24.09.2013 14:37

Strach a očividná nenávist zatímco je svržení kabaly v plném proudu.

9-9-13

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Vzkaz platícím členům: můžete nám pomoci udržovat naše aktivity přístupem na stránky s videem „pay per view“,prozatím přístupným na tomto místě:

https://www.benjaminfulford.tv/

Děkujeme.

Nukleární vydírání, další vyhrožování Fukushimou, útoky na bloggery a záměr vyvolat válku v Sýrii jsou jen součástí agónie sabatejských kabalistických mafiánů. Co se tče otázky Sýrie, zdroje z Pentagonu říkají, že dali politikům ve Washingtonu dostatečně dlouhý provaz na to, aby se pověsili, a že v současnosti pomáhají připravovat veřejné mínění na masívní zatýkání kabalistů.

Jako do teď, kabalisti nemají plány pro to aby se vytratili tiše v noci ze scény a ještě dododnes počítají s tím, že použijí nukleární teror pro započetí III. světové války. Tak například v Asii, kabalistický nohsled Ban Ki Moon, společně s poslanými kabalistickými loutkami Baracka Obamy, jednají ve smyslu přesvědčení Severní Koreje pro to, aby zorganizovala nějaký druh provokace, ale severokorejci nejsou ochotni spolupracovat, jak říkají čínské zdroje.

Ban Ki Moon je osoba, která se snažila podplatit celou dračí rodinu 100 milióny dolarů během incidenti Chiasso v 2009 s tím, aby zabránil tomu aby dostala vyplaceno 134.5 miliard dolarů za dluhopisy, které měla ve vlastnictví. Moon a jiní kabalisté také rozšiřovali lži o tom, že dluhopisy byly falešné a dělali všechno možné pro to, aby si udrželi kontrolu nad procesem vytváření peněz z rukou legitimních vlastníků globálních historických aktiv. Teď když draci dělají další akce, Moon se úplně zbláznil a nečeká nic dobrého, říkají čínské zdroje. Díky tomu, že je toto téma moc citlivé, nemůžeme informovat o tom více, zvláštní delegace dračí rodiny přijela do Číny tento týden na návštěvu, právě kvůli jednání o těchto dluhopisech. Také je potvrzeno, že Pentagon a čínská armáda podporují rodinu draka v těchto záležitostech. Taktéž můžeme ještě říci, že dialogy na tomto setkání jsou velmi konkrétní, zahrnují Mezinárodní Platební Banku (BIS), Juntu Federálních Rezerv a Výbor 300, a situace vypadá tak, že už nejsou žádné překážky pro vyplacení dluhopisů za miliardy dolarů s cílem financovat masívní kampaň na ukončení chudoby. Umírněná kabalistická frakce už je vržena přes palubu.

Tihle náboženští fanatici si pořád myslí, že můžou provokovat Čínu a USA, aby válčili mezi sebou jenom pro to, aby se vyplnili biblická proroctví Armagedonu by si měli uvědomit, že armády USA a Číny mají tento týden společná jednání na Hawai:


https://www.scmp.com/news/china/article/1305464/chinese-naval-vessels-rare-visit-hawaii-exercises-us
 

Záměr vyvolat válku v Sýrii se proměnil v moderní historický příklad toho, jak dítě křičí, že „přijde vlk“. Tentokrát už se nikdo nenechá podvést. Toto téma už se rozpadá, dokonce i včetně  mašiny korporátních médií. Už bylo napsáno víc než dost na tohle téma, stačí jen říct, že zdroje z Pentagonu říkají jasně, že USA nemají žádný záměr být podvedeni pro zahájení války na Středním Východě. Pro to se nedovolí vystřelit rakety na izraelské ponorky, aby nakonec vyprovokovaly válku.

Předpokládaná otázka, kterou má na mysli každá myslící osoba je: „Kdy už budou konečně zadrženi a uvězněni všichni tihle kriminálníci?“. Jeden zdroj Pentagonu říká, že 12 tisíc osob, které mají být zatčeny se zvýšilo na 30 tisíc, a že zadržování bude dáno na vědomí veřejnosti velmi brzy. Nicméně, věř tomu, až to uvidíš.

Jiné zdroje z Pentagonu říkají, že kabalisté se uchýlili k masívnímu nukleárnímu vydírání, a je to proto, že Pentagon se rozhodl jednoduše sesadit konspirátory, kteří jsou reálně u moci a nechat je, aby se vysílili bez toho, aby jim dávali nějakou výhodu pro zahájení nukleárního teroru.

