18.04.2016 14:21

Společnost Federálních Reserv a dolar dostanou přímý zásah finančním armagedonem, jestli odmítnou zlatou nabídku z Asie.

11-4-16

 

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.

 

(Obrázek: "Být trpělivý až do konce a bez zájmu o to co se stane chránit život a navzdory tomu být připraven na smrt v každém momentě, to je skutečné tajemství Bushida". Masaaki Hatsumi)

 

Asijské rodina Draka nabídla majitelům Společnosti Federálních Reserv ohromující množství zlata se slevou 13% z tržní ceny. Předpokládá se, že 10% z těchto peněz se vynaloží na masívní kampaň k ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a vyslání lidstva na cestu k exponenciálnímu rozpínání vesmírem. Míč má nyní režim USA ve Washingtonu DC. To je důvod, proč americký prezident a viceprezident mají mimořádnou schůzi dne 11. dubna společně s předsedou Federálního rezervního systému, Janet Yellen. Zdroje říkají CIA v Asii, že člen rodiny Draka bude na této schůzce také.

V případě, že Fed odmítne, Asiaté, Evropané a země BRICS vyhlásí novou mezinárodní zlatem-podloženou měnu, která by mohla vyměnit dolary zhruba v průběhu tří měsíců. Po uplynutí této doby, americký dolar již bude odmítnut přinejmenším 188 zeměmi této planety, přičemž izolovaný režim ve Washington vyhlásí bankrot.

V tomto případě, aby se vyhlo válce, bude i nadále financovány vojenské operace mimo USA s novou měnou Spojených států. Nový režim bude nevyhnutelně nahrazen a Fed v USA vyhlásí bankrot. Bude mít možnost vydat vlastní měnu s neomezenou kupní sílou v rámci USA ..

Kromě finančních sankcí namířených proti Společnosti Federálních Reserv se mobilizují dodža bojových umění v celém světě, aby tak definitivně ukončili vládu frakcí chazarské lůzy. Chodoin Daikaku okázaly šéf mnoha světových frakcí bojových umění, je zbaven svého postu a bude nahrazen Masaaki Hatsumim, hlavou Bujinkan Dojo. Důvodem je to, že Daikaku, jehož skutečné jméno je Ryosuke Matsuura, odmítl mobilizovat bojová umění pod jeho vedením údajné proto, že byl předložen dostatečný důkaz, že chazarska mafie se aktivně snaží zabít více než 90% světové populace. Jinými slovy, bylo ustědřeno více úderů proti lidské rase, a navzdory potřebě legitimní sebeobrany se nedělalo nic.

Důkazy, které ignoruje obsahují několik pokusů o vyvolání třetí světové války, šíření biologických zbraní, jako jsou Ebola, HIV a SARS, pokusy vyvolat masové hladovění tím, že se zaplatí zemědělcům za výrobu paliv namísto potravin a další. Nejen to, že selhali při těchto pokusech zabít miliardy lidí, které satanisté navíc veřejně oznámili, že se chystají zabít, ale jak se zdá, připravují se na jakousi akci masového obětování: v celém světě se nyní staví nejméně tisíc Baalových chrámů. V dávných dobách, byly jako oběť Baalovi spalovány děti; Baal byl také známý jako Moloch, později jako Set a konečně, nyní jako Satan.

https://nypost.com/2015/12/29/3-d-printing-to-bring-syrian-arch-destroyed-by-isis-back-to-life/


Faktem zůstává režim Baracka Obamy ve Spojených státech nezatkl žádného z pachatelů nebo projektantů těchto zvěrstev. To znamená, že všichni členové ozbrojených sil, policie, agentur a společností bojových umění se musí hnout směrem nahoru ke svému velení, a trvat na tom, aby byla přijata opatření dříve, než dojde k více úmrtím.

Naštěstí, existují důkazy, že je alespoň jedna opravdu vážná akce. Na jedné straně, všechny švýcarský větve rodiny Rothschild uz hledá, podle zdrojů Pentagonu, policie. Švýcarská větev Rothschildů, kteří ovládají BIS, je považována za hlavu chobotnice mnoha vyhlášenymi investigativci. To je jen začátek demontáže, jak slibují.

