24.11.2016 12:22

Maďarsko, Velká Británie, USA, Bulharsko, Moldávie jsou už berz chazarské kontroly, a Rakousko, Itálie a Jižní Korea jsou na řadě jako další.

21-11-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Osvobození planety Země z područí kontroly chazarských gangsterů připomíná nyní nabalující se sněžnou kouli. Spojené království se osvobodilo s hlasováním Brexitu, zatímco Američané se osvobodili zvolením Donalda Trumpa jako prezidenta. Trumpovo zvolení bezprostředně následuje anti-chazarskou změnu režimu v Bulharsku a Moldávii.

Potom se chystají prezidentské volby v Rakousku a referendum v Itálii, obě akce na 4. prosince, kde se také očekává, že dojde k osvobození těchto zemí. V návaznosti na to bude pravděpodobně volba Marie Le Pen do funkce prezidenta Francie v květnu a odstranění německé kancléřky Angely Merkelové někdy v průběhu roku 2017.

Stejně tak v Jižní Koreji, je chazarská loutka, president Park Geun Hye byl exponován veřejně jako totálně zkorumpovaná osoba a byl zbaven moci. V Japonsku se také aktivují pravicové síly proti chazarským náhražkám jako jsou Yasuyuki Nambu z Pasona Group, Masayoshi Syn ze Softbank a dalším, aby připravili cestu pro osvobození této země.

Pak je ve hře Evropská unie, OSN a příspěvkové organizace jako MMF a Světová banka u kterých se také očekává, že dojde k jejich kolapsu dříve, než budou nahrazeny institucemi více meritokratickými, demokratickými a kvalifikovanějšími.

Hodně z tohoto výsledku závisí na konci, ale stále ještě není skončeno, a boj o moc ve Washingtonu, D.C., pokračuje.

První vedoucí zaměstnanci vybraní Donaldem Trumpem jsou všichni veteráni z US ozbrojených sil, takže je jasné, že jeho vláda bude silně spojena s americkou armádou. Což neznamená nic jiného, než, že muži se zbraněmi se konečně dali do akce.

Navy veterán, Steve Bannon, je hlavní stratég, vojenští veteráni Mike Pompeo, Jeff Sessions a Michael Flynn, budou zaměstnáni jako vedoucí CIA, státní zástupce a generální ředitel Národní bezpečnosti. Doposud nebyli vybráni žádní neokonzervativci nebo chazaři.

Zdroj z Pentagon tvrdí, že jména neokonzervativců jako Rudolph Giuliani, John Bolton, David Petraeus a Mitt Romney "vyplavali na hladinu, takže Trump jim mohl říci: ´jste na dlažbě´."

Nový poradce pro národní bezpečnost generál Michael Flynn shrnul situaci takto:

"Právě jsme prošli revolucí ... Jsou to pravděpodobně ty největší volby v historii našeho národa od příchodu George Washingtona, když se rozhodl nebýt králem. Tak je to důležité."

https://www.reuters.com/article/us-usa-trump-flynn-idUSKBN13D0AD

Jasným znakem, že je to opravdu revoluce je I to, že zdroje ze CIA nám říkají, že arcizločinec George Soros byl "sejmut", jak uvádí autor tohoto článku 20. listopadu. Zdroje z Pentagonu říkají, že k dalším osobám na seznamu, které je třeba odstranit ze scény, patří senátor John "ISIS" McCain a Edgar Bronfman, který "vlastní McCaina."

Jiné zdroje z Pentagonu říkají, že minulý týden byl nařízen let z Kalifornie do Denveru speciálnímu "letadlu soudného dne US námořnictva" nasadit "speciální zbraně", aby se tak "vystrnadili kabalisté ven podzemních základen" tak, aby mohli být zatčeni.

