19.03.2014 15:38

Kabala zabrzdila až po hrozbě zablokování všech zemí pod jejich kontrolou.

18-3-14.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Minulý týden dosáhla sebevražedná vysoká politika, která obklopuje bezprostřední kolaps petrodolaru a kabalu v jeho pozadí, nových úrovní, které kulminovaly s ultimátem ze strany zemí BRICS s tím, že: "ropa, plyn, potraviny a jiné zdroje už nebudou importovány do Spojených Států a zemí NATO", jestliže se nezastaví při své ofenzívě Ukrajiny, podle jednoho zdroje z ruské vlády.

Taktéž byly vyhrůžky tím, že se zastaví elektrická síť ve Spojených Státech elektromagnetickou pulsní zbraní, podle informací přes Dicka Cheneyho, nebo s přímými útoky na zranitelné části elektrické sítě. Tyto vyhrůžky byly učiněny milicemi, jestliže se kabala nestáhne.

Armádní jednotky kontrolované kabalou provedli hrozbu protiútokem biologickými zbraněmi, uzavřením světového vzdušného prostoru a způsobením problémů jiného druhu.

V tomto bodě, pro to, aby se zabránilo smrtící spirále, která by lidstvo zanechala v nerovnováze, chladné hlavy zvítězily, a teď už se zase jedná o tom, jak dojít ke kompromisu o kontrole systému petrodolarů a eur, podle zdrojů, které přímo participovali na jednáních.

Mnoho zdrojů se shoduje na tom, že jsou spojeny s vyjednáváními o rychlém vývoji na Ukrajině, vyhrožování válkou proti Kataru ze strany Saúdské Arábie, ztraceného malajského letadla a jinými incidenty.

V případě Ukrajiny, mezinárodní dohoda Organizace Spojených Národů, schválená a podepsaná Ruskem, Spojenými Státy a NATO ustanovuje, že:

"Jestliže některá země napadne svrchovanost Ukrajiny, členské země OSN jsou zavázány zastavit všechen obchod se zeměmi, které se dopouštějí tohoto násilí." Rusko má nevyvratitelné důkazy, že legitimní ukajinská vláda byla poražena žoldáky, kteří byli financovaní soukromým majetkem Junty Federálních Rezerv, Korporací Spojených Států Amerických a také členy NATO. Všechny tyto země by tedy měly být udržovány v totálním obchodním embargu.

Záměry sdělovacích prostředků kontrolovaných kabalou a otrockými kabalistickými vládami označovat Rusko v této situaci jako agresora už nepodvedou nikoho.

V každém případě, propaganda korporátních sdělovacích prostředků kontrolovaných kabalou, které zamýšlí odvést všechnu pozornost lhaním o situaci na Ukrajině, stejně tak jsko nekonečně spekulovat o ztracené malajské aerolince kompletně ignorují, že jim dezertovaly všechny ropné země vedené Saúdskou Arábií.

Saúdská Arábie, Spojené Arabské Emiráty a jiné země zálivu vyhrožujou Kataru tím, že s ním přeruší jakékoliv obchodní styky a možná vyhlásí válku, jestliže země neuzavře kanál Al Jazeera a nevyrazí firmy, které fungují jako krytí kabalistických podvodů jako jsou Rand Corporation a Brookings Institute. Jediná velká západní firma, která vlastní sdělovací prostředky, která o této věci informovala byla francouzská agentura France Press - AFP.

Rand Corporation je úplně stejná skupinka psychopatů, kterří navrhovali "válku proti zemím střední velikosti jako Brasílie nebo Japonsko" jako jednu z forem reaktivace ekonomiky USA. Zemětřesení, které zasáhlo Christchurch na Novém Zélandu před několika lety bylo bezprostředně po té, co Thad Allen, z Rand Corporation a nějaký tucet členů Kongresu požadovali, aby byl Jižní Ostrov Nového Zélandu použit na ubytování asi miliónu satanistických členů kabaly a byli odmítnuti. Katar je také místem, kde má kabala dronové základny, a tudíž místem odkud bylo procedeno mnoho jejich vražd.

Saúdové se hnuli a přijeli minulý týden na návštěvu do Číny, což prakticky znamená, že kabala teď může být lehce odříznutá jak od ruské, tak od středovýchodní ropy. To je v podstatě hlavním důvodem, proč Spojené Státy otevřely minulý týden svoje "strategické ropné rezervy". Tyto ropné rezervy můžou udržet Spojené Státy na aktuálních spotřebních cenách ropy na dalších 58 dní.

Dalším jasným signálem, že se nejedná o – pro kabalu - "obvyklé obchody jako vždycky", je negativní zpráva ze Spojeného Království, které se bude účastnit jakýchkoliv sankcí proti Rusku. Němci si sankce rozmysleli, ačkoliv dupou nožkama a dělají trochu humbuku kolem.

