19.01.2014 13:14

Pachatelé nukleárního terorismu v Japonsku z 2011 budou zahrnuti do permanentní asijské čistky kabalistických lokajů.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

16-12-13

Podle severokorejských zdrojů, poprava člověka čísla 2 Jang Song Thaeka minulý týden v Severní Koreji a zadržení ex šéfa bezpečnosti v Číně, Zhou Yongkanga znamenají začátek čistky kabalistického vlivu v Asii. Tato čistka se plánovala dlouhý čas a bude znamenat, podle zdrojů z čínské vlády, vyhoštění více jak 20.000 osob. Podle skupin japonských pravičáků, zahrnuje tato čistka japonskou frakci, která pomáhala a byla komplicem při masovém vraždění v průběhu teroristického nukleárního útoku pomocí tsunami.

Podle vojenských zdrojů a gnostických iluminátů se předvídá podobná čistka také ve Spojených Státech. Problém ve Spojených Státech se koncentruje na New York a Washington DC, a může být nezbytné přerušit veškerou meziměstskou komunikaci s vnějším světem s tím, že se zavážou uvěznit všechny masové vrahy, kteří se skrývají v jejich prostředí. Všichni jsme každým okamžikem více a více netrpěliví. Z bezpečnostních důvodů zde nemůžu říci mnoho o těchto akcích, ale zadržení a uvěznění známých masových vrahů jdou bezpečně ke svému konci.

Zednářská lóže P2 v Evropě plánuje poslat funkcionáře vysokého postavení do Asie s tím, že bude vyjednávat o ukončení finanční krize, která pokračuje. Nabídne se mu veškerá bezpečnost a pohodlí nezbytné během této cesty po Japonsku a Filipínách, pakliže se nebude dopouštět žádných kriminálních akcí.

Když se opět vrátíme do Asie, tak – v souhlase se zdroji z čínské vlády - se dokončuje čistka v Severní Koreji, která pokračuje v detailním scénáři, který zanechal zesnulý Kim Jong II před svou smrtí. Tento plán si bere za svůj cíl eliminovat v celé zemi vliv rodiny Rothschildů stejně jako jiné kabalistické vlivy. Podle čínských a severokorejských agentů a v institucionálních termínech je to vojenská akce proti skupinám, která je umístěná hlavně v ministerstvech zahraničních věcí a financí Severní Koreje. Tyto skupiny spolupracovali s Rothschildy a jinými kabalistickými rodinami v plánu, který byl zacílen na ekonomický kolaps Severní Koreje a eliminaci dynastie Kim Janga. Stojí za to, číst přímo článek oficiální tiskové agentury Severní Koreje o Jangově popravě:

https://www.kcna.co.jp/index-e.htm

Všimněte si částečně této fráze: “on plánoval vést ekonomiku země a životy všech lidí směrem k nekontrolovatelné katastrofě”

Plán na explozi ekonomiky popsanou v citovaném článku je typický kabalistický modus operandi: vytvořit ekonomickou krizi a potom se objevit jako zachránci, nabízejíce východisko. V japonštině se tomu říká: “zápalka / pumpa”. Zapálíš oheň s zápalkou, a potom se objevíš, jako bys byl nějaký hrdina, používajíce čerpadlo na vodu na hašení požáru.

V každém případě, čistka pokračuje a je téměř jisté, že zničí mnoho životů a zamezí veškerému vlivu Rothschild/Bush v Orientální Asii.

Tato čistka je paralelní čistce v Severní Koreji, kde Goldman & Sachs pokračuje vyklízením a opouštěním finančního systému, který ilegálně okupuje od doby asijské finanční krize vyprovokovanou prostřednictvím finančního inženýrství z r. 1997.

Rothschildové, Rocekefellerové a Bushové pokračují ve vytváření problémů v Japonsku, ale tady se taktéž udělá jistá tvrdá akce proti jejich agentům. Premiér Shinzo Abe se opakovaně odmítl setkat s představiteli rodiny Bílého Draka a místo toho pokračuje v následování rozkazů kabaly, které zamýšlí vyprovokovat válku v Asii. Abe taktéž odmítl vyhlásit moc důležitou humanitární kampaň na ukončení chudoby a zamezení destrukce životního prostředí a tak byla o tyto záležitosti - místo něho – požádána císařská rodina. Jedna silná skupina japonských pravičáků se mu chystá poslat jasné varování, ať se tedy připojí, nebo bude zbaven úřadu.

