13.12.2015 12:06

Ve velkém zuřícím blízkovýchodním boji o ropu se srazili Perská a Osmanská říše.

8.12.2015

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka”.

Historické události na Blízkém východě nám ukazují odvíjející se scénář, který ukazuje jak stará Osmanská a Perská říše, (Turecko a Írán), hledají spojence v jejich boji o dobytí ropných polí a překleslení mapy regionu. Boje na Blízkém východě jsou také o kontrole ropných dolarů a tedy kontrole světového finančního systému. Jako taková, to je však pouze západní občanská válka, kterou západ vede pomocí svých nastrčených proxy armád v regionu.

Komplexní model vojenských sil bojujících za tuto ropnou prémii dělá zprávy přicházející z regionu poněkud matoucí. Tak by mohlo ted' být dobrý čas, abychom se pokusili identifikovat klíčové hráče a jejich programy, než přistoupime k dálšimu nejnovějším vývoji ve této válce.

První věcí je pochopit, že zde bojuje o zdroje příjmů v hodnotě více než $ 2 miliardy ročně. Podle statistik publikovaných v Eurogas, tak Evropa spotřebovala v roce 2013 například na energetiku přes 600 milionů $.

https://www.eurogas.org/uploads/media/Eurogas_Statistical_Report_2014.pdf

Většina z toho bylo dovezeno ze Středního východu nebo Ruska. Čína a USA každý spotřebovávají podobné množství, stejně jako zbytek světa.

Takzvaná neo-konzervativnín frakce Chazarské mafie doufala, že se zmocní vší této ropy, a tím si zachová nedotčenu kontrolu nad planetou alespoň další století, jak je vidět v jejich vlastních zprávách, jako je “Projekt pro nové americké století”. To je důvod, proč chazarský vrozený delikventní mafián George Bush Jr. a jeho kamarádi zorchestrovali 9/11 WTC alias "nový Pearl Harbor." To bylo také hlavním důvodem, proč byly armády Spojených států a dalších západních zemí oklamány, aby tak podporovaly krádeže ropy pro tyto gangstery pod záminkou "hledání zbraní hromadného ničení" a " hledání bin Ládina”.

"Víme také, že těsně před 9/11, hlásil Donald Rumsfeld, zabiják režimu Bushe Jr., že v rozpočtu Pentagonu chybí 2,3 bilionu $. Tyto peníze byly vynaloženy - podle vojenské rozvědky Pentagonu - na vytvoření žoldnéřské armády známé různými jmény jako je kupř. Blackwater, Academi, Greystone a nyní ISIS. Tato soukromá armáda, nejméně o síle 500.000 jedinců, se zmocnila ropných pole na Blízkém východě, zejména v Iráku a Sýrii.

Také nyní víme z mnoha jiných podrobných zpráv, že kradená ropa se “čistí” přes Izrael, Turecko a Saúdskou Arábii. Tyto země jsou ovládány satanskými uctívači chazarských mafiánských rodin, které předstírají, že jsou muslimové nebo židé.

Dalším bodem, který je třeba zde opakovat, je, že velké ropné společnosti a jejich akcionáři jsou také hluboce zapojeni do tohoto konfliktu. Velké ropné společnosti, které ted' utíkají z regionu jsou BP (anglictí Rothschildové), Exxon Mobil (Rockefeller), Gazprom (Rothschild s ruskými oligarchy) a zločinecký syndikát Saúdové / Bush.

Chazarské mafii zdánlivě oponující frakce předstíraly, že bojují proti sobě, zatímco ve skutečnosti v tomto regionu pracují společně na vytvoření chazary řízeného superstátu. To bylo cílem celého takzvaného Arabského jara, série státních převratů proti vládám v této oblasti, který měl být dosažen do konce roku.

Existuje také silná frakce bojující za ůplné ukončení chazarské kontroly v tomto regionu a i jinde, jejíž centrem jsou světové ozbrojené síly a zpravodajské služby, zejména ty z USA, Ruska a Číny. Musíme také připomenout, že Rusko, Francie, Anglie, Německo, Írán, Turecko, Jemen, Saúdská Arábie, Sýrie, Pentagon a jiní se aktivně UCASTNÍ bojů s žoldnéřskou armádou ISIL, ve válce, která zuří v oblasti.

