Blog

02.02.2016 17:38

Impérium vrací úder tím, že Chazarská mafie zfalšovala Zika virus a negativní úroková míra útočí pádem.

1-2-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Je zřejmé, že Chazarská mafie utíká strachy seč jí nohy stačí a vyčerpává jistě své zásoby munice. Skutečnost, že se chazarská lůza, která ovládá Bank of Japan, byla nucena minulý týden uchýlit k záporným úrokovým sazbám dokazuje, že jejich falešná nekrytá fiat měna má nyní hodnotu menší než nic. Federální Rezervní Rada bude brzy nucena činit totéž. Čím více budete dávat peněz do jejich banky, tím více vám budou peníze mizet. Více o tom později.

 

Další věc, která dál jasně selhává, je jejich schopnost vytvářet masovou paniku, strach a nenávist, jejich tradiční kontrolní nástroje. Jejich poslední pokus, upgrade relativně menšího onemocnění známého jako pandemie Zika viru do zmenšující se dětských hlaviček je tak naprosto falešný, s ničím jiným jako důkazem, než počítačovou grafikou malých dětských hlaviček, že je jen velmi málo skutečných doktorů nebo nemocnic, kteří to berou vážně. Čas na to, pozatýkat kriminálníky a lháře z WHO (Mezinárodní zdravotnická organizace).

Poslední pokus vytvořit paniku onemocnění může souviset s úsilím vynutit u Billa a Melindy Gatesových postoupit kontrolu nad jejich očkováním a dalšími "zdravotnickými" (eugenickými) činnostmi meritokratickému řízení.

http://www.independent.co.uk/news/world/politics/gates-foundation-accused-of-dangerously-skewing-aid-priorities-by-promoting-big-business-a6822036.html

 

Bill Gates je nyní také klíčový muž pro počítačový podvod, který má zajistit, aby se chazarstí gangsteri vyhrali nadcházejících americké prezidentské "volby." To je prezentováno u Microsoftu jako dobrovolná používaná "aplikace", ktero se pripojíte na sčítání hlasů v Iowě.

http://thehill.com/policy/technology/267586-microsoft-on-the-hot-seat-in-iowa

 

Zdroje z amerických agentur říkají jasně, že je samozřejmé, že chazarská lůza nebude moci ukrást ještě další volby ve Spojených státech.
Místo toho důkazy FBI na Hillary Clintonovou se už "rozšířily i na intel agentury, které se zbavují a čistí se od svých krtků a implementovaných Bush/izraelských agentů," říkají zdroje z Pentagonu. Zdroj ze CIA mezitím položil krk na linku tím, že předpovídá, že Hillary bude "obviněna 28. února."

V případě, že Pentagon a agentury vzali tak vážně odstranění Hillary, měly by tedy, jak tak výmluvně poznamenal ruský Vladimir Putin: "jít po majiteli psa." Tady je Hillary popisuje svého pána jejími vlastními slovy dne 15. července 2009 v Rockefellerem řízené Radě pro mezinárodní vztahy v kanceláři ve Washingtonu DC:

"Jsem zde, v těchto nových ústředích, ráda. Byla jsem často také, myslím, v mateřské loďi v New Yorku, ale je dobré mít základnu tady v Radě na ulici kousek od ministerstva zahraničních věcí. Dostáváme spoustu rad ze strany Rady, takže to znamená, že nebudu otálet a přejdu k tomu, co bychom měli dělat a jak bychom měli myslet na budoucnost. "

http://www.activistpost.com/2016/01/hillary-clinton-brags-about-getting-her-marching-orders-from-the-cfr.html

 

Mafiánům z Wall Streetu v New Yorku je již zasíláno mnoho jasných signálů. Na jedné straně je kontrola jejich sítě korporátních médií hacknuta. Podle zdrojů Pentagonu bylo "Rupertu Murdochovi z Fox Network nařízeno , aby restartoval program X-files, který odhaluje viditelně pravdu o cizích-mimozemských technologiích, volné energii, antigravitační, 11-S (WTC 11/9), NSA, umělém vylidňování planety, atd.". Zdroje z agentur říkají, že "Bush zrušil program-seriál v roce 2002, aby se zabránilo odhalení 11-S (WTC 11/9)". Mezitím CIA odtajnila své spisy o UFO. Ostatní korporátní média se také připojily k tomuto náhlému návratu oznamování pravdivých popisů událostí v novinách, jako jsou kupř. zprávy v New York Times a Time, které již začaly pravdivě informovat o 11-S (WTC 11/9).

http://www.veteranstoday.com/2016/01/25/nytimes911/

 

Aliance US, Ruska a Číny proti chazarské mafii pokračuje také velmi dobře v rámci demolice režimu chazar mafie zotročující v současnosti lid Izraele vymváním mozků, strachem a paranoiou.

Izraelská elektrické sítě byly hacknuty a shozeny 25. ledna, po čemž dne 27. ledna, vrchní americký generál, Joseph Dunford, a ministr obrany, Ashton Carter, navštívili Cyber Commando Spojených států "na podporu kybernetické jednotky, aby zintenzívnila boj proti ISIS a jejím sponzorům "vojsk.

V jasným znamením, že rozumní izraelci čtou nápis na zdi velmi dobře, izraelský ministr obrany Moše Ja'alon se snažil obvinit Turecko z toho, ze řídí ISIL.

http://www.israelnationalnews.com/News/Flash.aspx/349951#.VqxUrVKjChk

 

USA se také nyní spojily s EU v poptávce po označování a bojkotu veškerého zboží vyrobeného v protiprávně okupovaném západním břehu Jordánu.

Vojenská spolupráce Spojených států a Ruska proti Izraeli má také ten význam, že se íránské přidružené jednotky dostali až k hranici s Izraelem, zatímco izraelské letectvo zůstává přilepené k zemi a nemůze s tím nic dělat. Vyjádřená zpravodajským portálem debkafile propojeným s Mossadem, "lídři zvolili tak, aby se zabránilo hrozící akci na třech frontách."

http://www.debka.com/article/25201/Israel%E2%80%99s-leaders-opt-to-avoid-action-on-three-menacing-fronts-

 

Vojenská spolupráce mezi Ruskem a Spojenými státy se nyní rozšiřuje na sdílení informací o Číně, stejně jako nepřátelích jako je ISIL, "padouchy v Izraeli", Turecku, drogy, Saúdskou Arábii a "cíle kabaly".

Například zpravodajský portál "Ruský Insider" napsal o kriminálnici z US ministerstva zahraničí Victorii Nulandové, hlavním agentu a buřiči na Ukrajině: "ze, ona je cíl." (p.pr.: druhý odstavec ze zdola)

http://russia-insider.com/en/lavrovs-nuland-signal-slap-surkov/ri12398

 

Pentagon a agenti Vatikánu souhlasí s tím, že USA a kubánská armáda mají nyní rovněž tak plně spoluprácují za cílem zastavit příliv drogových peněz do kasy Bushovy kliky a jejich ISIL žoldáků. To je důvod, proč jsou Kubě dodávány rakety Hellfire, takže mohou sestřelit letadla přepravující drogy, zdroje Pentagon říct.

Došlo také na spolupráci mezi Agenturou a Pentagonem, která je zaměřena na prevenci spuštění občanské války ve Spojených státech. To je případ sporu, kteý se odehrává v Oregonu, kde velká skupina ozbrojených militantů obsadila celostátně vlastněné útočiště volně žijících živočichů. Spor začal s tím, co se zdá být legitimní stížností ohledně nadměrné persekuce dvou dobytkářů ze strany federálních agentů.

http://www.theaustralian.com.au/news/world/oregon-occupation-one-dead-as-fbi-arrests-in-public-lands-dispute/news-story/c9a172347d2320ee81d3a923533cb7a7

 

Nicméně, tato stiznost se nyní obrací k soudu, který dá přednost, doufejme, že spravedlnosti. Mezitím ale důkazy ukázaly, že aktéři chazar krize přišli na tuto scénu ve snaze vyprovokovat civilní spor.

http://henrymakow.com/2016/01/crisis-actors-used-to-discredit.html

 

Je pochopitelné, že Američané – vlasteneci mají vztek na federální vládu. Nicméně, volba špatného boje proti mylným nepřátelům bude mít za následek pouze porážku. Nepřítel není v Oregonu, ale ve Washingtonu a New Yorku, takže pokud máte opravdu pocit, že bojujete za svobodu zaútočte tam, na vedoucí představitele chazarské mafie a zločineckých rodin Bushů / Clintonů a ne prát se s nějakým chudákem - pracovníkem FBI nebo místním šerifem.

V každém případě bude skutečná válka vyhrána ve sféře finanční a hospodářské, a zde věci jdou pro chazary velmi špatně. Abychom začali minulý týden, tak představitelé Africké unie, jak se zdá, se připojili k Íránu, Rusku, západní Evropě a mnoha dalším, aby se vymanili z dluhových nástrojů ovládaných chazary a nesprávně pojmenovaných jako "americké dolary" a souhlasili se změnou rezervní měny na yüan podložený zlatem.

http://news.xinhuanet.com/english/photo/2016-02/01/c_135062206.htm

 

A chazaři nadále ztrácí skutečnou podporu pro své "dolary". Například je nyní 500krát více smluv na koupi zlata na Chicago Mercantile Exchange, ale na podložení těchto smluv tam chybí jakékoliv fyzické zlato. Obchodování skutečného zlata se naopak nyní přesune na Šanghajskou burzu.

Nyní jak se zdá i "London Bullion Market Association" ztratila kontrolu nad schopností stanovit cenu stříbra z minulého týdne, kdy se cena ukázalo být o 6% nižší než fyzická cena.

http://www.zerohedge.com/news/2016-01-28/silver-market-disarray-after-benchmark-price-fix-manipulation

 

Poté, co japonská císařská rodina nedosáhla podložení jenu zlatem, když odjela minulý týden kvůli tomu na Filipíny, Bank of Japan řízená chazary byla nucena započít vydávání negativních úrokových sazeb Evropskou centrální bankou. To znamená, že skutečná japonská peníze se budou uchylovat k hotovosti a reálným aktivům, jako je zlato a stříbro.

Chazarstí otrokáři a bankéři jsou v iluzi, že negativní úrokové sazby zvýší reálnou ekonomiku tím, že nutí podniky a jednotlivce investovat a utrácet své peníze. Nicméně s Japonskem a EU trpícími klesajícím počtem obyvatelstva a ekonomiky, kradeže úspor lidí nezvýší produkci.

Otrocký chazarský systém v Japonsku je ve finále stejný. Minulý týden byl nucen odstoupit pro obvinění z úplatkářství, Akira Amari, japonský ministr hospodářství, který dohlížel na jednání TPP. Další budou následovat.

Malajsie nyní také ukáže, že Goldman Sachs a Saudové upláceli premiéra Najiba Razaka.

https://www.rt.com/business/330665-goldman-leissner-malaysia-corruption/

 

Můžete si být jisti, že stopy ve vyšetřování tohoto úplatkářství nakonec povede k pravdě o zmizení Malajsiského letu Air 370.

Chazaři nyní ztrácí kontrolu nad elektronickým finančním systémem, protože banky po celém světě jsou nuceny instalovat CIPS, který nahradí stávající chazarský systém SWIFT. Bude to nějaký čas pochopitelně trvat, což může být důvod, proč čínský delegát k Bílému Draku, který se podílí na bankovních systémech, říká, že 2018 bude rokem, kdy budou mít americké dolary určené pro mezinárodní obchod čínské značíky.

Hedge fondy chazarské mafie typu Sorose, Carlyle Groupe, Nexus atd.., veškeré prohlásili, že učiní společnou frontu a sázku na devalvaci čínského yüanu. Ale to, co tito lidé nedokážou pochopit je, že Číňané mají plné ruce práce, jak se schválně chtějí zbavit svých dolarů, protože vědí, že budou tyto dolary nahrazovat.

V každém případě, bez ohledu na množství dolarů, které chazaři dávají do svých bankovních počítačů, realita je poněkud odlišná. I když rostoucí sbor bankéřů vyzval k zákazu hotovosti, takže lidé budou nuceni přijmout záporné úrokové sazby, nemůžou zakázat realitu. Na této frontě již začínají kontrakce světového obchodu proti lidem, kteří odmítají platit o zásilce juanů bolet. Zdroje z Pentagonu říkají, že uzavření přístavů v New Yorku přístavními dělníky "je zpráva Wall Streetu a Chazarské mafii". Nyní také Jižní Korea oznámila pokles o 18,5% v lednovém obchodě.

A konečně, oficiální internetové stránky China Xinhua News potvrdily nedávnou zprávu v tomto zpravodaji, že Komunistická strana Číny se pohybuje směrem k sdílení moci s ostatními politickými stranami.

http://news.xinhuanet.com/english/2016-01/30/c_135059965.htm

 

Nemůže být pochyb o tom, že dobří vyhrávají.

 

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

                                                                                               

Celý článek

—————

28.01.2016 11:57

Vyslanec z Pekingu říká, že všechny americké dolary budou mít do roku 2018 čínskou značku.

16.01.26.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Více zdrojů souhlasí v tom, že posun v centru globální moci se zrychluje se silným tlakem na to, aby se zajistilo, že veškerá ropa a další mezinárodní komodity se budou obchodovat v čínských dolarech nebo jüanech, ale ne v chazarských tzv. amerických dolarech. Podle zvláštního vyslance čínských královských rodin se sídlem v Pekingu, který byl vyslán do Společnosti Bílého Draka, všechny "americké dolary" budou mít do roku 2018 podpis Číny. Slíbil, že jakmile se vrátí do Číny, pošle tomuto zpravodaji poté fotografii těchto dolarů.

Jako součást tohoto impulsu navštívil Saúdská Arábii, Egypt a Írán, čínský prezidenta Si Ťin-pching, který slíbil velkou mrkev v podobě obrovského průmyslového rozvoje a rozvoje infrastruktury, pokud bude středo-východní ropa obchodována v yüanech, řekly nám zdroje z Pentagonu. Číňané byli příliš zdvořilý, aby zmínili klacek, který je alternativou k této tlusté mrkvičce. Nicméně, novinové zprávy vycházející po návštěvě Xiho v Saúdské Arábii uvádí, že Xi zuřil nad tím, že byl ponížen saúdským korunním princem Mohammed Bin Nayefem. Místo schůzky s tímto mu umožnili jen vidět senilního krále Salmana a jeho syna, "náměstka korunního prince."

http://www.veteranstoday.com/2016/01/23/chinese-furious-after-saudi-crown-prince-shuns-meeting-with-president-xi/

Představitelé CIA říkají, že Nayef je již dlouho dobu přítel Američanů a je hluboce zapojený do ISIS a další podobných záležitosti.

Chcete-li vidět, jak moc se věci změnily ve vztahu USA k Saúdské Arábii, sledujte následující 6 minutové kongresové slyšení, kde přítomný kongresman Hank Johnson dosáhl toho, že se nedávno odvolaný velvyslanec USA v Sýrii, Robert Ford, přiznává, že Saúdská Arábie je hlavním sponzorem radikálního wahhabistického islámu.

http://www.veteranstoday.com/2016/01/24/us-senate-to-fight-daesh-should-stop-saudi-arabia-wahhabism/

Zdroje ze Společnosti Bílého Draka říkají, že Saúdové jsou nyní v režimu vzdávání se, a jen čekají, až se uzavře vyšší úroveň hry, než budou moci líbat nohy vítěze.

