16.07.2013 12:20

8-7-2013 Zatímco Spojené Státy objíždějí Asii, Rusko úřaduje v Evropě a na Středním Východě. Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Řádu Bílého Draka“.

Změna režimu v Egyptě, minulý týden odráží tahy v geopolitické šachové partii smělého Vladimíra Putina z Ruska. Před tím, než zredukoval svou armádu kvůli Spojeným Státům v Evropě, a své otočce do Asie, Putin se vrhl plný sil na Střední Východ. Zakončení této hry bude ruská kontrola nad ropným zásobováním Evropy. Jako výsledek, se změní mocenské centrum Evropy z Francie a  Německa na Rusko a Německo. Němci jsou s tím tajně srozumněni. Američani jsou příliš zaměstnáni vyjednáváním s Čínou a Asií pro to, aby byli schopní, nebo vůbec měli chuť něco dělat v rámci nové rovnováhy moci.

Je to jenom to nejviditelnější z akcí, které v současnosti dělá Společnost Bílého Draka, asiati a aliance zemí BRICS proti kriminálním intrikám, které se ještě drží u moci ve Washingtonu DC a nějakých evropských hlavních městech. Vydání kabalistů (soudní moci;pozn.překl) se nyní změnilo na nevyhnutelné. Representanti Výboru 300, BIS y Junta Federálních Rezerv již dali najevo, že jsou připraveni použít bilióny dolarů na financování velké kampaně na skoncování s chudobou a zamezení destrukce životního prostředí. Taktéž naznačili, že to můžou udělat prostřednictvím vyplacení některých nespočetných triliónů dolarů v dluhopisech výměnou za historický asijský poklad, včetně některých, které jsme ukazovali v minulém čísle bulletinu. Jednání o této věci budou pokračovat po celé léto, a neočekává se žádné prohlášení o těchto věcech dříve než na podzim.

Nicméně reprezentanti Vatikánu a britské královské rodiny, japonská císařská rodina, ruská vláda, čínská vláda, mezi jinými, dali jasně najevo, že žádná z velkých mocných skupin není proti cílům Společnosti Bílého Draka. V tomto momentě jsou témata více technická a logistická, jak aplikovat psychologické dohody do praktických záležitostí v terénu. Například representanti Junty Federálních Rezerv říkají, že osoby, které emitovaly bilióny dolarů asijatům v letech 1920 – 30 nikdy nepředpokládali bankrot Spojených Států. Chtěli by si myslet, že asijati neznají rozdíl mezi papírovými penězi, které pálí jako zápalné oběti svým předkům a penězi, které používají na koupi jídla. Číňané znají ten rozdíl a trvají na tom, aby lidé,  kteří emitovali tyto dluhopisy splatili kompletně jejich hodnotu.

Zatímco lidé z BIS a z Výboru 300 vyhrožují tím, že rozmělní hodnotu triliónů nebo kvartiliónů asijských dolarů prostřednictvím emise triliónů nebo kvartiliónů svých vlastních dolarů. Předpoklad je, že když budou používat čísla jako „klacky pod nohy“, vše se redukuje na otázku moci a Společnost Bílého Draka je pořád toho názoru, že nové peníze by se měli spravedlivě rozdělit mezi Východ a Západ na 50% a využít na zlepšení situace na planetě. Asijati jsou v principu srozumněni s tímto rozhodnutím a pokračují ve zvyšování tlaku na kabalu až dosáhnou dohody, slibují zdroje jak asijských, tak západních tajných společností.

Bude mnoho viditelných změn ve strukturách světové moci, před tím, než se dá najevo jakákoliv dohoda. Změna režimu v Egyptě je jen jeden z jasných signálů toho všeho. Pro porozumnění, proč tomu tak je, je nutné analyzovat ropu a plyn.

Většina více vědomějších lidí si říká, že válka v Sýrii je financována Katarem a Saúdskou Arábií, protože chtějí vybudovat ropovod skrze Sýrii, který bude zásobovat ropou Evropu. Ale Rusko, které v současnosti dominuje prodeji plynu západní Evropě nechce konkurenci, pročež pomáhá Sýrii bojovat proti žoldákům ropovodu.

