26.07.2013 11:10

Dlouhé a horké léto je jen předehrou k více akčnějšímu podzimu.

22-7-2013 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Pro to, abychom pochopili, co se teď děje, vzpomeňte si na pád Sovětského Svazu. Zatímco v retrospektivě to vypadá, že se všechno událo během jedné noci, v té chvíli to vypadalo, že to bude trvat věčnost. První byly stávky lodařských dělníků v Polsku a další problémy, které se protahovaly dlouhé měsíce před tím, než padla polská vláda. Po té. byl další podobný konflikt v Německu, během kterého, to také vypadalo, jako věčnost, až potom, jedné noci, padla berlínská zeď. A tak to šlo, „krok – sun – krok“ do té doby, než se zhroutil Sovětský Svaz. Situace na Západě je v této chvíli podobná: padly vlády v Itálii, Španělsku, Řecku, Australii, Japonsku a jiných místech, ale velký „Kahuna“ (hawaiský kouzelník; pozn.překl.), korporátní vláda Spojených Států, stojí na nohách. Nicméně, pod povrchem se kumuluje tlak a něco zásadního se chystá zřítit, pravděpodobně na podzim.

Podívejte se na fotografii:

Z prava do leva, Benjamin Fulford, mluvčí Společnosti Bílého Draka, Chodoin Daikaku, spojka pro světové společnosti bojových umění a „Alexandr Romanov“, velmistr gnostických Iluminátů. Pózovali pro tuhle fotku minulý týden po té, co se dohodli na akčním plánu pro záchranu světa.

Na prvním místě, skrze Chodoinovu síť, se můžete dostat skrze analogická média ke všem osobám na světě, které studují bojová umění. Jejich často kontroverzní politické názory jsou v tomto případě irrelevantní. To co je důležité, je zásada bojových umění nedávat první ránu, ale udatně se bránit, jestliže jste byli napadeni. Tato rána byla dána. Teď se může prokázat víc než bezpochyby, že jedna frakce uvnitř západní elity plánovala pozabíjet 90% lidstva. Tento útok ještě pokračuje ve formě sterilizace, která je posilována vakcínami, vypouštěním různých biologických zbraní, záměry vytvářet masívní hladomory a mnohých záměrů vyvolat nukleární válku velkých rozměrů. Na ukončení toho všeho, jestliže se dosáhne bodu, kdy jiné řešení již není možné, síť bojových umění může použít nedigitální komunikaci na to, aby mobilizovali armádu 200 miliónů osob.

Potom jsou gnostičtí Ilumináti, representovaní zde Romanovem. Tato skupina je oponentem pokrevních linií a potvrzuje, že začala jak francouzskou, tak americkou a i ruskou revoluci. Každá z těchto revolucí byla charakteristická eliminací vládnoucích pokrevních línií. Potvrzují také, že jsou za přítomnými nepokoji na místech jako je Turecko a Brazílie, a také říkají, že jsou za změnou režimu, který končí v Egyptě. Chtějí skončit s kontrolou vytváření dolarů a eur, a tudíž s kontrolou světové moci skrze jednu nevolenou rodinnou mafii, která se mezi těmito penězi uchovává.

A nakonec je to Společnost Bílého Draka. SBD/WDS se může používat pouze pro všeobecné dobro a nikoliv pro osobní prospěch. Členové SDB/WDS vědí, že fašistický převrat na Západě proměnil západní blahovolnou civilizaci  na něco parazitního a zabijáckého. Přeje si zrestaurovat všechno dobré ze západní civilizace jako demokracii, právní stát, respekt k lidským právům, ochranu přírody, svobodu informací a vědecký pokrok bez překážek.

Členové SDB/WDS pracují ve spojení s tajnými asijskými společnostmi ve vztahu založeném na rovnosti, vzájemném respektu a práci, která vede k řešením, jež budou prospěšná všem.

Všechny tyto skupiny podporují myšlenku jedné masívní kampaně pro skončení s chudobou, zamezení destrukce životního prostředí a reorientaci lidské společnosti na cestu exponenciální expanze v budoucnosti.

A nakonec, tyto skupiny žádají všechny mocné lidi na Západě, zdvořile, ale s jistotou, aby jim nabídli svoji plnou kooperaci, nebo, aby se postavili radši na stranu a nechali nás dělat tuto práci.

Ještě než se nakonec dosáhne světového míru, planeta je postavena před nějaké problémy očištění. V Asii se předpovídá  návrat k nezávislosti Okinawy, a spojení korejského poloostrova jako důvodu pro dlouhodobý regionální mír. Na Středním Východě musí rebelský Izraelský národ ukončit své antisociální a delikventské vedení. Starověká rodinná debata, která rozdělila Islám na sunnitské a šíitské sekty musí být také projednána. Všechny tyto otázky můžou být projednávány bez potřeby války, pokaždé, když na to zbytek planety naléhá.

Potom je tady problém s delikventskou skupinou, založenou v r. 1871, známou jako korporátní vláda Spojených států amerických. V této chvíli se nachází pod souhlasným kolektivním vedením používajíce Baracka Obamu, jako svého mluvčího. Tato skupina také nakonec přece jen řekla pravdu o Obamově minulosti veřejně.

https://canauzzie.blogspot.ca/2013/07/whose-your-daddy-no-try-again.html

Taktéž bylo posláno něco o Obamovi jedním neznámým autorem a publikováno zde:

https://benjaminfulford.typepad.com/benjaminfulford/

Smysl toho, proč se tento kriminálník udržuje u moci je ten, že ho vojensko - průmyslový komplex používá jako symbol diktátorské moci, která byla předána s jeho prezidentstvím. Taktéž neexistuje jakákoliv jiná adekvátní alternativa uvnitř existující moci ve Washingtonu DC. Vojensko - průmyslový komplex nicméně slibuje pracovat společně se SDB/WDS, jakmile jeho spojenci získají kontrolu nad mašinami tisknoucími peníze. Jakmile k tomu dojde, všechno to dobré z Republiky Spojených států amerických (v opozici na Fašistickou korporaci Spojených států amerických aktuálně u moci) bude zrestaurováno.

Pro to tedy, byli upozorněni Komise 300, rodiny vlastníků Junty Federálních Rezerv, nevolená skupina vydávající nařízení Spojeným Národům, a jiní dirigenti současných vládnoucích struktur.

Musí vydat proces vytváření peněz, a distribuci dolarů a eur průhledným způsobem a veřejně, lidem této planety. Taktéž se musí zavázat k mobilizaci existujících vlád a korporátních struktur, pro masívní kampaň, která skončí s válkou a zamezí destrukci životního prostředí. Teoreticky, už souhlasili s pomocí na dosažení těchto cílů. Prakticky nedělají téměř vůbec nic. Jestliže vyjednávání ztroskotají během tohoto léta, podzim se zbarví do ruda.

 

Zdroj a komentáře v angličtině:

https://benjaminfulford.net/2013/07/22/long-hot-summer-a-prelude-to-more-action-in-the-fall/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

 

Peníze pro všechny:

https://www.basicincome2013.eu/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/