Blog

18.01.2017 18:48

Odpočítávání do nové éry už začíná, zatímco jsou podzemní základny kabaly podrobovány.

09-01-17

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Obrázek: přednáška Dr. Johna Brandenburga: Smrt na Marsu. Důkazy mimozemského nukleárního masakru)

Zdroje ze Společnosti Bílého Draka hlásí, že bitva o planetu Zemi se blíží ke svému konci, zatímco padají poslední bašty a podzemní základny Chazarské mafie. Nicméně, podle zdrojů zapojených do jednání, s příchodem předsednictví Donalda Trumpa, které přichází na 20. ledna stále ještě existují některá dalekosáhlá vyjednávání mezi východem a západem,která jsou na poslední chvíli. To, co je v sázce, je budoucnost naší planety a našeho druhu.

Velkou bitvou je, ještě na závěr, přesně vědět, kdo bude řídit proces vytváření a distribuce peněz, které jsou skutečným zdrojem moci na této planetě. Jinými slovy, to, co je v sázce je proces rozhodování o tom, co my jako druh, budeme dělat v budoucnu.

A s více než týdením předstihem řed začátkem Trumpova předsednictví, je právě ten správný čas si uvědomit, že i přes svoje jméno, to není on, kdo má v ruce trumfy, v této hře vysokých globálních pokerových sázek.

Když se stal americký dolar po druhé světové válce světovou měnou de facto, byl podložen zlatem a americké HDP bylo na hodnotě 50% světového HDP. Nyní není tzv. americký dolar podložen ničím (USA nemá zlato) a americké HDP, měřeno podle MMF, je pouze 15,6% světového HDP v paritě kupní síly (čili reálné). Kromě toho Spojené státy byly na konci druhé světové války největším věřitelem na světě, zatímco nyní jsou nejvíce zadluženou zemí v historii této planety.

Naopak Čína nyní ovládá 17,9% světového HDP, má nejvíce zlata a je největším současným globálním věřitelem. Členové AIIB - Asijské investiční a infrastrukturní banky, která má v současné době více než 100 zemích světa, kontrolují asi 80% světového HDP, zatímco Spojené státy a jeho otrocký stát Japonsko, poslední hnízda anti-AIIB odporu, kontrolují méně než 20%.

To znamená, že pokud Čína a jeho západní spojenci převezmou kontrolu nad globálním finančním systémem, tak bude úspěšná.

Nicméně, vojensko-průmyslový komplex Spojených států má některé důležité karty v ruce, z nichž mnoho je spojeno s tajnými programy a high-tech kosmickými programy. Agenti Pentagonu říkají, že tajná americká vláda se chystá ukázat některé z těchto vysokých karet, včetně množství zařízení z technologie těch 6000 patentů, které byly, podle americké Akademie věd, odebrány svým autorům z důvodů "národní bezpečnosti". Skutečnou otázkou pro mnohé z nás, kterou chceme zodpovědět, jakmile budou některá z těchto tajemství odhalena je: Sloučí se dvě oddělené skutečnosti jako ta, která zahrnuje kolonizaci vesmíru, a ta, která se omezuje jen na Zemi, do jedné?

Existuje mnoho důkazů, a to i pro ty nejtvrdší a nejvěcnější mezi námi, že oficiální verze, kterou nám předkládá historie je plná rozporů a tajemství. Společnost Bílého Draka a její spojenci budou požadovat a také přijímat odpovědi týkající se takových věcí, jako jsou důvody, proč se výzkum vesmíru náhle zastavil v sedmdesátých letech. Je zcela jasné z několika nehod ke kterým došlo od té doby, že každá posádka či průzkumné vozidlo, které se snažili opustit oběžnou dráhu Země byly zničeny, zřejmě ionosférou.

Agenti SBD byli informováni, z výzvědných zdrojů na úrovni vyššího utajení, dokonce i nad tajným prezidentem Spojených států, že naše planeta Země byla umístěna do karantény, protože některé velmi nebezpečné bytosti zde nalezli po prohrané mezigalaktické válce své útočiště. Tyto zdroje nám říkají, že v tomto aktuálním procesu se tyto subjekty nyní vzdávají a osvobozuje se tak populace rukojmích na povrchu této planety.

Pokud je to, co tito lidé říkají, pravdou, pak v blízké budoucnosti otevřou benevolentní galaktické síly červí díru v Antarktidě, aby tak umožnili kontakt mezi lidskou populací na povrchu planety a celým ostatním vesmírem. To je důvod, proč všichni významní náboženští, političtí a vědečtí lídři, byli nedávno na návštěvě Antarktidy. Tento měsíc se očekává, že Vladimir Putin z Ruska bude posledním hostujícím hierarchou.

Https://themoscowtimes.com/articles/putin-to-visit-antarctica-21017

Skutečnost, že Spojené státy odstavili všechny své letadlové lodě do přístavů poprvé od druhé světové války, může být příznakem příchodu něčeho obrovského, co je už na spadnutí. Pokud ano, můžeme brzy očekávat nějaké bombovní oznámení pro naši Zemi z Antarktidy. To uvidíme brzy.

Zní to příliš jako "mimo oběžnou dráhu", jak to mnozí z nás přijímají, ale není pochyb o tom, že na povrchu této planety již probíhá esoterické válka na vysoké úrovni.

Na jedné straně existuje mnoho důkazů, které jsou vedeny v každém soudním dvoře nebo soudech pro válečné zločiny, že vedení západního světa bylo zapojeno do masových vražd. Nepůjdeme ani příliš daleko do historie, ignorujíce i ty stovky milionů lidí zabitých ve dvacátém století a podíváme se přímo na akce od roku 2000. Od té doby jsme měli systém ve Spojených státech, který ignoroval všechny mezinárodní standardy a použival teror k masové vraždění a manipuloval se svými vlastními občany, stejně jako občanz jiných zemí, aby je dostal do války.

Tato nejnovější kampaň teroru začala s falešnými vlajkami teroristických útoků z 11. září 2001 (11-S). Od té doby americké vedení napadlo a zavraždilo na Středním Východě stovky tisíc, ne-li miliony lidí. Oni také vypustili biologické zbraně, jako je HIV, SARS, Ebola, ptačí chřipky, etc., ve snaze spustit masovou pandemii. Západní vlády také používali systém kontroly tištění dolarů, k tomu, aby se pokusili vytvořit masové hladomory tím, že upláceli zemědělce, aby pěstovali palivo namísto potravin. Také používali zemětřesení a tsunami způsobené jadernými zbraněmi proti Haiti, Indonésii, Japonsku, atd. To jsou masové vraždy, a mohou být přímo spojeny s lidmi jako je George Bush Jr., Hillary Clintonovou, Davidem Rockefellerem, atd..

Někdo se vloupal nedávno do domu tohoto spisovatele a snažil se vymazat všechny kopie, nahrávacích pásků, které mám, když mi zástupce bývalého japonského ministra financí Heizo Takenaka nabídl post ministra financí Japonska výměnou za souhlas k účasti v kampani na ikvidaci 90% světové populace. Takenaka pracuje v pozadí tohoto plánu pro Rothschildovy a Rockefellerovy mafiánské rodiny. Mám ještě mnoho kopií této skryté pásky, ale skutečnost, že se snaží eliminovat tyto důkazy jasně ukazuje, jak mnho strachu mají tyto lidi ze spravedlnosti.

Jejich taktika psychologické války, která je jenom stále více unavenější a zoufalejší, je také známkou hluboké paniky, ve které se nalézají. Podívejte se na ubohý pokus vykolejit poslední týden Trumpových presidentských voleb, ve kterém uvádí, bez jakéhokoli sebemenšího důkazu, že "Rusko" byl počítačový pirát. Tento zoufalý pokus vykolejit prezidentství Trumpa kompletně selhal, stejně jako jejich předchozí kampaně s přepočítáním hlasů a stejně jako jiné (pokusy), včetně vraždy Trumpa, které by mohli plánovat. Jejich falešné útoky kamionů ve Francii, Německu a nyní v Izraeli nepřináší požadované výsledky. Lidé se staly imunními vůči jejich zastaralému používání pouličního divadla (často včetně skutečných vražd) k masovým manipulacím, protože teď jsou útoky pod falešnou vlajkou běžně a s rutinou odkryty jako takové v řádech minut, kdy jsou avízovány.

Důvodem je, že tento režim ztratil mocí díky vítězství vojáků a bílých sil agentury, která stojí za Trumpem. Byli nám přislíbeno, a doufáme, soud pro válečné zločiny v momentě, kdy Trump jednou převezme moc. SDB by se mezitím spokojila s Výborem pro Pravdu a Usmíření v jihoafrickém stylu.

Existuje také několik začišťovacích operací v tomto závodě k Trumpovu presidentskému úřadu. Zdroje Pentagonu popsaly stav situace: "Další z podzemních vojenských základen (" dumbs ") byly zcela zničeny, zatímco amnestii odmítající kabala je anihilována". Také byly "zneškodněny jaderné zbraně pod New Yorkem a zničena podzemní dráha do Vancouveru", říkají zdroje.

Na konferenci v Paříži dne 15. ledna se rovněž vyzve a uloží Izraeli dvou státní řešení, což je poslední zásah proti Chazarské mafii, a použijí se sankce, které vynutí na izraelském režimu, aby aplikoval "mír", pokračovaly zdroje. Svět už je "unavený z izraelských záchvatů vzteku a jejich zločinů proti lidskosti", říkají.

Vrátíme-li se k jednání, západní vojenské frakce přijali dvě základní pozice "vis a vis" proti Asiatům. Na jedné straně hledají křesťanskou alianci s Ruskem, Evropou, Severní a Jižní Amerikou a křesťanskými částmi Afriky, aby byli na stejné úrovni s Asiaty. Na druhé straně podpoří vznik nové globální meritokratické architektury, transparentní a demokratické, aby zajistily, že mezinárodní zločinecké skupiny, jako je Chazarská mafie už nebude nikdy podporovat válku, teror a utrpení na této planetě.

Obecně můžeme říci, že platí, že jakmile bude dokončeno odstraňování zločinců z jejich řad, západní vojensko-průmyslový komplex nabídne své technologické a vojenské síly ke službě lidstvu jako celku, říkají zdroje z Pentagonu a tajných agentur.

A tak, jak začíná 2017, také začíná zcela nová éra.

Udělejme ji Zlatým věkem.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

18.01.2017 13:56

Kuřátka Chazarské mafie se v Roce Kohouta schází domů, aby se nechala pěkně usmažit.

26-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

"Jak jsi zasil, tak také sklidíš," nebylo nikdy pravdivější než v roce 2016, kdy konečně dlouhý seznam zločinů proti lidskosti začal natahovat ruku po celé Chazarské mafii – jejich původcích. Tento rok viděl odstranění z mocenských pozic a / nebo i z tohoto světa mnoho špičkových chazarských gangsterů, včetně Rockefellerů, Bushů, Clintonů a takových vysokých kápů jako George Soros a Barack Obama.

Také jsme viděli vzpouru v anglosaském světě, která vedla ke konci režimů řízených chazary ve Velké Britán (Brexit) a ve Spojených státech (včetně volby vojenské vlády Donalda Trumpa). Nyní v roce 2017, v Roce Kohouta, přijdou naše kuřátka domů, aby se pěkně ugrilovala. Podle zdrojů z Pentagonu, od gnostických Iluminátů, asijských tajných společností i Společnosti Bílého Draka to bude rok masových zatýkání, soudních procesů s válečnými zločinci a změn režimů, zatímco dojde k vymetení posledních zbytků nadvlády Chazarské mafie.

Podle našich zdrojů v Pentagonu to ve Spojených státech začalo 1. ledna, kdy FBI pozatýkala více než 15.000 chazarských mafiánů. Autoři jak 11 - S (11/9 - WTC), tak ilegální invaze do Iráku a jaderného teroristického útoku na Japonsko, který vyprovokoval tsunami na Fukushimu a dalších zločinů proti lidskosti jsou obklíčeni a bude to zveřejněno ve všech hlavních médiích.

"Podzemní základny kabaly v Nevadě, Denveru, Novém Zélandu stejně jako klonovací základna pod Camp Davidem byly zničeny a více dalších základen v Austrálii, San Diegu, Hawai a Arkansasu by tedy mohlo být napadeno", sdělují nám zdroje v Pentagonu. "Jak se kabalisté snaží uniknout na Nový Zéland, Kongo, do Brazílie a Paraguaye, může tedy přijít více kinetických akcí na jejich zastavení," slibují naše zdroje.

V Asii, zatím, panuje strach, zmatek a naděje, neboť důsledky stětí chazarských mafiánů se začínají vědět i na vládní úrovni, v čemž souhlasí několik zdrojů. Došlo k obzvláště velkému množství tajných aktivity v Japonsku, uvedly také japonské pravicové zdroje.

Máme potvrzeno od zdrojů jak z japonské královské rodiny, tak i kabinetu premiéra Šinzó Abeho, že soudce Nejvyššího soudu, Hisashi Owada, který je také otcem princezny Masako, byl zatčen minulý týden ve Švýcarsku v BIS, když byl přichycen jak si snaží nechat vyplatit dluhopisy y čínsko-japonské války. Owada se snažil vybrat peníze jako kompenzaci ztrát bývalého japonských premiérů, Yasuo Fukudy a Junnichiro Koizumiho vzniklé tak, že tito dva investovali zvláštní finanční prostředky z Ministerstva zahraničních věcí do akcií, říkají zdroje. Zdroj krajně pravicové blízko k japonské císařské rodině řekl: "Může to být otec korunní princezny, ale ne císař, a proto byl zatčen."

