Blog

14.09.2016 06:44

Chazarská mafie nabízí návrat carského zlatého pokladu výměnou za přístřeší v Rusku.

6.9.2016

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Oba dva spolehlivé jak ruské, tak CIA kontakty řekli Společnosti Bílého Draka, že hlavní šéfové Chazarské mafie se snaží vyobchodovat útočiště v Rusku za zlato. To je jen poslední v celé sérii znamení, že chazarská mafiánská pravidla na planetě Zemi se hroutí. SBD a její spojenci budou nadále vyvíjet tlak a ofenzívu s cílem trvale ukončit jejich vládu již tento podzim.

Dalším velkým znakem porážky Chazarian mafie bylo ponižující zacházení s mluvčím korporátní US vlády, Barackem Obamou v Asii a jinde. Obamovi byl doslova odepřen červený koberec a jiné protokolární zacházení při jeho příchodu na summit G20 v Číně minulý víkend. To bylo v ostrém kontrastu k super VIP zacházením s kanadským premiérem Justinem Trudeau, který byl doporučený Číně Splečností Bílého Draka jako lepší lídr pro Severní Ameriku, než Hillary Clintonová, nebo Donald Trump. Trudeau byl brán jako superstar v Číně během jednoho týdne návštěvě, která vyústila v Kanadě ve veřejném snížení podpory korporátní vlády USA tím, že oznámí svůj záměr připojit se k Číně vedl AIIB.

Japonsko se nyní očekává, že bude následovat, a zanechá korporátní americkou vládu totálně izolovanou od světové scény.

Obama byl také donucen zrušit plánované setkání s filipínským prezidentem Rodrigo Dutertme poté, co mu Duterte řekl, že je "zkurvysyn."

https://www.theguardian.com/world/2016/sep/05/philippines-president-rodrigo-duterte-barack-obama-son-whore

Barack Obama zruší zasedání poté, co filipínský prezident …

http://www.theguardian.com

Rodrigo Duterte dále napíná diplomatické vztahy s Washingtonem tím, když varuje vůdce USA, že se ho ještě neptá na mimosoudní popravy.

To je důležité, protože posun, který zamýšlel dát korporátním USA směrem k Asii závisel do značné míry na znovuoživení územních sporů mezi Čínou, Filipínami a dalšími zeměmi ASEAN. Místo toho, země ASEAN souhlasili s Čínou, že si vypořádají své územní spory mírovou cestou a sami.

Pro korporátní vládu Spojených států je však přichystáno mnohem víc ponižování a doufejme, že zapomenuto ve skladu jak se přibližuje 31. září, což je konec fiskálního roku. Snahy o bankrot se nakonec soustředí na mezinárodní dumping amerických státních dluhopisů v kombinaci s nákupem zlata. K dispozici je také obrovská kampaň za odříznutí zdrojů financí z drog a z prodeje ropy Společnosti Federálních Reserv a její dceřiné společnosti, americké korporátní vlády, tak, aby již dál nemohli zabránit bankrotu.

Duterteho vražedná kampaň proti drogovým dealerům na Filipínách je jen jedním z aspektů tohoto obratu. Intenzifikuje se také velká kampaň odříznutí kokainových peněz z Jižní Ameriky.

Naše zdroje z Pentagonu nám říkají, že bílé klobouky dělají svou práci tím, že likvidují všechny drogové lety Bush / Clintonovy nacistické frakce CIA, které fungovaly prostřednictvím letecké základny Incirlik v Turecku, Ramstein v Německu, a letecké a základny Bondsteel v Kosovu.

Nedávné matoucí a rozporuplné zprávy o ISIL v Iráku a Sýrii se všechny vztahují především o odříznutí ropných příjmů Bush / Clintonovy kliky. Rusové a americké bílé klobouky nyní spolupracují s Turky, Íránci a Syřany, aby se tak stalo.

Situace dosáhla takového bodu obratu, že manipulátoři Hillary Clintonové kontaktovali SBD, aby řekli, že měli v plánu ukončit kandidaturu Hillary na prezidenta. Nebo, že buď bude použit její špatný zdravotní stav jako důvod pro to, aby skončila, jinak ji budou muset zavraždil v takovým způsobem, aby to vypadalo, že byl do akce zapojen Donald Trump. Nedávné americké titulky korporátních médií naznačují, že zvolí možnost zdraví.

K dispozici je také stále více důkazů, že většina veřejných vystoupení Hillary Clintonové je vyrobena v médiích s technologií tzv. modré obrazovky, což znamená, že se buď vyhýbá jakékoliv konfrontaci se skutečným publikem, nebo že již není přítomna. Zednářský zdroj vysoké úrovně z Lodge P2 říká, že to byly imitace nebo klony, které mohou být použity pouze na čtení předepsaných projevů nebo na sestříhání pásků, ale nejsou schopny provádět složité rozhovory. To může vysvětlovat, proč se Hillary téměř rok vyhýbala tiskové konferenci.

Vzhledem k tomu, že Hillary je podporována Evelynem de Rothschild, stejně jako Bush / Rockefeller / Clintonovou mafií, můžete si být jisti, že pokud použijí její osobnost na scénář, který si vsugerovali, a který se bude týkat pravděpodobně někoho jiného, než Donald Trumpa, který se stane dalším americkým prezidentem.

Ačkoli americká armáda podporuje Trumpa, nemusí to nutně znamenat, že Donald Trump se stane příštím americkým prezidentem, protože bankrot korporátní vlády USA může vést ke zcela odlišným scénářům. Možnost Trudeauho a severoamerické koalice států, jak je uvedeno výše, je jen jednou z nich.

Ve skutečnosti jsou jasným znakem, že se něco důležitého již změnilo zlaté lemy na vlajce US Republiky, které byly jasně viditelné v pozadí při Obamově projevu v Číně na konci jednání G20. Toto potvrzují prvních sekundách tohoto videa.

https://www.youtube.com/watch?v=WVAAgcroH2Q&feature=youtu.be

Až dosud Obama vždy hovořil s vlajkami US Corporation v pozadí s typicky zlatým lemem admirality. Tato změna může znamenat, že domácí otrok Obama změnil během G20 pána.

V každém případě je velmi nepravděpodobné, že by naši obvyklí podezřelí mohli manipulovat události v USA nebo jinde způsobem, jakým byli zvyklí. Odmítnutí fašistických smluv TTIP a TTP v USA a Evropě sjednaných mezi Chazary je toho jasnou známkou. Tyto smlouvy jsou odmítnuty hlavně proto, protože mají speciální tribunál, který je řízen Rockefellery apod... a výše uvedenými vládami.

Zátah ze strany Evropské unie na daňové podvodníky z amerických společností, jako je Apple, Google, Amazon a McDonalds je dalším jasným signálem evropského rozchodu s americkou frakcí Chazarské mafie. Všechny země G20 se shodli na tom, že využívání daňových rájů pro nadnárodní společnosti, které si tak krátí daně, skončí, a Evropané tak ukážou cestu.

Zdroje z Mossadu v Evropě potvrzují, že Evropané také systematicky přesunuli svá finanční aktiva do Číny. Nathaniel Rothschild a jeho náměstek (Jacob) z rodiny Rothschildů, například, v průběhu posledních 18 měsíců přesunuli většinu svých aktiv do Číny. Rockefeller, Bush, Clintonovi a "temná strana rodiny Rothschildů" (Evelyn) jsou nyní v jednání s Číňany, říká zdroj.

To je to, proč ruské zdroje uvedené v horní části tohoto zpravodaje kontaktovali SBD.

V Asii zatím zuří obrovská tajný bitva vedená v Thajsku hlavně kolem zemí, ketré vlastní historický zlatý poklad. Zdroje v thajské královské rodině a zdroje CIA v Asii potvrzují, že je zde vážný zápas kvůli následnictví na trůnu.

Zde je syrové intel na toto téma:

"Na každý thaiský telefon byla zaslána tato zpráva z královského paláce: Králi není dobře, protože má tekutina v plicích a jeho játra nefungují správně. To přináší s sebou také toto: korunní princ (který umírá na AIDS, jezdí každý měsíc do Anglie a Německa na krevní transfúze) se stane králem. A teď šok! .. princ je financován Thaksinem Shinawatrou[] !! Takže, to je to způsob, jak přivést Thaksina zpět k moci. "

Thaksin byl za hnutím červených košil v Thajsku, takže mnozí (včetně tohoto autora) měli podezření, že byl součástí Chazarského spiknutí s cílem ukrást Thajské zlato. Více syrového zpravodajství níže:

"Zde je trochu pozadí vztahu Thaksina a korunního prince ... Je známo, že korunní princ byl (je) těžký, kompulsívní gambler ... .. Před několika lety, když byl ještě Thaksin PM Thajska, osobně dohlížel na to, aby byly urovnány hazardní dluhy korunního prince ... Ty činily kolem více jak $ 300 milión. A od té doby, 'a od té doby se dluh točí a čeká, až se zaplatí"...

Elity z královského paláce spustili v Thajsku operaci .... HM byl mimo obraz po mnoho let .... Pokud jde o královnu, ta opustila tento svět už v roce 2012 .... na jejím místě je od té doby dvojnice.... elity za scénou se snaží přijít na způsob, jak najít jinou alternativu a udržet korunního prince od převzetí trůnu; včetně změny ústavy, které dovolí, aby trůn převzala princezna. To je jeden z důvodů, proč je nyní armáda. Říkám po celá dlouhá léta, že nejlepší scénář pro Thajce by bylo oznámení královského paláce, že král a královna spolu zemřeli v objetí ... Thajci by přijmuli tento pohádkový konec.

 

Elity budou muset učinit rozhodnutí velmi brzy ... Nemohou ponechat krále v nemocnici (s více a více operacemi, horečkami, infekcemi, atd) o mnoho déle .... A mám tu ruský Intel z před několika lety, kteý podrobně vysvětluje s fotografiemi podvodu, který se hraje na lidech Thajska a na celý svět, pokud jde o krále a královnu."

Je třeba, aby se Thajci e podívali na další historické příklady z jiných zemí s dlouhou historií, jako jsou imperiální Anglie a Japonsko, aby přišli s dobrým plánem pro jejich krizi nástupnictví takovým způsobem, který posílí Thajsko a jeho instituci. A konečně, tento týden jsou také nějaké zajímavé X-files věci, které by se měly zařadit do reportáže.

Za prvé byl široce probírán v médiích výbuch rakety SpaceX na Floridě minulý týden, který byl způsoben UFO, přičemž je spousta videa důkazy, které by toto podporují.

http: //www.veteranstoday.com/2016/09/02/ufo-destroys-israeli-weapon …

Vzhledem k tomu, ža byly tyto důkazy široce zahrnuty v jiných zpravodajstvích, dotkneme se pouze možného motivu. Izraelský Satellite, který měl být vypuštěn byl určen k transportu kontrolovaných Facebookových dat do Afriky. Protože Facebook je Rockefeller nástroj, jasně zde někdo mocný nechtěl, aby byla Afrika podrobena Rockefeller / Facebookkové mentální kontrole.

Mnohem méně projednávaná akce než Space-X exploze, ale pravděpodobně ještě důležitější, byla hlášena minulý týden jako zemětřesení na východním pobřeží USA. Zdroje CIA říkají, že toto nebylo obyčejné zemětřesení, ale spíše o útok na americké podzemní základny. Poslali fotografii epicentra (oranžová tečka na obrázku níže) a nachází se v těsné blízkosti některých poněkud záhadných staveb.

Vzhledem k sílící vesmírné válce, stále více a více zpravodajských položek spojovaných s typem událostí Akta X, lze očekávat ze zpráv z mainstreamových médií, podle zdrojů z extra-pozemních spojených frakcí vojenského indutrial komplexu.

Není žádných pochyb, že žijeme v historických časech. musíme zajistit, aby "dobří hoši" vyhráli.


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

29.08.2016 18:46

Hlavní frakce v boji za planetu Zemi a jejich nynější status.

22-08-16.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Poznámka překladatelky do es:

"Vladimir Putin ukázal na zrádce, kteří přímo podporují ISIL".

Již v říjnu 2015 odhalil Obamu:

https://syrianfreepress.wordpress.com/2015/10/10/putin-exposes-obama/

a v listopadu nic míň než 40 dalších zemí světa:

https://yournewswire.com/40-countries-including-g20-members-are-financing-isis-says-putin/

V prosinci 2015 ukázal především na Erdogana, který mimochodem zřejmě to, co opravdu udělal je, že odhalením lidí, kteří prováděli převrat vlastně odstranil sionistickou hrozbu a přeběhl na Putinovu stranu. Na druhé straně byla v té době dobře zdokumentována základní podpora Izraele teroristům v těchto článcích:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3315347/Watch-heart-pounding-moment-Israeli-commandos-save-Islamic-militants-Syrian-warzone-risking-lives-sworn-enemies.html

a dokonce je zde i odpověď Netanjahua, který říká, že nepřestane podporovat tyto teroristy z ISIL:

http://www.liveleak.com/view?i=0bc_1448229854)

Oznámení čtenářům (Ben): Nestane-li se nějaká velká katastrofa, do 29. srpna nebude tento zpravodaj obsahovat žádný materiál citlivý na aktuální dění, který je napsaný předem, protože váš korespondent bude na dovolené.

