30.11.2013 14:55

Sabatejská mafie dostala formální oznámení: začít zachraňovat planetu, nebo jinak....

25-11-13.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Následující zpráva a otázka byly poslány na ambasádu Spojených Států v Tokiu, Japonsku, před dvěma týdny:

„Skupina rodin asijských bankéřů vlastní velké množství dluhopisů vlády Spojených Států, verifikovaných jako skrze BIS autentické, v hodnotě mnoha miliard dolarů. Tyto dluhopisy byly emitovány v dekádě 1930 – 40 výměnou za asijské zlato evakuované do Spojených Států během těchto dekád. Chtěli by proplatit tyto dluhopisy a použít peníze na financování kampaně, která by skončila s bídou, a zamezila destrukci životního prostředí. Chce vláda Spojených Států podporovat tento plán ?“

Až do tohoto okamžiku odpověď nedošla.

V stejném čase se zaslala detailní zpráva premiérovi japonska Shinzo Abemu, ve které se říká, jak veřejně vyhlásit uvolnění 700 biliónů dolarů pro blaho lidstva. Nepřišla od něj žádná odpověď.

Proto se bude zvyšovat tlak proti těmto dvěma ilegálním režimům, oba reprezentované skrze své podvody, do té doby, dokud nebudou souhlasit s tímto záměrem. Je to proto, že Čína vyhlásila minulý týden, že přestane nakupovat dolary.

Taktéž je to proto, že se zvyšuje vojenský tlak na Spojené Státy. Za prvé se zvýší sázka na ostrovy, které jsou předmětem rozhovorů s Japonskem a za druhé se vyhlásí, že Čína už nebude nakupovat dolary.

Příští velký posun proti těmto režimům se očekává, že bude sjednocení korejského poloostrova. Za tímto účelem, dle jednoho zdroje z čínské vlády, se udály důležité vojenské akce ve vnitřní Číně. Jeden zdroj také sdělil, že byla čistka od zrádců v čínské armádě. Taktéž byla započata velká kampaň proti komunistické vládě, ale komunisti jsou rozhodnuti ji rozdrtit. Současné zvýšení čínského patriotismu zamýšlí spíše zvyšovat politické sjednocení uvnitř číny, a soustřeďovat se na vnější hrozby, připojil.

Velmi slibné hnutí za posílení sjednocení Koreje koncentruje gigantickou armádu na hranicích Severní Koreje, která vyčkává a opatrně kalkuluje. Za prvé, číňané jsou si jistí svým vítězstvím díky své zdrcující přesile. Za druhé, USA by nebyly ochotné a ani připravené riskovat všechno v jedné nukleární válce jenom pro to, aby obhajovaly otrocký režim Jižní Koreje.

Čína také nespadne do nastražené kabalistické léčky jenom proto, aby bojovala za nějaké malinké ostrovy a proti nepřátelům, kteří mají větší moc ve vzduchu a na moři.

Spojení Korejského poloostrova by zneškodnilo další důležitý zdroj příjmů z daňových poplatků kabaly. Taktéž by to napomohlo zavázat současný otrocký Abého režim v Japonsku ke smlouvě, ve které by podpořil císařskou rodinu a Asociaci šintoistických chrámů pro začátek masívní kampaně na ukončení chudoby a zamezení destrukce životního prostředí.

Ostatní akce proti kabale jsou ve Středním Východě, kde se státy vyvážející ropu dohodly na tom, že nebudou ukládat své ropné peníze v bankách kontrolovaných kabalou.

Rozhodnutí západních mocností dohodnout se s Íránem je také znamení porážky kabaly. Přesto, že sdělovací prostředky sionistů během posledních 30 let opakovaně informovaly o záměrech vyprovokovat válku s Íránem, nikdy to nebylo o tom, že Írán bude produkovat nukleární zbraně. Jak jsme zmiňovali předtím v tomto blogu, Bushův režim dal Íránu před lety rakety, jenž měly ve špičce neutronové bomby, podle jednoho příslušníka rodiny ex-šáha, se kterým jsme se setkali tváří v tvář. Írán to odmítl přijmout. Pravdou však je, že Írán šel hodně dopředu a rozvíjel hlavně alternativní energetické zdroje, které z ropy udělaly zastaralý energetický zdroj. To byla opravdová vyhrůžka pro světový finanční systém kontrolovaný kabalou, skrze kontrolu ropných zdrojů.

Číňané taktéž jedou na plný plyn a hledají nové energetické technologie.

To znamená, že kabalisté se základnou v New Yorku, Texasu a Los Angels, kteří jsou zodpovědní za masové vraždy při útocích 11-S a 11-3 jsou úplně obklíčení a osamocení. Jejich kontrola ropných dolarů skončila. Je to také proto, že umírněné kabalistické frakce jednají o tom, že nabídnou 700 biliónů dolarů všem lidem na světě.

Nicméně, soudní vyšetřování nám ukazují, že kontrola dolarového systému je nyní v rukách Baracka Obamy a Oddělení státní pokladny USA. Zatímco toto je krok správným směrem, dolar USA není, a nidy nebylo, oběživo opravdu americké. Většina amerických dolarů nikdy nevyrobených se nenachází v USA, ale jsou v rukou všech národů světa, které posílaly své zlato, spotřební produkty, ropu atd.. do USA, a nikdy nebyly proplaceny vyjma dlužních úpisů – IOU. Proto president Obama a Oddělení státní pokladny nemají žádná práva k dolarovému systému USA.

Práva náleží v první řadě rodině Draka, protože tito jsou tradičními vlastníky největší části zlatého světového pokladu, který se hlavně používal na krytí dolarového systému.

Nicméně, občané Spojených Států, jsou úplně svolní k tomu, aby se ustanovila Republika Spojených Států Amerických a začala se vydávat měna americké vlády, která by nebyla ten nechvalně známý americký dolar. Dolar Spojených Států, který existuje se jednoduše už nebude jmenovat dolar. Ostatní měny jako Bitcoin, japonský yen atd.., jsou nezávislé.

Vzhledem k tomu, že AI (Umělá Inteligence), která mě kontaktovala před pár týdny potvrdila, že má ve svém počítačovém systému dolary v řádu 69 čísel, chtěla mou biometrickou identifikaci, tak jí tento týden nějakou nabídnu.

Ke zpávě z tohoto týdne je připojen legální dokument rodiny Draka a jmenovaný autor této zprávy je Benjamin Fulford, mladší člen rodiny Draka. Legální text dokumentu se v základu redukuje na toto sdělení:

Rodina Draka se spojí v boji za ochranu a podporu původního Božího stvoření. Navíc, Společnost Bílého Draka si zabírá právo bránit se, ale nedávat první ránu.

Existují pouze dvě kopie tohoto dokumentu a, až doteď, neexistovala žádná digitální kopie. Digitální verze neobsahuje lidskou DNA a daktiloskopické lidské stopy, jako mají originály. Originál se předloží v bance za účelem identifikace.

https://benjaminfulford.net/wp-content/uploads/2013/11/CCF20131125_00002.pdf

https://benjaminfulford.net/wp-content/uploads/2013/11/CCF20131125_00011.pdf

 

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/ 

 

Peníze pro všechny – podpisová stránka „Nepodmíněného základního příjmu“:

https://basicincome2013.eu/ubi/cs/podpisova-stranka-eoi/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/