Blog

21.10.2016 19:49

Hillary Clintonová se skrývá zatímco likvidace kabaly pokračuje, a to i navzdory jejich prázdným hrozbám jaderné války.

10.16.17.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Překlad: "Jsem vševidoucí oko" . Odpověď chlapce na obrázku: “ Pak čum na tohle!”.)

Světové události se v nadcházejících týdnech budou nezadržitelně řítit do jakéhosi velkého bodu obratu, jak se může vidět v mnohých událostech v každodenních zprávách, i ve světě utajení. Co se právě děje je to, že dvě masívní frakce soupeřící o kontrolu světové velmoci vstupují do konečné fáze svého gigantického boje o to, kdo bude kontrolovat finanční systém, a tudíž i proces rozhodování o tom, co bude Lidstvo dělat v budoucnosti.

Výsledek vypadá, jako jistá porážka Chazarské mafiánské kliky, která tajně kontrolovala světovou moc nejméně od roku 1913, a na Západě, pravděpodobně po tisíce let.

Ve zprávách a na veřejnosti můžeme vidět, například, že prezidentská kandidátka Demokratické strany Spojených států a vysoký chazarský gangster, Hillary Clintonová, zrušila všechna veřejná vystoupení své kampaně, odlišné od plánovaných diskusí (které můžou být také zrušeny) s republikánským prezidentským kandidátem Donaldem Trumpem.

https://hillaryspeeches.com/scheduled-events/

Taková věc se v historii prezidentských voleb ve Spojených státech nikdy předtím nestala, což podporuje tvrzení těch zdrojů ze CIA, které tvrdí, že volby ve Spojených státech budou zrušeny.

Je však jasné, že začíná boj o moc v rámci Spojených států, což uvedl zdroj z jedné frakce, který řekl, že volby budou zrušeny, protože jejich kandidát (Hillary) odstoupí. Zdroje CIA spojené s touto frakcí stále tvrdí, že volby budou zrušeny, že prezident Obama odstoupí a viceprezident Joe Biden půjde do poředí, jen aby byl rychle nahrazen kandidát Hillary na úřad viceprezidenta, Timem Kainem.

Dalším zdroje vysoké úrovně ze CIA tvrdí však, že "se nemůžou zrušit volby: pokud se odstraní Hillary, demokraté jen musí najít jiného kandidáta, který bude soutěžit proti Donaldu Trumpovi. Trump vyhraje, a začne masové zatýkání a nikdo se to nechystá zastavit."

Každá z těchto dvou frakcí má různé názory na to, jak bude fungovat nový finanční systém. V tomto smyslu, autor tohoto článku byl nakonec schopný kontaktovat Neila Keenana. Vyšlo najevo, že třetí osoba “hackla” Keenanův Skype účet nebo účet tohoto pisatele a komunikovala jako Keenan. Jediný, kdo by to ohl udělat, je majitel Skypu, Bill Gates. Zpráva Billu Gatesovi: vzdej se nebo chcípni. Keenan říká, že byl znovu otráven, ale už se zotavil. Říká, že jeho zdroje ve Vatikánské lóži P2, stejně jako mé zdroje tam říkají, že budou používat jako základ pro nový finanční systém, který P2 podporuje, Zimbabwský dolar nebo další variantou je také Irácký dinár. Říká se, že důvodem k tomu je to, že žádná z těchto měn není pod kontrolou rodiny Rothschildů. Také prohlašují, že tyto mince mohou být podloženy přímo globálními kolaterálními účty.

Nicméně, Rothschildové a Evropská frakce Chazarské mafie tlačí na to, aby i nadále fungoval stávající systém s Činou na sedadle řidiče. Oba čínské zdroje, stejně jako ty z P2 se shodují, že v rámci toho již byly Mezinárodní měnový fond i Světová banka převzata Číňany. Říká se, že šéf MMF, Christine Lagardeová, je jen loutka, a že skutečnou moc drží tři čínští úředníci.

To by jistě vysvětlovalo náhlou touhu Číny pro podporu zvláštních práv čerpání MMF (konvertibilní v čínské ÿuany) jako novou mezinárodní měnu, která by nahradila americký dolar.

To Zero Hedge, zdá se, zastává tato tvrzení:

"Dne 31. srpna, který byl nazván "historickou událostí", se Světová banka stala prvním emitentem dluhopisů v SDR a podložená jüany, když se v Číně prodalo 500 milionů kusů SDR dluhopisů. Pak během noci, kdy došlo k jiné historické události, kdy prohlásila Standard Chartered Bank (Hong Kong), že v pátek získala souhlas od Čínské Lidové Banky být prvním obchodním emitentem dluhopisů ve zvláštních právech čerpání (SDR) na čínském mezibankovním trhu dluhopisů."

http://www.zerohedge.com/news/2016-10-14/standard-chartered-becomes-frst-commercial-issuer-sdr-bonds-china

Kontroloři strého dolarového systému Bush / Clinton / Rockefeller nadále udržují intenzivní boj v jejich posledních pevnostech, které zahrnují Ukrajinu, korporátní US média, Izrael a ropné monarchie zálivu jako je Kuvajt a Saúdská Arábie.

Bitva o Aleppo, v Sýrii je opravdu poslední baštou odporu staré petro-dolarové mafie. Tato mafie se snaží vyprovokovat 3. světovou válku tím, že kupř. malují na jejich izraelská vojenská letadla americké výsostné znaky a posílají je do útoku na ruská letadla. Proto Vitalij Čurkin, ruský vyslanec u OSN, veřejně prohlásil, že situace v Aleppo, Sýrie byla krize "v globálním měřítku."

http://tass.com/politics/906789?_ga=1.249774086.1809548804.1461811033

Zdroje z Pentagonu říkají, že nedávný "útok americkou raketou proti pobřežním radarům v Jemenu v Rudém moři bylo varování čínským vojenským základnám v jihočínském moři, zatímco se Rusko vrací do námořní základny Cam Ranh [ve Vietnamu], který je součástí čínské hegemonie." To se zdá být (protože), nakreslenou čárou v písku, kterou americká armáda říká, že nenechá Číňany převzít zájmy ropy a zemního plynu na Arabském poloostrově.

Nalezení řešení toho, jak rozdělit koláč ropy a zemního plynu na Středním východě je pravděpodobně jedním ze skutečných důvodů, proč ruský přijíždí pravoslavný patriarcha Kirill do Anglie na návštěvu královny Alžběty.

http://tass.com/society/906703?_ga=1.255075336.1809548804.1461811033

Také je víc vidět problematika Izraele, z jehož občanů mnoho pochází z Ruska. Organizace pro vědu, kulturu a vzdělávání Organizace spojených národů (UNESCO) přijalo rezoluci "podporovanou Ruskem a Čínou, ale (na které) se hlasování zdržela Francie, jako předběžný krok k dvoustátnímu řešení pro Izrael který je podporován Francií a Obama ho nebude vetovat, "uvedl zdroj z Pentagonu. UNESCO říká, že Židé nemají žádné historické vazby k Jeruzalému, neboť ho římský císař Titus zcela zničil v roce 70 nl, a západní zeď (pláče) není chrám, ale to, co zbylo z římské pevnosti Antonia. Rusové se chtějí ujistit, aby se Anglie vyhla tomu vetovat toto usnesení tak, že Izrael může být nakonec přinucen světovým společenstvím k zastavení jeho anti-vědeckých, anti-historických a antisociálních aktivit v daném regionu, říkají zdroje. Skuteční Židé mohou používat skutečné historické a vědecké důkazy, pokud chtějí udržet skutečný vztah se Stvořitelem, říkají zdroje SDB.

Podle zdrojů ze Společnosti Bílého Draka v Rusku a Anglii je dalším důvodem pro návštěvu ruského patriarchy, poprvé v obou zemích, diskutovat o tom, jakým směrem svět půjde po pádu Chazarské mafie. Část těchto diskusí se bude vztahovat i na otázku, zda se má jmenovat nový ruský car jako podmínka pro návrat ruského imperiálního zlata, které je v současné době drženo v Anglii, jak říkají.

Zdroje P2 rovněž doručili zprávu, která říká, že George Bush otec tvrdí, že se chce vzdát účasti na politice a prostě "se chce soustředit jen na své drogové podnikání." V tomto bodě je to už pravděpodobně příliš pozdě, a Bush bude muset jednat přímo s americkým lidem, který ho velmi pravděpodobně, jak řekl ve svém slavném výrazu, chce pověsit.

K dispozici je také zveřejńováno stále více důkazů, že Bill a Hillary Clinton jsou masovými vrahy. Wikileaks odhalení o vedoucím Clintonovi kampaně, Johnovi Podestovi, s předběžným odkazem na "mokrou práci" (slang agentur, které se najímají na vraždy), pár dnů před záhadnou smrti soudce US Nejvyššího soudu, Antonia Scalia, jsou jen špičkou ledovce.

http://www.thegatewaypundit.com/2016/10/wikileaks-uncover-murder-plot-podesta-documents-suggest-scalia-assassination/

Zdroje CIA říkají, že připravuje lavinu obvinění z vražd proti zločinecké rodině Clintonů, a že budou svrženi spolu se svými partnery Bush / Rockefellery. Příběh v tomto odkazu je jen další z mnoha, které přicházejí, říkají zdroje.

http://americannews.com/breaking-clinton-hit-with-murder-accusation-this-is-the-moment-weve-all-been-waiting-for/

Clinton a jeho kolegové gangsteři téměř jistě přemýšlí a usilují o útok EMP jako záminky ke zrušení voleb a vyhnutí se tak rozsudku a trestu za masovou vraždu. Problém je v tom, jak se zdá, že se nemůžou rozhodnout, zda vinu shodí na Rusy nebo "klimatické kosmické události."

https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2016/10/13/executive-order-coordinating-efforts-prepare-nation-space-weather-events

http://www.whatdoesitmean.com/index2140.htm

Ať tak či onak, jak zdroje Pentagonu, tak i agentury souhlasí s tím, že tentokrát nebudou moci použít vyrobený incident masového teroru jako záminku, jak se vyhnout vězení. Zdroje z Pentagonu tvrdí, že "Nobelova cena za literaturu byla dána protiválečnému (proti válce ve vietnamu) zpěvákovi a skladateli Bobu Dylanovi jako poselství Obamovi , aby si poslechl svou Nobelovu cena míru a kabale, aby zastavila třetí světovou válku (WW3), a taky proto, že tato cena se nikdy nedala žádným písním."

V Asii, v Thajsku, probíhá nyní, po oficiálním vyhlášení smrti krále Bhumibol Adulyadeje, mnoho aktů intrik.

Zde je syrové zpravodajství na toto téma jednoho zdroje SBD v Thajsku:

"Existuje velmi vážná diskuze, která nyní probíhá. Už jste si všimli, že PM Prayut Chan-o-cha učinil prohlášení, že korunní princ truchlí s lidmi z Thajska a vůbec nespěchá na korunovaci. Proč korunní princ učinil toto prohlášení? Zcela bezpečně se zde něco děje.

Nebude na trůně dlouho .... To znamená, že jeho prvorozené dítě bude další v řadě na trůn.

Jak víte, královna šla do jiné dimenze v roce 2012. To mě bylo potvrzeno přímo agenty agentury, kteří jsou umístěni na americkém velvyslanectví v Bangkoku. Od té doby je na jejím místě dvojnice. Dvojnice také nebyla viděna na veřejnosti téměř rok.

Až bude thaiské zlatona místě, a v bezpečí bude jasné, kdo drží klíče království, abych tak řekl. Záměrem Skupiny je použít jej pro nový globální finanční systém spolu s Čínou a Ruskem. Mohou se také vytvořit bankovní pruty (zlato)."

Čínské vládní zdroje, mezitím také potvrzují, že nenechají padnout do nepovolaných rukou pravé thajské zlato a také přivezou perský královský zlatý ůoklad na úschovu do Thajska, a to na úkor čehokoliv.

V Japonsku mezitím, zdroje blízké administrativě japonského premiéra říkají, že bylo zatčeno 300 chazarských gangsterů a jejich lokajů a převezeno na vojenskou základnu USA v rámci přípravy na jejich odeslání do USA na nadcházející jednání soudu pro válečné zločiny.

Překvapivý Říjen je konečně tady, a ještě se bude dít daleko víc, tak prosím, zůstaňte naladěni a zbavte se jakéhokoliv strachu nebo naštvanosti, protože dobří právě vyhrávají. Je samozřejmě ještě hodně informací, které nelze sdílet či psát (z bezpečnostních důvodů), ale srovnáme-li současnou situaci ke druhé světové válce, tak v určitém srovnání, je to jako boje o Berlín, Německo, a Okinawu (Japonsko). Jaderné zbraně nebudou tentokrát použity.


Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

21.10.2016 12:21

Zdroje z Pentagonu a CIA tvrdí, že americké volby budou zrušeny a budou svolány válečné tribunály.

10/16/10

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Zdroje Pentagonu i z CIA říkají, že US prezidenteské volby naplánované na 8. listopadu budou zrušeny a místo toho budou svolány válečné tribunály. Zdroje ze CIA tvrdí, že výmluvou na zrušení voleb bude odstoupení jednoho z prezidentských kandidátů.

Zde je původní informace od CIA:

"Nyní je 90% pravděpodobnost, že volby budou odloženy."

Zeptal jsem kontaktu v DC proč. Jeho odpověď zněla:

"Nemůžete mít volby s jedním kandidátem"

Zeptal jsem se, kdo bude tedy odstraněn. Jeho odpověď zněla:

"Nemám dovoleno říci ti to, ale řekněme, že Obama učiní oznámení brzy."

