23.10.2013 11:20

Končí dlouhodobá noční můra lidstva tento týden s bankrotem Washingtonu DC ?

15-10-13.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Všichni, kteří viděli s hrůzou a nechutí v posledních letech jak washingtonská lůza prováděla masové vraždění a bezpočet jiných nízkých kriminálních činů očekávají, že tento týden 17. října, zbankrotuje.

Je to tak, že tato vláda šílených gaunerů zabila, od období konce II. světové války, víc jak 50 miliónů lidí. Tato kabala také zorganizovala současný plynový útok sarinem v Sýrii v ještě větším úsilí zorganizovat III. světovou válku. Tento režim znásilnil Republiku Spojených Států Amerických a proměnil tento křesťanský národ v jednu masu závislou na televizi s vymytýma mozkama, nebo v servilní vrahy bez mozku. Zruinovat tento režim bude fatální rána mezinárodní mafii, která vládne v tajnosti nad většinou veřejně viditelných vlád ve světě.

Je to ta samá mafie, která veřejně popravila Johna F. Kennedyho. Taktéž, od této chvíle, vraždili, podpláceli nebo zastrašovali většinu vedoucích světových osobností, včetně mnoha aktuálních lídrů skupiny národů G-20.

Podle Vatikánu, podnikatelské organizace, které ovládají G-20 jsou Marsh a McLennan, Bain Capital a Nera Consulting. Tyto podnikatelské subjekty náležejí k mezinárodním drogovým mafiím a eskadronám smrti.

To je to, co Wikipedie musí říkat o „Marsh a Lennan, největší pojišťovacím brokeru na světě“. Podsekce útoky z 11 září.

https://en.wikipedia.org/wiki/Marsh_ % 26_McLennan_Companies

„V okamžiku útoků 11.září 2001 ve Spojených státech, společnost měla kanceláře v osmi poschodích severní věže WTC, od 93 patra do 100 patra. [ 7 ] Když let č.11 American Aerlines narazil do budovy, její kanceláře zahrnovaly zónu nárazu v poschodích 93 a 99.

[ 8 ] Nikdo z přítomných v těchto kancelářích v této chvíli nepřežil útok a firma ztratila 295 zaměstnanců a 63 obchodníků. [ 1 ] “

Tyhle firmy byly propojené s Georgem Bushem sen., a Mittem Roomneym a jinými mafiány, jejichž jména jsou zveřejňována. Už jsme také zmiňovali Marco Di Mauro, jako jedné z nejskrytějších postav. Teď jsme také něco zaslechli o osobách blízkých Di Maurovi a jiným lidem jako Giussepe Di Antonio, kterého zdroj z P2 popsal jako „šéfa rodiny Cohenů v Itálii“. Nemáme žádnou informaci o kontaktu na Antonioniho, a tak se ho nemůžu zeptat přímo o jeho tajné roli v těchhle světových záležitostech.

Nicméně čínské zdroje nám řekli, že to byl nějaký takový Jean Cohen ze skupiny Hoche ve Francii, který platil manifestantům 1200 yuanů za den pro to, aby organizovali anti – japonské protesty. Pan Cohen odmítl odpovídat na otázky tohoto novináře o tomto incidentu.

Další mistr teroru, až do teď skrytý, je jedna postava jménem Richard Argentier, podle zdroje z P2. Argentier byl mozkem, který stál za porážkou a vraždou prezidenta Marcose na Filipínách, řekl zdroj z P2.

Dalším jměnem je Giorgio Hugo Balestrieri, šéf Rotary Klubu z New Yorku, který je jedním z intelektuálních autorů, kteří stojí za 11. zářím.

Tihle zabijáci jsou za skupinou G-20, Mezinárodním Měnovým Fondem, Světovou Bankou a vládou Obamy .

Když někdo jako Hugo Chávez nenásleduje jejich scénář, zabijou ho jedem, který zapříčiňuje rakovinu nebo jinými prostředky. Mám osobně potvrzeno, například, že mnoho poválečných japonských premiérů bylo zabito těmito osobami. A to je také případ jiných národů. A taktéž zavraždili velké množství novinářů.

