16.03.2016 10:50

Indonéský prezident navštíví Holandsko, aby mluvil o zlatě se zednářskou lóží P2.

15-03-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 


Zdroje z CIA v Indonésii říkají, že zákulisní vyjednání na uvolnění prostředků na financování masivního světového úklidu udělalo v minulém týdn dramatický obrat, když indonéský prezident Joko Widodo udělal náhlé rozhodnutí letět do Holandska diskutovat o zlatu. Widodo, nebo Jokowi, jak je známo, se rozhodl navštívit Holandsko, bývalého koloniálního vládce Indonésie, aby nedošlo k občanské válce, říkají.

Zdroje říkají, že občanská válka by nastala mezi frakcemi podporujícími Čínu a těmi, kteří se přiklání k západu. V Hollandsku, jak říkají, bude mít Jokowi setkání se zástupci zednářské lóže P2, kteří budou žádat o přístup ke zlatu, které je uloženo v indonéských bunkrech. Indonéský tiskový článek o plánované návštěvě cituje indonéského vládního úředníka, který říká, že "to bude, během dvou týdnů, jedním z hlavních překvapení."


https://www.indonesia-investments.com/news/news-columns/joko-widodo-to-visit-the-netherlands-to-improve-trade-relations/item6577


V souvislosti s tím také americký ministr zahraničí John Kerry kontaktoval zástupce Společnosti Bílého Draka v Indonésii, aby také požádal o zlato, říkají zdroje ze CIA. Jak zdroje z SBD říkají, Skull and Bones satanista Kerry nebude mít žádné.

Kerry a jeho kolegové kabalisté panikaří, protože reálná ekonomika USA má velké problémy. Nejnovější znakem je skutečnost, že velkoobchodní zásoby se nyní vrší na rekordních úrovních.


https://www.zerohedge.com/news/2016-03-09/wholesale-inventories-rise-and-sales-tumble-sending-ratio-recession-imminent-cycle-h


Čínský vývoz v únoru také poklesl meziročně o 25%, z velké části kvůli poklesu prodejů v USA, která nemá peníze na zaplacení za ně. Tato ekonomická malátnost USA je důvodem, proč byla jednání o založení plánovací agentury pro budoucnost přijata tak náhle. Zdroje SBD říkají, že plánovací agentura by ráda podporovala prostý, americký lid, ale ne chazarské mafiány, kteří nyní kontrolují zemi.

Americká armáda dala jasně najevo, že by chtěla mít povolení od indonéského námořnictva na námořní základnu kolem Benua Island, s cílem získat "povědomí o námořní oblasti," v regionu. Jinými slovy, chtějí být jisti, že mají klíčovou základnu v blízkosti Jihočínského moře, aby zajistili, že se Čína v tomto regionu nestane agresorem. To je jejich podmínkou pro dosažení dohody s asijskou dračí rodinou, která dá souhlas k vytvoření plánovací agentury pro budoucnost, jak říká několik zdrojů.

Zdroje z Pentagonu a CIA říkají, že se objevili kupující, sami sebe zvoucí "Zlaté Drací Rodiny" ochotní nakoupit základní podíl 20 tun zlata. Čínské vládní zdroje, raději preferovaly počáteční řešení za 50 tun a říkají, že dalsích 1000 tun mů být zpřístupněny během 3 měsíců. Dokumenty, které jsou odesílány a due diligence je děláno s cílem zajistit tento obchod promění v realitu, zástupci obou stran potvrzují. Zlato se prodává, jak již bylo uvedeno minulý týden, se slevou 13% s 3% provizí a 10% pro založení plánování agentury pro budoucnost s meritokraticky vybraným personálem. SBD se zapojí, když bude skutečné fyzické zlato k dispozici k nahlédnutí v Hongkongu, případně později v tomto měsíci, nebo na začátku příštího měsíce.

Pokud tato dohoda se nedodrží, nebo bude nějak sabotovaná chazarskou mafií, tak bude čas, aby se vytáhli vidle, říkají zdroje SBD.

Mezitím přišel na návštěvu zástupce SBD, gnostický illuminát velmistr "Alexander Romanov," minulý týden na "žádost NSA." NSA chtěla podrobnosti o schůzce, která se konala dne 10. března 2011, těsně před jaderným útokem a tsunami 03/11/11. SDB byla schopna odhalit, že signály GPS odesílané v 12:34 dne 11. března, několik hodin před tsunami a jaderným útokem, byly poslány k aktivaci ochranné bariéry, která zabránila oběma vlnám a záření, aby presly přes řetěz Ogasawarských Ostrovů, nedaleko Tokia. To byl důvod, proč nebylo nutné evakuovat 50 milionů lidí z "Většího Tokia", jak bylo záměrem pachatelů tohoto zvěrstva. To je také důvod, proč Fukushimské záření z velké části zmizelo.

Stejná záhadná ochraná Agentura také zabránila tomu, aby se zvedla tsunami po zemětřesení 7,8 magnitudy, které zasáhlo pobřeží Indonésie 2. března, říkají zdroje SDB.


https://www.bbc.com/news/world-asia-35704845

 

"Alexander Romanov" také vysvětloval, proč byl až do nedávné doby opět zavřený japonskými úřady. Ukazuje se, že seděl opilý v parku, kde ho místní japonská policie požádala o jeho identifikaci. Vzhledem k tomu, že nemá žádnou (veškerá dokumentace byla zabavena) byl převezen do policejní cely dokud někdo na nejvyšší úrovní policie nedá svoleni, že by mohl jít. Když se vrátil domů bylo tam uz auto s licenčním číslem 666 zaparkovaným před ním. Opilý a naštvaný Romanov bodl řidiče tohoto vozu do krku s otvírákem-otvírák. Krátce poté byl zatčen 20 policisty a umístěn do "ochranné vazby". Romanov byl propuštěn poté, co slíbil, ze nezpůsobí další incidenty tohoto druhu. Takový je život skutečného velmistra Iluminátů.

