27.06.2016 20:18

Poprvé se americký nejvyšší generál Joseph Dunford obrací k OSN jako vedoucí činitel Republiky Spojených Států.

20-06-2016

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

Dne 17. června, v naprosto nečekné akci, adresoval americký nejvyšší velitel, generál Joseph Dunford návrh na mírový summit OSN k projednání přechodu americké armády do globálních vojenských mírových síl. Americké síly nyní nahradí zkorumpované a špatně vycvičené mírové jednotky OSN, které způsobily mnoho skandálů zahrnující znásilnění, krádeže, atd.

https://usun.state.gov/remarks/7340

Vyjádření velvyslance Samanthy Power a generála Joseph a Dunforda ...

usun.state.gov

Vyjádření velvyslance Samanthay Power a General Josepha F. Dunford na zasedání OSN o zachování míru.

Důstojníci v Pentagonu říkají, že kromě toho, co Dunford řekl v OSN, to také znamená, že americká armáda bude nyní soustředit svou energii na "Izrael, drogové kartely a Čínu v Jihočínském moři." Budou také bojovat za ochranu ekosystémů a dopadení pytláků ohrožených druhů, což potvrzují i další představitelé Pentagonu.

Rodina Rothschildů, tajní vládci Izraele, řekli Společnosti Bílého Draka: "Chceme napravit své cesty." Slibují dosáhnout dohody o vytvoření a financování nové plánovací agentury pro budoucnost během setkání, které se má konat, podle zdrojů SBD, v červenci.


 

Nicméně, zástupce jedné skupiny, kteří již dříve s těmito, kterým říkají R & R nebo Rothschild a Rockefeller, varovali, že tyto rodiny byly jen čelnými představiteli italské a španělské černé šlechty – noblesa negra - v čele s Borgii, Medici, Orsini a mezi jinými také z Bankovní Rodiny (Warburg). Vyjednavači hodlají poslat agenty, kteří budou mít charakter profesionálních vrahů typu James Bond 007. Řekl také, že jeho skupina ztratila v důsledku neúspěšných jednání několik set svých agentů a uvedl, že jeho skupina byla varována jinými, aby těmto lidem (p.př.: R+R) nedůvěřovala, ale oni se stejně rozhodli pokusit se tento nový finanční systém s nimi vyjednat. "Výsledkem takového rozhodnutí je, že od té doby to stálo život několik set agentů, a to i přesto, že poměr je asi jednoho z nás proti deseti z nich, nicméně už vydržet to vůbec je velmi bolestivá zkušenost. Kromě toho vypíše tato skupina velké ceny za "hlavy" všech hlavních osob zapojených do této transakce, vyjednávání nového finančního systému (obvykle to bývá mezi 20 - 100 milionem dolarů). "

Závěrem lze říci, pokračoval zdroj: "že R & R nemají žádnou čest, nikdy nedrží své slovo a budou otevřeně lhát po CELOU dobu, aby dosáhli svých cílů. Chovají se takhle, protože v minulosti nikdy nemuseli nic dodržovat (žádné své slovo), a toto chování jim vždy skvěle fungovalo, takže pevně věří, že nikdy nebudou muset podrobit této zásadě, a proto tak NIKDY neučiní ... Nedodržují žádný zákon, žádná pravidla hry, žádný kodex cti nebo cokoliv jiného. Pracují pouze ve svůj vlastní prospěch bez ohledu na lidské a kapitálové náklady! Nemáme, jako lidé, pro ně vůbec žádnou hodnotu, a navíc jsme jejich 100% submisivními otroky."

Rothschildové odpověděli, že Nathaniel Rothschild, poněmž bylo v poslední době požadováno 300 milionů dolarů, je ve ztrátě, což je vůbec první ztráta pro danou rodinu (p.př.:od známého začátku jejich působení). Kromě toho, francouzská hlava rodiny, Baron David de Rothschild, je po podání obžaloby pro podvod na útěku před francouzskou policií, jinými slovy, oni vědí, že již nejsou nad zákonem.

Chtějí také najít novou ochranu pro jejich otrockou kolonii vymytých mozků známou pod jménem Izrael. To je důvod, proč jel v poslední době Benjamin Netanjahu už čtyřikrát do Ruska usilovat o ruskou ochranu před očekávanými opatřeními v oblasti vynucování práva ze strany Pentagonu vůči jejich zemi.

Nicméně ruská vláda, je nyní řízena pravoslavnou církví a starou carskkou nacionalistickkou sítí a určitě nemá náladu na ochranu lidí, kteří způsobili, že jejich národ zažil tolik utrpení v průběhu celého 20. století.