Hovoříme-li o podzemních základnách, prameny Společnosti Bílého Draka v Antarktidě říkají:

"Jeden z našich členů týmu v Antarktidě viděl Davida Rockefellera se svým synem Richardem na "základně ", spolu s několika dalšími elitáři z Evropy. Koná se tam teď přísně tajné setkání. Říká se, že se připravují na 20. ledna "

Jiné zdroje říkají, že na té antarktické základně viděli taky členy rodiny Rothschildů.

(Ruský dokumentární film dole je doporučován jako vemi důkladně prozkoumaná informace o pozadí tajných antarktických základen, které autor tohoto článku mohl objevit)

https://www.youtube.com/watch?v=MwUpPwyyvLw

Můžeme odhadovat, že tyto elity doufají, že najdou útočiště nebo nějakou “jízdenku” z této planety pomocí této základny, ale je nepravděpodobné, že ji najdou, protože všechny důkazy nasvědčují tomu, že tato planeta je pod nějakou formou karantény.

V každém případě, soudě podle okultního přebalu “The Ekonomist” na 2017 vlastněném Rothschildy a Agnelliho P2 zednářskou rodinou, rodiny pokrevních linií jsou ve stavu pořádného zmatku. Přebal, při pohledu na níže uvedený odkaz, se nazývá "Planet Trump" a sestává z tarotových karet.

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0591/1981/products/TW2017_Cover_UK_REV_NO-BC_trimmed_1024×1024.jpg

Tady je první dojem autora tohoto článku co to znamená:

První karta, zvaná "Věž", ukazuje, že katolická církev je rozdělena mezi své komunistické a tradiční křesťanské frakce.

Druhá, s názvem "Soud" ukazuje Donalda Trumpa jak drží symboly moci, což s největší pravděpodobností znamená a dá se očekávat, že bude muset být svolán určitý typ Norimberského tribunálu, když přebere oválnou pracovnu.

Třetí, s názvem "Svět" zobrazuje symboly gnostických Illuminátů, rodiny vlastníků centrálních bank a monoteismus sjednocený pod čímsi, co se jeví jako bůh měsíce. Nad nimi jsou takové, jaké se zdají být Maria (bohyně Isis), svatá kniha a bůh slunce. Zdá se, že si myslí, že svět bude sjednocen pod těmito symboly.

Čtvrtá se nazývá "Poustevník" a ukazuje, jak Severní Amerika vede populistická hnutí proti TPP, TTIP a EU, což znamená, že jde proti jejich "globalistické" agendě.

Pátá, zvaný "Smrt" ukazuje rány, tsunami, vymírání ryb, jaderné zbraně a zničenou úrodu a je zřejmě míněno jako hrozba rodin pokrevních linií těmito pohromami, budou-li zahnány do kouta.

Šestá, zvaný "Kouzelník", nasvědčuje tomu, že očekávaný 3D tisk a virtuální realita budou největšími high-tech trendy roku.

Sedmá, zvaný "Kolo štěstí" ukazuje úsmívající se Marie Le Pen a zamračenou Angelu Merkel, které čekají na výsledky voleb a uvádějí, že očekávají vítězství Le Pen a prohru Merkel. Tento pisatel nebyl schopen určit třetí osobu.

Konečně poslední, "Hvězda", zdá se, ukázuje fotografie pop kultury osobností, které budou mít silnou finanční podporu v průběhu celého roku. Jedinou, koho tento pisatel, se svým deficitem znalostí pop kultury, mohl identifikovat se zdá být Lady Gaga.

Co se týče jejich zobrazených předpovědí je především jasným znamením, že již neovládají osud této planety, a to je důvod, proč se uchylili k tarotovým kartám.

Vzhledem k tomu, že Rothschildové a Angellis se zdají být mimo hru v aktuálních událostech nejbližší budoucnosti , tady je trochu toho, co říkají zdroje o tom, jaké změny se blíží s novým režimem.

