Blog

29.07.2015 18:37

Aliance mezi Ruskem a Pentagonem s definitivní platností ukončuje vládu kabaly.

27-07-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Minulý týden přijel do Japonska ruský představitel Společnosti Bílého Draka, aby upevnil spojenectví s ostatními frakcemi SDB po celém světě. V rámci tohoto, autorizoval SDB uvolnění této fotografie:

Hatsumi

Osoba na obrázku s tímto spisovatelem (v jeho funkci mluvčího SDB) je Masaaki Hatsumi. Hatsumi řídí školu bojových umění Bujinkan a výcvikové centrum, ve kterých vycvičil více než 250,000 vojáky zvláštních operací a má síť 50 školicích středisek po celém světě. Jeho jméno je velmi familiarním pojmem mezi lidmi zapojenými do reálných bojů i bojových umění po celém světě. Trénuje speciální jednotky FBI, Brity, Američany, Rusy, Íránce a jiné. Čínské zdroje říkají, že je to jediný japonský občan, který má volný přístup do všech horních páteř čínské vlády. Na setkání vyjádřil Hatsumi podporu cílům SBD.

Aliance hlavních bojových umění na světě hláskovala odsouzení Chazarské mafie a její stále se zmenšující kliku politických otroků. Avšak zejména Pentagon začal nyní s Rusy koordinovat své akce, hlavne proti Chazarské mafií a několika politikům, kteří byli touto mafií podplácení.

Minulý týden dal znovu rozvojem různých scénářů po celém světě jasně najevo, že globální řídicí síť Chazarské mafie je ve stavu rychlé demontáže. Například Pentagon vydal fotografií ministra obrany Ashtona Cartera s Chazarským a mafiánským bossem a válečným zločincem Benjaminem Netanyahuem, kde je Netanjahu jasně rozrušený a rozzlobený.

http://www.defense.gov/HomePagePhotos/LeadPhotoImage.aspx?id=103006

Jak jsme psali již minulý týden, bylo mu přečteno "důrazně napomenutí". Řekl mu také, že protiraketová obrana Izraele "Iron Dome" byla neutralizována-zneškodněna, a Izrael byl byl připadně totálně bezmocný. Netanjahu byl přinucen předat 16 kusů vrtulníků Cobra do Jordánska a zaplatit velké peníze za nákup amerických Ospreyu, které jsou náchylné k nehodám.

Poté, co Carter odletěl, zanechal vojenská a zpravodajská vládnoucí centra Izraele, aby se veřejne od kriminálníka Netanjahu distancovala.

http://forward.com/opinion/312461/cracks-widen-as-israel-security-insiders-break-with-politicians-on-iran-dea/

Carterovu návštěvu následoval tvrdý protiútok proti žoldnéřských silám Izraele na Blízkém východě - ISIS -Islámskému Státu. Saúdové zatkli 431 chazarských agentů ISIS, zatímco Turci jich zadrželi 251. To bylo následováno náletem amerických bombardérů, které odlétaly že základen v Turecku na postavení ISIS v Sýrii, které tak zabránily útokům proti armádě syrské vlády.

Zhruba v tom čase Rusové shromáždili více než 2500 stran důkazního materiálu o válečných zločinech nacistického chazarského režimu Ukrajiny. Pentagon pomáhá demontovat nacistickou síť na Ukrajině výměnou za ruskou pomoc na Středním východě a Íránu. Takže se minulý týden objevily zprávy o vojenských útocích proti nacistické armádě na Ukrajině. Netřeba dodávat, že vedoucí ministerstva zahraničí US, nacistka Victoria Nuland a její chazarští šéfové jsou ve velmi vážných potížích v důsledku své trestné činnosti na Ukrajině, a na cestě do vězení.

Přibyly také nové akce proti Chazarské mafií ve Spojených státech. Pokračující snaha donutit Hitlery Clinton, aby čelila obvinění z trestných činů za "používání soukromého počítače, na tajnou vládní operaci" jsou jen krytím pro vážnější obvinění, jako jsou masové vraždy. Odchod Johna McCaina jako zrádce, a ne válečného hrdiny je další součástí této kampaně proti stoupencům Chazarské mafie ve Washingtonu DC.

Podle zdrojů v Pentagonu je nedávné rozhodnutí US Kongresu odstranit občanství Američanů, kteří podporují terorismus, a který byl byl přijat na žádost právě Pentagonu, zaměřeno především na ty, kteří mají dvojí US / Izraelské občanství, a kteří jsou neustále zdrejem problémů.

Kromě toho roste tlak na domácího otroka, úřadujícího prezidenta Barácká Obamu, aby uvolnil skryté informace nejen o 11-S a 11-03-11, ale také zveřejnil informace o letadle 17 Malajsijské linky. Podle více shodných zdrojů z různých agentur bude zveřejnění informací o sestřelení letu 17 zahrnovat Izrael, Jeba Bushe a Obamu samotneho.

Nová odhalení o utajování eugenické populační kontroly pod hlavičkou Bush/Rockefellerova "plánovaného rodičovství" (Family Planning) ve vztahů k prodeji orgánů z potracených plodů byl další aspekt útoku proti satanistické chazarské síti. Podle vatikánských zdrojů z lože P2 přibude také více odhalení o pohřešovaných dětech a dalších příšerných činech, které byly spáchaný na půdě USA, mezitím co se budou uzavírat vícerá vyšetřování na všech možných frontách proti Chazarům.

V plném proudu jsou také akce na demontáž kontroly, kterou vykonává Chazarská mafie skrze velké mediální společnosti. Zdroje MI5 říkají, že Rothschildové prodali svůj podíl ve skupině Financial Times Newspaper japonské skupině Nikkei jako způsob, jak vydělat nějaké peníze, než ztratí totálně kontrolu nad všemi svými prostředků zabavenými pomocí antimonopolních žalob. Skupina Nikkei je vlastněna zaměstnanci a slíbila, že FT bude sledovat redakční nezávislost. Poté, co jsem v minulosti pracoval pro index Nikkei, mohu říci, že jsou redakčně poněkud plachými, i když nemají uzavřenou mysl, ale pravděpodobně dodrží své slovo na redakční nezávislost FT.

Další akcí proti kontrole sdělovacích prostředků Chazary je zablokovaní snahy Comcast Corporation, aby fúzovala do společnosti Time Warner Cable. Time Warner bude převzatat skupinou, která není propojena s Chazarskou mafií. EU šla ještě dále podáním antimonopolní žaloby proti šesti hlavních hollywoodským studiím. Číňané se také přestěhovali do Hollywoodu a již učinili významné změny v obsahu tam vyrobených filmů.

Několik zdrojů nám také řeklo, že v nadcházejících měsících budou i nadále zesílovat hlavně akce proti chazarské kontrole médií. Například Rothschildové se už snaží najít kupce pro jejich medialní vlajkovou loď - časopis "Economist", také známého pod názvem "Imperialista". Čínští a japonští kupci už ňufají kolem. Podle zdrojů z SDB jsou také ostatní kapitáni chazarského tisku  pod silným tlakem, aby začali publikování nelakovaných pravd, a nebo opustili podnikání v médiích.

Část britského tisku se už probouzí do nové reality a začíná zveřejňovat i to, co bylo dosud tabu. Například, Sir. Sewell byl nucen odstoupit ze Sněmovny lordů poté, co se v tisku objevily informace a fotografie jak šňupe kokain s prostitutkami.

http://www.news.com.au/world/europe/deputy-speaker-of-house-of-lords-resigns-after-being-filmed-snorting-cocaine-with-two-prostitutes/stóry-fnh81p7g-1227457965932

Podle zdrojů z MI5 je Sir. Sewell klíčovým spojencem bývalého britského premiéra Tonyho Blaira. Jeho rezignace pomůže připravit cestu pro daleko více rezignací a zatýkání, které mají vyvrcholit obviněním z vražd a pedofilie, které jsou už nyní rozpracovávány proti bývalému premiérovi Tony Blairovi. Tony Blair je samozřejmě jedním ze starších důstojníků nacistické / Bushovi frakce ve Velké Británii, takže jeho zatčení povedou k dalším vyšším úrovním zločinců.

Hnutí proti Sewellovi bylo následovano dezinformacemi na webových stránkách ve Spojených státech o smrti královny Alžběty. V korporatním tisku byly zveřejněny fotografie královny vzdávájící nacistický pozdrav, když byla malá holčička. Podle MI5 je královna v pořádku, a byla v poslední době fotografována na veřejnosti, a není ochotná se nechat zastrašit. Nicméně, královna by měla zveřejnit veškeré informace o svých rodinných vazbách s nacisty a Hitlerem ještě před tím, než to zveřejnění jiné, ne nezbytně přátelské zdroje.

Různé politické a vojenské akce proti Chazarům se shodovaly také s intenzifikací hospodářské a finanční války. Citibank a JP Morgan byli tlačeni dolů s cenami komodit po celém světě, a zároveň k silným vyprodejím na prodejních trzích futures. Výsledkem byl obrovský pokles cen primárních surovin, zejména ropy, stříbra, mědi a zlata. Tento pokles pokračoval navzdory tomu, že fyzická poptávka zůstávala silná. Skutečnost, že bylo nezákonne manipulováno na trhu s futures zlata, jehož cílem je snížení ceny zlata je už jenom klasickým důkazem kabalistického zoufalství.

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-24/dear-cftc-here-todays-illegal-spoofing-gold-futures

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-24/us-mint-sells-most-physical-gold-two-years-samé-day-gold-příče-hits-five-year-low

To se zdá být zaměřeno přímo proti Číně, protože Čína nashromáždila největší počet fyzických aktiv, které mohou mít, jako součást svého úsilí na odstranění kontroly finančního systému ze strany Chazarské mafie. Podle JP Morgan Číňané reagovali v posledních třech kvartálech na tyto akce "komodit" výprodejem dluhopisů US ministrestva financí v hodnote 520 miliard pod jejich cenou.

SDB si myslí, že ani Čínská komunistická vláda, ani Chazarská mafie by neměli mít na starosti globální finanční systém. Namísto toho by měly být uzavřeny a znárodněny všechny trestané soukromé banky. Je také nutné, aby existoval návrat k historické normě měny, která je pod kontrolou vlády, a ne pod kontrolou chazarských gangsterů (nebo Čínanů).

Armáda, když jde do akce, takmá ráda jasné cíle. Odpověď je tedy ta, ze musí prevzít Společnost Federálních Rezerv, Evropskou Centrální Banku a Japonskou Banku. To by vyžadovalo jen asi nějakých nanejvýš 1000 vojáků speciálních sil, které by mohly být použity.

Také tyto instituce můžou být zajištěny způsobem, který nenaruší reálnou světovou ekonomiku. Kromě toho povede konfiskace majetku nezákonně odcizeného lidem Chazarskými gangstery k nebývalému rozmachu. Pouze v Japonsku představuje množství peněz ukradené chazarskými gangstery v posledním desetiletí zhruba100,000 $ na každého muže, ženu a dítě v zemí. V USA by tato částka ukradená gangstery, kteří tvrdí, že jsou centrálními bankéři, byla ještě větší. V oblasti trestního práva je důležitá skutečnost, že odcizený majetek musí být navrácen jejich právoplatným vlastníkům. Tito vlastníci jsou průměrní daně platicí občané této planety. Policejní a vojenské agentury po celém světě mají povinnost prosazovat zákon a zatknout tyto zločince. Šéfové centrálních bank jsou prověření zločinci. Tak na co ještě čekáme?

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

23.07.2015 12:04

Kabala je systematicky demontována, takže "Stačí se jen dívat na to, jak se to vyvíjí," říká Pentagon.

20/07/2015.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

To je to, co vysoce postavena osoba z Pentagon říká o skutečné demontáži Chazarské mafie "Stačí se jen dívat na to, jak se to vyvíjí. Budete v pokušení vzít vvidle a mít je připravené tam či onde, ale klidně je nechte ve skříni. Všeho by mělo být dosaženo bez jediného výstřelu, pokud vše půjde podle plánu".

Klíčem k takovému postoji byla totiž konečná dohoda mezi Ruskem, Británií, Čínou, Francií, Spojenými státy, Německem a Íránem, která zaručuje, že Írán má právo pokojně rozvíjet jadernou energii, aniž by vývíjel jadernou bombu. Faktem je, podle dvou členů královské rodiny Íránu, že Bushova rodina prodala své jaderné rakety s neutronovými hlavicemi Íránu už před mnoha lety. Íránci se pokoušeli zbraně vrátit zpět Obamove režimu, podle vysoce postavených zdrojů že CIA.to bylo zamítnuto.

V každém případě, Íránská jaderná dohoda znamená, že 30-letá kampaň Chazarské mafie a jejích politických otroků ve Washingtonu a Tel Avivu, kterí neustále používali Írán k rozpoutání světové války, je u konce.

Ve Washingtonu je nyní horecnaté úsilí Chazarské mafie, pokusit se nějakým způsobem tuto dohodu s Íránem zrušit, ale senátoři a kongresmani, kteří by chtěli zradit své vlastní lidí se automaticky ocitnou tváří v tvář zločinnému obvinění z vlastizrady a přijímání úplatků od cizí mocností, čili Izraele,.

Podle zdrojů Pentagonu je americký ministr obrany Ashton Carter nyní na návštěvě Izraele, Saúdské Arábie a Jordánska, aby jim "prečetl důrazně napomenutí". Zdroje říkají, že to, co řekne Carter válečnému zločinci Benjaminovi Netanjahuovi je, že vzhledem k ustanovením íránské jaderné dohody nyní Rusko, Vatikán, Pentagon, EU, Čína, atd. požadují, aby Izrael (p.pr.: poslední vlastník cca 200 nukleárních hlavic v regionu) také rozebrat svůj ilegální nukleární program.

Ruský prezident Vladimír Putin řekl, že dohoda "přispěje k boji proti terorismu na Blízkém východě", stejně jako "pomoci při posílení globální a regionální bezpečnosti, globálního nešíření jaderných zbraní" a "vytvoření pásmo bez zbraní hromadného ničení na Středním východě". Tato veřejná prohlášení byla podle V. Putina podpořena ruským členem Společnosti Bílého Draka, který řekl: "Rusko nepřevezme štafetu Spojených států jako ochránce Izraele, protože není v našem zájmu, aby tak činilo".

Tah proti Khazar mafií je v koprodukci vojensko-průmyslového komplexu Spojených státu a Ruska, která nutí prezidenta, herce a otroka Obamu číst úplne nový scénář.

Zdroje čínské a stejně tak i z Pentagonu říkají, že Číňané hrají v této kampani pasivní, ale podpůrnou roli.

Podle různých zdrojů je nyní velký tlak na to, aby, buď bylo Netanjahuovi odepřeno vízum k návštěvě OSN v září, nebo aby ho zatkli za válečné zločiny, když přijede. Totéž platí i pro mnoho členů saúdského zločineckého režimu..

Kromě toho, Pentagon a jeho spojenci tlačí na ukoncení vojenské pomoci Izraeli, protože je v rozporu s americkým zákonem posílat zbraně do zemí (tj, Izrael), které jsou v rozporu se Smlouvou o nešíření jaderných zbraní. Nejenom to, ale Izraelci, hlavně docela nedávno době buď aktivně pouužívali nebo se snažíli použít jaderné zbraně v Sýrii, Jemenu, na Ukrajině a v dalších zemích. Nicméně celé ty roky, co Pentagon prodával zbraně do Izraele a Saúdské Arábie byly do těchto zbraní montovaná tzv. “zadní dvířka”, což v překladu znamená znamená, že tato zbraň může být, a také že bude neutralizována, v případě potřeby.

Prominentní členové Chazarské mafie strávili celé roky tím, že se snažíli dostat Číňany tím, že jim prodávali západní vojenskou techniku a nabízeli příležitost k "ovládnutí světa" tjenom, když tito Chazaři mohly být potom také jejich bankéři. Nicméně, Číňané jsou si celou tu dobu plně vědomi, že to byli Chazaři, kteří za opiových válek a vyzbrojili Japonsko tak, aby mohlo napadnout do Čínu a vykrást jejich zlato.

