Blog

13.02.2017 20:56

Dlouho očekávaná zatýkání kabalistů mají začít tento týden.

01-30-17

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Více zdrojů potvrzuje, že se bude podávat asi 70 zatykačů na vysoké úředníky a politiky ve Washintonu DC, Virginii a New Yorku, a to tento týden, krátce poté, co byl potvrzen Jeff Sessions jako americký generální prokurátor. Zdroje z Pentagonu říkají, že mezi těmi, kteří mají být zatčeni, jsou demokratičtí senátoři Chuck Schumer, Richard Blumenthal i viceprezident, který vybral Hillary Clintonovou, Tim Kaine. Toto zatýkání bude následovat 474 jiných zatčení, která se konala minulý týden v Kalifornii, kde by zlikvidován pedofilní kruh, který sloužil Hollywoodu a elitám ze západního pobřeží. Je zajímavé si povšimnout, že Kalifornská zatčení byla hlášena pouze místními zpravodajskými agenturami a bylo zcela opomenuto velkými korpotátními médii.

https://abc13.com/news/474-arrested-in-california-human-trafficking-stings/1734315/

Bývalý americký prezident Bill Clinton také údajně "zpívá jako kanárek", a poskytl důkazy, které povedou k zatčení Hillary Clintonové a mnoha dalších, říkají zdroje z Pentagonu. Zde je to, co řekli k tomuto tématu: "Nad Hillary byl vynešen rozsudek v momentě, kdy ji Obama odmítl prominout, Bill ji napadl, a její obvinění bylo nařízeno Trumpem." Existují věrohodné bulvární novinové zprávy, že Hillary byla přistižena při pokusu o útěk do Bahrajnu, a byla zastavena.

https://www.globemagazine.com/content/clinton-stopped-her-tracks

Existují předběžné zprávy, že byl proveden zátah na karibský ostrov dětských sexuálních otroků Jeffreyho Epsteina, odkud bylo osvobozeno 32 dětí, a bylo zatčeno 8 překupníků.

https://twitter.com/glennbeck/status/828344311016075264

Můžeme očekávat také skrytější a brutálnější boj o moc, který bude probíhat v tajných agenturách, protože: "CIA náměstek ředitele Gina Haspel byl vybrána, aby vydala všechna černá místa a tipy, kteří jsou provázaní cabalou prostřednictvím mučení, drogových kartelů a ISIL", říká zdroj Pentagonu.

A také, jak už tomu často bývá, byla intrika na vysoké úrovni a podrazy, ke kterým došlo uvnitř Vatikánu. Objevilo se to, široce pokryto v korporátních médiích v podobě zprávy, že František zbavil funkce velmistra Řádu maltézských rytířů, Mathewa Festinga ve "sporu o kondomy."

https://www.telegraph.co.uk/news/2017/01/25/knights-malta-head-resigns-dispute-vatican-spokesperson/

Když se podíváte na seznam členů Maltézských rytířů,

https://www.biblebelievers.org.au/kmlst1.htm

čte se to jako nějaký seznam důležitých lidí typu "kdo je kdo" z globalistické elitní agendy se jmény jako Rockefeller, Bush, Rothschild atd., takže si můžete říct, že se jedná o více než jen "o kondomy."

Ve skutečnosti, podle zdrojů z Vatikánské tajné služby, to, co se opravdu stalo, bylo, že top šéf (velmistr) Řádu Maltézských rytířú byli přichycen (こ こ か ら 有 料) "v New Yorku jak pracoval na převzetí globálního finančního systému bez Františkovy autorizace a Vatikánská tajná služb prostě jen objevila tuto špinavou hru."

Jinými slovy, úsilí, aby se ještě jednou podvodně vytvářeli nesčetné biliony dolarů některými frakcemi starých pokrevních familií byly zmařeny, říkají vatikánské prameny. Nyní právě probíhají neustále pokračující schůzky a jednání na vysoké úrovni mezi Ruskem, Čínou a USA o budoucnosti finančního systému, říkají zdroje. Britové, Němci a Izraelci jsou zde také zapojeni, říkají.

Zdroje zapojené do jednání říkají, že lidé za Trumpem chtějí 50% kontrolu nového finančního systému jako cenu za to, že nepůjdou po krku starých pokrevní linií. Asiaté také nyní trvají na 50%, zatímco Rusové, je za jejich část, žádají 33%.

Takže, kdo má nejsilnější pozici v tomto mocenském světovém pokeru? Stručná odpověď zní, že bez Ruska na své straně, jsou USA nyní slabší než Čína. Nicméně, Čína, a ačkoli je Čína silnější než Spojené státy s Ruskem ekonomicky, ztratila by s US / ruským spojenectvím vojensky. A tak máme obrázek, Rusko nyní drží hlas, který je důvodem, proč Trumpův režim zastavil démonizaci Rusko a namísto toho jim podal míč.

S ohledem na tuto skutečnost, a taky, abychom namíchali metafory, se pojďme znovu porozhlédnout po světové geopolitické šachovnici, kde uvidíme, jak se věci mají.

První věc, kterou můžeme potvrdit, ze zdrojů gnostických iluminátů (a také jiných skupin) je skutečnost, že bylo dosaženo dohody nepoužít jaderných zbraní. Jinými slovy, se budou případné konflikty řešit hybridní finanční, informační, pomocí speciálních jednotek a nebo konvenčním vojenským střetnutím.

Pak vidíme postavení Číny. Číňané byli velmi úspěšní s jejich klidným win-win přístupem a přesvědčili více než 100 zemích, které představují asi 80% světového HDP, aby se připojili k jejich Asijské Infrastrukturní Investiční Banky. Oni také udělali dobře se svým "Jeden Pás a jedna Cesta" (někdo by měl říct číňanům 一路 一 帯 je lépe přeložit jako "jedna smyčka a jedna silnice.") Iniciativu masivní infrastruktury. Jsou také světů "vede věřitelem národ.

Vojensky by Číňané by mohli posbírat nízko visící ovoce, čímž se myslí země ve smyslu jejich hranic, které nemají vojenskou alianci s Ruskem nebo USA, jinými slovy, jak jsme uvedli minulý týden, Indii, Indonésii, Thajsko, Severní Koreu a Malajsii, které by mohly být pravděpodobně převzaty během několika měsíců. To by jim umožnilo kontrolu nad něco málo přes 3 miliardami lidí.

Ekonomicky mají Američané, a to navzdory tomu, že jsou nejvíce zadluženou zemí v historii světa ($ 18 bilionů zahraničního dluhu), pořád mnoho silných stránek. Na jednu stranu Americké korporace i nadále dominují ve světovém obchodu. Navíc, USA stále drží vůdčí postavení (i když se rychle zmenšuje) v oblasti vědy a techniky. Američané také ovládají většinu ropy na Středním Východě, ačkoli museli přenechat velký podíl Rusům jako úplatek za jejich „vis vis“ spolupráci v Asii.

Vojensky mají stále zdaleka nejsilnější námořnictvo a letectvo nemluvě o 800 základnách v klíčových místech po celém světě. To znamená, že by mohli přiškrtit čínský přístup ke světovým zdrojům. Mají také technickou schopnost zabít většinu světovéých lídrů. Kromě toho mohou počítat s mocnými spojenci, jako je Japonsko, Kanada a Velka Británie, a v mnohem menší míře také Francií a Německem.

Rusové si uvědomují velmi dobře, že Evropská unie se hroutí a vytváří vakuum, které mohou naplnit spoluprací s Německem a Francií k vytvoření nové, demokratické evropské aliance, která zahrnuje Rusko. Vědí také, že Čína je skvělý zákazník jejich energií a vývozu zemědělských produktů a velký zdroj levného spotřebního zboží. Není divu, že ruský symbol je dvouhlavý orel, jedna hlava se dívá na východ a jeden se dívá na západ. Samozřejmě, že nechtějí být nuceni volit mezi buď na západ nebo Asii. Místo toho, oni to hrají na obě strany proti centru.

Takže, se zdá, že zde je mexické ekvilibrium.

V této situaci navrhla Společnost Bílého Draka kompromis, který, jak se zdá, je podporován ze strany Asiatů.

Plán, který je často zmiňován na těchto stránkách, je vytvořit novou meritokratickou agenturu pro plánování budoucnosti. Faktem je, že s hybridem volného trhu a modelu centrálního plánování začali v Japonsku a ten se emuloval a zlepšil v místech, jako je Singapur, Jižní Korea a Čína, a funguje mnohem lépe než pouhý korporátní kapitalistický model založený na chamtivosti, která způsobila na Západě tolik ekonomických těžkosti. Jediné dlouhodobé plánování budoucnosti na Západě v posledních letech bylo provedeno náboženskými fanatiky s apokalyptickou agendou. Neměli bychom plánovat konec světa, ale o znovuzrození světa jako ráje.

Dojde-li k zásadní dohodě o kontrole světového finančního systému, tato agentura by mohla mít roční rozpočet ve výši mnoha bilionů dolarů. S rozpočtem jako by byl tento, by taková agentura mohla doslova ukončit chudobu a zastavit ničení životního prostředí během několika měsíců. Poté by se mohly uskutečňovat masivní infrastrukturní projekty, objevování vesmíru a obnovování ekosystémů, vývoj nových technologií atd. Samotné práce budou prováděny soukromými společnostmi, které budou dělat konkurenční nabídky. Jak již bylo zmíněno minulý týden, po dohodě s Asiaty by první hlava takové agentury byl člověk ze Západu, ale další osoba po této, by byl asijat. Po té by se funkce zhostil co nejkompetentnější jednotlivec. Tajná kontrola celé agentury by byla rozdělená v poměru 50/50 mezi Východ a Západ.

SBD by teďpředála zprávu z vysoce esoterických zdrojů, že "navzdory provokacím, jako je Fukushima, jisté přesné časové události, jako modrý Měsíc, který byl skutečně modrý, velké meteority, které dopadly na Rusko, blesky, které zasáhly Vatikán a Meccu, zemětřesení na La Palmě atd., nebylo nic jiného, než mírné varování."

Přiletí kometa, bude zatmění měsíce a "sněžný měsíc," a to vše 10. února.

https://www.thesun.co.uk/living/2783527/lunar-eclipse-snow-moon-and-new-year-comet-all-fall-on-the-same-day-this-month-and-heres-how-to-watch-them/


Otázkou je, byly tyto události předpovězeny dlouho dopředu, nebo se pohyby sluneční soustavy náhle změnili?

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

 

 

 

 

Celý článek

—————

13.02.2017 20:14

A hoši budou zase jen hoši, a Rok Kohouta začíná s válkou na obzoru.

01-30-17

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Bubny války bijí na poplach, zatímco rok kohouta začíná nabit testosteronem a chlapci jsou připraveni ukázat, kdo je větší a horší. Větší varování pochází z Číny, která byla svědkem mnoha překročení jejich "červených čar", alespoň verbálně, mačistickou administrativou amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ohňostroj by mohl začít po 5. únoru, kdy končí prázdniny čínského Nového roku, říkají zdroje, jak z čínské rozvědky, tak i tajných společností. Jak Číňani už varovali, pokud udělají krok bude to krok "neočekávaný a horší, než si dokážete představit."

Trumpova vláda byl mezitím příliš zaujatá k překreslování mapy Středního východu a vypořádáním se v mocenském boji na Západě, aby plně docenili to, co se stane, když Čína udělá vojenský tah.

Před návratem k tomu, co by Čína mohla udělat, se pojďme podívat na nový Střední východ, který je vytvořen Trumpovou administrativou jednající ve shodě s Ruskem. To, co vidíme, je, že region je rozdělen do tří sfér vlivu. Jedním z nich je Turecko, s rozšířenými sférami vlivu pronikajícími do Sýrie a Iráku. Na druhé straně je (iránská) perská říše, která se nyní rozšiřuje do Iráku, centrální Sýrie a Libanonu. A třetí je arabský region, včetně Egypta, států Perského zálivu, sunnitských částí Iráku, Jordánska a Izraele. Vojensky si Rusové a Američané rozdělili sféry vlivu: Rusko na východ od Eufratu a Spojené státy na Západ od této řeky.

Mapa ukazuje nové zóny vlivu v Sýri.

Jak upozornilo mnoho zkušených pozorovatelů, Trump přislíbil zničit ISIS do jednoho měsíce, ačkoli slibuje podporu Izraeli, hlavnímu to sponzoru ISIL. To, co se ve skutečnosti děje, je, že Saúdská monarchie se postaví fundamentalistickým wahhábistickým duchovním (které tajně nenávidí), zatímco izraelci si srovaj účty se sionistickými fundamentalistickými fanatiky, kteří jsou dvěmi stranami jedné a téže mince ISIL. Odměnou za to to bude přežití monarchií v Perském zálivu a nové potrubní trasy pro vývozu jejich plynu do Evropy přes Izrael a Turecko.

Pro Trumpův režim bude srovnání a úklid Středního východu tou snadnější částí. Zdroje Pentagonu tvrdí, že Trump oznámil, že také plánuje ujmout se nejtěžšího úkolu - dostat Společnost Federálních Reserve, a pověsil portrét nepřítele Rothschildů (FEDu) Andrew Jacksona v Bílém domě. To není něco, co by mohla vyřešit jednoduše americká vojenská vláda tím, že by vpochodovala do ústředí FEDu a obklíčila centrální bankéře nebo dokonce ztloukli členy rodiny Rothschildů. Spíše to bude zahrnovat jednání s Čínou.

