze mnoho lidi se bezprestani pta, jestli uz bude konecne nekdy vubec nejaka opravdova, realna zmena.

Vec se ma totiz tak, ze ve skutecnosti prave prochazime velmi pomalou zmenou, ktera ale je nicmene tektonickou (p.pr.: zmena polozeni zakladnich desek) v tom smyslu, v jakem se odehrava vedeni teto planety. Pozorovani imloze stareho systemu pripomina pohled do odpadni vylevky: ocividne se porad toci a toci, ale vzapeti zmizi. Pamatujete si na pad Sovetskeho Svazu? Vypadalo to, ze je to natoceno pres pomnalou kameru, ale nakonec to vsechno preslo, a zda se, ze se vsechno odehralo behem jedine noci. Situace Recka je napriklad jednim z techto problemu, kdy se kousek po kousku nakopava do plechovka po ceste..Ukrajina neplati za plyn, nicmene hospodyne porad vari na plynu.Tyto situace pravdepodobne dojdou sveho vrcholu, nicmene asi en driv nez na podzim, prpotoze dusledky (kolapsu zapadniho finanacniho systemu) budou tak obrovske, ze se dela vsechno mozne, aby se vsechny veci co nejvice zpomalily.

Ve stejnem case take probihaji tajna vyjednavani na vysoke urovni, kde se snazi dojit vsichni nejakych dlouhodobych dohod o techto vyhrocenych problemech. Minuly tyden bylo mnoho schuzek. Jednou z nich bylo setkani representantu Cerveneho Draka a Spolecnosti Bileho Draka. Dalsi bylo mezi Spolecnosti Bileho Draka a predstaviteli rodiny Rothschild.

Zastupce Cerveneho Draka prisel s konkretnimi navrhy tri typu novych energetickych technologii. Detaily techto technologii nemuzou byt jeste zverejneny diky nasi smlouve o duvernosti techto informaci. To, co muzeme sdelit je, ze jedna byla termicka, druha solarni a treti jaderna. Kazda z nich by mohla rychle zmenit pravdila hry, jestlize by by BYLY REALNE. A opet se ale neukazal zadny pristroj, takze az do te chvile, nez japonsti vyrobci udelaji to co maji, musime konstatovat, ze mluvit je sice zadarmo, ale abychom mohli verit, musime to videt. Lide od Cerveneho Draka chteli nejake zafinancovani, ale reklo se jim, ze finance budou, az technici, kteri uz na tom pracuji, obdrzi nejake dukazy, ze ta technologie funguje.

Rozhovory s representanty Rothschildu byly vice konkretni a take detailni a spocivaly v navrhu vymenit soucasneho japonskeho premiera, Rockefellerova otroka, Shinzo Abeho, Ichiro Ozawou, politickym veteranem, ktery mel stret s Rockefellerem po prvni valce v Zalivu. Jeden japonsky levicak nezavisle kontaktoval Spolecnost Bileho Draka, aby sdelil, ze Cinane take podporuji Ozawu. A oba dva zdroje rekli take, ze Abe podporuje take Ozawu jako sveho nastupce.

SBD rekla., ze by podporovala vladu Ozawy, jestlize by naplanovala nasledujici podminky:

  1. Znarodneni Japonske Banky a tisteni a razeni vladni meny.

  2. Jednou provzdy odpustit pisemnym prohlasenim vsechny japonske dluhy, jak verejne, tak soukrome.

  3. Vratit vsechna financni japonska aktiva, ktera byla zakonne obdrzena kabalou.

  4. Odstranit vsechny substance zapricinujici rakovinu a neplodnost ze vsech produktu denni potreby

  5. Byt v souhlase s vytvorenim mezinarodni planovaci agentury a podlozit ji 7 mld. Japonskych dolaru ve verejnych i soukromych holdingovych firmach a v cizi mene.

Vlada Ozawy by take souhlasila v pokracovani a take upevnovani spojenectvi Japonska s Pentagonem a US agenturami, jestlize se vsak agentury Spojenych Statu omluvi za valecne zlociny, kterych se dopustily na japonskem a nemeckem obyvatelstvu behem 2. svetove valky (zatim se za valecne zlociny omluvili jen zoufalci).

V kazdem pripade se zda jasen, ze otrok Shinzo Abe ma jiz novou skupinukontroloru Nejvetsim znamenim je soucasna zmena japonske zahranicni politiky vuci Cine. Delegace 3000 japonskych hodnostaru, vcetne lokalnich i narodnich, prumyslniku atd.. prijelo do Ciny minuly patek na nejdulezitejsi ze vsech navstev za poslenich 15 let.Vsichni byli velmi vrele prijeti cinskym prezidentem Xi-Jinpingem.

http://news.xinhuanet.com/english/2015-05/25/c_134267799.htm

Je nicmene evidentni, ze se neco velmi zakladniho zmenilo ve vztazich mezi Japonskem a Cinou, prestoze se chazari snazi neustale nafukovat bolave body jak historicke, tak teritorialni.

Armada Spojenych Statu ma agresivni postoj proti zamerum Ciny zmenit se v regionalniho zabijaka, a pocita s vetsinovou podporou cinskych sousedu, kteri take sdili zajem udrzet Cinu milou. Nicmene, dokud Spojene Staty nedosahnou znarodneni Spolecnosti Federalnich Rezerv a nezacnou vydavat dolary Ministerstva financi US, ktere by nahradily dolar – ktery uz neni – americky, do te doby by si armada Spojenych Statu mela uvedomit, ze je nemozne jit s vaznym zamerem do rvacky s Cinou, kdyz oni sami jsou Cinou financovani.

Cina take udelala obrovske akce v Jizni Americe, starem znamem zadnim dvorku Spojenych Statu, kdyz se minuly tyden Xi-Jinping predstavil,v Brazilii s vice nez 50 miliardovym financovanim. Vlady Jizni Ameriky vidi jako vyhodnejsi a rozumnejsi cinske infrastrukturni projekty, i kdyz Spojenme Staty v techto zemich vyvolavaji nepokoje a snazi se vyprovokovat statni prevraty.

Americane chteji nejak zmirnit cinsky vliv v Jizni Americe tim, ze poopravili sve vztahy s Kubou, ale jihoamericke zeme se uz velmi dobre naucili mantru asijskych barovych holek: “nejsou penize, neni med”.

Jeste vice prekvapivejsi nez udalosti v Jizni Americe a Japonsku je pro Spojene Staty rostouci hnuti za nezavislost Ostrovu Sandwich, neboli Hawai. 11. kvetna, po prve v historii OSN, jedna zeme clen OSN, Pakistan, vylozil tu zalezitost, ze Hawai ve skutecnosti nikdy nehlasovala pro to, aby se promenila v cast Spojenych Statu a stala se z ni tedy technicky vzato ilegalne okupovana kolonie. Armada Spojenych Statu ma zivotne dulezite zakladny na techto ostrovech a udelali by opravdu dobre, kdyby se zapojili do hnuti nezavislosti Hawaie s tou podminkou, ze by tam zakladny mohly pretrvat.

Take v Evrope dostala chazarska kabala dalsi velkou ranu. Polsko prave zvolilo prezidenta, ktery byl soucasti frakce, ktera byla s nejvetsi pravdepoodbnosti vyvrazdena chazarskou kabalou take, pri zname m leteckem nestesti ve Smolensku v r. 2010. To je to, co rika wikipedie o teto nehode:

“Prezident Polska Lech Kaczynski, generalni nacelnik stabu polske armady a jini vysoci polsti dustojnici, president Narodni Polske Banky, sekretar ministra zahranicnich veci Polska, funkcionari polske vlady, 18 clenu polskeho parlamentu, vysoci clenove polskeho kleru, rodinni clenove obeti masakru v Katyni. Byli na ceste z Warsavy aby se zucastnili pietni akce u prilezitosti 70 vyroci masakru”.

http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Polish_Air_Force_Tu-154_crash

Vsechny tyto osoby zemrely ve chvili, kdy polska vlada zaujimala postoj tvrde linie vuci euru a mela tendenci devalvovat polsky zlot. Tuto politiku po nehode, ktera zmenila vladu, zmenila. Nynejsi zvoleny polsky prezident Andrzej Duda byl legalnim pomocnikem prezidenta, ktery pri nehode zemrel. Duda si vzpomina, ze dva dny pred timto fatalnim letem “prezident mu rekl, ze se prave deje generacni zmena, a ze by to byl Duda a jeho spolecnici, kteri budou mit zodpovednost za svou zemi.”

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/polands-new-president-andrzej-duda-heralds-shift-to-the-right-10273812.html

Vypada to tak, ze se nove a asertivni Polsko prida k Recku a Ukrajine ve vzdusnem viru zastupitelu, kter uvidime v nasledujicich letnich mesicich.