Neil Keenan taktéž informuje, že viceprezident Spojených Států Biden byl na návštěvě v Severní Koreji přikazujíce, že má právo na jejich zlato, které je tam. Nedostane ho. Tento pisatel byl poslán na jednu misi do Jižní Koreje, aby našel toto zlato pro jednoho japonského magnáta, ze kterého se ovšem vyklubal agent Davida Rockefellera. Jihokorejci prohlédli tuto léčku a nedovolili přístup k starobylému zlatu korejské císařské rodiny, které je ukryto v této zemi.

Podle zdrojů z čínské vlády je taktéž v Číně sesazení ex šéfa bezpečnosti Zhou Yongkanga známkou čistky od kabalisticko/maoistického vlivu.

Zatímco tedy čas pokročil, situace v regionech kontroovaných kabalou jako Evropa a Washington DC je čím dál tím horší. Odle zdrojů z P2, generální sekretář OSNa kabalistický komparsista Ban Ki Moon slíbil zednářské lóži P2 minulý týden, že by vložil 400 miliard dolarů na záchranu italského finančního systému. Přišel s prázdnýma rukama. Na místo toho se rozšiřují nepokoje po celé Itálii, protože čím dál tím víc italů se probouzí z fašistického podvodu známého jako Centrální Evropská Banka.

Jeden zdroj v Holandsku taktéž řekl minulý týden, že holanďanům zaměstananým v sídle Evropské Unie se řeklo, že jejich pracovní místa skončí s koncem roku 2014, a že euro zmizí.

V Britském Království pro změnu začal vyhrožovat Goldman & Sachs, že uzavře své operace v Londýně, jestli Spojené Království nebude souhlasit s fašistickými plány EU. Náš vzkaz Goldman & Sachsům: “Na neviděnou, a dostanete na cestu kopanec do prdele!”

Ve Spojených Státech jsou také dobré i špatné zprávy. Dobrá zpráva je ta, že se v New York Post objevil článek se zvláště detailními důkazy o spolupráci vlády Saúdské Arábie na masové vraždě při útocích 11-S.

https://nypost.com/2013/12/15/inside-the-saudi-911-coverup/

Tato událost, že se v tradičních sdělovacích prostředcích objeví tato zpráva je moc důležitá, protože (NY) Post je lůegálně zodpovědný za to, co píše. To však také znamená, že teď už je na stole jeden plně platný legální důvod pro to, aby Pentagon mohl začít nějakou vojenskou akci proti saúdskému režimu. Rusové taktéž mají podobné ospravedlnění (pozn.překl.: zvláště teď po bombových útocích a autobusu, které má na svědomí princ Bandar, šéf saúdské rozvědky). Potlačit saúdský režim by znamenalo úplně zničit finanční vliv Bushovy rodiny a zasadit smrtelnou ránu nacisticko-sionistické frakci.

Jeden ze špatných signálů je velké hnutí sionistických sil, které usilují o sabotáž mírové dohody s Íránem. Další je neustálé nestydatě veřejné objevování se tolika známých kriminálních živlů, kteří jsou spojováni s teroristickými útoky z 11-S a jinými incidenty masového vraždění nevinných civilistů. Proč nejsou veřejně pozatýkány tyto osoby přímo před televizními kamerami? Co chybí Spojeným Státům a jejich ozbrojeným silám a policii?

Zdá se tedy nezbytným, poslat vojenské jednotky do New Yorku a Washingtonu DC s cílem zatknout a uvěznit všechny tam známé kriminálníky. Taktéž kanadské, britské, japonské, ruské a čínské vlády můžou poslat společné ultimátum funkcionářům Spravedlnosti a vojákům Ameriky: “Zatkněte vrahy, nebo my to uděláme za Vás”.

Taktéž bude určitá potřeba vypnout všechny počítače z mega-bank s cílem vymazat astronomické cifry (quintilióny a větší) v podvodných dolarech, které obsahují.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/