07.10.2013 12:01

Kabala získává čas na návrh, přenechat peníze lidstvu.

1-10-13.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Na jedné schůzce mezi představiteli kabaly a Společností Bílého Draka (SBD) včera (30. září), byla kabala schopná získat nějaký malý čas na nádech se slibem, rozdistribuovat peníze ve prospěch všeho lidstva.

Představitelé kabaly se ukázali s jedním diagramem detailního a komplexního toku a struktury kabalistické moci a vlády a jména zapojených osob. Blízko nejvyšší části tabulky můžeme najít poradkyni Národní Bezpečnosti USA, Susan Rice, také Hillary Clinton, tajemníka Obrany USA Chucka Hagela, šéfa CIA Johna Brennana, stejně jako Rothschildy, Rockefellery, Morgany i dynastické čínské rodiny. Další instituce, které tam figurují zahrnují hlavně OSN, britskou monarchii, G7, Banku Mezinárodního Vyrovnání (BIS) atd.. Předpokládá se, že existují jen tři kopie této tabulky a SBD se nepovolila ani jedna kopie, aby se předešlo jiným členům kabaly identifikovat osobu, která tenhle graf ukázala. Jména na nejvyšším místě tabulky tam chyběla.

V každém případě se na organizaci této schůzky podíleli různí agenti a prominenti asijské moci. Z tohoto důvodu můžeme potvrdit, že reprezentovali opravdové a nefalšované zájmy kabaly. Schůzka byla svolána jako odpověď na plán, který udělali agenti pravicového křídla z Japonska pro to, aby zorganizovali státní převrat na svržení nadvlády kabaly.

Představitelé SBD navrhli toto téma, a jestliže existují nějaké zájmy kabaly, které by mohly být chráněny, potřebuje se vytvořit úplně nová struktura průhledného financování, která uvede lidskou společnost do spojení s nimi s tím, aby se zabránilo občanské válce ve Spojených státech a na jiných místech. V odpověď řekli představitelé kabaly, že:

budou konzultovat toto téma se svými nadřízenými.

Na schůzce se také SBD zmínila o příkladu zrušení monopolu na hazardní hry v Macau, které vlastnil Stanley Ho, jako možného modelu pro budoucí akci. Stanley Ho se cítil zavázán sdílet tento monopol na hry s jinými 5 skupinami. Ho teď kontroluje jenom 25% trhu na hry v Macau, ale díky konkurenci došlo k tomu, že trh vzrostl velmi rychle a spoluúčast 25% teď znamená o mnoho víc peněz, než 100%  původního vlastnictví pana Ho.

A tak, jestliže kabala bude spolusdílet svoje monopoly na centrální bankovnictví stejným způsobem s jinými skupinami, mohl by se tak rozvázat skrytý lidský potenciál, což by bylo o mnoho užitečnější, než jejich snaha kontrolovat všechno.

Tímhle způsobem by se mohly uspokojit různé skupiny, které bojují za kontrolu finančního světového systému. Neil Keenan a jeho skupina by mohli začít se svými velkými projekty proměny pouští v zahrady,..atd. Další M1 (pozn. překl.: na tento post byl navržen Papež František jako záruka čestnosti) a jeho skupina OITC (podle všeho zřejmě Vatikán) by mohly financovat velké kampaně proti chudobě, které jsou podporovány Papežem Františkem. Britský „commonwealth“ a jeho zájmy by mohli také začít s masívními projekty, stejně jako němci a všichni ostatní.

Taky se předpokládá, že demokratické finanční struktury masívní spolupráce můžou být organizovány pro konkurenci s jinými institucemi a jednotkami založenými na „elitářství“, které už existují nebo se navrhují.

Obecně vzato, konec monopolu centrální soukromé banky by měl osvobodit tolik skrytého lidského potenciálu, který v současnosti existuje, že by bylo možné učinit celý svět šťastným (alespoň tedy v principu).

SBD také navrhla veřejné otevření Bedny 1558 Federálních Rezerv s miliardou dolarů, po té, co by se zaplatilo původním vlastníkům 500.000 dolarů. To by byl také způsob, jak nastartovat nový systém. Je to pouze jeden návrh a jsou také navrhovány jiné formy, jak začít velkou kampaň pro ukončení chudoby a zamezení destrukce životního prostředí. Základní bod je v tom, zanechat už konečně mluvení a bojů o moc, a začít místo toho napravovat planetu.

