21.07.2016 18:37

Mocenská struktura Chazarské mafie se už rozpadá naprosto veřejně.

16-11-07

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Rídící mafiánský - chazarský politický aparát Západu nadále rozpadá na kousky, Evropa kolabuje ve stylu kolapsu Sovětského svazu, a ve Spojených státech se začíná rýsovat občanská válka. Jedná se o jedinečnou příležitost pro lidstvo, která přišla po tisících letech teroru a otroctví ve stylu Babylonského dluhu, aby konečně dosáhlo svobody.

Jména na níže uvedeném odkazu kolují mezi armádou a agenturami, a jsou považována za "řídící centrum" chazarské mafie.

https://ehpg.wordpress.com/israel-did-911/

Lidé na tomto odkazu jsou jen částečným seznamem těch, kteří jsou a budou pronásledováni. Tento týden bude vytištěn balíček karet, které budou podložené zlatem, se jmény hlavních vůdců chazarských kriminálníků a bude určeno množství zlata jako odměna, která bude k dispozici za jejich dopadení.

Podle zdrojů CIA je již zabráněno některýcm chazarům, jako je Bush, Clinton, Rockefeller a jejich poručíkům jako je kupř. Henry Kissinger uprchnout před spravedlností ze země. Krysy chazarské mafie, které jsou schopny utéct a schovat se, již tak totiž začaly činit.

Podle těchto zdrojů také Baron David de Rothschild, hlava "Rothschildova pokračujícího Holdingu" se sídlem ve Švýcarsku a "NM Rothschild" sídlem ve Velké Británii, efektivní hlava klanu Rothschild se "ztratili z radarů". Říká se, že skupina je nyní pod vedením viceprezidenta. Jejich telefonní číslo v jejich areálu v Zug, ve Švýcarsku také, jak se zdá, již nefunguje.

Nicméně, jeden zdroj CIA z Evropy, říká, že "s Rothschildy hovořil včera v noci," a nejsou to jen oni, kteří se skrývají, a ti "se domnívají, že budou nakonec jediní, kteří zbydou", až se prach změn usadí.

Jistě, kdyby to byli oni, kteří započali obchodování s uhlíkem jako alternativu k vyvraždění 90% světové populace, nebudou čelit obvinění z genocidy a masového vraždění jako tomu bude u Bushů a jim podobných.

Podle čínských vládních zdrojů si Čínská vláda myslí, že jsou přijatelní, jelikož již řekli hlavám více než 20 zemí, že upřednostňují alianci Rothschild – Společnost Bíléo Draka. Nebylo zatím – v momentě publikace těchto informací - dosaženo žádné formální dohody, ale jen hodinu před uplynutím lhůty ze dne 10. července (ultimátum Rothschildům) došlo mezi oběma subjekty ke kontaktu.

V každém případě, co se týče vývoje zajímavých faktů, je masový vrah a vysoký přisluhovač chazarské mafie, izraelský premiér Benjamin Netanjahu, vyšetřován izraelskými úřady pro "masivní praní peněz ve velmi vysokých částkách", což znamená, podle zdrojů Mossadu, "miliardy dolarů". Z tohoto důvodu již Netanjahu připravoval útěk na své útočiště v Patagonii, v Argentině. Zdroj říká, že zůstane v pozadí nebo jeho dvojník převezme vinu Netanjahua nebo bude Netanjahu předstírat smrt skrze "infarkt nebo mrtvici." Nicméně, "skutečná dohoda je taková, že půjde někam ven do studené země, " uvedl zdroj, který připouští, že by to mohlo být odkaz na nacistické základny v Antarktidě.

Více zdrojů uvnitř Pentagonu a agentur se shodují v tom, že Netanjahu může mít záměr se ukrýt, protože situace chazarské mafie v USA už dosahuje bodu varu.

Těžištěm hněvu je skutečnost, že FBI odmítla podat trestní oznámení na Hillary Clintonovou, ačkoli ředitel FBI James Comey byl veřejně obviněn z trestného činu. To je, jak zdroje z Pentagonu shrnuly situaci: "masivní pobouření nad bruslení m" Hillary a korupcí v ministerstvu spravedlnosti spojilo dohromady komunitu GOP (Grand Old Party-republikáni), armádu, inteligence a státní bezpečnostní orgány do masívní hybné síly pro změnu režimu na pozadí resetu globální měny a (ve prospěch) nové republiky s měnou podloženou zlatem."

