25.01.2014 01:07

Systematické odkrývání kabalistů se zrychluje s čistkou Vatikánské Banky (IOR), masívní demise, masívní propouštění, atd..

20-1-14

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Minulý týden poslal Papež František výměnou čtyř z pěti hlavních poradců, kteří dohlížejí na Vatikánskou Banku (p.př.: IOR - Institut pro náboženská díla), do všech zemí světa, skrze jejich veřejné zastupitele, pořádnou vlnu šoku. Podle toho co naše zdroje sdělili, mezi nimi také ex-šéf CIA, jakmile se ve většině zemí světa instaluje nějaký nový lídr, tak tato osoba přijme oficiální pozvání kabaly ve formě pozvánky Henryho Kissingera, který předá tomuto nově zvolenému lídrovi účet u Vatikánské banky s enormním úplatkem. Taktéž se jim vysvětlí, že jakmile nebudou na slovo poslušní rozkazů kabaly, budou zavražděni, vykopnuti za nějaký skandál, nebo jeho zaviněním bude dotyčná země napadena jednotkami Spojených Států. Z tohoto důvodu je změna v nejvyšších patrech Vatikánské banky naprosto jistým znamením toho, že bylo svrženo něco opravdu velikého.

Taktéž královna Isabel prohlásila minulý týden, že půjde a postoupí dluhy prince Carlose, stejně tak jako princů Guillerma a Enriqueho, a zanechává tak pouze “čistou pozůstalost”. Elisabeth také následuje královnu Beatriz z Holandska a belgického krále, kteří se v posledních letech vzdávají svých pozic, které se tradičně udržovaly celý život. Toto sdělení je z jednoho zdroje z rodiny Rothschildů, že generační změna v královských rodinách je příprava na systémové změny v nejvyšších patrech finančního systému.

Taktéž v Číně je velká bouře a očekává se masívní čistka, která začne v březnu změnou všech dosavadních provinciálních tajemníků (guvernérů), všech zastupitelů a většiny vysokých funkcionářů, podle jednoho čínského představitele v Tokiu. Tato čistku provádí funkcionáři centrální vlády, z nichž mnoho uteklo se svými rodinami na vesnici, aby se tak vyhnuli masívní kontaminaci, která dusí mnoho velkých čínských měst. Představitelé říkají, že toto hnutí má záměr potlačit finanční krizi způsobenou vyjímečnými nezastavitelnými náklady a korupcí ne úrovni místních gubernií.

Další zajímavá věc, kterou říkají tyto zdroje byla, že čínská vláda zamýšlí uvést do chodu jedno náboženství, které bude kombinovat prvky křesťanství, konfucianismu a mohismu. Cílem je zlepšit morální standarty v Číně a posílit společenskou soudržnost.

Taktéž se vaří něco v Severní Koreji a číňané nejsou s tímto posunem vůbec spokojeni, řekl funkcionář. Vyprávěl, že dva vysocí zodpovědní severokorejští činitelé, kteří se stavěli blíž k Číně, byli popraveni minulý týden jako součást pokračující čistky za výhružky Kim Jong Unovi. Jako odpověď Čína zorganizovala armádu velkých rozměrů s více jak 100.000 vojáků po celé délce hranic se Severní Koreou. “Pro Čínu je teď Severní Korea nepřátelským státem”, řekl.

Bude následovat vojenské cvičení společně se Spojenými Státy a Jižní Koreou, které bude zaměřeno na Severní Koreu.

Navíc, hvězda volejbalu Dennis Rodman byl minulý týden zadržen a převezen k vyšetřování, bezprostředně po té, co se vrátil do Spojených Států z jeho velmi zvěřejňované návštěvy Severní Koreje. Oficiální historka je ta, že byl “ v nějakém blíže neurčeném rehabilitačním protialkoholním centru”.

https://www.contracostatimes.com/news/ci_24946047/dennis-rodman-goes-rehab

Rodman navštívil Severní Koreu, podle severokorejských zdrojů, jako osobní představitel Baracka Obamy. Ale bezpohyby si jeho “rehabilitační pracovníci” budou chtít ověřit, jaký vzkaz měl vyřídit. Severokorejské zdroje v Japonsku taktéž říkají, že severokorejský režim vyhrožoval nukleárními útoky na Shanghaj a Peking, jako součást donucovací hry na spojení obou Korejí.

To taktéž může být skutečným důvodem pro to, že lídři Číny a Jižní Koreje jsou rozhodnuti spojit se s japonským premiérem Shinzo Abem, který je přímo propojen se Severní Koreou skrze svá pouta s Církví Sjednocení.

Situace v Asii se pravděpodobně nevyřeší do té doby, dokud nebude dokončena eliminace kabalistické kontroly nad finančním euro-dolarovým systémem.

