16.04.2014 13:09

Vzdát se nebo zemřít! To je výběr, před kterým právě stojí kabala Spojených Států Amerických.

14-4-14

Týdenní komentář Benjamina Fullforda - mluvčího „Společnosti Bílého Draka“.

Na anglickém (původním) zdroji se někdy neobjevují linky a nenechá to dát komentáře. Tento týden to vypadá, že útoky na blogy a jiné zdroje vrcholí.

Kriminální kabala, která unesla Republiku Spojených Států Amerických a proměnila ji ve světového "páriu" (příslušník nejnižší indické rasy) je už totálně obklíčená a je ve stavu, kdy se může jenom "vzdát nebo zemřít". Vyšlo to, jako obvykle, na mnoha úrovních.

Například minulý týden, všichni členové globalistického Mezinárodního Měnového Fondu se spojili 187 proti 1 proti Spojeným Státům v jednomyslné snaze dosáhnout toho, aby se Spojené Státy zřekly svého vetovacího práva v této instituci.

Ještě více obav pro rodiny, které ovládají Federální Rezervní měnový systém byl pokračující masívní útok na jejich petrodolar. A navíc situace na Ukrajině se pomalu, ale jednoznačně proměňuje ve velkou historickou porážku kabaly taktéž.

Prezident Vladimír Putin začal trvat na tom, aby Evropa a Ukrajina platily své dodávky ruského plynu v něčem, co nebude americký dolar. A Evropané nemají už žádné prostředky proti tomu, a tak musí souhlasit s tímto požadavkem. Potvrzují tak konečný a neodvratný konec petrodolaru.

Prezident Korporátní vlády Spojených Států Barack Obama, pracujíce dle rozkazů loutkovodičů z maňáskového divadla, jako je George Soros, chtěl přesvědčit země Středního Východu produkující ropu, aby snížily cenu za ropu, aby tak pomohly zapříčinit bankrot Ruska, ale byl odmítnut.

A tak se Obama obrátil do Číny, kde chtěl – podle zdrojů z čínské vlády -  nabídnout Číně kontrolu nad celým jihem Východní Asie a Japonskem, jestliže  by se Čína podřidila tomu, aby použila svou Osvobozeneckou Lidovou Armádu na to, aby přitlačila ke zdi Rusko. Nicméně Číňani jsou si plně vědomi toho, že Obama je představitelem režimu, který chtěl před několika málo lety pozabíjet většinu čínské populace biologickými zbraněmi, které by byly použity proti etnickým skupinám. A proto neudělali žádnou dohodu s Obamou proti Rusku.

Číňané také trvají na tom, aby se Organizace Spojených Národů přemístila, a udělala své sídlo v Asii, a aby reformovala svou Radu Bezpečnosti, aby tak lépe, a s větší přesností reprezentovala nynější populaci na planetě Zemi. Také došli k závěru, že kabala nemíní předat kontrolu nad Světovou Bankou a Mezinárodním Měnovým Fondem, pročež se připravuje vytvoření zcela nové instituce, která bude mít mnohem více disponibilních fondů, než měli kombinovaně obě dosavadní instituce MMF a SB.

Evropané zase začali s dopravou volné energie technologie N. Tesly do zemí, které nedisponují vlastními zdroji ropy a plynu, jako je Japonsko a Indie, jako součást svého boje proti petrodolaru. Chtějí se pojistit, že je také jiná možnost pro tyto země než petrodolar číno-ruský nebo čínsko-americký.

 V tomto kontextu, ve kterém také Obama přijede do Japonska na konci tohoto měsíce, kde bude bezpochyby žádat po otrocké Abeho vládě, aby mu pomohla napadnout Čínu a Rusko, což je samozřejmě něco, co se nestane, protože ani japonští vojáci, ani vojenské jednotky Pentagonu v Asii, nejsou v žádném případě pro plán takového druhu.

Jen málokdo může zapomenout to, že Obama reprezentuje v celém světě široce nenáviděný režim "páriů" .

Vidíme moc jasně, jaký režim Obama představuje, když prověříme zpětně jeho aktivitu v nedávné minulosti. Na prvním místě tato vláda unesla skrze kontrolu řízení let 370 Malajské linky a nechala ji letět přes ostrov Diego García  do Izraele a potom na Floridu, kde byla naložena nukleární zbraň. Jako pokračování bylo toto letadlo řízeno až do Holandska, kde bylo použito jako vyhrůžka proti světovým vůdcům, kteří se tam sešli na "shromáždění o nukleárním terorismu". Letadlo bylo zadrženo holandskými leteckými silami, a jediné co dosáhli tímto trikem je to, že se Evropané ještě více odtáhli od korporátní vlády Spojených Států.

