10.06.2016 03:38

Hlavou chazarské mafie je baron Jacob Nathaniel Rothschild.

23-05-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Ten, kdo blokuje nový systém peněžnictví a použití asijského zlata ve prospěch této planety, je baron Jacob Nathaniel Rothschild, jak tvrdí jeho blízcí příbuzní a také CIA. Baron Rothschild je hlavou mafiánské chobotnice Chazarů, která kontroluje vydávání amerického dolaru, eura, japonského jenu a mnoha dalších měn, ne však čínského juanu nebo ruského rublu.

Byl to Rothschild, kdo stál v cestě, když Starší Asie nabídli zlato s třináctiprocentní slevou k tomu, aby se zřídila Agentura pro plánování budoucnosti s úkolem ukončit chudobu a ničení životního prostředí a tato planeta se proměnila v ráj. Tento plán je podporován národy sdruženými v organizaci BRICS, Pentagonem, většinou zpravodajských služeb a dokonce mnoha Rothschildovými příbuznými.

Pokud baron Rothschild do 24 hodin od chvíle, kdy bude zveřejněn tento Přehled novinek, nenaváže spojení se Společností bílého draka (White Dragon Society), pak SBD nabídne jednu tunu zlata, k převzetí v Hong Kongu, tomu, kdo jej dokáže přimět k tomu, aby ustoupil z cesty. Mimochodem, Rothschilde, víme, že se ukrýváte v někdejším domě Marka Riche v městečku Zug, ve Švýcarsku, a nikoli ve svém venkovském sídle ve Waddestonu v hrabství Buckinghamshire v Anglii. Nepokoušejte se ukrýt, bylo by to marné.

Pokud nám jiní lidé rovněž budou překážet, budeme nuceni uplatnit svoji vlastní sadu karet (zavést svoje pravidla hry), stejně tak, jak to udělali Bushovi nacisté v Iráku. Za každou tuto kartu lze získat určité množství zlata, podle druhu zločinů proti lidstvu, které osoba na ní zobrazená spáchala.

Nicméně, co musí scvrkávající se okruh Rothschildových lokajů a chazarských nacistů pochopit, je, že SBD neusiluje o to, tyto zlé hochy „dostat“. Chceme zachránit tuto planetu. Pokud někdo bude stát v cestě tomu, abychom to udělali, budeme nuceni jej odklidit.

Jinou věcí je to, že tento plán společnosti WDS se podobá vánočnímu večírku, který v Tokiu uspořádala společnost Nomura Securities pro svoje zahraniční dopisovatele. Většina těchto dopisovatelů nemá dovoleno přijímat od svých zdrojů informací dárky přesahující hodnotu 20 dolarů a podobně. Proto Nomura uspořádala hru Bingo, při níž se ukázalo, že v ní každý vyhrál nějakou velkou cenu.

Tímto způsobem byl tento dopisovatel jednou nucen přijmout soupravu na podávání čaje od společnosti Noritake v hodnotě 300 dolarů. Jinými slovy řečeno, společnost WDS zajistí, že výhru dostane každý, včetně lidí spojených s dinárem, včetně Severokorejců, včetně všech různých rádoby vrcholových manažerů, Gnostických iluminátů, lidí z okruhu Zapa a všech ostatních, kteří zúčastnili boje o vytvoření spravedlivějšího systému peněžnictví. Výherci se samozřejmě stanou i všichni lidé a všechny živé bytosti na této planetě, což se stane hned, jakmile to spustíme.

Je to zcela jasně tak, protože základní situace chazarské mafie je stále bezperspektivnější, protože je po celém světě systematicky odstavována od moci.