Owada byl jeden z nejvyšších Rockefellerových agentů v Japonsku a jeho zatčení vyslalo šokové vlny skrze celý japonský "establishment". Další prominentní Rockefellerův agent, Yotaro Kobayashi, z Trilaterální komise, se také snažil, marně, vyměnit finanční nástroje velké hodnoty a současně tvrdil, že neexistuje nic takového jako rodina Draka. Japonské pravicové zdroje uvedly,že mu hned poslali agenta z Yakuzy, aby s ním jednal.

Čínský a japonský "establishment", kteréžto oba investovaly do kampaně Hillary Clintonové na prezidenta Spojených států, se stále cítí být překvapeni z této ztráty, která nakonec vedla k reálné změně všech západních režimů na nejvyšší úrovni.

Ohlášená rezignace japonských císařů, která se nekonala v tomto čase by měla být formálně vyhlášena v dubnu, aby Chazarští agenti dokončili jejich plánovaný únos Bank of Japan, jak o tom svědčí zatčení Owady.

Japonští pravičáci naznačili, že odhalení skutečnosti, že matka císaře Meiji byla Habsburgská princezna vyslalo šokové vlny napříč celou rozsáhlou císařskou rodinou. Nyní je jim zřejmý plán použít ženskou linii (p.př.: po přeslici) pro převzetí patrilinealní japonské císařské rodiny, která stála za infiltrací dcery Masako Owady, do královského paláce, sdělili členové japonské královské rodiny. To je důvodem, proč byla v poslední době tak velká mediální kampaň, aby japonský trůn převzala právě žena, dodávají.

V každém případě Chazaři slíbili, že předají ASEAN, Japonsko a ceý Korejský poloostrov Číně, výměnou za čínskou pomoc, aby byla zvolena Hillary, hlásili zdroje z asijských tajných společností. Proto se předpokládalo, že císař odstoupí, ale nyní byli tyto plán yastaveny. Článek z japonského Kyodo News Agency, který se objevil ve vydání ze dne 1. ledna v japonském (časopis) "Time" ukazuje zmatek a hněv mezi agenty starého režimu v Japonsku, kteří kritizovali vládu, která odmítla schválit usnesení podřízeného chazar ského režimu v Japonsku proti Rusku o Sýrii. "Japonská pozice ... ukázala, že to, co mělo být prohlášením G7 je prohlášení Skupiny šesti," naříkala v článku tato tisková agentura.

Tadashi Ishii, ředitel Dentsu, téměř monopolní společnosti japonských reklam, oznámil minulý týden svou rezignaci v jasném znamení, že systém kontroly japonských médií se brzy změní. Dentsu již dlouho používá reklamní bojkot nebo hrozby, aby tak udržoval japonská média pod kontrolou.Čistka, která tam právě probíhá zmená, že ochočení tuleni pracující ve velkých japonských korporátních médiálních firmách budou brzy štěkat na úplně jinou melodii, a agentury, jak jsou Kyodo, přestnou být mluvčími chazarské propagandy.

Japonský ministr financí Taro Aso, může rovněž být odvolán y funkce, protože se zodpovídá francouzské větvi rodu Rothschildů, která, stejně jako on, blokuje snahy osvobodit Japonsko z pout dluhu znárodněním Bank of Japan (p.př.: centrální japonské banky).

Velkou zkouškou bude, zda japonská vláda má nyní odvahu k uvolnění svých pout, kterými je zavázána válečnému zločinci a izraelskému premiérovi Benjaminovi Netanyahu, který volal tehdejšímu japonskému premiérovi Naoto Kanovi dne 12. března 2011, a vyhrožoval mu hromadnou vraždou všech občanů Tokia, nevzdá – li se japonská vláda svých devizových podniků ve prospěch Chazarské mafie.

"Abe se tak velmi bojí Netanjahua, že chce spíše odstoupit, než se s ním setkat," uvedly japonské právicové zdroje. Dokonce, i když by byl Abe příliš kuřecí (zbabělec), tak samotnému Netanjahuovi jsou jeho dny již sečteny. Japonské pravicové zdroje také uvedly, že Abe bude nucen odejít z funkce v případě, že odmítne jednat v případě 3/11/11 - Fukushima. Japonci také byli informováni gnostickými ilumináty, že jakýkoli izraelský nebo chazarský útok proti Japonsku by měl za následek přijetí odvetných opatření v podobě 500 megatunové jaderné zbraně, která by byla dostatečně silná, například, k vymazání Izraele.

Netanjahu nyní v každém případě čelí několika obviněním z trestných činů. "Rezoluce 2334 Rady bezpečnosti Organizace spojených národů poskytne Mezinárodnímu trestnímu soudu právní základ stíhat Izrael za válečné zločiny, transfery obyvatelstva, nelegální osady a mnohem víc," řekl zdroj z Pentagonu.

Netanjahu také čelí obvinění z trestných činů podvodu a korupce v Izraeli.

http://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/benjamin-netanyahu-israel-fraud-bribery-criminal-claims-investigation-arnaud-mimran-a7497016.html

Důležité je, aby si Izraelci uvědomili, že Netanjahu není Žid, ale, že je to satanista a zároveň zapřísáhlý nepřítel židovského národa.

Netanyahu, spolu s německou Angelou Merkelovou, jsou nyní dva hlavní agenti Chazarské mafie, kteří setrvávají u moci a jako takoví se stali cílemi s vysokou prioritou, odpověděly zdroje od gnostických Illuminatů i z Pentagonu.

Tak nějak to můžeme obecně shrnout, že to, co nyní vidíme, je úklidovou začišťovací operací po vítězství, a svoboda lidské rasy již byla zajištěna, potvrdily zdroje SBD (Společnosti Bílého Draka). Po dokončení čištění, doufejme, že v první polovině roku, pak můžeme začít s více pozitivní a konstruktivní prací. Pokud vše půjde dobře, tak 2017 bude znamenat světový mír a začátek masivní kampaně k ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a začátku nové zlaté éry.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

05.01.2017 11:01

Za Trumpův řetěz bude zataženo, jakmile se bude snažit zastavit eliminaci válečného zločince Benjamina Netanjahua.

26-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Donaldu Trumpovi, prezidentu zvolenému povrchně americkými státy, teď může být prudce zataženo za řetěz stínovým státem (p.př.: osobami za ním), pokud se bude snažit zabránit finálnímu pádu Chazarské mafie, včetně válečného zločince Benjamina Netanjahua, říkají v Pentagonu i zdroje z agentur.

Finální sejmutí a demontáž celé Chazarské mafie nyní vstupuje do začišťovací fáze , říkají zdroje z Pentagonu. "Kabalistická poslední pevnost, obrovská podzemní základna na letišti v Denveru, byla směrem, kterým se vydal kontingent amerických, ruských a jiných vojsk, a vyčištění probíhá s větším počtem nájezdů," zdroje říkají. V jiné operaci "bylo osvobozeno z podzemních základen v Getty centru, v LA 100.000 dětí a sexuálních otroků ," dodávají.

Jižní Chile byla zasažena zbraní na vyprovokování zemětřesení (p.př.: skalární geotektonické zbraně alias HAARPy) minulý týden, aby tak "hlavně otřásly nacistickými enklávami v Bariloche a Patagonii," říkají.

Chazarská pevnost Izrael je nyní také pod bezprecedentním útokem, jak lze vidět v důsledku schválení rezoluce OSN odsuzující ilegální výstavbu osad na Západním břehu Jordánu. Hlasování 14:0 v OSN, s USA, které se zdržely hlasování, to povede k většímu počtu rezolucí OSN, která donutí tento delikventní národ, aby se dohodl na dvou státním řešení palestinské otázky, v čemž souhlasí mnoho zdrojů.

Vražda ruského velvyslance v Turecku a sestřelení ruského letounu nad Černým mořem ze strany Izraelců dalo Rusku i morální autoritu a právní důvody k výkonu sankce OSN proti Izraeli a impuls k začátku skutečné globální války proti terorismu pronásledováním ISIL / Mossadu operativců po celém světě, říkají zdroje z Pentagonu.

Zdroje také naznačují, že v pokusu o protiútok poslal válečný zločinec Netanjahu šéfa Mossadu k návštěvě Donalda Trumpa a donutil ho vydat prohlášení, které říká, že by vetoval tuto anti-Izraelskou rezoluci. Nicméně, s chazarskou základnou v Denveru, která byla právě vymazána z map nemají již chazaři žádnou vojenskou schopnost vnutit svou vůli US vládě, daly nám na vědomí zdroje z Pentagonu.

Zbývající chazarští agenti v CIA se připravují na masívní Trumpovu čistku Bushovy frakce, říkají zdroje ze CIA. Reformovaná CIA ukončí všechny útoky dronů a drogové lety, a zaměří se na lidskou inteligenci (HUMINT), a také open-source rozvědku (OSINT), říkají zdroje.

Opuštěný Izrael, jak se nyní očekává, bude čelit vzdušné / pozemní / námořní blokádě a jiné sílové akce, které donutí tento stát, aby se dostal konečně do souladu s mezinárodním právem, jak souhlasí Pentagon i zdroje z jiných agentur. Říkají také, že chazarský režim v Saúdské Arábii bude rovněž nucen ukončit své rozličné barbarské praktiky.

Zvláštní bezpečnostní opatření pro Donalda Trumpa byla přijata s ruskými žoldáky ze speciálních jednotek (SPECNAZ) vyslaných deaktivovat a zneškodnit jaderné nálože pod New Yorkem a v blízkosti Bílého domu, říkají zdroje z Pentagonu. Jedna jaderná zbraň pod Washingtonem již byla demontována, dodávají.

Tito chazaři také plánují protiútok tím, že vytvoří velkou finanční krizi, jak souhlasí více zdrojů, včetně těch z rodiny Rothschildů. Zde je to, co twitter účet tvrdí, že pocházejí od baronky Hanny de Rothschild, dcery barona Jacoba de Rothschild, musel říci o nadcházejícím útoku:

"Bss De Rothschild @BssDeRothschild 14 時間 14 時間 前 Jeho Bude to strašně skličující rok za USA v roce 2017. Žádné pracovní místa, hyperinflace, více dluhů a velké cenzurní akce („obžaloba“ Trumpa). Veselé Vánoce vy blázni!"

Je také původcem více hrozeb smrtí Trumpovi a je třeba ji zneškodnit, říkají droje ze CIA.

Finanční útok, který bude rychle akcelerovat v Novém roce, již začal s hlavním úderem a vztáhl celosvětově úrokové sazbami na ochromují úrovni. To bylo provedeno chazarskými rodinami pomocí jejich obrovského výprodeje na trhu s dluhopisy. Plánovaným výsledkem bude, že to ochromí ekonomiku zadlužených rozvojových zemí a vytrestá otroky dluhů v zemích, jako jsou Spojené státy tím, že je přinutí platit více za své karty, auto, dům a ostatní úvěry.

V plánu je na obvinit uměle z ekonomických problémů Trumpa, říkají zdroje z Rothschildovy rodiny. Nicméně, je obrovský rozkol uvnitř této rodiny, které způsobí, že tento plánovaný ekonomický útok bude nemožné provést.

Na této frontě jsme přijmuli několik zpráv od Nathaniela Rothschilda, který říká, že nebyl zavražděn, jak potvrzují zdroje z Pentagonu, ale jednoduše se skrývá.

Tady je to, co musel říci zdroj, který má přístup k Nathanielovi: „ Jeho vlastní rodina mu jasně dala najevo, že mu chce vzít jeho výsadní pozici jako šéfa klanu. Řekli, že ho nechtějí zlikvidovat, ale jednoduše jen chtějí, aby podepsal jeden dokument ze sady speciálních ‚rodinných dokumentů‘, který anuluje jeho nástupnickou funkci jako lídra.“

Zdroj také řekl, že: "Bitva pokračuje v rámci celé rodiny. Ztrácejí kontrolu nad světovým finančním systémem, ale stále zůstanou v klubu v čele s Čínou skrze zlatou burzu v Shanghai ... na které jsou hlavním hráčem".

Co se týče finanční války tak nějak celkově, to je to, co měl zdroj, který je asijské královské krve na mysli, a sdělil:

"Zdá se, že ti, se spoustou dolarů se jich teď chtějí zbavit a vyměnit je za zlato. To se děje po celém světě. Problém je v tom, že to může skutečně provádět jen hrstka lidí. Pokud hovoříme o trhu s černým zlatem, kterých existují stovky tisíc tun, ale pouze 10 'autorizovaných prodejců' "se ho dotkne, protože není nijak označeno. Zlato není značkováno - oraženo jenom jen pro prodej, ale i sledování jeho pohybu. Všechny značky obsahují "radioaktivní stopu", takže může být během námořní přepravy sledována.

Nezapomeňte, že tito chlapci to udělali i se zlatem íránského šáha, uloženým v Thajsku. Mnozí lidé chtějí vidět skutečné zlato, a NIKOLIV zlato na papíru, který říká, že ho vlastníte, protože stejně jako Vy, tak i já jsme viděli už moc falešných papírů, které jsou v oběhu. To je důvod, proč následující měsíc velmi zajímavý. Takže tady máme skutečnou tahanici o fyzické zlato.

Neoznačené zlato se bude pomalu přesouvat zpět na oficiální trh a musí být označeno. Očekáváme, že Čína, Rusko a Thajsko budou hlavními aktéry zapojenými do tohoto převodu, protože se připravují na novou, zlatem podloženou, měnu. Nezapomeňte, že to Čína před několika lety avízovala na jejich velkém billboardu nedaleko letiště v Bangkoku. Pravda tam byla řečena očividně.

Zajímá vás, proč není v poslední době žádná zmínka o BRICS ? Je to proto, že právě probíhají interní žonglování. Mění teď svou strategii. Budou potřebovat fyzické zlato, na to aby podložilii svou měnu ".

