23.10.2013 11:08

Kabala padla, ale nechce odejít. Útok na všech frontách dokud se nevzdají.

7-10-13.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Kriminálnická vláda Spojených Států ztratila poslední termín mezinárodních splátek 30. září a tento termín byl posunut na 17. říjen kvůli tomu, aby našla nějaké peníze, nebo vyhlásila bankrot. Jsou to lidé, kteří neustále zabíjeli a drancovali planetu po stovky let, a my teď nesmíme ztrácet vzácný čas, a musíme je vyšoupnout z byznysu na věky.

Zabiják ze Skull and Bones, kabalistický otrok John Kerry a velezrádce Chuck Hagel byli v Korei a Japonsku rabovat peníze místních oligarchů na pokus o záchranu kriminálního syndikátu – Washingtonu DC.

Byli schopní sehnat dostatek peněz na to, aby dostali 400.000 civilních zaměstnanců Pentagonu zpět na výplatní listinu, ale ne tolik, aby odvrátili bankrot. Máme potvrzeno z několika přímých zdrojů z Pentagonu a tajných služeb, že není plánovaná žádná vojenská akce na sesazení kriminálníků ve Washingtomu DC. Proto bychom se neměli nechat příště mystifikovat.

Spojený Štáb Šéfů a politické elity ve Washingtonu DC jsou beznadějně kompromitováni a oblbováni, že taková akce proti nim začne na nějaké přímé lokální úrovni.

Naštěstí, lidstvo se probouzí do hororu vnuceného mu elitářskými satanistickými uctívači, kteří se chopili kontroly Spojených Států a změnili tento křesťanský národ na masovou vraždící mašinu. Vítězství bude naše.

Je také pokračující hon na známé kabalistické hlavouny, kterří byli zapojeni do nukleárního teroru, rozšiřování biologických zbraní, pokusů vyhladit 90% lidstva a přípravy na 1000 letou fašistickou říši. Ti z nás, kdo studovali naši reálnou historii, znají mnoho jmen jako David Rockefeller, Henry Kissinger, Georg Bush Sr. and Jr., Tony Blair, Benjamin Netanyahu, rodina Rothschildů a jiných. Méně známý je tajní šéfové fašistické lóže P2  jako Marco Di Mauro a Giancarlo Bruno.

Jestli uvidíte tyhle lidi na veřejnosti, jste legálně oprávněni je v sebeobraně zabít, protože oni neustále aktivně zkouší zabít vás, stejně jako vaše rodiny.

Lidé také musí porozumět tomu, že tito jedinci disponují globální sítí zhruba 1 miliónu agentů, kteří pracují na přípravě světového diktátorkého státu v babylónském stylu. Mnoho z nich můžou být identifikováni jako Talmudičtí (oproti Tóře) židé, kteří se aktivně účastní bohoslužeb v synagogách a věří, že ostatní lidé jsou pouze dobytek. Je důležité neurážet opravdové židy, tím, že je tyto jedince nazýváme židy, ale je lépe nazývat je služebníky babylónského Satana, protože to je to, co ve skutečnosti jsou. Musí být sesazeni ze všech vlád a ze všech sdělovacích prostředků do té doby, než mezinárodní tribunál rozliší pšenici od koukole.

Ačkoliv mnoho satanistů předstírá, že přináleží jiným náboženstvím nebo kultům. Tito mohou být obvykle identifikováni, protože mají charismatické lídry a přísnou, často utajenou hierarchickou strukturu. Myslím Moonisty, Scientology a Křesťanské Sionisty.

Vládní kabalističtí zástupci zahrnují anglického premiéra Davida Camerona, kanadského premiéra Stephena Harpera, presidenta korporátní americké vlády Baracka Obamu, vedoucího OSN Ban Ki Moona a zotročeného lídra japonské vlády Shinzo Abeho.

Pamatujte na to, že tito kultisté používají kontrolu procesu tvorby a distribuce světových financí jako zdroj jejich moci.

Ve vojensko – strategických termínech je nejlepší cestou k ukončení jejich hrůzovlády přebrání nebo zničení centrál těchto bank: Bank of International Settlements v Basileji ve Švýcarsku, 12 správních filiálek Federálních Rezerv ve Spojených Státech, Evropskou Centrální Banku, Anglickou Banku, Japonskou Banku a Mezinárodní Měnový Fond.

Jestliže jim budou sebrány jejich monopoly na kontrolu a distribuci peněz a budou navráceny lidstvu, budeme všichni svobodní a prosperující.

Ex ministr kanadského ministerstva obrany Paul Hellyer popisuje v konkrétních termínech to co centrální banka řízená demokraticky může udělat a udělala v Kanadě mezi léty 1939 a 1974, datumem, kdy kontrola byla postoupena mafiánům z BIS.

Vzpomínám si na dětství, kdy manuální pracovníci měli lepší platy než zaměstnanci z úřadů, protože měli tvrdší práci a jak celý svět byl poměrně dobře placen. Guvernér Kanadské Banky žil na druhé straně ulice od nás v jedné čtvrti pro střední třídu a jezdil do práce ve volkswagenu – brouku.

Poté co se BIS chopil finanční moci, cena jedné tabulky čokolády se za pár let vyšplhala z 10 centavů na 1 dolar.