Probíhající bitva o kontrolu nad finančním systémem, a proto kontrolu nad procesem rozhodování, co budeme jako druh dělat v budoucnu, se blíží k vyvrcholení. Z tohoto důvodu, by to mohl být dobrý čas k tomu, abychom zjistili, kdo jsou hlavními hráči na šachovnici a jaká je jejich pozice.

Za prvé se pojďme podívat na Chazarsko / nacistickou frakci, která převzala kontrolu nad Evropou, Japonskem a Spojenými státy poté, co provedla 11. září 2001 v New Yorku útok pod falešnou vlajkou.

Tato frakce je vedena Georgem Bushem Sr., Davidem Rockefellerem a jeho poskoky. Jeho záměrem bylo snížit světovou populaci o 90% díky hladovění, nemocem a válkám. Důkazy toho byly poskytnuty několika policejním orgánům, vojákům a rozvědkám po celém světě.

Když bylo převzetí Spojených států nacisty dokončeno volbami ukradenými Georgem Bushem Jr. v roce 2000, americká vláda se nás snažila zabít skrze uvolnění biologických zbraní včetně SARSu, ptačí chřipky, Eboly, atd.

Skutečným důvodem proč chtěli zabít 90% populace byl strach ze ztráty kontroly nad planetou, protože čínské, muslimské a hinduistické skupiny nebyli pod jejich kontrolou, rostla jejich populace a moc.

Hyksósové uctívají bytost s tváří kozy s rozeklaným ocasem, která byla v průběhu času známá pod jmény jako Seth, Baal, Marduk, Lucifer, Satan, atd. Také praktikují lidské oběti, někdy na velkém měřítku, například ve světové válce, kterou provedli prostřednictvím (sociálního a politického) inženýrství . Pravděpodobně ne více než jeden milion členů této skupiny je na pozicích kontroly v mnoha institucích státní správy, financí, náboženství, médií apod., po celém světě. Mnozí z nich jsou chybně označováni jako Židé. Chceme-li chránit nevinné lidi, říkáme tedy Chazarská mafie. Na hlavy hlavních členů této skupiny je nyní vypsána odměna a jejich jména byla veřejně uvedena.

Hlavní opozicí vůči této skupině v západním světě jsou křesťanské frakce, členové židovské víry, kdo uctívají Yahveho, ale i ateisté, kteří věří pouze ve Zlaté pravidlo (Nečiň druhým to, co nechceš, aby činili tobě).

Elitní členové této skupiny se snažili zastavit plánované zabíjení "neužitečných jedlíků", tím, že navrhli uhlíkovou daň, aby tak získávali finanční prostředky na úhradu chudým zemím na zachování a rozšíření jejich lesů. Hlavními lidmi za frakcí globálního oteplování byli členové evropských šlechtických a královských rodin, které podporovaly křesťanství na rozdíl od satanských ideálů. Boj o moc byl ztracen v roce 2000, když ukradli prezidentské volby jejich člověku, Al Gorovi. Hlavním problémem této skupiny bylo, že vytvořili lež o globálním oteplování oxidem uhličitým na podporu jejich daně. Jejich systém obchodování s uhlíkem byl také prošpikovaný podvody.

Nicméně, tato skupina má značnou pravomoc , kterou vykonává prostřednictvím ne-satanských společností zednářů spolu s částí katolické církve, která nebyla pořízena satanistům. Této skupině se podařilo nahradit Papeže Benedikta XVI v roce 2013. Okamžitě po jeho nahrazení Františkem, začala čistka pedofilů v katolické církvi, čistka ve Vatikánské bance (IOR) a dosžení dohody s Kubou a Kolumbií na zastavení toku drogových financí frakci Bush / nacistická část CIA. Hovoří se o Františkově zapojení do špinavé války v Argentině, ale zatím jeho činy ukazují, že se snaží konat dobro.

Nicméně, vedení skupiny, která dosadila Františka k moci nadále usiluje o ovládnutí světa skrze karbonovou daň, tajně jimi vybíranou a ovládanou. Nebudou úspěšní s tímto typem podvodu, protože je založen na lžích a zůstává podvodem.

Skupina za Františkem také tlačí na to, aby byl Donald Trump, zvolen presidentem Spojených států. Pokud budou úspěšní, Trump začne zatýkat mnoho z hlavních vůdců Chazarské mafie v USA.

V souladu s těmito silami spolupracují také společnosti Červeného a Modrého z Asie a její spojenci ve Společnosti Bílého Draka.

Společnost Červeného a Modrého byli vytvořeni jako organizace Mozim (??), a datují se nějak kolem r. 450 před naším letopočtem. Tyto skupiny se spojili v roce 1700 se zbytky byrokracie Ming, armádou a námořnictvem v boji za svržení Manchu dobyvatelů Číny. Po mnoha neúspěšných krvavých pokusech nakonec uspěli v roce 1911, kdy svrhli posledního císaře. Tato skupina byla potom prakticky neaktivní.

Nicméně se opět aktivovali v totální válce nedávno poté, co se našel důkaz, že Bushův režim šířil SARS - biologickou zbraň - v pokusu vyvraždit tak národy Asie. Také znali genocidní plány Chazarů, které natočili v Bohemian Grove na několika akcích po příchodu Bushe Jr . k moci. K Červenému a Modrému se připojila později Rodina draka, což je konfederace prastarých královských-aristokratických rodin z celého světa.

Společnost Bílého Draka byla vytvořena, když Asiaté hledali na Západě spojence v boji proti Chazarům. SBD je koalice, která má své kořeny v dávných tradicích Západu, a podporuje dobré skutky všeho druhu.

Tito bílí rytíři jsou zodpovědní za věci, jako Magna Carta, demokracie, rytířský kodex, ochrana slabých a chudých a že je třeba bojovat, pokud je to nezbytně nutné k ochraně všeho, co je správné a slušné. Členové SDB mají nyní pod kontrolou většinu z vojensko-průmyslového komplexu Spojených států s výjimkou žoldáků ve službách Bush / Clintonových nacistů . SBD spolupracuje s ruskými bezpečnostními službami, britských tajných služeb, zednáři, tajnými společnostmi a skutečnými muslimy (na rozdíl od falešných muslimů, kteří financují teroristy ISIL), japonské tajné společnosti, Illuminati, Italská bílá šlechta, královské rodiny Evropy, několik firem, různé společnosti bojových umění, atd.

Chazaři se nyní zredukovali na několik ohnisek velení ve Washingtonu, New Yorku, Saúdské Arábii, Izraeli a některých teroristických státech.

Pokud Asiaté a jejich spojenci z SBD dají silný impuls, mohl by to být konec hry pro Chazary a jejich bývalý režim teroru a otroctví již tento rok. Ukončit jejich mandát by byla jednou z nejvýznamnějších událostí v historii lidstva za posledních tisíc let. Mohlo by to vést ke světovému míru a éře nebývalé prosperity.

V této dlouhé hybridní válce o kontrolu nad planetou zemí bude kampaň letošního roku jednou z nejdůležitějších. Tentokrát je skutečná a celkové vítězství velmi reálné. Pokud každý udělá svou práci, brzy budeme moci začít novou éru, úžasný zlatý věk.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

22.08.2016 15:46

Ekonomické a demografické údaje dávají jasně najevo, že pro Chazarskou mafii hra skončila.

08-15-16.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Poster překlad: USA oficiálně prohrály bitvu nad investiční bankou v čele s Čínou.

"The AIIB (Asian Infrastructure and Investment Bank) je jednou z několika institucí, založenou  Čínou, zřetelně kvůli frustraci nad selháním stávajících mezinárodních finančních institucí, aby se přizpůsobili svému obdivuhodnému růstu - The Economist. http://www.sitsshow.blogspot.com. Poznámka: ADB = asijské vývojových Bank).

 

Oznámení čtenářům: Vzhledem k naší každoroční dovolené byla napsána tato zpráva pro tento týden v předstihu s obsahem, který není citlivý na aktuální dění.

Čínská vláda v současnosti oznámila ve zpravodajství Xinhua, že rozvojové a rozvíjející se země dohromady (aliance BRICS) ovládají 85% světové populace, 60% jejího HDP a 80% ekonomického růstu. Jinými slovy, země ovládané Chazarskou mafií prohráli bitvu, ekonomicky i demograficky. Kromě toho se s přibývajícím časem jejich pozice každým dnem oslabuje více a více.

Když se podíváte na data Světové banky na reálné HDP (v paritě kupní síly), můžete vidět, že celkový HDP OECD (klubu bohatých zemí) je 50,9 miliardy dolarů, zatímco zbytek světového HDP je 127,3 miliardy . To znamená, že i kdyby se všechny bohaté země spojili s vládnoucí chazarskou frakcí USA, budou mít méně než polovinu ekonomické sílu aliance BRICS.

http://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.MKTP.PP.CD

Věci se pro USA ještě zhorší jakmile si uvědomíte, že údaje použité Světovou bankou jsou založeny na lžích zveřejněných americkou vládou. Například, když se podíváte na data vlády USA, kde se říká, že ceny v roce 2016 jsou pouze o 35% vyšší, než tomu bylo v roce 2001.

Je to proto, že vláda Spojených států změnila složení košíku zboží, které se používá k měření inflace, více než 20-krát, aby se inflace zdála nižší. Když se podíváte na realističtější míru inflace, bude zřejmé, že ceny v USA jsou 160% vyšší v roce 2016 než tomu bylo v roce 2001.

http://www.zerohedge.com/news/2016-08-01/burrito-index-consumer-prices-have-soared-160-2001

Vzhledem k tomu, že inflační míra se používá pro výpočet HDP, což znamená, že reálný US HDP je méně než polovinu toho, co bylo v roce 2001.

Podíváte-li se na čísla průmyslové výroby, tak je možno vidět, že průmysl USA se nijak nezvýšil od roku 1976. Klikněte na grafu na tento odkaz a vyberte možnost "Max”, abyste to viděli na vlastní oči.

http://www.tradingeconomics.com/united-states/industrial-production

Pak je tu skutečnost, že 22% ze všech pracovních sil pracuje ve zpracovatelském průmyslu v roce 1977, přičemž ve srovnání s rokem 2016 pouze 9%.

Graf dne: USA zaměstnanost ve výrobním sektoru, 1960-2012

To znamená, že většina Američanů pracuje v odvětví služeb jako státní zaměstnanci nebo zaměstnanci bank a restaurací, a nevyrábějí nic s čím by mohli obchodovat se zbytkem světa.

To je důvod, proč USA od roku 1976 zvyšuje svůj obchodní deficit téměř nonstop. To je také důvod, proč je USA nejvíce zadlužená země v historii planety. Opět můžete vidět volbou "Max" na odkaz níže.

http://www.tradingeconomics.com/united-states/balance-of-trade

Tento kumulovaný obchodní deficit zanechalo USA dlužící zbytku světa více než 19 miliard dolarů. Podíváte-li se na skupinu zemí ovládaných Rothschildovými G7 jako celek můžete vidět, že dluží zbytku světa 47,1 miliard.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_external_debt

To znamená, že G-7 byly na cestě degenerace už posledních celých 40 let. Příčina této degenerace sahá až do "Nixonova šoku" z roku 1972, kdy prezident Richard Nixon vytáhl dolar ze zlatého standardu. Až do roku 1972 zažívaly rozvinuté země silný hospodářský růst v rámci zlatého standardu.

Nicméně poté, co Nixon opustil zlatý standard, G-7 začala tisknout peníze z ničeho a používat je k nákupu věcí od zbytku světa. Jedná se o finanční ekvivalent používání amfetaminů. Dostane se vám obrovského okamžité detonace energie, ale své tělo v tomto procesu ničíte. Závislost G7 na fiat penězích proměnila tyto země v jedny z největších parazitů v celém světě.

Zbytek světa má imunitní reakci proti této parazitární infekci ze zemí G7 pod kontrolou Chazarů.

Jsou nemocné a unavené z neustálého asociálního chování Chazarů. Spojené státy jsou nejhorším světovým národem-delikventem na světě a byli ve válce téměř nepřetržitě od konce druhé světové války. Při nedávných destrukcích Afghánistánu, Iráku, Sýrie, Libye, atd., ukázala Chazarská mafie a její loutky světu jejich pravou podstatu.

Nejen to, ale Chazaři se snažili několikrát spustit 3. světovou válku. Z tohoto důvodu již není většina světa ochotná financovat země, které chazaři ovládají.

http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-08-01/foreign-appetite-for-u-s-securities-has-taken-a-drubbing#media-2

Je pravda, že USA a G-7 mají silnější vojenské vybavení a schopnosti než Čína. To platí zejména pro letectvo a americké námořnictvo. Mějte však na paměti, že na začátku první světové války bylo Japonsko silnější než americká armáda. Nicméně, americké HDP bylo 4 krát větší než Japonské a USA měli dvakrát větší populaci. To znamenalo, že jakmile Američané začali reorganizovat svou ekonomiku pro válku, bylo jen otázkou času, než japonci prohrají.

Čína má nyní čtyřikrát více obyvatelstva než USA a vytváří 20krát více oceli, základní surovinu pro zbraně. To znamená, že v případě, že by se Číňané rozhodli jít do plné militarizace, byoa by jen otázkou času, než by vyhráli jakoukoliv konvenční válku.

Ani s NATO nemají Američané schopnost vyhrát válku proti Číně, což teď vědí všichni, protože náležité simulace byly už nohokrát provedeny. I kdyby se USA pokusili o celkovou nukleární válku, Číňané mohou dát většinu ze své populace do hlubokých podzemních bunkrů, zatímco téměř všichni Američané žijí v dřevěných domech a nemají přístup k této ochraně.

