03.09.2015 15:14

Jedna vojenská operace malého rozsahu by byla dostatečně silná pro eliminaci chazarské kabaly od její moci.

01-09-15

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Vůdcové současného světového systému plánují na toto září řadu změn. Prezident Číny, Xi-Jinping, papež, ruský prezident Vladimir Putin a další návštíví v září, pod záminkou oslav 70. výročí založení OSN, USA. Vedoucí představitelé také slíbili oznámit mnoho reforem, včetně slibu ukončit chudobu a zastavit ničení životního prostředí v roce 2030. Jsou také plány zahrnout čínský jüan do "zvláštních práv k čerpání", což je speciální měna Mezinárodního měnového fondu nebo-li měně SDR. Papež také plánuje vydat encykliku, která katolické křesťanství oficiálně zaváže k ochraně životního prostředí.
To vše však pravděpodobně bude příliš málo, a také příliš pozdě. Je matematicky nemožné, aby současný globální systém pokračoval, tak jak je, bez jakékoliv radikální reformy a revoluce.
První otázkou ke zvážení je, že globální finanční systém založený na otroctví dluhu v babylónském stylu, musí být nahrazen transparentním finančním systémem řízeným lidmi. Slibovat jen, ze se udělá víc v rámci jeho aktuální architektury je jako, když liška říká slepici: od nynějška budu krást méně vajíček.
Tento systém tak, jak existuje dnes ponechává 50% světového bohatství v rukou pouze 85 lidí. Zatím, podle organizace Oxfam,

https://www.oxfam.org/en/pressroom/pressreleases/2015-01-19/richest-1-will-own-more-all-rest-2016

80% všech lidí na planetě jen má jen 5,5% světových aktiv. To je výsledek systému, který učinil 8 z 10 Američanů otroky dluhu a snížené životní úrovně od roku 1960.
Je to tento druh nerovnosti, která vedla k pádu římské říše a nyní s matematickou jistotou způsobuje zhroucení současného systému tak, že celý svět bohatství (a přírodních zdroju), mizí do černé díry kolem hyper-bohatých jedinců.

Takže předpoklady vojenského hlediska: co se musí udělat? Z vojenského hlediska by kampaň na změnu tohoto systému byla docela jednoduchá. Zde jsou tři jednoduché kroky, které je třeba udělat:

Za prvé, znárodnit všechny centrální banky, které jsou stále v soukromém vlastnictví. Právo vytvářet peníze patřilo historicky vždy pouze vládám a to z velmi dobrých důvodů, protože vlády zastupují lid. Vydávání měny vládami by jim dovolilo, aby mohli platit za vzdělání, zdraví, vojenské, veřejné stavby a základní vědecký výzkum a bez využití dluhu nebo zdanění. Lidé, kteří chtějí víc než nějaký základ by pokračovali v práci v kapitalistickém systému, který může prospívat v řádně regulovaném prostředí. Na obsazení 12 poboček Společnosti Federálních Rezerv a sídel deseti nejsilnějších mega bank by bylo třeba nanejvýš asi 5000 vojáků speciálních sil. To samé lze provést v Evropě, a to i v méně lidech. Čínská centrální banka je již ve vlastnictví vlády, což je jasne pricinou toho, proč je Čína na vzestupu již několik desetiletí.
Za druhé, přerozdělit majetek, který byl odcizen v průběhu minulého století lidem skrze centrální banky v soukromém vlastnictví. Jednoduchý výpočet na zadní straně obálky ukazuje, že v případě Společnosti Federálních Rezerv Spojených států by to dělalo takových 300.000 $, které by byly hned dostupné pro každého muže, ženu a dítě ve Spojených státech. Globálně, by mělo být možné zvýšit průměr základu aktiv pro 80% nejchudších přibližně 7 krát nebo zvýšit jeho čistou hodnotu z 3,800 $ na 26.000 $. To může být dokonce velmi dobré ve prospěch nejbohatšího 1%, protože by to vytvořilo obrovský rozmach, v rámci kterého by nová střední třída začala používat své nové bohatství.
Za třetí, vyměnit oligarchii za meritokracii. Světový systém je v současné podobě oligarchií. Malá skupina hyper-bohatých jednotlivců a rodin používá finanční kontrolu jen k najímání žoldáků, politiků a propagandistů, kteří provádějí rozkazy a zachovávají fasádu kontroly lidu. Historie ukazuje, že oligarchie potlačuje inovaci, vytváří masovou chudobu a nakonec splaskne kvůli nadměrné koncentraci bohatství. Meritokracie je jako systém soutěžících zpěváků. Kdokoli se může zeptat a zúčastnit se naprosto transparentním způsobem, a ti kteří jsou populárně považováni za nejlepší pak dosáhnou vrcholu. Jedná se o systém používaný úspěšně armádami, korporacemi, charitami, náboženskými organizacemi a byrokracií. Je to systém, který umožnil vychutnaáat Číně, aby si desetiletí udržovala dvouciferný růst, zatímco Západ se stal chudší díky podřízenosti oligarchii a jejímu dluhovému otroctví.
Jediné organizace na světě, které jsou schopné provést tyto reformy, aniž by došlo na velkou anarchii nebo sociální dysfunkce jsou světové vojenské a zpravodajské organizace. Zejména vojensko-průmyslový komplex Spojených států, ruská armáda a armáda Číny se musí dohodnout na nějakém procesu kolektivního rozhodování. Jakmile toho bude dosaženo, nezbude zbývajícím vojenským a zpravodajským organizacím na celém světě jiná možnost, než se připojit.