SBD bude chránit mezi Židy jen nevinné, a bude trvat na jejich převýchově na základě jejich skutečné historie při použití zlatého pravidla (čiň jinému tak, jako bys chtěl, aby jiní činili tobě) ke všem národům, a nikoliv jen Židům.

Černá šlechta nyní zoufale bojuje, aby udržela svou fašistickou vládu v EU beze změny. Zavraždili (ať už v reálu nebo to byla zfalešná vražda, to není jasné) pro-evropskou političku Jo Cox, aby udrželi manipulované veřejné mínění a stejně tak, aby vytvořili věrohodný krycí příběh pro odcizení plánovaného hlasování referenda o Brexitu, 23. června. SBD a zdroje z Iluminátů udržovali vztah s Jo Cox, když se identifikovala jako Rothschildův agent. V případě, že Britové hlasují tak, aby získali jejich nezávislost, bude to pro černou šlechtu obrovská rána.

A i kdyby ne, evropský bankovní systém je ve stavu kolapsu, který bude muset tak jako tak od svého fašistického projektu EU upustit.

V každém případě SBD bude respektovat ze strany "R & R" a jejich šéfů z černé šlechty pouze akce, a nikoliv sliby. Pokud ukrdnou nebo se jen budou snažit ukrást britské referendum, bude to mít následky.

Hovoříme-li o R & R, jeden zdroj ze CIA tvrdí, že viděl Richarda Rockefellera, živa a v plném zdraví v Argentině. Rockefeller údajně zemřel při leteckém neštěstí v roce 2014, takže, pokud je tento zdroj správný, jen předstíral svou smrt, aby mohl uniknout ze Spojených států.

Zdroje z Pentagonu říkají, že on je výjimka, ale že většina top chazarských mafiánských bossů je stále v USA a nebude jim dovoleno uniknout spravedlnosti.

Zdroj jejich moci v USA, jejich schopnost vytvářet a rozdělovat peníze, je také zkonfiskována. Za tímto účelem došlo , podle zdrojů z Pentagonu, k neobvyklému setkání ministerstva financí USA dne 14. června, kdy americký prezidentský mluvčí Barack Obama, generál Dunford a ředitel Národní zpravodajské služby James Clapper diskutovali o vojenském převratu na ministerstvu financí, aby si vynutili vydávání tuzemského US dolaru odděleného od toho mezinárodně obchodovaného. "To byl důvod, proč New York Federal Reserve Board najal skartovací kamion na 14. června, protože FRB je nyní kaput," uvedl zdroj Pentagonu. Náklaďák lze vidět zde:

https://www.zerohedge.com/news/2016-06-14/just-spotted-front-new-york-fed

Vytvoření domácí americké měny se shoduje s plánovaným restartem globálního finančního systému. Jak řekl minulý týden kontakt z rodiny Rothschild: "Každá nová oblast bude mít své vlastní rezervy pro svou novou měnu. Každý okres bude součástí koše asijských měn, které jsou zálohovány různými komoditami. "

Jeden samostatný důležitý zdroj z rodiny Rothschildů řekl členům SBD v Evropě, že jejich rodina je současnými problémy téměř nedotčena "poté, co udělali nějaké úpravy", ale že Bush a Rockefellerovy frakce byli v mnohem hlubších problémech kvůli jejich spojení s genocidním plánem New World Order.

Důležitý zdroj z čínské vlády spojený s Shanghaiskou frakcí říká, že jeho chápání okresů je takové, že současných 5 stálých členů Rady bezpečnosti OSN; Čína, Francie, Rusko, Velká Británie a USA, budou nahrazeny zástupci ze 7 regionálních seskupeních: Afriky, Asie (mimo Čínu), Číny, Indie, Evropy včetně Ruska, muslimského světa, Severní a navíc i Jižní Ameriky.

Rozhodnutí budou přijímána většinou a každý region bude mít právo veta platné pouze pro svůj vlastní region. Australané budou mít hlasovací právo se rozhodnout, ke které oblasti se chtějí připojit. Stávající národní státy budou i nadále se svou silnou autonomii v rámci svých regionů.

Zdroje kteréí tvrdí, že jsou hluboce propojeny s "tajnými kosmickými programy" říkají, že cílem tohoto plánu je trvale ukončit války na této planetě, a tak umožnit ukončení karantény mezi vějším kosmickým prostředím a planetou Zemí.