Zdroje z Pentagonu zatím řekli, že "Zákon o 11-S tlačí na Saúdskou Arábii, aby veřejně exponoval Izrael, Bandara bin Sultana a Bushovu kliku odpovědné za 11-S a povede ke Komisi za skutečnou pravdu a soud pro válečné zločince. "

Vzhledem k tomu, že je to jen pár týdnů před volbami, nebude to trvat dlouho a uvidíme, jestli splní tyto předpovědi.

V každém případě přenos dat z více než milionu dokumentů, které odhalují obrovskou zločinosr Clintonovy Nadace objasňuje, že existuje silná frakce v rámci vojensko-průmyslového komplexu, která bojuje za svržení Chazarské mafie. Důvodem je to, že transfer takových dat nemůže být proveden jednotlivými hackery a vyžaduje vládní organizaci s přístupem do počítačových systémů na vysoké úrovni zabezpečení. Zároveň je zde skutečnost, že korporátní média a síťových giganti jako Google cenzurují tyto údajez čehož vyplývá, že majitelé velkých firem (Bush / Clinton / Rockefeller / Rothschild, atd.) jsou ve válce proti bílým kloboukům v armádě a agenturách.

Nicméně, Chazaři tentokrát nebudou moci předstírat svou smrt, aby oddálili problémy, protože příliš mnoho lidí je si jich vědoma (kdo jsou) stejně tak, jako toho, jaké jsou jejich zločiny. Nicméně to neznamená, že se nebude snažit to udělat.

Bill Clinton, který je blízko smrti z HIV nedávno pohrozil smrtí proti tomuto spisovateli a Neilu Keenanovi. Signály naznačují, že Neil Keenan již byli zavražděn. Přestože autor tohoto článku používá pravidelný kontakt přes Skype, osoba usilující být Neilem Keenanem v současnosti na Skypu není schopna odpovědět ani na jednoduchou otázku, kterou by vědět pouze skutečný Neil. Kromě toho web Neila Keenana propaguje falešná pracovní místa v Bush / Clinton mafii jako podvodné Zimbabwe měny. Zdroje ze Společnosti Bílého Draka slibují, že pomsta za smrt Keenana bude totální a komplexní.

Kromě toho, pokud bude autor tohoto článku zabit, můžete si být jisti, že se následně zcela odstraní 13 dominantních pokrevních linií za posledních pět generací od založení Společnosti Federalních Reserv.

http://wakingtimesmedia.com/13-families-rule-world-shadow-forces-behind-nwo/

Rodiny musí začít přemýšlet, zda jsou ochotni obětovat celý strom jen proto, aby se marně snažili zachránit shnilé větve.

V každém případě, pobočka Bushe / Clinton / Rockefellerovou Chazarské mafie je nyní zoufalá z (nedostatku) peněz. Nedávný podvod s uragánem Mathew (uragán existoval jen v mafiánských médiích řízených Chazary, nikoliv v reálném světě) byl vyprodukován Chazarskou mafií, aby tato mohla vydělat nějaké peníze tím, že prodá akcie pojišťoven, říkají zdroje CIA. "Následuj peníze, je to stejné jako prodej krátkodobých akcií v leteckých společnostech před 11-S" říká zdroj ze CIA. Byly identifikovány autoři tohoto podvodu a budou se brzy zodpovídat spravedlnosti za své starézločiny, říkají zdroje.

Také říká Pentagon, že konec Národního svátku Číny a čínský Zlatý týden a na konec říjnové setkání jak Světové banky (3 až 9) taka výroční zasedání MMF, všechno pospolu souvisí s "koncem kabaly" a skokovým tlakem v tomto týdnu na nový finanční systém. Také stojí za zmínku, že dne 16. října, následující úplňek, je známý jako "Lovecký Měsíc" a začíná lovecká sezóna na mafiánské Chazarské vrahy, říkají zdroje.

Rovněž se zdá být nějakým druhem kampaně, která je zaměřena na Severní Koreu. Zdroje v japonské pravicové organizaci tvrdí, že hlavní severokorejský agent v Japonsku byl nedávno smrtelně otráven pomocí "ženského agenta CIA", který "se zdál být jen obyčejnou japonskou ženou." Další zdroj zpráv japonského původu říká, že leader Severní Koreje Kim Čong Un, byl také nedávno zavražděn. Zdroje CIA v Asii to potvrzují a říkají: , že "Kim Čong-un byl nahrazen doublérem, který je nyní pod naší kontrolou. Původní se odchýlil od toho, co bylo prozíravé a musel být odstraněn ".

Tato tisková zpráva mezitím uvedla, že Čína má v plánu "útoky - popravy mečem" proti Severní Koreji.

https://sputniknews.com/asia/20161008/1046141876/china-decapitation-strike-north-korea.html

Takže to již nebude nutné.

Jiné zdroje mezitím předložily důkazy autorovi tohoto článku, že filipínský prezident, Rodrigo Duterte je agent Bushe. Dr. Michael Meiring, který si později změnil jméno na Dr. Michael Van de Meer, řekl ve videu nahraném před svou smrtí, že Duterte, který byl v tom okamžiku starostou Davao City, položil bombu, která mu roztrhala nohy a udělal to tak pod velením George Bush Sr.

Kromě to se ke mně přiblížil známý agent korejské Církve sjednocení, aby se pokusil domluvit schůzku mezi mnou a Dutertem krátce poté, co by byl zvolen prezidentem. Asi jsem byl moudrý, abych tento návrh zamítnul, protože se mi líbí mít nohy spojené s mým tělem. Jak je dobře známo, Církev sjednocení má ranč v Paraguayi vedle Bushova ranče a byla zapojena do pašování drog a zbraní s Bushovou nacistickou frakcí po celá desetiletí. Je také faktem, že použití mimosoudních eskader smrti, tak jak to dělá Duterte, je typické chování chazarské, nacistické a fašistické frakce.

Jinými slovy, veřejná ianti-americká Duterteho pozice by mohla být jednoduše Bushův podraz, kterým by zamýšlel oklamat asiaty, aby tak získal přístup ke zlatému pokladu údajně existujícímu na Filipínách. Asiaté vědí, že Bushova frakce se pokusila vyvraždit biologickými zbraněmi a proto musí být s Dutertem velmi opatrní, i přes jeho do očí bijícího tahu na Číňany. Nikdy není dobré líbat hada, a Číňané byli varováni.

To samé platí o japonskémm premiérovi Šinzó Abem, který byl zvolen ve zfalšovaných volbách pořádaných frakcí Bush / Rockefeller. Abe je známý Bush / Nacistický agent a brzy bude přinucen rezignovat, protože japonská fašistická skupina za ním byla zdecimována, podle zdrojů blízkých pravému japonskému císaři. Tytéž zdroje říkají, že guvernér Bank of Japan, Haruhiko Kuroda, také ztratil nedávno svůj velký vliv, protože jeho skutečná práce, jk se už proslechlo, spočívala pouze v plenění japonských úspor.

Na Středním východě, mezitím Francisco, v "bezprecedentní akci" povýšil papežského nuncia v Sýrii na kardinála "s cílem chránit křesťanství," říkají zdroje Pentagonu. Rusko nyní zabralo chazarským žoldákům z ISIL Aleppo a Pentagon připravuje likvidaci ISIL žoldáků v jejich iráckém ředitelství v Mosulu. Zdroje Pentagon také říkají, že se zastaví v regionu četné pokusy operací pod falešnou vlajkou ze strany Chazarů určených k pokusu provokovat americkou - rusko válku.

Kromě toho, "I přes masivní kampaň kabaly" a opearcí kabalistické rozvědky vydával za mírové síly OSN v Sýrii, Nobelova cena za mír jim byla odmítnuta, říkají zdroje. Místo toho byla dána Nobelova cena kolumbijskému prezidentovi, Juanu Manueli Santosovi za ukončení 50leté války s partyzány z FARC. To bylo provedeno na podporu míru v regionu a "pro zrušení hlasování NE [proti mírové dohodě] Bushem dosazeným agentem, bývalým prezidentem Kolumbie, Alvaro Uribem" říkají. Zdroje dodaly, že cena může být revidována tak, aby zahrnovala i vůdce FARC, Timoleona Jimeneze.

Záměry Chazarů, aby nedošlo k jejich pádu zahájením třetí světové války jsou stále zoufalejší a zbytečnější. Jejich nejnovější taktikou bylo pokusit se vyprovokovat Indii a Pákistán, aby začali válku palbou z obou stran ve snaze dosáhnout, aby jejich jednotky stříleli na sebe navzájem. Také se podařilo vyděsit Rusko do té míry, že minulý týden provedli cvičení falešné masivní jaderné války se 40 miliony lidmi.

http://en.mchs.ru/mass_media/news/item/32915549/

Tyto plány selhávají stejně jako všechny ostatní pokusy o activaci masového zabíjení.

Také "byl nahrán" minulý týden "nový" šéf OSN (jak je popsán v New York Times), jak se snaží ignorovat předpokládanou skutečnost, že vůdce této údajné globální organizace byl vybrán chazarskou mafií a nikoliv lidmi z planety Země. To už nikoho nezajímá, protože mocní stojící za korporací zvané OSN (registrované jako takové jako firma Dun & Bradstreet) jsou v bankrotu, a proto OSN je samo o sobě také v bankrotu.

Podzimní ofenzíva pokračuje a očekává se, že brzy bude lidstvo svobodné.

A konečně tento týden jako bonus pro čtenáře, popíšeme nějaké triky, které jsou součástí špionáže z reálného světa, a které se nevidí v hollywoodských filmech, jak nám nedávno popsal jeden skutečný agent. Podle tohoto veterána se největší špionážní činnost v reálném světě spočívá v tom, že se zástupci různých zpravodajských agentur sejdou, aby spolu vypili pár drinků a výměnili si informace mezi sebou navzájem.

Nicméně je potvrzeno, že jsou také nějaké aktivity tipu James Bond se záludnými triky. Například se říká, že ženy - sovětské agentky používaly střelnou zbraň, která vypadá v jejich peněženkách jako tampón. Když jejich cíl hledá zbraně agenta v tašce při návštěvě koupelny, zřejmě nenajdou zbraň, a tak opadá jejich ostražitost. Žena -agent pak přiloží pistoli-tampón k oku svého cíle a vystřelí mu mozek.

Dalším popsaným sovětským zařízením byl keramický nástroj - hra, kterou agenti v zadku. Vzhledem k tomu, že mohli projít testem na detektor kovů, byli ho schopni propašovat do vězení, i kdyby byli nazí. Později, když je nikdo nesleduje ho vytáhnou. Obsahuje pilu, která může rozřezat mříže vězení, aby mohli uniknout. Má také nádobu v případě, že nalije kapalinu za sebou (při utěku) a zničí nosy sledovacích psů a znemožní jim tak zadržet svou kořist.

Další věcí, o špehů v reálném životě, který není popsaný v Hollywoodu, je skutečnost, že obecně jsou to velmi duchovní osoby zapojené do esoteriky a mystiky a často jsou spojeni s náboženskými organizacemi. Všichni ti, které znám se shodují v tom, že žijeme v prorockých časech. Starý satanský kult je nakonec poražen.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

09.10.2016 20:25

Uskladněné dokumenty prokazují, že Společnost Federálních Rezerv je založena na otevřeném podvodu.

03-10-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Dokumenty uniklé americkým vládním činitelům odhalují podrobně, jak majitelé Společnosti Federálních Reserv vytvořili v roce 2008 krizi Lehman and Brothers jako způsob, jak ukrást obrovské sumy peněz lidem na celé planetě.

Dokumenty jasně ukazují, jak indonésan pod jménem Yohannes Riyadi používá 700 tun zlata, které původně náležely bývalému indonéskému prezidentovi Soekarnovi na podložení 500 miliard dolarů v emisích US dluhopisů. Podle operativců CIA se sídlem v Asii byly tyto peníze použity pro uplácení vyšších indonéských vládních úředníků,

Zdroje nám říkají, že 700 tun zlata bylo pak zázračně transformováno chazarským mafiánským zaměstnancem padělatelem a podvodníkem Wilfredo Saurinem do 750.000 tun zlata na podložení certifikátů. JP Morgan Chase Bank pak vzala "750.000 metrických tun" a poslala práva na toto zlato do Royal Bank of Scotland, s transfery plateb jdoucími do HSBC Holdings předtím, než "zlato" skončilo ve Společnosti Federálních Rezerv, která pak proměnila zlato na dolary v jakési reverzní alchymii.

23 bilionů dolarů, tedy magicky vytvořené vlastníky Federal Reserve Board byly použity na nákup levných aktiv po celém světě, jejichž hodnota spadla kvůli krachu inženýrství Lehmanů, říkají zdroje. "To je tedy největší kriminální loupež globálních aktiv pomocí digitálních peněz vytvořených na počítačíc v historii, a opírajících se o neexistující zlato," jak jeden operativec CIA popsal tento podvod. Tento obrovský podvod výrazně zvýšil koncentraci vlastnictví Chazarské mafie ve světových korporacích a majetku.

Různé dokumenty vztahující se k tomuto podvodu, včetně SWIFT kopií transakčních dokumentů, lze vidět níže v předplatné části tohoto blogu a bude k dispozici zdarma pro širokou veřejnost ve čtvrtek 6. října.

