Tetrady a dalsi ukazy na Nebi a Zemi....

Poznamky ke svetovemu vyvoji.

Tato stránka je spíše jahůdkou na dortu Benových stránek a je věnována všem poctivým astrologům, kteří se nenechávají klamat korporátními dezinformačními médii proto, aby vytvářeli paralelně nesmyslné a prolhané horoskopy, které dezinformují, znásilňují a dezinterpretují skutečnost, stejně jako vytvářejí zpravodajství jejich kolegové - korporátní novináři.

Pro přidání této stránky jsem se rozhodl po Benově publikování (komentář z 25.3.2014) vyhrůžky na jeho telefonu v tomto znění: "Příští vysílání z OSN bude diskutovat zničení ohněm, vyčištění Země a mistra Lucifera, který přijde". Datum pro toto bylo dáno mezi 14 a 21. březen.

A také po jeho zmínce o "krvavém Měsíci" ve zpravodajství ze dne 7.4.2014: "Dáno tím, že P2 se hodně zaobírají astrologií, zkusíme tedy očekávat, jestli příští krvavý měsíc 15. dubna bude koincidovat s nějakým důležitým vyhlášením."

Vzhledem k tomu, že se astrologií zabývám také, a hlavně (!) jeho zpravodajství jsem našel původně tak, že jsem hledal relevantní informace pro analýzy států (když máte falešné, děláte falešné horoskopy a plácáte stejné dezinformace jako korporátní "služebníci":-). Jeho zprávy koincidovaly s astrální situací.

Posuďte tedy sami:  

Astrologické poznámky ke světovému vývoji

  Seznam Tetrád Eclips Luny v minulých 2 000 letech.  

 

Vzhledem k rychlosti času a událostí jsem se rozhodl ji již zvěřejnit. A věřte - nevěřte, změny které přijdou, budou spíše úžasné, než děsné, i když to je přesně ten závěr, kterého bych se měl, jako profesionální astrolog zdržet :-). Nicméně si ho zkusím dovolit, protože prostý logický vývoj procesů změn osvíceného světového společenství svobodných států bojujících proti nesmyslnému finančnímu zotročování lidí této planety, to nejenom dovoluje, ale přímo nabízí.

Zde je English version: 

https://centro-de-astrologia-experient.webnode.cz/news/eclipse-of-luna-aries-libra-2014/

A zde je versión Español: 

https://ceacan.webnode.es/ 


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/ NOVÁ ASTROLÓGIA SLOVENOV

Svjetovidovo kolo

Nová Astrológia Slovenov je Novou Slovenskou Hviezdovédou. Prináša nový pohľad na Astrológiu cez Bytosti Svetla, ktoré sú pre nás darcami žiarivých síl v momente nášho narodenia. Výpočet týchto síl v PC programe NAS1 je podľa heliocentrického postavenia Venuše, Marsu, Pluta, Slnka, Urány, Neptúna, Zeme, Saturna, Jupitery a Merkúra v Slnečných znameniach (Baran, Býk, Blíženci...) v čase narodenia konkrétneho človeka.