Mince 10 a 25 centavů, které byly vyráběny ze stříbra byly nahrazeny cetkami. Životní úroveň kanaďanů se začala pomalu vytrácet prostřednictvím toho, jak byly peníze kradeny bankéři skrze inflaci.

Hellyer je dobře znám mezi lidmi z exopolitiky díky rozšiřování ET jako jeden z lidí z vysoké pozice dřívější vlády, který je mezi úředními spisy blízký kruhům, které vedou styky mezi humanoidy a mimozemšťany.

Můžu potvrdit, skrze to, že jsem navštívil sídlo zednářské lóže P2 z Itálie, a že vysocí funkcionáři této fašistické skupiny věří, že pracují pro jednu mimozemskou inteligenci, známou mezi nimi jako černé slunce.

V každém případě, toto je to co Hérodotos, řecký starověký historik popisuje tohoto boha:

„Ve nejvyšší věži je rozlehlý chrám a v jeho nitru je pohovka neobvyklé velikosti, bohatě vyzdobená, se stolem ze zlata na jedné straně. Neexistuje tam žádná socha a kryptu obývá pouze jedna přírodní žena, která, jak potvrzují Chaldejci, je kněžkou tohoto boha, který si ji si vybírá pro sebe sama mezi všemi ženami celého světa. Taktéž prohlašují, ale já, sám za sebe jim nevěřím, že bůh sestupuje zosobněn do této krypty a spí na pohovce.“

Taktéž můžu říct, že jedna nádherná agentka, která mě byla poslána jedním obchodníkem se zbraněma na Středním Východě Adnanem Khashoggim řekla, že její děloha byla manipulována gigantickými humanoidy. Její popis zní hodně podobně starověkým y moderním malbám Anunnaki.

V této chvíli, stejně jako Hérodotos, jsem skeptický vůči bohu, který se manifestuje v humanoidní formě.

Nicméně je jisté, že sionistické satanistické linie se považují za naše vládce, nebo Anunnaki, od starověku. Toto by mohla být docela dobře vymyšlená historka na vyděšení otrockých tříd humanoidních jedinců.

Taktéž je zcela zřejmé a jednoduše soudně demonstrovatelné, že kartel soukromé banky sosutředěný v BIS jednal jako černá díra vycucávajíce všechno bohatství a vitální sílu lidstva a planety.

Taktéž nejméně v posledních dekádách, ale pravděpodobně mnohem delší čas, bylo bohatství směrováno od chudých lidí k bohatým, kde se vytrácí do ničeho. Chudí jsou pak nuceni pro své přežití zneužívat a ničit přírodu pro své pouhé přežití. Výsledkem je, že my, jako druh, jsme skončili s životem na této planetě v bezprecedentním tempu, a ještě ted 1,4 milióny osob umírají hlady.

Princip je jednoduchý: bankéři využili určité místo v naší psychologii, která se vyjadřuje v přísloví: „jeden holub v ruce stojí víc, než dva na střeše“. Nabízeli nám jednoho ptáka dnes, za dva zítra. Toto je černé slunce fašistů. Absorbovali vitální sílu naší planety.

Gnostičtí illumináti věří, že tato entita je ta, která skončila s životem, který prosperoval na Marsu.

Tento typ názoru je trošku mimo rámec čistých a drsných zpráv, které vždycky publikuju, ale je evidentní, že něco na této planetě není dobře. Mnoho z nás ví, že vláda USA je zkorumpovaná a prodaná, ale pořád každý rok je situace nejenom špatná, ale horší a horší, a ti samí kriminálníci se pořád objevují u moci. Člověku se může prominout, když se pzačne ptát, jestli není skutečně nějaký typ mechanismu skryté kontroly, který není lidského původu.

Moje doměnka je, že, minimálně by se mohlo jednat o nějaký typ mezi – generační mentální kontroly, která může fungovat, metaforicky, jako nějaká mimozemská inteligence. Osoby, které jsou narozené v pokrevních liniích, které přenášejí tuto tradici musí buďto souhlasit nebo zemřít.

Nakonec, čtenáři, kteří očekávají obvyklé čisté a drsné informace musí pochopit, že jistý druh  informačního výpadku se pomalu končí.

Nicméně, je jasné, že něco velkého je v pohybu. Na prvním místě, Obama zrušil cestu do Asie tenhle týden a taktéž všechna vyjednávání ohledně výzvy Trans Pacific Partnership či TPP se zrušili. Na druhém místě, vyjednávání o ekonomické integraci Spojených států a EU byly také zrušeny. Na třetím místě, byl nepovedený pokus zavraždit prince Harryho v Afghánistánu, podle zdrojů MI5. Na čtvrtém místě, Chuck Hagel se odmítl sekat se členy Společnosti Bílého Draka, během své cesty do Koreje a Japonska, minulý týden. Na pátém místě, další kabalistická frakce nabídla minulý týden doručit, zdarma, krabice dluhopisů Federální Rezervy do rukou Společnosti Bílého Draka.

Tak skončíme s jedním vzkazem kabale: skupina hackerů Anonymous a Gnostičtí Ilumináti mají plány masívního zadržování a krvavé revoluce. To znamená mnoho mrtvých a utrpení. Čas pro pacifická řešení a harmonický přechod vypršel.

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

 

Peníze pro všechny:

https://www.basicincome2013.eu/

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/