Tak zdroj blízký k Rothschildům popsal situaci: "Rothschildové jsou ukotveni v Číně, a byli po mnoho let. Všechno jejich zlato a peníze jsou v Číně ... Vše, co se stane, je dobře promyšlené a plánované v dostatečném předstihu ".

Agentura čínské zpravodajské služby a zdroje tajných společností minulý týden řekli zástupci Společnosti Bílého Draka, že kdyby se Čína rozhodla vojensky zasáhnout, tak nebude hrát ve prospěch amerických sil hledajících námořní bitvu v Jihočínském moři. Spíše by najednou převzali kontrolu nad Severní Koreou, Thajskem, Malajsií, Indonésií a Indií, říkají zdroje. Vzhledem k tomu, Vietnam bude tvrdým oříškem, tak by ho nechali samotným, říkají.

Zdrojům CIA v Indonésii bylo potvrzeno, že miliony Číňanů vstoupil v posledních letech do Indonésie poté, co vláda Joko Widodo (Jokowi) zrušila vízovou povinnost. Indonésané jsou rovněž rozzlobeni z atentátu na prezidenta Sukarna ze strany CIA a následné zrušení společného plánu Sukarno / Kennedyho založit úplně nový finanční systém. Takže Indonésané silně podporují nový globální finanční systém s centrem v Asii ...

Bude pokračovat dnes, pokud je to možné ...

Číňané říkají, že jsou si plně vědomi, že Spojené státy by provedli odvetu proti takovému opatření uzavřením Hormuzského průlivu a úžiny Malacca, čímž by odřízli Čínu od jejich ropy. Nicméně Číňané jsou připraveni na takový typ události systematickou výstavbou plynovodů a snížením své závislosti na ropě, která přijde tankery ze Středního východu. Číňané, v každém případě používají uhlí na 80% svých energetických potřeb a věcí, a jak to vypadá teď, tímto opatřením by se snížila pouze z jedné čtvrtiny jejího dovozu.

Navíc vědí, že Rusové mají na Sibiři populaci pouze 10 milionů a jen těžko by mohli ochránit toto obrovské území od Číny s totální jadernou válkou. Rusové, kteří tolik let trpěli zneužíváním západními mocnostmi se mají také na pozoru před náhlým západním romantickým voláním po (bílé) Křesťanské alianci. Jak se jeden zdroj ruské FSB zeptal člena SDB v reakci na novou americkou laskavost: "Co se stalo se zeměmi BRICS?" Řekli, že svět nebude rozdělen do soutěžících bloků, ale všicjni budou od nynějška přáteli. Závěr je takový, že Číňané jsou přesvědčeni, že Rusové by zůstali neutrální, pokud by (Číňané) provedli popsané výše vojenské přesuny.

Zdroje z gnostických iluminátů uvedly, že Rusové a jejich srbští spojenci jsou ochotni pomstít zničení Jugoslávie a vstoupit do Kosova. To by umožnilo kontrolu Slovanů nad zisky z rozsáhlých nerostných surovin v Kosovu, důvodu, proč byla Jugoslávie zničena v první řadě, říkají. Rusové také chtějí udělat aspoň nějakou spravedlnost na východní Ukrajině. Jinými slovy, Rusové se mohou rozhodnout využít nepozornosti způsobené kterýmkoliv čínským tahem k vyrovnání nějakých starých účtů ve východní Evropě.

Nicméně Číňané jsou pragmatičtí a vědí, že to win-win řešení by bylo nekonečně lepší než scénáře popsané výše. Z tohoto důvodu SDB podpořila plán pro novou meritokratickou plánovací agenturu pro budoucnost, která by koordinovala masivní kampaň východ / západ k ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí. Taková kampaň by také viděla (jako reálné) tunely, které by spojily Aljašku s Eurasii, Japonsko s Eurasií a Afriku s Eurasií. Velké projekty by zahrnovaly šetrnější vztah k životnímu prostředí, zazelenění pouští, doplnění ryb v oceánech, atd…

Asiaté také říkají, že jsou ochotni akceptovat člověka ze západu jako první hlavu takové kanceláře pakliže by jeho nástupcem byl Asiat. A potom by práce přešla na nejlepší osobu bez ohledu na etnický nebo kulturní původ.

Dokonce i v případě, že se Spojené státy vyhnou vyprovokování války s Čínou, Trumpův režim by prostě nemohl převzít Společnost Federalních Reserv, protože americký dolar není řízen ve Spojených státech. Více než 100 zemí, včetně Kanady a většina z Evropy jsou sdruženi v bance AIIB vedené Čínou a podepsali nový režim mezinárodního hlasování o globálních financích, tzv. "uhlíkovou kvótu". V případě, že se Spojené státy budou snažit jednostranně dominovat, tak budou izolovány a brzy by zjistili, že by už nemohli vyplácet americkou armádu, která se rozprostírá ne více než 800 základnách po celém světě.

Alternativou, kterou tento zpravodaj doporučuje nějakou dobu, je to, aby Trump vydával dolary ministerstva zahraničí kontrolované americkou vládou. Tyto dolary by mohly být vydány v jakémkoli množství, které by se vláda rozhodla platit za infrastrukturu, vzdělávání, domácí vojenské aktivity, výzkum a vývoj, atd. Mezinárodně by takový vnitřní dolar měl hodnotu poloviny mezinárodního dolaru. To by byl americký průmysl opět konkurenceschopný během jedné noci a vedl by k obrovskému boomu investic, cestovního ruchu a exportu do Spojených států. Na druhou stranu, čínský dovoz by zdvojnásobil své příjmy v jedné noci.

V takovém případě se Asiaté dohodli, že nová agentura bude i nadále financovat budoucí plánování amerických vojenských aktivit přátelských k této planetě po celém světě. Jedinou další alternativou by Trump by zvýšení celních tarifů, ale v případě, že příklad Argentiny po druhé světové válce je k něčemu dobrý, by to vedlo k pomalé degeneraci izolacionistických Spojených států na úroveň třetího světa.

V každém případě se jedná o otázky, na které se Trumpova administrat iva zaměří více poté, co dokončí svůj boj o moc na západě. Na této frontě hlásí zdroje z Pentagonu mnoho nových pohybů.

Zdroje říkají, že "po Trumpově návštěvy Pentagonu dne 27. ledna, by armáda mohla mít přístup k protiraketové základně v brazilské Amazonii, aby zastavila drogové kartely, ISIS a prováděla tajné operace." Kromě toho zdroje hlásí, že "24. ledna byla odpálena kabalistická základna v San Diegu".

V jiné sérii událostí zdroje z Pentagonu říkají, že "po Trumpově výletu do Langley a cestě generála Josepha Dunforda do Bruselu, je CIA a i Evropa nyní zaměřena proti Sorosovi a jeho nevládním organizacím,". Soros je jako jedinec pravděpodobně mrtvý, ale i Soros jako organizace a krycí podnik Rothschildů je také, podle všeho, jasným předmětem demontáže.

Druhá věc, která Pentagon musel hlásit je, že: "[narkotrafikant Jaoquin] "El Chapo" [Guzman] zpívá jako kanárek, a Trump teď může poslat federály, aby se pustili do Chicaga, distribučního centra mexického drogového křídla propojeného s CIA, zatímco on sám se zbaví hlavy Mosadu [ starosty Chicaga] Rahma Emanuela."

Se všemi těmito událostmi akčních mačistů to je možná ten správný čas, abychom si představili, co řekne klidnější, ženský hlas. I když nemůžeme odhadnout, co by Queen Elizabeth, která zažila 12 amerických prezidentů, řekla o aktuálním dění, je dobré vsadit na to, že její rada by bylo něco jako: "Make love, not war".

Http://twistedsifter.com/2013/01/pictures-of-queen-elizabeth-with-us-presidents/

A jako poslední poznámka: návštěva Antarktidy byla prozatím odložena.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 


 

Celý článek

—————

26.01.2017 19:25

A nyní, když je Trump prezidentem, začíná teprve to pravé koňské handlování.

23-01-17

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Nyní, když byl formálně instalován Trumpův režim, může začít skutečná bitva o budoucnost planety Země v plné vážnosti. Na jedné straně najdeme Západní vojensko - průmyslový komplex a na druhé straně najdeme starodávné rodiny pokrevních linií. Další způsob, jak to vidět může být bitva mezi těmi, kdo mají zbraně a těmi, kdo mají pod kontrolou dodávky másla (peníze). Ještě jiným objektivem pro analýzu nadcházejícího boje můžeme vidět Čínu (Asie) versus USA (Západ), ale to je příliš zjednodušující. Pojem "Západ", jak věci stojí nyní, totiž zahrnuje Japonsko a navíc Severní a Jižní Koreu a možná i Vietnam, zatímco pojem "Asie" zahrnuje Německo a další Rothschildy ovládané národní státy.

Ideologické bitevní linie byly stanoveny ve dvou zásadních projevech, jeden byl čínského prezidenta Xi Jinpinga v Davosu, na láskyplném festivalu pokrevních linií dne 17. ledna, zatímco druhý byl inaugurační projev prezidenta Donalda Trumpa.

Projev Xiho je v zásadě podporou globalistického status quo tak dlouho, dokud budou pokračovat reformy "globálního vládního ekonomického systému," tak, že bude dán větší hlas rozvojovým zemím. Xi také slíbil, že Čína by mohla pomoci světovému vývoji „win-win“ způsobem v souladu s přírodou. Samozřejmě, že Čína by byla zdaleka největším příjemcem benefitů ze současného systému, takže pokrevní globalisté, teď, když proti nim byl na Západě zahájen odpor, požádali o čínskou ochranu.

Trump ve své řeč naříkal, jak byla americká střední třída zničena a americký průmysl vykuchán globalisty a slíbil obnovit americký průmysl a infrastrukturu. Také naznačil, že vojensko-průmyslový komplex souhlasil, aby se sdílely některé z jeho tajných technologií s celým světem, když řekl: "Stojíme u zrodu nového tisíciletí, připraveni k odemčení tajemství vesmíru, osvobodit zemi z utrpení nemocí a využití energií, průmyslů a technologií zítřka."

Celkově lze říci, že to nezní jako bychom se měli začít připravovat na světovou válku nebo střet civilizací, ale spíše jsme svědky přiměřených vyjednávacích pozic, které byly stanoveny na obou stranách v předstihu před závěrečnými jednáními o zřízení nového, vylepšeného systému, na kterém bude planeta fungovat. Asiaté chtějí větší slovo pro ne - Evropský svět, a Západ chce rekonstrukci svého průmyslu a střední třídy výměnou za uvolnění skrytých technologií. A to zní to jako řešení „win-win“, kterého může být dosaženo, aniž by se příliš bouchalo pěstma do stolů a křičelo.

To co se bude dít na Západě, jakmile začne vojáky zaštítěný Trumpův režim, bude však daleko více, než jen pouhé bouchání do stolů. CIA, v očekávání dalších vyšetřování a odhalování již vydala 13 milionů stran dokumentů, nicméně zdroje z Pentagonu slibují, že nový CIA šéf Mike Pompeo provede další "čistku a reformuje agenturu, a posílí ještě více a úplné - totální zveřejnění."

"Trump šel do [HQ] vedení v Langley říci všem v CIA, že armáda je s ním, a on přibere 1000 dalších nových agentů a spáchne všechny padouchy," říkají zdroje. Nejvyšší generál Joseph Dunford "se vrátil z Pařížských a Bruselských setkání s NATO, aby dohlížel na zabezpečení Trumpovy inaugurace zaštítěnou miliony cyklistů, policistů, federálů a národních gardistů," pokračovaly zdroje.

Také zdroje Pentagonu tvrdí, že "to není žádná náhoda, že dne 20. ledna byli potvrzeni bývalí Dunfordovi šéfové v Iráku, (general James) Mattis jako ministr obrany, a jeho kolega, marińák (generál John) Kelly, který bude vést Oddělení národní bezpečnosti (Department of Homeland Security), a tito tři top mariňáci tvoří Trumpovu praetorianskou stráž. "

První opravdovou záležitost, kterou Trump vyřešil hned po svém nástupu k moci bylo to, že vtrhnul s touto svou praetorianskou gardou do ústředí CIA. Na povrchu, slíbil CIA "podporu na 1000 procent," zatímco pod povrchem jeho řeči dal Trump, podle zdrojů z Pentagonu CIA ultimatum: "zastavit obchody s drogami a zbraněmi, dětmi, dronové akce, lži, špinavé triky, politickou korupci a podvratnou činnost, a namísto toho se zaměřit na člověka a otevřené, veřejné zdroje rozvědky pro celou vládu, a naopak provádět kontrarozvědku proti soupeřům a Izraeli, či jiným subjektům."

Vojenská Trumpova vláda také plánuje vynutit na vojenských dodavatelích, jako je Boeing a Lockheed Martin, aby se vzdali podvodů, plýtvání a zneužívání, a "dokonce mohou být znárodněny jako v Rusku," říkají zdroje.

Říkají také, že zdvižené ruce mexického mexického drogového kápa CIA Joaquína "El Chapo" Guzmána, bylo právě načasováno s Trumpovým předsednictvím tak, aby se vyslal jasný signál. Guzman už zpívá všechno, co ví o tom, kudy proudí všechny tajné drogové finance Nacistické frakce.

Rodiny pokrevních linií to vše neberou bez boje a financovaly a organizovaly anti-Trumpovy demonstrace po celém světě. Také používají svou – velmi pravděpodobně již brzy končící - kontrolu obřích mediálních korporací k režírování velké psychologické války proti Trumpovu režimu.