Za tim vsim vsak chazarsti mafiani, kteri pokracuji s vytvarenim problemu na Strednim Vychode zesiluji sve hrozby a retoriku. Minuly tyden vyhrozovali s tim, ze znici se svou pseudo – muslimskou armadou ISIS kulturni relikvii nevycislitelne hodnoty – Palmyru v Syrii. Taktez vyhrozovali s prelety nad iranskou ambasadou v Syrii, nez tuto vyhruzku stahli, kdyz se jim pripomnelo, ze jako odplata bude znicen Tel-Aviv.Pentagon upozornil Izraelce, ze jejich arzenal 200 nuklearnich hlavic by nebyl dostatecny na zniceni sveta, ale ze by stacila je jedna nuklearni hlavice na zniceni Izraele.

Chazarske umysly zacit obcanskou valku nebo masove nepokojhe uvnitr Spojenych Statu take kolabuji jeden za druhym skutecne ukazkove. Nejnovejsi udalosti byla cyklisticka strilecka, samozrejme ze falesna a sehrana, ve Wacu, Texas. Vsichni cykliste meli nove vybaveni a nove motorky. No ja nevim, ale vsichni opravdovi cykliste, ktere ja jsem videl, nejsou absolutne cisti, jakoby prave vysli z nejakeho obchodu s fungl novymi odevy. Take tyto spolecnosti krizovych hercu uz by mely vylezt ze skrine a zacit si nechat hazet drobne do klobouku za sve poulicni teatry.

Jak muzes videt, na toalete historie se prave zatahlo za splachovadlo.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

22.05.2015 20:20

Chazarska mafie chce darovat financni fondy lidstvu vymenou za svou amnestii.

18-05-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Predstavitele skupiny statu G-7 byli osloveni navrhem Chazarske bankovni mafie “presmerovat jeji fondy ve prospech celeho lidstva”, vymenou za “amnestii pro jiste zidovske bankere”. Jsou v tom zapojeny Rusko a “jiste nadace”, rekl nam zdroj.

Pozadi teto nabidky se muze videt v japonske m clanku edici ReutersNewsWire, ktera prohlasuje, ze ma v drzeni dokumenty prokazujici, ze Federalni Rezervni Rada ma plan pro nepredvidatelne udalosti, ktery se tyka Bankrou Spojenych Statu Americkych.

http://sp.m.reuters.co.jp/news/newsBodyPI.php?url=http://jp.reuters.com/article/businessNews/idJPKBN0NW28U20150512

Nebyli jsem schopni najit anglickou verzi tohoto japonskeho clanku, ale v japonske redakci nam rekli, ze dokumenty byly obsazeny v knize Jeba Hensarlinga, sefa Vyboru pro financni sluzby (=US House Financial Services Committee, coz je vybor, ktery ma dohled na cely prumysl financnich sluzeb, bankovni sektor, valuty, pojisteni, sluzby domacnostem..). Dokument zada zpozdeni plateb za dluhopisy vydane americkou vladou a take prideleni priority vyplaceni dluhopisu jistym drzitelum techto dluhopisu nad jinymi.

Silne potvrzeni, ze ne vsechno jde ve Washingtonu DC tak, jako normalne prave prichazi diky navsteve americkeho ministra zahranici Johna “slohl prachy Heinzu” Kerryho do Ruska, kde vyhlasil podporu Minskym mirovym dohodam a hlavne 180º obrat americke zahranicni politiky. Prijel na navstevu Ruska bezprostredne po te, co ostentativne urazil Ruske oslavy vitezstvi nad fasismem a oslavy konce Velke vlastenecke valky 9. kvetna. Ten fakt, ze jak cinske tak indicke jednotky pochodovaly na prehlidce v Moskve, totalne zdeptal gangstery ve Washingtonu DC.

Take neni zadnou koincidenci, ze Kerryho nahle obraceni prislo v momente, kdy cinska vlada zacala opet nakupovat americke dluhopisy a opet tak predcili Japonsko tim, ze se stali nejvetsimi veriteli kabalistickych dluhovych zapisku.

Jasne, ze cinane rekli americanum: “Jestli chcete, abychom vam platili za Vase papirky, musite prestat byt zli kluci na Ukrajine.”

Evidentne propagandisticke kriceni a rvacky take nasledovaly bezprostredne po Kerryho navsteve. Tady mame dva titulky, ktere se objevily hned po setkani:

“Porosenko rika, ze neni zadna alternativa k dokonceni splneni dohod z Minska.”

http://tass.ru/en/world/795019

“Poroshenko rika, ze dohody z Minska jsou “pseudo-mir” a ze bude bojovat do posledni kapky krve.”

http://rt.com/news/258685-poroshenko-minsk-pseudo-peace/

Hlavicka je z Tass News Service, ktere patri oficialne ruske vlade, a ma URL adresu, ktera konci .ru, tzn., ze server je na uzemi Ruske Federace. Valecny titulek pochazi z Russia Today, zpravodajsy web s koncovkou .com, coz znamena, ze nema zakladnu v Rusku. Tento tupy propagandisticky titulek jiz odkryl zp`ravy RT jako sofistikovane rizene zapadnimi agenturami, ktery se snazi mit na oko zakladnu v Rusku.

Dalsi zpravodajsky web, ktery se snazi byt rusky je Whatdoesitmean.com , ktery obvykle zacina sve clanky: “Podle informaci z Kremlu...2, nebo neco v tom stylu, ale tento server byl sledovan az do site CIA, ve Virginii.

V kazdem pripade nechame -li propagandu stranou, muzeme take videt obrovske rvacky kabaly mezi sebou navzajem, coz je take znamka toho, ze se “nejedna o obvykle obchody”. Jeden insider sdelil tomuto pisateli, ze sok Lehmanu v r. 2008 byl ve skutecnosti boj mezi Davidem Rockefellerem a jeho synovcem J. Rockefellerem. Nas zdroj rika, ze David Rockefeller je nejmladsi clen treti generace rodiny Rockefelleru a hlavnbe, ze mel pristup v nadrazenem postaveni nad kazdym japonskym premierem od dekady 1970.Rika, ze puvodni zavet J. Rockefellera I je koncipovana tak, ze dynastie musi byt rizena prvorozenymi. Nicmene David se pokousel zabranit tomu, aby se kontrola vlozila do rukou svych vlastnich synu. Jinymi slovy podle naseho zdroje se John “J” Rockefeller IV mel zhostit rodinnych fondu a David se mu v tom snazil zabranit. Rika, ze z toho duvodu se dve emblematicke firmy Davida Rockefellera Lehman&Brothers a Citibank polozily do bankrotu prave diky Goldman&Sachs, kterou ovlada John Rockefeller.

To sice muze byt jiste, ale situace od te doby evolucionovala mnohem vice z jedne obycejne rvacky mezi temi, kdo se snazi byti bohy – dedicemi lidskeho stada. Otazka ted zni, jestli vubec muzeme priznat temto osobam amnestii jak o ni zadaji, nebo maji byt “poveseni na nejblizsi lampu verejneho osvetleni”, jak uvadi slavna predpoved George Bushe otce: “.....az se jednou lide dozvi, co jsme jim udelali”.

Ve skutecnhosti, nakrmit supy temito osobami bude ten nejpravdepodobnejsi vysledek, pravdepodobnejsi nez nejaka amnestie nebo poveseni na kandelabr. Uz se pripravuji ty nejvetsi advokatni firmy na vyzivne besneni pri pronasledovani proti odnozi kriminalniho syndikatu Federalnich Rezerv Spojenych Statu.

Jsou tady dva navrhy, ktere nasleduji velke advokatni firmy. Prvni je jit po General Electric a Westinghouse za jejich roli v teroristickem nuklearnim utoku tsunami 11-3-2011 (Fukushima). GE a Westinghouse prodali , v letech predchazejicich utoku, sve divize nuklearni energie, presneji firmam Hitachi a Toshiba z Japonska . Kdyz pak byly vsechny nuklearni reaktory uzavreny kvuli tsunami, stejne jako byl poskozen obchod s nuklearni energii v celem svete, tak ja byt na miste firem Hitachi a Toshiba, kontaktoval bych nejlepsi advokaty z celeho sveta, abych se presvedcil, jestli prave tohle nebylo jen o obchodu “insideru”, ab y se zbavili techto firem jeste nez doslo k sabotazi.

Dalsim bodem, na ktery by se meli zamerit vsichni inteligentni a ambiciozni advokati je Du Pont a cely ten podvod s ozonovou vrstvou. Podle zdroju od vyrobcu japonskych lednicek a klimatizace, Du Pontuv patent na plyn freon, ktery se pouzival jako napln do lednicek na celem svete by totiz mel vyprset. A samozrejme v prihodny cas ma Du Pont pripraven cerstvy patent na HFC, nahrazku freonu. Uvedomte si, ze vsichni hlavni alarmiste, kteri rikali, ze ozonova dira je nicena a mizi stejne tak rychle, jak rychle se zacal obchod s HFC. S timto by mohl mit nekdo velky uspech nad Du Pontem.

