21.11.2013 17:29

Kabala vyjednává o záchraně planety. Řekli, že vloží na tyto účely více jak 700 biliónů dolarů což vychází 10.000 dolarů pro každého člověka.

18-11-13.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Reprezentanti výboru 15 osob, kteří říkají, že se starají o systém vytváření a distribuce dolarů ve Spojených Státech a většina ostatních divizí centrální soukromé banky vyjednávají o mírové smlouvě pro kabalu. Minulý týden se dohodly, ve vyjednáváních s představitelem Společnosti Bílého Draka, udělat disponibilními počátečních 700 biliónů dolarů, nebo-li 10 000 dolarů pro každého muže, ženu a dítě na planetě Zemi, které budou rozdány ve formě majetků  a služeb. Taktéž se dohodli na odpuštění dluhů pro všechny země, mezi nimi, říkají oni, některé dluhy, které se přenášejí již od roku 1700. Takté se dohodli na tom, aby se odpustila většina dluhů.osobních.

Výbor říká, že je řízen dvěma asijskými muži, z nichž každý má víc jak 90 let, představitelů pěti rodin z Asie, sedmi evropských rodin a jedné ruské rodiny.

Taktéž se udála jedna schůzka minulý týden, mezi representanty asijských bankovních klanů a Společností Bílého Draka. Tyto klany reklamovaly svá práva na většinu zlata ve světě. Taktéž byly v souhlase s cílem distribuce 700 biliónů dolarů všem lidem a národům na světě.

Nicméně, podle vysokého člena Lóže P2, jsou jestě nějaké silné frakce, které jsou upnuty k sionistické noční můře začít Armagedon, především kriminálnická rodina Cohenů z New Yorku a také jeden člen z Lóže P2 jménem Giuseppe Di Antonio. Tento zdroj sdělil, že Di Antonio je za současnými výhružkami zabitím Papeže Františka. Naznačil, že tato skupina má jednu velmi dobře organizovanou frakci uvnitř Mossadu a dominuje mediálním konglomerátům se základnou v New Yorku a Los Angeles. Připojil, že jejich základním finančním nástrojem je Banco Leumi. Taktéž sdělil, že mají různé Letniční křesťanské kulty. Jeden představitel rodin, které byli zmíněny na začátku potvrdil existenci této skupiny a řekl, že potřebujou pomoc pro boj s nimi.

Je jisté, že New York je město vysoce kontaminované gangstery, a že události potvrzují, že takoví masoví vrazi jako zrůdná a odpudivá ropucha Henry Kissinger a Larry „vyhoďho“ Silverstein se ještě pořád procházejí po jeho ulicích jako pávové královští. Může se ukázat jako nezbytné poslat milici z Minnesoty do New Yorku na zadržení těchto kriminálníků a udělat jim manželské defilé před kamerami hlavních komunikačních médií, aby všichni viděli, že „obchody“ této chátry už „nepůjdou jako obvykle“. A jestli usedlíci z Minnesoty budou potřebovat pomoc, kanadské ozbrojené síly, se můžou dát bez pochyby k dispozici, jestli budou pozvány.

Kaliforňané taktéž potřebujou obklíčit členy party Cohen v Los Angeles a můžou si být jisti pomocí latinoameričanů.

Jestli se to nestane, bude to zkouška pro lidi celého světa, že svrchovaná křesťanská Republika Spojených Států Amerických se proměnila na stát otroků, řízený gangsterskými obdivovateli babylónského (ne židovského) Satanáše.

Francouzi, ze své strany, taktéž pomohli SBD minulý týden, když dodali dokumenty, které ukazují přesné souřadnice všech počítačových center Facebooku, Googlu, NSA, etc.. ve Spojených Státech. V předání těchto informací je nevyjádřená vyhrůžka, že tato datová centra můžou být odpojena pomocí mezikontinentálních balistických raket. Evropané také učinili přípravy pro odpojení všech mezikontinetálních komunikačních kabelů na mořském dně Atlantiku, jestli to bude nezbytné. To je odpověď na hackování evropských informačních finančních a jiných sítí americkou NSA. Také je to jasná ukázka toho, jak izolovaný začíná být delikventský režim Spojených Států.

Nakonec, když mluvíme o delikventském režimu Spojených Států, musíme na seznam známých spoluúčastníků vražedného útoku tsunami v Japonsku z 11.3. 2011: podle agenturních zdrojů je to generál Richard Meyers. Generál Meyers se stal hlavním velitelem Spojených náčelníků štábů v Pentagonu bezprostředně po masové vraždě z 11-S. 

Jestliže americký lid nezačne zatýkat tyto kriminálníky jako generál Meyers, svírání této země mezinárodní finanční oprátkou bude pokračovat s větším důrazem. Když posuzujeme různé tiskové informace, tak zvaný Obamův plán zdravotního pojištění, například, vypadá jako úsilí korporátní vlády ve Washingtonu DC na to, aby mohli nakrást peníze ze zdrojů zdravotního pojištění jen proto, aby se -místo přiznání si porážky - udrželi na svých místech o několik týdnů víc.

Frakce v pentagonu, která říká, že používá Obamu jako svého reprezentanta by měla, jestli se chtějí zachránit, vstoupit do New Yorku, a začít zatýkat kriminálníky z Wall Streetu co nejdříve to bude možné

V každém případě, zatímco čistka posledních ohnisek odporu kabaly pokračuje, na stůl je položen návrh ohledně toho, jak rozdistribuovat slíbených 700 miliard dolarů.

Společnost Bílého Draka, navrhla, aby byly tyto následující organizace a existující skupiny předpokládanými distributory 700 miliard dolarů nekorupčním a neinflačním způsobem:

Čínská vláda, mezi nimi také představitelé Taiwanu, Římsko-katolické církve a vlád Latinské a Jižní Ameriky, japonské vlády a Sdružení Národů Jihovýchodní Asie, Společenství Národů (za předpokladu, že zaúčtuje indiány), Francie y frankofonní země Afriky, Republika Spojených Států a vláda Kanady, sever Evropy a Rusko a islámský svět.

Toto je jenom jistý počáteční návrh založený na tom, že tyto organizační struktury už existují a ukázaly se jako relativně osvobozené od korupce. Předpokládám, že islámské země budou muset vyřešit své různé historické diskuse, a vybrat jediného představitele dříve, než se jim předá část fondu.

Tento návrh Společnosti Bílého Draka je omezen pouze existujícím systémem amerických dolarů a nevylučuje nové mince emitované vládou, mince na bázi jako je Bitcoin nebo jakýkoliv jiný plán ze strany jiných nezávislých skupin. Návrh odráží jednoduše to, že tyto pre-existující skupiny by mohly být schopny dovést do zdárného konce velké projekty téměř bezprostředně tak rychle, jak by peníze začly přicházet.

Neděláme žádné předpovědi, kdy se toto všechno začne dít, ale můžeme potvrdit, že seriózní hráči se již spojili, a že hlavní dohoda na započetí masívní kampaně na záchranu planety může začít.

POZN. PŘEKL.: Nevím, co znamená ten matematický nesoulad v názvu článku, ale jsou to všechno peníze na záchranu planety tzn. ne jenom pro lidi, ale i na životní prostředí. To je moje úvaha. Jinak 700 biliónů děleno 7 miliardama obyvatel vychází na 100.000 dolarů na hlavu.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

 

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/ 

 

 

Peníze pro všechny:

https://www.basicincome2013.eu/

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/