Zdroje z Pentagonu byli vstřícnější, a vysvětlují nám, že problém teď byl vypátrán v Turecku, Německu a samozřejmě také Bush / Clinton neokonzervativní nacistické chazarské frakce v USA.

Z tohoto důvodu americká armáda dosáhla toho, že prezidentského mluvčího Baracka Obamu zavolal 13. ledna do Ruska Vladimiru Putinovi. V této konferenci se Pentagon a Rusko dohodli na navýšení vojenských vztahů na maximum v boj proti ISIL v Sýrii, a spojení armád do jedné, která by bojovala proti chazarské mafii po celém světě. Defense Intelligence Agency Chief General (generál rozvědky ministrerstva obrany), Mike Flynn, je nyní základním kanálem pro komunikaci mezi náčelníkem štábu ruské armády, Valerijem Gerasimovem a generálem Josephem Dunfordem, de-facto americkým vrchním velitelem.

S podporou ruské a čínské armády, jakož i Pentagonu, se největší a nejsilnější vojenská síla na planetě, Dunford, minulý týden setkal s vedoucími NATO v Bruselu, aby jim mimo jiné řekl, že turecký prezident Recep Erdogan a německá kancléřka Angela Merkel budou muset jít, kvůli jejich zapojení do vytváření právě probíhající evropské uprchlické krize.

A na podtržení toho všeho, turecký miliardář Mustafa Koc "se setkal se svým Stvořitelem, což se zdá být zpráva oligarchů na odstranění Erdogana." Mustafa, který "dostal srdeční infarkt" 21. ledna, byl členem Rady pro zahraniční vztahy a vrchní Rockefellerův zástupce v Turecku.

Zdroje z Pentagonu také viní chazarskou mafii, a jejich turecké podřízené ze smrti 12 US mariňáků na Havaji dne 14. ledna. Odveta proti Turecku bude zahrnovat "krvavý převrat, stejně jako útoky na tureckou infrastrukturu a zahraniční základny v Ázerbájdžánu, Gruzii, Kataru a Somálsku."

General Dunford se dále setkal minulý týden také se svými francouzskými protějšky, aby koordinovali útok proti chazarským jednotkám v Libyi. Francouzská armáda je také žádána, aby se připojila k boji proti chazarské mafii, věc, ke které se již zavázala ...

Mezitím se chazarská mafie a její zástupci snaží udržet kontrolu své finanční matrice před rozpadnutím. Gangsterské zdroje z japonské yakuzy a íránská vláda tvrdí, že chazarská mafie mění peníze z drog za zlato perské královské rodiny, které je uloženo v Thajsku, protože je vyloučeno ze západních bank. Někteří Íránci, nyní po zrušení finančních sankcí proti Íránu, "vybělí" drogové dolary. Původní skandál "Iran / Contra" zahrnoval George Bushe a jeho skupinu, takže je to nyní dobrý odhad, že ti samí lidé se na tom podílí znovu.

Očekává se také, že japonský císař prijede tento týden na návstěvu na Filipíny, údajně proto, aby oslavil normalizaci vztahů mezi Japonskem a na Filipínami. Avšak vzhledem k zoufalství chazarské mafie pídící se zoufale po zlatě, je to opět dobrý odhad, že japonský císař bude spíše hledat zlato na podložení japonského jenu.

Japonský historik Tsutomu Kuji ve své chystané knize, říká, že dědeček císaře, Císař Meiji, byl Toranosuke Omura, osoba ne-císařské krve a byla vybrána pro roli císaře rodinou klanu Iwasaski Choshu. Klan Choshu napomáhal rodině Rothschildů při převzetí kontroly nad Japonskem. Tito Iwasakis jsou rodina, která je za skupinou Mitsubishi, která zase nainstalovala ministerskéhop předsedu Šinzó Abe k moci. Skupina Mitsubishi je také hlavním zástupcem Rockefellerů v Japonsku. Rockefellerové potom zůstali jako hlavní h chazarská vláda Japonska po druhé světové válce.

Japonské novinové zprávy říkají, že Abe v poslední době zvýšil medikaci na svou tajemnou střevní chorobu.

Mezitím se ve Spojených státech nadále zrychlovat útok proti pravidlum chazarské mafie s probíhající likvidací Hillary Clintonové a další pseudo-politické chazarské mafie. Jak řekl jeden zdroj z Pentagonu: "Hillary je odsouzena k zániku", se 100 agenty FBI, spolu s 50 penzionovanými na jejím pripade. Byl jmenován speciální prokurátor, který ji má obvinit ze zrady, špionáže a "použití Clinton Foundation na provozování stínové vlády," uvedl zdroj. Několik zdrojů řeklo, že pomoci připravit americkou veřejnost na likvidaci Hillary, bude generální neo-con David Petraeus brzy degradován za to, že prodával státní tajemství ze Spojených států do Izraele.

Minulý týden se také udál pozoruhodný zlom v médiích chazarské továrny na lži, když webem široce běžely zprávy o průzkumu, Drudge Report, o nadcházejících prezidentských volbách ve Spojených státech, který měl více než jeden milionů respondentů. Podle průzkumu by měl Clinton 0,88%, podpora Jeba Bushe byla 0,9%. Donald Trump byl na 36% ve stejném průzkumu.

http://drudgereport.com/nosp.htm

Naproti tomu letáky jako New York Times, ovládané chazarskou mafií sdělovali, že Clinton má podporu 48%, zatímco Bush více než 10%.

Útok na globálních akciových trzích má zatím pauzu, ale očekává se, že bude pokračovat jako součást kampaně k odstranění pilíře chazarské mafiánské moci: ovládání trhů prostřednictvím nadací.

Chcete-li zjistit, kde je soustředěna síla korporací Chazarské mafie, podívejte se na tuto mapu světa. Podle odhadů na akciovém trhu:

http://www.zerohedge.com/sites/default/files/images/user3303/imageroot/2016/01-overflow/20160118_usa.jpg

to ukazuje, že v USA, Anglii, Japonsku a Evropě je obrovská, zatímco vojenská a surovinová velmoc Rusko je jen malá skvrna a Čína, která je dnes zdaleka největší ekonomikou světa (vyprodukovala 11 krát více oceli než USA a používá více cementu v posledních třech letech, než použili v USA v průběhu celého dvacátého století) je malá.

Chazaři používali nafouknutý ceny akcií k praní špinavých peněz v reálné ekonomice. To je důvod, proč se nyní zoufale snaží dát podněty akciovým trhům. Nicméně, akciové trhy jsou tak mimo základní realitu, že jakýkoliv umělý pokus podpořit trhy bude odsouzen k neúspěchu.

Ukazatele reálné ekonomiky, jako je například v Baltic Dry Index a cena dopravy i nadále dosahují rekordních minim.

V Evropě selhává italský bankovní sektor, což vede k rozsáhlým očekáváním, že Itálie bude další Řecko. Nicméně, HDP 2.144 bilionu je 10 krát větší než v Řecku, takže to bude další Řecko, ale více než desetinásobně. A právě i Francie minulý týden deklarovala mimo jiné také ekonomickou nouzi, což znamená, že skutečná evropská krize teprve začíná.

Toto je pozadí setkání, které měla 18. ledna ředitelka Mezinárodního měnového fondu Christine Lagardeová, s papežem Františkem. Na této schůzce, podle vojenského zpravodajství, se František dohodl na převedení celého majetku Vatikánu na globální výročí dluhu (p.pr.: připravuje se odpuštění světových dluhů) a následném odchodu do důchodu. Mezinárodní měnový fond bude i nadále existovat, ale pouze v poradní roli, protože bude mít pravomoc vytvářet a distribuovat peníze, uvedl zdroj v ADB.

Zdroje CIA, mezitím minulý týden poslaly e-mail tomuto spisovateli ve kterém řekli: "Chazarská nadvláda skončí během jednoho měsíce.". Mnoho z těchto předpovědí přicházejí a odcházejí, aniž by něco stalo, ale letmý pohled na světové zprávy, jak online, tak v korporátních médií jasně říká, že něco velkého se blíží.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

21.01.2016 13:45

Revoluce pokračuje se zmrzlou mezinárodní dopravou, propadajícími se trhy, postupným odkládáním amerického dolaru, $ 20 za ropu, útoky na zlaté doly a dalšími info...

19-01-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


To co nyní probíhá je systematická snaha odstranit všechny podvody ze světového finančního systému. Tato kampaň se nyní dostává do bodu, kdy se některé velké finanční instituce a země, včetně korporátní americké vlády, chystají zkrachovat. To vše je součástí hybridní války zahrnující finance, super počítače, operace speciálních sil, zprávy, propagandu, nevýznamné atentáty a další.

Snad nejvíce dramatickým, a nejvíce pod-informovaným se stal nový aspekt tohoto pokračujícího boje - zmrazení na globální lodní dopravy. Pro potvrzení zpráv na internetu o zmrazení lodní dopravy, zavolal autor tohoto článku do NYK linek, významné mezinárodní přepravní firmy, a bylo mu řečeno: "nemůžeme mluvit za celý svět, ale pokud se týká naší společnosti, v běžných přepravních cenách přicházíme o peníze pokaždé, když pošleme loď, takže jsme to zastavili", řekli Zdroje z čínské vlády tomuto týdenníku potvrdili, že lodní společnosti nyní požadují, aby se platby provádely v čínských jüanech a ne dolarech, a to je hlavní důvod pro celosvětově zmrazený prodej. Pokud to bude pokračovat, povede to k prázdným regálům v supermarketech a sociálním nepokojům, zejména v USA. Oznámení Walmartu z minulého týdne, že je uzavřelo 269 obchodů je jen začátek.

Dalším významným rozměrem této hybridní války byl útok na ropný kartel a kontrolu petro-dolaru. Je to útok a ne převis nabídky, co je skutečným důvodem cen ropy padající na $ 20 za barel, a v případě živice, druh kanadské ropy nejnižší kvality, na $ 8 úroveň barel. Co se děje, je, že Čína trvá na placení za svou ropu v yüanech. Kromě toho, že teď sankce proti Íránu skončila, Írán, který má jedny z nejnižších výrobních nákladů ve světě zaplaví trh s milionem barelů extra ropy denně. Čína pomáhá jak Íránu tak Rusku, vypořádat se s nízkými cenami ropy a zaslala jim čínské zboží za nízké ceny výměnou za jejich ropu. Indie se také vyhýbá se petrodolarům, když nakupuje íránskou a ruskou ropu.

Podle Pentagonu bílých klobouků bude tato kampaň pokračovat až Saúdská Arábie, země pro spolupráci v Perském zálivu a velké chazarské banky půjdou pod vodu. První chazarské domino padajících megabank, které se očekává je

Citibank, Saúdy vlastněné banka, která sedí na zhruba 58$ miliardové ztrátě spojené s nízkými cenami ropy. Nicméně to je jen špička ledovce. Dallaská pobočka Federal Reserve Board řekla společnostem, aby zastavily značení hodnoty svých ropných a energetických portfolií na trhu. Co to znamená je to, že jim bylo řečeno, aby lhali o tom, kolik co stojí. Bank of Japan se snažila s cenami nemovitostí po japonské bublině o to samé, ale už se naučili, že předstírání, že realita neexistuje, neznamená, že realita zmizí.

Zdroje z Pentagonu říkají, že kromě toho Pentagon a bílé klobouky z agentur vážně přemýšlí o konfiskaci státních investičních fondů Saúdské Arábie a Organizaci států pro spolupráci v Perském Zalivu (GCC), jako je Katar. Kataři, kterí vlastní síť Al-Džazíra byli nuceni ukončit svou činnost v Severní Americe jako součást této kampaně, říkají zdroje.

Tento týden navštíví čínský prezident Xi Jinping Saúdskou Arábii, Írán a Egypt s podporou Ruska, Pákistánu, Pentagonu a jiných, aby hledali způsob, jak najít mír a stabilitu v regionu. Pentagon a čínské zdroje říkají, že Čína a BRICS aliance bude nabízet masívní rozvoje na budování infrastruktury v tandemu s ruskou kontrolou cen ropy a bezpečnosti Středního východu. Zde je to, co čínská oficiální tisková agentura Xinhua říká o návštěvě:

http://news.xinhuanet.com/english/2016-01/18/c_135019122.htm

Na vojenské frontě se Jordánsko připojilo, v nynější módě na Blízkém východě, k rusům a nechá Rusko v jejich zemi zřídit velitelská zařízení. Kromě toho jsou nyní turecké zámořské základny v Kataru a Somálsku napadeny multi-národními silami.

Je také mnoho aktivit na zlaté frontě. Více zdrojů souhlasí s tím, ze zatímco Rusko přebírá ceny ropy, Čína bude nyní řídit zlato. Nedávné útoky na cizinci obsazený hotely v Mali a nyní minulý týden v Burkině Fasso byly zaměřeny na převzetí kontroly zlatých dolů.

Aktuálne se také vaří velký konflikt v Indonésii, kde se nová vláda chystá k akci a převzetí kabalou řízených Freeport McMoRan dolu v Papui. Indonésie chce kontrolovat zlatý důl a poskytnout tak Číně kolaterál za $ 35 miliard do rozvoje infrastruktury, říkají indonéské zdroje. Nicméně, majitelé dolů současně říkají, že důl je jen v hodnotě 16 miliard $, i když plánovali investovat 18 miliard $ do dalšího rozvoje ji. Podivejte se sami, v článku agentury Reuters v této souvislosti:

http://finance.yahoo.com/news/freeport-submits-1-7-billion-063852923.html

Nedávné bombardování v Indonésii byla spojeno s úsilím společnosti udržet svůj důl mimo indonéskou kontrolu. Důl má ve skutečnosti 16,000 tun zlata, jak říkají indonéské zdroje. Kromě toho zdroje Pentagonu už dlouho říkají, že je zde také umístěna tajná nacistická / chazarská ponorková základna, která byla zapojena do útoku 3/11 proti Japonsku. The Společnost Bílého Draka nabízí za pomoc na zabezpečení čínských, Pentagonu a japonským vojenským sílám, aby pomohly indonésanům osvobodit důl z kabalistické kontroly. Zdroje ze CIA, mezitím říkají, že věří, že důl byl použit k praní zlata ukradeného z globálních zajišt'ovacích účtů, což, pokud je to pravda, je také dobrý důvod, aby byl důl přebrán mimo chazarskou kontrolu.

Na rozdíl od zlata a ropy je druhý aspektem pokračující války proti chazarské mafii útok na jejich drogové příjmy. Na tomto poli, nejvyšší americký generál Joseph Dunford minulý týden podporil sveho asistenta, admirála Kurta W. Tidda, aby jako šéf velení South Command převzal boj proti Bushovým spojeným drogovým kartelům v Latinské Americe. Papež tam pomáhá také tím, že zajistí, aby jihoamerické drogové peníze už nešly do rukou chazarské mafie.

