19.01.2014 13:09

Pokračují usilovná vyjednávání na poslední chvíli, Okinawa, Korea a rozdělení Sunnitů – Shiítů zmražena na mrtvém bodě.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

2-12-2013

 

Dle informace založené na kontaktech z vysokých míst, které byly vytvořeny Společností Bílého Draka je jasné, že existuje rostoucí konsenzus, že starý dolarový systém se může použít pro započetí kampaně se 700 bilióny dolarů pro ukončení chudoby a destrukce životního prostředí bez zamezení jeho pokračování nebo uvedení v chod alternativních finančních systémů. Nicméně, zatímco svět čeká s netrpělivostí, že kampaň bude vyhlášená, podle mnohých zdrojů z vysokých míst - pokračují - s nádechem vzdáleného řinčení šavlí v pozadí - geopolitická vyjednávání, opožďujíce tak svá uplatnění.

Základní body, které zdržují světový mír a příchod nového zlatého věku, jsou nyní prastaré rozdělení islámského světa na šííty a sunnity v islámském světě, Izrael a nějaké problémy bez řešení na východě Asie, částečně na Korejském poloostrově a souostroví Okinawa.

V Asii se sešli, při čtyřech příležitostech, ruský president Vladimir Putin a premiér Shinzo Abe a šéfové všech zemí ASEAN v jedné kampani pro ustavení jedné koalice, která by také obsahovala Čínu. Pentagon, který se obává svého dlouhodobého financování to tajně podporuje, zvláště teď, kdy chápe, že držet válečnou kartu je poslední základnou pro vyjednávání.

Číňané jsou nyní, za svou část, dostatečně silní pro trvání na řešení nějakých historických nespravedlností před tím, než přijmou podporu kampaně těch 700 biliónů dolarů. Částečně je jen obtěžuje, že všechny ostrovy v okolí Číny byly ukradeny válečným námořnictvem silnějších imperialistických mocností.

Číňané mají silnou kartu do hry, kterouž je použití jejich široce nadřazených vojenských sil na zemi pro posílení spojení korejského poloostrova a uvolnit Jižní Koreu z jejího vazalského stavu vůči Spojeným Státům.

Společnost Bílého Draka udělala následující návrh oboum dvoum stranám jako jednu z forem uvolnění současného “statu quo”. Na prvním místě navrátit Okinawu jejím historickým podmínkám jako nezávislé království a určitý bod neutrálního setkání mezi Japonskem a Čínou. V této dohodě by Čína i Japonsko měli platit (každá země za sebe) 50% výdajů jednotkám Spojených Států v této zemi, které by garantizovaly, že ostrovy budou pokračovat jako nezávislé území. Souostroví Okinawa by se tedy mohlo proměnit ve volnou celní zónu, bod setkání, zábavy a odpočinku.

Jako jsme zmiňovali předtím, Severní Korea i jižní Korea by mohli být spojeny tak, že Kim-Jong-Un by byl jmenován symbolickým císařem v takto spojené Koreji a rodiny z Jižní Koreje by si vzali na starost ekonomii. V této dohodě by takto spojená Korea mohla souhlasit se zachováním vojenských sil Spojených Států v centrální Koreji jako garant korejské nezávislosti.

Alternativa k tomu, aby se akceptovaly předešlé návrhy bude nevyhnutný bankrot Spojených Států, přímý ústup vojenských sil Spojených Států v regionu a následný chaos.

Taktéž minulý týden jedna neidentifikovaná entita, která se nazývá Bank of New York (ale ne Bank of  New York, Mellon) koupila většinové spoluúčasti v mnoha japonských nejdůležitějších firmách, podle zdrojů Společnosti Černého Draka. Jeden zdroj z vládní agentury Spojených Států podezřívá, že je za tím vším Goldman & Sachs, ale může to být také kybernetický útok na japonskou ekonomickou infrastrukturu. Japonské vedení bylo upozorněno na to, aby se ujistilo, že to jsou lidské bytosti, které stojí za těmito certifikovanými fyzickými akcemi a jestli to nemůže být akce“Bank of New York”, takže by se musely zavřít dočasně všechny tokijské burzy.

Nadto všechno byly minulý týden, kolem základny vzdušných sil USA v Yokotě v Tokiu, nalezeny raketové nosiče. To bylo aviso gnostických Iluminátů, kteří chtějí zničit planinu Kanto nukleární zbraní, jenž bude ukrytá v systému tunelů blízko této základny, jestliže nebude vyhlášen nový finanční systém. Je to se souhlasem velmistra gnostických Iluminátů.

