10.06.2016 02:34

Číňané říkají, že zlato se bude distribuovat pouze prostřednictvím "Společnosti bílého draka", a japonský odpor říká, že Obama bude napaden "kamikadzem" v Hirošimě.

16-05-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Poznámka: označení odkazuje k zatčení tohoto rabína, společně s třemi dalšími a několika americkými úředníky a starosty, všichni zapojení v praní špinavých peněz a obchodování s lidskými orgány v roce 2009, v případu známém jako "Operace Bid Rig ": 

https://progresosemanal.us/20090805/el-agente-de-rinones-y-el-lavado-de-dinero/)

Bitva o planetu Zemi je vedena na mnoha frontách. Finanční válka zůstává nejdůležitějším bojištěm ze všech těchto front. Čínská armáda a Rodina Draka, která stojí za ní nyní naléhají, že zlato pro západní země bude k dispozici pouze skrze Nadaci Bílého Draka a pouze bude-li použito - podle čínských vládních zdrojů - pro stabilizaci světového míru. Více o tom později, ale tím druhým důležitý vývojovým bodem je to, že byla předána autorovi tohoto článku vlastnoručně napsaná zpráva, ve které se říká: "Kamikadze se pokusí zavraždit Šarlatána v Hirošimě". Znamená to, že sebevražedný atentátník se pokusí zabít amerického prezidenta Baracka Obamu při své návštěvě Japonska na konci tohoto měsíce.

Další zajímavá událost, která možná souvisí, je, že japonská NHK národní televize odvysílala dokumentární film o tom, že v roce 1944 byla japonská továrna na vojenská letadla napadena přesným zemětřesení. Po této akci USA bombardéry B29 rozhazovaly letáky, které říkaly: "co bude další věcí, kterou vám uděláme po zemětřesení?". Seismograf zemětřesení z roku 1944 je totožný se vzorem seismických shluků viděných v Kyushu minulý měsíc, které se zaměřují na japonské vojenské základny. Zde je odkaz v japonském jazyce na NHK na dokumentární film o útoku zemětřesením.

player_embedded & feature = v = AKeH9lRIG4M a desktopové aplikace =

Technologie, která byly pravděpodobně použity pro takové útoky je založena na oscilátoru Nikoly Tesly

https://en.wikipedia.org/wiki/Tesla's_oscillator

to se stalo vojenským tajemstvím vlády USA v roce 1930. Japonská mafie s nás upozornila na tento film, a řekla, že útoky nejnovějších zemětřesení pomstí.

Ruské zdroje mezitím předložily podrobné důkazy o systematickém zabíjení civilistů Chazarskou mafií na Ukrajině a jinde za účelem získání jejich orgánů pro transplantace. Některé z těchto důkazů jsou připojeny ke konci této zprávy. Můžete si být jisti, že pachatelé těchto činů jsou pronásledováni.

Chazarské mafii, zoufale se skrývající před kontinuálním čistkou se dočasně podařilo svrhnout prezidentku zvolenou brazilským lidem, Dilmu Rousseffovou. Nová vláda již zavedla zločinnou "privatizaci" (rabování) velkých sektorů ekonomiky. Můžete si být jisti, že v Brazílii není boj zdaleka u konce, a že nová kleptokratická vláda nebude ani stabilní ani dlouhodobá.

Vysoký pohlavár nacistické frakce Chazarské mafie, Henry Kissinger, který nebyl anihilován, jak nás Alexander Romanov z Iluminátů (gnostických) špatně informoval, byl povolán na 9. května do Pentagonu, datum ruského vítězství nad Německem ve druhé světové válce, říkají zdroje z Pentagonu. Tam bylo Kissingerovi řečeno, aby informoval své kolegy chazarské mafiány, že by měli umožnit bankám vyhlásit bankrot, přestat krást úspory a důchody, a přestat používat negativní úrokové sazby, a zároveň by měly podložit dolar zlatem. Datum 9. května byl vybráno, ve zprávě adresované držitelům zlata v Hongkongu, aby symbolizovalo vojenskou spolupráci mezi Spojenými státy a Ruskem, říkají zdroje Pentagonu.