Výsledkem toho všeho tedy je, že nová aliance mezi BRICS, Vatikánem, Evropou, Pentagonem a většinou center světové velmocí je nyní v jasně srovnaném šiku proti Chazarské mafie.

Saúdská Arábie už poslala zprávu a zatkla 421 členů teroristické skupiny falešných ISIS Khazars těsně před návštěvou Cartera, aby tak ukázali, že i oni by byli ochotni obrátit se proti Chazarům.

Totéž lze říci o Nigérii, kde proběhla čistka mezi vysokými vojenskými důstojníky, kteří přijímali peníze od Chazarů na financování tmářského a násilnického hnutí Boko Hárám (Zakázané knihy).

Mezitím přišla že Spojených státu podivná zpráva, která řiká, že Georgi Bushovi se "zlomila kost v krku " ale nachází se v "dobrém stavu."

http://www.theguardian.com/us-news/2015/jul/16/former-us-president-george-hw-bush-breaks-bone-neck

Podle zdrojů Pentagonu byl Bush napaden, protože jeho drogová mafie v CIA dovolila Joaquimu "El Chapo" Guzmánovi útěk z věznice s ostrahou těsně předtím, než byl vydán do Spojených států a přinucen tak, aby svědčil proti drogovému obchodu, který je celý filiálkou CIA. Nicméně, vysoce postavený CIA zdroj, který pracoval poslední dobou s Bushem ve skutečnosti řekl: "Bush už je mrtvý měsíce." Pentagon je nyní na válecne stezce proti drogové frakcí CIA, ale, pokud drogy nezlegalizují a nezačnou regulovat, je to předem ztracena válka.

Až vidíme vůdce zločinecké bandy Bush / Clinton jako Hitlery Clintonovou a Jebá Bushe veřejně zatčene a zadržene na základě obvinění z úkladných vražd, atd. pak budeme vědět, že čistka skutečně začala kousat do holých kosti.

V každém případě se Chazarská mafie stále vychloubá a ohrožuje. Nejvíce pobuřující nejnovější zalezitostí je vytvoření tzv. židovskeho soudu, který bude soudit papeže Františka.

Zde je část tohoto dopisu:

"Vzhledem k tomu, že Vatikán uznal organizací známou jako palestinskou samosprávu jako národ, a začala se na to odkazovat jako na národ ve svých dokumentech. Váše ssvatost nazvala vedoucího tohoto orgánu "Andělem míru", jak vysvětlil mluvčí Vatikánu, se záměrem podpořit Abú Mázinuv postoup k ke mírovemu řešení. Tyto akce jsou, k našemu velkému zděšení, v souladu s dlouhou řadou akcí a postojů, které provazí celou dobu římskokatolické náboženství, který přísahalo pronásledovat Izrael, protože odmítáme přijmout vašeho Mesiáše jako Mesiáše Izraele. Tato samozvaná porota bude "soudit Vatikán ... přičemž volá k odpovědnosti Vatikán za všechny výsledky svých činů."

http://www.breakingisraelnews.com/44759/pope-francis-tried-sanhedrin-jewish-world/#0tJ5ZtlSvgrZ6ZTG.99
Víme, že v posledních letech Chazaři připravili několik hrozeb na nekterá slabá místa Říma s jadernými zbraněmi a tento dopis je další skrytá hrozba těchto pověrčivých fanoušků, aby učinili opět totéž. Tito lidé, podle jejich vlastních slov, říkají, že jsou že stejné skupiny, která odsoudila Ježíše Krista k smrti. Problém, kterému čelí nyní je jen ten, že neexistuje žádný ekvivalent římské armády (jako Pentagon), který by jim byl k dipozici, aby s ním mohli manipulovat a vykonávat jejich vůli. V každém případě, je to historická a genetická skutečnost, že Ashkenazi Židé vznikli ve Střední Asii a Palestinci jsou skutečnými potomky obyvatel starověkého národa Judea. Zpráva pro Evropany, kteří byli přeškoleni v babylonském kultu Satana přestrojeného za Judaismus (tj. talmudskými Židy), je, že "pravda vás vysvobodí."

Stále více a více odhalení o masovém vymývání mozků Evropanů používajících staré texty od pastorů lidských otroků vyjde v nadcházejících měsících, jak se lidstvo konečně zbaví dlouhé noční můry uctívačů Hyksoskeho Satana zabývajících se pasením ovcí-lidí.

I když se očekává, že na celém světě v nadcházejících měsících demontáž Chazarské mafie urychlí, ostatní světové dění by také měla být přezkoumána.

Velkým problémem bylo japonský vládní rozhodnutí povolit japonským ozbrojeným sílám zapojovat se do obranných vojenských kampaních v zahraničí. To je součástí probíhajícího mohutného snažení Pentagonu, aby se pokusili vytvořit skutečný světový mír tím, že sjednotí všechny světové obranné síly do jediné organizace jednotné planetární obrany na zachování míru. Rusové, Vietnamci, Japonci, Austrálané a dalších již s touto změnou souhlasí. Tato síla se nesmí používat pro nelegální koloniální válecné agrese a okupace.

Nicméně, Číňané, Indové a další čekají, že mezinárodní organizace, jako je OSN a Světové soudy již nebudou nadále nástroje západního imperialismu a stanou se skutečnými zástupci lidu tohoto světě před tím, než budou ochotni dát více své svrchovanost do takovýchto nadnárodních organizací, jako sil, které budou mít za ukoludržení světového míru. Jinými slovy, je skutečný zájem o světový mír, ukoncení chudoby, a zastavení ničení životního prostředí a zahájení nové éry, ale není žádná shoda v realizaci fašistického Nového světového řádu.

Existuje také mnoho věcí se děje, a o kterých právě teď ještě nemůžeme mluvit. Nicméně, Iluminátský velmistr Alexandr Romanov byl propuštěn z nedobrovolného zadržení v japonské psychiatrické léčebně. To bylo důsledkem vysokého tlaku prefabrikovaného japonskou vládou a ukazuje se, že k zásadní změne došlo i zde. Jinými slovy, Chazaři ztratily kontrolu nad Japonskem.

Přijdou také důležitá setkání, které se konají tento týden za účasti Číňanů, Rusů, několika společností bojových umění, Illuminatu, Společnosti Bílého Draka, Svobodných zednářů a dalších skupin. Všechny tyto skupiny chtějí vrátit řízení finančního systému zpět lidem.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

14.07.2015 12:51

Na konci řecké platební neschopnosti vypukla tvrdá kybernetická válka a Pentagon jde po krku Chazarské mafii.

13.07. 2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Řecká platební neschopnost spustila velkou počítačovou a informační válku, která minulý týden zuřila po celém světě. Zapojené válčící banky, obrané agentury, hlavní akciové trhy, telekomunikační firmy a další. Například ten nejnovější kyber-útok z 8.července, který zavřel New Yorskou Stock Exchange, Thé Wall Street Journal, United Airlines a několik mobilních telefoních operátoru byl odplatou, podle čínských zdrojů a Pentagonu, za americký útok na šanghajskou burzu. Zdroje Pentagonu nám řekly, že: "To bylo jen nanečisto".

Řecká platební neschopnost v podstatě zruinovala MMF, Evropskou Centrální Banku a Federální Rezervní Radu, i když úředníci těchto agentur prostě stále ignorují tyto slony ve svém pokoji, a předstírají, že to tak není. Nicméně důvod, proč ignorují jasné řecké hlasování "NE", násilnicky napadají řeckou vládu a plundrují Řecko, aby ho zachránili je, protože oni prostě nemají ani peníze potřebné k záchraně Řecka, ani k tomu, aby ho nechali jít. Jak budeme dále diskutovat později níze, řecká situace se rychle proměňuje do revoluce plného rozsahu.

V každém případě, bankrot těchto institucí byl následován formálním 200 mld. dolarovým začátkem bank BRICS a BRICS finančního stabilizačního fondu. BRICS vyzvaly Řecko, aby se k ním připojilo, ale samozřejmě banky BRICS nejsou o tom, aby zachraňovaly kriminální západní banky, které plundrují Řecko, ale budou pomáhat pouze řeckému lidu.

Naše zdroje z Pentagonu říkají, že podněcovateli útoku na čínské akciové trhy byli pravě chazarští regulátoři z Federalní Rezervní Rady, kteří byli rozhněváni bankou BRICS. To prasklo bublinu, což vedlo k 40% poklesu čínských akcií, než zasáhla vláda a pozastavila největší obchody na burze. Čínský protiútok potom vypnul New York Stock Exchange (burzu) atd. To bylo pak, podle zdrojů Pentagonu, následováno válkou počasí, když byl vytvořen obrovský tajfun, který byl poslán přímo na Šanghaj a přinutil tak k evakuaci téměř milión lidí.

Lidé z Pentagonu si v pondělí zavolali chazarského domácího otroka, úřadujícího prezidenta Obamu, aby mu řekli, že právě povýšili spolupráci a své vojenské vztahy s Vietnamem "na strategickou úroven." Jinými slovy, Vietnamci budou spolupracovat s Američany držet na uzdě Číňany. Tyto zdroje nám řekly, že navzdory protiruské rétorice, Pentagon již spolupracuje s Rusy, aby se ujistil, že se Čína udrží v řadě. Obamovi bylo v naprosto jasných termínech řeceno, aby přestal "šťouchat do medvěda", a soustředil se na hlavní nepřátele, kterými je Chazarská mafie, a potenciálního nepřítele, kterým je Čína.

Mezi Pentagonem a Číňany vládne nyní neformální příměří, protože Číňané se zastavili budování vojenských zařízení v Jihočínském moři. Pentagon a Číňané se nyní soustředí na skutečného nepřítele, kterým je chazarská lůza. Jako součást diskreditacní kampaně proti chazarum byl Obama nucen přiznat veřejně, že jeho vláda (Chazary dodnes řízené Ministerstvo zahranicí), prováděla výcvik ISIL (ISIS). Obama se tedy přeřekl: "Trénovali jsme ISIL"

Byla to hlavního část práve probíhající kampaně Pentagonu proti Izraeli a chazarské luze. V další části této kampaně, Pentagonu pustili agenturní hackeři video ukazující natáčení falešného stětí ISIS, které se okamžitě rozšířilo:

http://www.veteranstoday.com/2015/07/11/staged-isis-beheading-video-hacked-from-mccain-staffer/

Chazarský válečný zločinec Benyamin Netanjahu z Izraele měl také odposlouchávány své soukromé telefoní hovory a hackeri uvolnili informace, že se přímo podílel na násilné kampani ISIS. Ještě více smrtící pro kriminální Netanjahuuv režim bylo však hacknutí izraelských vojenských systémů, které vyřadily z činnosti izraelskou obrannu - střely Patriot. Historka ze zpráv mluvví o hacknutí německých raketových baterií Patriot.

http://www.autoblog.com/2015/07/07/hackers-send-unexplained-orders-german-patriot-missile-battery/

Avšak toto hacknutí izraelských systémů zanechalo tuto zemí úplně vystavenu íránským a jiným raketám. Tato zpráva (pro Izrael) je velmi jasná: "zastavte vytváření regionálních potíží jinak budete zničeni."

Kromě toho, Saúdsko Arabský režim pokračovat v čistce a sesazení všech Bushovych a izraelských agentů, tančíce se zbraněmi Pentagonu. Dlouhodobý ministr zahraničí Saud Al Faisal, jeho bratr Tikri, šéf zpravodajců Bandar Bush a mnoho dalších jsou odřezáváni jak se šílený režim snaží změnit své pýmky, aby přežil. Snaží se zoufale zabránit kompletnímu americkému sbližování s Íránem, které by je tak zanechalo bez skutečného ochránce na Blízkém Východě. Jinými slovy, mají strach z krvavé revoluce, což je také důvodem, proč tolik Saúdských princů již opustili svou zemí. Saúdové a další monarchie Perského zálivu nakoupili a ulili si do vlastních zásob všechno stříbro, ke kterému se mohli dostat, aby si tak mohli udržet aspoň část jejich bohatství v případě změny režimu a následného zmrazení jejich bankovních účtů. Zde si můžete prohlédnout tento graf přesně ukazující, jak se ropa převádí na stříbro.

http://www.zerohedge.com/sites/default/files/images/user3303/imageroot/2015/05/20150515_obo1.jpg

Masivním prodejem stříbrných futures (tj papírové stříbro) se zabývali také v JP Morgan a Citibank, a to s cílem snížit jeho cenu. Výsledkem bylo, že cena papírového stříbra spadla tak, že dokonce US mincovně došly stříbrné mince.

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-07/us-mint-runs-out-silver-samé-day-příče-silver-plunges-2015-lows

Jinými slovy, tyto mega banky ztrácejí schopnost používat své super počítače ke kontrole cen reálnéhoh zboží jako je kupř. stříbro.

Tato komoditní akce, kterou rozehrály velkéh Rockefellerovy a Bushovy banky přichází spolu s tím, jak celý chazarský bankovní systém čelí bezprecedentnímu útoku. Podle řeckého Komise pravdy o řeckém dluhu byla například Goldman Sachs deklarována jako zločinné spolčení.

http://greekdebttruthcommission.org/wp/?tág=maria-lucia-fattorelli

Tato parlamentní skupina ukázala, že Goldman Sachs a další banky podvodně nafouklý čísla řeckého vládního dluhu tím, že udělaly takové věci jako, že vytvořili falešné ztráty nemocnic. Podvodný recký dluh se nyní používá jako nástroj k drancování skutečných řeckých aktiv, jako jsou ostrovy, přístavy, infrastruktura apod. Podle britské MI5, byl duchovní otec tohoto plánu jak vyrabovat Řecko bývalý zaměstnanc Goldman & Sachse a nynejsí guvernér Evropská centrální banky, Mario Draghi. Můžeme tedy pochopit, proč by bývalý řecký ministr financí Yanis Varoufakis veřejně odkazovat na Goldman Sachs jako upíra vysávající životní energii. Yanis Varoufakis na Rothschildova Goldman Sachs.

Situace už je v takovém stádiu, že i v případě, že Chazaři budou vyhrožovat celému řeckému parlamentu a jejich rodinám smrtí, tak nejnovější průzkumy veřejného mínění stejně ukazují, že téměř 80% řeckého lidu nepřijme žádnou chybu řeckého parlamentu, který by měl respektovat jejich hlasování "NE" vůči chazarským gangsterům EU.

http://www.telegraph.co.uk/finance/economics/11735388/ThisIsACoup-Greece-bailout-demands-spark-sociál-média-backlash-against-Germany.html

Zdroje Pentagonu také tvrdí, že řecké drachmy jsou již v provozu, a že řecký odchod z eura byl nevyhnutelný. To, co přichází nyní, budou krachy bank způsobené swapy úvěrového selhání (naše známé CDS, které zaručují, že Řecko nebude v platební neschopnosti), jak říkají zdroje.

Ale podle zdrojů Pentagonu, je tady ještě větsí problém, do kterého se namočila JP Morgan. Říká se, že JP Morgan prodala dvakrát tolik US vládních dluhopisů než kolik jich bylo ve skutečnosti vydáno. Jinými slovy, aby se udrželi nad vodou, tak prostě udělali podvod s americkými vládní dluhopisy a natiskli falešné, říkají tyto zdroje.

Je také zaděláno na další problém Bush/Rockefellerovy japonské otrocké vlády. Minulý týden zamítl tajný výbor japonské vlády návrh Společnosti Bílého Draka na zříení plánovácí agentury pro budoucnost s rozpočtem 7 biliónu dolarů. Podle zdrojů z japonské královské rodiny nemohli spustit nové agentury kvůli " vměšování zednářu a Illuminatu".

