19.07.2013 10:56

Mezi kabalisty se rozšiřuje chaos a panika, a brzy budou padat další hlavy.

17-7-2013   Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Kabalisti, kteří se ilegálně a podloudně chopili moci nad celým Západem vědí, že už ztratili tuhle válku, díky které chtěli kontrolovat planetu. Výsledkem je to, že se rozšiřuje chaos mezi kabalistickou elitou. Signály toho jsou vidět skoro všude, stejně tak ve veřejném prostoru, jako v pořád ještě tajném světě armády i tajných agentur, ale taky mezi gangstery i různými agenty.

Ve veřejném prostoru, šéf Národní Bezpečnosti (Bezpečnost Otčiny Spojených Států) a 15 vysokých agentů sabatejců byli z tohoto oddělení propuštěni minulý týden a zařadili se tak do řady s 26 generály Pentagonu, šéfem CIA Petraeusem, šéfem senátního výboru J. Rockefellerem, Zlořečeným Papežem, královnou Beatriz z Holandska, s premiérkou Austrálie Julií Gillard, králem Albertem II z Belgie a mnohými dalšími v čistce kabalistických agentů. Pouze Eric Holder se teď vložil mezi prezidenta Obamu a legální hnutí za zbavení jej jeho funkce, což pravděpodobně nebude mít dlouhého trvání.

V rámci toho, co lze ještě zveřejnit, členové italské zednářské lóže P2 říkají, že premiér Silvio Berlusconi z Itálie, má programově požádat o statut politického uprchlíka, snad v Rusku. Z Japonska informují zdroje z veřejné bezpečnostní policie, že premiér Shinzo Abe má rakovinu, a zbývá mu už pouze několik měsíců života, a také, že již byla zvolena – současnou vládnoucí komorou - náhrada.

Taktéž jsou – mezi jinými a podle různých klíčových vyjednavačů - tajná vyjednávání mezi representanty gnostických Iluminátů, vedoucími světových společností bojových umění, Společností Bílého Draka, ruskou vládou, rodinou Draka (všemi Dračími společnostmi) Zeleného a Modrého.

Existuje velmi rozšířená dohoda o potřebnosti změny vládnoucí struktury planety v něco mnohem tolerantnějšího a blahovolnějšího. Nicméně jsou určité rozepře, hlavně v tvrdé linii a především v aparátu západních vojenských tajných služeb, které chtějí eliminovat 13 krvavých rodových linií sabatejců, a umírněnými, včetně Společnosti Bílého Draka a různých asijských skupin, které jsou pro jistou komisi Pravdy a Usmíření, jakési výročí a generální amnestii.

V každém případě, tyto diskuse o tom, co dělat a jak pokračovat jsou v  dalším plánu snah o likvidaci kabalistické moci v zemích G7.

Kabala bojuje zuby nehty pro udržení své moci. Ve Spojených Státech, pomohlo propuštění šéfky DHS Janet Napolitano zabránit komplotu k tomu, aby byl intenzívně zveřejňovaný soud se Zimmermanem zneužit pro provokaci rasových nepokojů a nakonec jako ospravedlnění vyhlášení stanného práva. Teď se vyšetřuje spolupráce Hlavního účetního Spojených Států Erica Holdera, na záměrech provokovat tyto nepokoje.

Co se týče dalších kroků kabaly, již jsme informovali o bombovém útoku na jednu námořní ruskou základnu v Sýrii, která byla provedena izraelskými letadly ze základny v Turecku. Toto je jasný záměr vyprovokovat vojenský útok na Turecko, člena NATO, což by vyprovokovalo třetí světovou válku a také očekávaný sabatejský „Armageddon“. Předpokládám, že už nikdo se nedá oblafnout tímto typem operace pod falešnou vlajkou. Rusko odpovědělo prostřednictvím vojenského cvičení na Dálném Východě, na úplně jiném místě od Turecka a Ruska, a dalo tak jasně najevo, že „bude mít své vojenské zásahy, ale ne tam a kdy si myslíte vy“. Již několikráte podvedeni svým vstupem do války, rusové a gnostičtí Ilumináti vzkazují, že si teď vezmou na mušku nejdůležitější lídry sabatejské mafie z Evropy a jejich rodiny.

