16.07.2013 12:04

24.6. 2013 Velká ofenzíva proti kabale pokračuje na různých frontách. Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Řádu Bílého Draka“.

Tlak na skoncování s ilegální západní dominancí skrze kriminální kabalu narůstá na různých frontách, jak vidíme díky sérii incidentů, které, na první pohled, jsou spojeny s OSN. Tyto incidenty zahrnují „vraždu“ novináře v Kalifornii, aktuální skandál s infiltracemi NSA, nepublikovaný únos ambasadora USA v Sýrii, Roberta Forda, vraždu tří výzkumníků volné energie minulý týden a stupňování nepokojů.

Taktéž je mnoho zdrojů, které předpovídají událost bankéřské „černé labutě“ (zdánlivě nemožné), možná příští týden. V Japonsku, například, se všechn peněžní automaty v celé zemi zavřou 29. června a otevřou 30. díky neoznámené „technické údržbě“. Zdroje z Pentagonu také hovoří o určitém druhu plánované synchronizaci bank. Tajná asijská společnost také chystá brzy určitý bankovní posun, říkají zdroje společnosti.

Gnostičtí ilumináti, za sebe, taktéž slíbili novou ofenzívu proti kabale v ulicích. Nepokoje v Turecku a Brazílii budou následovány velkými bouřemi v Egyptě předběžně kolem 30. června.

Zpráva o únosu amerického velvyslance v Sýrii, Roberta Forda, byla předána tomuto pisateli jeho přítelkyní, která je členkou italské aristokracie. Říká, že jsou do toho zapojení nějaký Ben Morgan, který pracuje v Sýrii pro OSN a jeden funkcionář OSN Kingsley Adogbeji z Nigerie. Speciální jednotky Spojených Států informovali, kde v současnosti pobývá. Ford je rozumný a mírný diplomat, který není zapojen do násilností, které ničí zemi.

Únos Forda vypadá proveden jednotkami zklamaných žoldáků, kteří pracují pro saúdy a jiné sionistické nepřátele Sýrie díky jeho vytrvalému hledání mírového řešení tamního konfliktu.

 

Nicméně je evidentní, že přes výkřiky sabatejské (sionistické mafie) a jejích reprezentantů o „bezletové vzdušné zóně“ a intervenci USA v Sýrii přiměly Pentagon, čínu a rusy, že souhlasili s tím, že se nenechají vyprovokovat k tamní válce. Otrocké sionistické vlády Spojeného království a Francie nemají dostatečnou vojenskou sílu pro to, aby zastavily Rusko v Sýrii. To znamená, že Západní Evropa nebude schopna importovat přírodní plyn ze sionistických kolonií z Kataru a Saúdské Arábie.

 

Nejenom toto, Turecko se teď naprosto jasně postavilo na stranu aliance Bílého Draka proti sabatejské mafii a zarazili tok zbraní sabatejským žoldákům v Sýrii. Žoldnéřské jednotky teroristů v Sýrii jsou uvězněny. Vláda nacistického Muslimského Bratrstva v Egyptě, bude také bílá z masívních manifestací 30. června, a očekává se, že bude svržena. Mafiánská vláda Saúdské Arábie je poslední cíl tlaků, pro to, aby se osvobodil Střední Východ od nacistického terorismu Al Kajdy, salafitů a Muslimského Bratrstva.

 

Rusové a Němci také došli k tajné dohodě o dominanci v post-kabalistické Západní Evropě, podle zdrojů ruské FSB. Je to proto, že Německo neschvaluje snahy francouzů a britů získat ne-ruské zdroje energie, říkají zdroje. Vatikán stojí teď také tváří v tvář sabatejské kabale, což se může vidět v papežových prohlášeních o finanční tyranii. Také je to vidno ve formě podpory Vatikánu anti – plutokratickým nepokojům v Brazílii.

