02.02.2016 17:38

Impérium vrací úder tím, že Chazarská mafie zfalšovala Zika virus a negativní úroková míra útočí pádem.

1-2-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

Je zřejmé, že Chazarská mafie utíká strachy seč jí nohy stačí a vyčerpává jistě své zásoby munice. Skutečnost, že se chazarská lůza, která ovládá Bank of Japan, byla nucena minulý týden uchýlit k záporným úrokovým sazbám dokazuje, že jejich falešná nekrytá fiat měna má nyní hodnotu menší než nic. Federální Rezervní Rada bude brzy nucena činit totéž. Čím více budete dávat peněz do jejich banky, tím více vám budou peníze mizet. Více o tom později.

 

Další věc, která dál jasně selhává, je jejich schopnost vytvářet masovou paniku, strach a nenávist, jejich tradiční kontrolní nástroje. Jejich poslední pokus, upgrade relativně menšího onemocnění známého jako pandemie Zika viru do zmenšující se dětských hlaviček je tak naprosto falešný, s ničím jiným jako důkazem, než počítačovou grafikou malých dětských hlaviček, že je jen velmi málo skutečných doktorů nebo nemocnic, kteří to berou vážně. Čas na to, pozatýkat kriminálníky a lháře z WHO (Mezinárodní zdravotnická organizace).

Poslední pokus vytvořit paniku onemocnění může souviset s úsilím vynutit u Billa a Melindy Gatesových postoupit kontrolu nad jejich očkováním a dalšími "zdravotnickými" (eugenickými) činnostmi meritokratickému řízení.

https://www.independent.co.uk/news/world/politics/gates-foundation-accused-of-dangerously-skewing-aid-priorities-by-promoting-big-business-a6822036.html

 

Bill Gates je nyní také klíčový muž pro počítačový podvod, který má zajistit, aby se chazarstí gangsteri vyhrali nadcházejících americké prezidentské "volby." To je prezentováno u Microsoftu jako dobrovolná používaná "aplikace", ktero se pripojíte na sčítání hlasů v Iowě.

https://thehill.com/policy/technology/267586-microsoft-on-the-hot-seat-in-iowa

 

Zdroje z amerických agentur říkají jasně, že je samozřejmé, že chazarská lůza nebude moci ukrást ještě další volby ve Spojených státech.
Místo toho důkazy FBI na Hillary Clintonovou se už "rozšířily i na intel agentury, které se zbavují a čistí se od svých krtků a implementovaných Bush/izraelských agentů," říkají zdroje z Pentagonu. Zdroj ze CIA mezitím položil krk na linku tím, že předpovídá, že Hillary bude "obviněna 28. února."

V případě, že Pentagon a agentury vzali tak vážně odstranění Hillary, měly by tedy, jak tak výmluvně poznamenal ruský Vladimir Putin: "jít po majiteli psa." Tady je Hillary popisuje svého pána jejími vlastními slovy dne 15. července 2009 v Rockefellerem řízené Radě pro mezinárodní vztahy v kanceláři ve Washingtonu DC:

"Jsem zde, v těchto nových ústředích, ráda. Byla jsem často také, myslím, v mateřské loďi v New Yorku, ale je dobré mít základnu tady v Radě na ulici kousek od ministerstva zahraničních věcí. Dostáváme spoustu rad ze strany Rady, takže to znamená, že nebudu otálet a přejdu k tomu, co bychom měli dělat a jak bychom měli myslet na budoucnost. "

https://www.activistpost.com/2016/01/hillary-clinton-brags-about-getting-her-marching-orders-from-the-cfr.html

 

Mafiánům z Wall Streetu v New Yorku je již zasíláno mnoho jasných signálů. Na jedné straně je kontrola jejich sítě korporátních médií hacknuta. Podle zdrojů Pentagonu bylo "Rupertu Murdochovi z Fox Network nařízeno , aby restartoval program X-files, který odhaluje viditelně pravdu o cizích-mimozemských technologiích, volné energii, antigravitační, 11-S (WTC 11/9), NSA, umělém vylidňování planety, atd.". Zdroje z agentur říkají, že "Bush zrušil program-seriál v roce 2002, aby se zabránilo odhalení 11-S (WTC 11/9)". Mezitím CIA odtajnila své spisy o UFO. Ostatní korporátní média se také připojily k tomuto náhlému návratu oznamování pravdivých popisů událostí v novinách, jako jsou kupř. zprávy v New York Times a Time, které již začaly pravdivě informovat o 11-S (WTC 11/9).

https://www.veteranstoday.com/2016/01/25/nytimes911/

 

Aliance US, Ruska a Číny proti chazarské mafii pokračuje také velmi dobře v rámci demolice režimu chazar mafie zotročující v současnosti lid Izraele vymváním mozků, strachem a paranoiou.