Několik zdrojů souhlasí s tím, že je důležité si uvědomit, že "Papers of Panama" široce rozmazávaná v korporátních médiích není tím, čím se zdá. Skutečnost, že jsou to především představitelé zemí propojených do nacistické frakce Chazarské mafie, jako vůdcové Ukrajiny, Spojených arabských emirátů (SAE), Kataru, Gruzie a Saúdské Arábie, kteří byli v této zprávě exponováni, vám dává představu o daleko větší intrice. CIA a ostatní zdroje se shodují, že ve skutečnosti byly dokumenty Panama obrovskou tajnou operací a navrženy tak, aby přilákaly 31 miliard dolarů (vše) na světě z daňových rájů do USA .. Tam budou zkonfiskovány a pomohou zakrýt obří černou díru v účetních uzávěrkách vlády USA, říkají zdroje. To je důvod, proč brožury firemních médií, jako je Bloomberg a Wall Street Journal zveřej
ňují skvělé články, které říkají, Reno, Nevada je jediné bezpečné místo na světě pro „horké peníze“. To je důvod, proč hlásí, že Rothschildové se usadili v Renu a jsou povzbudiví k zákazníkům, kteříí tam spravují své finanční prostředky.

Ještě důležitější je, operace „Panamské dokumenty“ je součástí významné kampaně uzavřít všechny daňové ráje na světě. I britské daňové ráje, jako jsou Kajmanské ostrovy už ztratili schopnost skrývat v podzemí peníze nebo pomáhat lidem vyhnout se daním v důsledku nových předpisů o jejich zveřejnění.

Jeden agent vojenské zpravodajské zpravodajské služby nám řekl, že "Panama byla zpravodajská operace, která byla navržena tak, aby odhalovala korupci a vyprovokovala změnu režimu [včetně změny režimu v USA]."

Operace je také navržen na "vydírání a stíhání členů kliky, kteři skrývají svou ukradenou kořist v daňových rájích," pokračoval.

Některá jména v dokumentech Panama, která nebyly zveřejněna, zahrnují "tým" Hillary Clinton, Bushů a mnoha amerických oligarchů, politiků a soudců, dodává.

Televizní síť TV Globo, která se snaží vyvolat změnu režimu v Brazílii byla také zapletena s argentinským prezidentem, Mauricio Macrim a drogovým baronem jako El Chapo.

V reakci na Panamu, agent poznamenal, "elita zpanikařila a začali střílet v suterénu ústředí Internal Revenue Service", v neúspěšném pokusu zakrýt usvědčující důkazy.


Úsilí FBI zastavit Hillary Clintonovou se také zesiluje. Minulý týden byl přinucen prezident Obama, aby se zaručil v televizní síti FoxNews, že Hillary nebude poskytnuto žádné zvláštní zacházení ", což znamená, že není žádná dohoda o vině a nebude žádné odpuštění" zdroje FBI říkají. Bude zpochybňována brzy vedoucí FBI ", kterou zločin provozovat zahraniční politiku a zpravodajskou operaci", zatímco na oficiální pozici.

Doufejme, že Clintonová bude také postavena před soud za své zločiny proti lidem na Haiti a zpronevěry peněz z Červeného kříže, který byl určen pro oběti útoku z jaderných zbraní na mořském dně a tsunami vyvolaného proti této zemi.

Operace „Panamské dokumenty“ byla použita také v korporátními západních médiích, aby to vypadalo, jako kdyby se ruský prezident Vladimir Putin podílel se na stinném podnikání v daňových rájích. Nicméně, ruské zdroje říkají, že tento útok jim dal záminku, kterou potřebují k zahájení odtajnění záznamů o Sovětském svazu od roku 1930 do roku 1989, které identifikují agenty-spolupracovníky v Americe a Evropě, kteří tajně pracovali se sovětským komunismem.

Rusové také exponují rodiny a podniky, kteří spolupracovali s Hitlerem.

Kromě toho, že Rusové plánují ukázat, kdo se stále snaží podkopat Západ, USA a EU.

K dispozici je také spolupráce Ruska a Spojených států při identifikaci a odstranění klíčových agentů pracujících pro mafiánské Chazary na západě a v Rusku, zdroje říkají.