Nicméně, podle čínských zdrojů jsou japonské vláde v současnosti předloženy dokumenty s neprůstřelnými důkazy, že dluží 30 biliónu dolarů z uloupeného zlata dynastie Manchu. Japonci se snažili odložit vypořádání svého zlatého dluhu až do podzimu, ale jsou tlačeni k tomu, aby jednali dříve, řekly zdroje. Donutit Japonce zaplatit tento dluh by totiž totálně zruinovalo Rockefellery a Bushe, tyto tajné loutkovodiče otrockého japonského režimu. To je také důvodem, proč je otrok premiér Abe odesílán v září do Číny na nouzovou žebrací misi.

A nakonec se kontaktoval minulý týden se Společnosti Bílého Draka jeden ruský agent a poskytl podrobné informace o tom, jak přesně probíhala ukrajinské revoluce zvaná "Maidan" a k čemu tam skutečně došlo. Agent infiltroval Maidanskou vzpouru tím, že předstíral, že je studentem. Bylo mu řečeno, aby šel na ministerstvo zahraničí USA - řidící hlavní organizaci, kde mladí demonstranti dostávali bezplatné jídlo, přístřeší a zaplacených 25 eur za den. Kromě toho, podle agenta, "jsme dostali volně všechny drogy, co jsme chtěli." Řekl, že demonstranti z Maidanu se skládali téměř výhradně z totálně zhulené mládeže ve věku od 17 a 25. Takže tady to máte, US ministrestvo zahraničí rozdává drogy a peníze, aby svrhnlo demokratický zvolený režim.

Stejným chazarským lotrovstvím se vyznačuje další akce režimu ve Washingtonu DC, který byl shledán vinným nabouráváním se do počítačů a umístováním v nich dětské pornografie. To vysvětluje, proč tolik informátorů a dalších "potížistu" bylo podvodně zatčeno za to, že měli v počítači dětskou pornografii.

http://arstechnica.com/security/2015/07/massive-leak-reveals-hacking-teams-most-priváte-moments-in-messy-detail/

Co si myslíte o vládě, která poskytuje ilegální drogy, financuje terorismus, používá dětské porno a další triky, aby mohla pozatýkat nevinné lidí a krade peníze 99% populace? Odpověď je jasná, potřebujeme revoluci. Revoluce může začít již v Řecku, kolébce demokracie. Musíme se ujistit, že se šíří až do srdce světa temnoty, Washingtonu DC, který bude očištěn a republika Spojených států amerických bude obnovena. Tím se odstraní přední světová příčina terorismu, válek a chaosu.

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

07.07.2015 11:07

Přísně tajná jednání pokračují tak, aby hlasování Řeku "Ne" srazilo západní oligarchii na kolena.

06.07.2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.


Podle západních a asijských zdrojů dala celá kauza recké platební neschopnosti a následného reckého "NE", kterými Řekové jasné zabránili dalším platbám krvavých peněz bankéřům, pocit naléhavosti probíhajících jednání o novém finančním systému. Ve stejné době se chazarská lůza stále uchyluje k marnějším a marnějším hrozbám a prefabrikovaným teroristickým incidentům v marné snaze odvrátit její nevyhnutelné a totální vytlacení z kontroly světového bankovnictví.Skutečnost, že 61% řeckých občanů hlasovalo pro odmítnutí plateb za nezodpovědné chyby bankovních úředníků naznačuje, že většina obyčejných lidí v této zemí na úrovni ulice nyní uznává trestně právní povahu západního bankovního systému. Faktem je, že řecký národ nyní ví, že nejsou právně zodpovědní za dluhy, které vznikly mafiánským bankéřským gamblerum, a proto je zcela samozřejmě nebudou platit. A tak je tedy nastaven set prvního domina, který povede neúprosně k bankrotu chazarského bankovního systému a jeho trestní dceřiné společnosti známé jako KORPORACE Spojených státu amerických. Řecká platební neschopnost, jak již bylo uvedeno výše, je jen první domino, po němž bude následovat Španělsko, Portugalsko, Irsko, Itálie, Francie, Německo a pak Spojené státy.

MMF vydala zprávu vyzývající k 20 - letému prodloužení řeckých splátek dluhu, protože v případě, že správa Mezinárodního měnového fondu uvádí své půjčky Řecku jako špatné, bude muset také přiznat, že oni sami jsou v platební neschopnosti. Hlavní světové věřitelské země jako jsou Čína a další asijské země už odmítají půjčovat více peněz do Mezinárodního měnového fondu, protože tento fond zůstává pořád de facto nástrojem zločinců z Washingtonu DC, kteří vládnou této institucí právem věta. Washingtonská klika nemůže zachraňovat Mezinárodní měnový fond nebo Evropskou centrální banku, protože oni sami jsou v bankrotu, jak lze vidět na tom, že už v Bílém Domě vaří kafe na svých brožurách. Oni (Čína) pozdrželi jejich (americký) dluh ve zmrazeném stavu na 18.112 bilionech dolarů od chvíle, kdy vynechali platbu splatnou 15. března.

A kromě toho, také ostatní domina začala padat. V povyku kolem Řecka se hodně světové pozornosti odklonilo od skutečnosti, že další AMERICKÁ filiálka, a to nacistická vláda na Ukrajině, také nezaplatila a také půjde do bankrotu. Dalsím je Puerto Rico, také kolonie AMERIKY, věhlasné známá jako 51. americký stát, které také už veřejně deklarovalo, že nebude schopno splácet své dluhy.

Novým prvkem je to, že nákaza se nyní rozšířila do Číny, největšího věřitele zkrachovalé AMERIKY a tedy země, které zůstane taška v ruce. Čínské akciové trhy poklesly v posledních týdnech o 30%, a to díky maloobchodnímu prodeji investorů. Maloobchodní investoři znají z první ruky, že reálná čínská ekonomika klopýtá, protože nemůžou najít zahraniční kupce pro své průmyslové výrobky.

Podle úředníka čínské vlády se oficiální Čínská komunistická vláda také pokusila dostat minulý týden ke svým fondům, když zaslala zástupce mandžuské císařské rodiny do centrály Bank of Tokyo-Mitsubishi UFJ, ve snaze nechat si hotové vyplatit skutečne historické dluhopisy v hodnotě biliónu dolarů. V bance se střetli s nižšími úředníky, kteří dělali velmi tvrdě byrokratické překážky k proplacení dluhopisů. Na závěr, a to navzdory skutečnosti, že dluhopisy byly skutečné, byli cíňané i mandzuove posláni pryč s prázdnýma rukama, protože uznání dluhopisů by zruinovalo japonskou vládu a japonský finanční systém.

Finanční systém Japonská je již na pokraji krachu kvůli penězům, které je podvodně odkladají úpadek Ameriky. Financování AMERIKY je důvod, proč nedávný průzkum japonské vlády ukazuje, že 62,4% Japonců říká, že zažívají finanční těžkosti.

Podle zdrojů z Pentagonu však také ani Rusové či Američané nedokázali dosáhnout minulý týden vyplacení hotovosti historických finančních nástroju, protože jak se ukazuje znovu a znovu, prostě a jednoduše, celý starý finanční systém není schopen platit své skutečné dluhy, které mu vznikly v průběhu let.

Podle lidí, kteří se účastní jednáni, je právě toto důvodem, proč vůbec první bankrot evropské země v poválečné éře přidal nový důraz a naléhavost probíhajících jednání o novém světovém finančním systému.

V klíčových jednání zaměřených na vytvoření alternativního finančního systému zaslali představitelé Společnosti Bílého Draka oficiální návrh japonské císařské rodině a japonské vláde, který vyzývá ke zřízení 7 bilionoveho dolarového fondu k financování vytvoření plánovácí agentury pro budoucnost. Japonská císařská rodina a vládní úředníci plán v zásadě schválili, ale požádali o podrobnější, písemný návrh. Ten byl zaslán v pondělí, těsně předtím, než šly tyto noviny do tisku.

Návrh požaduje, aby japonské vládní delegace návštívily Velkou Británii, velení USA a EU, Vatikán, Moskvu, Africkou unii, Organizací islámské spolupráce a další mocenská centra, a získaly tak formální podporu pro budoucí plánovací agenturu (neformální podpora již byla uvedena).

Budoucí plánovácí agentura by byla velmi odlišná od Světové banky a Mezinárodního měnového fondu, nebo dokonce od právě začínajici banky BRICS či Asijské Infrastrukturní a Investiční banky v tom, že bude mít rozpočet tak 70 krát větší, který bude dostatečně veliký na to, aby každoročně poskytoval 1000 dolarů v hodnotě zboží a služeb každemu muži, žene a dítěti na této planetě. Kromě toho, zatímco banka BRICS a AIIB izolovali Washingtonskou frakcí kabaly, stále fungují na babylonském modelu dluhového otroctví. Jinými slovy, půjčují peníze na úrok a očekávají, že dostanou zaplaceno zpět, nebo jinak přijdou a zabaví zajištění. Plánovácí Agentura bude pracovat na úvěr, a nebude vyžadovat splacení, pouze ověření, že finanční prostředky jsou používány, jak bylo zamýšleno, a slíb. Nové prostředky budou odepřeny z korupčním a neschopných skupinám, které pak uschnou na viníci.

Vše, co je potřeba, pro získaní finanční prostředku plánovací agentury je, aby ji vlády  financovali pomocí jimi vydavaných měn. Samozřejmě, že udělat to, by znamenalo konec pro bezprostřední monopolní kontrolu vytváření nekrytých peněz chazarskou mafií, a ukončení jejich otrockého režimu babylónského dluhu.

To je také důvod, proč vidíme nové, dalsi a stejne neuvážené hrozby přicházející od chazaru. Poslední byla vydána stránkách jako DEBKA filé, které odkazují na Mossad, kde agent Mossadu Simon Elliot (s přezdívkou El Baghdadi) hrozil vyhodit do vzduchu egyptské pyramidy a Sfingu.

Tam proběhl minulý týden také útok na egyptskou armádu, který provedli izraelstí žoldáci předstírajíci (a neverí tomu uz nikdo), že jsou "ISIS".

Proběhlo také mnoho nových incidentu a pouličních divadlelnich akcí pod falešnou vlajkou jako je masové střílení v různých zemích, které se přicitali "radikálním islamistům" (tj. chazarum), které zanechaly světovou veřejnost znecitlivělou a lhostejnou. Například, britské zdroje nám poslali přesvědčivé důkazy, které by tohoto spisovatele ukazující, že tzv. tuniské střílení britských turistů byl další herní akt.

http://aanirfan.blogspot.co.uk/2015/07/kollerstrom-on-sousse-attack.html

V USA byl mezitím zatčen jeden afroameričan za to, že zdemolovat afro-americký kostel a psal rasistické graffiti, které požadovaly vraždy afroameričanů. Jinými slovy, domácí otrok Obama pořád poslouchá rozkazy svých chazarských pánu a snaží se začít rasovou válku. Naštěstí však, multi-kulturní a multi-etnické Spojené státy již zdaleka nejsou takovou živnou půdou pro rasistické návnady.

Svobodná zednářská lože P2 z Itálie poslala minulý týden zprávu SBD, kde říkají, že jsou už nemocní a unavení z Benyamin Netanjahua a plánují se ho co nejdříve zbavit. V návaznosti na veřejné označení tohoto lidského monstra jako válečného zločince Organizací Spojených Národů, si můžete být jisti, že jeho dny jsou sečteny.

K dispozici jsou také rostoucí příznaky velmi systematického útoku na internet a elektrické infrastruktury uvnitř Spojených států. Podle FBI, bylo nejméně 11 útoků na internet a elektrické rozvodné sítě v USA v poslední době provedeno velmi sofistikovanými útočníky.

http://www.zerohedge.com/news/2015-07-03/fbi-admits-11-attacks-against-internet-power-grid-lines-california-year
Vlakové vykolejení způsobilo mohutnou explozi a uvolnení toxických plynů se také dejí tempem tak jednou za týden, což naznačuje systematické sabotáže proti infrastruktuře Ameriky. Očekává se, že se tempo sabotážních operací, zvedne během nadcházejících týdnů až do podzima.

Za tímto účelem bylo minulý týden přesunuto z Ukrajiny do Colorada 2500 vysoce kvalifikovaných nacistických žoldáku že zatím nejistých důvodu. Tito žoldáci jsou spříznění s chazarskou mafií a přidruženými zaměstnanci ministerstva zahraničí a nepatří k žádným pravidelným vlasteneckým amerických ozbrojeným silám.

Poslední vývoj záležitosti, která se zdá být zoufalým pokusem o zastavení gnostickými Ilumináti inspirované revoluce proti kabale, policie v Koganei, Tokio, která umístila do psychiatrické léčebny velmistra gnostických Iluminátu Alexandra Romanová. Podle členů rodiny, byl poslední 2 měsíce násilím těžce omámem. Člen jeho rodiny, říká, že prýl jednal násilně a nevyzpytatelně, a napadat lidí s baseballovou pálkou. Podle něj, (naposledy jsem s ním mluvil), byl však on obětí násilí, a nikoliv naopak. Rozhodně má prý velké modřiny na nože, které by mohly být od baseballové pálky.

V každém případě, zdroje gnostických Illuminatu říkají, že jejich zástupci dorazí brzy do Japonska, aby převzali jeho místo (Romanová) v koordinaci boje proti aktivitám kabaly.

Společnost Bílého Draka odsuzuje násilí a usilovně pracuje na tom, aby působila jako neutrální prostředník mezi gnostickými Ilumináty a kabalou. Nicméně, pokud kabala neudělá skutečné ústupky typu jubilea velmi brzy, vše se otočí do násilné, krvavé a chaotické revoluce. To je jistota.


Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

30.06.2015 16:29

Řecké domino padá, a Čína začíná sbírat kousky ...

29-06-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Tak, se to nakonec stalo. Řecko vypnulo své banky a uvalilo kapitálové kontroly. A tak začíná padat domino. Toto je pouze první jednání jedné velké opery, která se bude hrát v nadcházejících měsících. Abychom se pokusili odhadnout, co je na skladě rekvizit pro Evropskou unii, je dobré se podívat na to, jak probíhal pád Sovětského svazu. Pád Sovětského svazu začal s rozšířeným pocitem nespokojenosti s vládou mezi oběma pracujícími třídami a elitami. Právě tento pocit nespokojenosti zrodil stávky a demonstrace v Polsku, které vedly k pádu polské vlády v červnu roku 1989. V listopadu téhož roku padla Berlínská zeď. Poté padly v řadě za sebou v roce 1990: komunistická vláda ČSR, Rumunsko, Bulharsko a Maďarsko. A konečně, v prosinci 1991 rezignoval Michael Gorbačov a nakonec se zhroutil Sovětský svaz.

Takže teď, když Řecko selhalo můžeme očekávat také Španělsko, Itálii, Francii, Německo a nakonec samotné Spojené státy, které budou následovat zhruba podobnou dráhu, kterou jsme viděli na příkladu Sovětského svazu.

To, co si většina lidí do dneska stále ještě o pádu Sovětského svazu neuvědomuje je to, že to nebylo způsobeno neúspěšnou ideologií, ale realitou finančního bankrotu. To je důvod, proč jsou Spojené státy a Evropská unie, které jsou vytvořeny podle téměř přesně stejného modelu jako Sovětský svaz, odsouzený zažít změnu režimu. Oni jsou totiž tyto země v bankrotu VSECHNY.

 

Čínské vládní zdroje, stejně jako zdroje zemí BRICS vysvětlují, jak budou jednat dál. Čínský číslo 2, Li Keqiang, přijíždí do Evropy tento týden, kde oznámí, že Čína velkoryse přispeje k rekonstrukci evropského fondu s počátečním rozpočtem 315 miliard eur. Není náhoda, že to je téměř přesně stejné množství eur, jako je celkový řecký dluh.

Čínská nabídka kauce z peněz pro Evropu je ovšem také jedním z důvodů, proč Spojené království, Francie, Německo, Itálie, Švýcarsko atd.., souhlasili, že se přidají k Číne a zalozí společně Asijskou Infrastrukturní a Investiční banku.