Tyto zveřejněné doklady jen ilustrují, že žaloby proti Chazarské mafii a jimi založeném podvodném finančním systému Federal Reserve Board se stupňují. To je pravděpodobně důvod, proč byly skartované dokumenty nalezeny v kamionech, které minulý týden parkovaly před ústředím FEDu New Yorku.

http://www.zerohedge.com/news/2016-09-29/just-spotted-front-new-york-fed-again

O tři měsíce později jsou padělatelé zpátky …

 

... A tentokrát jsou kontaktováni přáteli: dodávka patřící profesionální demoliční a demontážní službě, který je mimochodem zaparkované přímo před hlavními nákladními dveřmi NY Fedu, který mimo jiné do místa, které vede v NY Fedu dál ke zlatým rezervám.

Nemůže být pochyb o tom, že banka New York Federal Reserve je místo kriminálního činu a důkazy jsou průběžně ničeny.

Pentagon mezitím vydal další podrobnosti o novém finančním systému, který nahradí podvodnou a zaniklou Společnost Federálních Rezerv, a to možná již tento měsíc. Hlasovací práva v novém systému budou rozdělena takto:

Čína získává 20,09%, Republika Spojených států amerických 17,89%, EU 11,61%, v Rusko 7,53%, Indie 4,1% a Japonsko 3,79%. Jedná se o stejné proporce jako uhlíková práva vydaná na základě dohody COP21, která byla více o novém finančním systému, než o samotném uhlíku. Kompletní seznam hlasovacích podílů jednotlivých zemí si můžete prohlédnout zde:

https://en.wikipedia.org/wiki/Paris_Agreement

Dohoda Paříž - Wikipedie, otevřená encyklopedie

en.wikipedia.org

Dohoda o Paris (French: L'accord de Paris) je dohoda v rámci Rámcové úmluvy OSN o změně klimatu (UNFCCC) zabývající se skleníkovými plyny ...

Dohoda se stane zákonem, když bude ratifikována 55 zeměmi ve výši nejméně 55% z celkových emisí uhlíku. Tato hranice budou předány, kdy Evropská unie dohody ratifikuje, což jejich vláda slibuje udělat do konce tohoto měsíce.

"Nový říjnový fiskální rok se shoduje s židovským Novým rokem, národním dnem Číny, a kolapsem Deutschebank a jüan se stává postupně zlatem podloženou a plně konvertibilní mezinárodní rezervní měnou v novém finančním systému," říkají zdroje z Pentagonu. I jiné zdroje nám potvrzují, že to je to, co je opravdu za oficiálním začleněním, počínaje dnem 1. října, čínských juanů do SDR MMF měnového koše.

Jakmile bude nový systém v provozu, tak budou mít americká armáda a agentury mnohem volnější ruku, aby mohli zakročit proti Chazarské mafii, protože již se nebudou muset starat o získání peněz na zaplacení svých platů, benzínu, atd.. Současně si chazaři již nebudou moci dovolit platy pro jejich ISIL, Boko Haram a další žoldnéřské zabijáky.

V každém případě je nyní zcela evidentní, pro každého člověka s normálně fungujícím mozkem, že americká armáda neposlouchá příkazy mafiánských chazarských otroků na ministerstvu zahraničí nebo v Bílého domě. Kápo Skull and Bones Chazarské mafie, americký ministr zahraničí John Kerry byl nucen přiznat veřejně minulý týden, že armáda nebyla ochotna podpořit jeho hrozby aby se přijala opatření proti Rusku v Sýrii.

http://english.alarabiya.net/en/News/middle-east/2016/10/01/Kerry-said-he-lost-argument-to-back-Syria-diplomacy-with-force-.html

Kerry řekl, že "ztratil argumenty" ve věci Sýrie , aby podpořil svou diplomacii silou.

english.alarabiya.net

Americký ministr zahraničí John Kerry, minulý týden na schůzce s malým počtem syrských civilistů ..(..).

Skutečným důvodem pro bouřlivé hrozby z Ministestva zahraničí US týkající se Sýrie je, že Rusové a jejich spojenci systematicky ničí izraelské a ropné společnosti ISIL a žoldnéřské armády, které tam působí, říkají zdroje z Pentagonu. Dodávají, že ničení zahrnuje vícero izraelských a saúdských velicích center.

Právní útok proti Chazarské mafii začal také. Zdroje Pentagonu říkají, že: "Armáda stojí za prvním soudem proti Saúdské Arábii a je na straně vdovy po námořním veliteli zabitém v Pentagonu v 9/11 tak, aby při úniku informací o zapojení Izraele do 9/11 nastala situace, kdy budou kolektivní soudní požadavky a spory zaměřeny na finanční likvidaci židovské mafie, která se tím pádem dostane na mizinu."

Zdroje dodávají, že: "Za marným Obamovým vetem zákona o 9/11, přišla chazarům velká rána jeho anulací oběma komorami, a to, jak Sněmovnou reprezentantů, tak Senátem, stáli neocon Ash Carter a saudophilní šéf CIA John Brennan."

Další ranou Chazarské mafii byla "dlouholetá Rockefellerova loutka, Josef Verner Reed", který byl minulý týden "mezi eliminovanými kabalistickými agenty", jak informovaly naše zdroje z Pentagonu.

https://www.washingtonpost.com/local/obituaries/joseph-verner-reed-jr-diplomat-and-white-house-protocol-chief-dies-at-78/2016/10/01/d94639f4-87e7- 11e6-AC72-a29979381495_story.html

Josef Verner Reed Jr., diplomat a šéf protokolu Bílého domu, zemřel ve věku 78

www.washingtonpost.com

Mr. Reed byl velvyslancem, vedoucí protokolu George H. W.Bushova kabinetu a dlouholetý úředník U.N..

Clinton Bush mafie udělala minulý týden další trik, když se šel Bill Clinton ukázat veřejně na pohřeb bývalého izraelského lídra Šimoa Perese. "Bill šel na pohřeb jen proto, aby Hillary mohla dosáhnout více židovských finančních dárců," řekly vojenské zdroje, které sledovali jeho návštěvu. Zdroje pak dodaly, že Hillary, byla mezitím zaznamenána FBI kamerami, jak uzavřela dohody s izraelským premiérem Benjaminem Netanjahuem aby US zdvojnásobily americkou pomoc Izraeli výměnou za více peněz do její nadace.

Byl také mnoho protichůdných informací pocházejících ze zdrojů, které autorovi tohoto článku řekly, že Hillary Clintonová je mrtvá. Jeden zdroj tvrdí, že je mrtvá, a že debata Clinton / Trump byl zaznamenána v předstihu. Další zdroj říká, že Hillary byla zabita a nahrazen klonem, a protože klony mají omezenou inteligencí, potřebovala sluchátka a mikrofon a teleprompter, aby bylo možné diskutovat. Je také možné, že byl použito tělo dvojnice která by také potřebovala teleprompter a sluchátka tak, aby ji její manipulátoři mohl říct, co má říkat. Také nyní existuje technologie, která používápočítačovou grafiku k vytvoření projednávání Hillary.

Co je však jasné v každém případě je to, že někdo se opravdu obtěžoval rozšířit, že jak se zdá, zemřela, včetně uvedení snímků s jejím pádem na světových televizních obrazovkách a také televizních stanic vysílajících zprávy, že zemřela. Také zrušila celou řadu živých vystoupení. Může to být provedeno proto, aby se zabránilo její popravě za zločin masové vraždy tím, že by si kati mysleli, že už je mrtvá.

Ať tak či onak, i kdyby to byla skutečná Hillary, on-line průzkumy veřejného mínění v drtivé většině souhlasí s tím, že ztratila diskusi s velkým odstupem.

K dispozici je také probíhající lavina zveřejňování trestné činnosti Clinton Foundation patřící Hillary a Billu Clintonovým. Zapomeňte na příběhy při zakládání, kdy mávajíce rukama prodávali nefunkční léky proti AIDS a podobně. Skutečným příběhem je to, že jsou to dva masoví vrazi zapojení do nukleárních útoků, které vyvolali tsunami na Haiti a v Japonsku.

K dispozici je také stále více důkazů, která přichází, že lidé za Společností Federalních Reserv jsou uctívači Satana. Poslední má prozrazovat jedno důkazní video, kde Angelina Jolie popisuje přátelům její účast na satanských rituálech.

https://www.youtube.com/watch?v=vkXS946P4sQ

Angelina Jolie se přiznává k satanského rituálu, který se dělá, aby vstoupila do Řádu Iluminátů v nově vynořivším se videu s tajnými záběry, kde mluví ke dvěma c ...

Jolie bylo poré nabídnuto pracovní místo v Rockefellerovou Radě pro zahraniční vztahy a dalších výkonných pozicích.

Také bylo odhalení bývalých Clintonových asistentů, že Hillary Clintonová se podílela na čarodějnických rituálech. Hillary uniklé e-maily ukazují, že dělala oběť Molochovi, což je jen jiný název pro Satana.

Tyto objevy se sbíhají s tím, co mi bylo řečeno, když jsem navštívil zednářský zámeček lóže P2 v Itálii, kde jsem se dozvěděl o tom, jak vnitřní skupina na nejvyšších úrovních výkonává v praxi lidské oběti, a prováděním tajemných rituálů přivolává "entity" a spouští tak světové události v souladu s pohyby hvězd a planet. Během této návštěvy jsem byl otráven, abych nemohl žít a vyprávět světu o nich a jejich činnostech.

Nyní jsou však, podle informátorů, zpravodajských agentur a dalších, už exponovány na několika frontách. Jakmile budou tito lidé zbaveni peněz "Majick". Potom, až konečně ztratí I poslední zbytky jejich moci, budou systematicky loveni a neutralizováni. To je důvod, proč je útočeno na Federální rezervní radu.

Níže uvedené dokumenty, zaslané Bílými klobouky, jsou konkrétní důkazy toho, že Společnost Bílého Draka a její spojenci jsou už zainteresováni na jednotlivých případech. Říjnové kanóny začaly svou kanonádu. Další přijde ještě v listopadu. Tyto útoky budou pokračovat, dokud to neskončí a lidstvo nebude osvobozeno. Pokud na tom budeme všichni pracovat, vítězství přijde možná na Vánoce.

McCall-Offer-to-Saurin-Indo-Gold-SKMBT

The SWIFT Transfers of the Indonesia Au 2009


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

05.10.2016 15:40

Významné globální boje o moc a také změny nastanou v říjnu.

09-26-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Translation plakát ". Při neexistenci zlatého standardu, není žádný způsob, jak ochránit úspory před konfiskací prostřednictvím inflace a žádné bezpečné úložiště pro majetek." Alan Greenspam, bývalý předseda Společnosti Federálních Rezerv).

Monohočetné a spolehlivé zdroje ze zpravodajských služeb z celého světa, ale tajných společností předvídají významné změny v globální mocenské struktuře hlavně v říjnu. Zdroje se shodují v tom, že boj se zaměří na to, kdo bude kontrolovat Spojené státy a jeho vojensko – průmyslový komplex.

Oba zdroje, jak CIA tak i Pentagonu říkají, že ani Hillary Clintonová, ani Donald Trump se nestanou příštími prezidenty Spojených států. Nicméně, nesouhlasí v tom, kdo bude prezidentem, což jasně ukazuje, že problém je stále ve vzduchu.

Zdroje CIA se sídlem v USA stále trvají na tom, že prezidentem se stane viceprezident Joe Biden, jen aby byl rychle nahrazen vice-prezidentským kandidátem Timem Kainem. Tyto zdroje také říkají, že frakce tlačí na Michelle Obamu, aby se stala příštím prezidentem, což by de facto jen prodlužilo Obamovo prezidentství.

Nicméně zdroje z Pentagonu říkají, že prezident Biden "by byl katastrofou." Taky se vyjádřili, že namísto toho může "Překvapení října přinést obnovení Republiky Spojených Států a s tím nové prezidentské kandidáty, podobné jako Paul Ryan reproduktoru (Rep ) a senátorka Elizabeth Warren (Dem), která se stala známou v celé zemi pro veřejné a drzé odhalení jednoho výkonného jednatele Wells Fargo."

Společnost Bílého Draka mezitím doporučuje, aby se kanadský premiér Trudeau Justin stal hlavou Severoamerické Unie. Když byly USA a Kanada v roce 1776 odděleny, Američané volili "život, svobodu a hledání štěstí", zatímco Kanaďané podporovali prozaičtější "dobré vládnutí".

Americké instituce jsou natolik poškozeny, že mohou být šetrnými cizinci jako jaou Kanaďané vyčištěny. Je také stojí za to poznamenat, že Skotsko se stalo součástí Anglie proto, že skotský král skončil jako vládce obou zemí, takže, kdyby měli kanadˇané a američané stejné normy, mohli bychom tu mít v dlouhodobém horizontu podobný výsledek. Spojené státy severní Ameriky budou mít populaci 475 milionů, budou tedy mnohem silnějším subjektem. Absorpce 122 milionů relativně chudých Mexičanů by byla hlavní nevýhoda tohoto návrhu, ale zároveň by tito Mexičané pomohli americkému průmyslu soutěžit s Asiaty.

Tyto problémy vvystoupili v průběhu jednání mezi zástupci CIA, SDB, Bílými Klobouky, asijskými tajnými společnosmti a zástupci čínské vlády minulý víkend. Rozhovory se vyvíjeli perfektně.