V rámci této kampaně se zdá, že Rothschildové a jim podobní zařídili vzkříšení George Sorose jako jejich centrálního člověka. Soros se údajně objevil minulý týden na setkání v Davosu ve Švýcarsku, ale pořád jsem ochoten stáhnout informaci, kterou jsem dostal, že byl zabit. Důvodem je to, že Soros údajně mluvil veřejně na obědě, a když se něco takového stane, tak je typické, že více sdělovacích prostředků to hlásí ve své vlastní originální verzi této události. V tomto případě, ačkoli se objevují zprávy ze všech korporátních médií, tak všechny se vztahují pouze k jedinému videu od Bloombergů. Tato technologie, aby se člověk objevil jako skutečný na videu je dobře zavedená a ynámá, a dokud já osobně neuvidím Sorose opět v Clubu zahraničních korespondentů v Japonsku na vlastní oči, musím pouze konstatovat, že Rothschildové používají tuto osobnost na svoje zakrytí.

Zde je to, co měl zdroj ze CIA říci o jeho nedávném "objevení se":

"Vypadá to, jakože chlapík George je mladší ... to je nejnovější model, který právě vyskočil z komory? Vezměte na vědomí ten věkový rozdíl. Nová fotografie je nyní v oběhu v MSM ". Viz fotografie níže, první je potvrzena jako jedna z období těsně předtím, než odešel, zatímco druhá je ta, která je v současné době uvedena na trh. Přinejmenším hodně omládl.

Podle vysoce napojeného zdroje CIA je viděna také další ze starších silných osobností z pokrevních linií, německá kancléřka Angela Merkel, jako další osoba, která si asi "velmi brzy bude brát nečekané volno ‚ze zdravotních důvodů‘ a nebude se s největší pravděpodobností na své místo vracet. Jinými slovy, chystá se odejít."

Poněkud stranou Sorose a Merkelové, nám jiný, vysoce napojený zdroj CIA poskytl následující sdělení: "temné síly byly v Antarktidě stejně silné jako síly světla. Je to poslední pokus odporu špatných chlapců a jim podobných typů ... "

Zdroj, který je přímým příbuzným slavného admirala z 2. světové války, také měl nějaká Akta – X, které chtěl k této věci říci, a sice, že:

"Nyní sbližují dvě časové osy, a v momentě kdy bude konvergence dokončena, budeme tu mít úplné zveřejnění všeho. To je důvod příjezdu všech hlavních světových vůdců do Antarktidy, kam i nadále přijíždějí každý den další. Starobylé ztracené město je již v dohledu. To je to, co jsem nazýval v dřívějších voláních, rozhovorech a diskusích "Základnou". Všechno je tam, a elity tam přilítavají svými speciálními letadly nejen, aby hledali ochranu před zatčením, ale také, aby se pokusili uzavřít dohody s galakťany, kteří mají pod kontrolou nyní celou oblast. Nyní jsou v "The City" ti z horních řad elit, kteří se snaží uzavřít dohodu, aby se dostali do léčivých komor. Včetně Kissingera."

Neuvěřitelná tvrzení vyžadují neuvěřitelné důkazy, a když to autor žádal o šanci jít do Antarktidy, aby ty věci viděl na vlastní oči, bylo mu řečeno, že by to mohlo být naaranžováno. Jestliže tam půjdu, tak sebou vezmu kamery a záznamové zařízení, a budu sdílet to co jsem objevil s širokou veřejností.

V každém případě velmi nesentimentální a velmi v realitě usazený zdroj z ruské FSB však potvrzuje, že Antarktida nebyla smluvně pod kontrolou jakékoliv pozemské vlády a že mezinárodní konglomerace a oligarchové si tam udělali základny kde prováděli tajné experimenty a výzkum.

Zdrojez Antarktidy také poskytli dvě GPS souřadnice, na kterých, jak říkají, se děje hodně akcí: 74° stupňů jižně a 164° východně, a 66° jižně a 99° východně. Jeden ukazuje na Google Earth území nezamrzlé krajiny s jezery, a druhý ukazuje něco jako pokroucený čtverec. Byly také poskytnuty tyto fotografie:

Vzhledem k tomu, že Trump prohlašuje, že jeho vláda představuje "takové historické hnutí, jaké se nevidělo nikdy předtím,", tak nadcházející akce by měly brzy odpovídat této rétorice. Tak uvidíme.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

23.01.2017 19:53

V momentě, kdy Trump převezme úřad prezidenta US dojde ke světové válce nebo světové vládě.

01-16-17

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.Velcí hráči na geopolitické scéně dělají obrovské pohyby vpřed, například jako prezidentský úřad Donalda Trumpa a hrozbu Západní revoluce. Západní vojensko-průmyslový komplex udělal jeden z jeho posledních velkých pohybů umístěním velké tankové armády v Polsku.

Ta je zdánlivě zaměřena proti Rusku, ale je ve skutečnosti je to tahem celé křesťanské aliance včetně Ruska, který se zaměřuje na Čínu. Příchozí Trumpův ministr zahraničí Rex Tillerson, hrozil útokem na čínské základny v Jihočínském moři. Na pozadí těchto provokativních poznámek, zdroje CIA v Asii říkají, že Číňané také poslali nedávno 10 milionů lidí do Indonésie jako součást dohody na vybudování hospodářské infrastruktury souostroví, což je něco, co vyvolalo poplach v Pentagonu. Pentagon chce vybudovat novou vojenskou základnu v Jihočínském moři a vyvážit tak tento čínský krok, říkají zdroje ze CIA.

Číňané reagovali, skrze Společnost Bílého Draka, připomínkou západu, že v roce 1979 nechal čínský vůdce Deng Xiao Ping během Čínsko-vietnamské války, když Rusko poslalo mechanizovanou armádu do Číny, zničit celou tuto armádu vodíkovou bombou. Zbytky této armády může být viděn na Google Earth a slouží jako připomenutí, proč se zahájení války s Čínou není dobrý nápad, říkají čínští zpravodajští důstojníci.

Chrastění šavlemi je v každém případě jen gesto před těžkými a nákladnými vyjednáváním o tom, jak změnit způsob, jakým vedeme tuto planetu, které budou upřímně a vážně pokračovat, jakmile začne Trumpův prezidentský úřad. Výsledkem bude pravděpodobné vytvořena nějaká volná, demokratická a meritokratická světová vláda, protože její alternativou, která je nemyslitelná, je pouze jaderný holocaust, říkají zdroje zapojené do vyjednávání.

Jen se nemylte, Trumpův prezidentský úřad je druhou Americkou revolucí a výrazně ovlivní fungování mezinárodní zrůdné tajné vlády. Ruští zpravodajci kontaktovali SBD minulý týden a usilovali o ujištění, že Trumpovi bude dovoleno pokračovat dopředu. Společností Bílého Draka jim bylo řečeno, že Trump nebude dalším zavražděným vůdcem jako Kennedy, protože, na rozdíl od Kennedyho, Trump má podporu armády USA. Zde je to, jak se zdroje z Pentagonu vyjádřili k celé této věci: " Spiknutí CIA, které by sesadilo Trumpa je nepravděpodobné, protože armáda jim přečetl zákon Riot Act. Nejsou žádné Ženevské konvence pro vnitřní nepřátele státu, a státní a vojenské soudnictví je rychlé a smrtící."

Nicméně, Trumpovi nebude dovoleno udělat všechno, co chce, a to zejména pokud jde o Izrael, říkají zdroje z Pentagonu. "Rada bezpečnosti OSN může hlasovat dne 17. ledna o korekci Izraelských hranic z 1967 a vznutit tyto korekce sankcemi," říkají. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu stejně jako Trump "může být vytlačen v případě, že se postaví proti vůli mezinárodního společenství, protože mír a vypořádání všech konfliktů je zapotřebí pro resetování globální měny," dodaly tyto zdroje.

Ruské zdroje FSB byli schopné potvrdit, že když Donald Trump navštívil Rusko v roce 2013 byla mu nabídnuta možnost spát ve stejném hotelovém pokoji, ve kterém spali Barack a Michelle Obamovi. "Kolem celého Rudého náměstí v Moskvě i ve všech ostatních hotelových pokojích je vše odposloucháváno a zaznamenáno"říká zdroj FSB, který potvrzuje, že na videu bylo zaznamenáno jak Trump nechal prostitutky močit na postel, ve které spali Obamovi. "V té době si nemyslel, že se chystá to, aby se stal prezidentem a tak se o to nestaral, "uvedl zdroj, který provozuje v Rusku bezpečnostní služby pro VIP a prohlašuje, že má kopii záznamu. Nicméně Rusové poukázali na to, že neudělal nic nezákonného a nebyl jimi nikdy vydírat s tímto incidentem. Trump již oznámila, že jeho první zahraniční návštěva bude do Ruska, aby se setkal s ruským prezidentem, Vladimirem Putinem.

V každém případě, to, co se děje ve světě není o Donaldu Trumpovi, on je pouze jedním z aspektů této historické revoluce. Tato revoluce začala s vážným britským hlasování o opuštění EU, pokračovala dalším krokem s volbou Trumpa, a nyní míří k Frexitu nebo-li francouzskému vystoupení z EU, neboť francouzská prezidentská naděje, Marine Le Pen se již minulý týden setkala s Trumpem v New Yorku.

I v případě, že bude Trump zabit bude revoluce pokračovat, protože už došlo k zásadnímu posunu v mocenské struktuře Západu, který se stal navíc nezastavitelným. Nezvolená, zrůdnáa zkorumpovaná Chazarská mafie, která vlastní EU bude nahrazena demokratickou Evropskou unií, která zahrnuje největší země v Evropě, což je, podle gnostické Iluminátů, taky Rusko. Říkají, že toto seskupení se spojí se Severní Amerikou a bude vyjednátvat, až se prach konečně usadí, o 50: 50 win-win novém vztahu s Asií.

Změny světových velmocí lze vidět i na tom, jak se naprosto rozptyluje vliv plutokratů shromážděných minulý týden v Davosu, ve Švýcarsku. Jediným významným vůdcem, který se zúčastnil v letošním roce byl čínský prezident Xi Jinping, a to nemusí být dobrý tah z jeho strany, říkají zdroje z Pentagonu. "Jzatímco Xi navštíví Davos, aktuální agenti kabaly [německý premiér Angela] Merkel a Bibi [Netanjahu] odejdou a Trump se odmítne zúčastnit, aby tak zabránil setkání s Xim, který mohl být také obětí čistky a nahrazen klonem," říkají k tomu zdroje z Pentagonu. NSA i zdroje od gnostických iluminátů, oba prohlašují, že Xi se zodpovídá Evelynu de Rothschild a není to žádný originální, nezávislý čínský vůdce. Zdroje říkají, že je to vzhledem k tomu, že Rothschildové ztrácejí sílu, a tak jsou jejich zástupci po celém světě nahrazováni. To se již stalo se severokorejským Kim Čong-unem, poznamenaly k tomu zdroje CIA v Asii. Zdroje z tajných asijských společností zase trvají na tom, že Xi je nezávislý a nezodpovídá se nikomu jinému, než svým kolegům v čínské vládě.

V každém případě, opravdový nepořádek, který potřebuje vyčistit není v Číně, ale v USA, kde pokračuje obrovská čistka. Pokračuje demontáž pedofilní a s ní související sítě vydírání napříč celou mocenskou strukturou USA v tzv. „Pizza-gate skandálu“. Také umělé sucho a pokus urvat Kalifornskou zemědělskou půdu Chazarskými gangstery bylo ukončeno geo-inženýrstvím vyvolanou bouří. Zdroje z Pentagonu nám také dali na vědomí, že existuje více než 150 FBI agenů v pěti městech, pracujících v tandemu s policejním oddělení m v New Yorku, které sbírají důkazy proti Clinton Foundation pro praní špinavých peněz a financování takzvané islámské teroristické organizace. Clintonovi, v reakci na to začali zpívat jako kanárci o svých bývalých patronech, rodině Bushů a jejich saúdskoarabských a německých spojencích.

Saúdské, izraelské a CIA frakce, které stojí v pozadí za žoldnéřskou armádou ISIL, vyhrožují Trumpovi, snažíce se vyprovokovat válku tím, že napadnou Sýrii a použijí jaderného vydírání, a chtějí udržet kontrolu nad jejich finančními podíly z ropy ze Středního východu. To samozřejmě už nebude fungovat, protože celá planeta už je znechucená jejich kriminálnickými metodami a nikdo se už nikdy víc nenechá zmást jejich primitivní propagandou.

V Japonsku se mezitím otrocká vláda premiéra Šinzó Abeho chová jako jelen strnulý ve světle reflektorů, jak se jim jejich realita hroutí přímo na ně samotné. Podvodně zvolená vláda Liberálně demokratické strany jen stále doufá, že jejich šéfové, jako jsou Rothschildův agent, Michael Greenberg, a Bushův makléř, Richard Armitage, zůstanou nějakým způsobem u moci a budou je chránit. Oni také si mysleli, bylo Japonsko bude ovládán Čínou jako součást dohody Bushů a Clintonů s Čínou, řekli nám asijské zdroje z tajných společností. To se všaknestane, protože Japonsko se spojí s Koreou a Ruskem v zájmu zachování stabilní regionální rovnováhy sil, říkají zdroje z Japonského pravého křídla.