Číňané reagovali, jak je uvedeno výše, tak, že nabízejí nejméně 20.000 tun zlata se slevou 13% za předpokladu, že, jak již bylo zmíněno, 10% jde na vytvoření agentury pro plánování budoucnosti, přičemž zbývající 3% je na provize. Držitelé zlata jsou čínští vojáci, kteří říkají, že zato nebude dodáno ani čínské komunistické vládě ani čínským korporacím. Říká se, že vedle těchto 20.000 tun,které jsou rafinovány v tyčích o 12,5 kilogramech s 99,99% čistotou, je také mnohem více zlata, které je ještě k dispozici, ale nachází se v kovových ingotech s 60% zlata a 40% mědi a mělo by být vyčištěno. Oba čínské vládní zdroje, stejně jako CIA a souhlasit se zprávou čínských vojáků rodině Draka.

Ve vojensko-průmyslovém komplexu Spojených států stále existují lidé, kteří si myslí, že Spojené státy nemají žádnou potřebu přijmout tuto nabídku a nyní, když převzali systém Společnosti Federálních Rezerv můžou tisknout dolary k řešení problémů USA. Republikánský prezidentský kandidát Donald Trump je zřejmě jedním z nich. Dne 9. května řekl Trump toto na CNN:

"Lidé říkali, já chci jít a koupit dluhové a implicitní (nezaplatitelný) dluh - tito lidé jsou blázni. Je to vláda Spojených států. Za prvé, nikdy se nedostanete do "defaultu" (neplnění závazku), protože tisknete peníze. Nerad to říkám "v pořádku?". Takže nikdy není “default" (platební neschopnost).

Co Trump nechápe je to, že zatímco USA si mohou natisknout všechny peníze, které chtějí v zemi použít, cizinci nepřijmou neomezený počet ničím nepodložených dolarů výměnou za jejich zboží. USA již v "defaultu" (neplnění závazku = splácení dluhu) jsou, co se jeho zahraničních věřitelů týče. Nedávné selhání kolonie Puerto Rico 2. května USA, které neprovedlo platbu ve výši $ 422 milionů za jeho dluhopisy byl ve skutečnosti původní dluh americké vlády. Na rozdíl od japonské vlády, která si půjčuje od svých vlastních občanů, vláda USA, aby se udržela na vodě, spoléhá na cizince. Tito cizinci, však mají dobrý důvod, aby se již nespoléhali na roli USA. Z tohoto důvodu je nutné, aby USA přijmuly velkorysou nabídku zlata, aby podložily své dolary. Jediné, co za to dostanou na oplátku, je světový mír.

Vzhledem k tomu, zdá se čím dál pravděpodobnější, že Trump se stane příštím prezidentem Spojených států, musí přijmout tuto nabídku, pokud chce, aby se zabránilo katastrofální hospodářské zhroucení USA. Spojené státy si již nemůžou vytisknout svou cestu ven z dluhů, aby se tak opět zbavili svých mezinárodní závazků.

V každém případě tíhne vojensko-průmyslový komplex USA stále více k Trumpovi. Zdroje z Pentagonu říkají, že minulý týden vystoupil z řady s Bushem jeho "consiglieri" (p.př.: consiglieri = oficiální terminus technicus pro nejvyššího poradce padrina ve struktuře italské mafie) Jim Baker, a setkal se s Trumpem. Tak se připojil k Dicku Cheneymu v balíčku excelentních krys opouštějících potápějící se loď nacistické větve Chazarské mafie.

Je již pravděpodobně příliš pozdě na to, aby tyto krysy získali úplnou imunitu za dřívější zločiny. Minulý týden zveřejnil také informace bývalý ředitel CIA George Tenet, který vypověděl, že oba, George Bush Jr. i D. Cheney ignorovali opakované varování před útoky 11. září 2011, kdy bylo napadeno USA.

https://www.blacklistednews.com/Ex-CIA_Chief%3A_Bush_and_Cheney_Knew_911_Was_Imminent%2C_Concealed_Intelligence/51150/0/38/38/Y/M.html

Úloha lokajské Bushovy rodiny coby saudsko - arabských vládních agentů při tomto útoku je nyní zveřejněna v novinách po celém světě.