Je to pár let, co nám ukázali schéma 1990 tajné kontroly banksterů nad světem. Rusko, Čína a Indie byli jediné důležité země, které nebyly pod jejich nadvládou.

Společnost Bílého Draka a její spojenci zamýšlejí vzít téhle parazitní lůze kriminálních bláznů a vrahů politickou moc na planetě.

Je mnoho známek toho, že revoluce proti těmto delikventům vysoké úrovně má obrovský úspěch. Nejvíce se očekává ještě od Pentagonu a „bílých klobouků“ z tajných agentur. Tento současný článek Gordona Duffa ve „Veterans Today“ je jakési znamení nové situace, od osob spojovaných s Pentagonem a tajnými agenturami, jak se zbavit satanistických gangsterů, kteří skoro dosáhli toho, aby je zotročili:

https://www.veteranstoday.com/2013/10/11/how-syria-unlocked-americas-dark-closet/

Pro ty z nás, kteří jsme studovali tuhle kabalu, může být tohle stará zpráva, ale to důležité je to, že teď je mnoho druhů vojáků na vysokých místech, kteří tyhle věci poslouchají a jako výsledek požadují změnu vedení. Pamatujte si, že Pentagon se nezůčastnil ani útoků proti Lybii, a že v současnosti jednal tak, aby zabránil francouzům napadnout Sýrii.

Zatímco je psán tento článek, jdou manifestanti směrem k Bílému Domu ve Washingtonu DC, a odstřelovači na střeše Bílého Domu jsou připravení do nich střílet.

Nicméně přijde okamžik „Berlínské zdi“, když i ti uniformovaní, včetně (pozn.překl.: Obamovy) tajné služby, se rozhodnou, že už nejsou ochotní zabíjet chodce jen pro to, aby hájili mafiány, kteří se vydávají za politiky, i když ve skutečnosti pracují pro mezinárodní mafii. Na místo toho se můžou rozhodnout pracovat pro zbývajících 90% občanů Spojených států, kteří neschvalují tzv. vládu ve Washingtonu DC.

To co tedy predikujou gnostičtí illumináti, že „Obama vyjde z Bílého Domu pověšenej za krk na helikoptéře“, by se mohlo brzy proměnit v realitu.

Osoby v policejních složkách a tajných službách Spojených států si musí uvědomit, že Federální Rezervy nejsou část vlády Spojených států. Je to jen kartel soukromých bank, který používal tzv. obchodní platformy pro generování velkých objemů dolarových zisků z ničeho; proto, aby financovali žoldáky, teroristické útoky a neomezené rozšiřování bilologických zbraní. Zruinovat je a zastavit tyto programy těmto vrahům zredukuje podstatně jejich příjmy. Legalizace drog, jejich regulace a placení poplatků za jejich výrobu taktéž zredukuje podstatnou část jejich příjmů.

Předpokládám, že kabalisté v panice zamýšlejí naléhat, aby svět pokračoval v půjčování peněz jejich zabijáckému režimu, protože v opačném případě by „nastala finanční panika a globální chaos“.

Je jisté, že může být trochu turbulencí v průběhu přechodu mandátu z rukou kriminálního syndikátu Federálních Rezerv. Nicméně, jednou, když už budou sesazeni gangsteři z nejvyšších částí, musí být hodně jednoduché znovunastartovat poctivé, funkční a zdravé části vlády Spojených států a finančního systému.

Už totiž v roce 2008 byl vytvořen záchranný pás kolem mezinárodního dolaru, a mezinárodní majetky získané v dolarech poctivě, můžou být ochráněny před bankrotem korporátní americké vlády.

Všem poctivým a kompetentním zaměstnancům centrálních bank jako MMF a SB, kteří pracují jako technici, se najdou nová místa v rámci množství fondů, které budou vytvořeny na záchranu planety.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

 

Peníze pro všechny:

https://www.basicincome2013.eu/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/