Hlavoun zednářské lóže P2 Marco Di Mauro taktéž minulý týden učinil nějaká prohlášení ohledně “X-files” (tajných složek). Řekl, že 24 “Nadšenců”, nebo mágů, začalo pracovat na stavbě nového kontinentu v Jižním Pacifiku. Normálně neinformují o takovýchto prohlášeních, ale poté, co mě toto sdělil, byly otištěny zprávy o tom, že Etna v Itálii udělala pár kroužků kouře, a že ve stejném čase měl kruh 35 vulkánů kolem pacifické propadliny aktivní erupce. (pozn. překl.: součást známých proroctví).

https://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2507799/Shes-smoking-Mount-Etna-puffs-dozens-rings-measuring-hundreds-feet-spews-molten-lava.html

https://www.ibtimes.com/volcano-indonesia-one-35-currently-erupting-volcanoes-heres-where-they-are-map-1486866

Mohl by to být určitý druh propagandy, ale je jasné, že Vatikán a lóže P2 mají hodně opravdového geopolitického vlivu. Minulý týden se setkal Vladimír Putin s Papežem Františkem, aby diskutovali o Středním Východě. Putin má nyní opravdový vliv v oblasti Středního Východu, zatímco Papež má vliv náboženský. Podle informací z tisku diskutovali způsob, jakým by se zaručil mír v této oblasti.

Společnost Bílého Draka navrhla, že jediným způsobem jak uklidnit tento region by bylo, že se svět ve svém celku posílí a islámské odnože sunni a shíitů vyřeší starobylý problém svého rozdělení a vybere si určitý typ kalifátu. V takovém scénáři, tak jak se navrhuje, by se mohl Izrael proměnit v autonomní židovskou zónu v regionu. Nicméně, jednou, když už se Židé dozvědí to množství lží, kterými jim vymývali mozky jejich vlastní lídři, mnoho z nich se může rozhodnout, vrátit se do svých původních evropských míst.

Zatímco nyní jsme už přijmuli nějaké důvěryhodné zprávy ze Spojených Států, že speciální jednotky se připravují na akci ve Washingtonu.

https://www.wikiarmy.com/index.php/15-breaking-news/63-seal-commander-says-special-operations-assault-on-obama-has-begun

S podporou Kongresu nějakých 6% a tolika lidí, kteří se ptají pořád, proč už nezačalo masívní zatýkání, čekáme, že tentokrát už to bude jisté. Pro to, abychom pomohli vytvořit seznam těch, které je nutno zatknout, dokončím tento týden jednu zprávu s otevřeným dopisem Jimu Stoneovi z “Jim Stone freelance”, jednoho žalobce na NSA, který udělal mnoho pro to, aby zburcoval svět ohledně masových vražd a zločinných válečných teroristických útoků na Fukushimu.

Pane Stone,

Na prvním místě, díky vaší vzácné a objevné práci na odkrytí masakru a teroristické operaci ve Fukushimě. Píšu Vám tento mail, proto, abych Vám dal soudní důkazy, které jsem posbíral o tom, co se zatajuje o útoku tsunami z 11-3-11 a přesně ty, kteří byli zapojeni.

Mé zdroje, ze kterých pochází to, co Vám budu psát zahrnují japonskou vojenskou tajnou službu, japonského expremiéra Naoto Kana (kterého znám ososbně mnoho let), členy posádky, kteří položili kontraband nukleárních zbraní použitých při útoku na Japonsko, členy rodiny Rotschildů jak francouzské tak anglické odnože, agenty vysokého stupně ze CIA a členy skupiny, kteří perforovali mořské dno pro uložení nukleárních zbraní před útokem z 11-3-11.

První věc, která se musí vědět je, že útok byl plánován mnoho let předtím, než se udál. Obchodní japonský časopis Zaikai Tembo, citujíce informace ze CIA, napsal v únoru 2007, že Spojené Státy rozhodly, že Japonsko obdrželo mnoho energie z nukleárních elektráren, a že jestli bude tato tendence pokračovat, Japonsko už by nebylo závislé na ropných zdrojích USA a už by nemuselo záviset na Spojených Státech. Výsledek této zprávy byl, že nejlepším způsobem, jak se ujistit, ža Japonsko bude nadále jejich kolonií, by byla, zničit společnost “Elektrická Energie Tokio”, lidi, kteří provádí údržbu ve Fukushimě.

Senátor J. Rockefeller, jehož rodina kontroluje (skrze nadace) “General Elektric” - výrobce této elektrárny -, byli hluboce zapojeni do této operace. Jako předchozí krok k destrukci výrobní kapacity nukleární energie v Japonsku, Westinghouse a General Elektric prodali svůj obchod na výrobu fabrik na nukleární energii v Japonsku Toshibě a Hitachi. Toto byla vysoce utajená obchodní jednání a Hotachi a Toshiba to museli požadovat.