Saúdové se bojí vážných sankcí za jejich roli v 11-S a financování tzv. islámského terorismu, a utíkají do Číny v naději, že najdou nového velkého bratra pro svou ochranu. To je také pravým důvodem k tomu, proč Saúdové nabídli k odprodeji státní ropnou společnost Saúdské Arábie Číňanům. Dávají přednost prodat Číňanům, to, co má být zabaveno Američany. To je také důvod, proč petro-monarchie ze Zálivu prohlásili, že straní Číně proti USA v jakémkoli sporu o ostrovy v Jihočínském moři.

https://sputniknews.com/asia/20160513/1039583944/arab-states-china.html

Číňané však také byli oběťmi zla pocházejícího ze Saúdské Arábie a rozhodně nepůjdou do boje proti americké armádě, aby ochraňovali zlodějský klan, který se stal petro-trillionovým dealerem. To platí zejména proto, že vědí, že Saudové nejsou ve skutečnosti žádní muslimové, ale chazarští uctívači Satana. Saudové budou muset zaplatit za své zločiny proti všem národům tohoto světa, pro ně už neexistuje žádná jiná možnost.

Chazarští uctívači Satana v USA a Evropě jsou ve vážných potížích hlavně kvůli omu, že jejich obchodní dohoda s Evropou TTIP je odsouzena k zániku. Zdroje z Pentagonu říkají, že TTIP je měla chránit před soudy a vyplácením podvedených investorů, takže bez TTIP jsou chazarské banky "usmažené".

Bankovní svět ve stínu hedge fondů také trpí obrovskými ztrátami, protože se jim již znedostává důvěrných informací od Společnosti Federalních Reserv. Nefunkční stav akciových a měnových trhů způsobuje také to, že investoři disponující reálnými penězi se těmto trhům vyhýbají. "Investoři jsou manažeři peněz druhých a nechtějí alokovat kapitál v pyramidové hře" je způsob, jak Russ Certo, ze společnosti "Brean Capital," popsal nový smysl pro etiku (strach z trestu) na finančních trzích.

https://www.zerohedge.com/news/2016-05-15/global-negative-feedback-loop-why-investors-are-fleeing-capital-markets

Pyramidálním schématem se myslí to, že centrální banky používají peníze k tomu, aby pozvedly důvěryhodnosti v dluhopisy na akciových trzích. Jinými slovy, více a více lidí na finančních trzích si uvědomuje, že můžou být bez problémů uvězněni za vydírání poplatků, pokud budou jednat i nadále jako předtím.

Na závěr této zprávy, je níže připojeno syrové zpravodajství od Rusů ilustrující, jak je Chazarská mafie odporná a proč musíme jednou provždy zničit tuto metlu ldstva:


 

"Benjamin! Vážený Benjamine. Přátelé, Urgentní informace !!!

Ukrajinská genocida! Michail Saakašvili a jeho manželka Sandra Roelofs vedou tuto genocidu ...

Nina Sidorova

Кто и для чего организовал войну на Украине. Признание сотрудника СБУ. Размножить!

СМОТРИТЕ САМОЕ СВЕЖЕЕ ВИДЕО Подписывайтесь на наш канал новости, новости1, новости крыма, украинские новости, новости одессы, новости молдовы, российские новости, Ķīāīńņč 24, Novosti, политика

00:09:39

Vážený Benjamine,

Níže, jak je uvedeno, se zobrazí více podrobnější informace. Děkuji, drahý, za tvé skvělé služby celému lidstvu.

Víš, že je množství lidí, kteří tě milují.

Nina

Váš přítel!


 

My, lidé! Přátelé! Američané!

Prosím, podívejte se na video a pak přečetěte přepis výpovědí ukrajinského agenta SBU (SBU- Bezpečnostní služba Ukrajiny), který popisuje genocidu a zvraždění lidí na Ukrajině a v Donbassu pro sklizeň lidských orgánů od živých lidí, včetně dětí a žen, kterou provádí skupina zločiných lékařů, politiků a zástupců SBU.

Kdo a proč on organizoval válku na Ukrajině?

To co se dozvěděl agent SBU.

 

 www.youtube.com/watch?v=JFVkLkFi0IY

 

Кто и для чего организовал войну на Украине. Признание сотрудника СБУ.

Agent SBU vysvětluje, že kriminální gang, který se dopustil genocidy, která slouží ke sběru lidských orgánů od žijících osob, včetně dětí a prodeje těchto lidských těl do Izraele a dalších západních zemích, má ve svém čele Michaila Saakashviliho a jeho manželku holandˇanku, Sandru Roelofs (na obrázku).