Bylo dohodnuto mezi čínskou vládou a CIA, že budou dány k dispozici masivní finanční prostředky na vytvoření plánovací agentury pro budoucnost. Počáteční práce agentury by byl nepřetržitý monitoring a čištění zvráceností způsobených z chazarskými gangstery, kteří zničili Spojené státy, a způsobili tolik utrpení v místech, jako jsou Střední východ nebo Ukrajina.

Agentura bude nakonec operovat s hodnotou miliardy dolarů ročního rozpočtu a bude financovat masívní projekty, na doplnění oceánů rybami, proměnu pouští na zelené háje a sady, zlepšení globální infrastruktury, prozkoumávání vesmíru a jěště další aktivity. Agentura by neměla být nějakou centrální plánovací agenturou stalinistického stylu, protože většina skutečné práce bude externí a zadávána soukromému sektoru prostřednictvím výběrových řízení.

Čínská armáda nabízí obrovské sumy zlata aby zaštítili tuto agenturu, zatímco někteří členové asijských královských rodin nabízejí spolu s tímto zlatem dolary v hotovosti na přímé použití. Problém, který na kterém se teď pracuje, je zjistit, zda tyto dolary jsou přeprány přes mafii Bush / Clinton / Rockefeller, nebo ne.

Zdroje CIA a Mossadu si myslí, že americký dolar bude pokračovat i po 30. září, ale celkově bude dolar rozdělen na americký dolaru, který devalvuje o 50% a mezinárodní dolar, který zůstane nezměněn.

Nicméně, Pentagon a jiné zdroje CIA říkají, že Federal Reserve Board přestane existovat dne 30. září, což vyvolává otázku, kdo přesně bude kontrolovat dolar.

To je zpráva, kterou vydal Pentagon na toto téma:

"MMF přijal jüanu podložený zlatem v SDR koši dne 1. října, protože Společnost Federálních Rezerv přestane existovat dne 30. září." A dodává: " Pařížská dohoda, která tajně aktivovuje zlatý standard je globálně asi kolem 48 %, Indie bude ratifikovat 2. října (4,5%), takže když i Rusko (7,35%) ratifikuje překročí se aktivační práh 55%, který vše drží na uzdě, dokud se kompletně nevyřeší vojenské problémy a kabala totálně kapituluje".

Zdroje ze CIA, mezitím říkají, že Čína nyní ovládá tajně SDR a MMF. Zvláštní práva čerpání SDR, je návrh MMF jako alternativa k americkému dolaru.

Čínské vládní zdroje říkají, že Čína bude sledovat to, co Západ udělá v příštích měsících předtím, než provede vlastní tah. Nicméně říkají, že "dolar není podložen zhola ničím."

Zdroje Mossadu a CIA v Asii, stejně jako rodina Rothschildů, trvají na tom, že na podložení dolaru existuje v Asii velké množství zlata. Nicméně, autor tohoto článku, a to navzdory zkoumání tohoto tématu po dobu 10 let, ještě neviděl jakýkoli doklad nebo důkaz, že zlato skutečně existuje. Zástupce SDB vycestuje v blízké budoucnosti do Indonésie, aby prošetřil, zda skutečně existuje nějaké zlato u pomníku na rovníku v Indonésii, který je nyní oplocen. Zdroje CIA a Mossadu v Asii říkají, že existuje 4.000 tun.

Připomeňme, že v roce 2012 baron James z Blackheath předložil v britském parlamentu důkazy, že v roce 2008 Rada Federálního rezervního systému Spojených států využila práva, aby vytvořila ze 700 tun zlata certifikáty v hodnotě 15 miliard dolarů, což znamená, že se tyto dolary podložili 700.000 tunami. To byl způsob, jakým se vyprostili z krize Lehman & Brothers.

Zde je původní svědectví Pána Blackheath:

https://www.youtube.com/watch?v=eL5hqvTWkYg

Takže ti z FEDu jsou nahráni na videu, jak o tomto zlatu jen lžou. Vzhledem k tomu, šéf nacistické propagandy, Joseph Goebbels jednou řekl:

"Pokud říkáte dostatečně velkou lež a neustále ji opakujetes, lidé jí budou nakonec věřit. Lež může být udržována pouze tak dlouho, jak dlouho může stát ochránit lidi z politických, ekonomických a / nebo vojenských důsledků lží. Proto se stává životně důležitým, aby stát využil všech svých pravomocí k potlačování disentu, protože pravda je smrtelným nepřítelem lži, a tudíž potažmo pravda je největším nepřítelem Státu ".

V případě, že je historie zahrabaného asijského zlata jen lež použitá k udržení korporátní kontroly, pak je jasné, že je třeba nalézt alternativní řešení, aby se zabránilo kolapsu finančního systému a civilizace.

Zdroje z Pentagonu říkají, že "30 kontrolorů z Mossadu / CIA, kteří cvičili a vedli ISILbylo zabito ruskými raketovými útoky, takže nový finanční systém může zprovozněn, jen když bude ISIL na poražen v Sýrii a na Ukrajině."

SDB doporučila Pentagonu, že ropné společnosti, které tlačí na energetické projekty v Sýrii a na Ukrajině jsou Chevron a Exxon Mobil. Proto bylo řečeno, že nejlepší způsob, jak zastavit ISIL a nacisty na Ukrajině by byl, aby se sšli výkonní manažeři těchto společností. Pak by jistě tito pracovníci zpívali jako kanárcio hlavounech jako jsou Bush / Clinton / Rockefeller.

Protože víme, že syn Joe Bidena je zapojen do energetického projektu na Ukrajině, to je dobrý odhad, že Biden, který je navrhován jako president je jen další pokus mafie Bush / Clinton / Rockefeller udržet nějakého jejich agenta ve Spojených státech, protože vědí, že Hillary je příliš toxická (nebo spíš příliš mrtvá) na to, aby se stala prezidentkou.

Snad přinese schůzka výkonných manažerů ve vedení těchto ropných společností nakonec skončí s těmito mafiánskými Chazary a jejich armádami soukromých zabijáků v ISIL.

V každém případě na frontě s Goldman Sachs je vidět, že chazaři jsou pod velmi tvrdým útokem na třech kontinentech.

V Asii, přinutil Goldmany bojkot kontraktů propustit 30% svých bankéřů. K dispozici je také velká akce, která má přinutit mafii Bush / Clinton / Rockefeller vrátit akcie v Japonsku zapsaných podniků, které doslali z Japonska pouze pomocí vydírání. Japonsko bude mít pro tento krok velkou ruskou podporu, říkají zdroje z CIA v Asii. Podle nich již byla mírová dohoda s Ruskem o čtyři sporné ostrovy dokončena. V této dohodě se Japonsku dva nejjižnější ostrovy. Za to se brzy očekává vznik silné rusko-japonská vojenské a obchodní aliance, říkají zdroje.

Říká se, že to bude oficiálně oznámeno dne 15. prosince, kdy ruský prezident Vladimir Putin přijede do Japonska.

V Evropě byl mezitím bývalý ekonom Goldmanů, Jim O'Neill, nucen opustit svou práci jako ministr financí ve Velké Británii. V Evropské unii je zase vyšetřován bývalý šéf Evropské komise José Barroso, který náhle opustil svou práci a připojil se ke Goldman Sachs.

https://www.rt.com/news/360477-barroso-eu-drug-cartel-goldman/

Uber firma podporovaná Goldmany a prádelna drogových financí pro Bushe, Bank of America, také jsou ovlivněny odhalením, které učinil jejich poradce, bývalý komisař EU, Neelie Croes, který se podílel na nekalém podnikání na Bahamách, zatímco byl ve funkci.

https://www.theguardian.com/business/2016/sep/21/ex-eu-commissioner-neelie-kroes-failed-to-declare-directorship-of-offshore-firm

v USA jsou předmětem šetření i bývalí zaměstnanci – miliardáři - společnosti Goldman Sachs, kteří měli na starosti hedgeové fondy, jako kupř. Leon Cooperman z "Omega Advisors Inc." nebo Dan Och z "Och -Ziff Capital Management Inc.".

http://www.barrons.com/articles/double-trouble-for-hedge-fund-chief-leon-cooperman-1474693209

http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-09-12/perry-paulson-and-och-ziff-stung-by-outflows-hitting-big-funds

Tato odhalení jsou jen součástí širokého a systematického útoku na finanční parazity Chazarské mafie po celém světě. Bývalý vyšetřovatel skandálu "spořitelní a úvěrové krize" v USA, William Black, který jich dal už tisíce do vězení, vyšel veřejnost, aby řekl, že hlavní obchodní model velkých bank je prostě podvod.

http://www.blacklistednews.com/Top_Bank_Fraud_Expert%3A_ALL_of_the_Big_Banks%E2%80%99_Profits_Come_from_FRAUD/54262/0/38/38/Y/M.html

Některé zdroje se shodují, že likvidace Chazarské mafie bude pokračovat a prohlubovat se, dokud se nekapitulují úplně. Za tímto účelem říkají zdroje z Pentagonu, že OSN dává ultimátum hlavnímu vůdci Chazarské mafie Benjaminovi Netanjahuovi. To je také důvodem, proč se hlavní židovští vůdcové setkají s tureckým prezidentem Recepem Erdoganem v New Yorku, aby na Středním východě dosáhli skutečného míru.

----------

09.16.27. Benjamin Fulford promlouvá živě na události15-16 říjn v Montrealu v Kanadě. Pro více informací prosím klikněte na tento odkaz:

http://www.meritocracy.quebec/

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

14.09.2016 06:44

Chazarská mafie nabízí návrat carského zlatého pokladu výměnou za přístřeší v Rusku.

6.9.2016

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Oba dva spolehlivé jak ruské, tak CIA kontakty řekli Společnosti Bílého Draka, že hlavní šéfové Chazarské mafie se snaží vyobchodovat útočiště v Rusku za zlato. To je jen poslední v celé sérii znamení, že chazarská mafiánská pravidla na planetě Zemi se hroutí. SBD a její spojenci budou nadále vyvíjet tlak a ofenzívu s cílem trvale ukončit jejich vládu již tento podzim.

Dalším velkým znakem porážky Chazarian mafie bylo ponižující zacházení s mluvčím korporátní US vlády, Barackem Obamou v Asii a jinde. Obamovi byl doslova odepřen červený koberec a jiné protokolární zacházení při jeho příchodu na summit G20 v Číně minulý víkend. To bylo v ostrém kontrastu k super VIP zacházením s kanadským premiérem Justinem Trudeau, který byl doporučený Číně Splečností Bílého Draka jako lepší lídr pro Severní Ameriku, než Hillary Clintonová, nebo Donald Trump. Trudeau byl brán jako superstar v Číně během jednoho týdne návštěvě, která vyústila v Kanadě ve veřejném snížení podpory korporátní vlády USA tím, že oznámí svůj záměr připojit se k Číně vedl AIIB.

Japonsko se nyní očekává, že bude následovat, a zanechá korporátní americkou vládu totálně izolovanou od světové scény.

Obama byl také donucen zrušit plánované setkání s filipínským prezidentem Rodrigo Dutertme poté, co mu Duterte řekl, že je "zkurvysyn."

https://www.theguardian.com/world/2016/sep/05/philippines-president-rodrigo-duterte-barack-obama-son-whore

Barack Obama zruší zasedání poté, co filipínský prezident …

http://www.theguardian.com

Rodrigo Duterte dále napíná diplomatické vztahy s Washingtonem tím, když varuje vůdce USA, že se ho ještě neptá na mimosoudní popravy.

To je důležité, protože posun, který zamýšlel dát korporátním USA směrem k Asii závisel do značné míry na znovuoživení územních sporů mezi Čínou, Filipínami a dalšími zeměmi ASEAN. Místo toho, země ASEAN souhlasili s Čínou, že si vypořádají své územní spory mírovou cestou a sami.

Pro korporátní vládu Spojených států je však přichystáno mnohem víc ponižování a doufejme, že zapomenuto ve skladu jak se přibližuje 31. září, což je konec fiskálního roku. Snahy o bankrot se nakonec soustředí na mezinárodní dumping amerických státních dluhopisů v kombinaci s nákupem zlata. K dispozici je také obrovská kampaň za odříznutí zdrojů financí z drog a z prodeje ropy Společnosti Federálních Reserv a její dceřiné společnosti, americké korporátní vlády, tak, aby již dál nemohli zabránit bankrotu.

Duterteho vražedná kampaň proti drogovým dealerům na Filipínách je jen jedním z aspektů tohoto obratu. Intenzifikuje se také velká kampaň odříznutí kokainových peněz z Jižní Ameriky.

Naše zdroje z Pentagonu nám říkají, že bílé klobouky dělají svou práci tím, že likvidují všechny drogové lety Bush / Clintonovy nacistické frakce CIA, které fungovaly prostřednictvím letecké základny Incirlik v Turecku, Ramstein v Německu, a letecké a základny Bondsteel v Kosovu.

Nedávné matoucí a rozporuplné zprávy o ISIL v Iráku a Sýrii se všechny vztahují především o odříznutí ropných příjmů Bush / Clintonovy kliky. Rusové a americké bílé klobouky nyní spolupracují s Turky, Íránci a Syřany, aby se tak stalo.

Situace dosáhla takového bodu obratu, že manipulátoři Hillary Clintonové kontaktovali SBD, aby řekli, že měli v plánu ukončit kandidaturu Hillary na prezidenta. Nebo, že buď bude použit její špatný zdravotní stav jako důvod pro to, aby skončila, jinak ji budou muset zavraždil v takovým způsobem, aby to vypadalo, že byl do akce zapojen Donald Trump. Nedávné americké titulky korporátních médií naznačují, že zvolí možnost zdraví.

