25.12.2016 20:22

Stará realita rychle mizí, zatímco probíhá změna pólů.

19-12-16

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.


Kolektivní příběh, který lidstvo vedl do budoucnosti zažívá posun, a stará realita mizí opravdu rychle. Příběh světa, a to zejména západního světa, který žil nekonečnou válkou s terorismem a prefabrikovaných střetů mezi islámem a křesťanstvím. Zločinci a masoví vrazi, jejichž "sociální inženýrství" je zvěčněno v tomto příběh jsou pronásledováni a zabíjeni, a nebo jsou v domácím vězení nebo se ukrývají.

Říkají zdroje z Pentagonu, že jedním z nejstarších členů kabaly, který stojí za zvěrstvy v Sýrii i jinde, biskup Javier Echevarría, vedoucí fašistické Vatikánské organizace Opus Dei, byl zabit minulý týden poté, co se snažil zrušit zvolení Donalda Trumpa jako prezidenta Spojených států. Vatikán uvedl, že zemřel přirozenou smrtí.

Tři nezávislé zdroje, jeden z CIA, jeden z Pentagonu a jeden z pokrevních linií také sdělili, že Nathaniel Rothschild a David Rockefeller, příslušní vedoucí představitelé amerických pokrevních linií a EU byli také minulý týden zabiti. Neobdrželo se však žádné potvrzení tohoto v době psaní této zprávy jak z Rockefellerovy nebo Rothschildovy rodiny.

Zdroje také tvrdí, že Clinton, Bush, senátor John McCain a mnoho dalších vůdci kabaly jsou drženi v domácím vězení, a je jim povoleno vyjít pouze za okolností (organizovaných) a se zvláštním doprovodem, přičemž čekají na soudy za své válečné zločiny.

Určitě doufáme, že se tyto rozsudky zhmotní, ale v každém případě je jasné, že lidé, kteří řídili planetu (zejména na západě) jsou doposud ve stavu hluboké paniky.

Jedním z důvodů paniky je také to, že byl zveřejněn aktualizovaný seznam členů výboru 300, alias tajné vlády Západu.

Http://worldtruth.tv/illuminati-leak-current-membership-of-committee-of-300/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+ConsciousnessTv+%28Consciousness+TV%29

Faktem je, že i když se tito lidé nyní odvracejí od scén nekonečné války proti terorismu a místo toho se vyslovují pro globální uhlíkovou daň, byli tak neschopní vlády na této planetě, že vyvolali masivní lidové povstání proti jejich vládě.

Tento tweetrový účet, údajně AnydeRothschild, zachycuje pocit: "Pat Taylor? @PT_Fino 11? 29? @AnaDeRothschild: "Rád bych, aby byla celá vaše rodina popravena v živém televizním vysílání. A říkej mi, že jsem staromódní."

Https://twitter.com/BssDeRothschild/status/803212260156080128

To je hlavní důvod, proč jsou nyní ve stavu hluboké paniky. Viditelným projevem zoufalství je hysterické dokazování korporátních médií a zdrojů ze zúčastněných intel-agentur, jako je "milovník Saudů" ředitel John Brennan, že "ruský hacking" je zodpovědný za zvolení Donalda Trumpa.

Vzhledem k tomu, Washington Post byl nucen odvolat nedávno zveřejněný seznam webů s tzv. "falešnými zprávami", Rusové požadují, aby prezidentský mluvčí USA Barack Obama dokázal svá tvrzení nebo se omluvil. Toto uklouznutí s ruskou historkou je jasným znamením, že jejich schopnost řídit světovou historii je u konce.

Dalším znamením paniky mezi představiteli starého hroutící se režimu je skutečnost, že se Hillary Clintonová a Obama obrátili minulý týden na Společnost Bílého Draka, aby řekli, že to nebyli oni, kdo je zodpovědný za tsunami 11. března 2011 a jaderný útok proti Japonsku. Potvrdili jen, jak to už udělali gnostičtí ilumináti, že Vladimir Putin z Ruska byla osoba za tuto operaci.

Více zdrojů nám potvrdilo, že jaderná zbraň použitá při útoku přišla z ruské ponorky Kursk, která se potopila v roce 2000. V té době, Rothschildův agent, Dr. Michael Meiring, řekl SBD, že za tento útok byli zodpovědní Rothschildové. Vzhledem k tomu, že jak NSA, tak i gnostičtí ilumináti uvádí, že Putin přijímá rozkazy od Jacoba a Evelyn de Rothschild, tvrdí, že jeho účast na 03/11/11 by se mohla zakládat na pravdě.

Rothschildové ale říkají, že dostávají své rozkazy od zednářské lóže P2. Je faktem, že samozvaný a vychloubačný dědic této lóže P2, Leo Zagami, poslal výhružné e-maily okamžitě po 03/11/11 (útoku na Fukushimu), a také hrozil zničit Tokio. Japonské vládní zdroje potvrdily hrozby Tokiu ze strany lóže P2.

