23.01.2017 19:53

V momentě, kdy Trump převezme úřad prezidenta US dojde ke světové válce nebo světové vládě.

01-16-17

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího Společnosti Bílého Draka.Velcí hráči na geopolitické scéně dělají obrovské pohyby vpřed, například jako prezidentský úřad Donalda Trumpa a hrozbu Západní revoluce. Západní vojensko-průmyslový komplex udělal jeden z jeho posledních velkých pohybů umístěním velké tankové armády v Polsku.

Ta je zdánlivě zaměřena proti Rusku, ale je ve skutečnosti je to tahem celé křesťanské aliance včetně Ruska, který se zaměřuje na Čínu. Příchozí Trumpův ministr zahraničí Rex Tillerson, hrozil útokem na čínské základny v Jihočínském moři. Na pozadí těchto provokativních poznámek, zdroje CIA v Asii říkají, že Číňané také poslali nedávno 10 milionů lidí do Indonésie jako součást dohody na vybudování hospodářské infrastruktury souostroví, což je něco, co vyvolalo poplach v Pentagonu. Pentagon chce vybudovat novou vojenskou základnu v Jihočínském moři a vyvážit tak tento čínský krok, říkají zdroje ze CIA.

Číňané reagovali, skrze Společnost Bílého Draka, připomínkou západu, že v roce 1979 nechal čínský vůdce Deng Xiao Ping během Čínsko-vietnamské války, když Rusko poslalo mechanizovanou armádu do Číny, zničit celou tuto armádu vodíkovou bombou. Zbytky této armády může být viděn na Google Earth a slouží jako připomenutí, proč se zahájení války s Čínou není dobrý nápad, říkají čínští zpravodajští důstojníci.

Chrastění šavlemi je v každém případě jen gesto před těžkými a nákladnými vyjednáváním o tom, jak změnit způsob, jakým vedeme tuto planetu, které budou upřímně a vážně pokračovat, jakmile začne Trumpův prezidentský úřad. Výsledkem bude pravděpodobné vytvořena nějaká volná, demokratická a meritokratická světová vláda, protože její alternativou, která je nemyslitelná, je pouze jaderný holocaust, říkají zdroje zapojené do vyjednávání.

Jen se nemylte, Trumpův prezidentský úřad je druhou Americkou revolucí a výrazně ovlivní fungování mezinárodní zrůdné tajné vlády. Ruští zpravodajci kontaktovali SBD minulý týden a usilovali o ujištění, že Trumpovi bude dovoleno pokračovat dopředu. Společností Bílého Draka jim bylo řečeno, že Trump nebude dalším zavražděným vůdcem jako Kennedy, protože, na rozdíl od Kennedyho, Trump má podporu armády USA. Zde je to, jak se zdroje z Pentagonu vyjádřili k celé této věci: " Spiknutí CIA, které by sesadilo Trumpa je nepravděpodobné, protože armáda jim přečetl zákon Riot Act. Nejsou žádné Ženevské konvence pro vnitřní nepřátele státu, a státní a vojenské soudnictví je rychlé a smrtící."

Nicméně, Trumpovi nebude dovoleno udělat všechno, co chce, a to zejména pokud jde o Izrael, říkají zdroje z Pentagonu. "Rada bezpečnosti OSN může hlasovat dne 17. ledna o korekci Izraelských hranic z 1967 a vznutit tyto korekce sankcemi," říkají. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu stejně jako Trump "může být vytlačen v případě, že se postaví proti vůli mezinárodního společenství, protože mír a vypořádání všech konfliktů je zapotřebí pro resetování globální měny," dodaly tyto zdroje.

Ruské zdroje FSB byli schopné potvrdit, že když Donald Trump navštívil Rusko v roce 2013 byla mu nabídnuta možnost spát ve stejném hotelovém pokoji, ve kterém spali Barack a Michelle Obamovi. "Kolem celého Rudého náměstí v Moskvě i ve všech ostatních hotelových pokojích je vše odposloucháváno a zaznamenáno"říká zdroj FSB, který potvrzuje, že na videu bylo zaznamenáno jak Trump nechal prostitutky močit na postel, ve které spali Obamovi. "V té době si nemyslel, že se chystá to, aby se stal prezidentem a tak se o to nestaral, "uvedl zdroj, který provozuje v Rusku bezpečnostní služby pro VIP a prohlašuje, že má kopii záznamu. Nicméně Rusové poukázali na to, že neudělal nic nezákonného a nebyl jimi nikdy vydírat s tímto incidentem. Trump již oznámila, že jeho první zahraniční návštěva bude do Ruska, aby se setkal s ruským prezidentem, Vladimirem Putinem.

V každém případě, to, co se děje ve světě není o Donaldu Trumpovi, on je pouze jedním z aspektů této historické revoluce. Tato revoluce začala s vážným britským hlasování o opuštění EU, pokračovala dalším krokem s volbou Trumpa, a nyní míří k Frexitu nebo-li francouzskému vystoupení z EU, neboť francouzská prezidentská naděje, Marine Le Pen se již minulý týden setkala s Trumpem v New Yorku.