Saakašvili je současným guvernérem pro "oblast" Oděssy na Ukrajině (region) a po dvě po sobě následující období od 25. ledna 2004 do 17. listopadu 2013 byl třetím presidentem Gruzie.

Na tomto videu můžete vidět hroby zabitých civilistů a vojáků, fotky orgánů, které jim byly odňaty, pokoje, kde jsou hozeny těla zabitých lidí a fotky pachatelů, kteří se podíleli na genocidě těchto lidí z Ukrajiny a Donbassu (Novorossya).


V návaznosti na transkripci:

Benjamin Fulford - Úplná zpráva - 09.5.2016

Velké pohybuje na několika frontách, včetně změně jejich režim a vážnou politickou vřavu v Číně


Benjamin vysvětluje ve své zprávě : "... tato válka je opravdu společná operace amerických a Ruska proti satanské Chazarské mafii.

Zdroje z Pentagonu a NSA informují, že v USA, na Ukrajině a v dalších zemích jsou zabíjeny Chazary desítky tisíc dětí. "

 

Svědectví agenta SBU, které tu nabízíme, a které můžete vidět na videu a číst je dalším důkazem zločinů spáchaných na dětech tím největší zločineckým syndikátem na světě, také známém v USA jako

· Chazarská Mafie (KM: "Khazarian mafie")

· Židovská mafie Rothschildů

· Největší anti-lidský parazit na světě


 

Zpráva 2. Benjamin Fulford poskytuje odkaz na článek, jako přílohu, což je další důkaz podporující svědectví agenta SBU o genocidě ukrajinského národa.

https://82.221.129.208/ifyouareinamericayouprobablycantseethisw9.html

"To je důvod, proč: Bylo použito 25.000 ukrajinských dětí jako náhradní díly v izraelském extrakčním programu na lidské orgány.

od MX22

"Izraelská mezinárodní spiknutí na unášení děti a vybírání jejich orgánů, je jen dalším hluboce šokujícím příběhem z Tel Avivu o dovozu ukrajinských dětí a extrakci jejich orgánů.

Příběh poukazuje na skutečnost, že Izrael přivezl během posledních dvou let některé z 25.000 ukrajinských dětí z okupovaného subjektu, aby extrahovali jejich orgány. Cituje neplodné hledání 15 dětí jedním mužem z Ukrajiny, které byly přijaty v Izraeli. Děti byly zjevně přijmuty v izraelských zdravotnických centrech, kde byly použity pro náhradní díly – extrakci jejich orgánů."


 

Vážení přátelé,

prosím omluvte mne za gramatické chyby. Jsem pod útokem Chazarské mafie, jejíž žoldáci pravidelně útočí kybernetickými útoky na můj notebook, a chci vám vysvětlit, že před pouhé tři týdny došlo k sedmému pokusu o atentát proti mně ze strany izraelských zločinců ...

Stále se cítím slabá, ale přežila jsem. Bůh mě znovu zachránil ... Někteří z mých přátel vědí, že tito zločiní chazaři, jejich žoldáci a zkorumpovaní agenti Fusion centra v severní Kalifornii se dopustili proti mně od roku 2010 více než 128 trestných činů. Tyto zločiny byly zaznamenány u policie a FBI. To je to, co mě stála moje pomoc a podpora nízkopříjmovým nájemníkům v Kalifornii u Chazar mafie.

Se požehnání každému z vás,

Nina Sidorova,

Předseda Sdružení nájemníků severní Kalifornii


 

Budu překládat přepis svědectví ukrajinského agenta SBU anglicky podle svých schopností:


Kdo a proč on organizoval válku na Ukrajině?

Výpověď agenta SBU


00:22:

Člověk v tomto videu tvrdí, že je agent ukrajinské SBU (Bezpečnostní služba Ukrajiny SBU). V prosinci 2014 byl poslán do Donbassu (Novorossya) zóny ATO (ЗонаАТО) se skupinou lékařů. Ta měla oficiální název "Skupina pro tísňové případy a kritickou péči".