A za takovým účelem také pokračují dramatické změny na Středním Východě, základně petrodolarové moci Spojených Států. Premiér Recep Tayyip Erdogan čistí Turecko, původní místo sabatejské mafie, pokaždé s větším a větším úspěchem. Zrušil 350 policistů a 20 státních zástupců a teď probíhají čistky bankéřů a televizních propagandistů.

https://www.scmp.com/news/world/article/1408751/recep-tayyip-erdogan-purge-over-graft-probe-extends-bankers-and-tv

Rada pro Spolupráci v Zálivu také poslala minulý týden jednu delegaci do Číny pro vyjednávání podmínek kapitulace a tak se jim řeklo, aby ukončili disputace s Íránem a rozdělení mezi šíity a sunnity obecně. V odpověď na to, muslimský svět pozval Írán jako “plnoprávného člena” Výboru Oraganizace 57 člené Islámské Kooperace (COI) se základnou v Al Quds v Jerusalémě (v Izraeli).

https://www.debka.com/article/23599/Putin-to-visit-Tehran-King-of-Morocco-invites-Iran-to-%E2%80%9CJerusalem-Committee%E2%80%9D-%E2%80%93-with-Kerry%E2%80%99s-approval

Ruský prezident Vladimír Putin taktéž navštíví velmi brzy Írán proto, aby přinesl do regiónu mír.

Aktuální výměna moci na Středním Východě je již mimo kabalistickou kontrolu, nicméně se předpokládá, že bude mít dopad hlavně na Izrael, a ty co kontrolovali starý petro-dolarový systém. Také proto někdo kontaktoval Společnost Bílého Draka minulý týden a ptal se mě, jestli by bylo možné skrze Kanadu obnovit (p.p.: realizovat transakce) nějakých nyní zmražených fondů. Tahle petice souvisela s jednou čtyřdenní návštěvou sionistického otroka, premiéra Stephena Harpera v Izraeli.

SBD trvá na tom, aby bylo výročí a redistribuce majetku, který byl nabyt nezákonně, a bezodkladném započetí masívní kampaně pro ukončení chudoby a zamezení destrukce životního prostředí.

https://www.express.co.uk/news/uk/453381/Female-MP-abused-boy-in-care
https://www.abs-cbnnews.com/global-filipino/world/01/17/14/vatican-grilled-over-scale-child-sex-abuse

Další hnutí, které silně znervózňuje kabalisty je pokračující vyšetřování německé vlády o tom, kam se podělo 300 tun zlata, které depozitovala v Radě Federálních Rezerv. Do dneška se navrátilo pouze 5 tun a záměr zastrašit německou kancléřku Angelu Merklovou ranou ve Švýcarsku (podle zdrojů ze CIA), bude pravděpodobně kontraproduktivní k přistoupení němců do Shanghajské Organizace pro Spolupráci a vystoupení z NATO.

Další frontou na které je kabala pod neustálými útoky jsou pedofilní sítě ve Spojeném Království a Vatikánu. Ve Spojeném Království pokračují politikové ve vyšetřování  a způsobují pokaždé větší skandál, a očekává se, že nitky nakonec povedou k Tonymu Blairovi a jeho nacistickým společníkům. Ve Vatikánu bylo 400 kněží zbaveno kněžství a čistka těchto dětských pedofilů pokračuje.

Kabalisti se sejdou tento týden v Davosu na Světovém ekonomickém fóru, kde budou hlučet na téma nebezpečí nerovné daně. V tomto smyslu se budou ptát, stejně jako Marie Antoineta ve jednu chvíli v průběhu Francouzské revoluce: “proč vesničané nejedí pečené cukroví?”, čímž chci říct, že nemají ani potuchu, co se opravdu děje a jejich náhlá starostlivost o chudé bude nejenom příliš malá, ale už i příliš pozdě.

Dalším signálem, že ne všechno na tomto fóru je v pořádku, je Daniel Bosco, který se chtěl minulý týden spojit s rodinou Draka na téma výplat historických dluhopisů. Dan Bosco byl velmi blízce doprovázen po té, co utekl s dluhopisy v hodnotě 1 miliardy dolarů, které byly majetkem rodiny Draka, a jeho stopy vedly k jistému Giancarlovi Brunovi, šéfovi divize finančních služeb fóra v Davosu. Tato událost, že se znovu chce kontaktovat může být brána jedině jako známka jeho zoufalství skerze nynější davoský scénář. Vzkaz Dal Boscovi: “ jste hlídán 24h/7dní vvtýdnu a můžete být sebrán a uvězněn v jakékoliv chvíli”. To samé se s jistotou stane každému jinému agentovi kabaly, který zamýšlí ukrást nějaká aktiva, která patří lidem tohto světa a ne kabalistickým kriminálníkům. Dalším signálem, který se rozvíjí je rozmotat kabalistickou kontrolu je tendence “sněhová koule” pro legalizaci marihuany. Teď právě se státy Colorado, Washington, a uruguayský národ spojili se Severní Koreou ( ale ve skutečnosti ji nikdy neilegalizovali), aby legalizovali marihuanu. Toto už udělalo mnoho zemí, které se za tímto záměrem spojili, aniž by se vystavili nějakým represáliím (minulý týden například Maroko). Ztráta zisků za “ilegální drogy”, společně se ztrátou kontroly nad ropou naprosto zdevastuje kabalistické finance. 

Ať žije revoluce!

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

 

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/