22.08.2016 15:46

Ekonomické a demografické údaje dávají jasně najevo, že pro Chazarskou mafii hra skončila.

08-15-16.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

(Poster překlad: USA oficiálně prohrály bitvu nad investiční bankou v čele s Čínou.

"The AIIB (Asian Infrastructure and Investment Bank) je jednou z několika institucí, založenou  Čínou, zřetelně kvůli frustraci nad selháním stávajících mezinárodních finančních institucí, aby se přizpůsobili svému obdivuhodnému růstu - The Economist. https://www.sitsshow.blogspot.com. Poznámka: ADB = asijské vývojových Bank).

 

Oznámení čtenářům: Vzhledem k naší každoroční dovolené byla napsána tato zpráva pro tento týden v předstihu s obsahem, který není citlivý na aktuální dění.

Čínská vláda v současnosti oznámila ve zpravodajství Xinhua, že rozvojové a rozvíjející se země dohromady (aliance BRICS) ovládají 85% světové populace, 60% jejího HDP a 80% ekonomického růstu. Jinými slovy, země ovládané Chazarskou mafií prohráli bitvu, ekonomicky i demograficky. Kromě toho se s přibývajícím časem jejich pozice každým dnem oslabuje více a více.

Když se podíváte na data Světové banky na reálné HDP (v paritě kupní síly), můžete vidět, že celkový HDP OECD (klubu bohatých zemí) je 50,9 miliardy dolarů, zatímco zbytek světového HDP je 127,3 miliardy . To znamená, že i kdyby se všechny bohaté země spojili s vládnoucí chazarskou frakcí USA, budou mít méně než polovinu ekonomické sílu aliance BRICS.

https://data.worldbank.org/indicator/NY.GDP.MKTP.PP.CD

Věci se pro USA ještě zhorší jakmile si uvědomíte, že údaje použité Světovou bankou jsou založeny na lžích zveřejněných americkou vládou. Například, když se podíváte na data vlády USA, kde se říká, že ceny v roce 2016 jsou pouze o 35% vyšší, než tomu bylo v roce 2001.

Je to proto, že vláda Spojených států změnila složení košíku zboží, které se používá k měření inflace, více než 20-krát, aby se inflace zdála nižší. Když se podíváte na realističtější míru inflace, bude zřejmé, že ceny v USA jsou 160% vyšší v roce 2016 než tomu bylo v roce 2001.

https://www.zerohedge.com/news/2016-08-01/burrito-index-consumer-prices-have-soared-160-2001

Vzhledem k tomu, že inflační míra se používá pro výpočet HDP, což znamená, že reálný US HDP je méně než polovinu toho, co bylo v roce 2001.

Podíváte-li se na čísla průmyslové výroby, tak je možno vidět, že průmysl USA se nijak nezvýšil od roku 1976. Klikněte na grafu na tento odkaz a vyberte možnost "Max”, abyste to viděli na vlastní oči.

https://www.tradingeconomics.com/united-states/industrial-production

Pak je tu skutečnost, že 22% ze všech pracovních sil pracuje ve zpracovatelském průmyslu v roce 1977, přičemž ve srovnání s rokem 2016 pouze 9%.

Graf dne: USA zaměstnanost ve výrobním sektoru, 1960-2012

To znamená, že většina Američanů pracuje v odvětví služeb jako státní zaměstnanci nebo zaměstnanci bank a restaurací, a nevyrábějí nic s čím by mohli obchodovat se zbytkem světa.

To je důvod, proč USA od roku 1976 zvyšuje svůj obchodní deficit téměř nonstop. To je také důvod, proč je USA nejvíce zadlužená země v historii planety. Opět můžete vidět volbou "Max" na odkaz níže.

https://www.tradingeconomics.com/united-states/balance-of-trade

Tento kumulovaný obchodní deficit zanechalo USA dlužící zbytku světa více než 19 miliard dolarů. Podíváte-li se na skupinu zemí ovládaných Rothschildovými G7 jako celek můžete vidět, že dluží zbytku světa 47,1 miliard.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_external_debt

To znamená, že G-7 byly na cestě degenerace už posledních celých 40 let. Příčina této degenerace sahá až do "Nixonova šoku" z roku 1972, kdy prezident Richard Nixon vytáhl dolar ze zlatého standardu. Až do roku 1972 zažívaly rozvinuté země silný hospodářský růst v rámci zlatého standardu.