K dispozici je také stále více důkazů, že většina veřejných vystoupení Hillary Clintonové je vyrobena v médiích s technologií tzv. modré obrazovky, což znamená, že se buď vyhýbá jakékoliv konfrontaci se skutečným publikem, nebo že již není přítomna. Zednářský zdroj vysoké úrovně z Lodge P2 říká, že to byly imitace nebo klony, které mohou být použity pouze na čtení předepsaných projevů nebo na sestříhání pásků, ale nejsou schopny provádět složité rozhovory. To může vysvětlovat, proč se Hillary téměř rok vyhýbala tiskové konferenci.

Vzhledem k tomu, že Hillary je podporována Evelynem de Rothschild, stejně jako Bush / Rockefeller / Clintonovou mafií, můžete si být jisti, že pokud použijí její osobnost na scénář, který si vsugerovali, a který se bude týkat pravděpodobně někoho jiného, než Donald Trumpa, který se stane dalším americkým prezidentem.

Ačkoli americká armáda podporuje Trumpa, nemusí to nutně znamenat, že Donald Trump se stane příštím americkým prezidentem, protože bankrot korporátní vlády USA může vést ke zcela odlišným scénářům. Možnost Trudeauho a severoamerické koalice států, jak je uvedeno výše, je jen jednou z nich.

Ve skutečnosti jsou jasným znakem, že se něco důležitého již změnilo zlaté lemy na vlajce US Republiky, které byly jasně viditelné v pozadí při Obamově projevu v Číně na konci jednání G20. Toto potvrzují prvních sekundách tohoto videa.

https://www.youtube.com/watch?v=WVAAgcroH2Q&feature=youtu.be

Až dosud Obama vždy hovořil s vlajkami US Corporation v pozadí s typicky zlatým lemem admirality. Tato změna může znamenat, že domácí otrok Obama změnil během G20 pána.

V každém případě je velmi nepravděpodobné, že by naši obvyklí podezřelí mohli manipulovat události v USA nebo jinde způsobem, jakým byli zvyklí. Odmítnutí fašistických smluv TTIP a TTP v USA a Evropě sjednaných mezi Chazary je toho jasnou známkou. Tyto smlouvy jsou odmítnuty hlavně proto, protože mají speciální tribunál, který je řízen Rockefellery apod... a výše uvedenými vládami.

Zátah ze strany Evropské unie na daňové podvodníky z amerických společností, jako je Apple, Google, Amazon a McDonalds je dalším jasným signálem evropského rozchodu s americkou frakcí Chazarské mafie. Všechny země G20 se shodli na tom, že využívání daňových rájů pro nadnárodní společnosti, které si tak krátí daně, skončí, a Evropané tak ukážou cestu.

Zdroje z Mossadu v Evropě potvrzují, že Evropané také systematicky přesunuli svá finanční aktiva do Číny. Nathaniel Rothschild a jeho náměstek (Jacob) z rodiny Rothschildů, například, v průběhu posledních 18 měsíců přesunuli většinu svých aktiv do Číny. Rockefeller, Bush, Clintonovi a "temná strana rodiny Rothschildů" (Evelyn) jsou nyní v jednání s Číňany, říká zdroj.

To je to, proč ruské zdroje uvedené v horní části tohoto zpravodaje kontaktovali SBD.

V Asii zatím zuří obrovská tajný bitva vedená v Thajsku hlavně kolem zemí, ketré vlastní historický zlatý poklad. Zdroje v thajské královské rodině a zdroje CIA v Asii potvrzují, že je zde vážný zápas kvůli následnictví na trůnu.

Zde je syrové intel na toto téma:

"Na každý thaiský telefon byla zaslána tato zpráva z královského paláce: Králi není dobře, protože má tekutina v plicích a jeho játra nefungují správně. To přináší s sebou také toto: korunní princ (který umírá na AIDS, jezdí každý měsíc do Anglie a Německa na krevní transfúze) se stane králem. A teď šok! .. princ je financován Thaksinem Shinawatrou[] !! Takže, to je to způsob, jak přivést Thaksina zpět k moci. "

Thaksin byl za hnutím červených košil v Thajsku, takže mnozí (včetně tohoto autora) měli podezření, že byl součástí Chazarského spiknutí s cílem ukrást Thajské zlato. Více syrového zpravodajství níže:

"Zde je trochu pozadí vztahu Thaksina a korunního prince ... Je známo, že korunní princ byl (je) těžký, kompulsívní gambler ... .. Před několika lety, když byl ještě Thaksin PM Thajska, osobně dohlížel na to, aby byly urovnány hazardní dluhy korunního prince ... Ty činily kolem více jak $ 300 milión. A od té doby, 'a od té doby se dluh točí a čeká, až se zaplatí"...

Elity z královského paláce spustili v Thajsku operaci .... HM byl mimo obraz po mnoho let .... Pokud jde o královnu, ta opustila tento svět už v roce 2012 .... na jejím místě je od té doby dvojnice.... elity za scénou se snaží přijít na způsob, jak najít jinou alternativu a udržet korunního prince od převzetí trůnu; včetně změny ústavy, které dovolí, aby trůn převzala princezna. To je jeden z důvodů, proč je nyní armáda. Říkám po celá dlouhá léta, že nejlepší scénář pro Thajce by bylo oznámení královského paláce, že král a královna spolu zemřeli v objetí ... Thajci by přijmuli tento pohádkový konec.

 

Elity budou muset učinit rozhodnutí velmi brzy ... Nemohou ponechat krále v nemocnici (s více a více operacemi, horečkami, infekcemi, atd) o mnoho déle .... A mám tu ruský Intel z před několika lety, kteý podrobně vysvětluje s fotografiemi podvodu, který se hraje na lidech Thajska a na celý svět, pokud jde o krále a královnu."

Je třeba, aby se Thajci e podívali na další historické příklady z jiných zemí s dlouhou historií, jako jsou imperiální Anglie a Japonsko, aby přišli s dobrým plánem pro jejich krizi nástupnictví takovým způsobem, který posílí Thajsko a jeho instituci. A konečně, tento týden jsou také nějaké zajímavé X-files věci, které by se měly zařadit do reportáže.

Za prvé byl široce probírán v médiích výbuch rakety SpaceX na Floridě minulý týden, který byl způsoben UFO, přičemž je spousta videa důkazy, které by toto podporují.

http: //www.veteranstoday.com/2016/09/02/ufo-destroys-israeli-weapon …

Vzhledem k tomu, ža byly tyto důkazy široce zahrnuty v jiných zpravodajstvích, dotkneme se pouze možného motivu. Izraelský Satellite, který měl být vypuštěn byl určen k transportu kontrolovaných Facebookových dat do Afriky. Protože Facebook je Rockefeller nástroj, jasně zde někdo mocný nechtěl, aby byla Afrika podrobena Rockefeller / Facebookkové mentální kontrole.

Mnohem méně projednávaná akce než Space-X exploze, ale pravděpodobně ještě důležitější, byla hlášena minulý týden jako zemětřesení na východním pobřeží USA. Zdroje CIA říkají, že toto nebylo obyčejné zemětřesení, ale spíše o útok na americké podzemní základny. Poslali fotografii epicentra (oranžová tečka na obrázku níže) a nachází se v těsné blízkosti některých poněkud záhadných staveb.

Vzhledem k sílící vesmírné válce, stále více a více zpravodajských položek spojovaných s typem událostí Akta X, lze očekávat ze zpráv z mainstreamových médií, podle zdrojů z extra-pozemních spojených frakcí vojenského indutrial komplexu.

Není žádných pochyb, že žijeme v historických časech. musíme zajistit, aby "dobří hoši" vyhráli.


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

29.08.2016 18:46

Hlavní frakce v boji za planetu Zemi a jejich nynější status.

22-08-16.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Poznámka překladatelky do es:

"Vladimir Putin ukázal na zrádce, kteří přímo podporují ISIL".

Již v říjnu 2015 odhalil Obamu:

https://syrianfreepress.wordpress.com/2015/10/10/putin-exposes-obama/

a v listopadu nic míň než 40 dalších zemí světa:

https://yournewswire.com/40-countries-including-g20-members-are-financing-isis-says-putin/

V prosinci 2015 ukázal především na Erdogana, který mimochodem zřejmě to, co opravdu udělal je, že odhalením lidí, kteří prováděli převrat vlastně odstranil sionistickou hrozbu a přeběhl na Putinovu stranu. Na druhé straně byla v té době dobře zdokumentována základní podpora Izraele teroristům v těchto článcích:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3315347/Watch-heart-pounding-moment-Israeli-commandos-save-Islamic-militants-Syrian-warzone-risking-lives-sworn-enemies.html

a dokonce je zde i odpověď Netanjahua, který říká, že nepřestane podporovat tyto teroristy z ISIL:

http://www.liveleak.com/view?i=0bc_1448229854)

Oznámení čtenářům (Ben): Nestane-li se nějaká velká katastrofa, do 29. srpna nebude tento zpravodaj obsahovat žádný materiál citlivý na aktuální dění, který je napsaný předem, protože váš korespondent bude na dovolené.

Probíhající bitva o kontrolu nad finančním systémem, a proto kontrolu nad procesem rozhodování, co budeme jako druh dělat v budoucnu, se blíží k vyvrcholení. Z tohoto důvodu, by to mohl být dobrý čas k tomu, abychom zjistili, kdo jsou hlavními hráči na šachovnici a jaká je jejich pozice.

Za prvé se pojďme podívat na Chazarsko / nacistickou frakci, která převzala kontrolu nad Evropou, Japonskem a Spojenými státy poté, co provedla 11. září 2001 v New Yorku útok pod falešnou vlajkou.

Tato frakce je vedena Georgem Bushem Sr., Davidem Rockefellerem a jeho poskoky. Jeho záměrem bylo snížit světovou populaci o 90% díky hladovění, nemocem a válkám. Důkazy toho byly poskytnuty několika policejním orgánům, vojákům a rozvědkám po celém světě.

Když bylo převzetí Spojených států nacisty dokončeno volbami ukradenými Georgem Bushem Jr. v roce 2000, americká vláda se nás snažila zabít skrze uvolnění biologických zbraní včetně SARSu, ptačí chřipky, Eboly, atd.

Skutečným důvodem proč chtěli zabít 90% populace byl strach ze ztráty kontroly nad planetou, protože čínské, muslimské a hinduistické skupiny nebyli pod jejich kontrolou, rostla jejich populace a moc.

Hyksósové uctívají bytost s tváří kozy s rozeklaným ocasem, která byla v průběhu času známá pod jmény jako Seth, Baal, Marduk, Lucifer, Satan, atd. Také praktikují lidské oběti, někdy na velkém měřítku, například ve světové válce, kterou provedli prostřednictvím (sociálního a politického) inženýrství . Pravděpodobně ne více než jeden milion členů této skupiny je na pozicích kontroly v mnoha institucích státní správy, financí, náboženství, médií apod., po celém světě. Mnozí z nich jsou chybně označováni jako Židé. Chceme-li chránit nevinné lidi, říkáme tedy Chazarská mafie. Na hlavy hlavních členů této skupiny je nyní vypsána odměna a jejich jména byla veřejně uvedena.

Hlavní opozicí vůči této skupině v západním světě jsou křesťanské frakce, členové židovské víry, kdo uctívají Yahveho, ale i ateisté, kteří věří pouze ve Zlaté pravidlo (Nečiň druhým to, co nechceš, aby činili tobě).

Elitní členové této skupiny se snažili zastavit plánované zabíjení "neužitečných jedlíků", tím, že navrhli uhlíkovou daň, aby tak získávali finanční prostředky na úhradu chudým zemím na zachování a rozšíření jejich lesů. Hlavními lidmi za frakcí globálního oteplování byli členové evropských šlechtických a královských rodin, které podporovaly křesťanství na rozdíl od satanských ideálů. Boj o moc byl ztracen v roce 2000, když ukradli prezidentské volby jejich člověku, Al Gorovi. Hlavním problémem této skupiny bylo, že vytvořili lež o globálním oteplování oxidem uhličitým na podporu jejich daně. Jejich systém obchodování s uhlíkem byl také prošpikovaný podvody.

Nicméně, tato skupina má značnou pravomoc , kterou vykonává prostřednictvím ne-satanských společností zednářů spolu s částí katolické církve, která nebyla pořízena satanistům. Této skupině se podařilo nahradit Papeže Benedikta XVI v roce 2013. Okamžitě po jeho nahrazení Františkem, začala čistka pedofilů v katolické církvi, čistka ve Vatikánské bance (IOR) a dosžení dohody s Kubou a Kolumbií na zastavení toku drogových financí frakci Bush / nacistická část CIA. Hovoří se o Františkově zapojení do špinavé války v Argentině, ale zatím jeho činy ukazují, že se snaží konat dobro.

Nicméně, vedení skupiny, která dosadila Františka k moci nadále usiluje o ovládnutí světa skrze karbonovou daň, tajně jimi vybíranou a ovládanou. Nebudou úspěšní s tímto typem podvodu, protože je založen na lžích a zůstává podvodem.

Skupina za Františkem také tlačí na to, aby byl Donald Trump, zvolen presidentem Spojených států. Pokud budou úspěšní, Trump začne zatýkat mnoho z hlavních vůdců Chazarské mafie v USA.

V souladu s těmito silami spolupracují také společnosti Červeného a Modrého z Asie a její spojenci ve Společnosti Bílého Draka.

