19.01.2014 13:16

Rok 2013 byl pro sionisty stejný jako 1944 pro nacisty.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

31-12-13

Když se podíváme dozadu na události 2013, je evidentní, že fašistické sionistické síly utrpěly tvrdé rány a byly podrobeny velým čistkám. Jestliže budeme pokračovat s ofenzívou, lidský druh může být úplně osvobozen z otroctví vraždění v r. 2014.

Rok 2012 skončil a rok 2013 se začal s velkou čistkou nacistických elementů v armádě Spojených Států. Podle různých zdrojů, sionisticko-fašistická Bushova frakce v armáde plánovala potopit 3 letadlové lodě v Perském Zálivu, obvinit z této akce Írán a začít tak III. Světovou válku. Namísto toho, fašisté jako David Petraeus, viceadmiral Charles Gauoette a general Carter Harm byli propuštěni jako součást této čistky víc jak 200 vojenských důstojníků vysokého postavení. CIA, NSA a jiné agentury zažily podobné čistky od sionistických agentů. Fašisté jako Michael Hayden, Paul Wolfowitz, Michael Chertoff a zbytek hlavních architektů fašistického převratu ve Spojených Státech z 11-S r. 2001 byli odstaveni od moci.

Taktéž můžeme potvrdit ze udrojů Washingtonské vlády, že podzemnní tunely elity byli připraveny pro to, aby se tam mohli ukrýt během III. Světové války byly převzaty nebo zničeny.

Později, v únoru a březnu, se řeklo Zlořečenému nacistickému Papeži, aby odstoupil nebo zemře, a upravila se tak cesta pro čistého křesťana Papeže Františka, čímž začala čistka Katolické církve. František odstavil z mocenské pozice silného tajného vatikánského agenta cardinála Tarcisia Bertoneho, a připravil tak cestu pro to, aby vatikánská banka (p.p.: IOR nebo-li Institut pro náboženská díla) a Katolická Církev reorientovali své kreativní energie z podpory fašistické světové vlády na pomoc chudým a slabým.

Po těchto čistkách, chtěli fašisté provést tvrdý protiútok a započít III. světovou válku v Sýrii. Tento vpád zahrnoval nukleární izraelský útok na Sýrii, záměr uvěznit celou syrskou vládu skrze obvinění z plynového útoku sarinem a hysterickou mediální kampaň propagující válku. Pentagon a Rusko tomu učinili rychlý konec tím, že v jeden určitý moment pohrozili vyhlášením války Francii, aby tak zabránili útoku na Sýrii.

Potom, v Egyptě, nacistická vláda Muslimského Bratrstva, které se dostalo k moci díky podvodu, bylo zbaveno moci armádou, která byla podporována většinovým názorem egyptského lidu. Tak se zabránilo fašistické léčce, která měla za cíl vytvořit ropnou krizi prostřednictvím uzavření Suezského kanálu.

Sionistický komplot na rozpoutání III. světové války na Středním Východě dostal další tvrdou ránu, když se vláda Spoejných Států Amerických rozhodla podepsat přátelské dohody s Íránem. Během více jak 30 let vykřikovala sionistické sdělovací prostředky: “..je třeba napadnout Írán, protože budou mít nukleární zbraně během několika týdnů…”. Toto stupidní divadlo se konečně skončilo.

Nyní pro změnu íranské vojenské jednotky spolupracují společně s jednotkami Spojených Států na porážce sionistických teroristů/salafitů v Íráku a jiných místech,podle webu DEBKA,m které je propojená s Mossadem.

https://www.debka.com/article/23558/US-and-Iran%E2%80%99s-First-Joint-Military-Venture-Fighting-al-Qaeda-in-Iraq

Taktéž v Asii utrpěli fašisté a jejich spojenci mnoho porážek. Síť jejich čínských spojenců vystavěná Gergem Bushem otcem a jeho bratrem Prescottem, vytvořená skrze transfery ilegální vojenské technologie ze Spojených Států a úplatků íráckou ropou je pomalu a tiše demontována Xi – Jinpingem a jeho kolegy.

Taktéž v Severní Koreji, síť, která pomohla fašistům s jejich nukleárním teroristickým útokem tsunami z 11-3-11 proti Japonsku byla vyčištěna po popravě nejmocnějšího agenta (p.p.: Rothschildů) č.2, Jang Song Thaeka a eliminaci jeho spojenců.

Kabala se také mohutně otřásla ve své evropské baště.

Parlament Spojeného Království zavázal kabalistického poskoka Davida Camerona, aby se vzdal svých plánů na útok proti Sýrii. Toto je pouze část velkého hnutí ve Spojeném Království, které bojuje proti britské podrobenosti nevolenému fašistickému režimu Evropské Unie. Tento protiútok bude pokračovat i v r. 2014.

Ve Francii, baště fašistické mafie, pokračuje režim Francoise Hollanda v takových věcech jako jsou krádeže zlata v Mali, aby s ním pomáhal bankéřům, kteří udržují otrocký absolutistický saúdský režim. Ale nicméně jsou zde viditelné známky občanské války (ve Francii), které jsou směrovány k eliminaci sionistů (ve francoužstině):

https://lecitoyenengage.fr/vers-la-guerre-civile-en-france-4891

Německý režim premiérky Merkelové, ačkoliv je tlačen velkou jednotou Německa a EU, také zabráňuje systematicky válčení na Středním Východě a na jiných místech. Německo se také pohybuje čím dál blíž Rusku a oddaluje Francii.