Ztráta peněz z ropy, ukradeného zlata a drog znamená, že chazarská mafii rychleubývá munice.
Čínská devalvace yüanu a jejich instrukce, aby se banky držely daleko od amerických dolarů pomáhají dokončit odstavení chazarů. Chazaři jsou nuceni zlikvidovat jejich derivátové smlouvy za obrovských ztrát.

Také podvody s trhem pomocí chazarských bankovních superpočítačů nyní už nefungují. Jedním z hlavních znaků v poslední době bylo to, že banka AIs navýšila množství v podvodu známém jako pětinásobně navýšení rozpočtu, ale stejně nedokázala zastavit akciových trzích od ponořit. Navýšení rozpočtu je jako mít bandu insiderů, kteří na aukci vysoce nadhazují, ale bez jakéhokoliv skutečného úmyslu koupit, aby tak oklamali skutečného kupce ke koupi za vysokou cenu. Je to jen jeden z mnoha podvodů chazarských bank, které provádějí s jejich superpočítači.

http://www.zerohedge.com/news/2016-01-14/machines-are-going-mad-hft-quote-stuffing-desperation-spikes-record-high

Nyní čínská vedoucí banka AIIB už se oficiálně otevřela podnikání s většinou evropských zemí na palubě. Evropané odpověděli na oplátku tím, že pozvali Čínu, aby vstupila do Evropské banky pro obnovu a rozvoj. To znamená, že se má začít masivní rozmach budování infrastruktury spojující Asii, Evropu, Středním východ a Afriku. Jakmile se americká pobočka chazarské mafie nakonec vzdá, je dobrou sázkou úvaha, že to nebude dlouhotrvat, a lidé a nákladní doprava budou používat super-rychlý vlak z New Yorku do Londýna přes Aljašku a Čínu.

Čínský nový platební systém zemí BRICS, který má název CIPS a je alternativní k chazary kontrolovanému zahraničnímu platebnímu systému SWIFTu, je nyní už v provozu.

Evropané také ukázali, že už nebudou poslouchat US chazarské příkazy ani na politické frontě. Victoria Nuland, vedoucí euroasijské politiky pro chazary kontrolované americké ministerstvo zahraničí, byla nucena letět minulý týden do Ruska, kde bylo jí bylo řečeno, ve velmi jasných termínech, že bude muset jít spolu s Francouzi, Rusy a Němci zprostředkovat Minskou dohodu. V opačném případě, už je ten scénář, že nová pravicová polská vláda dosáhla tajné dohody s Ruskem o rozdělení Ukrajiny na starou polskou část, která se navrací Polsku a staré ruské části sahající až do Ruska. Chazarští nacisté by zůstali s malou státem sluhou-vyděděncem někde mezi nimi.

http://www.veteranstoday.com/2016/01/17/poland-will-begin-dividing-ukraine/

V dalším významném evropském vývoji podepsalo Řecko minulý týden vojenskou dohodu s ortodoxní křest'anskými kolegy národa Ruska. Rakousko znovu zavedlo hraničních kontrol ve vzdoru na výzvy Evropské unie. Britové mezitím, které již opustilu US chazarskou luzu tím, že souhlasili k připojení se k AIIB, nyní vážně promýšlejí vystoupení z chazarského projektu EU, ktery selhal.

Bylo to v této situaci, když Barack Obama, prezidentský mluvčí United States of America Corporation, měl minulý týden proslov o stavu Unie. Projev začal přesně v 9:11. Během řeči, Kdykoli Obama lhal, například když mluvil o Sýrii nebo o hospodářství, jeho oči mrkaly zběsilou rychlostí. Ukazuje se nakonec, že není tak dobrý lhář, jak se zdá. Další bod, pro ty, kdo ho minul, bylo, že když Obama odkazoval na Spojené státy jako nejmocnější národ na zemi, ale hlava sboru náčelníků štábů Pentagonu odmítla vstát.

Vědí, kdo zničil republika Spojených států amerických, a budou připraveni stát a zdravit, až když americký lid bude mít skutečného prezidenta.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

13.01.2016 20:20

Mafiánský finanční chazarský systém je pod systematickými útoky, zatímco probíhá světová revoluce.

12.1.16. 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Více zdrojů vládních agentur potvrzuje, že rekordní pokles na většině světových akciových trhů v průběhu prvního týdne roku byl jen začátek systematického útoku, který má za cíl demontáž finančního systému Chazarské mafie založeného na babylonském otroctví dluhu. Zdroje z Pentagonu a CIA, které byly zapojeny do operací, která vedly k bankrotu Sovětského svazu, stejně jako vyšší úředník z Asijské rozvojové banky, očekávají, že na konci této kampaně většina akciových indexů klesne o 50 až 60%.

Tento útok má za cíl dosáhnout úpadku velkých bank v majetku Chazarské mafie, které stáli v pozadí mnoha světových problémů. V důsledku toho docházejí chazarům možnosti manévrování, protože ceny ropy se zhroutily, a ještě ke vsemu se odřezávají od peněz z prodeje drog, stejně se zastavují i jejich manipulace s akciovými trhy.

Richard Fisher, bývalý šéf dallaské pobočky zločineckého syndikátu Společnosti Federálních Rezerv, připustil, že "to, co Fed (Federal Reserve) udělal, a já jsem toho byl součástí, bylo dosáhnout pomocí "front loadingu" (p.pr.: příčina výplaty nebo vyplaceni - kupř. výdaje, v brzké etapě fiskálního uspořádání) obrovské oživení trhu s cílem vytvořit efekt hojnosti ... " a dodal:" Fed je obrovská zbraň, které nezbývá zadná munice."

https://www.youtube.com/watch?v=7nuzT3rchPU

Nenechte se mýlit, když říká "front loading", což ve skutečnosti znamená rozdělování peněz FEDu chazarským mafiánům tím, že uměle zvýší hodnotu akciového trhu. To nyní končí, což je důvodem, proč se trhy hroutí. K dispozici však bude více finančních útoků na chazarskou lůzu, ale nejprve je třeba zmínit právní opatření, která byla proti těmto hadům přijata.

Nejzajímavější je, ze Hillary Clintonová se chystá být největším známým zatčeným chazarským gangstrem v právě se rozběhnuvší volebni kampani, a snad i až do jejiho konce. Podle Pentagonu a dalších zdrojů hrozil odstoupit ředitel FBI James Comey jako součást vzpoury agentury (FBI) proti Obamove administrative, pokud ministerstvo spravedlnosti nepodá trestní oznámení proti Hillary Clintonové pro mnoho jí prokázaných trestných činů. Kromě toho byl minulý týden, podle zdroje agentury Defense Intelligence (p.pr.: Rozvedka ministerstva obrany, která nyní ovládá CIA), chycen mexický drogový magnát Joaquin "El Chapo" Guzmán, což znamená, že bude vydán do Spojených států, aby "svým zpěvem zničil" banky na Wall Street, ISIS a Bushe.

Likvidace politiků Chazarské mafie začala již na nižších úrovních. Zejména NSA shromáždila důkazy proti politikům, kteří brali úplatky od Izraele, aby hlasovali proti jaderné dohodě mezi vládou USA a Íránem. Zatím byl označen senátor Tom Cotton známý pro přijetí miliónových úplatků v dolarech, aby oponoval této dohodě. Cotton přesvědčil 47 senátorů podepsaali dopis, který oponoval mírovým dohodám s Íránem. Brzy půjde do vězení.

http://www.sott.net/article/309889-TREASON-Bibi-bribed-GOP-senator-1M-to-kill-the-Iran-Deal

Zdroje z Pentagonu říkají, že kongresman byl také nucen odstoupit Steve Izrael, vedoucí správního výboru Demokratické strany v Kongresu, kvůli jeho opozice vůči mírovým dohodám s Íránem. Ten asi také uvidí brzy vězení zevnitř.

http://www.theatlantic.com/politics/archive/2016/01/steve-israel-announces-retirement/422829/

To je to, co CIA finanční expert, který se podílel na bankrotu Sovětského svazu musel říci o těchto politicích: "To jsou ty krysy, o kterých jsem mluvil ... Tohoto senátora je třeba vytáhnout na ulici a pověsit ho na trávníku před Kapitolem, aby každý viděl jaká je to krysa."

Také probíhá lov na ostatní krysy. Nezapomeňte také, že bývalý francouzský prezident Nicolas Sarkozy, je vyšetřován pro použití svého vlastního letadla na pašování velkého množství kokainu. Nedávno byl také zatčen saúdský princ v Libanonu, který transportoval ve svém soukromém letadle 2 tuny amfetaminu.

Další velmi viditelnou známkou toho, že globální kampaň proti Chazaři Satan ctitelům se rozvíjí rostoucím tempem je, že starší bratr nedávno "odstoupivšího" Zlorečeného Papeže (Benedikt XVI) byl známý tím, že zneužival a bil 231 dětí z chóru (Domspatzen).

http://www.thejournal.ie/regensburg-domspatzen-ratzinger-benedict-choir-child-abuse-scandal-2538826-Jan2016/?utm_source=facebook_short

Také v Izraeli byl "vedoucí kabalista světa" a "poradce miliardářů" Rabbi Joseph Pinto poslán do vězení na základě obvinění z úplatkářství.

http://www.thedailybeast.com/articles/2016/01/07/the-world-s-leading-kabbalist-guru-to-billionaires-is-going-to-jail.html

Minulý týden bylo zatčeno tolik Chazarských mafiánů, že se nebudeme obtěžovat jejich seznamem, ale omezíme se poze na to, že řekneme, že mnoho dalších zatýkání teprve přijde.

Situace v Izraeli a na Blízkém východě je rovněž přichází do kritického bodu. Generál Joseph Dunford, náčelník spojených štábů Pentagonu, odletěl minulý týden do Turecka, kde, podle zdrojů Pentagonu, měl tajnou schůzku s Valery Gerasimovem, náčelníkem štábu ruských ozbrojených sil. Na této schůzce, podle ruských zdrojů, diskutovali Dunford a Gerasimov ruské požadavky, aby "OSN zřídilo vyšetřovací tribunál zapojení izraelské zpravodajské služby a izraelské vlády o vytváření mezinárodních teroristických organizací a interakcích s těmito teroristickými organizacemi ". Rusové tvrdí, že mnoho ze současného terorismu je spojeno s hroutícím se sionistickým projektem na vytvoření Velkého Izraele v pásmu Středního východu. Již k tomu předložily u OSN rozsáhlé důkazy, říkají.

Tureckému prezidentu, Recepu Erdoganovi, bylo, podle zdrojů Pentagonu, odepřeno povolení k účasti na tomto setkání. Místo toho, hlavní ruští a američtí generálové řekli tureckým generálům, ze by meli odstavit Erdogana, který je opravdu pseudo-muslimským chazarem, od moci. Dunford také řekl, aby Turci zavřeli své hranice se Sýrií, nebo budou čelit "vážným důsledkům".

Americký generál také řekl, že Rusové poslali na Kubu rakety Hellfire, na likvidaci bezpilotních letounů (dronů), které jsou používány chazarskými gangstery na chránu svých drogových operací v Jižní Americe a Afghánistánu.

Mezitím ruskému soudu předsedající soudce Nina Antonevich také nedávno rozhodla, že "Žido-sionisté" jsou vinni masovými vraždami ruského lidu, a je také na pořadu jednání Ruska zjednat spravedlnost za ty historické zločiny, uvedly zdroje.

Mezitím, ve snaze zachránit pseudo-muslimské chazarské království, vyslala Saúdská Arábie korunního prince a a náměstka ministra obrany, Mohammeda bin Salman do Pákistánu, aby usilovat o vojenskou ochranu. Nicméně, jediné co se mu to podařilo, přestože nabízel obrovské úplatky klíčovým pákistánským činitelům, byly jejich výmluvy. Faktem je, že pákistánský lid nebude vést válku na ochranu falesných chazarských pseudo-saúdských wahhábistických muslimů, sponzorů terorismu.

Přesněji řečeno, generální tajemník OSN, Ban Ki Moon, vydal prohlášení, že nevybíravá bombardování civilistů Saúdskou Arábií v Jemenu byl "válečný zločin". Válečnému zločinci obvykle hrozí trest smrti nebo doživotní vězení.

http://www.un.org/sg/statements/


To je důležité, protože to ukazuje formální uznání OSN celku spojených armád Ruska, Pentagonu, čínské a Íránské na Blízkém východě, která bojuje s gangsterskými chazarskými státy a jejich žoldáckými armádami v regionu. OSN samotné je samozřejmě institucí hluboce vadnou a infiltrovanou kabalisty a je velmi pravděpodobné, že Ban Ki Moon bude brzy vyměněn, pravděpodobně za Rusa.

http://tass.ru/en/world/848640

Byl too Ban Ki-Moon, který nabídl zástupcům Rodiny Draka úplatek 100 milionů $ v roce 2009 výměnou za to, že se vzdají své úsilí při nárokování 134,550 milionů dluhopisů po tak zvaném připadu Chiasso. Tajemství finanční války, která byla součástí tohoto incidentu konečně nějakým způsobem kulminuje. Ukazuje se, že tyto dluhopisy byly pouze špičkou ledovce, a od té doby vyšlo na světlo bezpočet bonusových bilionů dolarů "mimo účetní knihy", které chazaři používali.

http://alcuinbramerton.blogspot.jp/2012/01/white-spiritual-boy-off-ledger-black.html

Použití dvojitých účetní knih, v jedné jsou plné nespočetných miliard dolarů a jiné neustálých dluhů a jiných finančních nedostatku pro oblbnutí mas, to vse bylo odhaleno.

Finanční válka eskaluje také v Číně, kde čínská vláda nařídila hedgeovým fondům prodávajícím své zásoby, aby odešly z čínského trhu. Číňané, jako součást tohoto, také zlikvidovali své dolarové holdingy ve výši více než 100 miliard dolarů měsíčně.

Na návštěvu do Společnosti Bílého Draka byl poslán minulý týden čínský prostředník, aby informoval, že v rámci jednání o opětovném sjednocení Tchaj-wanu a Číny, komunistická strana Číny souhlasila s tím, že dovolí účast na čínské politická scéna jiné straně. Pravděpodobně to znamená dát Taiwanskému Kuomintangu nějakou roli v čínské vládě na pevnině a zvýšení možnosti voleb v budoucnu, uvedl zdroj.

Také jsou zásadní zákulisní změny v v Japonsku, po Spojených státech, druhé největší ekonomice, která je stále řízena Chazarskou mafií.

Zdroj z Asijské rozvojové banky, kterou vede Japonsko říká, že Japonsko se již rozhodlo rozejít s chazary, a vstoupit do Asijské infrastruktury investiční Banky (AIIB). Řekl, že "japonský jen není ve skutečnosti ničím podložen a Japonsko potřebuje zlato Rodiny Draka, takže se musí připojit k AIIB".

Nedávný nárůst jenu a zhroucení japonského akciového trhu je také důsledkem toho, že Bank of Japan snížila finanční prostředky na chazary. To znamená, že jsou nuceni prodat své podíly japonských akcií za účelem pokrytí ztrát jinde ve světě.

