21.08.2016 19:27

Chazarská mafie nabízí ASEAN, Japonsko a Koreu Číně.

09-08-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Agent, který informuje prezidenta Číny, Xi Jinpinga, minulý týden řekl zástupci Společnosti bílého Draka, že Hillary Clintonová nabídla předat Koreu, ASEAN a Japonsko, aby pomohla vytvořit "Spojené státy Čínské", pokud bude Čína podporovat její kandidaturu na prezidenta Spojených států. Clintonová také číňanům řekla, že do pohybu bude muset dát tento plán krátká a intenzivní válka s americkou armádou, která tak vytvoří Čínu jako světovou supervelmoc číslo 1. Z tohoto důvodu, Čína podporuje kandidaturu Clintonové, řekl agent.

Zástupce SBD řekl číňanům, že chazarští gangsteři jako Hillary říkají lidem to, co chtějí slyšet, ale při nejbližší příležitosti je zradí. Řekl také, že bez ohledu na to, kolikrát americká armáda provedla simulace celkové války s Čínou, výsledek byl vždy, že zemře 90% světové populace a severní polokoule planety by se stala neobyvatelnou.

Dále bylo agentovi vysvětleno, že podle britské zpravodajské služby, když šel George Bush na lov s Vladimirem Putinem v roce 2007, zval Putina k plánu zničit Čínu. Scénář, který Bush narýsoval byl ten, že USA a Rusko by začali novou studenou válku. To by poskytlo Rusku, USA, Evropě a Japonsku záminku, aby se znovu ozbrojili. Během této studené války by Rusko předstíralo, že je přítelem Číny. Nicméně, na konci by NATO, Rusko, Japonsko a Korea zaútočili na Čínu a rozdělili ji na šest zemí tak, aby se Čína nikdy nemohla postavit a být hrozbou pro západní velmoci.

Také se tomuto agentu řeklo, že Clinton je součástí nacistické Bushovy mafie, takže všechny sliby, které dělají, slouží vždy jen a jen k tomu, aby získali čas a peníze od Číňanů, k provedení tohoto plánu. Jako výsledek tohoto rozhovoru byl čínský agent ve shodě s námi, že Čína by neměla podporovat Clintonovou.

Druhou věcí je to, že Chazaři přinutili svou loutku, japonského císaře, oznámit svou rezignaci na 8. srpna, data příznivého pro Čínu. Číňané říkali, že to bylo proto, aby dostali na japonský trůn prince Naruhita, který by mohl pomoci s plánem sjednotit Japonsko s Čínou. Naruhito je ženatý s Masako, která je dcerou Rockefellerova otroka a soudce Mezinárodního soudního dvora, Hisashi Owady.

Opět bylo Číňanům řečeno, že to byl jen pokus Chazarů, kteří již nabízejí svou loutkovou japonskou vládu k podplacení Číny. Kromě toho, císařská rodina by nikdy dobrovolně nesouhlasila s tímto plánem, a tak to byla jen chazar lež. Císař abdikuje kvůli svému špatnému zdravotnímu stavu, a protože se nechtěl zapojit do boje o zlaté bunkry, který právě v Japonsku probíhá. Na závěr, SBD velmi jasně vysvětlila Číňanům, že to byl jen chazarský trik navržený tak, aby oklamal číňany a poštval je do války s USA.

SBD a Číňané také diskutovali o budoucnosti amerického dolaru a globálního finančního systému. Čínský delegát řekl, že čínský plán počítal s nahrazením amerického dolaru Bitcoinem. Řekl, že nedávná hack Bitcoinu byl nezdar tohoto plánu, ale nová generace čínských superpočítačů by byla už dostatečně silná k udržení a zabezpečení Bitcoinu.

SBD řekl Číňanům, že schůdnější plán pro Čínu byl učinit velký krok k převzetí stávající infrastruktury mezinárodního amerického dolaru, a aby Spojené státy vydávaly novou jinou vlastní měnu.

Zdroje z Pentagonu nám mezitím potvrdily, že ministr financí, Jack Lew, tlačí na spuštění mezinárodní zlatem podložené měny, která nahradí americký dolar, a bude sloužit jako nová měna Spojených států a jako součást obnovy mezinárodního finančního systému.

Podmínky jsou již nastaveny a Číňané by to mohli popohnat spolu s armádou a "Bílými Klobouky" ve Spojených státech, kteří nabízejí vyměnit všechny dolary ve Spojených státech na základě skutečných transakcí (ne však s tím souvisejících derivátů a finančních podvodů) pro podložení nové mince v okně příležitosti dva nebo tři měsíce. Čínští vojáci a asijské královské rodiny jsou ochotni nabídnout zlato na podporu těchto myšlenek. Nanejvýš jen 20 (většinou malé otrokářské státy) ze zhruba 200 zemích po celém světě by odmítlo plány tohoto druhu, říkali. To je I to, co budou čínští představitelé diskutovat ve svých dovolených ve svých letních sídlech tento měsíc.