On se objevilo další zajímavé spojení s P2 zednářskou lóží v Japonsku. Shengzhi Zhang, muž, který řekl (a poskytl na podložení tohoto tvrzení dokumentaci), je dědicem trůnu Manchu říká, že matka císaře Meiji byla habsburská princezna, která byla také uznávanou fotografkou. Bratranec japonského císaře říká, že toto tvrzení je asi pravdou ", protože ve městě ,kde přišel od Emperor Meiji bylo mnoho Židů." Vzhledem k tomu, že habsburskové tvrdí, že jsou následníci římských caesarů, stejně jako hlavy lóže P2, znamená to, že Japonsko bylo od éry Meiji římskou kolonií s císařskou rodinou používanou jako agenti a vládci.

Zhang, který byl zmíněn ve vydání 5. května 2015 tohoto bulletinu, uvedl, že poskytl japonské vládě důkazy pro svá tvrzení, že je právoplatným dědicem zlata, které bylo použito k založení Bank of Japan. Japonská vláda otevřeně nediskutovala jeho požadavky, říká. Nicméně, po předložení všech dokumentů byl zbit třemi hrdlořezy a následně zatčen. Byl držen po dobu 23 dní, maximální doba člověk může zůstat v Japonsku bez obvinění, a poté byl násilně zavřený v psychiatrické léčebně Musashi v Tokiu. Zhang se dostal konečně ven díky chápavým lékařům, kteří věděli, že není blázen, což dovolilo jejich nedávné přezkoumání, říká.

Zhang, bratranec císaře Showa a mnoho dalších zdrojů také tvrdí, že současný císař Japonska není z japonské královské rodiny. Pokud tomu tak je, pak právo vydávat japonské jeny a celá Bank of Japan nejsou založeny na ničem jiném než na podvodu.

Samozřejmě, že to samé se dá říci o Společnosti Federálních Rezerv a Centrální Banky EU. Ve Spojených státech i nadále pokračují důležité akce proti tomuto podvodu. Jedním z příkladů je, že Nejvyššího soud US odmítl vyslechnout odvolání bývalého ředitele AIG ( "American International Group"), Hanka Greenburga, který chtěl předejít obvinění z podvodu, ke kterému došlo zakrýváním masivních ztrát investorů, řekly zdroje z Pentagonu. To otevírá cestu pro masová zatýkání ostatních top manažerů z Wall Streetu.

Kromě toho Nejvyšší soud rozhodl 8:0 v případě Šhas vs USA, že stanovy o bankovních podvodech se vztahují na šizení zákazníků bank a činí "odpovědnými vedení bank za vydírání zákazníků". Velké advokátní kanceláře, stejně jako žraloci cítící krev, se chystají oslavovat zběsilé svátky s manažery Wall Street.

Vysocí představitelé bývalého režimu, jako George Bush Jr., Condoleezza Rice, Jim Baker a Bob Gates se vyslovují pro CEO Exxon Mobilu, Rexe Tillermana, aby byl jmenován ministrem zahraničních věcí, ale "to je nezachrání od obvinění za 11-S a za jiné válečné zločiny ", říkají zdroje z Pentagonu.

Henry Kissinger, dlouhodobý Rockefellerův "strašák", zůstal nyní Roninem (samurajem bez pána), který zoufale líbá zadek Trumpovi v naději, že udrží svůj vliv. Minulý týden však přišlo další potvrzení, že nastupující Trumpova vláda v USA je v podstatě vojenská. Bývalý velitel Navy Seals, Ryan Zinke, byl jmenován na ministerstvo vnitra, zatímco bývalý generalporučík Keith Kellogg byl vybrán jako náčelník štábu Bezpečnostní rady státu.

Tato vláda přístupuje k Chazarské mafii vojensky, což znamená, že je pozabíjí nebo donutí ke kapitulaci. Bojuje se v Denveru, Coloradu, jak zdroje z Pentagonu uvedly, a potvrzují, že se tam setkávají zahraniční vojenské jednotky. Tento spisovatel viděl na vlastní oči velké oplocené plochy a větrací šachty vystavěné kolem letiště v Denveru. To je zřejmě jedna z posledních chazarských bašt, která je dobývána a padá.

Americká armáda také tvrdí, že byli schopni neutralizovat nukleární zbraně, které měly být použity při útocích pod falešnou vlajkou v Yellowstone, v blízkosti Trump Tower v New Yorku a na Mt. Lassen v severní Kalifornii.

Kromě toho, zdroje říkají, že americké speciální jednotky z Pentagonu, Ruska a Íránu pracují společně, aby "zničili" ISIL síly v Palmyře, v Sýrii. Došlo také k velkému zemětřesení v Papui - Nové Guineji, naznačující, že existuje chazarská ponorková základna je pod útokem, informují zdroje.

Speciální jednotky jsou také odeslány do Getty Center v Kalifornii, aby odtamtud vyhnali Satanisty, kteří žijí pod ním, řekly naše zdroje z SBD. Muzeum bylo postaveno v ceně 6 miliard dolarů v době, kdy by kasino o 1000 místnostech mohlo být postaveno za 500 milionů $, protože většina prací byla pochopitelně pod zemí, říkají zdroje.

Gnostičtí Ilumináti prohlašují, že všechny stávající mocenské struktury světa se zhroutí a budou nahrazeny něčím novým a lepším.

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/