16.07.2013 12:03

18.6. 2013 Začal hon na zadržení M1, utajeného jedince, který tiskne falešná eura a dolary pro sabatejskou mafii. Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Řádu Bílého Draka“.

Bitva o kontrolu západního finančního systému, a proto, ve velkém měřítku, za budoucnost světa, závisí v současnosti na chycení a zadržení jedné osoby, která je známa pod „klíčovým“ jménem M1, podle různých zdrojů. Podle těchto zdrojů používá „M1“ falešné dokumenty, které končí reklamací práva tisknout dolary a eura ve jménu sabatejské mafie.

Útok proti sabatejské kontrole práva tisknout a distribuovat dolary a eura pochází z jiných, odlišných zdrojů. To zahrnuje různé legální záměry jako požadavek Neila Keenana v Indonesii a operace „Trust Five Star“ Marion Hornové, které se teď představují na internetu jako „Zap“ a „Poofovi přátelé“

Nicméně sabatejci nejsou schopni odstoupit a nezajímá je ani, co může nařídit soudce. Zatímco se zintenzívňuje hon na „M1“ a legální záležitosti jdou kupředu, opravdová vražedná rána může přijít z jiné strany. Očekává se, že tato jiná strana bude Jižní Korea. Uvažuje se, že ekonomika Jižní Koreje imploduje, což by mohlo dostačovat pro likvidaci Goldman – Sachs, podle zdrojů z jedné tajné asijské společnosti. Očekává se, že imploze Jižní Koreje bude uvolněna skrze bankrot Hyunday Motors. Hyunday Motors je velmi špatném stavu a emitovali falešné finanční dokumenty, aby oddálili kolaps, dle jednoho manažera japonské akciové firmy, ale i jiných zdrojů.

Kolaps Hyundai Motores by vyprovokoval kolaps Jižní Koreje, jejího finančního systému a její vlády. Stejně jako Hyundai, tak i celá ekonomika Jižní Koreje jsou v tajnosti kontrolovány skrze Goldman Sach (klan Rockefellerů).

Vyhledávání zpráv ukázalo mnoho známek problémů v Hyundai, čtvrtém největším výrobci automobilů.

Jako velký problém se zdá být, že evropští a američtí klienti mysleli, že Hyundai, je japonská firma a tedy předpokládali, že tato auta by mohla být ta samá kvalita, jako japonská (koupena za nižší cenu).

Nicméně, toto nebyl ten případ. Jedna anketa, kterou dělalo 860 osob, a kterou organizovala skupina nazývaná „Záležitosti konzumentů“ ukázala, že 70% z nich dali pouze jednu hvězdičku s pěti možných při kvalifikaci Hyundai. Dalších 25% dalo svým autům dvě hvězdičky. Míra nespokojenosti konzumentů je tedy úžasných 95%.

https://www.consumeraffairs.com/automotive/hyundai.htm

Také byly problémy se stažením se z trhu (reklamace?), mezi jinými, také díky falešným datům o spotřebě pohonných hmot. Toto se odrazilo v prodeji, který se potápí. Proto je Hyundai, viděno mnohými jinými, tak měsíc před kolapsem. Už jsou signály tady i tam. Například v Jižní Africe a Indi jsou pracovní problémy, vztahující se k vyplácení výplat. V Thajsku a Vietnamu byli přistiženi (podle manažera jedné japonské akciové společnosti) jak falšovali v účetních knihách falešné zisky.

Navíc, jedna skupina napojená na Hyundai jednala o prodeji velkého množství zlata, ale podle různých osob, které přímo participují na vyjednáváních, a také přes ochranku jedné japonské firmy – loutky rodiny Rockefellerů -, nebyli schopni ukázat, že reálně existuje.

Kolaps Hyundai, spolenosti, která representuje kolem 10% HDP  Jižní Koreje, by mohl uvolnit dominový efekt, kterým by skončil finanční systém Jižní Koreje, a tím pádem s její vládou. Vzhledem k tomu, že finanční systém Jižní Koreje byl majetkem sabatejské mafie od finanční krize, kterou vyprojektovali v r.1997, toto by je velmi poškodilo  

Jak jsme zmiňovali předtím v tomto bulletinu, útok proti sabatejské kontrole finančního systému Jižní Koreje se také udál díky tomu, že funkcionáři menších bank půjčují peníze svým přítelíčkům výměnou za provize.

Severokorejci a jejich spojenci japonci vidí v nastávajícím kolapsu finančního systému Jižní Koreje jedinou možnost, jak skončit s umělým rozdělením Korejského poloostrova a osvobodit Jižní Koreu z kontroly sabatejské mafie.

