19.01.2014 13:12

Co je za zednářským podáním ruky mezi japonským premiérem Shinzo Abem a ambasádorkou Spojených Států Kennedyovou.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

9-12-2013

Vyjednávání vysoké úrovně pro nastartování nového finančního systému a obnovení Republiky Spojených Států Amerických se dokončují bez problémů, ale ještě je na řadě pár velkých švábů, se kterými se musí skoncovat v první řadě.

Minulý týden jsme viděli jeden důkaz, jak pokračují vyjednávání, ve formě podání rukou mezi japonským premiérem Shinzo Abem a velvyslankyní Spojených Států Karoline Kennedyovou. Tady je fotka, tak jak ji ukazuje oficiální webová stránka úřadu premiéra:

https://www.kantei.go.jp/foreign/96_abe/actions/201311/20kennedy_e.html

Tady jsou vidět různé druhy zednářských podání rukou :

https://www.blessedquietness.com/journal/housechu/handshak.htm#.UqKrtuKzJSA  (ohó, tady se říká, že stránka obsahuje bezpečnostní hrozbu)

V souhlase s MI5 a knih o zednářství, podání rukou, které se částečně ukazuje na fotografii je pravděpodobně něco, co by mohlo být známé jako Tubal – Caín (tyč se dvěma boulemi).

Zednář musí “následovat kroky svých předků, Tubal – Caín, který s mocnou silou boha války tloukl do svého meče tak dlouho, až ho proměnil v pluh”.

https://www.macquirelatory.com/rituals%20of%20freemasonry.htm

Taktéž, podle MI5, podání ruky, tak jak se ukazuje, dává japonského premiéra do nadřízené pozice nad Kennedyovou. Je tam také určitý sexuální podtext – ve smyslu bambusu či tyče se dvěma koulema.

Navíc toto podání rukou je spojováno s pohanským bohem Vulkánem. Vulkán se spojuje s Hromem, Paprskem a Ohněm. V minulosti, oslavy boha Vulkána zahrnovaly lidské oběti.

Kněz Paolo Izumi, který vede kostel Tachikawa a který pomohl dát ubytování jednomu členu obranných japonských sil, který nevědomě spolupracoval na teroristickém nukleárním útoku tsunami proti Japonsku z 11.3. 2011 upozornil tohoto pisatele o podání rukou a taky na to, že přenos národní japonské televize udělali zoom přesně na toto podání rukou, dávajíce jej do popředí.

Díky těmto událostem je tedy velmi pravděpodobná interpretace, že vláda USA se ukazuje jako podřízená asijskému vlivu jako pasívní prvek, ale že je silná a má možnosti obětovat lidské životy v případě nutnosti.

Publikace této fotografie pokračuje článkem o jednotýdenním vyjednávání v Asii viceprezidentem Spojených Států Joe Bidenem a jednou návštěvou britského premiéra Davida Camerona v Číně.

Jeden zdroj ze CIA v Asii říká, že se Biden vrátil do Číny s prázdnýma rukama po té, co žádal o peníze. Nicméně, oficiální čínská zpravodajská agentura Xinhua informovala o jednom řetězci transakcí v ropném průmyslu a v technologiích extrahování ropy. Jinými slovy, vláda Spojených Států, vláda Spojených Států byla schopná dostat pouze tolik peněz, aby se udržela při životě a funkčnosti oproti tomu, že čínané převzali velkou část jejich ropných obchodů. Čína taktéž přijmula sliby nejvyšší technologie Spojených Států a více možností pro čínské firmy, které operují uvnitř Spojených Států.

Hlavní úskalí je, že Čína chce, aby Spojené Státy začali s uvězňováním osob, které stáli za plány pozabíjet miliardy osob, částečně jsou to autoři neokon z “Projektu pro Nové Století Ameriky”.

To je to, co Nelson Mandela, velký muž, který zemřel minulý týden,musel říci ohledně USA:

“Jestli je jedna země, která dělala ve světě nevyslovitelná zvěrstva, jsou to Spojené Státy Americké. Nezajímají je lidské bytosti”, řekl Mandela.

https://rt.com/news/mandela-sharp-quotes-media-860/

Tato citace se udělala v reakci na invazi do Íráku Georgem Bushem Jr., který prohlásil, že půjde na Mandelův pohřeb. Snad i Bush očekává proces Míru a Usmíření inspirovaný Mandelou na místo lítosti nad všemi mrtvými, kteří si to zaslouží. Mohlo by být na to už příliš pozdě.