Potvrzuje, že prodělali školení po dobu dvou týdnů ve městě Kramatorsk (Краматорск), po kterém byli připojeni ke skupině lékařů. Dostaly nové západní lékařské vybavení a nové zbraně. Vysvětluje, že plukovník Michenko SBU jim vysvětlil, že mnoho vojáků chce po své smrti darovat své orgány, a že rodiny těchto vojáků přijmou peníze za orgány, které by byly vyňaty z mrtvých vojáků. Nicméně, byl poté svědkem, že orgány byly extrahovány z živých lidí - civilistů, včetně žen a dětí.

Za každou osobu, jejíž orgány byly vyňaty dostal tento agent SBU $ 170. Agent SBU říká, během jeho svědectví, že několikrát byly extrahovány nejen vnitřní orgány, jako jsou ledviny, játra nebo slezina živých dětí, žen a vojáků, ale také oči těchto lidí, jejich kůže, kosti, atd.

 

02:24,

Profesionální transplantolog jménem Elisabeth Debruk, holandská občanka, požádal další zločince, kteří s ní pracovali, aby vybírali orgány z živých lidí bez jejich svolení. Velmi často se stává, že vzala orgány z těl civilistů, včetně dětí. Elisabeth Debruk byla schopná extrahovat z těla lehce zraněného vojáka, který nebyl vážně zraněn, nebo civilisty pár ledvin nebo jiných orgánů během nějakých 5 až 7 minut. Elisabeth Debruk plnila těmito orgány speciální kontejnery a předávala je agentům SBU, kteří tyto orgány posílali ženě Michaila Saakašviliho (Гражданин Грузии Ø Украины М. Сукашвилли), Sandře Roelofs, také holandské občance.

SBU agent uvádí ve svém svědectví město Kramatorsk a město Debalchevo (Donbass). Řekl, že mnoho orgánů bylo převzato od lidí ze zóny С v blízkosti (Сектор Ц) těchto měst.

SBU Agent vysvětluje, že pouze za jeden den v únoru 2015, a z jednoho místa, kde pracoval s Elisabeth Debruk, vzali a poslali 23 (dvacet tři) dvojic lidských ledvin, jater a slezin.


03:13

Důstojník řekl, že těla lidí byla naložena na nákladní vozy a převezena do města Artemovsk, kde již jiní z této skupiny a připravovali pro tyto zavražděné masové hroby.

Řekl, že naši generálové a my vyděláme hodně peněz na této práci v Debalcevu a sklízni lidských orgánů.


04:17

SBU agent tvrdí, žezná velmi dobře angličtinu, a byl svědkem toho, jak Elisabeth Debruk mluvila s manželkou Mikhaila Saakashviliho - Sandrou Roelofs – která jí volala z Evropy a žádal ji, aby zvýšili počet vytěžených orgánů a havně jejich kvalitu. Sandra Roelofs byla skutečným vůdcem, který vedl tuto skupinu a nařídila, aby se lidských orgánů extrahovaly z živých lidí z Ukrajiny a Donbassu.

Sandra Roelofs řekla tomuto agentu SBU, že když bude čelit problémům s extrakcí lidských orgánů, je nutné kontaktovat plukovníka Vladimira Michenka, a budou-li vážné problémy, kterým bude případně čelit, měla by kontaktovat zástupce ředitele SBU Ukrajiny, Generala Alexandera. (Bezpečnostní služba Ukrajiny SBU).


04:41,

tento agent svědčí o tom, že se všechno změnilo poté, co toto místo na Ukrajině (Donbass) navštívil Michail Saakašvili (Гражданин Грузии ¨ Украины М. Сукашвилли) , kde se kriminálnická skupina lékařů a SBU agentů dopustila zločinů a zabíjení lidí a brala od nich jejich orgány.

Plukovník Michenko požádoval od tohoto agenta SBU, že musí doprovázet Saakašviliho dne 22. dubna 2015.

Elisabeth Debruk se zúčastnila všech schůzek se Saakašvilim v hlavním městě Kramatosrk a městě Lisichansk (Donbass).

Saakašvili pochválil lékaře a agenty SBU za shromažďování lidských orgánů, a řekl jim, že zvýší jejich platy. Saakašvili zval lidské orgány "produkty", a vyžadoval zvýšení dodávky "produktů".