Tady ja například jedna falešná vyhrůžka na poděšení s nukleárním vyhrožováním proti Fukushimě, kterou mi poslal po mailu někdo, kdo se vztahuje k Fedu: „TOTO JE VÁŽNÉ – JÁDRO UDĚLALO PUKLINU V PŘÍJMU OBSAHU, DRUHÁ PUKLINA NA ZEMI, PROPÁLENY SKRZE SKÁLU, DOSÁHLY POVRCHOVÝCH VOD, COŽ OTRÁVÍ – KOUŘ VYCHÁZÍ Z BUDOVY – ZEMĚ POD BUDOVOU JE FUNDIENDO – BUDOVA PADÁ DO DÍRY – POD BUDOVOU JE 40 000 TYČÍ VYHOŘELÉHO PALIVA, KTERÉ JSOU SUPER SILNOU ATOMOVOU BOMBOU, JESTLI JEDNA SE DOTKNE DRUHÉ. ZABIJE PLANETU. JSME V TĚCH DNECH, MAXIMÁLNĚ DVA MĚSÍCE A STANE SE TO. NUKLEÁRNÍ REAKCE JSOU VELMI RYCHLÉ. MÁME NEKONTROLOVATELNÝ ÚNIK“. Jeho zdroj: „TEN KTERÝ MLUVÍ SE SVOU ŽENOU TELEPATICKY A S VĚDCEM JMÉNEM DUANE“.

To o čem se tady opravdu mluví, je finanční systém, který je mimo kontrolu.

Kabalisti se také pokouší stále obnovit kontrolu veřejného mínění, umlčujíce a vyvíjejíce tlak na vlivné bloggery. Jak již mnoho čtenářů ví, například Jeff Rense mě řekl, že je to nějakých pár let, kdy převládal velký tlak na umlčování mých příběhů, a tak tedy začal publikovat velké množství dezinformací o Fukushimě.

V bližší přítomnosti pak slýcháváme jednoho společníka Toma Henegana, který je „pod příkazem nevypovídat“, a že naposledy, kdy tato osoba mluvila s Heneganem vypadala „vystrašená a paranoidní“. Zamýšlíme kontaktovat Henegana přímo jenom pro to, aby to potvrdil, ale nemůžeme obdržet odpověď. Jeho informace vypadají, že byly změněny od té doby, co spadly jeho stránky, a vypadá to, že už nejsou psány jím.

Dalším případem je kolega Jane Bürgemaister, vědecké novinářky, která informovala o úmyslech kabaly rozšířit biologické zbraně, podala oznámení na její zmizení. Také jsme přijmuli mail, který se vydává za ni, ale obsah vypadá být jiný, než její zprávy předtím. Její osobnost na síti může být také už zajištěná kabalou.

Potom je také pokračující policejní vyšetřování proti advokátovi Michaelu Shrimptonovi v Anglii. Britská policie kontaktovala tohoto pisatele na toto téma minulý týden. Jedná se o to obvinit ho z toho, že předložil falešné vyhrůžky nukleárního terorismu, které byly plánovány na Olympijské Hry v Londýně 2012. Shrimpton byl jeden důležitý zdroj pro zavraždění Christophera Storyho (Edwarda Harleho) a neustále bojovalproti tomu, co on pojmenoval jako nacistický vliv DVD v Anglii. Policie, která to vyšetřuje je pod velením Sarah Thornton, ženy, která najednou vystoupila do veřejné pozice hned po té, co byl zavražděn expert na biologické zbraně David Kelly ve svém okrsku (pozn. překl.: tamtéž kde velí Thortnová).

Jestliže britská policie bude brát vážně vyšetřování teroristických nukleárních útoků, doporučujeme, aby pověřila vyšetřováním Daryla Goodriche, z New York Moon Television, producenty tohoto promočního olympijského videa:

https://vimeo.com/28381929

o kterém nám řekl jeden agent z MI5, že obsahuje nukleární vyhrožování proti Japonsku, přesně v minutě 2.55. Očekáváme, že policejní vyšetřovatelé vezmou opravdu vážně hledání autorů  nukleárních teroristických útoků, a že nebudou zamýšlet umlčet pana Shrimptona. Jestli to vemou vážně, můžeme jim poskytnout o mnoho víc jmen.

Tento pisatel také zažil nedávno větší množství výhrůžek než normálně a díky členům tajných asijských společností jsme obezřetní na nové pokusy kabalistických agentů mě zabít.

Ani nemá smysl říkat, že je už příliš pozdě na to, aby kabala mohla zabránit masovému probuzení lidstva tím, že bude jednoduše zabíjet nebo nebezpečně problematizovat některé bloggery.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/2013/09/09/fear-and-hate-palpable-as-final-cabal-take-down-continues/#comment-235624

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

 

Peníze pro všechny:

https://www.basicincome2013.eu/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/