13.02.2017 20:14

A hoši budou zase jen hoši, a Rok Kohouta začíná s válkou na obzoru.

01-30-17

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Bubny války bijí na poplach, zatímco rok kohouta začíná nabit testosteronem a chlapci jsou připraveni ukázat, kdo je větší a horší. Větší varování pochází z Číny, která byla svědkem mnoha překročení jejich "červených čar", alespoň verbálně, mačistickou administrativou amerického prezidenta Donalda Trumpa. Ohňostroj by mohl začít po 5. únoru, kdy končí prázdniny čínského Nového roku, říkají zdroje, jak z čínské rozvědky, tak i tajných společností. Jak Číňani už varovali, pokud udělají krok bude to krok "neočekávaný a horší, než si dokážete představit."

Trumpova vláda byl mezitím příliš zaujatá k překreslování mapy Středního východu a vypořádáním se v mocenském boji na Západě, aby plně docenili to, co se stane, když Čína udělá vojenský tah.

Před návratem k tomu, co by Čína mohla udělat, se pojďme podívat na nový Střední východ, který je vytvořen Trumpovou administrativou jednající ve shodě s Ruskem. To, co vidíme, je, že region je rozdělen do tří sfér vlivu. Jedním z nich je Turecko, s rozšířenými sférami vlivu pronikajícími do Sýrie a Iráku. Na druhé straně je (iránská) perská říše, která se nyní rozšiřuje do Iráku, centrální Sýrie a Libanonu. A třetí je arabský region, včetně Egypta, států Perského zálivu, sunnitských částí Iráku, Jordánska a Izraele. Vojensky si Rusové a Američané rozdělili sféry vlivu: Rusko na východ od Eufratu a Spojené státy na Západ od této řeky.

Mapa ukazuje nové zóny vlivu v Sýri.

Jak upozornilo mnoho zkušených pozorovatelů, Trump přislíbil zničit ISIS do jednoho měsíce, ačkoli slibuje podporu Izraeli, hlavnímu to sponzoru ISIL. To, co se ve skutečnosti děje, je, že Saúdská monarchie se postaví fundamentalistickým wahhábistickým duchovním (které tajně nenávidí), zatímco izraelci si srovaj účty se sionistickými fundamentalistickými fanatiky, kteří jsou dvěmi stranami jedné a téže mince ISIL. Odměnou za to to bude přežití monarchií v Perském zálivu a nové potrubní trasy pro vývozu jejich plynu do Evropy přes Izrael a Turecko.

Pro Trumpův režim bude srovnání a úklid Středního východu tou snadnější částí. Zdroje Pentagonu tvrdí, že Trump oznámil, že také plánuje ujmout se nejtěžšího úkolu - dostat Společnost Federálních Reserve, a pověsil portrét nepřítele Rothschildů (FEDu) Andrew Jacksona v Bílém domě. To není něco, co by mohla vyřešit jednoduše americká vojenská vláda tím, že by vpochodovala do ústředí FEDu a obklíčila centrální bankéře nebo dokonce ztloukli členy rodiny Rothschildů. Spíše to bude zahrnovat jednání s Čínou.

Tak zdroj blízký k Rothschildům popsal situaci: "Rothschildové jsou ukotveni v Číně, a byli po mnoho let. Všechno jejich zlato a peníze jsou v Číně ... Vše, co se stane, je dobře promyšlené a plánované v dostatečném předstihu ".

Agentura čínské zpravodajské služby a zdroje tajných společností minulý týden řekli zástupci Společnosti Bílého Draka, že kdyby se Čína rozhodla vojensky zasáhnout, tak nebude hrát ve prospěch amerických sil hledajících námořní bitvu v Jihočínském moři. Spíše by najednou převzali kontrolu nad Severní Koreou, Thajskem, Malajsií, Indonésií a Indií, říkají zdroje. Vzhledem k tomu, Vietnam bude tvrdým oříškem, tak by ho nechali samotným, říkají.

Zdrojům CIA v Indonésii bylo potvrzeno, že miliony Číňanů vstoupil v posledních letech do Indonésie poté, co vláda Joko Widodo (Jokowi) zrušila vízovou povinnost. Indonésané jsou rovněž rozzlobeni z atentátu na prezidenta Sukarna ze strany CIA a následné zrušení společného plánu Sukarno / Kennedyho založit úplně nový finanční systém. Takže Indonésané silně podporují nový globální finanční systém s centrem v Asii ...

Bude pokračovat dnes, pokud je to možné ...

Číňané říkají, že jsou si plně vědomi, že Spojené státy by provedli odvetu proti takovému opatření uzavřením Hormuzského průlivu a úžiny Malacca, čímž by odřízli Čínu od jejich ropy. Nicméně Číňané jsou připraveni na takový typ události systematickou výstavbou plynovodů a snížením své závislosti na ropě, která přijde tankery ze Středního východu. Číňané, v každém případě používají uhlí na 80% svých energetických potřeb a věcí, a jak to vypadá teď, tímto opatřením by se snížila pouze z jedné čtvrtiny jejího dovozu.

Navíc vědí, že Rusové mají na Sibiři populaci pouze 10 milionů a jen těžko by mohli ochránit toto obrovské území od Číny s totální jadernou válkou. Rusové, kteří tolik let trpěli zneužíváním západními mocnostmi se mají také na pozoru před náhlým západním romantickým voláním po (bílé) Křesťanské alianci. Jak se jeden zdroj ruské FSB zeptal člena SDB v reakci na novou americkou laskavost: "Co se stalo se zeměmi BRICS?" Řekli, že svět nebude rozdělen do soutěžících bloků, ale všicjni budou od nynějška přáteli. Závěr je takový, že Číňané jsou přesvědčeni, že Rusové by zůstali neutrální, pokud by (Číňané) provedli popsané výše vojenské přesuny.