Záměr, který pokračoval během posledních let skrze jednu tajnou západně – asijskou společnost, na dobytí kontroly globálních financí oligarchickými západními rodinami, je velké pozadí sub-intriky s elektrárnou Fukushima.

Například se požadovalo po ministru financí Drmokratické strany Japonska, Schoichi Nagawa při jedné schůzce G-7 v r.2009, aby dodal víc jak 100 miliard dolarů kabale. On odpověděl, že tyto peníze získá prostřednictvím prodeje 100 miliard dolarů v dluhopisech z Pokladu Spojených Států. Chystal se to říci na tiskové konferenci, která následovala po schůzce G-7. Byl proto zdrogován, aby nemohl říci, co chtěl. Později, když se vrátil do Japonska, byl zavražděn eskadronami smrti ze CIA.

Vraťme se k Fukushimě. To, že Demokratická strana Japonska a vedoucích japonských autorit odmítla odmítla dát jakékoliv reálné peníze rodinám západních oligarchů byl důvod pro to, aby pokračovala operace ve Fukushimě jako jeden ze způsobů jak zastrašit japonce ještě jednou, aby se vzdali a podrobili.

Jeden můj klíčový zdroj, který se různými formami setkal s takovými jmény jako je Richard Sorge, Alexander Romanov, etc.., byl součástí jedné západní skupiny z různých tajných agentur, které se účastnili převozu drog do Japonska. Potvrdil jsem si skrze jednoho známého, kterého znám hodně dlouho, jménem Steve McClure, předpokládám, že je to hudební novinář, že Richard Sorge byl jeho dlouhodobý nadřízený v záležitostech těchto drog.  Potvrzuje, že byl rekrutován pro Ilumináty skrze exšampióna šachu Bobbyho Fishera.

V každém případě, Sorge mě řekl, že byl povolán do Pattaye, v Thajsku, jedním členem Speciálních vzdušných britských sil, jedním jihoafričenem jménem Spencer a řekl, že přiveze 70 kg marihuany “stick thai” silně smíchanou s chemickým produktem, který slouží k destrukci mysli, a který se dostal do mě blízkosti. Řekli mu, aby mi řekl, abych se představil Yakuze nebo mě zabijí. Yakuza mě řekla, že to byla léčka, a abych se držel zpátky od toho., což jsem udělal. Sorge mě také řekl, že když byl on v Thajsku, ukázali mu 700 tunovou nukleární hlavici, která byla ukradena z potopené ruské ponorky Kursk. Tato hlavice byla součástí kontrabandu v Japonsku, společně s drogama.

Člověk, který dohlížel na tuto operaci a kontraband byl starý komisař z policie v Hong Kongu jménem Stephens, podle Sorgeho a Spencera. Člověk, který měl plnou operační kontrolu nad celou touto akcí proti Japonsku, byl generál Richard Meyers, podle CIA a jiných zdrojů.

Zakládajíce svá tvrzení na pozdějších schůzkách s členy vojenské tajné služby Pentagonu a MI5, cesta použitá pro dopravu hlavice do Japonska nebyla doposud identifikována. Byla to část čtyř nukleárních hlavic ukradených z Kurska pro tajné nacistické síly, které ji dopravily na podmořskou základnu na ostrově Santo Tomé v Atlantiku, podle zdrojů z MI5. Odtamtud byla dopravena na jinou podmořskou základnu v Nové Guieni, podle dat vojenské tajné služby – Pentagonu.

Odtamtud byla dopravena do “Filipínského Yacht Clubu” odkud ho Stevensova posádka na jachtu na jeden opuštěný ostrov na souostroví Okinawa. Odtamtud byla transportována na jednu rybářskou loď na ostrov Kyushu. Z ostrova Kyushu, byla hlavice dopravena ve furgonu na pozemek, majetek jednoho z japonských ex-premiérů Yasuhiro Nakasoneho na Hola No De Cho, na východě Tokia. Odtamtud byla dopravena na sídlo organizace severokorejských občanů poblíž svatyně Yasukumi, podle Sorge.

Sorge riskoval svůj život a přežil několik pokusů o atentát, protože on to byl, kdo chtěl varovat japonské představitele o bezprostředním teroristickém útoku. Řekl jim, že hlavice byla na majetku Nakasoneho i o bezprostředním nukleárním útoku. Japonské vedení však ignorovalo naše varování. Později jsme znovu upozorňovali, že hlavice se nacházela v sídle Severní Koreje v Japonsku.