Zde uvádíme jen obrázek toho všeho:

Stejný zdroj řekl, že "Intel týkající se Davida Rockefellera [že je mrtvý] je korektní. Je nyní v extázi na "Základně" ... a nebude po něm ani vidu ani slechu ... pokud ho nehologramují ... Jsou tam, právě teď, i jiní z elitního klubu. Právě získávám seznam všech těchto lidí a budu ho publikovat, jakmile ho budu mít celý. Byl jsem informován před několika dny, že W. J. Clintonovi byl odepřen přístup na "Základnu". Henry Kissinger má vyhrazenu kapsli. Asi se, s největší pravděpodobností, brzy ztratí z radarů. "

Královna Elizabeth II, předseda komise 300, byla také dána do domácího vězení, říkají zdroje z Pentagonu. To může být částečně potvrzeno tím, že královna stornovala všechna svá plánovaná veřejná vystoupení, která méla v posledních dnech v itineráři. Avšak zdroje blízké královské rodině říkají, že královna se prostě vyhýbá veřejným vystoupením z bezpečnostních důvodů, protože obdržela zprávu o tom, že ji zacílili gnostičtí ilumináti

Další viditelnou postavou z pokrevních linií je veřejný terč gnostických Iluminátů, kterou je dcera Adolfa Hitlera a člen rodiny Rothschildů, kancléřka Angela Merkelová z Německa. Ilumináti říkají, že příslušníci armády a německých zpravodajských služeb jsou odhodláni ji, během příštího roku, odstavit od moci. Nedávný falešný teroristický útok s německým nákladním automobilem a následná mediální kampaň připisující vinu za to Merkelové bylo jen první kolo této kampani, říkají.

V roce 2017 může nastat také čas, kdy tajný vesmírný program a lidé (kteří ví spojitosti s mimozemšťany se dočkají jejich dlouho očekávaného zveřejnění. Následující citát, od zdroje na antarktické základně, vyžaduje dalších důkazů, než mu budeme věřit, ale nicméně je tady:

"Kabal jsou všechni vyděšeni tím, co našli v Antarktidě - to bylo příčinou Buzzova infarktu. Velmi velké "kapsle" s lidmi uvnitř. To je důvod, proč byl tam John Kerry právě v den voleb. Zvířata a lidi, zmrazené v čase. Stojící lidé vysocí 12 – 14 stp v kapslích, kteří tam byli vměstnáni, se nyní probouzejí".

Jedna věc, kterou můžeme potvrdit, o Antarktidě je, že zatímco severní pól se objevuje jako součást pravidelné mapy Google Earth, jižní pól tam nelze nalézt, a namísto toho se mapa prostě mizí v bodě, do kterého se sbíhá mnoho linií. Můžeme jen spekulovat, proč tomu je právě tak.

A jakoposlední poznámka pro tento týden a tento rok; 25.prosince označuje první den slunečního Nového roku. Vzhledem k tomu, křesťané neznají skutečné datum narození Ježíše Krista, ale propojili staré pohanské solární novoroční slavnosti s oslavou jeho narozenin. Takže v rekreačním duchu bychom chtěli popřát našim čtenářům Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok. A věřme, že rok 2017 bude tím nejlepším rokem.

======

12/28/16 poznámka:

Královny Sirikit Thajska zemřela a už je to nějaký čas, přičemž thajská vláda brzy o tom učiní formální prohlášení, říkají zdroje blízké thajské královské rodině. Chtěli bychom vyjádřit naši soustrast všem lidem z Thajska a jejich rodinám.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

25.12.2016 20:22

Stará realita rychle mizí, zatímco probíhá změna pólů.

19-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Kolektivní příběh, který lidstvo vedl do budoucnosti zažívá posun, a stará realita mizí opravdu rychle. Příběh světa, a to zejména západního světa, který žil nekonečnou válkou s terorismem a prefabrikovaných střetů mezi islámem a křesťanstvím. Zločinci a masoví vrazi, jejichž "sociální inženýrství" je zvěčněno v tomto příběh jsou pronásledováni a zabíjeni, a nebo jsou v domácím vězení nebo se ukrývají.

Říkají zdroje z Pentagonu, že jedním z nejstarších členů kabaly, který stojí za zvěrstvy v Sýrii i jinde, biskup Javier Echevarría, vedoucí fašistické Vatikánské organizace Opus Dei, byl zabit minulý týden poté, co se snažil zrušit zvolení Donalda Trumpa jako prezidenta Spojených států. Vatikán uvedl, že zemřel přirozenou smrtí.

Tři nezávislé zdroje, jeden z CIA, jeden z Pentagonu a jeden z pokrevních linií také sdělili, že Nathaniel Rothschild a David Rockefeller, příslušní vedoucí představitelé amerických pokrevních linií a EU byli také minulý týden zabiti. Neobdrželo se však žádné potvrzení tohoto v době psaní této zprávy jak z Rockefellerovy nebo Rothschildovy rodiny.

Zdroje také tvrdí, že Clinton, Bush, senátor John McCain a mnoho dalších vůdci kabaly jsou drženi v domácím vězení, a je jim povoleno vyjít pouze za okolností (organizovaných) a se zvláštním doprovodem, přičemž čekají na soudy za své válečné zločiny.

Určitě doufáme, že se tyto rozsudky zhmotní, ale v každém případě je jasné, že lidé, kteří řídili planetu (zejména na západě) jsou doposud ve stavu hluboké paniky.

Jedním z důvodů paniky je také to, že byl zveřejněn aktualizovaný seznam členů výboru 300, alias tajné vlády Západu.

Http://worldtruth.tv/illuminati-leak-current-membership-of-committee-of-300/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+ConsciousnessTv+%28Consciousness+TV%29

Faktem je, že i když se tito lidé nyní odvracejí od scén nekonečné války proti terorismu a místo toho se vyslovují pro globální uhlíkovou daň, byli tak neschopní vlády na této planetě, že vyvolali masivní lidové povstání proti jejich vládě.

Tento tweetrový účet, údajně AnydeRothschild, zachycuje pocit: "Pat Taylor? @PT_Fino 11? 29? @AnaDeRothschild: "Rád bych, aby byla celá vaše rodina popravena v živém televizním vysílání. A říkej mi, že jsem staromódní."

Https://twitter.com/BssDeRothschild/status/803212260156080128

To je hlavní důvod, proč jsou nyní ve stavu hluboké paniky. Viditelným projevem zoufalství je hysterické dokazování korporátních médií a zdrojů ze zúčastněných intel-agentur, jako je "milovník Saudů" ředitel John Brennan, že "ruský hacking" je zodpovědný za zvolení Donalda Trumpa.

Vzhledem k tomu, Washington Post byl nucen odvolat nedávno zveřejněný seznam webů s tzv. "falešnými zprávami", Rusové požadují, aby prezidentský mluvčí USA Barack Obama dokázal svá tvrzení nebo se omluvil. Toto uklouznutí s ruskou historkou je jasným znamením, že jejich schopnost řídit světovou historii je u konce.

Dalším znamením paniky mezi představiteli starého hroutící se režimu je skutečnost, že se Hillary Clintonová a Obama obrátili minulý týden na Společnost Bílého Draka, aby řekli, že to nebyli oni, kdo je zodpovědný za tsunami 11. března 2011 a jaderný útok proti Japonsku. Potvrdili jen, jak to už udělali gnostičtí ilumináti, že Vladimir Putin z Ruska byla osoba za tuto operaci.

Více zdrojů nám potvrdilo, že jaderná zbraň použitá při útoku přišla z ruské ponorky Kursk, která se potopila v roce 2000. V té době, Rothschildův agent, Dr. Michael Meiring, řekl SBD, že za tento útok byli zodpovědní Rothschildové. Vzhledem k tomu, že jak NSA, tak i gnostičtí ilumináti uvádí, že Putin přijímá rozkazy od Jacoba a Evelyn de Rothschild, tvrdí, že jeho účast na 03/11/11 by se mohla zakládat na pravdě.

Rothschildové ale říkají, že dostávají své rozkazy od zednářské lóže P2. Je faktem, že samozvaný a vychloubačný dědic této lóže P2, Leo Zagami, poslal výhružné e-maily okamžitě po 03/11/11 (útoku na Fukushimu), a také hrozil zničit Tokio. Japonské vládní zdroje potvrdily hrozby Tokiu ze strany lóže P2.

On se objevilo další zajímavé spojení s P2 zednářskou lóží v Japonsku. Shengzhi Zhang, muž, který řekl (a poskytl na podložení tohoto tvrzení dokumentaci), je dědicem trůnu Manchu říká, že matka císaře Meiji byla habsburská princezna, která byla také uznávanou fotografkou. Bratranec japonského císaře říká, že toto tvrzení je asi pravdou ", protože ve městě ,kde přišel od Emperor Meiji bylo mnoho Židů." Vzhledem k tomu, že habsburskové tvrdí, že jsou následníci římských caesarů, stejně jako hlavy lóže P2, znamená to, že Japonsko bylo od éry Meiji římskou kolonií s císařskou rodinou používanou jako agenti a vládci.

Zhang, který byl zmíněn ve vydání 5. května 2015 tohoto bulletinu, uvedl, že poskytl japonské vládě důkazy pro svá tvrzení, že je právoplatným dědicem zlata, které bylo použito k založení Bank of Japan. Japonská vláda otevřeně nediskutovala jeho požadavky, říká. Nicméně, po předložení všech dokumentů byl zbit třemi hrdlořezy a následně zatčen. Byl držen po dobu 23 dní, maximální doba člověk může zůstat v Japonsku bez obvinění, a poté byl násilně zavřený v psychiatrické léčebně Musashi v Tokiu. Zhang se dostal konečně ven díky chápavým lékařům, kteří věděli, že není blázen, což dovolilo jejich nedávné přezkoumání, říká.

Zhang, bratranec císaře Showa a mnoho dalších zdrojů také tvrdí, že současný císař Japonska není z japonské královské rodiny. Pokud tomu tak je, pak právo vydávat japonské jeny a celá Bank of Japan nejsou založeny na ničem jiném než na podvodu.

Samozřejmě, že to samé se dá říci o Společnosti Federálních Rezerv a Centrální Banky EU. Ve Spojených státech i nadále pokračují důležité akce proti tomuto podvodu. Jedním z příkladů je, že Nejvyššího soud US odmítl vyslechnout odvolání bývalého ředitele AIG ( "American International Group"), Hanka Greenburga, který chtěl předejít obvinění z podvodu, ke kterému došlo zakrýváním masivních ztrát investorů, řekly zdroje z Pentagonu. To otevírá cestu pro masová zatýkání ostatních top manažerů z Wall Streetu.

Kromě toho Nejvyšší soud rozhodl 8:0 v případě Šhas vs USA, že stanovy o bankovních podvodech se vztahují na šizení zákazníků bank a činí "odpovědnými vedení bank za vydírání zákazníků". Velké advokátní kanceláře, stejně jako žraloci cítící krev, se chystají oslavovat zběsilé svátky s manažery Wall Street.

Vysocí představitelé bývalého režimu, jako George Bush Jr., Condoleezza Rice, Jim Baker a Bob Gates se vyslovují pro CEO Exxon Mobilu, Rexe Tillermana, aby byl jmenován ministrem zahraničních věcí, ale "to je nezachrání od obvinění za 11-S a za jiné válečné zločiny ", říkají zdroje z Pentagonu.

Henry Kissinger, dlouhodobý Rockefellerův "strašák", zůstal nyní Roninem (samurajem bez pána), který zoufale líbá zadek Trumpovi v naději, že udrží svůj vliv. Minulý týden však přišlo další potvrzení, že nastupující Trumpova vláda v USA je v podstatě vojenská. Bývalý velitel Navy Seals, Ryan Zinke, byl jmenován na ministerstvo vnitra, zatímco bývalý generalporučík Keith Kellogg byl vybrán jako náčelník štábu Bezpečnostní rady státu.

Tato vláda přístupuje k Chazarské mafii vojensky, což znamená, že je pozabíjí nebo donutí ke kapitulaci. Bojuje se v Denveru, Coloradu, jak zdroje z Pentagonu uvedly, a potvrzují, že se tam setkávají zahraniční vojenské jednotky. Tento spisovatel viděl na vlastní oči velké oplocené plochy a větrací šachty vystavěné kolem letiště v Denveru. To je zřejmě jedna z posledních chazarských bašt, která je dobývána a padá.

Americká armáda také tvrdí, že byli schopni neutralizovat nukleární zbraně, které měly být použity při útocích pod falešnou vlajkou v Yellowstone, v blízkosti Trump Tower v New Yorku a na Mt. Lassen v severní Kalifornii.

Kromě toho, zdroje říkají, že americké speciální jednotky z Pentagonu, Ruska a Íránu pracují společně, aby "zničili" ISIL síly v Palmyře, v Sýrii. Došlo také k velkému zemětřesení v Papui - Nové Guineji, naznačující, že existuje chazarská ponorková základna je pod útokem, informují zdroje.

Speciální jednotky jsou také odeslány do Getty Center v Kalifornii, aby odtamtud vyhnali Satanisty, kteří žijí pod ním, řekly naše zdroje z SBD. Muzeum bylo postaveno v ceně 6 miliard dolarů v době, kdy by kasino o 1000 místnostech mohlo být postaveno za 500 milionů $, protože většina prací byla pochopitelně pod zemí, říkají zdroje.

Gnostičtí Ilumináti prohlašují, že všechny stávající mocenské struktury světa se zhroutí a budou nahrazeny něčím novým a lepším.

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

25.12.2016 15:48

Chazarská mafie stále plánuje významné akce pod falešnou vlajkou, ale jejich porážka už je jistá.