Zdroje z gnostických iluminátů uvedly, že Rusové a jejich srbští spojenci jsou ochotni pomstít zničení Jugoslávie a vstoupit do Kosova. To by umožnilo kontrolu Slovanů nad zisky z rozsáhlých nerostných surovin v Kosovu, důvodu, proč byla Jugoslávie zničena v první řadě, říkají. Rusové také chtějí udělat aspoň nějakou spravedlnost na východní Ukrajině. Jinými slovy, Rusové se mohou rozhodnout využít nepozornosti způsobené kterýmkoliv čínským tahem k vyrovnání nějakých starých účtů ve východní Evropě.

Nicméně Číňané jsou pragmatičtí a vědí, že to win-win řešení by bylo nekonečně lepší než scénáře popsané výše. Z tohoto důvodu SDB podpořila plán pro novou meritokratickou plánovací agenturu pro budoucnost, která by koordinovala masivní kampaň východ / západ k ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí. Taková kampaň by také viděla (jako reálné) tunely, které by spojily Aljašku s Eurasii, Japonsko s Eurasií a Afriku s Eurasií. Velké projekty by zahrnovaly šetrnější vztah k životnímu prostředí, zazelenění pouští, doplnění ryb v oceánech, atd…

Asiaté také říkají, že jsou ochotni akceptovat člověka ze západu jako první hlavu takové kanceláře pakliže by jeho nástupcem byl Asiat. A potom by práce přešla na nejlepší osobu bez ohledu na etnický nebo kulturní původ.

Dokonce i v případě, že se Spojené státy vyhnou vyprovokování války s Čínou, Trumpův režim by prostě nemohl převzít Společnost Federalních Reserv, protože americký dolar není řízen ve Spojených státech. Více než 100 zemí, včetně Kanady a většina z Evropy jsou sdruženi v bance AIIB vedené Čínou a podepsali nový režim mezinárodního hlasování o globálních financích, tzv. "uhlíkovou kvótu". V případě, že se Spojené státy budou snažit jednostranně dominovat, tak budou izolovány a brzy by zjistili, že by už nemohli vyplácet americkou armádu, která se rozprostírá ne více než 800 základnách po celém světě.

Alternativou, kterou tento zpravodaj doporučuje nějakou dobu, je to, aby Trump vydával dolary ministerstva zahraničí kontrolované americkou vládou. Tyto dolary by mohly být vydány v jakémkoli množství, které by se vláda rozhodla platit za infrastrukturu, vzdělávání, domácí vojenské aktivity, výzkum a vývoj, atd. Mezinárodně by takový vnitřní dolar měl hodnotu poloviny mezinárodního dolaru. To by byl americký průmysl opět konkurenceschopný během jedné noci a vedl by k obrovskému boomu investic, cestovního ruchu a exportu do Spojených států. Na druhou stranu, čínský dovoz by zdvojnásobil své příjmy v jedné noci.

V takovém případě se Asiaté dohodli, že nová agentura bude i nadále financovat budoucí plánování amerických vojenských aktivit přátelských k této planetě po celém světě. Jedinou další alternativou by Trump by zvýšení celních tarifů, ale v případě, že příklad Argentiny po druhé světové válce je k něčemu dobrý, by to vedlo k pomalé degeneraci izolacionistických Spojených států na úroveň třetího světa.

V každém případě se jedná o otázky, na které se Trumpova administrat iva zaměří více poté, co dokončí svůj boj o moc na západě. Na této frontě hlásí zdroje z Pentagonu mnoho nových pohybů.

Zdroje říkají, že "po Trumpově návštěvy Pentagonu dne 27. ledna, by armáda mohla mít přístup k protiraketové základně v brazilské Amazonii, aby zastavila drogové kartely, ISIS a prováděla tajné operace." Kromě toho zdroje hlásí, že "24. ledna byla odpálena kabalistická základna v San Diegu".

V jiné sérii událostí zdroje z Pentagonu říkají, že "po Trumpově výletu do Langley a cestě generála Josepha Dunforda do Bruselu, je CIA a i Evropa nyní zaměřena proti Sorosovi a jeho nevládním organizacím,". Soros je jako jedinec pravděpodobně mrtvý, ale i Soros jako organizace a krycí podnik Rothschildů je také, podle všeho, jasným předmětem demontáže.

Druhá věc, která Pentagon musel hlásit je, že: "[narkotrafikant Jaoquin] "El Chapo" [Guzman] zpívá jako kanárek, a Trump teď může poslat federály, aby se pustili do Chicaga, distribučního centra mexického drogového křídla propojeného s CIA, zatímco on sám se zbaví hlavy Mosadu [ starosty Chicaga] Rahma Emanuela."

Se všemi těmito událostmi akčních mačistů to je možná ten správný čas, abychom si představili, co řekne klidnější, ženský hlas. I když nemůžeme odhadnout, co by Queen Elizabeth, která zažila 12 amerických prezidentů, řekla o aktuálním dění, je dobré vsadit na to, že její rada by bylo něco jako: "Make love, not war".

Http://twistedsifter.com/2013/01/pictures-of-queen-elizabeth-with-us-presidents/

A jako poslední poznámka: návštěva Antarktidy byla prozatím odložena.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 


 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/