Tento druh odhaleni ted, kdyz se chazarska mafie ocita tvari tvar porazce, vyjde najevo o mnoha jinych firmach a vladach z celeho sveta.

Zdroje z Rozvojove Asijske Banky rikaji, ze pravo produkovat dolary uz se vzalo z rukou rodine mafie. Mezinarodni dólar Spojenych Statu je nyni kontrolovan kombinaci cinske vlady, kralovskych asijskych rodin a kralovskych evropskych rodin. Rika, ze dolary emitovane uvnitr Spojenych Statu jsou nyni tisteny US Ministrestvem financi.

Dalsi indikace toho, ze se mocenska struktura Spojenych Statu zmenila byla videt minuly tyden, kdyz “docasny prezident” Spojenych Statu, Barack Obama pozval sefy Rady pro spolupraci v Zalivu na jedno spolecne setkani ve Spojenych Statech. Obtezovali se prijet pouze dva. Na fotkach pred mediama na konec schuzky potom pozoval pro tuto fotku:

http://www.cbc.ca/news/politics/photos/barack-obama-left-hanging-and-9-other-awkward-political-moments-1.3074723?cmp=rss

V terminech diplomatickeho protokolu se jedna o bezprecedentni urazku. Vzkaz je jasnej: “Nejsou tady pro Tebe zadne ropne penize.”

Take jsou cerstve znamky toho, ze recka krize bude znbamenat konec eura. Vyhlaseni, ke kteremu doslo minuly tyden o tom, ze Recko se vyhnulo bankrotu tim, ze pouzila k platbe penize MMF na platbu dluhu vuci MMF je jasne divne. Neni to nic vic nez prodluzovaci taktika. Cinane jsou rozhodnuti podlozit jak nemeckou marku, tak reckou drachmu zlatem, jestlize se zbavi tyto zeme eura kontrolovaneho kabalou. Jedna takova cesta se muze videt na tomto webu, jestlize si kliknes na provedeni nemecke marky a drachmy:

http://alcuinbramerton.blogspot.jp/

Vzkaz zni: “Spojte se s BRICS a vase financi problemy se brzy skonci tim, ze vase penize budou podlozeny zlatem.”

Nicmene je evidentni, ze bitva zatim neskoncila, protoze chazarske sdelovaci prostredky ve Spojenych Statech pokracuji ve zvraceni titulku o Jebu Bushovi a Hilary Clinton, jako by tyto osoby, ktere jsou totalne zprofanovane a zdiskreditovane mely byt nejakym jedinym resenim pro volebni obdobi 2016 ve Spojenych Statech. Az je uvidime dovlecene, spoutane a obvinene z masovych vrazd zlocinu, tak potom budeme jasne vedet, ze vsechno skoncilo.

Vojensko-prumyslovy komplex musi ted a v techto podminkach zacit a chopit se nejakych prostredku, aby zabranili sve totalni porazce na Zapade. Klicem je zacit s meritokratickou svetovou federaci jako alternativou k promene hegemonie chazarske v hegemonii cinskou.

Ve vojenskych terminech, to prvni, co by se melo delat, je zkroutit ruku Egyptu, Turecku a Saudske Arabii, etc.. aby se skoncily vnitrni boje v regionu. To by mohlo znamenat, ze nejake vojenske operace budou zamereny na eliminaci klicovych chazarskych agentu provokateru. Minuly tyden byly znaky toho, ze prave toto se deje prostrednictvim utoku Spojenych Statu na ISIS v Syrii a zadrzeni detailnich zprav a komunikace o jejich financovani. Spojene Staty se musi zkoordinovat s Ruskem a Cinou, aby dohledli na vytvoreni umirnen sunnitsko/siitske federace ke sjednoceni Stredniho Vychodu.

Dalsi veci, ktera by se mela udelat je zrusit posledni sit chazarske kontroly v Japonsku. Osoby blizke premierovi Shinzo Abemu prisly do Spolecnosti Bileho Draka a mely plan tohoto typu. Propustte Michaela Greena, Abrahama Coopera a Richarda Armitage, a bezte take pres Geralda Curtise a zeptehte se ho, jestli si preje mit Japonsko v prartelskych vztazich s vojensko-prumyslovym komplexem. Tajna spolecnost Trojnohy krkavec, Yakuza a jine mocenske japonske skupiny budou tedy kooperovat s Republikou Spojenych Statu.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

21.05.2015 19:53

Kontrolovany kolaps zapadniho financniho systemu se priblizuje.

11-05-15.

Týdenní komentář Benjamina Fulforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Podle ruznych nasich oficialnich zdroju vcetne japonske vlady, agentu MI5 a take Pentagonu speje svet v pristich mesicich k nejakym turbulencim, ktere budou soucasti definitivniho odstaveni chazarske mafie od kontroly zapadniho financniho systemu. Taktez nam rekli, ze svet jiz v soucasnosti ztratil moznost na pacificke vyreseni financni valky. Jako vysledek toho vseho musi byt sesazeny skrze valku a take skrze kontrolovany kolaps vetsiny jejich velkych financnich firem ruzne uminene pevnosti kabaly jako Izrael a jejich loutky ve Washingtonu DC, rikaji zdroje.

To podniti chaos v Evrope a take ruzne regionalni valky hlavne na Korejskem poloostrove, Strednim Vychode a Spojenych Statech.

Zdroje se shodovaly, ze situace v Evrope by mohla vybuchnout jako prvni financni retezova reakce, ktera se ocekava, ze nastane po nevyhnutelnem odkladu Recka. Soucasna navsteva nemecke premierky Angely Merkel v Cine a Japonsku mely za cil ziskani penez na zabraneni kolapsu nemeckeho financniho systemu v pripade, ze Recko nesplni (sve zavazky). Jak podle japonskych tak take cinskych zdroju se vratila s prazdnyma rukama.

Jedna indikace toho, ze tato situace neni jen tak obvykla situace byla jednao spolecne vyhlaseni publikovane minuly tyden prezidentem Evropske komise Jean-Claude Junkerem, a reckym premierem Alexisem Tsiprasem, ktery pozadoval vetsi penze a vyplaty pro Reky. Jinymi slovy se ukazala politicka opozice prisnosti bankovnich skrtu.

http://www.primeminister.gov.gr/english/2015/05/06/joint-statement-following-the-phone-call-between-european-commission-president-jean-claude-juncker-and-greek-prime-minister-alexis-tsipras/

Recky ministr financi Yanis Varoufakis slibil vytvoreni planovaci agentury pro ekonomicky vyvoj, ktera by obnovila reckou ekonomiku. Aby toto vsechno bylo mozne navrhuje, aby se vsechny nesplatitelne recke dluhy daly do “spatne banky”. Vlastne v realu navrhuje proste nezaplatit dluhy.

https://www.project-syndicate.org/commentary/greek-recovery-strategy-by-yanis-varoufakis-2015-05

Podle zdroju z MI5 i jinych, je problem, ze jestli Rekove nezaplati svych 300 miliard dluhu vytvori se dominovy efekt, ktery vyhodi do vzduchu vic jak 500 bilionu dolaru v derivatech, ktere vytvareji falesny dojem, ze Evropska Unie je solventni.

Stejne jako jeden japonsky vyjednavac, ktery ma na starosti financni operace na vysoke urovni, tak i jeden zdroj z MI5 nam rekli, ze BIS, coz je nejvetsi rezervni banka vsech svetovych rezervnich bank ve Svycarsku je v bankrotu, a take ze zamerne falsovala a nadsazovala burzovni hodnoty Evropy, Japonska a Spojenych Statu, aby to vsechno zakamuflovala. Nicmene nase zdrtoje nam rekli, ze “recka plechovka” se muze kopat jeste az do zari ci rijna.

Rekove take pracovali v tesne spolupraci s Rusi a Cianny, aby se pojistili, ze obdrzi nove finance z Vychodu, jakmile dojde na nesplneni vuci MMF a Nemecku.

Tato situace asi ukonci jeden scenar, ktery se prave chysta inscenovat Velka Britanie skrze sveho znovuzvoleneho premiera Davida Camerona a jeho sefy z EU v Bruselu. Scenar, ktery planovali byl pouzit strasaka irske nezavislosti, aby tak posilili integraci Britanie do EU a ukoncit tak britske hnuti pro odtrzeni od Evropy. Je jasne, ze Nigel uFarageovi, lidru “Nezavisle strany Spojeneho Kralovstvi” bylo vyhrozovano a byl zavazan selhat ve svych uderech v nynejsi volebni kampani ve Velke Britanii. Nicmene se ocekava, ze recka situace zpusobi to, ze tento plan se jednoduse stane nemoderni, protoze samotna EU by zapasila o preziti.