Zdroje z Pentagonu říkají, že v Turecku mezitím evakuovali americké vojáky, s výjimkou zvláštního provozního týmu, který tam udržuje jaderné zbraně, které je směrováno částečně na omezení provozu drogové Bushovy kliky na letecké základně Incirlik Airbase.

Turci a Izraelci vyvolali střety mezi muslimy a křesťany v Náhorním Kabarachu a byli zadrženi Rusy. Jednalo se o zoufalý turecký pokus, aby se zabránilo Rusku převzít vládu kriminálního režimu Recepa Erdogana v Turecku.

V Asii je mezitím zpráva o japonském plutoniu, které je transportováno britskými loděmi do USA

https://www.japantimes.co.jp/news/2016/03/21/national/two-british-ships-arrive-in-japan-to-transport-plutonium-for-storage-in-u-s/


Je to zpráva z titulní stránky a referuje o skutečnosti, že podvodně zvolená vláda Šinzó Abe v Japonsku je nucena rozebrat arzenál střel s jadernými hlavicemi. Mnohé z těchto raket byly odeslány do Severní Koreje, aby se zabránilo demontáži, takže nedávno byla spousta zpráv o jaderných střelách ze Severní Koreje, podle zpráv ze zdrojů Společnosti Bílého Draka v Japonsku.

Až bude bitva o planetu Zemi u konce, autor tohoto článku má v úmysl žádat Abeho o jeho účasti v pokusech o atentát na mně. Je to proto, že 30. června 2012 mně píchli jedovatou jehlou severokorejský agent jménem Mutsuaki Okubo. Tento incident se konal před mnoha svědky, a byl dokonce nahrávan. Přes oficiální stížnosti na policii dvakrát, jednou v (centrálními) Musashino policie a znovu policie Marunouchi, japonská vláda oficiálně vedená Abem nepodnikla žádné kroky. To znamená, že Abe je spoluviníkem. Kromě toho, také Chodoin Daikaku připustil, že Okubo byl jeho žák, a také nedokázal přijmout v tomto případě žádná opatření.

I když však osobní spory necháme stranou, Abeho režim také vyplenil finančně japonskou ekonomiku tím, že podporoval své pány z Chazarské mafie. Rabování, jak bylo dříve oznámeno, bylo způsobeno krádeží peněz z japonských důchodů a úspor na akciovém trhu, které byly převedeny na fiktivní fondy ovládané Chazarskou mafií. Takže japonský akciový trh nadále neroste, i když cizinci prodávají.

https://www.zerohedge.com/news/2016-04-10/blackrock-turns-its-back-japan-leaving-kuroda-scrambling


Peníze vydrancované z Japonska nestačí pro záchranu Chazarských gangsterů z Wall Streetu, protože se zotavuje z nízkých cen energií, kromě ztráty peněz z drog a investičního bankovnictví poplatků, jejich jediný zdroj legitimní příjem. Většina velkých fúzí, které jsou organizovány bankstery bylo rovněž zastaveno, protože jsou jimy vytvářeny monopoly a oligopoly, které jsou proti konkurenci - soutěžení.

To, že směnné datové banky začaly nabízet hypotéky na negativní úrokové sazby a spotřebitelské úvěry v Nizozemsku, Belgii a Německu je jasným znamením, že se celý systém Babylonského dluhového otroctví rozpadá. To je proto, že si lidé silněji uvědomují, že tito bankéři vytváří peníze z ničeho a používají tyto peníze k vytvoření iluze otrockého dluhu. Proto, i když banka půjčí někomu 100 $, ale říká, že má platit jen $ 90 kvůli negativní úrokové sazbě, stále to znamená, že musíte vydělávat $ 90 až zaplatit za "peníze", který jsou vytvořeny z ničeho, a jsou tedy čistým přeludem.

Lidstvo se probuzí a nebude to už trvat dlouho a panství satanových uctívačů - Chazarů končí nad lidskými otroky skončí navždy.

A poslední poznámka, autor tohoto článku si je nyní vědom toho, že 20,000 tun zlata je uloženo na šesti různých místech a jsou k dispozici Rodině Draka ve prospěch lidstva a jiných forem života na této planetě. A to je jen zlomek toho, co Asiaté mají.

 

 

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/