Kromě toho, stejně jako Rozvojová banka BRICS, i Asijská Infrastrukturní a Investiční Banka, ale také mnohé další nové instituce nyní otevírají svůj krám. Všechny tyto instituce budou pomáhat přímým finančním tokem nějakých 21 biliónu dolarů čínskych peněz, od kterého se očekává, že zaplaví světové trhy v nadcházejících měsících a letech.

Souběžně s tím, existují i právě probíhající jednání o tom, jaká pravidla se budou vztahovat na hodnotu 21 biliónu dolarů čínských úspor, které brzy chystá nechat čínská vláda investovat čínské občany v zahraničí. V podstatě to představuje diskusi o tom, do jakých oblastí Číňané budou moci investovat, a co bude mimo tento investiční dosah.

Evropané jsou mnohem otevřenější v tom, do čeho by mohli Číňané investovat, než Američané. Mezitím již Britové nabídli Číňanum vlastnictví hlavních novin (autor tohoto článku je zapojen do jednání, takže není možné zveřejnit název dotyčného listu). Mediální dohoda bude zahrnovat příslib že strany Číňanů, že nebudou zasahovat do reportáží založených na faktech. Mimo jiné se Britové také snaží najít čínského kupce se zájmem o pozemní infrastrukturu britského Telecomu.

Britové jsou však ještě dál ve svých jednáních s čínskou stranou, než ostatní Evropané, ale můžete si být jisti tím, že Řekové, ani Spanělé, ani Italové či další národy Evropy, pak nezůstanou pozadu.

Maďarsko má náskok před zbytkem Evropy v tom, že si již dohodlo účast na čínské hedvábné cestě, což je v rámci jejich iniciativy vybudovat rozsáhlou dopravní infrastrukturu v celé Eurasii.

Naproti tomu byla minulý týden neúspěšná čínsko - americká jednání o částech americké ekonomiky, kde by Číňanům bylo dovoleno investovat. Čínské zdroje říkají, že to bylo proto, že Američané nebyli ochotni otevřít dostatecný počet sektoru pro čínské investice. Zdroje Pentagonu tvrdí, že vyjednávání se nezdařilo, protože Číňané se zdráhali spustit sloučení čínských ozbrojených síl s Pentagonem. Zdroje z Ministerstva zahraničí pak dodali, že Číňané také nebyli stále ochotni otevřít dostatečně své finanční trhy západním finančním institucím. Samozřejmě, když vidí, co škody napáchaly západní finanční instituce po celém světě, je neochota Číňanu dát jim volnou ruku docela rozumná a pochopitelná.

Dokonce i přes tuto lavinu asijských peněz, vznášející se nad světovými trhy, existují stále sílené pokusy, které se snazí, stůj co stůj, udržet starý západní systém schopným platit dluhy. Posledním takovým krokem na tomto poli, podle japonských zdrojů z pravého křídla, byla žádost Ministerstva financí USA, aby Mitsubishi Group převzala Union banku že Švýcarska. Problém je v tom, že Američané nechtejí nechat Mitsubishi dělat žádnou skutečnou poctivou práci. Pravé křídlo připomíná, že to samé se stalo, když byli Japonci požádáni, aby vyplatili kauci za Merrill Lynch. "Jen nás žádají, abychom vyplňovali jejich černé díry," stěžoval si.

Podle různých místních zdrojů je Mitsubishi Group, se svými blízkými vazbami na Davida Rockefellera, hlavní silou Abeho otrockého režimu v Japonsku. Abe, protože má nízké IQ, byl poslán do Seikei univerzity založenou Mitsubishi Group, která nedisponuje valnou prestiží, jako laskavost za válečné zločiny jeho dědečka. Zdá se, že tlak na Mitsubishi koupit UBS je platbou za americkou kampaň, která umožnila Mitsubishi Heavy Industries začít vyvážet zbraně.

Vojenská výstavba v Japonsku je součástí plánu, poprvé navrženého nacistickým seniorem a kabalistou Richardem Armitagem více než před deseti lety. Abeho vláda sází svou poslední energii na soubor zákonu, který mají za cíl integraci japonské a americké armády. Ty by měly být silně protlačovány v létě.

Nicméně jsou v Japonsku rostoucí známky revolty proti otroké vláde Šinzó Abeho. Nedávno dva samostatné celonárodně vysílající televizní pořady otevřeně uvedly, že tsunami a jaderná katastrofa v Japonsku, které se staly dne 11.3. 2011 (Fukushima) byly výsledkem úmyslné sabotáže.

Také, několik lidí, kteří se nedávno setkali s Abe vyprávěli, že se jim zdál velmi křehký od své střevní nemoci.

Podle několika výkoných japonských makléřu, je konkrétním scénářem nahrazení Abeho letos na podzim. Podrobnosti jsou stále drženy v tajnosti, ale lóze P2, svobodných zednářu, MI6, asijské tajné společnosti, japonská yakuza a další frakce protlačují tento scénář. Teď už zůstáva na podporu Abeho jen několik posledních chazarských otroků nejvyšší úrovně. Jejich jména byla zaznamenána a budou požádáni, aby odstoupili letos na podzim.

Také lóže P2 svobodných zednářu a Vatikán vedou jednání společne s Rusy a Pentagonem, aby se pojistili, že Západ bude mít rovnoprávné slovo s Asií ve vznikajícím novém mezinárodním finančním, ekonomickém a politickém systému. Skutečnost, že UBS je spojen s Řádem německých rytířů, a vede tím pádem k loži P2 je tady jasnou známkou toho, že Vatikán tlačí na to, aby podložil japonskou měnu, aby se tak pojistilo, že neskončíme nakonec všichni v jednom cínskem světe.

A právě za tímto účelem se setkal ruský prezident Vladimír Putin s papežem Františkem 10. června. Podle zdrojů Pentagonu právě proto, aby se zasadili o podporu Vychodo Západního křesťanského bloku. Oba teď budou tlačit na amerického prezidenta Barácká Obamu, aby se stáhnul z Ukrajiny, Sýrie a jiných zemí, aby tak křesťanský Západ mohl vytvořit jednotný blok, řekl zdroj.

Na doplnění musíme dodat, že zatímco na Blízkém východě a v Evropě probíhá sundávání chazarských gangsterů a jejich zástupcu z jejich pozic, v USA a Izraeli ještě pokračuji v rozvijení svých plánu. V své poslední zprávě obvinila Organizace spojených národů izraelského premiéra Benyamina Netanjahua z válečných zločinu.

http://www.ohchr.org/Documents/HRBodies/HRCouncil/CoIGaza/A_HRC_CRP_4.docx

Jeho zatčení se očekává v momentě, kdy se definitivně demontují součástí jeho sítě vydírání jadernými hrozbami. Zdroje z Pentagonu říkají, že demontáž je téměř kompletní, a že Netanjahu by už měl být ve vězení a "čím dřív, tím lip."

Máme také potvrzení že stránek propojených s Mossadem, že izraelská proxy armáda (p.pr.: IS) hrozí, že zabije nevinné civilisty ve snaze zastavit vojenské tažení (p.pr.: která je proti ním vedená nyní, novou koalici)

http://www.debka.com/article/24702/Syria-Hizballah-torpédo-understanding-between-Drúze-and-Syrian-rebel-Nusra-Front-near-Israeli-border

To je přesně ten druh taktiky vedoucí nakonec k obviněním z válečných zločinů, které byly podány proti mnohým z řadových nacistů.

Proti pseudo-muslimské chazarské vláde v Saúdské Arábii se minulý týden také odehrála vojenská vzpoura a to, co se očekává, je lavina vojenských zběhnutí, které se obrátí přímo proti tomuto režimu.

http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13940405000535

Tam byly také další známky toho, že tlak byl montáži špiček chazarské rodině lůzy Bushu a Clintonu. Zdroje z Pentagonu říkají, že Walter Scheib, kuchař, který obsluhoval Billa Clintona a Bushe Jr. již 11 let, byl zavražděn minulý týden právě v marném pokusu těmito mafiánů na zametení svých stop.

http://edition.cnn.com/2015/06/22/politics/white-house-chef-missing-found-dead/

A konečně, ostrý zákrok proti satanistům v USA minulý týden vedl k zatčení více než tisíce pedofilů.

http://www.huffingtonpost.com/2015/06/23/nationwide-sweep-to-protéct-children_n_7642052.html

To následuje zatčení více než 600 ve Velké Británii v loňském roce.

http://www.cbc.ca/news/world/covert-police-operation-nets-660-suspected-pedophiles-in-uk-1.2708340

Ve Velké Británii bylo tedy minulý týden s velkým odporem a pod tlakem spisů úplně rozvráceno jakékoliv úsilí o ochranu vysoce postavených politiku obtěžujicich děti.

http://www.theguardian.com/uk-news/2015/jun/28/lord-janner-fáče-triál-dpp-ruling-overturned-sexual-abuse-allegations

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

23.06.2015 20:24

Bush a Rothschildové stíháni, nová odhalení, Řecko, všechny známky zrychlování demontáže kabaly.

22-6-2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.


Rychle narustají známky toho, ze chazarský zločinecký syndikát, který se nelegálně chopil moci ve Spojených Státech a mnoha evropských zemích, se systematicky odstranuje. New Yorský odvolací soud, například, rozhodl, že úředníci, kteří sloužili v průběhu režimu George Bushe Jr. můžou býti zažalováni a mohou čelit obvinění z trestných činů. To otevírá cestu pro hromadné zatýkání pachatelů masové vraždy ve WTC 11. zarí 2001.

http://www.nydailynews.com/news/politics/bush-aides-sued-detainees-court-rules-article-1.2262084

Dalším znakem je také to, že francouzský soudce nařídil, aby jeden z nejvyšších členů rodiny Rothschildů, baron David de Rothschild, byl dotazován policií na základě obvinění podvodu.

http://www.theolivepress.es/spain-news/2015/06/18/exclusive-baron-rothschild-indicted-in-france-over-fraud-case/

Také zabíjení JP Morgan (Bush) bankéřu dosáhlo nových výšek, a to "náhlým úmrtím" jejich předsedy, vysokého agenta a obchodníka firmy, Jimmyho Lee. V poslední době, náhle zemřelo více než tucet JP Morgan bankéřu, a je jasné, ze někdo tady sleduje stopu. Ujišťujeme vás, že stopa vede do zločineckých rodin Bush/Clinton.

Mezitím obecne narustá konsensus, ze řecká krize brzy kulminuje, a masivní výběry eur z řeckých bank ukazují, že na úrovni ulice lidé vědí, řecký “default” (= platebni neschopnost) je nevyhnutelný. Nicméně, formální řecký “default” by začal dominový efekt, který by svrhnul Německo, Francii a zbytek eurozóny jeste před tím, nez by zasáhl nakonec Spojené státy. Z tohoto důvodu řecká vláda ví, že centrální banka EU, MMF a jejich šéfové z FEDu nebudou tlacit na pilu, ale místo toho si budou kupovat čas různými účetními triky. To je důvod, proč se řecký ministr hospodářství minulý týden v Moskvě, po schůzce s ruskými úředníky, dopustil duverne předpovědi o řecké dluhové krizi.

http://tass.ru/en/world/802620

Přes všechno číselné mlžení s kouřem a zrcadly přicházejících ze Západních vlád, západní finanční systém (Federal Reserve Board) je zbankrotován a už v konkurzu. Korporátní dceřiná spolecnost FEDu, Korporace Spojených Státu Amerických v čele s "úřadujícím předsedou" Barackem Obamou nyní vydává falešné finanční údaje za nynejsi rok, která vytvarejí dojem, ze je vše v pořádku. V poslední době, například, jejich celkový dluh zůstal zmrazený od 16. března tohoto roku na 18.11 biliónech dolaru, coz je více než 100 dní.

Nadace Bileho Draka také přijala nové potvrzení, ze FED byl v bankrotu-konkurzu jiz mnohem déle, než to. Někteří starsí asijstí bankéři, kteří se setkali s Alanem Greenspanem (když byl šéfem Fedu), a s tehdejším americkým prezidentem Al Gorem, se ptali na Mandzuské zlato, které jim byl FED povinen vrátit, a Greenspan řekl, ze FED nemuze splatit zadne zlato, ktere jim dluži "protože oni žádné nemají". Greenspan také řekl, že Fed nemuze zaplatit miliardy dolarů v hotovosti protože "to by zbankrotovala vláda." Místo toho, bankéři polozili na stul sve "obchodní licence". Poté, co opustili budovy Federálních rezerv v New Yorku, šli do Starbucku na kávu. Zatímco byli na káve, jejich auto explodovalo. Okamžitě vzali metro na letiště, a chytili první dostupný let na Filipíny.

Pak šli navstivit hlavu Interpolu v Evropě. Šéf Interpolu je vzal s sebou, a ukazal jim zednáře z P2, kteří řídí Vatikán. P2 jim vysvětlili, že se ve Spojených státech stal státní převrat, který byl následován invazí do Iráku, “protože tak systém fungoval". Mysleli si, že se tito lidé úplně pomatli, az do pamatneho dne 11. 9. 2001.

Tito Asiaté mají stále své oprávněné nároky vůči FEDu a FEDu nebude dovoleno je tentokrát zase vybombardovat. Aktuální veřejné tváře FEDu a kabaly jsou loutkový prezident Obama a predsedkyne FEDu, Janet Yellen.

Vzhledem k tomu, že nemohou splatit peníze, které dluží Asiatum, budují Asiaté a jejich spojenci BRICS nyní pilně alternativní finanční systém. O čekává se, že nová banka BRICS otevře 7. července, a Asijská Infrastrukturní a Investiční Banka se pohybuje kupředu také rychlým tempem.

Tento krok je doprovázen velkou kybernetickou válkou. Hodně z toho, co je uváděno v korporátních médiích v podobě příběhů nebo dat bylo všechno ukradeno US Federalními zaměstnanci atd..

Nicméně, hojné neoficiální anekdotické důkazy ukazují, ze skutecna kyber-válka probíhá také mezi světovými finančními sítěmi. Starsí bankéř kabalou podporované Asijské rozvojové banky v Manile se obával o svuj bankovní účet v americkych dolarech v USA, a tak požádal o prevod penez, které mely být převedeny do jeho banky na Filipínách. Ve filipínské bance mu řekli, ze oni to nemoho udělat, protože kabalou řízený SWIFT - mezinárodní systém finančních transakcí - "nefunguje".

Tento spisovatel také zažil nějaké potíže, když se snažil zaplatit svůj účet VISA v bankomatu. Bylo mi řečeno, ze se musim obrátit na lidskeho zástupce. Šel jsem tedy do zpracovatelského kanceláře VISA, a prodavač dal svou kartu do jejich bankomatu. Ucet, který se objevil byl o dost větší než můj skutečný ucet, a úředník mi řekl, abych to ignorovat, a nestaral se o to, ale prostě zaplatil částku, která byla na mem papírovem účtu. Vysvětlila mi, že prave probehlo "prenastavení systému." Legrační zalezitost se také stala, když tento autor požádal o finanční údaje z Paypal - internetoveho platebniho a transakčního systému. Paypal mi poslal podrobné finanční údaje, které patří úplně jiné osobě. Když jsem se zeptal, proč mi poslali údaje o soukromé transakci uplne jiné osoby,  vysvětlili mi, že "byly systémové problémy".

To vše je neoficiální, ale skutečnost, že většina z více než 50 bankéřů, kteří v nedávné době náhle a tajemně zemřeli, byli IT odborníci ukazuje, že finanční kybernetická válka se stěhuje z kyberprostoru ven, do realného sveta.

Faktem je, západní finanční IT systém vytvořil stovky bilionů, ne-li kvadriliony, ci quintilliony nebo více v dolarech a eurech, které nemají žádný základ v realitě. A tak nakonec, analogová realita se chystá vyhrát, a to je důvod, proč aliance BRICS s jejich kontrolou komodit a výroby, výhrávají. Pentagon rovněž vyhrál proto, že ve skutečnosti ho řídí muži se zbraněmi, kteří jsou ochotni v případě potřeby bojovat.

