29.03.2014 19:39

Rozhovory o vytvoření globální pacifické vesnice pokračují bez problémů, zatímco se opakují kabalistické vyhrůžky.

25-3-14.

Týdenní komentář Benjamina Fulforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Minulý týden se vyznačoval frenetickou aktivitou stejně tak na povrchu, jako pod ním, jak vyjednávání o zlepšování ekonomických a politických struktur různých světů vstupuje do finále. Pod povrchem všech událostí byli číňané, gnostičtí ilumináti, britové, evropané, vojensko-průmyslový komplex a jiní v kontaktu se Společností Bílého Draka proto, aby dorýsovali dříve (předběžně) nakreslené čáry v písku. Na povrchu událostí nařídila izraelská vláda zavřít všechny svoje ambasády a má záměr začít další studenou válku a OSN dělala večírkové vyhrůžky rozpoutáním nukleárního teroru.

https://www.reuters.com/article/2014/03/23/us-israel-diplomacy-idUSBREA2M0ER20140323

https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/moldova/10717260/Russian-troops-poised-to-run-into-Moldova-Nato-commander-warns.html

https://rt.com/news/iaea-dirty-bomb-terrorists-493/

Skrytě a stranou všeho dění také stejná skupina, která předpověděla s předstihem události na Ukrajině a vojenské akce Spojených Států proti Číně (ztracené malajské letadlo) řeklo, že příští kroky budou "operace pod falešnou vlajkou v Malajsii a Indonésii, následované uzavřením 12 elektrických sítí ve Spojených Státech a nové záměry rozpoutat III. světovou válku". To může být viděno jako určitá taktika a rána do stolu, které mají záměr  páchat atentáty přímo proti vyjednáváním. V trošku víc pozitivním tónu je zpráva jednoho představitele skupiny, která se jmenuje "kobří odpor" , která se spojila s Společností Bílého Draka v Tokiu proto, aby se vyjednalo spojenectví mezi Evropou a Asií. To nyní přímo koresponduje s návštěvou čínského prezidenta Xi Jinpinga v Evropě, kde se setká s šéfy států G-7 a s vysoce postavenými členy Komise 300.

https://english.cntv.cn/program/newsupdate/20140323/101730.shtml

Jeden z návrhů, který je na stole, je náhrada 5 stálých členů Rady Bezpečnosti Spojených Národů (Spojených Států, Ruska, Francie, Anglie a Číny), radou osmi. poradců nebo starších, kteří by reprezentovali Afriku, Ameriku (Severní a Jižní), Čínu, Východní Asii (vyjma Číny). Evropu (včetně Ruska), Indii, islámský svět a poprvé také ostatní národy tohoto světa. V rámci tohoto návrhu by každé území mělo "právo veta" v jakékoliv záležitosti, která by se dotýkala jeho regionu.

Ačkoliv detaily se ještě nevyřešili, nevypadá to, že bude mnoho námitek ve smyslu hlavních linií tohoto návrhu. Taktéž je velká podpora pro náhradu nedokonalé demokracie, která nabízí voliče s vypláchnutým mozkem, mediální manipulace, podplácení a krádeže voleb spojené meritokracie, opravdovou demokracií v reálném čase.

Otázka, která visí ve vzduchu, a ve které jsou neshody, je co udělat s Juntou Federálních Rezerv a Centrální Evropskou Bankou.

Tady je velký a široký souhlas v tom smyslu, že dolar Spojených Států, který se mezinárodně obchoduje se musí proměnit v měnu nezávislou na jakémkoliv novém papírku oddělení Pokladu, který emituje Republika Spojených Států Amerických. To by dovolilo Republice investovat téměř neomezené částky peněz vlády uvnitř Spojených Států bez toho, aby se devalvovaly dolary, které mají mezinárodní sílu. Taktéž by to dovolilo fyzické ekonomice Spojených Států být znovu konkurenční. Jediné osoby, které oponují tomuto návrhu jsou rodiny vlastníků dolaru Spojených Států v současném modelu, které preferují pokračovat tak jak situace je, beze změny, a počkat, až úroveň života američanů spadne na úroveň třetího světa.

Nezávisle na tom, co se děje ve Spojených Státech, SBD naznačila představitelúm Evropy, že evropané by mohli emitovat nezávislou formou svoji vlastní vládní měnu, podloženou materiálem z Evropy, bez potřeby být závislí na asijském zlatu. Vysvětlilo se jim, že vládní peníze by byla o mnoho lepší alternativa, než dlužní úpisy Centrální Evropské Banky, která je v soukromém vlastnictví, a které se jmenujou "Euro".