Nyní můžeme vidět, proč to není nerozumné tvrdit, že světová válka 3. začala na Blízkém východě.

OK, takže s tím velký obrázek připomínka toho, co se děje, pojďme se podívat na nejnovější vývoj v tomto konfliktu. Minulý týden, zatímco ruský prezident Vladimir Putin setkal s americkým prezidentem Barackem Obamou v Paříži, generál Joseph Dunford, šéf Pentagonu, volal Valery Gerasimovi, náčelníkovi štábu ruských ozbrojených sil. Dunford a Gerasimov se, podle zdrojů Pentagonu, radili,

jak "porazit Turecko, Izrael a Saúdskou Arábii ve skutečné válce proti teroru". Jako součást tohoto společného ruského / Pentagonu tažení, Pentagon zneschopnil všechnu protivzdušnou obranu raketových systémů Patriot v Saúdské Arábii, Turecku a Izraeli. Zároveň Rusko zavedlo bezletovou zónu v celém regionu.

"Izraelské zprávy o náletech v Sýrii nebo protiopatření proti ruským S-300 protiraketovým systémům v Řecku jsou zoufalé lži maskující jeho bezvýchodnou situaci, porážku a letectvo prišpendlené k zemi," říkají zdroje z Pentagonu. Průtok kradené ropy do Izraele je nyní z valné části zastaven a tato země je nucena, kopajíce a křičíce, vzdát se území, které ilegálne obsadila v roce 1967. Dochází také k bankovním výběrům vkladů (hromadnému vybirani), které se odehrává u izraelských spojenců Saúdské Arábie, v reakci na vstup jemenského vojska do této země a okolních měst jako Najran a Jizan poblíž jemenské hranice. Předpokládá se, ze půjdou do bankrotu.

https://www.presstv.ir/Detail/2015/12/03/440203/Yemen-Saudi-Arabia-Najran-JIzan-Sharaf-Luqman

https://www.oilandgas360.com/deposits-in-saudi-banks-down-13-5-billion-in-october/

Německá vláda se nyní také se připojila k Rusům a Pentagonu, přičemž otevřeně veřejně obvinila Saúdskou Arábii, že je mezi předními světovými vývozci terorismu.

https://tribune.com.pk/story/1004949/saudi-must-stop-financing-fundamentalist-mosques-abroad-merkels-deputy/

Podle zdrojů z Pentagonu udělalo zatím Rusko velké kroky proti chazarským žoldáckým bojovníkům v Ázerbájdžánu. Minulý týden byl zapálena azerbájdžánská vrtná věž, aby se tak zastavit tok ropy do Izraele, za kterou se financoval vývoz zbraní do Azerbaidzanského hlavního města Baku. Rusko rovněž nasadilo rakety v Arménii, aby "aby se neutralizovala tajna dronova letiště v Ázerbájdžánu," řekli. "Zpráva je ta, aby šíitská většina Ázerbájdžáncu odpustila Izrael, přijala medvědí objetí, zastavit šíitské represálie proti Íránu, nebo jinak...," řekl jeden z nich.

Turecko nyní reagovalo tím, že poslalo vojáky do Iráku a otevřeně se spojilo se s sunnitskými muslimy v této zemi. Zdroje v kontaktu s Núrí Málikím, donedávna prezidentem Iráku, řekli, že Málikí je přesvědčen, že existuje tajná americko / turecká dohoda na rozdělení Iráku. Al-Maliki se domnívá, že ISIL už je mimo kontrolu a USA nemůžou udělat vůbec nic, aby to zastavili, řekl zdroj.

Jiné zdroje říkají, že turecký režim se prostě jen pohybuje směrem do mocenského vakua, které existuje v Iráku a vyvíjí se v Saúdské Arábii, ve snaze zastavit to, co vidí jako perskou ofenzívu v regionu. Takže, jak bylo uvedeno výše, máme válku mezi Osmanskou říší a jejími spojenci, a perskou Říší a jejími spojenci. A právě teď jsou chytré peníze s Peršany.

