05.02.2014 12:44

Skutečné ohňostroje čekejte až po skončení oslav Nového Lunárního Roku.

4-2-14.

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Prázdniny, které se vážou k Novému Lunárnímu Roku začaly a naše zdroje říkají, že můžeme očekávat, že opravdové ohňostroje začnou až v týdnu, který začíná 10. Únorem (jestliže patříte ke škole, kde je první týden v týdnu pondělí). V podstatě, nová čínská vláda ví, že vytvořila bublinu na trbu nemovitostí a rozhodli se ji shodit v momentě, kdy začne pracovní týden po novoročních prázdninách. To bude mít dominový efekt v celém světě, speciálně na trhu s prvotními materiály, které přímo závisí na požadavcích čínského trhu.

Klimatická válka také pokračuje se zimní frontou ve Spojených Státech a sucho v Kalifornii zdevastovalo zásoby potravin Spojených Států a přivodilo tak dobytkářské chaloupce Spojených Států nejmenší úrodu za posledních 60. let.

Dobytčí stáda v Austrálii jsou také zdevastována suchem a čtenář těchto informací se může přesvědčit na vlastní oči, že se používá proti Austrálii klimatických zbraní.

https://s1304.photobucket.com/user/marhuf/library/#/user/marhuf/library/?sort=3&page=1&_suid=139137210210502629463122086259

Taktéž je spousta soubojů, které se odehrávají tiše v podzemním bankovním světě a je spojeno s koncentrovanými útoky na JP Morgan, Skull and Bones a rodinu Bushů (kteří jsou také nazýváni Sherfovi, Pierceovi nebo Pecceovi). Podle zdrojů z MI5, byla záhadná úmrtí tří bankéřů, která se stala minulý týden, spojena právě s tímto soubojem.

Gabriel Magee, bankéř JP Morgan, který zemřel v londýně byl IT specialista pro v Evropu, Střední Východ, a Afriku, včetně Saúdské Arábie. Pracoval na jednom programu, který se týkal předpovědí trhů a který odhadoval vývoj a pohyby burzovních trhů. To jsou ti lidé, kteří jsou nejvíce propojení s IT technologiema a jsou schopní generovat obrovské zisky. Britští vyšetřovatelé mají podezření, že byl zavražděn po té, co lokalizoval a chtěl odhalit enormní transference v dolarech, které odcházely ze zemí bloku BRICS.

Wiliam Broeksmit, bankéř Deutschebank utekl, resp. hledal způsoby jak utéct a zanechat spolupráce s JP Morgan na trhu se zlatem. JP Morgan nyní vlastní 60% všech derivátů ve zlatě Spojených Států. To znamená, že vlastní 65 krát více zlata na papíře než zlata, které fyzicky vlastní. Rodina Draka a ostatní požadují, aby jim JP Morgan vydal fyzické zlato.

To nás přivádí ke třetímu úmrtí, což byl ex – ekonom Federálních Rezerv, Michael Dueker, který pracoval pro skupinu známou jako Rusell Investments. Ačkoli se topořád pokoušíme nějak potvrdit, nejpravděpodobnější verze je ta, že Rusell Investments byla propojena s Rusell Trust, který je kontrolován Skull and Bones a Výborem pro zahraniční vztahy (CFR). Dueker mohl být umlčen, protože chtěl právě alarmovat okolí o drancování penzijních a pojišťivacích fondů Federálními Rezervami Spojených Států.

Taktéž minulý týden kontaktoval Nadaci Bílého Draka jeden saúdský princ, z toho důvodu, aby se zeptal na disponibilitu dluhopisů, které jsou podloženy čínským zlatem.

Pamatujete si (limitní) datum 31. Ledna pro dohody vypršelo minulý týden a jestli některé z hlavních bank (JP Morgan?) nebudou moci vydat fyzické zlato nebo učinit jiné platby, bude jim dána poslední lhůta do půlky února, aby ho získali, jinak půjdou do likvidace. Pamatujete si, jak tajemník Pokladu Spojených Států Jacob Lew dal na vědomí současně s tímto, že vláda Spojených Států bude bez financí 7. února, a že mohli použít nějaké finty pro to, aby vydrželi několik dní navíc?

https://www.voanews.com/content/treasury-chief-us-will-run-out-of-money-in-february/1831700.html

To, čím si však můžete být jistí, že za tímto scénářem se bude dít velmi vážné vyjednávání v půli února.