12-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.Zdroje ze CIA říkají, že Chazarská mafie plánuje exemplární teroristické operace pod falešnou vlajkou od teď až do 19. prosince ve snaze o poslední pokus jak zabránit Donaldu Trumpovi, aby byl formálně jmenován jako prezident Spojených států. Nicméně, vojenské síly Ruska, Číny a Spojených států nyní spolupracují na odstranění posledních zbytků chazarské kontroly, takže tyto snahy nebudou nic jiného než jen poslední rány z milosti umírajícímu zvířeti.

Máme tu také intenzivní kampaň kybernetické války, jejímž cílem je odstranit existující pravdivé webové stránky, aby tak mohla být znovu potvrzena falešná globální story chazarských korporátních médií, říkají zdroje. To je to, co je za jejich neustálou snahou a pokusy kvalifikovat současnou revoluci pravdy a volbu Donalda Trumpa jako "Ruskou".

Nedávný široce otiskovaný článek Washington Post, který obsahoval seznam míst s tak zvanými "falešnými zprávami" cituje údaje sestavené servery, které jsou známým krytím ministerstvem zahraničí a Obamy, jako Hlas Ameriky, Atlantická Rada a National Endowment for Democracy.

http://www.voltairenet.org/article194344.html

Faktem je, že „falešnými zprávami“ jsou známé propagandistické orgány, jako jsou New York Times, Washington Post, CNN, BBC, atd. Toto jsou média, které s každodenní rutinou ještě i dnes běžně podávají lživé zprávy o 11-S, Íránu, Saddámu Husajnovi, ISIS, Rusku atd. Tato centra prolhané korporátní propagandy brzy zažijou změnu v řízení a budou donucena buď zpravovat pravdivě, nebo budou uzavřena.

Stejně tak, jako asijské tajné společnosti, tak i západní agentury hlásí, že v plném proudu je velká a důležitá čistka, a že "zmizel" velký počet lidí, a to jak v Asii tak i na Západě. To je všechno vnějším znakem pádu domina vlád ovládaných Chazarskou mafií. Nicméně, zdroje z asijských tajných společností říkají, že informace poskytnuté NSA, že čínský prezident Xi Jinping informuje (nebo slouží) Evelynu de Rothschild byla falešáý. Říká se, že Asiaté měli sérii schůzek, kde mimo jiné, bylo rozhodnuto, že do té doby co Xi bude podporovat světový mír, zůstane u moci. Ostatní světoví lídři však i nadále padají, jak se shodují zdroje.

Nejnovější padnoucí domino byla prezidentka Jižní Koreje, Pak Kun-hje, která byla odvolána minulý týden. Jihokorejci byli pobouřeni slyšet odhalení z Wikileaks a jiných zdrojů, které odhalily, že Park se podílela na "satanistických rituálech" a dovolila zlým duchům "úplnou kontrolu nad svým tělem a duší."

Http://victuruslibertas.com/2016/12/south-korean-president-forced-to-step-down-when-people-find-out-she-is-involved-in-satanic-cult/

Došlo k vysilující kampani Chazarské mafie popírající jakoukoliv souvislost se satanismem, ale stále víc a víc zasvěcenců říká, že je to velmi reálné. Tyto obrazy rituálního kanibalismu v elitní straně vedené Marinou Ambramovic jsou odrazem velmi reálných kannibalistických orgií, které se, podle zdrojů ze známé rodiny, konají.

Https://sli.mg/a/mdv0hG

Seznam osobností, které se účastní této události si můžete prohlédnout zde:

http://www.ascensionwithearth.com/2016/12/pizzagate-hollywood-celebrities-take.html? Utm_source = FeedBurner & utm_medium = email & utm_campaign = Feed% 3A + ascensionwithearth% +% 2FkRNq 28Ascension + s + Matky + Earth + y + proud + státní + of + záležitosti% 29

"Pravdou je, že Elity" by nedělaly satanistické kanibalistické rituály, a nebylo by ani "Galas" pokud by nebyly aktivně zapojeny do hnusných a nezdravých praktik, "uvedl zdroj v CIA.

Mnoho informací o těchto hrůzách elity bude odhaleno při soudech válečných zločinů, které, jak se očekává, začnou v lednu 2017, jak souhlasí několik zdrojů.

Zdroj CIA říká, že se "Obama jako CEO výkonný ředitel (senior executive) korporace Spojených států, tiše připojil k Mezinárodnímu trestnímu soudu (ICC ICC v angličtině) v r. 2010. Před deseti lety, dal George W. Bush prezidentskou imunitu zločinecké rodině Bushů / Clintonů. Ta skončí 31. prosince. Dne 1. ledna 2017 může být zatčen a předveden před Mezinárodní trestní tribunál. To je důvod, proč oni jsou nyní zadržováni v domácím vězení. To se udržuje velmi blízko ke zdroji".

"Počkají, až Trump složí nástupní přísahu do úřadu, a pak hovna zasáhnou přímo ventilátor," shrnul zdroj.

Zdroje z Pentagonu tvrdí, že námořní generál John Kerry bude stát v čele Ministerstva pro bezpečnost (Departamento of Homeland Security), který ho vyčistí od chazarů před tím, než zahájí kampaň s cílem uzavřít hranici pro "drogové kartely a ISIL". Zdroje z Pentagonu byly informovány, že pokud by chtěly jít po ISIL, tak první člověk, který by měl být zatčen by byl senátor John "ISIL" McCain. Taková zatýkání se budou realizovat po pádu „velkých ryb“, která jsou plánovaná pro nový rok, podle zdrojů ze CIA.

Mezitím nám vrcholí také finanční válka. Zdroje z Pentagonu říkají, že toto bylo vidět v přerušení terminálů Bloombergu, ke kterému došlo minulý týden. Hedge fondy také obdržely pořádnou ránu do těla minulý týden, kdy Nejvyšší soud rozhodl 8:0, že zneužití privilegovaných informací v obchodním styku je zločinem i v případě, že příjemce nezíská žádnou ekonomickou výhodu od rodiny nebo přátel, říkají zdroje. S tímto rozhodnutím bude mnohem jednodušší pro lidi od policie uklidit Wall Street, říkají.

Kromě toho, Wells Fargo Bank byla vyčištěna od stovek bankéřů a bude pravděpodobně brzypřevzata od HSBC, říkají zdroje. V rámci podobných opatření jako toto byla soukromý švýcarská banka "Edmond de Rothschild" vyhoštěna z Číny po té, co bylo obklíčeno mnoha chazarských agentů v této zemi, uvádějí zdroje z Pentagonu. Čínská armáda říká, že jediná západní banka, ke které mají plnou důvěru je nyní HSBC a Standard & Chartered.

Americká a čínská armáda vyjednávají dohodu, která pomůže dosáhnout obnovení globální měny, jak říkají zdroje blízké jednání. Dohoda zahrnuje výměnnu dolarů za asijské zlata a je blokována klanem Rothschildových bank, zdroje říkají. Z tohoto důvodu obdrželi jak asijské tajné společnosti, tak také US agentury přesné souřadnice, kde se nachází vedení klanu Rothschildů. Společnost Bílého Draka říká, že je třeba se vyhnout raketám a leteckým úderům, aby se tak zabránilo zničení uměleckých děl nevyčíslitelné hodnoty.

Avšak zdroje CIA, kteří jsou již dlouho v boji proti pokrevně příbuzným rodinám zaujímají tvrdší linii: "Jsou opatrní při bombardování a ničení historických pokladů "k nezaplacení" na Středním východě? NE, protože jeich cílem není získat nebo zachránit poklady, ale dosáhnout celkové a absolutní kontroly. Copak oni nepoužili při 11-S-strategické jaderné bomby? Chceme-li znovu získat kontrolu nad naší milovanou planetou, tak pouze rovná síla upoutá jejich pozornost. To jim vyšle dostatečně silný signál, že to myslíme vážně, a že už je toho dost, a buď to bude jejich totální kapitulace, nebo budou čelit totálnímu zničení ... oni si vyberou! "

Gnostičtí Ilumináti se rozhodně přiklánějí k "totálnímu zničení", takže se doporučuje, aby se pokrevní mafie odevzdala do mírnějších sil SBD, než bude příliš pozdě.

V Sýrii došlo k masívní chazarské kapitulaci. Zde se domluvilo příměří a souhlasilo se evakuací Aleppa po té, co syrské vládní síly a jejich spojenci obsadili 93% města. A jasně se vztahující k těmto událostem byla koupě, společnost Glencore, řízena Rothschildy a katarskou vládou, která dohodla minulý týden koupi hlavní investice v ruské energetické společnosti Rosněfť.

Http://tass.com/economy/917576

Syrská válka začala tak, že Katar a Saúdská Arábie nutili Sýrii, aby dovolila, aby tam vybudovali plynovod pro export zemního plynu do Evropy. Syřané odmítli, protože dali přednost potrubí kontrolovanému Ruskem. A proto skutečnost, že Katarci dosáhli dohody s Ruskem znamená, že se již oddělili od Saúdské Arábie v otázkách Sýrie.

A Saudové spěchají zachránit jejich zadky s vysláním Masayoshiho syna ze Softbank, který navštívil Trumpa a nabízel vytvoření 50.000 pracovních míst ve Spojených státech z 50 miliard dolarů saúdských peněz. Saudové budou muset vydržet mnohem víc než to jen zaplacení krvavých peněz za všechny jejich ohavné zločiny, které jejich režim provádí. Zeptejte se Jemenců.

Saúdský režim se "zabalí" jako součást komplexního řešení probíhajících konfliktů, přičemž Trumpův režim dosáhne "Trojdohody" s Ruskem a Čínou.

To je důvod, proč se Rusko a producenti ropy dohodli na snížení non-OPEC dodávek s cílem zvýšení cen energií a stabilizovace závislých měn. Pokrok směrem k větší harmonii může také být viděn v příměří v Aleppu a dohodě na dodávky ruského plynu na Ukrajinu, které budou tuto zimu. Rovněž se očekává, že bude nějaký průlom zahrnující Severní Koreu. Vzácný pohled do skutečné povahy tohoto režimu přišel minulý týden, kdy se "náhodně" odhalilo, že existuje pouze 28 názvů domén používající severokorejský registr .KP.

Http://anonhq.com/icymi-when-north-korea-accidentally-revealed-a-closely-guarded-secret-about-its-internet/

Pokud se podíváte na některé z těchto 28 stránek můžete jasně vidět, že nejsou řízeny Severokorejci. Toto odhalení může být spojeno s pádem prezidentky Jižní Koreje, a yároveň určité znamení, že na Korejském poloostrově je v plném proudu nějaký druh mírové dohody.

A poslední poznámka; existuje více vystupujících podivností kolem Antarktidy. Minulý týden se objevil, podle Christian Science Monitor, nad Antarktidou "velký jasně modrý mrak".

http://www.csmonitor.com/Science/2016/1203/Why-is-a-blue-cloud-appearing-over-Antarctica

Ví Vatikán o tomto mraku něco, co my ne?

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

17.12.2016 19:50

Další domina se dále hroutí: Hollande, Renzi, Sarkozy padli; a míří se na Xiho, Putina, Abeho a Merkelovou.

05-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.
 


I přes usilovné snahy Rothschildů a rodin pokrevních linií padají i nadále domina Chazarské mafie jedno po druhém. Tyto rezignace nebo spíše oznámené rezignace italského premiéra Mattea Renziho, francouzského prezidenta Françoise Hollandeho, předsedy Evropského parlamentu Martina Schulze, Novozélandského premiéra Johna Keye, a porážka chazarského dealera drog a gangstera, Nicolase Sarkozyho, jsou nejnovější padající domina.

Podle různých zdrojů v Číně, Rusku, USA, Japonsku a jinde je to co se teď nejvíce rozvíjí hlavně kampaň na odstranění zbývajících Rothschildových agentů jako takzvaného "Vladimira Putina" z Ruska (skutečný Putin dávno zemřel), čínského leadera Si Ťin-pchinga, japonského otroka, premiéra Šinzó Abeho a Hitlerovu dceru Angelu Merkelovou z Německa, podle různých zdrojů v Číně, Rusku, USA, Japonsku a jinde.

Šokové vlny způsobené pádem italského Renzi budou pro tuto chvíli pravděpodobně největší, protože dláždí cestu pro zvolení Five Star Movement vlády, která slibuje opustit euro. Výsledkem bude "svět bolesti" v italském bankovním systému, který pouze urychlí buď znovuzavedení italské liry nebo prostě povede k možnému vytvoření nové středomořské měny, jak nám sdělují zednářské zdroje z P2. Středomořská měna by měla koexistovat s obnovenou německou markou, která by převzala podložení eura v severní Evropě, říkají zdroje.

Zdroje z US Strany zelených, rodiny Rothschildů a CIA se shodují na tom, že Rothschildové a pokrevní linie se brání tvrdě a zpomalují jak mohou proces převzetí moci nově zvoleným americkým prezidentem Donaldem Trumpem, o čemž svědčí jejich velký tlak na přepočítávání volebních hlasů ve Spojených státech. Tlak je směřován "tvrdě a rychle k 13. prosinci, termínu, který nařízuje hlava 3, Zákoníku USA, § 5, že každý z jednotlivých amerických států musí mít uzavřeny všechny spory týkající se jejich hlasování a předložit jejich voličům na 19.prosince Volební Koláž hlasování, která stanoví příštího vůdce národů", říkají zdroje ze CIA.

Tento tlak se nezdaří, protože pokrevní linie už nemají žádnou skutečnou podporu ani v americké armádě a ani agenturách, jak říkají zdroje z Pentagonu a CIA.

Bílé klobouky v armádě a úřady vybojovávají s velkým tlakem to, aby odkryly a zveřejnili velmi reálnou pedofilii a lidské oběti, které prováděly rodiny.pokrevních linií.