Za prvé, jakmile prezident Barack Obama pozbyde svou schopnost vydávat milosti 20. ledna, přijde obrovská záplava odhalení přicházející z amerických agentur o pedofilii a lidských obětech prováděných mnoha známými americkými a evropskými politiky a osobnostmi. Zdroje z Pentagonu říkají, že rodiny Bush / Clinton, Mitt Romney, Carl Rove a jiní, jak se se očekává, mají být zahrnuty do těchto odhalení.

Rothschildové a jejich příbuzní mohou také očekávat, že uslyší o tom, co vlastně způsobilo tsunami v Asii v roce 2006, japonskáou tsunami a jadernou katastrofu z roku 2011, tsunami na Haiti atd. Jinými slovy, svět jednoduše zjistí, že je to jen banda bezohledných masových vrahů.

V následujících měsících bude také odhalen " tak zvaný Trump/Putinův tým, který nabobro zlikviduje ISIL jako skvělou předehru k USA-EU-ruskému a Vatikánskému křesťanskému bloku, který bude obsahovat Čínu a skoncuje s globální chazarskou mafií" říkají zdroje.

Číňané již dnessměřují k jisté formě křesťanství s čínskými rysy, říkají zdroje z čínských tajných společností. Poukazují na to, že mnohé z rysů, které oddělují křesťanství od judaismu vlastně přišly od svého zakladatele Moziho 墨子 (450 až 291 před naším letopočtem). Podporoval myšlnku univerzální lásky a přišel s myšlenkou, že na nebe mohou vstoupit jen ctnostní. On také přišel s myšlenkou, že pokud dáte osobě kus chleba, tak to stačí pouze, aby se krmila jeden den, ale pokud jí dáte rybářský prut a naučite ji lovit ryby, může se tak živit celý život.

Jde o to, že asijské tajné společnosti jsou již zvědomělé myšlenky “Make love, not war” se západem. Oni prostě nechtějí být znásilněni, okradeni a zabiti.

Překážkou ve světě univerzální lásky je v současné době stále neklidná bitva o kontrolu nad finančním systémem a tím i procesem rozhodování o tom, co udělá lidstvo v budoucnosti.

Na tomto poli, nejnovější zprávou je, že nizozemská delegace navštíví tento týden Indonésii jménem nizozemské královské rodiny je znepokojena, protože tři ppotopené holandské válečné lodě z 2. světové války, které byly objeveny u pobřeží Indonésie v roce 2002, zmizely.

https://www.indonesia-investments.com/culture/culture-columns/ahead-of-trade-mission-to-indonesia-dutch-war-graves-vanish-in-java-sea/item7364

"Je to všechno o zlatě, která byla v těch lodích. Nizozemci se snažili přivést část starobylého královského pokladu, který jim ukradl z Indonésie , Javy a Sulawesi do Nizozemska, aby se nedostalo do rukou Japoncům" vysvětluje zdroj SBD v Indonésii.

Vypadá to, že evropské pokrevní rodiny spoléhají, že toto zlato podpoří jejich snahu udržet kontrolu nad finančním systémem a nyní jsou opět v bodě nula.

Musíme hlavně přezkoumat, jestli je nebo není ve skutečnosti nějaké zlato, nebo je již všechno odcizeno a použito. Nemůžeme čekat věčně, že se objeví tyto legendární miliony tun legendárního zlata. V případě, že zlato neexistuje, nově založený, reálný finanční systém lze provést i bez nich. Peníze mohou být podloženy nemovitostmi, komoditami, průmyslovými objekty, prácí, atd.

Jakmile bude nový, transparentní a meritokraticky a čestně provozovaný finanční systém funkční, můžeme začít hned realizovat mnoho úžasných věcí,

Rusové, například, již udělali velký krok kupředu tím, že začali práce na tunelu, který spojí Sibiř s Aljaškou. Lidé a náklad by pak mohli cestovat vlakem z New Yorku do Londýna přes Moskvu.

https://inhabitat.com/russia-green-lights-65-billion-siberia-alaska-rail-and-tunnel-to-bridge-the-bering-strait/

Musíme přestat bojovat a začít šetřit planetu.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/