16.07.2013 12:05

1-7-2013 Dluhopisy v hodnotě triliónů dolarů jsou nyní v moci Společnosti Bílého Draka. Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Řádu Bílého Draka“.

Minulý týden požádali představitelé asijských skupin Společnost Bílého Draka o pomoc při vyplácení historických dluhopisů v hodnotě biliónů dolarů, kterén byly emitovány Juntou Federálních Rezerv. SBD byla obeznámena s podmínkou, aby část těchto dluhopisů byla  použita na ukončení chudoby, válek a destrukce životního prostředí. Například na fotografii dole je jedna z dohromady 60 krabic, které obsahují každá jedna dluhopisy v hodnotě 125 mld. dolarů.

Jestliže Junta Federálních Rezerv y BIS negují zaplacení těchto historických dluhopisů, bude pokračovat nesmiřitelná kampaň proti nim. Tato kampaň již stála moc Zlořečeného Papeže, J. Rockefellera, královnu Beatriz Holandskou, 26 vysokých generálů Pentagonu, šéfa CIA Petraeuse, Hillary Clintnovou, saúdského krále a mnoho dalších. Minulý týden, ve velké porážce kabaly, byla zbavena funkce ministrské předsedkyně Austrálie a loutka sabatejské mafie Julia Gillard. Další bude kdokoliv, kdo se postaví do cesty úsilí pro záchranu planety, včetně Bena Bernankeho a Baracka Obamy.
Ministerský předseda Kevin Rudd byl zbaven funkce před 3 lety, bezprostředně po té co přistoupil k použití nových energetických technologií pro odsolování mořské vody, čímž chtěl změnit australskou poušť v ovocný sad, podle agentů MI6 a Australské tajné služby (ASIO). Státní převrat, který ho odstavil byl organizován agenty Federálních Reserv, říkají zdroje. Bezprostředně po té, co se stáhnul do ústraní, dali na vědomí bezprostřední teroristický útok proti Japonsku na Australské ambasádě v Tokiu, aby to spojili s Kevinem Ruddem, říkají agenti ANSIO. Nicméně ambasáda, namísto toho, aby to udělala, si všimla, že tyhle lidi z Fedu začali s hnutím pro odstavení Rudda. Vojáci a chlápci z bezpečnosti teď budou naléhat, aby se také dostatečně vyšetřila vražda australského ministrského předsedy Harolda Holta.
https://www.harold-holt.net/Page02.htm
Cesta bude pokračovat k Henrymu Kissingerovi, říkají různé zdroje. Od něj potom cesta povede k mafiánským rodinám vlastníků Federální Rezervní Junty. Jinými slovy vyšetřování je pomalu mele jednak díky nájemným vraždám, a taky kvůli emisím falešných dluhopisů.

Dluhopisy na fotce nahoře y dole jsou částí série poskytnuté jednomu generálovi národní čínské armády jedním generálem Spojených Států v dekádě 1930.

Potvrdili jsme na hlavním seznamu Junty Federálních Rezerv, že jsou autentické. Feďáci (členové Federálních Rezerv) chtěli zkoupit bony jako tyto za zlomek jejich ceny a potom je vyhodit do koše. Nicméně, vlastníci týhle lotynky trvají na kompletním proplacení a mají prostředky na to, aby ochránili svoje požadavky.

A pokračování, zde jsou vytištěny ty co vypadají jako papírky k „Monopolům“, nějaké autentické lístky z Fedu v hodnotě miliónů dolarů.

Tyto jsou nezávislé na dluhopisech v krabicích. Jsou částí obrovské hory zmíněných nástrojů, které Fed rozšířil po Asii, bez jakéhokoliv záměru vrátit zlato a poklady, které přijali výměnou.

Stejně tak komunistická vláda v Pekingu, jako vláda nacionalistů na Tchj-wanu mají nespočitatelné miliardy dolarů v těchto dluhopisech. Jestliže se postaví společně do fronty a zavážou tak Fed zaplatit peníze, budou vytlačeni z obchodování úplně. Důležitá otázka však je, aspoň předpokládám, co potom, až se zruinuje Fed. Na této frontě jsou již různé skupiny s různými programy, které vzájemně sdílí. Jednou z nich je skupina Neila Keenana, která má požadavky ve jménu rodiny Draka. Jestliže tyto požadavky akceptuje nějaký tribunál, znovu by obnovili právo na tradiční asijské poklady starým královským asijským rodinám, mezi jinými také dědicům dinastie Qing. Nicméně, čínská komunistická strana a některé tajné asijské společnosti se nechtějí vrátit 100 let nazpátek a vrátit vládu dynastiím. Mnoho osob na Západě taktéž nechce nahradit jednu tajnou rodinou skupinu ze západu, tajnou rodinnou skupinou z východu.