Kromě toho, podplacená loutka jako Shinjiro Koizumi, syn arcizrádce Junichiro Koizumiho, zanechal celé japonské podsvětí znechucené tím, jak nedávno potvrdil, že se musí japonská populace zredukovat na polovinu svého současného počtu. Můžete si být jisti, že do Japonska přijde čitka také těchto zrádců, a ta se bude konat hned jakmile bude dokončena čistka jejich šéfů v Evropě a USA.

Čistka také již probíhá v Jižní Koreji, dalším státě chazarských otroků v Asii, s obžalobou prezidentky a sondami do úplatkářství rodiny, která ovládá Samsung, jejich největší konglomerát.

Zpráva korunnímu princi Naruhitovi: zachraňte svou zemi dříve, než bude příliš pozdě a kontrola Japonska bude předána spojencům Kim Čong Una. Obraťte se na zástupce Bílého Draka v Japonsku, pokud nechcete vědět, co dělat a oni vám pomůžou. Čas se krátí.

V každém případě bude aktuální vír světových událostech na svém maximu hned poté, co započne, 20. ledna, Trumpovo předsednictví. Ti, kdo lpí na starých strukturách budou spláchnuti do záchodu historie spolu s nimi. "Rozpadá se to viditelně a dokonce i lidé ze starých korporátních médií to začínají hlásit", poznamenal jeden iluminátský zdroj. Ti, kteří vítají přicházející revoluci a chtějí zachránit planetu dostanou příležitost pomoci v práci na nástupu nového zlatého věku.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

18.01.2017 18:48

Odpočítávání do nové éry už začíná, zatímco jsou podrobovány podzemní základny kabaly.

09-01-17

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Obrázek: přednáška Dr. Johna Brandenburga: Smrt na Marsu. Důkazy mimozemského nukleárního masakru)

Zdroje ze Společnosti Bílého Draka hlásí, že bitva o planetu Zemi se blíží ke svému konci, zatímco padají poslední bašty a podzemní základny Chazarské mafie. Nicméně, podle zdrojů zapojených do jednání, s příchodem předsednictví Donalda Trumpa, které přichází na 20. ledna stále ještě existují některá dalekosáhlá vyjednávání mezi východem a západem,která jsou na poslední chvíli. To, co je v sázce, je budoucnost naší planety a našeho druhu.

Velkou bitvou je, ještě na závěr, přesně vědět, kdo bude řídit proces vytváření a distribuce peněz, které jsou skutečným zdrojem moci na této planetě. Jinými slovy, to, co je v sázce je proces rozhodování o tom, co my jako druh, budeme dělat v budoucnu.

A s více než týdením předstihem řed začátkem Trumpova předsednictví, je právě ten správný čas si uvědomit, že i přes svoje jméno, to není on, kdo má v ruce trumfy, v této hře vysokých globálních pokerových sázek.

Když se stal americký dolar po druhé světové válce světovou měnou de facto, byl podložen zlatem a americké HDP bylo na hodnotě 50% světového HDP. Nyní není tzv. americký dolar podložen ničím (USA nemá zlato) a americké HDP, měřeno podle MMF, je pouze 15,6% světového HDP v paritě kupní síly (čili reálné). Kromě toho Spojené státy byly na konci druhé světové války největším věřitelem na světě, zatímco nyní jsou nejvíce zadluženou zemí v historii této planety.

Naopak Čína nyní ovládá 17,9% světového HDP, má nejvíce zlata a je největším současným globálním věřitelem. Členové AIIB - Asijské investiční a infrastrukturní banky, která má v současné době více než 100 zemích světa, kontrolují asi 80% světového HDP, zatímco Spojené státy a jeho otrocký stát Japonsko, poslední hnízda anti-AIIB odporu, kontrolují méně než 20%.

To znamená, že pokud Čína a jeho západní spojenci převezmou kontrolu nad globálním finančním systémem, tak bude úspěšná.

Nicméně, vojensko-průmyslový komplex Spojených států má některé důležité karty v ruce, z nichž mnoho je spojeno s tajnými programy a high-tech kosmickými programy. Agenti Pentagonu říkají, že tajná americká vláda se chystá ukázat některé z těchto vysokých karet, včetně množství zařízení z technologie těch 6000 patentů, které byly, podle americké Akademie věd, odebrány svým autorům z důvodů "národní bezpečnosti". Skutečnou otázkou pro mnohé z nás, kterou chceme zodpovědět, jakmile budou některá z těchto tajemství odhalena je: Sloučí se dvě oddělené skutečnosti jako ta, která zahrnuje kolonizaci vesmíru, a ta, která se omezuje jen na Zemi, do jedné?

Existuje mnoho důkazů, a to i pro ty nejtvrdší a nejvěcnější mezi námi, že oficiální verze, kterou nám předkládá historie je plná rozporů a tajemství. Společnost Bílého Draka a její spojenci budou požadovat a také přijímat odpovědi týkající se takových věcí, jako jsou důvody, proč se výzkum vesmíru náhle zastavil v sedmdesátých letech. Je zcela jasné z několika nehod ke kterým došlo od té doby, že každá posádka či průzkumné vozidlo, které se snažili opustit oběžnou dráhu Země byly zničeny, zřejmě ionosférou.

Agenti SBD byli informováni, z výzvědných zdrojů na úrovni vyššího utajení, dokonce i nad tajným prezidentem Spojených států, že naše planeta Země byla umístěna do karantény, protože některé velmi nebezpečné bytosti zde nalezli po prohrané mezigalaktické válce své útočiště. Tyto zdroje nám říkají, že v tomto aktuálním procesu se tyto subjekty nyní vzdávají a osvobozuje se tak populace rukojmích na povrchu této planety.

Pokud je to, co tito lidé říkají, pravdou, pak v blízké budoucnosti otevřou benevolentní galaktické síly červí díru v Antarktidě, aby tak umožnili kontakt mezi lidskou populací na povrchu planety a celým ostatním vesmírem. To je důvod, proč všichni významní náboženští, političtí a vědečtí lídři, byli nedávno na návštěvě Antarktidy. Tento měsíc se očekává, že Vladimir Putin z Ruska bude posledním hostujícím hierarchou.

Https://themoscowtimes.com/articles/putin-to-visit-antarctica-21017

Skutečnost, že Spojené státy odstavili všechny své letadlové lodě do přístavů poprvé od druhé světové války, může být příznakem příchodu něčeho obrovského, co je už na spadnutí. Pokud ano, můžeme brzy očekávat nějaké bombovní oznámení pro naši Zemi z Antarktidy. To uvidíme brzy.

Zní to příliš jako "mimo oběžnou dráhu", jak to mnozí z nás přijímají, ale není pochyb o tom, že na povrchu této planety již probíhá esoterické válka na vysoké úrovni.

Na jedné straně existuje mnoho důkazů, které jsou vedeny v každém soudním dvoře nebo soudech pro válečné zločiny, že vedení západního světa bylo zapojeno do masových vražd. Nepůjdeme ani příliš daleko do historie, ignorujíce i ty stovky milionů lidí zabitých ve dvacátém století a podíváme se přímo na akce od roku 2000. Od té doby jsme měli systém ve Spojených státech, který ignoroval všechny mezinárodní standardy a použival teror k masové vraždění a manipuloval se svými vlastními občany, stejně jako občanz jiných zemí, aby je dostal do války.

Tato nejnovější kampaň teroru začala s falešnými vlajkami teroristických útoků z 11. září 2001 (11-S). Od té doby americké vedení napadlo a zavraždilo na Středním Východě stovky tisíc, ne-li miliony lidí. Oni také vypustili biologické zbraně, jako je HIV, SARS, Ebola, ptačí chřipky, etc., ve snaze spustit masovou pandemii. Západní vlády také používali systém kontroly tištění dolarů, k tomu, aby se pokusili vytvořit masové hladomory tím, že upláceli zemědělce, aby pěstovali palivo namísto potravin. Také používali zemětřesení a tsunami způsobené jadernými zbraněmi proti Haiti, Indonésii, Japonsku, atd. To jsou masové vraždy, a mohou být přímo spojeny s lidmi jako je George Bush Jr., Hillary Clintonovou, Davidem Rockefellerem, atd..

Někdo se vloupal nedávno do domu tohoto spisovatele a snažil se vymazat všechny kopie, nahrávacích pásků, které mám, když mi zástupce bývalého japonského ministra financí Heizo Takenaka nabídl post ministra financí Japonska výměnou za souhlas k účasti v kampani na ikvidaci 90% světové populace. Takenaka pracuje v pozadí tohoto plánu pro Rothschildovy a Rockefellerovy mafiánské rodiny. Mám ještě mnoho kopií této skryté pásky, ale skutečnost, že se snaží eliminovat tyto důkazy jasně ukazuje, jak mnho strachu mají tyto lidi ze spravedlnosti.

Jejich taktika psychologické války, která je jenom stále více unavenější a zoufalejší, je také známkou hluboké paniky, ve které se nalézají. Podívejte se na ubohý pokus vykolejit poslední týden Trumpových presidentských voleb, ve kterém uvádí, bez jakéhokoli sebemenšího důkazu, že "Rusko" byl počítačový pirát. Tento zoufalý pokus vykolejit prezidentství Trumpa kompletně selhal, stejně jako jejich předchozí kampaně s přepočítáním hlasů a stejně jako jiné (pokusy), včetně vraždy Trumpa, které by mohli plánovat. Jejich falešné útoky kamionů ve Francii, Německu a nyní v Izraeli nepřináší požadované výsledky. Lidé se staly imunními vůči jejich zastaralému používání pouličního divadla (často včetně skutečných vražd) k masovým manipulacím, protože teď jsou útoky pod falešnou vlajkou běžně a s rutinou odkryty jako takové v řádech minut, kdy jsou avízovány.

Důvodem je, že tento režim ztratil mocí díky vítězství vojáků a bílých sil agentury, která stojí za Trumpem. Byli nám přislíbeno, a doufáme, soud pro válečné zločiny v momentě, kdy Trump jednou převezme moc. SDB by se mezitím spokojila s Výborem pro Pravdu a Usmíření v jihoafrickém stylu.

Existuje také několik začišťovacích operací v tomto závodě k Trumpovu presidentskému úřadu. Zdroje Pentagonu popsaly stav situace: "Další z podzemních vojenských základen (" dumbs ") byly zcela zničeny, zatímco amnestii odmítající kabala je anihilována". Také byly "zneškodněny jaderné zbraně pod New Yorkem a zničena podzemní dráha do Vancouveru", říkají zdroje.

Na konferenci v Paříži dne 15. ledna se rovněž vyzve a uloží Izraeli dvou státní řešení, což je poslední zásah proti Chazarské mafii, a použijí se sankce, které vynutí na izraelském režimu, aby aplikoval "mír", pokračovaly zdroje. Svět už je "unavený z izraelských záchvatů vzteku a jejich zločinů proti lidskosti", říkají.

Vrátíme-li se k jednání, západní vojenské frakce přijali dvě základní pozice "vis a vis" proti Asiatům. Na jedné straně hledají křesťanskou alianci s Ruskem, Evropou, Severní a Jižní Amerikou a křesťanskými částmi Afriky, aby byli na stejné úrovni s Asiaty. Na druhé straně podpoří vznik nové globální meritokratické architektury, transparentní a demokratické, aby zajistily, že mezinárodní zločinecké skupiny, jako je Chazarská mafie už nebude nikdy podporovat válku, teror a utrpení na této planetě.

Obecně můžeme říci, že platí, že jakmile bude dokončeno odstraňování zločinců z jejich řad, západní vojensko-průmyslový komplex nabídne své technologické a vojenské síly ke službě lidstvu jako celku, říkají zdroje z Pentagonu a tajných agentur.

A tak, jak začíná 2017, také začíná zcela nová éra.

Udělejme ji Zlatým věkem.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————

18.01.2017 13:56

Kuřátka Chazarské mafie se v Roce Kohouta schází domů, aby se nechala pěkně usmažit.

26-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

"Jak jsi zasil, tak také sklidíš," nebylo nikdy pravdivější než v roce 2016, kdy konečně dlouhý seznam zločinů proti lidskosti začal natahovat ruku po celé Chazarské mafii – jejich původcích. Tento rok viděl odstranění z mocenských pozic a / nebo i z tohoto světa mnoho špičkových chazarských gangsterů, včetně Rockefellerů, Bushů, Clintonů a takových vysokých kápů jako George Soros a Barack Obama.

Také jsme viděli vzpouru v anglosaském světě, která vedla ke konci režimů řízených chazary ve Velké Britán (Brexit) a ve Spojených státech (včetně volby vojenské vlády Donalda Trumpa). Nyní v roce 2017, v Roce Kohouta, přijdou naše kuřátka domů, aby se pěkně ugrilovala. Podle zdrojů z Pentagonu, od gnostických Iluminátů, asijských tajných společností i Společnosti Bílého Draka to bude rok masových zatýkání, soudních procesů s válečnými zločinci a změn režimů, zatímco dojde k vymetení posledních zbytků nadvlády Chazarské mafie.

Podle našich zdrojů v Pentagonu to ve Spojených státech začalo 1. ledna, kdy FBI pozatýkala více než 15.000 chazarských mafiánů. Autoři jak 11 - S (11/9 - WTC), tak ilegální invaze do Iráku a jaderného teroristického útoku na Japonsko, který vyprovokoval tsunami na Fukushimu a dalších zločinů proti lidskosti jsou obklíčeni a bude to zveřejněno ve všech hlavních médiích.