Avšak nyní, když Turci si uvědomili, že NATO nebude bojovat proti Rusku na svůj účet, můžete si být jisti, že už dávno tajně vyjednávají s Ruskem a Pentagonem v naději, že se dostanou z této katastrofy. Americká armáda již dala několikrát velmi jasně najevo, že není ochotna chránit Izrael, což znamená, že země bude na milost a nemilost Turecka, Íránu a ze všeho nejvíce, Ruska.

Boje na Blízkém východě jsou součástí většího plánu US plánovačů vojensko - průmyslového komplexu na svržení celosvětové kontroly bankovnictví a finančního systému chazarskou mafií. Tento scénář volá, mimo jiné, po "30$ za barel ropy, neschopnost trhu rozvíjejících se ekonomik platit dluhy, pádu Saúdské rodiny a používání čínského jüanu jako platidla za středovýchodní ropu". Plánovači mají představu, že dohromady spolu tyto události způsobí krachy bank a konec chazarského Nového světového řádu. Spouštěčem může být uplynutí pojistných lhůt ropných zajišt'ovacich fondů v lednu a únoru, které náhle opustí někteří velcí hráči, kteří budou mnohem více vystaveni účinkům zhroucení cen ropy, říkají.

Uvnitř USA provádí vojenský průmyslový komplex svou očistu od "izraelské páté kolony," řekl zdroj. Jedním z viditelných znamení bylo minulý týden obvinení prezidenta valné hromady statu New York State, Sheldona Silvera, federalním soudem ze sedmi připadů korupce.

https://www.nydailynews.com/news/politics/sheldon-silver-expects-win-appeal-sources-article-1.2457276

Zdroje ze Společnosti Bílého Draka v USA říkají, že tento rozsudek je součástí akcí odstranění politické ochrany pro kriminálníky z hedgeových fondů a firmy z Wall Streetu, které vysávají americkou ekonomiku.

Zdroje z SBD říkají, že dalším znamením je kampaň na odvolání starosty Chicaga, Rahma Emanuela, který kryl mimosoudní vraždu afro-amerického teenagera. To je však jen právní záminka k odstranění tohoto chicagského gangstera od moci. Po zemi se bude válet více hlav, protože tato akce se teprve rozvíjí, dodávají nase zdroje SDB z USA. Chazaři budou pravděpodobně reagovat více představeními s masovým zabíjením a střelbou.

Mezitím došlo také k posunu v Japonsku. Silný japonský makléř Chodoin Daikaku říká, že bývalý japonský ministr financí Heizo Takenaka nedávno nabídl úplatek v hodnotě "více než miliardy dolarů," populárnímu opozičnímu politikovi Toru Hashimotovi. Vzhledem k tomu, Takenaka je japonský zrádce, který předal kontrolu japonského finančního systému chazarské lůze, tento pokus podplatit Hashimota je zaměřen na to, aby sloužil Chazarské mafii. Kdyby přijmul úplatek, bude mu slíbeno, že nakonec bude mít práci předsedy vlády, ale pouze v případě, že by souhlasil s tím, aby pokračovalo drancování japonských spořicích fondů podle scénářů Chazarské mafie.

Poslední zprávy z Bank of Japan uvádí, že celkové množství peněz v oběhu v Japonsku se snižuje, zatímco poslední statistiky japonské HDP ukazují, že země je v recesi. Obě tyto události dokazují, že takzvaná abenomika nebo-li masívní tisk peněz Bankou of Japan, je jen krádež japonských financí s cílem zachránit zdroje chazarské luzy a jejich bank. Jako vlastní statistiky japonské vlády ukazují, tyto peníze z BOJ nejsou vynakládány v Japonsku.

A konečně, Zhang Seung Shik, jeden z štastných uchazečů o 30$ miliardový poklad Mandžuského zlata, minulý týden řekl, že Banka pro mezinárodní platby mu slíbila, že peníze budou použity na "obnovení Mandzuskeho národa, rozdělení Číny do 16 zemí a rozdělení Ruska do 4 zemí. "Jediné, co můžeme říci panu Zhangovi je to, že může snít, ale nikdo mu nedá do správy 30 miliard $, at' už je to kdokoliv.

Zdroj a komentáře angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

 

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/