Jednou, až budou národy Evropy a Severní Ameriky osvobozeny z otroctví dluhu babylónského stylu, zažijí takové znovuzrození, které svět neviděl.

Asijaté, se vším svým zlatem, mají podmínky na to, aby štědře a velkoryse investovali a získali vliv v celém světě, za předpokladu, že evropané a američané emitují své vlastní regionální nezávislé měny.

Mezitím obludná kabala, jako vnější divadelní představení všech těchto vážných a konstruktivních diskusí, pokračuje ve vysílání katastrofických zpráv a skrytých výhružek. Jak už jsme zmínili výše, izraelci zavřeli všechny ambasády na celém světě, a velvyslanci a všichni nejvyšší představitelé odešli do podzemních krytů.

Na mobil mi také přišel tento vzkaz od někoho, kdo má schopnost mi ho hacknout: "Příští vysílání z OSN bude diskutovat zničení ohněm, vyčištění Země a mistra Lucifera, který přijde". Datum pro toto bylo dáno mezi 14 a 21. březen.

Představitel spolku "Kobra" řekl, že slyšel nezávisle také zmiňovat tento datum, a řekl, že má povážlivý astrologicko – okultní význam. Nicméně, řekl, že dostatetčné množství osob už je schopno myslet pozitivním způsobem namísto negativním o této události, a tak by se mohla proměnit v něco dobrého namísto události s velkým množstvím oětí.

V každém případě, a hlavně dáno tím, že největší vojenské organizace na světě již nepodporují kabalisty se všeobecně doufá, že jsou nyní tyto vyhůžky už naprosto prázdné. Podle Lóže P2, president Obama, už není na straně kabalistů a problém se tedy omezuje na několik osob ve Washingtonu, New Yorku a gangsterů uctívačů Satanáše zakořeněných v Izraeli. Existenci těchto osob už se nedává nějaký delší čas, a mnoho z nich je již nezvěstných.

Jako již jsme zmínili předtím, pezident Číny, Xi Jinping, se nachází teď v Holandsku jako část jeho okružní cesty po většině zemí severní Evropy. Setká se tam s Barackem Obamou a s šéfy zemí G7. Zatímco Obama a Xi jsou v Evropě, jeho manželka, tchýně a jeho dcery jsou v Číně. Ačkoliv jsou všichni dostatečně slušní na to, aby to říkali, vypadá to tak, že jsou tam jako rukojmí proto, aby se zaručila bezpečnost prezidenta Xi, zatímco je v Evropě.

Obama má také domluveno setkání s Papežem Františkem, stejně tak, jako je domluveno setkání mezi japonským premiérem Shinzo Abem a prezidentem Jižní Koreje Parque Gyeun-hye, bez pochyby proto, aby diskutovali popotlačit Severní Koreu k tomu, aby se Korejský poloostrov znovu spojil.

Další impuls, který pokračuje je vytvořit umírněný islámský kalifát, a ukončit tak neustálé záměry nacistických sionistů na rozpoutání války mezi režimy radikálních Muslimských Bratří a křesťanských zemí. Poslední akcí, která se tam udála bylo oznámení, že Egypt popravií 529 členů Muslimského Bratrstva.

https://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/africaandindianocean/egypt/10718387/Egypt-court-sentences-529-Muslim-Brotherhood-members-to-death.html

Toto Bratrstvo také prochází čistkami v Sýrii, Saúdské Arábii, Spojených Arabských Emirátech a jiných zemích Středního Východu. Jak se zdá, umírněný islám toho má nakonec všeho plné zuby, a je tedy v protiútoku.

To nejzajímavější na celé historii těchto zpráv je to, že avíza radikálních změn na Středním Východě byly uveřejněny ve sdělovacích prostředcích, které mají základnu ve Spojeném Království. Propagandistická média Spojených Států se neustále snaží fingovat, že se toto všechno nestalo. To je jasná známka toho, že Anglie se tedy již osvobodila z vlivu kabaly.

V každém případě, paralelně se schůzkou s představiteli Evropy, SBD se setká s představiteli Číny, Ruska, Severní Koreje, a gnostickými Ilumináty tento týden jako součást neustále pokračujících snah za tím účelem, aby se zaručilo, že globální harmonie velmi brzy vystřídá globální otroctví dluhu.

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

 

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/