19.11.2016 20:14

"Carpe diem", aneb využij dne a zorganizuj závěrečný útok na Chazarskou mafii.

14-11-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

" Zvolení Donalda Trumpa jako prezidenta Spojených států je v této ve válce proti chazar mafii asi podobnou událostí jakou bylo za druhé světové války ruské vítězství u Stalingradu: příliv, se kterým jde vítězství. Nicméně to také znamená, že válka ještě není zdaleka u konce. Tady je, jak zdroj, který byl na tajném setkání v Antarktidě 8. listopadu, v den voleb, popsal situaci:

- "Když John Kerry přijel do Antarktidy, jak bylo nařízeno, celá volební strategie se změnila. Speciální elita,gnostičtí ilumináti, kteří stále kontrolují tuto planetu, řekli Obamovi a Clintonovi, aby ustoupili a nechali Trumpa triumfovat. Jak víme, Hillary je jen zástěrkou pro kabalu a pravděpodobně ukončí sebe sama během několika měsíců. Clinton je na konci hry. Jeho čtyřnásobný bypass není schopen pumpovat krev přes jeho mrtvé tělo. Jsme informováni, že odejde do konce tohoto roku."

-Tento příkaz Kerrymu byl následován útokem proti speciálních jednotek proti chazarské základně v Denveru, kde se podařilo zastavit snahám kabaly ukrást volby ve Spojených státech jménem svého agenta-zombie Hillary, podle zdrojů CIA.

- Pentagon mezitím říká: "Masové zatýkání začalo těsně po volbách, a totálně nasraná Hillary ronila krokodýlí slzy, když jí bylo řečeno, aby to dovolilo nebo bude zatčena ona sama. Prezidentu Obamovi se dovolilo, aby zůstal ve Washingtonu, skončil s ISIL, nezpož´doval reset finanční měny a sojil se s Trumpem, aby byl zajištěn hladký přechod."

Kromě toho americká armáda radí nově zvolenému prezidentu Donaldu Trumpovi "ne jmenovat (p.př.: do funkcí) neokonzervativce, Židy [všichni Židé musí odstoupit z vysokých vládních pozic, dokud nebude potvrzeno, že nepracují pro Chazarskou mafii], bankéře či nohsledy Bushe do svého kabinetu nebo do Bílého domu."

Kromě toho zdroje Pentagonu tvrdí, že "Sorosem financované protesty urychlily Trumpův plán ... ukončení Bush-Clintonovy kliky před uvedením do úřadu."

"Útok musí pokračovat v nezmenšené míře na všech frontách, dokud lidstvo nebude osvobozeno z pod chazarské kontroly.

-The Manchu okupace Číny je dobrá analogie s tím, jak Chazaři ovládali Západ. V Mandžusku, v Číně, bylo čínským rodákům, kteří prošli ve veřejné službě zkouškou umožněno do určité míry na byrokratickém žebříku postoupit, ale všechny top pozice obsadili Mandžuové. Na Západě je to totéž, inteligentní technokraté a pracovníci mohou postoupit do principiálních pozic jako asistenti, ale často, a ve většině velkých a silných organizací jsou první, druhá a třetí místa v držení chazarských gangsterů nebo jejich přímých zástupců.

- Chazaři byli již odstraněni z Pentagonu, a prameny gnostických iluminátů uvádějí, že také potvrdilo, že ředitel FBI James Comey je čistý, i když falešná obvinění z WikiLeaks tvrdila, že obdržel finanční prostředky z nadace Clinton. Pokud se mají Spojené státy úplně osvobodit musí být nyní Ministerstvo zahraničí a ostatní vládní zastupitelstva obratem vyčištěny od chazarských gangsterů.

Kromě toho volba Trumpa znamená, že chazary řízené obchodní dohody TPP a TTIP jsou nyní mrtvé. "Trump je nyní připraven k odstranění korporátních tribunálů NAFTA a všech obchodních dohod v jedné masívní porážce Chazarské mafie", jak nám sdělují zdroje z Pentagonu.

- Pentagon také plánuje uvonění obrovského množství dat o 11-S, aby tak přinutili Donalda Trumpa svolat soud kvůli 11-S, zdroje říkají. The New York Times budou rovněž "povinni vydat zprávu o 11-S a jiných chazarských trestných činech" říkají.

" A v Evropě zatím Pentagon popisuje další fázi útoku takto: "NATO je v rozkladu, protože vojáci poslali již tuny munice americkým jednotkám v EU právě na masové zatýkání kabalistických loutek jako [německá kancléřka Angela] Merkel a [francouzský prezident François] Hollande, kteří budou nahrazeni nacionalisty. Americká revoluce, vedená Trumpem, expanduje do Evropy, aby tak odstavila Chazary od moci."

"Rusové a Číňané také pověřili Interpol", aby mohli zamést nižší úroveň nájemných kabalistických vrahů, " říkají zdroje z Pentagonu. Oni, spolu s gnostickými Ilumináti také již honí kriminálnického mistra George Sorose.

"V Asii se mezitím stále ještě neskončila bitva o skutečnou cenu, schopnost vytvářet a distribuovat peníze po celém světě,

To je to, co zdroje CIA říkají, že se děje v Asii:

- "Mark Rutte, nizozemský premiér a mluvčí krále Willhema-Alexandra ( a Beatrix jeho matka, bývalá královna) budou v Jakartě 23. tohoto měsíce, spolu s delegáty z obchodní mise. Přijedou, aby vyjednávali svou poptávku a navrácení svého podílu Au (zlata) uloženého v Jakartě a Semerangu jménem Nizozemska, tj Vatikánu a jejich zaměstnavatelů. Pozorně sledujeme situaci."