To v cem jsou zdoje japonske, cinske a i britske zajedno je to, ze finannci britske elity jiz propojily svuj system s Cinou a Asii za tim ucelem, aby se izolovaly od Nemeckeho/EU kolapsu.

Situace ve Spojenych Statech se ubira vice do chaosu a blize k valce, vcetne te civilni. Nejjasnejsim signalem toho byly velke vybuchy vlaku s ropou, elektraren, fabrik a jinych infrastruktur na celem uzemi Spojenych Statu. Tady se napriklad muze videt jeden vybuch v jaderne elektrarne a pozar jednoho vlaku, ktere se udaly minuly tyden:

http://www.abc.net.au/news/2015-05-10/us-authorities-say-no-danger-after-nuclear-reactor-shutdown/6458538

http://america.aljazeera.com/blogs/scrutineer/2015/5/6/new-bomb-train-rules-go-boom.html

Zdroje z Pentagonu nam rikaji, ze obcanska valka je mozna prave mezi vojaky Spojenych Statu a armadami zoldaku, ktere budou vyplaceny chazarskou mafii. Ruzne rozhovory a povidani chazarskych propagandistickych mediich, ktere se vztaqhuji k operaci “Jade Helm” jsou rizeny tak, aby navadely americany verit v to, ze jejich vlastni vojaci jsou jejich nepratele. A navic chazari vyhrozuji, ze clenove ISIS (Izraeli SecretInteligence Service – Izraelska tajna sluzba) jsou uz na uzemi Spojenych Statu p`ripraveny delat problemy.

Posledni ekonomicke indikatory ukazuji, ze ekonomika Spojenych Statu se propadla v dubnu do propasti, ktera je jeste vetsi nez ta, kterou jsem mohli zazit po padu Lehman&Brothers.

http://www.zerohedge.com/news/2015-05-06/us-macro-data-has-never-collapsed-fast

Chazarska mafie take neustale posila vecirkove vyhruzky, ze “prasknou” prave vystupujici trhy. Timoteo Adams, sef Institutu mezinarodnich financi, ktery reprezentuje nejvetsi banky na svete poslal tuhle vyhruzku v teto nynejsi zprave:

http://www.telegraph.co.uk/finance/markets/11581820/Liquidity-drought-could-spark-market-bloodbath-warns-IIF.html

Nicmene vsechny vladni zdroje jak ze Spojenych Statu tak z Asie rikaji, ze vetsina techto bank by mela byt namisto vyhrozovani davno zavrena, protoze prave ony jsou reprezentanty systemu zotrocovani Babylonskym dluhem, a prave ony jsou tou siti, ktera se demontuje za ucelem osvobozeni humanity.

V kanade bylo take jedno takove velmi viditelne znameni minuly tyden. Tamni Canadian Broadcasting Corporation prenasela na narodni urovni jeden velmi detailni program o jednom viteznem pozadavku, ackoliv byl vuci nemu vznesen odpor, ktery by mel posilit Kanadskou Banku, aby prerusila sva spojeni s financnimi oligarchy v zahranici a vrati svuj puvodni mandat na vytvareni penez bez uroku do rukou vlady. Jinymi slovy je docela mozne, ze se Kanadska Banka promeni v novou vladni instituci a en v nastroj chazarskych mafianu.

http://www.cbc.ca/player/News/Business/The+Exchange+with+Amanda+Lang/ID/2666703865/

Situace na Strednim vychode se pro chazarskou mafii take meni ke spatnemu . Pentagon se spojuje s Iranci proti sionacistickemu chazarskemu rezimu. Zdroje z japonske rozvedky stejne tak jako i z Pentagonu rikaji, ze se ocekava nejaky typ konecneho stretnuti jeste nez se situace v zemi uklidni. Vlada Saudske Arabie se take probouzi do nove reality a muze tak prerusit sva tajna pouta s Izraelem v pokusu udrzet si moc, rikaji zdroje. Nicmene Izraelci stejne jako Arabove uz pouzili nuklearni zbrane proti Syrii i Jemenu, takze je neodvratny nejaky typ odplaty. Ocekava se, ze turbulence v regionu bude nejaky cas pokracovat.

Take prijdou nejake problemy na Korejsky poloostrov, protoze – aspon podle jednoho vysoce postaveneho clena japonske rozvedky - jednouz nejzatvrzelejsich pevnosti kabaly jeJizni Korea. Jeji negativni postoj ke slouceni Korejskeho poloostrova mirovou cestou znamena, ze se musi nejakym zpusobem zacit valka mezi Jizni a Severni Koreou, rekl. Predbezny scenar pro Rusko, Cinu a Pentagon by vyzadovalo vyhrozovani ze strany Ruska a Ciny, ktere by volali po totalni valce, aby se tak zabranilo armade US dislokovane v Jizni Koreji, aby sla na pomoc behem serioveho utoku raketami na Soul. Po nekolika trestnych utocich na Pyongyang by jedna strela dopadla na Japonsko. Podle tohoto zdroje pak tahle strela bude pouzita jako vymluva pro zapoceti akce americke armady jako mirotvurce a posilit tak sjednoceni obou Koreji. A nakonec, silny muz Severni Koreje, starsi bratr Kim Yong Una, Kim Jong Nam, by se promenil ve vladce sjednocene Koreje, rekl. Zdroje z kralovske korejske rodiny jsou ve shode s nami v tom, ze rezim Jizni Koreje se promenil ve zkorumpovany a ze se riti do vaznych problemu.

Rusne zdroje se shoduji na tom, ze situace v Japonsku se odviji do nejake radikalni zmeny. Premier Shinzo Abe se udrzuje u moci jen proto, ze se nenasel zadny adekvatni nahradnik. Nicmene, podle toho co rikaji ruzni vlivni japonsti lide, Abe b yl otraven a muze byt zavrazden v jakemkoliv momente, proto Abe bude cist co mu napisou pred nos, aby si tak zachranil zivot. Jeho nynejsi chovani ve Washingtonu vsak jen zpusobilo dalsi kampan na jeho sesazeni. To se muze videt napriklad z udalosti v TV, kde programy, ktere prenasi narodni signal, odvysilali to, ze nuklearni nestesti 3/11/2011 (Fukushima) a tsunami byl jaderny teroristicky utok na Japonsko.

V odvetu byla take sionacisticka ponorkova zakladna na Nove Guinei, odkud byl koordinovan nuklearni utok tsunami na Japonsko 11-3-2011 (Fukushima). Byla ctyrikrat bombardovana s velmi silnymi protibunkrovymi trhavymi bombami, jak nam sdelili nase zdroje v Pentagonu. V propagandistickem tisku se to rozsirilo jako ctyri zemestreseni.

A navic se narodnim dennikum nepodarilo dostat autorizaci ke cteni dokumentu transpacificke smlouvy (TPP) a to vcetne clena japonskeho parlamentu. To, ze tato udalost je ve vsech narodnich periodikach a TV programech jejasnou znamkou toho, ze nikdo v Japonsku nedovoli, aby otrocky Abeho rezim soupnul tuto TPP dohodu jako krk pripraveny k sani pod Japonce. Rodina Rockefelleru jiz z Japonska odesla , coz znamena, ze Abe a jemu podobne loutky nemaji zadneou skutecnou podporu To se muze videt velmi jednoduse na udalostech, kdy japonske operace Citibank se prodali a ropne Rockefellerovy spolecnosti uz take opustily zemi.

A nakonec Rusko zorganizovalo velkou vojenskou prehlidku na oslavy sveho vitezstvi v 2. svetove valce proti nacistickemu Nemecku. To zajimeve na tom je, ze se take zucastnili vojaci Ciny, Indie, Srbska, Kazachstanu, Beloruska, Mongolska, Armenie, Tadzikistanu, Kirgizstanu a Azerbajdzanu. Toto je jasnym vzkazem tem, kdo by zamysleli nejake dalsi provokace na Ukrajine proti Rusku, ze by to vyprovokovalo celosvetovou valku. A Pentagon neni ochotny napadnout takovou koalici jen proto, aby pomohl ukrajinskym, sionacistum.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

21.05.2015 19:38

Chaos ve Spojenych Statech, ktery jde ruku v ruce s mezinarodnim bankrotem americke frakce FEDu.

04-05-2015.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Chaos , ktery ve Spojenych Statech stale narusta stejnou merou, jako se US chazary kontrolovana frakce Federalni Rezervni Rada intenzivne strani celeho sveta. Na oplatku se zase zoufali chazari snazi aspon vyprovokovat rasove nepokoje a nebo dostat zbrane drzici americany do valky s ozbrojenymi silami nebo policii. Ovsem v tom samem case se americke ozbrojene sily a tajne agentury spojili v akcich proti Izraeli a jejich americko-chazarskych blizkych obzvlaste Bush/Clinton/Rockefellerovym kriminalnim rodinam.