"Podzemní základny kabaly v Nevadě, Denveru, Novém Zélandu stejně jako klonovací základna pod Camp Davidem byly zničeny a více dalších základen v Austrálii, San Diegu, Hawai a Arkansasu by tedy mohlo být napadeno", sdělují nám zdroje v Pentagonu. "Jak se kabalisté snaží uniknout na Nový Zéland, Kongo, do Brazílie a Paraguaye, může tedy přijít více kinetických akcí na jejich zastavení," slibují naše zdroje.

V Asii, zatím, panuje strach, zmatek a naděje, neboť důsledky stětí chazarských mafiánů se začínají vědět i na vládní úrovni, v čemž souhlasí několik zdrojů. Došlo k obzvláště velkému množství tajných aktivity v Japonsku, uvedly také japonské pravicové zdroje.

Máme potvrzeno od zdrojů jak z japonské královské rodiny, tak i kabinetu premiéra Šinzó Abeho, že soudce Nejvyššího soudu, Hisashi Owada, který je také otcem princezny Masako, byl zatčen minulý týden ve Švýcarsku v BIS, když byl přichycen jak si snaží nechat vyplatit dluhopisy y čínsko-japonské války. Owada se snažil vybrat peníze jako kompenzaci ztrát bývalého japonských premiérů, Yasuo Fukudy a Junnichiro Koizumiho vzniklé tak, že tito dva investovali zvláštní finanční prostředky z Ministerstva zahraničních věcí do akcií, říkají zdroje. Zdroj krajně pravicové blízko k japonské císařské rodině řekl: "Může to být otec korunní princezny, ale ne císař, a proto byl zatčen."

Owada byl jeden z nejvyšších Rockefellerových agentů v Japonsku a jeho zatčení vyslalo šokové vlny skrze celý japonský "establishment". Další prominentní Rockefellerův agent, Yotaro Kobayashi, z Trilaterální komise, se také snažil, marně, vyměnit finanční nástroje velké hodnoty a současně tvrdil, že neexistuje nic takového jako rodina Draka. Japonské pravicové zdroje uvedly,že mu hned poslali agenta z Yakuzy, aby s ním jednal.

Čínský a japonský "establishment", kteréžto oba investovaly do kampaně Hillary Clintonové na prezidenta Spojených států, se stále cítí být překvapeni z této ztráty, která nakonec vedla k reálné změně všech západních režimů na nejvyšší úrovni.

Ohlášená rezignace japonských císařů, která se nekonala v tomto čase by měla být formálně vyhlášena v dubnu, aby Chazarští agenti dokončili jejich plánovaný únos Bank of Japan, jak o tom svědčí zatčení Owady.

Japonští pravičáci naznačili, že odhalení skutečnosti, že matka císaře Meiji byla Habsburgská princezna vyslalo šokové vlny napříč celou rozsáhlou císařskou rodinou. Nyní je jim zřejmý plán použít ženskou linii (p.př.: po přeslici) pro převzetí patrilinealní japonské císařské rodiny, která stála za infiltrací dcery Masako Owady, do královského paláce, sdělili členové japonské královské rodiny. To je důvodem, proč byla v poslední době tak velká mediální kampaň, aby japonský trůn převzala právě žena, dodávají.

V každém případě Chazaři slíbili, že předají ASEAN, Japonsko a ceý Korejský poloostrov Číně, výměnou za čínskou pomoc, aby byla zvolena Hillary, hlásili zdroje z asijských tajných společností. Proto se předpokládalo, že císař odstoupí, ale nyní byli tyto plán yastaveny. Článek z japonského Kyodo News Agency, který se objevil ve vydání ze dne 1. ledna v japonském (časopis) "Time" ukazuje zmatek a hněv mezi agenty starého režimu v Japonsku, kteří kritizovali vládu, která odmítla schválit usnesení podřízeného chazar ského režimu v Japonsku proti Rusku o Sýrii. "Japonská pozice ... ukázala, že to, co mělo být prohlášením G7 je prohlášení Skupiny šesti," naříkala v článku tato tisková agentura.

Tadashi Ishii, ředitel Dentsu, téměř monopolní společnosti japonských reklam, oznámil minulý týden svou rezignaci v jasném znamení, že systém kontroly japonských médií se brzy změní. Dentsu již dlouho používá reklamní bojkot nebo hrozby, aby tak udržoval japonská média pod kontrolou.Čistka, která tam právě probíhá zmená, že ochočení tuleni pracující ve velkých japonských korporátních médiálních firmách budou brzy štěkat na úplně jinou melodii, a agentury, jak jsou Kyodo, přestnou být mluvčími chazarské propagandy.

Japonský ministr financí Taro Aso, může rovněž být odvolán y funkce, protože se zodpovídá francouzské větvi rodu Rothschildů, která, stejně jako on, blokuje snahy osvobodit Japonsko z pout dluhu znárodněním Bank of Japan (p.př.: centrální japonské banky).

Velkou zkouškou bude, zda japonská vláda má nyní odvahu k uvolnění svých pout, kterými je zavázána válečnému zločinci a izraelskému premiérovi Benjaminovi Netanyahu, který volal tehdejšímu japonskému premiérovi Naoto Kanovi dne 12. března 2011, a vyhrožoval mu hromadnou vraždou všech občanů Tokia, nevzdá – li se japonská vláda svých devizových podniků ve prospěch Chazarské mafie.

"Abe se tak velmi bojí Netanjahua, že chce spíše odstoupit, než se s ním setkat," uvedly japonské právicové zdroje. Dokonce, i když by byl Abe příliš kuřecí (zbabělec), tak samotnému Netanjahuovi jsou jeho dny již sečteny. Japonské pravicové zdroje také uvedly, že Abe bude nucen odejít z funkce v případě, že odmítne jednat v případě 3/11/11 - Fukushima. Japonci také byli informováni gnostickými ilumináty, že jakýkoli izraelský nebo chazarský útok proti Japonsku by měl za následek přijetí odvetných opatření v podobě 500 megatunové jaderné zbraně, která by byla dostatečně silná, například, k vymazání Izraele.

Netanjahu nyní v každém případě čelí několika obviněním z trestných činů. "Rezoluce 2334 Rady bezpečnosti Organizace spojených národů poskytne Mezinárodnímu trestnímu soudu právní základ stíhat Izrael za válečné zločiny, transfery obyvatelstva, nelegální osady a mnohem víc," řekl zdroj z Pentagonu.

Netanjahu také čelí obvinění z trestných činů podvodu a korupce v Izraeli.

https://www.independent.co.uk/news/world/middle-east/benjamin-netanyahu-israel-fraud-bribery-criminal-claims-investigation-arnaud-mimran-a7497016.html

Důležité je, aby si Izraelci uvědomili, že Netanjahu není Žid, ale, že je to satanista a zároveň zapřísáhlý nepřítel židovského národa.

Netanyahu, spolu s německou Angelou Merkelovou, jsou nyní dva hlavní agenti Chazarské mafie, kteří setrvávají u moci a jako takoví se stali cílemi s vysokou prioritou, odpověděly zdroje od gnostických Illuminatů i z Pentagonu.

Tak nějak to můžeme obecně shrnout, že to, co nyní vidíme, je úklidovou začišťovací operací po vítězství, a svoboda lidské rasy již byla zajištěna, potvrdily zdroje SBD (Společnosti Bílého Draka). Po dokončení čištění, doufejme, že v první polovině roku, pak můžeme začít s více pozitivní a konstruktivní prací. Pokud vše půjde dobře, tak 2017 bude znamenat světový mír a začátek masivní kampaně k ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a začátku nové zlaté éry.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

05.01.2017 11:01

Za Trumpův řetěz bude zataženo, jakmile se bude snažit zastavit eliminaci válečného zločince Benjamina Netanjahua.

26-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Donaldu Trumpovi, prezidentu zvolenému povrchně americkými státy, teď může být prudce zataženo za řetěz stínovým státem (p.př.: osobami za ním), pokud se bude snažit zabránit finálnímu pádu Chazarské mafie, včetně válečného zločince Benjamina Netanjahua, říkají v Pentagonu i zdroje z agentur.

Finální sejmutí a demontáž celé Chazarské mafie nyní vstupuje do začišťovací fáze , říkají zdroje z Pentagonu. "Kabalistická poslední pevnost, obrovská podzemní základna na letišti v Denveru, byla směrem, kterým se vydal kontingent amerických, ruských a jiných vojsk, a vyčištění probíhá s větším počtem nájezdů," zdroje říkají. V jiné operaci "bylo osvobozeno z podzemních základen v Getty centru, v LA 100.000 dětí a sexuálních otroků ," dodávají.

Jižní Chile byla zasažena zbraní na vyprovokování zemětřesení (p.př.: skalární geotektonické zbraně alias HAARPy) minulý týden, aby tak "hlavně otřásly nacistickými enklávami v Bariloche a Patagonii," říkají.

Chazarská pevnost Izrael je nyní také pod bezprecedentním útokem, jak lze vidět v důsledku schválení rezoluce OSN odsuzující ilegální výstavbu osad na Západním břehu Jordánu. Hlasování 14:0 v OSN, s USA, které se zdržely hlasování, to povede k většímu počtu rezolucí OSN, která donutí tento delikventní národ, aby se dohodl na dvou státním řešení palestinské otázky, v čemž souhlasí mnoho zdrojů.

Vražda ruského velvyslance v Turecku a sestřelení ruského letounu nad Černým mořem ze strany Izraelců dalo Rusku i morální autoritu a právní důvody k výkonu sankce OSN proti Izraeli a impuls k začátku skutečné globální války proti terorismu pronásledováním ISIL / Mossadu operativců po celém světě, říkají zdroje z Pentagonu.

Zdroje také naznačují, že v pokusu o protiútok poslal válečný zločinec Netanjahu šéfa Mossadu k návštěvě Donalda Trumpa a donutil ho vydat prohlášení, které říká, že by vetoval tuto anti-Izraelskou rezoluci. Nicméně, s chazarskou základnou v Denveru, která byla právě vymazána z map nemají již chazaři žádnou vojenskou schopnost vnutit svou vůli US vládě, daly nám na vědomí zdroje z Pentagonu.

Zbývající chazarští agenti v CIA se připravují na masívní Trumpovu čistku Bushovy frakce, říkají zdroje ze CIA. Reformovaná CIA ukončí všechny útoky dronů a drogové lety, a zaměří se na lidskou inteligenci (HUMINT), a také open-source rozvědku (OSINT), říkají zdroje.

Opuštěný Izrael, jak se nyní očekává, bude čelit vzdušné / pozemní / námořní blokádě a jiné sílové akce, které donutí tento stát, aby se dostal konečně do souladu s mezinárodním právem, jak souhlasí Pentagon i zdroje z jiných agentur. Říkají také, že chazarský režim v Saúdské Arábii bude rovněž nucen ukončit své rozličné barbarské praktiky.

Zvláštní bezpečnostní opatření pro Donalda Trumpa byla přijata s ruskými žoldáky ze speciálních jednotek (SPECNAZ) vyslaných deaktivovat a zneškodnit jaderné nálože pod New Yorkem a v blízkosti Bílého domu, říkají zdroje z Pentagonu. Jedna jaderná zbraň pod Washingtonem již byla demontována, dodávají.

Tito chazaři také plánují protiútok tím, že vytvoří velkou finanční krizi, jak souhlasí více zdrojů, včetně těch z rodiny Rothschildů. Zde je to, co twitter účet tvrdí, že pocházejí od baronky Hanny de Rothschild, dcery barona Jacoba de Rothschild, musel říci o nadcházejícím útoku:

"Bss De Rothschild @BssDeRothschild 14 時間 14 時間 前 Jeho Bude to strašně skličující rok za USA v roce 2017. Žádné pracovní místa, hyperinflace, více dluhů a velké cenzurní akce („obžaloba“ Trumpa). Veselé Vánoce vy blázni!"

Je také původcem více hrozeb smrtí Trumpovi a je třeba ji zneškodnit, říkají droje ze CIA.

Finanční útok, který bude rychle akcelerovat v Novém roce, již začal s hlavním úderem a vztáhl celosvětově úrokové sazbami na ochromují úrovni. To bylo provedeno chazarskými rodinami pomocí jejich obrovského výprodeje na trhu s dluhopisy. Plánovaným výsledkem bude, že to ochromí ekonomiku zadlužených rozvojových zemí a vytrestá otroky dluhů v zemích, jako jsou Spojené státy tím, že je přinutí platit více za své karty, auto, dům a ostatní úvěry.

V plánu je na obvinit uměle z ekonomických problémů Trumpa, říkají zdroje z Rothschildovy rodiny. Nicméně, je obrovský rozkol uvnitř této rodiny, které způsobí, že tento plánovaný ekonomický útok bude nemožné provést.

Na této frontě jsme přijmuli několik zpráv od Nathaniela Rothschilda, který říká, že nebyl zavražděn, jak potvrzují zdroje z Pentagonu, ale jednoduše se skrývá.

Tady je to, co musel říci zdroj, který má přístup k Nathanielovi: „ Jeho vlastní rodina mu jasně dala najevo, že mu chce vzít jeho výsadní pozici jako šéfa klanu. Řekli, že ho nechtějí zlikvidovat, ale jednoduše jen chtějí, aby podepsal jeden dokument ze sady speciálních ‚rodinných dokumentů‘, který anuluje jeho nástupnickou funkci jako lídra.“

Zdroj také řekl, že: "Bitva pokračuje v rámci celé rodiny. Ztrácejí kontrolu nad světovým finančním systémem, ale stále zůstanou v klubu v čele s Čínou skrze zlatou burzu v Shanghai ... na které jsou hlavním hráčem".

