19.01.2014 13:15

Různé zdroje potvrzují, že rok 2014 bude rok revoluce na Západě.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

24-12-13

Podle zdrojů, které zahrnují Pentagon, japonskou císařskou rodinu, zednářskou lóži P2 bude rok 2014 znamenat fundamentální změnu formy, ve které se naše planeta nachází. Podle lóže P2 se NATO a jiné evropské skupiny zavázali započít nový rok s projektem 15 miliard dolarů na pomoc Filipínám a ukázat tak, že evropané změnili velmi radikálně mezinárodní módus operandi.

Taktéž rozšiřující se lavina zpráv, které se objevují v korporátních masových médiích o takových velkých tabuistických tématech jako je 11-S, atentát v Lockerbee, vražda prezidenta Kennedyho, atd., které znamenjí, že začal nějaký druh záměru započít Proces Pravdy a Usmíření. Říká se nám, ještě jednou, že už začal proces masívního zatýkání kabalistů ve Spojených Státech. V tomto případě sekretář Pokladu Spojených Států, Jacob Lew byl jmenován jako jeden ze zatčených, protože odmítl podepsat nový finanční systém, podle jednoho zdroje z Pentagonu a jednoho zdroje z CIA. Jedno vyhledávání v Googlu ukazuje, že naposledy se ukázal na veřejnosti před třemi dny. Nicméně, jak Christipher Story, tak já sám, mezi jinými, jsme řekli při různých opakovaných příležitostech, že někteří vbysocí kabalisté byli zatčeni jenom pro to, aby se objevili na veřejnosti několik dní po té, co se napsalo o jejich zatčení. Toto by mohl být starý známý trik “natřený” nanovo.

Ty samé zdroje říkají, že prezident Barack Obama se vrátí ze svých prázdnin na Hawai tento rok. Nicméně, to samé nám řekli minulý rok, a on se vrátil.

V každém případě, pokaždé víc a víc evidentní na různých frontách, že nadvláda kabaly na Západě se hroutí zrychlujícím se rytmem.

Ve Spojených Státech je jedno rostoucí hnutí uvnitř “establishmentu” pro započetí a vyhlášení pravdy o 11-S. Když se například členové Kongresu začnou ptát v Kongresu na tyto události, poukazují na to, že teď už vědí, že teď je poměrně bezpečné mluvit veřejně. Jakmile toto hnutí za obvinění saúdů mít větší publicitu, je to jistý předpolad porážky nacisticko-sionistické frakce Bushů.

Pravda ohledně zavraždění Kennedyho taktéž vychází na povrch znovu, jao součást té samé tendence. Podle zdrojů blízkých dceři Kennedyho, velvyslankyni Spojených Států v Japonsku, Caroline Kennedyové by veřejné, orazítkované dokumenty vztahující se k atentátu měly být ukázány na veřejnosti tak rychle, jak je to jen možné. Orazítkované archívy jsou skoro všechny v rukou CIA, speciálně v rukách nacisticko-sionistické frakce Bushů, která má obsazeno doposud oddělení Řízení Operací (Directorate of Operations).

Podle zdrojů z MI5 je taktéž jedno hnutí, které chce začít ukazovat tajné íránské konexe CIA. Jedna z věcí nejvíce převratná ze všech, které se ukázaly minulý týden se vztahuje k atentátu v Lockerbee z roku 1988 při kterém vybuchla bomba v letadle nad Skotskem a zabila 243 osob.

Oficiální historka je ta, že to bylo provedeno Libií, ale nyní vychází najevo, že celá operace byla provedena proto, aby se zakryly drogové vztahy mezi Iránem a Bushovými nacisty, podle zdrojů z MI5.