I když se Hillary Clinton vyhnula obvinění z trestného činu, její kandidatura na prezidenta byla účinně zničena negativní publicitu, která obklopuje toto fiasko. "Ona je díky negativní publicitě neprodejným případem , který ztratil důvěru veřejnosti na nějakou šanci na výhru Bílého domu, takže se jí mohly odepřít bezpečnostní prověrky a zpravodajské záznamy," říká zdroj z Pentagonu.

Zdroj také říká, že "prezident Obama Hillary nenávidí a on pustil ze serveru informace o jejích e-mailech v březnu 2015, aby bylo zajištěno, že Hilary nevyhraje, i když předstírá, že dělá pro ni kampaň."

Tisková konference Comeyho také nechala ve veřejných záznamech mnoho důvodů pro to, aby byla Hillary v budoucnosti obviněna z dalšch trestného činů. To zahrnuje únik státního tajemství do Izraele, "hrubé nedbalosti" s utajovanými skutečnostmi, křivé výpovědi Kongresu v kauze Benghází a mnoho dalších.

Veřejné pobouření donutilo ministerstvo zahraničí oznámit, že znovu otevře vyšetřování jejích e-mailů. V důsledku tohoto skandálu také odebraly Pentagon a agentury Hillary přístup k utajovaným skutečnostem.

V každém případě je celý e-mailový skandál je rozptýlením ve vztahu k obrovské korupci Clinton Foundation, která hrozí zlikvidovat většinu politické scény ve Washingtonu.

Aby se zabránilo problémům, které sešíří díky Clinton Foundation jsou také rozmluvy typu "Kill Bill" na vysoké úrovni. Aneb, jak to zdroj z Pentagonu shrnul: "Státní pohřeb pro Billa by Hillary umlčel navždy, ale musí být ještě obžalována a souzena z úniků a prodeje státního tajemství".

Vzhledem k tomu, že Bill Clinton je syn Winthropa Rockefellera, Rockefellerova frakce chazarské mafie se může snažit odvést pozornost od problémů s Hillary tím, že začnou rasovou válku. To bylo patrně cílem střelby do policie v Dallasu, minulý týden, které mohlo nebo také nemusí vyústit v zabití pěti policistů mužem, který vykřikoval, že: "Nenávidí bělochy."

Rockefellerova ruka může být viděna na financování nenávistné skupiny "Na životech černochů záleží". To může také být, že vnuk Davida Rockefellera, Mark Zuckerberg z Facebooku, dal obrovský transparent této skupiny "Na životech černochů záleží" po událostech v Dallasu na své stránky.

https://www.whatdoesitmean.com/index2069.htm

Kromě toho Korporace Spojených národů řízena Rockefellery pokračuje v odsuzování "strukturálního a institucionálního rasismu" v USA.

https://www.rt.com/news/350270-un-institutional-racism-us-killings/

Navzdory tomu zdroje z Pentagonu slibují, že "teroristické skupině podporované Georgem Sorosem nazvané ‘Na životech černochů záleží‘ nebude povoleno započít rasovou válku a tak instalovat stanné právo nebo pozastavení voleb."

Některé zdroje také varovaly, že by to bylo skvělým pokusem při použití najatých gangsterů, kteří by narušili republikánský sjezd, který začne příští týden."

Mnohé zdroje říkají, že očekávají nepokoje a problémy po celé léto a začátek podzimu v USA .. zdroj Pentagonu šel tak daleko, že říká, že pokud jde o něj, tak občanská válka v USA již započala .. "

Situace v EU se rovněž zvrhla do té míry, že generální tajemník NATO, Jens Stoltenberg přiznal: "Jsme v úplně nové situaci, která se liší od všeho, co jsme zažili."

https://tass.ru/en/world/887240

I když se odkazoval pouze na vztahy s Ruskem, zároven také přiznává, že svět se dostal na nezmapované území. To je způsobeno tím, že Korporace OSN, EU a USA jsou v bankrotu stejně jako jejich podřízené organizace, jako je Světová banka a MMF. "

https://neilkeenan.com/neil-keenan-update-un-secretary-general-ban-ki-moon-attempts-to-pull-the-wool-over-chinese-korean-eyes-only-to-find-theres-no-wool/#comments

Přinejmenším srovnatelným scénářem pro kolaps Evropské unie již lze vysledovat v kolapsu Sovětského svazu. To bude znamenat, že země EU vystoupí jeden po druhém (z EU), dokud se nedosáhne založení demokratičtější a transparentnější evropské struktury, která by zahrnovala i Rusko. "

Veřejné spory mezi různými vůdci a frakcemi britského lidu, kteří se rozhodli obnovit svou nezávislost na Evropské unie, to činí naprosto jasné.