Aby se zabránilo celkovému vítězství Číňanů, Američané si namlouvali Rusy a země kolem Číny se připojili k nim v anti-čínské alianci. Nicméně Rusové si vzpomínají dobře, co Američané udělali s Jugoslávií a to, co teď dělají na Ukrajině a správně se takové alianci vyhýbají.

Nejen, že se ve skutečnosti dohodli na provádění společných vojenských cvičeních s Čínou v Jihočínském moři. Navíc evropské země jsou také nemocné a unavené z chování Spojených států a směřují ke spojenectví s Ruskem. Jinými slovy, ve Spojených státech pod doménou chazarů ztratili světovou válku.

Takže, co můžete udělat, aby se zabránilo Číně zcela ovládnout planetu? Odpověď je velmi jednoduchá: vyhoďte Chazarskou mafii ze svých vojenských základen v Izraeli, Saúdské Arábii a ve Spojených státech. Jakmile bude tato strašná nákaza odstraněna z USA a politického těla světa, pak můžou USA začít obchodovat se zbytkem světa s cílem vytvořit spravedlivější globální architekturu.

Z hlediska počtu obyvatel, Číňané představují 20% na světě, takže to jsou procenta světové mocnosti, které by čína získala, pokud by byl nastaven inkluzivní globální systém. To by nahradilo pseudo-světovou vládu ve vlastnictví Rothschildů a Rockefellerů známou jako Organizace spojených národů.

Mnoho lidí je proti myšlence světové vlády, protože ji spojují s plánem New World Order - totalitní světové diktatury řízené Chazary. To je samozřejmě nežádoucí. Nicméně jakékoliv město má určitá pravidla, například nezabiješ, ne znásilníš, neukrdneš nebo proti odhazování odpadků na ulici. Právě teď svět taková pravidla nemá (či spíše prostředky k jejich prosazování), a v důsledku toho jednají Chazarští zločinci beztrestně.

Musíme mít alespoň nezbytné minimum, aby bylo možné zastavit mezinárodní korporátní zločineckou mafii, která ukradla a ničí planetu dle libosti. To znamená, že bychom mohli dát lidi jako George Bush do vězení za masové vraždy, či invazi do Iráku. Bylo by také možné mít mír v celém světě. To je něco, co můžeme dosáhnout, kdybychom vyvinuli společné úsilí. Docela brzy, možná už letos na podzim,

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

21.08.2016 19:27

Chazarská mafie nabízí ASEAN, Japonsko a Koreu Číně.

09-08-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Agent, který informuje prezidenta Číny, Xi Jinpinga, minulý týden řekl zástupci Společnosti bílého Draka, že Hillary Clintonová nabídla předat Koreu, ASEAN a Japonsko, aby pomohla vytvořit "Spojené státy Čínské", pokud bude Čína podporovat její kandidaturu na prezidenta Spojených států. Clintonová také číňanům řekla, že do pohybu bude muset dát tento plán krátká a intenzivní válka s americkou armádou, která tak vytvoří Čínu jako světovou supervelmoc číslo 1. Z tohoto důvodu, Čína podporuje kandidaturu Clintonové, řekl agent.

Zástupce SBD řekl číňanům, že chazarští gangsteři jako Hillary říkají lidem to, co chtějí slyšet, ale při nejbližší příležitosti je zradí. Řekl také, že bez ohledu na to, kolikrát americká armáda provedla simulace celkové války s Čínou, výsledek byl vždy, že zemře 90% světové populace a severní polokoule planety by se stala neobyvatelnou.

Dále bylo agentovi vysvětleno, že podle britské zpravodajské služby, když šel George Bush na lov s Vladimirem Putinem v roce 2007, zval Putina k plánu zničit Čínu. Scénář, který Bush narýsoval byl ten, že USA a Rusko by začali novou studenou válku. To by poskytlo Rusku, USA, Evropě a Japonsku záminku, aby se znovu ozbrojili. Během této studené války by Rusko předstíralo, že je přítelem Číny. Nicméně, na konci by NATO, Rusko, Japonsko a Korea zaútočili na Čínu a rozdělili ji na šest zemí tak, aby se Čína nikdy nemohla postavit a být hrozbou pro západní velmoci.

Také se tomuto agentu řeklo, že Clinton je součástí nacistické Bushovy mafie, takže všechny sliby, které dělají, slouží vždy jen a jen k tomu, aby získali čas a peníze od Číňanů, k provedení tohoto plánu. Jako výsledek tohoto rozhovoru byl čínský agent ve shodě s námi, že Čína by neměla podporovat Clintonovou.

Druhou věcí je to, že Chazaři přinutili svou loutku, japonského císaře, oznámit svou rezignaci na 8. srpna, data příznivého pro Čínu. Číňané říkali, že to bylo proto, aby dostali na japonský trůn prince Naruhita, který by mohl pomoci s plánem sjednotit Japonsko s Čínou. Naruhito je ženatý s Masako, která je dcerou Rockefellerova otroka a soudce Mezinárodního soudního dvora, Hisashi Owady.

Opět bylo Číňanům řečeno, že to byl jen pokus Chazarů, kteří již nabízejí svou loutkovou japonskou vládu k podplacení Číny. Kromě toho, císařská rodina by nikdy dobrovolně nesouhlasila s tímto plánem, a tak to byla jen chazar lež. Císař abdikuje kvůli svému špatnému zdravotnímu stavu, a protože se nechtěl zapojit do boje o zlaté bunkry, který právě v Japonsku probíhá. Na závěr, SBD velmi jasně vysvětlila Číňanům, že to byl jen chazarský trik navržený tak, aby oklamal číňany a poštval je do války s USA.

SBD a Číňané také diskutovali o budoucnosti amerického dolaru a globálního finančního systému. Čínský delegát řekl, že čínský plán počítal s nahrazením amerického dolaru Bitcoinem. Řekl, že nedávná hack Bitcoinu byl nezdar tohoto plánu, ale nová generace čínských superpočítačů by byla už dostatečně silná k udržení a zabezpečení Bitcoinu.

SBD řekl Číňanům, že schůdnější plán pro Čínu byl učinit velký krok k převzetí stávající infrastruktury mezinárodního amerického dolaru, a aby Spojené státy vydávaly novou jinou vlastní měnu.

Zdroje z Pentagonu nám mezitím potvrdily, že ministr financí, Jack Lew, tlačí na spuštění mezinárodní zlatem podložené měny, která nahradí americký dolar, a bude sloužit jako nová měna Spojených států a jako součást obnovy mezinárodního finančního systému.

Podmínky jsou již nastaveny a Číňané by to mohli popohnat spolu s armádou a "Bílými Klobouky" ve Spojených státech, kteří nabízejí vyměnit všechny dolary ve Spojených státech na základě skutečných transakcí (ne však s tím souvisejících derivátů a finančních podvodů) pro podložení nové mince v okně příležitosti dva nebo tři měsíce. Čínští vojáci a asijské královské rodiny jsou ochotni nabídnout zlato na podporu těchto myšlenek. Nanejvýš jen 20 (většinou malé otrokářské státy) ze zhruba 200 zemích po celém světě by odmítlo plány tohoto druhu, říkali. To je I to, co budou čínští představitelé diskutovat ve svých dovolených ve svých letních sídlech tento měsíc.

Také kontaktovali minulý týden Společnosti Bílého Draka zástupci jihoamerických drogových kartelů, kteří uvedli, že chtějí nyní pomoci při praní svých špinavých drogových peněz, protože už nemůžou provádět tyto transakce ve prospěch větve Bush / nacistická část CIA. Jak nám řekli čínští vládní agenti v Japonsku, Čínská armáda zvažuje, zda může nějak pomoci, pokud to pomůže porazit zločinecké rodiny Bush / Clinton.

SDB mezitím uvedla, že odpověďdí by bylo legalizovat a regulovat veškerý obchod s drogami. Další zajímavou věc odhalenou čínským zástupcem bylo, že plán (nyní opuštěný) držet Hillary Clintonovou u moci byl součástí plánu umístit ženy ve vedoucích pozicích u moci v celé řadě zemí, protože ženy ve vedoucích pozicích by měly být více kompatibilní s čínským režimem. Z tohoto důvodu, řekl, již bylo přijato rozhodnutí, že jako náhrada za japonského premiéra Šinzó Abe, bude politička Renho Murata, která má čínskou krev.

https://en.wikipedia.org/wiki/Renh%C5%8D

Renho by byla jen loutkou, řekl.

V každém případě tento pokračující pokus chazarské mafie předat Japonsko Číně vedl k prudkému vnitřnímu boji v rámci struktury japonské moci s náboženským "establishmentem" (šintoismus, buddhismus a křesťanství) boj proti politikům podplaceni Chazaři.

Zdroje říkají, že v rámci tohoto boje se sílám, které se staví proti režimu Šinzó Abeho podařilo úspěšně umístit svého kandidáta, Yuriko Koike, jako starostu Tokia. To jim dává kontrolu nad policejními silami působícími v hlavním městě, a proto i možnosti zahájit lov na hrdlořezy, kteří pracují pro chazarskou mafii.

Tento vnitřní boj je zrcadlem vážného boje o moc, který se právě bojuje ve Spojených státech. Když byl nejvyšší americký generál Joseph Dunford v Turecku dne 31. července, Turci mu řekli v naprosto jasných termínech, že jsou lidé, kteří působí v rámci USA, a kteří jsou zodpovědni za většinou terorismu ve světě. Turci řekli, že obnoví spolupráci s armádou Spojených států v případě, že s tím něco udělají.

Dunford odpověděl tím, že při své řeči 1. srpna veřejně vyzval americkou armádu, aby byla apolitická a ne-stranická, a vojáci by měli ctít svou přísahu zajisťovat dodržování ústavy.

Zdroje Pentagonu říkají, že toto je kód pro armádu, aby odtranili Hillary Clintonovou, která by měla brzy odstoupit. Bývalý šéf sboru náčelníků štábů Spojených států, Martin Dempsey, učinil podobné provolání ve svém stanovisku zveřejněném v listu Washington Post dne 30. července, řekly nám zdroje z Pentagonu.

Kromě toho tyto zdroje říkají, že Obama byl předvolán na ministerstvo obrany 4. srpna, kde mu bylo řečeno, že americká armáda je nejen proti ISIS, ale všem "falešným vlajkám, pokusům zavraždit Donalda Trumpa, volebním podvodům, rasovým válkám, potravinovým nepokojeům a jakýmkoliv dalším snahám zastavit prezidentské volby nebo uložit stanné právo."

Zdroje CIA mezitím varují, že brzy dojde k pokusu o použití některé skalární zbraně, která může zabít tisíce lidí v Altantě, ve státě Georgia, někdy v srpnu nebo v září, aby se pokusili dosáhnout zrušení prezidentských voleb v listopadu. Výzva k volbám by byla jen předehrou ke světové válce, která by zachránila strukturu chazarské moci.

Kromě toho se události vymykají kontrole. Zdroje First Nations z Britské Kolumbie, v Kanadě, říkají, že sestřelili bezpilotní americký dron týden pracující ilegálně v Kanadě.

Číňané mezitím dostali minulý týden novou připomínku genocidních plánů chazarů, když sestřelili letadlo bez označení, které rozprašovalo chemtrails podél čínských hranic s Kazachstánem, podle CIA v Asii. Říkali, že letadlo bylo pilotováno Bushovými agenty CIA a byl plný kontejnerů s prasečí chřipkou vyrobenou pomocí bio-inženýrství.

Také nám přicházejí zprávy z Indonésie, kde záhadně umírají tisíce lidí, což je jisté znamení nového pokusu chazarů použít biologické zbraně, aby tak snížili světovou populaci na úroveň, kteou budou moci ovládat.

Co tento vývoj ukazují, že svět prochází neklidnou dobou, kdy vidíme zoufalý boj umírajícího zvířete Chazarské mafie. Pokud budeme tvrdě a neúnavně bojovat, můžeme konečně porazit tato monstra možná už letos na podzim. Postavit Donalda Trumpa do čela USA bude klíčovým vítězstvím. Bezprostřední pád domu Saudů je další událostí. Avšak zabránit světové válce začínající v Jihočínském moři i jinde bude neméně důležité.

A konečně, v poznámce pro čtenáře, váš mluvčí a vyjednávač bude v Kanadě na začátku jejich každoroční dovolené tohoto týdne, takže další zprávy jsou napsané předem, pokud se nestane něco opravdu velkého. Pravidelné týdenní zpravodajství opět začne 29. srpna.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

20.08.2016 02:24

Izrael, Saúdská Arábie, Malajsie, Francie, Itálie a Německo jako další na seznamu zemí, které mají být osvobozeny od Chazarské mafie.

01-08-16.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Bitva o osvobození lidstva ze spárů genocidní Chazarské mafie pokračuje dobře, s velkými výhrami na několika frontách uprostřed rostoucího globálního chaosu a v současně se hroutícím poválečném světovém řádu pokračuje hroutí.

Hlavní pohyby probíhají na Středním Východě, kde se nyní, když Turecko svrhlo dominanci Chazarské mafie (sabatejců). Již se připravuje spojenectví mezi Rusy, Pentagonem, Sýrií, Tureckem, Íránem a Egyptem na osvobození lidu Izraele, Iráku a Saúdské Arábie. Tím se přeruší veškeré dodávky peněz z ropy z Blízkého východu které jdou do rukou frakcí Bushe / Rockefellera / Clintona z Chazarské mafie.