Společnost Červeného a Modrého byli vytvořeni jako organizace Mozim (??), a datují se nějak kolem r. 450 před naším letopočtem. Tyto skupiny se spojili v roce 1700 se zbytky byrokracie Ming, armádou a námořnictvem v boji za svržení Manchu dobyvatelů Číny. Po mnoha neúspěšných krvavých pokusech nakonec uspěli v roce 1911, kdy svrhli posledního císaře. Tato skupina byla potom prakticky neaktivní.

Nicméně se opět aktivovali v totální válce nedávno poté, co se našel důkaz, že Bushův režim šířil SARS - biologickou zbraň - v pokusu vyvraždit tak národy Asie. Také znali genocidní plány Chazarů, které natočili v Bohemian Grove na několika akcích po příchodu Bushe Jr . k moci. K Červenému a Modrému se připojila později Rodina draka, což je konfederace prastarých královských-aristokratických rodin z celého světa.

Společnost Bílého Draka byla vytvořena, když Asiaté hledali na Západě spojence v boji proti Chazarům. SBD je koalice, která má své kořeny v dávných tradicích Západu, a podporuje dobré skutky všeho druhu.

Tito bílí rytíři jsou zodpovědní za věci, jako Magna Carta, demokracie, rytířský kodex, ochrana slabých a chudých a že je třeba bojovat, pokud je to nezbytně nutné k ochraně všeho, co je správné a slušné. Členové SDB mají nyní pod kontrolou většinu z vojensko-průmyslového komplexu Spojených států s výjimkou žoldáků ve službách Bush / Clintonových nacistů . SBD spolupracuje s ruskými bezpečnostními službami, britských tajných služeb, zednáři, tajnými společnostmi a skutečnými muslimy (na rozdíl od falešných muslimů, kteří financují teroristy ISIL), japonské tajné společnosti, Illuminati, Italská bílá šlechta, královské rodiny Evropy, několik firem, různé společnosti bojových umění, atd.

Chazaři se nyní zredukovali na několik ohnisek velení ve Washingtonu, New Yorku, Saúdské Arábii, Izraeli a některých teroristických státech.

Pokud Asiaté a jejich spojenci z SBD dají silný impuls, mohl by to být konec hry pro Chazary a jejich bývalý režim teroru a otroctví již tento rok. Ukončit jejich mandát by byla jednou z nejvýznamnějších událostí v historii lidstva za posledních tisíc let. Mohlo by to vést ke světovému míru a éře nebývalé prosperity.

V této dlouhé hybridní válce o kontrolu nad planetou zemí bude kampaň letošního roku jednou z nejdůležitějších. Tentokrát je skutečná a celkové vítězství velmi reálné. Pokud každý udělá svou práci, brzy budeme moci začít novou éru, úžasný zlatý věk.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

22.08.2016 15:46

Ekonomické a demografické údaje dávají jasně najevo, že pro Chazarskou mafii hra skončila.

08-15-16.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Poster překlad: USA oficiálně prohrály bitvu nad investiční bankou v čele s Čínou.

"The AIIB (Asian Infrastructure and Investment Bank) je jednou z několika institucí, založenou  Čínou, zřetelně kvůli frustraci nad selháním stávajících mezinárodních finančních institucí, aby se přizpůsobili svému obdivuhodnému růstu - The Economist. http://www.sitsshow.blogspot.com. Poznámka: ADB = asijské vývojových Bank).

 

Oznámení čtenářům: Vzhledem k naší každoroční dovolené byla napsána tato zpráva pro tento týden v předstihu s obsahem, který není citlivý na aktuální dění.

Čínská vláda v současnosti oznámila ve zpravodajství Xinhua, že rozvojové a rozvíjející se země dohromady (aliance BRICS) ovládají 85% světové populace, 60% jejího HDP a 80% ekonomického růstu. Jinými slovy, země ovládané Chazarskou mafií prohráli bitvu, ekonomicky i demograficky. Kromě toho se s přibývajícím časem jejich pozice každým dnem oslabuje více a více.

Když se podíváte na data Světové banky na reálné HDP (v paritě kupní síly), můžete vidět, že celkový HDP OECD (klubu bohatých zemí) je 50,9 miliardy dolarů, zatímco zbytek světového HDP je 127,3 miliardy . To znamená, že i kdyby se všechny bohaté země spojili s vládnoucí chazarskou frakcí USA, budou mít méně než polovinu ekonomické sílu aliance BRICS.

http://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.MKTP.PP.CD

Věci se pro USA ještě zhorší jakmile si uvědomíte, že údaje použité Světovou bankou jsou založeny na lžích zveřejněných americkou vládou. Například, když se podíváte na data vlády USA, kde se říká, že ceny v roce 2016 jsou pouze o 35% vyšší, než tomu bylo v roce 2001.

Je to proto, že vláda Spojených států změnila složení košíku zboží, které se používá k měření inflace, více než 20-krát, aby se inflace zdála nižší. Když se podíváte na realističtější míru inflace, bude zřejmé, že ceny v USA jsou 160% vyšší v roce 2016 než tomu bylo v roce 2001.

http://www.zerohedge.com/news/2016-08-01/burrito-index-consumer-prices-have-soared-160-2001

Vzhledem k tomu, že inflační míra se používá pro výpočet HDP, což znamená, že reálný US HDP je méně než polovinu toho, co bylo v roce 2001.

Podíváte-li se na čísla průmyslové výroby, tak je možno vidět, že průmysl USA se nijak nezvýšil od roku 1976. Klikněte na grafu na tento odkaz a vyberte možnost "Max”, abyste to viděli na vlastní oči.

http://www.tradingeconomics.com/united-states/industrial-production

Pak je tu skutečnost, že 22% ze všech pracovních sil pracuje ve zpracovatelském průmyslu v roce 1977, přičemž ve srovnání s rokem 2016 pouze 9%.

Graf dne: USA zaměstnanost ve výrobním sektoru, 1960-2012

To znamená, že většina Američanů pracuje v odvětví služeb jako státní zaměstnanci nebo zaměstnanci bank a restaurací, a nevyrábějí nic s čím by mohli obchodovat se zbytkem světa.

To je důvod, proč USA od roku 1976 zvyšuje svůj obchodní deficit téměř nonstop. To je také důvod, proč je USA nejvíce zadlužená země v historii planety. Opět můžete vidět volbou "Max" na odkaz níže.

http://www.tradingeconomics.com/united-states/balance-of-trade

Tento kumulovaný obchodní deficit zanechalo USA dlužící zbytku světa více než 19 miliard dolarů. Podíváte-li se na skupinu zemí ovládaných Rothschildovými G7 jako celek můžete vidět, že dluží zbytku světa 47,1 miliard.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_external_debt

To znamená, že G-7 byly na cestě degenerace už posledních celých 40 let. Příčina této degenerace sahá až do "Nixonova šoku" z roku 1972, kdy prezident Richard Nixon vytáhl dolar ze zlatého standardu. Až do roku 1972 zažívaly rozvinuté země silný hospodářský růst v rámci zlatého standardu.

Nicméně poté, co Nixon opustil zlatý standard, G-7 začala tisknout peníze z ničeho a používat je k nákupu věcí od zbytku světa. Jedná se o finanční ekvivalent používání amfetaminů. Dostane se vám obrovského okamžité detonace energie, ale své tělo v tomto procesu ničíte. Závislost G7 na fiat penězích proměnila tyto země v jedny z největších parazitů v celém světě.

Zbytek světa má imunitní reakci proti této parazitární infekci ze zemí G7 pod kontrolou Chazarů.

Jsou nemocné a unavené z neustálého asociálního chování Chazarů. Spojené státy jsou nejhorším světovým národem-delikventem na světě a byli ve válce téměř nepřetržitě od konce druhé světové války. Při nedávných destrukcích Afghánistánu, Iráku, Sýrie, Libye, atd., ukázala Chazarská mafie a její loutky světu jejich pravou podstatu.

Nejen to, ale Chazaři se snažili několikrát spustit 3. světovou válku. Z tohoto důvodu již není většina světa ochotná financovat země, které chazaři ovládají.

http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-08-01/foreign-appetite-for-u-s-securities-has-taken-a-drubbing#media-2

Je pravda, že USA a G-7 mají silnější vojenské vybavení a schopnosti než Čína. To platí zejména pro letectvo a americké námořnictvo. Mějte však na paměti, že na začátku první světové války bylo Japonsko silnější než americká armáda. Nicméně, americké HDP bylo 4 krát větší než Japonské a USA měli dvakrát větší populaci. To znamenalo, že jakmile Američané začali reorganizovat svou ekonomiku pro válku, bylo jen otázkou času, než japonci prohrají.

Čína má nyní čtyřikrát více obyvatelstva než USA a vytváří 20krát více oceli, základní surovinu pro zbraně. To znamená, že v případě, že by se Číňané rozhodli jít do plné militarizace, byoa by jen otázkou času, než by vyhráli jakoukoliv konvenční válku.

Ani s NATO nemají Američané schopnost vyhrát válku proti Číně, což teď vědí všichni, protože náležité simulace byly už nohokrát provedeny. I kdyby se USA pokusili o celkovou nukleární válku, Číňané mohou dát většinu ze své populace do hlubokých podzemních bunkrů, zatímco téměř všichni Američané žijí v dřevěných domech a nemají přístup k této ochraně.

Aby se zabránilo celkovému vítězství Číňanů, Američané si namlouvali Rusy a země kolem Číny se připojili k nim v anti-čínské alianci. Nicméně Rusové si vzpomínají dobře, co Američané udělali s Jugoslávií a to, co teď dělají na Ukrajině a správně se takové alianci vyhýbají.

Nejen, že se ve skutečnosti dohodli na provádění společných vojenských cvičeních s Čínou v Jihočínském moři. Navíc evropské země jsou také nemocné a unavené z chování Spojených států a směřují ke spojenectví s Ruskem. Jinými slovy, ve Spojených státech pod doménou chazarů ztratili světovou válku.

Takže, co můžete udělat, aby se zabránilo Číně zcela ovládnout planetu? Odpověď je velmi jednoduchá: vyhoďte Chazarskou mafii ze svých vojenských základen v Izraeli, Saúdské Arábii a ve Spojených státech. Jakmile bude tato strašná nákaza odstraněna z USA a politického těla světa, pak můžou USA začít obchodovat se zbytkem světa s cílem vytvořit spravedlivější globální architekturu.

Z hlediska počtu obyvatel, Číňané představují 20% na světě, takže to jsou procenta světové mocnosti, které by čína získala, pokud by byl nastaven inkluzivní globální systém. To by nahradilo pseudo-světovou vládu ve vlastnictví Rothschildů a Rockefellerů známou jako Organizace spojených národů.

Mnoho lidí je proti myšlence světové vlády, protože ji spojují s plánem New World Order - totalitní světové diktatury řízené Chazary. To je samozřejmě nežádoucí. Nicméně jakékoliv město má určitá pravidla, například nezabiješ, ne znásilníš, neukrdneš nebo proti odhazování odpadků na ulici. Právě teď svět taková pravidla nemá (či spíše prostředky k jejich prosazování), a v důsledku toho jednají Chazarští zločinci beztrestně.

Musíme mít alespoň nezbytné minimum, aby bylo možné zastavit mezinárodní korporátní zločineckou mafii, která ukradla a ničí planetu dle libosti. To znamená, že bychom mohli dát lidi jako George Bush do vězení za masové vraždy, či invazi do Iráku. Bylo by také možné mít mír v celém světě. To je něco, co můžeme dosáhnout, kdybychom vyvinuli společné úsilí. Docela brzy, možná už letos na podzim,

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

21.08.2016 19:27

Chazarská mafie nabízí ASEAN, Japonsko a Koreu Číně.

09-08-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Agent, který informuje prezidenta Číny, Xi Jinpinga, minulý týden řekl zástupci Společnosti bílého Draka, že Hillary Clintonová nabídla předat Koreu, ASEAN a Japonsko, aby pomohla vytvořit "Spojené státy Čínské", pokud bude Čína podporovat její kandidaturu na prezidenta Spojených států. Clintonová také číňanům řekla, že do pohybu bude muset dát tento plán krátká a intenzivní válka s americkou armádou, která tak vytvoří Čínu jako světovou supervelmoc číslo 1. Z tohoto důvodu, Čína podporuje kandidaturu Clintonové, řekl agent.

Zástupce SBD řekl číňanům, že chazarští gangsteři jako Hillary říkají lidem to, co chtějí slyšet, ale při nejbližší příležitosti je zradí. Řekl také, že bez ohledu na to, kolikrát americká armáda provedla simulace celkové války s Čínou, výsledek byl vždy, že zemře 90% světové populace a severní polokoule planety by se stala neobyvatelnou.

Dále bylo agentovi vysvětleno, že podle britské zpravodajské služby, když šel George Bush na lov s Vladimirem Putinem v roce 2007, zval Putina k plánu zničit Čínu. Scénář, který Bush narýsoval byl ten, že USA a Rusko by začali novou studenou válku. To by poskytlo Rusku, USA, Evropě a Japonsku záminku, aby se znovu ozbrojili. Během této studené války by Rusko předstíralo, že je přítelem Číny. Nicméně, na konci by NATO, Rusko, Japonsko a Korea zaútočili na Čínu a rozdělili ji na šest zemí tak, aby se Čína nikdy nemohla postavit a být hrozbou pro západní velmoci.