Jinými slovy, rodiny pokrevní linií se snaží pokračovat v jejich kontrole nad planetou tím, že nárokují legendární ložiska zlata v Asii a právo, na základě těchto požadavků, vytvářet peníze.

Neil Keenan poukazuje na to, že jestli mohou vytvořit 50 miliard z ničeho a prohlašovat se za vlastníky 1 milionu tun zlata, mohou vyhrát válku a koupit (uplatit) svou cestu zpět k úplné kontrole planety.

-Ten Den, kdy se byla potvrdila volba Donalda Trumpa, OSN vyhlásila rychlou strategii na provádění své rozsáhlé agendy 2030.

-Https: //www.technocracy.news/index.php/2016/11/09/general-assembly - ...

"To je dobře míněný plán předložený rodinami pokrevních linií, ale je to příliš málo a příliš pozdě pro tuto planetu. Podle tohoto plánu jen malá část peněz ze zmíněných 50 miliard dolarů, které pokrevní linie plánují vytvořit, dostala k lidem, kteří to opravdu potřebují. S lidstvem, které by kontrolovalo svou vlastní budoucnost, tj. kontrolovalo proces vytváření a distribuce peněz, by se daly k dispozici miliardy dolarů na ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí v řádu měsíců a ne desetiletí.

Kromě toho nejvyšší řady OSN a dalších mezinárodních institucí vytvořených kabalou jsou beznadějně zkorumpované a totálně nekompetentní. Jen například ta skutečnost, že Saúdská Arábie je v Radě pro lidská práva v OSN. A v Saúdské Arábii, pokud je vdaná žena znásilněna někým jiným než jejím manželem, tak je potrestána tím, že je pohřbena až k pasu a pak ukamenována k smrti. Saúdská Arábie není země, ale otrokářská plantáž, kterou vlastní jedna rodina.

Musí být vytvořeny zcela nové organizace, které se postarají o zprovoznění funkčních dílů z existujících mezinárodních organizací a odstraní špatných a poškozený částí těchto skupinových organizací. To platí zejména pro skupiny, jako jsou WHO, které byly zapojeny (téměř vždy aniž by to věděl střední a nižší management) v šíření biologických zbraní jako součást plánu směřujícího k odstranění populace.

 

- Společnost Bílého Draka monitoruje situaci se zlatem, stejně jako čínská armáda, Pentagon a další agentury. Světový finanční systém nezůstane pod kontrolou genocidních gangsterů, bez ohledu na to, co se děje. SBD je ochotna vyjednávat kompromis mezi spřátelenými rodiny pokrevních linií a gnostickými Illumináty na vytvoření systému “win-win” co se týče zlata i řešení finančního systému. Rodina Draka je také zapojena do případu. SDB Očekává se, že uslyší od Rothschildů a dalších rodin pokrevních linií brzy.

-The Gnostici říkají, že iluminátské pokrevní linie raději zemřou, než by kapitulovali a místo toho naplánovali poslední hlavní útok, aby udrželi svou kontrolu. To bude pravděpodobně mít podobu koordinovaných snah zavraždit představitele, jako jsou Trump a nebo náčelník spojených štábů armády Spojených států, Joseph Dunford.

- Avšak vojenské síly z celého světa již poslali jasný signál do Vatikánu i rodinám pokrevních linií. Zdroje Pentagonu tvrdí, že nedávné zemětřesení v Itálii způsobilo šok: ".., který by měl přesvědčit Vatikán, aby neuděloval konverze a neposkytoval azyl vyšším kabalistům."

Pamatujete si, jak Tony Blair a George Bush starší byli na setkání s papežem a konvertovali, když zanechali svých funkcí? Oznámili světu, že měli ochranu P2 zednářské lóže, a proto nemohli být stíhány za válečné zločiny v Iráku a jinde. Doporučuje se tedy, aby papež František neopakoval chyby svého předchůdce, Zlořečeného papeže.

Kromě toho zdroje Pentagonu tvrdí, že "nedávné zemětřesení s minimálními škodami v Argentině a na Novém Zélandu jsou jasné varování kabale, že se nemají kam schovat".

Kromě toho, zdroje říkají, že "podmořské základny v oblasti Afrického rohu a Černého moře byly zničeny poté, co generál Dunford navštívil Saúdskou Arábii a Turecko, ruský premiér Dmitrij Medveděv navštívil Izrael".

V Japonsku je mezitím chazarský otrocký režim Šinzó Abeho ve stavu totální paniky, protože jejich páni v Americe ztratili sílu. Zdroje z japonského podsvětí říkají, že Heizo Takenaka, bývalý ministr financí, který předal kontrolu japonských financí chazarské mafií, uprchl do svého bytu v Kjótu, ale nebude v bezpečí, bez ohledu na to, kam půjde. To samé platí pro všechny ostatní zrádce Japonsko, říkají zdroje z Japonského podsvětí. Pravicové zdroje spojené s císařskou rodinou říkají, že probíhá příprava na novou japonskou vládu a velmi seriózní ekonomické, vládní a sociální reformy.

- Čínská vláda a "establisment" byli také zpočátku překvapeni výběrem Trumpa, ale nyní si uvědomují, že i přes svou předvolební rétoriku, je Trumpův režim ve skutečnosti více (příznivý) pro zájmy Číny, než by byl režim Clintonové.

- Číňané byli informováni, že chazarští gangsteři za Clintonovou řeknou Číňanům co chtějí slyšet, a pak je, při první příležitosti, bodnou do zad Naproti tomu Trumpovi poradci již říkají Číňanům, že USA zvažují vstup do Investiční a infrastrukturní asijské banky, která začala již v Číně fungovat, jak uvedly zdroje z čínské vlády. Spojené státy rovněž vyjednávají dohodu o výměně uloženého čínského vojenského zlata.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/