Blog

07.12.2016 13:40

Pokračující revoluce v USA vykouřila Chazary z podzemních úkrytů.

28-11-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.Nemůže být pochyb o tom, že Spojené státy jsou v urputných revolučních bojích. Jako součást tohoto říkají americké vojenské zdroje, že: "44 požárů v jižních státech Georgie, Tennessee, Kentucky a Severní Karolíny vyhnaly vyuzené kabalisty ven z podzemí", takže je jasné, probíhá skutečná čistka.

Zdroje Pentagonu také říkají, že: "další kabalisté, kteří se pokusili uniknout ze země v kosmické lodi byli sestřelen nad Floridou 21. listopadu." A ještě další kabalistická kosmická lodˇ byla sestřelena u pobřeží Fukushimy 22. listopadu poté, co napadla Japonsko se zbraní na vyvolávání zemětřesení (p.př.: tzv. Geo-tektonická skalární zbraň), jak nás informují zdroje ze Společnosti Bílého draka v Asii. Video padající lodi lze vidět na tomto odkazu.

Pro ty z vás, kteří si myslí, je to příliš přitažené za vlasy, mějte na paměti, prosím, že tiché stíhačky lítali téměř 30 let před tím, než bylz odhalenz veřejnosti. To znamená, že F-35 „létající krůta“ je jen rozptýlením, a americká armáda má věci, které jsou nejmíň 30 let popředu, než to, co se ukazuje.

https://www.youtube.com/watch?v=rnFWTEbJY7k

Když už mluvíme o armádě, tak zdroje z Pentagonu říkají, že Pentagon tlačí na to, aby měl jmenovány generály na tak důležitých postech jako je ministr zahraničí a ministr obrany. Zejména tlačí na to, aby byl námořní generál John Kelly jmenován ministrem zahraničí.

Zdroje z Pentagonu také říkají, že Trump bude mít "vlastní armádu 2 milionů veteránů, cyklistů a majitelů zbraní na konfrontaci se zabijáky Hillary ve Washingtonu DC na své inauguraci - uvedení do úřadu".
Nově jmenovaná ministryně školství, Betsy Devos bude "dalším generálem v Trumpově skříni", protože má svoji vlastní armádu vedenou jejím bratrem, Erikem Princem, který založil Blackwater s jejích peněz, dodávají zdroje. To znamená, že žoldáci již nebudou kontraktováni pro Chazarskou mafii. Pokud ano, pak je to pro Chazary opravdu konec hry.

Také nám čtyři odlišné zdroje, dva z Pentagonu, jeden ze CIA a jeden z vládnoucích pokrevních linií říkají, že již brzy přijdou velká finanční prohlášení, možná už 1. prosince. Jedním z oznámení, která budou mít velký vliv na trh se zlatem je, že podle zdroje CIA v Asii:

"Islámská rada, která stanovuje pravidla islámu stanovila, že od 1. prosince se změní pravidla šaríe pro 1.3 miliardy muslimů, kteří dříve měli povoleno vlastnit zlato pouze veformě šperků. Nyní budou moci koupit zlato jako investici ". Velkou novinkou, kterou přinesly dva různé zdroje z Pentagonu je, že americká vláda se chystá oznámit nové dolarové bankovky vydané Ministerstvem financí pouze pro použití v Severní Americe. Snímky bankovek si můžete prohlédnout na tomto odkazu:

http://nationalgreatregistry.generalpostoffice.international/index.php?title=Office_of_the_Treasury_for_The_United_States_of_America#The_legal_tender_of_the_Government_of_The_United_States_of_America

Zdroje učinili svou vlastní verifikaci těchto skutečností a říkají, že je "90%" šance, že se jedná o skutečné řešení.

Zdroje CIA v Asii jdou ještě dál a říkají, že nové bankovky nahradí současné bankovky amerického dolaru, jenž je v současné době ve Spojených státech v oběhu, a že Američané utrpí při přechodu na nové dolarové bankovky devalvaci jejich hodnoty o 50%. Zdroje také říkají, že americké dolary mimo US budou i nadále udržovat svou současnou hodnotu.

Jeden zdroj z 13 rodin pokrevních linií nezávisle potvrdil, že rodiny již přijaly rozhodnutí o budoucím globálním finančním systému, a že věci "mohou začít již v prosinci, nebo někdy v lednu."

Zdroje CIA v Asii rovněž tvrdí, že byl anulován podvod s milionem tun zlata podaný předsedkyní Federálního rezervního systému, Janet Yellen, Wilfredem Saurinem, etc...

Saurin že byl vyhoštěn z paláce v Thajsku. Nový král, jehož nástup proběhne ve správný čas, s ním nechce mít nic společného", potvrzuje zdroj thajské královské rodiny. Tento královský zdroj také řekl, že pokud lidé chtějí zjistit, kde je největší zlatý poklad: "Podívejte se pod královský palác v Tokiu. Proč myslíš, že Kabala má Japonsko pod klíčem už od konce druhé světové války?".

Podle zdrojů CIA se to týká všech vnitřních bojů, které nyní probíhají mezi silnými frakcemi v Tokiu, a dodávají, že:

"klíčoví hráči bojují o kontrolu právě tohoto zlata. Na jedné straně je velmi pravděpodobné, že Saurin a jeho tým se snaží dosáhnout na tuto kořist, aby mohli rozjet podvody s dluhopisy za zlato“. Na druhou stranu tu máte SBD a gnostické ilumináty, kteří se snaží toto zlato chránit ku prospěchu obyvatel této planety a napomoci tak globálnímu resetu. To je jeden z důvodů, proč chce císař rezignovat. Je to už příliš na tohoto starého muže.

Brzy budou v Japonsku velké akce a otrocký režim Šinzó Abeho bude nahrazen královskou vládou, uvedly zdroje SBD v Japonsku.

A mezitím v Izraeli, jak uvádějí zdroje z Pentagonu: "lesní požáry představují zápalnou oběť a výstrahu premiéru Benjaminu Netanjahuovi, aby přijal řešení dvou států a u OSN vytvářil 194. stát - Palestinu, a postoupil úyemí za hranicí z roku 1949".

Jinde na Středním východě se egyptská armáda připojila v bojích v Sýrii proti chazarsko-saúdsko-katarské armádě, ISIL. Irácký viceprezident Núrí Málikí mezitím ukázal prstem na slona v místnosti na Středním východě, když prohlásil, že: "saúdský wahhabismus musí být zahrnut do seznamu mezinárodního terorismu."

http://ahtribune.com/religion/1360-nouri-al-maliki-wahhabism.html

S Donaldem Trumpem, který prohlašuje, že Spojené státy přestanou dovážet ropu ze Saúdské Arábie, se očekává, že saúdský chazarský a pseudo-muslimský bude konečně "zlikvidován" Rusy, Američany a skutečnými muslimy.

Rusové a Američané otevřeli nový komunikační kanál přes herce Stevena Seagala, kterému byl minulý týden předán ruský pas. Při předávání pasu "Putin" (nebo ten, kdo hraje jeho roli nyní) řekl: "Doufáme, že to usnadní komunikaci s našimi profesionálními přáteli", přičemž zdroje ze CIA tvrdí, že se zde odkazuje právě na ně.

https://www.rt.com/viral/368203-putin-russian-passport-seagal

Jedná se o součást ruského spojenectví s americkou armádou a agenturami proti Chazarské mafii a jejich agentům, což potvrdily jak ruské zdroje, tak Pentagon i CIA.
Účinky této aliance se bude pociťovat na Ukrajině, v Saudské Arábii a také v politbyru EU řízeném Chazary.
Proto Předseda Evropské komise, Jean-Claude Juncker, připustil minulý týden, že "bez účasti Ruska, není žádná bezpečnostní architektura v Evropě."

http://tass.com/world/914899

Ve skutečnosti připustil, že Rusko má nyní na starost ochranu Evropy. To znamená, že kontrola Evropy Chazary končí. Skutečnost, že britské noviny otevřeně publikují příběhy o pravdivosti 11-S jasně ukazuje, že země již sundala chazarské jho.

http://www.express.co.uk/news/world/736223/9-11-tower-Building-7-collapse-fire-conspiracy

Konglomeráty mafiánů ovládaných médii chazarské mafie ve Spojených státech mají nohy v ohni a byla jim uložena povinnost oznamovat pravdu, nebo ... Podle zdrojů Trump zvažuje zrušení vysílacích licencí od Federal Communications Commission a tedy celé sítě korporátních médií. Také se diskutuje o znárodnění nebo rozbití kartelů velkých médií, dodávají.

Snahou Chazarů, aby se zachránili tím, že změní výsledky voleb Donalda Trumpa skrze přepočítávání hlasů se věci nezmění. Členové americké Strany zelených přiznali, že vzali peníze od Rothschilda na to, aby požadovali přepočítávání hasů, ale že jejich skutečným záměrem bylo využití finančních prostředků k boji za větší práva pro malé politické strany, právě jako je ta jejich. V každém případě by se přepočítáváním skutečných hlasů ukázalo, že Hillary Clintonová prohrála mnohem vyšším procentem, než se uvádí.

Když už mluvíme o Clintonových, o manželovi Hillary zdroje CIA hlásili následující:

"Bill Clinton nedávno letěl pod radarem a byl přijat do kardiovaskulární jednotky v jednom z našich" specializovaných nemocnic" poblíž, které jsou pod kontrolou agentury. Po důkladném posouzení, mu bylo řečeno, že pro jeho srdce se nemůže už udělat nic víc. Pro WJC je to (Williama "Bill" Jeffersona Clintona) konec hry. Je pravděpodobné, že neoslaví Nový rok v tomto světě. To je důvod, proč byl v posledních měsících tak bledý. Jeho srdce je tak slabé, že nemůže pumpovat okysličenou krev do tepen svého systému. Čtyřnásobný bypass bylo jen dočasným řešením. "

Zdroje pokračovali tím, že "když zemře WJC, bude, tak říkajíc,"uchován v ledu". (Stejně jako tomu bylo po dobu několika let s králem Thajska). Jeho smrt a příčina bude "oznámena", až přijde ten správný čas. Pokud nedojde k významné změně v nové politice vlády USA v blízké budoucnosti, obdrží plný prezidentský pohřební průvod v souladu se zákony a předpisy Spojených států,."

Je možné, že rodiny Clintonů, Bushů a jejich souputníci v blízké budoucnosti "zemřou", aby se zabránilo větrání špinavého prádla, kterému by byly vystaveny, pokud by byly nuceny čelit tribunálu pro válečné zločiny. Lidé si však zaslouží slyšet pravdu.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

24.11.2016 12:22

Maďarsko, Velká Británie, USA, Bulharsko, Moldávie jsou už berz chazarské kontroly, a Rakousko, Itálie a Jižní Korea jsou na řadě jako další.

21-11-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Osvobození planety Země z područí kontroly chazarských gangsterů připomíná nyní nabalující se sněžnou kouli. Spojené království se osvobodilo s hlasováním Brexitu, zatímco Američané se osvobodili zvolením Donalda Trumpa jako prezidenta. Trumpovo zvolení bezprostředně následuje anti-chazarskou změnu režimu v Bulharsku a Moldávii.

Potom se chystají prezidentské volby v Rakousku a referendum v Itálii, obě akce na 4. prosince, kde se také očekává, že dojde k osvobození těchto zemí. V návaznosti na to bude pravděpodobně volba Marie Le Pen do funkce prezidenta Francie v květnu a odstranění německé kancléřky Angely Merkelové někdy v průběhu roku 2017.

Stejně tak v Jižní Koreji, je chazarská loutka, president Park Geun Hye byl exponován veřejně jako totálně zkorumpovaná osoba a byl zbaven moci. V Japonsku se také aktivují pravicové síly proti chazarským náhražkám jako jsou Yasuyuki Nambu z Pasona Group, Masayoshi Syn ze Softbank a dalším, aby připravili cestu pro osvobození této země.

Pak je ve hře Evropská unie, OSN a příspěvkové organizace jako MMF a Světová banka u kterých se také očekává, že dojde k jejich kolapsu dříve, než budou nahrazeny institucemi více meritokratickými, demokratickými a kvalifikovanějšími.

Hodně z tohoto výsledku závisí na konci, ale stále ještě není skončeno, a boj o moc ve Washingtonu, D.C., pokračuje.

První vedoucí zaměstnanci vybraní Donaldem Trumpem jsou všichni veteráni z US ozbrojených sil, takže je jasné, že jeho vláda bude silně spojena s americkou armádou. Což neznamená nic jiného, než, že muži se zbraněmi se konečně dali do akce.

Navy veterán, Steve Bannon, je hlavní stratég, vojenští veteráni Mike Pompeo, Jeff Sessions a Michael Flynn, budou zaměstnáni jako vedoucí CIA, státní zástupce a generální ředitel Národní bezpečnosti. Doposud nebyli vybráni žádní neokonzervativci nebo chazaři.

Zdroj z Pentagon tvrdí, že jména neokonzervativců jako Rudolph Giuliani, John Bolton, David Petraeus a Mitt Romney "vyplavali na hladinu, takže Trump jim mohl říci: ´jste na dlažbě´."

Nový poradce pro národní bezpečnost generál Michael Flynn shrnul situaci takto:

"Právě jsme prošli revolucí ... Jsou to pravděpodobně ty největší volby v historii našeho národa od příchodu George Washingtona, když se rozhodl nebýt králem. Tak je to důležité."

http://www.reuters.com/article/us-usa-trump-flynn-idUSKBN13D0AD

Jasným znakem, že je to opravdu revoluce je I to, že zdroje ze CIA nám říkají, že arcizločinec George Soros byl "sejmut", jak uvádí autor tohoto článku 20. listopadu. Zdroje z Pentagonu říkají, že k dalším osobám na seznamu, které je třeba odstranit ze scény, patří senátor John "ISIS" McCain a Edgar Bronfman, který "vlastní McCaina."

Jiné zdroje z Pentagonu říkají, že minulý týden byl nařízen let z Kalifornie do Denveru speciálnímu "letadlu soudného dne US námořnictva" nasadit "speciální zbraně", aby se tak "vystrnadili kabalisté ven podzemních základen" tak, aby mohli být zatčeni.

Hovoříme-li o podzemních základnách, prameny Společnosti Bílého Draka v Antarktidě říkají:

"Jeden z našich členů týmu v Antarktidě viděl Davida Rockefellera se svým synem Richardem na "základně ", spolu s několika dalšími elitáři z Evropy. Koná se tam teď přísně tajné setkání. Říká se, že se připravují na 20. ledna "

Jiné zdroje říkají, že na té antarktické základně viděli taky členy rodiny Rothschildů.

(Ruský dokumentární film dole je doporučován jako vemi důkladně prozkoumaná informace o pozadí tajných antarktických základen, které autor tohoto článku mohl objevit)

https://www.youtube.com/watch?v=MwUpPwyyvLw

Můžeme odhadovat, že tyto elity doufají, že najdou útočiště nebo nějakou “jízdenku” z této planety pomocí této základny, ale je nepravděpodobné, že ji najdou, protože všechny důkazy nasvědčují tomu, že tato planeta je pod nějakou formou karantény.