Izraelská elektrické sítě byly hacknuty a shozeny 25. ledna, po čemž dne 27. ledna, vrchní americký generál, Joseph Dunford, a ministr obrany, Ashton Carter, navštívili Cyber Commando Spojených států "na podporu kybernetické jednotky, aby zintenzívnila boj proti ISIS a jejím sponzorům "vojsk.

V jasným znamením, že rozumní izraelci čtou nápis na zdi velmi dobře, izraelský ministr obrany Moše Ja'alon se snažil obvinit Turecko z toho, ze řídí ISIL.

https://www.israelnationalnews.com/News/Flash.aspx/349951#.VqxUrVKjChk

 

USA se také nyní spojily s EU v poptávce po označování a bojkotu veškerého zboží vyrobeného v protiprávně okupovaném západním břehu Jordánu.

Vojenská spolupráce Spojených států a Ruska proti Izraeli má také ten význam, že se íránské přidružené jednotky dostali až k hranici s Izraelem, zatímco izraelské letectvo zůstává přilepené k zemi a nemůze s tím nic dělat. Vyjádřená zpravodajským portálem debkafile propojeným s Mossadem, "lídři zvolili tak, aby se zabránilo hrozící akci na třech frontách."

https://www.debka.com/article/25201/Israel%E2%80%99s-leaders-opt-to-avoid-action-on-three-menacing-fronts-

 

Vojenská spolupráce mezi Ruskem a Spojenými státy se nyní rozšiřuje na sdílení informací o Číně, stejně jako nepřátelích jako je ISIL, "padouchy v Izraeli", Turecku, drogy, Saúdskou Arábii a "cíle kabaly".

Například zpravodajský portál "Ruský Insider" napsal o kriminálnici z US ministerstva zahraničí Victorii Nulandové, hlavním agentu a buřiči na Ukrajině: "ze, ona je cíl." (p.pr.: druhý odstavec ze zdola)

https://russia-insider.com/en/lavrovs-nuland-signal-slap-surkov/ri12398

 

Pentagon a agenti Vatikánu souhlasí s tím, že USA a kubánská armáda mají nyní rovněž tak plně spoluprácují za cílem zastavit příliv drogových peněz do kasy Bushovy kliky a jejich ISIL žoldáků. To je důvod, proč jsou Kubě dodávány rakety Hellfire, takže mohou sestřelit letadla přepravující drogy, zdroje Pentagon říct.

Došlo také na spolupráci mezi Agenturou a Pentagonem, která je zaměřena na prevenci spuštění občanské války ve Spojených státech. To je případ sporu, kteý se odehrává v Oregonu, kde velká skupina ozbrojených militantů obsadila celostátně vlastněné útočiště volně žijících živočichů. Spor začal s tím, co se zdá být legitimní stížností ohledně nadměrné persekuce dvou dobytkářů ze strany federálních agentů.

https://www.theaustralian.com.au/news/world/oregon-occupation-one-dead-as-fbi-arrests-in-public-lands-dispute/news-story/c9a172347d2320ee81d3a923533cb7a7

 

Nicméně, tato stiznost se nyní obrací k soudu, který dá přednost, doufejme, že spravedlnosti. Mezitím ale důkazy ukázaly, že aktéři chazar krize přišli na tuto scénu ve snaze vyprovokovat civilní spor.

https://henrymakow.com/2016/01/crisis-actors-used-to-discredit.html

 

Je pochopitelné, že Američané – vlasteneci mají vztek na federální vládu. Nicméně, volba špatného boje proti mylným nepřátelům bude mít za následek pouze porážku. Nepřítel není v Oregonu, ale ve Washingtonu a New Yorku, takže pokud máte opravdu pocit, že bojujete za svobodu zaútočte tam, na vedoucí představitele chazarské mafie a zločineckých rodin Bushů / Clintonů a ne prát se s nějakým chudákem - pracovníkem FBI nebo místním šerifem.