Co se týče finanční války tak nějak celkově, to je to, co měl zdroj, který je asijské královské krve na mysli, a sdělil:

"Zdá se, že ti, se spoustou dolarů se jich teď chtějí zbavit a vyměnit je za zlato. To se děje po celém světě. Problém je v tom, že to může skutečně provádět jen hrstka lidí. Pokud hovoříme o trhu s černým zlatem, kterých existují stovky tisíc tun, ale pouze 10 'autorizovaných prodejců' "se ho dotkne, protože není nijak označeno. Zlato není značkováno - oraženo jenom jen pro prodej, ale i sledování jeho pohybu. Všechny značky obsahují "radioaktivní stopu", takže může být během námořní přepravy sledována.

Nezapomeňte, že tito chlapci to udělali i se zlatem íránského šáha, uloženým v Thajsku. Mnozí lidé chtějí vidět skutečné zlato, a NIKOLIV zlato na papíru, který říká, že ho vlastníte, protože stejně jako Vy, tak i já jsme viděli už moc falešných papírů, které jsou v oběhu. To je důvod, proč následující měsíc velmi zajímavý. Takže tady máme skutečnou tahanici o fyzické zlato.

Neoznačené zlato se bude pomalu přesouvat zpět na oficiální trh a musí být označeno. Očekáváme, že Čína, Rusko a Thajsko budou hlavními aktéry zapojenými do tohoto převodu, protože se připravují na novou, zlatem podloženou, měnu. Nezapomeňte, že to Čína před několika lety avízovala na jejich velkém billboardu nedaleko letiště v Bangkoku. Pravda tam byla řečena očividně.

Zajímá vás, proč není v poslední době žádná zmínka o BRICS ? Je to proto, že právě probíhají interní žonglování. Mění teď svou strategii. Budou potřebovat fyzické zlato, na to aby podložilii svou měnu ".

Zde uvádíme jen obrázek toho všeho:

Stejný zdroj řekl, že "Intel týkající se Davida Rockefellera [že je mrtvý] je korektní. Je nyní v extázi na "Základně" ... a nebude po něm ani vidu ani slechu ... pokud ho nehologramují ... Jsou tam, právě teď, i jiní z elitního klubu. Právě získávám seznam všech těchto lidí a budu ho publikovat, jakmile ho budu mít celý. Byl jsem informován před několika dny, že W. J. Clintonovi byl odepřen přístup na "Základnu". Henry Kissinger má vyhrazenu kapsli. Asi se, s největší pravděpodobností, brzy ztratí z radarů. "

Královna Elizabeth II, předseda komise 300, byla také dána do domácího vězení, říkají zdroje z Pentagonu. To může být částečně potvrzeno tím, že královna stornovala všechna svá plánovaná veřejná vystoupení, která méla v posledních dnech v itineráři. Avšak zdroje blízké královské rodině říkají, že královna se prostě vyhýbá veřejným vystoupením z bezpečnostních důvodů, protože obdržela zprávu o tom, že ji zacílili gnostičtí ilumináti

Další viditelnou postavou z pokrevních linií je veřejný terč gnostických Iluminátů, kterou je dcera Adolfa Hitlera a člen rodiny Rothschildů, kancléřka Angela Merkelová z Německa. Ilumináti říkají, že příslušníci armády a německých zpravodajských služeb jsou odhodláni ji, během příštího roku, odstavit od moci. Nedávný falešný teroristický útok s německým nákladním automobilem a následná mediální kampaň připisující vinu za to Merkelové bylo jen první kolo této kampani, říkají.

V roce 2017 může nastat také čas, kdy tajný vesmírný program a lidé (kteří ví spojitosti s mimozemšťany se dočkají jejich dlouho očekávaného zveřejnění. Následující citát, od zdroje na antarktické základně, vyžaduje dalších důkazů, než mu budeme věřit, ale nicméně je tady:

"Kabal jsou všechni vyděšeni tím, co našli v Antarktidě - to bylo příčinou Buzzova infarktu. Velmi velké "kapsle" s lidmi uvnitř. To je důvod, proč byl tam John Kerry právě v den voleb. Zvířata a lidi, zmrazené v čase. Stojící lidé vysocí 12 – 14 stp v kapslích, kteří tam byli vměstnáni, se nyní probouzejí".

Jedna věc, kterou můžeme potvrdit, o Antarktidě je, že zatímco severní pól se objevuje jako součást pravidelné mapy Google Earth, jižní pól tam nelze nalézt, a namísto toho se mapa prostě mizí v bodě, do kterého se sbíhá mnoho linií. Můžeme jen spekulovat, proč tomu je právě tak.

A jakoposlední poznámka pro tento týden a tento rok; 25.prosince označuje první den slunečního Nového roku. Vzhledem k tomu, křesťané neznají skutečné datum narození Ježíše Krista, ale propojili staré pohanské solární novoroční slavnosti s oslavou jeho narozenin. Takže v rekreačním duchu bychom chtěli popřát našim čtenářům Veselé Vánoce a Šťastný Nový Rok. A věřme, že rok 2017 bude tím nejlepším rokem.

======

12/28/16 poznámka:

Královny Sirikit Thajska zemřela a už je to nějaký čas, přičemž thajská vláda brzy o tom učiní formální prohlášení, říkají zdroje blízké thajské královské rodině. Chtěli bychom vyjádřit naši soustrast všem lidem z Thajska a jejich rodinám.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

25.12.2016 20:22

Stará realita rychle mizí, zatímco probíhá změna pólů.

19-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Kolektivní příběh, který lidstvo vedl do budoucnosti zažívá posun, a stará realita mizí opravdu rychle. Příběh světa, a to zejména západního světa, který žil nekonečnou válkou s terorismem a prefabrikovaných střetů mezi islámem a křesťanstvím. Zločinci a masoví vrazi, jejichž "sociální inženýrství" je zvěčněno v tomto příběh jsou pronásledováni a zabíjeni, a nebo jsou v domácím vězení nebo se ukrývají.

Říkají zdroje z Pentagonu, že jedním z nejstarších členů kabaly, který stojí za zvěrstvy v Sýrii i jinde, biskup Javier Echevarría, vedoucí fašistické Vatikánské organizace Opus Dei, byl zabit minulý týden poté, co se snažil zrušit zvolení Donalda Trumpa jako prezidenta Spojených států. Vatikán uvedl, že zemřel přirozenou smrtí.

Tři nezávislé zdroje, jeden z CIA, jeden z Pentagonu a jeden z pokrevních linií také sdělili, že Nathaniel Rothschild a David Rockefeller, příslušní vedoucí představitelé amerických pokrevních linií a EU byli také minulý týden zabiti. Neobdrželo se však žádné potvrzení tohoto v době psaní této zprávy jak z Rockefellerovy nebo Rothschildovy rodiny.

Zdroje také tvrdí, že Clinton, Bush, senátor John McCain a mnoho dalších vůdci kabaly jsou drženi v domácím vězení, a je jim povoleno vyjít pouze za okolností (organizovaných) a se zvláštním doprovodem, přičemž čekají na soudy za své válečné zločiny.

Určitě doufáme, že se tyto rozsudky zhmotní, ale v každém případě je jasné, že lidé, kteří řídili planetu (zejména na západě) jsou doposud ve stavu hluboké paniky.

Jedním z důvodů paniky je také to, že byl zveřejněn aktualizovaný seznam členů výboru 300, alias tajné vlády Západu.

Http://worldtruth.tv/illuminati-leak-current-membership-of-committee-of-300/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+ConsciousnessTv+%28Consciousness+TV%29

Faktem je, že i když se tito lidé nyní odvracejí od scén nekonečné války proti terorismu a místo toho se vyslovují pro globální uhlíkovou daň, byli tak neschopní vlády na této planetě, že vyvolali masivní lidové povstání proti jejich vládě.

Tento tweetrový účet, údajně AnydeRothschild, zachycuje pocit: "Pat Taylor? @PT_Fino 11? 29? @AnaDeRothschild: "Rád bych, aby byla celá vaše rodina popravena v živém televizním vysílání. A říkej mi, že jsem staromódní."

Https://twitter.com/BssDeRothschild/status/803212260156080128

To je hlavní důvod, proč jsou nyní ve stavu hluboké paniky. Viditelným projevem zoufalství je hysterické dokazování korporátních médií a zdrojů ze zúčastněných intel-agentur, jako je "milovník Saudů" ředitel John Brennan, že "ruský hacking" je zodpovědný za zvolení Donalda Trumpa.

Vzhledem k tomu, Washington Post byl nucen odvolat nedávno zveřejněný seznam webů s tzv. "falešnými zprávami", Rusové požadují, aby prezidentský mluvčí USA Barack Obama dokázal svá tvrzení nebo se omluvil. Toto uklouznutí s ruskou historkou je jasným znamením, že jejich schopnost řídit světovou historii je u konce.

Dalším znamením paniky mezi představiteli starého hroutící se režimu je skutečnost, že se Hillary Clintonová a Obama obrátili minulý týden na Společnost Bílého Draka, aby řekli, že to nebyli oni, kdo je zodpovědný za tsunami 11. března 2011 a jaderný útok proti Japonsku. Potvrdili jen, jak to už udělali gnostičtí ilumináti, že Vladimir Putin z Ruska byla osoba za tuto operaci.

Více zdrojů nám potvrdilo, že jaderná zbraň použitá při útoku přišla z ruské ponorky Kursk, která se potopila v roce 2000. V té době, Rothschildův agent, Dr. Michael Meiring, řekl SBD, že za tento útok byli zodpovědní Rothschildové. Vzhledem k tomu, že jak NSA, tak i gnostičtí ilumináti uvádí, že Putin přijímá rozkazy od Jacoba a Evelyn de Rothschild, tvrdí, že jeho účast na 03/11/11 by se mohla zakládat na pravdě.

Rothschildové ale říkají, že dostávají své rozkazy od zednářské lóže P2. Je faktem, že samozvaný a vychloubačný dědic této lóže P2, Leo Zagami, poslal výhružné e-maily okamžitě po 03/11/11 (útoku na Fukushimu), a také hrozil zničit Tokio. Japonské vládní zdroje potvrdily hrozby Tokiu ze strany lóže P2.

On se objevilo další zajímavé spojení s P2 zednářskou lóží v Japonsku. Shengzhi Zhang, muž, který řekl (a poskytl na podložení tohoto tvrzení dokumentaci), je dědicem trůnu Manchu říká, že matka císaře Meiji byla habsburská princezna, která byla také uznávanou fotografkou. Bratranec japonského císaře říká, že toto tvrzení je asi pravdou ", protože ve městě ,kde přišel od Emperor Meiji bylo mnoho Židů." Vzhledem k tomu, že habsburskové tvrdí, že jsou následníci římských caesarů, stejně jako hlavy lóže P2, znamená to, že Japonsko bylo od éry Meiji římskou kolonií s císařskou rodinou používanou jako agenti a vládci.

Zhang, který byl zmíněn ve vydání 5. května 2015 tohoto bulletinu, uvedl, že poskytl japonské vládě důkazy pro svá tvrzení, že je právoplatným dědicem zlata, které bylo použito k založení Bank of Japan. Japonská vláda otevřeně nediskutovala jeho požadavky, říká. Nicméně, po předložení všech dokumentů byl zbit třemi hrdlořezy a následně zatčen. Byl držen po dobu 23 dní, maximální doba člověk může zůstat v Japonsku bez obvinění, a poté byl násilně zavřený v psychiatrické léčebně Musashi v Tokiu. Zhang se dostal konečně ven díky chápavým lékařům, kteří věděli, že není blázen, což dovolilo jejich nedávné přezkoumání, říká.

Zhang, bratranec císaře Showa a mnoho dalších zdrojů také tvrdí, že současný císař Japonska není z japonské královské rodiny. Pokud tomu tak je, pak právo vydávat japonské jeny a celá Bank of Japan nejsou založeny na ničem jiném než na podvodu.

Samozřejmě, že to samé se dá říci o Společnosti Federálních Rezerv a Centrální Banky EU. Ve Spojených státech i nadále pokračují důležité akce proti tomuto podvodu. Jedním z příkladů je, že Nejvyššího soud US odmítl vyslechnout odvolání bývalého ředitele AIG ( "American International Group"), Hanka Greenburga, který chtěl předejít obvinění z podvodu, ke kterému došlo zakrýváním masivních ztrát investorů, řekly zdroje z Pentagonu. To otevírá cestu pro masová zatýkání ostatních top manažerů z Wall Streetu.

Kromě toho Nejvyšší soud rozhodl 8:0 v případě Šhas vs USA, že stanovy o bankovních podvodech se vztahují na šizení zákazníků bank a činí "odpovědnými vedení bank za vydírání zákazníků". Velké advokátní kanceláře, stejně jako žraloci cítící krev, se chystají oslavovat zběsilé svátky s manažery Wall Street.

Vysocí představitelé bývalého režimu, jako George Bush Jr., Condoleezza Rice, Jim Baker a Bob Gates se vyslovují pro CEO Exxon Mobilu, Rexe Tillermana, aby byl jmenován ministrem zahraničních věcí, ale "to je nezachrání od obvinění za 11-S a za jiné válečné zločiny ", říkají zdroje z Pentagonu.

Henry Kissinger, dlouhodobý Rockefellerův "strašák", zůstal nyní Roninem (samurajem bez pána), který zoufale líbá zadek Trumpovi v naději, že udrží svůj vliv. Minulý týden však přišlo další potvrzení, že nastupující Trumpova vláda v USA je v podstatě vojenská. Bývalý velitel Navy Seals, Ryan Zinke, byl jmenován na ministerstvo vnitra, zatímco bývalý generalporučík Keith Kellogg byl vybrán jako náčelník štábu Bezpečnostní rady státu.