To co rekli zdroje v Pentagonu je, ze mysteriozni smrt Davida Goldberga, operacniho sefa Facebooku , ktery mel 47 let, byl primy vzkaz Rockefellerove rodine.

http://www.nytimes.com/2015/05/03/business/dave-goldberg-47-surveymonkey-chief-and-sheryl-sandbergs-husband-dies.html?hpw&rref=obituaries&action=click&pgtype=Homepage&module=well-region®ion=bottom-well&WT.nav=bottom-well&_r=1

Facebook je vlastnen vnukem Davida Rockefellera, Markem Zuckerbergem. Zdroje z Pentagonu nam rekli, ze toto byl vzkaz ozbrojenych sil oligarchum v Silicon Valley, ze od nynejska bude high-tech prumysl v Kalifornii pod kontrolou armady.

K porozumeni frenetickemu snazeni, ktere se ted deje ve Spojenych Statech stoji za to podivat se na tajnou historii, ktera stoji za pretrvavajici US vladni mbankrotem. Vetsina z toho byla jiz odhalena na setkani minuly tyden mezi predstaviteli Spolecnosti Bileho Draka a cleny cinske kralovske rodiny. Cinska kralovska rodina nam ukazala zdokumentovane svedectvi, ktere posili zmeny pohledu na to, jak je popsano cele XX. Stoleti. Dokumenty popisuji tajnou dohodu mezi US prezidentem Franklinem Roosveltem , Harry Trumanem a tehdejsim cinskym narodnim lidrem Cankajskem a cleny mandzuske kralovske rodiny. Dokument ukazuje jak Roosvelt, Truman a americky ministr zahranici George C. Marshall prevzali v prubehu casu 20 lodi s nakladem mandzuskeho zlata do Spojenych Statu a proste podvodne pouzili tento “vejvar” na financovani Roosveltova “New Dealu” a Marchalluv plan.

Zlato zacalo byt prevazeno nekdy v r.1930 v ramci slibu, ze bude pouzito na rozvoj Jihovychodni Asie a vytvoreni federace, ktera by zahrnovala Mandzusko, Cinu, Koreu a Japonsko, rekli nam zdroje z teto kralovske rodiny. Americane take dali Mandzuum sablony a dovolili jim tisknou dolary.

Dva primy dedicove tohoto mandzuskeho zlata jsou Kim Yong Hee (金英姫) and Zhang Sheng Zhi? (張勝植). Vypovedeli, ze podstoupili cetne pokusy vrazdy a nahrazeni jejich osob osobami, ktere se podobaly, a jako bezpecnostni opatreni me pozadali, abych dal tuto jejich forku sem:

 

Duvod, proc tito dva lide prohlasili, ze jsou pronasledovani je ten, ze prave oni jsou dedici legalnich prav na zlato v hodnote 30 bilionu dolaru.

To co se deje v nejvyssich patrech finaniho sveta je, ze papiry a cisla v bankovnich pocitacich jsou uz dnes nekceptovatelnou menou. Vlastnici US pobocky Federalni Rezervni Rady guverneru (Bush/Clinton/Rockefeller..atd) byli pozadani, aby zaplatili sve dluhy, ktere dluzi zbytku sveta ( vsem narodum ), ve zlate. Z tohoto duvodu jsou uplne zoufali a zkouseji si nejakym zpusobem podvodne narokovat zlato mandzuske cisarske rodiny, ktere dlouhe roky kradli ( a dlouho take vyuzivali). Oni ho samozrejme nedostanou, protoze cely svet uz je nemocny a unaveny z jejich kriminalnich saskaren.

Ve skutecnopsti nam vychazi soucasna historie sveta v uplne jinem svetle, paklize se podivame na vsechny udalosti pohledem skrze cocku celkove ulozeneho zlata ve skladech. Prvni z nich je sok Lehman&Brothers v r. 2008, ktery prichazi hned po te, co korporatni vlada Spojenych Statu nezaplatila dluzne castky ve zlate. To vedlo k docasnemu stopnuti obchodu US. Americka korporatni vlada potom zaridila, aby doatla rozsahlou pujcku ve zlate od frakce dynastie Ming v Asii za slib, ze Barack Obama by mohl byt prezidentem a USA by se mohly zreformovat samy.

Po Obamovych akcich, ktere ukazaly, ze neni jiny nez Gerge Bush Jr., pak zlata zila dynastie Ming vyschla. A kabala Spojenych Statu od te doby inscenuje akci za akci, aby nasla nejake zlato na podlozeni svych financi.

Hnuti rudych tricek v Thajsku se opravdu snazilo, aby dostalo do opatrovnictvi toto ulite thajske kralovske zlato.

Dokonce cele tzv. “Arabske Jaro” v Tunisu a jinych arabskych zemich bylo take jen snahou o ziskani zlatych prutu z techto zemi (p.pr.: z Ukrajiny vyvezli neonacisti zlaty poklad hned v druhem tydnu po prevratu!). Invaze do Mali byla zinscenovana jen pro to, ze tam jsou take zlate doly. Tsunami a zemetreseni na Haiti bylo take zorchestrovano take jen snahou o ziskani koncesi na mistni zlate doly (p.pr.: zmatek a stanne pravo je idealni prostredi). Invaze do Lybie byl take jen neuspesny pokus ukrast plukovniku Kaddafimu lybijske zlato. Tsunami a zemetreseni v Japonsku – Fukushina 11.3. 2011 byl take pokus o vydirani a ziskani japonskeho cisarskeho zlata.

Takze co ted kabalisti delaji je hon nacleny kralovskych rodin – majitelu zlatych rezerv. Duvod k tomu, ze Obama tak najednou a velmi energicky vysava Iran je ten, ze Iran ma, podle poskytnutych informaci z kralovske perske rodiny, 46 bilionu ve zlate (p.pr.: pravdepodobne skutecny duvod tzv. “nuklearni dohody”).

Dalsi soucasny indikator svetove site, ktera bojkotuje v US usazenou chazarskou kabalu, je zprava Narodni Asociace Sporitelnich Manageru (National Association of Credit Manager’s), kde pisou, ze uspesne zadosti o americke pujcky spadly od konce brezna padaji rok za rokem o 40%. Asociace rika, ze pad byl jenom kvuli zastaveni obchodnich kreditu-pujcek. Americka vlada je potom tlacila k tomu, aby organizace “revidovala” svuj pohled na vec a dala pryc tuhle nepohodlnou pravdu.

http://www.zerohedge.com/news/2015-05-02/did-tap-shoulder-prevent-us-economy-sliding-recession

Ackoliv fakt, ze okolo 6000 US maloobchodu bylo v soucasnosti uzavreno ilustruje dokonale jak americka korporatni vlada a jeji dluhovi otroci uz si nebudou moci pujcovat penize na nakupy cetek od zbytku sveta. Daleko vetsi dukaz tohoto americkeho kolapsu, vetsi nez Lehman&Brothers je tady:

http://www.zerohedge.com/news/2015-05-01/we-just-broke-2008s-record-fastest-economic-unraveling

To je duvodem, proc jsou masy lidi ve Fergusnu, Baltimoru, Seattlu a kdekoliv jinde vyplaceny z veselych penez FEDu. FED chce pouzit tyto nepokoje jako spoust rasove obcanske valky, aby se tak odklonila pozornost od jejich problemu s placenim dluhu. To byl take velke usili na intenetu pouzit kabalisty kontrolovane weby (tzv. kontrolovana opozice) k prosazovani operace “Jade Helm”, jako psychologicke valecne operace proti americkemu lidu a armade Spojenych Statu. A slo to jeste dal, kdyz to vypadalo, ze se da nejaka duvera siroce zdiskreditovanym prolhanym opozicnim blogum a radioshow zinscenovanim toho, co vypadalo jako pokusy o zabiti dvou z nich: Stewa Webba a Jeffa Rense.

http://beforeitsnews.com/alternative/2015/04/attempted-murder-of-two-radio-show-hosts-within-24-hours-alternative-media-strikes-back-3146208.html

Jen chvilku pred tim, nez byl ten utok na Webba kontaktoval nekdo tohoto pisatele a rekl mi Webb (nekdo o kom jsem nikdy neslysel) me pomlouva a rika o me, ze jsem “dezinformacni agent”. Moji odpovedi byla citace stareho arabskeho prislovi: “Psi stekaji, ale karavana jede dal”.Avsak ted v retrospektive se mi zda, ze to byl jen pokus dostat me do situace, kdy reknu neco nepratelskeho na Webbovu adresu , prave tesne pred “utokem” na neho. Jeff Rense je taky velmi siroce zdiskreditovana osoba diky vsem tem nesmyslum, ktere z nej padaly o tsunami a Fukushime. Chtel jsem se s nim kontaktovat, aby mi potvrdil, ze byl napaden, ale uz mi to nedovolilo mu nic odeslat mailem. Ja to chapu tak, ze Rense je frontova linie a zaroven kryti pro Bushovu rodinu a az do te doby, dokud neuslysim od nej neco jineho, budu pokracovat v tomto duchu. Nicmene si muzete byt jisti tim, ze jako novinar, jemuz zavrazdili mnoho mych kolegu a sam jsem mel nespocetna vyhrozovani smrti a pokusy o vrazdu, jsem zasadne proti vrazdeni nejen novinaru, ale take propagandistu.