Rusové už vytáhli svoje fondy z finančních institucí kontrolovaných kabalou. Navíc vypovídají ze země všechny podnikatele, kteří jsou propojeni s kabalou, a Rusko konfiskuje jejich majetky.

Číňané zase dovolili, aby renminbi (yuan) spadl více jak na 1% v pondělí, jako signál, že nebudou tolerovat unilaterární záměry devalvovat dolar Spojených Států.

To znamená, že režim Federálních Rezerv, Washington D.C., a jejich dceřiní instiruce Centrální Evropská Banka se ocitnou totálně izolovány od globální komunity.

Slovíčkaření ze strany kabaly, která nabízí Ukrajině financování ze strany MMF nemá žádný význam, protože MMF nemá žádné peníze. Pořád opakují slova o reaktivaci Zvláštního práva čerpání (Special Drawing Rights – p.p.: jednotná měnová a účetní jednotka používaná v rámci MMF) jako alternativu k dolaru Spojených Států.

Obvykle nikdo nebude akceptovat takovou roli MMF, jestliže se právo volebních hlasů přepíše v souhlase s ekonomickou i demografickou globální realitou. Řečeno jiným způsobem: jestliže evropané a američané ztratí většinovou kontrolu, kterou mají nyní tzn. nějakých 50% hlasů, stejně jako ve Světové Bance.

Úplně stejná situce bude platit v Organizaci Spojených Národů. Jestliže ztratí mayoritní kontrolu, už nebudou schopni financovat mnoho ze svých tajných projektů a žoldáckých armád.

Kabalisté mají strach ze ztráty této kontroly, což už znamená ztrátu moci ve světě. Jestliže ztatí tuto moc, je to jenom otázka času, než se jejich eugenické plány a depopulační agenda vyloučí totálně ze všech instirucí. To naplní mnoho lidí nesmírným zabijáckým vztekem, když se dozví o kabalistických zločinech, jakým byla kupříkladu masová strilizace skrze vakcíny, sistematické unášení a sexuální zotročování dětí. atd..

Situace je teď velmi napjatá a je opravdová možnost, že se uděje něco opravdu dramatického, co jsme mohli vidět v nedávné minulosti, včetně 11-S, nebo 11-3-11 v Japonsku. Největší obavy budí opětná aktivace zemětřesení kolem El Hierra, na Kanárských ostrovech.

https://rense.com/general96/elhierro.html

Existuje reálné nebezpečí, že jestli se hornaté formace na La Palmě na Kanárských ostrovech svezou do oceánu, vytvoří se 100 metrová tsunami, která by mohla udeřit na východní pobřeží Spojených Států a jih Evropy. Doufejme, že se to nestane, ale je to jedna z možností.

Je jedna zpráva více pozitivní, a to, že došlo mnoho zpráv o tom, že už se prodávají zařízení ny výrobu volné energie, včetně této, z Brazílie:

https://www.earth-heal.com/news/news/112-inventions/1472-brazil-free-energy-device.html

A navíc, tajemný zdroj, který současně varoval tohoto pisatele o příštích turbulencích ve Východní Evropě a jednom plánovaném útoku proti Číně (zmizení Malajského letadla) sdělil taktéž tomuto pisateli, že: "OSN potvrdila toto ráno, že jsme právě vstoupili do věku Vodnáře na Nebi a do věku Panny na Zemi".

Tak doufejme, že tento velmi esoterický vzkaz znamená, že kabala je už ochotná se vzdát a pracovat na společném začátku zlaté éry pro celé lidstvo. To je něco na čem se shodneme všichni.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

 

Pozn. překl.: K tomu to článku dávám vyjímečně tento materiál, protože problematikou La Palmy, resp. výlevného vulkánu Cumbre Vieja jsem se v nedávné minulosti zabýval více, a to nebezpečí je skutečně stále aktuální, vzhledem k fyzikálním skutečnostem  této problematiky...stačí prakticky větší deštné období a vzestup teploty určitých míst mírně nad normál. Taktéž je jasné, že není žádný problém zahřát toto místo pomocí tektonických skalárních zbraní stejných, jako je systém HAARP na Aljašce ( je jich na světě minimálně 5 a některé jsou silnější než dnes nefunkční HAARP, který je pod kontrolou Pentagonu). Jinak na you-tube je o této tsunami celkem hezký a vyčerpávající materiál. Pro případné přitroublé mudrlanty jsem vybral materiály vědecké, a s rovnicema, takže je možno vše přesně přepočítat.

La_Palma.pdf (768282)

FUNCTION OF HAARP High-power ELF radiation.pdf (749637)

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/