Na prvním místě musíme vrátit k tomu, že toto spojení mělo poněkud větší kontext. Íránská revoluce, která s vyměnila íránského Šáha za ayatoláha Jomeiního byla operace řízená kabalou prot to, aby se zmocnila císařského perského zlata (zlato bylo evakuováno do Thaiska), podle jednoho bratrance Šáha. Později, George Bush otec dosáhl toho, že Ronald Reagan byl zvolen jako prezident a on sám se stal viceprezidentem, z velké části díky “dubnovému překvapení”; sabotovbaný záměr prezidenta Cartera zachránit funkcionáře ambasády Spojených Států zadržených jako rukojmí v Teheránu. Tato operace byla řízená agentem Bushem, Osamou Bin Ládenem (alias Timem Osmanem) a jeho služebníkem Mahmoudem Ahmanídežádem.

Záměr, který má tajná sužba a “bílé klobouky” z vlády na pozavírání Bushovy frakce s tím, že se vyslechne Írán. Naproti tomu, během Reaganova prezidentského období nedosáhli toho aby postavili Bushovu frakci na vdlejší kolej. Jeden z důvodů také byl, že atentát z Lockerbee zabil důstojníky vojenské rozvědky Spojených Států a agenty CIA, kteří se vraceli v tomto letu, aby informovali, že Frankfurtská odnož CIA (Bushovi nacisti) převáželi drogy z údolí Bekaa v Libanonu pro íránce. Letadlo bylo zničeno prot to, aby se znemožnilo informovat o těchto akcích Pentagon. Navíc se událo to, že velitel tzv. Qods, speciálních íránských sil v údolí Bekaa, se stal před pár lety ministerm obrany Íránu.

Toto všechno vychází najevo teď, protože Bush a jeho frakce byli poraženi na vysoké úrovni a zadržování nacistů se událo v rychlém tempu. Útoky jako Lockerbee jsou důležité pro určité typy z Pentagonu, ty kteří reprezentují zrádce na vysoké úrovni. Proto neustále posloucháme zdroje z Pentagonu a CIA, že nikdo nemá dobrou náladu z čistého Procesu Míru a Usmíření.

Teď však již ztratili většinovou kontrolu nad ozbrojenými muži v pentagonu a v agenturách. Zdroje z Pentagonu teď říkají, například, že našli jednu síť nacistických popravních laboratoří ve starých sovětských republikách, které vyráběly a rozšiřovaly materiál pro biologickou válku jako součást těchto plánů. Tyto laboratoře jsou zavřeny.

Dohoda je taková, že tyto osoby by se měly ponaučit ze své lekce, která nebude nikdy zapomenuta příštími generacemi, s cílem ujistit se, aby už nikdy nevzešla tak zrůdná lidská mocenská struktura.

Nicméně, při vstupu do nového solárního roku 25. Prosince si musíme vzpomenout na prastarou tradici nejenom očistit hnilobu, ale také dát světlo tomu novému. V tomto řádu myšlenek by se nám líbilo navrhnout, že je chvíle pro revizi a obnovu mnoha z našich prastarých tradic.

Začít s vánocemi může být také jeden ze způsobů. Katolocká církev stejně jako i jiné křesťanské skupiny teď přijímají, že neví, kdy se přesně narodil Kristus a že Vánoce jsou ve skutečnosti oslavou nového Solárního roku, která se děje od nepaměti mnoho tisíciletí. Místa jako Stonehenge v Anglii a svatyně Ise v Japonsku, například, byly ustanoveny pro oslavy nových solárních roků mnoho tisíc let před narozením Ježíše Krista a začátkem křesťanství.

Pro to má smysl změnit 25. Prosinec, datum, kdy se (pozn. překl.: dráha) Slunce začíná pohybovat ze severní polokoule znovu na jih, na 1. Leden. Oslavy narození Krista by se tak mohly posunout na jaro, což je více pravděpodobná verze jeho narození (pozn. překl.: také vzhledem ke starým biblickým záznamům). Tady by se mohla ustanovit jistá shoda mezi novým Lunárním rokem, čímžto by Západní země oslavovaly toto narození v harmonické shodě s oslavami čínskéhoi a muslimského nového Lunárního roku.

V každém případě Veselé Vánoce a Šťastný Nový rok.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/