Mimochodem tyto dva “pokusy” o vrazdu prisly v dobe, kdy bylo se mnou planovano velke americke vysilani v show zvane “Pulnocni Karavana” zruseno na poslednichvili diky “velkym utokum na server”.

Nicmene tyto mnozici se nemotorne pokusy kabalistickych agentu probudit rasove nepokoje, prosazovani utoku na armadu, a sdileni zmatku v alternativnich mediich jsou jen dalsi znamky zoufalstvi.

Zoufalstvi se stava ocividnym kvuli tomu, co se deje v Saudske Arabii, jedne z poslednich pokladnicek a zdroju penez chazarske frakce. Pentagon a Iranci tlacili na saudskeho krale Salmana, aby propustil korunniho prince Muqrina a Saud Al Faisala (ktery byl ministrem zahranici poslednich 40 let). Byl propusten, aby se tak odtsranil Bushuv vliv na saudsky rezim a posililo usili na ukonceni utoku v Jemenu, rekli nam zdroje z Pentagonu. Tyto pentagonske zdroje nam takle rekly, ze vazne uvazuji nad tim, jak se dat do aliance s jemenskymi Houthiji, kteri by se tak postarali o kompletni zmenu rezimu v Saudske Arabii.

Dalsim kabalistickym otrockym rezimem v problemech je vlada japonskeho premiera Shinzo Abeho. Jak uz jsem predpovedel, Abe predcital minuly vikend ponizujici rozmluvu pred US Kongresem a Senatem z cehoz vyslo zcela jasne, ze neni japonec, ale plaveny kabalisticky herec ctouci scenare. Armada Spojenych Statu si musi pospisit a vycistit to v Japonsku nejakou akci, nebo muze tento rezim ztratit uplne a pak by padnul pod cinskou kontrolu. A Pentagon vi, koho kontaktovat, aby se tomu predeslo.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

09.05.2015 09:37

Pentagon vytahl na Cinu vojenskou kartu, zatimco Wasington DC se snazi sehnat penize.

28-04-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Bankrot Zapadniho sveta se trosku znovu pozdrzel minuly tyden diky zmanipulovanemu ucetnictvi, ktere zabranilo zase bankrotu Washingtonu DC stejne tak, jako Reckemu (stejne tak jako EU), zatimco vyjednavani vysoke urovne o financnim svetovem systemu pokracuji.

Pentagon, proto, aby posilili sve vyjednavaci pozice, provedl nekolik akci velke skaly proti Cine. Zdroje z Pentagonu nam rikaji, ze silne zemetreseni, ktere postihlo Nepal v minulem tydnu bylo generovano elektronickymi vlnami vysokych energii. Jak rikaji nase zdroje, cilem bylo poslat vzkaz Cine a Indii, pred predpokladanou cestou ministra obrany Ashtona Cartera do Indie pristi mesic. Zakladnim vzkazem je zde: “Jen Pentagon muze ochranit Indii pred Cinou.”

Tato demostrace sily byla soucasti koncentrovaneho usili Pentagonu k tomu, aby ziskali Indii, Rusko, Cinu a Japonsko, aby tyto videli, ze posledni akce Ciny ve Stredocinskem mori je dukazem, ze Cina je agresorem. Zdroje take dodaly, ze soucasti tohototlaku je take to, ze Pentagon je uz skoro rozhodnut vyhlasit zruseni embarga na dodavky zbrani proti Vietnamu, a konstrukci 8 americkych vojenskych zakladen na Filipinach. Zdroje z Pentagonu nam rikaji, ze hluboce zakoreneny strach rusu ze “zluteho nebezpeci” vyrusta na povrch znovu a ze Rusko bude spolupracovat s nimi vojensky proti Cine.

Na pozadi tohoto vyhrozovani je to, ze Washington DC, soucasny pokladnik Pentagonu, nerealizovala platbu, kterou dluzi zbytku celeho sveta do konce brezna (jak je zmineno v bulletinu z minuleho tydne). Ted uz korporatni media stejne tak jako ministerstvo financi Spojenych Statu potvrdilo, ze Spojene Staty fingovaly , ze jejich dluh se uz nezvysuje od 15. brezna.

http://cnsnews.com/news/article/terence-p-jeffrey/40-days-treasury-says-debt-has-been-frozen-18112975000000

Jinymi slovy, uz vari z ciste vody....

To same se muze rici o zone eura, kde pokracuje latentni krize ve svem druhem dilu, ve kterem se snazi zabranit kolapsu eura.

Predchudcem tohoto jsou vysoka tajna vyjednavani mezi zapadnimi a vychodnimi tajnymi spolednostmi.Podle zdroju Spolecnosti Bileho Draka ze Spojenych Statu i z Asie, bylo mnoho akci, kde se domluvila zakladni ramec pro vytvoreni nove meritokraticke agentury, ktera by prevzala funkce MMF a Svetove Banky. Jeste je mnoho veci, ktere se nemuzou zverejnit, aby se tak zabranilo sabotazim ve vyjednavanich. Nicmene Commonwealth, Vatikan, Cinane, pentagon a BRICS se dohodli a jsou ve shode se zakladnimi principy fungovani.

Potvrzeni vsech techto veci se muze nyni videt v mnoha urovnich. Jak uz jsem zminovali minuly tyden, Vatikan bude resit tuto otazku na vysoke urovni od 28. dubna. Ted zrovna se objevil clanek na “Alcuin and Flutterby”, coz je stranka, ktera se spojuje s britskou tajnou sluzbou, s detailnim popisem toho, jak byla dobyta demnokracie v USA oligarchii a navrhujice meritokracii, jako reseni.

http://alcuinbramerton.blogspot.jp/

ve skutecnosti jsou uz vyhotoveny dokumenty vysoke urovne a poznamky psane rucne, ktere se posilaji striktne analogovou cestou, kterou se pripravuje vyhlaseni noveorganizace a noveho systemu. Analogove kom unikace, ackoliv jsou skryte pred zvedavymi zraky, jsou ale take pomale, takze je jeste moc brzy na vyhlaseni nejakeho data, kdyz se to vsechno dostane na verejnost.

A tak zatim stranky Pentagonu, VeteransToday, poskytly detailni informace na pokracovani o chazarske mafianske oligarchii, ktera ukradla Republiku Spojenych Statu a jeji lidi.

http://www.veteranstoday.com/2015/04/19/israel-and-the-khazarian-mafia-now-secretly-condemned-and-plotted-against-by-worlds-top-military-and-intel/

Proto chazari ted bojuji na zivot a na smrt takovym zpusobem, ze je ted videt vice znamek skutecne obcanske valky uprostred vojensko-prumysloveho komplexu Spojenych Statu. Toho si vsimaji jak v Pentagonu, tak i Rusove. V Pentagonu jsou napriklad – podle obou nasich zdroju - frakce, ktere podporuji syrskou vladu, a na druhe strane frakce, ktere proti ni bojuji.

A ted se podle nasich zdroju z Mossadu, Egypt, po te co mu Pentagon prikazal nebranit Saudy, chysta na invazi do Lybie. Evropane nabidli egyptanum kontrolu libyjskych ropnych poli vymenou za ujisteni, ze se zaplava uprchliku z Afriky nedostane do Evropy jako zdvorila ISIS. Take v Iraku se rozviji velka komplexni hra se zapadnimi zoldaky, kteri bojuji jak na strane izraelsko-saudske armady zoldaku zvane ISIS, tak proti ni.

Ocekava se, ze finalem teto hry bude umirnena sufijska, muslimska konfederace statu na Strednim Vychode a konec sunitsko-siitskeho rozdeleni. Toto rozdeleni se zavedlo ve sve vetsine do konce 20. stoleti, kdy chazari zacali prebirat “prastare strupy” s cilem rozdeleni Stredniho Vychodu.