 

Nicméně, opravdová otázka však je, co se stane se zločineckou teroristickou vládou Spojených států. Zde jsou známky opravdového boje mezi dvěma frakcemi: Oddělení národní bezpečnosti, korporátní vláda ve Washingtonu DC a korporátní komunikační média sionistických otroků jsou v boji, proti Pentagonu a skupinám patriotů z tajných služeb.

 

Událost, ze které komunikační média korporátních otroků dělají velký skandál – infiltrace NSA Snowdenem – je dobrý indikátor, že jsou nějakým způsobem zapojené. Jsou to ta samá komunikační média, která se snaží, aby Assange z Wikileaks vypadal jako velký hrdina, ačkoliv Assange pokračuje v sionistickém duchu „sračky, prdy, beďary“ na téma 11-S. Ani Snowden, ani Assange nezjevili opravdu nic důležitého (víme, že NSA sledovala všechno od konce 2. světové války) a ještě mají velkou publicitu, což znamená, že to musí být nějaká forma kontrolované opozice.

 

„Zdánlivá“ vražda novináře z časopisu Rolling Stone, Michaela Hastingse, taktéž zvedá mnoho rudých vlajek (varování!), protože fotky jeho hořícího mercedesu jsou evidentní falzifikace (jedna ukazuje, že vrazil do sloupu; osvětlení a druhá, že vrazil do stromu) a protože se předpokládá, že zamíří na Izraelský konzulát, než ho trefí nějaká „střela“.         

 

Taktéž jsme přijali jeden telefonát ze spojených států, který říká, že tři výzkumníci volné energie (bez jejich jmenování) byli zavražděni kabalisty, a že Dr. Steven Greer z projektu „Disclosure“ odešel do utajení z obavy, že bude zavražděn. V době psaní tohoto článku jsme to nemohli nezávisle potvrdit.

V každém případě, Pentagon a výzvědné agentury bojují proti mašině korporátních sabatejských médií se svými vlastními informačními místy na internetu jako Prison Planet (Bílé Klobouky ze CIA a rodina Bronfman), Tom Henegan (?), Sorcha Faal (Námořní výzvědná služba) a Veteran’s today (Kontrarozvědka).

Posuďte sami, co média sionistických otroků jako třeba New York Times píší (mrkněte se na anti-New Tork times pro dobrou analýzu: https://www.tomatobubble.com/idxxx.html), svůj hlas dávám Bílým Kloboukům z Pentagonu a tajným agenturám. Berte v úvahu, že ačkoliv jsem přispěl aktuálními články do Veteran’s today, nezaplatili mi za to.

Pentagon i zdroje z tajných agentur pokračují a říkají (pouze za sebe), že proces vytváření dolarů i eur bude brzy odňat ze sabatejské kontroly. Jakmile zdroje vyschnou, prostituti půjdou dělat obchody jinam. Uvidíme, jestli jejich poslední sliby vyjdou na oslavy Dne nezávislosti, 4. července tohoto roku.

Gnostičtí illumináti se také zavázali zintenzívnit kampaň na kompletní sesazení západního „establishmentu“. Naznačili to zrenovováním svojí webové stránky: https://armageddonconspiracy.co.uk/ . Prosím, řeknete si kolik času vydávají na to, aby mě na tomto webu uráželi. Nicméně jejich útoky jsou už ad-hominem, čímž se omezím jenom na súfijský výrok: „Psi štěkají, ale karavana pokračuje“. V každém případě slibují dramatické události v příštích měsících, včetně o mnoho víc předpokládaných manifestací v ulicích, nepokoje a spiknutí.

Nicméně, opravdová klíčová bitva pro planetu Zemi pokračuje získáním kontroly na tiskárnami peněz centrálních bank. Pro takovéto zakončení se realizují velké a utajené pohyby.

Zdroj a komentáře v angličtině:

https://benjaminfulford.net/2013/06/25/major-offensive-against-cabal-control-continues-on-multiple-fronts/#comment-226607

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/