09.08.2013 12:11

Opravdová setkání s ženskými špiony a agenty.

29-7-2013

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Vzkaz čtenářům. Tento měsíc bude (nějakej čas) sabatejec daleko od internetu a tak jsem připravil příští bulletiny založené na tématech, které nejsou citlivá na čas.

Ženští agenti byli vždy během dlouhého období zdrojem klíčové moci. Židé slaví Purim, založený na vyprávění o jedné královské manželce, která zachránila svůj lid přesvědčíce krále, aby je nezabíjel. Vládnoucí linie v Evropě se všechny odvozují jako následníci krále Davida z Judey. Ve shodě s legendou, předtím, než Judea padla do rukou babylóňanů, všichni mužští potomci Davida byli povražděni. Proto, aby ochránili pokrevní Davidovu linii, jeho elitní gardy začali ochraňovat jeho ženské následnice. Způsob jakým to provedli byl následující: vdát následnice za nějakého krále, a ona aby vychovala jeho syny a dědice. Tímto způsobem, uchvátili tajné agentky moc tradičních vládnoucích linií na západě. Toto vyprávění, které mi osobně povídali zástupci současných vládnoucích linií jenom ukazuje jakou důležitost mají ženští agenti.

V Asii můžou mít také tajné agentky rozhodující dopad. Například v Japonsku se nedávno objevilo, že velké procento absolventů vojenských akademií japonské elity se ženili s čínskými agentkami. Další, předpokládám, že známá, historka o premiérovi Ryutaro Hashimotovi a jeho přítelkyni – čínské agentce. Jako náhodou jsem se s ní jednou setkal, a můžu říct, že vypadala zábavně a atraktivně. Přirozeně, že Hashimoto zemřel na otravu jedem, který byl vložen do jeho análu, ačkoliv se nevěří, že to byla jeho čínská přítelkyně, kdo ho tam vložil.

Avšak, to není případ Kim Jonga II, který byl zavražděn, podle rozličných zdrojů, jedem, co způsobuje srdeční infarkt, který byl podán análně jednou švédskou agentkou. V každém případě, všechno co můžu říct je, že když se jedná s těmito agentkami v posteli, musíš si hlídat prdel.

Má osobní setkání s ženskými agentkami byla velmi naučná, řeknu pár.

Na prvním místě jsem došel k poznání, že během velké části mého novinářského života, mě nikdy nepřišly na mysl něco jako, co by opravdu existovalo. Nicméně teď, když o tom přemýšlím, když jsem ještě pracoval pro Forbes, jedna z mých výjimečných zpráv byla informovat o tom, že Severní Korea má atomovou bombu. Nějaký čas po té, co jsem o tom napsal, začala se mi přibližovat jedna ex-Miss Corea del Norte, která usilovala o to stát se mojí milenkou. Nikdy mě nenapadlo v momentě naší schůzky, že by tu mohla být souvislost.

Ale teď jsem se nicméně naučil podezřívat úplně všechny exotické krásky, že jsou mi předhazovány.       

Jednou, když mí společníci začali být vražděni, a když jsem se zapletl do tajných společností, které mi nabídli ochranu, začal jsem mít také nějaké povědomí o ženských agentkách.

V jednom případě, po té co jsem dělal jednu konferenci v Japonsku, se ke mě přiblížili jeden muž a jedna překrásná žena, která mě řekla, že byla přítelkyní Adnana Kashogiho, obchodníka se zbraněmi. On mě dal knihu ve francoužštině nazvanou: „Egyptský původ Židů“.

V každém případě jeho překrásná společnice se začala pohybovat směrem ke mě. Jednou mě přitáhla do nějakého apartmánu, kde byla přede mnou úplně nahá. Nicméně nejsem tak prostoduchý, abych věřil tomu, že jedna překrásná žena spojovaná s obchodníkem se zbraněma se hned po té zamiluje do mě, a podal jsem jí její nové oblečení, řkouce, že jsem měl herpes a nepoužívám kondomy. V každém případě mě říkala podivnou historku, kterou vám řeknu bez komentáře. Potvrdila, že byla unesena giganty, kteří dělali experimenty v jejích pohlavních orgánech. Její popisy těchto gigantů byli velmi blízko popisům Annunaki, popsaných na webových stránkách s okultními tématy.