Druhým místem, kde se rozvíjejí velké události je Evropa. Úřady v Německu, Francii a Itálii již otevřeně vyzývají k vojenskému spojenectví s Ruskem, aby se tak osvobodila Evropa ze spárů Bush / Clinton / Rockefellerovy (BCR) frakce Chazarské mafie, která stále kontroluje Washington DC a New York. Hlavní evropské aktivity jsou v rámci příprav na zhroucení bankovního systému, který by mohl být patrný již tento měsíc.

K dispozici je také důležitá bitva, která odehrává mezi zloději v Malajsii, zatímco operativci z BCR se snaží zabavit finanční prostředky, které zpronevěřili lidem z Malajsie díky nejistému Rothschildovu malajskému premiérovi Najibu Razakovi (podrobnosti viz níže).

A samozřejmě pokračuje bitva o Spojené státy americké i nadále k vzteku kandidátky BCR Hillary Clintonové, která drze ukradla minulý týden prezidentskou nominaci Demokratické strany skrze akci, která fatálně zničila její pověst stejně tak, jako pověst Chazarské mafie, která ji podporuje. Některé zdroje se shodují, že tato bitva právě začala, a že se bude intenzifikovat do listopadu provázena velmi reálnou možností vypuknutí otevřené občanské války ve Spojených státech.

Začněme bližším pohledem na situaci v Turecku, kam odletěl 31. července americký generál Joseph Dunford na mimořádnou schůzku se svými protějšky z Turecka. Setkání se konalo v době, kdy agenti turecké vlády otevřeně obvinili USA z pokusu o svržení jejich vlády a turečtí vojáci obklíčili US leteckou jadernou základnu Incirlik. Na zasedání, podle zdrojů Pentagonu, řekl Dunford Turkům, že pokus svrhnout tureckou vládu byl proveden agenty CIA z chazarské frakce CBR pracující pod krytím Nadace Jamestown. Zdroje říkají, že Dunford řekl svým protějškům, aby uzavřeli přísun afghánského heroinu a drogových peněz přes Incirlik, což by velmi pomohlo v boji za osvobození kontroly Spojených států a Izraele z područí Chazarské mafie. Dunfordovi nezbývalo nic jiného, než být smířlivý, protože poslední průzkumy veřejného mínění ukázaly, že pouze 17% Turků podporuje přítomnost USA ve své zemi.

Zdroje z Pentagonu nám také sdělili, že generál Dunford ještě navíc řekl svým tureckým protějškům, že Pentagon se spojil s Rusy, aby tak osvobodil Spojené státy a zbytek světa od Chazarů. Jako důkaz toho, objednal Pentagon americké špionážní letadlo, které klidně přistálo v centrálním Rusku, uvedly tyto zdroje. Pentagon také dovoluje ruským špionážním letadlům létat pravidelně přes území Spojených států, aby tak měli jistotu, že USA To neplánují žádný vojenský pohyb nebo preventivní jaderný útok proti Rusku.

Rusové, kteří nyní mají výhodu na Středním východě, řekli Turkům, aby odřezaly veškeré příjmy z ropy jdoucí do Izraele jako součást další velké akce proti tomuto zvrácenému státu. Ostatní aktivity také zahrnují poskytování letadel poslední generace pro pozemní útoky a dalších pokročilých zbraní Sýrii, Íránu a Hizballáhu a dodávky obranných raketových komplexů S-300 vzduch Íránu. Rusko také vysílá letouny, které získávají podrobné údaje o izraelských vojenských zařízeních. Došlo také k intenzivnímu syrskému bombardování u Golanských výšin podél celé hranice s Izraelem, jak nám sdělili izraelské zpravodajské zdroje.

To vše je jen předehra k převzetí území nezákonně obsazeného kriminálnickým státem Izraelem, uvedly zdroje z Pentagonu. Zakončením této hry bude to, že Izrael se stane židovskou autonomní oblastí uvnitř obnoveného umírněného chalífátu šíitů a Sufi-sunnitů, říkají zdroje ze Společnosti Bílého Draka. Salafističtí heretici, pseudo-muslimští uctívači satana však do této konfederace muslimských států patřit nebudou.

Když už mluvíme o salafistických kacířích, situace v chazarské pseudo-muslimské kolonii, Saúdské Arábii je také stále kritická. Nejnovější důkazem toho je, že Indie poskytuje nouzovou potravinovou pomoc 10.000 hladovějících indických státních úředníků uvízlých ve zničené Saúdské Arábii.

http: //news.sky.com/story/india-rescues-10000-starving-workers-in-s …

Nebude to dlouho trvat, než Saúdové požádat o potravinovou pomoc pro své vlastní hladovějící obyvatele, pokud to režim nevzdá. Existují také zprávy, že saúdsko-arabské princezny jsou nabízeny jako sexuální otrokyně pro agenty izraelské vlády.

http: //www.veteranstoday.com/2016/07/31/russian-newspaper-revealed - ...

Tyto zprávy se shodují s prohlášeními italské ženy, která říká, že byla omámena a unesena jedním saudsko-arabským princem a byl nucena k sexuálnímu otroctví pro lidi jako jsou Paul Wolfowitz a Donald Rumsfeld. Italská žena, kteří uprchla po 10 letech, kdy byla zneužívána jako sexuální otrokyně v Saúdské Arábii, je nyní pod ochranou Vatikánu. Saúdové již docházejí peníze, protože všechny jejich finanční fondy jsou nyní odváděny na kampaň BCR na udržení kontroly Spojených států.

To je také věc, která zřejmě stojí za nedávným pokusem ze strany amerického ministerstva spravedlnosti zmocnit se majetku malajský premiéra Najiba Razaka. Podle zdrojů CIA ve Východě Asii, Loretta Lynch, generální prokurátorka Spojených států, která odmítla obvinit Hitlery Clinton, téměř jistě nevrátí žádné z aktiv, která zabavili Najibovi patřící původně všem lidem Malajsie. Je to jen součást pokusu Chazarské mafie BCR (Bush / Clinton / Rockefeller), která chce svědčit proti svým soupeřům Rothschildům a chopit se majetku Rothschildů a jejich lokajů v USA a v jihovýchodní Asii. To je přesně to, čeho již dosáhli v Libyi, kde po svržení Muammara Kaddáfího ukradli kolem 150 miliard dolarů libyjského lidu, říkají tyto zdroje.

Jak jsem již informovali dne 31. července, Najib nyní vyjednává alespoň část svého majetku a má ochranu chazarských vrahů výměnou za svědectví o letu Malaysian Airlines 370 a dalších záležitostech, jak říkají asijské zdroje CIA. V každém případě je situace v Malajsi stále více turbulentní, jak přituhuje mezi bojujícími frakcemi BRC s Rothschildy, jenž se obojí snaží drancovat zemi.

K dispozici je také neobvyklá situace vznikající v Thajsku, podle jednoho tamního zdroje ze CIA. Říká, že vláda Thajska právě nařídila, aby všechny zlaté doly v zahraničním vlastnictví (západním) ukončili v zemi svou činnost. "Ekonomika je v troskách po celém Thajsku ... Dokonce i místní Thajci prodávající výrobky na trhu, si stěžují, že podnikání je téměř na mrtvém bodě," říká zdroj. Rozhodnutí o uzavření zahraničních operací ve zlatě může být součástí pokračujících akcí, které mají zajistit, aby chazarská mafie nemohla získat přístup k případné fyzické podpoře pro své fiat měny, dolary a eura. Některé zdroje se shodují v tom, že vlády Indonésii i Filipínská udělaly podobné kroky k uzavření operací ve zlatě, které je nějak spojené s Chazarskou mafii.

Co se téměř jistě dalo do pohybu a s tím přímo souvisí, je informace, že Burza primárních materiálů v Tokyu začala obchodovat fyzické zlato a jeho dodávání společně s Shanghai Gold Exchange.

http://www.tocom.or.jp/jp/gold/index.html

Druhou známkou toho, že nějaká zásadní změna je nevyhnutelná pochází z Evropy, kde banka Monte Paschi právě obdržela zálohu ve výši 5 miliard eur v hodnotě 5,6 krát větší než celková tržní kapitalizace. To znamená, že se nestala prvním špalíčkem domina, které by totálně shodilo francouzské a italské bankovní systémy.

Není náhoda, že v souvislosti s touto záchranou navštívila skupina francouzských zákonodárců Krym a rozhodla ve prospěch záboru poloostrova Ruskem.

http://tass.ru/en/economy/891609

Není jistě náhodou, že francouzský generál veřejně vyzval ke francouzskému spojenectví s Ruskem a zároveň k ukončení aliance NATO.

http: //sputniknews.com/europe/20160730/1043791252/pinatel-nato-russ ...

Mnoho vlivných Němců rovněž volá po evropském spojenectví s Ruskem, které by nahradila zvrhlé kriminálníky z NATO.

http: //sputniknews.com/business/20160730/1043780772/europe-russia-u ...

Není tedy divu, že nacisticko-chazarský státní převrat na Ukrajině vypadá, jako by měl potíže. Konalo se tam mírové shromáždění organizované ruskými a ukrajinskými pravoslavnými církvemi spolu s katolickou církví, zatímco většina vůdců nacistické ukrajinské vlády opustila zemi.

http: //www.usnews.com/news/world/articles/2016-07-27/thousands-of-r ...

http: //www.fort-russ.com/2016/07/confirmed-amidst-sharpening-crisis ...

Konečný kolaps chazarského “zákona ulice” přijde, až jeho zástupci, kteří nyní dávají své vozy do kruhu kolem Hillary Clintonové, budou odstraněni ze všech mocenských pozic v rámci celých Spojených států.

Vzhledem k tomu, že to bylo široce hlášeno v jiných zpravodajstvích, tak jen shrnu v bodech to, co se stalo, když Hillary Clintonová minulý týden ukradla prezidentského mandát democratům. V důsledku uniklých e-mailů, které ukazují, že ukradla nominaci byla Hillary vypískána a více než polovina delegátů z konference odešlo.

Vzhledem k tomu, že ministerstvo spravedlnosti stáhlo podání obvinění proti ní, teď je to IRS a FBI, které vyšetřují trestnou činnosti Clinton Foundation.

Když se Hillary a její tým snažili obvinit z vlny hacknutých e-mailů Demokratické strany "Rusy", nikdo menší než ředitel Národní zpravodajské služby (p.př.: v současné době je tato agentura nadřízená bývalé CIA) James Clapper, řekl Senátnímu výboru pro zpravodajské služby, že má "závratě" z "hyperventilace" okolo Ruska.

http://www.businessinsider.com/russia-dnc-hack-black-propaganda-2016-7

Nebyli to Rusové, ale spíše vlastenečtí Američané, kteří si odávají zločince jako jsou Bush / Clinton / Rockefeller.

Poodstupme trochu a podívejme se na větší obrázek - celek, a vidíme, že i bez evropských spojenců představuje nyní aliance BRICS 85% světové populace, 60% světového HDP a 80% ekonomického růstu. Zástupce Společnosti Bílého Draka nedávno řekl jednomu zástupci asijské tajné společnosti, že Chazarská mafie je jako umírající lev a místo toho, abychom s ním začali bojovat, že nejlepší politikou je prostě zůstat klidně stranou a čekat, a zbytek nechat na přírodě.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

03.08.2016 20:25

Poslední důležité zprávy

 

30-07-16

Malajský premiér Najib Razak, který je stíhán ve skandálu zpronevěry miliard dolarů, se snaží o imunitu výměnou za svědectví proti Rothschildům.

Zdroje CIA ve východní Asii nás upozornili na skutečnost, že US ministerstvo spravedlnosti obvinilo premiéra Malajsie, Najiba Razaka, za zpronevěru více než miliardy dolarů z fondů, které mají být použity pro hospodářský rozvoj Malajsie.

Obžaloba se snaží o propadnutí všech zisků úspěšného hollywoodského filmu “Vlk z Wall Streetu”, který byl financován ze zpronevěřených finančních prostředků. Obžaloba také zmiňuje královskou saúdskou rodinu, Goldman Sachs, JP Morgan a Bank Privee Edmonda de Rothschild.

Zdroje zdroje CIA uvedli, že Najib požádal o imunitu pro něj a jeho rodinu a umístění v programu ochrany svědků výměnou za svědectví o vazbách ve skandálu zpronevěry, rodiny Rothschildů a zmizelého letu 370 Malajsijských Aerolinek. Pokud ano, mohl by to být případ, který nakonec zničí Rothschildy.

Pobočka Chazarské mafie, Rockefeller / Bush / Clinton, je již v USA zlikvidována, takže pokud jsou Rothschildové také rozděleni, bude to znamenat osvobození lidstva před hrůzami otroctví Babylonského dluhu.

Příspěvek je možné přečíst zde:

https://www.justice.gov/opa/pr/united-states-seeks-recover-more-1-billion-obtained-corruption-involving-malaysian-sovereign

Další podrobnosti budou k dispozici v týdenní zprávě a geopolitické zprávě z výsledkem analýzy, které mají být puštěny v pondělí 1. srpna 2016.

Celý článek

—————

29.07.2016 17:00

Rothschildovým herním plánem bylo zvrátit výsledky první světové války.