V každém případě bude skutečná válka vyhrána ve sféře finanční a hospodářské, a zde věci jdou pro chazary velmi špatně. Abychom začali minulý týden, tak představitelé Africké unie, jak se zdá, se připojili k Íránu, Rusku, západní Evropě a mnoha dalším, aby se vymanili z dluhových nástrojů ovládaných chazary a nesprávně pojmenovaných jako "americké dolary" a souhlasili se změnou rezervní měny na yüan podložený zlatem.

https://news.xinhuanet.com/english/photo/2016-02/01/c_135062206.htm

 

A chazaři nadále ztrácí skutečnou podporu pro své "dolary". Například je nyní 500krát více smluv na koupi zlata na Chicago Mercantile Exchange, ale na podložení těchto smluv tam chybí jakékoliv fyzické zlato. Obchodování skutečného zlata se naopak nyní přesune na Šanghajskou burzu.

Nyní jak se zdá i "London Bullion Market Association" ztratila kontrolu nad schopností stanovit cenu stříbra z minulého týdne, kdy se cena ukázalo být o 6% nižší než fyzická cena.

https://www.zerohedge.com/news/2016-01-28/silver-market-disarray-after-benchmark-price-fix-manipulation

 

Poté, co japonská císařská rodina nedosáhla podložení jenu zlatem, když odjela minulý týden kvůli tomu na Filipíny, Bank of Japan řízená chazary byla nucena započít vydávání negativních úrokových sazeb Evropskou centrální bankou. To znamená, že skutečná japonská peníze se budou uchylovat k hotovosti a reálným aktivům, jako je zlato a stříbro.

Chazarstí otrokáři a bankéři jsou v iluzi, že negativní úrokové sazby zvýší reálnou ekonomiku tím, že nutí podniky a jednotlivce investovat a utrácet své peníze. Nicméně s Japonskem a EU trpícími klesajícím počtem obyvatelstva a ekonomiky, kradeže úspor lidí nezvýší produkci.

Otrocký chazarský systém v Japonsku je ve finále stejný. Minulý týden byl nucen odstoupit pro obvinění z úplatkářství, Akira Amari, japonský ministr hospodářství, který dohlížel na jednání TPP. Další budou následovat.

Malajsie nyní také ukáže, že Goldman Sachs a Saudové upláceli premiéra Najiba Razaka.

https://www.rt.com/business/330665-goldman-leissner-malaysia-corruption/

 

Můžete si být jisti, že stopy ve vyšetřování tohoto úplatkářství nakonec povede k pravdě o zmizení Malajsiského letu Air 370.

Chazaři nyní ztrácí kontrolu nad elektronickým finančním systémem, protože banky po celém světě jsou nuceny instalovat CIPS, který nahradí stávající chazarský systém SWIFT. Bude to nějaký čas pochopitelně trvat, což může být důvod, proč čínský delegát k Bílému Draku, který se podílí na bankovních systémech, říká, že 2018 bude rokem, kdy budou mít americké dolary určené pro mezinárodní obchod čínské značíky.

Hedge fondy chazarské mafie typu Sorose, Carlyle Groupe, Nexus atd.., veškeré prohlásili, že učiní společnou frontu a sázku na devalvaci čínského yüanu. Ale to, co tito lidé nedokážou pochopit je, že Číňané mají plné ruce práce, jak se schválně chtějí zbavit svých dolarů, protože vědí, že budou tyto dolary nahrazovat.

V každém případě, bez ohledu na množství dolarů, které chazaři dávají do svých bankovních počítačů, realita je poněkud odlišná. I když rostoucí sbor bankéřů vyzval k zákazu hotovosti, takže lidé budou nuceni přijmout záporné úrokové sazby, nemůžou zakázat realitu. Na této frontě již začínají kontrakce světového obchodu proti lidem, kteří odmítají platit o zásilce juanů bolet. Zdroje z Pentagonu říkají, že uzavření přístavů v New Yorku přístavními dělníky "je zpráva Wall Streetu a Chazarské mafii". Nyní také Jižní Korea oznámila pokles o 18,5% v lednovém obchodě.

A konečně, oficiální internetové stránky China Xinhua News potvrdily nedávnou zprávu v tomto zpravodaji, že Komunistická strana Číny se pohybuje směrem k sdílení moci s ostatními politickými stranami.

https://news.xinhuanet.com/english/2016-01/30/c_135059965.htm

 

Nemůže být pochyb o tom, že dobří vyhrávají.

 

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

                                                                                               

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/