 

05:40,

"Poté, co Michail Saakašvili odejel šlo již všechno skutečně ďábelským rytmem", říká agent SBU. Řekl, že zabíjení lidí se dramaticky zvýšilo. Oběti, kterým byly vyňaty orgány z jejich těl byly pohřbeny v masových hrobech, a byl také svědkem toho, jak tito zavraždění lidé byly nalezeni v dokumentech SBU jako pohřešované osoby. Rodiny těchto vojáků neobdržely žádné peníze, a bylo jim řečeno, že jejich synové a manželé zmizeli.


05:50,

Když byly boje zastaveny (během příměří), Sandra Roelofs, manželka Michaila Saakašviliho, začala volat téměř každý den, a žádala je, aby zvýšili dodávky orgánů.

Agent SBU řekl, že Elisabeth Debruk, Roman a Světlana brali orgány z těl ukrajinských civilistů, včetně dětí.

 

06:00

Agent SBU vysvětluje, co se stalo nedaleko města Opasnoe (Опасное), na Ukrajině (Donbass). Uvádí zjištěný příklad vraždy civilistů, včetně dětí. Vysvětluje, že Elisabeth Debruk zavraždila 12 letá dívka, která právě ztratila vědomí po dobu několika minut po explozi, která nastala v blízkém okolí. Kriminálnice Debruck (holandská občanka) vzala ledviny a slezinu tohoto děvčátka, které mělo jen 12 let. (Podívejte se na fotografiích v 6:12). Debruk také vzala orgány otce té dívky, který nebyl vůbec zraněn. Agent si vzpomíná na jméno otce té dívky (jeho jméno bylo Vladimír Layshevsky). Agent SBU si pamatoval toto jméno, protože si vzal jeho pas a předal ho jinému agentu. Dívčina matka byl zraněna, a byl poslána do nemocnice k úplnému odstranění všech jejích orgánů.

Když tento agent SBU kontroloval lékařské záznamy, viděli tyto tři lidi, včetně 12 let dívky, úředně prohlášeny za mrtvé explozí.

Jak bylo uvedeno výše, tento agent SBU řekl několikrát během svého svědectví, že nebyly odnímány pouze ledviny, játra a sleziny živých Ukrajinců a Rusů, ale brali lidem i oči, kůži a kosti, atd ..


06:40,

SBU agent byl svědkem skutečně barbarské genocidy civilního obyvatelstva, které se na Ukrajině a v Donbassu děla. Byl překvapen a dokonce se i na tom podílel. Řekl, že nebyl schopen účastnit se více této genocidy.

Dne 4. června 2015, napsal zprávu a svou výpovědˇ. Informoval svého velitele, že na Ukrajině a v Donbassu se koná barbarská genocidu civilistů a vojáků. Velitel, plukovník Michenko se znovu zeptal, proč podepsal svou rezignaci. Agent SBU znovu vysvětlil, že je to proto, protože se provádí barbarská genocida civilistů a vojáků ... A také poskytl důkazy.


07:02,

Bylo mu řečeno, aby ukázal masové hroby zabitých civilistů a vojáků, kterým byly odňaty jejich orgány. Podívejte se prosím na fotky z těchto hrobů a v této části videa. Tomuto agentu SBU bylo řečeno, aby si vzal dovolenou a odpočinul si, a po té byl povýšen.

 

07:08,

Video ukazuje, jak byly ve městě Artemovsk otevřeny hromadné hroby civilistů a vojáků. Na toto místo byli posláni odborníci na exhumaci – profesionální lékaři.

Pouze na jednom místě bylo nalezeno 132 (sto třicet dva) zabitých těl. Lidé byli zavražděni z důvodu odstranění orgánů. Čtyři lidé v každém hrobě. Agent SBU neví, kam dali těla lidí po vyzdvižení z masových hrobů a exhumaci.

 

07:24

SBU agentu tvrdí, že se 11.06.2015, setkal s generálem Alexandrem Radechky v Kyjevě. (Nina: Radechky je chazarský Žid).

Generál Radechky řekl, že by si tento agent měl vzít dovolenou a relaxovat, po čemž by měl být povýšen do hodnosti plukovníka. Nicméně, když agent opustil generálův úřad, byl okamžitě napaden a zadržen, po čemž ho agenti SBU vzali do suterénu budovy SBU.