25-07-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Konečným herním plánem Rothschildů bylo zvrátit výsledky první světové války tím, že reinstalují německé, rakousko-maďarské a ruské monarchie, souhlasí jak zdroje v Německu tak i v USA. Plán, který se nyní odehrává v Evropě vyzývá k občanské válce proti "muslimským" nepřátelům. Takzvaní "muslimští teroristé" jsou financováni z předpokládaných peněz, které mají být vynaloženy na boj proti takzvané uhlíkovému globálnímu oteplování.

To je důvod, proč jsme svědky každodeních útoků "muslimských" teroristů , které, jak se zdají vždy obsahují "osamělé vlky", kteří zemřou při útoku. Tímto způsobem není nutné mít chaotický proces, kdy skutečnosti by mohly mít šanci průniku do veřejného mínění.

V každém případě zdroje říkají, že po létě stále více závažnějších teroristických útocích vypne Evropská banka bankomaty, pravděpodobně v srpnu nebo v září. V tomto bodě pak budou královské rodiny vystupovat jako "zachránci" a poskytovat lidem obrovské množství nekrytých peněz a "bezpečnost", výměnou za obnovu jejich monarchií.

Znovuzrestaurovaná evropská šlechta v čele s německým "Kaiser" (Caesar), který bude mít čtyři krály, kteří budou jmenováni pod ním, říkají. Kandidát na Císaře bude pravděpodobně pocházet buď z habsburské nebo Hohenzollern královské rodiny, poznamenávají. To znamená, že Karl Habsburg nebo Hohenzollern Jiří Fridrich Pruský. Dalším kandidátem uvádějí je Ferdinand Zvonimir Habsburg-Lothringen.

Car Ruska by s největší pravděpodobností měl být princ Michael z Kentu

https://en.wikipedia.org/wiki/Prince_Michael_of_Kent

protože má více Romanovské krve, než všechny evropské královské rodiny.

To zapadá do toho, co nám ruské zdroje již dlouho říkají, a to, že Vladimir Putin byl uveden do funkce frakcí v KGB, která byla loajální k ruské královské rodině.

Tyto kroky v kombinaci s tlakem ze strany tureckého prezidenta Recepa Erdogana obnovit Osmanskou říši v turecku by v případě úspěchu obnovili německou, rakousko-maďarskou a tureckou říši; v podstatě by se Evropa a Blízký východ vrátili k situaci, která existovala před první světovou válkou.

Takže, stoletý plán spiknutí s cílem zvrátit anglo-americká vítězství v I. světové válce byla nyní demaskována.

Hlasování Brexitu v tomto kontextu znamená, že britská královská rodina nebude muset padnout pod nadvládu obnovených Evropských monarchií.

Otázkou samozřejmě je, zda budou evropané pasivně souhlasit s vlastním terorizováníma finančním vydíráním, které bude provázet formální obnovení těchto pokrevních příbuzností k výkonné moci? To zjistíme v létě a na podzim. V mezidobí očekáváme také šílenství stále odpornějších útoků Gladio pod falešnou vlajkou a dobře financované, násilné demonstrace. Také se asi můžete vsadit, že německá kancléřka Angela Merkelová a francouzský prezident Francois Hollande ztratí svou moc nejpozději v tomto roce.

Mezitím také vrcholí skutečně vážný boj o moc ve Spojených státech. Zdroje CIA tvrdí, že "Čína dala tajné kódy pro velké množství zlata (tisíce tun), ... které mají být poskytnuty jako půjčka americkému ministerstvu financí tak, aby se dolar nezhroutil." Háček však je v tom, že ...

Vzhledem k tomu, že Volební shromáždění demokratické strany začalo tento týden s velkou filtrací "ruských" emailů o tom, jak demokratická strana manipulovala různé záležitosti pro Hillary Clintonovou, nemůže být žádných pochyb, že boj o moc ve Washingtonu DC je v plném proudu.

Debbie Wasserman Schultz , který stojí v čele Národního výboru demokratické strany, který byl zmiňována ve filtrovaných e-mailech, řekla, že "po sjezdu" odstoupí.

Zdroje CIA říkají, že je velmi pravděpodobné, že bude brzy zavražděna, aby se zabránilo svědectví o tom, jak ukradla volby pro Clintonnovy.

Pentagon a agentury již přinutily jak Demokratickou, tak i Republikánskou stranu, aby slibili obnovení Glass-Steagallova zákona.

To znamená násilný konec finančních manipulací pro frakci kasina Bush / Clinton, které si udělala Chazarská mafie z finančního systému Spojených států.

Zednářská lóže P2 také přinutila Hillary přijmout Tima Kaineho, jezuitu, jako jejího kandidáta na viceprezidenta, jak říkají zdroje ze CIA. Vzhledem k tomu, že Trump je také podporován jezuity a P2, to znamená, že jezuité mají v USA pokryté celé volby.

Takže, jak Sověti říkávali v době studené války, Američané si mohou vybrat mezi Pepsi Colou a Coca Colou, ale čím si můžete být jisti, že nikdy nebude na hlasovacím lístku víno, čaj, káva, atd.

Jasná známka zkorumpovaného a dekadentního amerického systému může být viděna v tom, že ministr zahraničí John "Skull and Bones" Kerry se chová jako spolupachatel satanské chemické společnosti, jako je Dupont.

Kerry byl minulý pátek ve Vídni, kde řekl, že zařízení "klimatizace jsou tak velkým ohrožením pro život jako hrozba terorismu."Uplynulo nějakých 17 let od doby, kdy Dupont Corporation a její kriminální kámoši dostali nalistinu zakázaných sloučenin plyn fluor v momentě, kdy vypršel z platnosti jeho patent. Jejich příběh, že ozonová díra byla způsobena fluorem BS podvedla téměř v té době téměř každého.

Nyní vyprší platnost také dalšímu patentu, který nahradil fluor, a to fluorovaným uhlovodíkúm (CFC), takže jejich pitomý otrok Kerry pózuje před světovými hodnostáři argumentujícet, že zákaz CFC "doslova zachrání život na planetě."

http://www.foxnews.com/politics/2016/07/23/kerry-air-conditioners-as-big-threat-as-isis.html

Co to ve skutečnosti znamená je to, že to ušetří roční zisky ve výši 20 miliard dolarů od přátel chemických ledniček prodávajících patentované produkty pro klimatizačních jednotek, chladniček, atd.v celém světě.

Jakého typu degenerovaného politického systému dosáhl ministr zahraničních věcí země, co bývala nejlepší zemí na světě, a který říká čisté a jednoduchý lži jménem společnosti, aby mohli vytáhnout peníze od lidí v chudých zemích, kteří zoufale potřebují klimatizace vzduchu?. Je to tak zkorumpovaný systém, že musí být svržen.

Když jsme u toho, tak byla reakce na tučnou odměnu 1 tuny zlata, které nabízí Společnost Bílého Draka za hlavy mnoha velkých chazarských mafiánů. Komando speciálních sil Spojených států kontaktovalo SBD, aby si vyžádalo písemné oznámení o odměně, které může být předloženo osobám na seznamu.

Chtějí to proto, že nechtějí, aby začal bojovat "ovčák proti ovčákovi", ve kterém příslušníci speciálních sil bojují mezi sebou, přičemž někteří se snaží chránit lidi ze seznamu a jiní se je snaží zadržet.

Tyto dokumenty jsou připravovány a speciální jednotky pracují v harmonii na provedení této anti-mafiánské mise proti chazarům. Odměny budou vydávány souhrnným příkazem Planetarní osvobozenecké armády ve spojení s SBD.

SDB také ví, že ztratí prestiž, pokud nebudou přijata jakákoliv opatření po uplynutí lhůty dané Rothschildům, jejíž platnost vyprší o půlnoci Hawaiského času, dne 25. července.

Vzhledem k tomu, Rothschildové jsou nyní ukryti ve Švýcarsku, může dojít k jistým zpožděním, než se přijmou patřičná opatření, ale budou přijata.

Nathan Rothschild, který původně souhlasil se setkáním s SBD, a který veřejně oznámil, že nepozve svého otce, aby její svatby, aby bylo jasné, že to není on, kdo blokuje dohodu, ale že je to spíše odpovědností jeho otce a strýců.

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3693672/Snub-80-year-old-Lord-Rothschild-ahead-son-s-wedding-family-torn-apart-feud-GIRL-TOWN.html

Z tohoto důvodu byla pozastavena odměna pro lovce hlav za Nathana ze zmiňované 1tuny zlata. Kromě toho asijské tajné společnosti, i když utrpěly zničení nenahraditelných kulturních aktiv, jako je Letní Palác, nechtějí zničit umělecká díla nevyčíslitelné hodnoty, které jsou dědictvím celého lidstva, jen proto to, aby pochytali pár důchodců.

To znamená, že komplex v Zug, ve Švýcarsko nebude napaden raketou. Místo toho však můžeme nejspíš očekávat akci s "chirurgickou přesností", jak říkají.

Rothschildové můžou uvažovat o nedávném rozhodnutí soudu proti Číně v záležitosti ostrovů v Jihočínském moři, které může být použito k manipulaci s americkou armádou a jejími spojenci k tomu, aby vstoupili do války s Čínou. Zdroje z Pentagonu jistě mají pocit, že teď, když bylo soudní rozhodnutí vydáno, mají spravedlnost na své straně,

Zdroje z Pentagon nám řekli. že není žádná pochybnost, že přijde nějaká zásadní provokace, takže USA hrozí poslat mnohonárodní námořní síly do Jihočínského moře, aby prosadili rozhodnutí.

Číňané pak tvrdí, že soud byl "politickou fraškou" a řekli, že žádný z jejích 5 členů nebyl Asiat nebo nevěděl nic o historii asijské kultury.

http://news.xinhuanet.com/english/2016-07/25/c_135536663.htm

Nicméně Číňané se dohodli nechat Singapore rozhodovat o otázce Jihočínského moře s ASEAN. Vzhledem k tomu, že Singapore je regionálním ústředím CIA a MI6, je jasné, že Číňané hledají kompromis.

Samozřejmě to vše v Jihočínském moři je jen záminkou Rothschildům hrát veřejně svoji kartu vojenské síly Spojených států v probíhajících jednání o bankrotu korporace Spojených států a Organizace spojených národů patřících Rockefellerům a Rothschildům.

Republika Spojených států není v úpadku, a nesmí být manipulována tímto způsobem vlastníky Korporace US, se sídlem ve Washingtonu DC.

Mezitím je i nadále cítit v mnoha ohledech na Středním východě, dopad nezdařeného pokusu o převrat v Turecku. Zdroje Pentagonu tvrdí, že turecký prezident Recep Erdogan, "si možná podepsal svůj vlastní rozsudek smrti za 90 jaderných zbraní a 1500 amerických letců, kteří jsou potenciálními rukojmími na letecké základně Incirlik".

Zdroje Pentagon také říkají, že Turecko se může obrátil na východ, ale "je stále pod dohledem Ruska, Íránu, Iráku a Sýrie, protože Erdoganovi nevěří už nikdo."

Avšak zdroje Pentagonu také říkají, že Bushova kabala "se zotavuje ze ztráty letů (které transportovaly) drogy CIA do, a z Incirliku."

Další věcí, která se stala ve východním V Rusku je, že poslali drone nad Izrael, aby systematicky shromažďovat intel-informace o izraelském vojenském nasazení a pohybech jednotek.

Kromě toho bezpilotní letoun byl schopen deaktivovat tři izraelské rakety, což jasně presentuje plnou vzdušnou převahu a obranné síly Izrael jsou "snadné cíle". Izrael nyní doufá, že se stane židovskou autonomní oblastí uvnitř obnoveného chalífátu.

Jejich pokus o očernění umírněného islámu tím, že vytvoří "strašáka" radikálního islámu jménem ISIL selhala.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

26.07.2016 21:40

Chaos všude zatímco se současný světový řád hroutí a začíná úplně nová éra.

16-7-19.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Světová situace je čím dál chaotičtější díky rozvíjejícím se důležitým událostem, které se dějí v Turecku, Francii, Japonsku, Spojených státech, Číně a jinde. Tyto události jsou spojeny se současným zhroucením globální struktury, která se dostala k moci na konci II. světové války. Analytici z čínské vlády se domnívají, že všechny současné architektury na světě utrpí naprostý kolaps kolem roku 2018, po kterém bude současná struktura nahrazena novou, vylepšenou . Z tohoto důvodu očekávají, že se zesílí globální zmatek mezi teď a poté.

Začněme pohledem na pokus o převrat v Turecku minulý týden. Zdroje z Mossadu se snažili obviňovat z tohoto pokusu Rusko dodali: "toto je jen první rvačka" (první runda). Avšak zdroje Pentagonu nám potvrdili, že letadla, která shodila nízkovýkonné jaderné zbraně, nicméně ne až tak škodlivé, před budovou tureckého parlamentu v v průběhu pokusu o svržení vády prezidenta Recepa Erdogana byla řízena piloty ze Saúdské Arábie, kteří byli vyškoleni Izraelci a vzlétli z letecké základny NATO v Incirliku.

http://www.veteranstoday.com/2016/07/15/turkish-parliament-nuked-during-coup-attempt/

Zdroje z Pentagonu mají podezření, že Erdogan používá toto představení a světelnou show jako součást pokusu o převrat sama proti sobě, aby měl záminku udělat čistku v armádě a soupeřících tureckých donucovacích orgánech (p.př.: policii)..

Jeden zdroj z Pentagonu uvedl, že "protože Erdogan obnovil styky s Mossadem a může ukrást jaderné zbraně USA z Incirliku a dodat je ISIL, převrat není zdaleka u konce."