Nedávná britská a japonská vyhlášení o zlepšení vojenských vztahů je také známkou toho, že Britové slíbili pomoc Japoncům v boji s Chazary. To je důležité, a je to díky úzkým osobním vazbám mezi britskými a japonskými královskými rodinami. To znamená, že lidé jako James Bond jsou již v Japonsku na lovu Chazarských agentů, kteří byli zapojeni do útoku tsunami na jadernou elektrárnu a masovou vraždu obyvatel v Japonsku 11/03/11. Je zřejmé, že je více věcí, které se právě teď dějí, ale nemůžeme poskytnout další podrobnosti, aby nedošlo k ohrožení probíhajících operací.

Zdroje ADB (Asijská rozvojová banka) a Pentagonu se rovněž dohodly, že trhy mohou být zrušeny, protože byly používány jako nástroje k centralizaci veškeré firemní moci a kontroly v rukou malé elity. Také mluví o tom, že všichni jdou s otevrenymi kódy source a volným přístupem.

V každém případě, SDB a jeho spojenci doufají, že nahradí současný systém zmanipulovaných trhů a centrální banky ve vlastnictví jázarských mafiánských rodin (to znamená, že vytváření monopolů dluhu) za instituce, které se řídí meritokraticky a transparentně pracují pro lidi.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

10.01.2016 18:22

Zkonkrétňují se zadání společných úkolů pro ukončení nadvlády Chazarské mafie v tomto roce.

05-01-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

                                                                                                  

Současná geopolitická situace, zejména na Středním východě, v Evropě a ve Spojených státech východě je taková, že nabízí více než možnou změnu režimu. Největší událostí roku 2016 by mohl být pád vlády Chazarské mafie ve Spojených státech. S tímto primárním zdroj zla a válek zbaveného moci, by měl být možný světový mír v roce 2016. Nicméně se to nestane jen pasivním pozorováním dění ve světě; každý musí udělat vše pro to, aby se v letošním roce dosáhlo celosvětového osvobození.

Režim ve Washingtonu DC, který používá Obamu jako svou loutku a mluvčího je hluboce rozdělen. Mnozí podporují režim Obamy. Nicméně faktem je, že Obamův režim předsedal masovému vraždění nevinných lidí v Japonsku 11. března 2011.

http://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/2015/12/statement-of-benjamin-fulford-tokyo-japan-witness-statement.html

Američané, kteří považují zabíjení cizinců za legitimní zahraniční politiku by si však měli uvědomit, že tomuto režimu se nepodařilo stíhat žádného z kriminálníků odpovědných za vraždy tisíců Američanů dne 11. září 2001. A ani říkat pravdu o této událost.

Navíc, tento režim neučinil žádné kroky k zastavení zločinců z Wall Streetu odpovědných za podvody v miliardách dolarů, které uvrhly do chudoby většinu Američanů.

Ruská vláda se také veřejně a oficiálně obvinila Chazarskou mafii, který se chopila v USA nelegálně moci a zřizovala továrny a laboratoře na biologické války v celém bývalém Sovětském svazu. Pokud jsou taková obvinění učiněna prostřednictvím veřejné diplomacie, je to znamení, že žalobce je připraven tato svá obvinění prokázat. Členové Bílých Klobouků v armádě USA také potvrdili vznik těchto biologických bojových laboratoří.

Tato zařízení byla zřízena jako součást plánu k odstranění 90% světové populace použitím nemocí, hladu a válek. Nenechte se mýlit, relativně blahovolným obličejem Obamy, Chazarská vládnoucí mafie v USA byla chycena při činu jak se snažila zabít miliardy lidí. To znamená, že se snaží zabít téměř každého, kdo čte toto, a jejich přátele a rodiny.

Většina občanů světa jsou mírumilovní lidé a zdráhají se zapojit do násilí. Nicméně, když se někdo snaží zabít svou rodinu, máte ze zákona nárok zabít ho v sebeobraně. A když se nepostaví a nebude bránit jeho rodinu, je to samo o sobě zločinem.

The Společnost Bílého Draka a její partneři jsou v procesu boje proti této genocidní skupině. V rámci toho bude Chodoin Daikaku, zodpovědný za některé z největších společností bojových umění na světě, příští týden formálně žádat vojenské a zpravodajské služby světových lídrů, aby jednaly v sebeobraně a zničili natrvalo Chazarskou genocidní mafii.

Hodně bylo provedeno zejména na Blízkém východě, kde byly deaktivovány chazarským žoldáckým armádám jako jsou Turecko, Izrael a Sýrie, všechny vzdušné zbraně, aliancí mezi Rusy, Číňany a Bílými Klobouky z Pentagonu.

Čína schválila nový protiteroristický zákon, který umožní jejím zástupcům lov chazarských gangsterů kdekoli na světě "ve shodě s USA a ruskými speciálními silami", jak uvedly Pentagon i čínské zdroje. Číňané již zaslaly speciálních síly do Sýrie, do blízkosti hranic s Izraelem u Golanských výšin, uvádí zdroje. Prameny Pentagonu říkají, že Rusové, Bílé Klobouky z Pentagonu a čínské speciální síly v Sýrii, Iráku a jinde již aktivně loví a zabíjí Izraelce, Turky, Saúdy a "dokonce i yankies na špatné straně." Číňané mají také zvláštní zájem na chytání jejich Ujgurů působících v Sýrii a Iráku.

Chazarské režimy a ctitelé Satana, Turecko a Saúdská Arábie, jsou nyní ve vážných potížích. Podle agentů CIA si Saúdská Arábie v podstatě minulý týden "podepsala svou vlastní smrt" pro popravě populárního šíitského imáma Nimr al-Nimra. Skutečný muslimský svět nezapomněl vraždění saúdského režimu v Hajj (pouť do Mekky) v loňském roce. Takže oni všichni uznávají, že saúdský režim není k ochraně islámské Svaté země přiměřený. To je důvod, proč Saúdové vyhlásili vytvoření aliance 34 islámských národů proti "terorismu" , ze které dnes zbyla pouze slova chvály. Bylo rozhodnuto, že Saúdská Arábie bude rozdělena a je to jen otázkou času, než uvidíte hlavu krále Salmana a jeho náměstků na špalku, říkali.

Turecko mezitím znovuobjevuje své plány na obnovení Osmanskou říše, ale ty rychle selhaly. Kurdistán, včetně velké části Turecka je na dobré cestě stát se nezávislým národem, a napravit tak jednu z největších křivd z 1. světové války. Zdrojec z Pentagonu říkají, že v Turecku samotném vytvářejí ekonomické problémy, včetně slabé měny, inflace, poklesu tržeb cestovního ruchu či nedostatku zboží .. etc., dobré podmínky pro vojenský převrat.

Podle zdrojů z FSB Rusové vážně uvažují o velké pozemní invazi do Turecka a Saúdské Arábie jako způsobu, jak ukončit trvale radikální islámské kacířství a nekonečný teror. Ruská pravoslavná církev, skutečná moc v Rusku, nyní podporuje tuto svatou válku jako nezbytnost pro obranu křesťanství a pravého islámu. Vzhledem k tomu, že americká armáda nebude bojovat proti Rusku a bránit tak současný turecký režim, nebude NATO překážkou takového kroku.

Odehrává se také velmi efektivní čistka chazarských agentů v Libyi a Nigérii. V Nigérii pomohla armáda Spojených států místním silám porazit Boko Haram. Název "Boko Haram" mimochodem, znamená "zakázané knihy", a to nám jasně říká, co je to za lidi.

V Jižní Americe pokračuje pátrání proti Bushovu / Clintonovu důvěrníkovi pro narkotika, "El Chapo". Akce je součástí probíhající kampaně na odříznutí všech drogových financí, kterými se podporují chazarští mafiosové a jejich mega-banky.

Brazílie se také probudila a vnímá nebezpečí, které představují chazaři a zrušila dohodu na 2,2 miliardy dolarů, kterou udělala s izraelskou společností k zajištění bezpečnosti Olympijských her. Zúčastnená společnost, Mezinárodní bezpečnostní a obraný System, byla spojovány s eskadrami smrti v jihoamerických diktaturách. Brazilci jsou si také plně vědomi toho, že to byla izraelská společnost, Magna BSP, která byla spolupachatelem teroristického jaderného útoku proti Japonsku a tsunami 03.11.11.

Zdroje z asijských tajných společností říkají, že čínští agenti ministerstva státní bezpečnosti jsou nyní také v USA, Izraeli a jinde, kde vyhledávají osoby jako pomstu za útok mikro-atomové bomby na město Tchien-ťin loni v létě.

Také v rámci USA můžete vidět v mnoha ohledech rychlou ztrátu moci chazarské mafie. Na jedné straně, prezidentský mluvčí US korporace, Barack Obama byl přinucen Pentagonem a Bílými Klobouky slevit ze svých raketových sankcí na Írán.

Kromě toho jsou korporátní média ve Spojených státech zavazována a donucována Pentagonem a Bílými Klobouky a agenturami zveřejnit proti-chazarské bitvy, které se odehrávají uvnitř mocenské struktury Spojených států. Jedním z takových výsledků byl široce publikovaný článek Seymoura Hersha řekl (jak to tento bulletin již dlouho hlásí v detailech), že americká armáda vzdorovala politice "establishmentu" ve Washingtonu na Blízkém východě. Navíc zdroje Pentagon říká Rupert Murdoch (Marduk)

https://en.wikipedia.org/wiki/Marduk

byl povinen zveřejnit zprávu o probíhajícím boji mezi NSA a chazary ve Wall Street Journal, včetne toho, ze NSA špehuje celý zkurvený Kongres, který pracuje pro chazarskou mafii.

Režim kontrolovaný chazarskou mafií z Izraele se opožděně probudil ke skutečnosti, že ztrácí kontrolu nad USA a zbytek světa byl již dlouhý čas prozíravý k jeho mezinárodnímu anti-sociálnímu chování. To je důvod, proč když se Izrael snažil reprezentovat minulý týden dalsí falešnou vlajkou v Tel Avivu, aby to vypadalo, že i oni jsou "pod útokem ISIS" absolutně nikdo se nenechal zmást.

Izraelská vláda začala číst to, co je napsáno na všech zdech, takže se v poslední době snažila distancovat od svých tureckých a saúdských spojenců. Izraelský bezpečnostní aparát uznává, že se ztrátou podpory USA závisí přežití Izraele na ochotě toho, kdo vyhraje bitvu probíhající na Blízkém východě. V těchto dnech to pravděpodobně znamená, že Izraelci mají začít uklánět směrem k Rusku. V každém případě, budoucí režimy Izraele, Saúdská Arábie a Turecka jsou v v průběhu příštího roku v sázce.

Budoucnost Evropy bude v příštím roce rovněž stále více vázána na Rusko, protože americká armáda nemá náladu na to, aby vedla válku s Ruskem ve prospěch Rothschildů. Chazarské evropské elity již snížily své vazby na američany a akceptovali vstup do Infrastrukturní a Investicní Asijské Banky zalozené Čínou (AIIB).

Skutečnou otázkou pro rok 2016 však zůstává, co se stane ve finančním válce na vysoké úrovni, která zuří v posledních letech. Na této frontě je nejnovější vývoj ten, že japonská vláda se rozhodla vstoupit tajně do Infrastrukturní a Investicní Asijské Banky zalozené Čínou (AIIB), jak říkají agenti Asijské rozvojové banky (vedená Japonskem), na Filipínách. Pokud se tak stane, bude finanční chazarské vedení z Wall Streetu a Washingtonu DC izolováno a bude čelit konečné porážce.

Během konce roku byla SDB požádána zednářskou lóží P2 Vatikánem a čínskou komunistickou stranou, aby napomohla vyjednat kapitulaci chazarských finančních gangsterů. SDB trvá na vyhlasení Jubilea-Výročí (zrušení všech dluhů veřejných i soukromých), přerozdělení podvodně nabytých aktiv chazarů, a zřízení meritokratický plánovací agentury pro plánování budoucnosti. SDB také trvá na tom, aby bylo okamžitě a transparentně k dispozici alespoň 7 bilionů dolarů na financování masivní kampaně na ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí , aby mohlo lidstvo nastoupit na cestu exponenciální expanze v budoucnu.

Dokud nebude kapitulace chazarů kompletní, budou SDB a jeho spojenci pokračovat v jejich multidimenzionální ofenzívě.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

31.12.2015 19:49

V loňském roce došlo k předrevolučním nepokojům, příští rok bychom mohli vidět post-revoluční agitaci.

29.12.15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.Toto je poslední týdenní zprávodajství z geopolitických zpráv a analýz roku 2015, a je tedy ten správný čas se ohlédnout a vidět, jak moc se toho uplynulého v průběhu roku změnilo. V mnoha ohledech je aktuální stav zcela podobný pozici východní Evropy před pádem Sovětského svazu. Většina statů východní Evropy svrhla své stalinistické mistry a zůstal stát jen "Big Boss", Sovětský svaz. Evropa již odmítla pravidla hry Chazarské mafie, a to, co svět nyní očekává je kolaps zločineckéhgo režimu, který stále ještě kontroluje Izrael, USA a některé vazalské státy, jako je Japonsko. To může být provedeno v roce 2016, ale pouze v případě, že Společnost Bílého Draka spolu s některými svými evropskými spojenci a zeměmi BRICS budou udržovat ofenzívu.
Největší znamení, že Evropané odmítli gangsterský režim ve Washingtonu bylo jejich rozhodnutí o odmítnutí tlaku Spojených států a připojení se k iniciativě Číny a nove zalozené bance AIIB (Infrastrukturní a Investiční Asijká Banka), která se oficiálně otevřela minulý týden. Toto hnutí bylo vedeno Velkou Británií, obvykle nejspolehlivějším spojencem USA, která byla zase rychle následována Francií, Německem, Itálií, Švýcarskem, Španělskem aj.

Francouzi a Němci mezitím odmítli pokus kriminalnického režimu ve Washingtonu začít válku na Ukrajině tím, že přeskočili USA a přímo vyjednali mírové dohody s Ruskem v Minsku.

Jsou také permanentní a systematické pokusy odříznout veškeré finanční prostředky sionacistické frakce (neokonzervativci) Chazarské mafie. Jsou to lidé, kteří chtěli rozpoutat 3.světovou válku za účelem snížení světové populace o 90% a zotročit zbývajících 10% populace, kteří by přežili. Tato frakce vedená o Georgem Bushem a jeho kolegy sionacisty přeživá hlavně díky ropě, drogám, obchodováním se zbraněmi a otroctvím.

Pokles cen ropy ze $ 70 za barel koncem loňského roku na současných přibližně asi $30 se stane pro gangstery velmi vážným problémem v lednu, kdy jejich smlouvy na záruk a lhůt pokrytí celoročních cen ropy začnou vyprchat.

Mezitím, rebelové FARC v Kolumbii oznámili, že již budou propírat 50 miliard dolarů ročně z kokainových příjmů prostřednictvím Citibank (Saúdské Arábie a rodiny Rockefellerů), Bank of America (Vanguard, State Street Corp.) a zločineckých rodin Bushů / Clintonů.

