21.01.2014 10:19

Abe z Japonska může být zadržen v Davosu ve Švýcarsku, za svůj podíl na teroristických útocích (sekty) Aum.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

14-1-14.

Minulý týden předložily různé tajné služby důkazy, že japonský premiér Shinzo Abe byl hluboce zapojen do kultu – sekty Aum – Shinrikyo, která provedla teroristický útok se sarinem v tokijském metru. Z tohoto důvodu narůstá možnost, že Abe bude obviněn z terorismu a zatčen, když se zůčastní kabalistického setkání v Davosu, ve Švýcarsku, které se koná od 21. ledna. Tato informace pochází jak ze zdrojů čínské a japonské tajné služby, stejně jako anglické a americké.

Sekta Aum Dne Posledního Soudu byla vytvořena skupinou extrémní pravice, mezi jejímiž zakladateli jsou také bývalý tokijský guvernér Shintaro Ishihara a otec Abého, Shintaro Abe, který pracoval v přímé spolupráci se západní Bushovou/Scherffovou nacistickou frakcí, která vyvíjela a rozšiřovala zbraně hromadného ničení.

Jestliže Abe nebude zadržen ve Švýcarsku, vyšetřování v Japonsku také vede k tomu, aby byl zatčen z důvodu obvinění z volebních podvodů, stejně tak jako ze spoluúčasti na teroristickém útoku tsunami z 11-3-11, sdělil jeden vysoký funkcionář japonské tajné policie.

Ačkoliv Abe nebyl prozatím bezprostředně zatčen, porážka vůdců kabaly v Evropě a Spojených Státech pokračuje. Například německá kancléřka Angela Merkelová, měla “lyžařskou nehodu” minulý týden ve Švýcarsku, což byla ve skutečnosti rána ze strany jistého personálu z agentury, který ji podezříval z toho, že je šéfkou IV. Velkoněmecké Říše, podle jednoho zdroje z tajné služby, který se právě vrátil z Německa. Zdroj také řekl, že bezprostředně po této příhodě jí volal prezident Spojených Států Barack Obama, a řekl: “musíme se vidět”. Jeden pozorovatel se vyjádřil, že by to mohla být odpověď na její záměr navráti 300 tun zlata, které Německo depozitovalo Juntě Federálních Rezerv.

https://www.theguardian.com/world/2014/jan/06/angela-merkel-skiing-accident

Taktéž, podle různých tiskových agentur, Mezinárodní Soudní Tribunál přijmul minulý týden vysvětlující zprávu o systematickém používání mučení v armádě Spojeného Království, které bylo vysoce postavenými politiky doposud tolerováno.

https://rt.com/news/uk-politicians-accused-warcrimes-469/

Nacistická frakce, mezi nimi také premiér Tony Blair, se zoufale pokouší umlčet svou opozici falešnými obviněními, když se její zabijáci (v případech Davida Kellyho a Christophera Storyho, atd..) stali, pro stále narůstající počet politiků a funkcionářů tajných služeb, příliš známými. 

Tak například, anti – nacistický advokát a spisovatel Michael Shrimpton je poslední měsíc souzen, protože byl obviněn z falešných prohlášení o teroristických útocích na Olympijské hry v Londýně v r. 2012, které se nestaly a je jasná indikace, že jej policie uvězní, protože potvrdila, že měl v paměťové kartě dětskou pornografii. Policejní jednotce, která je zapojena do tohoto vyšetřování velí Sarah Thortnová, která řídila evidentní zakrývání vraždy zbraňového experta Davida Kellyho.

Funkcionáři přímo zodpovědní za vyšetřování jsou klasické případy vymytých mozků, jejichž mentalita je udržována v rámci velmi oddělených hodnot (p.př.: tzv. “logická stupidita” policejních vyšetřovatelů obecně). Například tito vyšetřovatelé vůbec nepřihlížejí k důkazům, podle kterých bylo Japonsko obětí teroristického útoku tsunami z 11.3. 2011, rok před Olympijskými hrami v Londýně.

V každém případě, i když se odehraje soudní divadlo se Shrimptonem, válečný zločinec Tony Blair a jeho nacističtí vrazi budou poraženi. A jestli to Mezinárodní Soudní Dvůr neudělá, budou poraženi taktéž.

Ve Spojených Státech se pořád ještě skupina herců zvaná Senát Spojených Států zoufale drží svého starého herního scénáře a jednají o novém hlasování dalších akcí proti Íránu, místo toho, aby podepsali 20. Ledna dohodu o ukončení “íránské nukleární krize”. Osoby, které se ptají, proč už vojáci nezačali jednat a nezadrželi všechny tyto podrazáky, můžeme aspoň uchlácholit jistotou, že žádná ozbrojená skupina už nepodléhá příkazům sionistů. Kurvy ze Senátu i Kongresu můžou vykřikovat co chtějí, ale už neřídí prakticky vůbec nic.