Zasvěcenec z jedné z rodin pokrevních linií poslal hrůznou fotografii kanibalistické události. Tento spisovatel váhal se zveřejněním této fotografie, která byla zaslána krátce po Dni díkůvzdání, ale rozhodl se tak učinit, aby lidé pochopili, proti čemu bojujeme. Fotka, která je vidět níže bude předplatitelům k dispozici pouze nyní

kanibal-hody-300x300 (hrůzný PHOTO - tepelně zpracované lidské tělo na kuchyňském stole, s živými dětmi přivázanými k židli)

..fotografie byla odstraněna ...

Fotografii je, aspoň pokud já mohu říci, skutečná. Všimněte si, například bílé látky nebo papíru omotaného kolem prstů, které se zdají být z toho důvodu, že se tito lidé něčeho mohli křečovitě držet, zatímco je porcovali. Také si všimněte svázaných dětí, které jsou s největší pravděpodobností označené jako "zákusek". Přísahali jsme pomstít tuto ženu, stejně jako mnoho jejích kolegů - obětí.

Bývalé chazarské sexuální otrokyně v Evropě také zaslaly věrohodné důkazy o lovu 14-ti a 16-ti letých chlapců a dívek členy evropské královské šlechty.

To je to, co mohl zdroj ze CIA s rozsáhlými znalostmi o této situaci, říci:

"Je na čase, aby tzv. „pizza-gate“ a globální, podzemní pedofilní kruhy byly exponovány. Vše se děje tajně už od pozdních 50. a raných 60. let v Americe v celém zábavním průmyslu. A s největší pravděpodobností do té doby taky tak ... hlavním důvodem proč Walt Disney postavil Disneyland, dokončený v roce 1955, bylo to, aby měl své cetrum pro své blízké přátele, kteří si občas přijdou vyzvednout děti a strávit s nimi chvilku.

Lidé jako Frank Sinatra, Bob Hope a dokonce i íránský šach měli návštěvy v tomto jeho dětském parku fantazie, aby si užili víc, než jen procházku v tomto parku. Walt Disney byl, mezi svým vnitřním kruhem přátel, velmi dobře známým pedofilem.

Víte, kolik dětí se každý rok ztratí v Disneylandu, Disney Worldu, Disneylandu v Paříži a Tokiu? To je součástí globálního obchodního kartelu s dětmi. Pak yačal vycházet televizní seriál Mickey Mouse Club, který byl zahájen v roce 1955, se slavnými Mušketýry. Ale to je úplně jiný příběh sám o sobě."

Zatýkání těchto kanibalistických a pedofilních monster se zrychluje v USA do té míry, že „Skull and Bones“ ministr zahraničí John Kerry letěl minulý týden za Františkem, aby ho požádal o milost pro svou skupinu jen proto, aby byl, podle zdroje z Pentagonu, odmítnut.

Tyto pokrevní linie také zřejmě provedly Satanistickou oběť 2. prosince při požáru ve skladu v Oaklandu v Kalifornii, který zabil nejméně 33 lidí. Na níže uvedeném odkazu si můžete prohlédnout obraz plakátu pro tuto událost, kde je vyobrazen had a satanistická sedmicípá hvězda.

https://i1.wp.com/www.brooklynvegan.com/files/2016/12/15036693_10209641915519148_1683925422975962250_n.jpg

To je to, co baronka de Rothschild tweeted o události:

"Naše srdce jdre směrem k rodinám těch, kteří přišli o život v Oaklandu. Život je tak křehký. Kéž bychom všichni vytěžili maximum z tohoto okamžiku. "

https://twitter.com/BssDeRothschild
BSS De Rothschild (@BssDeRothschild) | Twitter
twitter.com

Nejnovější Tweets BSS de Rothschild (@BssDeRothschild). Baronka De Rothschild, generální ředitel společnosti Global Private Investment Banker, podnikatelka, filantropka a ekoložka, nenasytná sběratelka umění, hrdá globalistka. New York / Londýn

"Využijeme nejlépe této chvíle !! ??"

Je to jako kdyby doufali, že satanské přízraky vyvolané touto obětí jim nějak pomůžou udržet se u moci. Neuvěřitelné, a jak se zdá, více zdrojů, včetně člena Lóže P2, Leo Zagamiho, říkají, že tyto pokrevně příbuzné rodiny pravidelně provádějí tyto rituály s cílem vyvolat silné duchy, kteří by jim pomohli.

Co tyto rodiny pokrevních linií neuvědomují, že na konci dne, Satan je neschopen porazit síly lásky a dobroty. A jejich vláda teroru a lidských obětí skončí jako výsledek toho všeho.

V každém případě, jako návrat do světa národně - státní geopolitiky, ruské zdroje FSB minulý týden kontaktovaly Společnost Bílého Draka, aby se poptali: "co se stalo s BRICS aliancí ?" Bylo jim řečeno, že nyní, když byl Donald Trump zvolený jako prezident USA, svět se bude nyní aktivně stavět proti nepřátelským blokům bojujícím mezi sebou navzájem a naopak bude vstřícný ke všem, kteří se vydali směrem k vzájemnému přátelství. Byli šťastní, že to slyší.

Bohužel, je před námi ještě trochu bojů a koňského handování, než se budeme moci přesunout ke svěu plnému míru a lásky.

Klíčovou zůstává kontrola nad světovým finančním systémem a tím i kontrola procesu rozhodování o tom, co lidstvo bude dělat v budoucnosti. Vzhledem k tomu, rodiny pokrevních linií stále kontrolují část finančního systému to znamená, že budou muset buď být úplně na hlavu poražené, nebo bude muset být kompromisu dosaženo s benevolentními frakcemi (ty samozřejmě existují) těchto pokrevních linií. To také znamená, že nakonec přijde k nějakému novému uspořádání a vůbec sdílení energie mezi Asií a Západem. To vše je v jednání a nebo se o to bojuje.

Jeden stále nevyřešený problém má co do činění s kontrolou 2 biliónů $ ročních příjmů z ropy a plynu na Blízkém východě. Zde síly spojené se Sýrií a Ruskem výhrávají proti těm, kdo se spojili se Saúdskou Arábií a Katarem. Problém je v tom, že zatímco saúdský a katarský olej je spojen s satanisty Bushem, Clintonem a Rockefellerovic rodinou, ruský ropný gigant Gazprom, který vychází jako vítěz v syrské potrubní válce je stejně řízen satanistou, Jacobem de Rothschild.

http://www.fpp.co.uk/online/03/11/Oligarchs071103.html

To je důvod, proč ruská FSB, ale i NSA zdroje, trvají na tom, že skutečný první Vladimir Putin byl zavražděn, a druhý, který hrají svou roli dvojník, je Rothschildova loutka.

Druhým problémem je, že asijská tajná společnost, a i zdroje z CIA a NSA se shodují, že čínský prezident Xi Jinping funguje také pro Rothschildy. Rothschildové převedli své zlato a většinu amerického a evropského průmyslu v posledních letech do Číny, protože věděli, že již na západě začíná imunitní reakce proti jejich pravidlům hry.

Rodina draka a čínské vojenské zpravodajské komunity vědí, že pro jakoukoliv zemi je přijetí pravidel Chazarské mafie podobné tomu, jako pro jednotlivce začít užívat amfetaminy. Zpočátku mají hodně energie a velkou eufórku, ale později to vaše tělo devastuje a zkracuje vám to život.To je důvod, proč armády čínská, ruská a americká začaly alianci proti Chazarům.

Toto může být viděno jasně z výběru ministryně dopravy nově zvoleného prezidenta Trumpa, který vybral Elaine Chao, protože "ona je další zpětný kanál do Číny s vazbami na Ťiang Ce-mina o vytvoření tlaku na Xiho," říkají zdroje z Pentagonu. Je dobře známo, že její otec, James S.C. Chao, který vlastní přepravní linky, byl spolužáci s Jiang a od té doby stále v kontaktu. Jiang frakce je známo, že velmi vlivný v čínské vojenské a zpravodajské komunitě.

"Její lodě nebyly dosud nikdy a za nic kontrolovány, a to jak v Číně, tak i v USA," bylo to, co měl o ní říci zdroj CIA v Asii. Chaos je již delší dobu v blízkosti Bushovy rodiny, ale nyní se distancují, říkají jiné zdroje ze CIA.

Dohoda, která zahrnuje asijské zlato a tvrdou měnu je, podle zdrojů zapojených do vyjednávání, komunikována mezi americkou a čínskou armádou. Rodiny pokrevních linií se také snaží vyjednat nějakou podobnou dohodu, říká rodina zdroj z pokrevních linií.

A konečně, zdroje CIA v Asii říkají, že náhlá rezignace novozélandského premiéra "je přímo spojena s tím, co se děje na "základně" v Antarktidě ... ..John Key ví, co se má stát, a nechce být na kormidlem vlády své země, když se to stane. "Zdroj se zdráhal poskytnout více podrobností, ale naznačil, že to souvisí s blížícím se příchodem "flotily"nebyl s odkazem na námořní flotilu.

________

 

Benova poznámka ze čtvrtka 7.12.2016:

Oprava: obrázekzyaslaný mě jedním členem pokrevních rodin byl vyňat z rodukce Hoolywoodu „Akce Díkůvzdání“, které režisérkou byla Eli Roth. Podvedli nás a my se omouváme za chybu. Fotografie se odstraní.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

07.12.2016 13:40

Pokračující revoluce v USA vykouřila Chazary z podzemních úkrytů.

28-11-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.Nemůže být pochyb o tom, že Spojené státy jsou v urputných revolučních bojích. Jako součást tohoto říkají americké vojenské zdroje, že: "44 požárů v jižních státech Georgie, Tennessee, Kentucky a Severní Karolíny vyhnaly vyuzené kabalisty ven z podzemí", takže je jasné, probíhá skutečná čistka.

Zdroje Pentagonu také říkají, že: "další kabalisté, kteří se pokusili uniknout ze země v kosmické lodi byli sestřelen nad Floridou 21. listopadu." A ještě další kabalistická kosmická lodˇ byla sestřelena u pobřeží Fukushimy 22. listopadu poté, co napadla Japonsko se zbraní na vyvolávání zemětřesení (p.př.: tzv. Geo-tektonická skalární zbraň), jak nás informují zdroje ze Společnosti Bílého draka v Asii. Video padající lodi lze vidět na tomto odkazu.

Pro ty z vás, kteří si myslí, je to příliš přitažené za vlasy, mějte na paměti, prosím, že tiché stíhačky lítali téměř 30 let před tím, než bylz odhalenz veřejnosti. To znamená, že F-35 „létající krůta“ je jen rozptýlením, a americká armáda má věci, které jsou nejmíň 30 let popředu, než to, co se ukazuje.

https://www.youtube.com/watch?v=rnFWTEbJY7k

Když už mluvíme o armádě, tak zdroje z Pentagonu říkají, že Pentagon tlačí na to, aby měl jmenovány generály na tak důležitých postech jako je ministr zahraničí a ministr obrany. Zejména tlačí na to, aby byl námořní generál John Kelly jmenován ministrem zahraničí.

Zdroje z Pentagonu také říkají, že Trump bude mít "vlastní armádu 2 milionů veteránů, cyklistů a majitelů zbraní na konfrontaci se zabijáky Hillary ve Washingtonu DC na své inauguraci - uvedení do úřadu".
Nově jmenovaná ministryně školství, Betsy Devos bude "dalším generálem v Trumpově skříni", protože má svoji vlastní armádu vedenou jejím bratrem, Erikem Princem, který založil Blackwater s jejích peněz, dodávají zdroje. To znamená, že žoldáci již nebudou kontraktováni pro Chazarskou mafii. Pokud ano, pak je to pro Chazary opravdu konec hry.

Také nám čtyři odlišné zdroje, dva z Pentagonu, jeden ze CIA a jeden z vládnoucích pokrevních linií říkají, že již brzy přijdou velká finanční prohlášení, možná už 1. prosince. Jedním z oznámení, která budou mít velký vliv na trh se zlatem je, že podle zdroje CIA v Asii:

"Islámská rada, která stanovuje pravidla islámu stanovila, že od 1. prosince se změní pravidla šaríe pro 1.3 miliardy muslimů, kteří dříve měli povoleno vlastnit zlato pouze veformě šperků. Nyní budou moci koupit zlato jako investici ". Velkou novinkou, kterou přinesly dva různé zdroje z Pentagonu je, že americká vláda se chystá oznámit nové dolarové bankovky vydané Ministerstvem financí pouze pro použití v Severní Americe. Snímky bankovek si můžete prohlédnout na tomto odkazu:

http://nationalgreatregistry.generalpostoffice.international/index.php?title=Office_of_the_Treasury_for_The_United_States_of_America#The_legal_tender_of_the_Government_of_The_United_States_of_America

Zdroje učinili svou vlastní verifikaci těchto skutečností a říkají, že je "90%" šance, že se jedná o skutečné řešení.

Zdroje CIA v Asii jdou ještě dál a říkají, že nové bankovky nahradí současné bankovky amerického dolaru, jenž je v současné době ve Spojených státech v oběhu, a že Američané utrpí při přechodu na nové dolarové bankovky devalvaci jejich hodnoty o 50%. Zdroje také říkají, že americké dolary mimo US budou i nadále udržovat svou současnou hodnotu.

Jeden zdroj z 13 rodin pokrevních linií nezávisle potvrdil, že rodiny již přijaly rozhodnutí o budoucím globálním finančním systému, a že věci "mohou začít již v prosinci, nebo někdy v lednu."

Zdroje CIA v Asii rovněž tvrdí, že byl anulován podvod s milionem tun zlata podaný předsedkyní Federálního rezervního systému, Janet Yellen, Wilfredem Saurinem, etc...