Zde jsou nějaké indikace, že jak se změnila rovnováha moci: vlády Francie, Spojeného Království a Washington DC volají po ustavení „bezletové zóny“ v Sýrii. Pentagon, Rusko a Čína to vetují. Pentagon neguje opakovaně hysterické požadavky politických otroků ve Washingtonu pro napadení Sýrie. Turecko, které podporovalo protisyrská hnutí toho nechalo po jedné z Putinových návštěv.

A teď Mohamad Mursí z Muslimského Bratrstva byl poražen, protože chtěl povolat armádu do akce proti syrské vládě. Nová egyptská vláda sestává s nacionalistické linie Abdel Naser. Naser se spojil se Sovětským Svazem.

Takže? Cose stane s Izraelem? Tady jde znovu vidět zásadní změny. Pentagon dal najevo zcela jasně, že poté co se stalo 11-S, nejsou ochotni bojovat ve válkách pro Izrael. Všechny stížnosti a nářky podplacených politiků ve Washingtonu DC a propagačních panfletů jako jsou New York Times jsou ignorovány kompletně znechucenou vojenskou „vládou“ Spojených Států (Pentagon; pozn.překl.).

Naštěstí pro Izrael je Putin připraven přijít na pomoc. Jedna čtvrtina Izraele a jedna třetina židovské populace je ruská. Nová egyptská vláda nevyjádřila žádné proti-izraelské prohlášení, ani neučinila žádné proti-izralské kroky. Pro změnu, noví nepřátelé v regionu jsou podporovatelé salafistů, wahabitů, Al-Kajdy a jejich sabatejských manipulátorů.       

Bezpochyby bude mnoho turbulencí v regionu, zatímco se instaluje nová rovnováha moci. Velká otázka je, předpokládám, to co se stane s Radou pro spolupráci v zálivu a Saúdskou Arábií. Tyhle země možná zamýšlejí platit peníze za ochranu nové egyptské vládě.

Nicméně by bylo mnohem moudřejší, kdyby zlepšily své ambasády v Moskvě a Berlíně. Nebylo by, nicméně dostatečné pro zastavení kampaně znovuobnovené investic plánovaná proti všem zemím zálivu pro mnoho obětí.

Také můžou nastat problémy vně regionu. Kanada, například, se zaujmula pozici jako alternativní zdroj ropy a plynu pro volátil Střední Východ. to může být například důvod toho, proč byl vlak převážející ropu přes jezero Megantic v Quebecu.

Zdroje z kanadské vlády říkají, že rodinaRockefellerů přišli financovat „ekology“, kteří jsou oponenti ropovodu, který by dodával kanadskou ropu Spojeným Státům. Rockefellerové byli známí za stara díky sabotování své konkurence. Čekáme, že pro jejich vlastní dobro, že se  tomto případě nevrátí ke svýn starým fintám.

V každém případě, všechna kontrola (rodin) Rockefellerů, Bushů, Morganů, Wartburgů, Rotschildů, etc...nad Juntou Federálních Rezerv ve Spojených Státech je demoralizovaná. Zatímco „prezident“ Obama nepřiznal své tajemství minulý týden 4. července, jak předpovídaly zdroje tohoto bulletinu, vyjasnila se fasáda ztroskotaného režimu.

Nabízíme tady fotoalbum:
https://www.tomatobubble.com/putin_obama.html

No dobře jsou předpojaté, nicméně, zanechává dojem, že pokračuje ve svém úsilí hry na blbečka svých kontrolorů.Opravdu objevné jsou jeho fotky ja se klaní šéfům cizích vlád jako Saudská Arábie, Japonsko a Čína, které zabraňují tomu, aby Corporace Spojených Států (v kontrapozici proti zadlužené Republice Spojených Států), šla do bankrotu.

Zdroj a komentáře v angličtině: https://benjaminfulford.net/2013/07/08/as-us-%E2%80%9Cpivots%E2%80%9D-to-asia-russia-charges-into-europe-and-the-middle-east/

Zdroj a komentáře ve španělštině: https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/