Po té, co selhaly jeho vyhrůžky Obama požadoval po Íránu a Saúdské Arábii (jak už se zmiňovalo předtím), aby mu pomohli a snížili cenu ropy pro to, aby přivedly Rusko k bankrotu. Saúdové, kteří čelí revoluci ve vlastní zemi doslova denodenně nemají vůbec podmínky pro snížení ceny ropy, protože jakmile jim dojdou peníze na poddplácení své populace, jejich vláda skončí. A ještě navíc se cítí podvedeni Obamovou vládou na místech jako je Sýrie a už také veřejně vyhlásili, že nejsou klientským státem Federálních Rezerv.

Íránci, kteří vědí velice dobře, že FED je chtěl vybombardovat nebo aspoň přivést k bankrotu už mnoho let, taktéž automaticky odmítli vzít nabízený Obamův míč.

Turecký premiér Tyyip Erdogan se také rozhodl nechat podpory Muslimského Bratrstva, které je propojeno s nacisty, a proslýchá se, že se vzdává svých minulých akcí a jejich podpory v Sýrii a na jiných místech.

A byl to tento rozsáhlý kontext, proč minulý týden představitelé Rockefellerovy nadace a rodiny Bushů vyjednávali s představitelem Společnosti Bílého Draka. Představitel Bushů, jeden vysoký funkcionář hedgeového fondu Carlyle Group, který zná osobně George Bushe otce přesvědčoval Společnost Bílého Draka o tom, že "Bush opravdu nebyl tak inteligentní a mocný". Také řekl, že ultra-bohatí by snad měli méně vystavovat na odiv své bohatství.

Představitel Rockefellerů zase citoval všechny současné vymoženosti v informačních technologiích, takové jako např. inteligentní telefony s GPS a obrazovky se super vysokou přesností jako důkaz toho, že kabala Spojených Států dělala opravdu dobrou práci.

Představiteli Rockefellerů se řeklo, že ano, jednalo se o krásné věci, ale ty byly daleko od budoucnosti meziplanetárních letů, které jsme všichni očekávali, a které se měli už započít v 21. století. jinými slovy, planeta Země je v karanténě (p. př.: zde se myslí blokování naší civilizace z vnějšího osmického prostředí vyvinutějšími mimozemskými civilizacemi – operuje tady nejméně 70 civilizačních okruhů, některé humanoidní a k nerozeznání od nás – kvůli humanoidní agresivitě a zbrojení, a vývozu agresivity a válek do kosmického prostředí) díky tomu, že genocidní kabala kontroluje vládu Spojených Států.

Představitel Bushů viděl na stole poznámku napsanou ručně, která požadovala, aby korporátní média ve Spojených Státech začla vysílat pravdu o 11-S a 11-3-11 (p. př.: pád věží v NY, a tsunami v Japonsku) před koncem tohoto měsíce, a aby se všechny fondy ukradené kabalisty navrátily svým legitimním majitelům.

Zbytek obsahu poznámky oni neví, ale nic se nestane, když řeknu, že mnoha velmi mocným lidem na tomto světě už došla trpělivost a požadují ukončení problémů, které zapříčiňují nacisti v tomto světě.

Společnost Bílého Draka je zaplavena peticemi, aby kriminálníci byli chyceni a dáni do vězení, jestli nejsou mrtví, co nejdříve je to možné. Ukázali se jako masoví vrahové a jakýkoliv člen CIA a Pentagonu a jiných agentur, který je v pozici, aby mohl něco udělat s touto chátrou musí tedy jednat, a když ne, tak bude dříve nebo později zatčen pro spolupráci s těmito zločinci.

Tyto osoby zahrnují George Bushe otce a syna a jejich bezprostřední rodinu, Donalda Rumsfelda, Michaela Chertoffa, Franka Carlucciho, Jamese Bakera, Michaela Haydena, generála Richarda Meyerse, Benjamina Netanjahu atd... 

Krvavý Měsíc si sám vybere dobrou spravedlnost, a dobrý trest.

 

Zdroj a komentáře  angličtině:

https://benjaminfulford.net/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

https://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/  

—————

Zpět


Kontakt

CENTRO DE ASTROLOGÍA EXPERIENCIAL


https://ceacan.webnode.es/