Nicméně čínské vládní zdroje, měl velmi odlišný výklad událostí, které se udály v Turecku. Říká se, že turecká vláda byla napadena, protože se odklání od NATO a přibližuje se Šanghajské organizaci pro spolupráci. Turecká vláda také vyjednává s íránskou vládou o vytvoření sunnitsko/šíitské aliance a obnovení chalífátu. Vlajková organizace Chazarských mafiánů ISIL (izraelské tajná služba) se to snaží zastavit tím, že vytváří falešný kalifát a jednat tak odpornými způsoby, které byly navrženy tak, aby všichni nenáviděli muslimy.

V sázce jsou 2 bilióny $ v ropě a plynu pocházejících z Blízkého východu každý rok.

S takovými vysokými sázkami ve hře je Erdogan nyní zralý na atentát, jako cíl s vysokou prioritou a můžeme očekávat, že předtím, než se prach usadí, přijde na Středním Východě ještě řada dalších problémů. Nicméně, pokud Turecko pracuje s Íránem a Ruskem a podání dolů ostré hrany rovněž s Egyptem, přece mají nejlepší kombinaci ve hře.

Nyní se pojďme podívat na to, co se právě děje ve Francii. Zde je velmi nepopulární falešný vládní komplot s teroristickými útoky s cílem rozšířit stanné právo. Vláda to dělá proto, že italský bankovní systém se hroutí a francouzskou bankovní systém se tak svrhne s ním. Proto, aby odvrátili francouzský lid od jasného pohledu na finanční problémy, je třeba vytvořit falešného vnějšího nepřítele, který by sjednotil zemi.

Videa z následků útoku v Nice, kde kamion údajně zabil 84 lidí a zranil 200 ostatní, se zdá, že ukazují stopy reálných těl (to je vytáhli snad ze všech nemocnic po celé zemi?). Nicméně přítel, který pracuje v tiskovém oddělení japonského národního vysílání NHK řekl, že NHK hlásila po dobu asi 4 hodin, že nákladní automobil v Nice byl plný zbraní a ručních granátů. Nicméně, CNN reportér na místě uvedíl že zbraně byly falešné, po čemž CNN, NHK a jiní vzali mem (video) "plné zbraní" z jejich pokrytí. Pak je tu skutečnost, že údajný zchudlý vrah poslal před incidentem své rodině $ 100,000.

Také korporátní média rozhodla z nějakého důvodu, že budo úplně ignorovat to, co vypadá jako velkolepý pokus vyhodit do povětří Eiffelovu věž v ten samý den. Možná, že tam bylo příliš mnoho falešných svědků tak se rozhodli jen předstírat, že se to nikdy nestalo malý trik. Video incidentu bylo vymazáno ze sítě, ale fotografie si můžete prohlédnout zde:

http://www.whatdoesitmean.com/index2072.htm

Nicméně, bez ohledu na to, co dělají, tak tyto francouzské fašistické operace Gladio už nejsou schopny zastavit právě se rozvíjející revoluci v této zemi.

V každém případě jak nám ukazují scény s kouřem a zrcadly ve Francii a Turecku nás rozptýlili od daleko důležitějších událostí odehrávajících se právě nyní v Asii. Můžeme potvrdit z vlastních CIA, ale i čínských zdrojů to, o čem informoval Neil Keenan generálního tajemníka OSN, Ban Ki Moona a Davida Rockefellera: že můžou sice žebrat, ale nezískají vůbec nic.

http://neilkeenan.com/neil-keenan-update-china-shoves-keenan-pushes-to-put-an-end-to-un-nwo-ban-ki-moons-foolishness/

Můžeme také přidat nové informace o oznámení abdikace japonského císaře. Pan Ki-mun byl v Koreji a Číně, kde se snažil dohodnout zlato pro udržení OSN Rockefellerovy Korporace v chodu a zároveń žádal práci jao jihokorejský prezident. Bylo mu řečeno, ať se radši vypaří. Poté, David Rockefeller požádal o zlato svého "starého rodiného přítele," císaře Akihita. Akihito řekl Rockefellerovi, že mu není dovoleno, aby tak učinil. Okamžitě po tomto telefonátu, ve zprávách sítě NHK vláda oznámila, že císař má být prvním, který abdikoval ze zdravotních důvodů za posledních 200 let. Japonský vládní úředník, který se nedávno zúčastnil obřadu předsedaném císařem potvrdil, že došlo k hrubým pochybením během obřadu a, že císař už vykazoval známky senility. Zdroj dodal, že císař byl vyčerpán probíhajícími jednáními s cílem vytvoření světové vlády a chtěl předat svou práci jeho synovi a dědici, Naruhitovi.

Po neúspěchu v Číně, Koreji a Japonsku, se teď bude Rockefeller / Bush / Clinton frakce Chazar mafie velmi snažit, aby ukradla zlato z Indonésie. Zdroje CIA v Indonésii říkají, že výsledk em je země, která je nyní na své nejvyšší úrovni vojenské pohotovosti. Zdroj dodává, že chazaři se snaží zavraždit prezidenta Widodo a nabídli klanu Suhartů (přátelé Henry Kissingera) moc a bohatství v případě, že jim pomůžou svrhnout Sukarno+Widodo a klan, který ji podporuje. Suhartům bylo řečeno, aby ustoupili nebo zemřeli.

Byl rovněž zaznamenán chazarský pokus o použití napětí v Jihočínském moři a vyvolat třetí světovou válku, a s ní by zůstali u svého starého podnikání. Rozsudek proti čínským pohledávkám v Jihočínském moři tribunálem OSN se používá, aby se pomocí něj pokusili vyprovokovat válku mezi USA a Čínou. Admirál Dennis C. Blair, bývalý šéf US centrrálního velení v Pacifiku, řekl v americkém Kongresu dne 13. července, že USA by měli použít sílu k zastavení Číny v Jihočínském moři. Blair nyní pracuje pro National Bureau of asijského výzkumu, jehož sponzory patří Chevron, Conoco Phillips Company, Ernst & Young, Exxon Mobil Corporation, General Electric, Microsoft, atd.. Jinými slovy, že pracuje pro Rockefeller.

http://nbr.org/About/bod.aspx?id=d1ffb522-d222-48eb-913b-f83249c5fa63

V každém případě je přetahování lana mezi Čínou a vojensko-průmyslovým komplexem Spojených států a pokračující téma v Jihočínském moři jako jedny z nejlepších prvků v obchodování se Spojenými státy. V návaznosti na rozhodnutí proti Číně, odjel ministr zahraničí John Kerry do Ruska vyvíjet tlak na Vladimira Putina, aby spolupracoval s USA proti Číně v SCS. USA se také přiblížují k Indii, Vietnamu, Japonsku, atd., a s tímto rozhodnutím v ruce se pokouší hledat pomoc. Číňané jdou do protiútoku namlouváním si Evropanů a dalších.

Čínský vládní představitel řekl, že skutečným důvodem, proč má Čína tak tvrdohlavý přístup k záležitosti SCS, kde je oceán kolem základny ponorek, které mají na ostrově Hainan, příliš mělký na to, aby se v něm ponorky ukryly. To je důvod, proč se staví další podmořské základnyv Jihočínském moři hluboké 2000 metrů. Číňané argumentují tím, že je třeba tyto základny udržet neporušeny, pro jejich sílu jaderného odstrašení a zabránit tak někomu, aby se přepočítal v tom, že by mohl vyhrát jadernou válku proti Číně s preventivním úderem.

Tato rána do stolu na téma Jihočínského moře pravděpodobně skončí s čínským přijetím nové námořní základny na ostrovech Indonésie v Jihočínském moři, a s američany umožňující Číňanům budovat podmořskou základnu v hluboké vodě.

Číňané také říkají, že nemají zájem o využívání bankrotu USA a Evropy, aby se pokusili prosadit čínskou hegemonii. Jeden člen čínské Společnosti červeného a modrého (draka) a Modrého Vyššího popsal Čínu, USA a Evropu jako tři nohy stolu, které se navzájem potřebují, aby se zabránilo pádu stolu.

Armáda a agentury Spojených států a Číny mají v Chazarské mafii svého společného nepřítele. Na této frontě Rusové a Vatikán souhlasí rovněž. Na vynucení totální kapitulace Chazarské mafie se nyní plánuje raketový útok na komplex rodiny Rothschildů v Zug, ve Švýcarsku. V zájmu budoucích generací, Rothschildové dostali termín, že až do 25. července můžou evakuovat všechny drahocenné umělecké poklady, které tam přechovávají. Po té, pakliže se Rothschildové nevydají, bude na jejich rodinný Komplex veden útok, podle agentů Pentagonu.

Jiné zdroje nám také přišli říci, že Rothshildovi usilují o své oddělení od Rockefellerů / Bushů / Clintonů a nemělo by se jim důvěřovat, že dodrží jakoukoli dohodu, protože to udělají jen v případě, že nemají jinou možnost.

Kromě toho, zástupci Společnosti Bílého Draka se setkali s několika asijskými frakcemi, aby diskutovali o odměně 1 tuny ve zlatě, kterou vypsala (a ohlásila jako odměnu) Společnost Bílého Draka za hlavy členů Chazarské mafie. Zástupci SBD řekli, že Západ byl jako krásná žena infikované syfilisem, a že Asiaté se ujistí, že bere antibiotika, než se stanou příliš přátelskými. Asiaté souhlasili a potvrdili zpřístupnit své zlato a agenty. Pentagon a zdroje z agentur požadovali, aby bylo dáno na seznam více jmen, které by měly být přidány do odměn. Takže na žádost Pentagonu a agentur zde bude zde odměna jedné tuny zlata, který je vypsána na uvedené osoby:

Jacob Rothschild, Evelyn de Rothschild, Jay Rockefeller, George Soros, Dick Cheney, Paul Kagan, Henry Kissinger, Angela Merkel, Neil Bush, Jeb Bush, Marvin Bush, Michael Mukasey, Scooter Libby, soudce ze dne 11.-S Alvin Hellerstein, Paul Wolfowitz, Richard Perle, Dov Zakheim, Michael Chertoff, Frank Lowy, Larry Silverstein, Rudolf Giuliani, Michael Bloomberg, Paul Singer, Mark Zuckerberg, Michail Chodorkovskij, Tony Blair, Haim Saban, Sheldon Adelson, Arnon Milchan, Hank Paulson, Bob Rubin Sandy Weill (Citigroup) Lloyd Blank-Fein (Goldman Sachs), Jamie Dimon (JP Morgan) a Stanley Fischer.

Zničený klan Clinton / Bush / Rockefeller je nyní v takovém nebezpečí , že se zdá, že i Bůh je proti nim. Podle CNBC, Bill Clinton, George Bush Jr. a Tony Blair byli vyhnáni ze setkání v Arkansasu tornádem, což je jistě druh incidentu známý jako "zásah vyšší moci".

http://www.msnbc.com/way-too-early/watch/severe-weather-forces-bush-clinton-to-flee-725728835965

Zločinci uvedení na seznamu by se měli vzdát !!!!

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

21.07.2016 18:37

Mocenská struktura Chazarské mafie se už rozpadá naprosto veřejně.

16-11-07

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Rídící mafiánský - chazarský politický aparát Západu nadále rozpadá na kousky, Evropa kolabuje ve stylu kolapsu Sovětského svazu, a ve Spojených státech se začíná rýsovat občanská válka. Jedná se o jedinečnou příležitost pro lidstvo, která přišla po tisících letech teroru a otroctví ve stylu Babylonského dluhu, aby konečně dosáhlo svobody.

Jména na níže uvedeném odkazu kolují mezi armádou a agenturami, a jsou považována za "řídící centrum" chazarské mafie.

https://ehpg.wordpress.com/israel-did-911/

Lidé na tomto odkazu jsou jen částečným seznamem těch, kteří jsou a budou pronásledováni. Tento týden bude vytištěn balíček karet, které budou podložené zlatem, se jmény hlavních vůdců chazarských kriminálníků a bude určeno množství zlata jako odměna, která bude k dispozici za jejich dopadení.

Podle zdrojů CIA je již zabráněno některýcm chazarům, jako je Bush, Clinton, Rockefeller a jejich poručíkům jako je kupř. Henry Kissinger uprchnout před spravedlností ze země. Krysy chazarské mafie, které jsou schopny utéct a schovat se, již tak totiž začaly činit.

Podle těchto zdrojů také Baron David de Rothschild, hlava "Rothschildova pokračujícího Holdingu" se sídlem ve Švýcarsku a "NM Rothschild" sídlem ve Velké Británii, efektivní hlava klanu Rothschild se "ztratili z radarů". Říká se, že skupina je nyní pod vedením viceprezidenta. Jejich telefonní číslo v jejich areálu v Zug, ve Švýcarsku také, jak se zdá, již nefunguje.

Nicméně, jeden zdroj CIA z Evropy, říká, že "s Rothschildy hovořil včera v noci," a nejsou to jen oni, kteří se skrývají, a ti "se domnívají, že budou nakonec jediní, kteří zbydou", až se prach změn usadí.

Jistě, kdyby to byli oni, kteří započali obchodování s uhlíkem jako alternativu k vyvraždění 90% světové populace, nebudou čelit obvinění z genocidy a masového vraždění jako tomu bude u Bushů a jim podobných.