Zdroje z Pentagonu nám potvrdily, že nedávná Pařížská “Dohoda o změnu klimatu”, která byla ratifikována ve Francii národy BRICS a "brzy" také USA je jen převlečený reset světové finanční struktury, která bude nyní podložena zlatem a aktivy globální měny. Zdroje říkají, že v tomto novém systému se podíl emisí zobrazí jako rovné procento světového HDP, takže Čína bude mít nějakou 20% kontrolu globální měny v tomto systému. Tento nový systém má obrovskou výhodu nad tím, co se prosazoval až dosud v tom, že přirozené ekosystémy budou mít hodnotu samy o sobě, a tak budou chráněny jako nikdy předtím. Například, deštný prales by měl obrovskou hodnotu jako úložiště uhlíku, a tak jeho kácení by bylo prostě neúnosně vysoké.

To se zdá být dobrou zprávou. Nicméně, bitva o planetu Zemi stále není u konce a všichni musíme pokračovat v boji, dokud to opravdu neskončí. Teď například kontaktovala SBD jedna evropská skupina, aby řekla, že plánují zinscenovat nějaký obrovský incident v 15:30 středoevropského letního času na 21. června, v den letního slunovratu a tradiční době ohnivé oběti. Zdroje nebyli v tom, co mají v plánu nijak konkrétnější. Avšak zdroje z evropské černé šlechty již dříve tomuto spisovateli řekli, že plánují velké geopolitické události spojené s pohyby planet. Vzhledem k tomu, že slunovrat splývá s úplňkem, mohli by mít něco velkého v rukávu.

Gnostičtí ilumináti, připouštějí, že jejich kampaň ISIS selhala, ale říkají, že zbývající bojovníci ISIS budou bojovat až do konce. Také říkají, že stále ještě mohou shodit atomovku na nějaké město, ale nechtěl říci, které. Byli varováni o vysoké pravděpodobnosti toho, že každý takový pokus bude neutralizován.

Také námstále více posílají soubory typu X - files. Před lety Paul Laine z vojenské rozvědky Pentagonu, řekl autorovi tohoto článku o tajné nacistické ponorkové základně v Indonésii. Nyní zdroje CIA v Indonésii potvrzují, že takováto základna existuje a lze ji nalézt v Nabire, v Indonesii. Ponorky mají plné ruce práce s transportem zlata pro použití v novém finančním systému, řekl. Screen-shot z Google earth tom, co se zdá být základnou je vidět níže.

Část informací těchto Aktů X je, že tyto zdroje tvrdí, že každý rok zmizí po celém světě asi 50 milionů lidí a že "oni jsou expedováni mimo Zemi a prodáváni jako otroci." Říkali, že například bylo zjištěno, že po tsunami v Indonésii v roce 2004 se našlo relativně málo subjektů, protože většina lidí byla "vyvezena mimo tento svět." Dodávají, že oficiální počet obětí na nějakých 230.000 byl špatný, a že ve skutečnosti zmizelo 1 milion lidí a bylo "vyvezeno mimo svět."

To jsou šíleně znějící věci, ale jsou k dispozici některé podpůrné důkazy. Korejští vládní úředníci autorovi tohoto článku dříve řekli, že v trajektu katastrofy roku 2014, kde údajně zemřel více než 300 studentů středních škol nebyla nalezena žádná těla. Stejně tak jsme nebyli schopni nalézt fotografie těl z tohoto incidentu. Člen non-genocidní části nacistické frakce Kabaly řekl, že studenti byli potřební k léčení účinků příliš "Arijské" příbuzenské plemenitby.

Také jsem již dříve potvrdil, že děti v USA mizí v 20x větší míře než v Japonsku. A nikdo vypadá, že ví, co se stane většině dětí odebraných ze strany úřadů v USA.

Další informací, která také tak trochu X-file je, že autor tohoto článku, zatímco řídil svůj vůz a poslouchal rozhlas ozbrojených sil USA v Tokiu, slyšel reklamy pro rekruty "US Space Command." Reklama říkala, že sloužit v jednotce bude "podobné jako sloužil na lodi". Lidé kolem Zveřejnění a tajných vesmírných programů stále říkají, že se blíží velká událost. Doufejme, že brzy zjistíme pravdu.

Tady na planetě Zemi pracujeme na tom, aby se tak stalo, aniž bychom čekali, až se otevře na obloha a přijdou obří kosmické lodě a zachrání nás. To je důvod, proč jsme se soustředit na následující soudní stopy při lokalizaci zdroje našich problémů. Nyní již se zdroji jednáme.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/