Lidé, kteří se ztrácejí jsou chazarský dav. Skutečnost, že Bush/Clinton domácí otrok Barack Obama je pod tlakem uvolnit 28 stránek o Saúdské Arábii, které byly vypusteny (p.pr.: jak jinak nez formou klasifikace jako "statní tajemstviÍ":-) z oficiální zprávy o události pádu WTC-9/1, poukazuje na to, ze Saudove, jsou jen dalším kouskem padajiciho chazarského domina .

Podle Pentagonu poslal prave instalovaný saudský král Salman svého syna minulý týden do Ruska, aby nabídl Rusům úplnou kontrolu na světovém trhu s ropou výměnou za mezikontinentální balistické rakety a jaderné zbrane. On se vsak vrátil s prázdnýma rukama. Saúdové mají jaderné zbraně, které jim dali Izraelci, ale nemohou je střílet o moc dál dál, než Jemenu. Podle Pentagonu, bílých klobouku a jejich regionálních spojenců to znamená, že nelze použít jaderného vydírání, aby se zabránilo probíhajícímu volnému pádu tohoto ohavného režimu
Nacistický režim nainstalovaný Chazary na Ukrajině je také ve stavu šilenství , protože jejich patroni zjevně prohrávají bitvu o planetu Zemi. Podle Sputnik News (co je pravdepodobne kryti vyzvedne agentury), ukrajinský prezident Petro Poroshenko požádal ukrajinský Ústavní soud, aby rozhodl, že svržení svého předchůdce Viktora Janukovyče bylo neústavní.

http://sputniknews.com/politics/20150620/1023639521.html

Jinými slovy, klíčový účastník v nelegálního chazarského převratu proti jeho předchůdci, náhle kritizuje převrat. Nejlepší rada, kterou můžeme dát Poroshenkovi je, aby "prestal kourit" Rusum, a nasel si nejakou velmi hlubokou diru, kam se schova.

Ale je velmi nepravděpodobné, že by kdekoli na této planetě, nebo dokonce v tomto vesmíru existovalo místo, kam by se chazarstí satanisté jako Poroshenko mohli ještě schovat. Kolaps jejich celosvětového režimu dluhového otroctví se zrychluje, a jejich imunita před stíháním za masové vraždy se vypařuje stejnou rychlosti, jako jejich legrační peníze.

Britové, Svýcari, Němci, Francouzi a Vatikán již Chazary opustili a spojil se Spolecnosti Bileho Draka a aliancí BRICS.

Papež Frantisek nedávno potvrdil tuto změnu vydáním encykliky volání po téměř přesně tom, po cem Spolecnost Bileho Draka volá dlouho, masivní kampaň k ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí. Jeho řeč o globálním oteplování, jenz byla součástí promluvy byla mimo realitu, ale  papežovo srdce je jasně na správném místě. Jednání mezi Vatikánem a Spolecnosti Bileh Draka probíhají přátelsky. Totéž platí o Britech, Francouzech a Němcích.

Změna režimu jiz také přichází do Japonska. Tam je hodně událostí, o kterých jeste nemůžeme v tuto chvíli hlásit , ale jasně loutkový režim má na kahánku. Poslední cásti domina, které spadnou bude Washington DC, Izrael a New York.

Nemáme rádi zadná konkrétní data o tom, kdy se tak stane, ale vidíme, že MMF odložila setkání o rozhodnoutí, jak postupovat bez pritomnosti Spojených Státu, až do září. Bereme na vědomí, že rok jubilea bylo předpovezeno Vatikánem, náboženskými ortodoxními Židy a mnohými dalšími na den 13. září, 2015. 13. září letos připadá na neděli, takže poslední obchodní den před tím bude 11. září. Pamatuj, pamatuj, 11. září. Také si ppripomínám krvavy  měsíc 28. září.

Celý článek

—————

23.06.2015 19:53

Zatimco Západni bublina splaskává, nastává nám chaos nebo pujde o kontrolovanou implozi?

15-06-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

To co muzeme v soucasne dobe videt jsou nepopiratelné, známky nějaké bezprostredne hrozící historické události.

Nejnovější ekonomické zprávy naznacuji, že ve skutecnosti cely nas západní finanční systém, tak jak jej známe, se chýlí ke svému konci.

Otázka je:

Bude kontrolován imploze následována znovuzrozením ptaka Fenixe? nebo bude revoluce, chaos, anarchie, krveprolití a utrpení?

Odpověď je nyní v rukou vojenských sil Západu, protože politický svět, zejména ve Spojených Státech, je naprosto dysfunkční.

Abyste pochopili, jak vážná situace je, podívejte se prosím, na následující graf:

http://davidstockmanscontracorner.com/wp-content/uploads/2015/05/financialization3.png

Ukazuje nám, že ve Spojených Státech je zhruba 80 miliard dolarů finančních aktiv, které nemají žádný základ v reálném světě. Kdysi jsem na podobné tabulce během japonské bubliny ukázal, že nesplatitelny dluh bankovního systému byl v hodnotě 200 miliard yenu, když japonska vláda ríkala, že měl jen hodnotu 3 miliard yenů nesplatitelnych dluhů.

Je to jen jina forma jak říct, že ceny amerických aktiv by mely spadnout o 80%, než se dostanou na aktuální dno.

Po prasknuti bubliny, která tam nastala klesly ceny nemovitostí o 90%.

Americká bublina je 49 krát vetsi nez jaká byla japonská bublina.

Otázka nezni, jestli bude explodovat. Otázkou je, KDY.

Popírání reality, neznamená, ze se realita ztrati.

Jsou tady také dalsi důkazy, jako indexy založené na transakcích realneho věta, ktere nelze manipulovat finančními podvody.

Jedním z nich je “Baltic Dry Index”, ktery ukazuje cenu zásilek zboží a jinych surovin, jako je ropa, většina kovů, obilí, atd., Tento index je na historických minimech nyní.

http://thedailycoin.org/wp-content/uploads/2015/06/Screen-Shot-2015-06-08-v-2.56.50-PM.png

Dalsim je cinsky index “Containerized Freight”, který ukazuje náklady na dopravu produktů pro průmyslové povrchové úpravy mimo Čínu.

Tento index je také na své historické minimum.

http://thedailycoin.org/wp-content/uploads/2015/06/Čína-Kontejnerové-Nákladní-index-2015-06-05.png

Take jste si všimli, že váš filtr spamu e-mail je nyní filtrováno více čínských firem, zoufale hledající své klienty, inzeraty na "Viagru" nebo "nigerijské podvody"'? Je zřejmé vic a vic, že se ve světě trhu něco velkého chystá. Existuje mnoho lidí, kteri teď pocitaji.

Studie Americké Asociace Individuálních Investorů (The American Association of Individual Investors) ukazuje, že v květnu tohoto roku, individuální investoři snížili procento z peněz, které investují z 67.9% na 57.8%. To je úžasné, více než 10% svých akcií výměnnili za hotovost jen za pouhý měsíc.

Řekové také zachraňují řecký bankovní systém rychlostí více než 500 milionů eur denně.

Tyhle věci jsou běžně známé jako “run na banku” nebo-li zoufalé krysy utíkající z potápějící se lodi.

Odborníci tvrdí, že nejpravděpodobnejsím kandidátem na banku, která bude hrát roli Lehman & Brothers v další krizi je Deutschebank.

Deutschebank má rating S & P (v pádu) BBB +, který je nižší než AA - , který mela Lehman & Brothers předtím nez se zhroutila.

Navíc, derivátove knihy Deutsche Bank (Deutsche Bank), mají nominální hodnotu 54,7 biliónu eur, napriklad pro srovnání s HDP v EU 9,6 miliard eur a německým HDP 2,74 miliard eur.

Základem pro mnohé z těchto derivátů je řecký dluh a řecká vláda "de facto" v "default" a tudiz v platebni neschopnosti od 5. června.

Zdroje japonské císařské rodiny s čínskou vládou říkají, ze nedávná návštěva německé kancléřky Angely Merkelové do Japonska a Číny, byla proto, aby pozadala o penize na pomoc k vypořádaní se s touto problematikou. Nicmene, oba zdroje potvrzují, že se vrátila s prázdnýma rukama.

Vyšetřování nezkorumpovaných orgánu ve Spojenych Statech odhalilo, že USA velkou část peněz přijatých behem pádu banky Lehman & Brothers od amerických daňových poplatníků otocila 100 krát a použila na záchranu evropských finančních institucí.

Ruzne zdroje z americkych tajnych agentur a Pentagonu říkají, že tentokrát to nedovolí, aby se to stalo, a že místo toho lze očekávat jistý druh konfrontace.

Pokus o spuštění třetí světové války na Ukrajině explodoval chazarské mafii do tváře, protože to způsobilo rychlou akci ruských vyzvedných sluzeb.

Tady trochu více informací, které nám poslala ruská výzvedná sluzba v reakci na nedávný pokus chazarské mafie představit Rusko jako hrozbu:

"Nebyli jsme to my, kdo vyhodil do vzduchu WTC (World Trade Center), dne 11. 09. 2001 americkými jadernými hlavicemi W-54. Nebyli jsme to my, kdo ukradl 350 jaderných hlavic W-54 zadními vrátky Pantexu, v Texasu, v USA, které byly vyrobeny v Hanfordské nukleární elektrárne.

Nebyli jsme to my, kdo prevezl ukradené hlavice W-54 do Izraele. A také jsme to nebyli my, kdo ty jaderne hlavice v Izraeli repasoval a privezl je zpet přes Houston v Texasu, a ulozil je na různých izraelských velvyslanectvích, včetně Velvyslanectví Izraele v New Yorku. A opet jsme to nebyli my, kdo prevezl tyto jaderné hlavice pod Twin Towers (Twin Towers) pomocí izraelského městského dopravního systému (Urban Moving Systems)."

Jinými slovy, Rusové dávají Bílým Kloboukum z Pentagonu detailní a hlavne žalovatelné intel informace o chazarské masové vraždě ve Spojených státech.

Rusové také říkají, že to byla spolecnost Vanguard, ktera zpusobila nehodu "malajského letu Air Flight 17" (firemní fronta chazarské mafie) jako odveta proti Německu a Francii. Byla to reakce na jejich spolecne plány na vytvoření evropské armády a odvedeni zločincu z Vanguardu z Evropy.

Byla to také reakce na žádost Angely Merkelové a Françoise Hollanda, ktera byla smerovana prezidentu Ukrajiny Poroshenkovi, "aby vyhodil z Ukrajiny zástupce Vanguardu, Igora Kolomojského, a propustil ho z jeho postu jako guvernéra Dněpropetrovske oblasti (Ukrajina) a vytahli všechny peníze ukrajinske vlady z Kolomojského bank, aby tak vláda oddělila falešné dolary Vanguardu od reálných, které má ukrajinská vláda.

V reakci na tyto Evropany se, podle Rusů, nesmírně rozhněval jeden z vůdců chazarské mafie, Henry Kissinger, a řekl, "krásná Francie muze očekávat svržení režimu!"

Rusové také dodali podrobnou zpravu tajnych sluzeb o tom, jak přesně dodetailu dceřiná společnost Vanguard, Raytheon spolecne se dvěma dalšími společnostmi, vyrabeli a pouzivali zařízení na unosy (Hijack), pomocí dálkového ovládání letadla.

Kromě toho, poskytli Rusové Bílým Kloboukum z Pentagonu, podrobný seznam chazarů agentů zapojených do zničení Světového obchodního centra 11. září 2001.

Veleni Pentagonu očekává mensi omezenou občanskou válku ve Spojených státech již v letos v létě jeímz cílem bude vypořádání se s chazarskou pátou kolonou.

Dustojníci Pentagonu také citovali mnoho známek pokroku, ktereho bylo doposud dosazeno v boji proti chazarské mafii.

První byla naprosta porážka chazarského uchvácení moci pomocí tajných dohodTTIP a TPP nejen v Kongresu USA, ale take v Evropském Parlamentu. Protesty svazu odborových pracovníků a masivní pouliční protesty pomohly porazit tyto právní projekty.

Další věcí, kterou řekli bylo, že ministr John Kerry, byl zastřelen chazary, díky jeho mírovému úsilí a dohodu s Íránem a Ukrajinou.

Zdroj uvedl, že kulka minula o dva palce jeho srdce. Nyni čekají na to, aby to Izraeli, Victorii Nulandové a chazarským hlavounum vratili zpet.

Také v dalším útoku proti vlivu chazaru na ministerstvu zahraničí, bylo odvolání sekretářky pro Latinskou Ameriku, Roberta Jacobson, která byla premístena jako velvyslankyne v Mexiku, díky organizaci neúspěšného převratu ve Venezuele.

Zdroj nám také řekl, že se očekává, že v nadcházejících měsících bude mít při eliminaci chazarské moci rozhodující úlohu Nejvyšší soud. Očekávají se rozsudky proti Obamacare, sňatkum homosexuálů a dalším tématumh, které jsou poháněné chazary. Nejvyšší soud je nyní zřejmě pod vlivem Pentagonu, zednářské lóže P2 a papeže Frantiska.

Zdroje říkají, že se také zvýšují vojenské aktivity proti Izraeli a jeho zástupci na Středním východě - ISIS.
Rusové prodávali pokročilé rakety anti-chazaraským silám na Blízkém východě, zatímco Pentagon nyní dodává protitankové zbrane do Íránu a jeho spojencům v regionu. Kromě toho, Rusko se účastnilo vojenských cvičení s Egyptem, která zahrnovala americká bojová letadla F-16 v koordinaci s ruským námořnictvem.

http://tass.ru/en/russia/800380

Kromě toho, smrt séfa saúdského letectva, a k tomu nádavkem raketové útoky Jemenu proti Saúdské Arábii, oslabily chazarskeho krále Salmana, který může brzy být nucen odstoupit "z duvodu demence", jak říkají nase zdroje z Pentagonu.

Americká armáda také vede boj s Čínou. Zdroje z Pentagonu říkají, ze počet obětí z potápějící se lodi v Číně je 444, coz je pro Číňany velmi špatné znamení. Pentagon take potvrdil, ze jako odpoved Číňané poslali Fan Changlonga, místopředsedu Ústřední vojenské komise v Číně, aby se setkal s vysoce postavenými úředníky Pentagonu minulý týden. Napjatá čtyři hodiny trvající schůze skončila špatně, protože Číňané se odmítli zavázat k zastavení výstavby na útesech a ve sporu tvrdí, že ostrovy jsou nesporným čínským územím. Číňané by jen podepsali dohody o pomoci při katastrofách a vojenské spolupráci, řekli.

Zdroje z Pentagonu říkají, ze Čína může očekávat další "tornáda, sesuvy půdy, zemětřesení, atd", dokud nezastaví výstavbu vojenských základen na sporných ostrovech. Pentagon také bude usilovat o větší militarizaci Japonska.

Takze nakonec to vše vypada jednoduse a pouze jako americke bouchnutí do stolu, zatímco pokračují jednání o nových pravidlech a strukture, která nahradí ruiny "poválečného" sveta.

Společnost Bíleho Draka, mezitím pokračuje ve svém usilí o vytvoření agentury pro plánování budoucnosti, která vy byla meritokraticky dotována počátečním rozpočtem 7 biliónu dolaru, aby se tak zahájila masivní kampaň na ukoncení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a připravu lidstva na exponenciální rozšíření života na Zemi i ve vesmíru.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

17.06.2015 19:26

Staty G-7 jsou naprosto bezbranne a celi matematicke jistote bankrotu.

09-06-2015.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

 

Vedouci cinitele sedmi nejrozvinutejsich zemi na svete G-7 jsou nyni na setkani v Nemecku, a pokousi se nejakym zpusobem vyhnout nevyhnutelnemu bankrotu. Lidri mluvi o Ukrajine, Recku, Cine, Strednim Vychodu a jinych zalezitostech, jakoby je jeste nejakym zpusobem meli pod kontrolou. Lidri musi pochopit, ze venku je neco, co se jmenuje REALITA, a je jedno, jak dlouho se budou pokouset se ji vyhybat, protoze jednou je stejne dobehne. Vec se ma tak, ze s vyjimkou Kanady, Japonska a Nemecka, udelali vsechny zeme G-7 a jejich zapadni spojenci za poslednich 40 let obrovsky dluh. A tim nejvetsim slonem v mistnosti, o kterem nikdo nemluvi je Korporace Spojenych Statu Americkych.