V každém případě, Romanov také řekl, že má zprávu z kolonie CIA známé jako Severní Korea. Kim Čong-un by chtěl být císařem budoucí sjednocené entity v Koreji a Japonsku. Kim by byl víc ryzím císařem, než je Rothschildova loutka sedící na trůnu v současné době, řekl Romanov.

Severokorejci vědí, jak komunikovat s SDB bez toho, aby museli jít přes Romanova, takže je těžké vědět, co s tím dělat. Nicméně, sankce nedávno uložené na Severní Koreu ze strany Ruska, Číny, USA a Japonska dělají opravdu velké škody a nutí Severokorejce jít k jednacímu stolu. Proto, to může být skutečná vyjednávací taktika.

Podle japonských vojenských zpravodajských, nedávná informace o potopení "severokorejské" ponorky americkou armádou během vojenských americko-jihokorejských manévrů (řekněme to) se má tak, že to byla ve skutečnosti izraelská ponorka, která plánovala vypustit na USA nukleární raketu a obvinit Severní Koreu. Jednalo se o ponorku, která byla nedávno dodána do Izraele z Německa, jak říkají zdroje Pentagonu.

Když už mluvíme o Izraeli, tak zdroje z Pentagonu říkají, že americký viceprezident Joe Biden tam byl dne 8. března říci satanistickému premiérovi Benjaminu Netanjahuovi, že nové vatikánsko-ruské partnerství donutí Izrael, aby zastavil své mezinárodní anti-sociální chování. Jedna plánovaná rezoluce OSN vyzývá k "dvoustátnímu řešení a donutí Izrael stáhnout se na hranice z roku 1949, aby tak zrušila genocidní blokádu Gazy, a aby bylo z východního Jeruzaléma hlavní město Palestiny", říkají. Nedodržení povede k sankcím OSN a zbrojnímu embargu, dodávají. Také říkají, že jednotky OSN vedené Ruskem můžou vystěhovat ozbrojené osadníky a chránit Gazu. že

Zdroje říkají, že kromě toho, Rusko také tlačí na USA, aby prohlásili, že ISIS se dopouští genocidy proti křesťanům. Mohlo by to umožnit sankce OSN proti sponzorům ISIS: Turecku, Saúdské Arábii a Izraeli. Vemte na vědomí, že by to také dovolilo stíhat izraelské válečné zločince, Turky a Saúdy.

Kromě svržení zákona o Izraelcích, kterí způsobili problémy na Středním východě, Biden také řekl Netanjahuovi, aby se izraelská lobby držela zpátky od prezidentských voleb ve Spojených státech, říkají zdroje. Armáda, FBI, agenti kontroly a zpravodajské služby jsou rozhodnuty nenechat žádného z loutkových mafiánských chazarů jako Hillary Clinton, aby byl tentokrát zvolen jako prezident.

Zdroje z Pentagonu tvrdí, že je pravděpodobné, že tyto volby jsou mezi Donaldem Trumpem a viceprezidentem Bidenem. Zdroje z Pentagonu a agentury říkají, že Biden jen čeká na svou příležitost, aby zasáhl hned poté, co bude Hillary Clinton obviněna. Na tomto poli jeden ze zdrojů řekl, že "armáda je zapojena do tajné poroty, a že by mohlo dojít k násilným cinům proti těm, kteří se snaží zastavit vyšetřování Hillary."

Další šetření zahrnující orgány USA, Malajsie, Singapuru, Abu Dhabi a Švýcarska se rovněž blíží k chazarské mafii. Dnes zpravodajství tvrdí, že vyšetřování se soustřed'uje kolem zkorumpovaných vládních úředníků v Malajsii a hlavně Tima Liessnera, donedávna šéfa Goldman Sachs v jihovýchodní Asii. Avšak zdroje v SDB v jihovýchodní Asii říkají, že skutečným cílem vyšetřování je dostat se až k základům případu spadlého Malaysian Airlines letu 370 a jeho re-inkarnace jako letu 17 sestřeleného na Ukrajině.

Zdroje FBI jsou rovněž odhalují, že v roce 2013 FBI bojkotovala teroristické akce izraelského Mossadu, ve kterém plánovala použít kiosků k zabíjení ve stylu Keni v nákupních centrech v USA .. izraelští majitelé nákupních center, které by byly použity doufali, že sklidí velké pojišťovací úhrady, jak říkají zdroje.

A zatím v Evropě byl propuštěn minulý týden generál Philip Breedlove, velitel sil NATO, "za to, že byl "Strangelove "[zastánce jaderného Armagedonu] a příliš blízko k neokonzervativcům Victorie Nuland," říká zdroj z Pentagonu ,

Jinými slovy, Breedlove nehodlal jít pospolu s novým spojenectvím Ruska a Pentagonu, které bylo konsolidováno v prvním historickém setkání po 962 letech mezi papežem a patriarchou Ruska dne 12. února. Breedlova nahradil, generál Curtis Scaparrotti, který, jak se očekává bude mít méně konfrontační postoj s Ruskem, jak říkají zdroje. Změna v řízení NATO bude mít pravděpodobně významný dopad na problémy, jejichz příčinou je chazarská mafie na Ukrajině a v Evropě.

 

https://benjaminfulford.net/2016/03/15/indonesian-president-to-visit-holland-to-talk-gold-with-p2-freemasons/

 

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/