Podle čínských vládních zdrojů si Čínská vláda myslí, že jsou přijatelní, jelikož již řekli hlavám více než 20 zemí, že upřednostňují alianci Rothschild – Společnost Bíléo Draka. Nebylo zatím – v momentě publikace těchto informací - dosaženo žádné formální dohody, ale jen hodinu před uplynutím lhůty ze dne 10. července (ultimátum Rothschildům) došlo mezi oběma subjekty ke kontaktu.

V každém případě, co se týče vývoje zajímavých faktů, je masový vrah a vysoký přisluhovač chazarské mafie, izraelský premiér Benjamin Netanjahu, vyšetřován izraelskými úřady pro "masivní praní peněz ve velmi vysokých částkách", což znamená, podle zdrojů Mossadu, "miliardy dolarů". Z tohoto důvodu již Netanjahu připravoval útěk na své útočiště v Patagonii, v Argentině. Zdroj říká, že zůstane v pozadí nebo jeho dvojník převezme vinu Netanjahua nebo bude Netanjahu předstírat smrt skrze "infarkt nebo mrtvici." Nicméně, "skutečná dohoda je taková, že půjde někam ven do studené země, " uvedl zdroj, který připouští, že by to mohlo být odkaz na nacistické základny v Antarktidě.

Více zdrojů uvnitř Pentagonu a agentur se shodují v tom, že Netanjahu může mít záměr se ukrýt, protože situace chazarské mafie v USA už dosahuje bodu varu.

Těžištěm hněvu je skutečnost, že FBI odmítla podat trestní oznámení na Hillary Clintonovou, ačkoli ředitel FBI James Comey byl veřejně obviněn z trestného činu. To je, jak zdroje z Pentagonu shrnuly situaci: "masivní pobouření nad bruslení m" Hillary a korupcí v ministerstvu spravedlnosti spojilo dohromady komunitu GOP (Grand Old Party-republikáni), armádu, inteligence a státní bezpečnostní orgány do masívní hybné síly pro změnu režimu na pozadí resetu globální měny a (ve prospěch) nové republiky s měnou podloženou zlatem."

I když se Hillary Clinton vyhnula obvinění z trestného činu, její kandidatura na prezidenta byla účinně zničena negativní publicitu, která obklopuje toto fiasko. "Ona je díky negativní publicitě neprodejným případem , který ztratil důvěru veřejnosti na nějakou šanci na výhru Bílého domu, takže se jí mohly odepřít bezpečnostní prověrky a zpravodajské záznamy," říká zdroj z Pentagonu.

Zdroj také říká, že "prezident Obama Hillary nenávidí a on pustil ze serveru informace o jejích e-mailech v březnu 2015, aby bylo zajištěno, že Hilary nevyhraje, i když předstírá, že dělá pro ni kampaň."

Tisková konference Comeyho také nechala ve veřejných záznamech mnoho důvodů pro to, aby byla Hillary v budoucnosti obviněna z dalšch trestného činů. To zahrnuje únik státního tajemství do Izraele, "hrubé nedbalosti" s utajovanými skutečnostmi, křivé výpovědi Kongresu v kauze Benghází a mnoho dalších.

Veřejné pobouření donutilo ministerstvo zahraničí oznámit, že znovu otevře vyšetřování jejích e-mailů. V důsledku tohoto skandálu také odebraly Pentagon a agentury Hillary přístup k utajovaným skutečnostem.

V každém případě je celý e-mailový skandál je rozptýlením ve vztahu k obrovské korupci Clinton Foundation, která hrozí zlikvidovat většinu politické scény ve Washingtonu.

Aby se zabránilo problémům, které sešíří díky Clinton Foundation jsou také rozmluvy typu "Kill Bill" na vysoké úrovni. Aneb, jak to zdroj z Pentagonu shrnul: "Státní pohřeb pro Billa by Hillary umlčel navždy, ale musí být ještě obžalována a souzena z úniků a prodeje státního tajemství".

Vzhledem k tomu, že Bill Clinton je syn Winthropa Rockefellera, Rockefellerova frakce chazarské mafie se může snažit odvést pozornost od problémů s Hillary tím, že začnou rasovou válku. To bylo patrně cílem střelby do policie v Dallasu, minulý týden, které mohlo nebo také nemusí vyústit v zabití pěti policistů mužem, který vykřikoval, že: "Nenávidí bělochy."

Rockefellerova ruka může být viděna na financování nenávistné skupiny "Na životech černochů záleží". To může také být, že vnuk Davida Rockefellera, Mark Zuckerberg z Facebooku, dal obrovský transparent této skupiny "Na životech černochů záleží" po událostech v Dallasu na své stránky.

http://www.whatdoesitmean.com/index2069.htm

Kromě toho Korporace Spojených národů řízena Rockefellery pokračuje v odsuzování "strukturálního a institucionálního rasismu" v USA.

https://www.rt.com/news/350270-un-institutional-racism-us-killings/

Navzdory tomu zdroje z Pentagonu slibují, že "teroristické skupině podporované Georgem Sorosem nazvané ‘Na životech černochů záleží‘ nebude povoleno započít rasovou válku a tak instalovat stanné právo nebo pozastavení voleb."

Některé zdroje také varovaly, že by to bylo skvělým pokusem při použití najatých gangsterů, kteří by narušili republikánský sjezd, který začne příští týden."

Mnohé zdroje říkají, že očekávají nepokoje a problémy po celé léto a začátek podzimu v USA .. zdroj Pentagonu šel tak daleko, že říká, že pokud jde o něj, tak občanská válka v USA již započala .. "

Situace v EU se rovněž zvrhla do té míry, že generální tajemník NATO, Jens Stoltenberg přiznal: "Jsme v úplně nové situaci, která se liší od všeho, co jsme zažili."

http://tass.ru/en/world/887240

I když se odkazoval pouze na vztahy s Ruskem, zároven také přiznává, že svět se dostal na nezmapované území. To je způsobeno tím, že Korporace OSN, EU a USA jsou v bankrotu stejně jako jejich podřízené organizace, jako je Světová banka a MMF. "

http://neilkeenan.com/neil-keenan-update-un-secretary-general-ban-ki-moon-attempts-to-pull-the-wool-over-chinese-korean-eyes-only-to-find-theres-no-wool/#comments

Přinejmenším srovnatelným scénářem pro kolaps Evropské unie již lze vysledovat v kolapsu Sovětského svazu. To bude znamenat, že země EU vystoupí jeden po druhém (z EU), dokud se nedosáhne založení demokratičtější a transparentnější evropské struktury, která by zahrnovala i Rusko. "

Veřejné spory mezi různými vůdci a frakcemi britského lidu, kteří se rozhodli obnovit svou nezávislost na Evropské unie, to činí naprosto jasné.

Boj zahrnuje tedˇi Itálii, která oznámila oznámila fond ve výši 150 miliard eur na záchranu svého bankovního systému před kolapsem pouze pro to, aby jim Němci veřejně vynadali a řekli jim, že oni to rozhodně platit nebudou. Pak italský premiér Matteo Renzi odpověděl, že problémy italské banky byly malé v porovnání s problémy jiných evropských bank. To bylo široce v médiích vyloženo v tom smyslu, že se jedná o Deutsche Bank.

Renzi může mluvit tvrdě, protože jeho strana zaostává v průzkumech veřejného mínění za anti-EU Pětihvězdičkovým hnutím vedeným Bepe Grillem."

http://www.zerohedge.com/news/2016-07-07/italian-banks-crash-new-lows-despite-passing-self-defined-stress-test

http://uk.reuters.com/article/uk-italy-banks-renzi-idUKKCN0ZM1YL

A navíc jedna německá banka s 29 miliardami eur teď zbnakrotovala, což může vyvolat dominový efekt."

http://www.zerohedge.com/news/2016-07-07/europes-bank-crisis-arrives-germany-%E2%82%AC29-billion-bremen-landesbank-verge-failure

Francouzská jsou již ve stavu otevřené vzpoury a nepokoje tam pokračují bez přerušení, přestože se to mediální propaganda snaží ignorovat. Asi 90% populace nesouhlasí s prezidentem François Hollande."

https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2016/07/05/nearly-90-percent-of-the-french-now-disapprove-of-their-president/

Za těchto okolností již EU ztratila svou sílu vynucovat si rozhodování svých členských zemí. Toto bylo jasně vidět, když se EU pokusila dosáhnout dohody o obchodu s Kanadou jen proto, aby se Německo a Francie postavili proti a řekli, že k ratifikaci dohody jsou potřebné hlasy jejich parlamentů. To vedlo předsedu Evropské komise, Jeane-Claude Junckera, k prohlášení, že 27 parlamentů členských států EU bude muset udělat to samé. Výsledkem je, že vedení EU je nyní zcela dysfunkční. "

http://www.zerohedge.com/news/2016-07-06/incredibly-stupid-juncker-opens-pandoras-box

V EU je samozřejmě mnohem více chaosu, ale celkový obraz nám říká; věci se rozpadají. "

Ve Velké Británii, která je čerstvě nezávislá, mezitím oficiální publikace Chilcot, která vyšla hodně pozadu, zpráva jasně ukazuje, že invaze (p.př.: do Íráku) byla nezákonná a Bushova loutka, Tony Blair je válečný zločinec. Britové vážně přehodnocují udržení vojenského spojenectví s USA, pokud budou i nadále pod kontrolou Chazarské mafie. "

Totéž platí I pro Turky, kteří dělají na 180°-ti stupňovou otočku vůči Rusku. Loni v listopadu sestřelili ruskou stíhačku a požádali NATO , aby započalo válku s Ruskem. Nyní, podle tureckých tiskových zpráv, byly pozvaná ruská vojska do Turecka. Tyto zprávy byly popírány, ale je jasné, že země NATO s druhou největší armádou po USA myslí na spojení s Ruskem a Čínou v Šanghajskou organizací spolupráce spolu s Indií, Pákistánem, Íránem, Egyptem a Izraelem. To by Saúdskou Arábii zanechalo opuštěnou a úplně bez přátel, ledaže by rovněž upustili od svého spojenectví s chazary. Ztráta saúdských ropných peněz by byla pro chazary smrtelnou ránou.

Samozřejmě, že umírající Chazarská mafie říká, že bude bojovat až do konce a můžeme očekávat, že budou provokace v oblastech, jako je Jihočínské moře, mimořádné události týkající se Severní Koreje, terorismus, útoky, útoky pod falešnou vlajkou atd.. Je však jasné, že lidstvo v boji o planetu Zemi vítězí.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

10.07.2016 20:31

Porážka Khazar mafie je jistá, a vzpoura se už šíří po celé EU, USA a jinde.

05-07-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


 

Konec tyranie Chazarské mafie na planetě Zemi je opravdu velmi blízko. Rodinám Rothschildů a dalších vysokých Chazarských mafiosů jako jsou Borgiové, Medici, z Banky (Warburg), Rockefellerové (včetně Clintonů), Bushovi (Pecce), byla dána do 10. července lhůta, aby dosáhli mírové dohody s lidmi na této planetě. Pak budeme nabízet odměnu ve výši 100 milionů dolarů, splatnou ve zlatě, za hlavu každého z nich, která má být poskytnuta komukoli, kdo je může zadržet, a ty členy těchto genocidních rodin, kteří by při zatýkání kladli odpor pozabíjet.

Slyšíme, že jsou v rámci "rodiny" nemilosrdné boje a diskuse o tom, co dělat s touto situací.

V momentě, kdy šel tento bulletin do oběhu, byli jsme kontaktováni jednou frakcí Rothschildů a setkání se zástupcem Společnosti Bílého Draka je nyní tedy domluveno na tento týden. Setkání se bude diskutovat o tom, jak vytvořit finanční systém, který je dobrý jak pro lidstvo, tak i přírodu. Bude se také diskutovat o vytvoření nového meritokratického, demokratického a transparentního systému pro plánování budoucnosti našeho druhu na této planetě.

Abychom připoměli těmto rodinám to, co je v sázce, je zde zpráva odeslaná jim vyšším úředníkem Pentagonu:

"Bylo mi řečeno, z různých zdrojů, že existuje velké množství lidí (mužů i žen), kteří čekají na to, aby se nijak nespolupracovalo s RKM (Rothchilds / Chazarskou mafií). Tito lidé se nemůžou dočkat, až životy zločinců RKM skončí na všech úrovních. Možná budete chtít opominout ten reprezentativní poznatek, že toto je skutečné, je to realitou a nemohou již utéci nebo se skrýt, jejich čas prostě vypršel. Je na čase složit zbraně, nebo budou všichni mrtví, včetně jejich rodinných příslušníků, což jsou nejdále vzdálení bratranci; účinně tak skončí tahle temná pokrevní příbuznost, která komplikovala tak dlouho cestu lidstva. Opět vám přejeme hodně štěstí s vyjednáváním. Pokud ale oni teď odstoupí bude to mít následky, obrovské a zásadní následky. Jak již bylo řečeno, mějte se krásně. "

V posledním týdnu, čínská vláda rovněž kontaktovala vůdce z jiných asijských zemí, jakož i vedoucí představitele zemí G20, aby je informovala, že očekávají dosažení dohody mezi Společností Bílého Draka a skupinou rodu Rothschildů. Číňané jsou příliš zdvořilí, aby se dopouštěli hrozeb, ale toto je prohlášení vydané čínskými Svobodnými Zednáři:

"Budeme spolupracovat s jakýmkoli náboženstvím, každou společností, jakoukoliv frakcí, jakoukoliv politickou stranou nebo jakoukoliv zemí, která je v souladu s principy soužití, prosperity a míru ve světě. Nicméně, přerušíme vztahy s kýmkoliv, kdo nemá zájem o dosažení dohody o světovém míru ".