V každém případě, soudě podle okultního přebalu “The Ekonomist” na 2017 vlastněném Rothschildy a Agnelliho P2 zednářskou rodinou, rodiny pokrevních linií jsou ve stavu pořádného zmatku. Přebal, při pohledu na níže uvedený odkaz, se nazývá "Planet Trump" a sestává z tarotových karet.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0591/1981/products/TW2017_Cover_UK_REV_NO-BC_trimmed_1024×1024.jpg

Tady je první dojem autora tohoto článku co to znamená:

První karta, zvaná "Věž", ukazuje, že katolická církev je rozdělena mezi své komunistické a tradiční křesťanské frakce.

Druhá, s názvem "Soud" ukazuje Donalda Trumpa jak drží symboly moci, což s největší pravděpodobností znamená a dá se očekávat, že bude muset být svolán určitý typ Norimberského tribunálu, když přebere oválnou pracovnu.

Třetí, s názvem "Svět" zobrazuje symboly gnostických Illuminátů, rodiny vlastníků centrálních bank a monoteismus sjednocený pod čímsi, co se jeví jako bůh měsíce. Nad nimi jsou takové, jaké se zdají být Maria (bohyně Isis), svatá kniha a bůh slunce. Zdá se, že si myslí, že svět bude sjednocen pod těmito symboly.

Čtvrtá se nazývá "Poustevník" a ukazuje, jak Severní Amerika vede populistická hnutí proti TPP, TTIP a EU, což znamená, že jde proti jejich "globalistické" agendě.

Pátá, zvaný "Smrt" ukazuje rány, tsunami, vymírání ryb, jaderné zbraně a zničenou úrodu a je zřejmě míněno jako hrozba rodin pokrevních linií těmito pohromami, budou-li zahnány do kouta.

Šestá, zvaný "Kouzelník", nasvědčuje tomu, že očekávaný 3D tisk a virtuální realita budou největšími high-tech trendy roku.

Sedmá, zvaný "Kolo štěstí" ukazuje úsmívající se Marie Le Pen a zamračenou Angelu Merkel, které čekají na výsledky voleb a uvádějí, že očekávají vítězství Le Pen a prohru Merkel. Tento pisatel nebyl schopen určit třetí osobu.

Konečně poslední, "Hvězda", zdá se, ukázuje fotografie pop kultury osobností, které budou mít silnou finanční podporu v průběhu celého roku. Jedinou, koho tento pisatel, se svým deficitem znalostí pop kultury, mohl identifikovat se zdá být Lady Gaga.

Co se týče jejich zobrazených předpovědí je především jasným znamením, že již neovládají osud této planety, a to je důvod, proč se uchylili k tarotovým kartám.

Vzhledem k tomu, že Rothschildové a Angellis se zdají být mimo hru v aktuálních událostech nejbližší budoucnosti , tady je trochu toho, co říkají zdroje o tom, jaké změny se blíží s novým režimem.

Za prvé, jakmile prezident Barack Obama pozbyde svou schopnost vydávat milosti 20. ledna, přijde obrovská záplava odhalení přicházející z amerických agentur o pedofilii a lidských obětech prováděných mnoha známými americkými a evropskými politiky a osobnostmi. Zdroje z Pentagonu říkají, že rodiny Bush / Clinton, Mitt Romney, Carl Rove a jiní, jak se se očekává, mají být zahrnuty do těchto odhalení.

Rothschildové a jejich příbuzní mohou také očekávat, že uslyší o tom, co vlastně způsobilo tsunami v Asii v roce 2006, japonskáou tsunami a jadernou katastrofu z roku 2011, tsunami na Haiti atd. Jinými slovy, svět jednoduše zjistí, že je to jen banda bezohledných masových vrahů.

V následujících měsících bude také odhalen " tak zvaný Trump/Putinův tým, který nabobro zlikviduje ISIL jako skvělou předehru k USA-EU-ruskému a Vatikánskému křesťanskému bloku, který bude obsahovat Čínu a skoncuje s globální chazarskou mafií" říkají zdroje.

Číňané již dnessměřují k jisté formě křesťanství s čínskými rysy, říkají zdroje z čínských tajných společností. Poukazují na to, že mnohé z rysů, které oddělují křesťanství od judaismu vlastně přišly od svého zakladatele Moziho 墨子 (450 až 291 před naším letopočtem). Podporoval myšlnku univerzální lásky a přišel s myšlenkou, že na nebe mohou vstoupit jen ctnostní. On také přišel s myšlenkou, že pokud dáte osobě kus chleba, tak to stačí pouze, aby se krmila jeden den, ale pokud jí dáte rybářský prut a naučite ji lovit ryby, může se tak živit celý život.

Jde o to, že asijské tajné společnosti jsou již zvědomělé myšlenky “Make love, not war” se západem. Oni prostě nechtějí být znásilněni, okradeni a zabiti.

Překážkou ve světě univerzální lásky je v současné době stále neklidná bitva o kontrolu nad finančním systémem a tím i procesem rozhodování o tom, co udělá lidstvo v budoucnosti.

Na tomto poli, nejnovější zprávou je, že nizozemská delegace navštíví tento týden Indonésii jménem nizozemské královské rodiny je znepokojena, protože tři ppotopené holandské válečné lodě z 2. světové války, které byly objeveny u pobřeží Indonésie v roce 2002, zmizely.

http://www.indonesia-investments.com/culture/culture-columns/ahead-of-trade-mission-to-indonesia-dutch-war-graves-vanish-in-java-sea/item7364

"Je to všechno o zlatě, která byla v těch lodích. Nizozemci se snažili přivést část starobylého královského pokladu, který jim ukradl z Indonésie , Javy a Sulawesi do Nizozemska, aby se nedostalo do rukou Japoncům" vysvětluje zdroj SBD v Indonésii.

Vypadá to, že evropské pokrevní rodiny spoléhají, že toto zlato podpoří jejich snahu udržet kontrolu nad finančním systémem a nyní jsou opět v bodě nula.

Musíme hlavně přezkoumat, jestli je nebo není ve skutečnosti nějaké zlato, nebo je již všechno odcizeno a použito. Nemůžeme čekat věčně, že se objeví tyto legendární miliony tun legendárního zlata. V případě, že zlato neexistuje, nově založený, reálný finanční systém lze provést i bez nich. Peníze mohou být podloženy nemovitostmi, komoditami, průmyslovými objekty, prácí, atd.

Jakmile bude nový, transparentní a meritokraticky a čestně provozovaný finanční systém funkční, můžeme začít hned realizovat mnoho úžasných věcí,

Rusové, například, již udělali velký krok kupředu tím, že začali práce na tunelu, který spojí Sibiř s Aljaškou. Lidé a náklad by pak mohli cestovat vlakem z New Yorku do Londýna přes Moskvu.

http://inhabitat.com/russia-green-lights-65-billion-siberia-alaska-rail-and-tunnel-to-bridge-the-bering-strait/

Musíme přestat bojovat a začít šetřit planetu.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

19.11.2016 20:14

"Carpe diem", aneb využij dne a zorganizuj závěrečný útok na Chazarskou mafii.

14-11-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

" Zvolení Donalda Trumpa jako prezidenta Spojených států je v této ve válce proti chazar mafii asi podobnou událostí jakou bylo za druhé světové války ruské vítězství u Stalingradu: příliv, se kterým jde vítězství. Nicméně to také znamená, že válka ještě není zdaleka u konce. Tady je, jak zdroj, který byl na tajném setkání v Antarktidě 8. listopadu, v den voleb, popsal situaci:

- "Když John Kerry přijel do Antarktidy, jak bylo nařízeno, celá volební strategie se změnila. Speciální elita,gnostičtí ilumináti, kteří stále kontrolují tuto planetu, řekli Obamovi a Clintonovi, aby ustoupili a nechali Trumpa triumfovat. Jak víme, Hillary je jen zástěrkou pro kabalu a pravděpodobně ukončí sebe sama během několika měsíců. Clinton je na konci hry. Jeho čtyřnásobný bypass není schopen pumpovat krev přes jeho mrtvé tělo. Jsme informováni, že odejde do konce tohoto roku."

-Tento příkaz Kerrymu byl následován útokem proti speciálních jednotek proti chazarské základně v Denveru, kde se podařilo zastavit snahám kabaly ukrást volby ve Spojených státech jménem svého agenta-zombie Hillary, podle zdrojů CIA.

- Pentagon mezitím říká: "Masové zatýkání začalo těsně po volbách, a totálně nasraná Hillary ronila krokodýlí slzy, když jí bylo řečeno, aby to dovolilo nebo bude zatčena ona sama. Prezidentu Obamovi se dovolilo, aby zůstal ve Washingtonu, skončil s ISIL, nezpož´doval reset finanční měny a sojil se s Trumpem, aby byl zajištěn hladký přechod."

Kromě toho americká armáda radí nově zvolenému prezidentu Donaldu Trumpovi "ne jmenovat (p.př.: do funkcí) neokonzervativce, Židy [všichni Židé musí odstoupit z vysokých vládních pozic, dokud nebude potvrzeno, že nepracují pro Chazarskou mafii], bankéře či nohsledy Bushe do svého kabinetu nebo do Bílého domu."

Kromě toho zdroje Pentagonu tvrdí, že "Sorosem financované protesty urychlily Trumpův plán ... ukončení Bush-Clintonovy kliky před uvedením do úřadu."

"Útok musí pokračovat v nezmenšené míře na všech frontách, dokud lidstvo nebude osvobozeno z pod chazarské kontroly.

-The Manchu okupace Číny je dobrá analogie s tím, jak Chazaři ovládali Západ. V Mandžusku, v Číně, bylo čínským rodákům, kteří prošli ve veřejné službě zkouškou umožněno do určité míry na byrokratickém žebříku postoupit, ale všechny top pozice obsadili Mandžuové. Na Západě je to totéž, inteligentní technokraté a pracovníci mohou postoupit do principiálních pozic jako asistenti, ale často, a ve většině velkých a silných organizací jsou první, druhá a třetí místa v držení chazarských gangsterů nebo jejich přímých zástupců.

- Chazaři byli již odstraněni z Pentagonu, a prameny gnostických iluminátů uvádějí, že také potvrdilo, že ředitel FBI James Comey je čistý, i když falešná obvinění z WikiLeaks tvrdila, že obdržel finanční prostředky z nadace Clinton. Pokud se mají Spojené státy úplně osvobodit musí být nyní Ministerstvo zahraničí a ostatní vládní zastupitelstva obratem vyčištěny od chazarských gangsterů.

Kromě toho volba Trumpa znamená, že chazary řízené obchodní dohody TPP a TTIP jsou nyní mrtvé. "Trump je nyní připraven k odstranění korporátních tribunálů NAFTA a všech obchodních dohod v jedné masívní porážce Chazarské mafie", jak nám sdělují zdroje z Pentagonu.

- Pentagon také plánuje uvonění obrovského množství dat o 11-S, aby tak přinutili Donalda Trumpa svolat soud kvůli 11-S, zdroje říkají. The New York Times budou rovněž "povinni vydat zprávu o 11-S a jiných chazarských trestných činech" říkají.

" A v Evropě zatím Pentagon popisuje další fázi útoku takto: "NATO je v rozkladu, protože vojáci poslali již tuny munice americkým jednotkám v EU právě na masové zatýkání kabalistických loutek jako [německá kancléřka Angela] Merkel a [francouzský prezident François] Hollande, kteří budou nahrazeni nacionalisty. Americká revoluce, vedená Trumpem, expanduje do Evropy, aby tak odstavila Chazary od moci."

"Rusové a Číňané také pověřili Interpol", aby mohli zamést nižší úroveň nájemných kabalistických vrahů, " říkají zdroje z Pentagonu. Oni, spolu s gnostickými Ilumináti také již honí kriminálnického mistra George Sorose.

"V Asii se mezitím stále ještě neskončila bitva o skutečnou cenu, schopnost vytvářet a distribuovat peníze po celém světě,

To je to, co zdroje CIA říkají, že se děje v Asii:

- "Mark Rutte, nizozemský premiér a mluvčí krále Willhema-Alexandra ( a Beatrix jeho matka, bývalá královna) budou v Jakartě 23. tohoto měsíce, spolu s delegáty z obchodní mise. Přijedou, aby vyjednávali svou poptávku a navrácení svého podílu Au (zlata) uloženého v Jakartě a Semerangu jménem Nizozemska, tj Vatikánu a jejich zaměstnavatelů. Pozorně sledujeme situaci."

Jinými slovy, rodiny pokrevní linií se snaží pokračovat v jejich kontrole nad planetou tím, že nárokují legendární ložiska zlata v Asii a právo, na základě těchto požadavků, vytvářet peníze.

Neil Keenan poukazuje na to, že jestli mohou vytvořit 50 miliard z ničeho a prohlašovat se za vlastníky 1 milionu tun zlata, mohou vyhrát válku a koupit (uplatit) svou cestu zpět k úplné kontrole planety.

-Ten Den, kdy se byla potvrdila volba Donalda Trumpa, OSN vyhlásila rychlou strategii na provádění své rozsáhlé agendy 2030.

-Https: //www.technocracy.news/index.php/2016/11/09/general-assembly - ...

"To je dobře míněný plán předložený rodinami pokrevních linií, ale je to příliš málo a příliš pozdě pro tuto planetu. Podle tohoto plánu jen malá část peněz ze zmíněných 50 miliard dolarů, které pokrevní linie plánují vytvořit, dostala k lidem, kteří to opravdu potřebují. S lidstvem, které by kontrolovalo svou vlastní budoucnost, tj. kontrolovalo proces vytváření a distribuce peněz, by se daly k dispozici miliardy dolarů na ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí v řádu měsíců a ne desetiletí.

Kromě toho nejvyšší řady OSN a dalších mezinárodních institucí vytvořených kabalou jsou beznadějně zkorumpované a totálně nekompetentní. Jen například ta skutečnost, že Saúdská Arábie je v Radě pro lidská práva v OSN. A v Saúdské Arábii, pokud je vdaná žena znásilněna někým jiným než jejím manželem, tak je potrestána tím, že je pohřbena až k pasu a pak ukamenována k smrti. Saúdská Arábie není země, ale otrokářská plantáž, kterou vlastní jedna rodina.

Musí být vytvořeny zcela nové organizace, které se postarají o zprovoznění funkčních dílů z existujících mezinárodních organizací a odstraní špatných a poškozený částí těchto skupinových organizací. To platí zejména pro skupiny, jako jsou WHO, které byly zapojeny (téměř vždy aniž by to věděl střední a nižší management) v šíření biologických zbraní jako součást plánu směřujícího k odstranění populace.