Také jsou narůstající známky, že společně s úsilím pro urychlení bankrotu FEDu je nejenom požadováno fyzické zlato, ale také je společné úsilí na přerušení toku jejich příjmů z ropy a drog.

Zvláště na ropné frontě se stali různé věci. Největší událostí ze všech je asi porážka bratří Rockefellerů v jejich záměru použít všeobecné obavy veřejnosti o životní prostředí a zabránit tak ropovodu Keystone, který by dopravoval kanadskou ropu do Mexikého zálivu. To znamená, že to co američané platí za ropu, tak o hodně míň z této částky bude recyklováno FEDem, kontrolovaným kabalou skrze otrocké státy Středního Východu.

Tyto státy Středního Východu taktéž vykazují známky nezávislosti na FEDu. Vláda Saúdské Arábie, například, se odmítla setkat s delegací Kongresu, která zahrnovala představitele Výboru národní bezpečnosti, ozbrojených sil a tajných agentur. V diplomatických kruzích je takováto událost asi tím nejhorším, co se může stát.

https://washingtonexaminer.com/saudis-snub-us-congressional-delegation/article/2543226

Saúdský hněv byl pravděpodobně podnícen, protože prezident Erdogan z Turecka navštívil minulý týden Írán a obě země vyhlásili, že začnou postupně integrovat své ekonomiky a vlády na mnohem větší úrovni než tomu bylo v minulosti. To je spojeno s plánem, aby Evropa kupovala plyn z Íránu a Ruska namísto monarchií z Perského zálivu, které jsou kontrolované kabalou, jako Saúdská Arábie.

A ještě jedna poznámka, to může být nakonec přesně ten důvod – mimo jiné – proč chtějí saúdové vyjednávat a dosáhnout dohody s SBD. Řeklo se jim jasně, aby přerušili svá propojení s válkychtivými kabalisty a podporovali jednu masívní kampaň na ukončení chudoby a zastavení destrukce životního prostředí.

Vláda Nigérie taktéž vyhlásila minulý týden, že začne měnit své ropné peníze za čínské yuany, které bude vytahovat z Federálních Rezerv.

Ztráta kabalistických příjmů z ropy bude také následována stále narůstajícími ztrátami jejich dalších zdrojů příjmů: peněz z narkotrafikatství.

Hnutí za legalizaci marihuany (Francie, Mexiko, New York, atd…nyní nastupují) jeno zvětšuje “sněhovou kouli”, která brzy ukončí kabalistický monopol na marihuanu. Schválení občanských milic mexickou vládou pro boj proti narkotrafikantům z kabalistické frakce CIA v Mexiku začíná také ničit jejich příjmy z kokainu. Navíc, vláda Kim Jong-una v Severní Koreji zavřela všechny amfetaminové fabriky, které byly taktéž velkým zdrojem “podzemních” peněz Bushovy nacistické frakce v Aii, podle severokorejských zdrojů. Ale uvidíme brzy, jestli budou pořád soukromé příjmy z afghánského heroinu.

Lóže P2 taktéž komunikovala se Společností Bílého Draka minulý týden za tím účelem, aby zveřejnila jména různých mocných agentů, až do dnešního dne tajných, kteří blokují vznik nového finančního systému. Jsou to tato jména: Franco Rienzi (agent Mossadu), Giuseppe di Antonio (z římského Mossadu), Lemue dico Manuci (bankéř), advokát mafie, která se jmenuje Mastroianni, agent Mossadu a anglikánský pastor Claudio Zappala. Tento pisatel se nemohl kontaktovat s těmito osobami pro to, aby obdržel svou verzi, ale jsou vítáni, jestli by nás chtěli kontaktovat, pakliže se cítí jmenováni v těchto souvislostech chybně.

Lóže P2 také říká, že se chystá dosáhnout určité dohody mezi rusy, číňany a američany pro to, aby se zformovala určitý typ vlády světové federace národů. Říkají, že pozvou také ostatní skupiny, až se tyto tři základní skupiny nějakým způsobem dohodnou na základních věcech. Říkají, že tato předpokládaná federace sobě rovných entit by určitě nebyla to samé, co fašistický Nový Světový Řád, který zamýšlela nakonfigurovat kabala.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/