Tato vláda přístupuje k Chazarské mafii vojensky, což znamená, že je pozabíjí nebo donutí ke kapitulaci. Bojuje se v Denveru, Coloradu, jak zdroje z Pentagonu uvedly, a potvrzují, že se tam setkávají zahraniční vojenské jednotky. Tento spisovatel viděl na vlastní oči velké oplocené plochy a větrací šachty vystavěné kolem letiště v Denveru. To je zřejmě jedna z posledních chazarských bašt, která je dobývána a padá.

Americká armáda také tvrdí, že byli schopni neutralizovat nukleární zbraně, které měly být použity při útocích pod falešnou vlajkou v Yellowstone, v blízkosti Trump Tower v New Yorku a na Mt. Lassen v severní Kalifornii.

Kromě toho, zdroje říkají, že americké speciální jednotky z Pentagonu, Ruska a Íránu pracují společně, aby "zničili" ISIL síly v Palmyře, v Sýrii. Došlo také k velkému zemětřesení v Papui - Nové Guineji, naznačující, že existuje chazarská ponorková základna je pod útokem, informují zdroje.

Speciální jednotky jsou také odeslány do Getty Center v Kalifornii, aby odtamtud vyhnali Satanisty, kteří žijí pod ním, řekly naše zdroje z SBD. Muzeum bylo postaveno v ceně 6 miliard dolarů v době, kdy by kasino o 1000 místnostech mohlo být postaveno za 500 milionů $, protože většina prací byla pochopitelně pod zemí, říkají zdroje.

Gnostičtí Ilumináti prohlašují, že všechny stávající mocenské struktury světa se zhroutí a budou nahrazeny něčím novým a lepším.

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Celý článek

—————

25.12.2016 15:48

Chazarská mafie stále plánuje významné akce pod falešnou vlajkou, ale jejich porážka už je jistá.

12-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.Zdroje ze CIA říkají, že Chazarská mafie plánuje exemplární teroristické operace pod falešnou vlajkou od teď až do 19. prosince ve snaze o poslední pokus jak zabránit Donaldu Trumpovi, aby byl formálně jmenován jako prezident Spojených států. Nicméně, vojenské síly Ruska, Číny a Spojených států nyní spolupracují na odstranění posledních zbytků chazarské kontroly, takže tyto snahy nebudou nic jiného než jen poslední rány z milosti umírajícímu zvířeti.

Máme tu také intenzivní kampaň kybernetické války, jejímž cílem je odstranit existující pravdivé webové stránky, aby tak mohla být znovu potvrzena falešná globální story chazarských korporátních médií, říkají zdroje. To je to, co je za jejich neustálou snahou a pokusy kvalifikovat současnou revoluci pravdy a volbu Donalda Trumpa jako "Ruskou".

Nedávný široce otiskovaný článek Washington Post, který obsahoval seznam míst s tak zvanými "falešnými zprávami" cituje údaje sestavené servery, které jsou známým krytím ministerstvem zahraničí a Obamy, jako Hlas Ameriky, Atlantická Rada a National Endowment for Democracy.

https://www.voltairenet.org/article194344.html

Faktem je, že „falešnými zprávami“ jsou známé propagandistické orgány, jako jsou New York Times, Washington Post, CNN, BBC, atd. Toto jsou média, které s každodenní rutinou ještě i dnes běžně podávají lživé zprávy o 11-S, Íránu, Saddámu Husajnovi, ISIS, Rusku atd. Tato centra prolhané korporátní propagandy brzy zažijou změnu v řízení a budou donucena buď zpravovat pravdivě, nebo budou uzavřena.

Stejně tak, jako asijské tajné společnosti, tak i západní agentury hlásí, že v plném proudu je velká a důležitá čistka, a že "zmizel" velký počet lidí, a to jak v Asii tak i na Západě. To je všechno vnějším znakem pádu domina vlád ovládaných Chazarskou mafií. Nicméně, zdroje z asijských tajných společností říkají, že informace poskytnuté NSA, že čínský prezident Xi Jinping informuje (nebo slouží) Evelynu de Rothschild byla falešáý. Říká se, že Asiaté měli sérii schůzek, kde mimo jiné, bylo rozhodnuto, že do té doby co Xi bude podporovat světový mír, zůstane u moci. Ostatní světoví lídři však i nadále padají, jak se shodují zdroje.

Nejnovější padnoucí domino byla prezidentka Jižní Koreje, Pak Kun-hje, která byla odvolána minulý týden. Jihokorejci byli pobouřeni slyšet odhalení z Wikileaks a jiných zdrojů, které odhalily, že Park se podílela na "satanistických rituálech" a dovolila zlým duchům "úplnou kontrolu nad svým tělem a duší."

Http://victuruslibertas.com/2016/12/south-korean-president-forced-to-step-down-when-people-find-out-she-is-involved-in-satanic-cult/

Došlo k vysilující kampani Chazarské mafie popírající jakoukoliv souvislost se satanismem, ale stále víc a víc zasvěcenců říká, že je to velmi reálné. Tyto obrazy rituálního kanibalismu v elitní straně vedené Marinou Ambramovic jsou odrazem velmi reálných kannibalistických orgií, které se, podle zdrojů ze známé rodiny, konají.

Https://sli.mg/a/mdv0hG

Seznam osobností, které se účastní této události si můžete prohlédnout zde:

https://www.ascensionwithearth.com/2016/12/pizzagate-hollywood-celebrities-take.html? Utm_source = FeedBurner & utm_medium = email & utm_campaign = Feed% 3A + ascensionwithearth% +% 2FkRNq 28Ascension + s + Matky + Earth + y + proud + státní + of + záležitosti% 29

"Pravdou je, že Elity" by nedělaly satanistické kanibalistické rituály, a nebylo by ani "Galas" pokud by nebyly aktivně zapojeny do hnusných a nezdravých praktik, "uvedl zdroj v CIA.

Mnoho informací o těchto hrůzách elity bude odhaleno při soudech válečných zločinů, které, jak se očekává, začnou v lednu 2017, jak souhlasí několik zdrojů.

Zdroj CIA říká, že se "Obama jako CEO výkonný ředitel (senior executive) korporace Spojených států, tiše připojil k Mezinárodnímu trestnímu soudu (ICC ICC v angličtině) v r. 2010. Před deseti lety, dal George W. Bush prezidentskou imunitu zločinecké rodině Bushů / Clintonů. Ta skončí 31. prosince. Dne 1. ledna 2017 může být zatčen a předveden před Mezinárodní trestní tribunál. To je důvod, proč oni jsou nyní zadržováni v domácím vězení. To se udržuje velmi blízko ke zdroji".

"Počkají, až Trump složí nástupní přísahu do úřadu, a pak hovna zasáhnou přímo ventilátor," shrnul zdroj.

Zdroje z Pentagonu tvrdí, že námořní generál John Kerry bude stát v čele Ministerstva pro bezpečnost (Departamento of Homeland Security), který ho vyčistí od chazarů před tím, než zahájí kampaň s cílem uzavřít hranici pro "drogové kartely a ISIL". Zdroje z Pentagonu byly informovány, že pokud by chtěly jít po ISIL, tak první člověk, který by měl být zatčen by byl senátor John "ISIL" McCain. Taková zatýkání se budou realizovat po pádu „velkých ryb“, která jsou plánovaná pro nový rok, podle zdrojů ze CIA.

Mezitím nám vrcholí také finanční válka. Zdroje z Pentagonu říkají, že toto bylo vidět v přerušení terminálů Bloombergu, ke kterému došlo minulý týden. Hedge fondy také obdržely pořádnou ránu do těla minulý týden, kdy Nejvyšší soud rozhodl 8:0, že zneužití privilegovaných informací v obchodním styku je zločinem i v případě, že příjemce nezíská žádnou ekonomickou výhodu od rodiny nebo přátel, říkají zdroje. S tímto rozhodnutím bude mnohem jednodušší pro lidi od policie uklidit Wall Street, říkají.

Kromě toho, Wells Fargo Bank byla vyčištěna od stovek bankéřů a bude pravděpodobně brzypřevzata od HSBC, říkají zdroje. V rámci podobných opatření jako toto byla soukromý švýcarská banka "Edmond de Rothschild" vyhoštěna z Číny po té, co bylo obklíčeno mnoha chazarských agentů v této zemi, uvádějí zdroje z Pentagonu. Čínská armáda říká, že jediná západní banka, ke které mají plnou důvěru je nyní HSBC a Standard & Chartered.

Americká a čínská armáda vyjednávají dohodu, která pomůže dosáhnout obnovení globální měny, jak říkají zdroje blízké jednání. Dohoda zahrnuje výměnnu dolarů za asijské zlata a je blokována klanem Rothschildových bank, zdroje říkají. Z tohoto důvodu obdrželi jak asijské tajné společnosti, tak také US agentury přesné souřadnice, kde se nachází vedení klanu Rothschildů. Společnost Bílého Draka říká, že je třeba se vyhnout raketám a leteckým úderům, aby se tak zabránilo zničení uměleckých děl nevyčíslitelné hodnoty.

Avšak zdroje CIA, kteří jsou již dlouho v boji proti pokrevně příbuzným rodinám zaujímají tvrdší linii: "Jsou opatrní při bombardování a ničení historických pokladů "k nezaplacení" na Středním východě? NE, protože jeich cílem není získat nebo zachránit poklady, ale dosáhnout celkové a absolutní kontroly. Copak oni nepoužili při 11-S-strategické jaderné bomby? Chceme-li znovu získat kontrolu nad naší milovanou planetou, tak pouze rovná síla upoutá jejich pozornost. To jim vyšle dostatečně silný signál, že to myslíme vážně, a že už je toho dost, a buď to bude jejich totální kapitulace, nebo budou čelit totálnímu zničení ... oni si vyberou! "

Gnostičtí Ilumináti se rozhodně přiklánějí k "totálnímu zničení", takže se doporučuje, aby se pokrevní mafie odevzdala do mírnějších sil SBD, než bude příliš pozdě.

V Sýrii došlo k masívní chazarské kapitulaci. Zde se domluvilo příměří a souhlasilo se evakuací Aleppa po té, co syrské vládní síly a jejich spojenci obsadili 93% města. A jasně se vztahující k těmto událostem byla koupě, společnost Glencore, řízena Rothschildy a katarskou vládou, která dohodla minulý týden koupi hlavní investice v ruské energetické společnosti Rosněfť.

Http://tass.com/economy/917576

Syrská válka začala tak, že Katar a Saúdská Arábie nutili Sýrii, aby dovolila, aby tam vybudovali plynovod pro export zemního plynu do Evropy. Syřané odmítli, protože dali přednost potrubí kontrolovanému Ruskem. A proto skutečnost, že Katarci dosáhli dohody s Ruskem znamená, že se již oddělili od Saúdské Arábie v otázkách Sýrie.

A Saudové spěchají zachránit jejich zadky s vysláním Masayoshiho syna ze Softbank, který navštívil Trumpa a nabízel vytvoření 50.000 pracovních míst ve Spojených státech z 50 miliard dolarů saúdských peněz. Saudové budou muset vydržet mnohem víc než to jen zaplacení krvavých peněz za všechny jejich ohavné zločiny, které jejich režim provádí. Zeptejte se Jemenců.

Saúdský režim se "zabalí" jako součást komplexního řešení probíhajících konfliktů, přičemž Trumpův režim dosáhne "Trojdohody" s Ruskem a Čínou.

To je důvod, proč se Rusko a producenti ropy dohodli na snížení non-OPEC dodávek s cílem zvýšení cen energií a stabilizovace závislých měn. Pokrok směrem k větší harmonii může také být viděn v příměří v Aleppu a dohodě na dodávky ruského plynu na Ukrajinu, které budou tuto zimu. Rovněž se očekává, že bude nějaký průlom zahrnující Severní Koreu. Vzácný pohled do skutečné povahy tohoto režimu přišel minulý týden, kdy se "náhodně" odhalilo, že existuje pouze 28 názvů domén používající severokorejský registr .KP.

Http://anonhq.com/icymi-when-north-korea-accidentally-revealed-a-closely-guarded-secret-about-its-internet/

Pokud se podíváte na některé z těchto 28 stránek můžete jasně vidět, že nejsou řízeny Severokorejci. Toto odhalení může být spojeno s pádem prezidentky Jižní Koreje, a yároveň určité znamení, že na Korejském poloostrově je v plném proudu nějaký druh mírové dohody.

A poslední poznámka; existuje více vystupujících podivností kolem Antarktidy. Minulý týden se objevil, podle Christian Science Monitor, nad Antarktidou "velký jasně modrý mrak".

https://www.csmonitor.com/Science/2016/1203/Why-is-a-blue-cloud-appearing-over-Antarctica

Ví Vatikán o tomto mraku něco, co my ne?

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

Celý článek

—————

17.12.2016 19:50

Další domina se dále hroutí: Hollande, Renzi, Sarkozy padli; a míří se na Xiho, Putina, Abeho a Merkelovou.

05-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.
 


I přes usilovné snahy Rothschildů a rodin pokrevních linií padají i nadále domina Chazarské mafie jedno po druhém. Tyto rezignace nebo spíše oznámené rezignace italského premiéra Mattea Renziho, francouzského prezidenta Françoise Hollandeho, předsedy Evropského parlamentu Martina Schulze, Novozélandského premiéra Johna Keye, a porážka chazarského dealera drog a gangstera, Nicolase Sarkozyho, jsou nejnovější padající domina.

