16.07.2013 12:01

11.6. 2013 Rodí se nová bitva mezi vojensko – průmyslovým komplexem a sabatejskou kabalou. Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Řádu Bílého Draka“.

Současné nadšené „objevy“ korporátních médií kontrolovaných kabalou o záležitostech špionáže NSA, vyšetřování daní a politických záležitostí IRS a setkání Bilderbergu jsou známky panických reakcí velkého kalibru. Všechna tato zjištění vypadají jako naprogramované, aby zmátla či odvedla pozornost veřejnosti od svátečně – láskyplného setkání z minulého týdne, podporovaná Pentagonem a zpravodajskými agenturami Spojených států, mezi ameriským prezidentem Barackem Obamou a čínským lídrem Xi Jin-Pingem.

Exploze finanční války mezi Evropou a Čínou a parta ekonomických přisluhovačů, kteří se snaží zruinovat japonskou ekonomiku, jsou také známky intenzifikace bitvy o kontrolu finančního systému, a proto také o budoucnost našeho druhu na planetě.

Útoky na japonskou ekonomiku jsou motivovány tím, že Abeho vláda v současnosti oznámila, že vloží 32 mld. dolarů na ekonomickou pomoc Africe na znamení toho, že Japonsko nevloží již své zahraniční peníze kabale na financování sionistických válek. Také jsou motivovány tím, že japonská vláda začala dělat to nejjasnější a zruší svůj „dluh 200% HDP“ obratem tužky. Dobře známý ekonom oficiálního proudu Jeffrey Sachs připustil v rozmluvě s pisatelem na tiskové konferenci Klubu japonských zahraničních dopisovatelů, že není žádný teoretický důvod, proč by Japonsko nemohlo tisknout své yeny, skoupit všehny dluhopisy japonské vlády a naházet je do koše. Sachs, ředitel Earth Institute en la Universidad de Columbia, byl také nadchnut velkými plány japonců na modernizaci Afriky, deklarujíce, že jsou velmi konkrétní, detailní a realistické. Předpokládám, že představitelé korporátních médií, resp. jejich šéfové, nechtějí aby se svět dověděl, že se Japonsko rozhodlo osvobodit se z otroctví  dluhů vůči sabatejské mafii. Na rozdíl od nepatrného Islandu je japonská ekonomika třetí nejsilnější ekonomika na světě a velký národ věřitelů. Jeho vystoupení z řady s kabalou G7 a jejího otroctví dluhu je opravdu historické.

Další velká změna v Asii, což bylo málo publikováno, bylo znovunavázání obchodních styků mezi Severní Koreou, Japonskem a Jižní Koreou. Záležitost podporovaná ze všech stran včetně Číny, Ruska a Pentagonu je regionální mír.

Proslýchá se, že s koncem autorit Severní Koreje bylo řečeno japonské vládě. že jsou připraveni navrátit víc jak 30 unesených, zbývajících dalších 50 japonců a 200 rodinných příslušníků jako část normalizace vztahů s Japonskem. Potřeba vojenských sil spojených států v regionu, je také debatována na vysoké úrovni, s mnohými, jenž argumentují, že jestliže se věci vyostří, Pentagon by nezápasil s Čínou o Koreu a Japonsko.

Navíc, vzhledem k tomu, že se stalo to, že vojensko-průmyslový komplex Spojených států nabídl manželství, zásadně, s Čínou, japonská vláda vytvořila vojenské smlouvy s Ruskem a Indií, aby se ujistila, že se nepromění v určitý druh věna číňanům.

Ani se říkat nemusí, předpokládám, že všechny země Asie podporují pacifickou koexistenci i vlády, včetně Čínské i Japonské, které rozhodli nedovolit, aby vnější síly (myšleno sionisty) vyprovokují válku v regionu.

Tato tektonická změna, která přichází z Asie zasahuje také stará mocenská centra jako Washington DC a některé evropské země. To nás přivádí k současné vlně útoků v korporativně  - propagandistických médiích na vojensko-průmyslový komplex a její loutku Obamu.

Vyvolaná odhalení, že NSA špehuje všechny občany Spojených států a evropany jsou hodně staré zprávy vyndané opět „ze skladu“. Všechna elektronická pošta, telefonické hovory, finanční registry, atd..byly kontrolovány v celém světě nejméně od 90 ých let. V tom smyslu, že média sionistické propagandy se opakovaně zabývaly tímto tématem, se dluží říci, že agentury, které dělají špionáž už nepracují pro ně, ani pro jejich pány.

