25.12.2016 15:48

Chazarská mafie stále plánuje významné akce pod falešnou vlajkou, ale jejich porážka už je jistá.

12-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.Zdroje ze CIA říkají, že Chazarská mafie plánuje exemplární teroristické operace pod falešnou vlajkou od teď až do 19. prosince ve snaze o poslední pokus jak zabránit Donaldu Trumpovi, aby byl formálně jmenován jako prezident Spojených států. Nicméně, vojenské síly Ruska, Číny a Spojených států nyní spolupracují na odstranění posledních zbytků chazarské kontroly, takže tyto snahy nebudou nic jiného než jen poslední rány z milosti umírajícímu zvířeti.

Máme tu také intenzivní kampaň kybernetické války, jejímž cílem je odstranit existující pravdivé webové stránky, aby tak mohla být znovu potvrzena falešná globální story chazarských korporátních médií, říkají zdroje. To je to, co je za jejich neustálou snahou a pokusy kvalifikovat současnou revoluci pravdy a volbu Donalda Trumpa jako "Ruskou".

Nedávný široce otiskovaný článek Washington Post, který obsahoval seznam míst s tak zvanými "falešnými zprávami" cituje údaje sestavené servery, které jsou známým krytím ministerstvem zahraničí a Obamy, jako Hlas Ameriky, Atlantická Rada a National Endowment for Democracy.

https://www.voltairenet.org/article194344.html

Faktem je, že „falešnými zprávami“ jsou známé propagandistické orgány, jako jsou New York Times, Washington Post, CNN, BBC, atd. Toto jsou média, které s každodenní rutinou ještě i dnes běžně podávají lživé zprávy o 11-S, Íránu, Saddámu Husajnovi, ISIS, Rusku atd. Tato centra prolhané korporátní propagandy brzy zažijou změnu v řízení a budou donucena buď zpravovat pravdivě, nebo budou uzavřena.

Stejně tak, jako asijské tajné společnosti, tak i západní agentury hlásí, že v plném proudu je velká a důležitá čistka, a že "zmizel" velký počet lidí, a to jak v Asii tak i na Západě. To je všechno vnějším znakem pádu domina vlád ovládaných Chazarskou mafií. Nicméně, zdroje z asijských tajných společností říkají, že informace poskytnuté NSA, že čínský prezident Xi Jinping informuje (nebo slouží) Evelynu de Rothschild byla falešáý. Říká se, že Asiaté měli sérii schůzek, kde mimo jiné, bylo rozhodnuto, že do té doby co Xi bude podporovat světový mír, zůstane u moci. Ostatní světoví lídři však i nadále padají, jak se shodují zdroje.

Nejnovější padnoucí domino byla prezidentka Jižní Koreje, Pak Kun-hje, která byla odvolána minulý týden. Jihokorejci byli pobouřeni slyšet odhalení z Wikileaks a jiných zdrojů, které odhalily, že Park se podílela na "satanistických rituálech" a dovolila zlým duchům "úplnou kontrolu nad svým tělem a duší."

Http://victuruslibertas.com/2016/12/south-korean-president-forced-to-step-down-when-people-find-out-she-is-involved-in-satanic-cult/

Došlo k vysilující kampani Chazarské mafie popírající jakoukoliv souvislost se satanismem, ale stále víc a víc zasvěcenců říká, že je to velmi reálné. Tyto obrazy rituálního kanibalismu v elitní straně vedené Marinou Ambramovic jsou odrazem velmi reálných kannibalistických orgií, které se, podle zdrojů ze známé rodiny, konají.

Https://sli.mg/a/mdv0hG

Seznam osobností, které se účastní této události si můžete prohlédnout zde:

https://www.ascensionwithearth.com/2016/12/pizzagate-hollywood-celebrities-take.html? Utm_source = FeedBurner & utm_medium = email & utm_campaign = Feed% 3A + ascensionwithearth% +% 2FkRNq 28Ascension + s + Matky + Earth + y + proud + státní + of + záležitosti% 29

"Pravdou je, že Elity" by nedělaly satanistické kanibalistické rituály, a nebylo by ani "Galas" pokud by nebyly aktivně zapojeny do hnusných a nezdravých praktik, "uvedl zdroj v CIA.

Mnoho informací o těchto hrůzách elity bude odhaleno při soudech válečných zločinů, které, jak se očekává, začnou v lednu 2017, jak souhlasí několik zdrojů.

Zdroj CIA říká, že se "Obama jako CEO výkonný ředitel (senior executive) korporace Spojených států, tiše připojil k Mezinárodnímu trestnímu soudu (ICC ICC v angličtině) v r. 2010. Před deseti lety, dal George W. Bush prezidentskou imunitu zločinecké rodině Bushů / Clintonů. Ta skončí 31. prosince. Dne 1. ledna 2017 může být zatčen a předveden před Mezinárodní trestní tribunál. To je důvod, proč oni jsou nyní zadržováni v domácím vězení. To se udržuje velmi blízko ke zdroji".

"Počkají, až Trump složí nástupní přísahu do úřadu, a pak hovna zasáhnou přímo ventilátor," shrnul zdroj.

Zdroje z Pentagonu tvrdí, že námořní generál John Kerry bude stát v čele Ministerstva pro bezpečnost (Departamento of Homeland Security), který ho vyčistí od chazarů před tím, než zahájí kampaň s cílem uzavřít hranici pro "drogové kartely a ISIL". Zdroje z Pentagonu byly informovány, že pokud by chtěly jít po ISIL, tak první člověk, který by měl být zatčen by byl senátor John "ISIL" McCain. Taková zatýkání se budou realizovat po pádu „velkých ryb“, která jsou plánovaná pro nový rok, podle zdrojů ze CIA.

