International Common Law Court of Justice Vienna                        

  

 

International Common Law Court of Justice Vienna byl založen 19. června 2014 ve Vídni podle přirozeného práva, lidských práv, mezinárodního práva a univerzální jurisdikce podpisem Všeobecné charty Common Law, Zakládacích listin a Vídeňského statusu ICCJV. Tento soud je podle svých právních zásad a příslušnosti k živým lidem nejvyšší soud a stojí v hierarchii nad každým civilním a trestním právem. 

 

ICCJV je uznán podle zásad mezinárodního práva a o jeho založení byli vyrozuměni mimo jiné Generální tajemník OSN Ban Ki-moon, Rada bezpečnosti OSN, Úřad vysokého komisaře pro lidská práva, prezident Ruské federace Vladimír Putin, Mezinárodní soudní dvůr v Haagu, Mezinárodní trestní tribunál v Haagu a řada zemí, včetně České republiky.

 

Byly založeny pobočky už v několika zemích: Německo, Česko, Slovensko, Itálie, Švýcarsko, Francie, Estonsko a další přibývají.

 

Tento soud rozhoduje v případech, kdy se člověk - svobodná bytost rozhodne uplatnit svá práva a postavit se tak zlovůli úřadů, bank, policie, soudců, exekutorů, státních zástupců a dalších agentů zkorumpovaného systému. Má za sebou již několik úspěšně vyřešených případů. Stále více lidí - svobodných bytostí se na tento soud obrací v naději na pomoc s odpoutáním se od otrockého systému, který na této planetě ještě zatím existuje. Transformace tohoto systému však probíhá stále rychleji. Máme zprávy z České republiky, že i zde ICCJV zahájil několik soudních řízení (proti bankám, úředníkům a soudcům) a vydal rozsudky ve prospěch svobodných bytostí. 

Více na: 
www.iccjv.org
www.iccjv.cz
 
Za nedlouho přineseme další informace. 

 

Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/Motu Proprio.

Papež František podepsal zákon nejvyšší právní formy na planetě.

 

MOTU PROPRIO 

cz.doc (54272)

Velmi navazuje na OPPT.


"Cestui Que Vie Act 1666"

V roce 1666, během černého moru a velkých požárů v Londýně, nařídil anglický parlament akt - zákon za zavřenými dveřmi, nazvaný:

Cestui Que Vie Act 1666

ktery rika, ze:

"Všichni muži a ženy byli prohlášeni za mrtvé,
    ztracené na moři / za mořem."


Výbor na podporu ITJV - facebook

 


JAK NÁS BANKY PODVÁDÍ.

Dokument - formulář, kterým se začnete zbavovat dluhů.

ODVOLANI PROTI BANCE.pdf