29.08.2016 18:46

Hlavní frakce v boji za planetu Zemi a jejich nynější status.

22-08-16.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Poznámka překladatelky do es:

"Vladimir Putin ukázal na zrádce, kteří přímo podporují ISIL".

Již v říjnu 2015 odhalil Obamu:

https://syrianfreepress.wordpress.com/2015/10/10/putin-exposes-obama/

a v listopadu nic míň než 40 dalších zemí světa:

https://yournewswire.com/40-countries-including-g20-members-are-financing-isis-says-putin/

V prosinci 2015 ukázal především na Erdogana, který mimochodem zřejmě to, co opravdu udělal je, že odhalením lidí, kteří prováděli převrat vlastně odstranil sionistickou hrozbu a přeběhl na Putinovu stranu. Na druhé straně byla v té době dobře zdokumentována základní podpora Izraele teroristům v těchto článcích:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-3315347/Watch-heart-pounding-moment-Israeli-commandos-save-Islamic-militants-Syrian-warzone-risking-lives-sworn-enemies.html

a dokonce je zde i odpověď Netanjahua, který říká, že nepřestane podporovat tyto teroristy z ISIL:

https://www.liveleak.com/view?i=0bc_1448229854)

Oznámení čtenářům (Ben): Nestane-li se nějaká velká katastrofa, do 29. srpna nebude tento zpravodaj obsahovat žádný materiál citlivý na aktuální dění, který je napsaný předem, protože váš korespondent bude na dovolené.

Probíhající bitva o kontrolu nad finančním systémem, a proto kontrolu nad procesem rozhodování, co budeme jako druh dělat v budoucnu, se blíží k vyvrcholení. Z tohoto důvodu, by to mohl být dobrý čas k tomu, abychom zjistili, kdo jsou hlavními hráči na šachovnici a jaká je jejich pozice.

Za prvé se pojďme podívat na Chazarsko / nacistickou frakci, která převzala kontrolu nad Evropou, Japonskem a Spojenými státy poté, co provedla 11. září 2001 v New Yorku útok pod falešnou vlajkou.

Tato frakce je vedena Georgem Bushem Sr., Davidem Rockefellerem a jeho poskoky. Jeho záměrem bylo snížit světovou populaci o 90% díky hladovění, nemocem a válkám. Důkazy toho byly poskytnuty několika policejním orgánům, vojákům a rozvědkám po celém světě.

Když bylo převzetí Spojených států nacisty dokončeno volbami ukradenými Georgem Bushem Jr. v roce 2000, americká vláda se nás snažila zabít skrze uvolnění biologických zbraní včetně SARSu, ptačí chřipky, Eboly, atd.

Skutečným důvodem proč chtěli zabít 90% populace byl strach ze ztráty kontroly nad planetou, protože čínské, muslimské a hinduistické skupiny nebyli pod jejich kontrolou, rostla jejich populace a moc.

Hyksósové uctívají bytost s tváří kozy s rozeklaným ocasem, která byla v průběhu času známá pod jmény jako Seth, Baal, Marduk, Lucifer, Satan, atd. Také praktikují lidské oběti, někdy na velkém měřítku, například ve světové válce, kterou provedli prostřednictvím (sociálního a politického) inženýrství . Pravděpodobně ne více než jeden milion členů této skupiny je na pozicích kontroly v mnoha institucích státní správy, financí, náboženství, médií apod., po celém světě. Mnozí z nich jsou chybně označováni jako Židé. Chceme-li chránit nevinné lidi, říkáme tedy Chazarská mafie. Na hlavy hlavních členů této skupiny je nyní vypsána odměna a jejich jména byla veřejně uvedena.

Hlavní opozicí vůči této skupině v západním světě jsou křesťanské frakce, členové židovské víry, kdo uctívají Yahveho, ale i ateisté, kteří věří pouze ve Zlaté pravidlo (Nečiň druhým to, co nechceš, aby činili tobě).

Elitní členové této skupiny se snažili zastavit plánované zabíjení "neužitečných jedlíků", tím, že navrhli uhlíkovou daň, aby tak získávali finanční prostředky na úhradu chudým zemím na zachování a rozšíření jejich lesů. Hlavními lidmi za frakcí globálního oteplování byli členové evropských šlechtických a královských rodin, které podporovaly křesťanství na rozdíl od satanských ideálů. Boj o moc byl ztracen v roce 2000, když ukradli prezidentské volby jejich člověku, Al Gorovi. Hlavním problémem této skupiny bylo, že vytvořili lež o globálním oteplování oxidem uhličitým na podporu jejich daně. Jejich systém obchodování s uhlíkem byl také prošpikovaný podvody.