Tento tyden se take uskutecni dukaz jedne akce ve Washingtonu DC, ktery prednese Shinzo Abe, japonsky premier. Byl pozvan na promluvu k jedne sekci spolecne s US Kongresem i Senatem stejnymi loutkami chazaru, kteri byli take povereni pozvanim Benjamina Netanjahua. Abe byl pozvan, aby precetl rozmluvu (napsanou jemu dalsimi loutkami, jako jsou Michael Green, Richard Armitage, Gerald Curtis..aj) jako odmenu za to, ze vykradl japonske narodni penzijni fondy, “Postal Savings”, a Zemedelskou Banku (Norinchukin) jen proto, aby zabranil bankrotu svych chazarskych panu.

Nicmene slysime hlasy, ze japonsti nacionaliste Abemu znemoznili podepsat plne ukonceni suverenity Japonska, kdyz uz se stalo to, ze dohodnul, aby se tribunaly kontrolovane oligarchy dostaly do rozhodovaci pozice nad Japonskou vladou, jak se stanovuje v dohode TTP, kterou se snazi chazari vnutit Japonsku. Jinymi slovy, navsteva Abeho bude velkym ziskem a mala svym vyznamem.

Zato Jizni Korea dela proti kabale daleko rozhodnejsi kroky nez by se libilo otrocke japonske vlade. Za rozhodnutim vyzvat Spojene Staty, ab y se spojili s AIIB (Asijska Investicni a Infrastrukturni Banka) bylo neco vic nez jen obycejne financni zajmy (cinske penize). 16. dubna bylo prvni vyroci nestesti trajektu, ktery se ztratil temer s 300 stredoskolskymi studenty – korejskou elitou. Zdroje z korejske kralovske rodiny rikaji, ze z tohoto trajektu nebylo vyzdvizeno zadne telo. Jestlize se upamatujeme na ten incident, prvni zpravy rikaly, ze potapeni trajektu zacalo jednou explozi. Pozdejsi zpravy to uz nezminovaly.

Navic byly zpravy o neznamych ponorkach, ktere se v te zone pohybovaly. Vi se, ze po 2. svetove valce nacisti uchovali sit ponorek v celem svete. Naciste take odvezli tisice ruznych vedcu a mnoho blondynek mezi 16 a 24 lety veku na nezname misti na jizni polokouli. Pokracuje tedy spekulace, ze je jhista pravdepodobnost, ze tito korejsti studenti byli uneseni za ucelem reprodukce nacisty. Ma to jasny smysl, protoze nacisticka obsese z “cistou rasou” se promenila v endogamii a geneticky upadek. Jednoho dne to vyjde na svetlo.

A byl take dalsi incident minuly tyden ve Spojenych Statech, ktery byl spise typu X-files. Podle tohoto clanku

http://thesmokinggun.com/buster/colorado/colorado-computer-killer-786520

Policie v Coloradu informovala, ze jeden muz “zabil” svuj pocitac. Clanek muze byt urcitou parodii, ale je to spis to, ze diky vyvoji situace by policejni urednik mohl povazovat vystrely na pocitac stejne jako “vrazdu”. Jinymi slovy, vstupujeme do sveta nam eticky neznameho , kde zapasime se vztahy mezi liodskymi bytostmi a umelou inteligenci, ktera je cim dal vic lidstejsi. V jake chvili se da na stejnou uroven jako spatne zachazeni se zviraty take zneuziti jednoho robota-loutky na sex? Kdy se bude uvazovat strelba do pocitace jako vrazda? To jsou otazky, ktere musime uz brat velmi vazne, kdyz uz se stalo to, ze nas pocitace zacinaji prevysovat na vice a vice urovnich.

Cinane take uz vstoupili do zony, ktera byla az do tedka tabu, kdyz se jim poprve podarilo menit geny lidskeho embrya. Zatimco pocitacezvysuji zdvojnasobuji potenci svych vypoctu kazde dva roky, lidem se zakazuje zvysovat svuj geneticky potencial. Jestlize budopu Cinane produkovat velke mnozstvi supergeniu diky genetickemu inzenyrstvi, budeme tedy vsichni ostatni odsouzeni k tomu nasledovat osud Neandertalcu a nahrazeni geneticky vylepsenym modelem Homo Sinensis?

Svet by mel skutecne velmi rychle schvalit nove organizacni struktury, aby se mohl tak postavit tomu neznamemu, do ktereho vstupujeme, zatimco stary system pokracuje ve svem kolapsu. Toto jsou otazky, kterym by se meritokracie mohla postavit tvari v tvar, ale nase aktualni systemy to udelat nemuzou.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

06.05.2015 20:37

Chaos ve Spojenych Statech, ktery jde ruku v ruce s mezinarodnim bankrotem americke frakce FEDu.

04-05-2015.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Chaos , ktery ve Spojenych Statech stale narusta stejnou merou, jako se US chazary kontrolovana frakce Federalni Rezervni Rada intenzivne strani celeho sveta. Na oplatku se zase zoufali chazari snazi aspon vyprovokovat rasove nepokoje a nebo dostat zbrane drzici americany do valky s ozbrojenymi silami nebo policii. Ovsem v ttom samem case se americke ozbrojene sily a tajne agentury spojili v akcich proti Izraeli a jejich americko-chazarskych blizkych obzvlaste Bush/Clinton/Rockefellerovi kriminalni m rodinam.

To co rekli zdroje v Pentagonu je, ze mysteriozni smrt Davida Goldberga, operacniho sefa Facebooku , ktery mel 47 let, byl primy vzkaz Rockefellerove rodine.

http://www.nytimes.com/2015/05/03/business/dave-goldberg-47-surveymonkey-chief-and-sheryl-sandbergs-husband-dies.html?hpw&rref=obituaries&action=click&pgtype=Homepage&module=well-region&region=bottom-well&WT.nav=bottom-well&_r=1

Facebook je vlastnen vnukem Davida Rockefellera, Markem Zuckerbergem. Zdroje z Pentagonu nam rekli, ze toto byl vzkaz ozbrojenych sil oligarchum v Silicon Valley, ze od nynejska bude high-tech prumysl v Kalifornii pod kontrolou armady.

K porozumeni frenetickemu snazeni, ktere se ted deje ve Spojenych Statech stoji za to podivat se na tajnou historii, ktera stoji za pretrvavajici US vladni mbankrotem. Vetsina z toho byla jiz odhalena na setkani minuly tyden mezi predstaviteli Spolecnosti Bileho Draka a cleny cinske kralovske rodiny. Cinska kralovska rodina nam ukazala zdokumentovane svedectvi, ktere posili zmeny pohledu na to, jak je popsano cele XX. Stoleti. Dokumenty popisuji tajnou dohodu mezi US prezidentem Franklinem Roosveltem , Harry Trumanem a tehdejsim cinskym narodnim lidrem Cankajskem a cleny mandzuske kralovske rodiny. Dokument ukazuje jak Roosvelt, Truman a americky ministr zahranici George C. Marshall prevzali v prubehu casu 20 lodi s nakladem mandzuskeho zlata do Spojenych Statu a proste podvodne pouzili tento “vejvar” na financovani Roosveltova “New Dealu” a Marchalluv plan.

Zlato zacalo byt prevazeno nekdy v r.1930 v ramci slibu, ze bude pouzito na rozvoj Jihovychodni Asie a vytvoreni federace, ktera by zahrnovala Mandzusko, Cinu, Koreu a Japonsko, rekli nam zdroje z teto kralovske rodiny. Americane take dali Mandzuum sablony a dovolili jim tisknou dolary.

Dva primy dedicove tohoto mandzuskeho zlata jsou Kim Yong Hee (金英姫) and Zhang Sheng Zhi? (張勝植). Vypovedeli, ze podstoupili cetne pokusy vrazdy a nahrazeni jejich osob osobami, ktere se podobaly, a jako bezpecnostni opatreni me pozadali, abych dal tuto jejich forku sem:

 

Duvod, proc tito dva lide prohlasili, ze jsou pronasledovani je ten, ze prave oni jsou dedici legalnich prav na zlato v hodnote 30 bilionu dolaru.

To co se deje v nejvyssich patrech finaniho sveta je, ze papiry a cisla v bankovnich pocitacich jsou uz dnes nekceptovatelnou menou. Vlastnici US pobocky Federalni Rezervni Rady guverneru (Bush/Clinton/Rockefeller..atd) byli pozadani, aby zaplatili sve dluhy, ktere dluzi zbytku sveta ( vsem narodum ), ve zlate. Z tohoto duvodu jsou uplne zoufali a zkouseji si nejakym zpusobem podvodne narokovat zlato mandzuske cisarske rodiny, ktere dlouhe roky kradli ( a dlouho take vyuzivali). Oni ho samozrejme nedostanou, protoze cely svet uz je nemocny a unaveny z jejich kriminalnich saskaren.