Nicméně je ve hře další skupina, která prohlašuje, že reprezentuje koalici 172 suverénních národů a také minulý týden vyjádřila svou podporu novému finančnímu systému.

Zdroje z Pentagonu říkají, že německá kancléřka Angela Merkelová (člen rodiny Rothschildů Saxea Gotha) dosáhla dohody s číňany během své návštěvy Číny, kde byla od 13. června. Podle této dohody, Merkelová přislíbila, že odstoupí poté, co Řecko odejde z EU a na oplátku, Číňané přislíbili záchranu Deutschebank. Deutschebank by jinak nemohla přežít řecký odchod z EU (71% Řeků jsou proti EU a pouze 27% podporuje), protože by to znamenalo nesplacení řeckého dluhu, který byl použit Deutsche Bank (a další) pro vytvoření hory finančních derivátů. Tato hora by se zhroutila a prodala za nízkou cenu, jakmile by se písky řeckého dluhu, na němž byla postavená do důchodu.

Druhou zemí EU, kde krize rychle dosáhla kritického bodu je Itálie. Tam italský premiér Matteo Renzi slíbil, 150 miliard vládních eur k záchraně italských bank, jen aby byl veřejně pokárán od Němců, kteří řekli, že to není k ničemu, a že by to skončilo jejich placením. Italové pak řekli Němcům, že Italům přináleží toto rozhodnoutí. Podle toho, co říkají zdroje CIA v Evropě, tak se to zvrhlo veřejný spor, který pravděpodobně skončí tím, že se Italie vrátí k liře a odstoupí Renzi.

http://www.zerohedge.com/news/2016-06-30/european-commission-grants-italy-crisis-%E2%82%AC150bn-bank-bailout-program-prevent-run-depo


http://www.bloomberg.com/news/articles/2016-06-29/germany-said-to-oppose-shielding-investors-in-italian-bank-plan


http://www.zerohedge.com/news/2016-07-03/we-wont-be-lectured-italys-renzi-defy-brussels-over-banking-bailout


Pak samozřejmě, pokud Itálie odejde, tak i francouzský prezident Francois Hollande se zdá být zavázán k rezignaci. Francie bude rovněž donucena finanční realitou k opuštění eura a návratu k franku.

Kromě toho Nejvyšší soud Rakouska rozhodl minulý týden, že nedávné prezidentské volby byly zfalšovány a budou se  konat znovu. To bude téměř jistě mít za následek volbu kandidáta "extrémní pravice" (tj. proti totalitě EU), za Svobodnou stranu, Norberta Hofera.

PRO-EU frakce se pokusili zastavit rozpad navržením tvrději řízenou EU a tedy více centrálně. Dokonce navrhují rozšíření Evropské unie na Středním východě a v Africe.

http://www.blacklistednews.com/%22EU_Wants_An_Empire%22_-_Brussels_Plans_To_Expand_Into_Middle_East%2C_Africa/52386/0/38/38/Y/M.html


Samozřejmě, že vzhledem ke své nepříjemné koloniální historii se můžete vsadit, že národy Afriky a Středního východu řeknou docela bezpečné "Díky, ale ne." Je zřejmé, že projekt EU, která poskytla jeho vývoj směrem ke světové vlády stylu Sovětského svazu je odsouzena k zániku.

V této situaci, předseda Evropské komise, Jean-Claude Juncker, který se zřejmě opíjí každý den, řekl, že Evropský parlament jednal s představiteli jiných planet "o situaci v EU". Můžete si být jisti, že lidé z galaktických společností a exo-politiky z toho měli smíchy druhé vánoce.

https://exopolitics.org/european-commission-president-says-he-spoke-to-leaders-of-other-planets-about-brexit/


(Kastilština): https://www.youtube.com/watch?v=d2mKn8ADNK8


https://americankabuki.blogspot.jp/2016/07/sphere-alliance-message-178-what.html


Ve Spojených státech je chazarská mafie ve vážných potížích. Rozšířený rozbroj co se týče činnosti Billa a Hillary Clintonových je toho nejjasnějším znamením. Jak již bylo popsáno v množství různých mediálních platforem, Bill Clinton v podstatě zastavil vlak, kde byla americká vrchní státní zástupkyně Loretta Lynch jen proto, aby s ní měl vlastní 20 minutový rozhovor. Netřeba říkat, že jsou s manželkou předmětem vyšetřování trestného činu, a že toto setkání bylo velmi odsouzeno jako do očí bijící zásah do právního systému. Většina lidí předpokládá, že Clinton vyhrožoval Lynch jménem Hillary.

V každém případě, Lynch později vydal veřejné prohlášení, že souhlasí s tím, co agenti řekli agenti FBI. Tito agenti zjistili, že pokud by Hillary byla nějaký jiný člověk, šla by do vězení už dávno. Zdroje CIA ve Washingtonu říkají, že nejpravděpodobnějším scénářem je, že teď bude Hillary odsouzena a pak bude zproštěna viny prezidentem Obamou.

Nicméně už se jim, ani Hillary a ani žádnému jinému členu mafie v žádném případě nedovolí, aby znovu vedli Spojené Státy.

Několikeré žaloby na zfalšované volby se také vyjasnilo, že Američané jsou nyní v otevřené vzpouře proti nestydaté krádeži voleb ze strany chazarské mafie.

Zdroje Pentagonu nyní říkají, že je to součást jasné revoluce proti tyranii Společnosti Federálních Reserv. Zdroj říká: "Brexit inspiruje Texodus y Califexit" a pak budou násedovat další státy. Zdroje z Pentagonu předpovídají, že bude taky "Amexit" z NATO, OSN a dohod o volném obchodu, jako NAFTA, TPP a TTIP".

Došlo také k naprostému zvratu na Středním Východě. Stejně jako minulý týden, Egypt a Izrael údajně nyní žádají připojení k Šanghajské organizaci spolupráce, skupině, ke které žádá připojení jeho dlouhodobý úhlavní nepřítel, Írán.

Nyní Turecko najednou udělalo obrat o 180 stupňů a nyní znovu zavádí přátelské vztahy s Ruskem, Izraelem a brzy i s Egyptem. Zdá se, že konečně dospěje tento region, po dlouholetých nepokojích k míru.

Nicméně frakce chazarské mafie chce stále tvrdošíjně začít 3. světovou válku a spustit "Armageddon" se nevzdal úplně celá.

Na této frontě byla minulý týden nějaká akce v Moskvě ve stylu, který by mohl sloužit jako podklad pro špionážní film. Jak oba zdroje z FSB, tak zprávy ve sdělovacích prostředcích jako Washington Post a Ruská agentura TASS souhlasí s tím, že byl minulý týden nějaký druh incidentu se střelbou v blízkosti amerického velvyslanectví v Moskvě. Souhlasí také, že těžce zraněný americký "diplomat" byla přijat rychlou záchranou pomocí.

https://www.washingtonpost.com/opinions/russian-fsb-guard-attacks-us-diplomat-outside-moscow-embassy/2016/06/28/2c42c98c-3d7f-11e6-a66f-aa6c1883b6b1_story.html


Zprávy webové stránky Sorcha Faal, které má na starosti námořní rozvědka Spojených států, říká, že Rusové vzali nějaké elektronické zařízení, které obsahuje informace o zaměstnancích ruské Baltské flotily.

http://www.whatdoesitmean.com/index2065.htm


Bezprostředně po tomto incidentu byl vrchní velitel ruské Baltské flotily a mnoho z jeho podřízených velitelů uvolněno z plnění jejich vojenských povinností.

http://tass.ru/en/defense/885430


Rusové také okamžitě udělali veřejnou nabídku a poskytují přesné letové plány jejich letadel a jejich souřadnice do sousedních zemí ve vzdušném prostoru nad Baltským mořem. Jasně je to míněno tak, aby se zabránilo chybné interpretaci ruských akcí v regionu.

Vzhledem k minulému chování chazarských náboženských fanatiků, kteří chtějí nesutále spustit "Konec Časů", je dobrým odhadem, že byl zastaven další pokus o nový začátek jaderné války.

Co si tito náboženští fanatici potřebují dostat do hlavy je, že svět se nechýlí ke konci, ale se chystá začít být nebo se znovu narodit jako ráj, tak jak to vždycky mělo být.

Na tomto poli, doufejme, že budeme mít nějaké dobré zprávy v našem bulletinu příští týden, pokud však jednání s představiteli rodiny Rothschildů půjdou dobře. Pokud tomu tak nebude, bude boj pokračovat, dokud lidé na celém světě nezvítězí. Globální osvobození již přijde velmi brzy.


 

Zdroj a komentáře angličtině:

http://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


http://ceacan.webnode.es/Svědecká výpověď Benjamina Fulforda o nukleárním útoku tsunami na Japonsko

(3/11 - Fukushima)

Benjamin Fulford "Narodni Nouzovy Vybor" 27/3/2012 Alexander Romanov, Chodoin Daikaku
 
Video s Benjaminem Fulfordem je k dispozici na placenem prohlizeci. V následujícím odkazu si můžete zaregistrovat na placeném prohlizeci videí 26 minut, které obsahují aktuální informace o stavu Třetí světové války. Platby za video budou použity na podporu tisku pomoci shromáždených faktu v terénu. Zvažte nákup videa jako investici do vzdělávání novinářů. Vaše pomoc je velmi ceněna. Video bude k dispozici k nahlédnutí zdarma od 19.března 2016.

http://silkysmallwood.com/wp2/2016/03/07/benjamin-fulford-march-4th-2016-world-war-iii-update/

 

 


PŘEVRATNÝ KANDIDÁT NA AMERICKÉHO PREZIDENTA.

Dne 19. prosince oznámil Andrew Basiago, JD, oficiálně na celonárodně publikujicim rádiu Coast to Coast, že se bude ucházet jako kandidát v amerických prezidentských volbách na r. 2016. Oznámil, že se brzy uvolní 100 návrhů, které se budou týkat pravdivých zveřejnění tajných projektech řízených CIA, které byly přímo zapojeny do projektu cestování v čase a cestováni na Mars.
Podle Basiaga ho právě tyto vysoce utajované CIA programy předem identifikovaly jako budoucího amerického prezidenta. Je tedy tento Basiago hrdinný informátor odhalování existence mimozemského života a tajných vesmírných programu, nebo je součástí sankcionované CIA psychologické operace na manipulaci procesu zveřejňování těchto informací?
Kampaň Basiaga bude založena na třech pilířích: "Pravda, Reforma, a Inovace v Nové Agendě pro novou Ameriku " Vysvětluje cíle své prezidentské kampaně ZA PRAVDIVA ODHALENÍ a nabízí toto:
"Mým plánem je v podstatě udržet mou kampaň za zveřejnění faktů o tajných amerických úspěsích cestování v čase a na Mars, ktery byl navštíven; i nadále sdílet své zkušenosti v oblasti projektu Pegasus [utajovaný projekt programu časo-prostorového cestování] a na Marsu v běžných i alternativních médiích.
A pak, jako součást svých doporučení, co bych přinesl jako prezident - hlavní z nich je to, co budu dělat s těmito dvěma technickými možnostmi, když jsem se rozhodl kandidovat na prezidenta v roce 2016."

1. Alleged Time Traveler Runs for U.S. President: Real Deal or CIA PsyOp?

2. Jump Room to Mars: Did CIA Groom Obama & Basiago as future Presidents?

3. CIA Sanctioned Disclosure of Time Travel & Mars Bases in 2016 Presidential Bid

 

1. Remote viewing was developed by the US military in the 1960's years before it was supposedly developed at Stanford Research Institute [SRI] in 1972..

2. Spinning to induce out-of-body experiences so as to travel on the astral plane is an ancient occult practice.

3. The so-called Montauk chair was reverse-engineered from the pilot's seat aboard a crashed ET craft, by which the ET pilot piloted the craft psychically to avoid collisions in space in light of the speed of the craft..

4. The teleporter, which opens up a vortal tunnel as an interstitial chasm in time-space through which the teleportee passes from Point A to Point B in several seconds, was invented by Nikola Tesla.

5. The chronovisor was accidentally discovered by Vatican musicologists Father Pellegrino Ernetti and Father Augustino Gemelli when they were studying the harmonic patterns in Gregorian chants at the Catholic University of Milan in the 1940's and found the microphone they were developing could pick up the sounds of past events..

6. The advanced chronovisor was developed from a TV-like screen into a standing cubical hologram of moving, multi-colored light by US defense contractors under DARPA after the Vatican gave the chronovisor technology to the US government for further development.

7. The plasma confinement chamber was invented by Dr. Stirling Colgate, president and dean of physics at the New Mexico Institute of Science and Technology [NMIST].

8. The jump room or "aeronautical repositioning chamber" ]ARC] was developed in a joint venture between Parsons and Lockheed, possibly after being reverse-engineered from an extraterrestrial device or as a result of ET-human liaison in which the device was given to the US government by one of the Grey ET species.

Source: Andrew D. Basiago

 


SIONACISTÉ V PARLAMENTU ČR Chtějí hájit teroristický stát Izrael jménem českého národa, vysávat české finačni fondy a bez přestání lhát

/album/fotogalerie-zpravy/sionaci-cz-jpg1/

——————————