Zbytek sveta se kolektivne rozhodl zastavit financovani tech zapadnich vlad, ktere nezastavi neustale vyvolavani valek a kradeze zdroju na teto planete. Je to dano tim, ze zbytek sveta kontroluje vetsinovou cast realnych financi (penize spojene s fyzickymi objekty), ktere zase kontroluji dalsi skrytou realitu. Chleba se jist muze, ale nemuzou se jist tzv. financni derivaty, ale ani dolarove papirky. Muzes smenovat realne veci jako jsou auta nebo olej za ryzi nebo mouku, ale jestli ztratis duveru, nikdo nebude smenovat tve dluzni upisy za realne veci. Zeme G-7, zvlaste pak Korporace Spojenych Statu dosahli toho, ze oddalily nevyhnutne tak, ze zfalsovali ekonomicka data, vytvorili falesne fondy na podplaceni v danovych rajich, a financni derivaty, ktere maji teoreticky astronomicke hodnoty.

Nicmene zadne nuly, ktere se vlozi do cisel na bankovnivh uctech neprinesou zadnou zmenu, protoze stejne nemaji zadny vztah k realnemu svetu.

Cinane uz zacali trvat na platbach ve zlate, ktere existuje realne. Korporatni americka vlada zadluzila sve rodinne dedictvi, pujcovala si penize od pratel, kradla je a lhala az doposud, aby tak dosahla na dalsi davku dluhu., jako by to byl nejaky bohaty zavisly fetak, ktery prochazi tezkymi casy. Ukradli irackou ropu, zlato z Afriky, japonske uspory, a jakoukoliv vec, na kterou vlozili sve ruce. Nicmene, HDP US uz spadlo na nejakych 21,4% od 2011, a to dela naprosto nemozne vratit jakymkoliv zpusobem snehovou kouli sveho dluhu. Jasna odpoved je – vyhlasit bankrot.

Problemem je take to, ze je jen malo zivych osob, ktere by si pamatovaly, ze nejaka evropska zeme vyhlasila bankrot. Zadna anglosaska zeme nevyhlasila bankrot behem poslednich tisice let, a proto jsou americane daleko mene familiarni s timto terminem a tim, co to v realu znamena.

Pro nektere z nas, kdo jsme byli primi svedkove takovych veci jako kolaps japonske bubliny ci bankrot Argentiny, je pohled do budoucnosti ponekud jednodussi.

Srovname si tedy vsechny tyto evropske priklady s tim, co se deje v zemich G-7 prave nyni, a nakonec se pokusime predpovedet nejake budouci deje.

V pripade Japonska ta bublina vyrostla v letech 1990 – 1992. Japonska vlada vedela uz v roce 1992, ze zadluzenost byla 200 miliard yenu (neco kolem 2 mld. dolaru. Nicmene, verejne se uznalo pouze kolem 4 mld. yenu. Firma A predala svuj dluh firme B, ktera ho zase predala firme C, kazda z nich z rozdilnym zuctovacim obdobim. Bylo to, jako kdyz nekdo plati kartou American Express svuj dluh na karte Visa, a potom Visa pouzije na zaplaceni dluhu u Master Card, a pak konecne MasterCard, zase pouzije na zaplaceni dluhu u American Express. Timto podvodem se jen koupi cas. Nakonec ty nejhorsi z firem uz nemohly skryvat svuj bankrot. Pamatuji se na Kichinosuke Sasaki, presidenta firmy Togensha, jedne firmy na konci 90. tych let. Byl to vlastne nejchudsi clovek na svete s majeteckem ne mensim nez 900 miliard yenu (priblizne 90 miliard dolaru). Chodival v hedvabnem obleku, ktery musel stat desitky tisic dolaru, kdyz ho puvodne koupil, ale uz kdyz jsem ho navstivil, tak byl hodne vycerpany a v dost spatnem stavu. Rekl mi, ze bankeri ho udrzovali napul ziveho s mizernou podporou. Bankeri ho nenechali vyhlasit bankrot, protoze by to zpusobilo dominovy efekt, ktery by vedl k neodvratnemu bankrotu velkych japonskych bank.

V pripade Evropy hraje Recko roli stejnou jako Togensha v Japonsku. Jestlize se Recku dovoli vyhlasit statni bankrot, velke evropske banky by pak musely deklarovat recky dluh jako “nezaplaceny” (default), a tak by byly nuceny uznat, ze ony jsou vlastne take v dluhu. Neni to vubec nic divneho, ze reditele skupin jako je Deutsche Bank to jednoduse odmitaji. Nikdo nechce byt kapitanem na lodi, ktera se potapi.

Nicmene to, co japonska zkusenost s takovou financni bublinou vyjasnila, je ze, jakmile se neustale odklada to, co se na neodkladne udelat, jenom se zvysuje tryzneni a bolest. Rekove to uz vi, a tak se citi zavazani hrat roli pana Sasakiho a byt zdimani ze vseho co maji, jenom proto, aby bankeri mohli simulovat, ze je vsechno v pohode. Faktem ovsem zustava, ze recke prijmy spadly za posdlednich 5 let o 40%, a to jenom proto, aby bankeri mohli predstirat svou solventnost. A to se jednoduse bude jen zhorsovat az do okamziku, kdy Recko vyhlasi bankrot.

Je daleko lepsi a vyhodnejsi vyhlasit bankrot, nez zustavat uveznen v retezech nesplatitelneho dluhu.

Bankrot nemusi byt vubec nic spatneho. To nejdulezitejsi, co by meli lide pochopit, ze financni sfera je neco jako sfera duchovni nebo psychologicka. Jestlize Recko pujde do bankrotu, tak lide, budovy, fabriky, sady a domy na plazi ..atd., se nikam neztrati. To, co se opravdu zmeni je, ze lide jen znovu rozhodnou, co se bude dit s temito aktivy v realnem svete.

Na pripadu Argentiny, stejne tak, jako v pripade Islandu, bylo vyhlaseni bankrotu jednim velkym skokem, po kterem ale bezprostredne nasledovalo zvyseni zivotni urovne. A hlavne se tak vysvobodily vsechny osoby, ktere byly spoutany ve sparech bankovnivh parazitu.

Predpoklada se, ze jakmile Recko vyhlasi bankrot, taktez to udelaji vsechny zeme, ktere maji euro.

Angela Merkel byla ted na cestach po Cine a Japonsku, kde zadala nejake penize, ale vratila se z prazdnyma rukama.

Tak, jako neni zadne tak obrovske mnozstvi jinych penez, ktere by podlozily euro, ktere nyni podkladaji Nemci, vypada to jednoduse tak, ze take Nemecko bude drive nebo pozdeji v insolvenci.

Konecnym vysledkem bude tedy navrat k nemecke marce, recke drachme a jinym menam, ktere jsou propojeny s temito historickymi kulturami.

A ted tady mame neco na co bychom se meli podivat. Budova Parlamentu Evropske Unie byla konstruovana zamerne jako velka Babylonska Vez. Muzeme videt srovnani na tomto odkazu:

http://deadlinelive.info/2012/11/26/fascism-rising-eus-new-tower-of-babel/

Nakonec se vsak Babylonska Vez zritila , a vsechny ruzne narody si svou vlastni cestou. Nova Babylonska Vez (v Bruselu) se dokoncila r. 1999. Otazkou vsak zustava, zda planovaci vedeli predem, ze projekt Evropske Unie je urceny ke stejnemu osudu, jako slavna Babylonska Vez?

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

08.06.2015 20:52

PRIJDE TEDY KONECNE REVOLUCE NA PODZIM ?

1-5.2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Jsou rostouci znamky toho, ze svetove udalosti nedovoli revoluci v lete, ale spis nekdy na podzim, kdy by mohlo konecne dojit k ukonceni vlady kabaly. Ale fakticky je to spise moralni povinnosti vsech vedomych lidi, aby se ujistili, ze se to stane, a Zapad se tak klonecne osvobodi z otroctvi dluhu v babylonskem stylu.

Ocekavanou nejpravdepodobnejsi spousti revoluce je nyni Recko. Posledni zpravy na teto fronte rikaji, ze Recko zaplati v cervnu “balik” MMF. Podle britske MI5 to znamena, ze: “jestlize Recko nezaplati cervnovou platbu, MMF to automaticky zpracuje v cervenci, a to bude potom hlaseno vedoucim manazerem v MMFpo 30 dnech, ktere budou naplneny 3 – 4 tydny proceduralnich rozhovoru uvnitr MMF”. Jinymi slovy zlom by mel prijit v zari.

Faktem je zde to, ze zapadni bankovni system, a hlavne mega-banky, jsou jiz v bankrotu. Jejich bankrot je zalozen na zcela jednoduchem faktu, ze jako celek, vsechny zapadni zeme poslednich 30 let importovaly ze zbytku sveta, vetsinou z Asie tim, ze pouzivaly jejich kreditni kartu. A tato kreditni karta je prazdna. Zapadni banky predstirly, ze to tak neni tim, ze vytvareli triliony dolaru v derivatech. Tyto bankovni derivaty maji velmi chaby vztah s realnym svetem kupr. prijmu lidi v Recku. Neco takoveho, jako nesplaceni reckeho dluhu by tedy byla dostatecne silna udalost, aby poslala cely system do finalni vyvrtky.

Socasny postoj uredniku Recke vlady je velmi jasny. Durazne trvaji na tom, ze uz v zadnem pripade nenechaji zdimat recke obcany, aby pomahali kabalistickym bankam.

“Jsou zde obrovske dukazy nelegitimity, rozpornosti a neudrzitelnosti obrovske casti toho, co je domnele povazovano za Recky verejny dluh.”

http://blogs.channel4.com/paul-mason-blog/greeces-syriza-party-sticking-script-imf-deal/3717

Ponechani Recka, aby v klidu opustilo EU, spojilo se s bankami BRICS a prijmulo ruske penize by mohlo byt strategii, jak ukoncit kabalistickou kontrolu Evropy. Recko ma historickou sanci obnovit demokracii, jejich vlastni vynalez, na Zapade. Mohli bychom se toho na podzim dockat.

Mezitim take vysoce postavene zdroje z Indoneske vlady kontaktovaly Spolecnost Bileho Draka, aby informovaly, ze hlavni depozitar zlata v Indonesii je umisten na jedne vojenske zakladne, ktera je ani ne kilometr od US velvyslanectvi v Jakarte. Presne mnoztvi zlata vysloveno nebylo, ale zdroj se vyjadril, “ze je to vic jak 100.000 tun” (p.pr.: Cina ma kupr. 30.000 tun). Rekli, ze bunkry budou otevreny v zari, aby se provedla nezavisla verifikace, takze se urcite na podzim chysta nejaky druh financni “udalosti”. Ackoliv indoneske zdroje, i kdyz osobne prohlasuji, ze videly zlato na vlastni oci, nebyly schopny prinest verohodne aktualni fotografie, presto sdelily, ze zlate depozitare muzou byt identifikovany pomoci vladnich satelitu. Fotografie prilsibily poslat brzy tez.

Indonesane take rekli, ze Joko Widodo, aktualne zvoleny indonesky prezident ,neudelal co sliboval, a bude vymenen koncem tohoto roku. Rikali take, ze Americane, Rusove a Cinane bojovali proxy valku o kontrolu cele Indonesie a jejiho zlata, a ze US ministerstvo zahranici a nejaci indonesti generalove se setkali v provincii Severni Sulawesi, kde je vyznamna krestanska minorita. Ti z americkeho ministerstva zahranici se ptali generalu, jestli by zacinajici nepokoje mezi krestany a muslimy byly dostatecnym duvodem pro ustaveni vojenske vlady, ktera by byla prizniva chazarske kabale. A tak, i kdyz jsou zastaveni, je dost mozne, ze kabaliste se svymi jumbo jety plnymi falesnych dolaru pristanou v Indonesii, aby si opet najali burice a krizove herce. A Indonesie by se tak mohla pripojit k Ukrajine, Syrii, Jemenu, Iraku, Lybii, Syrii atd., stejne tak jako k jinym mistum kabalisty vytvorenych problemovych spotu.

Rusove poskytli Spolecnosti Bileho Draka spoustu velmi podrobnych financnich dat, na kterych, jak rikaji, je zalozen vlastni kabalisticky nastroj ovladani a kontroly:

VANGUARD CORPORATION.

Rusky dokument ukazuje, ze Vanguard je vlastnen rodinami Rothschildu, Rockefelleru, Bushu, Clintnu, Donaldem Rumsfeldem, Dickem Cheneym a jinymi starsimi cleny chazarskeho gangu. Vanguard oproti tomu kontroluje nejvetsi cast US korporaci, a zvlaste odporne Monsanto a Greystone (take zname jako byvale Academi, Blackwater, Xe etc.).

Spolecna vysetrovani ruske, francouzske a nemecke rozvedky v pripadu Vanguardu byla spustena na zacatku tohoto roku zatcenim pomocnika US ministryne zahranici Victorie Nulandove v Nemecku na letisti. Zatcena osoba byla pristizena, jak se pokousi prepravit miliardy padelanych dolaru ve vysoke kvalite na Ukrajinu. Tato osoba plne spolupracovala s poverenymi evropskymi organy. Rekla vysetrovatelum, ze Nuland, Senator John McCain, US ministr zahranici John Kerry, CIA reditel John Brennan a jini byli vlastne zamestnanci Vanguardu. Podle rusu odprisahli, ze Vanguard “tiskl miliardy falesnych dolaru vysoke kvality a platil jimi zoldaky v Syrii, Iraku, Ukrajine, Lybii..atd..” A dodali, ze ISIS je dcerina firma – filialka Vanguardu.

Jenom zbezne uvodni prezkoumani teto informace britskou MI5 rika, ze “financne je to verohodna informace”.

Britove rikali, ze filialka Vaguardu je take Monsanto, ktere vyviji usili kontrolovat svetovou produkci jidla a pristup k nemu, coz byla celkove “strategie Vanguardu pro celosvetovy geo-inzeniring”.

Rusove take uvadeji, ze spolecnost Gilead Sciences spolecne s farmaceutickym gigantem Pfizer (odnozi nacistickeho gigantu IG Farben Corporation) a nadaci Billa & Melindy Gates byli zapojeni do rozsirovani Eboly, stejne tak jako do marketingu s leky na Ebolu.

V kazdem pripade uz publikace tajemstvi Vanguardu zpusobila, ze se nejvetsi investori teto odporne pobocky zkousi odpojovat od takoveto podpory ISIS. Vysledkem toho vseho je, ze pohlavari ISIS maji ted problemy s hotovosti, a museli se tedy uchylit k ilegalni preprave vesnicanu ze severni Afriky do Evropy za 3000$ za osobu, dle techto zdroju z MI5.

Cast teto ruske zpravy je prilozena k tomuto vikendovemu bulletinu. Doufejme, ze tyto dokumenty spusti nejake opravdove pravni usili o posileni aktivit proti korporatni monstrozite.

V kazdem pripade jsou take jine signaly toho, ze kabala je v problemech. Velkou udalosti bylo nynejsi odmitnuti byvaleho britskeho premiera Tonyho Blaira jako “zvlastniho vyslance pro Mir na Strednim Vychode”.

http://www.telegraph.co.uk/news/politics/tony-blair/11633511/Tony-Blair-resigns-as-Middle-East-peace-envoy.html

To dulezite, co to v tomto pripade znamena je to, ze byl zbaven diplomaticke imunity a muze byt konecne zalovan za valecne zlociny a za svou spoluucast na zniceni celeho Iraku. Blair je stary znamy donasec, a muzete si byt jisti, ze bude o svych nazichazarskych kamaradech jako Bush a jini, zpivat jako kanarek. Ocekavame, ze britove budou mit kuraz udelat tuto kauzu poctive a odstranit tohoto masoveho vraha a jeho zradne spolecniky.