 

- Společnost Bílého Draka monitoruje situaci se zlatem, stejně jako čínská armáda, Pentagon a další agentury. Světový finanční systém nezůstane pod kontrolou genocidních gangsterů, bez ohledu na to, co se děje. SBD je ochotna vyjednávat kompromis mezi spřátelenými rodiny pokrevních linií a gnostickými Illumináty na vytvoření systému “win-win” co se týče zlata i řešení finančního systému. Rodina Draka je také zapojena do případu. SDB Očekává se, že uslyší od Rothschildů a dalších rodin pokrevních linií brzy.

-The Gnostici říkají, že iluminátské pokrevní linie raději zemřou, než by kapitulovali a místo toho naplánovali poslední hlavní útok, aby udrželi svou kontrolu. To bude pravděpodobně mít podobu koordinovaných snah zavraždit představitele, jako jsou Trump a nebo náčelník spojených štábů armády Spojených států, Joseph Dunford.

- Avšak vojenské síly z celého světa již poslali jasný signál do Vatikánu i rodinám pokrevních linií. Zdroje Pentagonu tvrdí, že nedávné zemětřesení v Itálii způsobilo šok: ".., který by měl přesvědčit Vatikán, aby neuděloval konverze a neposkytoval azyl vyšším kabalistům."

Pamatujete si, jak Tony Blair a George Bush starší byli na setkání s papežem a konvertovali, když zanechali svých funkcí? Oznámili světu, že měli ochranu P2 zednářské lóže, a proto nemohli být stíhány za válečné zločiny v Iráku a jinde. Doporučuje se tedy, aby papež František neopakoval chyby svého předchůdce, Zlořečeného papeže.

Kromě toho zdroje Pentagonu tvrdí, že "nedávné zemětřesení s minimálními škodami v Argentině a na Novém Zélandu jsou jasné varování kabale, že se nemají kam schovat".

Kromě toho, zdroje říkají, že "podmořské základny v oblasti Afrického rohu a Černého moře byly zničeny poté, co generál Dunford navštívil Saúdskou Arábii a Turecko, ruský premiér Dmitrij Medveděv navštívil Izrael".

V Japonsku je mezitím chazarský otrocký režim Šinzó Abeho ve stavu totální paniky, protože jejich páni v Americe ztratili sílu. Zdroje z japonského podsvětí říkají, že Heizo Takenaka, bývalý ministr financí, který předal kontrolu japonských financí chazarské mafií, uprchl do svého bytu v Kjótu, ale nebude v bezpečí, bez ohledu na to, kam půjde. To samé platí pro všechny ostatní zrádce Japonsko, říkají zdroje z Japonského podsvětí. Pravicové zdroje spojené s císařskou rodinou říkají, že probíhá příprava na novou japonskou vládu a velmi seriózní ekonomické, vládní a sociální reformy.

- Čínská vláda a "establisment" byli také zpočátku překvapeni výběrem Trumpa, ale nyní si uvědomují, že i přes svou předvolební rétoriku, je Trumpův režim ve skutečnosti více (příznivý) pro zájmy Číny, než by byl režim Clintonové.

- Číňané byli informováni, že chazarští gangsteři za Clintonovou řeknou Číňanům co chtějí slyšet, a pak je, při první příležitosti, bodnou do zad Naproti tomu Trumpovi poradci již říkají Číňanům, že USA zvažují vstup do Investiční a infrastrukturní asijské banky, která začala již v Číně fungovat, jak uvedly zdroje z čínské vlády. Spojené státy rovněž vyjednávají dohodu o výměně uloženého čínského vojenského zlata.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

15.11.2016 05:12

Kabala bude poražena bez ohledu na to, kdo vyhraje v americké volební prezidentské frašce.

7-11-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Prameny z US agentur říkají, že intenzivní boj na vrcholu světové mocenské struktury neskončí 8. listopadu, a bez ohledu na to, kdo vyhraje tzv. americké prezidentské volby. Nicméně také říkají, že je velmi pravděpodobné, že tato otázka bude vyřešena 20. ledna 2017, kdy oficiálně převezme otěže moci nový prezident.

Na nejvyšší úrovni se odehrává bitva mezi 13 pokrevně příbuznými rodinami, které ovládali Západ po staletí, ne-li tisíciletí a jejich starými soupeři, gnostickými illuminati, kteří oponují pokrevním pravidlům.

Lidé za Hillary Clintonové jsou pokrevní linie, kteří se nakonec zodpovídají baronu Evelynu de Rothschild, stejně jako stará italská šlechta, terá je za P2 svobodozednářskou lóží. Toto může být potvrzeno podklady z médií kontrolovaných pokrevními příbuzenstvy, jako je Economist Magazine, současně v majetku Rothschildů a bratrů Agnelli z lóže P2. To může také být potvrzeno z WikiLeaks, jejichž e-maily ukazují Hillary Clintonovou naprosto podřízenou Lynn Forest de Rothschild, která je manželkou barona Rothschilda.

Hlavním zdrojem energií pokrevních linií je jejich řízení procesu vytváření a distribuce peněz, tedy jejich vlastnictví většiny centrálních bank na tomto světě. Používali tuto moc peněz na podplácení, vydírání a vraždění lidí na nejvyšších úrovních moci s cílem zajistit jejich kontrolu. Také ovládají korporátní sdělovací prostředky a použili každý propagandistický nástroj, který měli ve svých rukou, aby vytvořili dojem, že Hillary Clintonová brzy vyhraje vyrovnaný souboj proti Donaldu Trumpovi. Můžete si to také potvrdit tím, že strčíte nos a do sledování pokrytí voleb na CNN, které je také známé jako “Clinton News Network”.

Lidé za Donaldem Trumpem patří ke gnostickým Iluminátům, kteří přijímají génié každého věku, kteří nejsou součástí vládnoucích pokrevních linií, jak říkají zdroje v iluminátech samotných. Ilumináti upřednostňují dosahování výsledků, a protože světové vládní agentury a armády jsou meritokratické, znamená to, že právě tato skupina řídí většinu lidí se zbraněmi, s výjimkou několika málo žoldáků na výplatní pásce pokrevních linií.

Přímé informace od členaSpolečnosti Bílého Draka v USA také ukazuje naprostou podporu Donaldu Trumpovi na úrovni lidí z ulice. Tady je jeho zpráva:

"Šel jsem na Hillariino ´rally´před dvěma týdny ... tam mohlo být tak maximálně 1500 lidí. V pátek večer jsem šel na Trumpovo shromáždění v Hershey PA. Naplněná hokejová aréna, alespoň 15.000, plus 7000 venku ... Trump obrací zemědělce na pacifisty. Hillary obrací holubičí liberály na stoupence války, kteří nenávidí sami sebe."

To je to, co zdroje z Pentagonu museli říci o amerických prezidentských volbách:

"Dovolí se, aby volby proběhly normálně tak, aby se nevystrašila veřejnost, a všechny hlasovací a další zločiny budou exponovány. Ihned poté proběhne vyhlášení Republiky, Hillary a její klika budou zatčeni a zkorumpované agentury jako FRB, DOJ, FBI, IRS, DHS a CIA zrušeny nebo reformovány. "

Tyto agentury jsou odvádí svůj kus práce tím, že používají internet, který zaplavují informacemi o pedofilii, korupci, lidských obětech a dalších zločinech spáchaných pokrevními liniemi. Kliknutím na níže uvedené odkazy budete moci vidět příklady.

http://imgur.com/a/L9bA1

Rodiny pokrevních linií jsou nyní ve stavu absolutního teroru, kde doslova a do písmene bojují o své životy, prchajíce do antarktických základen a snažíce se vytáhnout něco strašného. Tento spisovatel byl obviněn mnoha trolly z "kouření něčeho," když začal nedávno psát o tom, že mnozí členové elity prchli do antarktických základen. No, teď si to můžete potvrdit na oficiálních stránkách US ministretva zahraničí, že americký ministr zahraničí John "Skull & Bones," Kerry poletí do Antarktidy v listopadu 8., přesně v den voleb.

http://www.state.gov/r/pa/prs/dpb/2016/11/264091.htm

Na tiskové konferenci korporátních médiálních prostitutů bylo řečeno, že se tam Kerry chystá studovat "změny klimatu", nicméně zdroje v CIA tvrdí, že skutečným důvodem, proč Kerry letí k jižnímu pólu je účast na tajné schůzce mocipánů ze špičkových pokrevních linií, kteří zosnovali občanskou válku. Zde je přímá citace o této záležitosti ze starších zdrojů CIA ve Washingtonu:

"Tito idioti CHTĚJÍ občanskou válku. Proč by byl jinak JK venku. Změna klimatu tak akorát možná v prdeli ... Jednoduše jel na setkání elitních chlapců na Antarktidu, aby zde dostal pokyny".

Zde je to, co zdroj CIA v Asii řekl na toto téma:

"Volali mi v noci přes zabezpečenou linku. Můj kontakt v ... mi chtěl dát vědět, že jeho tým odjíždí na Antarktidu na velmi důležitou schůzku s několika hlavami států a vedoucími diplomaty z různých zemí a bude mimo dosah asi týden. Jede jako pozorovatel jménem ... Toto vše je udržováno na potřebě vědět základy. Žádné média nejsou přítomna. Řekl mi, že se chystají na "speciální základnu, která je vně Sítě" Různé země mají v takových přísně tajných zařízeních trvale umístěny zástupce".

Hlavním tématem diskuse je pravděpodobně blížící se ratifikace Pařížské dohody, která by znamenala přechod světového finančního systému z kontroly pokrevních linií. Předpokládá se, že jednání, která začnou 7. listopadu (zatímco se publikuje tento bulletin) v Marokupovedou k ratifikaci těchto dohod.

Zdroje z Pentagonu nám říkají "Proti-převrat proti Hillary se ukázal trochu kinetický, když byla sestřelena kosmická loď plující se členy kabaly snažícími se uniknout spravedlnosti, podzemními základnami v Itálii zničených zemětřesením, zatímco šarvátka v Antarktidě způsobila Kerryho návštěvu."

Ilumináti říkají, že pokrevní linie mají ponorky v Guamu, které se budou snažit použit k vystřelení jaderné rakety na Tokio ve snaze obvinit z útoku na Illuminati. Tyto pokrevní linie se můžou také pokusit ukázat falešnou invazi mimozemšťanů, anebo použít útok EMP na rozvodnou síť v USA, aby tak odvrátli změnu ve vládě, říkají zdroje ze CIA.

Tyto krevní linie si také snaží vykoupit svoucestu ven z problémů. To je důvod, proč Evelyn de Rothschild se snaží vytvořit 41 bilionů $ založených na padělaných osvědčeních údajně podložených zlatem, jak byly popsány již dříve v bulletinu tohoto pisatele a Neila Keenana. Ve skutečnosti se však minulý týden jeden Rothschildův agent Nadaci Bílého DRakan a nabídl takové množství peněz, za které chtěli založit svou navrhovanou, s meritokraticky vybraným personálem plánovací agenturu pro budoucnost..

Je-li však SBD (součást SBD) přijme tyto finanční prostředky, znamenalo by to uznání Rothschildů a pokrevních linií, které by si tak udrželi jejich boha - moc vytvářet peníze z ničeho, a tím i jejich kontrolu nad touto planetou a jejími obyvateli. SBD je přesvědčena, že jakýkoli nový finanční systém musí být založen na realitě (a tím i tvůrce), a nikoli na podvodu. Dále se domnívá, že proces vytváření a distribuci peněz by měl být transparentně provozovanou veřejnou službou a ne soukromým monopolem.

Zdroje z Pentagonu souhlasně říkají, že "Dohoda z Paříže vstoupila v platnost v celosvětovém měřítku 4. listopadu, což znamená, že kabala musí být zlikvidována hned po volbách tak, aby Reset globální měny mohl pokračovat ve prospěch celého lidstva."

Dodávají, že ačkoli "FBI ukazuje na e-maily, Hillary je stále na háku za pedofilii, “placení za hru” s Clinton Foundation, bránění spravedlnosti, vydírání a porušování IRS." Nemluvě o masovém vraždění ve Fukušimě, Irák, Haiti jinde.

NSA a CIA zdroje říkají, že Bill Clinton má nyní plně frozvinutý AIDS a nemusí žít dost dlouho, aby čelil spravedlnosti.

V Japonsku mezitím vládnoucí Liberálně demokratická strana a otrocký režim Šinzó Abeho "mávají bílou vlajkou kapitulace," říkají zdroje z královské rodiny. Michael Greenberg, vedoucí Rothschildův agent v Japonsku, je nyní ve vazbě na letecké základně Yokota v Japonsku, zdroje říkají.

V Jižní Koreji se otřásla vláda kabalistické loutky a presidenta Park Gyeun-Hye vystavením toho,že byl de facto řízen náboženským kultem. Tato informace vyvolala to, že míra podpory Parka kleslat na 5% a poslal statisíce demonstrantů do ulic žádat její rezignaci.

http://mashable.com/2016/11/06/south-korea-protest-park-geun-hye/#xTNZFPmQouqt

Takže dostat své fakta pravdu, Bene. Věci se nevypadá dobře ze svého konce. ]

V Číně, pro jeho část, zdroje ve vojenské a zpravodajské komunity říkají, zatímco si President Xi - Jinping zajistil podporu na samém vrcholu vládnoucí komunistické strany, slabá ekonomika znamená, že má malou řadovou podporu. Jeho tažení proti korupci taky, i když zprvu populární, je nyní viděna jako útok na soupeře, dodávají.

Existují také náznaky, že stále větší počet lidí v ruské vládě si začíná uvědomovat,že prezident Vladimír Putin není reálný. To lze spatřovat v tom, že ruští diplomaté používají emodži ET v jejich komunikaci popisující Putina.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3908668/Vladimir-Putin-alien-Diplomats-use-grey-ET-emoji-Russian-leader-private-WhatsApp-chats.html

"[Americký prezident Barack] Obama, Xi Jinping a Putin vyšilují, protože jejich celá kolem nich mocenská struktura se hroutí", jak vysoce postavený člen illuminatů popsal situaci.

Za těchto okolností je třeba poznamenat, že14.listopad bude, "jednou za 70 let – Super Luna". To by měl být zajímavý týden.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

06.11.2016 18:01

Zpráva Chazarské mafii zní: "trik nebo dohoda, vzdej se nebo padni."

31-10-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Nastal čas, přátelé, abychom si vzali všichni vidle a pistole, a vydali se do finále a napadli hlavní důležité paláce gangsterů Chazarské mafie. Toto bylo potvrzeno v dopise, který zaslal předseda sboru náčelníků štábů, Joseph Dunford, všem členům ozbrojených sil Spojených států, což bylo potvrzeno mnoha zdrojů. V dopise Dunford říká: "každý člen ve službě přísahá podporovat a bránit ústavu Spojených států a mít k ní pravou víru a věrnost".

To je přímý rozkaz od jejich nejvýše nadřízeného generála zachovávat ústavu. Co nám říká Ústava? Říká že: "Kongres má pravomoc razit mince, a proto také regulovat jejich hodnotu, stejně tak jako hodnotu cizí měny" a "zajistit potrestání padělání cenných papírů a aktuální měny Spojených států." Jinými slovy, jste vázáni svou ústavní přísahou pronásledovat Společnost Federálních Reserv a všechny vládnoucí kriminální rodiny, které jí dominují" a kterazily dolary tzv. "US"A od roku 1913. Kromě toho, měli byste zabavit velké množství movitého majetku, které patří americkým občanům, a které tyto zločinecké rodiny rozkradli.