Bitva za odrezání zdrojů Chazarské drogové mafie se také odrazila v akcích Kongresu USA, vlády v Kolumbii a vlády Mexika, které legalizovaly lékařskou marihuanu.

Rusové také vyzbrojují jak Kurdy tak Taliban, aby Chazarské mafii odřízli peněžní toky z transportu heroinu z Afghánistánu. Severokorejci také nadále odřízávají finance za amfetaminy, které jejichž dodávky řídí také chazaři.

Zločinecká rodina Bushů je již na okraj obecného uznání, že to byla ona, kdo je zodpovědný za 11/9, ačkoli frakce klanu Clintonů, která je pod tvrdým útokem, je stále ještě dost silná. Chcete-li vidět, jak přesně jsou politická scéna a tisk ve Spojených státech zdegenerované, přečtěte si následující clanek v Miami Herald od publicisty Dave Barryho:

"Jinde na politické frontě nám vyhlásila Hillary Clinton svou kandidaturu na prezidentku US a vyrazila ukázat v Iowě, že je normálním člověkem tím, že nastoupila do dodávky řízené chlápkama z tajné služby. V Maumee, Ohio, se zastaví v Chipotle (obchod s plněnýma plackama), aby si nakoupila na cestu; příběh, který vyprodukuje křeč celé politické žurnalistiky. The New York Times (nejsme obdivovatelé této žurnalistiky) přináší příběh,referující o tom, že Clintonová nosí sluneční brýle a požádala o svůj talíř kuřecích placek.

Bloomberg zvládá monitorování, a prokázání toho, že účet Clintonové činil "$ 20 a nějaké drobné", ale Clintonová "nenechala spropitné." Magazín Politico ukazuje historku celých 1200 s nadpisem (a to si nevymýšlíme) "Obyčejni lidé, kteří udělali talíř kuřecích placiček Hillary Clinton."

http://www.miamiherald.com/living/liv-columns-blogs/dave-barry/article51119880.html

Z The New York Times a dalších korporátních propagandistických letáků Chazarské mafie zjistíte, že skutečnost, že Clintonová "snědla kuřecí placičky" má více mediálního zájmu, než nové a jasně doložené důkazy o znásilnování, obchodování s drogami, vraždy a jiné zločiny spojované se zločineckou rodinou Clintonů.

https://www.intellihub.com/clinton-family-criminal-roots-exposed/

Můžete vidět, proč se svět obrací zády k nechutným lhářům a odporným kriminálníkům se sídlem v New Yorku, Washingtonu a Tel Avivu.

To se reálně děje, a to navzdory rychlému růstu akcí pod falešnou vlajkou (s následným rozřiřováním psychologického dopadu) a jiné hysterické pokusy Chazarské mafie zahájit třetí světovou válku.

Pentagon se již distancoval od chazarské lůzy a odmítá být znovu podveden a bojovat za tyto gangstery ve válkách způsobených falešnými vlajkami ("Let Malaysia Airlines 17"), nebo uplně vylhaných ("Sýrie Sarin útoky plynu").

Dokonce média kontrolovaná korporacemi, byla nucena přiznat, přes jejich omezený plátek Seymoura Hershe, že Pentagon šel proti Washingtonu DC a poskytoval užitečné intel-informace syrskému režimu. Agenti z Pentagonu řekli, že Hersh se mýlil v tom, že "informace procházeli pres Izrael, protože nikdo se zdravým rozumem by neposkytoval syrské rozvědce informace skrze Izrael, který je nepřítelem, když Rusko je mnohem spolehlivější."

Ve skutečnosti je na Západě nyní občanská válka o moc, kdy se Pentagon spojil s Ruskem a Íránem proti žoldnéřským bandám násilníků zaplacených Washingtonem DC. A nyní se aktivně lobuje za odstranení zločinného chazarakého pseudo-muslimského režimu Saúdské Arábie.

Pád Saúdů může být fatální ránou pro Chazary. Zdroje ze CIA říkají, že je velmi pravděpodobné, že tomuto režimu bude uložena pokuta nějakých 650 miliard jeho zahraničních aktiv jako platba - náhrada za hrůzy spáchané široce rozšířeným pseudo-islámským hnutím teroristů, které financuje.

Navíc zdroje Pentagonu říkají, že Jemen plánuje anektovat jižní provincie Arábie Asir, Jizan a Najran jako náhradu Saúdů za agresi vůči zemi. Tyto provincie hraničí Jemen a jsou obývány étinicamente jemenských lidmi.

https://twitter.com/bafana3/status/581216358161129474

Chazaři se samozřejmě nevzdají bez boje. Saúdsko – turecko – izraelska aliance vyrobila pasy a zaplatila více než 1 milion za uprchlíků, kteří zaplavují Evropu jako trest za neposlušnost evropských zemí k objednávkám chazarů.

Plně využívají historické nelibosti Turecka z rozpadu Osmanské říše po první světové válce a povzbuzují Turky, aby přestavěli jejich říši. To vedlo k válce v této zóně, do které jsou zapojeny USA, Francie, Německo, Rusko, Izrael, Egypt, Saúdská Arábie, Jemen, Libanon, Sýrie, Turecko, Spojené království, Írán, Radu pro spolupráci Gulf a další. Zmatek v regionu se rozvinul v největší válku od konce 2. světové války.

Došlo také k velmi podezřelé změně režimu v Argentině, což znamená, že mnoho chazarských sionacistických mafiánů může být plánovat uprchnout ze Spojených států a Evropy, protože jsou jejich zločiny proti lidskosti neustále exponovány.

Sionacisté si již koupili velký pás pobřežních pozemků v provincii Patagonie v jižní Argentině a to může být přípravou na exodus techo jedincu na odchod do teto oblasti do exilu. Bůh pomáhej Argentinců m, pokud se tak stane.

Chazaři použili v posledních letech nukleární zbraně proti Japonsku, Sýrii, Jemenu a na východní Ukrajině, a lze očekávat, že se budou snažit znovu tyto zbraně použít. To je důvodem také toho, proč je izraelská vláda nyní ve vojenské karanténě. Pokračující vojenská blokáda Izraele s jeho letectvem neschopným vzletů může být nejdůležitější nepublikovanou zprávou roku 2015.

Navíc, i přes (chazarskou masinou) vytvářené problémy s chazary, vně Spojených států existuje mnoho dobrých zpráv, které svět zažil v roce 2015. Největší je ta, že světoví vůdci, jak je vidět z Pařížských dohod podepsaných v poslední době, udělali vážné pokusy v boji proti chudobě a ukončení ničení životního prostředí. Je to škoda, samozřejmě, že (falešné a nevědecké) globální oteplování bylo použito jako záminka, ale přesto přese všechno se aspon bohaté země zavázaly vyplatit chudým zemím 100 miliard dolarů ročně na vyčistení jejich žíivotního prostředí.

Jsou také likvidovány některé staré konflikty. Jak bylo uvedeno výše, dlouhodobá občanská válka v Kolumbii se chýlí ke konci. Kuba a Spojené státy také začaly zahrabávat své válečné sekery z 50tých let. Nyní Pákistán a Indie začaly vážné opatření k ukončení 68 letého konfliktu a vážně směrují k míru movimentos. Americká armáda nutí Japonsko a Jižní Koreu, aby ukončili nekonečné válečné spory umělé vytvořené chazary, které skončily před 70 lety. Severokorejci jsou také připraveni uzavřít mír s Jižní Koreou a Japonskem, dvěma zeměmi okupovanými americkou armádou od konce 2. světové války.

Také dalsim znamením, že se lidé probouzí je to, že si uvědomují nebezpečí, které umožnuje bankám v soukromém vlastnictví pravomoc vytvářet peníze z ničeho, a proto Švýcarsko uspořádá referendum, které má rozhodnout, zda bude mít toto právo pouze vláda, která jediná představuje lid.

http://www.telegraph.co.uk/finance/economics/11999966/Switzerland-to-vote-on-banning-banks-from-creating-money.html

A konečně poněkud podivná Poznámka: Tento spisovatel poslouchal v minulém týdnu "Far East Network", rádiostanici americké armády zaměřené na americké vojáky v Japonsku, kde stanice verejne vyhlasila, aby se zaměstnanci-vojáci hlásili u "vesmírného velitelství Spojených států." Oznámení řeklo, že sloužit ve vesmíru je jako " sloužit na lodi." Nezadržujte dech, ale možná, jen možná, lidé , kteří jsou ve prospěch "odtajnení" mají pravdu a tajemství kosmický programu se chystá vyjít na svetlo denní.
Nicméně, Společnost Bílého Draka nebude čekat na přichod obrovské vesmírné flotily, aby nás zachránila. SBD chce, aby lidstvo spasilo sebe samo.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

22.12.2015 21:18

Boj finančních mocností se intenzifikuje a předsedkyně mezinárodního měnového fondu byla obviněna bezprostředně po vyhlášení reforem.

21-12-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Mezinárodní měnový fond minulý týden udělal velký tlak na pozici jeho SDR měny stejně jako nahrazení amerického dolaru. Americký Kongres nakonec (po 5 letech potácení se) schválil volební reformu MMF a rozředil tak moc G7, po které organizace oznámila, že zdvojnásobila její peníze na 477 miliardy SDR (USA 660 000 000 000 $) ze 238 miliard SDR (cca 330 miliard dolarů).

http://www.imf.org/external/np/sec/pr/2015/pr15573.htm

Někdo zřejmě nebyl potěšen, protože bezprostředně po tomto oznámení, francouzská policie bleskově obžalovala hlavu MMF Christine Lagardeovou.

http://indianexpress.com/…/imf-chief-christine-lagarde-to-…/

Poslední předseda MMF, Dominique Strauss-Kahn, byl zatčen na základě smyšlených obvinění ze znásilnění a odvolán z funkce právě proto, že se snažil protlačit SDR jako náhradu za americký dolar. podle zdrojů CIA, byla za tuto operaci samotná CIA. Uvidíme, zda Lagarde bude o něco lepsí.

Dalším znamením toho, ze americký dolar a lidé, kteří ji řídí se podílejí na finančním válčení na vysoké úrovni bylo zvýšení sazeb oznámené minulý týden americkou Federální Reservní Radou. Oficiálním důvodem pro zvýšení sazeb silné americké ekonomiky, byla lež s odvážným obličejem, ale všechny reálné ekonomické indikátory ukazují, že americká ekonomika zůstává v chaosu a na dně. Kromě toho toto zvýšení sazeb bude mít za následek odliv peněz z malých bank, které půjčují skutečným podnikům, do velkých bank, které ovládá Fed a jehož hlavní podnikatelskou činností je hazard. Skutečným důvodem tohoto zvýšení sazeb bylo chránit už nadále ne-americký US dolar, a nikoliv americkou ekonomiku. V každém případě zvýšení sazeb bylo selhání hlavně v tom, že dolar namísto růstu oslabil. Dlouhodobé úrokové sazby také klesly, což znamená, že trh očekává deflaci a nikoliv předpokládaný inflační růst, ktery měla sazba zastavit.

Americká vláda se konečně souhlasil s oslabit svou moc v MMF, zatímco zvýšení úrokových sazeb FEDu jsou pravděpodobně spojeny s americkými snahámi korporátní vlády odvrátit bankrot. Jinými slovy, jako podmínku pro další financování USA byla vláda nucena předat de facto kontrolu nad MMF a platit vyšší úroky cizincům, kteří vlastní americké dolary.

Skutečnost, že USA poslaly minulý týden bombardéry B52 přes čínské území byla také téměř jistě spojena s vyjednáváními vysoké úrovně a tajemstvím, které drží korporátní americkou vládu nad vodou. V podstatě, Američané opět použili jejich válečnou jadernou kartu, aby se pokusili získat lepší řešení.

Dalším znamením, že se něco zásadního změnilo, je skutečnost, že vláda USA udělala minulý týden obrat o 180 stupňů ve své politice vůči Sýrii tím, že podpoří rezoluci OSN, která nevyžaduje opdstoupení syrského prezidenta Bašára Asada.

USA a Izrael, v současnosti často odsuzováni v OSN celým zbytkem světa, ukázaly známky změny režimu jednomyslným hlasováním pro rezoluci OSN, jejímž cílem je odříznout finance ISIL. Toto usnesení OSN se zaměřuje na rodinu tureckého prezidenta Erdogana, rodiny kurdského prezidenta Barzaního, zločinecké rodiny Bushů, Israele, Exxonu, BP a dalších. Jak úředník Pentagonu dodal "jak poetická spravedlnost, že tomuto jednomyslnému hlasování UN předsedal americký ministr financí Jack Lew, ortodoxní žid."

Zdroje Pentagonu říkají, že nejnovější zpráva rozvědky ministerstva obrany, US Defense Intelligence Department, také ukazuje, že Bushové a jejich neo-con kamarádi posílali žoldákům z ISIL lodní dopravou cisternové vozy na ropu, pickupy a další vybavení z Houstonu v Texasu. Říkají, že auta se upravujou podle potřeby v Izraeli, a pak jsou odeslána do válečné zóny přes Turecko a Jordánsko.

Jak generálové Pentagonu tak důstojníci i řadoví vojáci začínají také stále více podezřívat amerického ministra obrany Ashtona Cartera. Naše zdroje říkají, že to byl právě Carter, kdo nedávno v Turecku nařídil nálet na Irák, který zabil 25 iráckých vojáků. Carter nařídil útok jako trest iráčanům poté, co odmítli jeho nabídku poslat tam vojáky speciálních operací a vrtulníky Apache. Americkým zvláštním silám byl také nedávno odepřen vstup do Libye, což ukazuje na rostoucí mezinárodní nedůvěru v jejich vedení.

Úředníci Pentagonu říkají, ze Carter použil osobní e-maily pro obchody ministerstva obrany může být použit jako důvod, aby ho odvolali. To je totéž pro byla napadena Hillary Clintonová.

V každém případě tureckýErdogan zřejmě mrkal poté, co viděl jeho izraelští a američtí spojenci ho přestali jeden po druhém podporovat. Minulý týden podlehlo Turecko univerzálnímu mezinárodnímu tlaku a stáhlo vojáky, které poslalo do Iráku.
Druhý blízkovýchodní lotrovský stát, Saúdská Arábie, i nadále bojuje zoufale o přežití. V rámci toho Saúdská vláda minulý týden vyhlásila 34 národní alianci "proti terorismu." Bohužel pro zločinecké rodiny Ibn Saudů, nejdůležitější národy v této takzvané koalici popírají, že jsou její součástí. A Pákistán, jediný jaderně vyzbrojený islámský stát, otevřeně popřel tvrzení, ze by Saúdové byli spojenci.

http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/saudi-arabia-announces-34-strong-coalition-of-muslim-nations-to-fight-terrorism-but-two-countries-a6779186.html

Indonésie a Malajsie, dvě další hlavní islámské síly, také neplánují vojensky podporovat saúdský režim.
Lídři ve většině skutečných muslimských zemích jsou si plně vědomi saúdská královská rodina ve skutečnosti nejsou muslimové, ale spíše členové Satana uctívající Chazarské mafie.