Saurin že byl vyhoštěn z paláce v Thajsku. Nový král, jehož nástup proběhne ve správný čas, s ním nechce mít nic společného", potvrzuje zdroj thajské královské rodiny. Tento královský zdroj také řekl, že pokud lidé chtějí zjistit, kde je největší zlatý poklad: "Podívejte se pod královský palác v Tokiu. Proč myslíš, že Kabala má Japonsko pod klíčem už od konce druhé světové války?".

Podle zdrojů CIA se to týká všech vnitřních bojů, které nyní probíhají mezi silnými frakcemi v Tokiu, a dodávají, že:

"klíčoví hráči bojují o kontrolu právě tohoto zlata. Na jedné straně je velmi pravděpodobné, že Saurin a jeho tým se snaží dosáhnout na tuto kořist, aby mohli rozjet podvody s dluhopisy za zlato“. Na druhou stranu tu máte SBD a gnostické ilumináty, kteří se snaží toto zlato chránit ku prospěchu obyvatel této planety a napomoci tak globálnímu resetu. To je jeden z důvodů, proč chce císař rezignovat. Je to už příliš na tohoto starého muže.

Brzy budou v Japonsku velké akce a otrocký režim Šinzó Abeho bude nahrazen královskou vládou, uvedly zdroje SBD v Japonsku.

A mezitím v Izraeli, jak uvádějí zdroje z Pentagonu: "lesní požáry představují zápalnou oběť a výstrahu premiéru Benjaminu Netanjahuovi, aby přijal řešení dvou států a u OSN vytvářil 194. stát - Palestinu, a postoupil úyemí za hranicí z roku 1949".

Jinde na Středním východě se egyptská armáda připojila v bojích v Sýrii proti chazarsko-saúdsko-katarské armádě, ISIL. Irácký viceprezident Núrí Málikí mezitím ukázal prstem na slona v místnosti na Středním východě, když prohlásil, že: "saúdský wahhabismus musí být zahrnut do seznamu mezinárodního terorismu."

http://ahtribune.com/religion/1360-nouri-al-maliki-wahhabism.html

S Donaldem Trumpem, který prohlašuje, že Spojené státy přestanou dovážet ropu ze Saúdské Arábie, se očekává, že saúdský chazarský a pseudo-muslimský bude konečně "zlikvidován" Rusy, Američany a skutečnými muslimy.

Rusové a Američané otevřeli nový komunikační kanál přes herce Stevena Seagala, kterému byl minulý týden předán ruský pas. Při předávání pasu "Putin" (nebo ten, kdo hraje jeho roli nyní) řekl: "Doufáme, že to usnadní komunikaci s našimi profesionálními přáteli", přičemž zdroje ze CIA tvrdí, že se zde odkazuje právě na ně.

https://www.rt.com/viral/368203-putin-russian-passport-seagal

Jedná se o součást ruského spojenectví s americkou armádou a agenturami proti Chazarské mafii a jejich agentům, což potvrdily jak ruské zdroje, tak Pentagon i CIA.
Účinky této aliance se bude pociťovat na Ukrajině, v Saudské Arábii a také v politbyru EU řízeném Chazary.
Proto Předseda Evropské komise, Jean-Claude Juncker, připustil minulý týden, že "bez účasti Ruska, není žádná bezpečnostní architektura v Evropě."

http://tass.com/world/914899

Ve skutečnosti připustil, že Rusko má nyní na starost ochranu Evropy. To znamená, že kontrola Evropy Chazary končí. Skutečnost, že britské noviny otevřeně publikují příběhy o pravdivosti 11-S jasně ukazuje, že země již sundala chazarské jho.

http://www.express.co.uk/news/world/736223/9-11-tower-Building-7-collapse-fire-conspiracy

Konglomeráty mafiánů ovládaných médii chazarské mafie ve Spojených státech mají nohy v ohni a byla jim uložena povinnost oznamovat pravdu, nebo ... Podle zdrojů Trump zvažuje zrušení vysílacích licencí od Federal Communications Commission a tedy celé sítě korporátních médií. Také se diskutuje o znárodnění nebo rozbití kartelů velkých médií, dodávají.

Snahou Chazarů, aby se zachránili tím, že změní výsledky voleb Donalda Trumpa skrze přepočítávání hlasů se věci nezmění. Členové americké Strany zelených přiznali, že vzali peníze od Rothschilda na to, aby požadovali přepočítávání hasů, ale že jejich skutečným záměrem bylo využití finančních prostředků k boji za větší práva pro malé politické strany, právě jako je ta jejich. V každém případě by se přepočítáváním skutečných hlasů ukázalo, že Hillary Clintonová prohrála mnohem vyšším procentem, než se uvádí.

Když už mluvíme o Clintonových, o manželovi Hillary zdroje CIA hlásili následující:

"Bill Clinton nedávno letěl pod radarem a byl přijat do kardiovaskulární jednotky v jednom z našich" specializovaných nemocnic" poblíž, které jsou pod kontrolou agentury. Po důkladném posouzení, mu bylo řečeno, že pro jeho srdce se nemůže už udělat nic víc. Pro WJC je to (Williama "Bill" Jeffersona Clintona) konec hry. Je pravděpodobné, že neoslaví Nový rok v tomto světě. To je důvod, proč byl v posledních měsících tak bledý. Jeho srdce je tak slabé, že nemůže pumpovat okysličenou krev do tepen svého systému. Čtyřnásobný bypass bylo jen dočasným řešením. "

Zdroje pokračovali tím, že "když zemře WJC, bude, tak říkajíc,"uchován v ledu". (Stejně jako tomu bylo po dobu několika let s králem Thajska). Jeho smrt a příčina bude "oznámena", až přijde ten správný čas. Pokud nedojde k významné změně v nové politice vlády USA v blízké budoucnosti, obdrží plný prezidentský pohřební průvod v souladu se zákony a předpisy Spojených států,."

Je možné, že rodiny Clintonů, Bushů a jejich souputníci v blízké budoucnosti "zemřou", aby se zabránilo větrání špinavého prádla, kterému by byly vystaveny, pokud by byly nuceny čelit tribunálu pro válečné zločiny. Lidé si však zaslouží slyšet pravdu.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

24.11.2016 12:22

Maďarsko, Velká Británie, USA, Bulharsko, Moldávie jsou už berz chazarské kontroly, a Rakousko, Itálie a Jižní Korea jsou na řadě jako další.

21-11-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Osvobození planety Země z područí kontroly chazarských gangsterů připomíná nyní nabalující se sněžnou kouli. Spojené království se osvobodilo s hlasováním Brexitu, zatímco Američané se osvobodili zvolením Donalda Trumpa jako prezidenta. Trumpovo zvolení bezprostředně následuje anti-chazarskou změnu režimu v Bulharsku a Moldávii.

Potom se chystají prezidentské volby v Rakousku a referendum v Itálii, obě akce na 4. prosince, kde se také očekává, že dojde k osvobození těchto zemí. V návaznosti na to bude pravděpodobně volba Marie Le Pen do funkce prezidenta Francie v květnu a odstranění německé kancléřky Angely Merkelové někdy v průběhu roku 2017.

Stejně tak v Jižní Koreji, je chazarská loutka, president Park Geun Hye byl exponován veřejně jako totálně zkorumpovaná osoba a byl zbaven moci. V Japonsku se také aktivují pravicové síly proti chazarským náhražkám jako jsou Yasuyuki Nambu z Pasona Group, Masayoshi Syn ze Softbank a dalším, aby připravili cestu pro osvobození této země.

Pak je ve hře Evropská unie, OSN a příspěvkové organizace jako MMF a Světová banka u kterých se také očekává, že dojde k jejich kolapsu dříve, než budou nahrazeny institucemi více meritokratickými, demokratickými a kvalifikovanějšími.

Hodně z tohoto výsledku závisí na konci, ale stále ještě není skončeno, a boj o moc ve Washingtonu, D.C., pokračuje.

První vedoucí zaměstnanci vybraní Donaldem Trumpem jsou všichni veteráni z US ozbrojených sil, takže je jasné, že jeho vláda bude silně spojena s americkou armádou. Což neznamená nic jiného, než, že muži se zbraněmi se konečně dali do akce.

Navy veterán, Steve Bannon, je hlavní stratég, vojenští veteráni Mike Pompeo, Jeff Sessions a Michael Flynn, budou zaměstnáni jako vedoucí CIA, státní zástupce a generální ředitel Národní bezpečnosti. Doposud nebyli vybráni žádní neokonzervativci nebo chazaři.

Zdroj z Pentagon tvrdí, že jména neokonzervativců jako Rudolph Giuliani, John Bolton, David Petraeus a Mitt Romney "vyplavali na hladinu, takže Trump jim mohl říci: ´jste na dlažbě´."

Nový poradce pro národní bezpečnost generál Michael Flynn shrnul situaci takto:

"Právě jsme prošli revolucí ... Jsou to pravděpodobně ty největší volby v historii našeho národa od příchodu George Washingtona, když se rozhodl nebýt králem. Tak je to důležité."

http://www.reuters.com/article/us-usa-trump-flynn-idUSKBN13D0AD

Jasným znakem, že je to opravdu revoluce je I to, že zdroje ze CIA nám říkají, že arcizločinec George Soros byl "sejmut", jak uvádí autor tohoto článku 20. listopadu. Zdroje z Pentagonu říkají, že k dalším osobám na seznamu, které je třeba odstranit ze scény, patří senátor John "ISIS" McCain a Edgar Bronfman, který "vlastní McCaina."

Jiné zdroje z Pentagonu říkají, že minulý týden byl nařízen let z Kalifornie do Denveru speciálnímu "letadlu soudného dne US námořnictva" nasadit "speciální zbraně", aby se tak "vystrnadili kabalisté ven podzemních základen" tak, aby mohli být zatčeni.

Hovoříme-li o podzemních základnách, prameny Společnosti Bílého Draka v Antarktidě říkají:

"Jeden z našich členů týmu v Antarktidě viděl Davida Rockefellera se svým synem Richardem na "základně ", spolu s několika dalšími elitáři z Evropy. Koná se tam teď přísně tajné setkání. Říká se, že se připravují na 20. ledna "

Jiné zdroje říkají, že na té antarktické základně viděli taky členy rodiny Rothschildů.

(Ruský dokumentární film dole je doporučován jako vemi důkladně prozkoumaná informace o pozadí tajných antarktických základen, které autor tohoto článku mohl objevit)

https://www.youtube.com/watch?v=MwUpPwyyvLw

Můžeme odhadovat, že tyto elity doufají, že najdou útočiště nebo nějakou “jízdenku” z této planety pomocí této základny, ale je nepravděpodobné, že ji najdou, protože všechny důkazy nasvědčují tomu, že tato planeta je pod nějakou formou karantény.

V každém případě, soudě podle okultního přebalu “The Ekonomist” na 2017 vlastněném Rothschildy a Agnelliho P2 zednářskou rodinou, rodiny pokrevních linií jsou ve stavu pořádného zmatku. Přebal, při pohledu na níže uvedený odkaz, se nazývá "Planet Trump" a sestává z tarotových karet.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0591/1981/products/TW2017_Cover_UK_REV_NO-BC_trimmed_1024×1024.jpg

Tady je první dojem autora tohoto článku co to znamená:

První karta, zvaná "Věž", ukazuje, že katolická církev je rozdělena mezi své komunistické a tradiční křesťanské frakce.

Druhá, s názvem "Soud" ukazuje Donalda Trumpa jak drží symboly moci, což s největší pravděpodobností znamená a dá se očekávat, že bude muset být svolán určitý typ Norimberského tribunálu, když přebere oválnou pracovnu.

Třetí, s názvem "Svět" zobrazuje symboly gnostických Illuminátů, rodiny vlastníků centrálních bank a monoteismus sjednocený pod čímsi, co se jeví jako bůh měsíce. Nad nimi jsou takové, jaké se zdají být Maria (bohyně Isis), svatá kniha a bůh slunce. Zdá se, že si myslí, že svět bude sjednocen pod těmito symboly.

Čtvrtá se nazývá "Poustevník" a ukazuje, jak Severní Amerika vede populistická hnutí proti TPP, TTIP a EU, což znamená, že jde proti jejich "globalistické" agendě.

Pátá, zvaný "Smrt" ukazuje rány, tsunami, vymírání ryb, jaderné zbraně a zničenou úrodu a je zřejmě míněno jako hrozba rodin pokrevních linií těmito pohromami, budou-li zahnány do kouta.

Šestá, zvaný "Kouzelník", nasvědčuje tomu, že očekávaný 3D tisk a virtuální realita budou největšími high-tech trendy roku.

Sedmá, zvaný "Kolo štěstí" ukazuje úsmívající se Marie Le Pen a zamračenou Angelu Merkel, které čekají na výsledky voleb a uvádějí, že očekávají vítězství Le Pen a prohru Merkel. Tento pisatel nebyl schopen určit třetí osobu.

Konečně poslední, "Hvězda", zdá se, ukázuje fotografie pop kultury osobností, které budou mít silnou finanční podporu v průběhu celého roku. Jedinou, koho tento pisatel, se svým deficitem znalostí pop kultury, mohl identifikovat se zdá být Lady Gaga.

Co se týče jejich zobrazených předpovědí je především jasným znamením, že již neovládají osud této planety, a to je důvod, proč se uchylili k tarotovým kartám.

Vzhledem k tomu, že Rothschildové a Angellis se zdají být mimo hru v aktuálních událostech nejbližší budoucnosti , tady je trochu toho, co říkají zdroje o tom, jaké změny se blíží s novým režimem.

Za prvé, jakmile prezident Barack Obama pozbyde svou schopnost vydávat milosti 20. ledna, přijde obrovská záplava odhalení přicházející z amerických agentur o pedofilii a lidských obětech prováděných mnoha známými americkými a evropskými politiky a osobnostmi. Zdroje z Pentagonu říkají, že rodiny Bush / Clinton, Mitt Romney, Carl Rove a jiní, jak se se očekává, mají být zahrnuty do těchto odhalení.