Za své úsilí byl zadržen policií, která byla oblečena v civilu, kteří ignorovali varování o tomto teroristickém nukleárním činu a na místo toho po něm požadovali, aby falešně prohlásil, že já jsem byl narkotrafikant.

Jeden jihoafricko - britský agent, který se jmenuje Michael Meiring, jenž ztratil dvě nohy, díky bombám, které položil George Herbert Walker Bush otec, také začal komunikovat se mnou v tomto období. Přišel ke mě pod jménem Dr. Michael Van de Meer, a ukázal mi kufřík na odolný proti kulkám, 7 pasů a jeden samopal Uzi. Van der Meer mě řekl, že Tony Blair usiloval o to, abych já byl zatčen a obviněn kvůli drogám.

V každém případě, japonské vedení nereagovalo na varování a bomba byla byla tak naložena na loď, která navrtávala mořské dno v hlubokých vodách jménem “Chikyu”. Informace z lokálního tisku umisťují vrty této vrtné lodě do mořského dna někde před pobřežím Sendai v měsících předcházejících tsunami a teroristickému útoku z 11. Března proti Japonsku.

Na druhé straně se objevili také různí svědkové, kteří se rozhodli vypovídat o tom, že premiér Naoto Kan byl viděn uprostřed budovy zednářské lóže v Japonsku, blízko věžě v Tokiu, den před útokem z 11-3-11. Ukázala se mu jedna mapa Japonska, na které chyběl region Tohoku, kde udeřila tsunami.

Izraelská firma Magna BSP měla na starosti bezpečnost v jaderné elektrárně ve Fukushimě v tomto momentu. Jeden vládní fumkcionář z prefektury v Miyagi říká, že zaměstnanci této firmy nabrali plutonium do této elektrárny proti své vůli v měsících předcházejících 11-3-11.

Bezrpostředně po té, co začal teroristický nukleární útok s tsunami, byl premiér Naoto Kan požádán o to, aby řídil evakuaci 40 miliónů osob z údolí Kanto, řekl Kan na jedné tiskové konferenci v Klubu Zahraničních dopisovatelů v Japonsku.

Taktéž přijmul telefonický hovor izraelského premiéra Benjamina Netanjahua, který požadoval, aby podepsal pronajmutí všech dluhopisů Spojených Států v majetku japonské vlády kabalistickým oligarchům. Což, podle japonské vojenské rozvědky, udělal.

Po útocích, jeden člen japonských obranných sil, který se postaral o rozdělení jaderné hlavice z ponorky Kursk na menší hlavice a vložit je do mořského dna, se představil v křesťanském kostele Tachikawa, který je veden Paolem Izumim, a požádal o ochranu. Řekl, že 14 jeho kolegů, kteří se podíleli na operaci perforování mořského dna bez porozumění cíle celé akce, kterou provedli byli zavražděni za účelem umlčení svědků, a že on má strach o svůj život. Tento muž byl chráněn církví a v současnosti se nalézá v programu ochrany svědků.

Po útoku z 11-3-11, byl tento pisatel v Jižní Koreji na pozvání Dr. Van de Meera. Zatímco byl v Koreji, bylo mu řečeno, že rodina Rothschildů zamýšlela přestěhovat základnu svých operací v Asii z Tokia, do nové ekonomické zóny speciálně plánované v Koreji. On věděl dopředu o útoku 11-3-11 a vypadal hluboce hluboce zahanben , když připustil, že mě na to neupozornil.

Při útoku 11-3-11, byla viděna letadla bez identifikace jak vypouštějí průmyslový radioaktivní odpad, který obsahoval césium, podle jednoho japonského gangstera, jehž skupina měla smlouvu s CIA a Mossadem na základně ve Fukushimě.

Masívní propagační kampaň pro vyvolání strachu při útoku z 11-3-11 se může dávat za vinu Mossadu, Pentagonu a CIA.

Kromě zmiňovaných osob, některé z osob zapojených do tohoto masového vraždění a do kampaně na vyprovokování strachu zahrnují Kennetha Curtise, ředitele CIA v Japonsku, Michaela Greena, šéfa Mossadu v Japonsku a Richarda Armitage.

Jiné osoby, které byly zapojeny do vražedné masové kampaně jsou: George Bush otec i syn, Michael Chertoff, James Baker, Paul Wolfowitz, senátor Jay Rockefeller, Michael Hayden, Guy de Rothschild, Evelyn de Rothschild, Peter Hans Kolvenbach, Zlořečený ex Papež ( Benedict XVI) a další, kteří ještě nebyli jmenováni.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/