Ve svém dopise Dunford také zmiňuje "naši záměrnou a disciplinovanou obhajobu principu civilní kontroly vojenských závazků." Vzhledem k tomu, že volby byly zfalšovány přinejmenším od roku 2000, což znamená, že civilisté již nejsou v područí (vlády), takže generál Dunford nařízuje jít do Washingtonu DC a vynutit návrat civilní kontroly vlády. To znamená obnovení skutečné demokracie a svobody tisku tak, aby si informovaná veřejnost mohla zvolit svou vlastní vládu. A tato vláda by byla tou, které bude armáda sloužit.

Lidé, vláda i kanadské ozbrojené síly podporují a pomáhají svým bratrům a sestrám Američanům a udělají co bude v jejich silách, aby jim pomohli se zbavit kontroly chazarských gangsterů.

Oligarchové z Východního high-tech pobřeží US, jako Bill Gates, majitelé Apple Computer a Larry Ellison z Oracle Comp., lidé, kteří zbohatli tím vlastně vytvářet věci, které dělají náš život lepší, a nikoliv prostřednictvím podvodu, řekli Společnosti Bílého Draka, že budou podporovat jejich opatření s cílem likvidace Chazarské mafie.

Hillary Clinton již zaslal 1,8 miliardy do Kataru a plánuje brzký útěk, říkají zdroje ze CIA. Říkají také nicméně, že ani jí, ani nikomu z jiných členů její zločinecké rodiny nebude umožněno uniknout,.

To je to, co říkají o situaci zdroje z Pentagonu: "tichý převrat Hillary byl poražený vojenskou kontrarozvědkou v puči s [republikánský prezidentský kandidát Donald Trump], který byl "koštětem" a Wikileaks jako "nástrojem", opírající se o ohromující smrtící silu a špionáž NSA."

Zdroje NSA potvrzují, že Hillary Clintonová se dopustila masových vražd (Haiti, Fukushima, Libye, Sýrie, atd.), a že ona i její kolegové gangsteři musí být zastaveni.

Když už mluvíme o NSA, minulý týden mě požádali, abych nebral můj mobilní telefon a kreditní kartu a šel na schůzku se zástupcem gnostických Illuminatů, "Alexandrem Romanovem" zástupce na bezpečné místo, kde jsem mohl dostat tajné informace. NSA moc dobře ví, že nic digitálního není v bezpečí, a to je důvodem, proč se důležité věci přenáší prostřednictvím osobních schůzek mezi čtyřma očima. Zpráva, kterou NSA poslala zněla, že oba, jak Xi Jinping, tak i Vladimir Putin i Obama, všichni poslouchají příkazy přímo od barona Evelyna de Rothschild. Zdroje CIA to potvrdili.

Členové ruské části SBD rovněž potvrdili, že Vladimir Putin, který je falsifikací (dvojníkem), přijímá příkazy od Rothschildů.

V poslední době byl internet dezinfikován a všechny obrázky s tak zvaným Vladimirem Putinem v posledních letech byly udělány tak, aby vypadali totožně. Nicméně, pokud jdete do souborů s papírovými fotografiemi a porovnáváte je v průběhu let můžete si potvrdit, že původní Putin dávno zemřel, a že v současnosti je nebo bylo šest různých "Putinů".

Ruské zdroje také nabídly tuto bombovní informaci:

"Ruská federace je soukromá korporace Rothschildů, který byl zapsána v Londýně v roce 1991 pod číslem DUNS 531 298 725. Ředitelem této soukromé korporátní společnosti Rothschildů je Dmitrij Medveděv Anatolyevich. Skutečné jméno předsedy vlády Ruské federace Dmitrije Medveděva není Anatolyevich, ale Menachem Mendel Aaranovitch ". Ruské zdroje tvrdí, že Menachem Mendel Aaranovitch je Chazarský Žid.

Zdroje říkají, že tuto informacidostalo již více než 7000 ruských vojenských důstojníků a vlasteneckých spolků. Rusové také vědí, že tzv. prezident Putin souhlasil s rozdělením Ruska a říkají, že brzy se "Rusové, Ukrajinci a Bělorusové opět spojí v jediném a velmi silném státu."

Jak víme, Spojené státy americké, Inc. (dále jen "United States of America Inc.") je cizí soukromá společnost registrovaná na čísle Rothschild Street 10687 Gasking Way Ste 101, Manassas, Virginie (VA), č.p. 20109. Další korporace Rothschild s číslem DUNS patří Organizaci spojených národů a Evropské komisi.

Jak informoval Neil Keenan, že předseda FEDu Janet Yellen, hlava Bank of England, Marc Carney, i malajský premiér Najib Razak se snaží používat padělaná osvědčení Wilfreda Saurina, která předstírají, že mají milion tun zlata na jejich podložení.

http://neilkeenan.com/neil-keenan-update-globalists-desperation-health-and-wellness-the-end-of-big-pharma/ "rel =" nofollow "> http://neilkeenan.com/neil Keenan-update-globalists-zoufalství-health-a-wellness-the-end-of-big-Pharma /

Jak říkají zdroje SBD, potom mají v úmyslu použít tento podvod na to, aby vytvořili 41 miliard dolarů na financování masívní globální úplatkářské kampaně, jejímž cílem bylo udržet jejich rodinu u moci,.

Čínské vládní zdroje také sdělili, že Rothschildové se snaží přesvědčit Čínu, aby zahájila válku proti americké armádě v Jihočínském moři. To proto, že Rothschildové, aby se zabránilo probíhající revoluci ve Spojených státech proti jejich vládě, zoufale potřebují spuštění 3. světové války.

Zdroje NSA to potvrzují. Oni také uvedli, že vpád 9 násilníků do domu tohoto spisovatele minulý týden bylo nařízeno prvním japonským otrokem a premiérem, ministrem Šinzó Abem, a což bylo zase nařízeno prezidentem Číny, Xi Jinpingem, kterému to zase bylo nařízeno Evelynem de Rothschild. Tento spisovatel obdržel omluvu a donutil Rothschilda, aby ukončil obtěžování.

Skutečnost, že Abe, který byl v Japonsku před pár lety vedoucím kampaně proti Číně se teď najednou přiklání k Číně a olizuje čínské nohy, je jasným znamením, že to není nic víc než loutka Rothschildů. Rothschildové říkají číňanům všechno, co chtějí slyšet v zoufalé snaze, aby se jim dostalo čínské ochrany proti americkým vojenským a výzvědným službám, které jsou nyní v celých Spojených státech na válečné stezce proti nim.

Různé čínské zdroje potvrzují, že Čína měla minulý týden v Hongkongu celou řadu důležitých setkání v Tchaj-wanu a Pekingu, kde bylo rozhodnuto, že Čína chce světový mír a přátelství, a nebude souhlasit s plánem spustit 3. světovou válku.

Také se požádala Čína, aby koupila analogovou filmovou kameru (všechny digitální fotoaparáty mají GPS) a vyfotila jeden ze svých zlatých skladů s aktuálním datem nějakého periodika před sebou na potvrzení, že tam zlato je, což nebyli schopni doposud udělat.

Není-li zlato, pak je třeba použít na podporu měny suroviny, nemovitosti a další věci, které skutečně existují.

Uhlíková hlasovací práva z Pařížské dohody, které bylo dosaženo v loňském roce a bude brzy ratifikována, což dá Číně větší zapojení do rozhodování než USA, se zdají spravedlivá a mohla by být použita jako základ při rozhodování o tom, jak se bude vytvářet a používat budoucí měna. Jinými slovy, na ratifikaci a uskutečnění je již připraven mnohem spravedlivější systém, kterým se bude rozhodovat, co bude lidstvo dělat v budoucnu.

Japonská královská rodina, americká armáda a čínská armáda, mezi mnoha jinými, rovněž vyjádřili svou podporu pro vytvoření agentury pro plánování budoucnosti s meritokraticky vybranými zaměstnanci, kteří by prováděli plány, jenž by obrátili tuto planetu v ráj jak pro člověka, tak i všechny ostatní živé bytosti.

Mezitím byl vyléčen pomocí nejmodernějších metod léčitelství můj webmaster, který byl napaden jedem, který způsobuje rakovinu. Jak to byl osobní útok na někoho blízko mě, bude existovat protiútok. To znamená, že hlavy nemocnice univerzity v Keio, Japonská lékařská společnost a Lékařská společnost Spojených států budou zatčeni a bude nuceni informovat o svých šéfech, Rockefellerech.

Nemylte se, rakovina vůbec neexistovala, dokud Rockefelleři a jejich společníci Chazařinezačali dávat rakovinotvorné látky do různých výrobků denní potřeby.

Studie tisíce egyptských mumií použitých na ověření, že rakovina neexistuje. Před sto lety v USA, než se Rockefeller začal starat o zdravotnická zařízení, měl rakovinu pouze jeden z 20 lidí. Teď je to jeden z každých dvou (osob).

Navíc lékařská mafie zabila každý rok miliony lidí s jedy a radiace jako součást jsvé falešné války proti rakovině. To znamená, že prakticky každý, kdo toto čtete měl blízkého člena jeho rodiny zavražděného Chazarskou mafií.

Poctiví onkologové sdělují svým pacientům, že jim není povoleno, pod trestem ztráty jejich lékařských licencí a kariér, vyléčit rakovinu přirozeně a říkat jejich pacientům, aby vyhledali léčbu jinde.

To je důvod, proč jak armáda tak i agentury Spojených států musí provést útoky na lékařské asociace, ukončit toto vraždění otravami a radiačními podvody, a zatknout vůdce.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

04.11.2016 20:14

Pokračují hromadná zatýkání a mimosoudní vraždy, které podtrhují rámec kabalistického pádu.

24-10-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Zdroje z Pentagonu říkají, že probíhají opravdu vážné boje na úrovni 43 různých národních armád, které zahájili koordinovanou porážku Chazarské mafie.

Mezitím, zdroj v jedné z rodin, které vlastní Společnost Federalních Reserv říká, že všechny fondy "blokádou jsme svědky v USA jsou kvůli zločineckým rodinám Bushů / Clintonů a Rothchildů & Rockefellerů. Bylo nám řečeno, že vydali rozhodnou hrozbu, že "celá rodina" by zabila každého, kdo uvolní nebo obdrží některou z RV (Relative value – tip fondů daleko jistějších než obvykle), obligace na umořování fondů nebo mezinárodní investiční fondy."

Boj je také stále osobní I pro tohoto spisovatele. Dnes ráno 9 šmejdů z kanceláře daňového úřadu v Tokiu vtrhlo do mého domu a začali zabavování majetku. Pracují pro Yuriko Koike, Tokijského guvernéra a loutku Chazarské mafie, který byla podvodně nedávno zvolen. Všechny moje peníze ve mých bankovních účtech, včetně těch, které mám z tohoto blogu, bylo také zabaveno. Kdokoliv s ještě vzdálené připojení ke mně je vystaven podobným obtěžování, včetně whistleblowing právníci mají své licence právo zrušeno. Gangsteři z obou frakcí Yakuza syndikátu Yamaguchi Gumi mě také informovali, že Rothschildův prostředník pro Japonsko, Michael Greenberg, se snaží najmout nájemné vrahy, aby mě zabili. Můj webmaster také byl otráven těmito samými vražednými gangstery jedem, který způsobuje rakovinu.

Důvodem je skutečnost, že tento blog vystavuje v plné jasnosti zločiny Chazarské mafie, a zejména jejich podvody se soukromým vlastnictvím centrálních bank.

V minulém týdnu byli na mne poslány 3 medové pasti (krásné ženy, které nepřirozeně se snaží, aby byli pro mě k dispozici). Ostatní čestní novináři a informátoři zažívají podobné věci a nejlepší radou je, aby se pravidelné nevycházzelo a nenavazovat nové přátelské vztahy, dokud se všechno nevysvětlí, pravděpodobně 8. listopadu.

Očekává se, že bitva v nadcházejících dvou týdnech, protože se přibližují americké prezidentské volby. Zde NSA a dalších agentur informátoři ukázaly, že Hillary Clinton (ať už je to cokoliv dvojník nebo klon, který předstírá, že je ona) je podřízen Evelynovi de Rothschild. Podle zdrojů CIA a NSA je Donald Trump žákem izraelského gangstera, Roye Cohena. "Raději bych měl u moci izraelskou mafii, než zločinecké rodiny Bushe / Clintony / Rockefellery," bylo, jak jeden zdroj (židovský) ze CIA popsal bitvu v prezidentských volbách.

V každém případě skutečnost, že americká vláda hrozí zatčením ruských diplomatů, pokud se pokusí ověřit, že nadcházející volby jsou svobodné a spravedlivé, je jasnou známkou toho, že celá volební kampaň je obrovský podvod.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3861504/U-S-government-denies-Russia-s-request-monitor-American-polling-places-Election-Day-Oklahoma-Louisiana-Texas.html

V každém případě zdroj z Pentagonu pořád říká, že to nebude žádná z výše uvedených. Vedoucí náčelníků amerických štábů, generál Joseph Dunford se setkal s korejskými a japonskými vojenskými špičkami 14. října a vojenskými veliteli armád 43 národů na 17. října, aby diskutovali o "konečnou porážku Kabaly na všech kontinentech," říká zdroj z Pentagonu. Tady je, jak zdroje z Pentagonu popsali situaci: "Kabala zpečetila svůj osud několika pokusy o atentát na gnerála Dunforda, což jen urychlilo masové zatýkání, mimosoudní, GCR [ Reset globální měny] a nového finančního systému založeného na zlatě jehož cena je uvedena v Šanghaji."

Nyní, když je Čínský jüan součástí měnového koše MMF jako Zvláštní práva čerpání (SDR), bude dalším krokem začlenit taktéž íránský rial jako součást SDR a jako měnu na Středním východě, zatímco Zimbabwe Dollar se připojí k SDR jako měna pro Afriku, říkají zdroje Pentagonu.

Jakmile se Chazarská mafie ztratí svůj kouzelný stroj na peníze, tak I ten poslední voják z žoldnéřských armád a zabijáků, kteří se stále nacházejí v jejich službách nebude mít jinou možnost než vzdát se, nebo odejít.

V současné době existují akce, a to zejména ve Spojených státech, které mají za úkol odejmout Chazarské mafii kontrolu korporátních médií. To je důvod, proč AT & T bude moci koupit Time Warner poté, co Comcast byl od koupě vyblokován, říkají zdroje z Pentagonu. Zdroje říkají, že americká Chazarská mafie používá oba, jak demokratického kandidáta na viceprezidenta, Tim Kaineho, tak republikánského prezidentského kandidáta Donalda Trumpa, aby se pokusili zablokovat fúzi. Nicméně, "Fúze by ještě mohla být schválena, protože to, co není dobré pro židovskou mafii, je dobré pro Ameriku," uvedl zdroj Pentagonu. Jistě, korporátní média ve Spojených státech jsou nyní tak zvrhlá a plná lží, že nové vlastnictví, a anti-trustové akce, jsou určitě potřeba, pokud mají občané opět slyšet pravdu z tzv. mainstreamových médií.