S cenou ropy spadlou na 30 $ za barel, a smlouvami a pojistěnim na $ 70 za barel, které začínají expirovat, si Saúdové již brzy nebudou moci dovolit žádné žoldácké armády, které je udržují u moci. To zase bude mít vliv na velké banky jako Citibank, které se spoléhají na recyklaci saúdské ropných peněz pro velkou část jejich podnikání. A tak se očekává, že v lednu a v únoru v souvislosti s tím vším prijdou velké bankroty.

Jsou také série tahů se provádějí proti chazarské mafii uvnitř Spojených států. Sheldonu Adelsonovi a Rupertu Murdochovi, hlavním chazarským mocipánům, bylo prokázáno, že používají kontroly korporátních médií ke lhaní a narušování soudních případů. The New York Times byl také přistižen při mazání důležitých zpráv ze svých stránek.

http://www.projectcensored.org/11-the-media-can-legally-lie/

http://www.zerohedge.com/news/2015-12-18/new-york-times-just-memory-holed-devastating-obama-admission

Tato odhalení, která všechna vyšla v jednom týdnu, jsou znamením vzpoury proti korporátnímu překrucování zpráv. Chazaři se pokouší nějak centralizovat korporátní kontrolu, ale dostávají se jen pod přísnější dohled. Například, US ministerstvo spravedlnosti vyšetřovalo nedávný pokus fůze dvou chemických obrů Dow a Dupont, přičemž bylo zjištěno, že Vanguard je akcionářem č.1 v obou, a že další chazarská fronta, BlackRock, je zapojena také. Neočekává se, že tento by tento nově se tvořící monopol byl schválen.

Číňané také jednali, aby nedošlo k tomu, ze široce nenáviděné Monsanto Corporation a jejich Goldman & Sachs bankéři získají monopol na světové zásobování potravinami tím, že Chemchina nakoupila Swiss Agribusiness Syngenta.

Mezitím vyšla na ruské frontě minulý týden další potvrzení, že Vladimir Putin není úplně reálný. Ruský agent FSB přidružený Společnosti Bílého Draka, jehož společnost chrání ruské oligarchy, řekl, že Putin je jen sérií podobných osob, kteří čtou skripty a předstírají, že jsou silný vůdce. Skutečný vůdce Ruska, říká, je nyní ministr zahraničí Sergej Lavrov. Podívejte se na tyto obrázky ze schůzky Lavrov a "Putin", a přesvědčte se sami, který z těchto dvou mužů se zdá mít starosti:

http://www.zerohedge.com/news/2015-12-16/caption-contest-kerry-putin-lavrov-staring-match-edition

http://www.scmp.com/news/world/article/1445945/russia-us-tensions-explode-row-kerry-refuses-attend-moscow-talks

Potom, pro potvrzení, že ruský genom přinesl více jako Putin vypadajících a podobných osob, podívejte se na fotky "Putina": jedna z roku 1920, další od roku 1941 a další od roku 2015, které jsou zde:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3361468/Evidence-suggests-Vladimir-Putin-immortal-thanks-Russians-discovering-secret-time-travel.html

Rusové používají "Putin" jako symbol jejich jednotného vedení, ale nenechme se mýlit, ruská jednota není závislá na jednom charismatickém vůdci.

Hovoříme-li o charismatických vůdcích, nový kanadský předseda vlády Justin Trudeau je jeden z nich. Jeho multi-etnický rainbow kabinet a jeho volání po legalizaci marihuany zvýšily vysoké naděje v jeho vládu v Kanadě. Všichni kdo tohoto pisatele potkali doufali, a přáli to nejlepší jeho nové vládě. Nicméně, minulý týden během své návštěvy v Kanadě se tento spisovatel setkal se členem kanadské Bezpečnostní informační služby s informací o jeho otci Pierre Trudeauovi. Podle tohoto zdroje CSIS, byl Pierre Trudeau vydírán s pedofilií, aby ukončil používání vládní Bank of Canada na financování poplatků vládních operací bez daní nebo dluhů. Místo toho donutil Kanadu do babylonského stylu dluhového otroctví chazarských mafiánských bank. Když dáme obvinění z pedofilie stranou, je to známý fakt, že to byl Trudeau, kdo ukončil bezplatné používání peněz Bank of Canada na financování vlády.

Podívejme se, zda Justin bude chtít být jen dobře se cíticí, vypadající jako krásná loutka, nebo bude chtít napravit otcův zločin. Pokud se mu nepodaří vrátit Bank of Canada původní mandát, pak si můžete být jisti, že jsou členové i kanadská veřejnost, jakož i policie a rozvedka, kteří ho budou činit odpovědným.

A v poslední poznámce uvedeme, že je jasné, že světový obchod a trhy nyní nepracuje správně, jako ropné tankery plavou na vode a neví kam, a světový obchod nadále klesá, zatímco trhy zažívají strmý pád.

http://www.zerohedge.com/news/2015-12-19/global-trade-snapshot-pain-getting-worse

http://www.zerohedge.com/news/2015-12-16/something-strange-taking-place-middle-atlantic-ocean

http://www.zerohedge.com/news/2015-12-19/market-has-spoken-fed-made-policy-mistake-and-quantitative-failure-looms-what-comes-

Japonský podnikatel s rozsáhlými operacemi v Číně říká, že Čínská ekonomika je také v horším stavu, než vládní čísla ukazují.

Ve zpomaleném pohybu nám tedy probíhá nějaký druh systémového kolapsu. To se nestane přes noc, ale stejně jako pri pádu Sovětského svazu, když se potom ohlédnete bude se to zdát, jako by se celý politicko-ekonomický systém zhroutil téměř okamžitě. V tomto případě se zhroutí babylonské dluhové otroctví a vlády na bázi kontroly mysli (GOVER = vládnout, ovládání; MENT = mysl).

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/ 

Celý článek

—————

21.12.2015 09:55

Kanadská vláda zvažuje plán poslat vojáky do Washingtonu DC, aby pozatýkaly gangstery z Fedu.

12-15-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Nově zvolené kanadské vládě vedené Justinem Trudeau bylo doporučeno, aby poslal vojska do Washingtonu DC a New Yorku s cílem osovobodit americký lid od fašistických oligarchů, kteří se chopili moci po ilegálním převratu po útoku pod falešnou vlajkou 11. září 2001. Návrh byl předlozen Společností Bílého Draka v následující zprávě zaslané Trudeauovi dne 14. prosince 2015:

 

"Společnost Bílého Draka nabízí plnou podporu, pokud Justin Trudeau nařídí kanadské armádě pochodovat na Washington a New York s cílem zatknout zločince odpovědné za nezákonné invaze a masové vraždy." Jak řekl Alexander Veliký: "odvážnému štěstí přeje." Trudeau může buď vést sťastný duhový národ a nekonečně diskutovat o věcech jako jsou "genderové problémy", nebo může vzít osud za rohy a osvobodit planetu osvobozením amerického lidu.
Ve zprávě SDB Trudeauovi také čteme: "Slibujeme podporu Evropy, Pentagonu, a aliance státu BRICS, pokud Trudeau pomůže zbavit svět bezohledných nestátních subjektů se sídlem v USA." Vysocí představitelé Pentagonu říkají, že budou spolupracovat s kanadskou armádou, pokud ta se bude pohybovat v těchto dvou městech s úmyslem pozatýkání zločinců , kteří tam mají své základny. Jsou také ochotni uvažovat integraci Spojených států do Spojených států Kanadských, pokud bude toto opatření podporováno lidmi ve spravedlivém hlasování. Zdroje z SDB říkají, že královská evropská frakce Rothschildovi rodiny, která de facto kontroluje Evropu také, podle sdělení zvláštního vyslance, který se setkal s představiteli SDB v Tokiu minulý týden, také podporuje tento plán SDB.

 

Mezitím poslala minulý týden chazary kontrolovaná státní izraelská mafie svého předsedu, Reuvena Rivlena, aby se setkal s předsedou US korporátní vlády, Barackem Obamou. Na tomto setkání požádal Rivlen režim USA, aby poskytnul Izraeli zbraně na (tolik, kolik by utratili obvykle) 10 let předem. Bylo mu řečeno, "ne", stejně tak, jako se řeklo jeho šéfovi, válečnému zločinci Benjaminovi Netanjahuovi v listopadu. Skutečnost, že izraelská účast v ISIS a na krádežích ropy z Blízkého východu je nyní dobře známa mezi vojenskými a zpravodajskými službami na celém světě, znamená, že tento delikventní režim nemá už podporu žádných států s výjimkou Saúdské Arábie a Turecka.

 

Zoufalá prosba o americké zbraně přišla jako důsledek stupňující se války proti alianci (složené z) nacistických žoldnéřských armád, Arábie, Izraele a Turecka na Blízkém východě. Na této frontě, jak zdroje z Pentagonu uvedly, Rusko již podruhé v posledních dnech vypustilo minulý týden další řízené střely. Vypuštění bylo varováním hlavně Turecku, Izraeli a "ISIS v Libyi" (ve smyslu), že Rusové by byli ochotni použít, pokud by to bylo nutné, jaderné zbraně k zastavení neustálých krádeží ropy těmito zločinnými herci. Když ruský prezident Vladimír Putin nedávno řekl, že "doufá, že jaderné zbraně nejsou nezbytné pro boj s teroristy", tak se jen odkazoval na jejich státních sponzory, Izrael, Turecko a Saúdskou Arábii. Rusové mají také "trvalé příkazy potopit turecké a izraelské ponorky," uvedly zdroje z Pentagonu. Mějte na paměti, že oboje zařízení, jak tureckých vzdušných sil, tak také Izraelské jsou neschopné pohybu na zemi a jejich armády jsou blokovány.
Saúdský režim se může zhroutit, než bude vůbec potřeba jaderných zbraní. Poslední zprávy říkají, že podle íránských zpráv vojáci jemenské koalice "zahájili útok na vojenskou základnu v al-Sidrah v Ta'izz Wazi'iyah okresu."

 

http://www.presstv.ir/Detail/2015/12/13/441529/Yemen-Saudi-Arabia-Taizz-Marib-Ansarullah

 

Pokud je to pravda, pak jemenští vojáci jsou teď na dostřel od saúdského hlavního města Rijádu, politické a náboženské hlavního města Mekky. Není divu, že všechna rozličná knížata již začala s vyprazdňováním svých bankovních účtů a prchají ze země.
Všeobecně se také drolí kontrola chazarské mafie v USA. To je nyní vidět v korporátních médiích, jak dokazuje skutečnost, že CNN řekl v úterý ráno Ashleigh Banfield, že "od 1980 -1985 byly informace o 18 židovských teroristických útocích ve Spojených státech, 15 z nich se dopustila „Židovská obranná liga. "
"Vedoucí Židovské obranné ligy byl ve vězení, kde čeká na soud ... obviněn z pokusu bomboveho atentátu na mešitu v Culver City, a snahu bombardovat úřad [ arabsko-amerického US kongresmana] Darrel Issyho".

 

http://www.jpost.com/Diaspora/In-reported-cases-of-Jewish-terror-attacks-should-all-Jews-be-barred-from-entering-US-436775

 

Je zřejmé, že korporátní média si konečně uvědomují, že musí buď začít podávat pravdivé zpravodajství nebo zaniknou.
Americké prezidentské volby nebudou také podle kabalistického scénáře. Rothschildové chtějí, aby jejich prstem vybraná kandidátka, Hillary Clintonová, přebrala příští rok předsednictví korporátní vlády ve Spojených státech, ale zdá se to čím dál tím méně pravděpodobné, neboť čelí obvinění z trestných činů. Jeb Bush, kandidát frakce věčné "války proti teroru" je nyní úplně mimo prezidentský obraz a může být brzy ve vězení.
Mezitím zrušil svou cestu do Izraele přední republikánský kandidát, Donald Trump, protože "ví, že Izrael stojí za nukleárním útokem na Ameriku 11-S" říkají zdroje ze CIA. Navíc si Pentagon zavolal mluvčího korporátní vlády Baracka Obamu na 14. prosinec, kde mu bylo vyjasněno, že se musí postavit proti plánu chazarského mafiána senátora Johna McCaina na vyslání 100.000 amerických vojáků do Iráku na loupeže ropy a války proti Rusku ,
Oligarchové Chazarské mafie jsou nyní pod útokem v mnoha zemích. V US je blokován pokus Dicka Cheneyho a jeho Halliburtonu fůzovat s Jamesovou "Baker Hughes" kvůli antimonopolním obavám. Totéž platí o komplexním pokusu o fúzi Dow a Dupont k vytvoření chemického duopolu "GMO semen" s Monsanto.
Hlavním zdroj moci chazarské mafie, Rada guvernérů Spolecnosti Federálních Rezerv, je obsazena Pentagonem, který ted řídí její operace ve Spojených státech. Nyní byl Fed žalován o částku miliard dolarů za podvod prostřednictvím žalobce (wistleblower) ve snaze získat zpět peníze ukradené touto kriminální instituci vládě Spojených států.

 

http://www.scribd.com/doc/153024003/Amended-Complaint-Federal-Reserve-whistleblower

Mezitím rodina Rockefeller zůstává v pozadí. Exxon Mobil Rockefeller je vyšetřován státním zástupcem v New Yorku, za to, že podporovali lži o změně klimatu. Snaha General Electric, kontrolovanou Rockefellery, prodat svou divizi spotřebičů Electrolux je také blokována. Rockefellerové byli nuceni opustit také Japonsko. Prodali tam své operace Citibank a uzavřely své ropné operace v Exxon Mobil jako součást obecného odstoupení od této země.
Kromě toho čínské státní zástupitelství zavřelo v Macau herního magnáta Sheldona Adelsona, který je považován za hlavníh chazarského agenta řídícího celou republikánskou frakce chazarské politické frašky ve Washingtonu DC.
V Evropě, zatím, byl Rothschildova loutka, Michail Chodorkovskij, obviněn z vraždy.

 

http://jurist.org/paperchase/2015/12/russia-officials-charge-khodorkovsky-with-murder.php

 

... Zatímco další stoupenec Rothschildů, bývalý prezident Francie Nicolas Sarkozy, je vyšetřován pro obchodování s kokainem.