Ti, kteří tohoto agenta zatkli mu ukázali zatýkací rozkaz SBU na něj za padělání dokladů, a požádali ho, aby podepsal dohodu o jeho dobrovolném odchodu do psychiatrické léčebny. Říkali, že kdyby nechtěl do psychiatrické léčebny, šel by do vězení nebo by byl zabit.

Agent SBU řekl. "Dobře, půjdu do psychiatrické léčebny" a zeptal se jednoduše, zda by mu umožnili jít do jeho domu na jednu noc, a dal těm, kteří ho zatýkali 300 dolarů. Byly to všechny peníze, které jsem měl.

 

07:52,

Požádal, aby ho odvezli k němu domů na jednu noc. Agent SBU slíbil zaplatit těm, kteří ho zatkli $ 1,000 každému z nich v případě, že ho přivedou do jeho domu na jednu noc před tím, než by byl poslán do psychiatrické léčebny ... Když ho přivezli, dal jim každému, z těch, kteří ho zatkýkali, 1000 $ .

On svědčí: "Jsem profesionální zpravodajský důstojník, nebyl pro mě problém utéct z mého domu, i když někdo tento dům sledoval ... "

 

08:18,

Tento bývalý agent SBU z Ukrajiny je výzvou pro nás pro všechny ... Ukázal nám videa a fotografie z masových hrobů a orgány, keré byly vyňaty z těl živých lidí, kteří byli zabiti. Ukázal videa pachatelů, kteří se podíleli na genocidě civilistů a vojáků na Ukrajině a v Donbassu.


 

08:25,

Můžete vidět na tomto jejich videu těla lidí, kterým byly vyříznuty z těla jejich orgány. Můžete vidět místnosti, kam byla vyhozena lidská těla poté co jim zaživa vzali jejich orgány a tito lidé, stále ještě naživu, byli vražděni.

 

8: 33,

Agent SBU vypověděl, že může ukázat další masové hroby lidí, kteří byli zabiti, aby jim vyřízli jejich orgány. Ukazuje hromadný hrob v blízkosti Chassovya (Часовья) více než 97 (devadesát sedm)osob, které zde byly zakopány osoby, které byly předtím vyříznuty z těl jejich orgány.

Řekl, že více než dvacet (20) zabitých byli civilisté, ženy a děti.

 

08:50,

Ukazuje agenta SBU na masovém hrobu nedaleko města Uglegorsk (Углегорск), kde bylo pohřbeno více než 30 (třicet) lidí. Říká, že tito lidé byli zabiti také, aby jim mohli vyříznout jejich orgány.

 

09:01,

agent kontaktoval WikiLeaks, aby popsat genocidu ukrajinského národa a Donbassu.

Agenta SBU ukazuje a opět potvrzuje, že zločinec Saakashvili (Гражданин Грузии ¨ Украины М. Сукашвилли) a Sandra Roelofs, jeho holandská manželka, jsou ti, kteří vedou tuto genocidní firmu na zabíjení vojáků včetně civilistů, žen a dětí, kterým odstraňují jejich orgány, kůži , oči a kosti na prodej.

 

09:00

Agent SBU říká, že ví, že je vinen, protože se podílel na této barbarské genocidě. Říká, že si zaslouží přísný trest.

Nicméně, nehédlal to vzdát, a udělá vše pro to, aby ukázal genocidní sklizeň orgánů živých a zdravých lidí z Ukrajiny a Donbassu, včetně vyřezávání orgánů zcela zdravých dětí a žen.

Agent SBU tvrdí, že se tato genocida nezastavila. Genocida lidí na Donbassu (Novorossya) a na Ukrajině pokračuje ...


 

09:13

SBU Agent řekl, že jeho bývalý kolega, Gennadij Getman, byl povýšen, a nyní je vedoucím lékařského týmu, který vraždí živé osoby, a odebírá orgány od těhto žijících osob. Říká, že Gennadij Getman falšuje doklady tak, že živé a zdravé osobyprohlašuje úředně za mrtvé, a po té lékaři - zločinci odebírají od těchto lidí orgány, a zavraždění jsou pohřbíváni v masových hrobech.

Říká, že každý člověk z Ukrajiny nebo Donbassu by se mohl stát obětí těchto vrahů.

 

09:35

Tento kající se agent SBU vyzývá a žádá všechny, aby pomohli zastavit tuto genocidu ukrajinského lidu a lidu Donbass!