K dispozici je také obrovská informační válka, která v těchto dnech zuří kolem Wikileaks Juliana Assange, že to vypadá, že je pravděpodobně také součástí sofistikovaného útoku na dezinformace Chazarské kabaly. Wikileaks a Assange a byly vždy součástí dezinformačních podvodů chazarské lůzy, jak lze vidět skrze jeho stinnou historií a rozsáhlé pozitivní pokrytí v korporátní mediální propagandě, jako je kupř. časopis Time. Pro dobré pochopení této púroblematiky si přečtěte článek na tomto odkazu:

http://beforeitsnews.com/opinion-liberal/2016/10/what-is-going-on-with-wikileaks-assange-mia-macfadyen-dead-and-the-cia-honeypot-trying-to-tank-the-clinton-campaign-what-gives-2539955.html?currentSplittedPage=0Q

Co je však velmi jasné je to, že nedávné údaje publikované na Wikileaks, které nyní vypadají jako nějaké objevy nepřicházejí od Assange ani z Wikileaks nebo nýbrž od insiderů z NSA a agentur. Nyní je "smrt" Juliane Assange (ať už skutečná nebo falešná) a ředitele Wikileaks, Gavena MacFadena spojována s kampaní Hillary Clinton. To se zdá být chytrou strategií, jak dostat dvě mouchy jednou ranou, a tedy, jak se zbavit falešných informátorů a hodit vinu na mafii Bush / Clinton.

Existují také neutuchající akce, které jsou namířené proti Chazarské mafii, která obsadila Stát Izrael. Tady je, jak Pentagon popisuje situaci: "Izrael ztratil od roku 2013 tolik ponorek, že se snaží koupit tři další z Německa, ale může si je dát nanejvýš na své pískoviště, s ruskými základnami nejen v Sýrii, ale I na Kypru a v Egyptě", a zdroj pokračoal slovy: "izraelské ponorky jsou dobré na anti-ponorkovou válku (ASW) a výcvik, ale bez ohledu na to, kolik jich koupí, stejně nebudou moci nést jaderné zbraně."

V Japonsku obsazeném Chazarskou mafií pokračuje její porážka taktéž. Jeden zdroj blízký premiérovi Šinzó Abe uvedl, že v Japonsku bylo zadrženo 300 chazarských gangsterů a převezeno na vojenskou základnu USA. To může být dezinformace, ale můžeme potvrdit, že Mark Schwartz, regionální předseda Goldman Sachs pro Asii a Pacifik, oznámil minulý týden svou rezignaci. Goldman Sachs vedl, za vlády svého otroka Šinzó Abeho, plenění japonských státních penzijních fondů, poštovního spoření, zemědělské banky apod.

Japonské pravicové zdroje říkají, že Abeho Liberálně demokratická strana nyní "mává vlajkou kapitulace," a vzdala se odporu. Říká se, že Tokio Governor Koike je vlastně jeden z těch dobrých, a že útok na můj dům proběhl bez jeho vědomí či souhlasu.

Nicméně je jasné, že v Japonsku stále existuje mnoho špatných, kteří musí být zadrženi. Zdroje CIA v Asii říkají:

"Japonská vláda nelegálně zadržela 15 amerických armádních operativců, kteří byli umístěni v Afghánistánu a jsou nyní drženi ve vězení v Japonsku. Nejsou na americké vojenské základně, ale na “černém”, neznámém místě. To bylo provedeno na žádost kabaly, protože těchto 15 vojáků řekne světu o zapojení vlády USA do kontroly obchodu s opiem v Afghánistánu za posledních 13 let."

Japonsko porušuje Ženevskou konvenci, stejně jako pravidla OSN. OSN je samozřejmě stále nástrojem Chazarské mafie, ale doufejme, že už to nebude o mnoho déle.

Nejnovější úroda afghanského opia je až o 43% větší oproti loňskému roku, podle Úřadu OSN pro drogy a kriminalitu, takže je zcela jasné, že Bushova drogová větev Chazarské mafie se snaží těžce dohánět ztracené příjmy z ropy, stejně jako ztracené příjmy z kokainu a marihuany (díky legalizaci), prodávajíce více opium a heroin.

https://www.unodc.org/unodc/en/frontpage/2016/October/afghan-opium-production-up-43-percent_-survey.html?ref=fs1

Také se rozšířila informace o zatýkání vojenských důstojníků, a to, že některé z těchto peněz byly použity na na ůplatky různým elementům japonské vlády. Pravděpodobně se jedná s Abem provázanou severokorejskou Církví Sjednocení, která dlouho zásobovala Bushovu mafii amfetaminy.

V Thajsku je mezitím playboy a korunní princ Maha Vajiralongkorn "příliš blízko Bushova agenta Thaksina [Shinawatra], příliš daleko od lidí a může být chycen do “medové pasti” od Číňanů, takže i když stoupá, jeho majestát nemusí být vykonný, ale bude žít v pozlacené kleci a mohla by být zavražděn kdykoli s krevními transfuzemi". Jinými slovy, chazaři se nebudou moci dostat na thajské královské zlato přes korunního prince.

V závěru tohoto týdne, žádáme každého, kdo je schopen přijmout opatření proti Chazarské kabalistické mafii, aby tak učinil. To bude obzvláště důležité během příštích dvou týdnů, ve kterých se budou snažit zavést ještě další falešnou vládu amerického lidu a pokračovat ve svém úsilí ke spuštění 3. světové války. Na tomto poli dala Abemu a jeho nohsledům Společnost Bílého Draka do 31. října možnost odstoupit, pokud chce, aby se zabránilo jeho celoživotnímu odnětí svobody.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

21.10.2016 19:49

Hillary Clintonová se skrývá zatímco likvidace kabaly pokračuje, a to i navzdory jejich prázdným hrozbám jaderné války.

10.16.17.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Překlad: "Jsem vševidoucí oko" . Odpověď chlapce na obrázku: “ Pak čum na tohle!”.)

Světové události se v nadcházejících týdnech budou nezadržitelně řítit do jakéhosi velkého bodu obratu, jak se může vidět v mnohých událostech v každodenních zprávách, i ve světě utajení. Co se právě děje je to, že dvě masívní frakce soupeřící o kontrolu světové velmoci vstupují do konečné fáze svého gigantického boje o to, kdo bude kontrolovat finanční systém, a tudíž i proces rozhodování o tom, co bude Lidstvo dělat v budoucnosti.

Výsledek vypadá, jako jistá porážka Chazarské mafiánské kliky, která tajně kontrolovala světovou moc nejméně od roku 1913, a na Západě, pravděpodobně po tisíce let.

Ve zprávách a na veřejnosti můžeme vidět, například, že prezidentská kandidátka Demokratické strany Spojených států a vysoký chazarský gangster, Hillary Clintonová, zrušila všechna veřejná vystoupení své kampaně, odlišné od plánovaných diskusí (které můžou být také zrušeny) s republikánským prezidentským kandidátem Donaldem Trumpem.

https://hillaryspeeches.com/scheduled-events/

Taková věc se v historii prezidentských voleb ve Spojených státech nikdy předtím nestala, což podporuje tvrzení těch zdrojů ze CIA, které tvrdí, že volby ve Spojených státech budou zrušeny.

Je však jasné, že začíná boj o moc v rámci Spojených států, což uvedl zdroj z jedné frakce, který řekl, že volby budou zrušeny, protože jejich kandidát (Hillary) odstoupí. Zdroje CIA spojené s touto frakcí stále tvrdí, že volby budou zrušeny, že prezident Obama odstoupí a viceprezident Joe Biden půjde do poředí, jen aby byl rychle nahrazen kandidát Hillary na úřad viceprezidenta, Timem Kainem.

Dalším zdroje vysoké úrovně ze CIA tvrdí však, že "se nemůžou zrušit volby: pokud se odstraní Hillary, demokraté jen musí najít jiného kandidáta, který bude soutěžit proti Donaldu Trumpovi. Trump vyhraje, a začne masové zatýkání a nikdo se to nechystá zastavit."

Každá z těchto dvou frakcí má různé názory na to, jak bude fungovat nový finanční systém. V tomto smyslu, autor tohoto článku byl nakonec schopný kontaktovat Neila Keenana. Vyšlo najevo, že třetí osoba “hackla” Keenanův Skype účet nebo účet tohoto pisatele a komunikovala jako Keenan. Jediný, kdo by to ohl udělat, je majitel Skypu, Bill Gates. Zpráva Billu Gatesovi: vzdej se nebo chcípni. Keenan říká, že byl znovu otráven, ale už se zotavil. Říká, že jeho zdroje ve Vatikánské lóži P2, stejně jako mé zdroje tam říkají, že budou používat jako základ pro nový finanční systém, který P2 podporuje, Zimbabwský dolar nebo další variantou je také Irácký dinár. Říká se, že důvodem k tomu je to, že žádná z těchto měn není pod kontrolou rodiny Rothschildů. Také prohlašují, že tyto mince mohou být podloženy přímo globálními kolaterálními účty.

Nicméně, Rothschildové a Evropská frakce Chazarské mafie tlačí na to, aby i nadále fungoval stávající systém s Činou na sedadle řidiče. Oba čínské zdroje, stejně jako ty z P2 se shodují, že v rámci toho již byly Mezinárodní měnový fond i Světová banka převzata Číňany. Říká se, že šéf MMF, Christine Lagardeová, je jen loutka, a že skutečnou moc drží tři čínští úředníci.

To by jistě vysvětlovalo náhlou touhu Číny pro podporu zvláštních práv čerpání MMF (konvertibilní v čínské ÿuany) jako novou mezinárodní měnu, která by nahradila americký dolar.

To Zero Hedge, zdá se, zastává tato tvrzení:

"Dne 31. srpna, který byl nazván "historickou událostí", se Světová banka stala prvním emitentem dluhopisů v SDR a podložená jüany, když se v Číně prodalo 500 milionů kusů SDR dluhopisů. Pak během noci, kdy došlo k jiné historické události, kdy prohlásila Standard Chartered Bank (Hong Kong), že v pátek získala souhlas od Čínské Lidové Banky být prvním obchodním emitentem dluhopisů ve zvláštních právech čerpání (SDR) na čínském mezibankovním trhu dluhopisů."

http://www.zerohedge.com/news/2016-10-14/standard-chartered-becomes-frst-commercial-issuer-sdr-bonds-china

Kontroloři strého dolarového systému Bush / Clinton / Rockefeller nadále udržují intenzivní boj v jejich posledních pevnostech, které zahrnují Ukrajinu, korporátní US média, Izrael a ropné monarchie zálivu jako je Kuvajt a Saúdská Arábie.

Bitva o Aleppo, v Sýrii je opravdu poslední baštou odporu staré petro-dolarové mafie. Tato mafie se snaží vyprovokovat 3. světovou válku tím, že kupř. malují na jejich izraelská vojenská letadla americké výsostné znaky a posílají je do útoku na ruská letadla. Proto Vitalij Čurkin, ruský vyslanec u OSN, veřejně prohlásil, že situace v Aleppo, Sýrie byla krize "v globálním měřítku."

http://tass.com/politics/906789?_ga=1.249774086.1809548804.1461811033

Zdroje z Pentagonu říkají, že nedávný "útok americkou raketou proti pobřežním radarům v Jemenu v Rudém moři bylo varování čínským vojenským základnám v jihočínském moři, zatímco se Rusko vrací do námořní základny Cam Ranh [ve Vietnamu], který je součástí čínské hegemonie." To se zdá být (protože), nakreslenou čárou v písku, kterou americká armáda říká, že nenechá Číňany převzít zájmy ropy a zemního plynu na Arabském poloostrově.

Nalezení řešení toho, jak rozdělit koláč ropy a zemního plynu na Středním východě je pravděpodobně jedním ze skutečných důvodů, proč ruský přijíždí pravoslavný patriarcha Kirill do Anglie na návštěvu královny Alžběty.

http://tass.com/society/906703?_ga=1.255075336.1809548804.1461811033

Také je víc vidět problematika Izraele, z jehož občanů mnoho pochází z Ruska. Organizace pro vědu, kulturu a vzdělávání Organizace spojených národů (UNESCO) přijalo rezoluci "podporovanou Ruskem a Čínou, ale (na které) se hlasování zdržela Francie, jako předběžný krok k dvoustátnímu řešení pro Izrael který je podporován Francií a Obama ho nebude vetovat, "uvedl zdroj z Pentagonu. UNESCO říká, že Židé nemají žádné historické vazby k Jeruzalému, neboť ho římský císař Titus zcela zničil v roce 70 nl, a západní zeď (pláče) není chrám, ale to, co zbylo z římské pevnosti Antonia. Rusové se chtějí ujistit, aby se Anglie vyhla tomu vetovat toto usnesení tak, že Izrael může být nakonec přinucen světovým společenstvím k zastavení jeho anti-vědeckých, anti-historických a antisociálních aktivit v daném regionu, říkají zdroje. Skuteční Židé mohou používat skutečné historické a vědecké důkazy, pokud chtějí udržet skutečný vztah se Stvořitelem, říkají zdroje SDB.

Podle zdrojů ze Společnosti Bílého Draka v Rusku a Anglii je dalším důvodem pro návštěvu ruského patriarchy, poprvé v obou zemích, diskutovat o tom, jakým směrem svět půjde po pádu Chazarské mafie. Část těchto diskusí se bude vztahovat i na otázku, zda se má jmenovat nový ruský car jako podmínka pro návrat ruského imperiálního zlata, které je v současné době drženo v Anglii, jak říkají.

Zdroje P2 rovněž doručili zprávu, která říká, že George Bush otec tvrdí, že se chce vzdát účasti na politice a prostě "se chce soustředit jen na své drogové podnikání." V tomto bodě je to už pravděpodobně příliš pozdě, a Bush bude muset jednat přímo s americkým lidem, který ho velmi pravděpodobně, jak řekl ve svém slavném výrazu, chce pověsit.

