24.04.2014 16:28

Kabala je rozdělená, neschopná cokoliv dělat zatímco její čas skončil.

22-4-14

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Teď už je jasné, že kabala, která vládla Západu je v totálním chaosu a není schopná žádné akce, zatímco se jí dá reálné datum, do kterého musí složit zbraně. Power brookers alias mocní a vlivní lidé Evropy jako je Papež a Královna (anglická) podporují světový mír a masovou kampaň na ukončení chudoby stejně tak, jako zamezení ničení životního prostředí. Nicméně Rockefellerové, Bushové a jiní severoameričtí oligarchové mžourají tupě jako jeleni do světlometu, kteří nejen, že nejsou schopni, ale ani už nemůžou o ničem rozhodovat. Ale to samé se může říci o šéfech Pentagonu a takéž tajných agenturách.

Aby o tom nebylo celkových pochyb: Spojené Státy Americké zdegenerovaly do národa ovládaného delikventní mafií, která je zbožňovatelem Satana, a stala se zející černo dírou, ze které vychází největší část bídy pro celý svět.

Když jí sejmeme veřejnou masku oligarchie Spojených Států, kterou je Barack Hussein Obama, nastává otázka: "kým ho nahradíme?". Jestliže šéfové vojensko-průmyslového komplexu nebudou jednat v rámci nějakého spojeného plánu, odpovědí bude pravděpodobně chaos a občanská válka ve Spojených Státech. Největší očekávání a naděje teď je na vládách různých států, které mají nyní dvě požadované třetiny na to, aby si vyžádali konferenci na které přepíší Ústavu Spojených Států.

https://www.foxnews.com/politics/2014/04/02/rare-option-forcing-congress-to-meet-change-constitution-gains-momentum

Tahle konference by mohla sloužit jako prostředek k tomu, aby se ustavila prozatímní vláda, která by vyčistila všechnu tu popudlivou špínu, která se nahromadila ve Washingtonu DC.

A navíc, všechny diskurzy uvnitř vojensko-průmyslového komplexu Spojených Států odhalují udivující množství souhlasných názorů na všechny základní otázky. Problémem se zdá být jen určité silné ego určitých institucí, stejně tak jako jejich současné přetahování o moc, ale nikoliv neschopnost domluvit se na tom, co je třeba dělat.

Tady jsou nějaké zásadní body, se kterými jsou všichni v souhlase:

1)      Musí být stanoveno výročí; jednou pro vždy se zruší všechny veřejné a soukromé dluhy. Je nad slunce jasnější, že to by bezprostředně ukončilo současnou depresi Spojených Států.

2)      Je nezbytně nutné, aby se udělala redistribuce aktiv. Většina společností Fortuna 500 jsou kontrolovány 7 rodinami, které založili Společnost Federálních Rezerv. Koncentrace vlastnictví je zakryta nadacemi a naprosto nejasným účtováním. Tyto rodiny vetšinou nezaložily ty firmy, které vlastní, ale získali je prostřednictvím vražd a loupeží. Tato aktiva musí být redistribuována a dána ve prospěch veřejných fondů a musí být spravována ve jménu lidu Spojených Států.

3)      Kongres, Senát, Nejvyšší Soud a Bílý Dům ve Washingtonu DC nejsou nic víc než tlupa, která je velmi extrémně podplácena za to čeho se dopouští a musí být nutně zbaveni svých funkcí. Pupeční šňůra, která spojuje politiku a peníze musí být přestřižena

4)      Pak, když se Washington vyčistí, vláda musí emitovat svou vlastní měnu, namísto toho, aby to dělala soukromá Společnost Federálních Rezerv.

5)      Rozdělí se konečně monopol na sdělovací prostředky a lidem Spojených Států se řekne jejich pravdivá historie.

Toto je široce přijatý konsenzus, který můžeme najít ve Spojených Státech, zvláště pak mezi ozbrojenými silami a mezi tajnými agenturami stejně tak, jako mezi vetšinou vlád jednotlivých států Unie. Spojené Státy jsou připraveny stát se opět nezávislými.

Když se podíváme na Spojené Státy zvnějšku, tak nám nicméně vychází úplně odlišné panorama. Zatímco Evropané a Američané tvoří něco kolem 1/5 světové populace, kontrolují 4 z 5 práv "Veta" v Radě Bezpečnosti Organizace Spojených Národů. To neznamená nic jiného než, že OSN pouze pokračuje ve své roli Evropského koloniálního nástroje. A to se musí změnit.