V dalším případě dcera Masaru Takumiho, bývalého šéfa číslo 2 a šéfa finančních záležitostí sindikátu yakuza, Yamaguchi Gumi se ke mě také přiblížila, taktéž po jednom veřejném rozhovoru. Znala moje upřednostňovaná sexuální přání, které mohl poznat osobně pouze někdo, kdo mě špehuje v nejintimnějších momentech. Odmítl jsem její intimní nabídky, ale bylo podivuhodné, že jsem s ní strávil určitý společný čas. To co nejdůležitější z mých schůzek s ní je událost, že trvala na tom, abychom se setkali tu noc 10. března 2011. Říkala, že mě chce zavést k jednomu japonskému chiropraktikovi.

Člověk ke kterému jsme přišli, nebyl ten, kterého čekala ona. Představil se jako ninja a zabalil spodní část mé páteře dlouhým plátnem pokrytým černým práškem, řkouce, že je to přípravek na bylinné bázi a, že bych si to měl nechat celou noc. Cítil jsem se špatně a sundal jsem si to, hned jak jsem přišel domů. Taktéž tu noc mi dcera Takumiho musela dát alarm v mám mobilu na 11 hodinu 11 března. To byl den teroristického nukleárního útoku a tsunami proti Japonsku. Jsem si úplně jistý, že byla kontraktována J. Rockefellerem.

Ale nejvíce ze všech ženských agentek si pamatuju ženu ze Severní Koreje, kterou nazvu T. Taktéž se občas objevuje v mých příbězích a stali jsme se přáteli po té, co jsem si přisedl na její stranu ve vlaku na cestě domů (vyšlo najevo, že byla poslána žít na příští zastávce od mojí pro to, aby udělala co nejvíc možných jízd se mnou).

T. byla opravdu vyjímečná, ale problematická mladá dívka. Byla tak mlácena svým strýcem v mládí, že musela prodělat dvě plastické operace tváře. Její bývalý milenec byl profesionální zabiják, který zabil víc jak 80 osob a ona mě povídala dostatečně mnoho vnitřních detailů (které jsem předal policii) o známých nevyjasněných vraždách, aby jste věřili, že je to pravda. Skončila tak, že mi povídala o osobách, které operovali proti mě. Říkala taky, že jí ukazovali jeden archív o mě tak tlustý, jak telefonní seznam, kde mě představovali jako závislého na drogách, perverzního blázna ( a i můj soukromý život tam byl velmi zajímavý). Podle ní, když už mě kabala nemohla zabít, tak mi naplánovali bankrot a dovést mě k sebevraždě. Její pracovní náplní bylo odehnat všechny mé přátele a potom mě opustit a nechat mě bez přátel. 

Taktéž mě představila její pravděpodobné rodině, ze které nakonec vyšla skupina herců, která předváděla role její rodiny.

Jednou se mnou byla těhotná a tak jsme se rozhodli oženit se spolu a mít dítě. Byla v pátém měsíci těhotenství, když byla nenadále odvolána do Nepálu, aby se objevila v domě blízkého dalajlámova spolupracovníka. Tam byla nadrogovaná, začala intensívně krvácet a probudila se v nemocnici po 24 hodinách bezvědomí. A už nebyla těhotná. Je celákniha, která se může napsat o téhle dívce, ale stačí říct, že jsem si řekl, že bychom byli oba dva v nebezpečí, kdybychom se vídávali. Až tohle všechno skončí, najdu ji znovu. Taktéž najdu osobně dalajlámu a budu chtít kompletní vysvětlení, proč jeho zabijáci v Nepálu udělali co udělali. Ten člověk je kriminálník, který si dělá nároky být velkou religiózní postavou. Bude mít svou spravedlnost.

Vše co můžu říct, je jen, že láska a mezinárodní intriky nejdou k sobě.

 

Zdroj a komentáře v angličtině:

https://benjaminfulford.net/2013/07/29/actual-encounters-with-female-spies-and-agents/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

Peníze pro všechny:

https://www.basicincome2013.eu/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/