K dispozici je také zveřejńováno stále více důkazů, že Bill a Hillary Clinton jsou masovými vrahy. Wikileaks odhalení o vedoucím Clintonovi kampaně, Johnovi Podestovi, s předběžným odkazem na "mokrou práci" (slang agentur, které se najímají na vraždy), pár dnů před záhadnou smrti soudce US Nejvyššího soudu, Antonia Scalia, jsou jen špičkou ledovce.

http://www.thegatewaypundit.com/2016/10/wikileaks-uncover-murder-plot-podesta-documents-suggest-scalia-assassination/

Zdroje CIA říkají, že připravuje lavinu obvinění z vražd proti zločinecké rodině Clintonů, a že budou svrženi spolu se svými partnery Bush / Rockefellery. Příběh v tomto odkazu je jen další z mnoha, které přicházejí, říkají zdroje.

http://americannews.com/breaking-clinton-hit-with-murder-accusation-this-is-the-moment-weve-all-been-waiting-for/

Clinton a jeho kolegové gangsteři téměř jistě přemýšlí a usilují o útok EMP jako záminky ke zrušení voleb a vyhnutí se tak rozsudku a trestu za masovou vraždu. Problém je v tom, jak se zdá, že se nemůžou rozhodnout, zda vinu shodí na Rusy nebo "klimatické kosmické události."

https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2016/10/13/executive-order-coordinating-efforts-prepare-nation-space-weather-events

http://www.whatdoesitmean.com/index2140.htm

Ať tak či onak, jak zdroje Pentagonu, tak i agentury souhlasí s tím, že tentokrát nebudou moci použít vyrobený incident masového teroru jako záminku, jak se vyhnout vězení. Zdroje z Pentagonu tvrdí, že "Nobelova cena za literaturu byla dána protiválečnému (proti válce ve vietnamu) zpěvákovi a skladateli Bobu Dylanovi jako poselství Obamovi , aby si poslechl svou Nobelovu cena míru a kabale, aby zastavila třetí světovou válku (WW3), a taky proto, že tato cena se nikdy nedala žádným písním."

V Asii, v Thajsku, probíhá nyní, po oficiálním vyhlášení smrti krále Bhumibol Adulyadeje, mnoho aktů intrik.

Zde je syrové zpravodajství na toto téma jednoho zdroje SBD v Thajsku:

"Existuje velmi vážná diskuze, která nyní probíhá. Už jste si všimli, že PM Prayut Chan-o-cha učinil prohlášení, že korunní princ truchlí s lidmi z Thajska a vůbec nespěchá na korunovaci. Proč korunní princ učinil toto prohlášení? Zcela bezpečně se zde něco děje.

Nebude na trůně dlouho .... To znamená, že jeho prvorozené dítě bude další v řadě na trůn.

Jak víte, královna šla do jiné dimenze v roce 2012. To mě bylo potvrzeno přímo agenty agentury, kteří jsou umístěni na americkém velvyslanectví v Bangkoku. Od té doby je na jejím místě dvojnice. Dvojnice také nebyla viděna na veřejnosti téměř rok.

Až bude thaiské zlatona místě, a v bezpečí bude jasné, kdo drží klíče království, abych tak řekl. Záměrem Skupiny je použít jej pro nový globální finanční systém spolu s Čínou a Ruskem. Mohou se také vytvořit bankovní pruty (zlato)."

Čínské vládní zdroje, mezitím také potvrzují, že nenechají padnout do nepovolaných rukou pravé thajské zlato a také přivezou perský královský zlatý ůoklad na úschovu do Thajska, a to na úkor čehokoliv.

V Japonsku mezitím, zdroje blízké administrativě japonského premiéra říkají, že bylo zatčeno 300 chazarských gangsterů a jejich lokajů a převezeno na vojenskou základnu USA v rámci přípravy na jejich odeslání do USA na nadcházející jednání soudu pro válečné zločiny.

Překvapivý Říjen je konečně tady, a ještě se bude dít daleko víc, tak prosím, zůstaňte naladěni a zbavte se jakéhokoliv strachu nebo naštvanosti, protože dobří právě vyhrávají. Je samozřejmě ještě hodně informací, které nelze sdílet či psát (z bezpečnostních důvodů), ale srovnáme-li současnou situaci ke druhé světové válce, tak v určitém srovnání, je to jako boje o Berlín, Německo, a Okinawu (Japonsko). Jaderné zbraně nebudou tentokrát použity.


Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

21.10.2016 12:21

Zdroje z Pentagonu a CIA tvrdí, že americké volby budou zrušeny a budou svolány válečné tribunály.

10/16/10

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Zdroje Pentagonu i z CIA říkají, že US prezidenteské volby naplánované na 8. listopadu budou zrušeny a místo toho budou svolány válečné tribunály. Zdroje ze CIA tvrdí, že výmluvou na zrušení voleb bude odstoupení jednoho z prezidentských kandidátů.

Zde je původní informace od CIA:

"Nyní je 90% pravděpodobnost, že volby budou odloženy."

Zeptal jsem kontaktu v DC proč. Jeho odpověď zněla:

"Nemůžete mít volby s jedním kandidátem"

Zeptal jsem se, kdo bude tedy odstraněn. Jeho odpověď zněla:

"Nemám dovoleno říci ti to, ale řekněme, že Obama učiní oznámení brzy."

Zdroje z Pentagonu zatím řekli, že "Zákon o 11-S tlačí na Saúdskou Arábii, aby veřejně exponoval Izrael, Bandara bin Sultana a Bushovu kliku odpovědné za 11-S a povede ke Komisi za skutečnou pravdu a soud pro válečné zločince. "

Vzhledem k tomu, že je to jen pár týdnů před volbami, nebude to trvat dlouho a uvidíme, jestli splní tyto předpovědi.

V každém případě přenos dat z více než milionu dokumentů, které odhalují obrovskou zločinosr Clintonovy Nadace objasňuje, že existuje silná frakce v rámci vojensko-průmyslového komplexu, která bojuje za svržení Chazarské mafie. Důvodem je to, že transfer takových dat nemůže být proveden jednotlivými hackery a vyžaduje vládní organizaci s přístupem do počítačových systémů na vysoké úrovni zabezpečení. Zároveň je zde skutečnost, že korporátní média a síťových giganti jako Google cenzurují tyto údajez čehož vyplývá, že majitelé velkých firem (Bush / Clinton / Rockefeller / Rothschild, atd.) jsou ve válce proti bílým kloboukům v armádě a agenturách.

Nicméně, Chazaři tentokrát nebudou moci předstírat svou smrt, aby oddálili problémy, protože příliš mnoho lidí je si jich vědoma (kdo jsou) stejně tak, jako toho, jaké jsou jejich zločiny. Nicméně to neznamená, že se nebude snažit to udělat.

Bill Clinton, který je blízko smrti z HIV nedávno pohrozil smrtí proti tomuto spisovateli a Neilu Keenanovi. Signály naznačují, že Neil Keenan již byli zavražděn. Přestože autor tohoto článku používá pravidelný kontakt přes Skype, osoba usilující být Neilem Keenanem v současnosti na Skypu není schopna odpovědět ani na jednoduchou otázku, kterou by vědět pouze skutečný Neil. Kromě toho web Neila Keenana propaguje falešná pracovní místa v Bush / Clinton mafii jako podvodné Zimbabwe měny. Zdroje ze Společnosti Bílého Draka slibují, že pomsta za smrt Keenana bude totální a komplexní.

Kromě toho, pokud bude autor tohoto článku zabit, můžete si být jisti, že se následně zcela odstraní 13 dominantních pokrevních linií za posledních pět generací od založení Společnosti Federalních Reserv.

http://wakingtimesmedia.com/13-families-rule-world-shadow-forces-behind-nwo/

Rodiny musí začít přemýšlet, zda jsou ochotni obětovat celý strom jen proto, aby se marně snažili zachránit shnilé větve.

V každém případě, pobočka Bushe / Clinton / Rockefellerovou Chazarské mafie je nyní zoufalá z (nedostatku) peněz. Nedávný podvod s uragánem Mathew (uragán existoval jen v mafiánských médiích řízených Chazary, nikoliv v reálném světě) byl vyprodukován Chazarskou mafií, aby tato mohla vydělat nějaké peníze tím, že prodá akcie pojišťoven, říkají zdroje CIA. "Následuj peníze, je to stejné jako prodej krátkodobých akcií v leteckých společnostech před 11-S" říká zdroj ze CIA. Byly identifikovány autoři tohoto podvodu a budou se brzy zodpovídat spravedlnosti za své starézločiny, říkají zdroje.

Také říká Pentagon, že konec Národního svátku Číny a čínský Zlatý týden a na konec říjnové setkání jak Světové banky (3 až 9) taka výroční zasedání MMF, všechno pospolu souvisí s "koncem kabaly" a skokovým tlakem v tomto týdnu na nový finanční systém. Také stojí za zmínku, že dne 16. října, následující úplňek, je známý jako "Lovecký Měsíc" a začíná lovecká sezóna na mafiánské Chazarské vrahy, říkají zdroje.

Rovněž se zdá být nějakým druhem kampaně, která je zaměřena na Severní Koreu. Zdroje v japonské pravicové organizaci tvrdí, že hlavní severokorejský agent v Japonsku byl nedávno smrtelně otráven pomocí "ženského agenta CIA", který "se zdál být jen obyčejnou japonskou ženou." Další zdroj zpráv japonského původu říká, že leader Severní Koreje Kim Čong Un, byl také nedávno zavražděn. Zdroje CIA v Asii to potvrzují a říkají: , že "Kim Čong-un byl nahrazen doublérem, který je nyní pod naší kontrolou. Původní se odchýlil od toho, co bylo prozíravé a musel být odstraněn ".

Tato tisková zpráva mezitím uvedla, že Čína má v plánu "útoky - popravy mečem" proti Severní Koreji.

https://sputniknews.com/asia/20161008/1046141876/china-decapitation-strike-north-korea.html

Takže to již nebude nutné.

Jiné zdroje mezitím předložily důkazy autorovi tohoto článku, že filipínský prezident, Rodrigo Duterte je agent Bushe. Dr. Michael Meiring, který si později změnil jméno na Dr. Michael Van de Meer, řekl ve videu nahraném před svou smrtí, že Duterte, který byl v tom okamžiku starostou Davao City, položil bombu, která mu roztrhala nohy a udělal to tak pod velením George Bush Sr.

Kromě to se ke mně přiblížil známý agent korejské Církve sjednocení, aby se pokusil domluvit schůzku mezi mnou a Dutertem krátce poté, co by byl zvolen prezidentem. Asi jsem byl moudrý, abych tento návrh zamítnul, protože se mi líbí mít nohy spojené s mým tělem. Jak je dobře známo, Církev sjednocení má ranč v Paraguayi vedle Bushova ranče a byla zapojena do pašování drog a zbraní s Bushovou nacistickou frakcí po celá desetiletí. Je také faktem, že použití mimosoudních eskader smrti, tak jak to dělá Duterte, je typické chování chazarské, nacistické a fašistické frakce.

Jinými slovy, veřejná ianti-americká Duterteho pozice by mohla být jednoduše Bushův podraz, kterým by zamýšlel oklamat asiaty, aby tak získal přístup ke zlatému pokladu údajně existujícímu na Filipínách. Asiaté vědí, že Bushova frakce se pokusila vyvraždit biologickými zbraněmi a proto musí být s Dutertem velmi opatrní, i přes jeho do očí bijícího tahu na Číňany. Nikdy není dobré líbat hada, a Číňané byli varováni.

To samé platí o japonskémm premiérovi Šinzó Abem, který byl zvolen ve zfalšovaných volbách pořádaných frakcí Bush / Rockefeller. Abe je známý Bush / Nacistický agent a brzy bude přinucen rezignovat, protože japonská fašistická skupina za ním byla zdecimována, podle zdrojů blízkých pravému japonskému císaři. Tytéž zdroje říkají, že guvernér Bank of Japan, Haruhiko Kuroda, také ztratil nedávno svůj velký vliv, protože jeho skutečná práce, jk se už proslechlo, spočívala pouze v plenění japonských úspor.

Na Středním východě, mezitím Francisco, v "bezprecedentní akci" povýšil papežského nuncia v Sýrii na kardinála "s cílem chránit křesťanství," říkají zdroje Pentagonu. Rusko nyní zabralo chazarským žoldákům z ISIL Aleppo a Pentagon připravuje likvidaci ISIL žoldáků v jejich iráckém ředitelství v Mosulu. Zdroje Pentagon také říkají, že se zastaví v regionu četné pokusy operací pod falešnou vlajkou ze strany Chazarů určených k pokusu provokovat americkou - rusko válku.

Kromě toho, "I přes masivní kampaň kabaly" a opearcí kabalistické rozvědky vydával za mírové síly OSN v Sýrii, Nobelova cena za mír jim byla odmítnuta, říkají zdroje. Místo toho byla dána Nobelova cena kolumbijskému prezidentovi, Juanu Manueli Santosovi za ukončení 50leté války s partyzány z FARC. To bylo provedeno na podporu míru v regionu a "pro zrušení hlasování NE [proti mírové dohodě] Bushem dosazeným agentem, bývalým prezidentem Kolumbie, Alvaro Uribem" říkají. Zdroje dodaly, že cena může být revidována tak, aby zahrnovala i vůdce FARC, Timoleona Jimeneze.

Záměry Chazarů, aby nedošlo k jejich pádu zahájením třetí světové války jsou stále zoufalejší a zbytečnější. Jejich nejnovější taktikou bylo pokusit se vyprovokovat Indii a Pákistán, aby začali válku palbou z obou stran ve snaze dosáhnout, aby jejich jednotky stříleli na sebe navzájem. Také se podařilo vyděsit Rusko do té míry, že minulý týden provedli cvičení falešné masivní jaderné války se 40 miliony lidmi.

http://en.mchs.ru/mass_media/news/item/32915549/

Tyto plány selhávají stejně jako všechny ostatní pokusy o activaci masového zabíjení.

Také "byl nahrán" minulý týden "nový" šéf OSN (jak je popsán v New York Times), jak se snaží ignorovat předpokládanou skutečnost, že vůdce této údajné globální organizace byl vybrán chazarskou mafií a nikoliv lidmi z planety Země. To už nikoho nezajímá, protože mocní stojící za korporací zvané OSN (registrované jako takové jako firma Dun & Bradstreet) jsou v bankrotu, a proto OSN je samo o sobě také v bankrotu.

Podzimní ofenzíva pokračuje a očekává se, že brzy bude lidstvo svobodné.

A konečně tento týden jako bonus pro čtenáře, popíšeme nějaké triky, které jsou součástí špionáže z reálného světa, a které se nevidí v hollywoodských filmech, jak nám nedávno popsal jeden skutečný agent. Podle tohoto veterána se největší špionážní činnost v reálném světě spočívá v tom, že se zástupci různých zpravodajských agentur sejdou, aby spolu vypili pár drinků a výměnili si informace mezi sebou navzájem.

Nicméně je potvrzeno, že jsou také nějaké aktivity tipu James Bond se záludnými triky. Například se říká, že ženy - sovětské agentky používaly střelnou zbraň, která vypadá v jejich peněženkách jako tampón. Když jejich cíl hledá zbraně agenta v tašce při návštěvě koupelny, zřejmě nenajdou zbraň, a tak opadá jejich ostražitost. Žena -agent pak přiloží pistoli-tampón k oku svého cíle a vystřelí mu mozek.

Dalším popsaným sovětským zařízením byl keramický nástroj - hra, kterou agenti v zadku. Vzhledem k tomu, že mohli projít testem na detektor kovů, byli ho schopni propašovat do vězení, i kdyby byli nazí. Později, když je nikdo nesleduje ho vytáhnou. Obsahuje pilu, která může rozřezat mříže vězení, aby mohli uniknout. Má také nádobu v případě, že nalije kapalinu za sebou (při utěku) a zničí nosy sledovacích psů a znemožní jim tak zadržet svou kořist.