La SBD taktéž řekla, že bude nezbytné vytvořit určitý svátek, který bude jistou před-podmínkou nezbytnou pro nový systém. To by znamenalo vyhlásit zrušení dluhů soukromých i veřejných, stejně tak jako redistribuci aktiv. Ty osoby, které pronajímají apartmány nebo domy, těm by se dovolilo si je ponechat, zatímco by důvěřovali, že budou mít své příjmy za pronájem, obdrželi by zaplacení výdajů-nákladů od vlády, ekvivalentní příjmům za nájem. Majetek firem by se taktéž rozdistribuoval od 0.1% až po 99.9%.

Vzhledem k tomu, že představitelé kabaly na schůzce byli pouze poslíčci zpráv, SBD očekává, netrpělivě, nějakou více konkrétní akci.

Je třeba zvyšovat na kabalisty a jejich zájmy tlak, až do té doby, než skončí rozhovory a začne konkrétní akce.

Nicméně, jak se řeklo vůči SBD před lety, kdyby nebylo opakovaných výzev, nebyl by ani pomalý, ale jistý proces změny, evidentně viditelný v průběhu času.

Pentagon, například, jako v protikladu k silám,které jsou kontrolovány kabalou jako Al Kajda, negoval spoluúčast na konspirační válce proti Sýrii, a taktéž nespolupracoval na kampani proti Libyi.

Zdroje z Pentagonu taktéž potvrzují, že Rusko se vyjádřilo jasně, že jakékoliv vojenské akce Spojených států proti Lybii by přivodilo válku proti Rusku, což je právě něco, čemu se chce Pentagon vyhnout.

Současné rozhodnutí vlády USA normalizovat vztahy s Íránem je další signál rozpouštějícího se vlivu sionistů (kabalistů) ve Washingtonu. Taktéž některé osoby washingtonské osoby se začínají probouzet z toho, že po 30 let komunikační média kontrolovaná sionisty, říkají, že Írán je pouze měsíce od vlastnictví nukleární zbraně a musí být napaden. Armáda USA už se nenechá manipulovat pro to, aby se nechávala zatáhnout do kriminálních válek pro fanatické obdivovatele Satana.

A potom je tady Papež František, který je ale naprosto odlišný od svého předchůdce, který byl přinucen odstoupit pro své satanistické spojení s válečnými zločinci známými jako Toni Blair a George Bush.

Taktéž vidíme více a více osob, které spatřují velkou hodnotu v tom, že se veřejně postaví proti kabale. Novinář Seymour Hersh, například, rozšířil v komunikačních médií, které byly předtím kabalou kontrolována, falešnou zprávu o smrti Bin Ládina. Další, kteří se podílejí na práci v korporátních médiích také považují za dostatečně hodnotné psát o eskadrách smrti, které pracovaly pro kabalisty. Pak je zde historka v Daily Mail o nějakých 20 miliónech euro cash, které se našly na letišti v Moskvě a nebyly reklamovány:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-2437208/Is-Saddam-Husseins-fortune-warehouse-Moscow-Mystery-16-75bn-piles-cash-left-airport-years.html

Nicméně, ještě je mnoho válečných zločinců a masových vrahů obecně, kteří potřebují být sesazeni před tím, než budeme moci říci, že noční můra skončila.

Jedna z forem by taktéž byla, otevřít vyšetřování o útoku masových vrahů 11.3. proti Japonsku. Přímé lidské informace ( je nutno říct, že se jedná o „krtky-špióny“ uvnitř kabalistické sítě a ostatní svědky) rozsvítily mnoho červených světel o této teroristické operaci. Známe jména mnohých agentů, kteří stáli za tímto útokem jako starý vysoký jezuita Peter Hans Kolvenbach, Tony Blair, Benjamin Netanjahu, Yasuhiro Nakasone, a ex-Papež Benedict XVI a šašourskej „big-boss“ z P2, Marco Di Mauro. Proč už není jejich role, v tomto masovém zabíjení, veřejně potvrzená a rozšířená ?

Až do té doby, než tito masoví zabijáci budou neutralizovaní, ekonomická válka neskončí, ale bude se intenzifikovat.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/2013/10/01/cabal-buys-time-with-proposal-to-hand-over-money-to-humanity/#comment-239450

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

 

Peníze pro všechny:

https://www.basicincome2013.eu/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/