Další skupina, která se jmenuje One People´sPublic Trust (OPPT) https://www.slideshare.net/ernestrauthschild/five-star-trust-history
se dohodla převzít starý případ „Marion Horn Five Star Trust“ aby se prohrábla rozsáhlými fondy ,o nichž věří, že potečou vítězům probíhající finanční války. Zatímco původní případ „Five Star Trust“ vypadá, že je legitimní, OPPT není moc průhledné a mnoho zdrojů potvrzuje, že je to nějaká kabalistická fronta. OPPT říká, že vyprodukuje 25 miliónů milionářů, jestli vyhrajou, ale nemluví o tom, co bude s těmi ostatními. Alarmické signály také zaznívají díky spoluúčasti Guy de Rothschild, z francouzské rodinné větve, který byl také zapleten do teroristického útoku na Japonsko 11-3-11. Jeden ze zástupců Rotschildů volal minulý týden a vypadal udiveně, že v Japonsku šlo všechno dobře, a že se tam neudál žádný nukleární holocaust.
 

Další, třetí skupina, která reklamuje velké fondy je skupina Casper. Vypadají, že reprezentují podvedené skupiny s legitimními požadavky na Federální Rezervní Juntu. Toto je bezpochyby jisté v případě drobných zemědělců ve Spojených státech, těch, kterým zpronevěřili jejich půdu s podvodnými bankovními nabídkami.

Počítají s podporou vojáků, ale neukázali prozatím žádný jasný plán, co by chtěli pro planetu.
 

Armáda Spojených států se topí až po uši v íráckých dinárech. Není to zrovna skvělej nápad nechat bohatnout kriminální rodinu Bushů a dokonce je rekompenzovat za jejich násilí v Íráku, dovolujíce jim mít prospěch ze všech íráckých dinárů, které ukradli. Jakákoliv revaluace Dináru se tedy nebude muset psát na vrub kriminálnímu syndikátu Bush/Carlyle.
 

Čtvrtou skupinou jsou gnostičtí ilumináti, kteří - za sebe - upozorňují na to, aby se skončilo s dominancí pokrevních dědických linií. Jeden z bodů jejich programu je 100% zdanění těchto dědiců, pro to aby se dosáhlo vytčeného cíle.
Tak co, co takhle určitá autorizace pro to, aby si mohl každý na světě vytvářet své peníze? Problém je ten, že bychom brzy kupovali např. žvýkačku za bilión dolarů. Jako pslední instance může být peníz založený na internetu jako Bitcoin určitou formou demokratizace procesu vytváření peněz beztoho, aby docházelo k roztočení inflace.

Nicméně, myšlenka úplně volného trhu, kde by všichni dovedli do konce svá osobní přání bez toho, aby se obávali o obecné dobro, a aby peníze byly jednoduše vždy určitým trhem  je část důvodu, proč je planeta nyní v takových problémech. Společnost Bílého Draka, za sebe, navrhuje dokončit to, co nazývá Operace Santa Claus, což znamená učinit šťasným všechny.     

Myšlenka by to byla taková, že by se dovolilo tradičním královským rodinám z Asie emitovat peníze, jako funkci jejich historických podkladů. Taktéž, ve stejném čase, by mohly staré západní rodinné ságy – po té, co se zbaví masových vrahů (ze svých řad) – emitovat peníze. Nicméně v obou případech by se měly utratit v reálném světě na realizaci velkých humanitárních nebo rozvojových projektů. Už nikdy více finančních her nebo „vyjednávacích platform“, kde se miliardy dolarů vytvářejí z ničeho a kabalisti je utrácí na podplácení, podvody a zabijáky. Navíc, pod Operací Santa Claus, musí defraudanti zaplatit za své zločiny, což znamená, že všechny oběti podvodů Federálních Rezerv, včetně rodin drobných amerických zemědělců i čínských obchodníků, by byly kompenzovány. Minimálně sto let organizovaných podvodů proti všem státům světa musí být jednou, až Fed zbankrotuje, napraveno.

Navíc, proto abychom se ujistili, že normální člověk z ulice chápe, že se věci změnily, SBD  navrhuje jisté výročí. Myšlenka je zrušit, jednou dohodou, všechny veřejné i osobní dluhy. Jestliže platíte hypotéku, už to nemusíte dělat a dům bude váš. Jestliže žijete v pronajmutém apartmánu, apartmán bude váš. Jestliže jste starší paní, která žije z nájmu bytů, vláda vám musí zaplatit stejně, jako byste dostala nájem.

Předpokádám, že udělat to doopravdy znamená, že Federální Rezerva zbankrotuje nebo je přinutit, aby dala dohromady peníze. Proto, aby zbankrotovala, předpokládám, že musíme vzít tyto dluhopisy do Federální Rezervy a trvat na tom, aby je zaplatili „v opačném případě...“. Věřte mi, že oni nechtějí aby se „v opačném případě“ přihodilo.
 

SBD také nabízí vytvoření jedné speciální agentury s personálem vybraným za zásluhy, který se bude zabývat ukončením chudoby a zastavením destrukce životního prostředí. Musí mít roční rozpočet nejméně 1 bilión dolarů (= 1 trilión pro anlosasy) nebo 20 krát větší než má Světová banka.

 

Zdroj a komentáře v angličtině:

https://benjaminfulford.net/2013/07/02/trillions-of-dollars%E2%80%99-worth-of-bonds-now-in-the-possession-of-the-white-dragon-society/   

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/                     

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/