Nicméně, tato skupina má značnou pravomoc , kterou vykonává prostřednictvím ne-satanských společností zednářů spolu s částí katolické církve, která nebyla pořízena satanistům. Této skupině se podařilo nahradit Papeže Benedikta XVI v roce 2013. Okamžitě po jeho nahrazení Františkem, začala čistka pedofilů v katolické církvi, čistka ve Vatikánské bance (IOR) a dosžení dohody s Kubou a Kolumbií na zastavení toku drogových financí frakci Bush / nacistická část CIA. Hovoří se o Františkově zapojení do špinavé války v Argentině, ale zatím jeho činy ukazují, že se snaží konat dobro.

Nicméně, vedení skupiny, která dosadila Františka k moci nadále usiluje o ovládnutí světa skrze karbonovou daň, tajně jimi vybíranou a ovládanou. Nebudou úspěšní s tímto typem podvodu, protože je založen na lžích a zůstává podvodem.

Skupina za Františkem také tlačí na to, aby byl Donald Trump, zvolen presidentem Spojených států. Pokud budou úspěšní, Trump začne zatýkat mnoho z hlavních vůdců Chazarské mafie v USA.

V souladu s těmito silami spolupracují také společnosti Červeného a Modrého z Asie a její spojenci ve Společnosti Bílého Draka.

Společnost Červeného a Modrého byli vytvořeni jako organizace Mozim (??), a datují se nějak kolem r. 450 před naším letopočtem. Tyto skupiny se spojili v roce 1700 se zbytky byrokracie Ming, armádou a námořnictvem v boji za svržení Manchu dobyvatelů Číny. Po mnoha neúspěšných krvavých pokusech nakonec uspěli v roce 1911, kdy svrhli posledního císaře. Tato skupina byla potom prakticky neaktivní.

Nicméně se opět aktivovali v totální válce nedávno poté, co se našel důkaz, že Bushův režim šířil SARS - biologickou zbraň - v pokusu vyvraždit tak národy Asie. Také znali genocidní plány Chazarů, které natočili v Bohemian Grove na několika akcích po příchodu Bushe Jr . k moci. K Červenému a Modrému se připojila později Rodina draka, což je konfederace prastarých královských-aristokratických rodin z celého světa.

Společnost Bílého Draka byla vytvořena, když Asiaté hledali na Západě spojence v boji proti Chazarům. SBD je koalice, která má své kořeny v dávných tradicích Západu, a podporuje dobré skutky všeho druhu.

Tito bílí rytíři jsou zodpovědní za věci, jako Magna Carta, demokracie, rytířský kodex, ochrana slabých a chudých a že je třeba bojovat, pokud je to nezbytně nutné k ochraně všeho, co je správné a slušné. Členové SDB mají nyní pod kontrolou většinu z vojensko-průmyslového komplexu Spojených států s výjimkou žoldáků ve službách Bush / Clintonových nacistů . SBD spolupracuje s ruskými bezpečnostními službami, britských tajných služeb, zednáři, tajnými společnostmi a skutečnými muslimy (na rozdíl od falešných muslimů, kteří financují teroristy ISIL), japonské tajné společnosti, Illuminati, Italská bílá šlechta, královské rodiny Evropy, několik firem, různé společnosti bojových umění, atd.

Chazaři se nyní zredukovali na několik ohnisek velení ve Washingtonu, New Yorku, Saúdské Arábii, Izraeli a některých teroristických státech.

Pokud Asiaté a jejich spojenci z SBD dají silný impuls, mohl by to být konec hry pro Chazary a jejich bývalý režim teroru a otroctví již tento rok. Ukončit jejich mandát by byla jednou z nejvýznamnějších událostí v historii lidstva za posledních tisíc let. Mohlo by to vést ke světovému míru a éře nebývalé prosperity.

V této dlouhé hybridní válce o kontrolu nad planetou zemí bude kampaň letošního roku jednou z nejdůležitějších. Tentokrát je skutečná a celkové vítězství velmi reálné. Pokud každý udělá svou práci, brzy budeme moci začít novou éru, úžasný zlatý věk.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/