Dalsi zajimavou prihodou byla udalost, kdy si ministr zahranici US, Kerry “zlomil nohu pri jizde na kole”, a musel odlozit sva vyjednavani s Iranem. Nemohli jsme to jeste dostatecne potvrdit, ale zkusenosti z minula nam dovoluji predpokladat, ze Kerry byl napaden uvazlive svymi mafianskymi spolecniky, ktere obtezuje jeho dohoda s Iranem.

Asijske zdroje nam rikaji, ze nuklearni dohoda s Iranem nemela vubec co delat s tim, aby Iran nedosahl vyroby nuklearnich zbrani, protoze Iran ma nuklearni zbrane jiz od doby Saha. Jeden Sahuv bratranec tuto informaci take potvrdil. To, o cem tzv. Iranske jaderne dohody jsou ve skutecnosti, jsou pouze dodavky nuklearniho paliva. Je to pouze zamer dosahnout toho, aby Iran nepouzival rusky uran, ale thorium, ktere zase kontroluji zapadni mocnosti, rikaji nase asijske zdroje. Iran pravdepodobne bude v budoucnu pouzivat oboji.

V kazdem pripade americti patrioti v armade Spojenych Statu musi uz odstranit tyto gangstery jako Kerry z mocenskych pozic , znovuobnovit Republiku Spojenych Statu a ukoncit tuto dominanci kabalistickych korporaci co nejdriv. V opacnem pripade budou Spojene Staty pokracovat ve svem padu do statusu zemi tretiho sveta. Data, ktera hovori o urovni inflace v USA, ktera zpracovala spolecnost Chapwood Investments, ukazuji, ze ekonomie Spojenych Statu se snizila na 24% od r. 2011.

http://www.chapwoodindex.com/

Soucasne snizeni obchodu ve svete celkove nas take ujistuje v tom, ze soucasny financni system, kteremu dominoval Zapad je cim dal tim jasneji dysfunkcni. Armada Spojenych Statu Americkych se musi pohnout a vydat se do Washingtonu DC a New Yorku, aby vycistila chazarska, kabalisticka hnizda. Kanadske jednotky jsou k tomu take pripraveny, jestli si americane reknou o pomoc. Je cas na druhou americkou revoluci.


PRILOHA:

Vysetrovani spolecnosti VANGUARD, tajneho kontrolora velke casti mocenske, korporatni, zapadni struktury.

Tyto ctyri spolecnosti jsou rozhodujici ve vsech pripadech, ktere jsou uvedeny dole a take vsech rozhodnuti: Vanguard, Fidelity, BlackRock y State Street. Vsechny spolupracuji “ruku v ruce”, ale kdyz si prohlednes velmi pozorne bilanci akci, vychazi z toho, ze ve skutecnosti, vsechny tyto jsou kontrolovany Vanguardem. A proto vsichni tito spolecnici nebo “konkurenti” z Fidelity, BlackRock y State Street prinalezi Vanguard Group.

Podivejte se, prosim, na tyto velke firmy z ruznych prumyslovych odvetvi, ktere jsou kontrolovany “Ctyrmi Velkymi”, a ktere podle jednoho hloubkoveho vysetrovani patri korporaci Vanguard: Alcoa Inc. Altria Group Inc., American International Group Inc., AT & T Inc., Boeing Co., Caterpillar Inc., Coca-Cola Co., DuPont & Co., Exxon Mobil Corp., General Electric Co., General Motors Corporation, Hewlett-Packard Co., Home Depot Inc., Honeywell International Inc., Intel Corp ., International Business Machines Corp., Johnson & Johnson, JP Morgan Chase & Co., McDonalds Corp., Merck & Co. Inc., Microsoft Corp., 3M Co., Pfizer Inc., Procter & Gamble Co, United Technologies Corp., Verizon Communications Inc., Wal-Mart Inc. Time Warner, Walt Disney, korporace «Halliburton», Viacom, la News Corporation de Rupert Murdoch, CBS Corporation, NBC Universal …

Az dodnes jsou desitky miliard dolaru kontrolovany temito investory, a vsechny hlavni velke globalni korporace kontrolovane skupinou investoru, kteri vlastni nejvetsi balik jednatelskych aktiv Vanguardu: Dick Cheney, Rothschildi, Bushove, Rockefeller, Clinton, Donald Rumsfeld a ostatni vlivne osoby a vlastnici Federalnich Rezerv. Oni prakticky monopolizovali vnejsi politiku a obranny system Spojenych Statu a temer uplne monopolizovali hlavni firmy – kontraktory v obrane.

Vanguard Groupe take kontroluje hlavni svetova media. Navic korporace Vanguard pracuje systemem serie klicovych osob v CIA, vcetne stejnojmenneho prezidenta Vanguardu, reditele CIA, Johna Brennana.

Je velmi dulezite vedet, ze spolecnost kontroluje take hlavni banky, a zacneme tedy ve Spojenych Statech.

Na prvnim miste - JP Morgan Chase s 2.390 bilionu dolaru aktiv. Jeji nejvetsim institucionalnim investorem je Vanguard Group, Inc. Mezi deset nejvetsich investoru patri Vanguard Total Stock Market Index Fund, el Vanguard Institutional Index Fund y el Vanguard 500 Index Fund.

Na druhem miste - Bank of America s aktivy 2.170 bilionu. Jejim nejvetsim institucionalnim investorem je Vanguard Group, Inc. Prvnich deset investoru – investicni fondy – Vanguard Total Stock Market Index Fund, Vanguard Institutional Index Fund, Vanguard 500 Index Fund and Vanguard / Windsor II.

Na tretim miste – Citigroup s aktivy 1,88 bilionem dolaru. Nejvetsim investor - 1,88 mil millones de dólares. Deset prvnich: Vanguard Total Stock Market Index Fund, Vanguard Institutional Index Fund, Vanguard 500 Index Fund, Vanguard/Windsor II, Vanguard/Wellington Fund, Inc., Fidelity Contra Fund, Inc. Musime uvazit, ze nekteri z nich, napr. «Fidelity» – je take Vanguard, stejne jako jini, napr. «JPMorgan», jsou uplne kontrolovani Vanguardy, take «Fidelity» a jejich struktura patri Vanguardu.

A posledni - favorit Warren Buffet, Wells Cargo. Aktiva: 1.440 bilionem., depozita: 1.010 bilionu. Seznam nejvetsich institucionalnich investoru: Vanguard Group, Inc. Je samotna na druhem miste, ale to je jenom kompenzace deseti hlavnich investoru – investicnich fondu: Vanguard Total Stock Market Index Fund, Fidelity Contra Fund, Inc., Vanguard Institutional Index Fund, Vanguard 500 Index Fund a to je to, co muzeme nazvat prurezem dnesniho vysetrovani. Nejvetsi firmy na svete jsou- banky: Bank of America, JP Morgan, Citigroup, Wells Fargo, Goldman Sachs y Morgan Stanley. Pojdme se tedy podivat, kdo jsou hlavni akcionari. Bank of America, State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, FMR (Fidelity), Paulson, JP Morgan, T. Rowe, Capital World Investors, AXA, el Banco de Nueva York, Mellon.

JP Morgan: State Street Corp., Vanguard Group, FMR (es Fidelity), BlackRock, T. Rowe, AXA, Capital Mundial del Inversor, Capital Research Global Investor, Northern Trust Corp. y Bank of Mellon.

Citigroup: State Street Corporation, Vanguard Group, BlackRock, Paulson, FMR, Capital Mundial del Inversor, JP Morgan, Northern Trust Corporation, Fairhome Capital Mgmt y Bank of NY Mellon.

Wells Fargo: Berkshire Hathaway, FMR, State Street, Vanguard Group, Capital World Investors, BlackRock, Wellington Mgmt, AXA, T. Rowe y Davis Selected Advisers.

Zkuste to same znovu: jak uz jsem zminil, vedouci financi firmy jsou uplne kontrolovany deseti institucionalnimi investory nebo majiteli akcii, kteri jsou zase jadrem ctyr firem, ktere se vyskytuji ve vsech pripadech a ve vsech rozhodnutich: Vanguard, Fidelity, BlackRock y State Street.

Vsechny spolupracuji “ruku v ruce”, ale kdyz si prohlednes velmi pozorne bilanci akci, vychazi z toho, ze ve skutecnosti, vsechny tyto jsou kontrolovany Vanguardem. A proto vsichni tito spolecnici nebo “konkurenti” z Fidelity, BlackRock a State Street prinalezi Vanguard Groupe.

Spolecnost “Monsanto” nenavidi miliony lidi po celem svete, a zvlaste v USA, ale jejich majitele to nezajima z jednoho prosteho duvodu: nikdo nepomyslel na to, kdo jsou jeji nejvetsi vlastnici. 26 srpna 2014. Jako vlastnici «Monsanta» verejnost prijima individua jako William U. Parfet, vlastnik 284.642 akcii spolecnosti, Hugh Grant – 253.715, Robert T. Fraley- 95.212, Brett D. Begemann – 103.523 y David F. Snively s 62.072 akciemi. Prekvapìve jsou to vsechno bohate a vlivne osoby. Celkove maji tyto osoby – vlastnici firmy «Monsanto»- 799.164 akcii.

Nicmene, jako prvni na seznamu institucionalnich akcionaru je (koho byste mysleli?) Vanguard Group, Inc. s 31.201.773 akciemi, cili vic jak 39x vice nez lidri - “vlastnici” firmy celkove.

Tak se ted pojdme podivat na dalsi seznam akcionaru “Monsanta” - Investicni fondy: Vanguard Total Stock Market Index Fund – 8.118.741 akcii, Vanguard / Primecap Fund – 6.663.460, Vanguard Institucional Index Fund – 5.226.511 y Vanguard Index Fund 500 – 517,086.

V teto chvili neni zadny jiny novy hrac na scene, ale je uvedena jen jedna nova spolecnost: Fidelity Grows Company Fund s 4.072.871 akciema. Trik je v tom, ze investicni fond: Fidelity Investment Services pracuji v prime spolupraci s Vanguard Group.

Pokracuji dolu seznamem: Vanguard Specialized-Dividend Appreciation Index Fund – Vic akcii 3.641.513. Uz se vam delaji mzitky pred ocima kvuli Vanguardu? Ale pro regulacni agentury tady nebudou zadne otazky: akcie se distribuuji mezi ruznymi fondy, a vsichni tito jsou ruzne pravni osoby!

Jako jedna z vyraznych postav “Monsanta”, ktere jsou znamy verejne, je p. Hugh Grant s jiz zminenymi 253.715 akciemi spolecnosti. On byl prezidentem, jednatelem i zmocnenym poradcem. Pan Grant nevysvetluje nikomu, kdo ma v soucasnosti v rukou oteze moci v “Monsantu”.

GOOGLE.

Google! Kdyz hledate, predpoklada se, ze naleznete, ze Google patri jednomu ruskemu zidovi, p. Sergeji Brinovi.

Na prvnim miste najdete seznam vlastniku. Je tam: Eric E. Schmidt -1.240.463 akcii, John L. Doerr - 2.767 akcii, Sergey Brin -75.000 akcii, David C. Drummond -21.332 akcii, a podilnictvi Paula S. Otelliniho - 643. Tvrdi chlapi.

Hledej vice dole ty nejdulezitejsi institucionalni investory, a na prvnim miste je State Street Corporation s 22.757.690 akciemi, to dela celkem 6,73% spolecnosti jako je Google. Takze kdo je tedy opravdovym vlastnikem?

Na druhem miste s podivnou zkratkou FMRLLC se svymi 20.368.861akciemi, tvori 6.2%. Nic tajemneho. Je to Fidelity Management and Research.

Treti skupinou - Vanguard, Inc. s 14.624.137 akciemi a 4,32%. V teto chvili pocitame celkova procenta Vanguardu ay Fidelity a je to celkem 10,34%. Velci Kluci.

Dulezite!

Nicmene, pojdme jeste trochu dal: mezi nejdulezitejsimi fondy investoru Googlu:

prvnim je Fidelity Contra fund Inc. s 6.925.967 akciemi 2,05%, na ctvrtem je Fidelity Growth Company Fund -Fidelity (1.809.678, s 0,54%) a na sestem je -Vanguard / Primecap Fund (1.417.843, s 0,42%).

Celkove tedy celosvetove akcie Googlu, ktere vlastni Vanguard a Fidelity Co. ke dni 28. srpna 2014 jsou 45.146.486 (ctyricetpet milionu stoctyricetsest tisic ctyristaosumdesatsest akcii), zatimco cely svet “vi”, ze pan Sergej Brin je vlastnikem Googlu. Pan Brin ma sedumdesatpet tisic akcii. A uz jsem te informoval, ze Vanguard vlastni Fidelity.

V kontrastu s vyvojem akcii s pravem volby Vanguardu a Fidelity, Brina zajimaji pouze prijmy a nikoliv kontrola, protze vsechny jeho akcie patri do kategorie “B”, ktere jsou uvedeny v sekci 14 (A) Zakona z r. 1934 “O valutovych burzach” prohlaseni podepsane panem Ericem Schmidtem. Cislo akcii v kategorii “A”, ktere vsak patri panu Sergeji Brinovi je 0.

Nicmene Brin jako Reditel, nepouziva akcie jako zmocneni sveho volebniho mandatu, ale nenasel jsem informaci o vlastnicich techto akcii, a je mozne, ze mezi vlastniky techto akcii bude zase ta sama spolecnost Vanguard.

MICROSOFT.

Tady se podivejme kdo kontroluje Microsoft. Abychom to udelali jeste jednou, pojdme se podivat na tato “nudna” data k Nemcum, tetokrat na:

https://de.finance.yahoo.com/q/mh?s=MSFT

Seznam primych vlastniku – individui od 28. srpna 2014: Steven A. Ballmer 333.254.734 akcii, William H. Gates III - 297.992.934, G. Mason Morfit - 827 akcii, Brian Kevin Turner -1.295.454, a Steven Sinofsky a J. 1.176.195 akcii.

Vanguard Group, Inc. vede seznam tech nejvetsich institucionalnich vlastniku s 386.749.214 akciemi, a na ctvrtem miste FMR (¡Fidelity!), LLC s 272.942.627. Na prvnim miste nejdulezitejsich fondu je Vanguard Total Stock Market Index Fund con 115.585.047 akciemi, a dole je Vanguard Institutional Index Fund-Institutional Index Fund -75.214.603 a Vanguard 500 Indexm Fund -74.414.992.

AT & T

A ted se jen rychle mrknem na AT & T. Deset nejvetsich investoru, kteri se objevuji: Vanguard Group, Inc., State Street Corporation, Evercore Trust Company, NA, BlackRock Institutional Trust Company, NA, Bank of New York Mellon Corporation, BlackRock Fund Advisors, Northern Trust Corporation, Dimensional Fund Advisors LP, Capital Research Global Investors y BlackRock Group Limited. Tady se jenom neznaji majitele Evercore Trust Company, ale dalsich devet je Vanguard.

Deset nejklepsich institucionalnich investoru – investicni fondy: Vanguard Total Stock Market Index Fund, Vanguard 500 Index Fund, SPDR S & P 500 ETF Trust, Vanguard Institutional Index Fund-Institutional Index Fund, Capital Income Builder, Inc., Franklin Custodian Funds-Income Fund, Spartan 500 Index Fund, Shares Core S & P 500 ETF, DFA US Large Cap Value Series y Vanguard Index-Value Index Fund. Z tohoto seznamu mi nei jasny jen vlastnik Shares Core S & P 500 ETF a teto DFA US Large Cap Venue Series. Tech dalsich osum z deseti jsou Vanguardi.

https://de.finance.yahoo.com/q/mh?s=T%2C+&ql=1

COMCAST.