Armáda zastřešující organizace poté oznámí stav planetární nouze. Aby bylo jasno, ve skutečnosti je planetární pohotovost na místě, takže by to nemělo být záminkou k fašismu. Tady jsou některé aspekty tohoto nouzového stavu:
V posledních 100 letech jsme skončili s více než 30% všech druhů živých bytostí na planetě a rychlost vymírání druhů se zvyšuje.
Více než miliarda lidí hladoví nebo je hladovění velmi blízko.
Naše současná struktura globální moci byla převzata náboženskými fanatiky, kteři si vzali do hlavy, že rozpoutají III. světovou válku.
Delikventní umělá počítačová inteligence ovládá finanční systém a může být schopna anulovat hardwarové systémy elektronického řízení moderní vojenské techniky.
Jsme ve stavu karantény, a nemůžeme opustit tuto planetu.

Proto, pokud jste ve vojenské nebo zpravodajské službě a přečtete si tuto zprávu, kontaktujte ihned svého nadřízeného a zeptejte se, proč se nepřijala žádná opatření. Existují určití klíčoví jedinci, kterí musí být zaúkolováni záchranou planety. V US to je Martin Dempsey, předseda Sboru náčelníků a Ashton Carter, ministr obrany. V Rusku je to Vladimir Putin, který má jednat. V Číně Xi Jinping a vrchní vojenské velení. Královna, jako hlava Výboru 300, a papež František jako oficiální vedoucí Lóže P2, nabídli také své požehnání k tomuto projektu. Premiér Narendra Modi v Indii také musí přijít na tuto palubu. Pouze těchto 7 osob a velké organizace, které zastupují, mají ve svých silách, aby zachránily planetu.
Vedoucí představitelé té skupiny, která se stále pokouší rozdmychávat světovou válku a uměle vytvořit biblický Armageddon jsou Benjamin Netanjahu se zločineckou rodinou Bushů / Clintonů, Sheldon Adelson a jeho kolegové sabatejští fanatici.

Sabatejci, pro ty, kteří jsou nováčky v tomto pojmosloví, jsou fanatický kult gangsterů, kteri věří, že musí realizovat proroctví posledních časů, jenž jsou popsaná v Bibli. Tito předstírají, že jsou křesťané, muslimové či židé pouze za účelem manipulace světové vlády a vojenských agentur, aby se jejich Armageddon udál. Jejím zakladatelem byl blázen jméno Shabtai Tzvi, který prohlašoval, že je Mesiáš, a pak předstíral, že konvertoval k islámu, aby si zachránil život. Existuje asi jeden milion členů této sekty, mnoho z nich ve vysokých mocenských pozicích v Izraeli, USA, Evropě, Íránu a zemích Perského zálivu. Už uskutečnili četné teroristické útoky jaderné (například z 11/3/11 v Japonsku) a další (např 11-S) v rámci svých fanatických plánů. Tato sekta by měla být rozpuštěna.
Takže když se všichni vrátíme z naší letní dovolené, potřebujeme, aby opravdu každý z nás přijal opatření a vyvíjel tlak na velení a přinutil vůdce jednat. Zvednout telefon a zavolat do Pentagonu, FBI, CIA, policie a nebo komukoliv jinému, o kom si myslíte, že je schopen zatýkat. Zločinci u moci, musí být sesazeni a kontrola finančního systému musí být navrácena lidem. V případě, že vedoucí představitelé těchto organizací nejednají, musíme použít tlak zdola a nahradit je vůdci, kteří jsou ochotni jednat. Tuto planetu nezachrání obří kosmická loď plná přátelských mimozemšťanů, budeme to muset udělat sami. Jak se říká, "Pokud chceš něco udělat dobře, musíš to udělat sám."

V příští zprávě, která je naplánována na 7. září shrneme, co jsme našli v Kanadě letos v létě. Také budeme informovat o způsobu, kterým postupuje skutečná bitva o osvobození lidstva a záchranu planety Země.

Zdroj a komentáře angličtině:
https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:
https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/