Rothschildové a jejich příbuzní mohou také očekávat, že uslyší o tom, co vlastně způsobilo tsunami v Asii v roce 2006, japonskáou tsunami a jadernou katastrofu z roku 2011, tsunami na Haiti atd. Jinými slovy, svět jednoduše zjistí, že je to jen banda bezohledných masových vrahů.

V následujících měsících bude také odhalen " tak zvaný Trump/Putinův tým, který nabobro zlikviduje ISIL jako skvělou předehru k USA-EU-ruskému a Vatikánskému křesťanskému bloku, který bude obsahovat Čínu a skoncuje s globální chazarskou mafií" říkají zdroje.

Číňané již dnessměřují k jisté formě křesťanství s čínskými rysy, říkají zdroje z čínských tajných společností. Poukazují na to, že mnohé z rysů, které oddělují křesťanství od judaismu vlastně přišly od svého zakladatele Moziho 墨子 (450 až 291 před naším letopočtem). Podporoval myšlnku univerzální lásky a přišel s myšlenkou, že na nebe mohou vstoupit jen ctnostní. On také přišel s myšlenkou, že pokud dáte osobě kus chleba, tak to stačí pouze, aby se krmila jeden den, ale pokud jí dáte rybářský prut a naučite ji lovit ryby, může se tak živit celý život.

Jde o to, že asijské tajné společnosti jsou již zvědomělé myšlenky “Make love, not war” se západem. Oni prostě nechtějí být znásilněni, okradeni a zabiti.

Překážkou ve světě univerzální lásky je v současné době stále neklidná bitva o kontrolu nad finančním systémem a tím i procesem rozhodování o tom, co udělá lidstvo v budoucnosti.

Na tomto poli, nejnovější zprávou je, že nizozemská delegace navštíví tento týden Indonésii jménem nizozemské královské rodiny je znepokojena, protože tři ppotopené holandské válečné lodě z 2. světové války, které byly objeveny u pobřeží Indonésie v roce 2002, zmizely.

http://www.indonesia-investments.com/culture/culture-columns/ahead-of-trade-mission-to-indonesia-dutch-war-graves-vanish-in-java-sea/item7364

"Je to všechno o zlatě, která byla v těch lodích. Nizozemci se snažili přivést část starobylého královského pokladu, který jim ukradl z Indonésie , Javy a Sulawesi do Nizozemska, aby se nedostalo do rukou Japoncům" vysvětluje zdroj SBD v Indonésii.

Vypadá to, že evropské pokrevní rodiny spoléhají, že toto zlato podpoří jejich snahu udržet kontrolu nad finančním systémem a nyní jsou opět v bodě nula.

Musíme hlavně přezkoumat, jestli je nebo není ve skutečnosti nějaké zlato, nebo je již všechno odcizeno a použito. Nemůžeme čekat věčně, že se objeví tyto legendární miliony tun legendárního zlata. V případě, že zlato neexistuje, nově založený, reálný finanční systém lze provést i bez nich. Peníze mohou být podloženy nemovitostmi, komoditami, průmyslovými objekty, prácí, atd.

Jakmile bude nový, transparentní a meritokraticky a čestně provozovaný finanční systém funkční, můžeme začít hned realizovat mnoho úžasných věcí,

Rusové, například, již udělali velký krok kupředu tím, že začali práce na tunelu, který spojí Sibiř s Aljaškou. Lidé a náklad by pak mohli cestovat vlakem z New Yorku do Londýna přes Moskvu.

http://inhabitat.com/russia-green-lights-65-billion-siberia-alaska-rail-and-tunnel-to-bridge-the-bering-strait/

Musíme přestat bojovat a začít šetřit planetu.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

19.11.2016 20:14

"Carpe diem", aneb využij dne a zorganizuj závěrečný útok na Chazarskou mafii.

14-11-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

" Zvolení Donalda Trumpa jako prezidenta Spojených států je v této ve válce proti chazar mafii asi podobnou událostí jakou bylo za druhé světové války ruské vítězství u Stalingradu: příliv, se kterým jde vítězství. Nicméně to také znamená, že válka ještě není zdaleka u konce. Tady je, jak zdroj, který byl na tajném setkání v Antarktidě 8. listopadu, v den voleb, popsal situaci:

- "Když John Kerry přijel do Antarktidy, jak bylo nařízeno, celá volební strategie se změnila. Speciální elita,gnostičtí ilumináti, kteří stále kontrolují tuto planetu, řekli Obamovi a Clintonovi, aby ustoupili a nechali Trumpa triumfovat. Jak víme, Hillary je jen zástěrkou pro kabalu a pravděpodobně ukončí sebe sama během několika měsíců. Clinton je na konci hry. Jeho čtyřnásobný bypass není schopen pumpovat krev přes jeho mrtvé tělo. Jsme informováni, že odejde do konce tohoto roku."

-Tento příkaz Kerrymu byl následován útokem proti speciálních jednotek proti chazarské základně v Denveru, kde se podařilo zastavit snahám kabaly ukrást volby ve Spojených státech jménem svého agenta-zombie Hillary, podle zdrojů CIA.

- Pentagon mezitím říká: "Masové zatýkání začalo těsně po volbách, a totálně nasraná Hillary ronila krokodýlí slzy, když jí bylo řečeno, aby to dovolilo nebo bude zatčena ona sama. Prezidentu Obamovi se dovolilo, aby zůstal ve Washingtonu, skončil s ISIL, nezpož´doval reset finanční měny a sojil se s Trumpem, aby byl zajištěn hladký přechod."

Kromě toho americká armáda radí nově zvolenému prezidentu Donaldu Trumpovi "ne jmenovat (p.př.: do funkcí) neokonzervativce, Židy [všichni Židé musí odstoupit z vysokých vládních pozic, dokud nebude potvrzeno, že nepracují pro Chazarskou mafii], bankéře či nohsledy Bushe do svého kabinetu nebo do Bílého domu."

Kromě toho zdroje Pentagonu tvrdí, že "Sorosem financované protesty urychlily Trumpův plán ... ukončení Bush-Clintonovy kliky před uvedením do úřadu."

"Útok musí pokračovat v nezmenšené míře na všech frontách, dokud lidstvo nebude osvobozeno z pod chazarské kontroly.

-The Manchu okupace Číny je dobrá analogie s tím, jak Chazaři ovládali Západ. V Mandžusku, v Číně, bylo čínským rodákům, kteří prošli ve veřejné službě zkouškou umožněno do určité míry na byrokratickém žebříku postoupit, ale všechny top pozice obsadili Mandžuové. Na Západě je to totéž, inteligentní technokraté a pracovníci mohou postoupit do principiálních pozic jako asistenti, ale často, a ve většině velkých a silných organizací jsou první, druhá a třetí místa v držení chazarských gangsterů nebo jejich přímých zástupců.

- Chazaři byli již odstraněni z Pentagonu, a prameny gnostických iluminátů uvádějí, že také potvrdilo, že ředitel FBI James Comey je čistý, i když falešná obvinění z WikiLeaks tvrdila, že obdržel finanční prostředky z nadace Clinton. Pokud se mají Spojené státy úplně osvobodit musí být nyní Ministerstvo zahraničí a ostatní vládní zastupitelstva obratem vyčištěny od chazarských gangsterů.

Kromě toho volba Trumpa znamená, že chazary řízené obchodní dohody TPP a TTIP jsou nyní mrtvé. "Trump je nyní připraven k odstranění korporátních tribunálů NAFTA a všech obchodních dohod v jedné masívní porážce Chazarské mafie", jak nám sdělují zdroje z Pentagonu.

- Pentagon také plánuje uvonění obrovského množství dat o 11-S, aby tak přinutili Donalda Trumpa svolat soud kvůli 11-S, zdroje říkají. The New York Times budou rovněž "povinni vydat zprávu o 11-S a jiných chazarských trestných činech" říkají.

" A v Evropě zatím Pentagon popisuje další fázi útoku takto: "NATO je v rozkladu, protože vojáci poslali již tuny munice americkým jednotkám v EU právě na masové zatýkání kabalistických loutek jako [německá kancléřka Angela] Merkel a [francouzský prezident François] Hollande, kteří budou nahrazeni nacionalisty. Americká revoluce, vedená Trumpem, expanduje do Evropy, aby tak odstavila Chazary od moci."

"Rusové a Číňané také pověřili Interpol", aby mohli zamést nižší úroveň nájemných kabalistických vrahů, " říkají zdroje z Pentagonu. Oni, spolu s gnostickými Ilumináti také již honí kriminálnického mistra George Sorose.

"V Asii se mezitím stále ještě neskončila bitva o skutečnou cenu, schopnost vytvářet a distribuovat peníze po celém světě,

To je to, co zdroje CIA říkají, že se děje v Asii:

- "Mark Rutte, nizozemský premiér a mluvčí krále Willhema-Alexandra ( a Beatrix jeho matka, bývalá královna) budou v Jakartě 23. tohoto měsíce, spolu s delegáty z obchodní mise. Přijedou, aby vyjednávali svou poptávku a navrácení svého podílu Au (zlata) uloženého v Jakartě a Semerangu jménem Nizozemska, tj Vatikánu a jejich zaměstnavatelů. Pozorně sledujeme situaci."

Jinými slovy, rodiny pokrevní linií se snaží pokračovat v jejich kontrole nad planetou tím, že nárokují legendární ložiska zlata v Asii a právo, na základě těchto požadavků, vytvářet peníze.

Neil Keenan poukazuje na to, že jestli mohou vytvořit 50 miliard z ničeho a prohlašovat se za vlastníky 1 milionu tun zlata, mohou vyhrát válku a koupit (uplatit) svou cestu zpět k úplné kontrole planety.

-Ten Den, kdy se byla potvrdila volba Donalda Trumpa, OSN vyhlásila rychlou strategii na provádění své rozsáhlé agendy 2030.

-Https: //www.technocracy.news/index.php/2016/11/09/general-assembly - ...

"To je dobře míněný plán předložený rodinami pokrevních linií, ale je to příliš málo a příliš pozdě pro tuto planetu. Podle tohoto plánu jen malá část peněz ze zmíněných 50 miliard dolarů, které pokrevní linie plánují vytvořit, dostala k lidem, kteří to opravdu potřebují. S lidstvem, které by kontrolovalo svou vlastní budoucnost, tj. kontrolovalo proces vytváření a distribuce peněz, by se daly k dispozici miliardy dolarů na ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí v řádu měsíců a ne desetiletí.

Kromě toho nejvyšší řady OSN a dalších mezinárodních institucí vytvořených kabalou jsou beznadějně zkorumpované a totálně nekompetentní. Jen například ta skutečnost, že Saúdská Arábie je v Radě pro lidská práva v OSN. A v Saúdské Arábii, pokud je vdaná žena znásilněna někým jiným než jejím manželem, tak je potrestána tím, že je pohřbena až k pasu a pak ukamenována k smrti. Saúdská Arábie není země, ale otrokářská plantáž, kterou vlastní jedna rodina.

Musí být vytvořeny zcela nové organizace, které se postarají o zprovoznění funkčních dílů z existujících mezinárodních organizací a odstraní špatných a poškozený částí těchto skupinových organizací. To platí zejména pro skupiny, jako jsou WHO, které byly zapojeny (téměř vždy aniž by to věděl střední a nižší management) v šíření biologických zbraní jako součást plánu směřujícího k odstranění populace.

 

- Společnost Bílého Draka monitoruje situaci se zlatem, stejně jako čínská armáda, Pentagon a další agentury. Světový finanční systém nezůstane pod kontrolou genocidních gangsterů, bez ohledu na to, co se děje. SBD je ochotna vyjednávat kompromis mezi spřátelenými rodiny pokrevních linií a gnostickými Illumináty na vytvoření systému “win-win” co se týče zlata i řešení finančního systému. Rodina Draka je také zapojena do případu. SDB Očekává se, že uslyší od Rothschildů a dalších rodin pokrevních linií brzy.

-The Gnostici říkají, že iluminátské pokrevní linie raději zemřou, než by kapitulovali a místo toho naplánovali poslední hlavní útok, aby udrželi svou kontrolu. To bude pravděpodobně mít podobu koordinovaných snah zavraždit představitele, jako jsou Trump a nebo náčelník spojených štábů armády Spojených států, Joseph Dunford.

- Avšak vojenské síly z celého světa již poslali jasný signál do Vatikánu i rodinám pokrevních linií. Zdroje Pentagonu tvrdí, že nedávné zemětřesení v Itálii způsobilo šok: ".., který by měl přesvědčit Vatikán, aby neuděloval konverze a neposkytoval azyl vyšším kabalistům."

Pamatujete si, jak Tony Blair a George Bush starší byli na setkání s papežem a konvertovali, když zanechali svých funkcí? Oznámili světu, že měli ochranu P2 zednářské lóže, a proto nemohli být stíhány za válečné zločiny v Iráku a jinde. Doporučuje se tedy, aby papež František neopakoval chyby svého předchůdce, Zlořečeného papeže.

Kromě toho zdroje Pentagonu tvrdí, že "nedávné zemětřesení s minimálními škodami v Argentině a na Novém Zélandu jsou jasné varování kabale, že se nemají kam schovat".

Kromě toho, zdroje říkají, že "podmořské základny v oblasti Afrického rohu a Černého moře byly zničeny poté, co generál Dunford navštívil Saúdskou Arábii a Turecko, ruský premiér Dmitrij Medveděv navštívil Izrael".