Podle různých zdrojů jsou sionisti už velmi izolovaní a jsou systematickým způsobem neustále zbavováni moci v mnoha zemích prostřednictvím určitého procesu, který předpokládá, že nakonec musí dojít k veřejnému zadržování hlavních lídrů sionistické vlády a “televizním dnům pravdy” ve všech hlavních světových zprávách.

A za tím účelem se také spojili se Společností Bílého Draka vojenští funkcionáři z jedné podzemních základnen ve Virginii, kteří řekli, že jsou připraveni jít do Washingtonu DC ve chvíli, kdy se jim dá zpráva. Japonská Společnost, jedna kabalistická skupina, která dohlíží na nadvládu Spojených Států nad Japonskem taktéž poslali jednu osobu, aby se setkala s tímto pisatelem, který jí potvrdil, že lidé ve Washingtonu DC mají za to, že podzemní základny byly převzaty, a že všichni politici jsou velmi vyděšení ze své budoucnosti.

Poslední překážkou ve Spojených Státech se teď zdá být jen prezident Barack Obama. Ačkoliv Obama pomáhal vyčistit nacisty a jednal za účelem předcházet III. světové válce, ještě nepřistoupil k tomu, aby skončil s režimem Federálních Rezerv Spojených Států, a s prohlášením emitovat vládní peníze, které se vymění za papírky Fedu, které znamenají jen otroctví a dluhy. Vláda Spojených Států vedená Obamou taktéž nedpověděla na formální nabídku 700 biliónů dolarů, která by byla použita na financování kampaně, která ukončí chudobu a zamezí destrukci životního prostředí. Jako takový je spolu s Abem z Japonska a poradcem Centrální Evropské Banky Mariem Draghim, jedním z evidentních znamení kabalistické kontroly a jejich negování  použít tyto prostředky proti chudobě a destrukci životního prostředí.

Když se vrátíme k Abemu, spis, který byl odeslán tomuto pisateli minulý týden zahrnoval informace jedné osoby, slovy MI5:

“Která byla přítomna během konference v Moskvě (leden 1990), když jedna důležitá japonská delegace, vedená ministrem zahraničních věcí Shintarem Abe (otcem premiéra Abeho) setkala s prezidentem Sovětského Svazu Gorbačovem a jeho poradcem, členem politbyra Alexandrem Jakovlevem. Jejich záměrem bylo založit “bilaterální spolupráci”. V pozdějších setkáních v lednu 1991. Gorbačov prostřednictvím Jakovleva, nabídl japoncům supertajnou mezikontinentální technologii EM (p.př.: elektromagnetických nebo-li skalárních) zbraní – schopných produkovat zemětřesení – za 900 miliónů amerických dolarů. 

Gorbačov také dohodl se členem japonské Diety, Toshio Yamaguchim, vytvoření společné Japonsko-Ruské Univerzity v Moskvě, která by se starala o kooptaci nejbrilantnějších mladých mozků z řad nukleárních fyziků z obou zemí, pro rozvoj EM (p.př.: skalárních) superzbrani druhé a třetí generace a dát dohromady japonské mikročipy s ruskými znalostmi technologie těchto zbraní první generace!! Tato Univerzita se zformovala  brzy a byla zakryta “Kulturními studii”, administraci vedla sekta Aum a taky nějaký Lobov. Obov se konvertoval na Jelcinova Šéfa Bezpečnosti při státním převratuv r. 1991, kdy porazili zemřelého Gorbačova. Členové sekty přijeli poprvé do Moskvy někdy na konci roku 1991.

Navíc je tady jedna zprávy vytvořená senátorem Spojených Států (nyní propuštěným) Sam Nunnem, která odhaluje, že Aum Shinrikyo přímo spolupracovala s Ruskem a (severokorejskou) Yakuzou na vývoji celého spektra těchto EM zbraní. Tyto zbraně zahrnovaly, jak podle Nunnových informací, ale i jiných zdrojů, elektromagnetické pulsní zbraně, které můžou způsobit zemětřesení.

Vyšetřovatel Harry Mason byl informován Federální Australskou Policií, že ministr Věd (sekty) Aum, nukleární fyzik Hideo Murai, byl považován za “nejinteligentnějšího živého japonce”. Murai měl nějaké předchůdce v sektě Aum, kteří pracovali na EM technologiích. Pracoval v Kobe Steel, kde dělal výzkum mikrovln a jiných EM/vlnově-paprskových aplikací pro modelování ocele za studena, po té co graduoval v astrofyzice ve specializaci na analýzu kosmického rentgenového záření. Jeho laboratoř v Acero Kobe byla v epicentru zemětřesení v roce 1995 v Kobe.

Takže teď mají švýcaři velmi dobré legální důvody pro zadržení Shinzo Abeho.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/