Také se tomuto agentu řeklo, že Clinton je součástí nacistické Bushovy mafie, takže všechny sliby, které dělají, slouží vždy jen a jen k tomu, aby získali čas a peníze od Číňanů, k provedení tohoto plánu. Jako výsledek tohoto rozhovoru byl čínský agent ve shodě s námi, že Čína by neměla podporovat Clintonovou.

Druhou věcí je to, že Chazaři přinutili svou loutku, japonského císaře, oznámit svou rezignaci na 8. srpna, data příznivého pro Čínu. Číňané říkali, že to bylo proto, aby dostali na japonský trůn prince Naruhita, který by mohl pomoci s plánem sjednotit Japonsko s Čínou. Naruhito je ženatý s Masako, která je dcerou Rockefellerova otroka a soudce Mezinárodního soudního dvora, Hisashi Owady.

Opět bylo Číňanům řečeno, že to byl jen pokus Chazarů, kteří již nabízejí svou loutkovou japonskou vládu k podplacení Číny. Kromě toho, císařská rodina by nikdy dobrovolně nesouhlasila s tímto plánem, a tak to byla jen chazar lež. Císař abdikuje kvůli svému špatnému zdravotnímu stavu, a protože se nechtěl zapojit do boje o zlaté bunkry, který právě v Japonsku probíhá. Na závěr, SBD velmi jasně vysvětlila Číňanům, že to byl jen chazarský trik navržený tak, aby oklamal číňany a poštval je do války s USA.

SBD a Číňané také diskutovali o budoucnosti amerického dolaru a globálního finančního systému. Čínský delegát řekl, že čínský plán počítal s nahrazením amerického dolaru Bitcoinem. Řekl, že nedávná hack Bitcoinu byl nezdar tohoto plánu, ale nová generace čínských superpočítačů by byla už dostatečně silná k udržení a zabezpečení Bitcoinu.

SBD řekl Číňanům, že schůdnější plán pro Čínu byl učinit velký krok k převzetí stávající infrastruktury mezinárodního amerického dolaru, a aby Spojené státy vydávaly novou jinou vlastní měnu.

Zdroje z Pentagonu nám mezitím potvrdily, že ministr financí, Jack Lew, tlačí na spuštění mezinárodní zlatem podložené měny, která nahradí americký dolar, a bude sloužit jako nová měna Spojených států a jako součást obnovy mezinárodního finančního systému.

Podmínky jsou již nastaveny a Číňané by to mohli popohnat spolu s armádou a "Bílými Klobouky" ve Spojených státech, kteří nabízejí vyměnit všechny dolary ve Spojených státech na základě skutečných transakcí (ne však s tím souvisejících derivátů a finančních podvodů) pro podložení nové mince v okně příležitosti dva nebo tři měsíce. Čínští vojáci a asijské královské rodiny jsou ochotni nabídnout zlato na podporu těchto myšlenek. Nanejvýš jen 20 (většinou malé otrokářské státy) ze zhruba 200 zemích po celém světě by odmítlo plány tohoto druhu, říkali. To je I to, co budou čínští představitelé diskutovat ve svých dovolených ve svých letních sídlech tento měsíc.

Také kontaktovali minulý týden Společnosti Bílého Draka zástupci jihoamerických drogových kartelů, kteří uvedli, že chtějí nyní pomoci při praní svých špinavých drogových peněz, protože už nemůžou provádět tyto transakce ve prospěch větve Bush / nacistická část CIA. Jak nám řekli čínští vládní agenti v Japonsku, Čínská armáda zvažuje, zda může nějak pomoci, pokud to pomůže porazit zločinecké rodiny Bush / Clinton.

SDB mezitím uvedla, že odpověďdí by bylo legalizovat a regulovat veškerý obchod s drogami. Další zajímavou věc odhalenou čínským zástupcem bylo, že plán (nyní opuštěný) držet Hillary Clintonovou u moci byl součástí plánu umístit ženy ve vedoucích pozicích u moci v celé řadě zemí, protože ženy ve vedoucích pozicích by měly být více kompatibilní s čínským režimem. Z tohoto důvodu, řekl, již bylo přijato rozhodnutí, že jako náhrada za japonského premiéra Šinzó Abe, bude politička Renho Murata, která má čínskou krev.

https://en.wikipedia.org/wiki/Renh%C5%8D

Renho by byla jen loutkou, řekl.

V každém případě tento pokračující pokus chazarské mafie předat Japonsko Číně vedl k prudkému vnitřnímu boji v rámci struktury japonské moci s náboženským "establishmentem" (šintoismus, buddhismus a křesťanství) boj proti politikům podplaceni Chazaři.

Zdroje říkají, že v rámci tohoto boje se sílám, které se staví proti režimu Šinzó Abeho podařilo úspěšně umístit svého kandidáta, Yuriko Koike, jako starostu Tokia. To jim dává kontrolu nad policejními silami působícími v hlavním městě, a proto i možnosti zahájit lov na hrdlořezy, kteří pracují pro chazarskou mafii.

Tento vnitřní boj je zrcadlem vážného boje o moc, který se právě bojuje ve Spojených státech. Když byl nejvyšší americký generál Joseph Dunford v Turecku dne 31. července, Turci mu řekli v naprosto jasných termínech, že jsou lidé, kteří působí v rámci USA, a kteří jsou zodpovědni za většinou terorismu ve světě. Turci řekli, že obnoví spolupráci s armádou Spojených států v případě, že s tím něco udělají.

Dunford odpověděl tím, že při své řeči 1. srpna veřejně vyzval americkou armádu, aby byla apolitická a ne-stranická, a vojáci by měli ctít svou přísahu zajisťovat dodržování ústavy.

Zdroje Pentagonu říkají, že toto je kód pro armádu, aby odtranili Hillary Clintonovou, která by měla brzy odstoupit. Bývalý šéf sboru náčelníků štábů Spojených států, Martin Dempsey, učinil podobné provolání ve svém stanovisku zveřejněném v listu Washington Post dne 30. července, řekly nám zdroje z Pentagonu.

Kromě toho tyto zdroje říkají, že Obama byl předvolán na ministerstvo obrany 4. srpna, kde mu bylo řečeno, že americká armáda je nejen proti ISIS, ale všem "falešným vlajkám, pokusům zavraždit Donalda Trumpa, volebním podvodům, rasovým válkám, potravinovým nepokojeům a jakýmkoliv dalším snahám zastavit prezidentské volby nebo uložit stanné právo."

Zdroje CIA mezitím varují, že brzy dojde k pokusu o použití některé skalární zbraně, která může zabít tisíce lidí v Altantě, ve státě Georgia, někdy v srpnu nebo v září, aby se pokusili dosáhnout zrušení prezidentských voleb v listopadu. Výzva k volbám by byla jen předehrou ke světové válce, která by zachránila strukturu chazarské moci.

Kromě toho se události vymykají kontrole. Zdroje First Nations z Britské Kolumbie, v Kanadě, říkají, že sestřelili bezpilotní americký dron týden pracující ilegálně v Kanadě.

Číňané mezitím dostali minulý týden novou připomínku genocidních plánů chazarů, když sestřelili letadlo bez označení, které rozprašovalo chemtrails podél čínských hranic s Kazachstánem, podle CIA v Asii. Říkali, že letadlo bylo pilotováno Bushovými agenty CIA a byl plný kontejnerů s prasečí chřipkou vyrobenou pomocí bio-inženýrství.

Také nám přicházejí zprávy z Indonésie, kde záhadně umírají tisíce lidí, což je jisté znamení nového pokusu chazarů použít biologické zbraně, aby tak snížili světovou populaci na úroveň, kteou budou moci ovládat.

Co tento vývoj ukazují, že svět prochází neklidnou dobou, kdy vidíme zoufalý boj umírajícího zvířete Chazarské mafie. Pokud budeme tvrdě a neúnavně bojovat, můžeme konečně porazit tato monstra možná už letos na podzim. Postavit Donalda Trumpa do čela USA bude klíčovým vítězstvím. Bezprostřední pád domu Saudů je další událostí. Avšak zabránit světové válce začínající v Jihočínském moři i jinde bude neméně důležité.

A konečně, v poznámce pro čtenáře, váš mluvčí a vyjednávač bude v Kanadě na začátku jejich každoroční dovolené tohoto týdne, takže další zprávy jsou napsané předem, pokud se nestane něco opravdu velkého. Pravidelné týdenní zpravodajství opět začne 29. srpna.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

20.08.2016 02:24

Izrael, Saúdská Arábie, Malajsie, Francie, Itálie a Německo jako další na seznamu zemí, které mají být osvobozeny od Chazarské mafie.

01-08-16.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Bitva o osvobození lidstva ze spárů genocidní Chazarské mafie pokračuje dobře, s velkými výhrami na několika frontách uprostřed rostoucího globálního chaosu a v současně se hroutícím poválečném světovém řádu pokračuje hroutí.

Hlavní pohyby probíhají na Středním Východě, kde se nyní, když Turecko svrhlo dominanci Chazarské mafie (sabatejců). Již se připravuje spojenectví mezi Rusy, Pentagonem, Sýrií, Tureckem, Íránem a Egyptem na osvobození lidu Izraele, Iráku a Saúdské Arábie. Tím se přeruší veškeré dodávky peněz z ropy z Blízkého východu které jdou do rukou frakcí Bushe / Rockefellera / Clintona z Chazarské mafie.

Druhým místem, kde se rozvíjejí velké události je Evropa. Úřady v Německu, Francii a Itálii již otevřeně vyzývají k vojenskému spojenectví s Ruskem, aby se tak osvobodila Evropa ze spárů Bush / Clinton / Rockefellerovy (BCR) frakce Chazarské mafie, která stále kontroluje Washington DC a New York. Hlavní evropské aktivity jsou v rámci příprav na zhroucení bankovního systému, který by mohl být patrný již tento měsíc.

K dispozici je také důležitá bitva, která odehrává mezi zloději v Malajsii, zatímco operativci z BCR se snaží zabavit finanční prostředky, které zpronevěřili lidem z Malajsie díky nejistému Rothschildovu malajskému premiérovi Najibu Razakovi (podrobnosti viz níže).

A samozřejmě pokračuje bitva o Spojené státy americké i nadále k vzteku kandidátky BCR Hillary Clintonové, která drze ukradla minulý týden prezidentskou nominaci Demokratické strany skrze akci, která fatálně zničila její pověst stejně tak, jako pověst Chazarské mafie, která ji podporuje. Některé zdroje se shodují, že tato bitva právě začala, a že se bude intenzifikovat do listopadu provázena velmi reálnou možností vypuknutí otevřené občanské války ve Spojených státech.

Začněme bližším pohledem na situaci v Turecku, kam odletěl 31. července americký generál Joseph Dunford na mimořádnou schůzku se svými protějšky z Turecka. Setkání se konalo v době, kdy agenti turecké vlády otevřeně obvinili USA z pokusu o svržení jejich vlády a turečtí vojáci obklíčili US leteckou jadernou základnu Incirlik. Na zasedání, podle zdrojů Pentagonu, řekl Dunford Turkům, že pokus svrhnout tureckou vládu byl proveden agenty CIA z chazarské frakce CBR pracující pod krytím Nadace Jamestown. Zdroje říkají, že Dunford řekl svým protějškům, aby uzavřeli přísun afghánského heroinu a drogových peněz přes Incirlik, což by velmi pomohlo v boji za osvobození kontroly Spojených států a Izraele z područí Chazarské mafie. Dunfordovi nezbývalo nic jiného, než být smířlivý, protože poslední průzkumy veřejného mínění ukázaly, že pouze 17% Turků podporuje přítomnost USA ve své zemi.

Zdroje z Pentagonu nám také sdělili, že generál Dunford ještě navíc řekl svým tureckým protějškům, že Pentagon se spojil s Rusy, aby tak osvobodil Spojené státy a zbytek světa od Chazarů. Jako důkaz toho, objednal Pentagon americké špionážní letadlo, které klidně přistálo v centrálním Rusku, uvedly tyto zdroje. Pentagon také dovoluje ruským špionážním letadlům létat pravidelně přes území Spojených států, aby tak měli jistotu, že USA To neplánují žádný vojenský pohyb nebo preventivní jaderný útok proti Rusku.

Rusové, kteří nyní mají výhodu na Středním východě, řekli Turkům, aby odřezaly veškeré příjmy z ropy jdoucí do Izraele jako součást další velké akce proti tomuto zvrácenému státu. Ostatní aktivity také zahrnují poskytování letadel poslední generace pro pozemní útoky a dalších pokročilých zbraní Sýrii, Íránu a Hizballáhu a dodávky obranných raketových komplexů S-300 vzduch Íránu. Rusko také vysílá letouny, které získávají podrobné údaje o izraelských vojenských zařízeních. Došlo také k intenzivnímu syrskému bombardování u Golanských výšin podél celé hranice s Izraelem, jak nám sdělili izraelské zpravodajské zdroje.

To vše je jen předehra k převzetí území nezákonně obsazeného kriminálnickým státem Izraelem, uvedly zdroje z Pentagonu. Zakončením této hry bude to, že Izrael se stane židovskou autonomní oblastí uvnitř obnoveného umírněného chalífátu šíitů a Sufi-sunnitů, říkají zdroje ze Společnosti Bílého Draka. Salafističtí heretici, pseudo-muslimští uctívači satana však do této konfederace muslimských států patřit nebudou.