Nicméně poté, co Nixon opustil zlatý standard, G-7 začala tisknout peníze z ničeho a používat je k nákupu věcí od zbytku světa. Jedná se o finanční ekvivalent používání amfetaminů. Dostane se vám obrovského okamžité detonace energie, ale své tělo v tomto procesu ničíte. Závislost G7 na fiat penězích proměnila tyto země v jedny z největších parazitů v celém světě.

Zbytek světa má imunitní reakci proti této parazitární infekci ze zemí G7 pod kontrolou Chazarů.

Jsou nemocné a unavené z neustálého asociálního chování Chazarů. Spojené státy jsou nejhorším světovým národem-delikventem na světě a byli ve válce téměř nepřetržitě od konce druhé světové války. Při nedávných destrukcích Afghánistánu, Iráku, Sýrie, Libye, atd., ukázala Chazarská mafie a její loutky světu jejich pravou podstatu.

Nejen to, ale Chazaři se snažili několikrát spustit 3. světovou válku. Z tohoto důvodu již není většina světa ochotná financovat země, které chazaři ovládají.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2016-08-01/foreign-appetite-for-u-s-securities-has-taken-a-drubbing#media-2

Je pravda, že USA a G-7 mají silnější vojenské vybavení a schopnosti než Čína. To platí zejména pro letectvo a americké námořnictvo. Mějte však na paměti, že na začátku první světové války bylo Japonsko silnější než americká armáda. Nicméně, americké HDP bylo 4 krát větší než Japonské a USA měli dvakrát větší populaci. To znamenalo, že jakmile Američané začali reorganizovat svou ekonomiku pro válku, bylo jen otázkou času, než japonci prohrají.

Čína má nyní čtyřikrát více obyvatelstva než USA a vytváří 20krát více oceli, základní surovinu pro zbraně. To znamená, že v případě, že by se Číňané rozhodli jít do plné militarizace, byoa by jen otázkou času, než by vyhráli jakoukoliv konvenční válku.

Ani s NATO nemají Američané schopnost vyhrát válku proti Číně, což teď vědí všichni, protože náležité simulace byly už nohokrát provedeny. I kdyby se USA pokusili o celkovou nukleární válku, Číňané mohou dát většinu ze své populace do hlubokých podzemních bunkrů, zatímco téměř všichni Američané žijí v dřevěných domech a nemají přístup k této ochraně.

Aby se zabránilo celkovému vítězství Číňanů, Američané si namlouvali Rusy a země kolem Číny se připojili k nim v anti-čínské alianci. Nicméně Rusové si vzpomínají dobře, co Američané udělali s Jugoslávií a to, co teď dělají na Ukrajině a správně se takové alianci vyhýbají.

Nejen, že se ve skutečnosti dohodli na provádění společných vojenských cvičeních s Čínou v Jihočínském moři. Navíc evropské země jsou také nemocné a unavené z chování Spojených států a směřují ke spojenectví s Ruskem. Jinými slovy, ve Spojených státech pod doménou chazarů ztratili světovou válku.

Takže, co můžete udělat, aby se zabránilo Číně zcela ovládnout planetu? Odpověď je velmi jednoduchá: vyhoďte Chazarskou mafii ze svých vojenských základen v Izraeli, Saúdské Arábii a ve Spojených státech. Jakmile bude tato strašná nákaza odstraněna z USA a politického těla světa, pak můžou USA začít obchodovat se zbytkem světa s cílem vytvořit spravedlivější globální architekturu.

Z hlediska počtu obyvatel, Číňané představují 20% na světě, takže to jsou procenta světové mocnosti, které by čína získala, pokud by byl nastaven inkluzivní globální systém. To by nahradilo pseudo-světovou vládu ve vlastnictví Rothschildů a Rockefellerů známou jako Organizace spojených národů.

Mnoho lidí je proti myšlence světové vlády, protože ji spojují s plánem New World Order - totalitní světové diktatury řízené Chazary. To je samozřejmě nežádoucí. Nicméně jakékoliv město má určitá pravidla, například nezabiješ, ne znásilníš, neukrdneš nebo proti odhazování odpadků na ulici. Právě teď svět taková pravidla nemá (či spíše prostředky k jejich prosazování), a v důsledku toho jednají Chazarští zločinci beztrestně.

Musíme mít alespoň nezbytné minimum, aby bylo možné zastavit mezinárodní korporátní zločineckou mafii, která ukradla a ničí planetu dle libosti. To znamená, že bychom mohli dát lidi jako George Bush do vězení za masové vraždy, či invazi do Iráku. Bylo by také možné mít mír v celém světě. To je něco, co můžeme dosáhnout, kdybychom vyvinuli společné úsilí. Docela brzy, možná už letos na podzim,

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/


 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/