07.12.2016 13:40

Pokračující revoluce v USA vykouřila Chazary z podzemních úkrytů.

28-11-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.Nemůže být pochyb o tom, že Spojené státy jsou v urputných revolučních bojích. Jako součást tohoto říkají americké vojenské zdroje, že: "44 požárů v jižních státech Georgie, Tennessee, Kentucky a Severní Karolíny vyhnaly vyuzené kabalisty ven z podzemí", takže je jasné, probíhá skutečná čistka.

Zdroje Pentagonu také říkají, že: "další kabalisté, kteří se pokusili uniknout ze země v kosmické lodi byli sestřelen nad Floridou 21. listopadu." A ještě další kabalistická kosmická lodˇ byla sestřelena u pobřeží Fukushimy 22. listopadu poté, co napadla Japonsko se zbraní na vyvolávání zemětřesení (p.př.: tzv. Geo-tektonická skalární zbraň), jak nás informují zdroje ze Společnosti Bílého draka v Asii. Video padající lodi lze vidět na tomto odkazu.

Pro ty z vás, kteří si myslí, je to příliš přitažené za vlasy, mějte na paměti, prosím, že tiché stíhačky lítali téměř 30 let před tím, než bylz odhalenz veřejnosti. To znamená, že F-35 „létající krůta“ je jen rozptýlením, a americká armáda má věci, které jsou nejmíň 30 let popředu, než to, co se ukazuje.

https://www.youtube.com/watch?v=rnFWTEbJY7k

Když už mluvíme o armádě, tak zdroje z Pentagonu říkají, že Pentagon tlačí na to, aby měl jmenovány generály na tak důležitých postech jako je ministr zahraničí a ministr obrany. Zejména tlačí na to, aby byl námořní generál John Kelly jmenován ministrem zahraničí.

Zdroje z Pentagonu také říkají, že Trump bude mít "vlastní armádu 2 milionů veteránů, cyklistů a majitelů zbraní na konfrontaci se zabijáky Hillary ve Washingtonu DC na své inauguraci - uvedení do úřadu".
Nově jmenovaná ministryně školství, Betsy Devos bude "dalším generálem v Trumpově skříni", protože má svoji vlastní armádu vedenou jejím bratrem, Erikem Princem, který založil Blackwater s jejích peněz, dodávají zdroje. To znamená, že žoldáci již nebudou kontraktováni pro Chazarskou mafii. Pokud ano, pak je to pro Chazary opravdu konec hry.

Také nám čtyři odlišné zdroje, dva z Pentagonu, jeden ze CIA a jeden z vládnoucích pokrevních linií říkají, že již brzy přijdou velká finanční prohlášení, možná už 1. prosince. Jedním z oznámení, která budou mít velký vliv na trh se zlatem je, že podle zdroje CIA v Asii:

"Islámská rada, která stanovuje pravidla islámu stanovila, že od 1. prosince se změní pravidla šaríe pro 1.3 miliardy muslimů, kteří dříve měli povoleno vlastnit zlato pouze veformě šperků. Nyní budou moci koupit zlato jako investici ". Velkou novinkou, kterou přinesly dva různé zdroje z Pentagonu je, že americká vláda se chystá oznámit nové dolarové bankovky vydané Ministerstvem financí pouze pro použití v Severní Americe. Snímky bankovek si můžete prohlédnout na tomto odkazu:

https://nationalgreatregistry.generalpostoffice.international/index.php?title=Office_of_the_Treasury_for_The_United_States_of_America#The_legal_tender_of_the_Government_of_The_United_States_of_America

Zdroje učinili svou vlastní verifikaci těchto skutečností a říkají, že je "90%" šance, že se jedná o skutečné řešení.

Zdroje CIA v Asii jdou ještě dál a říkají, že nové bankovky nahradí současné bankovky amerického dolaru, jenž je v současné době ve Spojených státech v oběhu, a že Američané utrpí při přechodu na nové dolarové bankovky devalvaci jejich hodnoty o 50%. Zdroje také říkají, že americké dolary mimo US budou i nadále udržovat svou současnou hodnotu.

Jeden zdroj z 13 rodin pokrevních linií nezávisle potvrdil, že rodiny již přijaly rozhodnutí o budoucím globálním finančním systému, a že věci "mohou začít již v prosinci, nebo někdy v lednu."

Zdroje CIA v Asii rovněž tvrdí, že byl anulován podvod s milionem tun zlata podaný předsedkyní Federálního rezervního systému, Janet Yellen, Wilfredem Saurinem, etc...

Saurin že byl vyhoštěn z paláce v Thajsku. Nový král, jehož nástup proběhne ve správný čas, s ním nechce mít nic společného", potvrzuje zdroj thajské královské rodiny. Tento královský zdroj také řekl, že pokud lidé chtějí zjistit, kde je největší zlatý poklad: "Podívejte se pod královský palác v Tokiu. Proč myslíš, že Kabala má Japonsko pod klíčem už od konce druhé světové války?".

Podle zdrojů CIA se to týká všech vnitřních bojů, které nyní probíhají mezi silnými frakcemi v Tokiu, a dodávají, že:

"klíčoví hráči bojují o kontrolu právě tohoto zlata. Na jedné straně je velmi pravděpodobné, že Saurin a jeho tým se snaží dosáhnout na tuto kořist, aby mohli rozjet podvody s dluhopisy za zlato“. Na druhou stranu tu máte SBD a gnostické ilumináty, kteří se snaží toto zlato chránit ku prospěchu obyvatel této planety a napomoci tak globálnímu resetu. To je jeden z důvodů, proč chce císař rezignovat. Je to už příliš na tohoto starého muže.