Podle svých nejlepších schopností,

Nina Sidorova,

Předseda Sdružení nájemníků severní Kalifornii


 

Ukrajinské děti, nové oběti izraelských krádeží orgánů.

https://mx22.wordpress.com/2009/12/03/25000-ukrainian-children-organs-havested-in-israel/

https://mx22.files.wordpress.com/2009/12/pirhayati20091203173709140-11.jpg?w=300&h=202

Izraelské mezinárodní spiknutí na únosy malých dětí na vyřezávání orgánů z jejich těl, si razí svou cestu jako další šokující příběh o odhalení spiknutí Tel Avivu na dovoz ukrajinských dětí a sklizeň jejich orgánů.

Příběh upozorňuje na skutečnost, že Izrael odvezl z okupovaného subjektu během posledních dvou let nějakých 25.000 ukrajinských dětí, aby extrahoval jejich orgány. Je zde citováno neplodné pátrání ukrajinského muže po 15 dětech, které byly převezeny do Izraele. Děti byly zjevně přijaty v izraelských zdravotnických centrech, kde byly použity na "náhradní díly".

Příběh byl odhalen před pěti dny ukrajinským autorem profesorem filozofie, Vjačeslavem Gudinem, na pseudo-akademické konferenci v ukrajinském hlavním městě Kyjevě. Gudin řekl, odhadem asi 300 účastníkům této konference v Kyjevě, že je nezbytné, aby byli všichni Ukrajinci informováni o této genocidě, které se dopouští Izrael.

Na konferenci také mluvil s dvěma dalšími profesory, se kterými společně představili knihu obviňující "sionisty" z ukrajinského hladomoru v letech 1930 a současné situace v zemi.

Mezitím, v úterý demonstrovali Ukrajinci před izraelským velvyslanectvím v Kyjevě na protest proti dopisu podepsaném 26 členy Knessetu (Knesetu) a prezidentským kandidátem Sergejem Ratushnyakem, odsuzující to, co označují za antisemitské poznámky. Protestující skandovali "Ukrajina není pásmo Gazy", což naznačuje, že považují tuto aktivitu členů Knessetu Izraele za intervenci ve své zemi.

Příběh byl publikován v arabštině, v září v alžírském deníku Al-Khabar, který oznámil, že Interpol, mezinárodní policejní organizace, odhalila existenci "židovské bandy, která je zapojena do únosů dětí z Alžíru a s obchodování s jejich orgány",

Podle příběhu se bandy Maročanů a Alžířanů potulovali v ulicích alžírských měst, ve snaze vyhledávat malé děti. Po té byli děti transportovány přes hranici do sousedního Maroka. Tam byly potom děti prodány izraelcům a americkým židům v Oudě, hlavním městě Maroka na extrakci jejich tělesných orgánů v Izraeli a ve Spojených Státech.

 

Příběh se zakládá na prohlášeních Mustafa Khayattiho, šéfa Národního alžírského výboru pro rozvoj a výzkum zdraví. Khayatti potvrzuje, že únosy dětí byli propojeny se zatčením 44 osob v New Yorku a New Jersey na konci července, mezi kterými bylo také zadrženo několik židů, a ktere byly propojeny s ilegální přepravou orgánů a politickou korupcí.

 

Příběh je také v souladu s článkem zveřejněné minulý měsíc v Aftonbladet, největších novinách ve Švédsku, naznačuje, že izraelská armáda unášela a zabíjela mladé Palestince, aby jim poté extrahovali jejich orgány. Světlo do případu vnesl případ Bilala Ahmeda Ghanema, 19-letého Palestince, který byl zastřelen v roce 1992 izraelskými jednotkami na západním břehu, ve městě Imatin.

Bostrom, který byl svědkem zabití tohoto člověka, říká, že izraelská armáda vzala jeho (Ghanemova) tělo po střelbě a vrátili ho opět o půlnoci o několik dní později , během doby, kdy byl nařízen zákaz vycházení, s řezem od žaludku ke krku, které byly šité.

Bostrom argumentoval, že pitva by byla zapotřebí v případě, že příčina smrti nebyla patrná, ale, že v tomto případě bylo jasné, že Bilal byl zastřelen. Po tomto incidentu, nejméně 20 palestinských rodin, řekl Boström ...


 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 


 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/