Také byly přijaty důvěryhodné vyhrůžky (ze zdrojů MI6) dalšího nukleárního teroristického útoku proti Japonsku. Podle posledního jednání se předpokládá, že bude propašováno nějaké nukleární zařízení ze Spojených Států do Tokia, a skrze tajnou síť podzemních kanálů na leteckou základnu v Yokotě, v západním Tokiu. Zdroj tohoto upozornění je ten samý, který japonce upozornil, před 11-3-2011, že Japonsko bude napadeno jaderným útokem.

Kabala se také snaží zoufale vyjednávat o tom, aby předešla svému totálnímu bankrotu díky vzrůstajícímu světovému bojkotu jakýchkoliv zdrojů svých vlastních příjmů. Podle zdrojů japonské vojenské tajné služby byl v Japonsku podplacen Shunichi Tanaku, ředitel Úřadu jaderného řízení, pro to, aby zamezil znovuotevření japonských atomových elektráren. Znpovuotevření těchto zařízení by znamenalo, že by Japonsko importovalo měsíčně méně ropy v hodnotě asi 35 000 000 000 dolarů, které se platí zemím kontrolovaným kabalou.

Podle zdrojů japonské policie rozhodili různí gangsteři a agenti - jako část této kampaně - radioaktivní cesium kolem Fukushimy. Toto cesium je především průmyslovým odpadem ze zdravotnického a ropného průmyslu. Po telefonátu tohoto reportéra, PR kancelář Úřadu jaderného řízení negovala jakékoliv komentáře o těchto tvrzeních.

Podle těchto posunů, kabalistická kontrola ropného průmyslu pomalu končí. Například, Austrálie nyní vyhlásila, že objevila více ropy než mají Írán, Írák a Venezuela společně.

https://moneymorning.com/ob-article/arckaringa-saudi.php?code=131883

Společně s Ruskem a Kanadou to znamená, že svět už nepotřebuje Střední Východ pro své zásobování ropou.

Řízený bojkot ke zruinování kabalistické vlády ve Spojených Státech už dostal impuls. Různé země zredukovaly nákupy mouky, rýže, masa a ostatních základních produktů ze Spojených Států, mezi jinými Čína, Rusko, Jižní Korea, a Japonsko. Navíc požáry a pokračující nehody letadel Boeingu jsou očividně částí úspěšné kampaně na uzavření exportu největšího exportéra Spojených Států.

Smrt kriminálního finančníka ze Spojených Států Marka Riche byla také vysvětlena. Byl hlavou operace, která začala za vlády Clintonovy administrativy, a která zaměňovala dodávky zlata ze Spojených Států za wolframové pruty pokryté zlatem, podle zdrojů MI5. Většina dodávek zlata ze Spojených Států už opustila zemi, což znamená, že americký dolar nemá krytí ve zlatě Spojených Států. Vypadá to tak, že zlato bylo jednoduše rozkradeno rodinami vlastníků Junty Federálních Rezerv, které chtějí nakonec předejít finančnímu bankrotu.

Podle informací manažera jedné akciové japonské firmy vykoupila komunistická čínská vláda, za sebe, Goldman Sachs z Jižní Koreje. Podle informací jednoho zdroje blízkého tomuto vyjednávání z minulého týdne, nabídl Obama -  mluvčí korporátní americké vlády - neformálně Číně Ostrovy Sandwich, jako výměnu za tyto pokračující záchrany.

Zbývá říci, že jednou, když už bude korporátní kriminální vláda Spojených Států v bankrotu a propuštěna, restaurovaná Republika spojených států amerických prohlásí všechny dohody za vynulované a bezvýznamné.

Zatím však, ruskými posuny směrem ke kontrole Středního Východu, a tím kontrole přepravy energií do Evropy, společně s negacemi Pentagonu intervenovat, byly vyslány vlny šoků mocenským evropským makléřům.

Obama volal Putinovi na tohle téma minulý týden, ale vše co Obama může dělat je maximálně mávání rukama. Němci měli daleko solidnější odpověď na ruskou ropnou politiku, navýšíce enormě výrobu solární energie a povolení prodeje vozů, jenž mají spotřebu 200mil/galon.

V každém případě očekáváme, že tlak na kabalisty se bude konstantně zvyšovat do té doby, až bude lidstvo definitivně osvobozeno.

Zdroj a komentáře v angličtině:

https://benjaminfulford.net/2013/07/17/chaos-and-panic-spreading-amongst-cabalists-more-heads-to-roll-soon/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/