 

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3298958/Ex-French-president-Nicolas-Sarkozy-s-mobile-phones-seized-examined-judges-probing-35m-cocaine-smuggling-ring.html

Ti čtenáři, kteří jsou neustále zvědaví, kdy začne všechno to zatýkání chazarských mafiánů musí pochopit, že pro tuto chvíli je tento proces je v plném proudu, i když bolestně pomalý. Viděli jsme odstupovat evropské krále i papeže, a nyní jsme svědky svržení vládnoucí americké chazarské mafie. Tento proces bude pokračovat, dokud nebude dokončen.
Nicméně, nepodceňujte sílu Chazarské mafie nebo jejich pokračující důvěru ve své vlatní schopnosti řídit budoucnost této planety. Rothschildové, například, ukázali vícero důkazů o svých plánech do budoucna prostřednictvím své publikace ve vlajkové lodi svých médií „The Economist“. Obal „The Economist“ je plný skrytých předpovědí pro rok 2016, byl zveřejněn a lze ho vidět zde:

 

http://stateofthenation2012.com/wp-content/uploads/2015/12/CVGYpU3XIAAV10w.jpg

 

Mám nějakou předběžnou analýzu toho, co zde Rothschildi oznamují předem. Na levé části obrázku můžete vidět prezidenta Obamu se svraštěným čelem obklopeného usmívajícím se premiérem Šinzó Abem z Japonska a usmívající se prezidenta Číny, Xi Jinpinga. Důsledkem je, že nevidí posun USA vůči Asii dobře. A pak dole je objekt UFO a v něm miska s nudlema. Nudlový pokrm ukazuje mapu Jihočínského moře s čínskou vlajkou na vrchu misky s jídlem. Z toho vyplývá, že Čína vyjde vítezně se svými ostrovy v této oblasti.

 

V pravém dolním rohu můžete vidět jak dítě tlačí dál svět v letech 1987, 1993, 2000 a 2008. Každá z těchto datací označuje rok, kdy došlo k výrazným zhroucením trhů, což znamená, že očekávají podobný kolaps v roce 2016. Ve skutečnosti kolaps vysoce riskantních nesplatitelných dluhopisů, ropy, na minimum snížený Baltic Dry Index, a dalších ukazatelů už začal, a je také jasné každému, kdo tomu věnuje pozornost, že krize, jako je Lehman nebo ještě větší již je zde. V části nepublikované fotografie z této obálky „The Economist“ je možné vidět ďábla s kufrem jasně doufajícího, že vydělá na tomto bankrotu spoustu peněz.

 

Ve středu obrázku můžete vidět ženu s úsměvem, která dívá, zatímco drží mobilní telefon, na britského premiéra Davida Camerona, zatímco uprostřed nimi můžete vidět postavu podobnou Talibanu. Důsledkem je upozornění na to, že může přijít další organizovaný velký útok do Londýna v roce 2016, podobný jaký se stal v Paříži.
Na tomto obrázku je vidět samozřejme mnohem více, ale teď zmíníme pouze to, že na vrcholu asijské pagody uprostřed obrazu je obrázek španělského conquistadora. Zdá se, že to znamená jejich předtuchu, že Západ bude od roku 2016 nějakým způsobem dobývat Asii.

 

Nakonec tento týden můžeme oznámit, že téměř 200 hlav států podepsalo v Paříži dohodu o zahájení snižování uhlíkových emisí. Všichni víme, že uhlíkové emise nezahřívají planetu. Nicméně je zajímavé, že někdo měl tu moc, aby hlavy téměř 200 států světa strávily týdny v Paříži a podepsaly dohody. Kdo je to? Také stojí za zmínku v pozitivním úhlu, že bohaté země se aspoň zavázaly platit rozvojovým zemím 100 miliard ročně, na náklady zalesnění a zavedení udržitelné energetické infrastruktury. At' uz je to kdokoliv, kdo ovládá těchto 200 hlav států, alespoň je ochoten udělat něco naoko k ochraně životního prostředí. Jestli je to dost, aby se jejich hlavy dostaly z pod ostří nože, to se teprve uvidí.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

13.12.2015 12:06

Ve velkém zuřícím blízkovýchodním boji o ropu se srazili Perská a Osmanská říše.

8.12.2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Historické události na Blízkém východě nám ukazují odvíjející se scénář, který ukazuje jak stará Osmanská a Perská říše, (Turecko a Írán), hledají spojence v jejich boji o dobytí ropných polí a překleslení mapy regionu. Boje na Blízkém východě jsou také o kontrole ropných dolarů a tedy kontrole světového finančního systému. Jako taková, to je však pouze západní občanská válka, kterou západ vede pomocí svých nastrčených proxy armád v regionu.

Komplexní model vojenských sil bojujících za tuto ropnou prémii dělá zprávy přicházející z regionu poněkud matoucí. Tak by mohlo ted' být dobrý čas, abychom se pokusili identifikovat klíčové hráče a jejich programy, než přistoupime k dálšimu nejnovějším vývoji ve této válce.

První věcí je pochopit, že zde bojuje o zdroje příjmů v hodnotě více než $ 2 miliardy ročně. Podle statistik publikovaných v Eurogas, tak Evropa spotřebovala v roce 2013 například na energetiku přes 600 milionů $.

http://www.eurogas.org/uploads/media/Eurogas_Statistical_Report_2014.pdf

Většina z toho bylo dovezeno ze Středního východu nebo Ruska. Čína a USA každý spotřebovávají podobné množství, stejně jako zbytek světa.

Takzvaná neo-konzervativnín frakce Chazarské mafie doufala, že se zmocní vší této ropy, a tím si zachová nedotčenu kontrolu nad planetou alespoň další století, jak je vidět v jejich vlastních zprávách, jako je “Projekt pro nové americké století”. To je důvod, proč chazarský vrozený delikventní mafián George Bush Jr. a jeho kamarádi zorchestrovali 9/11 WTC alias "nový Pearl Harbor." To bylo také hlavním důvodem, proč byly armády Spojených států a dalších západních zemí oklamány, aby tak podporovaly krádeže ropy pro tyto gangstery pod záminkou "hledání zbraní hromadného ničení" a " hledání bin Ládina”.

"Víme také, že těsně před 9/11, hlásil Donald Rumsfeld, zabiják režimu Bushe Jr., že v rozpočtu Pentagonu chybí 2,3 bilionu $. Tyto peníze byly vynaloženy - podle vojenské rozvědky Pentagonu - na vytvoření žoldnéřské armády známé různými jmény jako je kupř. Blackwater, Academi, Greystone a nyní ISIS. Tato soukromá armáda, nejméně o síle 500.000 jedinců, se zmocnila ropných pole na Blízkém východě, zejména v Iráku a Sýrii.

Také nyní víme z mnoha jiných podrobných zpráv, že kradená ropa se “čistí” přes Izrael, Turecko a Saúdskou Arábii. Tyto země jsou ovládány satanskými uctívači chazarských mafiánských rodin, které předstírají, že jsou muslimové nebo židé.

Dalším bodem, který je třeba zde opakovat, je, že velké ropné společnosti a jejich akcionáři jsou také hluboce zapojeni do tohoto konfliktu. Velké ropné společnosti, které ted' utíkají z regionu jsou BP (anglictí Rothschildové), Exxon Mobil (Rockefeller), Gazprom (Rothschild s ruskými oligarchy) a zločinecký syndikát Saúdové / Bush.

Chazarské mafii zdánlivě oponující frakce předstíraly, že bojují proti sobě, zatímco ve skutečnosti v tomto regionu pracují společně na vytvoření chazary řízeného superstátu. To bylo cílem celého takzvaného Arabského jara, série státních převratů proti vládám v této oblasti, který měl být dosažen do konce roku.

Existuje také silná frakce bojující za ůplné ukončení chazarské kontroly v tomto regionu a i jinde, jejíž centrem jsou světové ozbrojené síly a zpravodajské služby, zejména ty z USA, Ruska a Číny. Musíme také připomenout, že Rusko, Francie, Anglie, Německo, Írán, Turecko, Jemen, Saúdská Arábie, Sýrie, Pentagon a jiní se aktivně UCASTNÍ bojů s žoldnéřskou armádou ISIL, ve válce, která zuří v oblasti.

Nyní můžeme vidět, proč to není nerozumné tvrdit, že světová válka 3. začala na Blízkém východě.

OK, takže s tím velký obrázek připomínka toho, co se děje, pojďme se podívat na nejnovější vývoj v tomto konfliktu. Minulý týden, zatímco ruský prezident Vladimir Putin setkal s americkým prezidentem Barackem Obamou v Paříži, generál Joseph Dunford, šéf Pentagonu, volal Valery Gerasimovi, náčelníkovi štábu ruských ozbrojených sil. Dunford a Gerasimov se, podle zdrojů Pentagonu, radili,

jak "porazit Turecko, Izrael a Saúdskou Arábii ve skutečné válce proti teroru". Jako součást tohoto společného ruského / Pentagonu tažení, Pentagon zneschopnil všechnu protivzdušnou obranu raketových systémů Patriot v Saúdské Arábii, Turecku a Izraeli. Zároveň Rusko zavedlo bezletovou zónu v celém regionu.

"Izraelské zprávy o náletech v Sýrii nebo protiopatření proti ruským S-300 protiraketovým systémům v Řecku jsou zoufalé lži maskující jeho bezvýchodnou situaci, porážku a letectvo prišpendlené k zemi," říkají zdroje z Pentagonu. Průtok kradené ropy do Izraele je nyní z valné části zastaven a tato země je nucena, kopajíce a křičíce, vzdát se území, které ilegálne obsadila v roce 1967. Dochází také k bankovním výběrům vkladů (hromadnému vybirani), které se odehrává u izraelských spojenců Saúdské Arábie, v reakci na vstup jemenského vojska do této země a okolních měst jako Najran a Jizan poblíž jemenské hranice. Předpokládá se, ze půjdou do bankrotu.

http://www.presstv.ir/Detail/2015/12/03/440203/Yemen-Saudi-Arabia-Najran-JIzan-Sharaf-Luqman

http://www.oilandgas360.com/deposits-in-saudi-banks-down-13-5-billion-in-october/

Německá vláda se nyní také se připojila k Rusům a Pentagonu, přičemž otevřeně veřejně obvinila Saúdskou Arábii, že je mezi předními světovými vývozci terorismu.

http://tribune.com.pk/story/1004949/saudi-must-stop-financing-fundamentalist-mosques-abroad-merkels-deputy/

Podle zdrojů z Pentagonu udělalo zatím Rusko velké kroky proti chazarským žoldáckým bojovníkům v Ázerbájdžánu. Minulý týden byl zapálena azerbájdžánská vrtná věž, aby se tak zastavit tok ropy do Izraele, za kterou se financoval vývoz zbraní do Azerbaidzanského hlavního města Baku. Rusko rovněž nasadilo rakety v Arménii, aby "aby se neutralizovala tajna dronova letiště v Ázerbájdžánu," řekli. "Zpráva je ta, aby šíitská většina Ázerbájdžáncu odpustila Izrael, přijala medvědí objetí, zastavit šíitské represálie proti Íránu, nebo jinak...," řekl jeden z nich.

Turecko nyní reagovalo tím, že poslalo vojáky do Iráku a otevřeně se spojilo se s sunnitskými muslimy v této zemi. Zdroje v kontaktu s Núrí Málikím, donedávna prezidentem Iráku, řekli, že Málikí je přesvědčen, že existuje tajná americko / turecká dohoda na rozdělení Iráku. Al-Maliki se domnívá, že ISIL už je mimo kontrolu a USA nemůžou udělat vůbec nic, aby to zastavili, řekl zdroj.

Jiné zdroje říkají, že turecký režim se prostě jen pohybuje směrem do mocenského vakua, které existuje v Iráku a vyvíjí se v Saúdské Arábii, ve snaze zastavit to, co vidí jako perskou ofenzívu v regionu. Takže, jak bylo uvedeno výše, máme válku mezi Osmanskou říší a jejími spojenci, a perskou Říší a jejími spojenci. A právě teď jsou chytré peníze s Peršany.

Avšak nyní, když Turci si uvědomili, že NATO nebude bojovat proti Rusku na svůj účet, můžete si být jisti, že už dávno tajně vyjednávají s Ruskem a Pentagonem v naději, že se dostanou z této katastrofy. Americká armáda již dala několikrát velmi jasně najevo, že není ochotna chránit Izrael, což znamená, že země bude na milost a nemilost Turecka, Íránu a ze všeho nejvíce, Ruska.

Boje na Blízkém východě jsou součástí většího plánu US plánovačů vojensko - průmyslového komplexu na svržení celosvětové kontroly bankovnictví a finančního systému chazarskou mafií. Tento scénář volá, mimo jiné, po "30$ za barel ropy, neschopnost trhu rozvíjejících se ekonomik platit dluhy, pádu Saúdské rodiny a používání čínského jüanu jako platidla za středovýchodní ropu". Plánovači mají představu, že dohromady spolu tyto události způsobí krachy bank a konec chazarského Nového světového řádu. Spouštěčem může být uplynutí pojistných lhůt ropných zajišt'ovacich fondů v lednu a únoru, které náhle opustí někteří velcí hráči, kteří budou mnohem více vystaveni účinkům zhroucení cen ropy, říkají.

Uvnitř USA provádí vojenský průmyslový komplex svou očistu od "izraelské páté kolony," řekl zdroj. Jedním z viditelných znamení bylo minulý týden obvinení prezidenta valné hromady statu New York State, Sheldona Silvera, federalním soudem ze sedmi připadů korupce.

http://www.nydailynews.com/news/politics/sheldon-silver-expects-win-appeal-sources-article-1.2457276

Zdroje ze Společnosti Bílého Draka v USA říkají, že tento rozsudek je součástí akcí odstranění politické ochrany pro kriminálníky z hedgeových fondů a firmy z Wall Streetu, které vysávají americkou ekonomiku.

Zdroje z SBD říkají, že dalším znamením je kampaň na odvolání starosty Chicaga, Rahma Emanuela, který kryl mimosoudní vraždu afro-amerického teenagera. To je však jen právní záminka k odstranění tohoto chicagského gangstera od moci. Po zemi se bude válet více hlav, protože tato akce se teprve rozvíjí, dodávají nase zdroje SDB z USA. Chazaři budou pravděpodobně reagovat více představeními s masovým zabíjením a střelbou.

Mezitím došlo také k posunu v Japonsku. Silný japonský makléř Chodoin Daikaku říká, že bývalý japonský ministr financí Heizo Takenaka nedávno nabídl úplatek v hodnotě "více než miliardy dolarů," populárnímu opozičnímu politikovi Toru Hashimotovi. Vzhledem k tomu, Takenaka je japonský zrádce, který předal kontrolu japonského finančního systému chazarské lůze, tento pokus podplatit Hashimota je zaměřen na to, aby sloužil Chazarské mafii. Kdyby přijmul úplatek, bude mu slíbeno, že nakonec bude mít práci předsedy vlády, ale pouze v případě, že by souhlasil s tím, aby pokračovalo drancování japonských spořicích fondů podle scénářů Chazarské mafie.

Poslední zprávy z Bank of Japan uvádí, že celkové množství peněz v oběhu v Japonsku se snižuje, zatímco poslední statistiky japonské HDP ukazují, že země je v recesi. Obě tyto události dokazují, že takzvaná abenomika nebo-li masívní tisk peněz Bankou of Japan, je jen krádež japonských financí s cílem zachránit zdroje chazarské luzy a jejich bank. Jako vlastní statistiky japonské vlády ukazují, tyto peníze z BOJ nejsou vynakládány v Japonsku.