V Japonsku je mezitím chazarský otrocký režim Šinzó Abeho ve stavu totální paniky, protože jejich páni v Americe ztratili sílu. Zdroje z japonského podsvětí říkají, že Heizo Takenaka, bývalý ministr financí, který předal kontrolu japonských financí chazarské mafií, uprchl do svého bytu v Kjótu, ale nebude v bezpečí, bez ohledu na to, kam půjde. To samé platí pro všechny ostatní zrádce Japonsko, říkají zdroje z Japonského podsvětí. Pravicové zdroje spojené s císařskou rodinou říkají, že probíhá příprava na novou japonskou vládu a velmi seriózní ekonomické, vládní a sociální reformy.

- Čínská vláda a "establisment" byli také zpočátku překvapeni výběrem Trumpa, ale nyní si uvědomují, že i přes svou předvolební rétoriku, je Trumpův režim ve skutečnosti více (příznivý) pro zájmy Číny, než by byl režim Clintonové.

- Číňané byli informováni, že chazarští gangsteři za Clintonovou řeknou Číňanům co chtějí slyšet, a pak je, při první příležitosti, bodnou do zad Naproti tomu Trumpovi poradci již říkají Číňanům, že USA zvažují vstup do Investiční a infrastrukturní asijské banky, která začala již v Číně fungovat, jak uvedly zdroje z čínské vlády. Spojené státy rovněž vyjednávají dohodu o výměně uloženého čínského vojenského zlata.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

15.11.2016 05:12

Kabala bude poražena bez ohledu na to, kdo vyhraje v americké volební prezidentské frašce.

7-11-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Prameny z US agentur říkají, že intenzivní boj na vrcholu světové mocenské struktury neskončí 8. listopadu, a bez ohledu na to, kdo vyhraje tzv. americké prezidentské volby. Nicméně také říkají, že je velmi pravděpodobné, že tato otázka bude vyřešena 20. ledna 2017, kdy oficiálně převezme otěže moci nový prezident.

Na nejvyšší úrovni se odehrává bitva mezi 13 pokrevně příbuznými rodinami, které ovládali Západ po staletí, ne-li tisíciletí a jejich starými soupeři, gnostickými illuminati, kteří oponují pokrevním pravidlům.

Lidé za Hillary Clintonové jsou pokrevní linie, kteří se nakonec zodpovídají baronu Evelynu de Rothschild, stejně jako stará italská šlechta, terá je za P2 svobodozednářskou lóží. Toto může být potvrzeno podklady z médií kontrolovaných pokrevními příbuzenstvy, jako je Economist Magazine, současně v majetku Rothschildů a bratrů Agnelli z lóže P2. To může také být potvrzeno z WikiLeaks, jejichž e-maily ukazují Hillary Clintonovou naprosto podřízenou Lynn Forest de Rothschild, která je manželkou barona Rothschilda.

Hlavním zdrojem energií pokrevních linií je jejich řízení procesu vytváření a distribuce peněz, tedy jejich vlastnictví většiny centrálních bank na tomto světě. Používali tuto moc peněz na podplácení, vydírání a vraždění lidí na nejvyšších úrovních moci s cílem zajistit jejich kontrolu. Také ovládají korporátní sdělovací prostředky a použili každý propagandistický nástroj, který měli ve svých rukou, aby vytvořili dojem, že Hillary Clintonová brzy vyhraje vyrovnaný souboj proti Donaldu Trumpovi. Můžete si to také potvrdit tím, že strčíte nos a do sledování pokrytí voleb na CNN, které je také známé jako “Clinton News Network”.

Lidé za Donaldem Trumpem patří ke gnostickým Iluminátům, kteří přijímají génié každého věku, kteří nejsou součástí vládnoucích pokrevních linií, jak říkají zdroje v iluminátech samotných. Ilumináti upřednostňují dosahování výsledků, a protože světové vládní agentury a armády jsou meritokratické, znamená to, že právě tato skupina řídí většinu lidí se zbraněmi, s výjimkou několika málo žoldáků na výplatní pásce pokrevních linií.

Přímé informace od členaSpolečnosti Bílého Draka v USA také ukazuje naprostou podporu Donaldu Trumpovi na úrovni lidí z ulice. Tady je jeho zpráva:

"Šel jsem na Hillariino ´rally´před dvěma týdny ... tam mohlo být tak maximálně 1500 lidí. V pátek večer jsem šel na Trumpovo shromáždění v Hershey PA. Naplněná hokejová aréna, alespoň 15.000, plus 7000 venku ... Trump obrací zemědělce na pacifisty. Hillary obrací holubičí liberály na stoupence války, kteří nenávidí sami sebe."

To je to, co zdroje z Pentagonu museli říci o amerických prezidentských volbách:

"Dovolí se, aby volby proběhly normálně tak, aby se nevystrašila veřejnost, a všechny hlasovací a další zločiny budou exponovány. Ihned poté proběhne vyhlášení Republiky, Hillary a její klika budou zatčeni a zkorumpované agentury jako FRB, DOJ, FBI, IRS, DHS a CIA zrušeny nebo reformovány. "

Tyto agentury jsou odvádí svůj kus práce tím, že používají internet, který zaplavují informacemi o pedofilii, korupci, lidských obětech a dalších zločinech spáchaných pokrevními liniemi. Kliknutím na níže uvedené odkazy budete moci vidět příklady.

http://imgur.com/a/L9bA1

Rodiny pokrevních linií jsou nyní ve stavu absolutního teroru, kde doslova a do písmene bojují o své životy, prchajíce do antarktických základen a snažíce se vytáhnout něco strašného. Tento spisovatel byl obviněn mnoha trolly z "kouření něčeho," když začal nedávno psát o tom, že mnozí členové elity prchli do antarktických základen. No, teď si to můžete potvrdit na oficiálních stránkách US ministretva zahraničí, že americký ministr zahraničí John "Skull & Bones," Kerry poletí do Antarktidy v listopadu 8., přesně v den voleb.

http://www.state.gov/r/pa/prs/dpb/2016/11/264091.htm

Na tiskové konferenci korporátních médiálních prostitutů bylo řečeno, že se tam Kerry chystá studovat "změny klimatu", nicméně zdroje v CIA tvrdí, že skutečným důvodem, proč Kerry letí k jižnímu pólu je účast na tajné schůzce mocipánů ze špičkových pokrevních linií, kteří zosnovali občanskou válku. Zde je přímá citace o této záležitosti ze starších zdrojů CIA ve Washingtonu:

"Tito idioti CHTĚJÍ občanskou válku. Proč by byl jinak JK venku. Změna klimatu tak akorát možná v prdeli ... Jednoduše jel na setkání elitních chlapců na Antarktidu, aby zde dostal pokyny".

Zde je to, co zdroj CIA v Asii řekl na toto téma:

"Volali mi v noci přes zabezpečenou linku. Můj kontakt v ... mi chtěl dát vědět, že jeho tým odjíždí na Antarktidu na velmi důležitou schůzku s několika hlavami států a vedoucími diplomaty z různých zemí a bude mimo dosah asi týden. Jede jako pozorovatel jménem ... Toto vše je udržováno na potřebě vědět základy. Žádné média nejsou přítomna. Řekl mi, že se chystají na "speciální základnu, která je vně Sítě" Různé země mají v takových přísně tajných zařízeních trvale umístěny zástupce".

Hlavním tématem diskuse je pravděpodobně blížící se ratifikace Pařížské dohody, která by znamenala přechod světového finančního systému z kontroly pokrevních linií. Předpokládá se, že jednání, která začnou 7. listopadu (zatímco se publikuje tento bulletin) v Marokupovedou k ratifikaci těchto dohod.

Zdroje z Pentagonu nám říkají "Proti-převrat proti Hillary se ukázal trochu kinetický, když byla sestřelena kosmická loď plující se členy kabaly snažícími se uniknout spravedlnosti, podzemními základnami v Itálii zničených zemětřesením, zatímco šarvátka v Antarktidě způsobila Kerryho návštěvu."

Ilumináti říkají, že pokrevní linie mají ponorky v Guamu, které se budou snažit použit k vystřelení jaderné rakety na Tokio ve snaze obvinit z útoku na Illuminati. Tyto pokrevní linie se můžou také pokusit ukázat falešnou invazi mimozemšťanů, anebo použít útok EMP na rozvodnou síť v USA, aby tak odvrátli změnu ve vládě, říkají zdroje ze CIA.

Tyto krevní linie si také snaží vykoupit svoucestu ven z problémů. To je důvod, proč Evelyn de Rothschild se snaží vytvořit 41 bilionů $ založených na padělaných osvědčeních údajně podložených zlatem, jak byly popsány již dříve v bulletinu tohoto pisatele a Neila Keenana. Ve skutečnosti se však minulý týden jeden Rothschildův agent Nadaci Bílého DRakan a nabídl takové množství peněz, za které chtěli založit svou navrhovanou, s meritokraticky vybraným personálem plánovací agenturu pro budoucnost..

Je-li však SBD (součást SBD) přijme tyto finanční prostředky, znamenalo by to uznání Rothschildů a pokrevních linií, které by si tak udrželi jejich boha - moc vytvářet peníze z ničeho, a tím i jejich kontrolu nad touto planetou a jejími obyvateli. SBD je přesvědčena, že jakýkoli nový finanční systém musí být založen na realitě (a tím i tvůrce), a nikoli na podvodu. Dále se domnívá, že proces vytváření a distribuci peněz by měl být transparentně provozovanou veřejnou službou a ne soukromým monopolem.

Zdroje z Pentagonu souhlasně říkají, že "Dohoda z Paříže vstoupila v platnost v celosvětovém měřítku 4. listopadu, což znamená, že kabala musí být zlikvidována hned po volbách tak, aby Reset globální měny mohl pokračovat ve prospěch celého lidstva."

Dodávají, že ačkoli "FBI ukazuje na e-maily, Hillary je stále na háku za pedofilii, “placení za hru” s Clinton Foundation, bránění spravedlnosti, vydírání a porušování IRS." Nemluvě o masovém vraždění ve Fukušimě, Irák, Haiti jinde.

NSA a CIA zdroje říkají, že Bill Clinton má nyní plně frozvinutý AIDS a nemusí žít dost dlouho, aby čelil spravedlnosti.

V Japonsku mezitím vládnoucí Liberálně demokratická strana a otrocký režim Šinzó Abeho "mávají bílou vlajkou kapitulace," říkají zdroje z královské rodiny. Michael Greenberg, vedoucí Rothschildův agent v Japonsku, je nyní ve vazbě na letecké základně Yokota v Japonsku, zdroje říkají.

V Jižní Koreji se otřásla vláda kabalistické loutky a presidenta Park Gyeun-Hye vystavením toho,že byl de facto řízen náboženským kultem. Tato informace vyvolala to, že míra podpory Parka kleslat na 5% a poslal statisíce demonstrantů do ulic žádat její rezignaci.

http://mashable.com/2016/11/06/south-korea-protest-park-geun-hye/#xTNZFPmQouqt

Takže dostat své fakta pravdu, Bene. Věci se nevypadá dobře ze svého konce. ]

V Číně, pro jeho část, zdroje ve vojenské a zpravodajské komunity říkají, zatímco si President Xi - Jinping zajistil podporu na samém vrcholu vládnoucí komunistické strany, slabá ekonomika znamená, že má malou řadovou podporu. Jeho tažení proti korupci taky, i když zprvu populární, je nyní viděna jako útok na soupeře, dodávají.

Existují také náznaky, že stále větší počet lidí v ruské vládě si začíná uvědomovat,že prezident Vladimír Putin není reálný. To lze spatřovat v tom, že ruští diplomaté používají emodži ET v jejich komunikaci popisující Putina.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3908668/Vladimir-Putin-alien-Diplomats-use-grey-ET-emoji-Russian-leader-private-WhatsApp-chats.html

"[Americký prezident Barack] Obama, Xi Jinping a Putin vyšilují, protože jejich celá kolem nich mocenská struktura se hroutí", jak vysoce postavený člen illuminatů popsal situaci.

Za těchto okolností je třeba poznamenat, že14.listopad bude, "jednou za 70 let – Super Luna". To by měl být zajímavý týden.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/www.tadesco.cz

Bylo zjištěno, z jistých zdrojů z Rakouska a konzultováno s právníky, že EU se chystá potichoučku všem lidem v EU sebrat jejich nemovité věci (domy, byty, pole, louky apod.).

Není to hoax, je to dokonce potvrzené (samozřejmě neoficiálně, potichu) i vysokým úředníkem z Prahy z katastrálního úřadu. 

Existuje však návod, jak se této tiché krádeži ze strany chazarské lůzy právně ubránit. Návod je právě zveřejněn na výše zmíněném webu v několika článcích. 

Je to dost urgentní, poněvadž máte čas pouze do 31.12.2016 !!!


majetek katastr navod.pdf


Svědecká výpověď Benjamina Fulforda o nukleárním útoku tsunami na Japonsko

(3/11 - Fukushima)

Benjamin Fulford "Narodni Nouzovy Vybor" 27/3/2012 Alexander Romanov, Chodoin Daikaku
 
Video s Benjaminem Fulfordem je k dispozici na placenem prohlizeci. V následujícím odkazu si můžete zaregistrovat na placeném prohlizeci videí 26 minut, které obsahují aktuální informace o stavu Třetí světové války. Platby za video budou použity na podporu tisku pomoci shromáždených faktu v terénu. Zvažte nákup videa jako investici do vzdělávání novinářů. Vaše pomoc je velmi ceněna. Video bude k dispozici k nahlédnutí zdarma od 19.března 2016.

http://silkysmallwood.com/wp2/2016/03/07/benjamin-fulford-march-4th-2016-world-war-iii-update/

 

 


SIONACISTÉ V PARLAMENTU ČR Chtějí hájit teroristický stát Izrael jménem českého národa, vysávat české finačni fondy a bez přestání lhát

/album/fotogalerie-zpravy/sionaci-cz-jpg1/

——————————