Současný záměr EU na připojení Ukrajiny tento rok ztroskotal na na místo toho provádí Putin ofenzívu ve Východní Evropě, nabízejíce plyn a ropu za spolupráci. S pádem této neustálé snahy zmocnit se Sýrie fašistickými saúdy a jejich sionistických spojenců a s instalací pro ruského režimu v Egyptě, Rusko se proměnilo bez pochyby v nejsilnějšího a hlavního lídra na Střením Východě. To znamená, že Rusko má teď podmínky na to, aby jeho měna získala ndvládu nad nechtěným, ale přesto silným petrodolarem.

Nicméně, ještě zbývá mnoho co udělat, aby byli sionističtí fašisté napořád zbaveni své moci.

Avšak pořád se jejich agenti jako Mario Draghi, Janet Yellen a Haruhiko Kuroda považují ilegálně jako nadřazení nad otrockým systémem dluhhu eura, amerického dolaru a yenu. Proto, ale pořád jejich otročtí politici ve Washingtonu, Tokiu, Londýně, Francii a Izraeli zůstávají u moci.

Stejně tak v Japonsku, Sionistická Rada pro Zahraniční Záležitosti byla schopná zorganizovat podvodné volby a instalovat tam mocenskou válečnou strukturu pod intelektuální pomocí Shinzo Abeho jako japonského diktátora. Abe pokračuje v politice předávání japonského bohatství jeho sionistickým hospodářům a následuje jejich instrukcí, které mají za cíl provokovat asijské japonské sousedy. Například, tím, že odmítl znovuzapojit nukleární elektrárny v Japonsku tak vkládá víc jak 100 miliard dolarů denně sionistickým nacistům, což jim dovolí pořád oddalovat bankrot (p.p.: USA). Abe také osobně nakoupil všechny možné majetky kolem Tokia s penězi, kterými ho podplatili jeho sionističtí manipulátoři. Musí být odstaven od moci.

Na druhé straně, sionisté ještě pořád řídí větší část důležitých firem, které vlastní sdělovací prostředky na Západě a proto jsou schopni neustále pokračovat v propagandě, která uspává mysl. Taktéž pokračují v realizaci atentátů jak falešných (bomby v Bostonu) tak skutečných (bomby uložené v autobusu v Rusku minulý týden).

Tak tedy, v r.2014 je musíme vytáhnout z jejich mocenských a vlivných pevností. Jedním prostředkem, který by byl pro ně opravdu devastující by byl útok na Saúdsko Arábii. V srpnu minulý rok, řekl saudský princ Bandar Bin Sultan Vladimíru Putinovi: “Můžu Ti dát záruku na bezpečnostní ochranu Zimních Olympijských Her v příštím roce. Čečenské skupiny, které vyhrožují bezpečnosti těchto her kontrolujeme my”.

Teď když se odehrály teroristické atentáty v Rusku s atentáty ve Volgogradu, Putin má – podle mezinárodního práva – právo napadnout Saúdsko Arábii. Pentagon se může klidně zapojit do těchto útoků, protože už je naprosto jasné, že arabsko-saudský režim spolupracoval ruku v ruce s nacisty řízenými Buschem na organizaci masových atentátů při teroristickém útoku 11-S v New Yorku.

Proto můžeme tedy očekávat útok na tento ďábelský režim v r.2014. To zničí zbylý hlavní zdroj skutečných peněz (jako vstřícnost k podvodům) fašistů.

Další věc, kterou bude nezbytné navždy ukončit bude krok, který zdaní a bude regulovat narkoprůmysl narkotických drog pro dobro a zdraví lidstva. Jestli se tohle udělá, ukončí se roční tok zhruba 2,5 miliard dolarů ve prospěch těchto kriminálních firem.

Prezident Obama také bude muset ukázat veřejně, že on je opravdovým protikladem tím, že ukončí smrtelnou spirálu ekonomie USA. Může to udělat jednoduše tím, že začne považovat aktuální americký dólar jako zahraniční měnu, a emitovat peníze Spojených Států místo emisí dluhových nástrojů Junty Federálních Rezerv.

Tento problém byl kamuflován mnoho let skrýváním, zatemňováním a komplexní matematikou..atd., ale ve skutečnosti je to velmi jednoduché. Tak jak jsou věci nyní, mafie vlastníků Junty Federálních Rezerv vytváří řekněme 100 dolarů z ničeho a půjčuje je vládě a lidem. Takže ti dají 100 dolarů a ty jim musíš vrátit 110. Dokonce s nulovým úrokem, jak ho máme teď na různých místech, vám dají 100 dolarů a vy jim vrátíte 100 dolarů.

S měnou, která bude emitována vládou ti dají 100 dolarů a ty si ho schováš. Konec pohádky. Předpokládám, když se vláda zblázní a emituje příliš peněz, budete mít inflaci. Je to proto, že jestli chceš vyhazovat peníze za pivo a holky nebo jiné věci, tak na to budete muset pracovat. Nicméně, vládní peníze může platit takové věci jako veřejné stavby, kupóny na peníze, vzdělávání, zdravotní služby a vojáky bez potřeby nějakých daní nebo dluhů.

Systém mezinárodních dolarových plateb Spojených Států může pokračovat nezávislou formou, jestliže ostatní státy, zvláště státy BRICS, to budou podporovat.

A nakonec, přání mnoha lidí této planety je vidět masové vrahy, kteří se chovali beztrestně tolik let, zatčené, uvězněné a aby defilovali před televizními kamerami celého světa pro to, aby konečně celý svět uvěřil tomu, že noční můra skončila.

A tak, v r.2014, uvedení nových zdrojů energie, rozšíření života, zlepšení života a jiné úžasné věci budou pokračovat s velkým impulsem. Budoucí historici, když budou mluvit o minulosti, budou připomínat 2013 jako ráno nové doby pro lidstvo a všechny bytosti planety.

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/