Když se však vrátíme k asijské diplomacii, návštěva Premiéra Spojeného Království byla zdánlivě celá ohledně obchodů. Nicméně, taktéž  Cameronovi bylo řečeno, aby začal zatýkat britské kriminálníky, kteří byli jmenováni, tak jak stáli za masovými vraždami z 11-3-11, v souhlase se zdroji z MI6. Cameron taktéž navštívil centrální město Chendu s Jamesem Sassoonem na uzavření obchodů o kterých není nic známo.

Číňané taktéž poslali minulý týden jednoho agenta na návštěvu Společnosti Bílého Draka. Setkání bylo opravdu velmi srdečné a harmonické. Došlo se k určité dohodě, která učiní kompletně průhledné informace v komunikacích, pro to, aby se podpořit vzájemně výhodné vztahy a proto, aby se povolila oběma stranám dostatečná svoboda k tomu, aby se mohly použít nezbytné prostředky. Jestli to vyznělo naprázdno, pak tedy proto, že je to záměr, aby to vypadalo prázdně.

Taktéž došlo ke komunikaci mezi zednářskou lóží P2, generálním sekretářem Spojených Národů, Ban Ki Moonem, který přislíbil minulý týden, že by vložil víc jak 400 miliónů dolarů na záchranu italského finančního systému, nicméně on byl neschopen sehnat tyto peníze. Taktéž, P2 chce, aby expremiér Silvio Berlusconi vrátil 100 miliónů dolarů v italské měně, které ukrývá na svých finančních účtech v daňových rájích v cizině.

Jestli je však jisté, že Ban Ki Moon již nemá přístup k finančním zdrojům, je to velká zpráva. Jméno Ban Ki Moona vyšlo, když se problesklo ve vyšetřování incidentu Chiasso v červnu 2009, kdy dva japonští diplomati byli ilegálně zadrženi a kterým se ukradli dluhopisy v hodnotě 134,5 miliard dolarů. Moon a OSN potom nabídli asijatům 100 miliónů pro výměnu za záměr zříci se vyplatit historické asijské dluhopisy. Číňané již v minulosti prohlásili, že nedůvěřují Moonovi, protože jeho slova stejně tak jako jeho činy naznačují, že je pouze jednou z kabalistických loutek. Vypadá, jako by někdo vyhodil Lunu. (Chuck-a-Moon myslím, že znamená vrátit ránu brutálním útokem).

Jsou také známky toho, že finanční systém, založený na dolaru jde cestou k určitému typu monumentální události.

Situace je taková, že je skoro nemožné, že by velké částky dluhů uvnitř počítačů centrálních bank udělali, že světové HDP je pouze jedna malinká částka tohoto množství. Jeden zdroj z P2 to vyjádřil takto: “Algoritmy se zlomí a bude nemožné obnovit starý finanční systém”.

Společnost Bílého Draka trvá na tom, že jediné řešení by bylo odpojit megapočítače centrálních bank, zrušit všechny falešné peníze a vrátit a vložit množství, které se zakládá na papírových příjmech.

Jedna lobby z vojensko-průmyslového komplexu taktéž komunikovala se SBD minulý týden trvajíce na tom, že Čína je příliš arogantní a potřebuje aby dostala lekci. Jako odpověď jim bylo řečeno, že Čína není ta země, která pozabíjela desítky miliónů lidí a byla jedné konstatní dlouhotrvající válce posledních 60 let.

Nejlepší věc, kterou by mohla udělat jistá nacionalistická tvrdá frakce Spojených Států by byla deklarovat bankrot, odmítnout vnější zahraniční dluh USA a začít emitovat měnu kontrolovanou novou vládou. Problém s akcí tohoto typu by potom byl s udržením mezinárodní vojenské moci Spojených Států.

Společnost Bílého Draka navrhla zbytku světa, že nejlepší alternativa by byla kontraktovat vojensko-průmyslový komplex Spojených Států pro to, aby konal dobro. Speciální jednotky by potom mohly dělat takové věci jako chránit ohrožené druhy proti pytlákům namísto toho, aby kradli ropu pro zlodějské barony. Zednářské podání ruky zmiňované před chvíůlí by potom mohlo být signálem, že vojensko-průmyslový komplex je v souhlase s tímto. V tomto případě to vypadá tak, že míč je teď na straně číňanů a Tribunálu aliance zemí BRICS.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/