Brzy budou v Japonsku velké akce a otrocký režim Šinzó Abeho bude nahrazen královskou vládou, uvedly zdroje SBD v Japonsku.

A mezitím v Izraeli, jak uvádějí zdroje z Pentagonu: "lesní požáry představují zápalnou oběť a výstrahu premiéru Benjaminu Netanjahuovi, aby přijal řešení dvou států a u OSN vytvářil 194. stát - Palestinu, a postoupil úyemí za hranicí z roku 1949".

Jinde na Středním východě se egyptská armáda připojila v bojích v Sýrii proti chazarsko-saúdsko-katarské armádě, ISIL. Irácký viceprezident Núrí Málikí mezitím ukázal prstem na slona v místnosti na Středním východě, když prohlásil, že: "saúdský wahhabismus musí být zahrnut do seznamu mezinárodního terorismu."

https://ahtribune.com/religion/1360-nouri-al-maliki-wahhabism.html

S Donaldem Trumpem, který prohlašuje, že Spojené státy přestanou dovážet ropu ze Saúdské Arábie, se očekává, že saúdský chazarský a pseudo-muslimský bude konečně "zlikvidován" Rusy, Američany a skutečnými muslimy.

Rusové a Američané otevřeli nový komunikační kanál přes herce Stevena Seagala, kterému byl minulý týden předán ruský pas. Při předávání pasu "Putin" (nebo ten, kdo hraje jeho roli nyní) řekl: "Doufáme, že to usnadní komunikaci s našimi profesionálními přáteli", přičemž zdroje ze CIA tvrdí, že se zde odkazuje právě na ně.

https://www.rt.com/viral/368203-putin-russian-passport-seagal

Jedná se o součást ruského spojenectví s americkou armádou a agenturami proti Chazarské mafii a jejich agentům, což potvrdily jak ruské zdroje, tak Pentagon i CIA.
Účinky této aliance se bude pociťovat na Ukrajině, v Saudské Arábii a také v politbyru EU řízeném Chazary.
Proto Předseda Evropské komise, Jean-Claude Juncker, připustil minulý týden, že "bez účasti Ruska, není žádná bezpečnostní architektura v Evropě."

https://tass.com/world/914899

Ve skutečnosti připustil, že Rusko má nyní na starost ochranu Evropy. To znamená, že kontrola Evropy Chazary končí. Skutečnost, že britské noviny otevřeně publikují příběhy o pravdivosti 11-S jasně ukazuje, že země již sundala chazarské jho.

https://www.express.co.uk/news/world/736223/9-11-tower-Building-7-collapse-fire-conspiracy

Konglomeráty mafiánů ovládaných médii chazarské mafie ve Spojených státech mají nohy v ohni a byla jim uložena povinnost oznamovat pravdu, nebo ... Podle zdrojů Trump zvažuje zrušení vysílacích licencí od Federal Communications Commission a tedy celé sítě korporátních médií. Také se diskutuje o znárodnění nebo rozbití kartelů velkých médií, dodávají.

Snahou Chazarů, aby se zachránili tím, že změní výsledky voleb Donalda Trumpa skrze přepočítávání hlasů se věci nezmění. Členové americké Strany zelených přiznali, že vzali peníze od Rothschilda na to, aby požadovali přepočítávání hasů, ale že jejich skutečným záměrem bylo využití finančních prostředků k boji za větší práva pro malé politické strany, právě jako je ta jejich. V každém případě by se přepočítáváním skutečných hlasů ukázalo, že Hillary Clintonová prohrála mnohem vyšším procentem, než se uvádí.

Když už mluvíme o Clintonových, o manželovi Hillary zdroje CIA hlásili následující:

"Bill Clinton nedávno letěl pod radarem a byl přijat do kardiovaskulární jednotky v jednom z našich" specializovaných nemocnic" poblíž, které jsou pod kontrolou agentury. Po důkladném posouzení, mu bylo řečeno, že pro jeho srdce se nemůže už udělat nic víc. Pro WJC je to (Williama "Bill" Jeffersona Clintona) konec hry. Je pravděpodobné, že neoslaví Nový rok v tomto světě. To je důvod, proč byl v posledních měsících tak bledý. Jeho srdce je tak slabé, že nemůže pumpovat okysličenou krev do tepen svého systému. Čtyřnásobný bypass bylo jen dočasným řešením. "

Zdroje pokračovali tím, že "když zemře WJC, bude, tak říkajíc,"uchován v ledu". (Stejně jako tomu bylo po dobu několika let s králem Thajska). Jeho smrt a příčina bude "oznámena", až přijde ten správný čas. Pokud nedojde k významné změně v nové politice vlády USA v blízké budoucnosti, obdrží plný prezidentský pohřební průvod v souladu se zákony a předpisy Spojených států,."

Je možné, že rodiny Clintonů, Bushů a jejich souputníci v blízké budoucnosti "zemřou", aby se zabránilo větrání špinavého prádla, kterému by byly vystaveny, pokud by byly nuceny čelit tribunálu pro válečné zločiny. Lidé si však zaslouží slyšet pravdu.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/