03.11.2013 23:29

Tento Halloween bude kabalisty pronásledovat ještě dlouhý čas.

28-10-13

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Podle různých zdrojů se událo minulý týden mnoho velkých posunů proti kabale, a tento týden přijdou další. V Japonsku se proběhla řada nočních soubojů, která nechala uprchnout skupinu severokorejských gangsterů, kteří byli pod velením šéfa Mossadu pro Japonsko Michaela Greena a řídícího delikventské sekce CIA Kennetha Curtise. Výsledkem toho všeho je, že Green i Curtis jsou teď – podle zpráv patriotů z japonské pravice, kteří byli zapojení do těchto bojů – hluboce vystrašení. Soudy, které se v současnosti vedou proti posledním podvodným volbám v Japonsku, je také nenechají klidně spát.

V jedné souvislosti uveřejněné v izraelském tisku minulý týden, bylo sděleno, že masový vrah Benjamin Netanjahu se chystá na návštěvu Papeže, ale Papež se s ním odmítl setkat, což je projev opravdu velké ztráty prestiže. Taktéž Bush Jr. s Tony Blairem navštívili před nějakým časem Zlořečeného – minulého – Papeže, aby požádali o ochranu proti kriminálním válečným tribunálům po té, co skončí jejich mandáty. Dal jim ochranu za konverzi ke katolicismu. Jak se ovšem zdá, nové vedení Vatikánu už nehodlá obchodovat se skrýváním válečných zločinců před spravedlností. To také znamená, že Netanyahu nemá ochranu hlavounů lóže P2, a proto bude z největší pravděpodobností brzy uvězněn.

Zatímco tento bulletin jde do tisku, jeden zdroj zednářské lóže P2 mi zavolal proto, aby mi sdělil, že bývalý hlavoun P2 Marco Di Mauro byl zadržen, a že byly vypsány odměny za hlavy jeho společníků.

Taktéž se událo mnoho jiných změn. Dinosauří mascot Rockefellerů, Henry Kissinger, byl v Rusku na jedné žebrácké návštěvě, ale – podle zdrojů z Pentagonu - prezident Vladimír Putin se s ním odmítl setkat.

Záměr této schůzky vyšel najevo přesně v době, kdy se ukázaly různé jiné známky toho, že Rockefellerův petro-dolarový systém se už totálně dezintegruje. Prohlášení, které učinila Saúdská Arábie, že bude přehodnocovat své vztahy se Spojenými Státy a zruší své místo v Radě Bezpečnosti OSN kontrolované Rockefellery znamená, že „Dům Saúdů“ již nebude ukládat své petrodolary v bankách Spojených Států kontrolovaných kabalou.

Souvisí to s tím, že saúdský režim již nemá podmínky pro to, aby se dokázal vojensky bránit, a taktéž, že Pentagon odmítá bojovat ve válkách za ty, kteří financují Al-Kajdu. Saúdský režim se musí sklonit před Putinem, chce-li přežít. Takže je skutečně velmi nejisté, zda tento režim přežije nějakou delší dobu.

Taktéž jsou nová znamení toho, že i turecký režim si více a více uvědomuje nové geopolitické reality. Podle ruských zpráv vyjednávají novou celní unii s Ruskem.

Také dali najevo, že nakoupí nové obranné raketové systémy od Číny na místo toho, aby se byli jednou ze zemí NATO.

Podle zpráv z tisku se taktéž něco velkého pravděpodobně odehrálo v Íránu. Vlivný šéf „silný brooker“, ayatoláh Ali Chamenei, který má velmi veřejnou a viditelnou agendu, nebyl – podle webu propojeného s Mossadem - viděn po tři týdny.

https://www.debka.com/article/23393/Mystery-of-missing-ayatollah-Ali-Khamenei%E2%80%99s-three-week-seclusion-for-work-on-nuclear-deal-with-US