Boj zahrnuje tedˇi Itálii, která oznámila oznámila fond ve výši 150 miliard eur na záchranu svého bankovního systému před kolapsem pouze pro to, aby jim Němci veřejně vynadali a řekli jim, že oni to rozhodně platit nebudou. Pak italský premiér Matteo Renzi odpověděl, že problémy italské banky byly malé v porovnání s problémy jiných evropských bank. To bylo široce v médiích vyloženo v tom smyslu, že se jedná o Deutsche Bank.

Renzi může mluvit tvrdě, protože jeho strana zaostává v průzkumech veřejného mínění za anti-EU Pětihvězdičkovým hnutím vedeným Bepe Grillem."

https://www.zerohedge.com/news/2016-07-07/italian-banks-crash-new-lows-despite-passing-self-defined-stress-test

https://uk.reuters.com/article/uk-italy-banks-renzi-idUKKCN0ZM1YL

A navíc jedna německá banka s 29 miliardami eur teď zbnakrotovala, což může vyvolat dominový efekt."

https://www.zerohedge.com/news/2016-07-07/europes-bank-crisis-arrives-germany-%E2%82%AC29-billion-bremen-landesbank-verge-failure

Francouzská jsou již ve stavu otevřené vzpoury a nepokoje tam pokračují bez přerušení, přestože se to mediální propaganda snaží ignorovat. Asi 90% populace nesouhlasí s prezidentem François Hollande."

https://www.washingtonpost.com/news/worldviews/wp/2016/07/05/nearly-90-percent-of-the-french-now-disapprove-of-their-president/

Za těchto okolností již EU ztratila svou sílu vynucovat si rozhodování svých členských zemí. Toto bylo jasně vidět, když se EU pokusila dosáhnout dohody o obchodu s Kanadou jen proto, aby se Německo a Francie postavili proti a řekli, že k ratifikaci dohody jsou potřebné hlasy jejich parlamentů. To vedlo předsedu Evropské komise, Jeane-Claude Junckera, k prohlášení, že 27 parlamentů členských států EU bude muset udělat to samé. Výsledkem je, že vedení EU je nyní zcela dysfunkční. "

https://www.zerohedge.com/news/2016-07-06/incredibly-stupid-juncker-opens-pandoras-box

V EU je samozřejmě mnohem více chaosu, ale celkový obraz nám říká; věci se rozpadají. "

Ve Velké Británii, která je čerstvě nezávislá, mezitím oficiální publikace Chilcot, která vyšla hodně pozadu, zpráva jasně ukazuje, že invaze (p.př.: do Íráku) byla nezákonná a Bushova loutka, Tony Blair je válečný zločinec. Britové vážně přehodnocují udržení vojenského spojenectví s USA, pokud budou i nadále pod kontrolou Chazarské mafie. "

Totéž platí I pro Turky, kteří dělají na 180°-ti stupňovou otočku vůči Rusku. Loni v listopadu sestřelili ruskou stíhačku a požádali NATO , aby započalo válku s Ruskem. Nyní, podle tureckých tiskových zpráv, byly pozvaná ruská vojska do Turecka. Tyto zprávy byly popírány, ale je jasné, že země NATO s druhou největší armádou po USA myslí na spojení s Ruskem a Čínou v Šanghajskou organizací spolupráce spolu s Indií, Pákistánem, Íránem, Egyptem a Izraelem. To by Saúdskou Arábii zanechalo opuštěnou a úplně bez přátel, ledaže by rovněž upustili od svého spojenectví s chazary. Ztráta saúdských ropných peněz by byla pro chazary smrtelnou ránou.

Samozřejmě, že umírající Chazarská mafie říká, že bude bojovat až do konce a můžeme očekávat, že budou provokace v oblastech, jako je Jihočínské moře, mimořádné události týkající se Severní Koreje, terorismus, útoky, útoky pod falešnou vlajkou atd.. Je však jasné, že lidstvo v boji o planetu Zemi vítězí.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/