Nejmohutnější nový vývoj byl v Izraeli, kde minulý týden odstoupil ministr obrany Moshe Ya’alon a veřejně kritizoval „extremismus, násilí a rasismus“ v izraelské společnosti a v Netanjahuově režimu.

https://www.haaretz.com/israel-news/1.720653

Nejprve přišly komentáře zástupce předsedy představenstva izraelských ozbrojených sil – poslance Yaira Golana – v Den holokaustu, kdy kromě jiného řekl: „Záplava rasistických předloh zákonů ve sněmovně Kneset, jak těch už schválených, tak těch rozpracovaných, se velice podobá zákonům Říšského sněmu v raných dnech nacistického režimu.“

https://www.veteranstoday.com/2016/05/22/uri-avnery-traces-of-nazism-in-israel-confirmed/

Tyto komentáře podpořil někdejší izraelský předseda vlády Ehud Barak, když řekl, že Izrael „nakazilo sémě fašismu.“

Zdá se, že židovský lid se konečně probouzí a zjišťuje, že jeho vlastní vedení jsou ve skutečnosti chazarští nacističtí gangsteři, jejichž předmětem činnosti je vraždění národů.

Toto pozdní procitání Židů ohledně hrůz, jimž byli více než jedno tisíciletí vystaveni svými k Satanu se modlícími vůdci, není náhodné. Rusové udělali velmi rafinovaný tah na šachovnici tím, že izraelského předsedu vlády Benjamina Netanjahu přiměli k tomu, aby jako nového ministra obrany své vlády povolal Avigdora Liebermana, narozeného v Sovětském svazu a náležejícího k extrémně pravicovému křídlu, tvrdí zprávy Pentagonu. Tento extremista bude dělat sebevražednou agresivní politiku, která „urychlí likvidaci Izraele“, jak říkají. Zvláště se od Liebermanna očekává, že nařídí invazi do Libanonu, která rozpoutá déšť střel, proti nimž bude jejich takzvaný obranný štít „Železný chrám“ bezmocný, říkají tyto zdroje.

Jinou nadcházející záležitostí je finanční likvidace izraelského režimu. Senát USA přehlasoval opozici loutkového prezidenta Baraka Obamy a schválil zákon, který americkým občanům dovoluje žalovat zahraniční vlády nejen kvůli terorismu, ale také kvůli sabotování letadel, kvůli braní rukojmí a kvůli usmrcování bez rozhodnutí soudu. Zatímco tisk kontrolovaný chazarskou mafií se patrně domnívá, že tento zákon je namířen proti Saúdské Arábii, jeho skutečným cílem je Izrael. Izrael (a jeho tajní rothschildovští králové) nyní mohou být obžalováni kvůli incidentu z 9/11, kvůli atentátu v Paříži, kvůli letu společnosti Malaysian Airlines č. 370/17, kvůli zřícení ruského letadla nad Sinajským poloostrovem a nejnověji kvůli zřícení letadla společnosti EgyptAir minulý týden. Zdroje v Pentagonu tvrdí, že slova „sabotáž letadla“ byla do předlohy tohoto zákona úmyslně vložena proto, aby bylo možné činit Izrael odpovědným za jeho jednání.

Pokud jde o „zřícení“ letadla společnosti EgyptAir minulý týden, zdroje CIA tvrdí, že na jeho palubně ve skutečnosti byli tři členové francouzské vlády na cestě do Egypta, aby odkryli těžké zločiny Chazarů, proto bylo toto letadlo odvedeno do Izraele. Proto první zprávy ve zpravodajství tvrdily, že na jeho palubě bylo 69 lidí, pozdější zprávy tento počet změnily na 66. „Únos letadla společnosti EgyptAir Izraelci jen dva dny po tom, co se Senát usnesl na tomto zákonu, to už zašlo příliš daleko, a povede to k mohutnému zveřejnění informací o jejich terorismu a o jejich zhoubných jednáních,“ potvrzují zdroje Pentagonu.