Nový severokorejský režim také přijal velké množství informací, které se týkají minulých vztahů s Buschovou stranou / nacistická část CIA. Například sdělili, že byla jedna speciální „brána“ ve vesnici Panjummon, která je na hranici mezi Severni a Jižní Koreou, která se používala pro dodávky severokorejských amfetaminů agentům CIA a japonským gangsterům. „Všechny yakuzy slyšely tuhle historku“, potvrdil jeden člen japonského zločineckého syndikátu. Říkali také, že amfetaminy, které procházely touto bránou byly 100% čisté.

Navíc v Japonsku, se dokončuje právě jeden z dalších převratů proti kabale. Minulý týden oznámilo japonské Ministerstvo zdraví a spokojenosti, že už nebude podávat vakcíny HPV po té ,co se objevilo, že byly neúčinné jako preventivní léky proti rakovině děložního čípku Avšak, to co informace v japonských novinách neříkají je, že výzkumníci našli důkazy, že vakcína sterilizuje ženy, a že jsou připraveny obžaloby z kriminálních činů proti Japonské zdravotnické asociaci a manažerům farmaceutických společností. Tato stopa vede ke Světové zdravotnické organizaci a odtud ke snahám o redukci populace jistými ugenickými rodinami jako Rockefellerové nebo Bushové. Doslovně: jsou obviněni z demonstrovatelného zločinu masové vraždy. Já bych nazval tyhle lidi vyjímečnou spodinou, pro představu, ty kolonie bakterií, které obývají okraje záchodů.

Navíc, oproti tomu jak jsme informovali v minulých bulletinech, vypadá opětný pád cen japonských akcií v posledních týdnech tak, že to nemusí být sabotáží kabalistů. Podle zdrojů z japonských průmyslových akcií se opětovný pád vztahoval k institucionálním japonským investorům a ne k prodeji cizineckých „Hedgeových fondů“ (fondy prodejní sítě). Vypadá to tak, že mnoho japonských institucionálních investorů má pravidla, která omezují procento investic, které můžou mít v akciích. Vzhledem k tomu, že ceny japonských akcií během prvních tří měsíců tohoto roku povážlivě vzrostly, hodnota akcií v peněžence se zvedla nad povolené procento, proto museli být některé prodány. Toto, svým způsobem vyprovokovalo prodej, kterým byl úkolován počítačový algorytmus ohledně nákupu/prodeje. Podle Tokijské burzy, cizinci neprodávali (během tohoto pádu) beze srážek.

Taktéž jsme objevili, že japonskou vládou nasměrovaná politika reaktivace, známá jako „Abenomika“, nabírá formu svou účastí skrze předávání velkého množství yenů zdarma velkým japonským firmám, jako je Toyota Motors, Panasonic, Hitachi a Toshiba. Toto by mohl být dobrý okamžik pro odvážné podnikatele ve vysokých technologiích s velkými myšlenkami a malými rozpočty, aby se přiblížili těmto firmám pro „trickle-down“ (možnosti pro malé) v rámci Abenomiky.

Zatímco v Evropě, vlády G8 zveřejňovaly dostat 32 biliónů dolarů, které v daňových rájích schovávají firmy, které se vyhýbají placení daní. Toto je dobrý signál, ale pouze, jestli se tak opravdu stane. Až to uvidíš, tak tomu věř.

Navíc vemte v úvahu setkání G8 také ve velkém měřítku dominoval rus Vladimír Putin. Je pro to jeden důvod. Podle vysokých ruských zdrojů, si mnoho asistentů této schůzky totiž ani nepomyslelo, že Pentagon i číňani dospěli k dohodám s rusy.

V této dohodě již Spojené státy nebudou intervenovat v Evropě ani ve Středním Orientě proto, aby pomáhaly západoevropským silám. To znamená, že americké jednotky nebudou rozmístěny, pro boj proti rusům v Sýrii a svým způsobem to znamená, že Evropani nebudou schopni ukončit svou závislost na ruském plynu skrze import plynu ze Saudské Arábie a Kataru, a skrze Sýrii.

Jestliže chtějí evropané zabránit otevřeně agresívnímu objetí ruského medvěda, mohli by uvažovat o dodávkách plynu ze Spojených států nebo Kanady.

Rusové se také nabídli k ochraně Izraele, když Pentagon nechal jasné signály, že už nejsou ochotni ztrácet životy američanů ve jménu této země.

Zdroj a komentáře v angličtině:

https://benjaminfulford.net/2013/06/18/the-hunt-is-on-for-m1-the-secret-guy-printing-fraudulent-euros-and-dollars-for-the-sabbatean-mafia/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/