A konečně, Zhang Seung Shik, jeden z štastných uchazečů o 30$ miliardový poklad Mandžuského zlata, minulý týden řekl, že Banka pro mezinárodní platby mu slíbila, že peníze budou použity na "obnovení Mandzuskeho národa, rozdělení Číny do 16 zemí a rozdělení Ruska do 4 zemí. "Jediné, co můžeme říci panu Zhangovi je to, že může snít, ale nikdo mu nedá do správy 30 miliard $, at' už je to kdokoliv.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

02.12.2015 18:41

Jak slíbili, Ilumináti nabízejí naporcování Turecka na Den díkůvzdání, zatímco světoví lídři mluví o plynu v Paříži.

30-11-2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Ilumináti, skrze jejich "velmistr" Alexander Romanov, slíbil v letošním roce na den díkůvzdání a dokonce nám dal nějaké náznaky tohoto překvapení tím, že ukázal mapu Turecka na jeho webových stránkách. Nyní zdroje z Pentagonu říkají, že Turecko bude platit za jeho financování ISIS a jeho agresi na Středním východě tím, že se mu zkonfiskují velké plochy na jeho území. Totéž se stane s Izraelem, jak potvrdili Illuminati a zdroje z Pentagonu. Sdělili, že Saúdská Arábie přestane existovat jako Saúdské rodinné soukromé dětské hřiště.

Sesazování chazarské mafie právě probíhá přitom, jak se světoví lídři sesli v Paříži, aby hovořli o použití pseudo-vědy o globálním oteplování na podporu velmi reálné hospodářské kampaňe na zastavení ničení životního prostředí a ukončení závislosti na fosilních palivech. Více o tom později.

Pro tuto chvíli se hlavní činnost soustřeďuje na Turecko, kde se Německo připojilo k Francii, Rusku, Íránu, Egyptu a Pentagonu v boji proti turecké, izraelské, saúdské chazarské žoldnéřské armádě známé jako ISIL. Pentagon připravil půdu pro tuto kampaň měsíce dopředu a neutralizoval rakety Patriot v protiraketové obraně Turecka a Izraele. Toto připravilo cestu pro ruské letectvo, aby mohlo zřídit bezletovou zónu na celém Blízkém východě, včetně Izraele a nyní očekávaný už pravděpodobne bývalý spojenec NATO, Turecko, říkají zdroje z Pentagonu.

Pentagon a ruské zdroje říkají, že Turecko, jak se se očekává, tak v blízké budoucnosti ztratí území na několika různých frontách. Francie, bývalý koloniální vládce Sýrie, podporuje syrský požadavek, aby Turecko vrátíilo arabskou většinovou provincii Hatay

https://en.wikipedia.org/wiki/Hatay_

Province která byla pořízena z nich v roce 1937.

Mezitím, Rusové a Pentagon nyní také podporují odstraňování dalšího obrovského kusu Turecka k vytvoření kurdského státu, zdroje říkají. A konečně, národ Arménie může také dostat nějakou historickou odplatu, říkají. Zdroje z Pentagonu a rusové říkají, ze Ruské jednotky se přemíst'ují do Arménie za účelem konfiskace teritoria v severovýchodním Turecku v blízkosti arménské hranice a vrací je Arménii. Rusové již v Arménii nainstalovali protiletadlové baterie a vytvořili bezletovou zónu v rámci příprav na převzetí tohoto území, říkají. Jak to úředník Pentagonu nazval: "Vypadá to, že Putin bude porcovat na Vánoce tureckeho krocana."

Otázkou samozřejmě je, proč turecký prezident Recep Erdogan spustil této masivní útok na svou zemi tím, že sestřelil ruský bombardér? Nejlepší odpovědí asi je, že Erdogan se dostal do chytré pasti. Někdo mu musel říci, že jestli nařídil sestřelení ruského bombardéru, pak NATO přijde na jeho záchranu a podpoří jeho nabídku znovu vytvořit Osmanskou říši.

Další věcí, kterou říká několik zdrojů je, že Erdogan, spolu s Benyaminem Netanjahuem z Izraele, zločinecké rodiny Bush / Clinton a saúdská královská rodina jsou všichni členové Chazarské mafie, kteří věří, že vytvoření nového světového řádu je jejich osudem. Všichni jsou potomci Hyksósů, starověkých uctívačů Satana a lidských otrokářů, jejichž NWO plánem bylo zabít 90% lidstva a zotročit zbytek. Místo toho, jim jejich NWO vybouchlo do tváří.

Analýza Středovýchodního obchodu s ropou prodávanou ISIL ukazuje jasně, že ropa byla ukradena z Iráku a Sýrie žoldáckými armádami financovanými Saúdskou Arábií a dalšími ropnými monarchiemi v Perském zálivu. Kromě toho, ukradená ropa se prodává přes Turecko, a nebo Izrael. Nejen to, ale četné zprávy v médií potvrdily tvrzení tohoto týdeníku, ze evropská rodina Rothschildů, další chazarská satanská pokrevní linie, byla hluboce zapojená do masivních krádeží ropy.

Ilumináti a zdroje z Pentagonu, oba říkají, že mnoho z Rothschildů, Benyamin Netanjahu a rodina Erdogana jsou nyní "terče vysoké hodnoty."

Podle Sorcha Faal, informačním / dezinformačním webu založeném US námořní rozvědkou, je Erdoganův syn Bilal nyní na útěku, protože znásilnil, mučil a zavraždil britské a americké ženské novinářky, které podávaly zprávy o Turecka podpoře ISIL. V tomto případě má zpráva silnou a pravdivou výpovědní hodnotu.

http://www.whatdoesitmean.com/index1949.htm

V každém případě, jakmile bude operace Turecko ukončena, Rusové a Syřané, jak se se očekává, provedou společnou vojenskou operaci na vytržení Golanských výšin z Izraelské okupace. V návaznosti na to, bude Izrael nucen, aby uchoval trvalý mír se svými sousedy, a výměnou za to, jim vrátí ukradenou půdu.

Saúdská Arábie je také stále více exponována jako jeden z nejvíce tyranských režimů na planetě. Nejnovějším příkladem toho, co je to za druh režimu lze vidět ve zprávách, kde má být ukamenována k smrti davem žena ze Srí Lanky jako trest za cizoložství.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3337297/Saudi-Arabia-sentences-married-maid-death-stoning-adultery-man-slept-escape-100-lashes.html

Uvnitř USA také pokračuje stejným tempem očišt'ování od chazarské mafie. Jeb Bush například, je nyní široce zatracován jako součást zrádné gangsterské rodiny, která měla spoluúčast na 9/11 a bezpočtu dalších trestných činech. Výsledek je ten, že prakticky zmizel z korporátních médií, kde až do nedávné doby promlouval, jako by se jednalo o pomazaného kandidáta na prezidentský úřad. Neo-konzervativní zrádce John McCain, jak říkají zdroje ze CIA, zase vykazuje známky duševní nestability. Zbytek chazarské lůzy v USA je také vyděšen, protože zdroje jejich moci, Federální Rezervní Rada a korporátní vláda Spojených států jsou v bankrotu. Hlavní evropští spojenci, jako je Francie, Německo, Itálii, Anglii, Švýcarsko atd., je již dávno opustili.

Jedna kanadská skupina se nyní snaží vyjednat velmi přátelskou nabídku převzetí korporátní vlády Spojených států. Kanaďané nabízejí dobrou vládu, přátelskou zahraniční politiku a spravedlivé hospodářské podmínky pro všechny Američany, pokud jejich nabídka uspěje. Pentagon, Číňané, Evropané a další ukázali počáteční pozitivní reakci, když skupina požádala o jejich podporu této nabídky. Zdroje blízké k nabídce však říkají, ze je to vše velmi předběžné.

V Japonsku to také nasvědčuje tomu, že pravidla hry chazarské lůzy budou nakonec zrušena. Členové japonské strany za nezávislost, a tento spisovatel, se objevili na konferenci CSIS v Tokiu, kde měli chazarští kabalisté a masoví vrazi jako Richard Armitage, Michael Green a Kurt Campbell přednášky. Tito lidé byli nuceni odpochodovat pryč z jejich konference sledovaní demonstranty. Po té hlava Japonské nezávislé strany, Richard Koshimizu, a autor tohoto článku odešli do nedalekého Marunouchi na policejní stanici, aby předložili důkazy o tom, že výše uvedené osoby byli zločinci. Japonská policie ukázala zájem na tomto trestním stíhání, ale požaduje více důkazů, které jsou jí již poskytovány.

Fotografii některých demonstrantů a bannerů, které ukázaly na tyto zločince, je níže.


 

Ilumináti přislíbili svou podporu Japonska a budou prezentovat, osobně, ultimátum klíčovým chazarským agentům a pomocníkům, aby předali kontrolu procesu tvorby a distribuce japonských jenů japonskému lidu. Zástupci japonského podsvětí učastnivší se protestu slíbil, že by i oni podporovali znárodnění chazary řízené Bank of Japan. Michael Green, hlava Mossadu pro Japonsko je nyní prioritním cílem, říkali. Někteří starší Japonští oligarchové budou mít také diskrétní varování, aby ukončili spolupráci s chazarskou lůzou nebo se ocitnou tváří v tvář "konečným následkům."

Umírněná frakce kabaly, která řídila Západ, zatím v Evropě shromáždila více než 140 světových lídrů v Paříži po dobu dvou týdnů, aby se pokusila přinutit je, aby přijít s řešením pro "globální oteplování". I když je to politováníhodné, tito lidé cítí potřebu lhát o globálním oteplování k ospravedlnění svých plánů, ale přesto se snaží přijít na způsob, jak donutit korporace platit za všechny ekosystémy, které ničí. Také doufají, že přijdou na způsob, jak udělat ziskové a vytvořit nové lesy a přírodní rezervace. Je to znamení toho, že starý světový pořádek si uvědomil, jak velkou škodu jeho politicko-ekonomické systémy udělaly planetě. To může být příliš málo, příliš pozdě, ale aspoň to ukazuje, že se konečně probouzí do obrovské škody, kterou mají na svědomí.

A konečně, další trocha dobrých zpráv, ve kterých začaly lidské pokusy na prvních substancích, které jak se očekává, budou mít za následek, že bude k dispozici brzy mnoho léků proti stárnutí. Klinické důkazy ukazují, že tento konkrétní lék Metformin, umožní lidem žít zdravý život až do věku kolem 120 let.

http://www.nzherald.co.nz/lifestyle/news/article.cfm?c_id=6&objectid=11553026

Také čínští vědci byli konečně nuceni rozvinout debatu o tom, zda a kdy začít umožňovat lidem upravovat a zlepšovat jejich vlastní geny. Pro tuto chvíli se diskuse zaměřuje na odstranění genů ošklivých dědičných onemocnění. Nicméně, nebude to dlouho trvat, než někteří lidé půjdou dopředu a dostanou se k infra-červenému očnímu vidění, super svalům a ostatním schopnostem, které přibydou k tem již k dispozici s existující technologie genů.

http://www.theguardian.com/science/2015/nov/28/gene-editing-weapon-against-disease-or-ethical-nightmare

Číňani jsou již tak pokročilí s touto technologií tak, že vybrají nejlepší možné geny z párům jejich vlastního genofondu pro své děti.

http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2539596/Get-ready-superbaby-Chinese-firm-set-allow-parents-pick-smartest-embryos.html

Buď bude muset Západ ukončit zákaz vylepšování genů pro své vlastní lidi, anebo sledovat, jak se Západní populace postupně měni v zastaralé genetické relikvie. Pokusy chazarské lůzy, aby naše životy byly zvířecí a krátké, takže nebudeme žít dost dlouho, abychom se probudili, se chýlí ke konci.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/PŘEVRATNÝ KANDIDÁT NA AMERICKÉHO PREZIDENTA.

Dne 19. prosince oznámil Andrew Basiago, JD, oficiálně na celonárodně publikujicim rádiu Coast to Coast, že se bude ucházet jako kandidát v amerických prezidentských volbách na r. 2016. Oznámil, že se brzy uvolní 100 návrhů, které se budou týkat pravdivých zveřejnění tajných projektech řízených CIA, které byly přímo zapojeny do projektu cestování v čase a cestováni na Mars.
Podle Basiaga ho právě tyto vysoce utajované CIA programy předem identifikovaly jako budoucího amerického prezidenta. Je tedy tento Basiago hrdinný informátor odhalování existence mimozemského života a tajných vesmírných programu, nebo je součástí sankcionované CIA psychologické operace na manipulaci procesu zveřejňování těchto informací?
Kampaň Basiaga bude založena na třech pilířích: "Pravda, Reforma, a Inovace v Nové Agendě pro novou Ameriku " Vysvětluje cíle své prezidentské kampaně ZA PRAVDIVA ODHALENÍ a nabízí toto:
"Mým plánem je v podstatě udržet mou kampaň za zveřejnění faktů o tajných amerických úspěsích cestování v čase a na Mars, ktery byl navštíven; i nadále sdílet své zkušenosti v oblasti projektu Pegasus [utajovaný projekt programu časo-prostorového cestování] a na Marsu v běžných i alternativních médiích.
A pak, jako součást svých doporučení, co bych přinesl jako prezident - hlavní z nich je to, co budu dělat s těmito dvěma technickými možnostmi, když jsem se rozhodl kandidovat na prezidenta v roce 2016."

1. Alleged Time Traveler Runs for U.S. President: Real Deal or CIA PsyOp?

2. Jump Room to Mars: Did CIA Groom Obama & Basiago as future Presidents?

3. CIA Sanctioned Disclosure of Time Travel & Mars Bases in 2016 Presidential Bid

 

1. Remote viewing was developed by the US military in the 1960's years before it was supposedly developed at Stanford Research Institute [SRI] in 1972..

2. Spinning to induce out-of-body experiences so as to travel on the astral plane is an ancient occult practice.

3. The so-called Montauk chair was reverse-engineered from the pilot's seat aboard a crashed ET craft, by which the ET pilot piloted the craft psychically to avoid collisions in space in light of the speed of the craft..

4. The teleporter, which opens up a vortal tunnel as an interstitial chasm in time-space through which the teleportee passes from Point A to Point B in several seconds, was invented by Nikola Tesla.

5. The chronovisor was accidentally discovered by Vatican musicologists Father Pellegrino Ernetti and Father Augustino Gemelli when they were studying the harmonic patterns in Gregorian chants at the Catholic University of Milan in the 1940's and found the microphone they were developing could pick up the sounds of past events..

6. The advanced chronovisor was developed from a TV-like screen into a standing cubical hologram of moving, multi-colored light by US defense contractors under DARPA after the Vatican gave the chronovisor technology to the US government for further development.

7. The plasma confinement chamber was invented by Dr. Stirling Colgate, president and dean of physics at the New Mexico Institute of Science and Technology [NMIST].

8. The jump room or "aeronautical repositioning chamber" ]ARC] was developed in a joint venture between Parsons and Lockheed, possibly after being reverse-engineered from an extraterrestrial device or as a result of ET-human liaison in which the device was given to the US government by one of the Grey ET species.

Source: Andrew D. Basiago

 


SIONACISTÉ V PARLAMENTU ČR Chtějí hájit teroristický stát Izrael jménem českého národa, vysávat české finačni fondy a bez přestání lhát

/album/fotogalerie-zpravy/sionaci-cz-jpg1/

——————————