Další věcí, o špehů v reálném životě, který není popsaný v Hollywoodu, je skutečnost, že obecně jsou to velmi duchovní osoby zapojené do esoteriky a mystiky a často jsou spojeni s náboženskými organizacemi. Všichni ti, které znám se shodují v tom, že žijeme v prorockých časech. Starý satanský kult je nakonec poražen.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

09.10.2016 20:25

Uskladněné dokumenty prokazují, že Společnost Federálních Rezerv je založena na otevřeném podvodu.

03-10-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Dokumenty uniklé americkým vládním činitelům odhalují podrobně, jak majitelé Společnosti Federálních Reserv vytvořili v roce 2008 krizi Lehman and Brothers jako způsob, jak ukrást obrovské sumy peněz lidem na celé planetě.

Dokumenty jasně ukazují, jak indonésan pod jménem Yohannes Riyadi používá 700 tun zlata, které původně náležely bývalému indonéskému prezidentovi Soekarnovi na podložení 500 miliard dolarů v emisích US dluhopisů. Podle operativců CIA se sídlem v Asii byly tyto peníze použity pro uplácení vyšších indonéských vládních úředníků,

Zdroje nám říkají, že 700 tun zlata bylo pak zázračně transformováno chazarským mafiánským zaměstnancem padělatelem a podvodníkem Wilfredo Saurinem do 750.000 tun zlata na podložení certifikátů. JP Morgan Chase Bank pak vzala "750.000 metrických tun" a poslala práva na toto zlato do Royal Bank of Scotland, s transfery plateb jdoucími do HSBC Holdings předtím, než "zlato" skončilo ve Společnosti Federálních Rezerv, která pak proměnila zlato na dolary v jakési reverzní alchymii.

23 bilionů dolarů, tedy magicky vytvořené vlastníky Federal Reserve Board byly použity na nákup levných aktiv po celém světě, jejichž hodnota spadla kvůli krachu inženýrství Lehmanů, říkají zdroje. "To je tedy největší kriminální loupež globálních aktiv pomocí digitálních peněz vytvořených na počítačíc v historii, a opírajících se o neexistující zlato," jak jeden operativec CIA popsal tento podvod. Tento obrovský podvod výrazně zvýšil koncentraci vlastnictví Chazarské mafie ve světových korporacích a majetku.

Různé dokumenty vztahující se k tomuto podvodu, včetně SWIFT kopií transakčních dokumentů, lze vidět níže v předplatné části tohoto blogu a bude k dispozici zdarma pro širokou veřejnost ve čtvrtek 6. října.

Tyto zveřejněné doklady jen ilustrují, že žaloby proti Chazarské mafii a jimi založeném podvodném finančním systému Federal Reserve Board se stupňují. To je pravděpodobně důvod, proč byly skartované dokumenty nalezeny v kamionech, které minulý týden parkovaly před ústředím FEDu New Yorku.

http://www.zerohedge.com/news/2016-09-29/just-spotted-front-new-york-fed-again

O tři měsíce později jsou padělatelé zpátky …

 

... A tentokrát jsou kontaktováni přáteli: dodávka patřící profesionální demoliční a demontážní službě, který je mimochodem zaparkované přímo před hlavními nákladními dveřmi NY Fedu, který mimo jiné do místa, které vede v NY Fedu dál ke zlatým rezervám.

Nemůže být pochyb o tom, že banka New York Federal Reserve je místo kriminálního činu a důkazy jsou průběžně ničeny.

Pentagon mezitím vydal další podrobnosti o novém finančním systému, který nahradí podvodnou a zaniklou Společnost Federálních Rezerv, a to možná již tento měsíc. Hlasovací práva v novém systému budou rozdělena takto:

Čína získává 20,09%, Republika Spojených států amerických 17,89%, EU 11,61%, v Rusko 7,53%, Indie 4,1% a Japonsko 3,79%. Jedná se o stejné proporce jako uhlíková práva vydaná na základě dohody COP21, která byla více o novém finančním systému, než o samotném uhlíku. Kompletní seznam hlasovacích podílů jednotlivých zemí si můžete prohlédnout zde:

https://en.wikipedia.org/wiki/Paris_Agreement

Dohoda Paříž - Wikipedie, otevřená encyklopedie

en.wikipedia.org

Dohoda o Paris (French: L'accord de Paris) je dohoda v rámci Rámcové úmluvy OSN o změně klimatu (UNFCCC) zabývající se skleníkovými plyny ...

Dohoda se stane zákonem, když bude ratifikována 55 zeměmi ve výši nejméně 55% z celkových emisí uhlíku. Tato hranice budou předány, kdy Evropská unie dohody ratifikuje, což jejich vláda slibuje udělat do konce tohoto měsíce.

"Nový říjnový fiskální rok se shoduje s židovským Novým rokem, národním dnem Číny, a kolapsem Deutschebank a jüan se stává postupně zlatem podloženou a plně konvertibilní mezinárodní rezervní měnou v novém finančním systému," říkají zdroje z Pentagonu. I jiné zdroje nám potvrzují, že to je to, co je opravdu za oficiálním začleněním, počínaje dnem 1. října, čínských juanů do SDR MMF měnového koše.

Jakmile bude nový systém v provozu, tak budou mít americká armáda a agentury mnohem volnější ruku, aby mohli zakročit proti Chazarské mafii, protože již se nebudou muset starat o získání peněz na zaplacení svých platů, benzínu, atd.. Současně si chazaři již nebudou moci dovolit platy pro jejich ISIL, Boko Haram a další žoldnéřské zabijáky.

V každém případě je nyní zcela evidentní, pro každého člověka s normálně fungujícím mozkem, že americká armáda neposlouchá příkazy mafiánských chazarských otroků na ministerstvu zahraničí nebo v Bílého domě. Kápo Skull and Bones Chazarské mafie, americký ministr zahraničí John Kerry byl nucen přiznat veřejně minulý týden, že armáda nebyla ochotna podpořit jeho hrozby aby se přijala opatření proti Rusku v Sýrii.

http://english.alarabiya.net/en/News/middle-east/2016/10/01/Kerry-said-he-lost-argument-to-back-Syria-diplomacy-with-force-.html

Kerry řekl, že "ztratil argumenty" ve věci Sýrie , aby podpořil svou diplomacii silou.

english.alarabiya.net

Americký ministr zahraničí John Kerry, minulý týden na schůzce s malým počtem syrských civilistů ..(..).

Skutečným důvodem pro bouřlivé hrozby z Ministestva zahraničí US týkající se Sýrie je, že Rusové a jejich spojenci systematicky ničí izraelské a ropné společnosti ISIL a žoldnéřské armády, které tam působí, říkají zdroje z Pentagonu. Dodávají, že ničení zahrnuje vícero izraelských a saúdských velicích center.

Právní útok proti Chazarské mafii začal také. Zdroje Pentagonu říkají, že: "Armáda stojí za prvním soudem proti Saúdské Arábii a je na straně vdovy po námořním veliteli zabitém v Pentagonu v 9/11 tak, aby při úniku informací o zapojení Izraele do 9/11 nastala situace, kdy budou kolektivní soudní požadavky a spory zaměřeny na finanční likvidaci židovské mafie, která se tím pádem dostane na mizinu."

Zdroje dodávají, že: "Za marným Obamovým vetem zákona o 9/11, přišla chazarům velká rána jeho anulací oběma komorami, a to, jak Sněmovnou reprezentantů, tak Senátem, stáli neocon Ash Carter a saudophilní šéf CIA John Brennan."

Další ranou Chazarské mafii byla "dlouholetá Rockefellerova loutka, Josef Verner Reed", který byl minulý týden "mezi eliminovanými kabalistickými agenty", jak informovaly naše zdroje z Pentagonu.

https://www.washingtonpost.com/local/obituaries/joseph-verner-reed-jr-diplomat-and-white-house-protocol-chief-dies-at-78/2016/10/01/d94639f4-87e7- 11e6-AC72-a29979381495_story.html

Josef Verner Reed Jr., diplomat a šéf protokolu Bílého domu, zemřel ve věku 78

www.washingtonpost.com

Mr. Reed byl velvyslancem, vedoucí protokolu George H. W.Bushova kabinetu a dlouholetý úředník U.N..

Clinton Bush mafie udělala minulý týden další trik, když se šel Bill Clinton ukázat veřejně na pohřeb bývalého izraelského lídra Šimoa Perese. "Bill šel na pohřeb jen proto, aby Hillary mohla dosáhnout více židovských finančních dárců," řekly vojenské zdroje, které sledovali jeho návštěvu. Zdroje pak dodaly, že Hillary, byla mezitím zaznamenána FBI kamerami, jak uzavřela dohody s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem aby US zdvojnásobily americkou pomoc Izraeli výměnou za více peněz do její nadace.

Byl také mnoho protichůdných informací pocházejících ze zdrojů, které autorovi tohoto článku řekly, že Hillary Clintonová je mrtvá. Jeden zdroj tvrdí, že je mrtvá, a že debata Clinton / Trump byl zaznamenána v předstihu. Další zdroj říká, že Hillary byla zabita a nahrazen klonem, a protože klony mají omezenou inteligencí, potřebovala sluchátka a mikrofon a teleprompter, aby bylo možné diskutovat. Je také možné, že byl použito tělo dvojnice která by také potřebovala teleprompter a sluchátka tak, aby ji její manipulátoři mohl říct, co má říkat. Také nyní existuje technologie, která používápočítačovou grafiku k vytvoření projednávání Hillary.

Co je však jasné v každém případě je to, že někdo se opravdu obtěžoval rozšířit, že jak se zdá, zemřela, včetně uvedení snímků s jejím pádem na světových televizních obrazovkách a také televizních stanic vysílajících zprávy, že zemřela. Také zrušila celou řadu živých vystoupení. Může to být provedeno proto, aby se zabránilo její popravě za zločin masové vraždy tím, že by si kati mysleli, že už je mrtvá.

Ať tak či onak, i kdyby to byla skutečná Hillary, on-line průzkumy veřejného mínění v drtivé většině souhlasí s tím, že ztratila diskusi s velkým odstupem.

K dispozici je také probíhající lavina zveřejňování trestné činnosti Clinton Foundation patřící Hillary a Billu Clintonovým. Zapomeňte na příběhy při zakládání, kdy mávajíce rukama prodávali nefunkční léky proti AIDS a podobně. Skutečným příběhem je to, že jsou to dva masoví vrazi zapojení do nukleárních útoků, které vyvolali tsunami na Haiti a v Japonsku.

K dispozici je také stále více důkazů, která přichází, že lidé za Společností Federalních Reserv jsou uctívači Satana. Poslední má prozrazovat jedno důkazní video, kde Angelina Jolie popisuje přátelům její účast na satanských rituálech.

https://www.youtube.com/watch?v=vkXS946P4sQ

Angelina Jolie se přiznává k satanského rituálu, který se dělá, aby vstoupila do Řádu Iluminátů v nově vynořivším se videu s tajnými záběry, kde mluví ke dvěma c ...

Jolie bylo poré nabídnuto pracovní místo v Rockefellerovou Radě pro zahraniční vztahy a dalších výkonných pozicích.

Také bylo odhalení bývalých Clintonových asistentů, že Hillary Clintonová se podílela na čarodějnických rituálech. Hillary uniklé e-maily ukazují, že dělala oběť Molochovi, což je jen jiný název pro Satana.

Tyto objevy se sbíhají s tím, co mi bylo řečeno, když jsem navštívil zednářský zámeček lóže P2 v Itálii, kde jsem se dozvěděl o tom, jak vnitřní skupina na nejvyšších úrovních výkonává v praxi lidské oběti, a prováděním tajemných rituálů přivolává "entity" a spouští tak světové události v souladu s pohyby hvězd a planet. Během této návštěvy jsem byl otráven, abych nemohl žít a vyprávět světu o nich a jejich činnostech.

Nyní jsou však, podle informátorů, zpravodajských agentur a dalších, už exponovány na několika frontách. Jakmile budou tito lidé zbaveni peněz "Majick". Potom, až konečně ztratí I poslední zbytky jejich moci, budou systematicky loveni a neutralizováni. To je důvod, proč je útočeno na Federální rezervní radu.

Níže uvedené dokumenty, zaslané Bílými klobouky, jsou konkrétní důkazy toho, že Společnost Bílého Draka a její spojenci jsou už zainteresováni na jednotlivých případech. Říjnové kanóny začaly svou kanonádu. Další přijde ještě v listopadu. Tyto útoky budou pokračovat, dokud to neskončí a lidstvo nebude osvobozeno. Pokud na tom budeme všichni pracovat, vítězství přijde možná na Vánoce.

McCall-Offer-to-Saurin-Indo-Gold-SKMBT

The SWIFT Transfers of the Indonesia Au 2009


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

05.10.2016 15:40

Významné globální boje o moc a také změny nastanou v říjnu.

09-26-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Translation plakát ". Při neexistenci zlatého standardu, není žádný způsob, jak ochránit úspory před konfiskací prostřednictvím inflace a žádné bezpečné úložiště pro majetek." Alan Greenspam, bývalý předseda Společnosti Federálních Rezerv).

Monohočetné a spolehlivé zdroje ze zpravodajských služeb z celého světa, ale tajných společností předvídají významné změny v globální mocenské struktuře hlavně v říjnu. Zdroje se shodují v tom, že boj se zaměří na to, kdo bude kontrolovat Spojené státy a jeho vojensko – průmyslový komplex.

Oba zdroje, jak CIA tak i Pentagonu říkají, že ani Hillary Clintonová, ani Donald Trump se nestanou příštími prezidenty Spojených států. Nicméně, nesouhlasí v tom, kdo bude prezidentem, což jasně ukazuje, že problém je stále ve vzduchu.

Zdroje CIA se sídlem v USA stále trvají na tom, že prezidentem se stane viceprezident Joe Biden, jen aby byl rychle nahrazen vice-prezidentským kandidátem Timem Kainem. Tyto zdroje také říkají, že frakce tlačí na Michelle Obamu, aby se stala příštím prezidentem, což by de facto jen prodlužilo Obamovo prezidentství.

Nicméně zdroje z Pentagonu říkají, že prezident Biden "by byl katastrofou." Taky se vyjádřili, že namísto toho může "Překvapení října přinést obnovení Republiky Spojených Států a s tím nové prezidentské kandidáty, podobné jako Paul Ryan reproduktoru (Rep ) a senátorka Elizabeth Warren (Dem), která se stala známou v celé zemi pro veřejné a drzé odhalení jednoho výkonného jednatele Wells Fargo."

Společnost Bílého Draka mezitím doporučuje, aby se kanadský premiér Trudeau Justin stal hlavou Severoamerické Unie. Když byly USA a Kanada v roce 1776 odděleny, Američané volili "život, svobodu a hledání štěstí", zatímco Kanaďané podporovali prozaičtější "dobré vládnutí".