Rusové mezitím SBD předali informace o významném chazarském zrádci v řadách Pentagonu. Tvrdí, že čtyřhvězdičkový americký generál Joseph Leonard Votel, hlava US Central Command (Hlavního velitelství USA), „nedávno tajně navštívil město Rakka v Sýrii, aby pomohl organizaci ISIS připravit úder“:

„Ruské informace říkají, že Votel ve skutečnosti patří nikoli k USA, nýbrž k chazarské mafii, ke společnosti Vanguard Group a k jejím majitelům v City of London (Rothschild)“. Internetová stránka Veteran’s Today říká, že před nějakým časem byli organizací Hisbollah v Sýrii zajati čtyři úředníci tajných služeb, Američan, Saúdský Arab, Turek a Francouz. Ti také pracují pro chazarskou mafii.

https://www.veteranstoday.com/2016/05/22/exclusive-hezbollah-captures-cia-officer-in-aleppo-commanding-al-qaeda/

Příslušníci chazarské Páté kolony v USA bojují o kontrolu tím, že posílají všechny svoje bossy, aby republikánského kandidáta na prezidenta Donalda Trumpa přiměli k tomu, aby se podílel na jejich programu. Kvůli tomu jej v poslední době navštívili Henry Kissinger, Dick Cheney, James Baker, Sheldon Adelson a jiní. Je zcela jedno, co tito lidé říkají, „Donald bude svými organizátory usměrněn k tomu, aby dělal to, co je nejlepší pro Ameriku, ne pro Izrael,“ říkají zdroje v Pentagonu. Řekli, že Trump je podporován Vatikánem, americkým sdružením NRA (National Rifle Association, americká Národní asociace puškařů), Rusy a dalšími a bude realizovat úplně jinou agendu než mafie Clintonů/Bushů.

Nejdůležitější zdroj moci Chazarů, jejich soukromě řízené centrální banky, je cílem větších kybernetických útoků. Hackerské uskupení Anonymous vypnulo počítače banky Bank of England, bostonské větve bank Federální rezervy (FED) a zaútočilo na počítače banky Bank of France a také na počítačové systémy dvaceti dalších centrálních bank po celém světě úderem, o němž říkají, že to byl jen začátek rozsáhlé kampaně proti nim. Tyto údery jsou programovány tak, že se nedotýkají obyčejných transakcí běžných lidí, nýbrž pouze transakcí chazarských oligarchů, tvrdí Anonymous.

Kampaň, která má odřezat chazarské peníze z drog, rovněž postupuje kupředu tím, že velitel americké US Southern Control 10. května navštívil Peru, aby zajistil, že Kolumbie se připojí k tomu, aby peníze z kokainu netekly k chazarským nacistům.

Po celém světě dál se rozvíjející legalizace drog, přičemž Německo a Japonsko počítají s tím, že spolu s USA legalizují marihuanu pro lékařské účely a možná i pro účely léčebné rehabilitace, navíc dál ořezávají finance chazarské chátry.

Chátra chazarských sionistů dokázala zahájit omezený protiúder dočasným převzetím Brazílie a pověřením Izraele tím, aby řídil centrální banku této země. Ale tamní novou vládu uznal pouze Macriho fašistický režim v Argentině. Nyní probíhá protiúder proti tomuto puči v Brazílii cestou stávek, protestů a „jiných akcí.“

V Japonsku se mezitím koná dlouho plánovaná vrcholná schůzka zemí skupiny G7, ale už je zřejmé, že tato skupinka loutkových vůdců nebude schopna ničeho jiného než navštívit horké prameny, posvátné schrány a dobře se najíst. Oficiální komuniké bude nic neříkající až bezvýznamné, protože lidé, kteří se na této vrcholné schůzce sešli, se stávají stále více bezvýznamnými. Několik skupinek chtělo zabít Obamu, až navštíví Japonsko, ale, jak to vyjádřil Rus Vladimír Putin: „Když vás pokouše něčí pes, nejdete po tom psovi, ale po jeho majiteli.“

Nyní jste na tahu vy, Rothschilde.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/