Když už mluvíme o salafistických kacířích, situace v chazarské pseudo-muslimské kolonii, Saúdské Arábii je také stále kritická. Nejnovější důkazem toho je, že Indie poskytuje nouzovou potravinovou pomoc 10.000 hladovějících indických státních úředníků uvízlých ve zničené Saúdské Arábii.

http: //news.sky.com/story/india-rescues-10000-starving-workers-in-s …

Nebude to dlouho trvat, než Saúdové požádat o potravinovou pomoc pro své vlastní hladovějící obyvatele, pokud to režim nevzdá. Existují také zprávy, že saúdsko-arabské princezny jsou nabízeny jako sexuální otrokyně pro agenty izraelské vlády.

http: //www.veteranstoday.com/2016/07/31/russian-newspaper-revealed - ...

Tyto zprávy se shodují s prohlášeními italské ženy, která říká, že byla omámena a unesena jedním saudsko-arabským princem a byl nucena k sexuálnímu otroctví pro lidi jako jsou Paul Wolfowitz a Donald Rumsfeld. Italská žena, kteří uprchla po 10 letech, kdy byla zneužívána jako sexuální otrokyně v Saúdské Arábii, je nyní pod ochranou Vatikánu. Saúdové již docházejí peníze, protože všechny jejich finanční fondy jsou nyní odváděny na kampaň BCR na udržení kontroly Spojených států.

To je také věc, která zřejmě stojí za nedávným pokusem ze strany amerického ministerstva spravedlnosti zmocnit se majetku malajský premiéra Najiba Razaka. Podle zdrojů CIA ve Východě Asii, Loretta Lynch, generální prokurátorka Spojených států, která odmítla obvinit Hitlery Clinton, téměř jistě nevrátí žádné z aktiv, která zabavili Najibovi patřící původně všem lidem Malajsie. Je to jen součást pokusu Chazarské mafie BCR (Bush / Clinton / Rockefeller), která chce svědčit proti svým soupeřům Rothschildům a chopit se majetku Rothschildů a jejich lokajů v USA a v jihovýchodní Asii. To je přesně to, čeho již dosáhli v Libyi, kde po svržení Muammara Kaddáfího ukradli kolem 150 miliard dolarů libyjského lidu, říkají tyto zdroje.

Jak jsem již informovali dne 31. července, Najib nyní vyjednává alespoň část svého majetku a má ochranu chazarských vrahů výměnou za svědectví o letu Malaysian Airlines 370 a dalších záležitostech, jak říkají asijské zdroje CIA. V každém případě je situace v Malajsi stále více turbulentní, jak přituhuje mezi bojujícími frakcemi BRC s Rothschildy, jenž se obojí snaží drancovat zemi.

K dispozici je také neobvyklá situace vznikající v Thajsku, podle jednoho tamního zdroje ze CIA. Říká, že vláda Thajska právě nařídila, aby všechny zlaté doly v zahraničním vlastnictví (západním) ukončili v zemi svou činnost. "Ekonomika je v troskách po celém Thajsku ... Dokonce i místní Thajci prodávající výrobky na trhu, si stěžují, že podnikání je téměř na mrtvém bodě," říká zdroj. Rozhodnutí o uzavření zahraničních operací ve zlatě může být součástí pokračujících akcí, které mají zajistit, aby chazarská mafie nemohla získat přístup k případné fyzické podpoře pro své fiat měny, dolary a eura. Některé zdroje se shodují v tom, že vlády Indonésii i Filipínská udělaly podobné kroky k uzavření operací ve zlatě, které je nějak spojené s Chazarskou mafii.

Co se téměř jistě dalo do pohybu a s tím přímo souvisí, je informace, že Burza primárních materiálů v Tokyu začala obchodovat fyzické zlato a jeho dodávání společně s Shanghai Gold Exchange.

http://www.tocom.or.jp/jp/gold/index.html

Druhou známkou toho, že nějaká zásadní změna je nevyhnutelná pochází z Evropy, kde banka Monte Paschi právě obdržela zálohu ve výši 5 miliard eur v hodnotě 5,6 krát větší než celková tržní kapitalizace. To znamená, že se nestala prvním špalíčkem domina, které by totálně shodilo francouzské a italské bankovní systémy.

Není náhoda, že v souvislosti s touto záchranou navštívila skupina francouzských zákonodárců Krym a rozhodla ve prospěch záboru poloostrova Ruskem.

http://tass.ru/en/economy/891609

Není jistě náhodou, že francouzský generál veřejně vyzval ke francouzskému spojenectví s Ruskem a zároveň k ukončení aliance NATO.

http: //sputniknews.com/europe/20160730/1043791252/pinatel-nato-russ ...

Mnoho vlivných Němců rovněž volá po evropském spojenectví s Ruskem, které by nahradila zvrhlé kriminálníky z NATO.

http: //sputniknews.com/business/20160730/1043780772/europe-russia-u ...

Není tedy divu, že nacisticko-chazarský státní převrat na Ukrajině vypadá, jako by měl potíže. Konalo se tam mírové shromáždění organizované ruskými a ukrajinskými pravoslavnými církvemi spolu s katolickou církví, zatímco většina vůdců nacistické ukrajinské vlády opustila zemi.

http: //www.usnews.com/news/world/articles/2016-07-27/thousands-of-r ...

http: //www.fort-russ.com/2016/07/confirmed-amidst-sharpening-crisis ...

Konečný kolaps chazarského “zákona ulice” přijde, až jeho zástupci, kteří nyní dávají své vozy do kruhu kolem Hillary Clintonové, budou odstraněni ze všech mocenských pozic v rámci celých Spojených států.

Vzhledem k tomu, že to bylo široce hlášeno v jiných zpravodajstvích, tak jen shrnu v bodech to, co se stalo, když Hillary Clintonová minulý týden ukradla prezidentského mandát democratům. V důsledku uniklých e-mailů, které ukazují, že ukradla nominaci byla Hillary vypískána a více než polovina delegátů z konference odešlo.

Vzhledem k tomu, že ministerstvo spravedlnosti stáhlo podání obvinění proti ní, teď je to IRS a FBI, které vyšetřují trestnou činnosti Clinton Foundation.

Když se Hillary a její tým snažili obvinit z vlny hacknutých e-mailů Demokratické strany "Rusy", nikdo menší než ředitel Národní zpravodajské služby (p.př.: v současné době je tato agentura nadřízená bývalé CIA) James Clapper, řekl Senátnímu výboru pro zpravodajské služby, že má "závratě" z "hyperventilace" okolo Ruska.

http://www.businessinsider.com/russia-dnc-hack-black-propaganda-2016-7

Nebyli to Rusové, ale spíše vlastenečtí Američané, kteří si odávají zločince jako jsou Bush / Clinton / Rockefeller.

Poodstupme trochu a podívejme se na větší obrázek - celek, a vidíme, že i bez evropských spojenců představuje nyní aliance BRICS 85% světové populace, 60% světového HDP a 80% ekonomického růstu. Zástupce Společnosti Bílého Draka nedávno řekl jednomu zástupci asijské tajné společnosti, že Chazarská mafie je jako umírající lev a místo toho, abychom s ním začali bojovat, že nejlepší politikou je prostě zůstat klidně stranou a čekat, a zbytek nechat na přírodě.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

03.08.2016 20:25

Poslední důležité zprávy

 

30-07-16

Malajský premiér Najib Razak, který je stíhán ve skandálu zpronevěry miliard dolarů, se snaží o imunitu výměnou za svědectví proti Rothschildům.

Zdroje CIA ve východní Asii nás upozornili na skutečnost, že US ministerstvo spravedlnosti obvinilo premiéra Malajsie, Najiba Razaka, za zpronevěru více než miliardy dolarů z fondů, které mají být použity pro hospodářský rozvoj Malajsie.

Obžaloba se snaží o propadnutí všech zisků úspěšného hollywoodského filmu “Vlk z Wall Streetu”, který byl financován ze zpronevěřených finančních prostředků. Obžaloba také zmiňuje královskou saúdskou rodinu, Goldman Sachs, JP Morgan a Bank Privee Edmonda de Rothschild.

Zdroje zdroje CIA uvedli, že Najib požádal o imunitu pro něj a jeho rodinu a umístění v programu ochrany svědků výměnou za svědectví o vazbách ve skandálu zpronevěry, rodiny Rothschildů a zmizelého letu 370 Malajsijských Aerolinek. Pokud ano, mohl by to být případ, který nakonec zničí Rothschildy.

Pobočka Chazarské mafie, Rockefeller / Bush / Clinton, je již v USA zlikvidována, takže pokud jsou Rothschildové také rozděleni, bude to znamenat osvobození lidstva před hrůzami otroctví Babylonského dluhu.

Příspěvek je možné přečíst zde:

https://www.justice.gov/opa/pr/united-states-seeks-recover-more-1-billion-obtained-corruption-involving-malaysian-sovereign

Další podrobnosti budou k dispozici v týdenní zprávě a geopolitické zprávě z výsledkem analýzy, které mají být puštěny v pondělí 1. srpna 2016.

Celý článek

—————


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/Svědecká výpověď Benjamina Fulforda o nukleárním útoku tsunami na Japonsko

(3/11 - Fukushima)

Benjamin Fulford "Narodni Nouzovy Vybor" 27/3/2012 Alexander Romanov, Chodoin Daikaku
 
Video s Benjaminem Fulfordem je k dispozici na placenem prohlizeci. V následujícím odkazu si můžete zaregistrovat na placeném prohlizeci videí 26 minut, které obsahují aktuální informace o stavu Třetí světové války. Platby za video budou použity na podporu tisku pomoci shromáždených faktu v terénu. Zvažte nákup videa jako investici do vzdělávání novinářů. Vaše pomoc je velmi ceněna. Video bude k dispozici k nahlédnutí zdarma od 19.března 2016.

http://silkysmallwood.com/wp2/2016/03/07/benjamin-fulford-march-4th-2016-world-war-iii-update/

 

 


PŘEVRATNÝ KANDIDÁT NA AMERICKÉHO PREZIDENTA.

Dne 19. prosince oznámil Andrew Basiago, JD, oficiálně na celonárodně publikujicim rádiu Coast to Coast, že se bude ucházet jako kandidát v amerických prezidentských volbách na r. 2016. Oznámil, že se brzy uvolní 100 návrhů, které se budou týkat pravdivých zveřejnění tajných projektech řízených CIA, které byly přímo zapojeny do projektu cestování v čase a cestováni na Mars.
Podle Basiaga ho právě tyto vysoce utajované CIA programy předem identifikovaly jako budoucího amerického prezidenta. Je tedy tento Basiago hrdinný informátor odhalování existence mimozemského života a tajných vesmírných programu, nebo je součástí sankcionované CIA psychologické operace na manipulaci procesu zveřejňování těchto informací?
Kampaň Basiaga bude založena na třech pilířích: "Pravda, Reforma, a Inovace v Nové Agendě pro novou Ameriku " Vysvětluje cíle své prezidentské kampaně ZA PRAVDIVA ODHALENÍ a nabízí toto:
"Mým plánem je v podstatě udržet mou kampaň za zveřejnění faktů o tajných amerických úspěsích cestování v čase a na Mars, ktery byl navštíven; i nadále sdílet své zkušenosti v oblasti projektu Pegasus [utajovaný projekt programu časo-prostorového cestování] a na Marsu v běžných i alternativních médiích.
A pak, jako součást svých doporučení, co bych přinesl jako prezident - hlavní z nich je to, co budu dělat s těmito dvěma technickými možnostmi, když jsem se rozhodl kandidovat na prezidenta v roce 2016."

1. Alleged Time Traveler Runs for U.S. President: Real Deal or CIA PsyOp?

2. Jump Room to Mars: Did CIA Groom Obama & Basiago as future Presidents?

3. CIA Sanctioned Disclosure of Time Travel & Mars Bases in 2016 Presidential Bid

 

1. Remote viewing was developed by the US military in the 1960's years before it was supposedly developed at Stanford Research Institute [SRI] in 1972..

2. Spinning to induce out-of-body experiences so as to travel on the astral plane is an ancient occult practice.

3. The so-called Montauk chair was reverse-engineered from the pilot's seat aboard a crashed ET craft, by which the ET pilot piloted the craft psychically to avoid collisions in space in light of the speed of the craft..

4. The teleporter, which opens up a vortal tunnel as an interstitial chasm in time-space through which the teleportee passes from Point A to Point B in several seconds, was invented by Nikola Tesla.

5. The chronovisor was accidentally discovered by Vatican musicologists Father Pellegrino Ernetti and Father Augustino Gemelli when they were studying the harmonic patterns in Gregorian chants at the Catholic University of Milan in the 1940's and found the microphone they were developing could pick up the sounds of past events..

6. The advanced chronovisor was developed from a TV-like screen into a standing cubical hologram of moving, multi-colored light by US defense contractors under DARPA after the Vatican gave the chronovisor technology to the US government for further development.

7. The plasma confinement chamber was invented by Dr. Stirling Colgate, president and dean of physics at the New Mexico Institute of Science and Technology [NMIST].

8. The jump room or "aeronautical repositioning chamber" ]ARC] was developed in a joint venture between Parsons and Lockheed, possibly after being reverse-engineered from an extraterrestrial device or as a result of ET-human liaison in which the device was given to the US government by one of the Grey ET species.

Source: Andrew D. Basiago

 


SIONACISTÉ V PARLAMENTU ČR Chtějí hájit teroristický stát Izrael jménem českého národa, vysávat české finačni fondy a bez přestání lhát

/album/fotogalerie-zpravy/sionaci-cz-jpg1/

——————————