Americké instituce jsou natolik poškozeny, že mohou být šetrnými cizinci jako jaou Kanaďané vyčištěny. Je také stojí za to poznamenat, že Skotsko se stalo součástí Anglie proto, že skotský král skončil jako vládce obou zemí, takže, kdyby měli kanadˇané a američané stejné normy, mohli bychom tu mít v dlouhodobém horizontu podobný výsledek. Spojené státy severní Ameriky budou mít populaci 475 milionů, budou tedy mnohem silnějším subjektem. Absorpce 122 milionů relativně chudých Mexičanů by byla hlavní nevýhoda tohoto návrhu, ale zároveň by tito Mexičané pomohli americkému průmyslu soutěžit s Asiaty.

Tyto problémy vvystoupili v průběhu jednání mezi zástupci CIA, SDB, Bílými Klobouky, asijskými tajnými společnosmti a zástupci čínské vlády minulý víkend. Rozhovory se vyvíjeli perfektně.

Bylo dohodnuto mezi čínskou vládou a CIA, že budou dány k dispozici masivní finanční prostředky na vytvoření plánovací agentury pro budoucnost. Počáteční práce agentury by byl nepřetržitý monitoring a čištění zvráceností způsobených z chazarskými gangstery, kteří zničili Spojené státy, a způsobili tolik utrpení v místech, jako jsou Střední východ nebo Ukrajina.

Agentura bude nakonec operovat s hodnotou miliardy dolarů ročního rozpočtu a bude financovat masívní projekty, na doplnění oceánů rybami, proměnu pouští na zelené háje a sady, zlepšení globální infrastruktury, prozkoumávání vesmíru a jěště další aktivity. Agentura by neměla být nějakou centrální plánovací agenturou stalinistického stylu, protože většina skutečné práce bude externí a zadávána soukromému sektoru prostřednictvím výběrových řízení.

Čínská armáda nabízí obrovské sumy zlata aby zaštítili tuto agenturu, zatímco někteří členové asijských královských rodin nabízejí spolu s tímto zlatem dolary v hotovosti na přímé použití. Problém, který na kterém se teď pracuje, je zjistit, zda tyto dolary jsou přeprány přes mafii Bush / Clinton / Rockefeller, nebo ne.

Zdroje CIA a Mossadu si myslí, že americký dolar bude pokračovat i po 30. září, ale celkově bude dolar rozdělen na americký dolaru, který devalvuje o 50% a mezinárodní dolar, který zůstane nezměněn.

Nicméně, Pentagon a jiné zdroje CIA říkají, že Federal Reserve Board přestane existovat dne 30. září, což vyvolává otázku, kdo přesně bude kontrolovat dolar.

To je zpráva, kterou vydal Pentagon na toto téma:

"MMF přijal jüanu podložený zlatem v SDR koši dne 1. října, protože Společnost Federálních Rezerv přestane existovat dne 30. září." A dodává: " Pařížská dohoda, která tajně aktivovuje zlatý standard je globálně asi kolem 48 %, Indie bude ratifikovat 2. října (4,5%), takže když i Rusko (7,35%) ratifikuje překročí se aktivační práh 55%, který vše drží na uzdě, dokud se kompletně nevyřeší vojenské problémy a kabala totálně kapituluje".

Zdroje ze CIA, mezitím říkají, že Čína nyní ovládá tajně SDR a MMF. Zvláštní práva čerpání SDR, je návrh MMF jako alternativa k americkému dolaru.

Čínské vládní zdroje říkají, že Čína bude sledovat to, co Západ udělá v příštích měsících předtím, než provede vlastní tah. Nicméně říkají, že "dolar není podložen zhola ničím."

Zdroje Mossadu a CIA v Asii, stejně jako rodina Rothschildů, trvají na tom, že na podložení dolaru existuje v Asii velké množství zlata. Nicméně, autor tohoto článku, a to navzdory zkoumání tohoto tématu po dobu 10 let, ještě neviděl jakýkoli doklad nebo důkaz, že zlato skutečně existuje. Zástupce SDB vycestuje v blízké budoucnosti do Indonésie, aby prošetřil, zda skutečně existuje nějaké zlato u pomníku na rovníku v Indonésii, který je nyní oplocen. Zdroje CIA a Mossadu v Asii říkají, že existuje 4.000 tun.

Připomeňme, že v roce 2012 baron James z Blackheath předložil v britském parlamentu důkazy, že v roce 2008 Rada Federálního rezervního systému Spojených států využila práva, aby vytvořila ze 700 tun zlata certifikáty v hodnotě 15 miliard dolarů, což znamená, že se tyto dolary podložili 700.000 tunami. To byl způsob, jakým se vyprostili z krize Lehman & Brothers.

Zde je původní svědectví Pána Blackheath:

https://www.youtube.com/watch?v=eL5hqvTWkYg

Takže ti z FEDu jsou nahráni na videu, jak o tomto zlatu jen lžou. Vzhledem k tomu, šéf nacistické propagandy, Joseph Goebbels jednou řekl:

"Pokud říkáte dostatečně velkou lež a neustále ji opakujetes, lidé jí budou nakonec věřit. Lež může být udržována pouze tak dlouho, jak dlouho může stát ochránit lidi z politických, ekonomických a / nebo vojenských důsledků lží. Proto se stává životně důležitým, aby stát využil všech svých pravomocí k potlačování disentu, protože pravda je smrtelným nepřítelem lži, a tudíž potažmo pravda je největším nepřítelem Státu ".

V případě, že je historie zahrabaného asijského zlata jen lež použitá k udržení korporátní kontroly, pak je jasné, že je třeba nalézt alternativní řešení, aby se zabránilo kolapsu finančního systému a civilizace.

Zdroje z Pentagonu říkají, že "30 kontrolorů z Mossadu / CIA, kteří cvičili a vedli ISILbylo zabito ruskými raketovými útoky, takže nový finanční systém může zprovozněn, jen když bude ISIL na poražen v Sýrii a na Ukrajině."

SDB doporučila Pentagonu, že ropné společnosti, které tlačí na energetické projekty v Sýrii a na Ukrajině jsou Chevron a Exxon Mobil. Proto bylo řečeno, že nejlepší způsob, jak zastavit ISIL a nacisty na Ukrajině by byl, aby se sšli výkonní manažeři těchto společností. Pak by jistě tito pracovníci zpívali jako kanárcio hlavounech jako jsou Bush / Clinton / Rockefeller.

Protože víme, že syn Joe Bidena je zapojen do energetického projektu na Ukrajině, to je dobrý odhad, že Biden, který je navrhován jako president je jen další pokus mafie Bush / Clinton / Rockefeller udržet nějakého jejich agenta ve Spojených státech, protože vědí, že Hillary je příliš toxická (nebo spíš příliš mrtvá) na to, aby se stala prezidentkou.

Snad přinese schůzka výkonných manažerů ve vedení těchto ropných společností nakonec skončí s těmito mafiánskými Chazary a jejich armádami soukromých zabijáků v ISIL.

V každém případě na frontě s Goldman Sachs je vidět, že chazaři jsou pod velmi tvrdým útokem na třech kontinentech.

V Asii, přinutil Goldmany bojkot kontraktů propustit 30% svých bankéřů. K dispozici je také velká akce, která má přinutit mafii Bush / Clinton / Rockefeller vrátit akcie v Japonsku zapsaných podniků, které doslali z Japonska pouze pomocí vydírání. Japonsko bude mít pro tento krok velkou ruskou podporu, říkají zdroje z CIA v Asii. Podle nich již byla mírová dohoda s Ruskem o čtyři sporné ostrovy dokončena. V této dohodě se Japonsku dva nejjižnější ostrovy. Za to se brzy očekává vznik silné rusko-japonská vojenské a obchodní aliance, říkají zdroje.

Říká se, že to bude oficiálně oznámeno dne 15. prosince, kdy ruský prezident Vladimir Putin přijede do Japonska.

V Evropě byl mezitím bývalý ekonom Goldmanů, Jim O'Neill, nucen opustit svou práci jako ministr financí ve Velké Británii. V Evropské unii je zase vyšetřován bývalý šéf Evropské komise José Barroso, který náhle opustil svou práci a připojil se ke Goldman Sachs.

https://www.rt.com/news/360477-barroso-eu-drug-cartel-goldman/

Uber firma podporovaná Goldmany a prádelna drogových financí pro Bushe, Bank of America, také jsou ovlivněny odhalením, které učinil jejich poradce, bývalý komisař EU, Neelie Croes, který se podílel na nekalém podnikání na Bahamách, zatímco byl ve funkci.

https://www.theguardian.com/business/2016/sep/21/ex-eu-commissioner-neelie-kroes-failed-to-declare-directorship-of-offshore-firm

v USA jsou předmětem šetření i bývalí zaměstnanci – miliardáři - společnosti Goldman Sachs, kteří měli na starosti hedgeové fondy, jako kupř. Leon Cooperman z "Omega Advisors Inc." nebo Dan Och z "Och -Ziff Capital Management Inc.".

http://www.barrons.com/articles/double-trouble-for-hedge-fund-chief-leon-cooperman-1474693209

http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-09-12/perry-paulson-and-och-ziff-stung-by-outflows-hitting-big-funds

Tato odhalení jsou jen součástí širokého a systematického útoku na finanční parazity Chazarské mafie po celém světě. Bývalý vyšetřovatel skandálu "spořitelní a úvěrové krize" v USA, William Black, který jich dal už tisíce do vězení, vyšel veřejnost, aby řekl, že hlavní obchodní model velkých bank je prostě podvod.

http://www.blacklistednews.com/Top_Bank_Fraud_Expert%3A_ALL_of_the_Big_Banks%E2%80%99_Profits_Come_from_FRAUD/54262/0/38/38/Y/M.html

Některé zdroje se shodují, že likvidace Chazarské mafie bude pokračovat a prohlubovat se, dokud se nekapitulují úplně. Za tímto účelem říkají zdroje z Pentagonu, že OSN dává ultimátum hlavnímu vůdci Chazarské mafie Benjaminovi Netanjahuovi. To je také důvodem, proč se hlavní židovští vůdcové setkají s tureckým prezidentem Recepem Erdoganem v New Yorku, aby na Středním východě dosáhli skutečného míru.

----------

09.16.27. Benjamin Fulford promlouvá živě na události15-16 říjn v Montrealu v Kanadě. Pro více informací prosím klikněte na tento odkaz:

http://www.meritocracy.quebec/

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/Svědecká výpověď Benjamina Fulforda o nukleárním útoku tsunami na Japonsko

(3/11 - Fukushima)

Benjamin Fulford "Narodni Nouzovy Vybor" 27/3/2012 Alexander Romanov, Chodoin Daikaku
 
Video s Benjaminem Fulfordem je k dispozici na placenem prohlizeci. V následujícím odkazu si můžete zaregistrovat na placeném prohlizeci videí 26 minut, které obsahují aktuální informace o stavu Třetí světové války. Platby za video budou použity na podporu tisku pomoci shromáždených faktu v terénu. Zvažte nákup videa jako investici do vzdělávání novinářů. Vaše pomoc je velmi ceněna. Video bude k dispozici k nahlédnutí zdarma od 19.března 2016.

http://silkysmallwood.com/wp2/2016/03/07/benjamin-fulford-march-4th-2016-world-war-iii-update/

 

 


PŘEVRATNÝ KANDIDÁT NA AMERICKÉHO PREZIDENTA.

Dne 19. prosince oznámil Andrew Basiago, JD, oficiálně na celonárodně publikujicim rádiu Coast to Coast, že se bude ucházet jako kandidát v amerických prezidentských volbách na r. 2016. Oznámil, že se brzy uvolní 100 návrhů, které se budou týkat pravdivých zveřejnění tajných projektech řízených CIA, které byly přímo zapojeny do projektu cestování v čase a cestováni na Mars.
Podle Basiaga ho právě tyto vysoce utajované CIA programy předem identifikovaly jako budoucího amerického prezidenta. Je tedy tento Basiago hrdinný informátor odhalování existence mimozemského života a tajných vesmírných programu, nebo je součástí sankcionované CIA psychologické operace na manipulaci procesu zveřejňování těchto informací?
Kampaň Basiaga bude založena na třech pilířích: "Pravda, Reforma, a Inovace v Nové Agendě pro novou Ameriku " Vysvětluje cíle své prezidentské kampaně ZA PRAVDIVA ODHALENÍ a nabízí toto:
"Mým plánem je v podstatě udržet mou kampaň za zveřejnění faktů o tajných amerických úspěsích cestování v čase a na Mars, ktery byl navštíven; i nadále sdílet své zkušenosti v oblasti projektu Pegasus [utajovaný projekt programu časo-prostorového cestování] a na Marsu v běžných i alternativních médiích.
A pak, jako součást svých doporučení, co bych přinesl jako prezident - hlavní z nich je to, co budu dělat s těmito dvěma technickými možnostmi, když jsem se rozhodl kandidovat na prezidenta v roce 2016."

1. Alleged Time Traveler Runs for U.S. President: Real Deal or CIA PsyOp?

2. Jump Room to Mars: Did CIA Groom Obama & Basiago as future Presidents?

3. CIA Sanctioned Disclosure of Time Travel & Mars Bases in 2016 Presidential Bid

 

1. Remote viewing was developed by the US military in the 1960's years before it was supposedly developed at Stanford Research Institute [SRI] in 1972..

2. Spinning to induce out-of-body experiences so as to travel on the astral plane is an ancient occult practice.

3. The so-called Montauk chair was reverse-engineered from the pilot's seat aboard a crashed ET craft, by which the ET pilot piloted the craft psychically to avoid collisions in space in light of the speed of the craft..

4. The teleporter, which opens up a vortal tunnel as an interstitial chasm in time-space through which the teleportee passes from Point A to Point B in several seconds, was invented by Nikola Tesla.

5. The chronovisor was accidentally discovered by Vatican musicologists Father Pellegrino Ernetti and Father Augustino Gemelli when they were studying the harmonic patterns in Gregorian chants at the Catholic University of Milan in the 1940's and found the microphone they were developing could pick up the sounds of past events..

6. The advanced chronovisor was developed from a TV-like screen into a standing cubical hologram of moving, multi-colored light by US defense contractors under DARPA after the Vatican gave the chronovisor technology to the US government for further development.

7. The plasma confinement chamber was invented by Dr. Stirling Colgate, president and dean of physics at the New Mexico Institute of Science and Technology [NMIST].

8. The jump room or "aeronautical repositioning chamber" ]ARC] was developed in a joint venture between Parsons and Lockheed, possibly after being reverse-engineered from an extraterrestrial device or as a result of ET-human liaison in which the device was given to the US government by one of the Grey ET species.

Source: Andrew D. Basiago

 


SIONACISTÉ V PARLAMENTU ČR Chtějí hájit teroristický stát Izrael jménem českého národa, vysávat české finačni fondy a bez přestání lhát

/album/fotogalerie-zpravy/sionaci-cz-jpg1/

——————————