I v případě, že bude Trump zabit bude revoluce pokračovat, protože už došlo k zásadnímu posunu v mocenské struktuře Západu, který se stal navíc nezastavitelným. Nezvolená, zrůdnáa zkorumpovaná Chazarská mafie, která vlastní EU bude nahrazena demokratickou Evropskou unií, která zahrnuje největší země v Evropě, což je, podle gnostické Iluminátů, taky Rusko. Říkají, že toto seskupení se spojí se Severní Amerikou a bude vyjednátvat, až se prach konečně usadí, o 50: 50 win-win novém vztahu s Asií.

Změny světových velmocí lze vidět i na tom, jak se naprosto rozptyluje vliv plutokratů shromážděných minulý týden v Davosu, ve Švýcarsku. Jediným významným vůdcem, který se zúčastnil v letošním roce byl čínský prezident Xi Jinping, a to nemusí být dobrý tah z jeho strany, říkají zdroje z Pentagonu. "Jzatímco Xi navštíví Davos, aktuální agenti kabaly [německý premiér Angela] Merkel a Bibi [Netanjahu] odejdou a Trump se odmítne zúčastnit, aby tak zabránil setkání s Xim, který mohl být také obětí čistky a nahrazen klonem," říkají k tomu zdroje z Pentagonu. NSA i zdroje od gnostických iluminátů, oba prohlašují, že Xi se zodpovídá Evelynu de Rothschild a není to žádný originální, nezávislý čínský vůdce. Zdroje říkají, že je to vzhledem k tomu, že Rothschildové ztrácejí sílu, a tak jsou jejich zástupci po celém světě nahrazováni. To se již stalo se severokorejským Kim Čong-unem, poznamenaly k tomu zdroje CIA v Asii. Zdroje z tajných asijských společností zase trvají na tom, že Xi je nezávislý a nezodpovídá se nikomu jinému, než svým kolegům v čínské vládě.

V každém případě, opravdový nepořádek, který potřebuje vyčistit není v Číně, ale v USA, kde pokračuje obrovská čistka. Pokračuje demontáž pedofilní a s ní související sítě vydírání napříč celou mocenskou strukturou USA v tzv. „Pizza-gate skandálu“. Také umělé sucho a pokus urvat Kalifornskou zemědělskou půdu Chazarskými gangstery bylo ukončeno geo-inženýrstvím vyvolanou bouří. Zdroje z Pentagonu nám také dali na vědomí, že existuje více než 150 FBI agenů v pěti městech, pracujících v tandemu s policejním oddělení m v New Yorku, které sbírají důkazy proti Clinton Foundation pro praní špinavých peněz a financování takzvané islámské teroristické organizace. Clintonovi, v reakci na to začali zpívat jako kanárci o svých bývalých patronech, rodině Bushů a jejich saúdskoarabských a německých spojencích.

Saúdské, izraelské a CIA frakce, které stojí v pozadí za žoldnéřskou armádou ISIL, vyhrožují Trumpovi, snažíce se vyprovokovat válku tím, že napadnou Sýrii a použijí jaderného vydírání, a chtějí udržet kontrolu nad jejich finančními podíly z ropy ze Středního východu. To samozřejmě už nebude fungovat, protože celá planeta už je znechucená jejich kriminálnickými metodami a nikdo se už nikdy víc nenechá zmást jejich primitivní propagandou.

V Japonsku se mezitím otrocká vláda premiéra Šinzó Abeho chová jako jelen strnulý ve světle reflektorů, jak se jim jejich realita hroutí přímo na ně samotné. Podvodně zvolená vláda Liberálně demokratické strany jen stále doufá, že jejich šéfové, jako jsou Rothschildův agent, Michael Greenberg, a Bushův makléř, Richard Armitage, zůstanou nějakým způsobem u moci a budou je chránit. Oni také si mysleli, bylo Japonsko bude ovládán Čínou jako součást dohody Bushů a Clintonů s Čínou, řekli nám asijské zdroje z tajných společností. To se všaknestane, protože Japonsko se spojí s Koreou a Ruskem v zájmu zachování stabilní regionální rovnováhy sil, říkají zdroje z Japonského pravého křídla.

Kromě toho, podplacená loutka jako Shinjiro Koizumi, syn arcizrádce Junichiro Koizumiho, zanechal celé japonské podsvětí znechucené tím, jak nedávno potvrdil, že se musí japonská populace zredukovat na polovinu svého současného počtu. Můžete si být jisti, že do Japonska přijde čitka také těchto zrádců, a ta se bude konat hned jakmile bude dokončena čistka jejich šéfů v Evropě a USA.

Čistka také již probíhá v Jižní Koreji, dalším státě chazarských otroků v Asii, s obžalobou prezidentky a sondami do úplatkářství rodiny, která ovládá Samsung, jejich největší konglomerát.

Zpráva korunnímu princi Naruhitovi: zachraňte svou zemi dříve, než bude příliš pozdě a kontrola Japonska bude předána spojencům Kim Čong Una. Obraťte se na zástupce Bílého Draka v Japonsku, pokud nechcete vědět, co dělat a oni vám pomůžou. Čas se krátí.

V každém případě bude aktuální vír světových událostech na svém maximu hned poté, co započne, 20. ledna, Trumpovo předsednictví. Ti, kdo lpí na starých strukturách budou spláchnuti do záchodu historie spolu s nimi. "Rozpadá se to viditelně a dokonce i lidé ze starých korporátních médií to začínají hlásit", poznamenal jeden iluminátský zdroj. Ti, kteří vítají přicházející revoluci a chtějí zachránit planetu dostanou příležitost pomoci v práci na nástupu nového zlatého věku.

 

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/