Mezitím nám vrcholí také finanční válka. Zdroje z Pentagonu říkají, že toto bylo vidět v přerušení terminálů Bloombergu, ke kterému došlo minulý týden. Hedge fondy také obdržely pořádnou ránu do těla minulý týden, kdy Nejvyšší soud rozhodl 8:0, že zneužití privilegovaných informací v obchodním styku je zločinem i v případě, že příjemce nezíská žádnou ekonomickou výhodu od rodiny nebo přátel, říkají zdroje. S tímto rozhodnutím bude mnohem jednodušší pro lidi od policie uklidit Wall Street, říkají.

Kromě toho, Wells Fargo Bank byla vyčištěna od stovek bankéřů a bude pravděpodobně brzypřevzata od HSBC, říkají zdroje. V rámci podobných opatření jako toto byla soukromý švýcarská banka "Edmond de Rothschild" vyhoštěna z Číny po té, co bylo obklíčeno mnoha chazarských agentů v této zemi, uvádějí zdroje z Pentagonu. Čínská armáda říká, že jediná západní banka, ke které mají plnou důvěru je nyní HSBC a Standard & Chartered.

Americká a čínská armáda vyjednávají dohodu, která pomůže dosáhnout obnovení globální měny, jak říkají zdroje blízké jednání. Dohoda zahrnuje výměnnu dolarů za asijské zlata a je blokována klanem Rothschildových bank, zdroje říkají. Z tohoto důvodu obdrželi jak asijské tajné společnosti, tak také US agentury přesné souřadnice, kde se nachází vedení klanu Rothschildů. Společnost Bílého Draka říká, že je třeba se vyhnout raketám a leteckým úderům, aby se tak zabránilo zničení uměleckých děl nevyčíslitelné hodnoty.

Avšak zdroje CIA, kteří jsou již dlouho v boji proti pokrevně příbuzným rodinám zaujímají tvrdší linii: "Jsou opatrní při bombardování a ničení historických pokladů "k nezaplacení" na Středním východě? NE, protože jeich cílem není získat nebo zachránit poklady, ale dosáhnout celkové a absolutní kontroly. Copak oni nepoužili při 11-S-strategické jaderné bomby? Chceme-li znovu získat kontrolu nad naší milovanou planetou, tak pouze rovná síla upoutá jejich pozornost. To jim vyšle dostatečně silný signál, že to myslíme vážně, a že už je toho dost, a buď to bude jejich totální kapitulace, nebo budou čelit totálnímu zničení ... oni si vyberou! "

Gnostičtí Ilumináti se rozhodně přiklánějí k "totálnímu zničení", takže se doporučuje, aby se pokrevní mafie odevzdala do mírnějších sil SBD, než bude příliš pozdě.

V Sýrii došlo k masívní chazarské kapitulaci. Zde se domluvilo příměří a souhlasilo se evakuací Aleppa po té, co syrské vládní síly a jejich spojenci obsadili 93% města. A jasně se vztahující k těmto událostem byla koupě, společnost Glencore, řízena Rothschildy a katarskou vládou, která dohodla minulý týden koupi hlavní investice v ruské energetické společnosti Rosněfť.

Http://tass.com/economy/917576

Syrská válka začala tak, že Katar a Saúdská Arábie nutili Sýrii, aby dovolila, aby tam vybudovali plynovod pro export zemního plynu do Evropy. Syřané odmítli, protože dali přednost potrubí kontrolovanému Ruskem. A proto skutečnost, že Katarci dosáhli dohody s Ruskem znamená, že se již oddělili od Saúdské Arábie v otázkách Sýrie.

A Saudové spěchají zachránit jejich zadky s vysláním Masayoshiho syna ze Softbank, který navštívil Trumpa a nabízel vytvoření 50.000 pracovních míst ve Spojených státech z 50 miliard dolarů saúdských peněz. Saudové budou muset vydržet mnohem víc než to jen zaplacení krvavých peněz za všechny jejich ohavné zločiny, které jejich režim provádí. Zeptejte se Jemenců.

Saúdský režim se "zabalí" jako součást komplexního řešení probíhajících konfliktů, přičemž Trumpův režim dosáhne "Trojdohody" s Ruskem a Čínou.

To je důvod, proč se Rusko a producenti ropy dohodli na snížení non-OPEC dodávek s cílem zvýšení cen energií a stabilizovace závislých měn. Pokrok směrem k větší harmonii může také být viděn v příměří v Aleppu a dohodě na dodávky ruského plynu na Ukrajinu, které budou tuto zimu. Rovněž se očekává, že bude nějaký průlom zahrnující Severní Koreu. Vzácný pohled do skutečné povahy tohoto režimu přišel minulý týden, kdy se "náhodně" odhalilo, že existuje pouze 28 názvů domén používající severokorejský registr .KP.

Http://anonhq.com/icymi-when-north-korea-accidentally-revealed-a-closely-guarded-secret-about-its-internet/

Pokud se podíváte na některé z těchto 28 stránek můžete jasně vidět, že nejsou řízeny Severokorejci. Toto odhalení může být spojeno s pádem prezidentky Jižní Koreje, a yároveň určité znamení, že na Korejském poloostrově je v plném proudu nějaký druh mírové dohody.

A poslední poznámka; existuje více vystupujících podivností kolem Antarktidy. Minulý týden se objevil, podle Christian Science Monitor, nad Antarktidou "velký jasně modrý mrak".

https://www.csmonitor.com/Science/2016/1203/Why-is-a-blue-cloud-appearing-over-Antarctica

Ví Vatikán o tomto mraku něco, co my ne?

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/