Prosim, zeptejte se me na Comcast a koupi 100% akcii Time Warner Cable, “dceru” jeji predpokladane nejvetsi konkurentky, konglomerat medii AT & T Cable kontroluje 60% Internetu jako kabelovou TV ve Spojenych Statech.

Podil 96,69% v Comcastu se nachazi v rukach institucionalnich investoru. Tady je pet prvnich: STRS Ohio – 150.105.674, Capital World Investors – 134.729.551, Vanguard Group, Inc. – 125.644.169, State Street Corp. – 104.763.362, y FMR LLC -73.866.510.

http://www.nasdaq.com/de/symbol/cmcsa/ownership-summary

Ukazuju to nahore, ale neni mnoho dalsich americanu, kteri vedi, ze State Street y Fidelity (FMR) jsou take Vanguardi.

DATA O EBOLE.

GILEADSCIENCIES

Nepamatuju se, zda me agenti FBI pozadali vysetrovanim viru Ebola prenasenym bez kontaktne, ktery se rozsiril v tajne laboratori CIA na Guinei americkymi specialisty z biotechnologie “GileadScience”, po te co se nemoc rozsirila a pokryla celou zemi.

Generalni reditelstvi “GileadScience” se nachazi ve Foster City, v Kalifornii. Jestlize me agenti FBI nepozadali o vysetrovani viru Ebola, prosim, eliminujte nasledujici informace.

Nominalni individualni vlastnici: Dr. John C. Martin (Presidente, Consejero Delegado), Norbert W. Bischofberger, John F. Milligan, Etienne Davignon y James M. Denny.

Skutecna kontrola institucionalnich akcii “GileadScience” prinalezi VanguardGroup, Inc. Ostatni hlavni akcionari jsou vzajemni investori: Total Stock Market Index Fund; Vanguard Institutional Index Fund, and Vanguard 500 Index Fund.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 


 

Celý článek

—————

02.06.2015 17:25

Bitva za panetu Zemi pokracuje se zmenami rezimu, nuklearnim vyhrozovanim, bezprostrednim financnim kolapsem,..atd.

26-05-15.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka.

Nekdy to vypada, ze se zpravy opakuji. Nekdy to vypada, ze se zpravy opakuji. Jestlize to zni jako opakovani, tak to je opakovani. To je to, co se ted deje ve zpravach, ktere se muzou shrnout do nekolika malo opakujicich se modelu: Recko vyhrozuje s nezaplacenim, Ukrajina vyhrozuje s nezaplacenim, Spojeje Staty zase zustaly bez penez, dalsi falesne strileni ve Spojenych Statech (tentokrat ve Waco), Cina a Japonsko rikaji lehce odlisne veci o historii toho druheho, a jako pokracovani si piloti, kteri preletavaji nad nejasnymi ostrovy (katastralne) si ukazuji prsty jeden druhemu, siite, sunnite, zide a zoldaci, kteri se snazi byt muslimove delaji hruzne veci nebo jsou obetmi hruznych cinu, Severni Korea vystrelila jednu raketu..atd..atd..

A ve svete nezavislych zprav je to tak nejak podobne. Masivni uveznovani elitnich kabalistu uz se priblizuje, novy svetovy finannci system je uz vyhlasen a jeho sek je uz v poste, UFO uz pristalo, konec sveta je blizko, president Obama je muslim, ktery cestuje v case..etc.

Kdyz si uvedomite toto vsechno, je pochopitelne, ze mnoho lidi se bezprestani pta, jestli uz bude konecne nekdy vubec nejaka opravdova, realna zmena.

Vec se ma totiz tak, ze ve skutecnosti prave prochazime velmi pomalou zmenou, ktera ale je nicmene tektonickou (p.pr.: zmena polozeni zakladnich desek) v tom smyslu, v jakem se odehrava vedeni teto planety. Pozorovani imloze stareho systemu pripomina pohled do odpadni vylevky: ocividne se porad toci a toci, ale vzapeti zmizi. Pamatujete si na pad Sovetskeho Svazu? Vypadalo to, ze je to natoceno pres pomnalou kameru, ale nakonec to vsechno preslo, a zda se, ze se vsechno odehralo behem jedine noci. Situace Recka je napriklad jednim z techto problemu, kdy se kousek po kousku nakopava do plechovka po ceste..Ukrajina neplati za plyn, nicmene hospodyne porad vari na plynu.Tyto situace pravdepodobne dojdou sveho vrcholu, nicmene asi en driv nez na podzim, prpotoze dusledky (kolapsu zapadniho finanacniho systemu) budou tak obrovske, ze se dela vsechno mozne, aby se vsechny veci co nejvice zpomalily.

Ve stejnem case take probihaji tajna vyjednavani na vysoke urovni, kde se snazi dojit vsichni nejakych dlouhodobych dohod o techto vyhrocenych problemech. Minuly tyden bylo mnoho schuzek. Jednou z nich bylo setkani representantu Cerveneho Draka a Spolecnosti Bileho Draka. Dalsi bylo mezi Spolecnosti Bileho Draka a predstaviteli rodiny Rothschild.

Zastupce Cerveneho Draka prisel s konkretnimi navrhy tri typu novych energetickych technologii. Detaily techto technologii nemuzou byt jeste zverejneny diky nasi smlouve o duvernosti techto informaci. To, co muzeme sdelit je, ze jedna byla termicka, druha solarni a treti jaderna. Kazda z nich by mohla rychle zmenit pravdila hry, jestlize by by BYLY REALNE. A opet se ale neukazal zadny pristroj, takze az do te chvile, nez japonsti vyrobci udelaji to co maji, musime konstatovat, ze mluvit je sice zadarmo, ale abychom mohli verit, musime to videt. Lide od Cerveneho Draka chteli nejake zafinancovani, ale reklo se jim, ze finance budou, az technici, kteri uz na tom pracuji, obdrzi nejake dukazy, ze ta technologie funguje.

Rozhovory s representanty Rothschildu byly vice konkretni a take detailni a spocivaly v navrhu vymenit soucasneho japonskeho premiera, Rockefellerova otroka, Shinzo Abeho, Ichiro Ozawou, politickym veteranem, ktery mel stret s Rockefellerem po prvni valce v Zalivu. Jeden japonsky levicak nezavisle kontaktoval Spolecnost Bileho Draka, aby sdelil, ze Cinane take podporuji Ozawu. A oba dva zdroje rekli take, ze Abe podporuje take Ozawu jako sveho nastupce.

SBD rekla., ze by podporovala vladu Ozawy, jestlize by naplanovala nasledujici podminky:

  1. Znarodneni Japonske Banky a tisteni a razeni vladni meny.

  2. Jednou provzdy odpustit pisemnym prohlasenim vsechny japonske dluhy, jak verejne, tak soukrome.

  3. Vratit vsechna financni japonska aktiva, ktera byla zakonne obdrzena kabalou.

  4. Odstranit vsechny substance zapricinujici rakovinu a neplodnost ze vsech produktu denni potreby

  5. Byt v souhlase s vytvorenim mezinarodni planovaci agentury a podlozit ji 7 mld. Japonskych dolaru ve verejnych i soukromych holdingovych firmach a v cizi mene.

Vlada Ozawy by take souhlasila v pokracovani a take upevnovani spojenectvi Japonska s Pentagonem a US agenturami, jestlize se vsak agentury Spojenych Statu omluvi za valecne zlociny, kterych se dopustily na japonskem a nemeckem obyvatelstvu behem 2. svetove valky (zatim se za valecne zlociny omluvili jen zoufalci).

V kazdem pripade se zda jasen, ze otrok Shinzo Abe ma jiz novou skupinukontroloru Nejvetsim znamenim je soucasna zmena japonske zahranicni politiky vuci Cine. Delegace 3000 japonskych hodnostaru, vcetne lokalnich i narodnich, prumyslniku atd.. prijelo do Ciny minuly patek na nejdulezitejsi ze vsech navstev za poslenich 15 let.Vsichni byli velmi vrele prijeti cinskym prezidentem Xi-Jinpingem.

http://news.xinhuanet.com/english/2015-05/25/c_134267799.htm

Je nicmene evidentni, ze se neco velmi zakladniho zmenilo ve vztazich mezi Japonskem a Cinou, prestoze se chazari snazi neustale nafukovat bolave body jak historicke, tak teritorialni.

Armada Spojenych Statu ma agresivni postoj proti zamerum Ciny zmenit se v regionalniho zabijaka, a pocita s vetsinovou podporou cinskych sousedu, kteri take sdili zajem udrzet Cinu milou. Nicmene, dokud Spojene Staty nedosahnou znarodneni Spolecnosti Federalnich Rezerv a nezacnou vydavat dolary Ministerstva financi US, ktere by nahradily dolar – ktery uz neni – americky, do te doby by si armada Spojenych Statu mela uvedomit, ze je nemozne jit s vaznym zamerem do rvacky s Cinou, kdyz oni sami jsou Cinou financovani.

Cina take udelala obrovske akce v Jizni Americe, starem znamem zadnim dvorku Spojenych Statu, kdyz se minuly tyden Xi-Jinping predstavil,v Brazilii s vice nez 50 miliardovym financovanim. Vlady Jizni Ameriky vidi jako vyhodnejsi a rozumnejsi cinske infrastrukturni projekty, i kdyz Spojenme Staty v techto zemich vyvolavaji nepokoje a snazi se vyprovokovat statni prevraty.

Americane chteji nejak zmirnit cinsky vliv v Jizni Americe tim, ze poopravili sve vztahy s Kubou, ale jihoamericke zeme se uz velmi dobre naucili mantru asijskych barovych holek: “nejsou penize, neni med”.

Jeste vice prekvapivejsi nez udalosti v Jizni Americe a Japonsku je pro Spojene Staty rostouci hnuti za nezavislost Ostrovu Sandwich, neboli Hawai. 11. kvetna, po prve v historii OSN, jedna zeme clen OSN, Pakistan, vylozil tu zalezitost, ze Hawai ve skutecnosti nikdy nehlasovala pro to, aby se promenila v cast Spojenych Statu a stala se z ni tedy technicky vzato ilegalne okupovana kolonie. Armada Spojenych Statu ma zivotne dulezite zakladny na techto ostrovech a udelali by opravdu dobre, kdyby se zapojili do hnuti nezavislosti Hawaie s tou podminkou, ze by tam zakladny mohly pretrvat.

Take v Evrope dostala chazarska kabala dalsi velkou ranu. Polsko prave zvolilo prezidenta, ktery byl soucasti frakce, ktera byla s nejvetsi pravdepoodbnosti vyvrazdena chazarskou kabalou take, pri zname m leteckem nestesti ve Smolensku v r. 2010. To je to, co rika wikipedie o teto nehode:

“Prezident Polska Lech Kaczynski, generalni nacelnik stabu polske armady a jini vysoci polsti dustojnici, president Narodni Polske Banky, sekretar ministra zahranicnich veci Polska, funkcionari polske vlady, 18 clenu polskeho parlamentu, vysoci clenove polskeho kleru, rodinni clenove obeti masakru v Katyni. Byli na ceste z Warsavy aby se zucastnili pietni akce u prilezitosti 70 vyroci masakru”.

http://en.wikipedia.org/wiki/2010_Polish_Air_Force_Tu-154_crash

Vsechny tyto osoby zemrely ve chvili, kdy polska vlada zaujimala postoj tvrde linie vuci euru a mela tendenci devalvovat polsky zlot. Tuto politiku po nehode, ktera zmenila vladu, zmenila. Nynejsi zvoleny polsky prezident Andrzej Duda byl legalnim pomocnikem prezidenta, ktery pri nehode zemrel. Duda si vzpomina, ze dva dny pred timto fatalnim letem “prezident mu rekl, ze se prave deje generacni zmena, a ze by to byl Duda a jeho spolecnici, kteri budou mit zodpovednost za svou zemi.”

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/polands-new-president-andrzej-duda-heralds-shift-to-the-right-10273812.html

Vypada to tak, ze se nove a asertivni Polsko prida k Recku a Ukrajine ve vzdusnem viru zastupitelu, kter uvidime v nasledujicich letnich mesicich.

Za tim vsim vsak chazarsti mafiani, kteri pokracuji s vytvarenim problemu na Strednim Vychode zesiluji sve hrozby a retoriku. Minuly tyden vyhrozovali s tim, ze znici se svou pseudo – muslimskou armadou ISIS kulturni relikvii nevycislitelne hodnoty – Palmyru v Syrii. Taktez vyhrozovali s prelety nad iranskou ambasadou v Syrii, nez tuto vyhruzku stahli, kdyz se jim pripomnelo, ze jako odplata bude znicen Tel-Aviv.Pentagon upozornil Izraelce, ze jejich arzenal 200 nuklearnich hlavic by nebyl dostatecny na zniceni sveta, ale ze by stacila je jedna nuklearni hlavice na zniceni Izraele.

Chazarske umysly zacit obcanskou valku nebo masove nepokojhe uvnitr Spojenych Statu take kolabuji jeden za druhym skutecne ukazkove. Nejnovejsi udalosti byla cyklisticka strilecka, samozrejme ze falesna a sehrana, ve Wacu, Texas. Vsichni cykliste meli nove vybaveni a nove motorky. No ja nevim, ale vsichni opravdovi cykliste, ktere ja jsem videl, nejsou absolutne cisti, jakoby prave vysli z nejakeho obchodu s fungl novymi odevy. Take tyto spolecnosti krizovych hercu uz by mely vylezt ze skrine a zacit si nechat hazet drobne do klobouku za sve poulicni teatry.

Jak muzes videt, na toalete historie se prave zatahlo za splachovadlo.

 

Zdroj a komentáře angličtině:
http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————


"...Vydávaná oprávnění a povolení vlastně říkají, že skupina lidí, která sama sebe nazývá "vládou", má nějaké výhradní právo bránit ostatním, aby se chovali určitým způsobem (ačkoliv dané chování nikomu neubližuje a nepoškozuje žádný majetek), pokud ovšem ti "ostatní" pěkně nepoprosí "vládu", aby jim dala povolení chovat se daným způsobem. To degraduje obecně platné právo na jakousi "výsadu", která nám může, ale také nemusí, být přiznána "vládou", a to v závislosti na jejím úsudku a zájmech. Připomeňme si zde definici práva: "Právo je jakákoliv akce, která nezpůsobuje újmu jiným nebo nepoškozuje jejich majetek." Takže z principu neexistuje nic takového jako "právo" zabránit někomu v konání něčeho, na co má právo, protože právo z principu nezpůsobuje žádnou škodu. "Právo" rozhodovat o právu jiných, se nazývá otroctví. Dalo by se říct, že to je dokonce hra na boha, protože "vláda" věří, že je to právě ona, kdo uděluje právo. Proto princip vydávání oprávnění a povolení je pouze synonymem pro otroctví a odůvodnění, že se tak děje pro obecné blaho, je nesmyslné... "  M. Passio

Seminář o Přirozeném Právu, Mark Passio, EN, ES


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/Anketa

Odpovídají informace situaci ?

Ano (1 888)
87%

Ne (87)
4%

Je to mimo (190)
9%

Celkový počet hlasů: 2165


MEZINARODNI SKUPINA NA ZATYKANI SIO-NACISTU A JEJICH SPOLUPRACOVNIKU PO CELEM SVETE.

http://roundopalpha.wordpress.com/about-round-op-alpha/


Nejnovější vyšetřování kabalistických - satanistických pedofilů ve Velké Británii, nejenže vede do nejvyšších vládních mist, ale ukázalo se, ze prorostl do CELOSVETOVE SITE duševně deviovanych, psychopatických jedinců, kteří se chopili všech vlád v celém civilizovaném světě, aby páchali masové vraždy, unášeli z rodin děti a vysávali ekonomický potenciál každé země. K tomu jim slouží úřady vlády, policie a soudy. Je třeba je SVRHNOUT co nejdříve z jejich pozic a spojit se se zeměmi BRICS.

ODKRYTÍ SATANSKEHO KULTU SMRTI v HAMPSTEDU