Ve skutecnopsti nam vychazi soucasna historie sveta v uplne jinem svetle, paklize se podivame na vsechny udalosti pohledem skrze cocku celkove ulozeneho zlata ve skladech. Prvni z nich je sok Lehman&Brothers v r. 2008, ktery prichazi hned po te, co korporatni vlada Spojenych Statu nezaplatila dluzne castky ve zlate. To vedlo k docasnemu stopnuti obchodu US. Americka korporatni vlada potom zaridila, aby doatla rozsahlou pujcku ve zlate od frakce dynastie Ming v Asii za slib, ze Barack Obama by mohl byt prezidentem a USA by se mohly zreformovat samy.

Po Obamovych akcich, ktere ukazaly, ze neni jiny nez Gerge Bush Jr., pak zlata zila dynastie Ming vyschla. A kabala Spojenych Statu od te doby inscenuje akci za akci, aby nasla nejake zlato na podlozeni svych financi.

Hnuti rudych tricek v Thajsku se opravdu snazilo, aby dostalo do opatrovnictvi toto ulite thajske kralovske zlato.

Dokonce cele tzv. “Arabske Jaro” v Tunisu a jinych arabskych zemich bylo take jen snahou o ziskani zlatych prutu z techto zemi (p.pr.: z Ukrajiny vyvezli neonacisti zlaty poklad hned v druhem tydnu po prevratu!). Invaze do Mali byla zinscenovana jen pro to, ze tam jsou take zlate doly. Tsunami a zemetreseni na Haiti bylo take zorchestrovano take jen snahou o ziskani koncesi na mistni zlate doly (p.pr.: zmatek a stanne pravo je idealni prostredi). Invaze do Lybie byl take jen neuspesny pokus ukrast plukovniku Kaddafimu lybijske zlato. Tsunami a zemetreseni v Japonsku – Fukushina 11.3. 2011 byl take pokus o vydirani a ziskani japonskeho cisarskeho zlata.

Takze co ted kabalisti delaji je hon nacleny kralovskych rodin – majitelu zlatych rezerv. Duvod k tomu, ze Obama tak najednou a velmi energicky vysava Iran je ten, ze Iran ma, podle poskytnutych informaci z kralovske perske rodiny, 46 bilionu ve zlate (p.pr.: pravdepodobne skutecny duvod tzv. “nuklearni dohody”).

Dalsi soucasny indikator svetove site, ktera bojkotuje v US usazenou chazarskou kabalu, je zprava Narodni Asociace Sporitelnich Manageru (National Association of Credit Manager’s), kde pisou, ze uspesne zadosti o americke pujcky spadly od konce brezna padaji rok za rokem o 40%. Asociace rika, ze pad byl jenom kvuli zastaveni obchodnich kreditu-pujcek. Americka vlada je potom tlacila k tomu, aby organizace “revidovala” svuj pohled na vec a dala pryc tuhle nepohodlnou pravdu.

http://www.zerohedge.com/news/2015-05-02/did-tap-shoulder-prevent-us-economy-sliding-recession

 

Ackoliv fakt, ze okolo 6000 US maloobchodu bylo v soucasnosti uzavreno ilustruje dokonale jak americka korporatni vlada a jeji dluhovi otroci uz si nebudou moci pujcovat penize na nakupy cetek od zbytku sveta. Daleko vetsi dukaz tohoto americkeho kolapsu, vetsi nez Lehman&Brothers je tady:

http://www.zerohedge.com/news/2015-05-01/we-just-broke-2008s-record-fastest-economic-unraveling

To je duvodem, proc jsou masy lidi ve Fergusnu, Baltimoru, Seattlu a kdekoliv jinde vyplaceny z veselych penez FEDu. FED chce pouzit tyto nepokoje jako spoust rasove obcanske valky, aby se tak odklonila pozornost od jejich problemu s placenim dluhu. To byl take velke usili na intenetu pouzit kabalisty kontrolovane weby (tzv. kontrolovana opozice) k prosazovani operace “Jade Helm”, jako psychologicke valecne operace proti americkemu lidu a armade Spojenych Statu. A slo to jeste dal, kdyz to vypadalo, ze se da nejaka duvera siroce zdiskreditovanym prolhanym opozicnim blogum a radioshow zinscenovanim toho, co vypadalo jako pokusy o zabiti dvou z nich: Stewa Webba a Jeffa Rense.

http://beforeitsnews.com/alternative/2015/04/attempted-murder-of-two-radio-show-hosts-within-24-hours-alternative-media-strikes-back-3146208.html

Jen chvilku pred tim, nez byl ten utok na Webba kontaktoval nekdo tohoto pisatele a rekl mi Webb (nekdo o kom jsem nikdy neslysel) me pomlouva a rika o me, ze jsem “dezinformacni agent”. Moji odpovedi byla citace stareho arabskeho prislovi: “Psi stekaji, ale karavana jede dal”.Avsak ted v retrospektive se mi zda, ze to byl jen pokus dostat me do situace, kdy reknu neco nepratelskeho na Webbovu adresu , prave tesne pred “utokem” na neho. Jeff Rense je taky velmi siroce zdiskreditovana osoba diky vsem tem nesmyslum, ktere z nej padaly o tsunami a Fukushime. Chtel jsem se s nim kontaktovat, aby mi potvrdil, ze byl napaden, ale uz mi to nedovolilo mu nic odeslat mailem. Ja to chapu tak, ze Rense je frontova linie a zaroven kryti pro Bushovu rodinu a az do te doby, dokud neuslysim od nej neco jineho, budu pokracovat v tomto duchu. Nicmene si muzete byt jisti tim, ze jako novinar, jemuz zavrazdili mnoho mych kolegu a sam jsem mel nespocetna vyhrozovani smrti a pokusy o vrazdu, jsem zasadne proti vrazdeni nejen novinaru, ale take propagandistu.

Mimochodem tyto dva “pokusy” o vrazdu prisly v dobe, kdy bylo se mnou planovano velke americke vysilani v show zvane “Pulnocni Karavana” zruseno na poslednichvili diky “velkym utokum na server”.

Nicmene tyto mnozici se nemotorne pokusy kabalistickych agentu probudit rasove nepokoje, prosazovani utoku na armadu, a sdileni zmatku v alternativnich mediich jsou jen dalsi znamky zoufalstvi.

Zoufalstvi se stava ocividnym kvuli tomu, co se deje v Saudske Arabii, jedne z poslednich pokladnicek a zdroju penez chazarske frakce. Pentagon a Iranci tlacili na saudskeho krale Salmana, aby propustil korunniho prince Muqrina a Saud Al Faisala (ktery byl ministrem zahranici poslednich 40 let). Byl propusten, aby se tak odtsranil Bushuv vliv na saudsky rezim a posililo usili na ukonceni utoku v Jemenu, rekli nam zdroje z Pentagonu. Tyto pentagonske zdroje nam takle rekly, ze vazne uvazuji nad tim, jak se dat do aliance s jemenskymi Houthiji, kteri by se tak postarali o kompletni zmenu rezimu v Saudske Arabii.

Dalsim kabalistickym otrockym rezimem v problemech je vlada japonskeho premiera Shinzo Abeho. Jak uz jsem predpovedel, Abe predcital minuly vikend ponizujici rozmluvu pred US Kongresem a Senatem z cehoz vyslo zcela jasne, ze neni japonec, ale plaveny kabalisticky herec ctouci scenare. Armada Spojenych Statu si musi pospisit a vycistit to v Japonsku nejakou akci, nebo muze tento rezim ztratit uplne a pak by padnul pod cinskou kontrolu. A Pentagon vi, koho kontaktovat, aby se tomu predeslo.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————


DALŠÍ NEZÁVISLÉ WEBY

Benjamin Fulford
BlogDog
Veteranstoday
Voltairenet
Truth911Report
Humanity Awakens
Daniel Estulin
Al Manar
Tom Henegan
American Free Press
Seznam svetoveho tisku na strance Wayne Madsena
Zero Hedge
Ceske zpravy a vysilani z Pekingu
Radio Libre FM con Victoria Kent
Hypknowsys

 

Stranky (velmi dulezite!) prelozit do cestiny!:
 OPPT – One People’s Public Trust

“The private-money-for-public-use banking system is the constant forum, denominator, and prime of all crimes against humanity, sovereigns, contract, and commerce, including but not limited to breach of peace, trespass, and involuntary servitude, through illegal fraud, coercion, force, theft and deceptive practices and acts…through careful selection and placement of the private bank system’s agents, the government of the UNITED STATES OF AMERICA is and has been serving the private banking system to the detriment and harm the people of America and the people of the world; The private banking system has illegally forced principles on a global scale.”
 

 
 

 

 

 

 

Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/Anketa

Odpovídají informace situaci ?

Ano (1 797)
87%

Ne (86)
4%

Je to mimo (183)
9%

Celkový počet hlasů: 2066


MEZINARODNI SKUPINA NA ZATYKANI SIO-NACISTU A JEJICH SPOLUPRACOVNIKU PO CELEM SVETE.

http://roundopalpha.wordpress.com/about-round-op-alpha/