Další záležitostí, která se musí změnit je architektura světových finančních institucí. Jestliže bude jednou zrestaurována Republika Spojených Států Amerických a bude emitovat svoji vlastní měnu, jako pokračování toho, musí být vytvořena nějaká instituce, která podnikne kroky k obchodování s dolarem jako mezinárodní a i rezervní měnou.

Světová Banka a Mezinárodní Měnový Fond nejsou na patřičné výši a není žádná známka toho, že by se evropané a američané vzdali kontroly těchto institucí. Včetně předběžně reformované volební struktury MMF (a opět blokované USA jak jsme psali minule) by to nechalo evropany v čele.

Z tohoto důvodu pokračují vyjednávání podle kterých se vytváří zcela nové finanční instituce, které by učinily MMF i SB zcela irrelevantními. To se ale nestane během jedné noci, a hlavně se musí vytvořit a stabilizovat nové informační sítě a nezávislý systém mezinárodních plateb SWIFT, kterému dominují Spojené Státy, a který je kompletně hacknutý. Tady jsou evropané, rusové, ropní exportéři ropy ze Středního Východu a číňané v naprostém obecném souhlasu. Nicméně to bude trvat nějakých pár let takový systém vytvořit, takže nečekej to jako okamžitou a hlavní změnu. Nicméně, první krok k tomu, aby Evropa mohla platit za ruský plyn v eurech a ne dolarech, už funguje.

To zanechá korporátní vládu Spojených Států vedenou Barackem Obamou (nebo jak se jmenuje) velmi izolovanou.

Také proto Obama navštíví tento týden asijské kolonie Spojených Států Japonsko a Jižní Koreu, Filipíny a Malajsii, protože se je snaží vydírat a dostat z nich nějaké peníze na to, aby zabránil kolapsu korporátní vlády Spojených Států.

Jedna agentura japonské policie poslal někoho na návštěvu Společnosti Bílého Draka pro to, aby se zeptal na věci kolem Obamovy návštěvy. Řeklo se jim, že japonská policie by měla Obamu zavřít za zločiny masových vražd a podvodů hned v momentě, jak vkročí na japonskou půdu. Taktéž jim bylo řečeno, že otrocký premiér Abe by měl být zatčen taktéž za to, že ukradl volby a přijmul úplatky ze zahraničí pro to, aby zradil svou zem. Americké agentury a vojáci na japonských základnách by se stali hrdiny lidské rasy, jestliže by souhlasili s tím, že pomůžou japonské policii, aby provedla zatčení.

Jestli japonci ani 7. flotila nebudou mít dostatek odvahy udělat tento krok, tak to udělají Malajsijci.

Zatknout Obamu by byl detonátor, který by přinesl světový mír a nesmírně by urychlil pozitivní změny, které se mají na planetě provést. Nicméně je možné, že je to jen iluze.

Pro změnu, podle jednoho zdroje z CIA se základnou v Asii, Abe i Obama budou teď předsedat nějakým provokacím a incidentům směrovaných k tomu, aby podněcovaly pnutí ve Východní Asii."Obama chce provokovat stejnou situaci jako na Ukrajině", jak vysvětlil.

A když se vrátíme k Ukrajině, Lóže P2 zaslala tomuto pisateli jeden videoclip, kde byl sťat šéf policie na východní Ukrajině. Toto je stejná armáda satanistických žoldáků, kteří dělali tahle zvěrstva v Iráku a Sýrii. Mějte jistotu v tom, že tahle lůza je permanentně a systematicky pronásledována a masakrována.

Šéf CIA navštívil před nedávnem Ukrajinu, prtože se nyní ztratilo 20 z jeho zabijáků z Greystone (Blackwater, Xi, Academi). Bude pokračovat jejich "mizení", až všichni tito kriminálníci do jednoho zmizí.

Taktéž je důkaz, že nějaký druh protiútoku proti kabale začal v Asii. Množství neustálých zemětřesení, které se staly na Nové Guinei se staly právě v zóně známé tím, že jsou tam zakotvené nacistické ponorky.

Stejně tak v Číně  od té doby co se dostal k moci Xi-Jinping, bylo popraveno víc jak 1000 úředníků, kteří přímo podléhali kabale, podle jednoho zdroje z čínské vlády.

A nakonec, abychom to uzavřeli, japonská televize měla přichystáno přenos prevdivého dokumentárního filmu o událostech 11-S v době největší sledovanosti, zatímco Obama by byl na oficiální návštěve země. Nicméně, produkční byli informováni že "ještě nepřišla ta správná chvíle".

Musíme udržovat náš oheň, dokud neuvidíme bělmo jejich očí. Nemá žádný smysl vařit je napůl. Protože jakmile Bílý Drak začne jednat, bude to formou absolutní a zdrcující.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/ 

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/