Také kontaktovali minulý týden Společnosti Bílého Draka zástupci jihoamerických drogových kartelů, kteří uvedli, že chtějí nyní pomoci při praní svých špinavých drogových peněz, protože už nemůžou provádět tyto transakce ve prospěch větve Bush / nacistická část CIA. Jak nám řekli čínští vládní agenti v Japonsku, Čínská armáda zvažuje, zda může nějak pomoci, pokud to pomůže porazit zločinecké rodiny Bush / Clinton.

SDB mezitím uvedla, že odpověďdí by bylo legalizovat a regulovat veškerý obchod s drogami. Další zajímavou věc odhalenou čínským zástupcem bylo, že plán (nyní opuštěný) držet Hillary Clintonovou u moci byl součástí plánu umístit ženy ve vedoucích pozicích u moci v celé řadě zemí, protože ženy ve vedoucích pozicích by měly být více kompatibilní s čínským režimem. Z tohoto důvodu, řekl, již bylo přijato rozhodnutí, že jako náhrada za japonského premiéra Šinzó Abe, bude politička Renho Murata, která má čínskou krev.

https://en.wikipedia.org/wiki/Renh%C5%8D

Renho by byla jen loutkou, řekl.

V každém případě tento pokračující pokus chazarské mafie předat Japonsko Číně vedl k prudkému vnitřnímu boji v rámci struktury japonské moci s náboženským "establishmentem" (šintoismus, buddhismus a křesťanství) boj proti politikům podplaceni Chazaři.

Zdroje říkají, že v rámci tohoto boje se sílám, které se staví proti režimu Šinzó Abeho podařilo úspěšně umístit svého kandidáta, Yuriko Koike, jako starostu Tokia. To jim dává kontrolu nad policejními silami působícími v hlavním městě, a proto i možnosti zahájit lov na hrdlořezy, kteří pracují pro chazarskou mafii.

Tento vnitřní boj je zrcadlem vážného boje o moc, který se právě bojuje ve Spojených státech. Když byl nejvyšší americký generál Joseph Dunford v Turecku dne 31. července, Turci mu řekli v naprosto jasných termínech, že jsou lidé, kteří působí v rámci USA, a kteří jsou zodpovědni za většinou terorismu ve světě. Turci řekli, že obnoví spolupráci s armádou Spojených států v případě, že s tím něco udělají.

Dunford odpověděl tím, že při své řeči 1. srpna veřejně vyzval americkou armádu, aby byla apolitická a ne-stranická, a vojáci by měli ctít svou přísahu zajisťovat dodržování ústavy.

Zdroje Pentagonu říkají, že toto je kód pro armádu, aby odtranili Hillary Clintonovou, která by měla brzy odstoupit. Bývalý šéf sboru náčelníků štábů Spojených států, Martin Dempsey, učinil podobné provolání ve svém stanovisku zveřejněném v listu Washington Post dne 30. července, řekly nám zdroje z Pentagonu.

Kromě toho tyto zdroje říkají, že Obama byl předvolán na ministerstvo obrany 4. srpna, kde mu bylo řečeno, že americká armáda je nejen proti ISIS, ale všem "falešným vlajkám, pokusům zavraždit Donalda Trumpa, volebním podvodům, rasovým válkám, potravinovým nepokojeům a jakýmkoliv dalším snahám zastavit prezidentské volby nebo uložit stanné právo."

Zdroje CIA mezitím varují, že brzy dojde k pokusu o použití některé skalární zbraně, která může zabít tisíce lidí v Altantě, ve státě Georgia, někdy v srpnu nebo v září, aby se pokusili dosáhnout zrušení prezidentských voleb v listopadu. Výzva k volbám by byla jen předehrou ke světové válce, která by zachránila strukturu chazarské moci.

Kromě toho se události vymykají kontrole. Zdroje First Nations z Britské Kolumbie, v Kanadě, říkají, že sestřelili bezpilotní americký dron týden pracující ilegálně v Kanadě.

Číňané mezitím dostali minulý týden novou připomínku genocidních plánů chazarů, když sestřelili letadlo bez označení, které rozprašovalo chemtrails podél čínských hranic s Kazachstánem, podle CIA v Asii. Říkali, že letadlo bylo pilotováno Bushovými agenty CIA a byl plný kontejnerů s prasečí chřipkou vyrobenou pomocí bio-inženýrství.

Také nám přicházejí zprávy z Indonésie, kde záhadně umírají tisíce lidí, což je jisté znamení nového pokusu chazarů použít biologické zbraně, aby tak snížili světovou populaci na úroveň, kteou budou moci ovládat.

Co tento vývoj ukazují, že svět prochází neklidnou dobou, kdy vidíme zoufalý boj umírajícího zvířete Chazarské mafie. Pokud budeme tvrdě a neúnavně bojovat, můžeme konečně porazit tato monstra možná už letos na podzim. Postavit Donalda Trumpa do čela USA bude klíčovým vítězstvím. Bezprostřední pád domu Saudů je další událostí. Avšak zabránit světové válce začínající v Jihočínském moři i jinde bude neméně důležité.

A konečně, v poznámce pro čtenáře, váš mluvčí a vyjednávač bude v Kanadě na začátku jejich každoroční dovolené tohoto týdne, takže další zprávy jsou napsané předem, pokud se nestane něco opravdu velkého. Pravidelné týdenní zpravodajství opět začne 29. srpna.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/