To nás přivádí k schůzce Bilderbergu, která se udála minulý týden v Anglii ve stejném čase, ve kterém se Obama setkal s Xi v Kalifornii. Simultánost těchto schůzek nebyla náhoda.

Obama se setkal v Kalifornii s Xi, protože Xi odmítl jít do černé díry chaosu, kterou je Washington D.C., podle toho co říkají zdroje čínské vlády a Spojených států. Taky existovaly reálné obavy o to, že by Xi mohl být otráven, kdyby šel do Washingtonu. Čínská vize je taková, že zatímco Obama je jen loutka, aktuálně reprezentuje vládu USA, a protokolárně by měl být vyjednávací osobou mezi čínskou vládou a USA. Oficiální deklarace čínské vlády i vlády Spojených států ohledně setkání byla, že vlády vytvoří mírové a spravedlivé vztahy, a pracovali by na lepší správě planety.

Číňané taky rozumí, že Obama brzy opustí úřad jako součást vývojových změn režimu. Taktéž se předpokládá, že Obama udělá důležitá doznání lidu Spojených států 4. července, podle jednoho zdroje CIA. Jeho reputace v historických knihách dopadne podle toho, jestli nakonec řekne pravdu o své minulosti a nedemokratickém procesu, který ho dosadil do prezidentského úřadu.

V každém případě staří silní brookři/vládci světového řádu, kteří se potkali v Bilderbergu minulý týden byli jasně ve stavu paniky skrze události ve Spojených státech a v Asii. Nejsilnější signály, že se něco změnilo ve vztazích starého světového řádu je enormní publicita, která je dána setkání Bilderbergu v propagandistickém tisku. Kabalistické zpravodajské agentury jako jsou AP, Reuters, BBC, etc. tam byly všechny. Zčistajasna, namísto toho. aby negovala toto setkání, tato propagandistická média začala říkat, že se tam sešli nejmocnější osoby na světě. Taky se dostalo bezprecedentní publicity kontrolovaným opozičním silám jako Alex Jones a David Icke. Jones, například, byl široce podporován v sionistických médiích jako je Drudge Report, BBc, etc., což vypadá jako řízená kampaň. Jones je spojován s gangsterskou sionistickou rodinou, která pašovala likér Bronfman.

https://abundanthope.net/pages/True_US_History_108/Is-Alex-Jones-Linked-To-Zionist-Jew-Bronfman_printer.shtml

Nesouhlasím s pokřiveným anti-židovským názorem zmíněného článku, ale musím říct, že moje babička znala osobně členy předchozí generace rodiny Bronfmanů, a považovala je za gangstery. Udělali štěstí pašováním likéru přes kanadské hranice pro Al-Caponeho.

A David Icke byl vztahován ke kriminální rodině Rockefellerů.

https://www.paranoiamagazine.com/2013/01/the-tangled-web-icke-weaves-who-is-behind-david-ickes-freedom-foundation/

https://www.youtube.com/watch?v=6-03v_m7534

To co mají tyto dvě postavy kontrolované opozice společného je to, že berou pravdivé informace o konspiraci, jako kupř. to, že centrální banky jsou monopoly soukromých vlastníků, a následně, ve své práci „vnadidlo a past“ dávají vinu poslední instanci – mimozemšťanům - , bez toho aby měli nějaké důkazy pro svá tvrzení.

To co se může potvrdit přesvědčivými důkazy je, že mnoho rodin, které jsou za osobním majetkem centrálních bank podporují eugeniku, redukci populace a válku. Byli rozhodně propojeni s teroristickými atentáty, které sloužily jako masové vraždy v případech 11- S (odpálení WTC) a 11-3 (útok tsunami na japonskou jadernou elektrárnu). Také ztroskotali kompletně s ukončením chudoby, zastavením ničení životního prostředí a vývoji skrytého lidského potenciálu. Zítra je 11. červen a lepší by bylo, aby nezamýšleli nic hloupého. Musí zmizet.

 

Zdroj a komentáře v angličtině:

https://benjaminfulford.net/2013/06/11/open-battle-raging-between-sabbatean-cabal-and-military-industrial-complex/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/