To by mohlo být signálem toho, že sabatejská íránská mafie, která se snaží vyprovokovat III. světovou válku společně se svými spojenci izraelskými nacisty už za své činy pyká.Bezpochyby veřejná vyjednávání, která mají ukončit rozhovory se Západem o vývoji nukleární energie v Íránu, jsou známkou toho, že s příchodem nového íránského prezidenta Hassana Rouháního, se něco opravdu důležitého změnilo

Z těchto informací je tedy zřejmé, že se v mocenské struktuře na Středním Východě něco opravdu základního změnilo, a tyto změny se ukazují jako fatální pro starou generaci zlodějských baronů jako jsou rodiny Rockefellerů a Bushů atp. Když už mluvíme o Bushovi, Bush otec kontaktoval Společnost Bílého Draka skrze lóži P2 pro to, aby sdělil, že jeho rodina neměla nic společného s režimem Baracka Obamy, a že Obama je delikvent, který jedná na svou vlastní pěst.

Sám Obama je jenom mluvčí lidské spodiny, která si říkala Společnost Federálních Rezerv a jejich filiálek ve Washingtonu DC. Tato banda delikventů je teď napadána celým světem, a je mnoho signálů, že tentokrát jejich hra konečně skončí.

Snad ta nejjasnější známka toho, že se bezprecedentním způsobem přerušili styky této skupiny s Evropou je, že korporátní evropská média jsou plná historek o tom, jak NSA špiclovala hlavní evropské lídry. Špiclování se dělalo hlavně proto, aby se kradly korporátní (pozn.překl.: obchodní a politické) tajnosti, a nemělo vůbec nic co do činění s „bojem proti terorismu“, navíc, když všechen teror měl původ v kabalistickém režimu Spojených Států a jeho spojenců.

Nejvíce překvapivé, ale utajené mnoha jinými korporátními médii, bylo zpravodajství Reuters a ruských tiskových agentur, které pojednávalo o volbách v Parlamentu Evropské Unie o odpojení Spojených Států od databáze mezinárodního finančního systému SWIFT. Tento typ prostředků byl převzat z minulých praktik proti takovým národům jako Severní Korea a Myanmar.

Taktéž jsme nebyli schopni potvrdit, co se událo s Kongresem Spojených Států. Všichni byli přemístěni minulý čtvrtek armádou Spojených Států na Floridu z důvodů něčeho, co se předpokládalo být cestou na jeden den, ale ještě ani v pondělí se nikdo z nich do Washigtonu nevrátil. Je ještě moc brzy na to, abychom mohli něco říci, ale jestli existuje nějaké štěstí, tak by to mohlo být tak, že tohle stádo úplatných prostitutek bylo nastrkáno do vězení; tam, kam ostatně už dlouho patří.

A když už mluvíme o kurvách, tak loutky japonského režimu, které předstírají být politiky, zatímco pracují pro Mossad, jsou taktéž ve stavu totálního zděšení, jak už jsme řekli na začátku. 22. října byl tento pisatel na jednom ze soudních jednání, které jsou požadovány po vládě kvůli tomu, že zmanipulovala poslední hlavní volby. Požadující říkají, že soudce Nejvyššího soudního dvora v Tokiu, Takashi Saito, který je jedním z funkcionářů, který je do tohoto případu zapojen, je neustále vydírán Mossadem, protože má zvyk oblékat se do ženských šatů a objevuje se jako „Viktorie“ nebo „Vicky“ v gayské čtvrti v Tokiu. PR oddělení Nejvyššího Soudu v Tokiu sdělilo, že: „nebudeme o tom mluvit“; jinak řečeno „bez komentáře“.

Ještě zbývá pár dní do Halloweenu, takže, s menším štěstím, bude ještě víc věcí, které vyjdou na světlo, a které budou pro kabalisty víc než hrůzostrašné. Vzkaz pro kabalisty a Fed zní: „Podraz nebo dohoda“.                                                                            

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

 

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/   

 

Peníze pro všechny - podpisová akce pro Evropský Parlament:

https://www.basicincome2013.eu/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/