Podle různých zdrojů v Číně, Rusku, USA, Japonsku a jinde je to co se teď nejvíce rozvíjí hlavně kampaň na odstranění zbývajících Rothschildových agentů jako takzvaného "Vladimira Putina" z Ruska (skutečný Putin dávno zemřel), čínského leadera Si Ťin-pchinga, japonského otroka, premiéra Šinzó Abeho a Hitlerovu dceru Angelu Merkelovou z Německa, podle různých zdrojů v Číně, Rusku, USA, Japonsku a jinde.

Šokové vlny způsobené pádem italského Renzi budou pro tuto chvíli pravděpodobně největší, protože dláždí cestu pro zvolení Five Star Movement vlády, která slibuje opustit euro. Výsledkem bude "svět bolesti" v italském bankovním systému, který pouze urychlí buď znovuzavedení italské liry nebo prostě povede k možnému vytvoření nové středomořské měny, jak nám sdělují zednářské zdroje z P2. Středomořská měna by měla koexistovat s obnovenou německou markou, která by převzala podložení eura v severní Evropě, říkají zdroje.

Zdroje z US Strany zelených, rodiny Rothschildů a CIA se shodují na tom, že Rothschildové a pokrevní linie se brání tvrdě a zpomalují jak mohou proces převzetí moci nově zvoleným americkým prezidentem Donaldem Trumpem, o čemž svědčí jejich velký tlak na přepočítávání volebních hlasů ve Spojených státech. Tlak je směřován "tvrdě a rychle k 13. prosinci, termínu, který nařízuje hlava 3, Zákoníku USA, § 5, že každý z jednotlivých amerických států musí mít uzavřeny všechny spory týkající se jejich hlasování a předložit jejich voličům na 19.prosince Volební Koláž hlasování, která stanoví příštího vůdce národů", říkají zdroje ze CIA.

Tento tlak se nezdaří, protože pokrevní linie už nemají žádnou skutečnou podporu ani v americké armádě a ani agenturách, jak říkají zdroje z Pentagonu a CIA.

Bílé klobouky v armádě a úřady vybojovávají s velkým tlakem to, aby odkryly a zveřejnili velmi reálnou pedofilii a lidské oběti, které prováděly rodiny.pokrevních linií.

Zasvěcenec z jedné z rodin pokrevních linií poslal hrůznou fotografii kanibalistické události. Tento spisovatel váhal se zveřejněním této fotografie, která byla zaslána krátce po Dni díkůvzdání, ale rozhodl se tak učinit, aby lidé pochopili, proti čemu bojujeme. Fotka, která je vidět níže bude předplatitelům k dispozici pouze nyní

kanibal-hody-300x300 (hrůzný PHOTO - tepelně zpracované lidské tělo na kuchyňském stole, s živými dětmi přivázanými k židli)

..fotografie byla odstraněna ...

Fotografii je, aspoň pokud já mohu říci, skutečná. Všimněte si, například bílé látky nebo papíru omotaného kolem prstů, které se zdají být z toho důvodu, že se tito lidé něčeho mohli křečovitě držet, zatímco je porcovali. Také si všimněte svázaných dětí, které jsou s největší pravděpodobností označené jako "zákusek". Přísahali jsme pomstít tuto ženu, stejně jako mnoho jejích kolegů - obětí.

Bývalé chazarské sexuální otrokyně v Evropě také zaslaly věrohodné důkazy o lovu 14-ti a 16-ti letých chlapců a dívek členy evropské královské šlechty.

To je to, co mohl zdroj ze CIA s rozsáhlými znalostmi o této situaci, říci:

"Je na čase, aby tzv. „pizza-gate“ a globální, podzemní pedofilní kruhy byly exponovány. Vše se děje tajně už od pozdních 50. a raných 60. let v Americe v celém zábavním průmyslu. A s největší pravděpodobností do té doby taky tak ... hlavním důvodem proč Walt Disney postavil Disneyland, dokončený v roce 1955, bylo to, aby měl své cetrum pro své blízké přátele, kteří si občas přijdou vyzvednout děti a strávit s nimi chvilku.

Lidé jako Frank Sinatra, Bob Hope a dokonce i íránský šach měli návštěvy v tomto jeho dětském parku fantazie, aby si užili víc, než jen procházku v tomto parku. Walt Disney byl, mezi svým vnitřním kruhem přátel, velmi dobře známým pedofilem.

Víte, kolik dětí se každý rok ztratí v Disneylandu, Disney Worldu, Disneylandu v Paříži a Tokiu? To je součástí globálního obchodního kartelu s dětmi. Pak yačal vycházet televizní seriál Mickey Mouse Club, který byl zahájen v roce 1955, se slavnými Mušketýry. Ale to je úplně jiný příběh sám o sobě."

Zatýkání těchto kanibalistických a pedofilních monster se zrychluje v USA do té míry, že „Skull and Bones“ ministr zahraničí John Kerry letěl minulý týden za Františkem, aby ho požádal o milost pro svou skupinu jen proto, aby byl, podle zdroje z Pentagonu, odmítnut.

Tyto pokrevní linie také zřejmě provedly Satanistickou oběť 2. prosince při požáru ve skladu v Oaklandu v Kalifornii, který zabil nejméně 33 lidí. Na níže uvedeném odkazu si můžete prohlédnout obraz plakátu pro tuto událost, kde je vyobrazen had a satanistická sedmicípá hvězda.

https://i1.wp.com/www.brooklynvegan.com/files/2016/12/15036693_10209641915519148_1683925422975962250_n.jpg

To je to, co baronka de Rothschild tweeted o události:

"Naše srdce jdre směrem k rodinám těch, kteří přišli o život v Oaklandu. Život je tak křehký. Kéž bychom všichni vytěžili maximum z tohoto okamžiku. "

https://twitter.com/BssDeRothschild
BSS De Rothschild (@BssDeRothschild) | Twitter
twitter.com

Nejnovější Tweets BSS de Rothschild (@BssDeRothschild). Baronka De Rothschild, generální ředitel společnosti Global Private Investment Banker, podnikatelka, filantropka a ekoložka, nenasytná sběratelka umění, hrdá globalistka. New York / Londýn

"Využijeme nejlépe této chvíle !! ??"

Je to jako kdyby doufali, že satanské přízraky vyvolané touto obětí jim nějak pomůžou udržet se u moci. Neuvěřitelné, a jak se zdá, více zdrojů, včetně člena Lóže P2, Leo Zagamiho, říkají, že tyto pokrevně příbuzné rodiny pravidelně provádějí tyto rituály s cílem vyvolat silné duchy, kteří by jim pomohli.

Co tyto rodiny pokrevních linií neuvědomují, že na konci dne, Satan je neschopen porazit síly lásky a dobroty. A jejich vláda teroru a lidských obětí skončí jako výsledek toho všeho.

V každém případě, jako návrat do světa národně - státní geopolitiky, ruské zdroje FSB minulý týden kontaktovaly Společnost Bílého Draka, aby se poptali: "co se stalo s BRICS aliancí ?" Bylo jim řečeno, že nyní, když byl Donald Trump zvolený jako prezident USA, svět se bude nyní aktivně stavět proti nepřátelským blokům bojujícím mezi sebou navzájem a naopak bude vstřícný ke všem, kteří se vydali směrem k vzájemnému přátelství. Byli šťastní, že to slyší.

Bohužel, je před námi ještě trochu bojů a koňského handování, než se budeme moci přesunout ke svěu plnému míru a lásky.

Klíčovou zůstává kontrola nad světovým finančním systémem a tím i kontrola procesu rozhodování o tom, co lidstvo bude dělat v budoucnosti. Vzhledem k tomu, rodiny pokrevních linií stále kontrolují část finančního systému to znamená, že budou muset buď být úplně na hlavu poražené, nebo bude muset být kompromisu dosaženo s benevolentními frakcemi (ty samozřejmě existují) těchto pokrevních linií. To také znamená, že nakonec přijde k nějakému novému uspořádání a vůbec sdílení energie mezi Asií a Západem. To vše je v jednání a nebo se o to bojuje.

Jeden stále nevyřešený problém má co do činění s kontrolou 2 biliónů $ ročních příjmů z ropy a plynu na Blízkém východě. Zde síly spojené se Sýrií a Ruskem výhrávají proti těm, kdo se spojili se Saúdskou Arábií a Katarem. Problém je v tom, že zatímco saúdský a katarský olej je spojen s satanisty Bushem, Clintonem a Rockefellerovic rodinou, ruský ropný gigant Gazprom, který vychází jako vítěz v syrské potrubní válce je stejně řízen satanistou, Jacobem de Rothschild.

https://www.fpp.co.uk/online/03/11/Oligarchs071103.html

To je důvod, proč ruská FSB, ale i NSA zdroje, trvají na tom, že skutečný první Vladimir Putin byl zavražděn, a druhý, který hrají svou roli dvojník, je Rothschildova loutka.

Druhým problémem je, že asijská tajná společnost, a i zdroje z CIA a NSA se shodují, že čínský prezident Xi Jinping funguje také pro Rothschildy. Rothschildové převedli své zlato a většinu amerického a evropského průmyslu v posledních letech do Číny, protože věděli, že již na západě začíná imunitní reakce proti jejich pravidlům hry.

Rodina draka a čínské vojenské zpravodajské komunity vědí, že pro jakoukoliv zemi je přijetí pravidel Chazarské mafie podobné tomu, jako pro jednotlivce začít užívat amfetaminy. Zpočátku mají hodně energie a velkou eufórku, ale později to vaše tělo devastuje a zkracuje vám to život.To je důvod, proč armády čínská, ruská a americká začaly alianci proti Chazarům.

Toto může být viděno jasně z výběru ministryně dopravy nově zvoleného prezidenta Trumpa, který vybral Elaine Chao, protože "ona je další zpětný kanál do Číny s vazbami na Ťiang Ce-mina o vytvoření tlaku na Xiho," říkají zdroje z Pentagonu. Je dobře známo, že její otec, James S.C. Chao, který vlastní přepravní linky, byl spolužáci s Jiang a od té doby stále v kontaktu. Jiang frakce je známo, že velmi vlivný v čínské vojenské a zpravodajské komunitě.

"Její lodě nebyly dosud nikdy a za nic kontrolovány, a to jak v Číně, tak i v USA," bylo to, co měl o ní říci zdroj CIA v Asii. Chaos je již delší dobu v blízkosti Bushovy rodiny, ale nyní se distancují, říkají jiné zdroje ze CIA.

Dohoda, která zahrnuje asijské zlato a tvrdou měnu je, podle zdrojů zapojených do vyjednávání, komunikována mezi americkou a čínskou armádou. Rodiny pokrevních linií se také snaží vyjednat nějakou podobnou dohodu, říká rodina zdroj z pokrevních linií.

A konečně, zdroje CIA v Asii říkají, že náhlá rezignace novozélandského premiéra "je přímo spojena s tím, co se děje na "základně" v Antarktidě ... ..John Key ví, co se má stát, a nechce být na kormidlem vlády své země, když se to stane. "Zdroj se zdráhal poskytnout více podrobností, ale naznačil, že to souvisí s blížícím se příchodem "flotily"nebyl s odkazem na námořní flotilu.

________

 

Benova poznámka ze čtvrtka 7.12.2016:

Oprava: obrázekzyaslaný mě jedním členem pokrevních rodin byl vyňat z rodukce Hoolywoodu „Akce Díkůvzdání“, které režisérkou byla Eli Roth. Podvedli nás a my se omouváme za chybu. Fotografie se odstraní.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

Celý článek

—————


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/www.tadesco.cz

Bylo zjištěno, z jistých zdrojů z Rakouska a konzultováno s právníky, že EU se chystá potichoučku všem lidem v EU sebrat jejich nemovité věci (domy, byty, pole, louky apod.).

Není to hoax, je to dokonce potvrzené (samozřejmě neoficiálně, potichu) i vysokým úředníkem z Prahy z katastrálního úřadu. 

Existuje však návod, jak se této tiché krádeži ze strany chazarské lůzy právně ubránit. Návod je právě zveřejněn na výše zmíněném webu v několika článcích. 

Je to dost urgentní, poněvadž máte čas pouze do 31.12.2016 !!!


majetek katastr navod.pdf


Svědecká výpověď Benjamina Fulforda o nukleárním útoku tsunami na Japonsko

(3/11 - Fukushima)

Benjamin Fulford "Narodni Nouzovy Vybor" 27/3/2012 Alexander Romanov, Chodoin Daikaku
 
Video s Benjaminem Fulfordem je k dispozici na placenem prohlizeci. V následujícím odkazu si můžete zaregistrovat na placeném prohlizeci videí 26 minut, které obsahují aktuální informace o stavu Třetí světové války. Platby za video budou použity na podporu tisku pomoci shromáždených faktu v terénu. Zvažte nákup videa jako investici do vzdělávání novinářů. Vaše pomoc je velmi ceněna. Video bude k dispozici k nahlédnutí zdarma od 19.března 2016.

https://silkysmallwood.com/wp2/2016/03/07/benjamin-fulford-march-4th-2016-world-war-iii-update/

 

 


SIONACISTÉ V PARLAMENTU ČR Chtějí hájit teroristický stát Izrael jménem českého národa, vysávat české finačni fondy a bez přestání lhát

/album/fotogalerie-zpravy/sionaci-cz-jpg1/

——————————